VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1998. 07. 24.
Tatabánya
2023/2024
meccs
Időmérő
28
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - Valdor Szentes2024/05/084 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Szegedi Vizipóló Suli2024/01/286 - 23
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Győri VSE2023/11/2616 - 10
Csabai Csirkefogók VK - Győri VSE2024/03/1012 - 7
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - AVUS2024/04/1812 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Szentesi VK2023/10/0812 - 9
MVLC - YBL WPC2024/02/1820 - 17
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/04/076 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Hódmezővásárhelyi VSC2023/12/036 - 10
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2630 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/042 - 21
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/02/0316 - 13
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - BVSC2023/11/268 - 10
OSC Kft. - Sportliget S.E.2024/04/0711 - 9
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Aquaworm Waterpolo Göd2023/10/2829 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/12/162 - 18
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ifi-serdülő2023/11/189 - 15
Velence PLUS - Ifi-serdülő2023/11/180 - 18
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Erzsébeti SMTK2024/03/0216 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ifi-serdülő2024/03/0218 - 7
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft - Mohács 12023/11/2514 - 8
Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft - Kaposvár VK2023/11/254 - 18
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Új-Hullám SE2024/02/1716 - 1
Új-Hullám SE - Mohács 22024/02/173 - 18
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/12/189 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/05/260 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2024/05/260 - 0
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Soproni VSE2024/05/260 - 0
Játékvezető
44
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Szegedi Vízilabda Egylet2024/05/0810 - 7
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/10/0413 - 17
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2024/03/0213 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/04/0711 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - AVUS2024/04/188 - 18
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Szentesi VK2023/10/0813 - 11
Oázis SC - Hódmezővásárhelyi VSC2023/12/0326 - 6
MVLC - YBL WPC2024/02/1819 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Szegedi Vizipóló Suli2024/01/284 - 16
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/04/078 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Győri VSE2023/11/267 - 9
Oázis SC - Hódmezővásárhelyi VSC2023/12/0314 - 8
Csabai Csirkefogók VK - Győri VSE2024/03/108 - 13
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Szegedi Vizipóló Suli2024/01/2816 - 12
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - AVUS2024/04/1810 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Szentesi VK2023/10/087 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Győri VSE2023/11/266 - 11
MVLC - YBL WPC2024/02/1817 - 3
Csabai Csirkefogók VK - Győri VSE2024/03/106 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/044 - 15
Győri VSE - Egri Vízilabda Klub2024/03/278 - 17
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2024/05/240 - 0
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2628 - 1
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2620 - 5
POLO Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/041 - 21
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - KSI SE2024/02/0311 - 18
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Fehérvár Vízilabda SE2024/02/0415 - 9
KSI SE - Budapesti Honvéd2024/02/048 - 12
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - III. Kerületi TVE2023/10/289 - 3
OSC Kft. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/10/2816 - 5
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/1611 - 0
Aquaworm Waterpolo Göd - MGM 20092023/12/161 - 21
MGM 2009 - Vasas Sport Club2023/12/165 - 11
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - Pápai SE2023/11/1814 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Pápai SE2023/11/1829 - 5
PSN Zrt. - Ifi-serdülő2024/03/027 - 12
PSN Zrt. - Erzsébeti SMTK2024/03/029 - 9
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Kaposvár VK2023/11/253 - 12
PSN Zrt. - Mohács 12023/11/2523 - 3
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velencei-tavi UVE - Cápa VK2024/02/170 - 15
Soproni VSE - Velencei-tavi UVE2024/02/1716 - 1
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/12/186 - 12
Cápa VK - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/05/260 - 0
Cápa VK - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/05/260 - 0
Gólbíró
1
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - Endo Plus Service-Honvéd2023/11/1813 - 9
2022/2023
meccs
Időmérő
25
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/209 - 14
Polo Academy Sport Club - Erzsébeti SMTK2023/05/2015 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/09/1710 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - OSC Kft.2022/09/2513 - 7
SZVPS II - AQUA SE Nyíregyháza2022/10/3012 - 7
OSC Kft. - Csabai Csirkefogók VK2023/05/1423 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - Vasas Sport Club2022/10/0211 - 18
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2022/11/138 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Szolnoki Dózsa2022/11/067 - 6
Oázis SC - YBL WPC2023/03/054 - 10
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/11/0212 - 9
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - POLO Sport Club2022/12/098 - 15
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/025 - 22
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft V - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/04/158 - 17
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Vasas Sport Club2023/04/116 - 11
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Oázis SC2022/11/056 - 10
OSC Kft. - Vasas Sport Club2023/04/0613 - 9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE II.2022/11/2612 - 6
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Pilisvörösvár - Kópé UVSE2023/06/033 - 10
VÁGTA Multisport Club - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/06/032 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - KSI SE II.2022/10/2911 - 10
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - PSN Zrt.2022/12/103 - 15
Velence PLUS - Mohacs IFI2022/12/102 - 5
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - BUSC2022/12/030 - 0
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Kft2022/12/030 - 0
Játékvezető
46
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Eszterházy SC - OSC Kft.2023/03/187 - 12
AVUS - Neptun VSC2023/04/0118 - 6
Tatabányai Vízmű SE - DVSE2023/04/159 - 14
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - YBL WPC2023/05/0513 - 23
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Erzsébeti SMTK2023/05/205 - 10
Új-Hullám SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/208 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - Vasas Sport Club2022/10/0210 - 17
KSI SE - Szolnoki Dózsa2022/11/0611 - 7
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2022/11/1323 - 2
Oázis SC - YBL WPC2023/03/056 - 14
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Tatabányai Vízmű SE2022/09/1710 - 12
UVSE II. - OSC Kft.2022/09/2514 - 11
SZVPS II - AQUA SE Nyíregyháza2022/10/307 - 12
KSI SE - Szolnoki Dózsa2022/11/0611 - 4
Oázis SC - YBL WPC2023/03/054 - 19
OSC Kft. - Csabai Csirkefogók VK2023/05/1413 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - YBL WPC2022/09/176 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - OSC Kft.2022/09/2516 - 5
Szolnoki Dózsa - Vasas Sport Club2022/10/029 - 3
SZVPS II - AQUA SE Nyíregyháza2022/10/3031 - 6
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2022/11/1312 - 18
OSC Kft. - Csabai Csirkefogók VK2023/05/144 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - POLO Sport Club2022/12/093 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/04/021 - 24
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/11/0217 - 6
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft V - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/04/158 - 10
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/11/0217 - 12
OSC VSE - POLO Sport Club2022/12/0918 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/029 - 21
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC Kft.2023/04/118 - 4
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/119 - 14
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI SE2022/11/0514 - 10
KSI SE - OSC VSE2023/04/067 - 8
Oázis SC - Sportliget SE2023/04/069 - 9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás II. - OSC VSE2022/11/264 - 11
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/06/035 - 7
Városgazda Utánpótlás Akadémia - BVSC-Zugló II2023/06/036 - 6
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Oázis SC2022/10/297 - 9
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Kópé UVSE2022/10/293 - 14
MATE-GEAC-MSA - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/03/253 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Oázis SC2023/03/253 - 5
KIS-PINGVIN SE - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/03/251 - 6
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mohacs IFI - Ifi-serdülő2022/12/107 - 21
Ifi-serdülő - PSN Zrt.2022/12/106 - 10
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Iron WP - Balaton Vízilabda Kft2022/12/030 - 0
Iron WP - BUSC2022/12/0314 - 2
Gólbíró
2
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló2023/02/1516 - 14
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2023/05/1313 - 14
2021/2022
meccs
Időmérő
30
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Békéscsaba - DVSE2022/03/1911 - 5
Békéscsaba - Sportliget SE2022/03/199 - 15
Fehérvár Vízilabda SE - Sportliget SE2022/03/1910 - 17
SOTE VKS - Cívis Póló VSE2022/05/2812 - 10
Dunakanyar Waterpolo - Cívis Póló VSE2022/05/2811 - 16
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - YBL WPC2021/10/317 - 17
Sportliget SE - Polo Academy Sport Club2022/02/137 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - AVUS2022/02/2016 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Budafóka XXII. SE2022/02/2016 - 15
KSI SE - BVSC2022/03/2013 - 11
Szegedi Vizipóló Suli - Cívis Póló VSE2022/04/2417 - 7
SZVPS II - Váci Vízilabda SE2022/04/2414 - 10
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2021/10/1717 - 5
Sportliget SE - Oázis SC2021/11/212 - 25
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2022/05/0820 - 1
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - TVSE Vízilabda Kft II2021/09/199 - 8
Fehérvár Vízilabda SE - POLO Sport Club2022/05/155 - 23
BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2021/11/142 - 33
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC2021/11/2111 - 7
BVSC-Zugló II - Oázis SC2021/11/213 - 17
Sunday Boys - BVSC-Zugló II2022/05/294 - 13
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE 2. - YBL WPC2021/10/1610 - 3
II. ker Sport és Szabadidö Kft - YBL WPC II.2021/11/134 - 15
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Oázis SC2021/09/2512 - 7
Kópé UVSE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2021/09/259 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda Sport Egyesület - BVSC2021/10/023 - 15
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2021/11/2717 - 2
KSI SE II. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2021/11/274 - 16
Százhalombatta - Oxigén Úszósuli2022/03/2615 - 5
POLO Sport Club - OSC VSE II2022/03/269 - 14
Játékvezető
50
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - AVUS2021/11/137 - 14
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - Budafóka XXII. ker. SE2022/03/197 - 19
DVSE - Budafóka XXII. ker. SE2022/03/1913 - 18
Dunakanyar Waterpolo - PTE-PEAC2022/05/283 - 8
PTE-PEAC - SOTE VKS2022/05/287 - 9
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2021/10/1717 - 2
Sportliget SE - Oázis SC2021/11/2111 - 24
Váci Vízilabda SE - Győri VSE2022/02/2712 - 14
Győri VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2022/05/084 - 11
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - YBL WPC2021/10/319 - 11
Sportliget SE - Polo Academy Sport Club2022/02/1311 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - AVUS2022/02/2019 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Budafóka XXII. SE2022/02/2019 - 4
Váci Vízilabda SE - Győri VSE2022/02/2710 - 14
KSI SE - BVSC2022/03/2017 - 18
Szegedi Vizipóló Suli - Cívis Póló VSE2022/04/2417 - 1
SZVPS II - Váci Vízilabda SE2022/04/2423 - 7
Győri VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2022/05/089 - 3
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2021/10/1714 - 6
Soproni VSE - YBL WPC2021/10/319 - 11
Sportliget Sport Egyesület - Oázis SC2021/11/213 - 21
Sportliget Sport Egyesület - Polo Academy Sport Club2022/02/1328 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - AVUS2022/02/2021 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Budafóka XXII. SE2022/02/2011 - 12
Váci Vízilabda SE - Győri VSE2022/02/276 - 19
KSI SE - BVSC2022/03/207 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - Cívis Póló VSE2022/04/2418 - 10
SZVPS II - Váci Vízilabda SE2022/04/2410 - 7
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - FTC Utánpótlás2021/11/144 - 30
POLO Sport Club - OSC VSE2022/05/1510 - 8
III. kerületi TVE - SZNVE T&N2022/05/1513 - 12
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - TVSE Vízilabda Kft III2021/09/1915 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - FTC Vízilabda Utánpótlás2021/11/144 - 31
BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - TVSE Vízilabda Kft IV2021/09/1920 - 4
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sunday Boys - Komplex Póló Suli SE2022/03/2010 - 21
Sunday Boys - Ozorai-Faterpolo VSE2022/04/109 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Vasas II.2021/10/168 - 6
Oázis SC - BVSC2021/11/138 - 12
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2021/11/1311 - 3
POLO Sport Club - Vasas Sport Club2021/11/131 - 21
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Kópé UVSE2021/09/252 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC-Zugló II2021/09/254 - 2
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE II - FTC Utánpótlás2021/10/020 - 15
BVSC - Városgazda Utánpótlás Akadémia2021/11/2715 - 0
OSC VSE II - Váci Vízilabda Sport Egyesület2021/11/277 - 8
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2022/03/268 - 9
Kistarcsa - Sportsziget SE2022/03/2616 - 1
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Győri Vízisport Egyesület2022/05/088 - 5
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2021/11/140 - 0
Cápa VK - baby2021/11/140 - 0
Gólbíró
1
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - BVSC2021/11/237 - 6
2020/2021
meccs
Játékvezető
16
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Invictus SC - Váci Vízilabda SE2021/04/1010 - 6
Egri Vízmű Sport Club - Invictus SC2021/04/1013 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2021/03/2813 - 24
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Cápa VK2021/01/1738 - 1
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2021/01/2412 - 5
Cápa VK - Sportliget SE2021/02/0712 - 16
Győri VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2021/03/289 - 13
Balaton Vízilabda Klub - Sportliget SE2021/05/0912 - 6
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Cápa VK2021/01/1723 - 5
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2021/01/2416 - 13
Cápa VK - Sportliget SE2021/02/078 - 11
Balaton Vízilabda Klub - Sportliget SE2021/05/0923 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2021/03/2814 - 8
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2021/03/2822 - 6
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Aquaworm Waterpolo Göd2020/12/195 - 6
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - YBL WPC II.2021/03/069 - 7
Időmérő
7
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PTE-PEAC - Egri Vízmű Sport Club2021/04/1014 - 10
PTE-PEAC - Váci Vízilabda SE2021/04/1014 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2021/01/249 - 10
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2021/03/289 - 19
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - Angyalföldi Sportiskola II.2020/12/1916 - 3
Új-Hullám SE - Iron Waterpolo2020/12/1910 - 11
Angyalföldi Sportiskola DSE - UVSE I.2021/03/062 - 17