MŰSOR KÜLDÉSSEL

Minden közreműködő
Minden közreműködő
Ábrahám Dániel
Ácsné Szöllőssy Krisztina
Ádám Frank
Adamikné Rigó Vilma
Arató Zoltán
Balatoni László
Balatoni Sándor
Balázs Bálint
Balázs Bence
Balogh Zoltán
Baracskai Vidor
Barta Judit
Barta Lajos
Bartus Tamás
Bata Kornél
Batki Bence
Bátori György
Béládi Csaba
Benedek Tamás
Benedek Tibor
Benkő Martin
Bereczki Miklós
Berki András
Berki Attila
Berta József
Besenyei Richárd
Beszédes Réka Dorka
Binder Szabolcs
Bíró Dániel
Biró Viktor
Bódi Csaba
Bors Dorottya
Bujka János
Csabai Zoltán
Csák Marcell
Csanádi Zsolt
Csapliczky Zsolt
Császár Attila
Császár György
Csendes Anna
Csizmadia Zsolt
Csorba László Zsolt
Csutorás Barna
Csutorás Bence
Czirok Csaba
Dalmády Ernő
Dancs Rozália
Darabos György
Debreceni Nóra
Decsi Andor Péter
Derekasné Domonkos Szilvia
Dobos Viola
Donauer Márk dr.
Dubinák Dániel
Duray András
Elekes Tamás Lajos
Ercse Norbert
Erdei János
Fábián Gergely Bence
Fejős Róbert
Feke Dorina dr.
Fekete Balázs dr.
Fekete Dávid
Fekete Szilveszter
Fent Gergő László
Fodor Ádám Gergely
Fodor Rajmund
Forgó Dániel István
Fülöp Ádám
Fülöp Zsombor
Füzesi Zsolt
Galambos Barnabás
Garamszegi Erik
Gérnyi Tamás
Gillich Aletta
Godova Gábor
Golopencza Ádám Pál
Greksa Martin Dominik
Gudra Gábriel
Gyöngyösi Zsolt
Győri Attila
Gyulavári Zoltán
Habzsánszky Norbert
Hajba Tamás dr.
Hajdú Róza
Herman Benjámin
Homonnai Dániel
Horváth Bence
Horváth József
Horváth Márton
Horváth Viktória
Horváth Zsombor
Irmes Máté Benedek
Jacsó Blanka
Jancsecz György
Jenei Vilmos András
Juhász Gábor
Juhász György ifj.
Juhász Renáta
Juhász Tibor
Kádár József
Kádár József ifj.
Kalmár János
Kántor Gábor
Kardos Márton
Kardos Sándor
Katona Imre Máté
Katona Péter Benjámin
Kelemen Attila
Kendeházi Máté
Kenéz György
Kenéz György ifj.
Kerecsen Fanni
Kevi Tamás
Kis-Nemes Bianka
Kiss Attila
Kiss Dániel
Kocsák Karina Lilla
Kocsis Szabina Gabriella
Kollár György
Kollarics Gábor
Komorócki Máté Tamás
Koós László
Kormos Sándor
Koszti Péter
Kosztolánczy György
Kovács Cs. Róbert
Kovács Cs. Tamás
Kovács Gábor
Kovács Gábor Róbert
Kovács István Gergely
Kovács Károly
Kovács Soma
Kökény Bence
Körösfőy László
Kőrösi Balázs
Krasznai Rudolf
Kraut Krisztina
Kun György
Kuncz László ifj.
Labossa Gusztáv dr
Ladomérszky Kristóf
Laposa Lajos
László Gábor
Lehmann István
Lénárt György
Lipovics Zoltán
Madarasi Attila
Madarasi Gyula
Magyar Natali
Marjay Zsolt
Marnitz Miklós
Máté Dávid Adrián
Máté Diana
Mátyás Attila
Mátyás Judit
Matyuga-Kovács Rita
Merényi Mátyás
Mészáros Judit
Mészáros Kitty
Mihály Máté
Mihály-Kádár Ildikó
Mikesy Árpád
Miklós Dóra
Miklósfalvi Éva
Modla Csilla
Mohi Márk
Molnár Balázs
Molnár Hanna Gréta
Molnár Tamás dr.
Móni Béla
Monostori Attila
Monostori Péter Döme
Muli Ádám
Nagy Bonifác
Nagy Dávid
Nagy Gergő Márk
Nagy László
Nagy László 2.
Németh Attila
Németh Gábor
Németh Soma
Némethné Dittrich Tímea
Némethy Richárd
Nóvé Gyula
Nyemcsók Kristóf
Obrácz-Nagy Anna
Orosz Dániel
Orosz László
Pálffy Márton
Pap Médea
Papp Dominik
Papp László ifj.
Paré Pál
Pásztor András
Pásztor Antal
Pásztor Márta
Paupa Bálint
Pazonyi György
Pázsy Roland
Pengő László
Perédi Péter
Pergel Judit
Petik András
Petik Gyula
Pinke Dorottya
Pintér János
Piti László
Pohl Anette
Porubcsánszki Bence
Pölös Gábor
Prisztavok Enikő
Pszota János
Radics Ákos
Rapavi Bence
Rázsó Ádám Olivér
Roszik Ágnes Anetta
Rozs Dániel
Rózsavölgyi Dániel
Rubos Károly
Sajben Nikolett
Sajben Viktória
Salamon Ferenc
Sándor Péter
Sárándi Ákos
Schlosser Jenő
Seres Csaba dr
Sikter Richárd
Sipos Dávid
Sneff Gábor
Stefanidesz László Levente
Subasitz Mihály
Surányi László
Szabó Nándor
Szabó Xénia Anna
Székely Zoltán
Szentgyörgyi Ferenc
Szentgyörgyi Krisztián
Szentkereszti Gabriella
Szilágyi Botond
Szilágyi Kristóf dr.
Szilvasán Patrik
Szőke Szabolcs
Szporny Armand
Tankó Dorina
Téglássy Sándor
Tengelics Roland
Thirring Szabolcs
Torda Péter
Torda Péter ifj.
Tordai Gábor
Tóth Bence
Tóth Bendegúz
Tóth Diana
Tóth Frank dr.
Tóth Imre
Tóth József
Tóth Koppány
Tóth Kristóf
Tóth Sándor
Tóth Szabolcs dr.
Tóth Zsombor
Török Sándor
Török Viktor
Unyi Györgyi
Vályi Fanny
Varga Csenge
Varga Márk
Varga Zsolt
Várkonyi Gabriella
Varró János
Vass Sándor
Veilandics Zoltán
Vermes Balázs
Vidumansky László
Vincze Norbert Dániel
Vincze Szabolcs
Vogel Gábor
Vojvoda István
Vojvoda Tímea
Vörös Viktor
Wagner Viktor József
Wolf Péter
Zsigrai János
Zugonics Péter
Minden bajnokság
Minden bajnokság
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MOL Női OB I. Bajnokság
Férfi OB I/B. Bajnokság
Férfi OB II. Bajnokság
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
Délkeleti Területi Gyermek Vízilabda Bajnokság
Délkeleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
Délkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
Észak-keleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
Női OB I/B. Bajnokság
Minden dátum
Minden dátum
2024-04-24
2024-04-26
2024-04-27
2024-04-28
2024-04-30
2024-05-01
2024-05-04
2024-05-05
2024-05-08
Minden időpont
Minden időpont
00:00
09:00
09:30
10:00
10:30
10:45
10:50
11:00
11:15
11:30
11:40
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:20
13:30
13:45
14:00
14:10
14:15
14:30
15:00
15:15
15:20
15:30
15:45
16:00
16:10
16:15
16:30
16:45
17:00
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
Minden helyszín
Minden helyszín
Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
Aqua Sport központ Győr
Ceglédi Városi Uszoda
Csitáry G. Emil Városi Uszoda
Csongrádi Városi Fürdő
Dunaújváros, Fabó É. u.
Eger - Bárány uszoda
FTC Uszoda - Népliget
Gödöllő Városi és Térségi Uszoda
Gyöngyösi Városi Strandfürdő
Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett
III. Kerületi TVE uszoda
Kaposvári Városi Fürdő
Kecskeméti Élményfürdő
Komjádi Béla Sportuszoda
Kőér utcai uszoda
Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
MOM Sportuszoda
MOM Sportuszoda 33m-es
Mórahalmi Sportuszoda
Nagykanizsai uszoda
NINCS pálya megadva
Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
Pápa
Soproni Uszoda
Százhalombatta
Szentendrei V8 Uszoda
Szentesi Uszoda - fedett
Szolnok, Tiszaligeti uszoda
Szombathelyi Városi Uszoda
Szőnyi út 50-es sátor
Szőnyi úti uszoda
Tatabányai Sportuszoda
Tiszavirág uszoda, Szeged
Vásárhelyi Városi Sportuszoda

Férfi OB I/B. Bajnokság

MOL Női OB I. Bajnokság

IDCSAPATOK, HELYSZÍNIDŐPONTJÁTÉKVEZETŐD.TITKÁRIDŐMÉRŐELLENŐRGÓLBÍRÓ
85953UVSE Vízilabda Kft. - DIGI-EGER
Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett
2024. 04. 24. 19:00
Kun György
Debreceni Nóra
Horváth Viktória
Dobos Viola
Pásztor Márta
Kosztolánczy György
85962Valdor Szentes - UNI-GYŐR GYVSE
Szentesi Uszoda - fedett
2024. 04. 24. 19:00
Ercse Norbert
Tóth Koppány
Benedek Tamás
Orosz László
Barta Judit
Juhász György ifj.
85956FTC-Telekom Waterpolo - DFVE Vízilabda Kft
FTC Uszoda - Népliget
2024. 04. 24. 20:00
Fodor Rajmund
Kovács Soma
Zugonics Péter
Mészáros Judit
Laposa Lajos
Godova Gábor
85959BVSC-Zugló - III.kerületi TVE
Szőnyi úti uszoda
2024. 04. 24. 20:00
Sajben Nikolett
Vogel Gábor
Roszik Ágnes Anetta
Derekasné Domonkos Szilvia
Miklósfalvi Éva
Várkonyi Gabriella
85965Tatabánya Womens Water Polo - Szegedi Vízilabda Egylet
Tatabányai Sportuszoda
2024. 04. 24. 20:00
Kollár György
Tordai Gábor
Kraut Krisztina
Hajba Tamás dr.
Pintér János
Tóth Imre
85963UNI-GYŐR GYVSE - Valdor Szentes
NINCS pálya megadva
2024. 04. 27. 00:00
Bereczki Miklós
Szilágyi Kristóf dr.
Ábrahám Dániel
Miklósfalvi Éva
Laposa Lajos
Godova Gábor
85954DIGI-EGER - UVSE Vízilabda Kft.
Eger - Bárány uszoda
2024. 04. 27. 12:00
Ercse Norbert
Kovács Soma
Kormos Sándor
Madarasi Gyula
Madarasi Attila
Császár György
85957DFVE Vízilabda Kft - FTC-Telekom Waterpolo
Dunaújváros, Fabó É. u.
2024. 04. 27. 17:00
Tordai Gábor
Ádám Frank
Kraut Krisztina
Sajben Viktória
Miklósfalvi Éva
Székely Zoltán
85960III.kerületi TVE - BVSC-Zugló
III. Kerületi TVE uszoda
2024. 04. 27. 18:00
Kevi Tamás
Tóth Koppány
Derekasné Domonkos Szilvia
Pásztor Márta
Marnitz Miklós
85966Szegedi Vízilabda Egylet - Tatabánya Womens Water Polo
Tiszavirág uszoda, Szeged
2024. 04. 27. 20:00
Varga Márk
Varga Csenge
Benedek Tamás
Kádár József ifj.
Juhász Tibor
Juhász György ifj.

E.ON Férfi OB I. Bajnokság

Férfi OB II. Bajnokság

IDCSAPATOK, HELYSZÍNIDŐPONTJÁTÉKVEZETŐD.TITKÁRIDŐMÉRŐELLENŐRGÓLBÍRÓ
85884Semmelweis Egyetem Sport Klub - ELTE-BEAC
III. Kerületi TVE uszoda
2024. 04. 27. 09:00
Veilandics Zoltán
Pintér János
Németh Soma
Vályi Fanny
Vojvoda István
85883Alarm Sensor-Aquatics UVSC - MATE-GEAC-MSA
III. Kerületi TVE uszoda
2024. 04. 27. 10:30
Pintér János
Vályi Fanny
Németh Soma
Veilandics Zoltán
Vojvoda István
85060Békéscsaba - DFVE Duna-Via
Szentesi Uszoda - fedett
2024. 04. 27. 11:00
Kollár György
Horváth József
Barta Judit
Fábián Gergely Bence
Németh Attila
85917Balaton Vízilabda Klub - Kecskeméti Vízilabda Egyesület
Szőnyi úti uszoda
2024. 04. 27. 11:30
Bereczki Miklós
Pszota János
Magyar Natali
Tóth Bendegúz
Petik Gyula
85061Szentesi Üdülőközpont - PTE-PEAC Mighty Bulls
Szentesi Uszoda - fedett
2024. 04. 27. 12:00
Horváth József
Fábián Gergely Bence
Barta Judit
Kollár György
Németh Attila
85882ELTE-BEAC - MATE-GEAC-MSA
III. Kerületi TVE uszoda
2024. 04. 27. 12:00
Vályi Fanny
Veilandics Zoltán
Németh Soma
Pintér János
Vojvoda István
85896Szegedi úszó és Vízilabda egylet - UNI-GYŐR GYVSE
Mórahalmi Sportuszoda
2024. 04. 27. 12:30
Szabó Nándor
Kádár József ifj.
Benedek Tamás
Juhász Tibor
Tóth Sándor
85918Tatabányai VSE - Váci Vízilabda SE
Szőnyi úti uszoda
2024. 04. 27. 12:45
Pszota János
Tóth Bendegúz
Magyar Natali
Bereczki Miklós
Petik Gyula
85062Invictus Sc. - Békéscsaba
Szentesi Uszoda - fedett
2024. 04. 27. 13:00
Fábián Gergely Bence
Kollár György
Barta Judit
Horváth József
Németh Attila
85881Semmelweis Egyetem Sport Klub - Alarm Sensor-Aquatics UVSC
III. Kerületi TVE uszoda
2024. 04. 27. 13:30
Veilandics Zoltán
Pintér János
Németh Soma
Vályi Fanny
Vojvoda István
85895SMAFC1860 Soproni Egyetem - SZVTK
Mórahalmi Sportuszoda
2024. 04. 27. 13:30
Kádár József ifj.
Juhász Tibor
Benedek Tamás
Szabó Nándor
Tóth Sándor
85063DFVE Duna-Via - Szentesi Üdülőközpont
Szentesi Uszoda - fedett
2024. 04. 27. 14:00
Kollár György
Horváth József
Barta Judit
Fábián Gergely Bence
Németh Attila
85919Kecskeméti Vízilabda Egyesület - Váci Vízilabda SE
Szőnyi úti uszoda
2024. 04. 27. 14:15
Tóth Bendegúz
Bereczki Miklós
Magyar Natali
Pszota János
Petik Gyula
85059Invictus Sc. - PTE-PEAC Mighty Bulls
Szentesi Uszoda - fedett
2024. 04. 27. 15:00
Horváth József
Fábián Gergely Bence
Barta Judit
Kollár György
Németh Attila
85893Szegedi úszó és Vízilabda egylet - SMAFC1860 Soproni Egyetem
Mórahalmi Sportuszoda
2024. 04. 27. 15:00
Juhász Tibor
Szabó Nándor
Benedek Tamás
Kádár József ifj.
Tóth Sándor
85920Balaton Vízilabda Klub - Tatabányai VSE
Szőnyi úti uszoda
2024. 04. 27. 15:30
Bereczki Miklós
Pszota János
Magyar Natali
Tóth Bendegúz
Petik Gyula
85894UNI-GYŐR GYVSE - SZVTK
Mórahalmi Sportuszoda
2024. 04. 27. 16:00
Szabó Nándor
Kádár József ifj.
Benedek Tamás
Juhász Tibor
Tóth Sándor
85906MAFC-INFINITYN - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
Szőnyi út 50-es sátor
2024. 04. 27. 16:00
Győri Attila
Szilágyi Kristóf dr.
Kis-Nemes Bianka
Irmes Máté Benedek
Kenéz György
85905Csongrád - Egri Vízmű SC
Szőnyi út 50-es sátor
2024. 04. 27. 17:00
Szilágyi Kristóf dr.
Irmes Máté Benedek
Kis-Nemes Bianka
Győri Attila
Kenéz György
85907Egri Vízmű SC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
Szőnyi út 50-es sátor
2024. 04. 27. 18:30
Irmes Máté Benedek
Győri Attila
Kis-Nemes Bianka
Szilágyi Kristóf dr.
Kenéz György
85908Csongrád - MAFC-INFINITYN
Szőnyi út 50-es sátor
2024. 04. 27. 19:30
Győri Attila
Szilágyi Kristóf dr.
Kis-Nemes Bianka
Irmes Máté Benedek
Kenéz György

Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság

Női OB I/B. Bajnokság

Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság

Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport

IDCSAPATOK, HELYSZÍNIDŐPONTJÁTÉKVEZETŐD.TITKÁRIDŐMÉRŐELLENŐRGÓLBÍRÓ
85487Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Békéscsaba
Nagykanizsai uszoda
2024. 04. 28. 10:00
Pintér János
Némethy Richárd
Némethné Dittrich Tímea
Varga Márk
Vojvoda István
85489Legrand Szentes - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.
Szentesi Uszoda - fedett
2024. 04. 28. 10:00
Petik András
Vályi Fanny
Barta Judit
Tóth Bendegúz
Tóth Sándor
85588Szegedi Vizipolo Suli - Balaton Vízilabda Klub
Tiszavirág uszoda, Szeged
2024. 04. 28. 10:00
Szabó Xénia Anna
Mihály Máté
Barta Lajos
Kádár József ifj.
Pengő László
85590Sportliget Sportegyesület - Váci Vízilabda SE
Szőnyi út 50-es sátor
2024. 04. 28. 11:15
Sándor Péter
Madarasi Gyula
Vojvoda Tímea
Kollarics Gábor
Lipovics Zoltán
85566Genesys OSC Újbuda11 - AQUA SE Nyíregyháza
Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
2024. 04. 28. 11:30
Sipos Dávid
Kendeházi Máté
Tengelics Roland
Varga Csenge
Marjay Zsolt
85589III.kerületi Torna és Vívó Egylet - Budafóka XXII. SE
III. Kerületi TVE uszoda
2024. 04. 28. 11:30
Fülöp Ádám
Irmes Máté Benedek
Németh Soma
Császár Attila
Subasitz Mihály
85656Dunakanyar Waterpolo - HVSC
Szentendrei V8 Uszoda
2024. 04. 28. 11:30
Bartus Tamás
Mikesy Árpád
Derekasné Domonkos Szilvia
Kuncz László ifj.
Godova Gábor
85488GYVSE UNI-GYŐR - Ceglédi VSE
Aqua Sport központ Győr
2024. 04. 28. 12:15
Biró Viktor
Donauer Márk dr.
Ábrahám Dániel
Csutorás Bence
Juhász György ifj.
85657DFVE - Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
Dunaújváros, Fabó É. u.
2024. 04. 28. 14:15
Balogh Zoltán
Baracskai Vidor
Gillich Aletta
Pszota János
Schlosser Jenő

Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport

IDCSAPATOK, HELYSZÍNIDŐPONTJÁTÉKVEZETŐD.TITKÁRIDŐMÉRŐELLENŐRGÓLBÍRÓ
85614Genesys OSC Újbuda11 - AQUA SE Nyíregyháza
Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
2024. 04. 28. 10:00
Varga Csenge
Sipos Dávid
Tengelics Roland
Kendeházi Máté
Marjay Zsolt
85637III.kerületi Torna és Vívó Egylet - Budafóka XXII. SE
III. Kerületi TVE uszoda
2024. 04. 28. 10:00
Császár Attila
Fülöp Ádám
Németh Soma
Irmes Máté Benedek
Subasitz Mihály
85638Sportliget Sportegyesület - Váci Vízilabda SE
Szőnyi út 50-es sátor
2024. 04. 28. 10:00
Kollarics Gábor
Sándor Péter
Vojvoda Tímea
Madarasi Gyula
Lipovics Zoltán
85676Dunakanyar Waterpolo - HVSC
Szentendrei V8 Uszoda
2024. 04. 28. 10:00
Kuncz László ifj.
Bartus Tamás
Derekasné Domonkos Szilvia
Mikesy Árpád
Godova Gábor
85532GYVSE UNI-GYŐR - Ceglédi VSE
Aqua Sport központ Győr
2024. 04. 28. 11:00
Csutorás Bence
Biró Viktor
Ábrahám Dániel
Donauer Márk dr.
Juhász György ifj.
85533Legrand Szentes - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.
Szentesi Uszoda - fedett
2024. 04. 28. 11:15
Vályi Fanny
Tóth Bendegúz
Barta Judit
Petik András
Tóth Sándor
85636Szegedi Vizipolo Suli - Balaton Vízilabda Klub
Tiszavirág uszoda, Szeged
2024. 04. 28. 11:15
Mihály Máté
Kádár József ifj.
Barta Lajos
Szabó Xénia Anna
Pengő László
85531Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Békéscsaba
Nagykanizsai uszoda
2024. 04. 28. 11:30
Némethy Richárd
Varga Márk
Némethné Dittrich Tímea
Pintér János
Vojvoda István
85612Oázis Sport Club - Soproni VSE
Komjádi Béla Sportuszoda
2024. 04. 28. 14:30
Bors Dorottya
Kevi Tamás
Kerecsen Fanni
Csanádi Zsolt
Tóth Imre

Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság

IDCSAPATOK, HELYSZÍNIDŐPONTJÁTÉKVEZETŐD.TITKÁRIDŐMÉRŐELLENŐRGÓLBÍRÓ
85939DIGI-EGER - Szegedi Vizipolo Suli
Eger - Bárány uszoda
2024. 04. 28. 11:00
Kökény Bence
Stefanidesz László Levente
Kormos Sándor
Madarasi Attila
Székely Zoltán

Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság

Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport

IDCSAPATOK, HELYSZÍNIDŐPONTJÁTÉKVEZETŐD.TITKÁRIDŐMÉRŐELLENŐRGÓLBÍRÓ
85397Legrand Szentes - UVSE Vízilabda Sportegyesület
Szentesi Uszoda - fedett
2024. 04. 28. 12:30
Tóth Bendegúz
Petik András
Barta Judit
Vályi Fanny
Tóth Sándor
85452Szegedi Vizilabda Suli - Balaton Vízilabda Klub
Tiszavirág uszoda, Szeged
2024. 04. 28. 12:30
Kádár József ifj.
Szabó Xénia Anna
Barta Lajos
Mihály Máté
Pengő László
85454Sportliget Sportegyesület - Váci Vízilabda SE
Szőnyi út 50-es sátor
2024. 04. 28. 12:30
Madarasi Gyula
Kollarics Gábor
Vojvoda Tímea
Sándor Péter
Lipovics Zoltán
85395Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Békéscsaba
Nagykanizsai uszoda
2024. 04. 28. 12:45
Varga Márk
Pintér János
Némethné Dittrich Tímea
Némethy Richárd
Vojvoda István
85360Dunakanyar Waterpolo - HVSC
Szentendrei V8 Uszoda
2024. 04. 28. 13:00
Mikesy Árpád
Kuncz László ifj.
Derekasné Domonkos Szilvia
Bartus Tamás
Godova Gábor
85430Genesys OSC Újbuda11 - AQUA SE Nyíregyháza
Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
2024. 04. 28. 13:00
Kendeházi Máté
Varga Csenge
Tengelics Roland
Sipos Dávid
Marjay Zsolt
85453III.kerületi Torna és Vívó Egylet - Budafóka XXII. SE
III. Kerületi TVE uszoda
2024. 04. 28. 13:00
Irmes Máté Benedek
Császár Attila
Németh Soma
Fülöp Ádám
Subasitz Mihály
85428Oázis Sport Club - Soproni VSE
Komjádi Béla Sportuszoda
2024. 04. 28. 13:15
Csanádi Zsolt
Bors Dorottya
Kerecsen Fanni
Kevi Tamás
Tóth Imre
85396GYVSE UNI-GYŐR - Ceglédi VSE
Aqua Sport központ Győr
2024. 04. 28. 13:30
Donauer Márk dr.
Csutorás Bence
Ábrahám Dániel
Biró Viktor
Juhász György ifj.
85394YBL WPC - PannErgy-MVLC-Miskolc
Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
2024. 04. 28. 14:30
Fodor Rajmund
Vogel Gábor
Vermes Balázs
Csizmadia Zsolt
Füzesi Zsolt

Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság

IDCSAPATOK, HELYSZÍNIDŐPONTJÁTÉKVEZETŐD.TITKÁRIDŐMÉRŐELLENŐRGÓLBÍRÓ
85937DIGI-EGER - III.kerületi Torna és Vívó Egylet
Eger - Bárány uszoda
2024. 04. 28. 12:30
Stefanidesz László Levente
Kökény Bence
Kormos Sándor
Madarasi Attila
Székely Zoltán