MŰSOR KÜLDÉSSEL

Minden közreműködő
Minden közreműködő
Ábrahám Dániel
Ácsné Szöllőssy Krisztina
Ádám Frank
Adamikné Rigó Vilma
Arató Zoltán
Balatoni László
Balatoni Sándor
Balázs Bálint
Balázs Bence
Balogh Zoltán
Baracskai Vidor
Barta Judit
Barta Lajos
Bartus Tamás
Bata Kornél
Batki Bence
Bátori György
Béládi Csaba
Benedek Tamás
Benedek Tibor
Benkő Martin
Bereczki Miklós
Berki András
Berki Attila
Berta József
Besenyei Richárd
Beszédes Réka Dorka
Binder Szabolcs
Bíró Dániel
Biró Viktor
Bódi Csaba
Bors Dorottya
Bucsi Ferenc
Bujka János
Csabai Zoltán
Csák Marcell
Csanádi Zsolt
Csapliczky Zsolt
Császár Attila
Császár György
Csendes Anna
Csizmadia Zsolt
Csorba László Zsolt
Csutorás Barna
Csutorás Bence
Czirok Csaba
Dalmády Ernő
Dancs Rozália
Darabos György
Debreceni Nóra
Decsi Andor Péter
Derekasné Domonkos Szilvia
Dobos Viola
Donauer Márk dr.
Dubinák Dániel
Duray András
Elekes Tamás Lajos
Ercse Norbert
Erdei János
Fábián Gergely Bence
Fehér András
Fejős Róbert
Feke Dorina dr.
Fekete Balázs dr.
Fekete Dávid
Fekete Szilveszter
Fent Gergő László
Fodor Ádám Gergely
Fodor Rajmund
Forgó Dániel István
Fülöp Ádám
Fülöp Zsombor
Füzesi Zsolt
Galambos Barnabás
Garamszegi Erik
Gérnyi Tamás
Gillich Aletta
Godova Gábor
Golopencza Ádám Pál
Greksa Martin Dominik
Gudra Gábriel
Gyöngyösi Zsolt
Győri Attila
Gyulavári Zoltán
Habzsánszky Norbert
Hajba Tamás dr.
Hajdú Róza
Herman Benjámin
Homonnai Dániel
Horváth Bence
Horváth József
Horváth Márton
Horváth Viktória
Horváth Zsombor
Irmes Máté Benedek
Jacsó Blanka
Jancsecz György
Jenei Vilmos András
Juhász Gábor
Juhász György ifj.
Juhász Renáta
Juhász Tibor
Kádár József
Kádár József ifj.
Kalmár János
Kántor Gábor
Kardos Márton
Kardos Sándor
Katona Imre Máté
Katona Péter Benjámin
Kelemen Attila
Kendeházi Máté
Kenéz György
Kenéz György ifj.
Kerecsen Fanni
Kevi Tamás
Kis-Nemes Bianka
Kiss Attila
Kiss Dániel
Kocsák Karina Lilla
Kocsis Szabina Gabriella
Kollár György
Kollarics Gábor
Komorócki Máté Tamás
Koós László
Kormos Sándor
Koszti Péter
Kosztolánczy György
Kovács Cs. Róbert
Kovács Cs. Tamás
Kovács Gábor
Kovács Gábor Róbert
Kovács István Gergely
Kovács Károly
Kovács Soma
Kökény Bence
Körösfőy László
Kőrösi Balázs
Krasznai Rudolf
Kraut Krisztina
Kun György
Kuncz László ifj.
Labossa Gusztáv dr
Ladomérszky Kristóf
Laposa Lajos
László Gábor
Lehmann István
Lénárt György
Lipovics Zoltán
Madarasi Attila
Madarasi Gyula
Magyar Natali
Marjay Zsolt
Marnitz Miklós
Máté Dávid Adrián
Máté Diana
Mátyás Attila
Mátyás Judit
Matyuga-Kovács Rita
Merényi Mátyás
Mészáros Judit
Mészáros Kitty
Mihály Máté
Mihály-Kádár Ildikó
Mikesy Árpád
Miklós Dóra
Miklósfalvi Éva
Modla Csilla
Mohi Márk
Molnár Balázs
Molnár Hanna Gréta
Molnár Tamás dr.
Móni Béla
Monostori Attila
Monostori Péter Döme
Muli Ádám
Nagy Bonifác
Nagy Dávid
Nagy Gergő Márk
Nagy László
Nagy László 2.
Németh Attila
Németh Gábor
Németh Soma
Némethné Dittrich Tímea
Némethy Richárd
Nóvé Gyula
Nyemcsók Kristóf
Obrácz-Nagy Anna
Orosz Dániel
Orosz László
Pálffy Márton
Pap Médea
Papp Dominik
Papp László ifj.
Paré Pál
Pásztor András
Pásztor Antal
Pásztor Márta
Paupa Bálint
Pazonyi György
Pázsy Roland
Pengő László
Perédi Péter
Pergel Judit
Petik András
Petik Gyula
Pinke Dorottya
Pintér János
Piti László
Pohl Anette
Porubcsánszki Bence
Pölös Gábor
Prisztavok Enikő
Pszota János
Radics Ákos
Rapavi Bence
Rázsó Ádám Olivér
Roszik Ágnes Anetta
Rozs Dániel
Rózsavölgyi Dániel
Rubos Károly
Sajben Nikolett
Sajben Viktória
Salamon Ferenc
Sándor Balázs György
Sándor Péter
Sárándi Ákos
Schlosser Jenő
Seres Csaba dr
Sikter Richárd
Sipos Dávid
Sneff Gábor
Stefanidesz László Levente
Subasitz Mihály
Surányi László
Szabó Nándor
Szabó Xénia Anna
Székely Zoltán
Szentgyörgyi Ferenc
Szentgyörgyi Krisztián
Szentkereszti Gabriella
Szilágyi Botond
Szilágyi Kristóf dr.
Szilvasán Patrik
Szőke Szabolcs
Szporny Armand
Tankó Dorina
Téglássy Sándor
Tengelics Roland
Thirring Szabolcs
Torda Péter
Torda Péter ifj.
Tordai Gábor
Tóth Bence
Tóth Bendegúz
Tóth Diana
Tóth Frank dr.
Tóth Imre
Tóth József
Tóth Koppány
Tóth Kristóf
Tóth Sándor
Tóth Szabolcs dr.
Tóth Zsombor
Török Sándor
Török Viktor
Unyi Györgyi
Vályi Fanny
Varga Csenge
Varga Márk
Varga Zsolt
Várkonyi Gabriella
Varró János
Vass Sándor
Veilandics Zoltán
Vermes Balázs
Vidumansky László
Vincze Norbert Dániel
Vincze Szabolcs
Vogel Gábor
Vojvoda István
Vojvoda Tímea
Vörös Viktor
Wagner Viktor József
Weszelovszky László
Wolf Péter
Zsigrai János
Zugonics Péter
Minden bajnokság
Minden bajnokság
BENU Fiú Ifjúsági Nyári Kupa
DAIKIN Fiú Serdülő Nyári Kupa
E.ON Fiú Gyermek Nyári Kupa
Minden dátum
Minden dátum
2024-07-29
2024-08-01
2024-08-02
Minden időpont
Minden időpont
00:00
11:30
12:45
14:00
Minden helyszín
Minden helyszín
Csitáry G. Emil Városi Uszoda
NINCS pálya megadva

BENU Fiú Ifjúsági Nyári Kupa

IDCSAPATOK, HELYSZÍNIDŐPONTJÁTÉKVEZETŐD.TITKÁRIDŐMÉRŐELLENŐRGÓLBÍRÓ
86181Szolnoki Dózsa - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86182Szegedi Vízipóló Suli - MA - KA Szentesi VK
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86183MA - KA Szentesi VK - Szolnoki Dózsa
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86184BVSC-Zugló - Szegedi Vízipóló Suli
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86185Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. - MA - KA Szentesi VK
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86186Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86187BVSC-Zugló - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86188Szegedi Vízipóló Suli - Szolnoki Dózsa
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86189MA - KA Szentesi VK - BVSC-Zugló
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86190Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. - Szegedi Vízipóló Suli
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86191DIGI Eger - Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86193Vasas SC - DIGI Eger
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86194FTC-Telekom Waterpolo - PannErgy-MVLC-Miskolc
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86196DIGI Eger - FTC-Telekom Waterpolo
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86197FTC-Telekom Waterpolo - Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86198PannErgy-MVLC-Miskolc - DIGI Eger
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86200Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület - PannErgy-MVLC-Miskolc
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86202Pécsi Sportiskola - GYVSE UNI-GYŐR
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86208Pécsi Sportiskola - Kaposvári Vízilabda Klub
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86212AVUS - Budapesti Honvéd Sportegyesület
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86213Budapesti Honvéd Sportegyesület - Genesys OSC Újbuda
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86214KSI SE - AVUS
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86215YBL WPC - Budapesti Honvéd Sportegyesület
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86216Genesys OSC Újbuda - KSI SE
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86217KSI SE - YBL WPC
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86218AVUS - Genesys OSC Újbuda
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86219Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86220YBL WPC - AVUS
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86205Fehérvár VSE - GYVSE UNI-GYŐR
Csitáry G. Emil Városi Uszoda
2024. 08. 01. 12:45
Csizmadia Zsolt
Fodor Rajmund
Gyöngyösi Zsolt
Duray András
86210Fehérvár VSE - Pécsi Sportiskola
Csitáry G. Emil Városi Uszoda
2024. 08. 02. 12:45
Sikter Richárd
Ercse Norbert
Derekasné Domonkos Szilvia
Bujka János

DAIKIN Fiú Serdülő Nyári Kupa

IDCSAPATOK, HELYSZÍNIDŐPONTJÁTÉKVEZETŐD.TITKÁRIDŐMÉRŐELLENŐRGÓLBÍRÓ
86221Szolnoki Dózsa - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86222Szegedi Vízipóló Suli - MA - KA Szentesi VK
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86223MA - KA Szentesi VK - Szolnoki Dózsa
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86224BVSC-Zugló - Szegedi Vízipóló Suli
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86225Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. - MA - KA Szentesi VK
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86226Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86227BVSC-Zugló - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86228Szegedi Vízipóló Suli - Szolnoki Dózsa
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86229MA - KA Szentesi VK - BVSC-Zugló
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86230Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. - Szegedi Vízipóló Suli
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86231DIGI Eger - Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86233Vasas SC - DIGI Eger
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86234FTC-Telekom Waterpolo - PannErgy-MVLC-Miskolc
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86236DIGI Eger - FTC-Telekom Waterpolo
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86237FTC-Telekom Waterpolo - Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86238PannErgy-MVLC-Miskolc - DIGI Eger
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86240Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület - PannErgy-MVLC-Miskolc
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86242Pécsi Sportiskola - GYVSE UNI-GYŐR
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86248Pécsi Sportiskola - Kaposvári Vízilabda Klub
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86252AVUS - Budapesti Honvéd Sportegyesület
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86253Budapesti Honvéd Sportegyesület - Genesys OSC Újbuda
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86254KSI SE - AVUS
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86255YBL WPC - Budapesti Honvéd Sportegyesület
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86256Genesys OSC Újbuda - KSI SE
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86257KSI SE - YBL WPC
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86258AVUS - Genesys OSC Újbuda
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86259Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86260YBL WPC - AVUS
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86245Fehérvár VSE - GYVSE UNI-GYŐR
Csitáry G. Emil Városi Uszoda
2024. 08. 01. 14:00
Fodor Rajmund
Duray András
Gyöngyösi Zsolt
Csizmadia Zsolt
86250Fehérvár VSE - Pécsi Sportiskola
Csitáry G. Emil Városi Uszoda
2024. 08. 02. 14:00
Ercse Norbert
Bujka János
Derekasné Domonkos Szilvia
Sikter Richárd

E.ON Fiú Gyermek Nyári Kupa

IDCSAPATOK, HELYSZÍNIDŐPONTJÁTÉKVEZETŐD.TITKÁRIDŐMÉRŐELLENŐRGÓLBÍRÓ
86261Szolnoki Dózsa - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86262Szegedi Vizipóló Suli - MA - KA Szentesi VK
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86263MA - KA Szentesi VK - Szolnoki Dózsa
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86264BVSC-Zugló - Szegedi Vizipóló Suli
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86265Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. - MA - KA Szentesi VK
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86266Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86267BVSC-Zugló - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86268Szegedi Vizipóló Suli - Szolnoki Dózsa
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86269MA - KA Szentesi VK - BVSC-Zugló
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86270Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. - Szegedi Vizipóló Suli
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86271DIGI Eger - Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86273Vasas SC - DIGI Eger
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86274FTC-Telekom Waterpolo - PannErgy-MVLC-Miskolc
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86276DIGI Eger - FTC-Telekom Waterpolo
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86277FTC-Telekom Waterpolo - Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86278PannErgy-MVLC-Miskolc - DIGI Eger
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86280Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület - PannErgy-MVLC-Miskolc
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86282Pécsi Sportiskola - GYVSE UNI-GYŐR
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86288Pécsi Sportiskola - Kaposvári Vízilabda Klub
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86292AVUS - Budapesti Honvéd Sportegyesület
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86293Budapesti Honvéd Sportegyesület - Genesys OSC Újbuda
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86294KSI SE - AVUS
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86295YBL WPC - Budapesti Honvéd Sportegyesület
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86296Genesys OSC Újbuda - KSI SE
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86297KSI SE - YBL WPC
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86298AVUS - Genesys OSC Újbuda
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86299Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86300YBL WPC - AVUS
NINCS pálya megadva
2024. 07. 29. 00:00
86285Fehérvár VSE - GYVSE UNI-GYŐR
Csitáry G. Emil Városi Uszoda
2024. 08. 01. 11:30
Duray András
Csizmadia Zsolt
Gyöngyösi Zsolt
Fodor Rajmund
86290Fehérvár VSE - Pécsi Sportiskola
Csitáry G. Emil Városi Uszoda
2024. 08. 02. 11:30
Bujka János
Sikter Richárd
Derekasné Domonkos Szilvia
Ercse Norbert