Eltiltások, piros lapok

Érvényben lévő eltiltások
LETÖLTÖTT játékos eltiltások
LETÖLTÖTT edzői eltiltások

Érvényben lévő, közreműködői, játékjog felfüggesztések, eltiltások

névegyesületig.számeltiltásm/lbajnokságindok
Dévai KristófMATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai ClubMVLSZ008767A162024. 04. 20. -
2024. 05. 04.
/0Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
Feljelentés / Edző
Huszka KárolyCsongrád Városi Vízilabda Sport EgyesületMVLSZ010771A152024. 04. 13. -
2024. 04. 28.
2/0Férfi OB II. Bajnokság
Feljelentés
Pásztor BenedekMVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ021563A162024. 04. 14. -
2024. 04. 28.
/1Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Feljelentés
Kármán AndrásEGOM Sz.István Póló SportegyesületMVLSZ012819A162024. 04. 14. -
2024. 04. 21.
1/0Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
Piros lap
Török BarnabásAquaworm Kft.MVLSZ43333A222024. 04. 21. -
2024. 05. 05.
2/0Észak-keleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
Brutalitás
Imre KolosPécsi Sport Nonprofit Zrt.MVLSZ020690A162024. 04. 21. -
2024. 04. 28.
1/0Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap
Bakos BotondFehérvár Vízilabda SportegyesületMVLSZ030558A182024. 04. 21. -
2024. 04. 28.
1/0Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap
Kis ÁrminGyőri Vízisport EgyesületMVLSZ32817A182024. 04. 06. -
2024. 04. 20.
2/0DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
Feljelentés
Marton Áron BendegúzKanizsa Vízilabda Sport EgyesületMVLSZ33814A192024. 04. 13. -
2024. 04. 27.
2/0Férfi OB II. Bajnokság
Brutalitás
Tamás ErvinTatabányai Vízmű SportegyesületMVLSZ011783A162024. 04. 13. -
2024. 04. 27.
2/0Férfi OB II. Bajnokság
Brutalitás
Werner GyörgyKecskeméti Vízilabda EgyesületMVLSZ005058A162024. 04. 13. -
2024. 04. 20.
1/0Férfi OB I/B. Bajnokság
Piros lap
Kiss BoldizsárMAFCMVLSZ000362A162024. 04. 13. -
2024. 04. 20.
1/0Férfi OB II. Bajnokság
Piros lap
Vass BotondKecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.MVLSZ36878A202024. 04. 14. -
2024. 04. 28.
2/2Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
Brutalitás
Rabi LeventeFehérvár Vízilabda SportegyesületMVLSZ031012A182024. 04. 14. -
2024. 04. 28.
2/1Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
Brutalitás
Baj MarcellKaposvári Vízilabda Klub Kft.MVLSZ009274A162024. 04. 13. -
2024. 04. 27.
3/1E.ON Férfi OB I. Bajnokság
Feljelentés + Brutalitás
Illés LászlóOSC Vízilabda SportegyesületMVLSZ016061A162024. 04. 06. -
2024. 04. 20.
2/0Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
Brutalitás
Szekeres ÁronKSI SEMVLSZ027684A162024. 04. 06. -
2024. 04. 20.
2/0Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
Brutalitás
Skoflek PatrikKSI SEMVLSZ029824A172024. 04. 06. -
2024. 04. 13.
1/0Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
Piros lap
Varga ZsoltKaposvári Vízilabda KlubMVLSZ007939A162024. 03. 30. -
2024. 04. 06.
1/0E.ON Férfi OB I. Bajnokság
Piros lap
Krasznai Bendegúz RóbertMiskolci Vízilabda KftMVLSZ015306A162024. 03. 30. -
2024. 04. 06.
1/0E.ON Férfi OB I. Bajnokság
Piros lap
Aggod BalázsMVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ40460A212024. 02. 18. -
2024. 03. 03.
2/1Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Brutalitás
Zsilák LászlóCsabai Csirkefogók Vízilabda KlubMVLSZ009306A162024. 03. 03. -
2024. 03. 10.
1/0Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Piros lap
Macsi PatrikDVSE Kft.MVLSZ008254A162024. 03. 02. -
2024. 03. 16.
4/3Férfi OB I/B. Bajnokság
Feljelentés
Szécsi ZénóEgri Vízilabda KlubMVLSZ37378A202023. 12. 09. -
2023. 12. 23.
2/0Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
Brutalitás
Csányi MárkTatabányai Vízmű SportegyesületMVLSZ008093A162023. 10. 14. -
2023. 10. 28.
2/0Férfi OB II. Bajnokság
Feljelentés
(edző) Zirighné Sós IldikóTVSE Vízilabda Kft.2024. 04. 21. -
2024. 04. 28.
1/0Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Ábrahámovics GáborDunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024. 04. 21. -
2024. 04. 28.
1/0Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Áts BertalanUVSE Vízilabda Kft.2024. 04. 20.1/0MOL Női OB I. Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (OB1)
(edző) Krizsán AndrásPécsi Sport Nonprofit Zrt.2024. 04. 20. -
2024. 04. 27.
1/0Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Soltész NorbertZempléni Vízilabda Klub2024. 04. 15. -
2024. 04. 22.
1/0Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Simonka FerencKanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024. 04. 14. -
2024. 04. 21.
1/0Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Méhész LászlóZempléni Vízilabda Klub2024. 04. 13. -
2024. 04. 20.
1/0Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Simonka FerencKanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024. 04. 13. -
2024. 04. 20.
1/0Férfi OB II. Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Antalóczy DorkaGyőri Vízisport Egyesület2024. 04. 07. -
2024. 04. 14.
1/0Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Juhász ZsoltSzegedi Vizipóló Suli2024. 04. 07. -
2024. 04. 14.
1/0Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Barát FerencPécsi Vízilabda Kft2024. 04. 06.1/0E.ON Férfi OB I. Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (OB1)
(edző) Dávid ZoltánKSI SE2024. 04. 06. -
2024. 04. 13.
1/0Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Heffler PéterBalaton Vízilabda Klub2024. 04. 06. -
2024. 04. 13.
1/0Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Koplányi ZsomborTatabányai Vízmű Sportegyesület2024. 04. 06. -
2024. 04. 13.
1/0Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Varga ZsoltKaposvári Vízilabda Klub Kft.2024. 03. 30.1/0E.ON Férfi OB I. Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (OB1)
(edző) Krivácsy ZoltánPápai Sportegyesület2024. 03. 09. -
2024. 03. 16.
1/0DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Zsilák LászlóCsabai Csirkefogók Vízilabda Klub2024. 03. 03. -
2024. 03. 10.
1/0Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Bisztritsányi DávidOSC Vízilabda Sportegyesület2024. 02. 18. -
2024. 02. 25.
1/0Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Dabrowszki NorbertBVSC- Zugló2024. 02. 18. -
2024. 02. 25.
1/0Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Tóth KristófVasas Sport Club2024. 02. 17. -
2024. 02. 24.
1/0Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Póka SándorCívis Póló Vízilabda Sportegyesület2024. 02. 11. -
2024. 02. 18.
1/0Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Herodek BenceKecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.2024. 02. 10. -
2024. 02. 17.
1/0Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Rókus ÁkosHódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2023. 11. 25. -
2023. 12. 02.
1/0Délkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Becsey AttilaOSC Vízilabda Sportegyesület2023. 11. 19. -
2023. 11. 26.
1/0Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Kóczé ZoltánAngyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület2023. 11. 18. -
2023. 11. 25.
1/0Férfi OB I/B. Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Ludányi KadosaII. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft.2023. 11. 04. -
2023. 11. 11.
1/0Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Ábrahámovics GáborDunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023. 10. 29. -
2023. 11. 05.
1/0Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Kelemen AttilaEgri Vízilabda Klub2023. 10. 29. -
2023. 11. 05.
1/0Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Kádár KálmánDVSE Kft.2023. 10. 28. -
2023. 11. 04.
1/0Férfi OB I/B. Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Darko PerlacSpartak Szabadka Vízilabda Klub2023. 10. 25. -
2023. 11. 01.
1/0Délkeleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Gyenes IstvánKecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.2023. 12. 15. -
2023. 12. 22.
1/0Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Berki RichárdCívis Póló Vízilabda Sportegyesület2024. 01. 27. -
2024. 02. 03.
1/0Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Petrák KevinKSI SE2023. 12. 16. -
2023. 12. 23.
1/0Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Görög ImreCsongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület2023. 12. 16. -
2023. 12. 23.
1/0Délkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Besenyei RichardVasas Sport Club2023. 12. 16. -
2023. 12. 23.
1/0Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Kóczé ZoltánAngyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület2023. 12. 16. -
2023. 12. 23.
1/0Férfi OB I/B. Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Schneider KrisztiánAngyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület2023. 12. 10. -
2023. 12. 17.
1/0Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Tóth - Csabai DóraFTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.2023. 12. 10. -
2023. 12. 17.
1/0Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Süveges MátéSzolnoki Vízilabda Sport Club Kft.2023. 12. 10. -
2023. 12. 17.
1/0Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Schmidt TamásDunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023. 12. 10. -
2023. 12. 17.
1/0Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Éles VilmosSzegedi Vizipóló Suli2023. 11. 26. -
2023. 12. 03.
1/0Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) ZANTLEITNER KrisztinaTVSE Vízilabda Kft.2023. 11. 26. -
2023. 12. 03.
1/0Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Deme PéterOázis Sport Club2023. 11. 25. -
2023. 12. 02.
1/0Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Zám AttilaCeglédi Vasutas Sport Egyesület2023. 11. 19. -
2023. 11. 26.
1/0Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Vincze GergőSzolnoki Vízilabda Sport Club Kft.2023. 11. 18.1/0E.ON Férfi OB I. Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (OB1)
(edző) Popovics MiklósMVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. 2023. 10. 15. -
2023. 10. 22.
1/0Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Béres GergelyBVSC- Zugló2023. 10. 14. -
2023. 10. 21.
1/0Női OB I/B. Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Bata KornélBVSC- Zugló2023. 10. 14. -
2023. 10. 21.
1/0Női OB I/B. Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Bikali ZoltánSoproni Vízilabda Sport Egyesület2023. 10. 14. -
2023. 10. 21.
1/0Férfi OB II. Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Jancsecz ZsoltNeptun Vízilabda Sport Club2023. 10. 14. -
2023. 10. 21.
1/0Férfi OB I/B. Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Nagy AttilaDunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023. 10. 14. -
2023. 10. 21.
1/0Férfi OB II. Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Beszédes CsabaNeptun Vízilabda Sport Club2023. 10. 14. -
2023. 10. 21.
1/0Férfi OB I/B. Bajnokság
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Dévai KristófMATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club2023. 09. 30. -
2023. 10. 07.
1/0Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Sikter RichárdPolo Academy Sport Club2023. 09. 30. -
2023. 10. 07.
1/0Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)
(edző) Póka SándorCívis Póló Vízilabda Sportegyesület2023. 09. 10. -
2023. 09. 17.
1/0Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb)