KÜLDÉS ARCHÍV

Minden közreműködő
Minden közreműködő
Ábrahám Dániel
Ácsné Szöllőssy Krisztina
Ádám Frank
Adamikné Rigó Vilma
Arató Zoltán
Balatoni László
Balatoni Sándor
Balázs Bálint
Balázs Bence
Balogh Zoltán
Baracskai Vidor
Barta Judit
Barta Lajos
Bartus Tamás
Bata Kornél
Batki Bence
Bátori György
Béládi Csaba
Benedek Tamás
Benedek Tibor
Benkő Martin
Bereczki Miklós
Berki András
Berki Attila
Berta József
Besenyei Richárd
Beszédes Réka Dorka
Binder Szabolcs
Bíró Dániel
Biró Viktor
Bódi Csaba
Bors Dorottya
Bucsi Ferenc
Bujka János
Csabai Zoltán
Csák Marcell
Csanádi Zsolt
Csapliczky Zsolt
Császár Attila
Császár György
Csendes Anna
Csizmadia Zsolt
Csorba László Zsolt
Csutorás Barna
Csutorás Bence
Czirok Csaba
Dalmády Ernő
Dancs Rozália
Darabos György
Debreceni Nóra
Decsi Andor Péter
Derekasné Domonkos Szilvia
Dobos Viola
Donauer Márk dr.
Dubinák Dániel
Duray András
Elekes Tamás Lajos
Ercse Norbert
Erdei János
Fábián Gergely Bence
Fehér András
Fejős Róbert
Feke Dorina dr.
Fekete Balázs dr.
Fekete Dávid
Fekete Szilveszter
Fent Gergő László
Fodor Ádám Gergely
Fodor Rajmund
Forgó Dániel István
Fülöp Ádám
Fülöp Zsombor
Füzesi Zsolt
Galambos Barnabás
Garamszegi Erik
Gérnyi Tamás
Gillich Aletta
Godova Gábor
Golopencza Ádám Pál
Greksa Martin Dominik
Gudra Gábriel
Gyöngyösi Zsolt
Győri Attila
Gyulavári Zoltán
Habzsánszky Norbert
Hajba Tamás dr.
Hajdú Róza
Herman Benjámin
Homonnai Dániel
Horváth Bence
Horváth József
Horváth Márton
Horváth Viktória
Horváth Zsombor
Irmes Máté Benedek
Jacsó Blanka
Jancsecz György
Jenei Vilmos András
Juhász Gábor
Juhász György ifj.
Juhász Renáta
Juhász Tibor
Kádár József
Kádár József ifj.
Kalmár János
Kántor Gábor
Kardos Márton
Kardos Sándor
Katona Imre Máté
Katona Péter Benjámin
Kelemen Attila
Kendeházi Máté
Kenéz György
Kenéz György ifj.
Kerecsen Fanni
Kevi Tamás
Kis-Nemes Bianka
Kiss Attila
Kiss Dániel
Kocsák Karina Lilla
Kocsis Szabina Gabriella
Kollár György
Kollarics Gábor
Komorócki Máté Tamás
Koós László
Kormos Sándor
Koszti Péter
Kosztolánczy György
Kovács Cs. Róbert
Kovács Cs. Tamás
Kovács Gábor
Kovács Gábor Róbert
Kovács István Gergely
Kovács Károly
Kovács Soma
Kökény Bence
Körösfőy László
Kőrösi Balázs
Krasznai Rudolf
Kraut Krisztina
Kun György
Kuncz László ifj.
Labossa Gusztáv dr
Ladomérszky Kristóf
Laposa Lajos
László Gábor
Lehmann István
Lénárt György
Lipovics Zoltán
Madarasi Attila
Madarasi Gyula
Magyar Natali
Marjay Zsolt
Marnitz Miklós
Máté Dávid Adrián
Máté Diana
Mátyás Attila
Mátyás Judit
Matyuga-Kovács Rita
Merényi Mátyás
Mészáros Judit
Mészáros Kitty
Mihály Máté
Mihály-Kádár Ildikó
Mikesy Árpád
Miklós Dóra
Miklósfalvi Éva
Modla Csilla
Mohi Márk
Molnár Balázs
Molnár Hanna Gréta
Molnár Tamás dr.
Móni Béla
Monostori Attila
Monostori Péter Döme
Muli Ádám
Nagy Bonifác
Nagy Dávid
Nagy Gergő Márk
Nagy László
Nagy László 2.
Németh Attila
Németh Gábor
Németh Soma
Némethné Dittrich Tímea
Némethy Richárd
Nóvé Gyula
Nyemcsók Kristóf
Obrácz-Nagy Anna
Orosz Dániel
Orosz László
Pálffy Márton
Pap Médea
Papp Dominik
Papp László ifj.
Paré Pál
Pásztor András
Pásztor Antal
Pásztor Márta
Paupa Bálint
Pazonyi György
Pázsy Roland
Pengő László
Perédi Péter
Pergel Judit
Petik András
Petik Gyula
Pinke Dorottya
Pintér János
Piti László
Pohl Anette
Porubcsánszki Bence
Pölös Gábor
Prisztavok Enikő
Pszota János
Radics Ákos
Rapavi Bence
Rázsó Ádám Olivér
Roszik Ágnes Anetta
Rozs Dániel
Rózsavölgyi Dániel
Rubos Károly
Sajben Nikolett
Sajben Viktória
Salamon Ferenc
Sándor Balázs György
Sándor Péter
Sárándi Ákos
Schlosser Jenő
Seres Csaba dr
Sikter Richárd
Sipos Dávid
Sneff Gábor
Stefanidesz László Levente
Subasitz Mihály
Surányi László
Szabó Nándor
Szabó Xénia Anna
Székely Zoltán
Szentgyörgyi Ferenc
Szentgyörgyi Krisztián
Szentkereszti Gabriella
Szilágyi Botond
Szilágyi Kristóf dr.
Szilvasán Patrik
Szőke Szabolcs
Szporny Armand
Tankó Dorina
Téglássy Sándor
Tengelics Roland
Thirring Szabolcs
Torda Péter
Torda Péter ifj.
Tordai Gábor
Tóth Bence
Tóth Bendegúz
Tóth Diana
Tóth Frank dr.
Tóth Imre
Tóth József
Tóth Koppány
Tóth Kristóf
Tóth Sándor
Tóth Szabolcs dr.
Tóth Zsombor
Török Sándor
Török Viktor
Unyi Györgyi
Vályi Fanny
Varga Csenge
Varga Márk
Varga Zsolt
Várkonyi Gabriella
Varró János
Vass Sándor
Veilandics Zoltán
Vermes Balázs
Vidumansky László
Vincze Norbert Dániel
Vincze Szabolcs
Vogel Gábor
Vojvoda István
Vojvoda Tímea
Vörös Viktor
Wagner Viktor József
Weszelovszky László
Wolf Péter
Zsigrai János
Zugonics Péter
Minden bajnokság
Minden bajnokság
Minden egyesület
Minden egyesület
1427 Vízilabda Sportegyesület
Aligátor Vízilabda Kft.
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
Alsónémedi Vízisport Egyesület
Amazounok Vízilabda Klub
AMEFA Arad (Astra Arad)
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
AQUASPORT MAROSVÁSÁRHELY SPORT KLUB
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club
Aquaworm Kft.
Artemisz Diák Sportegyesület
ASV Wien
Balassagyarmati Vízilabda - és Úszó Sportegyesület
Balassagyarmati Vízilabda Club
Balaton Vízilabda Kft
Balaton Vízilabda Klub
Balatonfüred Vízilabda Sportjáért Közhasznú Alapítvány
Balatonfüredi Utánpótlás Sport Club
Bánki Vízisport Egyesület
Bikavér Sport Egyesület
Bókay KSI Vizilabda Egyesület
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC)
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
BVSC Vízilabda Kft
BVSC- Zugló
Cápa Vízilabda Klub Úszó-Vízilabda SE
Ceglédi Úszó és Vízilabdasportért Alapítvány
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
Clubul Sportiv Crisul Oradea
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
Családi és Egészségmegőrző SE
Csepel Öttusa és Vizi- Sport Egyesület
Csepeli Vízilabda Sport Egyesület
CSM Watersports Oradea
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
Debreceni Sportcentrum Közhasznú Nonprofit Kft.
DFVE Vízilabda Kft
DINAMO PROSPER ORADEA C.S.
Dunaharaszti Munkás Testedző Kör- Kiskunfélegyházi Vízilabda Sport Egyesület Aquasport Egyesület
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
Dunántúli Vízilabda Liga Szolgáltató Kft.
DVSE Kft.
Edzők Virtuális Egyesülete
EGOM Sz.István Póló Sportegyesület
Egri Vízilabda Kft.
Egri Vízilabda Klub
Egri Vízmű Sport Club
Erzsébeti Spartacus Munkás Testedző Kör ( ESMTK )
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club
Ezüstpart Sportegyesület
Fehérgyarmati Deák Ferenc Szabadidő Sportegyesület
Fehérvár Vízilabda Sport Kft
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület
Félegyházi Térségi Sportiskola Kft.
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
FTC Waterpolo Kft.
Gran Vízisport Egyesület
Grúz válogatott
Gyarmati Dezső úszó és vízilabda SE
Gyáli Baráti Kör Sportegyesület
Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club
Győri Vízisport Egyesület
Győri Vízisport Kft
Győrzámolyi SE
H2O Marosvásárhely
H2O Synchro Sportegyesület
Hajdúszoboszlói Sportegyesület
Harkányi Diáksport Egyesület
Hatvani Úszó, Vízilabda és Szabadidő Klub Sportegyesület
Héraklész Utánpótlás Válogatott
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület
Honvéd Kossuth Lajos Sportegyesület Szentendre
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
Hódmezővásárhely Sportjáért Alapítvány
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
Hófehér Fóka Úszóiskola Kft.
Hullámtörők Sport Club
Hunakamo Vízilabda Sport Egyesület
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet
Inaktív játékosok
Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft.
Iron Swim Sportegyesület
Iváncsa Vízisport Egyesület
Játszva, Sportolva Megelőzni Alapítvány
Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub
Jövő Magyar Sportolói Sportegyesület
Kanizsa Vízilabda Kft.
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
Kaposvári Vízilabda Klub
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
Katinka & Co. Kft.
Kazincbarcikai Sport Központ Delfin Vízisport Klub
Kárpátaljai megyei Dynamo Ungvár
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
Kecskeméti Vízilabda Egyesület
Kék Delfin 17 SE
Kis-Pingvin Úszó- és Vízilabda Előkészítő Sportegyesület
Kölyökpóló Suli Egyesület
KOMÁRNO KPVP
Komárom Városi Sportegyesület
Komplex Póló Suli Sport Egyesület
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
Kópé Úszó, -Vízilabda Sport Egyesület
KÓPÉ Vízilabda KFT
KSI SE
KSI Sportszervező Kft.
Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete
Latorca Sport Kft
Lenti Gyógyfürdő Úszó Klub Sportegyesület
MAFC
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete
MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Megathlon Sportegyesület
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club
Miskolci Vízilabda Kft
Mohácsi Torna Egylet 1888
Mozduljunk Együtt Sport Egyesület
Mórahalmi Vízisport Klub
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
Nem nyilvántartott egyesület
Nemzeti Vízilabda Akadémia és Multifunkcionális Sportközpont Közhasznú Alapítvány
Neptun Vízilabda Sport Club
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.
Nyírség Vízilabda Sport Egyesület
Nyírségi Vízisport Egyesület
Oázis Group Kft.
Oázis Sport Club
Oázis Sport Nonprofit Kft
OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület
OSC Vízilabda Sport Kft.
OSC Vízilabda Sportegyesület
Oxigén Úszó- és Sportsuli Közhasznú Nonprofit Kft.
Ozorai-Faterpóló Vízilabda Sportegyesület
PARTIZAN POLO TEAM SPORT EGYESÜLET
Pápai Sportegyesület
Pécsi Egyetemi Atlétikai Club
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pécsi Vízilabda Kft
Polo Academy Sport Club
POLO Sport Club
Poseidon Vízisport Egyesület
Pöstyén (SVK)
Progress Oradea
Rendes Esztergomi Vízilabda Sportegyesület
RETR-O-SC Sport Egyesület
Rising Star Sportegyesület
Robbanó Rozmárok Úszó- és Vízilabda Klub
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziumáért Alapítvány
SC AUSTRIA
Semmelweis Egyetem Sport Klub
SK HORNETS Kosice
SKP Kosice (Kassa)
Slávia UK Bratislava
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
Spartak Szabadka Vízilabda Klub
Spartak-Prozivka VK
Sportliget Sport Egyesület
Sportsziget Verseny- és Szabadidős Sportegyesület
Stamina Testgyakorlók Klubja Sport Alapítvány
Szabadka
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT
Szegedi Női Vízilabda Egyesület
Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet
Szegedi Vizipóló Suli
Szekszárdi Sportközpont NKft.
Szentesi Üdülőközpont Nonprofit Kft.
Szentesi Vízilabda Kft
Szentesi Vízilabda Klub
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
Tatabányai Vízmű Sportegyesület
Tekergők Sport Egyesület
Tiara Sport és Kalandtúra Egyesület
Tiszakécskei Vízisport Klub
Torpi MS Sport Klub
TVSE Vízilabda Kft.
Új-Hullám Sport Egyesület
Újszilvás Központi Sport Egyesület
UVSE Vízilabda Kft.
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
V.U.K.Vízilabda és Úszó Klub Sportegyesület
Valkai Ági Vízilabdsa Akadémia és Úszóiskola Egyesület
Vasas Sport Club
Vaterpolo Klub Proleter
VaterPolo Klub Vojvodina
Váci Sport Közhasznú Nonprofit Kft
Váci Vízilabda Sport Egyesület
Vágta Multisport Club
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft.
Városi Sportegyesület Dunakeszi
Velence Plus Kft
Velencei-tavi Úszó és Vízilabda Egyesület
Viitorul Cluj CSS Kolozsvár
Waterpolo Brothers Sport Egyesület
YBL Water Polo Club Egyesület
Zempléni Vízilabda Klub
Zempléni Vízilabda Sportszolgáltató Kft
Minden helyszín
Minden helyszín