KÜLDÉS ARCHÍV

Minden közreműködő
Minden közreműködő
Ábrahám Dániel
Ácsné Szöllőssy Krisztina
Ádám Frank
Adamikné Rigó Vilma
Arató Zoltán
Balatoni László
Balatoni Sándor
Balázs Bálint
Balázs Bence
Balogh Zoltán
Baracskai Vidor
Barta Judit
Barta Lajos
Bartus Tamás
Bata Kornél
Batki Bence
Bátori György
Béládi Csaba
Benedek Tamás
Benedek Tibor
Benkő Martin
Bereczki Miklós
Berki András
Berki Attila
Berta József
Besenyei Richárd
Beszédes Réka Dorka
Binder Szabolcs
Bíró Dániel
Biró Viktor
Bódi Csaba
Bors Dorottya
Bujka János
Csabai Zoltán
Csák Marcell
Csanádi Zsolt
Csapliczky Zsolt
Császár Attila
Császár György
Csendes Anna
Csizmadia Zsolt
Csorba László Zsolt
Csutorás Barna
Csutorás Bence
Czirok Csaba
Dalmády Ernő
Dancs Rozália
Darabos György
Debreceni Nóra
Decsi Andor Péter
Derekasné Domonkos Szilvia
Dobos Viola
Donauer Márk dr.
Dubinák Dániel
Duray András
Elekes Tamás Lajos
Ercse Norbert
Erdei János
Fábián Gergely Bence
Fejős Róbert
Feke Dorina dr.
Fekete Balázs dr.
Fekete Dávid
Fekete Szilveszter
Fent Gergő László
Fodor Ádám Gergely
Fodor Rajmund
Forgó Dániel István
Fülöp Ádám
Fülöp Zsombor
Füzesi Zsolt
Galambos Barnabás
Garamszegi Erik
Gérnyi Tamás
Gillich Aletta
Godova Gábor
Golopencza Ádám Pál
Greksa Martin Dominik
Gudra Gábriel
Gyöngyösi Zsolt
Győri Attila
Gyulavári Zoltán
Habzsánszky Norbert
Hajba Tamás dr.
Hajdú Róza
Herman Benjámin
Homonnai Dániel
Horváth Bence
Horváth József
Horváth Márton
Horváth Viktória
Horváth Zsombor
Irmes Máté Benedek
Jacsó Blanka
Jancsecz György
Jenei Vilmos András
Juhász Gábor
Juhász György ifj.
Juhász Renáta
Juhász Tibor
Kádár József
Kádár József ifj.
Kalmár János
Kántor Gábor
Kardos Márton
Kardos Sándor
Katona Imre Máté
Katona Péter Benjámin
Kelemen Attila
Kendeházi Máté
Kenéz György
Kenéz György ifj.
Kerecsen Fanni
Kevi Tamás
Kis-Nemes Bianka
Kiss Attila
Kiss Dániel
Kocsák Karina Lilla
Kocsis Szabina Gabriella
Kollár György
Kollarics Gábor
Komorócki Máté Tamás
Koós László
Kormos Sándor
Koszti Péter
Kosztolánczy György
Kovács Cs. Róbert
Kovács Cs. Tamás
Kovács Gábor
Kovács Gábor Róbert
Kovács István Gergely
Kovács Károly
Kovács Soma
Kökény Bence
Körösfőy László
Kőrösi Balázs
Krasznai Rudolf
Kraut Krisztina
Kun György
Kuncz László ifj.
Labossa Gusztáv dr
Ladomérszky Kristóf
Laposa Lajos
László Gábor
Lehmann István
Lénárt György
Lipovics Zoltán
Madarasi Attila
Madarasi Gyula
Magyar Natali
Marjay Zsolt
Marnitz Miklós
Máté Dávid Adrián
Máté Diana
Mátyás Attila
Mátyás Judit
Matyuga-Kovács Rita
Merényi Mátyás
Mészáros Judit
Mészáros Kitty
Mihály Máté
Mihály-Kádár Ildikó
Mikesy Árpád
Miklós Dóra
Miklósfalvi Éva
Modla Csilla
Mohi Márk
Molnár Balázs
Molnár Hanna Gréta
Molnár Tamás dr.
Móni Béla
Monostori Attila
Monostori Péter Döme
Muli Ádám
Nagy Bonifác
Nagy Dávid
Nagy Gergő Márk
Nagy László
Nagy László 2.
Németh Attila
Németh Gábor
Németh Soma
Némethné Dittrich Tímea
Némethy Richárd
Nóvé Gyula
Nyemcsók Kristóf
Obrácz-Nagy Anna
Orosz Dániel
Orosz László
Pálffy Márton
Pap Médea
Papp Dominik
Papp László ifj.
Paré Pál
Pásztor András
Pásztor Antal
Pásztor Márta
Paupa Bálint
Pazonyi György
Pázsy Roland
Pengő László
Perédi Péter
Pergel Judit
Petik András
Petik Gyula
Pinke Dorottya
Pintér János
Piti László
Pohl Anette
Porubcsánszki Bence
Pölös Gábor
Prisztavok Enikő
Pszota János
Radics Ákos
Rapavi Bence
Rázsó Ádám Olivér
Roszik Ágnes Anetta
Rozs Dániel
Rózsavölgyi Dániel
Rubos Károly
Sajben Nikolett
Sajben Viktória
Salamon Ferenc
Sándor Péter
Sárándi Ákos
Schlosser Jenő
Seres Csaba dr
Sikter Richárd
Sipos Dávid
Sneff Gábor
Stefanidesz László Levente
Subasitz Mihály
Surányi László
Szabó Nándor
Szabó Xénia Anna
Székely Zoltán
Szentgyörgyi Ferenc
Szentgyörgyi Krisztián
Szentkereszti Gabriella
Szilágyi Botond
Szilágyi Kristóf dr.
Szilvasán Patrik
Szőke Szabolcs
Szporny Armand
Tankó Dorina
Téglássy Sándor
Tengelics Roland
Thirring Szabolcs
Torda Péter
Torda Péter ifj.
Tordai Gábor
Tóth Bence
Tóth Bendegúz
Tóth Diana
Tóth Frank dr.
Tóth Imre
Tóth József
Tóth Koppány
Tóth Kristóf
Tóth Sándor
Tóth Szabolcs dr.
Tóth Zsombor
Török Sándor
Török Viktor
Unyi Györgyi
Vályi Fanny
Varga Csenge
Varga Márk
Varga Zsolt
Várkonyi Gabriella
Varró János
Vass Sándor
Veilandics Zoltán
Vermes Balázs
Vidumansky László
Vincze Norbert Dániel
Vincze Szabolcs
Vogel Gábor
Vojvoda István
Vojvoda Tímea
Vörös Viktor
Wagner Viktor József
Wolf Péter
Zsigrai János
Zugonics Péter
Minden bajnokság
Minden bajnokság
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MOL Női OB I. Bajnokság
Férfi OB I/B. Bajnokság
Férfi OB II. Bajnokság
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
Délkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
Délkeleti Területi Gyermek Vízilabda Bajnokság
Délkeleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
Délkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
Délkeleti Területi Baby I. Vízilabda Bajnokság
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
Észak-keleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
Észak-keleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
Észak-keleti Területi Baby I. Vízilabda Bajnokság
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
Minden egyesület
Minden egyesület
1427 Vízilabda Sportegyesület
Aligátor Vízilabda Kft.
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
Alsónémedi Vízisport Egyesület
Amazounok Vízilabda Klub
AMEFA Arad (Astra Arad)
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
AQUASPORT MAROSVÁSÁRHELY SPORT KLUB
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club
Aquaworm Kft.
Artemisz Diák Sportegyesület
ASV Wien
Balassagyarmati Vízilabda - és Úszó Sportegyesület
Balassagyarmati Vízilabda Club
Balaton Vízilabda Kft
Balaton Vízilabda Klub
Balatonfüred Vízilabda Sportjáért Közhasznú Alapítvány
Balatonfüredi Utánpótlás Sport Club
Bánki Vízisport Egyesület
Bikavér Sport Egyesület
Bókay KSI Vizilabda Egyesület
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC)
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
BVSC Vízilabda Kft
BVSC- Zugló
Cápa Vízilabda Klub Úszó-Vízilabda SE
Ceglédi Úszó és Vízilabdasportért Alapítvány
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
Clubul Sportiv Crisul Oradea
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
Családi és Egészségmegőrző SE
Csepel Öttusa és Vizi- Sport Egyesület
Csepeli Vízilabda Sport Egyesület
CSM Watersports Oradea
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
Debreceni Sportcentrum Közhasznú Nonprofit Kft.
DFVE Vízilabda Kft
DINAMO PROSPER ORADEA C.S.
Dunaharaszti Munkás Testedző Kör- Kiskunfélegyházi Vízilabda Sport Egyesület Aquasport Egyesület
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
Dunántúli Vízilabda Liga Szolgáltató Kft.
DVSE Kft.
Edzők Virtuális Egyesülete
EGOM Sz.István Póló Sportegyesület
Egri Vízilabda Kft.
Egri Vízilabda Klub
Egri Vízmű Sport Club
Erzsébeti Spartacus Munkás Testedző Kör ( ESMTK )
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club
Ezüstpart Sportegyesület
Fehérgyarmati Deák Ferenc Szabadidő Sportegyesület
Fehérvár Vízilabda Sport Kft
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület
Félegyházi Térségi Sportiskola Kft.
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
FTC Waterpolo Kft.
Gran Vízisport Egyesület
Grúz válogatott
Gyarmati Dezső úszó és vízilabda SE
Gyáli Baráti Kör Sportegyesület
Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club
Győri Vízisport Egyesület
Győri Vízisport Kft
Győrzámolyi SE
H2O Marosvásárhely
H2O Synchro Sportegyesület
Hajdúszoboszlói Sportegyesület
Harkányi Diáksport Egyesület
Hatvani Úszó, Vízilabda és Szabadidő Klub Sportegyesület
Héraklész Utánpótlás Válogatott
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület
Honvéd Kossuth Lajos Sportegyesület Szentendre
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
Hódmezővásárhely Sportjáért Alapítvány
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
Hófehér Fóka Úszóiskola Kft.
Hullámtörők Sport Club
Hunakamo Vízilabda Sport Egyesület
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet
Inaktív játékosok
Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft.
Iron Swim Sportegyesület
Iváncsa Vízisport Egyesület
Játszva, Sportolva Megelőzni Alapítvány
Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub
Jövő Magyar Sportolói Sportegyesület
Kanizsa Vízilabda Kft.
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
Kaposvári Vízilabda Klub
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
Katinka & Co. Kft.
Kazincbarcikai Sport Központ Delfin Vízisport Klub
Kárpátaljai megyei Dynamo Ungvár
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
Kecskeméti Vízilabda Egyesület
Kék Delfin 17 SE
Kis-Pingvin Úszó- és Vízilabda Előkészítő Sportegyesület
Kölyökpóló Suli Egyesület
KOMÁRNO KPVP
Komárom Városi Sportegyesület
Komplex Póló Suli Sport Egyesület
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
Kópé Úszó, -Vízilabda Sport Egyesület
KÓPÉ Vízilabda KFT
KSI SE
KSI Sportszervező Kft.
Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete
Latorca Sport Kft
Lenti Gyógyfürdő Úszó Klub Sportegyesület
MAFC
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete
MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Megathlon Sportegyesület
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club
Miskolci Vízilabda Kft
Mohácsi Torna Egylet 1888
Mozduljunk Együtt Sport Egyesület
Mórahalmi Vízisport Klub
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
Nem nyilvántartott egyesület
Nemzeti Vízilabda Akadémia és Multifunkcionális Sportközpont Közhasznú Alapítvány
Neptun Vízilabda Sport Club
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.
Nyírség Vízilabda Sport Egyesület
Nyírségi Vízisport Egyesület
Oázis Group Kft.
Oázis Sport Club
Oázis Sport Nonprofit Kft
OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület
OSC Vízilabda Sport Kft.
OSC Vízilabda Sportegyesület
Oxigén Úszó- és Sportsuli Közhasznú Nonprofit Kft.
Ozorai-Faterpóló Vízilabda Sportegyesület
PARTIZAN POLO TEAM SPORT EGYESÜLET
Pápai Sportegyesület
Pécsi Egyetemi Atlétikai Club
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pécsi Vízilabda Kft
Polo Academy Sport Club
POLO Sport Club
Poseidon Vízisport Egyesület
Pöstyén (SVK)
Progress Oradea
Rendes Esztergomi Vízilabda Sportegyesület
RETR-O-SC Sport Egyesület
Rising Star Sportegyesület
Robbanó Rozmárok Úszó- és Vízilabda Klub
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziumáért Alapítvány
SC AUSTRIA
Semmelweis Egyetem Sport Klub
SK HORNETS Kosice
SKP Kosice (Kassa)
Slávia UK Bratislava
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
Spartak Szabadka Vízilabda Klub
Spartak-Prozivka VK
Sportliget Sport Egyesület
Sportsziget Verseny- és Szabadidős Sportegyesület
Stamina Testgyakorlók Klubja Sport Alapítvány
Szabadka
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT
Szegedi Női Vízilabda Egyesület
Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet
Szegedi Vizipóló Suli
Szekszárdi Sportközpont NKft.
Szentesi Üdülőközpont Nonprofit Kft.
Szentesi Vízilabda Kft
Szentesi Vízilabda Klub
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
Tatabányai Vízmű Sportegyesület
Tekergők Sport Egyesület
Tiara Sport és Kalandtúra Egyesület
Torpi MS Sport Klub
TVSE Vízilabda Kft.
Új-Hullám Sport Egyesület
Újszilvás Központi Sport Egyesület
UVSE Vízilabda Kft.
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
V.U.K.Vízilabda és Úszó Klub Sportegyesület
Valkai Ági Vízilabdsa Akadémia és Úszóiskola Egyesület
Vasas Sport Club
Vaterpolo Klub Proleter
VaterPolo Klub Vojvodina
Váci Sport Közhasznú Nonprofit Kft
Váci Vízilabda Sport Egyesület
Vágta Multisport Club
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft.
Városi Sportegyesület Dunakeszi
Velence Plus Kft
Velencei-tavi Úszó és Vízilabda Egyesület
Viitorul Cluj CSS Kolozsvár
Waterpolo Brothers Sport Egyesület
YBL Water Polo Club Egyesület
Zempléni Vízilabda Klub
Zempléni Vízilabda Sportszolgáltató Kft
Minden helyszín
Minden helyszín
Kaposvári Városi Fürdő
Komjádi Béla Sportuszoda
Tiszavirág uszoda, Szeged
Szőnyi úti uszoda
NINCS pálya megadva
Kőér utcai uszoda
Nyéki Imre Uszoda - fedett
FTC Uszoda - Népliget
Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
Szolnok, Tiszaligeti uszoda
Eger - Bárány uszoda
Szentesi Uszoda - fedett
III. Kerületi TVE uszoda
Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett
Aqua Sport központ Győr
Dunaújváros, Fabó É. u.
Tatabányai Sportuszoda
Széchy Tamás u. Margitsziget
Ceglédi Városi Uszoda
Kecskeméti Élményfürdő
Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
Bitskey Aladár uszoda
Debreceni uszoda
Szombathelyi Városi Uszoda
Csitáry G. Emil Városi Uszoda
Vásárhelyi Városi Sportuszoda
Mórahalmi Sportuszoda
Csongrádi Városi Fürdő
Szőnyi út 50-es sátor
Tüzér utcai Uszoda
Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
Százhalombatta
Szentendrei V8 Uszoda
Újszilvási Tan-és Sportuszoda
Békéscsabai uszoda
Nagykanizsai uszoda
Nyíregyházi uszoda
Balatonfűzfői Uszoda
MOM Sportuszoda
Tüskecsarnok uszoda
MOM Sportuszoda 33m-es
Gödöllő Városi és Térségi Uszoda
Gyarmati Dezső Uszoda
Váci Strandfürdő és Uszoda
Érd Aréna
Budafoki uszoda
Pesterzsébeti uszoda
ELHALASZTVA
Bajai Sportuszoda
Soproni Uszoda
Balatonfüred Városi Uszoda
Miskolci Selyemréti Strandfürdő
Hajós Alfréd Sportuszoda 50m-es

Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság

Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság

Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport

IDCSAPATOK, HELYSZÍNIDŐPONTJÁTÉKVEZETŐD.TITKÁRIDŐMÉRŐELLENŐRGÓLBÍRÓ
85604Genesys OSC Újbuda11 - Soproni VSE
Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
2024. 03. 24. 10:00Tordai Gábor
Rózsavölgyi Dániel
Mészáros Kitty
Tóth Koppány
Németh Attila
85617Tatabányai VSE - Oázis Sport Club
Tatabányai Sportuszoda
2024. 03. 24. 10:00Vályi Fanny
Kollár György
Kraut Krisztina
Kiss Attila
Tóth Frank dr.
85627Váci Vízilabda SE - Budafóka XXII. SE
Komjádi Béla Sportuszoda
2024. 03. 24. 10:00Győri Attila
Baracskai Vidor
Kerecsen Fanni
Kollarics Gábor
Subasitz Mihály
85669Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Sport Club
Szentendrei V8 Uszoda
2024. 03. 24. 10:00Binder Szabolcs
Kuncz László ifj.
Németh Soma
Balogh Zoltán
Fekete Szilveszter
85628Balaton Vízilabda Klub - Sportliget Sportegyesület
Balatonfűzfői Uszoda
2024. 03. 24. 11:45Csutorás Bence
Biró Viktor
Molnár Hanna Gréta
Csutorás Barna
Wolf Péter
85517GYVSE UNI-GYŐR - PannErgy-MVLC-Miskolc
Aqua Sport központ Győr
2024. 03. 24. 13:00Csanádi Zsolt
Veilandics Zoltán
Ábrahám Dániel
Pintér János
Vojvoda István
85668Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület - HVSC
Százhalombatta
2024. 03. 24. 13:00Sipos Dávid
Csák Marcell
Pergel Judit
Kevi Tamás
Schlosser Jenő
85514YBL WPC - Békéscsaba
Széchy Tamás u. Margitsziget
2024. 03. 24. 14:00Varga Márk
Donauer Márk dr.
Magyar Natali
Szilágyi Kristóf dr.
Tóth Imre
85603Angyalföldi Sportiskola DSE - AQUA SE Nyíregyháza
III. Kerületi TVE uszoda
2024. 03. 24. 14:00Császár Attila
Bereczki Miklós
Dobos Viola
Jancsecz György
Császár György
85516Ceglédi VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.
Újszilvási Tan-és Sportuszoda
2024. 03. 24. 16:30Juhász Tibor
Pásztor Antal
Máté Diana
Kádár József ifj.
Pengő László
85526Békéscsaba - Ceglédi VSE
Békéscsabai uszoda
2024. 03. 27. 11:00Berki András
Juhász Tibor
Feke Dorina dr.
Pásztor Antal
Pengő László
85518PannErgy-MVLC-Miskolc - Békéscsaba
Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
2024. 03. 28. 11:00Rózsavölgyi Dániel
Varga Csenge
Németh Gábor
Duray András
Németh Attila

Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság

Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport

IDCSAPATOK, HELYSZÍNIDŐPONTJÁTÉKVEZETŐD.TITKÁRIDŐMÉRŐELLENŐRGÓLBÍRÓ
85580Balaton Vízilabda Klub - Sportliget Sportegyesület
Balatonfűzfői Uszoda
2024. 03. 24. 10:30Csutorás Barna
Csutorás Bence
Molnár Hanna Gréta
Biró Viktor
Wolf Péter
85569Tatabányai VSE - Oázis Sport Club
Tatabányai Sportuszoda
2024. 03. 24. 11:15Vályi Fanny
Kiss Attila
Kraut Krisztina
Kollár György
Tóth Frank dr.
85579Váci Vízilabda SE - Budafóka XXII. SE
Komjádi Béla Sportuszoda
2024. 03. 24. 11:15Baracskai Vidor
Kollarics Gábor
Kerecsen Fanni
Győri Attila
Subasitz Mihály
85556Genesys OSC Újbuda11 - Soproni VSE
Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
2024. 03. 24. 11:30Rózsavölgyi Dániel
Tóth Koppány
Mészáros Kitty
Tordai Gábor
Németh Attila
85649Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Sport Club
Szentendrei V8 Uszoda
2024. 03. 24. 11:30Kuncz László ifj.
Balogh Zoltán
Németh Soma
Binder Szabolcs
Fekete Szilveszter
85555Angyalföldi Sportiskola DSE - AQUA SE Nyíregyháza
III. Kerületi TVE uszoda
2024. 03. 24. 12:30Jancsecz György
Császár Attila
Dobos Viola
Bereczki Miklós
Császár György
85473GYVSE UNI-GYŐR - PannErgy-MVLC-Miskolc
Aqua Sport központ Győr
2024. 03. 24. 14:30Veilandics Zoltán
Pintér János
Ábrahám Dániel
Csanádi Zsolt
Vojvoda István
85472Ceglédi VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.
Újszilvási Tan-és Sportuszoda
2024. 03. 24. 15:00Kádár József ifj.
Juhász Tibor
Máté Diana
Pásztor Antal
Pengő László
85470YBL WPC - Békéscsaba
Széchy Tamás u. Margitsziget
2024. 03. 24. 15:15Donauer Márk dr.
Szilágyi Kristóf dr.
Magyar Natali
Varga Márk
Tóth Imre
85648Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület - HVSC
Százhalombatta
2024. 03. 24. 15:30Kevi Tamás
Csák Marcell
Pergel Judit
Sipos Dávid
Schlosser Jenő
85482Békéscsaba - Ceglédi VSE
Békéscsabai uszoda
2024. 03. 27. 12:15Juhász Tibor
Pásztor Antal
Feke Dorina dr.
Berki András
Pengő László
85474PannErgy-MVLC-Miskolc - Békéscsaba
Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
2024. 03. 28. 12:30Varga Csenge
Duray András
Németh Gábor
Rózsavölgyi Dániel
Németh Attila

Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság

Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság

Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság

Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport

IDCSAPATOK, HELYSZÍNIDŐPONTJÁTÉKVEZETŐD.TITKÁRIDŐMÉRŐELLENŐRGÓLBÍRÓ
85433Tatabányai VSE - Oázis Sport Club
Tatabányai Sportuszoda
2024. 03. 24. 12:30Kiss Attila
Kollár György
Kraut Krisztina
Vályi Fanny
Tóth Frank dr.
85443Váci Vízilabda SE - Budafóka XXII. SE
Komjádi Béla Sportuszoda
2024. 03. 24. 12:30Kollarics Gábor
Győri Attila
Kerecsen Fanni
Baracskai Vidor
Subasitz Mihály
85353Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Sport Club
Szentendrei V8 Uszoda
2024. 03. 24. 13:00Balogh Zoltán
Binder Szabolcs
Németh Soma
Kuncz László ifj.
Fekete Szilveszter
85420Genesys OSC Újbuda11 - Soproni VSE
Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
2024. 03. 24. 13:00Tóth Koppány
Tordai Gábor
Mészáros Kitty
Rózsavölgyi Dániel
Németh Attila
85444Balaton Vízilabda Klub - Sportliget Sportegyesület
Balatonfűzfői Uszoda
2024. 03. 24. 13:00Biró Viktor
Csutorás Barna
Molnár Hanna Gréta
Csutorás Bence
Wolf Péter
85352Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület - HVSC
Százhalombatta
2024. 03. 24. 14:15Sipos Dávid
Kevi Tamás
Pergel Judit
Csák Marcell
Schlosser Jenő
85419Angyalföldi Sportiskola DSE - AQUA SE Nyíregyháza
III. Kerületi TVE uszoda
2024. 03. 24. 15:30Bereczki Miklós
Jancsecz György
Dobos Viola
Császár Attila
Császár György
85381GYVSE UNI-GYŐR - PannErgy-MVLC-Miskolc
Aqua Sport központ Győr
2024. 03. 24. 16:00Pintér János
Csanádi Zsolt
Ábrahám Dániel
Veilandics Zoltán
Vojvoda István
85378YBL WPC - Békéscsaba
Széchy Tamás u. Margitsziget
2024. 03. 24. 16:30Varga Márk
Szilágyi Kristóf dr.
Magyar Natali
Donauer Márk dr.
Tóth Imre
85380Ceglédi VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület
Újszilvási Tan-és Sportuszoda
2024. 03. 24. 18:00Pásztor Antal
Kádár József ifj.
Máté Diana
Juhász Tibor
Pengő László
85390Békéscsaba - Ceglédi VSE
Békéscsabai uszoda
2024. 03. 27. 13:30Pásztor Antal
Berki András
Feke Dorina dr.
Juhász Tibor
Pengő László
85382PannErgy-MVLC-Miskolc - Békéscsaba
Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
2024. 03. 28. 14:00Duray András
Rózsavölgyi Dániel
Németh Gábor
Varga Csenge
Németh Attila

Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)

Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság

IDCSAPATOK, HELYSZÍNIDŐPONTJÁTÉKVEZETŐD.TITKÁRIDŐMÉRŐELLENŐRGÓLBÍRÓ
83021Waterpolo Brothers SE - Oázis Sport Club 2.
Tüskecsarnok uszoda
2024. 03. 24. 16:00Homonnai Dániel
Sikter Richárd
Beszédes Réka Dorka
Laposa Lajos
Németh Attila
83014Angyalföldi Sportiskola DSE - III.kerületi Torna és Vívó Egylet
III. Kerületi TVE uszoda
2024. 03. 24. 17:00Császár Attila
Bereczki Miklós
Dobos Viola
Jancsecz György
Szentgyörgyi Ferenc
83015ELTE-BEAC - Ozorai-Hullámtörők SC
Komjádi Béla Sportuszoda
2024. 03. 24. 17:00Győri Attila
Komorócki Máté Tamás
Kis-Nemes Bianka
Ádám Frank
Bátori György
83019Sportliget Sportegyesület - Polo Academy Sport Club
Szőnyi út 50-es sátor
2024. 03. 24. 18:00Csizmadia Zsolt
Rubos Károly
Derekasné Domonkos Szilvia
Fodor Rajmund
Lipovics Zoltán
83023YBL WPC - MAFC-BME INFINITYN
Komjádi Béla Sportuszoda
2024. 03. 24. 18:00Ádám Frank
Győri Attila
Kis-Nemes Bianka
Komorócki Máté Tamás
Bátori György
83017Szent István Polo SE - FTC-Telekom Waterpolo
Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
2024. 03. 24. 19:00Varga Márk
Szilágyi Kristóf dr.
Magyar Natali
Donauer Márk dr.
Tóth Imre
83018Semmelweis Egyetem Sport Klub - PVSE-JogÁszok
MOM Sportuszoda
2024. 03. 24. 19:00Sikter Richárd
Homonnai Dániel
Beszédes Réka Dorka
Laposa Lajos
Németh Attila
83020Új-Hullám SE - MAPEI OSC
Szőnyi út 50-es sátor
2024. 03. 24. 19:00Rubos Károly
Fodor Rajmund
Derekasné Domonkos Szilvia
Csizmadia Zsolt
Lipovics Zoltán
83022YBL JUNIOR - Oázis Sport Club
Komjádi Béla Sportuszoda
2024. 03. 24. 19:00Komorócki Máté Tamás
Ádám Frank
Kis-Nemes Bianka
Győri Attila
Bátori György

MOL Női OB I. Bajnokság

E.ON Férfi OB I. Bajnokság