VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1990. 12. 01.
Érd
2023/2024
meccs
Titkár
143
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Kaposvár2023/09/1614 - 8
BVSC-Zugló - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/09/1620 - 14
UVSE Vízilabda Kft. - FTC2023/10/043 - 20
UVSE Vízilabda Kft. - Endo Plus Service-Honvéd2023/10/117 - 11
UVSE Vízilabda Kft. - KSI2023/11/1810 - 5
A-Híd VasasPlaket - Endo Plus Service-Honvéd2023/11/1813 - 9
KSI - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/11/2510 - 13
A-Híd VasasPlaket - FTC2023/11/2610 - 14
A-Híd VasasPlaket - Kaposvár2023/12/0217 - 6
UVSE Vízilabda Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/03/1610 - 9
PannErgy-MVLC-Miskolc - Pécsi VSK2024/04/1312 - 10
A-Híd VasasPlaket - BVSC-Zugló2024/05/1214 - 9
OSC VSE - BVSC-Zugló2024/05/1817 - 14
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - Szegedi Vízilabda Egylet2023/09/3012 - 6
FTC - UVSE Kft.2023/10/2812 - 8
FTC - III. kerületi TVE2023/11/0717 - 9
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - YBL WPC2023/09/309 - 13
OSC Kft. - YBL WPC2023/10/2713 - 9
OSC Kft. - AVUS2023/12/0917 - 11
OSC Kft. - DVSE2023/12/1615 - 10
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - SZUVTE BT2024/03/236 - 7
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Semmelweis VKS2024/03/2311 - 12
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - SZUVTE BT2024/03/2312 - 10
Soproni VSE - Semmelweis VKS2024/03/237 - 21
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/09/1716 - 7
KSI SE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/0114 - 17
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/0511 - 8
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/11/1213 - 11
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/12/109 - 7
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2024/01/2710 - 13
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/01/2911 - 10
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1810 - 8
Vasas Sport Club - Egri Vízilabda Klub2024/03/2812 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Sportliget S.E.2024/02/1116 - 6
OSC Kft. - Soproni VSE2024/03/2411 - 12
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2024/04/142 - 3
OSC Kft. - Oázis SC2024/04/215 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/09/1718 - 10
KSI SE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/0114 - 11
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/0518 - 3
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/11/1210 - 9
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/12/106 - 4
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2024/01/278 - 18
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/01/2910 - 11
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1816 - 4
Vasas Sport Club - Egri Vízilabda Klub2024/03/2813 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Sportliget SE2024/02/1117 - 8
OSC Kft. - Soproni VSE2024/03/247 - 8
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2024/04/1412 - 8
OSC Kft. - Oázis SC2024/04/215 - 6
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Oázis SC2023/08/0930 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - MVLC2023/08/3015 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/09/1717 - 0
KSI SE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/0114 - 9
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/0516 - 10
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/11/127 - 12
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/12/1013 - 4
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2024/01/279 - 13
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/01/2913 - 7
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1811 - 8
Vasas Sport Club - Egri Vízilabda Klub2024/03/2812 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Sportliget SE2024/02/117 - 6
OSC Kft. - Soproni VSE2024/03/247 - 12
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2024/04/147 - 9
OSC Kft. - Oázis SC2024/04/2117 - 3
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2630 - 6
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2024/04/1722 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2628 - 1
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2024/04/1713 - 9
BVSC - Egri Vízilabda Klub2024/05/199 - 14
TVSE Vízilabda Kft III - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/196 - 10
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2620 - 5
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2024/04/1715 - 10
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Semmelweis VKS - HETE2023/10/0822 - 10
Szent István Polo - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/11/058 - 10
OSC Kft. - HETE2023/11/1218 - 13
ELTE BEAC - Polo Academy Sport Club2023/12/0315 - 10
YBL WPC - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/12/0310 - 8
YBL JUNIOR - Semmelweis VKS2023/12/0310 - 13
OSC Kft. - ELTE BEAC2023/12/109 - 8
OSC Kft. - YBL WPC2024/02/1810 - 14
ELTE BEAC - MAFC-BME-INFINITYN2024/03/0310 - 10
WPBSE - Polo Academy Sport Club2024/03/038 - 6
YBL WPC - Oázis Sport Club 2.2024/03/0314 - 5
YBL JUNIOR - OSC Kft.2024/03/0312 - 13
Oázis Sport Club 2. - Új-Hullám SE2024/04/079 - 9
Oázis SC - WPBSE2024/04/0714 - 9
OSC Kft. - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/04/2117 - 12
BVSC - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/05/0511 - 20
Ozorai-Hullámtörők SC - Új-Hullám SE2024/05/058 - 17
MAFC-BME-INFINITYN - Semmelweis VKS2024/05/057 - 16
Poseidon VSE - Oázis SC2024/05/1214 - 21
YBL WPC - BVSC2024/05/1220 - 11
YBL JUNIOR - Szent István Polo2024/05/1218 - 7
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2023/11/1114 - 6
KSI SE - OSC VSE2023/11/118 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - YBL WPC2023/11/1112 - 11
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC VSE2023/10/144 - 18
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/147 - 5
OSC Kft. - Vasas Sport Club2023/10/144 - 7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/0915 - 4
Sportliget Sport Egyesület - OSC VSE2023/12/096 - 15
KIS-PINGVIN SE - Polo Academy Sport Club2023/12/097 - 8
YBL WPC II. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/06/010 - 0
MATE-GEAC-MSA - BVSC2024/06/010 - 0
YBL WPC II. - Budafóka XXII SE2024/06/010 - 0
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/165 - 5
Sportsziget SE - KIS-PINGVIN SE2023/12/161 - 16
KÓPÉ ÚVSE II. - YBL WPC II.2023/12/168 - 9
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KIS-PINGVIN SE2023/12/166 - 14
YBL WPC II. - BVSC-Zugló II2023/12/166 - 20
KÓPÉ ÚVSE II. - Sportsziget SE2023/12/168 - 15
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KÓPÉ ÚVSE II.2024/02/109 - 6
YBL WPC II. - Sportsziget SE2024/02/108 - 17
KIS-PINGVIN SE - BVSC-Zugló II2024/02/1012 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2024/04/202 - 14
OSC VSE II. - III. Kerületi TVE2024/04/2011 - 3
Sport és Szabadidő Kft - Százhalombatta2024/04/2017 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Százhalombatta2024/05/0410 - 6
OSC VSE II. - Sport és Szabadidő Kft2024/05/044 - 14
Százhalombatta - III. Kerületi TVE2024/05/048 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - OSC VSE II.2024/05/046 - 8
Sport és Szabadidő Kft - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/05/0418 - 7
III. Kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2024/05/0413 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - OSC VSE2023/10/1210 - 14
KIS-PINGVIN SE - Kistarcsa2023/11/0415 - 2
OSC VSE II - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/11/0410 - 8
Latorca - Sport és Szabadidő Kft2023/11/047 - 15
UVSE - PSN Zrt.2024/02/176 - 12
FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/1718 - 5
PSN Zrt. - Balaton Vízilabda Klub2024/02/176 - 3
UVSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/04/0617 - 10
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/04/064 - 4
KSI SE - UVSE2024/04/0617 - 5
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2024/04/069 - 11
Egri Vízilabda Klub - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122024/04/1311 - 2
OSC VSE II - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/05/250 - 0
III. kerületi TVE - Kistarcsa2024/05/250 - 0
OSC VSE II - Latorca2024/05/250 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft - Mohács 12023/11/2514 - 8
PSN Zrt. - Kaposvár VK2023/11/253 - 12
Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft - Kaposvár VK2023/11/254 - 18
PSN Zrt. - Mohács 12023/11/2523 - 3
Időmérő
34
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI - Metalcom Szentes2023/09/238 - 10
OSC VSE - Endo Plus Service-Honvéd2024/03/1611 - 10
OSC VSE - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/04/2012 - 8
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - III. kerületi TVE2023/10/1110 - 20
GYŐRI VÍZISPORT KFT - UVSE Kft.2024/02/281 - 22
FTC - Egri Vízilabda Kft.2024/03/0216 - 8
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2024/04/065 - 7
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Szegedi Vízilabda Egylet2024/05/0810 - 7
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/09/2311 - 10
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2023/09/306 - 7
ASI DSE - Oázis SC2023/10/1414 - 9
OSC Kft. - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/11/1115 - 6
OSC Kft. - ASI DSE2024/02/1012 - 10
YBL WPC - Eszterházy SC2024/02/1017 - 14
Tatabányai Vízmű SE - OSC Kft.2024/03/138 - 11
Tatabányai Vízmű SE - PTE-PEAC2024/04/039 - 11
OSC Kft. - Ceglédi VSE2024/05/1112 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/309 - 12
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/05/1710 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/1717 - 7
OSC VSE - BVSC2024/05/178 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/05/1014 - 11
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2024/05/108 - 7
KSI SE - BVSC2024/05/1011 - 9
OSC VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/1015 - 8
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/05/1113 - 15
BVSC - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/118 - 10
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/08/124 - 36
KSI SE - YBL WPC2023/08/1525 - 7
Oázis SC - BVSC2023/08/165 - 32
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC2023/08/1711 - 15
Vasas Sport Club - OSC VSE2023/08/228 - 9
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - OSC Kft.2024/02/1115 - 9
Oázis Sport Club 2. - Semmelweis VKS2024/04/2413 - 25
2022/2023
meccs
Titkár
61
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - Szolnoki Dózsa2023/03/189 - 7
Endo Plus Service-Honvéd - Kaposvár2023/03/2517 - 4
OSC VSE - A-Híd VasasPlaket2023/05/0311 - 6
UVSE Vízilabda Kft. - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/05/1610 - 12
Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló2023/05/179 - 7
Egri Vízilabda Kft. - MVLC2023/05/1816 - 8
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
DVSE - Oázis SC2023/03/2419 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Dunakanyar Waterpolo2023/03/2614 - 12
III. Kerületi TVE - Budafóka XXII. SE2023/04/0211 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/1618 - 6
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/2614 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/303 - 16
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/05/1320 - 19
KSI SE - BVSC2023/05/1315 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Dunakanyar Waterpolo2023/03/2613 - 14
III. Kerületi TVE - Budafóka XXII. SE2023/04/0224 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/168 - 10
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/2616 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE I.2023/04/305 - 15
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Dunakanyar Waterpolo2023/03/2610 - 5
III. kerületi TVE - Budafóka XXII. SE2023/04/0215 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/1612 - 5
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/2620 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/308 - 16
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - TVSE Vízilabda Kft II2023/04/2313 - 11
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - TVSE Vízilabda Kft III2023/04/235 - 6
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - TVSE Vízilabda Kft IV2023/04/2313 - 14
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/04/0513 - 6
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/04/0513 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szent István Polo - YBL WPC2023/03/196 - 19
III.Kerületi TVE - WP Brothers SE2023/04/0217 - 8
BVSC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/235 - 24
MAFC-BME-INFINITYN - Poseidon VSE2023/04/2312 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - OSC Kft.2023/04/298 - 13
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/04/2912 - 10
OSC Kft. - BVSC2023/04/298 - 18
UVSE I. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/2915 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Százhalombatta2023/03/188 - 2
Aquaworm Kft - KIS-PINGVIN SE2023/03/1812 - 9
III. Kerületi TVE - Oázis SC2023/03/183 - 7
OSC VSE II. - Polo Academy Sport Club2023/03/1818 - 7
Oázis SC - Aquaworm Kft2023/04/016 - 14
MATE-GEAC-MSA - Polo Academy Sport Club2023/04/0110 - 5
III. Kerületi TVE - KIS-PINGVIN SE2023/04/016 - 12
Százhalombatta - OSC VSE II.2023/04/019 - 3
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/04/065 - 9
Sport és Szabadidő Kft - UVSE II.2023/04/068 - 14
Egri Vízilabda Klub - MVLC2023/04/066 - 2
Angyalföldi Sportiskola DSE - KSI SE II.2023/04/0610 - 12
Polo Academy Sport Club - III. Kerületi TVE2023/06/0313 - 8
OSC VSE II. - Oázis SC2023/06/033 - 15
Százhalombatta - Aquaworm Kft2023/06/0315 - 4
MATE-GEAC-MSA - KIS-PINGVIN SE2023/06/032 - 3
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - OSC VSE II2023/04/1110 - 5
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Új-Hullám SE B2023/04/115 - 5
Sportsziget SE - Kistarcsa2023/04/119 - 4
Sportsziget SE - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/06/102 - 12
OSC VSE II - Kistarcsa2023/06/106 - 8
III. kerületi TVE - Új-Hullám SE B2023/06/108 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kópé UVSE2023/06/179 - 3
Egri Vízilabda Klub - KSI SE II.2023/06/1710 - 5
Időmérő
12
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI - Egri Vízilabda Kft.2023/03/256 - 13
Egri Vízilabda Kft. - MVLC2023/03/298 - 10
A-Híd VasasPlaket - FTC2023/04/129 - 15
KSI - Endo Plus Service-Honvéd2023/04/159 - 16
Endo Plus Service-Honvéd - MVLC2023/04/1922 - 8
KSI - OSC VSE2023/04/2210 - 18
A-Híd VasasPlaket - Endo Plus Service-Honvéd2023/05/1911 - 12
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Neptun VSC2023/04/1523 - 5
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/318 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kistarcsa - Új-Hullám SE B2023/05/069 - 3
III. kerületi TVE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/05/067 - 3
OSC VSE II - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/05/064 - 7