VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1980. 07. 01.
Szentendre
2023/2024
meccs
Játékvezető
131
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - AVUS2023/11/1111 - 9
Eszterházy SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/0914 - 8
ASI DSE - Neptun VSC2024/04/1313 - 11
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - POLO Sport Club2024/03/1611 - 12
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Soproni VSE2023/10/146 - 7
Győri VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/1414 - 7
SZVTK OBII. - ELTE BEAC2024/02/249 - 9
ELTE BEAC - Győri VSE2024/02/2416 - 12
SZVTK OBII. - MATE-GEAC-MSA2024/02/248 - 14
MATE-GEAC-MSA - SZVTK OBII.2024/03/238 - 7
MATE-GEAC-MSA - ELTE BEAC2024/03/2314 - 10
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Egri Vízmű Sport Club2024/04/139 - 14
Csongrád Városi Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2024/04/1323 - 7
Csongrád Városi Vízilabda SE - Egri Vízmű Sport Club2024/04/1313 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Cívis Póló VSE2024/02/1112 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/147 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Váci Vízilabda SE2023/09/2424 - 8
Ifi-serdülő - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/10/016 - 19
Dunaújvárosi Főiskola VE - Ifi-serdülő2023/10/157 - 16
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/1213 - 11
Ifi-serdülő - Százhalombatta2023/11/1917 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Győri VSE2023/11/2616 - 10
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2023/12/1019 - 18
III. Kerületi TVE - SZVPS II2024/03/1013 - 14
Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Sport Club2024/03/2413 - 9
Tatabányai Vízmű SE - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/0610 - 8
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2024/04/2116 - 15
Dunaújvárosi Főiskola VE - Százhalombatta2024/04/2812 - 15
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2024/05/129 - 8
YBL WPC - Szentesi VK2024/05/260 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/09/1718 - 10
AVUS - Kaposvár VK2023/10/298 - 10
AVUS - Cívis Póló VSE2024/02/1110 - 6
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Vasas Sport Club2024/03/0313 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/1414 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/10/019 - 14
Dunaújvárosi Főiskola VE - Balaton Vízilabda Klub2023/10/1511 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Győri VSE2023/11/267 - 9
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2023/12/1020 - 4
Dunakanyar Waterpolo - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/0412 - 8
III. Kerületi TVE - SZVPS II2024/03/1012 - 11
Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Sport Club2024/03/2427 - 2
Dunaújvárosi Főiskola VE - Százhalombatta2024/04/2828 - 4
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - YBL WPC2023/08/0318 - 5
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/09/1717 - 0
AVUS - Kaposvár VK2023/10/296 - 8
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Vasas Sport Club2024/03/0312 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Váci Vízilabda SE2023/09/2418 - 9
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/128 - 9
Balaton Vízilabda Klub - Százhalombatta2023/11/194 - 14
Dunakanyar Waterpolo - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/0423 - 2
Tatabányai Vízmű SE - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/0613 - 15
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2024/04/2113 - 12
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2024/05/128 - 7
YBL WPC - Szentesi VK2024/05/260 - 0
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2630 - 6
III. kerületi TVE - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/0314 - 7
Győri VSE - Szentesi VK2024/04/072 - 12
Dunaújvárosi Főiskola VE - POLO Sport Club2024/04/2823 - 12
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Győri VSE2023/11/0511 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2628 - 1
III. kerületi TVE - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/0319 - 8
TVSE Vízilabda Kft III - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/01/2819 - 2
BVSC - FTC Vízilabda Utánpótlás2024/02/1810 - 11
Győri VSE - Szentesi VK2024/04/079 - 8
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Győri VSE2023/11/057 - 16
TVSE Vízilabda Kft IV - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/01/288 - 9
BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás2024/02/187 - 18
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
WPBSE - YBL JUNIOR2023/11/126 - 12
Polo Academy Sport Club - BVSC2023/11/268 - 10
III.Kerületi TVE - HETE2023/12/1017 - 10
OSC Kft. - YBL WPC2024/02/1810 - 14
RETR-O-SC Sport Egyesület - Polo Academy Sport Club2024/04/1420 - 4
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - KSI SE2023/12/168 - 13
OSC Kft. - FTC Utánpótlás2023/12/1610 - 12
FTC Utánpótlás - OSC VSE2023/12/165 - 8
KSI SE - OSC Kft.2023/12/1613 - 4
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - YBL WPC2023/09/3011 - 12
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2023/09/3013 - 8
Vasas Sport Club - YBL WPC2023/10/286 - 13
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/2813 - 10
Városgazda Utánpótlás Akadémia - MVLC2023/11/117 - 25
III. Kerületi TVE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/11/1114 - 3
MVLC - OSC Kft.2023/11/117 - 7
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Aquaworm Waterpolo Göd2023/12/0216 - 11
YBL WPC II. - MVLC2023/12/0213 - 17
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Aquaworm Waterpolo Göd2023/11/0423 - 7
MGM 2009 - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/11/043 - 19
Aquaworm Waterpolo Göd - MGM 20092023/11/253 - 18
BVSC - FTC Utánpótlás2023/11/253 - 14
MGM 2009 - BVSC2023/11/257 - 8
Városgazda Utánpótlás Akadémia - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2024/03/096 - 17
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - MGM 20092024/03/098 - 12
Vasas Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2024/03/0926 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Budafóka XXII SE2024/02/249 - 12
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KÓPÉ ÚVSE II. - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2023/09/230 - 15
BVSC-Zugló II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/09/239 - 4
Városgazda Utánpótlás Akadémia - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2023/09/234 - 19
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Kópé UVSE2023/11/1811 - 5
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/182 - 10
FTC Utánpótlás - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/11/1816 - 1
Kópé UVSE - FTC Utánpótlás2024/03/026 - 11
Kópé UVSE - PSN Zrt.2024/03/0213 - 17
MVLC - PSN Zrt.2024/03/026 - 16
KIS-PINGVIN SE - BVSC-Zugló II2024/04/206 - 4
Sportsziget SE - KIS-PINGVIN SE2024/04/206 - 6
YBL WPC II. - Sportsziget SE2024/04/2013 - 14
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportsziget SE2024/05/0411 - 4
KIS-PINGVIN SE - YBL WPC II.2024/05/0414 - 4
KÓPÉ ÚVSE II. - KIS-PINGVIN SE2024/05/041 - 16
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - SOTE VKS2023/10/079 - 7
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/10/073 - 15
Balaton Vízilabda Klub - Egri Vízilabda Klub2023/10/0713 - 6
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/0413 - 1
BVSC - OSC VSE2023/11/044 - 13
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/11/043 - 6
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Egri Vízilabda Klub2024/01/276 - 6
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Budapesti honvéd Sportegyesület II2024/01/2710 - 9
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/10/080 - 0
Oázis SC - FTC Utánpótlás2023/10/080 - 0
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/10/080 - 0
Semmelweis VKS - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/11/050 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Oázis SC2023/11/050 - 0
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/05/050 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - baby2024/05/050 - 0
baby - PSN Zrt.2024/05/050 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Kanizsa Vízilabda Sportegyesület2023/10/150 - 0
Kanizsa Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2023/10/150 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kaposvári Vízilabda Klub Baby II - 1. számú csapat2024/04/280 - 0
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - MGM 20092023/12/091 - 23
Kópé UVSE - MVLC2023/12/092 - 22
Időmérő
70
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Balaton Vízilabda Klub2023/10/148 - 9
PTE-PEAC - Balaton Vízilabda Klub2023/10/146 - 7
PTE-PEAC - Soproni VSE2023/10/148 - 12
MATE-GEAC-MSA - Győri VSE2024/02/2414 - 10
Győri VSE - ELTE BEAC2024/03/237 - 14
Győri VSE - SZVTK OBII.2024/03/234 - 7
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Balaton Vízilabda Klub2024/04/1310 - 15
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/09/1716 - 7
AVUS - Kaposvár VK2023/10/2914 - 16
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Vasas Sport Club2024/03/0320 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/0422 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Váci Vízilabda SE2023/09/2413 - 18
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/124 - 10
Balaton Vízilabda Klub - Százhalombatta2023/11/1918 - 7
Tatabányai Vízmű SE - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/0617 - 7
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2024/04/216 - 12
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2024/05/126 - 8
YBL WPC - Szentesi VK2024/05/260 - 0
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Cívis Póló VSE2024/02/1117 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/1412 - 23
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/10/010 - 20
Dunaújvárosi Főiskola VE - Balaton Vízilabda Klub2023/10/1512 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Győri VSE2023/11/266 - 11
III. kerületi TVE - Százhalombatta2023/12/1010 - 9
III. kerületi TVE - SZVPS II2024/03/1021 - 9
Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Sport Club2024/03/2418 - 6
Dunaújvárosi Főiskola VE - Százhalombatta2024/04/282 - 13
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Győri VSE2023/11/0520 - 4
TVSE Vízilabda Kft II - Fehérvár Vízilabda SE2024/01/2832 - 2
BVSC - FTC Utánpótlás2024/02/1816 - 12
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2620 - 5
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/034 - 30
Győri VSE - Szentesi VK2024/04/0715 - 7
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Semmelweis VKS - WPBSE2023/12/1022 - 8
BVSC - Szent István Polo2024/04/147 - 11
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - BVSC2023/12/1613 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2023/12/1614 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - OSC VSE2023/09/309 - 13
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/10/2814 - 5
OSC Kft. - YBL WPC II.2023/11/1112 - 4
OSC Kft. - Aquaworm Waterpolo Göd2023/12/0218 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2023/11/2529 - 4
MGM 2009 - Vasas Sport Club2024/03/094 - 14
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda Sport Egyesület - YBL WPC II.2024/02/2414 - 10
YBL WPC II. - MATE-GEAC-MSA2024/02/242 - 14
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - YBL WPC II.2023/09/2317 - 2
YBL WPC II. - KÓPÉ ÚVSE II.2023/09/239 - 5
BVSC-Zugló II - KIS-PINGVIN SE2023/09/239 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2023/11/184 - 11
Kópé UVSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/187 - 5
Egri Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/182 - 5
Egri Vízilabda Klub - MVLC2024/03/0211 - 8
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/03/0213 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2024/03/025 - 17
KÓPÉ ÚVSE II. - YBL WPC II.2024/04/207 - 6
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KÓPÉ ÚVSE II.2024/04/2015 - 0
BVSC-Zugló II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/04/206 - 7
BVSC-Zugló II - KÓPÉ ÚVSE II.2024/05/0410 - 2
Sportsziget SE - BVSC-Zugló II2024/05/047 - 14
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/05/046 - 14
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/10/0712 - 5
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122023/10/0716 - 6
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/10/076 - 6
KSI SE - BVSC2023/11/0417 - 3
PSN Zrt. - UVSE2023/11/0413 - 6
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/11/045 - 13
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/01/276 - 3
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/01/270 - 15
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Gyöngyösi Alligátorok VC - MGM 20092023/12/093 - 22
Gyöngyösi Alligátorok VC - MVLC2023/12/093 - 21
2022/2023
meccs
Játékvezető
32
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Eszterházy SC2023/04/0114 - 12
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - SZUVTE BT2023/05/0613 - 17
Váci Vízilabda SE - SZUVTE BT2023/05/0611 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/04/2321 - 8
Győri VSE - Oázis SC2023/05/2110 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Csabai Csirkefogók VK2023/04/1611 - 9
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2023/05/1411 - 10
Gyermek IV. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - AVUS2023/06/104 - 15
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Szegedi Vizipóló Suli2023/06/1010 - 2
Egri Vízilabda Klub - UVSE2023/06/108 - 17
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - AVUS2023/06/104 - 13
UVSE - Szegedi Vizipóló Suli2023/06/1014 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Csabai Csirkefogók VK2023/04/164 - 7
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/04/237 - 12
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2023/05/1413 - 18
Győri VSE - Oázis SC2023/05/2110 - 9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - OSC Kft.2023/04/298 - 13
OSC Kft. - BVSC2023/04/298 - 18
UVSE I. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/2915 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Kft - III. Kerületi TVE2023/04/0615 - 4
Polo Academy Sport Club - Aquaworm Kft2023/05/1312 - 19
Százhalombatta - KIS-PINGVIN SE2023/05/1311 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - OSC VSE II2023/04/1110 - 5
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Új-Hullám SE B2023/04/115 - 5
Sportsziget SE - Kistarcsa2023/04/119 - 4
Egri Vízilabda Klub - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/1515 - 8
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Kópé UVSE2023/04/159 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/04/159 - 3
KSI SE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/05/2710 - 5
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - SOTE VKS2023/05/276 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kópé UVSE2023/06/179 - 3
Egri Vízilabda Klub - KSI SE II.2023/06/1710 - 5
Időmérő
17
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Váci Vízilabda SE2023/05/0613 - 15
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Győri VSE2023/05/0618 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Csabai Csirkefogók VK2023/04/1618 - 6
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2023/05/1417 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/04/2314 - 13
Győri VSE - Oázis SC2023/05/219 - 11
Gyermek IV. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/06/1015 - 3
OSC VSE - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2023/06/1015 - 0
Egri Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/06/105 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/04/2912 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE II. - MATE-GEAC-MSA2023/04/063 - 13
OSC VSE II. - III. Kerületi TVE2023/05/1311 - 5
MATE-GEAC-MSA - Oázis SC2023/05/137 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/05/273 - 12
SOTE VKS - FTC Utánpótlás2023/05/275 - 17
FTC Utánpótlás - BVSC2023/05/2710 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - OSC VSE2023/05/274 - 7