VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

2002. 07. 25.
Budapest
2023/2024
meccs
Titkár
131
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - KSI2023/09/1317 - 11
OSC VSE - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/10/1414 - 8
OSC VSE - KSI2023/11/0416 - 10
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - TVSE Vízilabda Kft2023/10/253 - 7
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - TVSE Vízilabda Kft2023/10/2820 - 10
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Egri Vízilabda Kft.2023/10/288 - 15
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Valdor Szentes2023/11/2210 - 8
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ASI DSE - PTE-PEAC2023/10/0713 - 13
ASI DSE - Hódmezővásárhelyi VSC2023/12/0910 - 10
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - BVSC2024/02/244 - 13
FTC - UVSE2024/04/287 - 12
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/11/1110 - 9
Invictus SC - Egri Vízmű Sport Club2023/11/1116 - 12
Váci Vízilabda SE - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/11/1113 - 17
MATE-GEAC-MSA - Egri Vízmű Sport Club2023/11/1112 - 3
Invictus SC - Váci Vízilabda SE2023/11/119 - 17
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/1719 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - AVUS2023/10/0115 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Cívis Póló VSE2023/10/2922 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - III. Kerületi TVE2023/10/0826 - 7
Polo Academy Sport Club - Váci Vízilabda SE2023/10/1510 - 6
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/11/0515 - 8
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2023/12/0312 - 8
Soproni VSE - Oázis SC2024/03/035 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/1715 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - AVUS2023/10/0116 - 3
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Cívis Póló VSE2023/10/2916 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - III. Kerületi TVE2023/10/0820 - 6
Polo Academy Sport Club - Váci Vízilabda SE2023/10/158 - 19
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/11/0517 - 23
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2023/12/0311 - 14
Soproni VSE - Oázis SC2024/03/0317 - 5
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Cívis Póló VSE2023/08/0929 - 2
OSC VSE - Oázis SC2023/08/2522 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/1725 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület - AVUS2023/10/0114 - 3
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Cívis Póló VSE2023/10/2925 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - III. kerületi TVE2023/10/0814 - 1
Polo Academy Sport Club - Váci Vízilabda SE2023/10/1511 - 17
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/11/0519 - 6
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2023/12/034 - 13
Soproni VSE - Oázis SC2024/03/0318 - 8
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2023/11/129 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Egri Vízilabda Klub2023/11/1918 - 10
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2023/11/1210 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/11/1914 - 6
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC-Zugló2023/11/1215 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/11/199 - 7
Halassy Olivér emléktorna
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - Budafóka XXII. SE2023/09/099 - 7
UVSE - MVLC2023/09/0910 - 3
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Egri VizilabdaKlub2023/09/094 - 5
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/092 - 4
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/0910 - 5
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
HETE - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/10/1510 - 12
HETE - Polo Academy Sport Club2023/11/0515 - 4
Oázis Sport Club 2. - Ozorai-Hullámtörők SC2023/11/1212 - 8
Oázis SC - III.Kerületi TVE2023/11/1212 - 12
Szent István Polo - Polo Academy Sport Club2023/11/1912 - 8
Angyalföldi Sportiskola DSE - Poseidon VSE2023/12/0310 - 7
WPBSE - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/02/118 - 10
MAFC-BME-INFINITYN - BVSC2024/02/1813 - 10
Ozorai-Hullámtörők SC - FTC2024/02/185 - 20
WPBSE - Oázis Sport Club 2.2024/03/249 - 8
Semmelweis VKS - Poseidon VSE2024/03/2420 - 11
Angyalföldi Sportiskola DSE - ELTE BEAC2024/05/1220 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Aquaworm Waterpolo Göd2023/12/0218 - 6
MVLC - III. Kerületi TVE2023/12/0216 - 6
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/0214 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/02/0310 - 10
KSI SE - Vasas Sport Club2024/02/0318 - 4
YBL WPC - OSC VSE2024/02/035 - 11
KSI SE - MVLC2024/03/2315 - 17
III. Kerületi TVE - YBL WPC2024/03/234 - 15
OSC Kft. - KSI SE2024/03/236 - 17
III. Kerületi TVE - KSI SE2024/04/136 - 17
MVLC - OSC VSE2024/04/136 - 13
YBL WPC - OSC Kft.2024/04/1317 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/10/0718 - 5
KSI SE - OSC VSE2023/10/0717 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2023/10/0712 - 7
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/12/164 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2023/12/1610 - 14
BVSC - FTC Utánpótlás2023/12/168 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - Polo Academy Sport Club2024/02/244 - 22
OSC VSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/2417 - 0
Sportliget Sport Egyesület - KIS-PINGVIN SE2024/02/243 - 16
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/04/275 - 9
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2024/04/277 - 20
UVSE II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/04/278 - 2
Angyalföldi Sportiskola DSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/04/2712 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Cívis Póló VSE2023/09/2317 - 4
YBL WPC - MVLC2023/09/2312 - 13
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2023/09/231 - 6
MATE-GEAC-MSA - YBL WPC2023/11/185 - 15
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/11/188 - 11
MVLC - Cívis Póló VSE2023/11/1815 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE I2024/03/020 - 15
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/0212 - 7
KSI SE - BVSC2024/03/0217 - 6
Aquaworm Waterpolo Göd - UVSE II.2024/05/040 - 15
Oázis SC - Cívis Póló VSE2024/05/045 - 11
UVSE II. - Sportliget Sport Egyesület2024/05/0416 - 1
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2023/11/0417 - 3
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/0413 - 1
PSN Zrt. - UVSE2023/11/0413 - 6
KSI SE - UVSE2023/12/0920 - 5
OSC VSE - PSN Zrt.2023/12/098 - 5
Balaton Vízilabda Klub - KSI SE2023/12/093 - 16
Egri Vízilabda Klub - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/03/0916 - 1
BVSC - Budapesti honvéd Sportegyesület II2024/03/099 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122024/03/0913 - 6
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - OSC VSE2024/01/280 - 0
FTC Utánpótlás III. - Budafóka XXII. SE2024/01/280 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Egri VizilabdaKlub2024/01/280 - 0
BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás2024/05/260 - 0
Latorca - BVSC-Zugló2024/05/260 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Semmelweis VKS2024/05/260 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Latorca2024/05/260 - 0
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2024/05/260 - 0
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Mohács 22024/04/069 - 16
Soproni VSE - Velencei-tavi UVE2024/04/0615 - 0
Balaton VK - Cápa VK2024/04/0617 - 4
Mohács 2 - Soproni VSE2024/04/065 - 14
Balaton VK - Velencei-tavi UVE2024/04/0615 - 0
Cápa VK - Új-Hullám SE2024/04/0617 - 2
Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2024/05/1112 - 10
Pilisvörösvár - MVLC2024/05/114 - 19
Zempléni Vízilabda Klub - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/05/119 - 9
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - Pilisvörösvár2024/05/1111 - 9
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Kazincbarcikai Delfin Vízilabda Klub2024/05/1118 - 4
Kazincbarcikai Delfin Vízilabda Klub - Zempléni Vízilabda Klub2024/05/119 - 15
2022/2023
meccs
Titkár
119
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - KSI2022/11/1818 - 8
UVSE Vízilabda Kft. - Kaposvár2023/02/158 - 7
FTC - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/03/3018 - 10
UVSE Vízilabda Kft. - FTC2023/04/017 - 15
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - TVSE Vízilabda Kft2022/11/1920 - 5
GYŐRI VÍZISPORT KFT - FTC2023/01/259 - 17
FTC - SZNVE2023/02/0424 - 7
UVSE Kft. - SZNVE2023/02/1718 - 5
TVSE Vízilabda Kft - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/03/185 - 15
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Szentesi VK2023/05/045 - 12
III. kerületi TVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/05/1311 - 13
GYŐRI VÍZISPORT KFT - III. kerületi TVE2023/05/174 - 10
III. kerületi TVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/05/2016 - 5
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - AVUS2023/01/2111 - 3
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Tatabányai Vízmű SE2023/01/289 - 15
Invictus SC - Oázis SC2023/02/1123 - 8
Angyalföldi Sportiskola DSE - Invictus SC2023/02/1810 - 9
OSC Kft. - Ceglédi VSE2023/04/2212 - 13
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-INFINITYN - KSI SE2023/05/015 - 13
OSC VSE - MAFC-INFINITYN2023/05/0115 - 7
KSI SE - OSC VSE2023/05/0114 - 11
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - FTC2022/11/119 - 15
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Szolnoki Dózsa2022/11/0611 - 7
Sportliget SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2022/11/133 - 16
Polo Academy Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2022/11/2016 - 15
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2022/12/1814 - 7
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2023/02/1917 - 13
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/03/0516 - 4
Váci Vízilabda SE - Ifi-serdülő2023/03/197 - 18
KSI SE - OSC VSE2023/04/2314 - 7
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/269 - 15
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2023/04/3017 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/1216 - 7
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/05/1213 - 14
Polo Academy Sport Club - Sportliget SE2023/05/1411 - 14
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Szolnoki Dózsa2022/11/0611 - 4
Sportliget SE - UVSE II.2022/11/133 - 23
Polo Academy Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2022/11/208 - 13
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2022/12/1814 - 10
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2023/02/196 - 10
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/03/054 - 19
Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2023/03/199 - 15
KSI SE - OSC VSE2023/04/239 - 7
OSC VSE - UVSE I.2023/04/269 - 4
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2023/04/3016 - 3
Polo Academy Sport Club - Sportliget SE2023/05/146 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Szolnoki Dózsa2022/11/067 - 6
Sportliget SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2022/11/1310 - 9
Polo Academy Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2022/11/204 - 24
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2022/12/1819 - 8
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2023/02/1914 - 12
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/03/059 - 14
Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2023/03/1918 - 8
KSI SE - OSC VSE2023/04/2316 - 7
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/267 - 8
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2023/04/3018 - 10
Polo Academy Sport Club - Sportliget SE2023/05/143 - 15
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/02/0918 - 12
KSI SE - BVSC2023/04/028 - 14
OSC VSE - SZNVE T&N2023/06/036 - 4
Egri Vízilabda Klub - III. kerületi TVE2023/06/039 - 7
Fehérvár Vízilabda SE - OSC VSE2023/06/0310 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2023/04/0211 - 4
Egri Vízilabda Klub - SZNVE2023/05/2622 - 5
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/2622 - 5
Győri VSE - OSC VSE2023/05/2614 - 11
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC-Zugló2023/04/0214 - 12
Győri VSE - SZNVE2023/05/2127 - 7
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/217 - 13
OSC VSE - SZNVE2023/05/2113 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - Oázis Sport Club 2.2023/02/1211 - 11
YBL WPC - Semmelweis VKS2023/02/128 - 8
Hegyvidék-YBL - Ozorai-Faterpolo VSE2023/02/1219 - 9
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - YBL WPC2023/02/194 - 25
ELTE BEAC - MAFC-BME-INFINITYN2023/02/269 - 15
YBL WPC - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/02/2613 - 5
Hegyvidék-YBL - Oázis Sport Club 2.2023/02/2615 - 10
1427 JSMA - Hegyvidék-YBL2023/03/197 - 18
Szent István Polo - ELTE BEAC2023/04/026 - 7
OSC Kft. - Oázis SC2023/04/267 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - Vasas Sport Club2023/04/2910 - 9
Oázis SC - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/04/2925 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/2919 - 5
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - FTC Utánpótlás2023/03/0411 - 11
Oázis SC - KSI SE2023/03/043 - 15
Sportliget SE - BVSC2023/03/042 - 8
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/03/0416 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Vasas Sport Club2022/11/199 - 15
FTC-Telekom Waterpolo - YBL WPC2022/11/1910 - 7
KSI SE - FTC Utánpótlás2022/11/197 - 5
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - MATE-GEAC-MSA2023/05/208 - 7
YBL WPC - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/05/2010 - 3
Pilisvörösvár - Vágta Multisport Club2023/05/206 - 9
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda Sport Egyesület - OSC VSE II.2022/10/2211 - 4
Kópé UVSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/01/076 - 9
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC-Zugló II2023/01/076 - 4
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC II.2023/01/0715 - 2
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/05/067 - 10
YBL WPC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/0613 - 14
OSC VSE - KSI SE2023/05/0615 - 7
UVSE I - BVSC-Zugló2023/05/0617 - 9
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/05/1312 - 6
YBL WPC - KSI SE2023/05/133 - 12
UVSE I - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/1319 - 5
PSN Zrt. - BVSC-Zugló2023/05/137 - 18
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2022/11/128 - 6
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/11/1212 - 4
BVSC - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2022/11/1217 - 2
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Balaton Vízilabda Klub2022/12/1710 - 8
Velence Plus - Cápa VK2022/12/171 - 16
Tatabányai Vízmű SE - Iron WP2022/12/1718 - 3
Cápa VK - Balaton Vízilabda Klub2022/12/174 - 25
Velence Plus - Iron WP2022/12/173 - 11
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/05/276 - 15
Győri Vízisport Egyesület - AVUS2023/05/275 - 5
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/05/275 - 10
Győri Vízisport Egyesület - PSN Zrt.2023/05/272 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2023/05/278 - 7
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/05/274 - 10