VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1963. 10. 14.
Budapest
2023/2024
meccs
Ellenőr
194
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2023/09/306 - 7
ASI DSE - Oázis SC2023/10/1414 - 9
OSC Kft. - YBL WPC2023/10/2713 - 9
OSC Kft. - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/11/1115 - 6
OSC Kft. - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/0711 - 12
Eszterházy SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/0914 - 8
OSC Kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2024/04/068 - 2
AVUS - OSC Kft.2024/04/2413 - 9
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Eszterházy SC2024/05/175 - 13
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - FTC2023/10/1421 - 24
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2023/09/249 - 14
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/11/196 - 17
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/267 - 10
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/12/109 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - AVUS2024/04/188 - 18
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Ifi-serdülő2023/10/157 - 16
Ifi-serdülő - Győri VSE2023/11/0513 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/12/039 - 10
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2024/02/1811 - 16
YBL WPC - Ceglédi VSE2024/03/039 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2024/04/0713 - 14
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2024/05/129 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2023/09/247 - 14
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/11/198 - 27
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/2620 - 8
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/12/106 - 4
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - AVUS2024/04/1812 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Balaton Vízilabda Klub2023/10/1511 - 13
Balaton Vízilabda Klub - Győri VSE2023/11/054 - 14
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/12/0311 - 9
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2024/02/1816 - 6
YBL WPC - Ceglédi VSE2024/03/0319 - 7
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2024/04/0711 - 4
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2024/05/126 - 8
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Kaposvár VK2023/08/149 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2023/09/245 - 13
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/11/199 - 21
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/265 - 4
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/12/1013 - 4
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - AVUS2024/04/1810 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Balaton Vízilabda Klub2023/10/1512 - 13
Balaton Vízilabda Klub - Győri VSE2023/11/052 - 24
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/12/037 - 8
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2024/02/1816 - 7
YBL WPC - Ceglédi VSE2024/03/039 - 8
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2024/04/076 - 9
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2024/05/128 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - BVSC2023/10/0811 - 19
TVSE Vízilabda Kft II - III. kerületi TVE2024/02/2515 - 3
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - BVSC2023/10/086 - 16
TVSE Vízilabda Kft III - III. kerületi TVE2024/02/2512 - 6
Győri VSE - Egri Vízilabda Klub2024/03/108 - 17
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - BVSC-Zugló2023/10/084 - 15
TVSE Vízilabda Kft IV - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/2526 - 1
Győri VSE - Egri Vízilabda Klub2024/03/1016 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - POLO Sport Club2024/05/0514 - 1
Szegedi Vizipóló Suli - TVSE Vízilabda Kft IV2024/05/057 - 9
POLO Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/056 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - TVSE Vízilabda Kft IV2024/05/0510 - 5
Halassy Olivér emléktorna
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - BVSC-Zugló2023/09/0911 - 6
MVLC - AVUS2023/09/095 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/09/092 - 10
Egri VizilabdaKlub - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2023/09/098 - 7
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/0911 - 3
BVSC-Zugló - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2023/09/092 - 5
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - MAFC-BME-INFINITYN2023/10/0812 - 17
Polo Academy Sport Club - FTC2023/11/128 - 23
HETE - Oázis Sport Club 2.2023/11/1915 - 8
Poseidon VSE - ELTE BEAC2023/11/2612 - 12
Oázis Sport Club 2. - FTC2023/11/266 - 14
Sportliget S.E. - YBL JUNIOR2023/11/269 - 8
OSC Kft. - ELTE BEAC2023/12/109 - 8
Poseidon VSE - YBL WPC2023/12/1010 - 18
Poseidon VSE - Sportliget S.E.2024/03/1014 - 13
RETR-O-SC Sport Egyesület - Oázis Sport Club 2.2024/04/2812 - 11
Sportliget S.E. - MAFC-BME-INFINITYN2024/04/2824 - 17
Új-Hullám SE - III.Kerületi TVE2024/04/2811 - 23
Angyalföldi Sportiskola DSE - Semmelweis VKS2024/05/260 - 0
FTC - III.Kerületi TVE2024/05/260 - 0
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/09/237 - 5
OSC Kft. - BVSC2023/09/237 - 12
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/09/2320 - 8
KSI SE - OSC VSE2024/04/069 - 6
OSC Kft. - Vasas Sport Club2024/04/067 - 6
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/068 - 12
FTC Utánpótlás - BVSC2024/05/113 - 15
OSC VSE - Vasas Sport Club2024/05/1115 - 9
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/1110 - 11
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC II.2023/10/2811 - 13
III. Kerületi TVE - MVLC2023/10/286 - 12
Aquaworm Waterpolo Göd - OSC Kft.2023/10/283 - 17
OSC Kft. - YBL WPC II.2023/11/1112 - 4
Városgazda Utánpótlás Akadémia - MVLC2023/11/117 - 25
III. Kerületi TVE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/11/1114 - 3
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Aquaworm Waterpolo Göd2023/11/0423 - 7
MGM 2009 - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/11/043 - 19
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Polo Academy Sport Club2023/09/3014 - 8
BVSC - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/09/3019 - 10
KIS-PINGVIN SE - Százhalombatta2023/09/305 - 9
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Polo Academy Sport Club2023/09/309 - 13
BVSC - KIS-PINGVIN SE2023/09/3018 - 7
Százhalombatta - OSC VSE2023/09/3013 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/187 - 5
PSN Zrt. - BVSC2023/11/188 - 13
KSI SE - UVSE I2023/11/185 - 12
Kópé UVSE - FTC Utánpótlás2024/03/026 - 11
Egri Vízilabda Klub - MVLC2024/03/0211 - 8
Kópé UVSE - PSN Zrt.2024/03/0213 - 17
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/03/0213 - 4
MVLC - PSN Zrt.2024/03/026 - 16
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2024/03/025 - 17
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2016 - 1
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL WPC2024/04/208 - 12
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/04/202 - 6
MATE-GEAC-MSA - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/208 - 14
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/04/207 - 8
YBL WPC - MATE-GEAC-MSA2024/04/2019 - 6
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/0410 - 11
UVSE I - OSC VSE2024/05/0410 - 4
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - KSI SE2024/05/047 - 19
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/0413 - 1
BVSC - OSC VSE2023/11/044 - 13
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/11/045 - 13
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/11/043 - 6
Budapesti honvéd Sportegyesület II - MATE-GEAC-MSA2023/11/257 - 6
ASI-VASAS - Oázis SC2023/11/2511 - 3
III. kerületi TVE - Kópé UVSE2023/11/254 - 18
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/02/175 - 11
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2024/02/1717 - 7
Váci Vízilabda Sport Egyesület - OSC VSE II2024/03/099 - 3
Latorca - Kistarcsa2024/03/0915 - 8
Sport és Szabadidő Kft - OSC VSE II2024/03/0911 - 2
OSC VSE II - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/05/250 - 0
III. kerületi TVE - Kistarcsa2024/05/250 - 0
OSC VSE II - Latorca2024/05/250 - 0
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Vágta - Latorca2023/10/080 - 0
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/10/080 - 0
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2013 - Vágta2023/10/080 - 0
Latorca - Vasas Sport Club2023/10/080 - 0
Semmelweis VKS - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/01/280 - 0
FTC Utánpótlás - Ceglédi VSE2024/01/280 - 0
Oázis SC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/01/280 - 0
Délkeleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/246 - 11
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/249 - 6
Szentes II. - Szegedi Vizipóló Suli2024/02/244 - 12
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2024/02/246 - 12
Délkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mórahalmi Vízisport Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/132 - 17
Szegedi VPS II. - Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület2024/04/130 - 15
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Mórahalmi Vízisport Klub2024/04/1315 - 6
Csabai Csirkefogók VK - Szegedi VPS II.2024/04/139 - 1
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/135 - 14
Szentesi Vízilabda Klub - Csabai Csirkefogók VK2024/04/138 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2024/04/139 - 7
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Szentesi Vízilabda Klub2024/04/1316 - 1
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvári VK BABY - PSN Zrt.2023/10/010 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Mohacs Baby2023/10/010 - 0
Mohacs Baby - PSN Zrt.2023/10/010 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Kaposvári VK BABY2023/10/010 - 0
BUSC - baby2023/11/050 - 0
Tatabányai Vízmű SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/050 - 0
Tatabányai Vízmű SE - baby2023/11/050 - 0
BUSC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/050 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/140 - 0
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - PSN Zrt.2024/04/140 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - baby2024/04/140 - 0
PSN Zrt. - AVUS2024/04/140 - 0
baby - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/140 - 0
AVUS - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/140 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Kanizsa Vízilabda Sportegyesület2023/10/150 - 0
Kaposvári Vízilabda Klub Baby II - 1. számú csapat - PSN Zrt.2023/10/150 - 0
Kanizsa Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2023/10/150 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Kaposvári Vízilabda Klub Baby II - 1. számú csapat2023/10/150 - 0
Balaton Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sportegyesület2024/02/040 - 0
AVUS - PSN Zrt.2024/02/040 - 0
Kanizsa Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2024/02/040 - 0
Balaton Vízilabda Klub - AVUS2024/02/040 - 0
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - Cápa VK2023/12/168 - 3
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Cápa VK2023/12/1613 - 8
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Soproni VSE2023/12/1613 - 5
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/04/079 - 17
Balaton Vízilabda Klub - PSN Zrt.2024/04/214 - 5
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2024/04/2115 - 10
AVUS - Győri Vízisport Egyesület2024/04/2114 - 10
Kaposvár Vízilabda Klub - Balaton Vízilabda Klub2024/04/210 - 15
Győri Vízisport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/04/217 - 12
PSN Zrt. - AVUS2024/04/217 - 3
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - MGM 20092023/12/091 - 23
Gyöngyösi Alligátorok VC - MGM 20092023/12/093 - 22
Kópé UVSE - MVLC2023/12/092 - 22
Gyöngyösi Alligátorok VC - MVLC2023/12/093 - 21
MGM 2009 - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/2713 - 4
MVLC - Cívis Póló VSE2024/04/2717 - 3
MVLC - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/2723 - 2
MGM 2009 - Cívis Póló VSE2024/04/2714 - 6
2022/2023
meccs
Ellenőr
56
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/04/152 - 10
Invictus SC - YBL WPC2023/04/2218 - 11
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - SZUVTE BT2023/04/155 - 0
PTE-PEAC - SZUVTE BT2023/04/155 - 0
PTE-PEAC - Váci Vízilabda SE2023/04/1523 - 7
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Váci Vízilabda SE2023/05/0613 - 15
Győri VSE - SZUVTE BT2023/05/0613 - 17
Váci Vízilabda SE - SZUVTE BT2023/05/0611 - 13
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Győri VSE2023/05/0618 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Tatabányai Vízmű SE2023/04/0214 - 4
MVLC - Győri VSE2023/04/1628 - 4
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/04/2318 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/1412 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Tatabányai Vízmű SE2023/04/024 - 10
MVLC - Győri VSE2023/04/1616 - 15
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/04/2318 - 16
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/146 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Tatabányai Vízmű SE2023/04/025 - 14
MVLC - Győri VSE2023/04/1611 - 5
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/04/2316 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/1417 - 15
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - POLO Sport Club2023/05/2026 - 3
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/05/2033 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - SZNVE2023/05/209 - 13
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - YBL WPC2023/04/025 - 15
ELTE BEAC - FTC2023/04/084 - 24
MAFC-BME-INFINITYN - Semmelweis VKS2023/04/1912 - 19
Semmelweis VKS - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2023/04/3019 - 7
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/05/318 - 15
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Oázis SC2023/04/0112 - 8
Sportliget SE - KSI SE2023/04/017 - 17
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/017 - 12
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/04/0113 - 9
OSC Kft. - OSC VSE2023/05/128 - 14
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - YBL WPC2023/05/314 - 10
FTC Utánpótlás - BVSC2023/06/0615 - 2
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Pilisvörösvár - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/05/134 - 2
VÁGTA Multisport Club - BVSC-Zugló II2023/05/133 - 6
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/05/135 - 4
YBL WPC II. - Kópé UVSE2023/05/134 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Pilisvörösvár2023/06/028 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - PSN Zrt.2023/04/2915 - 0
Kópé UVSE - KSI SE II.2023/04/298 - 7
Angyalföldi Sportiskola DSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/04/294 - 11
PSN Zrt. - Egri Vízilabda Klub2023/04/292 - 17
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Mohacs Baby2023/03/260 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Iron WP2023/06/032 - 15
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Pápai SE2023/06/036 - 11
Velence Plus - Pápai SE2023/06/039 - 6
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Iron WP2023/06/033 - 24
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/05/276 - 15
Győri Vízisport Egyesület - AVUS2023/05/275 - 5
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/05/275 - 10
Győri Vízisport Egyesület - PSN Zrt.2023/05/272 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2023/05/278 - 7
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/05/274 - 10