VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1982. 10. 01.
Budapest
2023/2024
meccs
Titkár
160
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - KSI2023/09/1317 - 11
FTC - Metalcom Szentes2023/09/1520 - 6
Endo Plus Service-Honvéd - Pécsi VSK2023/09/1610 - 8
Endo Plus Service-Honvéd - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/09/309 - 7
UVSE Vízilabda Kft. - Endo Plus Service-Honvéd2023/10/117 - 11
FTC - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/10/1319 - 10
Endo Plus Service-Honvéd - Egri Vízilabda Kft.2023/10/149 - 5
Endo Plus Service-Honvéd - BVSC-Zugló2023/11/117 - 14
Endo Plus Service-Honvéd - Kaposvár2024/04/0614 - 9
Endo Plus Service-Honvéd - FTC2024/04/139 - 23
FTC - Kaposvár2024/04/1916 - 7
KSI - Pécsi VSK2024/04/236 - 8
Endo Plus Service-Honvéd - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/04/269 - 8
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - TVSE Vízilabda Kft2023/10/0322 - 8
FTC - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/10/1225 - 10
FTC - Valdor Szentes2023/10/2519 - 11
FTC - UVSE Kft.2023/10/2812 - 8
FTC - III. kerületi TVE2023/11/0717 - 9
FTC - Szegedi Vízilabda Egylet2024/04/0318 - 7
FTC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/2417 - 10
FTC - UVSE Kft.2024/05/0810 - 11
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - BVSC-Zugló2023/08/2524 - 16
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/09/3016 - 3
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ASI DSE - OSC Kft.2023/09/2312 - 14
ASI DSE - DVSE2024/02/1711 - 14
ASI DSE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/03/2316 - 10
ASI DSE - Neptun VSC2024/04/1313 - 11
ASI DSE - AVUS2024/04/2716 - 11
ASI DSE - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2024/05/2523 - 10
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - KSI SE2023/12/0210 - 9
FTC - BVSC2024/01/2716 - 19
FTC - POLO Sport Club2024/02/109 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Cívis Póló VSE2023/09/1718 - 6
FTC Utánpótlás - Kaposvár VK2023/10/0117 - 6
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2912 - 9
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/0315 - 4
FTC Utánpótlás - BVSC2024/02/1810 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/139 - 16
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Kaposvár VK2024/03/2712 - 9
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/04/0714 - 6
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2024/05/0521 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/269 - 13
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2024/04/1425 - 24
Polo Academy Sport Club - Dunakanyar Waterpolo2024/05/1210 - 17
Polo Academy Sport Club - Hódmezővásárhelyi VSC2024/05/2617 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Cívis Póló VSE2023/09/1721 - 6
FTC Utánpótlás - Kaposvár VK2023/10/0121 - 3
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2911 - 9
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/0322 - 3
FTC Utánpótlás - BVSC2024/02/1812 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/138 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Kaposvár VK2024/03/2721 - 5
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/04/0716 - 5
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2024/05/0518 - 7
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/268 - 17
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2024/04/146 - 19
Polo Academy Sport Club - Dunakanyar Waterpolo2024/05/123 - 15
Polo Academy Sport Club - Hódmezővásárhelyi VSC2024/05/268 - 19
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - MVLC2023/08/1717 - 8
FTC Utánpótlás - AVUS2023/08/2914 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Cívis Póló VSE2023/09/1725 - 6
FTC Utánpótlás - Kaposvár VK2023/10/0122 - 5
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2917 - 5
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/039 - 8
FTC Utánpótlás - BVSC2024/02/1812 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/1313 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Kaposvár VK2024/03/2713 - 10
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/04/108 - 3
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2024/05/0517 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/2615 - 7
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2024/04/142 - 22
Polo Academy Sport Club - Dunakanyar Waterpolo2024/05/128 - 13
Polo Academy Sport Club - Hódmezővásárhelyi VSC2024/05/269 - 13
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - III. kerületi TVE2023/10/1520 - 2
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/10/2917 - 13
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/12/106 - 15
FTC Utánpótlás - Győri VSE2024/03/2428 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - TVSE Vízilabda Kft II2024/05/2421 - 6
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/2413 - 9
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2024/05/246 - 7
BVSC - KSI SE2024/05/2412 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - III. kerületi TVE2023/10/1517 - 7
FTC Vízilabda Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/10/2924 - 6
FTC Vízilabda Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/12/1010 - 18
FTC Vízilabda Utánpótlás - Győri VSE2024/03/2417 - 2
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1543 - 1
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/10/2910 - 9
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/12/1015 - 10
FTC Utánpótlás - Győri VSE2024/04/068 - 16
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/10/148 - 11
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/10/146 - 22
FTC Utánpótlás - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia2023/10/1428 - 1
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd - Fehérvár Vízilabda SE2024/02/0315 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2024/02/0316 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Fehérvár Vízilabda SE2024/02/0415 - 9
KSI SE - Budapesti Honvéd2024/02/048 - 12
Budapesti Honvéd - BVSC2024/02/1417 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Új-Hullám SE2023/10/0123 - 4
RETR-O-SC Sport Egyesület - FTC2023/10/299 - 21
Polo Academy Sport Club - Ozorai-Hullámtörők SC2023/10/296 - 8
HETE - Oázis Sport Club 2.2023/11/1915 - 8
FTC - Oázis SC2023/12/0318 - 9
FTC - III.Kerületi TVE2024/02/117 - 11
Polo Academy Sport Club - YBL JUNIOR2024/02/187 - 18
FTC - BVSC2024/04/0727 - 3
FTC - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/04/2116 - 12
FTC - YBL JUNIOR2024/05/0518 - 10
HETE - WPBSE2024/05/0513 - 13
Polo Academy Sport Club - Oázis Sport Club 2.2024/05/126 - 16
FTC - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/05/1913 - 7
III.Kerületi TVE - Semmelweis VKS2024/05/1910 - 7
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - OSC VSE2024/03/097 - 7
FTC Utánpótlás - OSC Kft.2024/03/098 - 8
KSI SE - Vasas Sport Club2024/03/0916 - 11
KSI SE - OSC VSE2024/04/069 - 6
OSC Kft. - Vasas Sport Club2024/04/067 - 6
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/068 - 12
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - MGM 20092023/11/253 - 18
BVSC - FTC Utánpótlás2023/11/253 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2023/11/2529 - 4
MGM 2009 - BVSC2023/11/257 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2023/09/3018 - 9
FTC Utánpótlás - Sport és Szabadidő Kft2023/09/3010 - 11
Angyalföldi Sportiskola DSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/09/308 - 13
MATE-GEAC-MSA - FTC Utánpótlás2023/09/307 - 7
FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/2421 - 10
Angyalföldi Sportiskola DSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/02/248 - 16
UVSE II. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/2415 - 6
Angyalföldi Sportiskola DSE - FTC Utánpótlás2024/02/246 - 18
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Aquaworm Waterpolo Göd2024/02/108 - 14
Sportliget Sport Egyesület - Cívis Póló VSE2024/02/103 - 15
UVSE II. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/02/107 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/12/094 - 4
UVSE - OSC VSE2023/12/097 - 14
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/12/096 - 12
KIS-PINGVIN SE - MATE-GEAC-MSA2024/02/175 - 6
Kópé UVSE - SOTE VKS2024/02/177 - 13
KIS-PINGVIN SE - ASI-VASAS2024/02/174 - 13
OSC VSE - PSN Zrt.2024/04/1311 - 3
PSN Zrt. - KSI SE2024/04/136 - 17
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/05/2511 - 4
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2024/05/2512 - 15
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122024/05/259 - 6
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás III. - Egri VizilabdaKlub2023/10/080 - 0
OSC VSE - BVSC-Zugló2023/10/080 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Budafóka XXII. SE2023/10/080 - 0
BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás III.2023/10/080 - 0
Egri VizilabdaKlub - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/10/080 - 0
Budafóka XXII. SE - OSC VSE2023/10/080 - 0
FTC Utánpótlás - Semmelweis VKS2024/02/250 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Ceglédi VSE2024/02/250 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Oázis SC2024/02/250 - 0
FTC Utánpótlás III. - Vágta2024/03/240 - 0
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2024/03/240 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC-Zugló2024/04/210 - 0
Semmelweis VKS - FTC Utánpótlás2024/04/210 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Latorca2024/04/210 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mohács 1 - Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft2024/06/010 - 0
Cápa VK - Pápai SE2024/06/010 - 0
Velence Plus - Iron WP2024/06/010 - 0
2022/2023
meccs
Titkár
90
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/02/0411 - 4
FTC - Szentesi VK2023/02/1414 - 9
FTC - Kaposvár2023/02/2420 - 4
MVLC - FTC2023/03/245 - 18
Endo Plus Service-Honvéd - Kaposvár2023/03/2517 - 4
FTC - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/03/3018 - 10
FTC - Pécsi VSK2023/04/1319 - 9
Endo Plus Service-Honvéd - MVLC2023/04/1922 - 8
Endo Plus Service-Honvéd - A-Híd VasasPlaket2023/05/176 - 8
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - UVSE Kft.2023/01/2213 - 6
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/02/1814 - 9
FTC - TVSE Vízilabda Kft2023/03/0423 - 7
FTC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/03/078 - 4
FTC - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/03/2120 - 2
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/05/0413 - 11
FTC - UVSE Kft.2023/05/139 - 7
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Eszterházy SC2023/02/2514 - 12
Angyalföldi Sportiskola DSE - Oázis SC2023/04/2214 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/02/055 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Vasas Sport Club2023/03/016 - 7
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/03/0515 - 6
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1411 - 5
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/03/197 - 11
FTC Utánpótlás - BVSC2023/04/1613 - 14
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2023/05/148 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/02/0522 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Vasas Sport Club2023/03/017 - 13
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/03/0510 - 6
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1413 - 0
FTC Utánpótlás - UVSE I.2023/03/1917 - 16
FTC Utánpótlás - BVSC2023/04/167 - 11
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2023/05/143 - 23
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/02/0511 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Vasas Sport Club2023/03/0111 - 12
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/03/0515 - 3
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1424 - 2
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/03/195 - 7
FTC Utánpótlás - BVSC2023/04/1613 - 5
Budafóka XXII. SE - III. kerületi TVE2023/05/144 - 16
BVSC - Vasas Sport Club2023/05/2110 - 16
Szolnoki Dózsa - OSC VSE2023/05/2112 - 11
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/05/2110 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/05/2113 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - III. kerületi TVE2023/02/198 - 5
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/129 - 6
FTC Utánpótlás - BVSC2023/03/2614 - 12
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/04/2313 - 20
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - III. kerületi TVE2023/02/1918 - 4
FTC Vízilabda Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1218 - 9
FTC Vízilabda Utánpótlás - BVSC2023/03/2617 - 7
FTC Vízilabda Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/237 - 20
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - III. kerületi TVE2023/05/2625 - 4
KSI SE - BVSC2023/05/2615 - 8
FTC Vízilabda Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/2613 - 10
TVSE Vízilabda Kft III - Szentesi VK2023/05/268 - 11
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/02/1943 - 5
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1222 - 3
FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló2023/03/2615 - 8
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/2312 - 18
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - 1427 JSMA2023/02/125 - 0
FTC - YBL WPC2023/03/0511 - 3
FTC - BVSC2023/03/1919 - 5
ELTE BEAC - FTC2023/04/084 - 24
FTC - WP Brothers SE2023/04/2326 - 6
Semmelweis VKS - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2023/04/3019 - 7
FTC - Sportliget S.E.2023/05/0715 - 2
Semmelweis VKS - III.Kerületi TVE2023/05/0711 - 9
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/02/118 - 5
KSI SE - BVSC2023/02/118 - 10
YBL WPC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2023/02/119 - 13
FTC Utánpótlás - BVSC2023/04/159 - 10
OSC VSE - YBL WPC2023/04/1517 - 1
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Oázis SC2023/05/208 - 5
YBL WPC II. - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/05/2026 - 3
OSC Kft. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/05/209 - 4
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Vasas Sport Club2023/05/1311 - 13
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/1317 - 4
FTC Utánpótlás - BVSC2023/05/137 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/04/158 - 4
Mom Sport YBL - FTC Utánpótlás2023/05/214 - 13
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Vágta Multisport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/294 - 9
Pilisvörösvár - MATE-GEAC-MSA2023/04/290 - 5
YBL WPC - Sportliget Sport Egyesület2023/04/295 - 6
MVLC - FTC Utánpótlás II.2023/05/0615 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I - PSN Zrt.2023/01/0714 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Pilisvörösvár2023/06/028 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/04/1611 - 7
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2023/05/069 - 11
SOTE VKS - OSC VSE2023/05/063 - 16
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/05/065 - 8