VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1997. 05. 04.
Budapest
2023/2024
meccs
Titkár
106
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - FTC2024/02/2810 - 22
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/138 - 16
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Hódmezővásárhelyi VSC2024/02/037 - 10
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - MAFC-INFINITYN2024/04/2822 - 8
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Váci Vízilabda SE2023/10/1418 - 11
MATE-GEAC-MSA - Invictus SC2023/10/1417 - 6
Egri Vízmű Sport Club - Váci Vízilabda SE2023/10/146 - 10
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Invictus SC2023/10/1419 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC2023/10/157 - 14
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/11/2611 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Angyalföldi SI DSE2023/11/0510 - 7
Oázis SC - Hódmezővásárhelyi VSC2023/12/0326 - 6
III. Kerületi TVE - Sportliget S.E.2024/02/0419 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Százhalombatta2024/02/1126 - 5
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2024/03/034 - 12
YBL WPC - MVLC2024/04/289 - 19
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC2023/10/159 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/11/2610 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Angyalföldi SI DSE2023/11/0521 - 2
Oázis SC - Hódmezővásárhelyi VSC2023/12/0314 - 8
III. Kerületi TVE - Sportliget SE2024/02/0415 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Százhalombatta2024/02/1129 - 4
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2024/03/031 - 18
YBL WPC - MVLC2024/04/2813 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC2023/10/1512 - 13
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/11/269 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Angyalföldi SI DSE2023/11/059 - 2
Oázis SC - Hódmezővásárhelyi VSC2023/12/036 - 10
III. kerületi TVE - Sportliget SE2024/02/049 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Százhalombatta2024/02/1119 - 6
Budafóka XXII. SE - III. kerületi TVE2024/03/0310 - 7
YBL WPC - MVLC2024/04/287 - 16
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/0114 - 8
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/2912 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - FTC Utánpótlás2023/11/1215 - 7
KSI SE - Szentesi VK2024/02/257 - 10
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/0112 - 5
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/2911 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/11/1214 - 8
KSI SE - Szentesi VK2024/02/259 - 6
TVSE Vízilabda Kft III - BVSC2024/05/188 - 5
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/187 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/015 - 15
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/2914 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Utánpótlás2023/11/1211 - 9
KSI SE - Szentesi VK2024/02/2516 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sport Club 2. - OSC Kft.2023/10/016 - 11
Oázis SC - Polo Academy Sport Club2023/10/0123 - 5
RETR-O-SC Sport Egyesület - Polo Academy Sport Club2024/04/1420 - 4
BVSC - Szent István Polo2024/04/147 - 11
Sportliget S.E. - Oázis Sport Club 2.2024/04/1416 - 6
Új-Hullám SE - Oázis SC2024/04/1410 - 13
YBL WPC - FTC2024/04/285 - 8
YBL JUNIOR - HETE2024/04/2819 - 9
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - YBL WPC2023/10/286 - 13
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/2813 - 10
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/10/2814 - 5
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Polo Academy Sport Club2023/11/1119 - 3
OSC VSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/1122 - 1
Polo Academy Sport Club - KIS-PINGVIN SE2023/11/112 - 15
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - KSI SE2023/09/163 - 11
UVSE - FTC Utánpótlás2023/09/166 - 7
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - SOTE VKS2023/09/1615 - 1
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/09/165 - 16
BVSC - Budapesti honvéd Sportegyesület II2024/05/250 - 0
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/05/250 - 0
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/05/250 - 0
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Semmelweis VKS2024/01/280 - 0
Oázis SC - Ceglédi VSE2024/01/280 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - FTC Utánpótlás2024/01/280 - 0
Délkeleti Területi Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Csongrád VVSE - Szolnoki Vízilabda SC2024/05/120 - 0
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) II. - MVSK2024/05/120 - 0
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szolnoki Vízilabda SC2024/05/120 - 0
MVSK - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2024/05/120 - 0
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) II. - Szentesi Vízilabda Klub2024/05/120 - 0
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szegedi Vízipóló Suli2024/05/120 - 0
Gyula - Szentesi Vízilabda Klub2024/05/120 - 0
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Szegedi Vízipóló Suli2024/05/120 - 0
Gyula - Csongrád VVSE2024/05/120 - 0
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Tatabányai Vízmű SE2024/03/100 - 0
Soproni VSE - BUSC2024/03/100 - 0
Mohacs Baby - Kaposvári VK BABY2024/03/100 - 0
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2024/03/100 - 0
Győri VSE - Mohacs Baby2024/03/100 - 0
BUSC - Kaposvári VK BABY2024/03/100 - 0
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Velencei-tavi UVE2024/03/2310 - 5
Cápa VK - Mohács 22024/03/2317 - 2
Balaton VK - Soproni VSE2024/03/2310 - 5
Velencei-tavi UVE - Mohács 22024/03/231 - 16
Soproni VSE - Cápa VK2024/03/233 - 18
Új-Hullám SE - Balaton VK2024/03/234 - 16
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2115 - 5
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Soproni VSE2024/04/214 - 12
Cápa VK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/215 - 12
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2111 - 16
Cápa VK - Soproni VSE2024/04/216 - 11
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2024/05/260 - 0
AVUS - Kaposvár Vízilabda Klub2024/05/260 - 0
Győri Vízisport Egyesület - PSN Zrt.2024/05/260 - 0
Balaton Vízilabda Klub - AVUS2024/05/260 - 0
Kaposvár Vízilabda Klub - Győri Vízisport Egyesület2024/05/260 - 0
PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/05/260 - 0
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MGM 2009 - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/2713 - 4
MVLC - Cívis Póló VSE2024/04/2717 - 3
MVLC - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/2723 - 2
MGM 2009 - Cívis Póló VSE2024/04/2714 - 6
2022/2023
meccs
Titkár
116
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - MVLC2022/12/0318 - 7
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - UVSE Kft.2023/02/017 - 16
UVSE Kft. - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/02/0415 - 3
UVSE Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/05/0413 - 14
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Ceglédi VSE2022/11/1215 - 13
YBL WPC - Invictus SC2022/12/1010 - 8
Ceglédi VSE - YBL WPC2023/04/019 - 9
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - Váci Vízilabda SE2023/04/1513 - 6
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - UVSE Vízilabda Kft.2022/11/0916 - 3
OSC VSE - Szolnoki Dózsa2022/11/2315 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/09/258 - 19
Polo Academy Sport Club - YBL WPC2022/11/131 - 21
Sportliget SE - III. Kerületi TVE2022/11/2012 - 19
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/02/195 - 17
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2023/03/2614 - 18
Váci Vízilabda SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/04/029 - 10
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/1610 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/09/256 - 19
Polo Academy Sport Club - YBL WPC2022/11/134 - 34
Sportliget SE - III. Kerületi TVE2022/11/2011 - 18
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/02/1910 - 15
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2023/03/2614 - 8
Váci Vízilabda SE - Kanizsa Vízilabda SE2023/04/0210 - 8
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/167 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/09/253 - 9
Polo Academy Sport Club - YBL WPC2022/11/132 - 27
Sportliget SE - III. kerületi TVE2022/11/2013 - 14
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/02/197 - 18
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2023/03/265 - 13
Váci Vízilabda SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/04/027 - 25
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/161 - 13
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft II2022/10/096 - 8
FTC Utánpótlás - Fehérvár Vízilabda SE2022/10/3026 - 2
POLO Sport Club - Szentesi VK2022/12/1110 - 20
KSI SE - Győri VSE2023/02/059 - 5
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft III2022/10/0913 - 11
FTC Vízilabda Utánpótlás - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/10/3034 - 2
POLO Sport Club - Szentesi VK2022/12/1111 - 13
KSI SE - Győri VSE2023/02/0510 - 4
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/04/1514 - 6
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/04/1512 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft IV2022/10/0911 - 5
FTC Utánpótlás - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/10/3030 - 4
POLO Sport Club - Szentesi VK2022/12/115 - 33
KSI SE - Győri VSE2023/02/0517 - 12
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Poseidon VSE - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2022/10/0918 - 8
WP Brothers SE - Hegyvidék-YBL2022/11/138 - 12
RETR-O-SC Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/11/275 - 0
MAFC-BME-INFINITYN - III.Kerületi TVE2022/11/2712 - 12
Sportliget S.E. - WP Brothers SE2022/11/2722 - 3
YBL WPC - Ozorai-Faterpolo VSE2023/03/2617 - 9
Hegyvidék-YBL - III.Kerületi TVE2023/03/269 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/11/126 - 4
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - OSC Kft.2022/11/122 - 24
Budapesti Honvéd Sport Egyesület II - Vasas Sport Club2022/11/1212 - 8
YBL WPC - BVSC2023/05/208 - 12
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2023/05/2013 - 8
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - YBL WPC2022/12/034 - 0
FTC-Telekom Waterpolo - BVSC2022/12/037 - 6
KSI SE - Vasas Sport Club2022/12/0313 - 4
Mom Sport YBL - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/12/037 - 15
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC2022/10/014 - 18
UVSE I. - KSI SE2022/10/0111 - 11
OSC Kft. - FTC Utánpótlás2022/10/018 - 11
Sportliget Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2023/03/119 - 6
YBL WPC - Vágta Multisport Club2023/03/1122 - 6
BVSC - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/03/1119 - 2
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - MATE-GEAC-MSA2022/09/240 - 15
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - BVSC-Zugló II2022/09/2418 - 4
VÁGTA Multisport Club - KIS-PINGVIN SE2022/09/244 - 11
Pilisvörösvár - Kópé UVSE2022/09/248 - 11
MATE-GEAC-MSA - Pilisvörösvár2022/10/0817 - 2
Kópé UVSE - VÁGTA Multisport Club2022/10/089 - 12
BVSC-Zugló II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/10/083 - 4
KIS-PINGVIN SE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/10/089 - 3
OSC VSE II. - Aquaworm Kft2022/10/319 - 6
III. Kerületi TVE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2022/10/3110 - 4
Sport és Szabadidő Kft - YBL WPC II.2022/10/3110 - 5
Polo Academy Sport Club - Váci Vízilabda Sport Egyesület2022/10/317 - 18
Kópé UVSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/11/1912 - 5
Pilisvörösvár - BVSC-Zugló II2022/11/198 - 12
MATE-GEAC-MSA - KIS-PINGVIN SE2022/11/193 - 7
VÁGTA Multisport Club - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/11/195 - 11
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - YBL WPC II.2023/04/223 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület - VÁGTA Multisport Club2023/04/224 - 3
Kópé UVSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/229 - 6
BVSC-Zugló II - Pilisvörösvár2023/04/228 - 7
Oázis SC - Polo Academy Sport Club2023/06/1713 - 11
Aquaworm Kft - MATE-GEAC-MSA2023/06/177 - 16
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Új-Hullám SE2022/09/1715 - 0
SOTE VKS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/09/171 - 16
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/09/173 - 17
SOTE VKS - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/10/151 - 16
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2022/10/153 - 18
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Kistarcsa2023/04/2912 - 5
Sportsziget SE - III. kerületi TVE2023/04/292 - 14
Városgazda Utánpótlás Akadémia - OSC VSE II2023/04/299 - 3
Budapesti honvéd Sportegyesület II - III. kerületi TVE2023/05/206 - 6
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportsziget SE2023/05/204 - 6
Budapesti Kuncz László Gyermek IV. Fiú (2011) Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/09/0313 - 3
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - BVSC2022/09/030 - 21
III. kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2022/09/031 - 41
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2022/09/0322 - 6
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC-Zugló2023/01/080 - 0
Kópé UVSE - Ceglédi VSE2023/01/080 - 0
Latorca - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/01/080 - 0
Oázis SC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/01/080 - 0
UVSE II. - Kópé UVSE2023/06/040 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - FTC Utánpótlás2023/06/040 - 0
Váci Vízilabda SE - Ceglédi VSE2023/06/040 - 0
Vágta - BVSC-Zugló2023/06/040 - 0
Egri VizilabdaKlub - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/06/040 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa VSE II. - Kaposvári Vízilabda Klub Baby II - 1. számú csapat2023/03/120 - 0
Blamax-Kaposvár Baby II. - Kanizsa Vízilabda Sportegyesület2023/03/120 - 0
Blamax-Kaposvár Baby II. - Kaposvári Vízilabda Klub Baby II - 1. számú csapat2023/03/120 - 0
Kanizsa VSE II. - Kanizsa Vízilabda Sportegyesület2023/03/120 - 0
Időmérő
3
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Semmelweis VKS2022/10/1612 - 18
MAFC-BME-INFINITYN - Oázis SC2022/10/1611 - 16
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Sportliget SE2022/12/034 - 3
2021/2022
meccs
Titkár
23
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SOTE VKS - Sportliget S.E.2022/04/248 - 13
Jog-Ászok VSK - BVSC2022/05/254 - 16
Ozorai-Faterpolo VSE - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2022/05/2912 - 15
RETR-O-SC Sport Egyesület - Ozorai-Faterpolo VSE2022/06/1213 - 11
MAFC-BME - SOTE VKS2022/06/127 - 6
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/05/2518 - 7
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC2022/06/083 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/04/3014 - 6
BVSC - FTC Utánpótlás2022/04/307 - 8
KSI SE - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2022/04/3021 - 6
YBL WPC - UVSE I.2022/04/3010 - 16
Oxigén Úszósuli - POLO Sport Club2022/06/117 - 11
Angyalföldi Sportiskola II. - OSC VSE 2.2022/06/115 - 18
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Kópé UVSE2022/06/116 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - FTC Utánpótlás II.2022/04/232 - 2
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - YBL WPC2022/04/234 - 7
Sportliget Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2022/04/239 - 3
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/04/0910 - 15
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/04/0912 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - KSI SE II.2022/04/097 - 5
KSI SE II. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/05/287 - 11
Angyalföldi Sportiskola DSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/05/2815 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - OSC VSE2022/05/282 - 15
Időmérő
2
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Komplex Póló Suli SE - OSC Kft.2022/04/1010 - 11
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - KSI SE2022/04/235 - 11