THG: budapesti régió, májusi edzések
2024. április 26. 10:51
A Tehetséggondozó program budapesti régiójában, a 2011-es és 2012-es évjáratnak május 6-án, hétfőn lesz a következő összetartás a Margitszigeten. Íme, a meghívottak névsora és a program!
2011 – május 6.
Program
Találkozó: 8:30 Hajós Alfréd Sportuszoda Aula - Margitsziget
Edzés: 9:00-11:30 Széchy Tamás Uszoda
Kapusok:
Szalai Arien Ádám - Honvéd
Mousson Milán - Budafok
Ivanics Máté - KSI
Lévai József - KSI
Czagány Márton - UVSE
Mlinárik András - UVSE
Tory Domonkos - II.kerület
Lengyel Simon - III.kerület
Öztürk Deniz - VUA
Mezőnyjátékosok:
Fábián Balázs - FTC
Bognár Kolos - FTC
Andréka Márton - OSC
Kányási Kende - OSC
Maschl Bertalan - OSC
Szőnyi Barnabás - OSC
Szénási Levente - OSC
Szalai Martin Márk - Honvéd
Baksa Benedek - Honvéd
Kosztolnik Milán - ASI
Nagy Szilárd - ASI
Arányi Balázs - KSI
Takács Dániel - KSI
Gémeter Ákos - KSI
László Zsombor - KSI
Verebély Máté - KSI
Saska Barnabás - BVSC
Strasser Balázs - BVSC
Madaras Ágoston - BVSC
Csapó Csanád - BVSC
Both-Buracu Alexander - UVSE
Jeges Tamás - UVSE
Fráter Olivér - UVSE
Szabó Benedek - UVSE
Simai Zsombor - UVSE
Gebe Zoltán - UVSE
Pósa Máté - Vasas
Kovács Nimród - Vasas
Bozsay Sebestyén - YBL
Kovács-Siklósi Nándor - YBL
Selmeczi-Zsuppány Kolos - YBL
Várady Tamás - III. ker.
Tömöri Lóránd - III.ker.
Paha Olivér - OÁZIS
Zajácz Levente - Kis Pingvin
Kovács Nimród - KÓPÉ
Kulcsár Olivér - KÓPÉ
Kuburczik Ádám - Budafok
Sauerwein Zoltán - Budafok
Szabó Bence - OSC
Fazekas Szűcs Gergely - Városgazda
Somlai Botond - Városgazda
Boussif Karim – Városgazda
2012 – május 6.
Program
Találkozó: 11:00 Hajós Alfréd Sportuszoda, aula
Edzés: 11:30-14:00 Széchy Tamás-uszoda
Kapusok:
Horváth Nimród - FTC
Apjok Gergő - II. kerület
Andréka Sebestyén - OSC
Fáy Dániel - OÁZIS
Pósa Dániel - KSI
Keller Mihály - KSI
Mizsei Zétény - BVSC
Mezőnyjátékosok:
Szentandrási-Szabó Zsombor - SOTE
Kozma Kornél - SOTE
Schiller Szabolcs - ASI
Szabóki Vincze - ASI
Magyar Zsombor - ASI
Rocska Marcell - Vasas
Márfai Borsa - III. kerület
Molnár Péter - KÓPÉ
Molnár Brúnó - KÓPÉ
Tóth Zalán - Kis-Pingvin
Orosz Máté - Kis-Pingvin
Fórián Ádám - Kis-Pingvin
Somorjai Joel - FTC
Pontyos Bálint - FTC
Tamás Marcel - FTC
Frőlich Dániel - II. kerület
Hajbel Ádám - Honvéd
Takáts Milán - Honvéd
Kovács Levente - Honvéd
Bertók Benedek - Budafok
Víg Noel - Budafok
Gilicze László - Budafok
Vajó Gellért - VUA
Krizbai Simon - OÁZIS
Pető Barnabás - OÁZIS
Demjén Barnabás - OSC
Kiss Botond - OSC
Sziva Dávid - OSC
Farkas Gergő - Aquaworm
Török Barnabás - Aquaworm
Kriska Bendegúz - UVSE
Sarinay Márk - UVSE
Horváth Áron - UVSE
Kun Boldizsár - UVSE
Németh Bedike Dimitrios - UVSE
Éder Soma - KSI
Honti Ádám - KSI
Fedák Lóránd - KSI
Horváth Vince - KSI
Uhlmann Bence - KSI
Kasza Gergő - KSI
Hangody Vilmos - KSI
Ország Fülöp - KSI
Simon Tibor - KSI
Zentai Áron BVSC
Kása-Gál Andrej - BVSC
Mohos József - BVSC
Gór-Nagy Gordon - BVSC