Közeleg a MEFOB - sorsolás, program!

2021. június 21. 13:00

EATON - Vízilabda MEFOB
2021. július 3-4.
Miskolc

Dr. Faragó Tamás és Lukács Gergely elnökségi tagok az MVLSZ székházában kisorolták a MEFOB csoportjait, és a menetrend is elkészült! 

 
FÉRFI CSOPORTOK:
"A" csoport:
    1. EKE (Eger)
    2. Károli
    3. SZTE (Szeged)
"B" csoport:
   1. Pázmány
   2. Semmelweis
   3. PTE (Pécs)
"C" csoport:
   1. BCE
   2. TF
   3. BME
"D" csoport:
   1. DE (Debrecen)
   2. BGE
   3. ELTE
 
NŐI CSOPORT:
"E" csoport:
   1. EKE (Eger)
   2. SZTE (Szeged)
   3. DE (Debrecen)
   4. PTE (Pécs)
 
MENETREND:
2021. július 3., szombat
               KEMÉNY DÉNES USZODA
                              11:00     női E1-E2            női Eger - Szeged
                              12:00     Női E3-E4            női Debrecen - Pécs
               MISKOLCTAPOLCAI STRAND
                              8:00       A1-A2                   EKE-Károli
                              9:00       B1-B2                   Pázmány-SOTE
                              10:00     C1-C2                   BCE-TF
                              11:00     D1-D2                  Debrecen-BGE
                              12:00     A1-A3                   EKE-Szeged
                              13:00     B1-B3                   Pázmány-PTE
                              14:00     női E1-E3            női Eger-Debrecen
                              15:00     női E2-E4            női Szeged-Pécs
                              16:00     C1-C3                   BCE-BME
                              17:00     D1-D3                  Debrecen-ELTE
                              18:00     A2-A3                   Károli-Szeged
                              19:00     B2-B3                   SOTE-PTE
                              20:00     C2-C3                   TF-BME
                              21:00     D2-D3                  BGE-ELTE
 
2021. július 4., vasárnap
               KEMÉNY DÉNES USZODA
                              9:00       C II. - D II.
                              10:00     A I. - B I.
                              11:00     C I. - D I.
                              12:00     11. helyért
                              13:00     9. helyért
                              14:00     7. helyért
 
 
               MISKOLCTAPOLCAI STRAND
                              9:00       A III. - B III.
                              10:00     C III. - D III.
                              11:00     A II. - B II.
                              12:00    női E1 - E4                        női Eger - Pécs
                              13:00     női E2 - E3                        női Szeged - Debrecen
                              14:00    NŐI BAJNOKSÁG - ÜNNEPÉLYES EREDMÉNYHIRDETÉS
                              14:30     5. helyért
                              15:30    3. helyért
                              16:30     DÖNTŐ
                              17:30     FÉRFI BAJNOKSÁG - ÜNNEPÉLYES EREDMÉNYHIRDETÉS
 
 



Elindult Japánba a férfi- és női válogatott (Fotók: Derencsényi István)
SEAT Kupa HUN-CAN 13-7, 2021.07.06. (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok