VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1979. 04. 16.
Budapest
2023/2024
meccs
Titkár
149
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló2023/09/138 - 15
A-Híd VasasPlaket - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/09/3016 - 8
A-Híd VasasPlaket - BVSC-Zugló2024/05/0814 - 11
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Egri Vízilabda Kft.2023/10/0410 - 11
III. kerületi TVE - UVSE Kft.2023/10/2513 - 14
III. kerületi TVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/03/0211 - 8
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/138 - 16
TVSE Vízilabda Kft - Egri Vízilabda Kft.2024/03/165 - 14
III. kerületi TVE - Valdor Szentes2024/03/1610 - 8
III. kerületi TVE - Szegedi Vízilabda Egylet2024/03/3013 - 8
III. kerületi TVE - BVSC-Zugló2024/04/0310 - 11
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2024/04/065 - 7
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft2024/04/2015 - 7
UVSE Kft. - Egri Vízilabda Kft.2024/04/2417 - 8
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/09/308 - 17
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - Kaposvár2023/08/2521 - 11
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - OSC Kft.2023/10/1416 - 16
Neptun VSC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/169 - 12
Oázis SC - Ceglédi VSE2024/02/179 - 12
Neptun VSC - Hódmezővásárhelyi VSC2024/02/2412 - 9
Oázis SC - AVUS2024/04/067 - 14
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - BVSC2023/10/1414 - 17
POLO Sport Club - UVSE2023/12/0212 - 13
UVSE - FTC2024/01/2016 - 5
KSI SE - MAFC-INFINITYN2024/02/1017 - 5
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - ELTE BEAC2024/05/1110 - 22
MATE-GEAC-MSA - Semmelweis VKS2024/05/1113 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Váci Vízilabda SE2023/09/2424 - 8
III. Kerületi TVE - OSC Kft.2023/10/0114 - 15
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2023/10/0820 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Soproni VSE2023/10/1516 - 9
Angyalföldi SI DSE - Szentesi VK2023/10/2913 - 16
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/1213 - 11
III. Kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2621 - 11
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2023/12/1019 - 18
III. Kerületi TVE - SZVPS II2024/03/1013 - 14
Angyalföldi SI DSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/2425 - 11
Angyalföldi SI DSE - Oázis SC2024/04/0714 - 15
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2024/04/2116 - 15
MVLC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/05/1214 - 3
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Váci Vízilabda SE2023/09/2413 - 18
III. Kerületi TVE - OSC Kft.2023/10/0110 - 12
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2023/10/0818 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Soproni VSE2023/10/157 - 10
Angyalföldi SI DSE - Szentesi VK2023/10/295 - 12
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/124 - 10
III. Kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2614 - 9
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2023/12/1020 - 4
III. Kerületi TVE - SZVPS II2024/03/1012 - 11
Angyalföldi SI DSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/247 - 15
Angyalföldi SI DSE - Oázis SC2024/04/0712 - 9
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2024/04/216 - 12
MVLC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/05/129 - 8
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC2023/08/1711 - 15
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Váci Vízilabda SE2023/09/2418 - 9
III. kerületi TVE - OSC Kft.2023/10/013 - 17
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2023/10/0817 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Soproni VSE2023/10/1515 - 10
Angyalföldi SI DSE - Szentesi VK2023/10/298 - 19
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/128 - 9
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2612 - 6
III. kerületi TVE - Százhalombatta2023/12/1010 - 9
III. kerületi TVE - SZVPS II2024/03/1021 - 9
Angyalföldi SI DSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/249 - 7
Angyalföldi SI DSE - Oázis SC2024/04/0719 - 6
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2024/04/2113 - 12
MVLC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/05/1219 - 2
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/11/052 - 18
III. kerületi TVE - FTC Utánpótlás2023/11/192 - 13
III. kerületi TVE - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/0314 - 7
III. kerületi TVE - Fehérvár Vízilabda SE2024/02/1824 - 1
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2024/03/034 - 19
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft II2024/03/174 - 18
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/11/053 - 19
III. kerületi TVE - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/11/194 - 16
III. kerületi TVE - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/0319 - 8
III. kerületi TVE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/02/1811 - 3
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2024/03/0310 - 9
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft III2024/03/175 - 12
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2024/05/186 - 3
Győri VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/1820 - 5
Győri VSE - III. kerületi TVE2024/05/1819 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/05/1811 - 16
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/11/056 - 33
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - FTC Utánpótlás2023/11/193 - 38
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/034 - 30
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/02/185 - 37
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - POLO Sport Club2024/03/030 - 14
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - TVSE Vízilabda Kft IV2024/03/170 - 23
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III.Kerületi TVE - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/10/0114 - 6
Szent István Polo - Sportliget S.E.2023/10/1510 - 11
WPBSE - YBL JUNIOR2023/11/126 - 12
Semmelweis VKS - WPBSE2023/12/1022 - 8
III.Kerületi TVE - HETE2023/12/1017 - 10
Angyalföldi Sportiskola DSE - OSC Kft.2024/02/1115 - 9
III.Kerületi TVE - ELTE BEAC2024/03/1014 - 9
Angyalföldi Sportiskola DSE - III.Kerületi TVE2024/03/245 - 15
III.Kerületi TVE - YBL WPC2024/04/0717 - 13
III.Kerületi TVE - WPBSE2024/04/2120 - 8
III.Kerületi TVE - Sportliget S.E.2024/05/0515 - 9
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI SE2024/02/1010 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC2024/02/107 - 9
Vasas Sport Club - OSC Kft.2024/02/106 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - III. Kerületi TVE2023/09/3010 - 12
OSC Kft. - MVLC2023/09/307 - 11
YBL WPC II. - Aquaworm Waterpolo Göd2023/09/3016 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Aquaworm Waterpolo Göd2024/04/066 - 15
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/10/2813 - 5
Sport és Szabadidő Kft - MATE-GEAC-MSA2023/10/289 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KÓPÉ ÚVSE II. - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2023/09/230 - 15
KIS-PINGVIN SE - YBL WPC II.2023/09/2317 - 2
BVSC-Zugló II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/09/239 - 4
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/09/236 - 9
PSN Zrt. - KSI SE2023/09/236 - 13
UVSE I - OSC VSE2023/09/2315 - 0
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Oázis SC2023/11/1816 - 1
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Sportliget Sport Egyesület2023/11/1815 - 0
UVSE II. - Százhalombatta2023/11/1819 - 4
Sportliget Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/182 - 17
Százhalombatta - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/11/180 - 15
Oázis SC - UVSE II.2023/11/183 - 12
Oázis SC - UVSE II.2024/01/277 - 5
Cívis Póló VSE - UVSE II.2024/01/274 - 8
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget Sport Egyesület2024/01/2719 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Százhalombatta2024/03/0219 - 4
Sport és Szabadidő Kft - III. Kerületi TVE2024/03/0211 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Százhalombatta2024/03/0215 - 7
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2024/04/205 - 8
Kópé UVSE - MVLC2024/04/205 - 16
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/04/207 - 9
Sportsziget SE - BVSC-Zugló II2024/05/047 - 14
KÓPÉ ÚVSE II. - KIS-PINGVIN SE2024/05/041 - 16
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/05/046 - 14
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Oázis SC2023/10/078 - 21
Kópé UVSE - MATE-GEAC-MSA2023/10/070 - 5
Budapesti honvéd Sportegyesület II - ASI-VASAS2023/10/077 - 7
Oázis SC - Kópé UVSE2023/10/072 - 8
Budapesti honvéd Sportegyesület II - III. kerületi TVE2023/10/0716 - 1
ASI-VASAS - MATE-GEAC-MSA2023/10/079 - 16
OSC VSE II - KIS-PINGVIN SE2023/11/252 - 17
Latorca - Kistarcsa2023/11/2517 - 8
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Sport és Szabadidő Kft2023/11/257 - 11
Váci Vízilabda Sport Egyesület - OSC VSE II2024/03/099 - 3
Latorca - Kistarcsa2024/03/0915 - 8
Sport és Szabadidő Kft - OSC VSE II2024/03/0911 - 2
OSC VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/05/250 - 0
KSI SE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/05/250 - 0
FTC Utánpótlás - UVSE2024/05/250 - 0
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Soproni VSE2023/10/285 - 10
2022/2023
meccs
Titkár
101
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - MVLC2023/01/2116 - 12
UVSE Vízilabda Kft. - KSI2023/04/0812 - 9
A-Híd VasasPlaket - FTC2023/04/129 - 15
KSI - OSC VSE2023/04/2210 - 18
UVSE Vízilabda Kft. - Pécsi VSK2023/04/2714 - 13
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Szentesi VK2022/12/106 - 10
UVSE Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/01/255 - 8
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft2023/02/2210 - 6
III. kerületi TVE - SZNVE2023/03/048 - 4
III. kerületi TVE - Egri Vízilabda Kft.2023/03/1810 - 17
III. kerületi TVE - BVSC2023/05/0411 - 12
UVSE Kft. - FTC2023/05/1612 - 9
FTC - UVSE Kft.2023/05/2012 - 8
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - AVUS2023/03/017 - 6
Oázis SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/04/152 - 10
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - III.Kerületi TVE2023/05/0813 - 4
III.Kerületi TVE - UVSE2023/05/088 - 13
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - MAFC-INFINITYN2023/03/116 - 18
Ceglédi VSE - SZVTK OBII.2023/03/116 - 12
Ceglédi VSE - MAFC-INFINITYN2023/03/118 - 20
Balaton Vízilabda Klub - SZVTK OBII.2023/03/1110 - 15
ELTE BEAC - SZUVTE BT2023/04/155 - 0
PTE-PEAC - SZUVTE BT2023/04/155 - 0
PTE-PEAC - Váci Vízilabda SE2023/04/1523 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2022/12/1118 - 9
III. Kerületi TVE - Dunakanyar Waterpolo2022/12/1811 - 12
Aquaworm Waterpolo Göd - Polo Academy Sport Club2023/02/198 - 10
III. Kerületi TVE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/2619 - 6
III. Kerületi TVE - Váci Vízilabda SE2023/03/269 - 11
III. Kerületi TVE - SZVPS II2023/04/1613 - 10
YBL WPC - Győri VSE2023/04/2316 - 8
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2023/05/219 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2022/12/1112 - 9
III. Kerületi TVE - Dunakanyar Waterpolo2022/12/1812 - 18
Aquaworm Waterpolo Göd - Polo Academy Sport Club2023/02/1911 - 13
III. Kerületi TVE - Kanizsa Vízilabda SE2023/02/2612 - 13
III. Kerületi TVE - Váci Vízilabda SE2023/03/2612 - 9
III. Kerületi TVE - SZVPS II2023/04/1613 - 7
YBL WPC - Győri VSE2023/04/2320 - 7
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2023/05/2113 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2022/12/118 - 9
III. kerületi TVE - Dunakanyar Waterpolo2022/12/1811 - 8
Aquaworm Waterpolo Göd - Polo Academy Sport Club2023/02/1914 - 8
III. kerületi TVE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/268 - 15
III. kerületi TVE - Váci Vízilabda SE2023/03/269 - 10
III. kerületi TVE - SZVPS II2023/04/1612 - 5
YBL WPC - Győri VSE2023/04/2320 - 1
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2023/05/219 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2023/03/1917 - 11
Győri VSE - POLO Sport Club2023/04/309 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Győri VSE2023/06/0218 - 4
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/06/028 - 11
Szentesi VK - FTC Utánpótlás2023/06/0217 - 16
TVSE Vízilabda Kft II - KSI SE2023/06/0210 - 12
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2023/03/1916 - 11
Győri VSE - POLO Sport Club2023/04/307 - 8
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - POLO Sport Club2023/03/1915 - 9
Győri VSE - POLO Sport Club2023/04/3024 - 7
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Poseidon VSE2022/12/040 - 5
III.Kerületi TVE - 1427 JSMA2022/12/0420 - 4
Ozorai-Faterpolo VSE - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/12/115 - 0
III.Kerületi TVE - YBL WPC2022/12/1111 - 7
Angyalföldi Sportiskola DSE - OSC Kft.2023/02/120 - 5
Ozorai-Faterpolo VSE - WP Brothers SE2023/02/1913 - 20
III.Kerületi TVE - FTC2023/02/193 - 6
Angyalföldi Sportiskola DSE - Oázis SC2023/02/2617 - 12
Ozorai-Faterpolo VSE - Semmelweis VKS2023/03/0511 - 23
III.Kerületi TVE - BVSC2023/03/0516 - 8
Angyalföldi Sportiskola DSE - 1427 JSMA2023/03/1220 - 7
III.Kerületi TVE - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/03/1611 - 10
Ozorai-Faterpolo VSE - Poseidon VSE2023/03/1912 - 12
III.Kerületi TVE - Semmelweis VKS2023/04/2311 - 12
Angyalföldi Sportiskola DSE - ELTE BEAC2023/04/300 - 5
Ozorai-Faterpolo VSE - MAFC-BME-INFINITYN2023/04/3012 - 18
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/02/1111 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/02/1123 - 1
OSC Kft. - Vasas Sport Club2023/02/1112 - 6
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Kft - Oázis SC2022/12/1713 - 9
OSC VSE II. - Százhalombatta2022/12/177 - 10
Polo Academy Sport Club - MATE-GEAC-MSA2022/12/176 - 14
MVLC - Egri Vízilabda Klub2023/01/077 - 12
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/01/0719 - 4
KSI SE II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/01/073 - 13
FTC Utánpótlás - OSC VSE2023/02/047 - 9
BVSC-Zugló - PSN Zrt.2023/02/049 - 5
KSI SE - YBL WPC2023/02/049 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE I2023/02/042 - 17
Egri Vízilabda Klub - UVSE II.2023/02/188 - 6
MVLC - Sport és Szabadidő Kft2023/02/1811 - 12
KSI SE II. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/02/188 - 9
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2023/05/243 - 7
KSI SE II. - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/06/174 - 12
Egri Vízilabda Klub - Sport és Szabadidő Kft2023/06/176 - 10
MVLC - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/06/179 - 11
Angyalföldi Sportiskola DSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/06/1710 - 19
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Oázis SC2023/02/252 - 5
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/02/2512 - 4
KIS-PINGVIN SE - MATE-GEAC-MSA2023/02/254 - 8
Kistarcsa - III. kerületi TVE2023/06/117 - 16
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/06/112 - 17
Velencei-tavi UVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/06/111 - 16