VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1966. 04. 02.
Budapest
2023/2024
meccs
Titkár
151
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/089 - 12
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - TVSE Vízilabda Kft2023/10/253 - 7
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Valdor Szentes2023/11/2210 - 8
GYŐRI VÍZISPORT KFT - FTC2024/03/059 - 15
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/036 - 14
III. kerületi TVE - FTC2024/04/0610 - 15
TVSE Vízilabda Kft - Szegedi Vízilabda Egylet2024/04/309 - 7
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Szegedi Vízilabda Egylet2024/05/0810 - 7
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
DVSE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/05/0920 - 6
YBL WPC - ASI DSE2024/05/1111 - 12
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - MATE-GEAC-MSA2024/04/138 - 6
ELTE BEAC - SZVTK OBII.2024/04/1311 - 8
Győri VSE - SZVTK OBII.2024/04/1312 - 11
ELTE BEAC - MATE-GEAC-MSA2024/04/1310 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/2112 - 13
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/05/1714 - 11
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/05/1710 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/1717 - 7
OSC VSE - BVSC2024/05/178 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/12/0310 - 14
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2023/12/103 - 21
Budafóka XXII. SE - Ifi-serdülő2024/02/186 - 10
Dunakanyar Waterpolo - Százhalombatta2024/03/0318 - 14
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2024/04/076 - 17
Budafóka XXII. SE - Sportliget S.E.2024/05/1218 - 17
YBL WPC - Szentesi VK2024/05/260 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/2113 - 7
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/12/0310 - 7
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2023/12/1021 - 19
Budafóka XXII. SE - Balaton Vízilabda Klub2024/02/187 - 17
Dunakanyar Waterpolo - Százhalombatta2024/03/0316 - 7
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2024/04/073 - 15
Budafóka XXII. SE - Sportliget SE2024/05/122 - 11
YBL WPC - Szentesi VK2024/05/260 - 0
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/08/0427 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/2122 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/12/035 - 6
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2023/12/1015 - 9
Budafóka XXII. SE - Balaton Vízilabda Klub2024/02/1815 - 12
Dunakanyar Waterpolo - Százhalombatta2024/03/036 - 10
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2024/04/0713 - 6
Budafóka XXII. SE - Sportliget SE2024/05/129 - 13
YBL WPC - Szentesi VK2024/05/260 - 0
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/12/065 - 15
Győri VSE - Egri Vízilabda Klub2024/03/278 - 17
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/12/066 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/12/0611 - 10
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - TVSE Vízilabda Kft V2024/04/2012 - 4
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/209 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/2011 - 14
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - TVSE Vízilabda Kft V2024/04/208 - 9
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Semmelweis VKS2023/11/058 - 22
MAFC-BME-INFINITYN - Oázis SC2023/11/0510 - 15
Ozorai-Hullámtörők SC - OSC Kft.2023/11/059 - 15
RETR-O-SC Sport Egyesület - BVSC2023/11/1214 - 13
Új-Hullám SE - YBL WPC2023/11/126 - 18
Sportliget S.E. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/11/128 - 14
YBL WPC - Sportliget S.E.2023/11/199 - 11
YBL JUNIOR - Új-Hullám SE2023/11/1920 - 4
Poseidon VSE - YBL WPC2023/12/1010 - 18
Poseidon VSE - WPBSE2024/02/189 - 12
Poseidon VSE - Sportliget S.E.2024/03/1014 - 13
Poseidon VSE - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/04/076 - 13
Angyalföldi Sportiskola DSE - HETE2024/04/1422 - 6
Oázis SC - Sportliget S.E.2024/04/219 - 8
Semmelweis VKS - Oázis SC2024/04/2814 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/12/0210 - 5
YBL WPC - Vasas Sport Club2023/12/0212 - 10
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/12/028 - 6
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/0215 - 3
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - OSC Kft.2023/11/047 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/11/047 - 16
Vasas Sport Club - BVSC2023/11/046 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC Kft.2023/11/117 - 8
BVSC - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/11/117 - 5
YBL WPC - UVSE I.2023/11/115 - 12
KSI SE - BVSC2023/12/097 - 6
UVSE I. - YBL WPC2023/12/0910 - 3
KSI SE - Sport és Szabadidő Kft2023/12/0915 - 5
UVSE I. - OSC Kft.2023/12/096 - 10
BVSC - Sport és Szabadidő Kft2023/12/0914 - 8
OSC Kft. - YBL WPC2023/12/099 - 1
YBL WPC - BVSC2024/02/244 - 10
UVSE I. - KSI SE2024/02/2411 - 6
OSC Kft. - Sport és Szabadidő Kft2024/02/2412 - 4
UVSE II. - FTC Utánpótlás2024/03/2312 - 11
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/03/2317 - 7
UVSE II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/03/2311 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2024/03/2310 - 5
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KIS-PINGVIN SE2024/04/274 - 12
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2024/04/274 - 13
OSC VSE - Sportliget Sport Egyesület2024/04/2721 - 2
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/09/234 - 15
Kópé UVSE - Egri Vízilabda Klub2023/09/234 - 10
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - FTC Utánpótlás2023/09/2312 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/09/2312 - 8
III. Kerületi TVE - OSC VSE II.2023/10/148 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Sportsziget SE2023/10/149 - 2
Sport és Szabadidő Kft - Aquaworm Waterpolo Göd2023/10/1410 - 13
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Kópé UVSE2023/11/1811 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2023/11/184 - 11
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/182 - 10
Kópé UVSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/187 - 5
FTC Utánpótlás - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/11/1816 - 1
Egri Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/182 - 5
Százhalombatta - OSC VSE II.2023/12/164 - 7
III. Kerületi TVE - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/12/1618 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Százhalombatta2023/12/1616 - 1
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Oázis SC2024/01/2710 - 1
Aquaworm Waterpolo Göd - Cívis Póló VSE2024/01/2715 - 8
Sportliget Sport Egyesület - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/01/270 - 15
OSC VSE II. - Sport és Szabadidő Kft2024/03/024 - 5
III. Kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2024/03/023 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - OSC VSE II.2024/03/026 - 6
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportsziget SE2024/05/0411 - 4
BVSC-Zugló II - KÓPÉ ÚVSE II.2024/05/0410 - 2
KIS-PINGVIN SE - YBL WPC II.2024/05/0414 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - Latorca2023/11/2513 - 5
Sport és Szabadidő Kft - OSC VSE II2023/11/2511 - 3
Kistarcsa - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/11/253 - 9
Budapesti honvéd Sportegyesület II - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122023/12/1912 - 1
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/02/032 - 7
Balaton Vízilabda Klub - UVSE2024/02/0312 - 2
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - PSN Zrt.2024/02/036 - 17
Oázis SC - SOTE VKS2024/02/174 - 12
Kópé UVSE - MATE-GEAC-MSA2024/02/179 - 10
Oázis SC - ASI-VASAS2024/02/173 - 11
III. kerületi TVE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/03/0910 - 15
Latorca - Sport és Szabadidő Kft2024/03/097 - 14
Kistarcsa - III. kerületi TVE2024/03/0911 - 9
ASI-VASAS - Kópé UVSE2024/05/250 - 0
SOTE VKS - KIS-PINGVIN SE2024/05/250 - 0
MATE-GEAC-MSA - Kópé UVSE2024/05/250 - 0
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Vágta - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132024/01/280 - 0
Vasas Sport Club - Latorca2024/01/280 - 0
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2013 - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/01/280 - 0
Vágta - Vasas Sport Club2024/01/280 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2024/03/240 - 0
BVSC-Zugló - Semmelweis VKS2024/03/240 - 0
FTC Utánpótlás - Latorca2024/03/240 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - II. ker Sport és Szabadidő Kft2024/02/107 - 8
Pápai SE - Szekszárdi Sportközpont Nkft.2024/02/106 - 5
Velence PLUS - Pápai SE2024/02/1013 - 3
II. ker Sport és Szabadidő Kft - Szekszárdi Sportközpont Nkft.2024/02/1015 - 6
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - AVUS2023/10/285 - 14
Győri Vízisport Egyesület - Soproni VSE2023/10/2813 - 1
Új-Hullám SE - AVUS2023/10/281 - 16
Észak-keleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kópé UVSE2024/02/2515 - 0
AQUA leány - Zempléni Vízilabda Klub2024/02/257 - 12
AQUA leány - Kópé UVSE2024/02/2517 - 6
Vasas Sport Club - Zempléni Vízilabda Klub2024/02/2515 - 6
2022/2023
meccs
Titkár
99
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - Szolnoki Dózsa2023/03/189 - 7
KSI - Egri Vízilabda Kft.2023/03/256 - 13
KSI - Pécsi VSK2023/04/125 - 9
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - TVSE Vízilabda Kft2023/02/158 - 4
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Neptun VSC2023/02/1113 - 8
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
1427 JSMA - Sportliget S.E.2023/04/028 - 19
YBL WPC - OSC Kft.2023/04/1612 - 9
Hegyvidék-YBL - FTC2023/04/164 - 13
ELTE BEAC - BVSC2023/04/1613 - 10
Poseidon VSE - Oázis SC2023/04/1613 - 16
YBL WPC - Oázis Sport Club 2.2023/04/3019 - 10
Hegyvidék-YBL - BVSC2023/04/3015 - 4
Poseidon VSE - 1427 JSMA2023/04/3014 - 5
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - BVSC2023/01/1410 - 10
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/01/284 - 17
Vasas Sport Club - YBL WPC II.2023/01/2810 - 9
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Oázis SC2023/01/283 - 14
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Vasas Sport Club2023/03/2511 - 17
Oázis SC - OSC Kft.2023/03/255 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - YBL WPC II.2023/03/2512 - 6
Oázis SC - Vasas Sport Club2023/04/116 - 11
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC Kft.2023/04/118 - 4
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/119 - 14
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Sportliget SE2023/03/1820 - 10
Oázis SC - Vasas Sport Club2023/03/1810 - 12
KSI SE - OSC Kft.2023/03/1815 - 7
BVSC - OSC VSE2023/03/186 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - FTC-Telekom Waterpolo2023/01/2115 - 4
BVSC - FTC Utánpótlás2023/01/214 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/01/216 - 11
YBL WPC - OSC VSE2023/01/213 - 8
Sportliget SE - Mom Sport YBL2023/01/215 - 6
Sportliget SE - Vasas Sport Club2023/04/195 - 13
Vasas Sport Club - KSI SE2023/05/134 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Mom Sport YBL2023/05/1322 - 0
Sportliget SE - Oázis SC2023/05/134 - 15
YBL WPC - FTC Utánpótlás2023/05/130 - 16
BVSC - FTC-Telekom Waterpolo2023/05/136 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - Vágta Multisport Club2023/01/1413 - 7
MATE-GEAC-MSA - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/01/1410 - 2
BVSC - Pilisvörösvár2023/01/1422 - 2
UVSE II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/03/113 - 19
OSC VSE - FTC Utánpótlás II.2023/03/1111 - 6
MVLC - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/03/1111 - 2
KSI SE - OSC Kft.2023/05/279 - 6
Angyalföldi Sportiskola DSE - BVSC2023/05/273 - 15
FTC Utánpótlás - UVSE I.2023/05/278 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - Százhalombatta2023/02/048 - 9
Aquaworm Kft - Polo Academy Sport Club2023/02/0411 - 7
Oázis SC - MATE-GEAC-MSA2023/02/044 - 10
III. Kerületi TVE - OSC VSE II.2023/02/048 - 11
UVSE II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/03/0411 - 8
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - KSI SE II.2023/03/0412 - 3
Sport és Szabadidő Kft - Egri Vízilabda Klub2023/03/048 - 13
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MVLC2023/03/047 - 10
YBL WPC - PSN Zrt.2023/04/017 - 2
UVSE I - OSC VSE2023/04/018 - 5
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/0112 - 4
KSI SE - BVSC-Zugló2023/04/014 - 4
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/062 - 11
Pilisvörösvár - VÁGTA Multisport Club2023/04/066 - 4
BVSC-Zugló II - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/04/068 - 6
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Kópé UVSE2023/04/069 - 7
Angyalföldi Sportiskola DSE - Sport és Szabadidő Kft2023/04/2210 - 12
Egri Vízilabda Klub - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/04/2217 - 2
KSI SE II. - UVSE II.2023/04/226 - 5
Kópé UVSE - VÁGTA Multisport Club2023/06/176 - 8
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/06/175 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
SOTE VKS - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/02/254 - 16
BVSC - OSC VSE2023/02/258 - 7
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/02/256 - 8
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/068 - 7
KSI SE II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/05/069 - 11
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/05/065 - 6
MATE-GEAC-MSA - KIS-PINGVIN SE2023/05/203 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/05/209 - 5
Oázis SC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/05/204 - 6
Új-Hullám SE B - OSC VSE II2023/05/209 - 8
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Ceglédi VSE2023/02/190 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - SOTE VKS2023/02/190 - 0
Váci Vízilabda SE - OSC VSE2023/02/190 - 0
Vágta - Oázis SC2023/02/190 - 0
Oázis SC - Váci Vízilabda SE2023/03/050 - 0
Kópé UVSE - Budafóka XXII. SE2023/03/050 - 0
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/03/050 - 0
SOTE VKS - UVSE II.2023/03/050 - 0
Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Sport és Szabadidő Kft2023/05/218 - 7
Kazincbarcikai Delfin Vízilabda Klub - Aquaworm Kft2023/05/2111 - 9
Sport és Szabadidő Kft - MATE-GEAC-MSA2023/05/216 - 11
Zempléni Vízilabda Klub - Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club2023/05/2118 - 9
Aquaworm Kft - Kazincbarcikai Delfin Vízilabda Klub2023/05/2117 - 11
Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club - Zempléni Vízilabda Klub2023/05/217 - 20
Észak-keleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Egri Vízilabda Klub2023/03/125 - 12
Aquaworm Waterpolo - Zempléni Vízilabda Klub2023/03/1219 - 5
Cívis Póló VSE - Egri Vízilabda Klub2023/03/123 - 17
Nyíregyházi VSE - Zempléni Vízilabda Klub2023/03/129 - 8
Cívis Póló VSE - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2023/03/127 - 16
Nyíregyházi VSE - Aquaworm Waterpolo2023/03/127 - 10
Vasas Sport Club - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2023/03/125 - 5