VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1955. 10. 04.
Budapest
2023/2024
meccs
Ellenőr
213
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár - Endo Plus Service-Honvéd2023/09/1310 - 16
Metalcom Szentes - Kaposvár2023/09/3011 - 13
Pécsi VSK - Metalcom Szentes2023/10/078 - 9
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Endo Plus Service-Honvéd2023/10/248 - 6
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - FTC2023/11/1811 - 12
PannErgy-MVLC-Miskolc - KSI2023/12/0212 - 7
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - BVSC-Zugló2024/03/139 - 10
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Endo Plus Service-Honvéd2024/03/308 - 10
Egri Vízilabda Kft. - KSI2024/04/1318 - 10
BVSC-Zugló - Endo Plus Service-Honvéd2024/04/2013 - 13
Pécsi VSK - KSI2024/04/2711 - 5
Kaposvár - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/05/0817 - 18
OSC VSE - BVSC-Zugló2024/05/1817 - 14
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/10/0419 - 2
Egri Vízilabda Kft. - TVSE Vízilabda Kft2023/10/1813 - 6
Egri Vízilabda Kft. - III. kerületi TVE2024/02/2823 - 12
UVSE Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/028 - 6
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Valdor Szentes - BVSC-Zugló2023/09/308 - 14
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - UVSE Vízilabda Kft.2023/08/1913 - 11
Kaposvár - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/08/1914 - 13
UVSE Vízilabda Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/08/1910 - 10
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/08/259 - 9
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - PTE-PEAC2023/11/2518 - 11
ASI DSE - Hódmezővásárhelyi VSC2023/12/0910 - 10
DVSE - PTE-PEAC2024/02/1013 - 8
DVSE - Tatabányai Vízmű SE2024/02/2414 - 4
DVSE - YBL WPC2024/04/0612 - 9
Eszterházy SC - OSC Kft.2024/05/047 - 9
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - AVUS2024/05/1111 - 11
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - POLO Sport Club2024/05/1213 - 11
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/11/1110 - 9
Invictus SC - Egri Vízmű Sport Club2023/11/1116 - 12
Váci Vízilabda SE - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/11/1113 - 17
MATE-GEAC-MSA - Egri Vízmű Sport Club2023/11/1112 - 3
Invictus SC - Váci Vízilabda SE2023/11/119 - 17
Soproni VSE - SZUVTE BT2024/03/236 - 7
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Semmelweis VKS2024/03/2311 - 12
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - SZUVTE BT2024/03/2312 - 10
Soproni VSE - Semmelweis VKS2024/03/237 - 21
Váci Vízilabda SE - Tatabányai Vízmű SE2024/05/118 - 16
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Balaton Vízilabda Klub2024/05/117 - 11
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Tatabányai Vízmű SE2024/05/119 - 14
Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2024/05/1110 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/1719 - 6
Egri Vízilabda Klub - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/269 - 8
Cívis Póló VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/12/172 - 17
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/01/265 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület - AVUS2024/01/2718 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/1110 - 4
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Kaposvár VK2024/03/1014 - 10
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/146 - 15
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Kaposvár VK2024/03/2712 - 9
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/04/286 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Váci Vízilabda SE2023/09/2424 - 8
Szentesi VK - MVLC2023/10/0116 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Tatabányai Vízmű SE2023/10/084 - 17
Győri VSE - III. Kerületi TVE2023/11/1213 - 6
Győri VSE - Soproni VSE2023/11/1911 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - Soproni VSE2023/12/035 - 16
Soproni VSE - Oázis SC2024/03/035 - 6
Sportliget S.E. - III. Kerületi TVE2024/04/149 - 16
AQUA SE Nyíregyháza - Tatabányai Vízmű SE2024/04/213 - 22
Győri VSE - Csabai Csirkefogók VK2024/05/260 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/1715 - 3
Egri Vízilabda Klub - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/269 - 10
Cívis Póló VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/12/177 - 19
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/01/265 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - AVUS2024/01/2717 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/116 - 12
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Kaposvár VK2024/03/1021 - 7
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/146 - 17
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Kaposvár VK2024/03/2721 - 5
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/04/287 - 11
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/0514 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Váci Vízilabda SE2023/09/2413 - 18
Szentesi VK - MVLC2023/10/0110 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - Tatabányai Vízmű SE2023/10/083 - 11
Győri VSE - III. Kerületi TVE2023/11/1218 - 5
Győri VSE - Soproni VSE2023/11/1912 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - Soproni VSE2023/12/037 - 17
Soproni VSE - Oázis SC2024/03/0317 - 5
Sportliget SE - III. Kerületi TVE2024/04/149 - 13
AQUA SE Nyíregyháza - Tatabányai Vízmű SE2024/04/217 - 17
Győri VSE - Csabai Csirkefogók VK2024/05/260 - 0
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Cívis Póló VSE2023/08/029 - 12
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/08/087 - 12
BVSC - FTC Utánpótlás2023/09/0210 - 13
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/1725 - 2
Egri Vízilabda Klub - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/2613 - 6
Cívis Póló VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/12/1712 - 13
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/01/265 - 13
Budapesti Honvéd Sportegyesület - AVUS2024/01/2716 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/1114 - 4
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Kaposvár VK2024/03/108 - 12
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/146 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Kaposvár VK2024/03/2713 - 10
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/04/283 - 14
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/056 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Váci Vízilabda SE2023/09/2418 - 9
Szentesi VK - MVLC2023/10/0113 - 12
Dunaújvárosi Főiskola VE - Tatabányai Vízmű SE2023/10/083 - 22
Győri VSE - III. kerületi TVE2023/11/1222 - 5
Győri VSE - Soproni VSE2023/11/1916 - 5
Dunaújvárosi Főiskola VE - Soproni VSE2023/12/038 - 24
Soproni VSE - Oázis SC2024/03/0318 - 8
Sportliget SE - III. kerületi TVE2024/04/1413 - 10
AQUA SE Nyíregyháza - Tatabányai Vízmű SE2024/04/217 - 8
Győri VSE - Csabai Csirkefogók VK2024/05/260 - 0
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Egri Vízilabda Klub2023/10/019 - 7
Dunaújvárosi Főiskola VE - TVSE Vízilabda Kft II2023/10/084 - 26
III. kerületi TVE - Egri Vízilabda Klub2023/10/222 - 19
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft II2023/11/127 - 14
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda SE2023/11/1919 - 6
Egri Vízilabda Klub - III. kerületi TVE2023/11/2618 - 5
Dunaújvárosi Főiskola VE - Fehérvár Vízilabda SE2023/12/0330 - 3
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/12/106 - 15
III. kerületi TVE - Fehérvár Vízilabda SE2024/02/1824 - 1
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2024/03/173 - 11
Győri VSE - Szentesi VK2024/04/072 - 12
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Egri Vízilabda Klub2023/10/0121 - 7
Dunaújvárosi Főiskola VE - TVSE Vízilabda Kft III2023/10/0814 - 10
III. kerületi TVE - Egri Vízilabda Klub2023/10/222 - 15
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft III2023/11/1210 - 8
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1925 - 2
Egri Vízilabda Klub - III. kerületi TVE2023/11/269 - 4
Dunaújvárosi Főiskola VE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/0319 - 4
FTC Vízilabda Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/12/1010 - 18
III. kerületi TVE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/02/1811 - 3
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2024/03/177 - 10
Győri VSE - Szentesi VK2024/04/079 - 8
FTC Vízilabda Utánpótlás - Szentesi VK2024/05/199 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2024/05/1914 - 10
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Egri Vízilabda Klub2023/10/0116 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/10/0828 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Egri Vízilabda Klub2023/10/221 - 34
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/11/1218 - 5
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1917 - 4
Egri Vízilabda Klub - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/2633 - 4
Dunaújvárosi Főiskola VE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/0322 - 3
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/12/1015 - 10
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/02/185 - 37
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2024/03/175 - 7
Győri VSE - Szentesi VK2024/04/0715 - 7
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC Komjádi Kupa - DVSE2024/02/0418 - 9
ZF-Eger - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/02/047 - 12
Halassy Olivér emléktorna
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - Budafóka XXII. SE2023/09/099 - 7
UVSE - MVLC2023/09/0910 - 3
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Egri VizilabdaKlub2023/09/094 - 5
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/092 - 4
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/0910 - 5
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szent István Polo - MAFC-BME-INFINITYN2024/02/118 - 12
III.Kerületi TVE - ELTE BEAC2024/03/1014 - 9
ELTE BEAC - Ozorai-Hullámtörők SC2024/03/2420 - 11
YBL WPC - MAFC-BME-INFINITYN2024/03/2418 - 9
YBL JUNIOR - Oázis SC2024/03/249 - 18
RETR-O-SC Sport Egyesület - Polo Academy Sport Club2024/04/1420 - 4
BVSC - Szent István Polo2024/04/147 - 11
OSC Kft. - Polo Academy Sport Club2024/05/0517 - 7
Poseidon VSE - Oázis SC2024/05/1214 - 21
YBL WPC - BVSC2024/05/1220 - 11
YBL JUNIOR - Szent István Polo2024/05/1218 - 7
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - KSI SE2023/11/252 - 28
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2024/04/278 - 11
BVSC - Budafóka XXII SE2024/04/278 - 12
MATE-GEAC-MSA - YBL WPC II.2024/04/2712 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/11/1811 - 3
Cívis Póló VSE - MATE-GEAC-MSA2023/11/185 - 8
Angyalföldi Sportiskola DSE - MVLC2023/11/1811 - 11
Sport és Szabadidő Kft - III. Kerületi TVE2023/12/1610 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - OSC VSE II.2023/12/163 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Sport és Szabadidő Kft2023/12/167 - 10
Százhalombatta - OSC VSE II.2023/12/164 - 7
III. Kerületi TVE - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/12/1618 - 4
Aquaworm Waterpolo Göd - Cívis Póló VSE2024/03/027 - 15
Oázis SC - UVSE II.2024/03/023 - 10
Sportliget Sport Egyesület - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/03/020 - 15
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC VSE2023/09/1611 - 5
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/09/168 - 5
PSN Zrt. - KSI SE2023/09/163 - 11
UVSE - FTC Utánpótlás2023/09/166 - 7
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - SOTE VKS2023/09/1615 - 1
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/11/255 - 2
UVSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/2513 - 2
KSI SE - UVSE2023/12/0920 - 5
OSC VSE - PSN Zrt.2023/12/098 - 5
Balaton Vízilabda Klub - KSI SE2023/12/093 - 16
OSC VSE - KSI SE2024/02/1713 - 14
Balaton Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2024/02/179 - 4
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - OSC VSE2024/02/177 - 15
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - OSC VSE2024/05/250 - 0
Balaton Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2024/05/250 - 0
UVSE - PSN Zrt.2024/05/250 - 0
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Semmelweis VKS2024/01/280 - 0
Oázis SC - Ceglédi VSE2024/01/280 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - FTC Utánpótlás2024/01/280 - 0
Egri VizilabdaKlub - OSC VSE2024/02/250 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - FTC Utánpótlás III.2024/02/250 - 0
Budafóka XXII. SE - Egri VizilabdaKlub2024/02/250 - 0
2024. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
YBL JUNIOR - FTC2024/01/2010 - 14
BVSC - III.Kerületi TVE2024/01/209 - 22
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/280 - 0
Balaton Vízilabda Klub - AVUS2024/04/280 - 0
Balaton Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sportegyesület2024/04/280 - 0
AVUS - PSN Zrt.2024/04/280 - 0
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Mohacs 32023/10/0721 - 3
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/10/075 - 22
Mohacs 3 - Sportliget Sport Egyesület2023/10/072 - 23
Kaposvár Vízilabda Klub - Sportliget Sport Egyesület2023/10/0715 - 3
Észak-keleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club - AQUA SE Nyíregyháza2024/02/103 - 11
MVLC - Jászberényi vidrák2024/02/1024 - 1
AQUA SE Nyíregyháza - MVLC2024/02/1011 - 11
Zempléni Vízilabda Klub - Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club2024/02/105 - 11
Jászberényi vidrák - Zempléni Vízilabda Klub2024/02/106 - 17
2022/2023
meccs
Ellenőr
37
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Kaposvár2023/04/2811 - 7
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Kft.2023/05/039 - 10
FTC - OSC VSE2023/05/169 - 8
Egri Vízilabda Kft. - MVLC2023/05/1816 - 8
BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa2023/05/1914 - 6
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - FTC2023/05/069 - 8
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/05/1011 - 15
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-INFINITYN - KSI SE2023/05/015 - 13
OSC VSE - MAFC-INFINITYN2023/05/0115 - 7
KSI SE - OSC VSE2023/05/0114 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2023/05/1417 - 12
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2023/05/219 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2023/05/1411 - 10
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2023/05/2113 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2023/05/1413 - 18
BVSC - Szolnoki Dózsa2023/05/207 - 12
Vasas Sport Club - OSC VSE2023/05/208 - 12
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/05/209 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - PSN Zrt.2023/05/2016 - 8
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2023/05/219 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/305 - 11
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/307 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - III. kerületi TVE2023/05/2625 - 4
KSI SE - BVSC2023/05/2615 - 8
FTC Vízilabda Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/2613 - 10
TVSE Vízilabda Kft III - Szentesi VK2023/05/268 - 11
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/307 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/05/1930 - 6
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/05/198 - 10
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/05/1910 - 2
BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/1914 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - ELTE BEAC2023/04/300 - 5
Ozorai-Faterpolo VSE - MAFC-BME-INFINITYN2023/04/3012 - 18
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/05/1312 - 6
YBL WPC - KSI SE2023/05/133 - 12
UVSE I - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/1319 - 5
PSN Zrt. - BVSC-Zugló2023/05/137 - 18