VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1964. 07. 26.
Budaörs
2023/2024
meccs
Játékvezető
92
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2023/09/306 - 7
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/10/288 - 10
Eszterházy SC - PTE-PEAC2023/10/289 - 6
Ceglédi VSE - Neptun VSC2023/11/2514 - 8
AVUS - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/0214 - 6
AVUS - Eszterházy SC2023/12/1612 - 5
OSC Kft. - PTE-PEAC2024/02/0314 - 9
Tatabányai Vízmű SE - AVUS2024/03/0211 - 7
Tatabányai Vízmű SE - OSC Kft.2024/03/138 - 11
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Váci Vízilabda SE2023/09/1612 - 10
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - MATE-GEAC-MSA2023/09/166 - 15
Egri Vízmű Sport Club - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/09/1613 - 14
Csongrád Városi Vízilabda SE - Szentesi Üdülőközpont2023/10/1417 - 9
Csongrád Városi Vízilabda SE - Békéscsaba2023/10/1417 - 13
MAFC-INFINITYN - Szentesi Üdülőközpont2023/10/1413 - 10
PTE-PEAC - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/1311 - 16
Szentesi Üdülőközpont - Invictus SC2024/04/1316 - 10
PTE-PEAC - Békéscsaba2024/04/1313 - 9
Békéscsaba - Szentesi Üdülőközpont2024/04/1311 - 18
SZVTK OBII. - SZUVTE BT2024/05/114 - 6
Soproni VSE - SZUVTE BT2024/05/116 - 9
SZVTK OBII. - Győri VSE2024/05/116 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/12/178 - 23
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/0315 - 16
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Angyalföldi SI DSE2023/11/0510 - 7
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2023/11/1914 - 10
Ifi-serdülő - Tatabányai Vízmű SE2023/11/269 - 12
Ifi-serdülő - III. Kerületi TVE2023/12/0320 - 15
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/0417 - 22
Soproni VSE - Ifi-serdülő2024/02/1114 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2024/03/2416 - 9
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2024/04/149 - 18
Ifi-serdülő - Budafóka XXII. SE2024/04/2113 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/0414 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Ceglédi VSE2023/10/1511 - 9
Győri VSE - Százhalombatta2023/10/2930 - 1
Balaton Vízilabda Klub - III. Kerületi TVE2023/12/0318 - 9
Soproni VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/02/1113 - 7
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2024/03/2412 - 7
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/04/1410 - 11
Polo Academy Sport Club - Dunakanyar Waterpolo2024/05/123 - 15
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Tatabánya VSE - PSN Zrt.2023/08/1111 - 21
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/048 - 19
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/12/1710 - 18
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/0316 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Ceglédi VSE2023/10/1510 - 5
Győri VSE - Százhalombatta2023/10/2917 - 6
MVLC - Angyalföldi SI DSE2023/11/059 - 2
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2023/11/194 - 6
Balaton Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű SE2023/11/267 - 15
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/0410 - 17
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2024/04/1410 - 8
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. SE2024/04/2114 - 13
Polo Academy Sport Club - Dunakanyar Waterpolo2024/05/128 - 13
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - KSI SE2023/10/013 - 7
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft II2023/11/1911 - 5
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - KSI SE2023/10/017 - 13
Győri VSE - POLO Sport Club2023/10/2920 - 8
Szentesi VK - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/10/3111 - 9
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft III2023/11/1913 - 5
TVSE Vízilabda Kft III - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/2423 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - POLO Sport Club2023/10/2923 - 7
Szentesi VK - FTC Utánpótlás2023/10/3116 - 12
TVSE Vízilabda Kft IV - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/247 - 8
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/209 - 12
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - TVSE Vízilabda Kft V2024/04/208 - 9
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - YBL WPC II.2024/02/036 - 8
Aquaworm Waterpolo Göd - III. Kerületi TVE2024/02/037 - 11
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/09/3019 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - OSC VSE2023/11/186 - 11
PSN Zrt. - BVSC2023/11/188 - 13
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2024/02/105 - 4
PSN Zrt. - Egri Vízilabda Klub2024/02/104 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kópé UVSE2024/02/1010 - 12
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/255 - 5
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/11/254 - 11
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
baby - BUSC2023/10/010 - 0
Győri VSE - Tatabányai Vízmű SE2024/03/100 - 0
Mohacs Baby - Kaposvári VK BABY2024/03/100 - 0
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2024/03/100 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szekszárdi Sportközpont Nkft. - Velence PLUS2024/03/024 - 25
Pápai SE - Velence PLUS2024/03/025 - 12
Velence PLUS - Pápai SE2024/05/250 - 0
- 2024/05/250 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pápai SE - Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft2024/03/097 - 6
Iron WP - Cápa VK2024/03/099 - 8
Cápa VK - Pápai SE2024/03/0912 - 11
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - AVUS2023/12/023 - 9
Cápa VK - Mohács 22024/04/2715 - 3
Mohács 2 - Balaton VK2024/04/275 - 15
Balaton VK - Soproni VSE2024/04/2713 - 5
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/12/189 - 12
Időmérő
50
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízmű Sport Club - Invictus SC2023/09/1622 - 6
Váci Vízilabda SE - Invictus SC2023/09/1623 - 7
MAFC-INFINITYN - SZUVTE BT2023/10/149 - 10
SZVTK OBII. - SZUVTE BT2023/10/1412 - 12
SZVTK OBII. - Békéscsaba2023/10/1413 - 12
Invictus SC - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/1311 - 9
Soproni VSE - Győri VSE2024/05/1115 - 15
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/0419 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Ceglédi VSE2023/10/1513 - 15
Győri VSE - Százhalombatta2023/10/2918 - 12
Polo Academy Sport Club - Dunakanyar Waterpolo2024/05/1210 - 17
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/12/176 - 22
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/0311 - 20
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Angyalföldi SI DSE2023/11/0521 - 2
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2023/11/1913 - 4
Balaton Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű SE2023/11/264 - 18
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/045 - 25
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. SE2024/04/2119 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - III. kerületi TVE2023/12/037 - 13
Soproni VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/02/110 - 0
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2024/03/248 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - POLO Sport Club2023/10/297 - 14
Szentesi VK - FTC Utánpótlás2023/10/3110 - 20
TVSE Vízilabda Kft II - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/2420 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - KSI SE2023/10/014 - 32
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/11/1923 - 5
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - TVSE Vízilabda Kft V2024/04/2012 - 4
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/2011 - 14
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/0316 - 11
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Polo Academy Sport Club2023/09/3014 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2023/11/184 - 10
UVSE I - PSN Zrt.2023/11/1815 - 0
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/187 - 5
KSI SE - UVSE I2023/11/185 - 12
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2024/02/108 - 11
Kópé UVSE - MVLC2024/02/108 - 13
MVLC - FTC Utánpótlás2024/02/108 - 9
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - SOTE VKS2023/11/2513 - 4
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/11/253 - 18
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pápai SE - II. ker Sport és Szabadidő Kft2024/03/025 - 19
Szekszárdi Sportközpont Nkft. - II. ker Sport és Szabadidő Kft2024/03/024 - 27
II. ker Sport és Szabadidő Kft - Szekszárdi Sportközpont Nkft.2024/05/250 - 0
- 2024/05/250 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Mohács 12024/03/095 - 3
Mohács 1 - Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft2024/03/096 - 12
Velence Plus - Iron WP2024/03/091 - 9
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Új-Hullám SE2024/04/2714 - 4
Új-Hullám SE - Velencei-tavi UVE2024/04/2720 - 5
Velencei-tavi UVE - Cápa VK2024/04/271 - 16
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/12/186 - 12
Titkár
1
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Endo Plus Service-Honvéd2024/03/1611 - 10
Gólbíró
1
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/09/309 - 7
2022/2023
meccs
Időmérő
35
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Kaposvár2023/01/1417 - 7
OSC VSE - KSI2023/02/0415 - 9
Egri Vízilabda Kft. - MVLC2023/05/1816 - 8
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízmű Sport Club - Ceglédi VSE2023/06/107 - 9
Balaton Vízilabda Klub - Ceglédi VSE2023/06/109 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - FTC Utánpótlás2023/02/126 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/053 - 10
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/267 - 11
Kaposvár VK - Cívis Póló VSE2023/04/2513 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/146 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget SE2022/12/1813 - 4
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű SE2023/02/2614 - 15
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/05/2113 - 10
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/03/196 - 13
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - POLO Sport Club2023/02/0515 - 23
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/04/3020 - 14
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Szentesi Vízisport Klub2023/03/1821 - 8
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - KSI SE2022/12/119 - 7
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC Kft.2023/04/118 - 4
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC VSE2023/04/067 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - KSI SE2022/12/176 - 11
OSC VSE - BVSC-Zugló2023/01/2110 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC VSE2023/01/285 - 3
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/01/288 - 5
OSC VSE - BVSC2023/05/209 - 5
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/05/206 - 14
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mohacs IFI - Ifi-serdülő2022/12/107 - 21
Ifi-serdülő - PSN Zrt.2022/12/106 - 10
PSN Zrt. - Velence PLUS2023/02/1116 - 7
Ifi-serdülő - PSN Zrt.2023/02/1110 - 6
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Iron WP - Balaton Vízilabda Kft2022/12/030 - 0
Iron WP - BUSC2022/12/0314 - 2
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár Vízilabda Klub - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/0711 - 8
Győri Vízisport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/076 - 9
Győri Vízisport Egyesület - AVUS2023/05/071 - 9
Játékvezető
68
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/01/2113 - 9
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/02/1114 - 15
AVUS - Tatabányai Vízmű SE2023/03/049 - 7
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/03/1812 - 16
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Invictus SC2023/03/258 - 11
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/01/313 - 10
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízmű Sport Club - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/254 - 12
Csongrád Városi Vízilabda SE - Dunakanyar Waterpolo2023/02/2517 - 7
Csongrád Városi Vízilabda SE - Egri Vízmű Sport Club2023/02/2524 - 15
Dunakanyar Waterpolo - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/258 - 15
Balaton Vízilabda Klub - Dunakanyar Waterpolo2023/06/1011 - 6
Egri Vízmű Sport Club - Dunakanyar Waterpolo2023/06/109 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget SE2022/12/1822 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű SE2023/02/268 - 6
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/055 - 14
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/2611 - 6
Kaposvár VK - Cívis Póló VSE2023/04/2515 - 7
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/1412 - 5
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/05/2110 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget SE2022/12/1832 - 1
AVUS - FTC Utánpótlás2023/02/126 - 15
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű SE2023/02/267 - 8
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/05/2111 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2022/12/149 - 12
AVUS - FTC Utánpótlás2023/02/122 - 18
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/0511 - 8
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/2617 - 6
Blamax-Kaposvár Gyermek - Cívis Póló VSE2023/04/2514 - 6
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/1417 - 15
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - KSI SE2022/12/1111 - 9
BVSC - POLO Sport Club2023/02/0518 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2023/04/3012 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - KSI SE2022/12/114 - 11
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/03/193 - 21
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Szentesi Vízisport Klub2023/03/1822 - 4
TVSE Vízilabda Kft V - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/06/083 - 18
TVSE Vízilabda Kft V - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/06/084 - 25
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - POLO Sport Club2023/02/0523 - 2
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/03/199 - 16
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/04/3022 - 15
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Vasas Sport Club2023/04/0613 - 9
Oázis SC - Sportliget SE2023/04/069 - 9
OSC Kft. - OSC VSE2023/05/128 - 14
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Vasas Sport Club2023/04/116 - 11
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/119 - 14
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2022/12/176 - 13
PSN Zrt. - YBL WPC2022/12/173 - 6
OSC VSE - UVSE I2022/12/176 - 5
YBL WPC - FTC Utánpótlás2023/01/218 - 14
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/01/219 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
SOTE VKS - BVSC2023/01/286 - 21
KSI SE II. - Kópé UVSE2023/01/285 - 6
MATE-GEAC-MSA - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/03/166 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - SOTE VKS2023/05/208 - 2
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/12/180 - 0
Tatabányai Vízmű SE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/12/180 - 0
Győri VSE - baby2023/03/040 - 0
Győri VSE - Mohacs Baby2023/03/040 - 0
PSN Zrt. - baby2023/03/040 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - PSN Zrt.2022/12/103 - 15
Velence PLUS - Mohacs IFI2022/12/102 - 5
Ifi-serdülő - Mohacs IFI2023/02/1115 - 8
Mohacs IFI - Velence PLUS2023/02/119 - 6
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - BUSC2022/12/030 - 0
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Kft2022/12/030 - 0
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - AVUS2023/05/078 - 8
Kaposvár Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/05/072 - 9
PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/05/074 - 8
Gólbíró
3
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - OSC VSE2023/01/179 - 8
OSC VSE - FTC2023/04/0813 - 13
OSC VSE - FTC2023/05/186 - 8