VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1967. 01. 22.
Budapest
2023/2024
meccs
Játékvezető
114
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Eszterházy SC - YBL WPC2023/09/2313 - 10
Ceglédi VSE - Oázis SC2023/09/3015 - 10
Neptun VSC - ASI DSE2023/11/118 - 13
Oázis SC - Eszterházy SC2023/12/0214 - 15
Eszterházy SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/0914 - 8
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - YBL WPC2024/02/035 - 9
OSC Kft. - Neptun VSC2024/03/028 - 7
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2024/03/2314 - 6
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Neptun VSC2024/04/2717 - 12
ASI DSE - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2024/05/250 - 0
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-INFINITYN - KSI SE2023/10/145 - 14
FTC - BVSC2024/01/2716 - 19
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Invictus SC2023/10/1417 - 6
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Invictus SC2023/10/1419 - 10
MATE-GEAC-MSA - Győri VSE2024/02/2414 - 10
ELTE BEAC - Győri VSE2024/02/2416 - 12
Semmelweis VKS - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/04/1313 - 8
Soproni VSE - SZUVTE BT2024/04/1313 - 9
Soproni VSE - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/04/1313 - 17
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/0511 - 13
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/03/1713 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/04/2111 - 9
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/04/286 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
AQUA SE Nyíregyháza - Angyalföldi SI DSE2023/10/158 - 24
Budafóka XXII. SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/269 - 13
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/01/2821 - 6
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2024/02/119 - 19
Ifi-serdülő - Váci Vízilabda SE2024/03/1016 - 5
Ifi-serdülő - Sportliget S.E.2024/03/2414 - 7
Sportliget S.E. - III. Kerületi TVE2024/04/149 - 16
Dunaújvárosi Főiskola VE - Dunakanyar Waterpolo2024/05/260 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2023/09/247 - 14
FTC Utánpótlás - Kaposvár VK2023/10/0121 - 3
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/0311 - 20
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/04/287 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Szentesi VK2023/10/0812 - 9
SZVPS II - Budafóka XXII. SE2023/11/1222 - 4
Sportliget SE - Balaton Vízilabda Klub2023/12/104 - 12
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2024/02/114 - 22
Balaton Vízilabda Klub - Váci Vízilabda SE2024/03/1019 - 13
Sportliget SE - III. Kerületi TVE2024/04/149 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - Dunakanyar Waterpolo2024/05/260 - 0
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Oázis SC2023/08/0930 - 2
KSI SE - YBL WPC2023/08/1525 - 7
AVUS - Tatabánya VSE2023/08/1816 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2023/09/245 - 13
FTC Utánpótlás - Kaposvár VK2023/10/0122 - 5
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/059 - 10
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/0316 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/03/1712 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/04/2110 - 2
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Szentesi VK2023/10/087 - 11
AQUA SE Nyíregyháza - Angyalföldi SI DSE2023/10/157 - 16
SZVPS II - Budafóka XXII. SE2023/11/126 - 14
Budafóka XXII. SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/2615 - 7
Sportliget SE - Balaton Vízilabda Klub2023/12/1011 - 6
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/01/2822 - 5
Balaton Vízilabda Klub - Sportliget SE2024/03/245 - 13
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0132 - 3
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0127 - 5
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/11/128 - 19
Egri Vízilabda Klub - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/12/036 - 17
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/11/127 - 21
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/12/0310 - 13
Halassy Olivér emléktorna
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Egri VizilabdaKlub2023/09/094 - 3
Budafóka XXII. SE - PSN Zrt.2023/09/096 - 10
UVSE - OSC VSE2023/09/093 - 9
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Új-Hullám SE2023/10/0123 - 4
RETR-O-SC Sport Egyesület - YBL JUNIOR2023/12/106 - 8
MAFC-BME-INFINITYN - FTC2023/12/107 - 19
Polo Academy Sport Club - YBL JUNIOR2024/02/187 - 18
ELTE BEAC - FTC2024/04/146 - 15
YBL JUNIOR - III.Kerületi TVE2024/04/149 - 15
BVSC - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/05/0511 - 20
Ozorai-Hullámtörők SC - Új-Hullám SE2024/05/058 - 17
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/09/304 - 16
YBL WPC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/09/3011 - 10
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/027 - 6
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/03/2316 - 9
Aquaworm Waterpolo Göd - Vasas Sport Club2024/03/236 - 21
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - OSC Kft.2023/11/258 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/11/258 - 7
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2024/02/0411 - 6
BVSC - OSC VSE2024/02/048 - 13
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC Kft.2023/11/117 - 8
YBL WPC - UVSE I.2023/11/115 - 12
Váci Vízilabda Sport Egyesület - YBL WPC II.2024/02/2414 - 10
YBL WPC II. - MATE-GEAC-MSA2024/02/242 - 14
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - YBL WPC2023/10/140 - 15
BVSC - UVSE I2024/02/101 - 16
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - KSI SE2024/02/103 - 17
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/109 - 10
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE I2024/03/026 - 16
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/03/026 - 4
UVSE I - OSC VSE2024/05/0410 - 4
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - KSI SE2024/05/047 - 19
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Latorca - III. kerületi TVE2024/02/1718 - 3
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Sport és Szabadidő Kft2024/02/172 - 8
III. kerületi TVE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/03/0910 - 15
Kistarcsa - III. kerületi TVE2024/03/0911 - 9
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/05/250 - 0
Délkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Sugovica Vízilabda Sportegyesület2024/02/0312 - 9
Szentesi VK - Koelner-Csongrád VVSE2024/02/038 - 8
Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. - Sugovica Vízilabda Sportegyesület - Baja II.2024/02/0313 - 5
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
baby - PSN Zrt.2024/03/100 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - PSN Zrt.2024/03/100 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/280 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Soproni VSE2024/04/209 - 4
Balaton Vízilabda Klub - Kaposvár VK2024/04/2010 - 9
Soproni VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/04/2010 - 6
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Iron waterpolo2024/04/275 - 11
Iron waterpolo - Balaton VK I2024/04/2716 - 4
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Gyöngyösi Alligátorok VC - MGM 20092023/12/093 - 22
Gyöngyösi Alligátorok VC - MVLC2023/12/093 - 21
Időmérő
53
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pécsi VSK - Egri Vízilabda Kft.2024/03/167 - 8
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/04/1320 - 7
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Váci Vízilabda SE2023/10/1418 - 11
Egri Vízmű Sport Club - Váci Vízilabda SE2023/10/146 - 10
Egri Vízmű Sport Club - MATE-GEAC-MSA2023/10/147 - 13
SZVTK OBII. - ELTE BEAC2024/02/249 - 9
SZVTK OBII. - MATE-GEAC-MSA2024/02/248 - 14
Semmelweis VKS - SZUVTE BT2024/04/1313 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2023/09/249 - 14
FTC Utánpótlás - Kaposvár VK2023/10/0117 - 6
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/0315 - 16
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Szentesi VK2023/10/0813 - 11
SZVPS II - Budafóka XXII. SE2023/11/1213 - 10
Sportliget S.E. - Ifi-serdülő2023/12/1011 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/0513 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/03/1715 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/04/2114 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
AQUA SE Nyíregyháza - Angyalföldi SI DSE2023/10/1513 - 3
Budafóka XXII. SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/268 - 17
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/01/2822 - 4
Balaton Vízilabda Klub - Sportliget SE2024/03/248 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/04/283 - 14
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2024/02/116 - 21
Balaton Vízilabda Klub - Váci Vízilabda SE2024/03/1015 - 17
Sportliget SE - III. kerületi TVE2024/04/1413 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - Dunakanyar Waterpolo2024/05/260 - 0
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/11/128 - 31
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/12/0316 - 12
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0119 - 8
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Ozorai-Hullámtörők SC2024/04/1421 - 8
MAFC-BME-INFINITYN - Semmelweis VKS2024/05/057 - 16
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI SE2023/09/3028 - 7
YBL WPC - KSI SE2023/12/029 - 13
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/03/2311 - 10
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/11/2517 - 11
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/0418 - 14
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/11/117 - 5
BVSC - MATE-GEAC-MSA2024/02/243 - 17
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/10/1418 - 3
MATE-GEAC-MSA - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/10/144 - 13
UVSE I - OSC VSE2024/02/1019 - 4
BVSC - OSC VSE2024/03/029 - 11
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/0410 - 11
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Latorca - Sport és Szabadidő Kft2024/03/097 - 14
Váci Vízilabda Sport Egyesület - OSC VSE II2024/03/099 - 3
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2024/05/250 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/2016 - 8
Győri VSE - PSN Zrt.2024/04/2014 - 3
Kaposvár VK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/2011 - 4
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - PSN Zrt.2024/04/272 - 7
Kaposvár VK - PSN Zrt.2024/04/277 - 5
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - MGM 20092023/12/091 - 23
Kópé UVSE - MVLC2023/12/092 - 22
2022/2023
meccs
Játékvezető
55
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Neptun VSC2022/11/1916 - 5
Neptun VSC - Tatabányai Vízmű SE2022/12/1711 - 14
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/01/2113 - 9
Neptun VSC - Ceglédi VSE2023/03/2510 - 16
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - OSC Kft.2023/04/0116 - 12
Eszterházy SC - AVUS2023/04/2212 - 11
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/209 - 14
Új-Hullám SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/208 - 11
Polo Academy Sport Club - Erzsébeti SMTK2023/05/2015 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunakanyar Waterpolo2022/11/2019 - 6
Ceglédi VSE - MVLC2022/12/048 - 20
AVUS - Egri Vízilabda Klub2022/12/1811 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű SE2023/02/268 - 6
Dunaújvárosi Főiskola VE - Százhalombatta2023/03/058 - 16
Dunaújvárosi Főiskola VE - Polo Academy Sport Club2023/03/1915 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - YBL WPC2023/03/2611 - 18
III. Kerületi TVE - Budafóka XXII. SE2023/04/0211 - 9
Sportliget SE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/1618 - 7
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/1412 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunakanyar Waterpolo2022/11/2019 - 10
MVLC - Hódmezővásárhelyi VSC2022/11/2713 - 5
Ceglédi VSE - MVLC2022/12/049 - 12
AVUS - Egri Vízilabda Klub2022/12/1811 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - Polo Academy Sport Club2023/03/1915 - 14
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/04/2318 - 16
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/146 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Hódmezővásárhelyi VSC2022/11/2719 - 3
AVUS - Egri Vízilabda Klub2022/12/186 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű SE2023/02/2614 - 15
Dunaújvárosi Főiskola VE - Százhalombatta2023/03/0518 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - YBL WPC2023/03/2615 - 12
III. kerületi TVE - Budafóka XXII. SE2023/04/0215 - 6
Sportliget SE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/169 - 0
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/04/2316 - 8
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - Győri VSE2022/11/207 - 17
Szentesi VK - OSC VSE2023/02/1916 - 6
OSC VSE - III. kerületi TVE2023/03/124 - 16
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Győri VSE2022/11/201 - 11
KSI SE - Győri VSE2023/02/0510 - 4
SZNVE - BVSC2023/02/126 - 23
Szentesi VK - OSC VSE2023/02/1917 - 13
OSC VSE - III. kerületi TVE2023/03/125 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/05/289 - 15
SZNVE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/289 - 14
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Győri VSE2023/02/0517 - 12
SZNVE - BVSC-Zugló2023/02/126 - 22
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - UVSE I.2022/11/269 - 10
Angyalföldi Sportiskola DSE - FTC Utánpótlás2022/11/265 - 12
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Sport és Szabadidő Kft2022/12/039 - 11
MVLC - KSI SE II.2022/12/0312 - 6
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/01/0710 - 6
Oázis SC - KIS-PINGVIN SE2023/01/077 - 5
OSC VSE II. - Oázis SC2023/06/033 - 15
MATE-GEAC-MSA - KIS-PINGVIN SE2023/06/032 - 3
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Vágta - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/11/270 - 0
Időmérő
27
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár - Egri Vízilabda Kft.2023/04/0810 - 14
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - AVUS2022/11/2610 - 11
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Erzsébeti SMTK2023/05/205 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Hódmezővásárhelyi VSC2022/11/2719 - 11
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/04/2318 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű SE2023/02/267 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - Százhalombatta2023/03/0516 - 6
UVSE II. - YBL WPC2023/03/2617 - 10
III. Kerületi TVE - Budafóka XXII. SE2023/04/0224 - 7
Sportliget SE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/1616 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunakanyar Waterpolo2022/11/2021 - 9
Ceglédi VSE - MVLC2022/12/0415 - 4
Dunaújvárosi Főiskola VE - Polo Academy Sport Club2023/03/1910 - 7
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/1417 - 15
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Győri VSE2023/02/059 - 5
SZNVE T&N - BVSC2023/02/1210 - 22
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - POLO Sport Club2023/05/289 - 7
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Győri VSE2022/11/2012 - 22
Szentesi VK - OSC VSE2023/02/1919 - 6
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/03/1223 - 16
Délkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Úszó és Vízilabdasportért Alapítvány I - Ceglédi VSE2022/12/043 - 16
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE II.2022/12/0312 - 7
Egri Vízilabda Klub - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/12/0315 - 9
III. Kerületi TVE - Aquaworm Kft2023/01/074 - 19
MATE-GEAC-MSA - OSC VSE II.2023/01/070 - 2
Polo Academy Sport Club - III. Kerületi TVE2023/06/0313 - 8
Százhalombatta - Aquaworm Kft2023/06/0315 - 4
Gólbíró
1
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - A-Híd VasasPlaket2023/01/2110 - 5