VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1977. 05. 01.
Budapest
2023/2024
meccs
Játékvezető
106
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Eszterházy SC - Hódmezővásárhelyi VSC2023/09/307 - 8
Eszterházy SC - DVSE2023/10/1410 - 13
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - AVUS2023/10/286 - 14
DVSE - Hódmezővásárhelyi VSC2023/11/1121 - 8
Eszterházy SC - Tatabányai Vízmű SE2023/11/1110 - 6
Tatabányai Vízmű SE - Neptun VSC2023/12/0210 - 10
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2024/03/0213 - 10
Neptun VSC - PTE-PEAC2024/04/0611 - 14
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - KSI SE2024/01/275 - 13
FTC - UVSE2024/04/287 - 12
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - PTE-PEAC2023/09/1612 - 4
PTE-PEAC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/09/1610 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - PTE-PEAC2024/02/245 - 11
Invictus SC - Szentesi Üdülőközpont2024/02/2412 - 19
Invictus SC - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/249 - 19
Tatabányai Vízmű SE - Váci Vízilabda SE2024/04/1317 - 10
MAFC-INFINITYN - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/138 - 5
MAFC-INFINITYN - Váci Vízilabda SE2024/04/1315 - 12
MAFC-INFINITYN - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2710 - 9
Egri Vízmű Sport Club - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/279 - 10
Csongrád Városi Vízilabda SE - MAFC-INFINITYN2024/04/2713 - 7
Invictus SC - Szentesi Üdülőközpont2024/05/1114 - 21
Békéscsaba - PTE-PEAC2024/05/1110 - 10
Szentesi Üdülőközpont - Békéscsaba2024/05/1115 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - PTE-PEAC2024/05/119 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/2612 - 14
Cívis Póló VSE - Egri Vízilabda Klub2023/12/039 - 10
BVSC - Kaposvár VK2023/12/1017 - 7
AVUS - KSI SE2024/01/289 - 16
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/2424 - 3
Ifi-serdülő - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/10/016 - 19
Soproni VSE - OSC Kft.2023/10/087 - 9
YBL WPC - Ifi-serdülő2023/11/1214 - 7
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/1210 - 16
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2024/02/119 - 19
MVLC - YBL WPC2024/02/1819 - 10
Váci Vízilabda SE - Budafóka XXII. SE2024/03/245 - 16
Dunaújvárosi Főiskola VE - Dunakanyar Waterpolo2024/05/260 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/055 - 13
AVUS - KSI SE2024/01/285 - 27
Szegedi Vizipóló Suli - PSN Zrt.2024/03/107 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Balaton Vízilabda Klub2023/11/1219 - 6
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/1214 - 21
MVLC - YBL WPC2024/02/1820 - 17
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2024/04/0711 - 4
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2024/05/126 - 8
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Kaposvár VK2023/08/149 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/0511 - 6
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/269 - 7
Cívis Póló VSE - Egri Vízilabda Klub2023/12/037 - 12
BVSC - Kaposvár VK2023/12/1023 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - PSN Zrt.2024/03/106 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/2428 - 2
Balaton Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/10/010 - 20
Soproni VSE - OSC Kft.2023/10/088 - 3
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2024/02/116 - 21
Váci Vízilabda SE - Budafóka XXII. SE2024/03/2416 - 14
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2024/04/076 - 9
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2024/05/128 - 7
Dunaújvárosi Főiskola VE - Dunakanyar Waterpolo2024/05/260 - 0
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - BVSC2023/10/296 - 23
BVSC - Fehérvár Vízilabda SE2023/12/1031 - 2
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/03/103 - 22
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Utánpótlás2024/04/148 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/1511 - 19
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/10/296 - 18
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Vízilabda Utánpótlás2024/04/145 - 16
Győri VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/1820 - 5
Győri VSE - III. kerületi TVE2024/05/1819 - 6
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/1514 - 8
BVSC-Zugló - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/109 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/03/1010 - 3
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Utánpótlás2024/04/1412 - 7
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL JUNIOR2023/10/1513 - 13
III.Kerületi TVE - Polo Academy Sport Club2023/10/1519 - 2
Poseidon VSE - Szent István Polo2023/11/1213 - 17
III.Kerületi TVE - Szent István Polo2024/02/1814 - 4
Semmelweis VKS - Sportliget S.E.2024/02/189 - 13
ELTE BEAC - Ozorai-Hullámtörők SC2024/03/2420 - 11
YBL WPC - MAFC-BME-INFINITYN2024/03/2418 - 9
RETR-O-SC Sport Egyesület - Oázis Sport Club 2.2024/04/2812 - 11
Új-Hullám SE - III.Kerületi TVE2024/04/2811 - 23
Angyalföldi Sportiskola DSE - ELTE BEAC2024/05/1220 - 6
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/2713 - 8
Vasas Sport Club - BVSC2024/04/279 - 21
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/03/0911 - 4
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/03/098 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/187 - 5
KSI SE - UVSE I2023/11/185 - 12
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - OSC VSE II.2023/12/163 - 6
Százhalombatta - OSC VSE II.2023/12/164 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Százhalombatta2023/12/1616 - 1
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - III. kerületi TVE2023/12/095 - 0
Kistarcsa - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/12/092 - 14
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Budapesti honvéd Sportegyesület II2024/02/170 - 13
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/02/175 - 11
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/04/064 - 4
KSI SE - UVSE2024/04/0617 - 5
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pápai SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/023 - 24
Pápai SE - Ifi-serdülő2023/12/025 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Erzsébeti SMTK2024/03/0216 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ifi-serdülő2024/03/0218 - 7
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/0712 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Velence Plus2023/10/0730 - 2
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/283 - 18
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/286 - 16
Időmérő
53
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár - BVSC-Zugló2023/11/059 - 13
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/09/1613 - 10
Balaton Vízilabda Klub - Soproni VSE2023/09/165 - 10
Győri VSE - Soproni VSE2023/09/1616 - 6
Szentesi Üdülőközpont - Békéscsaba2024/02/2413 - 7
Békéscsaba - PTE-PEAC2024/02/2413 - 9
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/1313 - 13
Csongrád Városi Vízilabda SE - Egri Vízmű Sport Club2024/04/2719 - 10
Invictus SC - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/1110 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/058 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - PSN Zrt.2024/03/1019 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2024/04/0713 - 14
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2024/05/129 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/2619 - 8
Cívis Póló VSE - Egri Vízilabda Klub2023/12/034 - 10
BVSC - Kaposvár VK2023/12/1025 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/2420 - 3
Balaton Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/10/019 - 14
Soproni VSE - OSC Kft.2023/10/089 - 3
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2024/02/114 - 22
Váci Vízilabda SE - Budafóka XXII. SE2024/03/2419 - 12
Dunaújvárosi Főiskola VE - Dunakanyar Waterpolo2024/05/260 - 0
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - KSI SE2024/01/284 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Balaton Vízilabda Klub2023/11/1218 - 10
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/1212 - 13
MVLC - YBL WPC2024/02/1817 - 3
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/10/156 - 16
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/1023 - 2
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/03/105 - 18
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2024/05/186 - 3
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/05/1811 - 16
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC-Zugló2023/10/294 - 15
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL JUNIOR - Oázis SC2024/03/249 - 18
Sportliget S.E. - MAFC-BME-INFINITYN2024/04/2824 - 17
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - OSC Kft.2024/04/278 - 3
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2024/03/0913 - 4
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - BVSC2023/11/188 - 13
Sport és Szabadidő Kft - III. Kerületi TVE2023/12/1610 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Sport és Szabadidő Kft2023/12/167 - 10
III. Kerületi TVE - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/12/1618 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC2024/02/175 - 6
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/02/172 - 9
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2024/02/1717 - 7
UVSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/04/0617 - 10
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2024/04/069 - 11
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - Ifi-serdülő2023/12/025 - 8
Velence PLUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/022 - 27
PSN Zrt. - Ifi-serdülő2024/03/027 - 12
PSN Zrt. - Erzsébeti SMTK2024/03/029 - 9
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Velence Plus2023/10/0722 - 6
Balaton Vízilabda Klub - Cápa VK2023/10/0719 - 5
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Balaton VK2023/10/2811 - 7
Cápa VK - Balaton VK2023/10/288 - 13
Titkár
1
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - BVSC-Zugló2024/04/0617 - 8
2022/2023
meccs
Játékvezető
59
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/03/1812 - 16
Invictus SC - YBL WPC2023/04/2218 - 11
Tatabányai Vízmű SE - Neptun VSC2023/05/0614 - 8
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Erzsébeti SMTK - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/2520 - 12
Invictus SC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/2511 - 7
ELTE BEAC - SZUVTE BT2023/04/155 - 0
ELTE BEAC - Váci Vízilabda SE2023/04/1513 - 6
PTE-PEAC - Váci Vízilabda SE2023/04/1523 - 7
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/209 - 14
Új-Hullám SE - Erzsébeti SMTK2023/05/205 - 10
Polo Academy Sport Club - Erzsébeti SMTK2023/05/2015 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget SE2023/03/194 - 21
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2023/04/0223 - 22
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ceglédi VSE2023/04/1618 - 10
Ceglédi VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/04/238 - 13
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2023/05/148 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - UVSE II.2023/02/1910 - 5
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/02/269 - 10
AQUA SE Nyíregyháza - Aquaworm Waterpolo Göd2023/02/2610 - 3
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2023/04/024 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ceglédi VSE2023/04/1621 - 4
Ceglédi VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/04/237 - 16
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2023/04/3016 - 3
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2023/05/143 - 23
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2023/05/2719 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/02/197 - 10
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/02/266 - 10
AQUA SE Nyíregyháza - Aquaworm Waterpolo Göd2023/02/269 - 16
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget SE2023/03/197 - 14
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2023/04/3018 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2023/05/275 - 15
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - POLO Sport Club2023/04/168 - 20
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - POLO Sport Club2023/04/166 - 24
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - SZNVE2023/05/2127 - 7
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/217 - 13
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Szentesi Vízisport Klub2023/03/1821 - 8
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/04/1514 - 6
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szent István Polo - YBL WPC2023/03/196 - 19
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/06/176 - 11
Vasas Sport Club - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/06/1721 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás II. - UVSE II.2023/03/257 - 9
Váci Vízilabda Sport Egyesület - OSC VSE2023/03/256 - 13
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - Pilisvörösvár2023/02/1814 - 5
UVSE II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/03/0411 - 8
Sport és Szabadidő Kft - Egri Vízilabda Klub2023/03/048 - 13
YBL WPC - KSI SE2023/05/133 - 12
UVSE I - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/1319 - 5
PSN Zrt. - BVSC-Zugló2023/05/137 - 18
Váci Vízilabda Sport Egyesület - KSI SE II.2023/06/0312 - 11
Angyalföldi Sportiskola DSE - UVSE II.2023/06/0314 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - KSI SE II.2023/04/298 - 7
PSN Zrt. - Egri Vízilabda Klub2023/04/292 - 17
KIS-PINGVIN SE - Oázis SC2023/06/033 - 9
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Kaposvár VK2023/04/019 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kaposvár VK2023/04/017 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2023/04/015 - 8
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Győri Vízisport Egyesület2023/05/284 - 7
PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/05/286 - 2
AVUS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/05/2810 - 6
Időmérő
31
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Békéscsaba - Invictus SC2023/02/259 - 13
Békéscsaba - Erzsébeti SMTK2023/02/2511 - 10
PTE-PEAC - SZUVTE BT2023/04/155 - 0
Új-Hullám SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/208 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/02/1911 - 9
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/02/2616 - 9
AQUA SE Nyíregyháza - Aquaworm Waterpolo Göd2023/02/2612 - 6
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2023/04/3017 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2023/05/2714 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget SE2023/03/195 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2023/04/0214 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ceglédi VSE2023/04/162 - 15
Ceglédi VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/04/2311 - 9
Budafóka XXII. SE - III. kerületi TVE2023/05/144 - 16
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - POLO Sport Club2023/04/1615 - 6
OSC VSE - SZNVE2023/05/2113 - 11
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Szentesi Vízisport Klub2023/03/1822 - 4
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/04/1512 - 9
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Oázis SC2023/06/179 - 6
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - MVLC2023/03/257 - 9
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - YBL WPC II.2023/02/1811 - 1
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - KSI SE II.2023/03/0412 - 3
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MVLC2023/03/047 - 10
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/05/1312 - 6
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - PSN Zrt.2023/04/2915 - 0
Angyalföldi Sportiskola DSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/04/294 - 11
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Soproni VSE2023/04/013 - 6
Balaton Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/014 - 9
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/2812 - 9
Kaposvár Vízilabda Klub - Győri Vízisport Egyesület2023/05/286 - 10
Kaposvár Vízilabda Klub - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/289 - 12