VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1947. 02. 11.
Üröm
2023/2024
meccs
Ellenőr
183
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - KSI2023/09/1317 - 11
Endo Plus Service-Honvéd - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/09/309 - 7
Endo Plus Service-Honvéd - Egri Vízilabda Kft.2023/10/149 - 5
UVSE Vízilabda Kft. - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/10/289 - 11
OSC VSE - KSI2023/11/0416 - 10
Endo Plus Service-Honvéd - BVSC-Zugló2023/11/117 - 14
Egri Vízilabda Kft. - Metalcom Szentes2023/11/1813 - 13
Egri Vízilabda Kft. - Pécsi VSK2023/11/2513 - 12
Endo Plus Service-Honvéd - Metalcom Szentes2023/12/0216 - 5
KSI - UVSE Vízilabda Kft.2024/03/238 - 10
FTC - Kaposvár2024/04/1916 - 7
Endo Plus Service-Honvéd - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/04/269 - 8
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Valdor Szentes2023/10/2519 - 11
FTC - Egri Vízilabda Kft.2024/03/0216 - 8
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Kft.2024/03/1313 - 11
BVSC-Zugló - Valdor Szentes2024/03/3017 - 11
UVSE Kft. - TVSE Vízilabda Kft2024/04/0319 - 4
UVSE Kft. - BVSC-Zugló2024/04/0617 - 8
FTC - BVSC-Zugló2024/04/2016 - 9
Egri Vízilabda Kft. - UVSE Kft.2024/04/279 - 11
UVSE Kft. - FTC2024/05/0512 - 6
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/09/1618 - 12
ASI DSE - OSC Kft.2023/09/2312 - 14
Eszterházy SC - Ceglédi VSE2023/11/1810 - 9
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/12/0914 - 7
YBL WPC - Eszterházy SC2024/02/1017 - 14
YBL WPC - Neptun VSC2024/02/1713 - 7
Neptun VSC - Hódmezővásárhelyi VSC2024/02/2412 - 9
Oázis SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/04/1320 - 7
ASI DSE - Tatabányai Vízmű SE2024/05/0415 - 14
YBL WPC - Oázis SC2024/05/250 - 0
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE2024/02/107 - 16
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Semmelweis VKS2023/09/167 - 17
Dunaújvárosi Főiskola VE - Tatabányai Vízmű SE2023/09/168 - 14
Semmelweis VKS - ELTE BEAC2023/09/1611 - 8
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Tatabányai Vízmű SE2023/09/1612 - 10
ELTE BEAC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/1626 - 4
Semmelweis VKS - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/04/1313 - 8
Soproni VSE - SZUVTE BT2024/04/1313 - 9
Semmelweis VKS - SZUVTE BT2024/04/1313 - 13
Soproni VSE - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/04/1313 - 17
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/0419 - 9
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/1216 - 15
Szegedi Vizipóló Suli - KSI SE2023/11/1915 - 11
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/12/1013 - 12
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - PSN Zrt.2023/12/1514 - 15
BVSC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/01/2716 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/02/1119 - 18
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/1011 - 5
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - FTC Utánpótlás2024/04/148 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/09/0818 - 16
Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo2023/10/0815 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Soproni VSE2023/10/1516 - 9
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/12/036 - 5
Budafóka XXII. SE - Ifi-serdülő2024/02/186 - 10
Angyalföldi SI DSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/2425 - 11
Angyalföldi SI DSE - Oázis SC2024/04/0714 - 15
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2024/04/2116 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/0414 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/1214 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - KSI SE2023/11/195 - 16
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/12/1019 - 9
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - PSN Zrt.2023/12/1510 - 11
BVSC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/01/2710 - 6
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/1014 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/03/2810 - 15
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - FTC Utánpótlás2024/04/149 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/09/086 - 12
Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo2023/10/0814 - 1
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Soproni VSE2023/10/157 - 10
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/12/036 - 21
Budafóka XXII. SE - Balaton Vízilabda Klub2024/02/187 - 17
Angyalföldi SI DSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/247 - 15
Angyalföldi SI DSE - Oázis SC2024/04/0712 - 9
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2024/04/216 - 12
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Oázis SC2023/08/0930 - 2
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - FTC Utánpótlás2023/08/0910 - 17
Vasas Sport Club - OSC VSE2023/08/228 - 9
BVSC - Vasas Sport Club2023/08/257 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/09/028 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/048 - 19
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/1218 - 8
Szegedi Vizipóló Suli - KSI SE2023/11/199 - 15
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/12/1011 - 10
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - PSN Zrt.2023/12/155 - 8
BVSC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/01/2716 - 1
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/108 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/04/0414 - 19
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - FTC Utánpótlás2024/04/144 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Cívis Póló VSE2023/09/0814 - 2
Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo2023/10/0822 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Soproni VSE2023/10/1515 - 10
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/12/033 - 15
Budafóka XXII. SE - Balaton Vízilabda Klub2024/02/1815 - 12
Angyalföldi SI DSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/249 - 7
Angyalföldi SI DSE - Oázis SC2024/04/0719 - 6
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2024/04/2113 - 12
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - KSI SE2023/10/013 - 7
BVSC - TVSE Vízilabda Kft II2023/10/2210 - 11
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/10/2917 - 13
Szegedi Vizipóló Suli - Szentesi VK2023/11/197 - 24
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/11/2620 - 19
POLO Sport Club - TVSE Vízilabda Kft II2023/12/035 - 12
KSI SE - POLO Sport Club2024/01/2818 - 9
BVSC - KSI SE2024/02/045 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/03/038 - 20
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/03/173 - 26
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - KSI SE2023/10/017 - 13
BVSC - TVSE Vízilabda Kft III2023/10/2210 - 6
FTC Vízilabda Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/10/2924 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - Szentesi VK2023/11/195 - 35
FTC Vízilabda Utánpótlás - Szentesi VK2023/11/2613 - 15
POLO Sport Club - TVSE Vízilabda Kft III2023/12/035 - 10
KSI SE - POLO Sport Club2024/01/2822 - 7
BVSC - KSI SE2024/02/043 - 14
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/0311 - 19
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/1710 - 15
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - KSI SE2023/10/014 - 32
BVSC-Zugló - TVSE Vízilabda Kft IV2023/10/229 - 2
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/10/2910 - 9
Szegedi Vizipóló Suli - Szentesi VK2023/11/1911 - 12
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/11/268 - 14
POLO Sport Club - TVSE Vízilabda Kft IV2023/12/0319 - 5
KSI SE - POLO Sport Club2024/01/2825 - 6
BVSC-Zugló - KSI SE2024/02/044 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/0318 - 14
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/1711 - 8
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
PannErgy-MVLC-Miskolc - Vasas Sport Club2024/02/2514 - 15
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szent István Polo - Sportliget S.E.2023/10/1510 - 11
RETR-O-SC Sport Egyesület - FTC2023/10/299 - 21
HETE - MAFC-BME-INFINITYN2023/12/039 - 12
Angyalföldi Sportiskola DSE - OSC Kft.2024/02/1115 - 9
Poseidon VSE - WPBSE2024/02/189 - 12
Angyalföldi Sportiskola DSE - HETE2024/04/1422 - 6
WPBSE - Ozorai-Hullámtörők SC2024/04/289 - 6
ELTE BEAC - BVSC2024/04/289 - 8
Poseidon VSE - OSC Kft.2024/04/2810 - 9
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC VSE2023/10/144 - 18
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/147 - 5
OSC Kft. - Vasas Sport Club2023/10/144 - 7
OSC VSE - BVSC2023/12/1613 - 5
Vasas Sport Club - KSI SE2023/12/168 - 13
OSC Kft. - FTC Utánpótlás2023/12/1610 - 12
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2023/12/1614 - 6
FTC Utánpótlás - OSC VSE2023/12/165 - 8
KSI SE - OSC Kft.2023/12/1613 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/03/0911 - 4
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/03/098 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2024/03/0913 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2023/09/3018 - 9
FTC Utánpótlás - Sport és Szabadidő Kft2023/09/3010 - 11
Angyalföldi Sportiskola DSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/09/308 - 13
MATE-GEAC-MSA - FTC Utánpótlás2023/09/307 - 7
UVSE I. - OSC Kft.2023/12/096 - 10
BVSC - Sport és Szabadidő Kft2023/12/0914 - 8
OSC Kft. - YBL WPC2023/12/099 - 1
Budafóka XXII SE - YBL WPC II.2024/03/2318 - 4
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/1010 - 3
KSI SE - OSC VSE2024/02/1010 - 6
YBL WPC II. - Sportsziget SE2024/02/108 - 17
KIS-PINGVIN SE - BVSC-Zugló II2024/02/1012 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2023/11/0417 - 3
PSN Zrt. - UVSE2023/11/0413 - 6
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/02/038 - 5
UVSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/038 - 10
PSN Zrt. - KSI SE2024/02/0310 - 15
UVSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/04/0617 - 10
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/04/064 - 4
KSI SE - UVSE2024/04/0617 - 5
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2024/04/069 - 11
MATE-GEAC-MSA - KIS-PINGVIN SE2024/05/250 - 0
SOTE VKS - Oázis SC2024/05/250 - 0
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás2024/05/260 - 0
Latorca - BVSC-Zugló2024/05/260 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Semmelweis VKS2024/05/260 - 0
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BUSC - Tatabányai Vízmű SE2023/10/010 - 0
baby - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/010 - 0
baby - BUSC2023/10/010 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű SE2023/10/010 - 0
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/0815 - 0
Győri Vízisport Egyesület - Soproni VSE2023/10/085 - 7
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Soproni VSE2023/10/088 - 9
AVUS - Győri Vízisport Egyesület2023/10/0816 - 1
2022/2023
meccs
Ellenőr
67
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - Kaposvár2023/03/2517 - 4
Szolnoki Dózsa - Pécsi VSK2023/04/0116 - 7
Endo Plus Service-Honvéd - BVSC-Zugló2023/04/0810 - 9
Egri Vízilabda Kft. - OSC VSE2023/04/127 - 17
A-Híd VasasPlaket - Szolnoki Dózsa2023/04/2211 - 9
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - UVSE Kft.2023/03/228 - 10
BVSC - III. kerületi TVE2023/05/0213 - 8
TVSE Vízilabda Kft - SZNVE2023/05/032 - 12
UVSE Kft. - FTC2023/05/1612 - 9
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/04/156 - 6
Új-Hullám SE - Polo Academy Sport Club2023/04/155 - 13
Soproni VSE - Polo Academy Sport Club2023/04/1512 - 9
Új-Hullám SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/04/1510 - 11
Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE2023/05/0612 - 9
Egri Vízmű Sport Club - Balaton Vízilabda Klub2023/05/069 - 13
Dunakanyar Waterpolo - Egri Vízmű Sport Club2023/05/0617 - 11
Ceglédi VSE - Balaton Vízilabda Klub2023/05/0610 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - MVLC2023/03/2619 - 20
Ifi-serdülő - SZVPS II2023/04/0213 - 15
Tatabányai Vízmű SE - YBL WPC2023/04/167 - 6
KSI SE - OSC VSE2023/04/2314 - 7
PSN Zrt. - Szolnoki Dózsa2023/04/2613 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Vasas Sport Club2023/05/1310 - 5
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/05/1310 - 7
OSC Kft. - Csabai Csirkefogók VK2023/05/1423 - 5
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2023/05/2714 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - MVLC2023/03/2614 - 7
Balaton Vízilabda Klub - SZVPS II2023/04/0214 - 9
Tatabányai Vízmű SE - YBL WPC2023/04/1616 - 4
KSI SE - OSC VSE2023/04/239 - 7
PSN Zrt. - Szolnoki Dózsa2023/04/2611 - 9
OSC Kft. - Csabai Csirkefogók VK2023/05/1413 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2023/05/2719 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - MVLC2023/03/265 - 12
Balaton Vízilabda Klub - SZVPS II2023/04/0211 - 9
Tatabányai Vízmű SE - YBL WPC2023/04/167 - 14
KSI SE - OSC VSE2023/04/2316 - 7
PSN Zrt. - Szolnoki Dózsa2023/04/267 - 8
OSC Kft. - Csabai Csirkefogók VK2023/05/144 - 6
BVSC - Vasas Sport Club2023/05/2110 - 16
Szolnoki Dózsa - OSC VSE2023/05/2112 - 11
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/05/2110 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/05/2113 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2023/05/275 - 15
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - OSC VSE2023/03/269 - 14
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/03/265 - 18
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/03/2610 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - OSC Kft.2023/04/1612 - 9
Hegyvidék-YBL - FTC2023/04/164 - 13
ELTE BEAC - BVSC2023/04/1613 - 10
Poseidon VSE - Oázis SC2023/04/1613 - 16
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Oázis SC2023/05/208 - 5
YBL WPC II. - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/05/2026 - 3
OSC Kft. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/05/209 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Mom Sport YBL - FTC Utánpótlás2023/05/214 - 13
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2023/04/158 - 4
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/04/153 - 13
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/05/206 - 5
PSN Zrt. - KSI SE II.2023/05/205 - 10
Angyalföldi Sportiskola DSE - Kópé UVSE2023/05/209 - 5
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Balaton Vízilabda Klub2023/04/020 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - AVUS2023/04/020 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/04/020 - 0
PSN Zrt. - AVUS2023/04/020 - 0
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Kft - BUSC2023/04/2211 - 7
BUSC - Mohacs 32023/04/2214 - 13
Mohacs 3 - Balaton Vízilabda Kft2023/04/229 - 13