VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1972. 01. 11.
Felsőpakony
2023/2024
meccs
Titkár
89
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Pécsi VSK2023/09/2922 - 7
OSC VSE - A-Híd VasasPlaket2023/10/288 - 18
FTC - A-Híd VasasPlaket2024/03/2815 - 12
FTC - OSC VSE2024/03/3020 - 5
FTC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/0612 - 9
A-Híd VasasPlaket - OSC VSE2024/04/139 - 11
KSI - Pécsi VSK2024/04/236 - 8
FTC - A-Híd VasasPlaket2024/05/1813 - 7
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/10/1225 - 10
UVSE Kft. - FTC2024/05/0512 - 6
FTC - UVSE Kft.2024/05/0810 - 11
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2024/05/128 - 12
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/11/1011 - 7
FTC - UVSE Kft.2023/11/1112 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/017 - 10
Vasas Sport Club - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/1518 - 17
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0520 - 13
KSI SE - Cívis Póló VSE2023/11/1226 - 1
Szegedi Vizipóló Suli - Cívis Póló VSE2023/11/2621 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/12/0310 - 9
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/04/147 - 12
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/04/215 - 10
Vasas Sport Club - KSI SE2024/04/289 - 13
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/05/1912 - 8
BVSC - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/1912 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - MVLC2023/10/2913 - 10
Polo Academy Sport Club - Budafóka XXII. SE2023/11/1916 - 15
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/0315 - 7
III. Kerületi TVE - Ifi-serdülő2024/04/0721 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/016 - 10
Vasas Sport Club - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/154 - 13
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0511 - 10
KSI SE - Cívis Póló VSE2023/11/1221 - 3
Szegedi Vizipóló Suli - Cívis Póló VSE2023/11/2617 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - KSI SE2023/12/037 - 9
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/04/148 - 4
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/04/216 - 16
Vasas Sport Club - KSI SE2024/04/284 - 15
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/05/1014 - 11
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2024/05/108 - 7
KSI SE - BVSC2024/05/1011 - 9
OSC VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/1015 - 8
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/1113 - 11
KSI SE - OSC VSE2024/05/1115 - 7
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - MVLC2023/10/296 - 19
Polo Academy Sport Club - Budafóka XXII. SE2023/11/194 - 10
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/035 - 14
III. Kerületi TVE - Balaton Vízilabda Klub2024/04/0713 - 12
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2023/08/1517 - 19
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - AVUS2023/08/1613 - 7
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/08/1810 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Tatabánya VSE2023/08/210 - 5
BVSC - FTC Utánpótlás2023/09/0210 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/09/028 - 7
BVSC - KSI SE2023/09/0313 - 14
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/09/036 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/0111 - 10
Vasas Sport Club - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/1512 - 6
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0517 - 4
KSI SE - Cívis Póló VSE2023/11/1222 - 4
Szegedi Vizipóló Suli - Cívis Póló VSE2023/11/2622 - 1
UVSE Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/12/037 - 6
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/04/145 - 11
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/04/219 - 11
Vasas Sport Club - KSI SE2024/04/2814 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - MVLC2023/10/293 - 21
Polo Academy Sport Club - Budafóka XXII. SE2023/11/191 - 20
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/039 - 13
III. kerületi TVE - Balaton Vízilabda Klub2024/04/0713 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - III. kerületi TVE2024/03/2414 - 7
- 2024/05/260 - 0
- 2024/05/260 - 0
- 2024/05/260 - 0
- 2024/05/260 - 0
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - III. kerületi TVE2024/03/2413 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2024/05/1914 - 10
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/03/2433 - 2
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi VPS - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/02/2411 - 7
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd2024/02/2426 - 27
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - YBL WPC2023/10/0113 - 11
HETE - Sportliget S.E.2023/10/018 - 15
Oázis Sport Club 2. - MAFC-BME-INFINITYN2023/10/295 - 12
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/03/2316 - 9
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/03/2311 - 10
Aquaworm Waterpolo Göd - Vasas Sport Club2024/03/236 - 21
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Erzsébeti SMTK - II. ker Sport és Szabadidő Kft2023/09/3015 - 6
PSN Zrt. - Szekszárdi Sportközpont Nkft.2023/09/3021 - 3
II. ker Sport és Szabadidő Kft - Szekszárdi Sportközpont Nkft.2023/09/3017 - 6
Erzsébeti SMTK - PSN Zrt.2023/09/3010 - 6
Időmérő
6
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - OSC VSE2023/09/0214 - 13
Endo Plus Service-Honvéd - FTC2023/09/026 - 9
A-Híd VasasPlaket - FTC2023/09/036 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Vasas Sport Club2024/05/1912 - 11
KSI SE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/1917 - 18
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - Szentesi VK2024/05/199 - 10
2022/2023
meccs
Titkár
118
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE Vízilabda Kft.2022/10/2216 - 6
KSI - Szentesi VK2023/01/1411 - 12
KSI - UVSE Vízilabda Kft.2023/01/189 - 11
KSI - Kaposvár2023/02/017 - 10
UVSE Vízilabda Kft. - Endo Plus Service-Honvéd2023/02/115 - 15
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - FTC2022/12/039 - 22
III. kerületi TVE - UVSE Kft.2023/02/155 - 14
GYŐRI VÍZISPORT KFT - III. kerületi TVE2023/02/245 - 9
III. kerületi TVE - SZNVE2023/03/048 - 4
FTC - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/03/2120 - 2
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/05/1011 - 15
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Eszterházy SC2023/02/1114 - 11
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/02/2512 - 7
Semmelweis VKS - Győri VSE2023/02/2517 - 6
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Győri VSE2023/02/2515 - 12
Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet - Semmelweis VKS2023/02/2513 - 15
Soproni VSE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/04/156 - 6
Új-Hullám SE - Polo Academy Sport Club2023/04/155 - 13
Soproni VSE - Polo Academy Sport Club2023/04/1512 - 9
Új-Hullám SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/04/1510 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - Új-Hullám SE2023/05/0611 - 13
Új-Hullám SE - Polo Academy Sport Club2023/05/0612 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - Erzsébeti SMTK2023/05/068 - 13
Erzsébeti SMTK - Polo Academy Sport Club2023/05/067 - 14
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Egri Vízilabda Kft.2022/12/1612 - 10
III. kerületi TVE - UVSE Kft.2022/12/165 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Cívis Póló VSE2022/09/2511 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2022/10/026 - 11
Váci Vízilabda SE - Angyalföldi SI DSE2022/10/099 - 17
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2022/11/0616 - 9
MVLC - Oázis SC2022/12/1118 - 6
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/1815 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/02/129 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC2023/02/267 - 14
Oázis SC - YBL WPC2023/03/056 - 14
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szolnoki Dózsa2023/03/199 - 4
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/2611 - 6
Budafóka XXII. SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/04/163 - 14
Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2023/05/1410 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Utánpótlás2023/05/1412 - 13
Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű SE2022/08/1210 - 6
OSC VSE - MVLC2022/08/2412 - 8
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2022/08/2610 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Cívis Póló VSE2022/09/2517 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2022/10/028 - 16
Váci Vízilabda SE - Angyalföldi SI DSE2022/10/099 - 19
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2022/11/0621 - 8
MVLC - Oázis SC2022/12/1110 - 9
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/1822 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/02/1214 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC2023/02/263 - 22
Oázis SC - YBL WPC2023/03/054 - 19
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szolnoki Dózsa2023/03/198 - 14
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/267 - 11
Budafóka XXII. SE - Kanizsa Vízilabda SE2023/04/167 - 18
Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű SE2022/08/1212 - 13
OSC VSE - MVLC2022/08/2424 - 5
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2022/08/269 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Cívis Póló VSE2022/09/2516 - 1
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2022/10/022 - 11
Váci Vízilabda SE - Angyalföldi SI DSE2022/10/0913 - 12
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2022/11/0637 - 4
MVLC - Oázis SC2022/12/117 - 12
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/1811 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/02/125 - 10
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC2023/02/268 - 14
Oázis SC - YBL WPC2023/03/054 - 10
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szolnoki Dózsa2023/03/1911 - 10
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/2617 - 6
Budafóka XXII. SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/04/162 - 22
FTC Utánpótlás - OSC VSE2023/05/1914 - 11
PSN Zrt. - Szolnoki Dózsa2023/05/1914 - 10
Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű SE2022/08/1227 - 4
OSC VSE - MVLC2022/08/2418 - 4
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2022/08/269 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - KSI SE2022/11/136 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Szentesi VK2023/01/2920 - 6
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda SE2023/03/1233 - 8
Győri VSE - FTC Utánpótlás2023/06/048 - 10
TVSE Vízilabda Kft II - BVSC2023/06/0413 - 12
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/06/049 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Szentesi VK2023/06/0417 - 2
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - KSI SE2022/11/133 - 22
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szentesi VK2023/01/2927 - 8
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/1222 - 3
III. kerületi TVE - BVSC2023/05/288 - 12
TVSE Vízilabda Kft III - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/2810 - 14
Szentesi VK - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/05/2816 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/05/2816 - 7
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - KSI SE2022/11/133 - 32
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szentesi VK2023/01/2920 - 9
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/123 - 13
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - RETR-O-SC Sport Egyesület2022/10/026 - 7
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - III.Kerületi TVE2023/02/126 - 24
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Oázis SC2023/01/148 - 9
OSC Kft. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/01/1410 - 7
OSC Kft. - Oázis SC2023/06/179 - 6
YBL WPC II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/06/176 - 11
Vasas Sport Club - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/06/1721 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Vágta Multisport Club2022/10/2925 - 2
BVSC - Sportliget Sport Egyesület2022/10/298 - 10
MATE-GEAC-MSA - Pilisvörösvár2022/10/2910 - 3
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - KSI SE II.2022/10/3120 - 5
FTC Utánpótlás - UVSE II.2022/10/3120 - 5
KSI SE II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/10/315 - 11
Oázis SC - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/10/3110 - 16
Százhalombatta - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2022/10/312 - 17
KIS-PINGVIN SE - Oázis SC2023/04/069 - 7
OSC VSE II. - MATE-GEAC-MSA2023/04/063 - 13
Aquaworm Kft - III. Kerületi TVE2023/04/0615 - 4
MVLC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/05/063 - 17
Sport és Szabadidő Kft - MVLC2023/05/0617 - 6
2023. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Szegedi VPS2023/03/2616 - 18
ZF-Eger - FTC Komjádi Kupa2023/03/2611 - 12
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - KSI SE2023/02/190 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kópé UVSE2023/02/190 - 0
Egri VizilabdaKlub - Latorca2023/02/190 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - FTC Utánpótlás2023/02/190 - 0
Időmérő
6
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Endo Plus Service-Honvéd2022/12/0912 - 10
A-Híd VasasPlaket - FTC2022/12/099 - 13
OSC VSE - FTC2022/12/1015 - 16
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft V - KSI SE2022/12/030 - 25
TVSE Vízilabda Kft V - KSI SE2022/12/033 - 25
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/04/153 - 13
2021/2022
meccs
Titkár
31
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - A-Híd VasasPlaket2022/04/0315 - 14
FTC - OSC VSE2022/05/0618 - 9
Szolnoki Dózsa - A-Híd VasasPlaket2022/05/076 - 15
A-Híd VasasPlaket - Szolnoki Dózsa2022/05/1415 - 8
OSC VSE - FTC2022/05/187 - 15
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - Eszterházy Károly FSC2022/04/027 - 15
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2022/03/2018 - 10
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2022/04/195 - 12
Budafóka XXII. SE - Oázis SC2022/04/2412 - 21
KSI SE - BVSC2022/05/0113 - 9
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2022/04/198 - 7
Budafóka XXII. SE - Oázis SC2022/04/248 - 19
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Szolnoki Dózsa2022/05/0812 - 8
BVSC - FTC Utánpótlás2022/05/0813 - 6
OSC VSE - KSI SE2022/05/0810 - 13
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2022/05/0811 - 9
Aquaworm Waterpolo Göd - POLO Sport Club2022/05/1515 - 8
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Oázis SC2022/04/249 - 13
Aquaworm Waterpolo Göd - POLO Sport Club2022/05/158 - 6
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2022/05/225 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2022/05/2214 - 10
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2022/05/1315 - 3
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2022/05/1318 - 3
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/05/139 - 11
TVSE Vízilabda Kft II - BVSC2022/05/139 - 4
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Sunday Boys2022/05/1521 - 5
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/05/1415 - 2
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
Csabai Csirkefogók VK - Szentesi Vízisport Klub2022/05/295 - 9
MVLC - Egri Vízilabda Klub2022/05/298 - 5
Blamax-Kaposvár Gyermek III - AVUS2022/05/296 - 3
UVSE I - BVSC-Zugló2022/05/2913 - 9