VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1996. 09. 09.
Budapest
2023/2024
meccs
Titkár
161
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló2023/09/138 - 15
FTC - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/10/1319 - 10
KSI - BVSC-Zugló2023/10/147 - 18
A-Híd VasasPlaket - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/1414 - 13
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/11/1117 - 7
PannErgy-MVLC-Miskolc - Kaposvár2023/11/189 - 8
A-Híd VasasPlaket - KSI2023/12/0520 - 9
FTC - OSC VSE2024/03/3020 - 5
UVSE Vízilabda Kft. - Metalcom Szentes2024/04/1311 - 11
A-Híd VasasPlaket - OSC VSE2024/04/139 - 11
UVSE Vízilabda Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/05/0212 - 13
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/028 - 6
UVSE Kft. - Valdor Szentes2024/03/1327 - 8
UVSE Kft. - III. kerületi TVE2024/03/2022 - 7
UVSE Kft. - FTC2024/03/3015 - 9
UVSE Kft. - TVSE Vízilabda Kft2024/04/0319 - 4
UVSE Kft. - BVSC-Zugló2024/04/0617 - 8
UVSE Kft. - Egri Vízilabda Kft.2024/04/2018 - 6
Egri Vízilabda Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/05/086 - 7
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - UVSE Kft.2023/11/1011 - 17
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/08/259 - 9
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - OSC Kft.2023/10/0710 - 17
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/10/288 - 10
Oázis SC - PTE-PEAC2023/11/2518 - 11
Neptun VSC - Oázis SC2023/12/0914 - 17
Neptun VSC - DVSE2024/03/237 - 11
Neptun VSC - PTE-PEAC2024/04/0611 - 14
Neptun VSC - Ceglédi VSE2024/05/0412 - 14
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2024/01/206 - 11
UVSE - MAFC-INFINITYN2024/05/1218 - 6
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/04/2715 - 15
Tatabányai Vízmű SE - Váci Vízilabda SE2024/04/2711 - 20
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Váci Vízilabda SE2024/04/2718 - 14
Balaton Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű SE2024/04/277 - 23
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/10/1510 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - OSC VSE2023/11/059 - 10
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/1216 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2023/11/1910 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Vasas Sport Club2023/12/1715 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Cívis Póló VSE2024/01/2718 - 9
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/02/1119 - 18
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/1815 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - PSN Zrt.2024/03/0315 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Kaposvár VK2024/04/2120 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/286 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/2424 - 3
Oázis SC - AQUA SE Nyíregyháza2023/10/0823 - 12
MVLC - SZVPS II2023/11/1822 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Győri VSE2023/11/2616 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - OSC Kft.2023/12/1016 - 6
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2024/03/1014 - 13
YBL WPC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/2410 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - MVLC2024/05/260 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/10/1512 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - OSC VSE2023/11/059 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/1214 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - BVSC2023/11/195 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Vasas Sport Club2023/12/1716 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Cívis Póló VSE2024/01/2712 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/1810 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - PSN Zrt.2024/03/0314 - 12
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/03/2810 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Kaposvár VK2024/04/2124 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/2812 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/2420 - 3
Oázis SC - AQUA SE Nyíregyháza2023/10/087 - 11
MVLC - SZVPS II2023/11/1818 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Győri VSE2023/11/267 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - OSC Kft.2023/12/109 - 10
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2024/03/104 - 12
YBL WPC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/2410 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - MVLC2024/05/260 - 0
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/08/124 - 36
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/10/1520 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/11/0512 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/1218 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/11/198 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2023/12/1710 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/01/2725 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/2810 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2024/03/0312 - 1
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/04/0414 - 19
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Kaposvár VK2024/04/2115 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/2816 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/2428 - 2
Oázis SC - AQUA SE Nyíregyháza2023/10/088 - 9
MVLC - SZVPS II2023/11/1816 - 1
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Győri VSE2023/11/266 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - OSC Kft.2023/12/1010 - 6
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2024/03/104 - 12
YBL WPC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/248 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - MVLC2024/05/260 - 0
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - III. kerületi TVE2023/10/0132 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Szentesi VK2023/10/2928 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/0718 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - III. kerületi TVE2023/10/0123 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szentesi VK2023/10/2917 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/0718 - 7
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/0144 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szentesi VK2023/10/2910 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/076 - 10
Halassy Olivér emléktorna
MérkőzésDátumEredmény
Egri VizilabdaKlub - PSN Zrt.2023/09/095 - 9
OSC VSE - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2023/09/0917 - 1
BVSC-Zugló - UVSE2023/09/093 - 15
MVLC - Budafóka XXII. SE2023/09/096 - 8
AVUS - BVSC-Zugló2023/09/096 - 3
MVLC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/095 - 7
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szent István Polo - WPBSE2023/10/069 - 20
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL JUNIOR2023/10/1513 - 13
III.Kerületi TVE - Polo Academy Sport Club2023/10/1519 - 2
Polo Academy Sport Club - FTC2023/11/128 - 23
Semmelweis VKS - YBL WPC2023/11/2616 - 11
Oázis Sport Club 2. - BVSC2023/12/1010 - 17
Oázis Sport Club 2. - YBL JUNIOR2024/03/108 - 14
Oázis SC - YBL WPC2024/03/1011 - 12
Szent István Polo - FTC2024/03/2411 - 13
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/108 - 12
BVSC - Vasas Sport Club2024/02/1015 - 11
OSC Kft. - OSC VSE2024/02/103 - 16
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - OSC Kft.2023/09/304 - 11
Aquaworm Waterpolo Göd - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/09/3013 - 18
MVLC - YBL WPC II.2023/09/3023 - 13
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/10/072 - 22
FTC Utánpótlás - MGM 20092023/10/0716 - 9
Aquaworm Waterpolo Göd - BVSC2023/10/077 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/10/079 - 4
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - KSI SE2023/11/252 - 28
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/2530 - 1
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/11/258 - 9
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/02/048 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/0414 - 7
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/02/044 - 14
BVSC - KSI SE2024/03/095 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2024/03/096 - 7
FTC Utánpótlás - BVSC2024/03/0910 - 3
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII SE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/11/116 - 22
Sportliget Sport Egyesület - UVSE II.2023/11/112 - 32
YBL WPC II. - Budafóka XXII SE2023/11/119 - 15
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Sportliget Sport Egyesület2023/11/1121 - 3
OSC Kft. - BVSC2024/03/238 - 4
YBL WPC - KSI SE2024/03/235 - 7
OSC Kft. - UVSE I.2024/03/236 - 6
Angyalföldi Sportiskola DSE - UVSE II.2024/05/270 - 0
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - FTC Utánpótlás2023/12/166 - 11
MVLC - PSN Zrt.2023/12/1615 - 11
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/12/166 - 16
Aquaworm Waterpolo Göd - Cívis Póló VSE2024/03/027 - 15
Oázis SC - UVSE II.2024/03/023 - 10
Sportliget Sport Egyesület - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/03/020 - 15
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC2024/04/208 - 15
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/203 - 7
UVSE I - KSI SE2024/04/2013 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Kistarcsa - Latorca2023/12/096 - 12
Sport és Szabadidő Kft - III. kerületi TVE2023/12/095 - 0
Kistarcsa - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/12/092 - 14
OSC VSE - KSI SE2024/02/1713 - 14
Balaton Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2024/02/179 - 4
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - OSC VSE2024/02/177 - 15
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - OSC VSE2024/05/250 - 0
Balaton Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2024/05/250 - 0
UVSE - PSN Zrt.2024/05/250 - 0
Időmérő
3
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Ceglédi VSE2023/10/1410 - 6
ASI DSE - Eszterházy SC2023/11/0413 - 12
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - OSC Kft.2024/02/106 - 6
2022/2023
meccs
Titkár
83
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - FTC2023/03/245 - 18
OSC VSE - Endo Plus Service-Honvéd2023/03/2913 - 10
OSC VSE - FTC2023/04/0813 - 13
A-Híd VasasPlaket - Szolnoki Dózsa2023/04/2211 - 9
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/05/0413 - 11
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - Tatabányai Vízmű SE2022/12/1711 - 14
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/01/2113 - 9
Oázis SC - Ceglédi VSE2023/01/2811 - 16
Neptun VSC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/01/285 - 20
Oázis SC - AVUS2023/02/049 - 11
Neptun VSC - Oázis SC2023/02/1816 - 13
Oázis SC - YBL WPC2023/02/2510 - 13
Neptun VSC - Ceglédi VSE2023/03/2510 - 16
Oázis SC - Hódmezővásárhelyi VSC2023/04/019 - 10
Oázis SC - Eszterházy SC2023/05/069 - 20
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-INFINITYN - Erzsébeti SMTK2023/02/0425 - 5
Új-Hullám SE - ELTE BEAC2023/02/045 - 12
MAFC-INFINITYN - Dunakanyar Waterpolo2023/02/0415 - 6
ELTE BEAC - Semmelweis VKS2023/05/209 - 18
Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet - PTE-PEAC2023/05/203 - 12
Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet - Semmelweis VKS2023/05/205 - 7
ELTE BEAC - PTE-PEAC2023/05/204 - 20
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC VSE2022/12/1816 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Kaposvár VK2023/02/0513 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Győri VSE2023/02/2616 - 6
Oázis SC - Győri VSE2023/04/0210 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Oázis SC2023/04/165 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szolnoki Dózsa2023/04/2320 - 8
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/05/149 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Ceglédi VSE2023/05/2110 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC VSE2022/12/188 - 11
UVSE I. - Kaposvár VK2023/02/0513 - 4
UVSE II. - Győri VSE2023/02/2615 - 4
Oázis SC - Győri VSE2023/04/0216 - 5
UVSE II. - Oázis SC2023/04/1614 - 5
UVSE I. - Szolnoki Dózsa2023/04/2313 - 12
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/05/144 - 17
UVSE II. - Ceglédi VSE2023/05/219 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC VSE2022/12/184 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Blamax-Kaposvár Gyermek2023/02/0516 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Győri VSE2023/02/2617 - 10
Oázis SC - Győri VSE2023/04/0213 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Oázis SC2023/04/1615 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szolnoki Dózsa2023/04/2315 - 12
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/05/148 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Ceglédi VSE2023/05/217 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - SZNVE T&N2022/12/0428 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - FTC Utánpótlás2023/03/1922 - 7
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/03/266 - 19
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft II2023/06/034 - 9
BVSC - FTC Utánpótlás2023/06/0315 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2023/06/0319 - 6
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2023/06/0311 - 12
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/03/1918 - 5
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/03/269 - 10
Egri Vízilabda Klub - Győri VSE2023/05/2719 - 5
SZNVE - OSC VSE2023/05/2715 - 16
POLO Sport Club - Győri VSE2023/05/2713 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - SZNVE2022/12/0431 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Utánpótlás2023/03/1918 - 15
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/03/269 - 13
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szent István Polo - Oázis Sport Club 2.2022/12/045 - 0
Szent István Polo - III.Kerületi TVE2023/02/264 - 8
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - Sportliget S.E.2023/04/237 - 19
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/02/259 - 7
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - YBL WPC II.2023/02/253 - 26
Városgazda Utánpótlás Akadémia - OSC Kft.2023/02/254 - 14
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Oázis SC2023/04/0113 - 1
YBL WPC - Mom Sport YBL2023/04/0115 - 2
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Vágta Multisport Club - MATE-GEAC-MSA2023/01/215 - 16
Pilisvörösvár - Sportliget Sport Egyesület2023/01/210 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC VSE2023/02/119 - 8
MVLC - UVSE II.2023/02/119 - 3
Váci Vízilabda Sport Egyesület - FTC Utánpótlás II.2023/02/114 - 6
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - MATE-GEAC-MSA2023/04/155 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - KIS-PINGVIN SE2023/04/1511 - 7
MATE-GEAC-MSA - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/05/064 - 3
KIS-PINGVIN SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/05/061 - 14
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Oázis SC2023/05/063 - 4
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - BUSC2022/12/030 - 0
Iron WP - Balaton Vízilabda Kft2022/12/030 - 0
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Kft2022/12/030 - 0
Iron WP - BUSC2022/12/0314 - 2
Időmérő
3
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Vágta Multisport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/294 - 9
Pilisvörösvár - MATE-GEAC-MSA2023/04/290 - 5
YBL WPC - Sportliget Sport Egyesület2023/04/295 - 6