VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

0000. 00. 00.
Budapest
2023/2024
meccs
Ellenőr
70
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
RETR-O-SC Sport Egyesület - Ozorai-Hullámtörők SC2023/10/0818 - 7
Sportliget S.E. - FTC2023/10/086 - 17
Új-Hullám SE - Szent István Polo2023/10/085 - 14
Poseidon VSE - HETE2023/10/2910 - 15
BVSC - Semmelweis VKS2023/11/058 - 22
MAFC-BME-INFINITYN - Oázis SC2023/11/0510 - 15
Ozorai-Hullámtörők SC - OSC Kft.2023/11/059 - 15
BVSC - Poseidon VSE2023/11/1910 - 14
Ozorai-Hullámtörők SC - Oázis SC2023/11/195 - 27
MAFC-BME-INFINITYN - YBL JUNIOR2024/04/076 - 12
Ozorai-Hullámtörők SC - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/04/073 - 21
Sportliget S.E. - Oázis Sport Club 2.2024/04/1416 - 6
Új-Hullám SE - Oázis SC2024/04/1410 - 13
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2024/04/0612 - 7
OSC Kft. - KSI SE2024/04/064 - 13
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/0612 - 8
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - III. Kerületi TVE2023/09/3010 - 12
OSC Kft. - MVLC2023/09/307 - 11
YBL WPC II. - Aquaworm Waterpolo Göd2023/09/3016 - 4
YBL WPC - OSC VSE2024/03/232 - 11
MVLC - III. Kerületi TVE2024/03/2312 - 7
OSC VSE - OSC Kft.2024/03/239 - 3
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - BVSC2023/11/117 - 8
KIS-PINGVIN SE - OSC VSE2023/11/116 - 11
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Százhalombatta2023/11/114 - 16
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Polo Academy Sport Club2024/04/276 - 11
KIS-PINGVIN SE - Sportliget Sport Egyesület2024/04/2719 - 6
OSC VSE - Százhalombatta2024/04/2710 - 4
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/10/1418 - 3
Cívis Póló VSE - YBL WPC2023/10/140 - 15
MATE-GEAC-MSA - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/10/144 - 13
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - UVSE II.2023/11/126 - 6
Aquaworm Waterpolo Göd - III. Kerületi TVE2023/11/1814 - 11
Sport és Szabadidő Kft - Sportsziget SE2023/11/1816 - 1
Oázis SC - Aquaworm Waterpolo Göd2024/02/108 - 14
Sportliget Sport Egyesület - Cívis Póló VSE2024/02/103 - 15
UVSE II. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/02/107 - 8
OSC VSE II. - Sport és Szabadidő Kft2024/03/024 - 5
III. Kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2024/03/023 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - OSC VSE II.2024/03/026 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Százhalombatta2024/03/0219 - 4
UVSE II. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/04/206 - 8
Sportliget Sport Egyesület - Cívis Póló VSE2024/04/202 - 17
Oázis SC - Aquaworm Waterpolo Göd2024/04/2018 - 3
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - Oázis SC2023/12/099 - 2
ASI-VASAS - MATE-GEAC-MSA2023/12/0910 - 8
KIS-PINGVIN SE - Kópé UVSE2023/12/0910 - 12
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132023/11/050 - 0
Vágta - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/11/050 - 0
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2013 - Latorca2023/11/050 - 0
Vasas Sport Club - Vágta2023/11/050 - 0
FTC Utánpótlás III. - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/12/100 - 0
OSC VSE - Egri VizilabdaKlub2023/12/100 - 0
BVSC-Zugló - Budafóka XXII. SE2023/12/100 - 0
Egri VizilabdaKlub - FTC Utánpótlás III.2023/12/100 - 0
BVSC-Zugló - OSC VSE2023/12/100 - 0
Budafóka XXII. SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/12/100 - 0
Latorca - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132024/02/250 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Vágta2024/02/250 - 0
Vasas Sport Club - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132024/02/250 - 0
Latorca - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/02/250 - 0
Vasas Sport Club - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132024/04/210 - 0
Egri VizilabdaKlub - Budafóka XXII. SE2024/04/210 - 0
Ceglédi VSE - Vasas Sport Club2024/04/210 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Latorca2024/05/260 - 0
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2024/05/260 - 0
Semmelweis VKS - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/05/260 - 0
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - AVUS2023/10/285 - 14
Győri Vízisport Egyesület - Soproni VSE2023/10/2813 - 1
Új-Hullám SE - AVUS2023/10/281 - 16
2022/2023
meccs
Ellenőr
60
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2022/12/0411 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2022/12/0414 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2022/12/0423 - 9
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - YBL WPC2022/11/1312 - 16
Sportliget S.E. - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/11/135 - 0
Szent István Polo - YBL WPC2023/03/196 - 19
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC VSE2023/02/119 - 8
MVLC - UVSE II.2023/02/119 - 3
Váci Vízilabda Sport Egyesület - FTC Utánpótlás II.2023/02/114 - 6
Sportliget Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2023/03/119 - 6
YBL WPC - Vágta Multisport Club2023/03/1122 - 6
BVSC - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/03/1119 - 2
FTC Utánpótlás II. - UVSE II.2023/03/257 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - MVLC2023/03/257 - 9
Váci Vízilabda Sport Egyesület - OSC VSE2023/03/256 - 13
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
VÁGTA Multisport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/12/038 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Kópé UVSE2022/12/036 - 10
Pilisvörösvár - YBL WPC II.2022/12/035 - 11
BVSC-Zugló II - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/12/035 - 10
MATE-GEAC-MSA - Százhalombatta2023/03/188 - 2
Aquaworm Kft - KIS-PINGVIN SE2023/03/1812 - 9
III. Kerületi TVE - Oázis SC2023/03/183 - 7
OSC VSE II. - Polo Academy Sport Club2023/03/1818 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - KSI SE II.2022/11/126 - 16
Angyalföldi Sportiskola DSE - Új-Hullám SE B2022/11/1215 - 3
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Oázis SC2022/11/127 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/11/266 - 12
Új-Hullám SE B - Budapesti honvéd Sportegyesület II2022/11/264 - 10
Oázis SC - Kópé UVSE2022/11/266 - 8
MATE-GEAC-MSA - Oázis SC2023/01/282 - 7
KIS-PINGVIN SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/01/286 - 13
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - MATE-GEAC-MSA2023/01/285 - 7
MATE-GEAC-MSA - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/05/064 - 3
KIS-PINGVIN SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/05/061 - 14
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Oázis SC2023/05/063 - 4
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/10/300 - 0
BVSC-Zugló - UVSE II.2022/10/300 - 0
Kópé UVSE - Oázis SC2022/10/300 - 0
KSI SE - Latorca2022/10/300 - 0
Vágta - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/11/270 - 0
Váci Vízilabda SE - Vágta2022/12/040 - 0
Ceglédi VSE - KSI SE2022/12/180 - 0
FTC Utánpótlás - Kópé UVSE2022/12/180 - 0
BVSC-Zugló - Latorca2022/12/180 - 0
OSC VSE - Budafóka XXII. SE2023/01/080 - 0
SOTE VKS - Egri VizilabdaKlub2023/01/080 - 0
UVSE II. - Vágta2023/01/080 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Váci Vízilabda SE2023/01/080 - 0
Vágta - SOTE VKS2023/01/220 - 0
Budafóka XXII. SE - Oázis SC2023/01/220 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Latorca2023/01/220 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - KSI SE2023/01/220 - 0
Ceglédi VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/03/050 - 0
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/03/050 - 0
KSI SE - Egri VizilabdaKlub2023/03/050 - 0
Latorca - Vágta2023/03/050 - 0
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Kft - BUSC2022/10/0810 - 9
Iron WP - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/10/085 - 19
BUSC - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/10/087 - 23
Balaton Vízilabda Kft - Iron WP2022/10/082 - 15
2021/2022
meccs
Ellenőr
112
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - PSN Zrt.2021/10/034 - 13
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2021/11/1413 - 21
Oázis SC - SZVPS II2021/11/2825 - 12
Ifi-serdülő - Váci Vízilabda SE2022/05/2212 - 8
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - PSN Zrt.2021/10/0318 - 13
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2021/11/143 - 13
Oázis SC - SZVPS II2021/11/2812 - 7
Százhalombatta - III. Kerületi TVE2022/04/2416 - 20
Balaton Vízilabda Klub - Váci Vízilabda SE2022/05/2214 - 12
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - PSN Zrt.2021/10/039 - 13
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2021/11/1410 - 18
Oázis SC - SZVPS II2021/11/2817 - 5
Százhalombatta - III. kerületi TVE2022/04/2411 - 19
Balaton Vízilabda Klub - Váci Vízilabda SE2022/05/2220 - 6
BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Oázis SC2022/04/0217 - 5
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Oázis SC2022/04/0221 - 5
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SOTE VKS - FTC2021/10/1012 - 14
Oázis Sport Club 2. - 1427 JSMA2021/11/2811 - 11
Oázis SC - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2021/11/2820 - 9
ELTE BEAC - BVSC2021/12/126 - 19
YBL WPC - SOTE VKS2021/12/126 - 14
1427 JSMA - OSC Kft.2021/12/127 - 16
Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló II2022/02/2010 - 15
Komplex Póló Suli SE - Sunday Boys2022/03/2722 - 2
Komplex Póló Suli SE - 1427 JSMA2022/04/2410 - 8
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE 2. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/03/057 - 11
OSC VSE - BVSC2022/03/052 - 11
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2021/12/045 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2022/02/055 - 7
YBL WPC - BVSC2022/02/054 - 10
OSC VSE - Iron waterpolo2022/03/1234 - 2
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC2022/03/125 - 12
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás II. - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KFT.2021/12/1127 - 8
Angyalföldi Sportiskola DSE - Oázis SC2021/12/1117 - 9
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Kópé UVSE2021/12/1135 - 0
Sportliget Sport Egyesület - OSC VSE 2.2021/12/1115 - 2
Oázis SC - YBL WPC II.2022/05/2815 - 3
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2022/05/289 - 11
Sportliget Sport Egyesület - OSC Kft.2022/05/2819 - 1
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KFT. - FTC Utánpótlás II.2022/05/2810 - 11
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2021/10/093 - 13
Oxigén Úszó és Sportsuli - Városgazda Utánpótlás Akadémia2021/10/099 - 3
OSC VSE 2. - VSD2021/10/0912 - 4
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2021/11/2011 - 1
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2021/11/208 - 14
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - UVSE I2021/11/205 - 20
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2021/12/0415 - 0
BVSC-Zugló - PSN Zrt.2021/12/0418 - 3
Sportliget Sport Egyesület - MVLC2021/12/048 - 14
Oázis SC - Százhalombatta2022/03/192 - 11
Városgazda Utánpótlás Akadémia - VSD2022/03/191 - 11
BVSC-Zugló II - OSC Kft.2022/03/1913 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2021/11/1312 - 7
SOTE VKS - PSN Zrt.2021/11/132 - 8
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - KSI SE2021/11/130 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - POLO Sport Club2021/11/1315 - 0
KSI SE II. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2021/11/274 - 16
OSC VSE II - Váci Vízilabda Sport Egyesület2021/11/277 - 8
SOTE VKS - PSN Zrt.2022/02/268 - 7
KSI SE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2022/02/2617 - 2
Egri Vízilabda Klub - BVSC2022/02/2615 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - FTC Utánpótlás2022/02/2613 - 11
SOTE VKS - BVSC2022/03/2612 - 7
Egri Vízilabda Klub - Váci Vízilabda Sport Egyesület2022/03/2620 - 5
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2022/03/268 - 9
Százhalombatta - Oxigén Úszósuli2022/03/2615 - 5
Kistarcsa - Sportsziget SE2022/03/2616 - 1
POLO Sport Club - OSC VSE II2022/03/269 - 14
Sportsziget SE - Százhalombatta2022/04/090 - 15
OSC VSE II - Kistarcsa2022/04/0917 - 2
Városgazda Utánpótlás Akadémia - POLO Sport Club2022/04/091 - 16
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Budafóka XXII. SE2021/10/100 - 0
SOTE VKS - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2021/10/100 - 0
FTC Utánpótlás - Kópé UVSE2021/10/100 - 0
Kópé UVSE - Ceglédi VSE2022/02/060 - 0
SOTE VKS - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/02/060 - 0
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2022/02/060 - 0
FTC Utánpótlás - SOTE VKS2022/04/030 - 0
Ceglédi VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/04/030 - 0
KSI SE II. - Budafóka XXII. SE2022/04/030 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Komárom VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/01/2912 - 9
Velence PLUS - Mohacs 12022/01/293 - 8
Komárom VSE - Velence PLUS2022/01/299 - 4
Dunaújvárosi Főiskola VE - Mohacs 12022/01/2914 - 8
Velence PLUS - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/04/026 - 17
Mohacs 1 - Komárom VSE2022/04/0216 - 6
Komárom VSE - Velence PLUS2022/04/025 - 4
Dunaújvárosi Főiskola VE - Mohacs 12022/04/0214 - 14
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Új-Hullám SE2021/10/1643 - 3
Győri VSE - Soproni VSE2021/10/163 - 8
Soproni VSE/B - Tatabányai Vízmű SE2021/10/160 - 42
Győri VSE - Új-Hullám SE2021/10/1624 - 4
Soproni VSE - Soproni VSE/B2021/10/1633 - 0
Új-Hullám SE - AVE VE2022/02/194 - 28
Oázis Nonprofit Kft - Soproni VSE/B2022/02/1922 - 6
AVE VE - Pápai SE2022/02/1911 - 4
Oázis Nonprofit Kft - Új-Hullám SE2022/02/1925 - 2
Pápai SE - Soproni VSE/B2022/02/1924 - 6
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2021/10/3011 - 9
Soproni VSE - AVUS2021/10/303 - 13
Győri Vízisport Egyesület - AVUS2021/10/307 - 6
Soproni VSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2021/10/304 - 13
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Mohács 22022/02/1217 - 2
DFVE - III. Kerületi TVE2022/02/1217 - 8
Mohács 2 - III. Kerületi TVE2022/02/125 - 20
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - DFVE2022/02/121 - 14
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mohacs Baby - Cápa VK2022/03/060 - 0
Új-Hullám SE - Győri VSE2022/03/060 - 0
Soproni VSE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/03/060 - 0
Győri VSE - Mohacs Baby2022/03/060 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Cápa VK2022/03/060 - 0
Soproni VSE - Új-Hullám SE2022/03/060 - 0
2020/2021
meccs
Ellenőr
8
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - Angyalföldi SI DSE2021/05/0211 - 4
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - Angyalföldi SI DSE2021/05/025 - 7
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE II. - Vasas Sport Club2021/04/244 - 18
Dunántúli Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Komárom VSE2021/06/128 - 11
Cápa VK - Balaton Vízilabda Klub 22021/06/128 - 2
Komárom VSE - Szekszardi Sportközpont Nkft.2021/06/1212 - 5
Cápa VK - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2021/06/126 - 4
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Balaton Vízilabda Klub 22021/06/129 - 13