VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1963. 05. 22.
Budapest
2023/2024
meccs
Ellenőr
131
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pécsi VSK - OSC VSE2023/09/277 - 20
Kaposvár - KSI2023/10/0618 - 5
UVSE Vízilabda Kft. - Endo Plus Service-Honvéd2023/10/117 - 11
BVSC-Zugló - OSC VSE2023/11/2911 - 12
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Kft.2023/12/0219 - 7
A-Híd VasasPlaket - KSI2023/12/0520 - 9
OSC VSE - Endo Plus Service-Honvéd2024/03/1611 - 10
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Valdor Szentes - III. kerületi TVE2023/10/2111 - 16
Valdor Szentes - UVSE Kft.2024/03/057 - 26
TVSE Vízilabda Kft - Szegedi Vízilabda Egylet2024/03/098 - 4
UVSE Kft. - Valdor Szentes2024/03/1327 - 8
TVSE Vízilabda Kft - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/03/237 - 9
TVSE Vízilabda Kft - UVSE Kft.2024/04/132 - 16
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft2024/04/2015 - 7
BVSC-Zugló - III. kerületi TVE2024/04/249 - 8
Valdor Szentes - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/04/3010 - 6
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2024/05/055 - 10
TVSE Vízilabda Kft - Valdor Szentes2024/05/084 - 10
Szegedi Vízilabda Egylet - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/05/1210 - 5
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Szegedi Vízilabda Egylet2023/09/1611 - 12
Szegedi Vízilabda Egylet - BVSC-Zugló2023/09/168 - 15
BVSC-Zugló - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/09/1619 - 6
Valdor Szentes - III. kerületi TVE2023/09/2213 - 15
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft2023/09/2217 - 9
TVSE Vízilabda Kft - Valdor Szentes2023/09/227 - 14
BVSC-Zugló - Valdor Szentes2023/09/2916 - 7
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Eszterházy SC - YBL WPC2023/09/2313 - 10
ASI DSE - PTE-PEAC2023/10/0713 - 13
OSC Kft. - DVSE2023/12/1615 - 10
OSC Kft. - ASI DSE2024/02/1012 - 10
ASI DSE - DVSE2024/02/1711 - 14
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2024/03/2314 - 15
Oázis SC - AVUS2024/04/067 - 14
Tatabányai Vízmű SE - Eszterházy SC2024/04/1310 - 12
PTE-PEAC - Hódmezővásárhelyi VSC2024/05/1012 - 7
OSC Kft. - Ceglédi VSE2024/05/1112 - 11
ASI DSE - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2024/05/250 - 0
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-INFINITYN - KSI SE2023/10/145 - 14
MAFC-INFINITYN - POLO Sport Club2024/01/206 - 13
BVSC - KSI SE2024/04/2814 - 10
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Váci Vízilabda SE2023/10/1418 - 11
MATE-GEAC-MSA - Invictus SC2023/10/1417 - 6
Egri Vízmű Sport Club - Váci Vízilabda SE2023/10/146 - 10
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Invictus SC2023/10/1419 - 10
Egri Vízmű Sport Club - MATE-GEAC-MSA2023/10/147 - 13
Balaton Vízilabda Klub - Győri VSE2023/12/097 - 12
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/12/096 - 9
PTE-PEAC - Győri VSE2023/12/0911 - 16
Balaton Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/12/099 - 8
Soproni VSE - PTE-PEAC2023/12/0912 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - AVUS2023/09/1720 - 4
OSC VSE - PSN Zrt.2024/02/1114 - 11
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1810 - 8
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/04/0711 - 7
OSC VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/149 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/04/2111 - 9
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/2816 - 5
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Ifi-serdülő2023/09/2418 - 6
Ifi-serdülő - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/10/016 - 19
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2024/03/1010 - 12
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Szentesi VK2024/03/2010 - 15
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2024/04/142 - 3
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - AVUS2023/09/1721 - 5
OSC VSE - PSN Zrt.2024/02/1119 - 11
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1816 - 4
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/04/078 - 9
OSC VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/1410 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/04/2114 - 6
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/2813 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Balaton Vízilabda Klub2023/09/2410 - 8
Balaton Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/10/019 - 14
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2024/03/1012 - 2
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Szentesi VK2024/03/2014 - 15
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2024/04/1412 - 8
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - AVUS2023/08/1613 - 7
OSC VSE - Oázis SC2023/08/2522 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - MVLC2023/08/3015 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - AVUS2023/09/1712 - 14
OSC VSE - PSN Zrt.2024/02/117 - 3
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1811 - 8
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/04/076 - 7
OSC VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/1417 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/04/2110 - 2
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/2816 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Balaton Vízilabda Klub2023/09/2412 - 5
Balaton Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/10/010 - 20
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2024/03/102 - 3
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Szentesi VK2024/03/205 - 15
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2024/04/147 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - POLO Sport Club2023/10/1514 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2023/10/2210 - 11
BVSC - Fehérvár Vízilabda SE2023/12/1031 - 2
TVSE Vízilabda Kft II - Fehérvár Vízilabda SE2024/01/2832 - 2
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - POLO Sport Club2023/10/1516 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2023/10/2218 - 9
BVSC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/1023 - 2
TVSE Vízilabda Kft III - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/01/2819 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - TVSE Vízilabda Kft III2024/05/1716 - 4
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/05/1716 - 5
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2024/05/186 - 3
Győri VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/1820 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - POLO Sport Club2023/10/1510 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2023/10/2214 - 16
BVSC-Zugló - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/109 - 6
TVSE Vízilabda Kft IV - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/01/288 - 9
BVSC-Zugló - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/288 - 3
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Fehérvár Vízilabda SE2024/02/0415 - 9
KSI SE - Budapesti Honvéd2024/02/048 - 12
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - WPBSE2024/03/1016 - 10
OSC Kft. - Sportliget S.E.2024/04/0711 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/10/0718 - 5
KSI SE - OSC VSE2023/10/0717 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2023/10/0712 - 7
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Aquaworm Waterpolo Göd2024/04/066 - 15
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Vasas Sport Club2024/04/069 - 7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - KSI SE2024/04/279 - 18
YBL WPC - UVSE I.2024/04/277 - 15
Sport és Szabadidő Kft - BVSC2024/04/2710 - 14
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - UVSE II.2024/05/040 - 15
Oázis SC - Cívis Póló VSE2024/05/045 - 11
UVSE II. - Sportliget Sport Egyesület2024/05/0416 - 1
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - OSC VSE2023/10/1210 - 14
KIS-PINGVIN SE - MATE-GEAC-MSA2024/02/175 - 6
Kópé UVSE - SOTE VKS2024/02/177 - 13
KIS-PINGVIN SE - ASI-VASAS2024/02/174 - 13
BVSC - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/04/2816 - 1
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Soproni VSE2024/03/0914 - 5
Győri Vízisport Egyesület - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/03/0913 - 8
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2024/03/0914 - 9
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/03/097 - 16
Győri Vízisport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2024/03/095 - 6
2022/2023
meccs
Játékvezető
75
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - TVSE Vízilabda Kft2022/11/1920 - 5
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2022/11/2311 - 10
Szentesi VK - GYŐRI VÍZISPORT KFT2022/12/0313 - 5
Szentesi VK - SZNVE2023/01/2010 - 5
BVSC - Szentesi VK2023/02/0410 - 12
Egri Vízilabda Kft. - BVSC2023/02/1515 - 12
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft2023/02/2210 - 6
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Szentesi VK2023/03/046 - 17
SZNVE - TVSE Vízilabda Kft2023/03/108 - 8
GYŐRI VÍZISPORT KFT - BVSC2023/03/186 - 11
TVSE Vízilabda Kft - Szentesi VK2023/03/2511 - 14
SZNVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/04/149 - 10
BVSC - III. kerületi TVE2023/05/0213 - 8
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Szentesi VK2023/05/045 - 12
GYŐRI VÍZISPORT KFT - III. kerületi TVE2023/05/174 - 10
Szentesi VK - BVSC2023/05/189 - 10
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2022/12/0724 - 7
OSC Kft. - AVUS2022/12/176 - 10
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - III. kerületi TVE2022/11/117 - 5
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/11/068 - 26
SZVPS II - Oázis SC2022/11/135 - 14
Vasas Sport Club - BVSC2022/11/279 - 15
Aquaworm Waterpolo Göd - Ceglédi VSE2022/12/185 - 17
Sportliget SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/2617 - 3
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZVPS II - Oázis SC2022/11/137 - 20
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2023/03/197 - 6
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2023/06/0310 - 2
UVSE I - Szegedi Vizipóló Suli2023/06/0321 - 5
AVUS - Szegedi Vizipóló Suli2023/06/037 - 5
Egri Vízilabda Klub - Győri Vízisport Egyesület2023/06/033 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/11/0615 - 5
Vasas Sport Club - BVSC2022/11/2713 - 14
Aquaworm Waterpolo Göd - Ceglédi VSE2022/12/186 - 24
Sportliget SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/266 - 2
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2023/03/197 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/02/055 - 28
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/02/1911 - 17
OSC VSE - Fehérvár Vízilabda SE2023/04/3014 - 8
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/02/195 - 25
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/02/053 - 24
OSC VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/3011 - 10
Délkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sugovica Vízilabda Sportegyesület - Koelner-Csongrád VVSE2023/01/2810 - 10
Szentesi Üdülőközpont - Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft.2023/01/2817 - 11
Koelner-Csongrád VVSE - Szentesi Üdülőközpont2023/01/2820 - 18
Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. - Szolnoki Dózsa2023/01/2812 - 16
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Semmelweis VKS - ELTE BEAC2022/11/1323 - 7
OSC Kft. - Hegyvidék-YBL2023/02/195 - 8
OSC Kft. - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/03/1913 - 10
WP Brothers SE - Szent István Polo2023/04/2812 - 8
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/1510 - 12
OSC Kft. - YBL WPC II.2023/04/1511 - 7
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC II.2023/05/068 - 11
Vasas Sport Club - OSC Kft.2023/05/066 - 13
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC2022/11/0510 - 12
Vasas Sport Club - OSC Kft.2022/11/058 - 3
Sportliget SE - Oázis SC2022/11/056 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/11/2611 - 2
Pilisvörösvár - Sportliget Sport Egyesület2022/11/261 - 12
MATE-GEAC-MSA - Vágta Multisport Club2022/11/2618 - 2
OSC Kft. - KSI SE2023/02/257 - 7
BVSC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/02/2511 - 5
BVSC - YBL WPC2023/04/158 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - YBL WPC2023/02/185 - 4
BVSC-Zugló - UVSE I2023/02/1810 - 11
KSI SE - OSC VSE2023/02/188 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - KSI SE II.2022/11/126 - 16
Angyalföldi Sportiskola DSE - Új-Hullám SE B2022/11/1215 - 3
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Oázis SC2022/11/127 - 7
BVSC - SOTE VKS2023/04/2913 - 6
OSC VSE - KSI SE2023/04/299 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/04/297 - 2
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - SOTE VKS2022/11/200 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE II.2022/11/200 - 0
Budafóka XXII. SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/11/200 - 0
BVSC-Zugló - OSC VSE2022/11/200 - 0
Időmérő
18
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2023/03/1920 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - BVSC2022/11/275 - 17
Aquaworm Waterpolo Göd - Ceglédi VSE2022/12/185 - 22
Sportliget SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/269 - 4
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/06/036 - 9
MVLC - UVSE I2023/06/032 - 28
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZVPS II - Oázis SC2022/11/138 - 19
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/02/053 - 36
OSC VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/3023 - 6
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/02/199 - 17
Délkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - Sugovica Vízilabda Sportegyesület2023/01/2813 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Oázis SC2023/04/158 - 16
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/065 - 23
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI SE2022/11/0514 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I. - FTC Utánpótlás2023/02/2510 - 2
MATE-GEAC-MSA - Vágta Multisport Club2023/04/1515 - 3
Sportliget Sport Egyesület - Pilisvörösvár2023/04/1515 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/02/1817 - 2
Ellenőr
26
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZNVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/04/017 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/03/055 - 16
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/03/1213 - 14
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/03/196 - 3
OSC Kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2023/04/2315 - 5
Polo Academy Sport Club - Sportliget SE2023/05/1411 - 14
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/03/059 - 6
BVSC - UVSE I.2023/03/1218 - 10
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/03/1913 - 6
OSC Kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2023/04/2315 - 4
Polo Academy Sport Club - Sportliget SE2023/05/146 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/03/056 - 9
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/03/125 - 16
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/03/1913 - 2
OSC Kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2023/04/2312 - 11
Polo Academy Sport Club - Sportliget SE2023/05/143 - 15
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft II2023/02/124 - 13
TVSE Vízilabda Kft II - Egri Vízilabda Klub2023/04/028 - 3
OSC VSE - Győri VSE2023/04/237 - 19
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft III2023/02/1211 - 9
TVSE Vízilabda Kft III - Egri Vízilabda Klub2023/04/0213 - 6
OSC VSE - Győri VSE2023/04/238 - 12
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/02/1216 - 11
TVSE Vízilabda Kft IV - Egri Vízilabda Klub2023/04/0214 - 8
OSC VSE - Győri VSE2023/04/2315 - 16
2023. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Szolnoki Dózsa2023/01/2918 - 19