Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
26. forduló
UVSE Hunguest Hotels 21/04
OSC ÚJBUDA 13:15
Komjádi - Jv: Petik András, Tordai Gábor
 E.ON Női OB I
2. forduló
FTC Telekom 21/04
BVSC Zugló 12:00
Népliget - Jv: Fodor Rajmund, Kovács Soma
2. forduló
SZTE SZEGED 21/04
Tigra-ZF-Eger 12:30
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Zelki Soma, Csizmadia Zsolt
2. forduló
BHSE női OB.I 21/04
TVSE Vízilabda Kft 13:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Kádár József ifj., Pásztor Antal
2. forduló
DUE-Maarsk Graphics 21/04
UVSE Hunguest Hotels 17:30
Dunaújváros - Jv: Várkonyi Gabriella, Tóth Imre
2. forduló
III. kerületi TVE 21/04
HUNGERIT SZENTES 19:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Tóth Sándor, Bereczki Miklós
 Fiú Ifjúsági
5. forduló
KSI SE 21/04
BVSC-Zugló 12:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Ercse Norbert, Binder Szabolcs
5. forduló
Honvéd 21/04
LEGRAND SZENTES 20:30
Kőér u. - Jv: Truszka Levente Vilmos, Bujka János
 Fiú Serdülő
5. forduló
KSI SE 21/04
BVSC-Zugló 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Binder Szabolcs, Donauer Márk dr.
5. forduló
Honvéd 21/04
LEGRAND SZENTES 19:00
Kőér u. - Jv: Nóvé Gyula, Truszka Levente Vilmos
 Fiú Gyermek
5. forduló
KSI SE 21/04
BVSC-Zugló 11:15
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Donauer Márk dr., Ercse Norbert
5. forduló
Honvéd 21/04
LEGRAND SZENTES 17:30
Kőér u. - Jv: Bujka János, Nóvé Gyula
 Budapest gyermek I.
13. forduló
OSC ÚJBUDA 2. 21/04
VUA 17:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Füzesi Zsolt,
OSC ÚJBUDA 1. 21/04
POLO SC Bp06 Penguin 18:30
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Füzesi Zsolt,

Férfi Bajnokok Ligája: Varga Dénes remeklésével négygólos FTC-siker

Sportdiplomácia: látogatás az izraeli nagykövetnél

E.ON Női OB I: az UVSE került előnybe a döntőben!

NEKEM A VÍZILABDA – MIKLÓSA ERIKA

100 nap az olimpiáig: mert kell egy csapat – fókuszban a csapatmenedzserek

Tokió: egy délelőtti (éjszakai) magyar-göröggel indul a mieink programja

thomasbreitling sport

MVLSZ TV

Varga Dénes a Hannover 13-9-es legyőzése után

E.ON Női OB I

DUE-Maarsk Graphics - UVSE Hunguest Hotels

2021. ápr. 21. 17:30

E.ON Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom

2021. ápr. 29. 20:00

E.ON Férfi OB I

OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom

2021. máj. 02. 14:05

LEN BL: Jadran Herceg Novi-Dinamo Tbilisi 10-13, 2021.04.20. (Fotók: Kovács Anikó)
LEN BL: FTC-Hanover 13-9, 2021.04.20. (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok