Következő mérkőzések
 BENU Fiú Ifjúsági
25. forduló
AVUS 10
DVSE 9
Szombathely - Jv: Bereczki Miklós, Kovács Bence
ZF-Eger 10
FTC Utánpótlás 7
Eger-Bitskey - Jv: Kun György, Kenéz György ifj.
25. forduló
PannErgy-MVLC 18
Swietelsky Bcsaba 5
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Gyula, Sándor Péter
Kaposvári VK 17
PSN Zrt. Sportiskola 9
Kaposvár - Jv: Tóth Imre, Marjay Zsolt
25. forduló
Market-Vasas 11
A-HID OSC ÚJBUDA 9
Komjádi - Jv: Vogel Gábor, Zelki Soma
25. forduló
Oázis Ifi 12
HKPSE 9
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Csizmadia Zsolt, Mikesy Árpád
HVSC 17
Ceglédi VSE 7
Hmvásárhely - Jv: Tóth Sándor, Makra Zsolt Dr.
25. forduló
Szolnoki Dózsa 11
TVSE 7
Szolnoki u. - Jv: Pásztor Antal, László Gábor
25. forduló
Koelner-Csongrád 13
Szvse 12
Csongrád - Jv: Berki András, Vörös Viktor
25. forduló
Legrand Szentes 13
Szegedi VPS 11
Szentes - fedett - Jv: Bene Péter, Perédi Péter
25. forduló
FVSE 13
Dunakanyar Waerpolo 8
Székesfehérvár - Jv: Debreceni Nóra Nikola, Horváth József
 BENU Fiú Serdülő
25. forduló
Market-Vasas 13
A-HID OSC ÚJBUDA 8
Komjádi - Jv: Knézy Jenő Márk, Zelki Soma
Szolnoki Dózsa 15
TVSE 9
Szolnoki u. - Jv: Pásztor Antal, Juhász Tibor
25. forduló
HVSC 12
Ceglédi VSE 9
Hmvásárhely - Jv: Tóth Sándor, Makra Zsolt Dr.
Kaposvári VK 3
PSN Zrt. Sportiskola 6
Kaposvár - Jv: Marjay Zsolt, Balázs Gergely
Oázis SC Serdülő 12
Honvéd KPS 8
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Birri Gabriella, Csizmadia Zsolt
19. forduló
Váci VSE 2
KVSE 0
Vác - Jv: Köllő Attila, Bujka János
25. forduló
Aeroprodukt Csongrád 23
Szvse 11
Csongrád - Jv: Vörös Viktor, Győri Eszter
25. forduló
AVUS 11
DVSE 14
Szombathely - Jv: Kollár György, Kovács Bence
25. forduló
PannErgy-MVLC 14
Swietelsky Bcsaba 9
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Gyula, Sándor Péter
25. forduló
ZF-Eger 12
FTC Utánpótlás 14
Eger-Bitskey - Jv: Kun György, Kovács Soma
25. forduló
FVSE 19
Dunakanyar Waterpolo 5
Székesfehérvár - Jv: Hangay Zsolt, Horváth József
19. forduló
UVSE II. 14
AQUA SE 4
Hajós 33m-es - Jv: Kiss Attila, Nóvé Gyula
Vizilovak 23
HUVK SE II 3
Kőér u. - Jv: Benczur Márton, Irmes Máté Benedek
25. forduló
Legrand Szentes 16
Szegedi VPS 11
Szentes - fedett - Jv: Marnitz Miklós, Perédi Péter
 BENU Fiú Gyermek
25. forduló
Oázis SC Gyerek 8
Honvéd KPS 11
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Birri Gabriella, Mikesy Árpád
Vestfrost-Csongrád 19
Szvse 12
Csongrád - Jv: Berki András, Győri Eszter
19. forduló
Váci VSE 1
KVSE 0
Vác - Jv: Bujka János, Köllő Attila
25. forduló
Market-Vasas 9
A-HID OSC ÚJBUDA 6
Komjádi - Jv: Vogel Gábor, Knézy Jenő Márk
AVUS 11
DVSE 13
Szombathely - Jv: Kollár György, Bereczki Miklós
Szolnoki Dózsa 15
TVSE 11
Szolnoki u. - Jv: László Gábor, Juhász Tibor
25. forduló
HVSC 9
Ceglédi VSE 21
Hmvásárhely - Jv: Makra Zsolt Dr., Tóth Sándor
25. forduló
ZF-Eger 8
FTC Utánpótlás 19
Eger-Bitskey - Jv: Kovács Soma, Kenéz György ifj.
19. forduló
UVSE II. 26
AQUA SE 10
Hajós 33m-es - Jv: Nóvé Gyula, Kiss Attila
25. forduló
Kaposvári VK 6
PSN Zrt. Sportiskola 8
Kaposvár - Jv: Tóth Imre, Balázs Gergely
19. forduló
Vizilovak 17
HUVK SE II 5
Kőér u. - Jv: Irmes Máté Benedek, Benczur Márton
25. forduló
FVSE 10
Dunakanyar Waterpolo 13
Székesfehérvár - Jv: Hangay Zsolt, Debreceni Nóra Nikola
25. forduló
Legrand Szentes 11
Szegedi VPS 12
Szentes - fedett - Jv: Marnitz Miklós, Bene Péter
 BENU Leány Ifjúsági
22. forduló
POLO Sport Club 17
UVSE II. 8
Kőér u. - Jv: Besenyei Richárd, Irmes Máté Benedek
TVSE 8
BVSC-Zugló 7
Tatabánya - Jv: Tordai Gábor, Gérnyi Tamás
DFVE-YORDO 20
A-HID OSC ÚJBUDA 7
Dunaújváros - Jv: Csanádi Zsolt, Pintér János
 BENU Leány Serdülő
22. forduló
TVSE 5
BVSC-Zugló 6
Tatabánya - Jv: Tordai Gábor, Gérnyi Tamás
20. forduló
FTC Utánpótlás 13
HVSC 5
Népliget - Jv: Mucskai Péter, Csapliczky Zsolt
FVSE 7
Ceglédi Alapítvány 11
Székesfehérvár - Jv: Hangay Zsolt, Horváth József
22. forduló
DFVE-YORDO 7
A-HID OSC ÚJBUDA 6
Dunaújváros - Jv: Pintér János, Csanádi Zsolt
 BENU Leány Gyermek
22. forduló
TVSE 7
BVSC-Zugló 10
Tatabánya - Jv: Tordai Gábor, Gérnyi Tamás
POLO Sport Club 8
UVSE 14
Kőér u. - Jv: Besenyei Richárd,
20. forduló
FTC Utánpótlás 21
HVSC 3
Népliget - Jv: Csapliczky Zsolt,
22. forduló
DFVE-YORDO 10
A-HID OSC ÚJBUDA 8
Dunaújváros - Jv: Csanádi Zsolt,
20. forduló
FVSE 4
Ceglédi Alapítvány 2
Székesfehérvár - Jv: Debreceni Nóra Nikola,
 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt
12. forduló
ELTE Vízilabda DSK 7
Oázis SC 17
Tüzér utca - Jv: Birri Gabriella, Bujka János
15. forduló
Komplex Póló Suli SE 15
Jog-Ászok VSK 11
Tüzér utca - Jv: Birri Gabriella, Bujka János
15. forduló
YBL WPC 10
Vidám Vízilovak VSC 9
Kőér u. - Jv: Tóth Imre, Marjay Zsolt
 BVLSZ Gyermek 2005
9. forduló
ASI-Vasas 4
OSC VSE 14
Komjádi - Jv: Vogel Gábor,
 ÉK - Gyerek V.
7. forduló
ZF-Eger III. 18
ZF-Eger 2
Termálfürdő-Eger - Jv: Soltész Norbert András,
Zempléni VK 1
PannErgy-MVLC 16
Termálfürdő-Eger - Jv: Soltész Norbert András,
AQUA SE 17
MEAFC 4
Termálfürdő-Eger - Jv: Soltész Norbert András,
DVSE 11
ZF-Eger II. 3
Termálfürdő-Eger - Jv: Soltész Norbert András,
PannErgy-MVLC 1
AQUA SE 4
Termálfürdő-Eger - Jv: Soltész Norbert András,
MEAFC 3
DVSE 17
Termálfürdő-Eger - Jv: Soltész Norbert András,
ZF-Eger II. 2
ZF-Eger III. 17
Termálfürdő-Eger - Jv: Soltész Norbert András,
ZF-Eger 11
Zempléni VK 5
Termálfürdő-Eger - Jv: Soltész Norbert András,
 DVL Baby B
4. forduló
PSN Zrt. Sportiskola 14
Kaposvári VK 3
Pécs-Abay - Jv: Duray András,
AVUS 6
TVSE 8
Pécs-Abay - Jv: Sikter Richárd,
Kaposvári VK 4
KVSE 9
Pécs-Abay - Jv: Duray András,
PSN Zrt. Sportiskola 12
AVUS 6
Pécs-Abay - Jv: Sikter Richárd,
KVSE 11
TVSE 2
Pécs-Abay - Jv: Duray András,
 DVL Baby A
2. forduló
Soproni VSE 19
Kópé Vízilabda Kft 0
III. ker. TVE uszoda - Jv: Csapliczky Zsolt,

Férfi Világliga Szuperdöntő – íme, a program!

„Tüzesebbek voltunk, és jobban akartuk a győzelmet”

Feltámadt, pazarul pólózott a Szolnok – bajnokavatás elhalasztva

A BVSC ötméteresekkel győzte le a Miskolcot, így övé az Euro Kupa-indulás joga

Párizs 2024 – jön az országos utánpótlás-felmérő!

Íme, a barcelonai Eb órára lebontott programja!

MVLSZ TV

RUS-HUN Világliga-mérkőzés előtt

Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - FTC PQS Waterpolo

2018. máj. 23. 18:15

FTC-Szolnok férfibajnoki döntő, 2018.05.19. (Fotók: Madar Dávid)
Szolnok-FTC férfibajnoki döntő, 2018.05.16. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok