Következő mérkőzések
 Férfi OB I
9. forduló
Tatabánya 16/12
ZF-Eger 16:00
ELHALASZTVA - Jv: Rubos Károly, Dodog Szabolcs
9. forduló
AVUS 3
FTC PQS Waterpolo 9
Szombathely - Jv: Fodor Rajmund, Veilandics Zoltán
DEBRECEN 16/12
VasasPlaket 18:00
Debrecen - Jv: Berki András, Székely Balázs
9. forduló
Metalcom Szentes 16/12
A-HID OSC ÚJBUDA 18:00
Szentes - Jv: Vogel Gábor, Csizmadia Zsolt
 Férfi OB I/B
12. forduló
BVSC-Zugló 14
Neptun VSC 10
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Homonnai Dániel, Kenéz György ifj.
12. forduló
Racionet Honvéd 17
Alfa SC-ESMTK 3
Tüzér utca - Jv: Bereczki Miklós, Nóvé Gyula
YBL WPC 12
ASI DSE 7
Komjádi - Jv: Füzesi Zsolt, Hangay Zsolt
12. forduló
Ceglédi VSE 10
Vasas SC 6
Cegléd - Jv: Madarasi Gyula, Sándor Péter
12. forduló
EKF SC 8
DVSE 9
Termálfürdő-Eger - Jv: Marjay Zsolt, Kovács Bence
12. forduló
A-HID OSC ÚJBUDA 3
KVSE 1
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Besenyei Richárd, Ercse Norbert
Kaposvári VK 16/12
UVSE 18:00
Kaposvár - Jv: Pintér János, Török Viktor
HVSC 16/12
MAFC "112" 19:00
Hmvásárhely - Jv: Tóth Sándor, Major Levente
 Leány Ifjúsági
10. forduló
TVSE 16/12
UVSE I. 13:00
ELHALASZTVA - Jv: Bene Péter, Zelki Soma
ZF-Eger 6
Yordo Szentes 9
Termálfürdő-Eger - Jv: Kovács Bence, Balázs Gergely
SZNVE T&N 10
UVSE II. 14
Szegedi SZUE - Jv: Pásztor Antal, Szénászky Zsolt
POLO Sport Club 19
Győri VSE 4
Kőér u. - Jv: Kollár György, Kovács Soma
DFVE-YORDO 16/12
BVSC-Zugló 17:00
ELHALASZTVA - Jv: Csanádi Zsolt, Irmes Máté Benedek
 Leány Serdülő
10. forduló
FVSE 16/12
Ceglédi Alapítvány 11:00
ELHALASZTVA - Jv: Tordai Gábor, Jancsecz György
10. forduló
TVSE 16/12
UVSE 11:45
ELHALASZTVA - Jv: Bene Péter, Zelki Soma
10. forduló
FTC Utánpótlás 10
HVSC 7
Népliget - Jv: Tóth Imre, Győri Attila
10. forduló
ZF-Eger 4
Yordo Szentes 14
Termálfürdő-Eger - Jv: Marjay Zsolt, Balázs Gergely
POLO Sport Club 13
Győri VSE 9
Kőér u. - Jv: Kovács Soma, Zelki Soma
DFVE-YORDO 16/12
BVSC-Zugló 15:30
ELHALASZTVA - Jv: Birri Gabriella, Csanádi Zsolt
 Leány Gyermek
10. forduló
KESI 3
Ecorgan-Csongrád 18
Kecskemét - Jv: Mohi Márk,
FVSE 16/12
Ceglédi Alapítvány 10:00
ELHALASZTVA - Jv: Tordai Gábor,
FTC Utánpótlás 17
HVSC 1
Népliget - Jv: Tóth Imre,
10. forduló
ZF-Eger 3
Yordo Szentes 11
Termálfürdő-Eger - Jv: Balázs Gergely, Marjay Zsolt
POLO Sport Club 3
Győri VSE 7
Kőér u. - Jv: Kollár György,
SZNVE 9
UVSE 15
Szegedi SZUE - Jv: Pásztor Antal,
DFVE-YORDO 16/12
BVSC-Zugló 14:00
ELHALASZTVA - Jv: Birri Gabriella,
 Vidék ifjúsági
2. forduló
DMTK-KVSE AQUASPORT 5
Üdülőközpont Szentes 23
Szentes - Jv: László Gábor,
SVSE 5
Szegedi VPS 11
Szentes - Jv: Kádár József ifj.,
 Vidék gyerek II.
2. forduló
B.Sport 16/12
Invictus SC 12:00
Baja - Jv: Tóth Sándor,
 Vidék ifjúsági
2. forduló
Zempléni VK-MVLC 14
DMTK-KVSE AQUASPORT 6
Szentes - Jv: László Gábor,
 Vidék gyerek II.
2. forduló
SVSE 16/12
Békéscsaba B 13:00
Baja - Jv: Molnár Péter 2.,
 Vidék ifjúsági
2. forduló
Üdülőközpont Szentes 4
SVSE 7
Szentes - Jv: Kádár József ifj.,
 Vidék gyerek II.
2. forduló
Invictus SC 16/12
Zempléni VK 14:00
Baja - Jv: Tóth Sándor,
 Vidék ifjúsági
2. forduló
Zempléni VK-MVLC 10
Szegedi VPS 6
Szentes - Jv: László Gábor,
 Vidék gyerek II.
2. forduló
Békéscsaba B 16/12
B.Sport 15:00
Baja - Jv: Molnár Péter 2.,
SVSE 0
Zempléni VK 0
Baja - Jv: Tóth Sándor,
 Diapolo Ifjúsági
7. forduló
FTC Utánpótlás 24
Oázis SC 8
Hajós 33m-es - Jv: Rubos Károly, Torda Péter
UVSE 19
Komplex Póló Suli SE 4
Hajós 33m-es - Jv: Kuncz László ifj., Rubos Károly
JSMA 2
MVLC 22
Hajós 33m-es - Jv: Kuncz László ifj., Torda Péter
OSC VSE 21
Új-Hullám SE 0
Hajós 33m-es - Jv: Kuncz László ifj., Rubos Károly
 BVLSZ Gyermek 2003
7. forduló
Honvéd Kölyök Polo S 4
OSC VSE 10
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Ercse Norbert,
FTC Utánpótlás 15
Oázis SC 4
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Perédi Péter,
OSC VSE II. 3
KSI SE 21
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Ercse Norbert,
Vasas Sport Club 9
BVSC 16
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Perédi Péter,
Bókay-KSI 1
Vidám Vízilovak VSC 16
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Ercse Norbert,
 BVLSZ Gyermek 2005
7. forduló
Százhalombatta 16/12
HUVK SE 11:00
Százhalombatta - Jv: Gérnyi Tamás,
7. forduló
AVUS 16/12
PSN Zrt. 11:00
Tüskecsarnok uszoda - Jv: Csák Marcell,
ASI-Vasas 16/12
UVSE I 12:00
Tüskecsarnok uszoda - Jv: Mikesy Árpád,
7. forduló
Oázis SC 6
Szegedi VPS 24
Százhalombatta - Jv: Duray András,
7. forduló
Balaton VK 5
Bókay - KSI 0
III. ker. TVE uszoda - Jv: Kenéz György ifj.,
Oxigén Úszó és Sport 3
BVSC II. 16
III. ker. TVE uszoda - Jv: Kenéz György ifj.,
7. forduló
OSC VSE 16/12
FTC Utánpótlás 13:00
Tüskecsarnok uszoda - Jv: Csák Marcell,
7. forduló
Kópé UVSE 4
Kaposvár Vízilabda K 14
Százhalombatta - Jv: Gérnyi Tamás,
7. forduló
Sport és Szabadidő K 8
FTC Utánpótlás II. 13
Népliget - Jv: Tóth Imre,
7. forduló
Ceglédi Vasutas Spor 16/12
BVSC 14:00
Tüskecsarnok uszoda - Jv: Mikesy Árpád,
7. forduló
Vidám Vízilovak Vízi 16
YBL WPC 8
Százhalombatta - Jv: Duray András,
7. forduló
UVSE II. 10
Aquaworm WP Göd 3
III. ker. TVE uszoda - Jv: Kenéz György ifj.,
7. forduló
Kistarcsa 7
MVLC 8
III. ker. TVE uszoda - Jv: Nóvé Gyula,
Fehérvár Vízilabda S 4
Győri VSE 10
III. ker. TVE uszoda - Jv: Kenéz György ifj.,
Komplex Póló Suli Sp 1
Váci Vízilabda Sport 23
III. ker. TVE uszoda - Jv: Nóvé Gyula,
Új-Hullám SE 16/12
Honvéd-Érd 18:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Nóvé Gyula,
 ÉK - Gyerek V.
1. forduló
DVSE 3
PannErgy-MVLC 8
Debrecen - Jv: Soltész Norbert András,
ZF-Eger 8
ZF-Eger II. 10
Debrecen - Jv: Soltész Norbert András,
AQUA SE 10
DVSE 10
Debrecen - Jv: Soltész Norbert András,
Zempléni VK 8
ZF-Eger II. 10
Debrecen - Jv: Soltész Norbert András,
PannErgy-MVLC 13
ZF-Eger III. 6
Debrecen - Jv: Soltész Norbert András,
MEAFC 3
ZF-Eger 23
Debrecen - Jv: Soltész Norbert András,
AQUA SE 11
Zempléni VK 6
Debrecen - Jv: Soltész Norbert András,
ZF-Eger III. 21
MEAFC 3
Debrecen - Jv: Soltész Norbert András,
 DVL Ifjúsági és Serdülő
3. forduló
Szekszárdi SKV 10
PSN Zrt. Sportiskola 7
Mohácsi uszoda - Jv: Pintér János, Horváth József
VUA 10
Váci VSE 13
Mohácsi uszoda - Jv: Pintér János, Horváth József
ESMTK 17
Mohács 13
Mohácsi uszoda - Jv: Pintér János, Horváth József
3. forduló
Velence-SL 5
Soproni VSE 10
Sopron - Jv: Sikter Richárd, Knézy Jenő Márk
CVK Ú-VSE 7
Balaton VK 2
Sopron - Jv: Sikter Richárd, Knézy Jenő Márk
Velence-SL 4
Győri VSE 9
Sopron - Jv: Sikter Richárd, Knézy Jenő Márk
ASV WIEN 12
CVK Ú-VSE 2
Sopron - Jv: Sikter Richárd, Knézy Jenő Márk
PÁPAI SE 5
Győri VSE 6
Sopron - Jv: Sikter Richárd, Knézy Jenő Márk
Balaton VK 0
ASV WIEN 0
Sopron - Jv: Knézy Jenő Márk, Sikter Richárd
Soproni VSE 16/12
PÁPAI SE 18:30
Sopron - Jv: Sikter Richárd, Knézy Jenő Márk

MVLSZ TV

Vogel Soma bemutatkozott a válogatottban!

TippMix Női Szuper Kupa

UVSE - BVSC-Zugló Diapolo

2017. dec. 22. 16:15

TippMix Férfi Szuper Kupa

Szolnoki Dózsa - ZF-Eger

2017. dec. 22. 18:00

Női OB I

Hungerit Szentes - BVSC-Zugló Diapolo

2018. jan. 16. 18:00

UVSE-Dunaújváros WATERPOLO.hu Női Magyar Kupa döntő, 2017.12.10. - Fotók: Madar Dávid
Dunaújváros-BVSC WATERPOLO.hu Női Magyar Kupa elődöntő, 2017.12.09. - Fotók: Madar Dávid
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok