Következő mérkőzések
 Diapolo Serdülő
1. forduló
KSI SE 20/09
Uj-Hullám SE 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Gellért Balázs, Mikesy Árpád
UVSE 20/09
Oázis SC 11:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Mikesy Árpád, Kárpáti Antal Gábor
1. forduló
OSC Serdülő 20/09
Bókay - KSI 11:00
Szőnyi út - Jv: Kóros Attila dr., Hangay Zsolt
1. forduló
Vasas Sport Club 20/09
Sportliget SE 12:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Gellért Balázs, Kárpáti Antal Gábor
1. forduló
FTC Utánpótlás 20/09
Komplex Póló SE 12:00
Szőnyi út - Jv: Hangay Zsolt, Nagy Sándor
1. forduló
Oázis SC 20/09
KSI SE 13:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Földesi Oszkár, Gérnyi Tamás
1. forduló
Dunaújvárosi Fői 20/09
Százhalombatta 13:00
Szőnyi út - Jv: Kóros Attila dr., Nagy Sándor
1. forduló
Uj-Hullám SE 20/09
Vasas Sport Club 14:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Bene Péter, Gérnyi Tamás
1. forduló
BVSC-Póló-Zugló 20/09
FTC Utánpótlás 14:00
Szőnyi út - Jv: Bors László, Kis András
Bókay - KSI 20/09
Dunaújvárosi Fői 15:00
Szőnyi út - Jv: Bors László, Kis András
1. forduló
Sportliget SE 20/09
UVSE 15:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Földesi Oszkár, Bene Péter
1. forduló
Komplex Póló SE 20/09
OSC Serdülő 16:00
Szőnyi út - Jv: Bors László, Kis András
 BVLSZ Gyermek 2001
1. forduló
Honvéd Utánpótlá 20/09
Százhalombatta 11:30
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
YBL WPC 20/09
FTC Utánpótlás 12:00
Hajós A. fedett - Jv: Juhász Gábor,
1. forduló
UVSE 20/09
Új-Hullám SE 12:30
Kőér u. - Jv: Marjay Zsolt,
1. forduló
UVSE II. 20/09
Sportliget Sport 13:00
Hajós A. fedett - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
OSC VSE 20/09
Komplex Póló SE 13:30
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
FTC Utánpótlás 20/09
Angyalföldi Spor 14:00
Hajós A. fedett - Jv: Juhász Gábor,
1. forduló
Cívis Póló VSE 20/09
Kópé Utánpótlás 14:30
Kőér u. - Jv: Marjay Zsolt,
1. forduló
Vasas Sport Club 20/09
YBL WPC 15:00
Hajós A. fedett - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
UVSE 20/09
Honvéd Utánpótlá 15:30
Kőér u. - Jv: Jancsecz György,
1. forduló
Oázis SC 20/09
Sportliget Sport 16:00
Hajós A. fedett - Jv: Birri Gabriella,
1. forduló
Százhalombatta 20/09
OSC VSE 16:30
Kőér u. - Jv: Hunyadi László Ákos,
1. forduló
BVSC-Póló Zugló 20/09
UVSE II. 17:00
Hajós A. fedett - Jv: Marnitz Miklós,
1. forduló
Új-Hullám SE 20/09
Kópé Utánpótlás 17:30
Kőér u. - Jv: Jancsecz György,
1. forduló
Angyalföldi Spor 20/09
Oázis SC 18:00
Hajós A. fedett - Jv: Birri Gabriella,
1. forduló
Komplex Póló SE 20/09
Cívis Póló VSE 18:30
Kőér u. - Jv: Hunyadi László Ákos,
1. forduló
BVSC-Póló Zugló 20/09
Vasas Sport Club 19:00
Hajós A. fedett - Jv: Marnitz Miklós,
 BVLSZ Gyermek 2003
2. forduló
KESI II. 20/09
Dunaújvárosi Fői 10:00
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
Honvéd Utánp.II. 20/09
Angyalföldi Spor 11:00
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
2. forduló
Domino Avus 20/09
Hegyvidék SE 11:00
Komjádi - Jv: Mucskai Péter,
2. forduló
Dunaújvárosi Fői 20/09
Kópé ÚVSE 12:00
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
2. forduló
UVSE 20/09
Vidám Vízilovak 12:00
Komjádi - Jv: Mucskai Péter,
2. forduló
FTC Utánpótlás 20/09
MVLC 13:00
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
2. forduló
Oázis SC 20/09
Domino Avus 13:00
Komjádi - Jv: Mucskai Péter,
2. forduló
Angyalföldi Spor 20/09
BVSC-Póló Zugló 14:00
Leányfalu - Jv: Horváth Csaba,
2. forduló
Kaposvár VK II. 20/09
Bókay - KSI 14:00
Komjádi - Jv: Kiss Attila,
2. forduló
Újszilvás KSE 20/09
FTC Utánpótlás 15:00
Leányfalu - Jv: Horváth Csaba,
2. forduló
Hegyvidék SE 20/09
UVSE 15:00
Komjádi - Jv: Kiss Attila,
2. forduló
MVLC 20/09
KESI II. 16:00
Leányfalu - Jv: Horváth Csaba,
2. forduló
Vidám Vízilovak 20/09
Kaposvár VK II. 16:00
Komjádi - Jv: Kiss Attila,
2. forduló
BVSC-Póló Zugló 20/09
Újszilvás KSE 17:00
Leányfalu - Jv: Horváth Csaba,
2. forduló
Bókay - KSI 20/09
Tatabányai Vízmű 17:00
Komjádi - Jv: Győri Attila,
Honvéd Utánp. I. 20/09
Oázis SC 18:00
Komjádi - Jv: Győri Attila,

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Diapolo Serdülő A csoport - 1. forduló
 09/20 10:00 KSI SE - Uj-Hullám SE Széchy Tamás
BVLSZ Gyermek 2003 C csoport - 2. forduló
 09/20 10:00 KESI II. - Dunaújvárosi Fői Leányfalu
Diapolo Serdülő A csoport - 1. forduló
 09/20 11:00 UVSE - Oázis SC Széchy Tamás
Diapolo Serdülő B csoport - 1. forduló
 09/20 11:00 OSC Serdülő - Bókay - KSI Szőnyi úti u.
BVLSZ Gyermek 2003 B csoport - 2. forduló
 09/20 11:00 Domino Avus - Hegyvidék SE Komjádi Béla
BVLSZ Gyermek 2003 C csoport - 2. forduló
 09/20 11:00 Honvéd Utánp.II. - Angyalföldi Spor Leányfalu
BVLSZ Gyermek 2001 A csoport - 1. forduló
 09/20 11:30 Honvéd Utánpótlá - Százhalombatta Kőér utcai u.

MVLSZ TV

Gergely István értékeli az 1 Vízilabda Nyílt Nap és Expót

Tabellák

Férfi OB I - 2013/2014Női OB I - 2013/2014
Szolnoki Dózsa 3
12 - 6
10 - 5
16 - 9
RACIONET HONVÉD 0
Szolnoki Dózsa 1
ZF-Eger 3
8 - 10
11 - 5
6 - 8
11 - 14
3  ZF-Eger
 
14 - 8
10 - 8
11 - 5
0  DIAPOLO Szeged
Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
I. Vízilabda Nyílt Nap és Expó, 2014 (Fotó: Dobos Sándor)
Hazatért a leány ifjúsági vb-bronzérmes válogatott (Fotó: Dobos Sándor)
Hazatért a junior Eb-ezüstérmes férficsapat (Fotó: Szaka József)
Egy nap vízilabda - 2014 (Fotó: Szaka József)
A LEN-kupa döntő újrajátszása (Fotó: Szaka József)

Felhasználói név:

Jelszó: