Märcz Tamás kerete a németek ellen

2018. október 08. 21:59

Férfiválogatottunk 2018. október 24-én, Szolnokon Németországot fogadja a Világliga európai selejtezőjének, egyben Európa Kupa-selejtezőjének a nyitányán. A kapitány 19-es keretet hirdetett a találkozóra.

Fotó: Madar Dávid/MVLSZ

Mint beszámoltunk róla, férfiválogatottunk 2018. október 24-én Szolnokon kezdi meg szereplését a Világliga európai selejtezőjében, ami egyúttal az Európa Kupa selejtezője is.
 
Märcz Tamás szövetségi kapitány hétfőn este 19-es keretet hirdetett a mérkőzésre, amelyet az m4sport.hu élőben közvetíti.
 
A magyar férfiválogatott kerete a Németország elleni találkozóra
Kapusok: Kardos Gergely (Szolnok), Nagy Viktor (Szolnok), Vogel Soma (FTC)
Mezőnyjátékosok: Bátori Bence (Szolnok), Erdélyi Balázs (OSC), Hárai Balázs (OSC), Jansik Dávid (Szolnok), Jansik Szilárd (FTC), Kovács Gergő (OSC), Mezei Tamás (FTC), Manhercz Krisztián (OSC), Nagy Ádám (Miskolc), Német Toni (FTC), Pásztor Mátyás (BVSC), Pohl Zoltán (FTC), Vadovics Viktor (Miskolc), Varga Dénes (FTC), Vámos Márton (FTC), Zalánki Gergő (Szolnok)

Világliga európai selejtező, egyben Európa Kupa-selejtező
Férfiak
A-csoport:
Oroszország, Magyarország, Málta, Németország
B-csoport: Görögország, Hollandia, Spanyolország, Ukrajna
C-csoport: Olaszország, Franciaország, Montenegró
D-csoport: Románia, Szerbia, Horvátország

A program
1. játéknap
2018. október 23.
A-csoport:

Málta-Oroszország
2018. október 24.
Magyarország-Németország, Szolnok, 17:00
B-csoport:

Spanyolország-Görögország
Hollandia-Ukrajna
C-csoport:
Montenegró-Olaszország
D-csoport:
Horvátország-Románia

2. játéknap, 2018. november 13.
A-csoport:

Németország-Málta
Oroszország-Magyarország
B-csoport:
Ukrajna-Spanyolország
Görögország-Hollandia
C-csoport:
Olaszország-Franciaország
D-csoport:
Románia-Szerbia

3. játéknap, 2018. december 11.
A-csoport:

Oroszország-Németország
Magyarország-Málta
B-csoport:
Görögország-Ukrajna
Hollandia-Spanyolország
C-csoport:
Franciaország-Montenegró
D-csoport:
Szerbia-Horvátország

4. játéknap, 2019. január 29.
A-csoport:

Oroszország-Málta
Németország-Magyarország
B-csoport:
Görögország-Spanyolország
Ukrajna-Hollandia
C-csoport:
Olaszország-Montenegró
D-csoport:
Románia-Horvátország

5. játéknap, 2019. február 19.
A-csoport:

Málta-Németország
Magyarország-Oroszország
B-csoport:
Spanyolország-Ukrajna
Hollandia-Görögország
C-csoport:
Franciaország-Olaszország
D-csoport:
Szerbia-Románia

6. játéknap, 2019. március 12.
A-csoport:

Németország-Oroszország
Málta-Magyarország
B-csoport:
Ukrajna-Görögország
Spanyolország-Hollandia
C-csoport:
Montenegró-Franciaország
D-csoport:
Horvátország-Szerbia

Az Európa Kupa hatos döntőjét 2019. április 5-7. között később kijelölendő helyszínen rendezik.



BENU Férfi MK

FTC Telekom - ZF-Eger

2018. nov. 17. 16:15

Férfi OB I

FTC-Telekom - ZF-Eger

2018. nov. 27. 18:30

Férfi OB I

BVSC-Zugló - PVSK-Mecsek Füszért

2018. dec. 01. 13:00

Szolnok-OSC férfibajnoki, 2018.11.10. (Fotók: Madar Dávid)
Eger-Honvéd férfibajnoki, 2018.11.09. (Fotók: Fehér Kálmán)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok