MűSOR
2018. november 17.
ID Időpont Hazai csapat Vendég csapat Eredmény Helyszín
Férfi OB I/B
 48358  2018. nov. 17. 10:00 DVSE Neptun VSC 0 - 0 Debreceni uszoda
 48362  2018. nov. 17. 10:00 Szolnoki Dózsa HVSC 0 - 0 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 48451  2018. nov. 17. 10:00 Dunakanyar Waterpolo A-HID OSC ÚJBUDA 0 - 0 Leányfalu Termálfürdő
 48449  2018. nov. 17. 11:00 Swietelsky Bcsaba SZEGEDI FVCS KFT 0 - 0 Békéscsabai uszoda
 48452  2018. nov. 17. 11:00 Fehérvár VSE BVSC-Zugló 0 - 0 Csitáry G. Emil Városi Uszoda
 48448  2018. nov. 17. 11:00 Ceglédi VSE MAFC 113 0 - 0 Ceglédi Városi Uszoda
 48361  2018. nov. 17. 11:30 BHSE ASI DSE 0 - 0 Tüzér utcai Uszoda
 48359  2018. nov. 17. 12:00 KVSE EKE SC 0 - 0 Nagykanizsai uszoda
 48450  2018. nov. 17. 12:00 Vasas SC Kaposvári VK 0 - 0 Komjádi Béla Sportuszoda
 48360  2018. nov. 17. 18:00 YBL WPC FTC Telekom 0 - 0 III. Kerületi TVE uszoda
Férfi OB II
 48520  2018. nov. 17. 10:00 SZUVTE BT Kecskeméti VE 0 - 0 Szentesi Uszoda - fedett
 48613  2018. nov. 17. 10:00 SE VK VVSE 0 - 0 MOM Sportuszoda
 48521  2018. nov. 17. 11:00 Koelner-Csongrád SZVTK 0 - 0 Szentesi Uszoda - fedett
 48612  2018. nov. 17. 11:00 MAFC-BME Vízilo 0 - 0 MOM Sportuszoda
 48522  2018. nov. 17. 12:00 Szentes Bertók Szentes 0 - 0 Szentesi Uszoda - fedett
 48614  2018. nov. 17. 12:00 PVSE PVSK-PTE ÁOK 0 - 0 MOM Sportuszoda
 48580  2018. nov. 17. 12:15 GYŐRI VSE Százhalombatta 0 - 0 Csitáry G. Emil Városi Uszoda
 48523  2018. nov. 17. 13:00 SZVTK SZUVTE BT 0 - 0 Szentesi Uszoda - fedett
 48550  2018. nov. 17. 13:00 Egri Vízmű SC Dr.Synergy-Miskolc 0 - 0 Pesterzsébeti uszoda
 48615  2018. nov. 17. 13:00 MAFC-BME Oázis SC 0 - 0 MOM Sportuszoda
 48581  2018. nov. 17. 13:15 Fehérvár VSE Soproni VSE 0 - 0 Csitáry G. Emil Városi Uszoda
 48524  2018. nov. 17. 14:00 Bertók Szentes Kecskeméti VE 0 - 0 Szentesi Uszoda - fedett
 48551  2018. nov. 17. 14:00 Erzsébeti SMTK Ceglédi VSE 0 - 0 Pesterzsébeti uszoda
 48616  2018. nov. 17. 14:00 VVSE PVSE 0 - 0 MOM Sportuszoda
 48582  2018. nov. 17. 14:15 TVSE Balaton VK-Pápa 0 - 0 Csitáry G. Emil Városi Uszoda
 48617  2018. nov. 17. 15:00 PVSK-PTE ÁOK Vízilo 0 - 0 MOM Sportuszoda
 48525  2018. nov. 17. 15:00 Koelner-Csongrád Szentes 0 - 0 Szentesi Uszoda - fedett
 48552  2018. nov. 17. 15:00 GyAVC AQUA SE 0 - 0 Pesterzsébeti uszoda
 48583  2018. nov. 17. 15:15 Soproni VSE GYŐRI VSE 0 - 0 Csitáry G. Emil Városi Uszoda
 48618  2018. nov. 17. 16:00 Oázis SC SE VK 0 - 0 MOM Sportuszoda
 48553  2018. nov. 17. 16:00 Ceglédi VSE Egri Vízmű SC 0 - 0 Pesterzsébeti uszoda
 48584  2018. nov. 17. 16:15 Balaton VK-Pápa Százhalombatta 0 - 0 Csitáry G. Emil Városi Uszoda
 48554  2018. nov. 17. 17:00 AQUA SE Dr.Synergy-Miskolc 0 - 0 Pesterzsébeti uszoda
 48585  2018. nov. 17. 17:15 Fehérvár VSE TVSE 0 - 0 Csitáry G. Emil Városi Uszoda
 48555  2018. nov. 17. 18:00 Erzsébeti SMTK GyAVC 0 - 0 Pesterzsébeti uszoda
BENU Férfi MK
 52407  2018. nov. 17. 16:15 FTC Telekom ZF-Eger 0 - 0 Komjádi Béla Sportuszoda
 52404  2018. nov. 17. 18:00 Szolnoki Dózsa A-HID OSC ÚJBUDA 0 - 0 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 52400  2018. nov. 17. 19:00 BHSE BVSC-Zugló 0 - 0 Kőér utcai uszoda
 52403  2018. nov. 17. 19:00 PannErgy-MVLC-Miskol DVSE 0 - 0 Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
Női MK
 52413  2018. nov. 17. 16:00 RB Tatabánya UVSE 0 - 0 Tatabányai Sportuszoda
 52409  2018. nov. 17. 18:00 FTC-Telekom ZF-Eger 0 - 0 FTC Uszoda - Népliget
DK Gyermek I.
 52248  2018. nov. 17. 11:30 Crisul DVSE 0 - 0 Debreceni uszoda
 52247  2018. nov. 17. 12:30 Dynamo Ungvar Szentes 0 - 0 Debreceni uszoda
 52285  2018. nov. 17. 12:30 Invictus SC Békéscsaba 0 - 0 Bajai Sportuszoda
 52246  2018. nov. 17. 13:30 Szegedi VPS B.Sport-KÓPÉ 0 - 0 Debreceni uszoda
 52284  2018. nov. 17. 13:30 DMTK-KVSE Szolnoki Dózsa 0 - 0 Bajai Sportuszoda
 52243  2018. nov. 17. 14:30 Szentes Crisul 0 - 0 Debreceni uszoda
 52288  2018. nov. 17. 14:30 Békéscsaba SVSE 0 - 0 Bajai Sportuszoda
 52242  2018. nov. 17. 15:30 ZF-Eger Szegedi VPS 0 - 0 Debreceni uszoda
 52287  2018. nov. 17. 15:30 Szolnoki Dózsa Invictus SC 0 - 0 Bajai Sportuszoda
 52244  2018. nov. 17. 16:30 Dynamo Ungvar B.Sport-KÓPÉ 0 - 0 Debreceni uszoda
 52286  2018. nov. 17. 16:30 SVSE DMTK-KVSE 0 - 0 Bajai Sportuszoda
 52245  2018. nov. 17. 17:30 ZF-Eger DVSE 0 - 0 Debreceni uszoda
DK Gyermek III.
 51908  2018. nov. 17. 11:00 Koelner-Csongrád HVSC 0 - 0 Leányfalu Termálfürdő
 51909  2018. nov. 17. 12:00 Invictus SC Piranha-KÓPÉ 0 - 0 Leányfalu Termálfürdő
 51824  2018. nov. 17. 12:30 Crisul Szegedi VPS 0 - 0 Békéscsabai uszoda
 51910  2018. nov. 17. 13:00 SZNVE 2006 AQUA SE 0 - 0 Leányfalu Termálfürdő
 51825  2018. nov. 17. 13:30 DVSE Gyula 0 - 0 Békéscsabai uszoda
 51911  2018. nov. 17. 14:00 Piranha-KÓPÉ Koelner-Csongrád 0 - 0 Leányfalu Termálfürdő
 51826  2018. nov. 17. 14:30 ZF-Eger Szolnoki Dózsa 0 - 0 Békéscsabai uszoda
 51912  2018. nov. 17. 15:00 AQUA SE HVSC 0 - 0 Leányfalu Termálfürdő
 51827  2018. nov. 17. 15:30 Szegedi VPS Szentes Fiú 0 - 0 Békéscsabai uszoda
 51913  2018. nov. 17. 16:00 SZNVE 2006 Invictus SC 0 - 0 Leányfalu Termálfürdő
 51829  2018. nov. 17. 16:30 DVSE Szolnoki Dózsa 0 - 0 Békéscsabai uszoda
 51830  2018. nov. 17. 17:30 Szentes Fiú Crisul 0 - 0 Békéscsabai uszoda
 51828  2018. nov. 17. 18:30 Gyula ZF-Eger 0 - 0 Békéscsabai uszoda
Budapesti Serdülő
 49259  2018. nov. 17. 11:00 FTC-Telekom BVSC-Zugló 0 - 0 FTC Uszoda - Népliget
 49257  2018. nov. 17. 12:00 A-HID OSC ÚJBUDA II. Vasas Serdülő II. 0 - 0 FTC Uszoda - Népliget
 49258  2018. nov. 17. 13:00 Oázis SC Serdülő Vízilovak 0 - 0 FTC Uszoda - Népliget
 49238  2018. nov. 17. 13:30 KPSE A-HID OSC ÚJBUDA I. 0 - 0 Tüzér utcai Uszoda
 49237  2018. nov. 17. 14:30 POLO SC BVLSZ2002 HUVK SE 0 - 0 Tüzér utcai Uszoda
 49236  2018. nov. 17. 15:30 Vasas Serdülő I. YBL WPC 0 - 0 Tüzér utcai Uszoda
Budapesti Gyermek 2005
 49337  2018. nov. 17. 10:00 UVSE I. KSI SE 0 - 0 Széchy Tamás u. Margitsziget
 49377  2018. nov. 17. 10:00 II. kerületi Sport POLO SC BVLSZ2005 0 - 0 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
 49338  2018. nov. 17. 11:00 BVSC-Zugló FTC-Telekom 0 - 0 Széchy Tamás u. Margitsziget
 49357  2018. nov. 17. 11:00 BHSE ASI-Vasas I. 0 - 0 Szőnyi út 50-es sátor
 49376  2018. nov. 17. 11:15 Oxigén A-HID OSC ÚJBUDA II. 0 - 0 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
 49336  2018. nov. 17. 12:00 HUVK SE Aquaworm Göd 2005 0 - 0 Széchy Tamás u. Margitsziget
 49358  2018. nov. 17. 12:00 PannErgy-MVLC-Miskol A-HID OSC ÚJBUDA I. 0 - 0 Szőnyi út 50-es sátor
 49375  2018. nov. 17. 12:30 UVSE II. ASI-Vasas II. 0 - 0 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
 49359  2018. nov. 17. 13:00 FTC-Telekom II. YBL WPC 0 - 0 Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Gyermek 2007
 49577  2018. nov. 17. 11:30 CVSE Vízilovak 0 - 0 Kőér utcai uszoda
 49578  2018. nov. 17. 12:30 UVSE I. KÓPÉ ÚVSE 0 - 0 Kőér utcai uszoda
 49594  2018. nov. 17. 13:00 Oxigén VUK Kistarcsa 0 - 0 III. Kerületi TVE uszoda
 49576  2018. nov. 17. 13:30 ASI-MSA VÁCI VSE 0 - 0 Kőér utcai uszoda
 49556  2018. nov. 17. 14:00 KSI SE I. YBL WPC 0 - 0 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
 49595  2018. nov. 17. 14:00 KSI SE II. Oázis SC 0 - 0 III. Kerületi TVE uszoda
 49573  2018. nov. 17. 14:30 VÁCI VSE HUVK SE 0 - 0 Kőér utcai uszoda
 49555  2018. nov. 17. 15:00 KESI FTC-Telekom 0 - 0 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
 49596  2018. nov. 17. 15:00 UVSE II. KESI II. 0 - 0 III. Kerületi TVE uszoda
 49557  2018. nov. 17. 16:00 A-HID OSC ÚJBUDA BVSC-Zugló 0 - 0 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
ÉK Baby I.
 52349  2018. nov. 17. 09:30 Zempléni VK MEAFC 0 - 0 Sátoraljaújhelyi uszoda
 52348  2018. nov. 17. 10:20 AQUA SE DVSE 0 - 0 Sátoraljaújhelyi uszoda
 52347  2018. nov. 17. 11:10 ZF-Eger II. MEAFC 0 - 0 Sátoraljaújhelyi uszoda
 52344  2018. nov. 17. 12:00 AQUA SE Zempléni VK 0 - 0 Sátoraljaújhelyi uszoda
 52345  2018. nov. 17. 12:50 ZF-Eger PannErgy-MVLC 0 - 0 Sátoraljaújhelyi uszoda
 52346  2018. nov. 17. 13:40 DVSE Octopus BVSE 0 - 0 Sátoraljaújhelyi uszoda
 52350  2018. nov. 17. 14:30 PannErgy-MVLC ZF-Eger II. 0 - 0 Sátoraljaújhelyi uszoda
 52351  2018. nov. 17. 15:20 Octopus BVSE ZF-Eger 0 - 0 Sátoraljaújhelyi uszoda
DVL Gyermek I.
 51228  2018. nov. 17. 10:00 SZVK III. Kerületi TVE 0 - 0 Mohácsi uszoda
 51229  2018. nov. 17. 11:00 PSN Zrt. Kaposvár-Balaton VK 0 - 0 Mohácsi uszoda
 51248  2018. nov. 17. 11:00 DFVE Balaton VK 0 - 0 Váci Strandfürdő és Uszoda
 51230  2018. nov. 17. 12:00 III. Kerületi TVE Mohács 2 0 - 0 Mohácsi uszoda
 51249  2018. nov. 17. 12:00 Velence Plus I. BUSC 0 - 0 Váci Strandfürdő és Uszoda
 51231  2018. nov. 17. 13:00 Kaposvár-Balaton VK SZVK 0 - 0 Mohácsi uszoda
 51250  2018. nov. 17. 13:00 Balaton VK VÁCI VSE 0 - 0 Váci Strandfürdő és Uszoda
 51272  2018. nov. 17. 13:00 BHSE-Dorog Oázis 0 - 0 Soproni Uszoda
 51251  2018. nov. 17. 14:00 BUSC DFVE 0 - 0 Váci Strandfürdő és Uszoda
 51232  2018. nov. 17. 14:00 Mohács 2 PSN Zrt. 0 - 0 Mohácsi uszoda
 51268  2018. nov. 17. 14:15 Sportliget GYŐRI VSE 0 - 0 Soproni Uszoda
 51252  2018. nov. 17. 15:00 VÁCI VSE Velence Plus I. 0 - 0 Váci Strandfürdő és Uszoda
 51269  2018. nov. 17. 15:30 Oázis Soproni VSE 0 - 0 Soproni Uszoda
 51270  2018. nov. 17. 16:45 GYŐRI VSE BHSE-Dorog 0 - 0 Soproni Uszoda
 51271  2018. nov. 17. 18:00 Soproni VSE Sportliget 0 - 0 Soproni Uszoda

BENU Férfi MK

FTC Telekom - ZF-Eger

2018. nov. 17. 16:15

Férfi OB I

FTC-Telekom - ZF-Eger

2018. nov. 27. 18:30

Férfi OB I

BVSC-Zugló - PVSK-Mecsek Füszért

2018. dec. 01. 13:00

BVSC-Honvéd férfi MK, 2018.11.16. (Fotók: Madar Dávid)
Szolnok-OSC férfibajnoki, 2018.11.10. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok