MűSOR
2017. október 22.
ID Időpont Hazai csapat Vendég csapat Eredmény Helyszín
Fiú Serdülő
 45690  2017. okt. 22. 10:00 KVSE AQUA SE 18 - 7 Nagykanizsai uszoda
Fiú Gyermek
 45750  2017. okt. 22. 11:15 KVSE AQUA SE 12 - 5 Nagykanizsai uszoda
Leány Ifjúsági
 43284  2017. okt. 22. 11:15 UVSE I. Győri VSE 39 - 2 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
 43281  2017. okt. 22. 12:30 A-HID OSC ÚJBUDA ZF-Eger 4 - 22 (ÉLŐ) Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
 43285  2017. okt. 22. 12:30 BVSC-Zugló Yordo Szentes 4 - 6 (ÉLŐ) Szőnyi úti uszoda
 43283  2017. okt. 22. 13:30 TVSE SZNVE T&N 12 - 3 (ÉLŐ) Tatabányai Sportuszoda
 43282  2017. okt. 22. 14:00 DFVE-YORDO POLO Sport Club 2 - 3 (ÉLŐ) Dunaújváros, Fabó É. u.
Leány Serdülő
 43394  2017. okt. 22. 10:00 UVSE Győri VSE 14 - 7 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
 43497  2017. okt. 22. 11:15 FTC Utánpótlás KESI 8 - 7 FTC Uszoda - Népliget
 43391  2017. okt. 22. 11:15 A-HID OSC ÚJBUDA ZF-Eger 10 - 5 Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
 43395  2017. okt. 22. 11:15 BVSC-Zugló Yordo Szentes 12 - 8 Szőnyi úti uszoda
 43393  2017. okt. 22. 12:15 TVSE SZNVE 9 - 7 (ÉLŐ) Tatabányai Sportuszoda
 43392  2017. okt. 22. 12:30 DFVE-YORDO POLO Sport Club 11 - 9 (ÉLŐ) Dunaújváros, Fabó É. u.
 43496  2017. okt. 22. 13:15 FVSE HVSC 2 - 12 (ÉLŐ) Csitáry G. Emil Városi Uszoda
Leány Gyermek
 43667  2017. okt. 22. 10:00 FTC Utánpótlás KESI 11 - 6 FTC Uszoda - Népliget
 43561  2017. okt. 22. 10:00 A-HID OSC ÚJBUDA ZF-Eger 10 - 7 Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
 43565  2017. okt. 22. 10:00 BVSC-Zugló Yordo Szentes 7 - 10 Szőnyi úti uszoda
 43665  2017. okt. 22. 11:00 Ceglédi Alapítvány Ecorgan-Csongrád 4 - 13 Ceglédi Városi Uszoda
 43562  2017. okt. 22. 11:00 DFVE-YORDO POLO Sport Club 17 - 4 Dunaújváros, Fabó É. u.
 43563  2017. okt. 22. 11:00 TVSE SZNVE 11 - 5 Tatabányai Sportuszoda
 43666  2017. okt. 22. 12:00 FVSE HVSC 6 - 7 Csitáry G. Emil Városi Uszoda
LSU-10 BBB
 45548  2017. okt. 22. 11:00 UVSE BVSC-Zugló 0 - 0 Szentendrei V8 Uszoda
 45549  2017. okt. 22. 12:00 Váci Vízilabda SE KÓPÉ 0 - 0 Szentendrei V8 Uszoda
 45550  2017. okt. 22. 13:00 YBL WPC Oázis Nonprofit Kft. 0 - 0 (ÉLŐ) Szentendrei V8 Uszoda
 45570  2017. okt. 22. 14:00 OSC VSE Hírös Sport Nonprofi 0 - 0 (ÉLŐ) Szőnyi úti uszoda
 45569  2017. okt. 22. 15:00 KSI SE UVSE II. 0 - 0 Szőnyi úti uszoda
 45571  2017. okt. 22. 16:00 HUVK SE FTC Utánpótlás 0 - 0 Szőnyi úti uszoda
DVL Gyermek C
 43978  2017. okt. 22. 14:00 Győri VSE Váci VSE 0 - 1 (ÉLŐ) III. Kerületi TVE uszoda
 43990  2017. okt. 22. 14:00 Hélix SE Komló CVK Ú-VSE 0 - 0 (ÉLŐ) Kaposvári Városi Fürdő
 43991  2017. okt. 22. 15:00 Kaposvári VK_Balaton Balaton VK 0 - 0 Kaposvári Városi Fürdő
 43979  2017. okt. 22. 15:00 Soproni VSE Velence Plus C 0 - 0 III. Kerületi TVE uszoda
 43980  2017. okt. 22. 16:00 Velence Plus C Váci VSE 0 - 0 III. Kerületi TVE uszoda
 43992  2017. okt. 22. 16:15 Balaton VK CVK Ú-VSE 0 - 0 Kaposvári Városi Fürdő
 43981  2017. okt. 22. 17:00 Győri VSE Soproni VSE 0 - 0 III. Kerületi TVE uszoda
 43993  2017. okt. 22. 17:15 Hélix SE Komló Kaposvári VK_Balaton 0 - 0 Kaposvári Városi Fürdő

Női OB I

ZF-Eger - Hungerit Szentes

2017. okt. 25. 18:00

Női OB I

DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo

2017. nov. 15. 18:00

Férfi OB I

FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa

2017. nov. 18. 17:45

OSC-Volgogárd, 2017.10.18. - Fotók: Madar Dávid
FTC-Split, 2017.10.14. - Fotók: Madar Dávid
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok