MűSOR
2019. március 23.
ID Időpont Hazai csapat Vendég csapat Eredmény Helyszín
E.ON Férfi OB I
 53637  2019. márc. 23. 12:45 KSI Tatabánya 10 - 8 Komjádi Béla Sportuszoda
 53636  2019. márc. 23. 16:00 Kaposvári VK PVSK-Mecsek Füszért 11 - 11 Kaposvári Városi Fürdő
 53639  2019. márc. 23. 16:00 AVUS UVSE Hunguest Hotels 11 - 11 Szombathelyi Városi Uszoda
 53607  2019. márc. 23. 17:30 BVSC-Zugló Szolnoki Dózsa 11 - 15 (ÉLŐ) Szőnyi úti uszoda
 53638  2019. márc. 23. 18:00 VasasPlaket Metalcom Szentes 3 - 6 (ÉLŐ) Komjádi Béla Sportuszoda
 53604  2019. márc. 23. 19:00 DVSE FTC-Telekom 0 - 0 Debreceni uszoda
 53605  2019. márc. 23. 19:00 BHSE A-HID OSC ÚJBUDA 0 - 0 Kőér utcai uszoda
 53606  2019. márc. 23. 20:30 PannErgy-MVLC-Miskol ZF-Eger 0 - 0 Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
Női OB I
 53724  2019. márc. 23. 00:00 BVSC-Zugló Hungerit Szentes 0 - 0 -
 53727  2019. márc. 23. 00:00 FTC-Telekom ZF-Eger 0 - 0 -
 53730  2019. márc. 23. 16:00 RB - Tatabánya BHSE 7 - 5 Tatabányai Sportuszoda
Férfi OB I/B
 48416  2019. márc. 23. 10:00 DVSE EKE SC 15 - 8 Debreceni uszoda
 48505  2019. márc. 23. 10:00 BVSC-Zugló MAFC 113 26 - 6 Szőnyi úti uszoda
 48413  2019. márc. 23. 11:00 KVSE BHSE 15 - 9 Nagykanizsai uszoda
 48417  2019. márc. 23. 11:00 ASI DSE YBL WPC 11 - 9 Komjádi Béla Sportuszoda
 48415  2019. márc. 23. 13:00 HVSC Neptun VSC 6 - 11 Vásárhelyi Városi Sportuszoda
 48503  2019. márc. 23. 15:00 Dunakanyar Waterpolo Swietelsky Bcsaba 19 - 7 Leányfalu Termálfürdő
 48414  2019. márc. 23. 18:00 FTC Telekom Szolnoki Dózsa 6 - 5 (ÉLŐ) FTC Uszoda - Népliget
 48504  2019. márc. 23. 18:00 Kaposvári VK Fehérvár VSE 4 - 4 (ÉLŐ) Kaposvári Városi Fürdő
 48506  2019. márc. 23. 18:00 SZEGEDI FVCS KFT Ceglédi VSE 12 - 0 (ÉLŐ) Szegedi Sportuszoda
Férfi OB II
 53688  2019. márc. 23. 11:00 Szentes Százhalombatta 6 - 8 Szentesi Uszoda - fedett
 53689  2019. márc. 23. 12:00 AQUA SE SE VK 9 - 9 Szentesi Uszoda - fedett
 53690  2019. márc. 23. 13:00 SE VK Százhalombatta 18 - 4 Szentesi Uszoda - fedett
 53691  2019. márc. 23. 14:00 Szentes AQUA SE 6 - 9 Szentesi Uszoda - fedett
DK Serdülő
 51752  2019. márc. 23. 11:15 SVSE Ceglédi lány 28 - 6 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 51753  2019. márc. 23. 12:15 C.S.S.v. Progress Oradea 14 - 21 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 51754  2019. márc. 23. 13:15 Szentes Szolnoki Dózsa 5 - 25 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 51755  2019. márc. 23. 14:15 C.S.S.v. SVSE 12 - 17 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 51756  2019. márc. 23. 15:15 Szolnoki Dózsa Ceglédi lány 29 - 1 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 51757  2019. márc. 23. 16:15 Szentes Progress Oradea 10 - 13 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
DK Gyermek IV.
 52107  2019. márc. 23. 11:00 Crisul Invictus SC 0 - 0 Nagyvárad
 52108  2019. márc. 23. 12:00 Szentes Lány DMTK-KVSE 0 - 0 Nagyvárad
 52109  2019. márc. 23. 13:00 KESI Lány Dynamo Ungvar 2007 0 - 0 Nagyvárad
 52106  2019. márc. 23. 14:00 Békéscsaba Spartak vegyes 0 - 0 Nagyvárad
 52111  2019. márc. 23. 15:00 DMTK-KVSE Crisul 0 - 0 Nagyvárad
 52112  2019. márc. 23. 16:00 Dynamo Ungvar 2007 Szentes Lány 0 - 0 Nagyvárad
 52110  2019. márc. 23. 17:00 Invictus SC Békéscsaba 0 - 0 (ÉLŐ) Nagyvárad
Budapesti Felnőtt
 52643  2019. márc. 23. 17:00 OSC Kft RETR-O-SC 6 - 6 (ÉLŐ) Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
DK Gyermek IV.
 52113  2019. márc. 23. 18:00 Spartak vegyes KESI Lány 0 - 0 (ÉLŐ) Nagyvárad
Budapesti Ifjúsági
 51121  2019. márc. 23. 10:00 Oázis SC Ifi KSI SE 0 - 0 ELHALASZTVA
 51120  2019. márc. 23. 13:00 A-HID OSC ÚJBUDA KPSE 16 - 8 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
 51123  2019. márc. 23. 14:15 BVSC-Zugló JSM Alapítvány 12 - 7 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
 51124  2019. márc. 23. 15:30 Váci VSE HUVK SE 3 - 4 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
Budapesti Gyermek 2004
 52757  2019. márc. 23. 11:30 Vízilovak KESI 2 - 16 Szőnyi út 50-es sátor
 52758  2019. márc. 23. 12:30 FTC-Telekom BVSC-Zugló 6 - 9 Szőnyi út 50-es sátor
 52760  2019. márc. 23. 13:30 A-HID OSC ÚJBUDA II. A-HID OSC ÚJBUDA I. 5 - 6 Szőnyi út 50-es sátor
 52759  2019. márc. 23. 13:30 KSI SI I. UVSE 0 - 0 ELHALASZTVA
 52761  2019. márc. 23. 14:30 Oázis SC HUVK SE 3 - 14 Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Gyermek 2006
 53486  2019. márc. 23. 10:00 BHSE POLO SC BVLSZ2006 7 - 11 Leányfalu Termálfürdő
 53429  2019. márc. 23. 10:00 HUVK SE FTC-Telekom 2 - 8 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
 53430  2019. márc. 23. 11:00 A-HID OSC ÚJBUDA I. PSN Zrt. 10 - 9 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
 53487  2019. márc. 23. 11:00 FTC-Telekom II. Balaton VK 8 - 7 Leányfalu Termálfürdő
 53458  2019. márc. 23. 11:30 CVSE AVUS 9 - 10 Szőnyi úti uszoda
 53515  2019. márc. 23. 11:45 A-HID OSC ÚJBUDA II. Városgazda UA 15 - 0 Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
 53431  2019. márc. 23. 12:00 Kaposvári VK UVSE 3 - 18 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
 53485  2019. márc. 23. 12:00 Fehérvár VSE GYŐRI VSE 12 - 7 Leányfalu Termálfürdő
 53459  2019. márc. 23. 12:30 ASI-Vasas PannErgy-MVLC-Miskol 12 - 5 Szőnyi úti uszoda
 53488  2019. márc. 23. 13:00 KÓPÉ ÚVSE YBL WPC I. 12 - 12 Leányfalu Termálfürdő
 53514  2019. márc. 23. 13:00 Soproni VSE Aquaworm Göd 2006 16 - 4 Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
 53460  2019. márc. 23. 13:30 KESI TVSE 8 - 4 Szőnyi úti uszoda
 53513  2019. márc. 23. 14:15 VUK Kistarcsa YBL WPC II. 9 - 5 Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
 53457  2019. márc. 23. 14:30 Oázis SC Pharmacoidea-SZVPS 11 - 16 Szőnyi úti uszoda
 53516  2019. márc. 23. 15:30 BVSC-Zugló II Százhalombatta 12 - 9 Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
Budapesti Gyermek 2007
 52927  2019. márc. 23. 17:00 VÁCI VSE KSI SE II. 4 - 4 (ÉLŐ) Váci Strandfürdő és Uszoda
 52926  2019. márc. 23. 18:00 HUVK SE VUK Kistarcsa 5 - 3 (ÉLŐ) Váci Strandfürdő és Uszoda
ÉK Baby I.
 52375  2019. márc. 23. 10:00 ZF-Eger II. MEAFC 0 - 0 Nyíregyházi uszoda
 52372  2019. márc. 23. 10:50 AQUA SE Zempléni VK 0 - 0 Nyíregyházi uszoda
 52373  2019. márc. 23. 11:40 ZF-Eger PannErgy-MVLC 0 - 0 Nyíregyházi uszoda
 52374  2019. márc. 23. 12:30 DVSE Octopus BVSE 0 - 0 Nyíregyházi uszoda
 52371  2019. márc. 23. 13:20 ZF-Eger II. Zempléni VK 0 - 0 Nyíregyházi uszoda
 52370  2019. márc. 23. 14:10 MEAFC ZF-Eger 0 - 0 Nyíregyházi uszoda
 52369  2019. márc. 23. 15:00 PannErgy-MVLC DVSE 0 - 0 Nyíregyházi uszoda
 52368  2019. márc. 23. 15:50 Octopus BVSE AQUA SE 0 - 0 Nyíregyházi uszoda
DVL Serdülő
 53006  2019. márc. 23. 11:00 Balaton Vízilabda Kl Mohács 1 4 - 8 Balatonfűzfői Uszoda
 53007  2019. márc. 23. 12:00 Sportliget Velence Plus 11 - 2 Balatonfűzfői Uszoda
 52970  2019. márc. 23. 13:00 BUSC BHSE-Dorog 3 - 11 Pesterzsébeti uszoda
 53008  2019. márc. 23. 13:00 Velence Plus Balaton Vízilabda Kl 2 - 2 Balatonfűzfői Uszoda
 52968  2019. márc. 23. 14:00 Balaton VK GYŐRI VSE 11 - 6 Pesterzsébeti uszoda
 53009  2019. márc. 23. 14:00 Mohács 1 Sportliget 3 - 12 Balatonfűzfői Uszoda
 52972  2019. márc. 23. 15:00 BUSC Fehérvár VSE 2 - 9 Pesterzsébeti uszoda
 52973  2019. márc. 23. 16:00 Erzsébeti SMTK Balaton VK 0 - 0 Pesterzsébeti uszoda
 52971  2019. márc. 23. 17:00 GYŐRI VSE BHSE-Dorog 16 - 3 (ÉLŐ) Pesterzsébeti uszoda
 52969  2019. márc. 23. 18:00 Fehérvár VSE Erzsébeti SMTK 11 - 4 (ÉLŐ) Pesterzsébeti uszoda

Női OB I

BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphic

2019. ápr. 09. 18:30

FTC-OSC férfibajnoki, 2019.03.20. (Fotók: Madar Dávid)
Eger-Szolnok férfibajnoki, 2019.03.20. (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok