Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Pék Gyula
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budakalász
Szezon Meccs
  2016/2017
     Ellenőr 125
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - MKB-Euroleasing-BVSC  2016/11/05  5-5
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/02/25  15-13
          KSI SE - EBP Tatabánya  2017/03/08  8-12
          DVSE - Racionet H  2017/03/25  13-13
          Metalcom-Szentes - UVSE Kft.  2017/04/01  12-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2017/04/19  7-6
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2017/05/13  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVSC - MAFC"111"  2016/09/24  7-3
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2016/10/08  14-13
          Racionet H - PVSK-PSN Zrt  2016/10/29  16-6
          Dunakanyar Waterpolo - Alfa SC - ESMTK  2016/11/12  12-9
          YBL WPC - Békéscsaba  2017/03/11  9-10
          DVSE - Kaposvári VK  2017/04/25  15-11
          ASI DSE - EKF SC  2017/05/20  10-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PTE-ÁOK - Soproni VSE  2016/10/22  13-4
          Győri VSE - FVSE  2016/10/22  8-18
          KVSE - Tatabánya Vizmű SE  2016/10/22  5-16
          Soproni VSE - Pápai SE  2016/10/22  7-10
          FVSE - PTE-ÁOK  2016/10/22  7-10
          Tatabánya Vizmű SE - Győri VSE  2016/10/22  10-5
          Pápai SE - KVSE  2016/10/22  10-10
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Kaposvári VK  2016/09/18  10-12
          DVSE - Racionet H  2016/10/30  9-17
          Honvéd KPS - UVSE II.  2016/11/06  6-15
          BVSC-Zugló - Legrand-Szentes  2016/11/13  13-12
          Kaposvári VK - KSI SE  2016/11/20  8-15
          Ceglédi VSE - PannErgy-MVLC  2016/12/18  
          Kaposvári VK - Racionet H  2017/03/12  8-11
          KSI SE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/04/02  12-2
          PSN Zrt. - Dunakanyar Waterpolo  2017/04/09  12-10
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/05/28  16-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Kaposvári VK  2016/09/18  4-13
          Dunakanyar Waterpolo - Kanizsa VSE  2016/10/09  10-4
          DVSE - Racionet Honvéd  2016/10/30  18-16
          Honvéd KPS - UVSE II.  2016/11/06  4-8
          BVSC-Zugló - Legrand-Szentes  2016/11/13  7-8
          Kaposvári VK - KSI SE  2016/11/20  8-17
          Ceglédi VSE - PannErgy-MVLC  2016/12/18  5-10
          Kanizsa VSE - UVSE II.  2017/02/19  9-18
          Kaposvári VK - Racionet Honvéd  2017/03/12  9-17
          KSI SE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/04/02  23-6
          PSN Zrt. - Dunakanyar Waterpolo  2017/04/09  20-6
          Dunakanyar Waterpolo - Kanizsa VSE  2017/05/21  10-9
          Kanizsa VSE - Váci VSE  2017/05/21  11-9
          Váci VSE - Dunakanyar Waterpolo  2017/05/21  10-9
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/05/28  19-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Kaposvári VK  2016/09/18  8-15
          Dunakanyar Waterpolo - Kanizsa VSE  2016/10/09  16-9
          DVSE - Racionet Honvéd  2016/10/30  12-15
          Honvéd KPS - UVSE II.  2016/11/06  4-19
          BVSC-Zugló - Legrand-Szentes  2016/11/13  15-10
          Kaposvári VK - KSI SE  2016/11/20  7-17
          Ceglédi VSE - PannErgy-MVLC  2016/12/18  4-6
          Kanizsa VSE - UVSE II.  2017/02/19  6-21
          Kaposvári VK - Racionet Honvéd  2017/03/12  9-14
          KSI SE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/04/02  15-8
          PSN Zrt. - Dunakanyar Waterpolo  2017/04/09  7-10
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/05/28  13-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Dunakanyar Waterpolo  2016/11/19  11-8
          HUVK SE - Oázis SC  2016/11/19  14-8
          JSMA - FTC Utánpótlás  2016/11/19  4-16
          Sportliget SE - YBL WPC  2016/11/19  3-12
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/05/20  11-19
          OSC VSE - Oázis SC  2017/05/20  12-9
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2017/05/20  9-9
          Honvéd Kölyök Polo S - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/02  10-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - KSI SE  2017/03/11  9-15
          Új-Hullám SE - Sportliget SE  2017/03/11  16-5
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/03/11  11-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Jog-Ászok VSK  2016/11/06  10-6
          YBL WPC - HETE  2016/11/06  10-3
          Vidám Vízilovak VSC - UVSE  2017/03/11  10-7
          Jog-Ászok VSK - Bánki Vízisport Egye  2017/05/07  11-3
          Budaörsi UVVSE - YBL WPC  2017/05/07  9-15
          Octopus SE - RETR-O-SC Közhasznú   2017/05/07  8-7
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/01  4-12
          Új-Hullám SE - OSC VSE II.  2016/10/01  2-28
          Ceglédi Vasutas Spor - FTC Utánpótlás  2016/10/01  1-24
          UVSE II. - OSC VSE  2017/04/29  9-13
          Ceglédi Vasutas Spor - YBL WPC  2017/04/29  11-14
          HUVK SE II. - Kistarcsa  2017/04/29  
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Győri VSE  2016/10/08  5-6
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE II.  2016/10/08  31-2
          Angyalföldi Sportisk - BVSC-Zugló  2016/10/08  10-20
          BVSC-Zugló - Hírös Sport Nonprofi  2017/06/02  11-11
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - PannErgy-MVLC  2017/01/21  14-13
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger  2017/01/21  8-11
          ZF-Eger - DVSE  2017/01/21  14-10
          Szegedi VPS - Kaposvári VK  2017/01/28  16-8
          FVSE - DVSE  2017/01/28  12-6
          DVSE - Kaposvári VK  2017/01/28  11-16
          FVSE - Szegedi VPS  2017/01/28  7-20
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - CVK  2017/06/03  12-8
          Soproni VSE - Váci VSE  2017/06/03  6-10
          Győri VSE - PSN Zrt.  2017/06/03  11-8
          CVK - Soproni VSE  2017/06/03  7-13
          PSN Zrt. - Váci VSE  2017/06/03  8-8
       DVL Gyermek "B" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKLSE - Velence  2017/04/08  5-31
          Velence - Mohács 2  2017/04/08  16-6
          Balaton VK - BVSKA  2017/04/08  16-4
          Szekszárdi SKV - HKLSE  2017/04/08  20-27
          BVSKA - Mohács 2  2017/04/08  21-7
          Szekszárdi SKV - Balaton VK  2017/04/08  2-37
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - Racionet H  2016/10/08  12-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2016/11/02  16-8
          Racionet H - DUE-Maarsk Graphics  2016/11/09  5-15
          Racionet H - Szegedi V. T&N SZTE  2017/02/04  11-13
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - III. Kerületi TVE  2016/12/11  6-6
          HVSC - ASI DSE  2016/12/11  6-9
          Bánki VSE - BVSC-Zugló  2016/12/11  8-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - TVSE  2016/10/16  8-16
          UVSE I. - DFVE  2016/10/16  15-8
          DFVE - ZF-Eger  2017/02/05  18-9
          UVSE I. - UVSE II.  2017/02/16  26-4
          BVSC-Zugló - Győri VSE  2017/04/06  21-2
          POLO Sport Club - Győri VSE  2017/04/29  15-5
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - DFVE  2016/10/16  14-6
          DFVE - ZF-Eger  2017/02/05  18-17
          BVSC-Zugló - Győri VSE  2017/04/06  13-9
          POLO Sport Club - Győri VSE  2017/04/29  15-2
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/05/28  11-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - TVSE  2016/10/16  24-10
          DFVE - ZF-Eger  2017/02/05  12-10
          BVSC-Zugló - Győri VSE  2017/04/06  9-4
          POLO Sport Club - Győri VSE  2017/04/29  13-4
  2015/2016
     Ellenőr 109
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Kaposvári Vízilabda   2015/09/26  19-9
          OSC VSE - MTK 1888 Vízilabda,   2015/11/21  10-9
          MAFC "110" - EKF SC  2015/12/05  11-6
          BVSC- Zugló - PVSK-PSN  2015/12/05  14-7
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE Continental  2016/02/20  10-14
          ASI DSE - UVSE Continental  2016/03/05  6-15
          Kaposvári Vízilabda - SZVSC  2016/03/05  3-9
          Kanizsa Vízilabda Sp - ASI DSE  2016/03/19  9-8
          MTK 1888 Vízilabda, - Tiszavirág SZVPS  2016/05/07  19-2
          EKF SC - BVSC- Zugló  2016/05/21  5-0
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC Miskolci Vízila - Szolnok 2  2015/11/07  11-9
          Lamantinok - Váci Vízilabda Sport  2015/11/07  11-17
          GyAVC - Szolnok 2  2015/11/07  6-12
          Lamantinok - EVSC  2015/11/07  6-11
          MVLC Miskolci Vízila - Váci Vízilabda Sport  2015/11/07  10-14
          EVSC - GyAVC  2015/11/07  16-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sport - SZVSC  2015/09/19  9-10
          UVSE Continental II. - OSC Vízilabda Sporte  2015/10/22  5-13
          Ceglédi Vasutas Spor - Csabai Csirkefogók V  2015/10/28  18-7
          MVLC Miskolci Vízila - Oázis SC  2015/11/15  13-4
          UVSE Continental II. - YBL Water Polo Club   2015/12/13  10-12
          YBL Water Polo Club - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/14  7-11
          YBL Water Polo Club - Fehérvár Póló Sport   2016/02/21  2-8
          Ceglédi Vasutas Spor - Csongrád  2016/02/28  8-10
          Vasas-Continental - BVSC- Zugló  2016/03/13  10-11
          Vasas-Continental II - Fehérvár Póló Sport   2016/03/13  8-13
          OSC Vízilabda Sporte - Pécsi Sport Nonprofi  2016/03/14  8-12
          Százhalombattai Vízi - Kölyök Póló Suli  2016/03/14  10-9
          Ceglédi Vasutas Spor - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/15  10-11
          Vasas-Continental II - YBL Water Polo Club   2016/05/22  4-13
          Szentes - AVUS  2016/05/27  12-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sport - SZVSC  2015/09/19  9-12
          Kanizsa Vízilabda Sp - Százhalombattai Vízi  2015/10/18  12-14
          UVSE Continental II. - OSC Vízilabda Sporte  2015/10/22  14-4
          Ceglédi Vasutas Spor - Csabai Csirkefogók V  2015/10/28  17-7
          MVLC Miskolci Vízila - Oázis SC  2015/11/15  9-11
          UVSE Continental II. - YBL Water Polo Club   2015/12/13  12-7
          YBL Water Polo Club - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/14  12-8
          YBL Water Polo Club - Fehérvár Póló Sport   2016/02/21  4-5
          Ceglédi Vasutas Spor - Csongrád  2016/02/28  19-13
          Vasas-Continental - BVSC- Zugló  2016/03/13  11-10
          Százhalombattai Vízi - Honvéd KPS  2016/03/14  11-13
          Ceglédi Vasutas Spor - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/15  9-12
          Kanizsa Vízilabda Sp - YBL Water Polo Club   2016/05/22  11-10
          Százhalombattai Vízi - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/22  7-15
          Szentes - AVUS  2016/05/27  11-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sport - SZVSC  2015/09/19  6-15
          Kanizsa Vízilabda Sp - Százhalombattai Vízi  2015/10/18  10-13
          UVSE Continental II. - OSC Vízilabda Sporte  2015/10/22  12-6
          Ceglédi Vasutas Spor - Csabai Csirkefogók V  2015/10/28  10-7
          MVLC Miskolci Vízila - Oázis SC  2015/11/15  8-10
          UVSE Continental II. - YBL Water Polo Club   2015/12/13  10-12
          YBL Water Polo Club - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/14  9-5
          YBL Water Polo Club - Fehérvár Póló Sport   2016/02/21  13-8
          Ceglédi Vasutas Spor - Csongrád  2016/02/28  9-15
          Vasas-Continental - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/13  11-13
          Ceglédi Vasutas Spor - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/15  23-6
          Szentes - AVUS  2016/05/27  17-10
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - Semmelweis VKS  2015/09/20  7-10
          OSC VSE - YBL WPC  2016/02/13  9-5
          Jog-Ászok VSK - Csepeli VSE  2016/05/29  14-8
          RETR-O-SC Közhasznú - ELTE Vízilabda DSK  2016/05/29  17-7
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd Spo - Százhalombatta  2015/12/05  1-40
          Domino Avus - YBL WPC  2015/12/05  
          BVSC-Póló Zugló II. - Kaposvár Vízilabda K  2015/12/05  3-14
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2016/05/14  15-13
          KSI SE - UVSE Continental  2016/05/14  12-8
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/05/14  18-7
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2016/05/14  5-0
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Domino Avus  2016/02/13  9-5
          FVSE - Honvéd UVKSE  2016/02/13  3-16
          Domino Avus - Hírös Sport Nonprofi  2016/02/13  7-11
          Dunaújvárosi Főiskol - FVSE  2016/02/13  11-10
          FTC Utánpótlás - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/05/07  21-11
          ASI-Vasas I. - Mentalfitol SZVPS  2016/05/07  6-12
          UVSE Continental I. - Oázis SC  2016/05/07  20-8
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Sul  2016/01/19  16-12
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Domino Avus  2016/02/06  7-13
          Budafóka XXII. ker. - HUVK SE  2016/02/06  5-29
          Kaposvár Vízilabda K - Százhalombatta  2016/02/06  5-15
          Budafóka XXII. ker. - Bókay - KSI  2016/02/06  9-7
          FVSE - ASI-MSA  2016/03/19  11-10
          Vodafone Pólósuli - Vidám Vízilovak Vízi  2016/03/19  4-9
          KSI SE II. - Sport és Szabadidő K  2016/03/19  15-4
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cívis Póló Vízilabda - UVSE Continental I.  2016/01/30  5-18
          KSI SE - BVSC- Zugló  2016/01/30  10-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Kft. - ZF-Eger-EKF  2015/10/10  12-10
          TVSE Vízilabda Kft. - Kópé Úszó, -Vízilabd  2015/10/24  9-11
          ZF-Eger-EKF - BVSC- Zugló  2015/11/07  9-11
          TVSE Vízilabda Kft. - Kópé Úszó, -Vízilabd  2015/11/18  7-7
          TVSE Vízilabda Kft. - ZF-Eger-EKF  2016/04/23  8-15
          BVSC- Zugló - Hungerit Szentes  2016/05/07  11-10
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - BVSC- Zugló  2016/05/01  4-9
          Kerület - HVSC  2016/05/01  11-12
          Bánki VSE - DSC-SI  2016/05/01  6-11
          HVSC - Kerület  2016/05/01  10-6
          BVSC- Zugló - ASI DSE  2016/05/01  8-3
          DSC-SI - Bánki VSE  2016/05/01  8-6
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ZF-Eger-EKF  2015/11/28  17-12
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental II. - Szentes  2015/10/11  4-15
          UVSE Continental I. - DFVE  2015/11/22  13-3
          DFVE - UVSE Continental II.  2016/03/12  19-4
          UVSE Continental II. - ZF-Eger  2016/03/20  10-12
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - DFVE  2015/11/22  17-5
          Ceglédi VA - ASI DSE  2016/02/28  9-6
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - Szentes  2015/10/11  19-11
          Ceglédi Úszó és Vízi - ASI DSE  2016/02/28  8-9
          DFVE - UVSE Continental  2016/03/12  7-12
          UVSE Continental - ZF-Eger  2016/03/20  23-6
     Időmérő 4
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Szeged Diapolo  2015/12/12  9-5
          A-HID OSC - ZF-Eger  2015/12/12  4-5
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE Vízilabda Kft.  2015/11/28  4-8
          UVSE Vízilabda Kft. - BVSC- Zugló  2015/11/29  6-5
  2014/2015
     Időmérő 6
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HÍD OSC - RACIONET Honvéd  2014/10/07  8-6
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET Honvéd - A-HÍD OSC   2014/12/05  1-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2014/12/05  5-6
          A-HÍD OSC - Szolnoki Dózsa  2014/12/07  7-10
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - UVSE-Centrál  2014/12/06  9-15
          Dunaújvárosi Fői - UVSE-Centrál  2014/12/07  5-6
     Ellenőr 170
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-MECSEK F. - KSI SE  2014/10/11  13-13
          KSI SE - Kaposvári VK  2014/10/18  7-10
          ZF-Eger - DVSE  2014/11/22  16-2
          Tiszavirág Szeged - BVSC Wáberer  2014/12/13  8-9
          Vasas Plaket - Kaposvári VK  2015/01/17  10-8
          A-HÍD OSC - BVSC Wáberer  2015/02/12  13-8
          DVSE - Vasas Plaket  2015/02/25  7-6
          Szolnok - KSI SE  2015/03/11  18-4
          RACIONET Honvéd - ZF-Eger  2015/04/22  4-5
          PVSK-MECSEK F. - KSI SE  2015/05/06  8-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - Ceglédi Vasutas   2014/09/27  8-11
          Ceglédi Vasutas - KESI  2014/11/15  5-5
          BVSC- Zugló - KESI  2014/12/13  13-8
          Ceglédi Vasutas - MAFC  2015/02/14  8-11
          Ceglédi Vasutas - BVSC- Zugló  2015/02/28  5-7
          YBL Water Polo C - Neptun VSC  2015/03/07  8-7
          Neptun VSC - Angyalföldi Spor  2015/03/14  11-10
          Tiszavirág SZVPS - Tatabányai Vízmű  2015/03/21  11-12
          SZTE EHÖK Sport - Tiszavirág SZVPS  2015/03/22  8-14
          Ceglédi Vasutas - Szolnok  2015/05/09  9-12
          YBL Water Polo C - Honvéd UVKSE  2015/05/16  11-7
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok 2 - Lamantinok  2015/02/28  6-3
          MVLC Miskolci Ví - EVSC  2015/02/28  13-9
          GyAVC - Kertészeti Egyet  2015/02/28  5-8
          EVSC - Szolnok 2  2015/02/28  10-9
          Kertészeti Egyet - MVLC Miskolci Ví  2015/02/28  8-17
          Lamantinok - GyAVC  2015/02/28  15-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - HVSC  2014/09/14  30-4
          Budapesti Honvéd - Tatabányai Vízmű  2014/09/21  12-4
          Tatabányai Vízmű - UVSE   2014/09/28  6-18
          Szolnok - HVSC  2014/10/12  19-6
          A-Híd OSC - Kaposvári Vízila  2014/11/02  8-12
          UVSE II. - Százhalombattai   2014/11/09  12-7
          Budapesti Honvéd - UVSE   2014/11/16  10-16
          UVSE II. - A-Híd OSC   2014/11/23  12-7
          HKPS - A-Híd OSC   2014/12/14  7-21
          KESI - Ceglédi Vasutas   2014/12/21  7-19
          Szentes - ZF-Eger  2015/02/06  8-10
          Szolnok - MVLC   2015/02/08  28-3
          Budapesti Honvéd - KSI SE  2015/02/18  12-8
          ZF-Eger - DOMINOAVUS  2015/02/22  37-1
          DVSE - KSI SE  2015/03/01  9-13
          HVSC - Rossmann SZVPS  2015/03/03  4-29
          FTC Vízilabda Ut - DVSE  2015/03/08  15-6
          BVSC- Zugló - Szentes  2015/03/18  9-11
          Fehérvár Póló Sp - YBL Water Polo C  2015/03/29  18-9
          UVSE - Budapesti Honvéd  2015/04/02  17-6
          A-Híd OSC - UVSE II.  2015/04/07  12-8
          Fehérvár Póló Sp - Kaposvári Vízila  2015/04/12  4-17
          MTK 1888 Vízilab - Ceglédi Vasutas   2015/04/19  9-20
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - HVSC  2014/09/14  13-12
          RACIONET HONVÉD - Tatabányai Vízmű  2014/09/21  13-8
          Tatabányai Vízmű - UVSE   2014/09/28  5-11
          Szolnok - HVSC  2014/10/12  19-8
          A-Híd OSC - Kaposvári Vízila  2014/11/02  11-7
          RACIONET HONVÉD - UVSE   2014/11/16  4-17
          UVSE II. - A-Híd OSC   2014/11/23  8-9
          HKPS - A-Híd OSC   2014/12/14  4-24
          KESI - Ceglédi Vasutas   2014/12/21  22-11
          Szentes - ZF-Eger  2015/02/06  12-2
          Szolnok - MVLC   2015/02/08  28-4
          RACIONET HONVÉD - KSI SE  2015/02/18  8-22
          ZF-Eger - Aligátor Vízilab  2015/02/22  12-5
          DVSE - KSI SE  2015/03/01  11-17
          HVSC - Generali SZVPS  2015/03/03  9-15
          FTC Vízilabda Ut - DVSE  2015/03/08  11-4
          BVSC- Zugló - Szentes  2015/03/18  5-12
          Generali SZVPS - Csabai Csirkefog  2015/03/22  10-9
          Fehérvár Póló Sp - YBL Water Polo C  2015/03/29  12-5
          UVSE - RACIONET HONVÉD  2015/04/02  20-7
          A-Híd OSC - UVSE II.  2015/04/07  7-8
          Fehérvár Póló Sp - Kaposvári Vízila  2015/04/12  9-6
          MTK 1888 Vízilab - Ceglédi Vasutas   2015/04/19  16-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - HVSC  2014/09/14  12-8
          RACIONET HONVÉD - Tatabányai Vízmű  2014/09/21  17-11
          Tatabányai Vízmű - UVSE   2014/09/28  5-15
          Szolnok - HVSC  2014/10/12  15-8
          Oázis Sport Club - Kaposvári Vízila  2014/11/02  9-25
          RACIONET HONVÉD - UVSE   2014/11/16  9-16
          UVSE II. - Oázis Sport Club  2014/11/23  12-8
          HKPS - Oázis Sport Club  2014/12/14  6-24
          KESI - Ceglédi Vasutas   2014/12/21  12-8
          Szentes - ZF-Eger  2015/02/06  15-10
          Szolnok - MVLC Miskolci Ví  2015/02/08  26-6
          RACIONET HONVÉD - KSI SE  2015/02/18  9-14
          ZF-Eger - Aligátor Vízilab  2015/02/22  9-12
          DVSE - KSI SE  2015/03/01  14-8
          HVSC - Szokodi Ac.SZVPS  2015/03/03  7-9
          FTC Vízilabda Ut - DVSE  2015/03/08  9-12
          BVSC-PÓLÓ - Szentes  2015/03/18  12-14
          Szokodi Ac.SZVPS - Csabai Csirkefog  2015/03/22  16-6
          Fehérvár Póló Sp - YBL Water Polo C  2015/03/29  11-13
          Oázis Sport Club - UVSE II.  2015/04/07  10-6
          Fehérvár Póló Sp - Kaposvári Vízila  2015/04/12  8-20
          MTK 1888 Vízilab - Ceglédi Vasutas   2015/04/19  13-11
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Utánpó - Ceglédi Vasutas Spor  2015/05/10  13-11
          R.HONVÉD U - Fehérvár Póló Sport   2015/05/17  18-7
          MTK 1888 Vízilabda, - UVSE I.  2015/05/24  5-14
          MTK 1888 Vízilabda, - Csabai Csirkefogók V  2015/06/14  9-3
          Balaton Vízilabda Kl - Fehérvár Póló Sport   2015/06/14  3-9
          Csabai Csirkefogók V - Balaton Vízilabda Kl  2015/06/14  14-7
          MTK 1888 Vízilabda, - Fehérvár Póló Sport   2015/06/14  10-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Semmelweis VKS  2014/11/16  10-4
          1427 VSE - MAFC - Schönherz  2014/11/16  4-11
          Bánki VSE - Vidám Vízilovak   2014/11/16  13-21
          Octopus SE - Oázis SC  2015/03/08  12-13
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - FTC Utánpótlás  2015/05/10  7-6
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - OSC Ifi   2015/03/07  7-9
          Sportliget SE - Váci Vízilabda S  2015/03/07  8-14
          KSI SE - BVSC-Póló  2015/03/07  15-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC gy - Százhalombatta  2014/11/02  7-18
          Vasas Sport Club - Hírös Sport Nonp  2014/11/02  6-14
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Honvéd Kölyök Pó  2014/11/10  29-7
          MVLC - Cívis Póló Vízil  2014/11/17  23-11
          Tiszavirág SZVPS - Szentes  2014/11/20  16-10
          FTC Waterpolo - Vasas  2014/12/10  17-14
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak - Kópé ÚVSE  2015/05/30  11-8
          OSC VSE - Oázis SC  2015/05/30  4-12
          Kaposvár VK I. - Vidám Vízilovak   2015/05/30  10-13
          Budafóka XXII. k - Domino Avus  2015/05/30  5-11
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Utánpó - Ceglédi Vasutas Spor  2015/05/10  18-10
          Racionet H - Fehérvár Póló Sp  2015/05/17  17-7
          Kaposvári Vízilabda - YBL Water Polo Club   2015/06/07  8-4
          Százhalombattai Vízi - FTC Vízilabda Utánpó  2015/06/07  3-19
          Százhalombattai Vízi - YBL Water Polo Club   2015/06/07  7-5
          FTC Vízilabda Utánpó - Kaposvári Vízilabda   2015/06/07  14-6
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Utánpó - Ceglédi Vasutas Spor  2015/05/10  19-5
          R.HONVÉD U - Fehérvár Póló Sp  2015/05/17  15-5
          MTK 1888 Vízilabda, - UVSE  2015/05/24  14-8
          Vasas Sport Club - Szolnok  2015/05/31  6-2
          ZF-Eger - Szolnok  2015/05/31  5-3
          Pécsi Sport Nonprofi - Vasas Sport Club  2015/05/31  7-11
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - Dunaújvárosi Fői  2014/11/18  8-17
          SZNVE - BVSC- Zugló  2014/12/02  3-19
          ZF-Eger-EKF - BVSC- Zugló  2015/02/04  9-10
          Dunaújvárosi Fői - ZF-Eger-EKF  2015/02/07  15-8
          KESI - UVSE  2015/03/04  9-13
          ASI DSE - KESI  2015/03/07  5-6
          KÓPÉ ÚVSE - UVSE  2015/03/07  6-7
          KÓPÉ ÚVSE - KESI  2015/03/31  6-10
          ZF-Eger-EKF - SZNVE  2015/05/01  15-12
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE   2014/10/05  16-15
          UVSE - H POLO  2014/11/09  21-6
          UVSE II. - KESI  2014/11/09  7-7
          KESI - H POLO  2014/12/21  4-13
          BVSC-PÓLÓ - ASI DSE  2015/01/11  28-5
          H POLO - ASI DSE  2015/01/25  11-6
          ZF-Eger - KESI  2015/02/01  10-10
          ASI DSE - UVSE II.  2015/03/14  6-11
          Szentes - SZNVE  2015/04/22  22-5
          SZNVE - ASI DSE  2015/04/26  11-9
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE   2014/10/05  8-14
          UVSE - H POLO  2014/11/09  11-7
          SZNVE - HVSC  2014/11/20  9-4
          KESI - H POLO  2014/12/21  7-15
          BVSC-PÓLÓ - Fehérvár Póló Sp  2015/01/11  23-9
          H POLO - Fehérvár Póló Sp  2015/01/25  20-1
          ZF-Eger - KESI  2015/02/01  9-8
          Fehérvár Póló Sp - UVSE   2015/04/12  2-19
          Szentes - SZNVE  2015/04/22  26-4
          SZNVE - Fehérvár Póló Sp  2015/04/26  12-9
          Tatabányai Vízmű - UVSE   2015/05/03  2-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cegléd - HVSC  2014/11/15  11-6
          ZF-Eger - DFVE  2014/11/18  14-3
          SZNVE - BVSC-PÓLÓ  2014/12/02  3-18
          BVSC-PÓLÓ - DFVE  2014/12/13  11-5
          Tatabányai Vízmű - Vidám VVSE  2014/12/20  24-3
          Győri Vízisport - Cegléd  2014/12/20  23-12
          DFVE - Tatabányai Vízmű  2015/02/07  4-11
          UVSE - Szentes  2015/05/02  11-7
     Titkár 1
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Dunaújvárosi Fői  2014/12/06  11-13
  2013/2014
     Időmérő 24
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2013/10/04  13-9
          Debrecen - Kaposvári VK  2013/10/19  13-9
          LACTIV-Vasas - Széchenyi B.-FTC  2014/01/17  10-7
          LACTIV-Vasas - KSI SE  2014/02/01  10-8
          RACIONET HONVÉD - Szolnoki Dózsa  2014/02/28  8-9
          Szolnoki Dózsa - DIAPOLO Szeged  2014/03/07  8-9
          RACIONET HONVÉD - ZF-Eger  2014/03/11  5-8
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2014/04/05  11-12
          LACTIV-Vasas - Debrecen  2014/05/03  12-9
          BVSC- Zugló - Kaposvári VK  2014/05/10  12-9
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2014/05/12  5-11
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2014/05/15  6-8
          OSC-ÚJBUDA - KSI SE  2014/05/16  16-12
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2014/05/19  14-11
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DIAPOLO Szeged - Kaposvári Vízila  2013/11/16  15-4
          Szolnok - TEVA-Vasas  2013/11/16  11-8
          DIAPOLO Szeged - Szolnok  2013/11/17  9-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Érd-MAFC - ASI DSE  2014/04/05  8-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Vasas  2014/05/28  12-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Vasas  2014/05/28  6-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE V Kft - DFVE  2014/04/09  10-13
          UVSE V Kft - DFVE  2014/04/14  6-14
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - ZF-Eger  2013/11/17  10-9
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sp - POLO SC  2014/04/22  2-24
     Titkár 1
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DIAPOLO Szeged - RACIONET HONVÉD  2014/03/28  7-6
     Ellenőr 122
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-Füszért - KSI SE  2013/11/02  11-10
          Szolnoki Dózsa - RACIONET HONVÉD  2013/11/06  14-11
          LACTIV-Vasas - BVSC- Zugló  2013/11/30  11-10
          Debrecen - KSI SE  2013/12/14  18-10
          RACIONET HONVÉD - YBL Waterpolo C  2014/01/10  16-8
          Valdor Szentes - Szolnoki Dózsa  2014/02/15  8-16
          KSI SE - PVSK-Füszért  2014/03/08  8-8
          BVSC- Zugló - LACTIV-Vasas  2014/03/29  7-13
          OSC-ÚJBUDA - DIAPOLO Szeged  2014/04/11  7-13
          ZF-Eger - DIAPOLO Szeged  2014/04/19  14-8
          Szolnoki Dózsa - RACIONET HONVÉD  2014/04/25  16-9
          Kaposvári VK - BVSC- Zugló  2014/05/07  11-7
          KSI SE - OSC-ÚJBUDA  2014/05/13  12-4
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-PSN - KESI  2013/10/05  7-9
          BVSC- Zugló - Ceglédi Vasutas   2013/10/11  19-11
          MVLC - BVSC- Zugló  2013/10/26  23-11
          Eszterházy Károl - ASI DSE  2013/10/26  13-7
          HVSC Club - Szegedi Vizipóló  2013/11/09  18-18
          DEAC - Szegedi Vizipóló  2013/12/14  12-6
          Honvéd Utánpótlá - KESI  2014/04/05  10-8
          Tatabányai Vízmű - MVLC  2014/05/10  5-8
          Honvéd Utánpótlá - Érd-MAFC  2014/05/17  15-11
          Eszterházy Károl - Neptun VSC  2014/05/24  8-11
          BVSC- Zugló - UVSE  2014/05/29  7-14
          MVLC - KVSE  2014/06/28  12-9
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Szentesi Öregfiú  2014/03/22  10-11
          UVSE - KESI  2014/03/22  17-3
          Szolnok 2 - Főnix Ifjúsági K  2014/03/22  10-16
          Szentesi Öregfiú - KESI  2014/03/22  14-9
          Főnix Ifjúsági K - UVSE  2014/03/22  15-7
          KSI SE - Szolnok 2  2014/03/22  9-15
          DFVE - Vadász Vízilabda  2014/04/26  6-19
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló Sp  2014/04/26  6-11
          Pápai SE - UVSE II.  2014/04/26  1-21
          KVSE - Fehérvár Póló Sp  2014/04/26  9-5
          Tatabányai Vízmű - Pápai SE  2014/04/26  23-4
          DFVE - UVSE II.  2014/04/26  6-9
          UVSE - Vadász Vízilabda  2014/05/31  5-0
          MVSI - SZVTK  2014/05/31  0-5
          Vadász Vízilabda - SZVTK  2014/05/31  0-5
          UVSE - SZVTK  2014/05/31  20-10
          MVSI - UVSE  2014/05/31  0-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2013/11/01  10-12
          UVSE - ZF-Eger  2013/11/20  7-8
          Kölyök Póló Suli - Tatabányai Vízmű  2013/12/01  3-16
          PSN Zrt. - UVSE  2013/12/08  11-12
          BVSC- Zugló - Debreceni Cívis   2014/02/23  14-7
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Fehérvár Póló Sp  2014/03/02  9-11
          Kaposvári Vízila - Vasas  2014/03/09  10-11
          Vasas - Szegedi Vizipóló  2014/04/06  12-4
          Kaposvári Vízila - BVSC- Zugló  2014/04/17  9-10
          Szentes - UVSE  2014/04/23  8-10
          KSI SE - ZF-Eger  2014/05/11  9-10
          RACIONET HONVÉD - UVSE  2014/05/25  5-12
          UVSE - Szentes  2014/06/01  10-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger  2013/10/22  13-8
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2013/11/01  12-5
          AQUA SE - Csongrád Városi   2013/11/10  14-16
          MVSI - Csabai Csirkefog  2013/11/10  8-9
          Kölyök Póló Suli - Tatabányai Vízmű  2013/12/01  5-13
          PSN Zrt. - UVSE  2013/12/08  12-13
          BVSC- Zugló - Debreceni Cívis   2014/02/23  8-5
          Kaposvári Vízila - FTC Vízilabda Ut  2014/03/09  5-16
          Vasas - UVSE  2014/04/06  14-19
          Kaposvári Vízila - BVSC- Zugló  2014/04/17  6-10
          Szentes - UVSE  2014/04/23  11-22
          FTC Vízilabda Ut - BVSC- Zugló  2014/05/17  7-15
          Honvéd-Up. VKSE - UVSE  2014/05/25  8-12
          UVSE - Szentes  2014/06/01  14-10
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2014/06/07  13-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger  2013/10/22  5-6
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - FTC Vízilabda Ut  2013/11/01  11-5
          AQUA SE - Csongrád Városi   2013/11/10  8-7
          MVSI - Csabai Csirkefog  2013/11/10  5-9
          Kölyök Póló Suli - Tatabányai Vízmű  2013/12/01  5-24
          PSN Zrt. - UVSE  2013/12/08  2-18
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Debreceni Cívis   2014/02/23  18-6
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Fehérvár Póló Sp  2014/03/02  12-10
          Kaposvári Vízila - FTC Vízilabda Ut  2014/03/09  9-14
          UVSE - Debreceni Cívis   2014/03/16  7-6
          Vasas - UVSE  2014/04/06  7-13
          Kaposvári Vízila - Szentes  2014/04/16  8-11
          Szentes - Szegedi Vizipóló  2014/04/23  15-7
          KSI SE - ZF-Eger  2014/05/11  9-4
          Honvéd-Up. VKSE - Szegedi Vizipóló  2014/05/25  13-5
          UVSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/06/01  6-10
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2014/06/07  12-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Budaörsi ÚVVSE  2014/04/13  12-7
          MAFC - Schönherz - Komplex Póló Sul  2014/05/17  15-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget Sport - Oázis SC  2014/05/17  1-24
          Bókay - KSI - Ceglédi Vasutas   2014/05/17  9-6
       2014. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Kaposvári Vízila  2014/02/09  14-5
          Kaposvári Vízila - BVSC- Zugló  2014/02/09  10-13
          BVSC- Zugló - UVSE  2014/02/09  8-11
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - Hungerit-Szentes  2013/10/12  7-8
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2013/11/27  11-13
          Hungerit-Szentes - SZNVE  2014/02/15  12-9
          DFVE - Angyalföldi SI D  2014/03/01  25-5
          SZNVE - BVSC- Zugló  2014/03/12  8-10
          Angyalföldi SI D - BVSC- Zugló  2014/04/12  4-24
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - UVSE I  2013/10/20  8-20
          DFVE - Szentes  2013/11/24  12-9
          UVSE II - UVSE I  2014/04/13  8-21
          POLO SC - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/04/13  6-18
          ZF-Eger - UVSE I  2014/05/24  3-26
          DFVE - POLO SC  2014/06/08  22-19
          ASI DSE - UVSE II  2014/06/11  4-11
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - UVSE I  2014/06/14  8-12
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - UVSE  2013/10/20  2-31
          DFVE - Szentes  2013/11/24  6-22
          POLO SC - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/04/13  10-14
          ZF-Eger - UVSE  2014/05/24  9-19
          DFVE - POLO SC  2014/06/08  4-19
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - UVSE  2014/06/14  10-11
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyVSE - DVSI  2013/10/13  11-20
          UVSE - POLO SC  2014/03/16  13-8
          GyVSE - KESI  2014/04/22  6-18
          POLO SC - SZNVE  2014/04/27  41-4
          Tatabányai Vízmű - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/05/10  13-4
          KESI - Fehérvár Póló Sp  2014/05/10  21-8
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Fehérvár Póló Sp  2014/05/10  16-8
          Tatabányai Vízmű - KESI  2014/05/10  10-12
  2012/2013
     Titkár 1
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - TEVA-Vasas  2013/04/13  5-10
     Ellenőr 213
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKF-EgerFood-Imo - TEVA-Vasas  2012/10/16  8-14
          Valdor-Szentes - TEVA-Vasas  2012/10/24  6-11
          Groupama-Honvéd - EKF-EgerFood-Imo  2012/11/03  8-3
          Valdor-Szentes - JuniorVálogatott  2012/11/13  12-9
          Szolnoki D-K - Orvosegyetem SC  2012/11/17  14-7
          EKF-EgerFood-Imo - Valdor-Szentes  2012/11/20  6-7
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/12/01  4-9
          EKF-EgerFood-Imo - Szolnoki D-K  2012/12/12  3-13
          EKF-EgerFood-Imo - A-HID Szeged  2013/01/12  8-13
          FTC - Szolnoki D-K  2013/01/19  4-9
          PVSK - TEVA-Vasas  2013/02/09  7-9
          ZF-Eger - JuniorVálogatott  2013/02/11  15-7
          EKF-EgerFood-Imo - PVSK  2013/02/20  10-8
          ZF-Eger - Valdor-Szentes  2013/02/23  20-6
          EKF-EgerFood-Imo - FTC  2013/03/06  5-5
          Kaposvári Vízila - EKF-EgerFood-Imo  2013/04/04  5-8
          EKF-EgerFood-Imo - Groupama-Honvéd  2013/04/10  10-11
          JuniorVálogatott - FTC  2013/04/18  13-8
          JuniorVálogatott - EKF-EgerFood-Imo  2013/05/03  9-7
          EKF-EgerFood-Imo - Orvosegyetem SC  2013/05/08  6-7
          JuniorVálogatott - Orvosegyetem SC  2013/05/14  6-10
          TEVA-Vasas - A-HID Szeged  2013/05/17  8-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - HPVK-ESMTK  2012/09/29  5-21
          Neptun Vízilabda - BVSC- Zugló  2012/10/13  7-11
          SZVPS - HPVK-ESMTK  2013/03/23  6-9
          KESI - SZVPS  2013/03/29  7-7
          KSI SE - Tatabányai Vízmű  2013/03/30  11-8
          HPVK-ESMTK - KESI  2013/04/06  11-7
          Bánki VSE - SZVPS  2013/04/13  9-22
          Szolnok D-K - KESI  2013/05/04  14-9
          Szolnok D-K - MVSI  2013/05/11  10-10
          KESI - Szolnok D-K  2013/06/08  13-16
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - OSC  2012/10/13  15-3
          KEAC - HPVK-ESMTK  2012/10/13  5-12
          FPSE - FISE  2012/10/13  2-16
          HPVK-ESMTK - OSC  2012/10/13  9-4
          FISE - UVSE  2012/10/13  8-7
          KEAC - FPSE  2012/10/13  11-3
          UVSE - HPVK-ESMTK  2012/12/08  12-9
          FPSE - OSC  2012/12/08  5-10
          KEAC - FISE  2012/12/08  2-11
          OSC - UVSE  2012/12/08  8-12
          HPVK-ESMTK - KEAC  2012/12/08  15-6
          FISE - FPSE  2012/12/08  19-4
          UVSE - OSC  2013/03/20  14-4
          Szentesi Öregfiú - Kiskunfélegyházi  2013/03/23  14-4
          KESI - SZTE EHÖK Sport   2013/03/23  6-6
          Szolnoki VSC - Kiskunfélegyházi  2013/03/23  11-8
          KESI - Szentesi Öregfiú  2013/03/23  4-10
          SZTE EHÖK Sport - Szolnoki VSC   2013/03/23  6-4
          FPSE - HPVK-ESMTK  2013/04/20  3-11
          UVSE - KEAC  2013/04/20  13-2
          OSC - FISE  2013/04/20  6-9
          KEAC - FPSE  2013/04/20  12-5
          HPVK-ESMTK - OSC  2013/04/20  12-7
          UVSE - FISE  2013/04/20  12-6
          Kanizsa Vízilabd - Szolnoki VSC   2013/05/11  7-3
          OSC - Békéscsaba  2013/05/11  12-5
          Szolnoki VSC - Ceglédi Vasutas   2013/05/11  7-9
          Békéscsaba - Kanizsa Vízilabd  2013/05/11  8-18
          OSC - Ceglédi Vasutas   2013/05/11  14-5
          Ceglédi Vasutas - Kanizsa Vízilabd  2013/05/25  3-4
          Szolnoki VSC - OSC  2013/05/25  5-6
          Ceglédi Vasutas - Békéscsaba  2013/05/25  8-5
          Kanizsa Vízilabd - OSC  2013/05/25  4-8
          Békéscsaba - Szolnoki VSC   2013/05/25  7-5
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Groupama Honvéd - MVSI  2012/09/22  20-5
          Orvosegyetem Spo - Szolnoki D-K  2012/09/22  6-20
          Szolnoki D-K - MVSI  2012/09/22  18-2
          Orvosegyetem Spo - Groupama Honvéd  2012/09/22  8-12
          MVSI - Orvosegyetem Spo  2012/09/23  6-15
          Groupama Honvéd - Szolnoki D-K  2012/09/23  3-7
          Groupama Honvéd - TEVA-Vasas  2012/09/30  8-7
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - Tatabányai Vízmű  2012/11/25  20-7
          UVSE - ZF-Eger  2012/11/25  8-6
          SZVPS - ZF-Eger  2012/12/02  18-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki D-K - Kaposvári Vízila  2012/09/02  6-19
          ZF-Eger - Vasas  2012/09/16  5-14
          EKF-MVSI - HVSC  2012/09/23  8-11
          OSC - MTK 1888 Vízilab  2012/09/30  8-7
          UVSE I. - Vasas  2012/10/12  12-5
          Budapesti Honvéd - PSN Zrt.  2012/10/14  5-8
          Vasas - Szentesi Vízilab  2012/10/21  12-10
          BVSC- Zugló - Vasas  2012/10/22  9-4
          OSC - HVSC  2012/10/28  10-6
          UVSE I. - PSN Zrt.  2013/02/24  21-4
          Budapesti Honvéd - KSI SE  2013/03/03  6-18
          KSI SE - Szentesi Vízilab  2013/03/10  17-8
          UVSE I. - ZF-Eger  2013/03/17  7-7
          BVSC- Zugló - KSI SE  2013/03/27  9-12
          Szentesi Vízilab - Budapesti Honvéd  2013/04/02  4-14
          Tatabányai Vízmű - FPSE  2013/04/07  8-2
          PSN Zrt. - FTC Vízilabda Ut  2013/04/14  2-10
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2013/04/21  15-10
          Budapesti Honvéd - BVSC- Zugló  2013/04/28  4-9
          KSI SE - PSN Zrt.  2013/04/30  11-3
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2013/05/12  10-12
          PSN Zrt. - Budapesti Honvéd  2013/06/02  7-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki D-K - Kaposvári Vízila  2012/09/02  9-12
          ZF-Eger - Vasas  2012/09/16  13-14
          EKF-MVSI - HVSC  2012/09/23  2-19
          Orvosegyetem Spo - MTK 1888 Vízilab  2012/09/30  0-8
          Vasas - Szentesi Vízilab  2012/10/21  11-17
          Orvosegyetem Spo - HVSC  2012/10/28  6-6
          Honvéd Pesterzsé - PSN Zrt.  2012/11/04  8-10
          UVSE I. - PSN Zrt.  2013/02/24  16-8
          Honvéd Pesterzsé - KSI SE  2013/03/03  5-9
          KSI SE - Szentesi Vízilab  2013/03/10  5-11
          UVSE I. - ZF-Eger  2013/03/17  15-3
          MTK 1888 Vízilab - Csabai Csirkefog  2013/03/24  12-4
          BVSC- Zugló - KSI SE  2013/03/27  8-11
          Szentesi Vízilab - Honvéd Pesterzsé  2013/04/02  8-7
          Tatabányai Vízmű - FPSE  2013/04/07  10-8
          PSN Zrt. - FTC Vízilabda Ut  2013/04/14  8-3
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2013/04/21  10-11
          Honvéd Pesterzsé - BVSC- Zugló  2013/04/28  10-9
          KSI SE - PSN Zrt.  2013/04/30  6-8
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2013/05/12  9-7
          Orvosegyetem Spo - FPSE  2013/05/19  6-8
          Kölyök Póló Suli - Csabai Csirkefog  2013/05/19  13-7
          FPSE - Csabai Csirkefog  2013/05/19  14-7
          Orvosegyetem Spo - Kölyök Póló Suli  2013/05/19  7-10
          PSN Zrt. - Honvéd Pesterzsé  2013/06/02  8-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki D-K - Kaposvári Vízila  2012/09/02  25-4
          ZF-Eger - Vasas  2012/09/16  8-18
          EKF-MVSI - HVSC  2012/09/23  8-20
          Orvosegyetem Spo - MTK 1888 Vízilab  2012/09/30  6-5
          Vasas - Szentesi Vízilab  2012/10/21  16-6
          UVSE II. - Szolnoki D-K  2012/10/28  7-11
          Orvosegyetem Spo - HVSC  2012/10/28  7-9
          Honvéd PVK - PSN Zrt.  2012/11/04  10-0
          UVSE I. - PSN Zrt.  2013/02/24  28-1
          Honvéd PVK - KSI SE  2013/03/03  8-7
          KSI SE - Szentesi Vízilab  2013/03/10  16-5
          UVSE I. - ZF-Eger  2013/03/17  22-3
          MTK 1888 Vízilab - Csabai Csirkefog  2013/03/24  17-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - KSI SE  2013/03/27  3-10
          Szentesi Vízilab - Honvéd PVK  2013/04/02  5-14
          Tatabányai Vízmű - FPSE  2013/04/07  16-2
          PSN Zrt. - FTC Vízilabda Ut  2013/04/14  6-8
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - PSN Zrt.  2013/04/21  12-2
          Honvéd PVK - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/04/28  3-14
          KSI SE - PSN Zrt.  2013/04/30  27-2
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2013/05/12  8-7
          PSN Zrt. - Honvéd PVK  2013/06/02  7-11
       2013. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki D-K - DVSE  2012/11/24  6-8
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - Orvosegyetem Spo  2013/02/03  16-3
          MTK 1888 Vízilab - Orvosegyetem Spo  2013/02/03  11-12
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC  2012/10/28  7-10
          Oázis SC - HETE  2012/11/25  6-4
          BVSC - ELTE  2013/03/03  17-10
          Octopus BVSE - Raiffeisen Vízil  2013/03/03  17-18
          VAS-ASI - MAFC Schönherz  2013/04/06  15-4
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay-KSI - HPVKSE  2013/04/13  4-9
          Vadász - Komplex PSE  2013/04/13  12-5
          DVSE - Új-Hullám SE   2013/04/13  7-5
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H. POLO - BVSC- Zugló  2012/10/03  6-15
          BVSC- Zugló - DF - Mex-Motors  2012/10/06  12-11
          H. POLO - Szeged  2012/10/06  6-17
          Héraklész Utánpó - UVSE  2013/02/25  7-8
          BVSC- Zugló - Hungerit S  2013/03/09  12-17
          BVSC- Zugló - Héraklész Utánpó  2013/03/26  9-4
          UVSE - BVSC- Zugló  2013/03/30  10-18
          H. POLO - UVSE  2013/04/26  11-6
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szeged  2012/10/27  13-6
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2012/10/27  9-5
          Szeged - ZF-Eger  2012/10/27  9-9
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Váci Vízilabda S  2012/10/07  5-20
          ASI DSE - Bánki VSE  2012/10/07  8-6
          Váci Vízilabda S - SláviaBratislava  2012/10/07  12-9
          DVSE - ASI DSE  2012/10/07  2-18
          Bánki VSE - SláviaBratislava  2012/10/07  9-6
          HPVK SE - Szentesi VK  2013/02/26  7-8
          HPVK SE - SZTE EHÖK Sport   2013/02/26  10-10
          Szentesi VK - H POLO utp  2013/02/26  4-11
          SZTE EHÖK Sport - H POLO utp  2013/02/26  4-10
          ASI DSE - SZTE EHÖK Sport   2013/03/16  12-2
          Szentesi VK - H POLO utp  2013/03/16  3-11
          SZTE EHÖK Sport - Bánki VSE  2013/03/16  2-9
          H POLO utp - ASI DSE  2013/03/16  4-7
          Szentesi VK - Bánki VSE  2013/03/16  8-5
          HPVK SE - DVSE  2013/04/06  9-7
          SláviaBratislava - Váci Vízilabda S  2013/04/06  13-10
          DVSE - Váci Vízilabda S  2013/04/06  9-13
          HPVK SE - SláviaBratislava  2013/04/06  17-4
          SZTE EHÖK Sport - Szentesi VK  2013/04/27  4-13
          H POLO utp - Bánki VSE  2013/04/27  7-5
          ASI DSE - Szentesi VK  2013/04/27  7-3
          SZTE EHÖK Sport - H POLO utp  2013/04/27  1-19
          Bánki VSE - ASI DSE  2013/04/27  8-3
          Szentesi VK - SZTE EHÖK Sport   2013/06/16  9-8
          Bánki VSE - H POLO utp  2013/06/16  4-11
          Szentesi VK - ASI DSE  2013/06/16  12-10
          H POLO utp - SZTE EHÖK Sport   2013/06/16  11-4
          ASI DSE - Bánki VSE  2013/06/16  6-5
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2013/01/26  13-14
          ASI DSE - Szeged  2013/02/24  4-29
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ASI DSE  2013/03/03  27-3
          Szeged - H. POLO  2013/03/23  4-21
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Szeged  2012/11/18  23-6
          H. POLO - KESI  2012/11/18  9-0
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2013/01/26  15-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - HPVK SE  2013/04/21  23-8
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/05/05  9-10
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - KESI  2013/05/26  17-1
          Tatabányai Vízmű - KESI  2013/06/09  5-7
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H. POLO - Százhalombatta  2012/09/30  10-15
          UVSE - Szeged  2012/11/18  41-5
          H. POLO - KESI  2012/11/18  20-10
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2013/01/26  4-16
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/05/05  19-7
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - KESI  2013/05/26  18-14
          Tatabányai Vízmű - KESI  2013/06/09  4-18
     Időmérő 49
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          JuniorVálogatott - BVSC- Zugló  2012/10/18  8-9
          Groupama-Honvéd - Orvosegyetem SC  2012/10/20  10-6
          JuniorVálogatott - Groupama-Honvéd  2012/10/31  13-5
          Orvosegyetem SC - BVSC- Zugló  2012/11/06  6-10
          ZF-Eger - FTC  2012/11/20  16-4
          TEVA-Vasas - Szolnoki D-K  2012/12/02  9-8
          ZF-Eger - Debrecen  2012/12/12  12-7
          Groupama-Honvéd - TEVA-Vasas  2012/12/15  3-8
          FTC - EKF-EgerFood-Imo  2012/12/17  6-8
          JuniorVálogatott - FTC  2013/01/10  8-10
          ZF-Eger - Groupama-Honvéd  2013/01/12  15-3
          JuniorVálogatott - Orvosegyetem SC  2013/01/22  8-9
          ZF-Eger - PVSK  2013/01/26  20-6
          Groupama-Honvéd - Szolnoki D-K  2013/02/08  5-11
          TEVA-Vasas - Valdor-Szentes  2013/02/19  13-7
          TEVA-Vasas - JuniorVálogatott  2013/02/21  18-10
          Groupama-Honvéd - FTC  2013/02/24  8-6
          Groupama-Honvéd - JuniorVálogatott  2013/02/28  10-5
          TEVA-Vasas - A-HID Szeged  2013/03/04  7-11
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2013/03/06  8-1
          TEVA-Vasas - FTC  2013/03/14  12-4
          JuniorVálogatott - TEVA-Vasas  2013/03/16  11-20
          TEVA-Vasas - Groupama-Honvéd  2013/04/03  12-6
          Groupama-Honvéd - ZF-Eger  2013/04/06  6-7
          TEVA-Vasas - ZF-Eger  2013/04/10  7-7
          TEVA-Vasas - Groupama-Honvéd  2013/04/20  8-7
          Orvosegyetem SC - JuniorVálogatott  2013/04/30  10-11
          TEVA-Vasas - ZF-Eger  2013/05/07  6-8
          Szolnoki D-K - A-HID Szeged  2013/05/08  11-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Érd-MAFC  2012/12/08  11-4
          Bánki VSE - HVSC  2013/04/20  8-11
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - FISE  2013/04/20  6-9
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA-Vasas - Groupama Honvéd  2012/09/29  11-5
          FTC Waterpolo Sp - A-HID Szeged  2012/09/29  5-8
          Debrecen - Szolnoki D-K  2012/11/10  3-5
          A-HID Szeged - TEVA-Vasas  2012/11/10  10-9
          Szolnoki D-K - A-HID Szeged  2012/11/11  8-9
       2013. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sp - DVSE  2012/11/24  6-2
          Szolnoki D-K - Fehérvár Póló Sp  2012/11/24  10-6
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - MTK 1888 Vízilab  2013/02/03  20-5
          Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd  2013/02/03  15-9
       Vodafone Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Olaszo. (ITA) - Ausztrália (AUS)  2012/07/15  9-10
          Spanyolo. (ESP) - Ausztrália (AUS)  2012/07/16  7-7
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2013/04/15  7-5
          UVSE - Szeged  2013/04/26  5-12
          H. POLO - Szeged  2013/04/26  6-7
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF - Mex-M - ZF-Eger  2012/11/09  4-10
          BVSC- Zugló - Hungerit S  2012/11/09  7-9
          ZF-Eger - Hungerit S  2012/11/11  9-5
  2011/2012
     Időmérő 39
       Vodafone Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oroszo. (RUS) - Görögo. (GRE)  2011/07/02  6-7
          Magyaro. (HUN) - Németo. (GER)  2011/07/02  11-6
          Görögo. (GRE) - Németo. (GER)  2011/07/03  7-3
          Magyaro. (HUN) - Oroszo. (RUS)  2011/07/03  14-6
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SzolnokiD-KÖZGÉP - A-H Szeged Beton  2011/10/04  8-8
          FTC FisherKlíma - SzolnokiD-KÖZGÉP  2011/10/31  7-16
          TEVA-VasasUNIQA - Groupama Honvéd   2011/11/30  8-14
          Orvosegyetem SC - K-M-CS&K Szentes  2011/12/05  6-6
          ZF-Eger - Groupama Honvéd   2011/12/09  9-7
          BVSC- Zugló - A-H Szeged Beton  2012/03/03  11-15
          A-H Szeged Beton - Groupama Honvéd   2012/03/06  5-5
          TEVA-VasasUNIQA - SzolnokiD-KÖZGÉP  2012/03/18  13-8
          TEVA-VasasUNIQA - A-H Szeged Beton  2012/03/21  12-9
          TEVA-VasasUNIQA - K-M-CS&K Szentes  2012/03/26  16-10
          A-H Szeged Beton - ZF-Eger  2012/04/10  11-14
          TEVA-VasasUNIQA - Groupama Honvéd   2012/04/11  12-14
          ZF-Eger - A-H Szeged Beton  2012/04/12  10-9
          TEVA-VasasUNIQA - Groupama Honvéd   2012/04/15  12-7
          TEVA-VasasUNIQA - ZF-Eger  2012/04/23  6-5
          ZF-Eger - TEVA-VasasUNIQA  2012/04/26  10-7
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA-VasasUNIQA - Groupama Honvéd  2011/11/05  9-7
       LEN Bajnokok Ligája 2012
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA-VasasUNIQA - Partizan Beograd  2011/11/09  10-10
          TEVA-VasasUNIQA - Mladost Zagreb  2011/11/09  10-10
          TEVA-VasasUNIQA - Partizan Beograd  2011/11/09  10-10
          TEVA-VasasUNIQA - A-H Szeged Beton  2011/11/26  12-9
       Volvo kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Olaszország - Németország  2012/01/06  8-9
          Magyarország - Kanada  2012/01/06  11-6
          Németország - Kanada  2012/01/07  12-8
          Magyarország - Olaszország  2012/01/07  11-8
          Kanada - Olaszország  2012/01/08  9-14
          Magyarország - Németország  2012/01/08  9-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szegedi VP suli  2012/05/26  8-10
          MAFC - FTC Hűs- Húsház  2012/05/26  3-10
          Újpest Vízilabda - BVSC- Zugló  2012/06/02  10-9
          Neptun VSC - MAFC  2012/06/02  8-8
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SC AUSTRIA - Fehérvár PSE  2012/06/09  8-7
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - DF - MM  2012/03/03  9-6
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/05/20  10-9
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2012/05/21  12-7
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - Újpest Vízilabda  2011/11/11  19-9
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/11/11  15-16
     Titkár 1
       2011. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC  2011/12/18  14-5
     Ellenőr 197
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC FisherKlíma - ZF-Eger  2011/09/28  11-13
          TEVA-VasasUNIQA - Kaposvári VK  2011/10/14  20-5
          Debrecen - K-M-CS&K Szentes  2011/11/19  11-8
          Kaposvári VK - PVSK-Füszért  2011/11/21  7-7
          Orvosegyetem SC - A-H Szeged Beton  2011/12/03  11-18
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/12/10  19-6
          ZF-Eger - Orvosegyetem SC  2012/02/04  15-6
          BVSC- Zugló - Debrecen  2012/02/11  7-9
          Orvosegyetem SC - Debrecen  2012/02/29  4-13
          BVSC- Zugló - TEVA-VasasUNIQA  2012/03/07  7-17
          SzolnokiD-KÖZGÉP - Groupama Honvéd   2012/03/10  6-7
          PVSK-Füszért - BVSC- Zugló  2012/03/16  7-9
          Kaposvári VK - A-H Szeged Beton  2012/03/24  9-18
          PVSK-Füszért - Orvosegyetem SC  2012/03/28  10-11
          Kaposvári VK - Orvosegyetem SC  2012/04/13  12-9
          A-H Szeged Beton - Groupama Honvéd   2012/04/22  14-8
          Debrecen - SzolnokiD-KÖZGÉP  2012/04/25  7-6
          TEVA-VasasUNIQA - ZF-Eger  2012/04/29  11-8
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2011/11/04  6-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - Szegedi VP suli  2011/09/24  11-14
          ASI DSE - BVSC- Zugló  2011/09/24  7-15
          FTC Hűs- Húsház - Kanizsa VSE  2011/10/15  11-11
          BVSC- Zugló - MAFC  2011/11/05  12-7
          ASI DSE - Szegedi VP suli  2011/11/05  11-10
          Kanizsa VSE - EKF SC  2011/11/12  8-9
          Újpest Vízilabda - FTC Hűs- Húsház  2011/11/26  10-9
          Neptun VSC - BVSC- Zugló  2011/12/03  9-7
          MAFC - Csabai Csirkef.   2011/12/10  12-8
          ASI DSE - MAFC  2012/03/09  7-6
          Szolnok F-KÖZGÉP - HVSC  2012/03/10  13-13
          Bánki VE - Vízmű-HPVK-ESMTK  2012/03/24  6-10
          KSI SE - Kanizsa VSE  2012/03/31  13-8
          ASI DSE - Csabai Csirkef.   2012/03/31  19-6
          BVSC- Zugló - Kecskeméti SI  2012/04/21  9-8
          BVSC- Zugló - Csabai Csirkef.   2012/04/28  22-11
          ASI DSE - Szolnok F-KÖZGÉP  2012/04/28  14-12
          Hegyvidék-YBL WP - Újpest Vízilabda  2012/05/05  8-9
          FTC Hűs- Húsház - Szolnok F-KÖZGÉP  2012/05/11  15-6
          Bánki VE - HVSC  2012/05/12  16-14
          Újpest Vízilabda - Vízmű-HPVK-ESMTK  2012/05/19  6-6
          ASI DSE - Kanizsa VSE  2012/05/26  10-18
          MAFC - Neptun VSC  2012/06/08  7-19
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár PSE - DFVE  2011/10/01  8-8
          Tatabányai Vízmű - OCTOPUS Búvár- é  2011/10/01  17-4
          Váci Vízilabda S - Kertészeti Egyet  2011/10/01  7-12
          DFVE - OCTOPUS Búvár- é  2011/10/01  7-11
          Kertészeti Egyet - Tatabányai Vízmű  2011/10/01  4-14
          Fehérvár PSE - Váci Vízilabda S  2011/10/01  13-11
          SZTE EHÖK Sport - Kiskunfélegyházi  2011/10/08  30-1
          Szentesi Öregfiú - SZUVTE BT  2011/10/08  7-13
          Sugovica Vízilab - Szolnok II  2011/10/08  1-16
          Kiskunfélegyházi - SZUVTE BT  2011/10/08  1-23
          Szolnok II - Szentesi Öregfiú  2011/10/08  7-5
          SZTE EHÖK Sport - Sugovica Vízilab  2011/10/08  23-3
          BVK - Pécs  2011/11/12  7-22
          Kanizsa Vízilabd - SC AUSTRIA  2011/11/12  11-8
          AVUS - PSE-Termál  2011/11/12  14-3
          SC AUSTRIA - Pécs  2011/11/12  6-15
          PSE-Termál - BVK  2011/11/12  11-13
          Kanizsa Vízilabd - AVUS  2011/11/12  8-6
          Diósgyőri Várfür - AQUA SE   2011/11/19  17-5
          GyAVC - Egri Vízmű Sport  2011/11/19  4-11
          AQUA SE - DEAC-DVSE  2011/11/19  6-17
          Egri Vízmű Sport - Diósgyőri Várfür  2011/11/19  10-7
          DEAC-DVSE - GyAVC  2011/11/19  21-8
          OCTOPUS Búvár- é - DFVE  2012/01/21  5-6
          Tatabányai Vízmű - Kertészeti Egyet  2012/01/21  15-5
          Váci Vízilabda S - Fehérvár PSE  2012/01/21  5-9
          Kertészeti Egyet - OCTOPUS Búvár- é  2012/01/21  6-7
          DFVE - Váci Vízilabda S  2012/01/21  11-4
          Fehérvár PSE - Tatabányai Vízmű  2012/01/21  9-12
          SC AUSTRIA - Fehérvár PSE  2012/06/09  8-7
          Diósgyőri Várfür - Csongrád VVSE  2012/06/09  10-10
          SZTE EHÖK Sport - SC AUSTRIA  2012/06/09  12-6
          Fehérvár PSE - Diósgyőri Várfür  2012/06/09  8-12
          Csongrád VVSE - SZTE EHÖK Sport   2012/06/09  7-11
          Pécs - Tatabányai Vízmű  2012/06/10  10-9
          DEAC-DVSE - Szegedi Vízilabd  2012/06/10  13-7
          SZUVTE BT - Pécs  2012/06/10  4-22
          Tatabányai Vízmű - DEAC-DVSE  2012/06/10  6-12
          Szegedi Vízilabd - SZUVTE BT  2012/06/10  13-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - BVSC- Zugló  2011/11/02  8-14
          Újpest Vízilabda - Vasas Sport Club  2011/11/06  6-10
          Orvosegyetem SC - FPSE  2011/11/13  13-10
          Kaposvári VK - Tatabányai Vízmű  2011/11/13  10-4
          Pécsi Sport NZ - Orvosegyetem SC  2011/11/13  14-14
          FPSE - Kaposvári VK  2011/11/13  6-11
          Tatabányai Vízmű - Pécsi Sport NZ  2011/11/13  8-19
          Újpest Vízilabda - BVSC- Zugló  2011/11/20  10-6
          Vasas Sport Club - Szentesi VK  2011/11/27  18-8
          KSI SE - Szentesi VK  2011/12/04  13-7
          Vasas Sport Club - KSI SE  2011/12/11  5-13
          BVSC- Zugló - DVSE  2012/03/04  20-2
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi VK  2012/03/14  14-6
          KSI SE - Szegedi Vizipóló  2012/03/18  19-7
          Vasas Sport Club - Honvéd   2012/04/01  18-12
          ZF-Eger - Vasas Sport Club  2012/04/15  9-11
          Vasas Sport Club - FTC Vízilabda Ut  2012/04/22  6-7
          Honvéd - Újpest Vízilabda  2012/04/29  10-11
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2012/05/13  14-11
          Újpest Vízilabda - Vasas Sport Club  2012/05/25  12-7
          Pécsi Sport NZ - Szolnok D-KÖZGÉP  2012/06/02  11-10
          Csongrád VVSE - Orvosegyetem SC  2012/06/02  7-8
          Csongrád VVSE - Pécsi Sport NZ  2012/06/02  5-23
          Orvosegyetem SC - Szolnok D-KÖZGÉP  2012/06/02  11-4
          Honvéd - Szegedi Vizipóló  2012/06/03  15-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - BVSC- Zugló  2011/11/02  9-14
          DVSE II. - Szolnok D-KÖZGÉP  2011/11/02  3-16
          Újpest Vízilabda - Vasas Sport Club  2011/11/06  16-6
          Újpest Vízilabda - BVSC- Zugló  2011/11/20  14-6
          Orvosegyetem SC - Tatabányai Vízmű  2011/11/20  8-4
          Vasas Sport Club - Szentesi VK  2011/11/27  19-12
          KSI SE - Szentesi VK  2011/12/04  18-9
          Vasas Sport Club - KSI SE  2011/12/11  6-11
          BVSC- Zugló - DVSE  2012/03/04  10-2
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi VK  2012/03/14  19-5
          KSI SE - Szegedi Vizipóló  2012/03/18  15-11
          Vasas Sport Club - HPVKSE  2012/04/01  4-10
          Tatabányai Vízmű - Orvosegyetem SC  2012/04/05  4-13
          KVPK - FPSE  2012/04/05  18-6
          ZF-Eger - Vasas Sport Club  2012/04/15  15-3
          Vasas Sport Club - FTC Vízilabda Ut  2012/04/22  10-17
          HPVKSE - Újpest Vízilabda  2012/04/29  2-7
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2012/05/13  9-3
          Újpest Vízilabda - Vasas Sport Club  2012/05/25  13-6
          HPVKSE - Szegedi Vizipóló  2012/06/03  7-5
          Kölyök Póló Suli - Csabai Csirkefog  2012/06/10  7-18
          Ceglédi Vasutas - Tatabányai Vízmű  2012/06/10  9-14
          Ceglédi Vasutas - Kölyök Póló Suli  2012/06/10  6-10
          Tatabányai Vízmű - Csabai Csirkefog  2012/06/10  12-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - BVSC- Zugló  2011/11/02  3-10
          DVSE II. - Szolnok D-KÖZGÉP  2011/11/02  6-21
          Újpest Vízilabda - Vasas Sport Club  2011/11/06  10-15
          Újpest Vízilabda - BVSC- Zugló  2011/11/20  8-7
          Orvosegyetem SC - Tatabányai Vízmű  2011/11/20  7-13
          Vasas Sport Club - Szentesi VK  2011/11/27  19-10
          KSI SE - Szentesi VK  2011/12/04  5-13
          Vasas Sport Club - KSI SE  2011/12/11  20-11
          BVSC- Zugló - DVSE  2012/03/04  13-8
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi VK  2012/03/14  7-8
          KSI SE - Szegedi Vizipóló  2012/03/18  13-5
          Vasas Sport Club - HPVKSE  2012/04/01  13-10
          Tatabányai Vízmű - Orvosegyetem SC  2012/04/05  16-6
          ZF-Eger - Vasas Sport Club  2012/04/15  11-22
          Vasas Sport Club - FTC Vízilabda Ut  2012/04/22  16-15
          HPVKSE - Újpest Vízilabda  2012/04/29  5-9
          Kölyök Póló Suli - HVSC  2012/05/06  4-5
          MTK Szentendre - Pécsi Sport NZ  2012/05/06  6-11
          MTK Szentendre - Kölyök Póló Suli  2012/05/06  8-10
          Pécsi Sport NZ - HVSC  2012/05/06  13-9
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2012/05/13  6-11
          Újpest Vízilabda - Vasas Sport Club  2012/05/25  14-8
          HPVKSE - Szegedi Vizipóló  2012/06/03  14-6
       2012. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - Pécsi Sport Nonp  2012/02/12  12-9
          Pécsi Sport Nonp - Szentesi Vízilab  2012/02/12  9-9
          Szentesi Vízilab - Budapesti Honvéd  2012/02/12  6-9
       2011. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - KESI  2011/11/15  9-12
          ZF-Eger - Ceglédi Vasutas   2011/11/15  17-6
          KESI - ZF-Eger  2011/11/15  10-11
          Vasas Sport Club - KSI SE  2011/11/22  9-10
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló  2011/12/07  10-8
          Szegedi Vizipóló - Vasas Sport Club  2011/12/18  7-13
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - ZF-Eger  2011/11/16  13-10
          BVSC- Zugló - Szentesi VK  2012/02/11  11-5
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2012/02/15  14-9
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2012/05/14  9-5
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KNVSE KESI - Váci Vízilabda S  2012/03/25  19-9
          Slávia Uk Bratis - Honvéd UTP  2012/03/25  8-13
          Váci Vízilabda S - ASI DSE  2012/03/25  6-14
          Honvéd UTP - KNVSE KESI  2012/03/25  15-7
          ASI DSE - Slávia Uk Bratis  2012/03/25  13-4
          ASI DSE - Bánki Vízisport   2012/05/20  7-4
          HonvédPOLO - Honvéd UTP  2012/05/20  5-7
          Honvéd UTP - Bánki Vízisport   2012/05/20  13-7
          ASI DSE - HonvédPOLO  2012/05/20  9-9
          Bánki Vízisport - ASI DSE  2012/06/17  5-8
          Honvéd UTP - HonvédPOLO  2012/06/17  14-4
          Bánki Vízisport - Honvéd UTP  2012/06/17  6-10
          HonvédPOLO - ASI DSE  2012/06/17  4-12
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HonvédPOLO - Szeged  2011/12/17  10-10
          Szentesi VK - ZF-Eger  2012/02/12  11-7
          BVSC- Zugló - Szeged  2012/03/04  11-8
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HonvédPOLO - Szeged  2011/12/17  22-1
          Szentesi VK - ZF-Eger  2012/02/12  13-8
          BVSC- Zugló - Szeged  2012/03/04  22-2
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HonvédPOLO - Szeged  2011/09/25  34-17
          Szentesi VK - Dunaújváros VSI  2011/09/25  26-8
          Tatabányai Vízmű - HonvédPOLO  2011/09/25  6-17
          Szeged - Szentesi VK  2011/09/25  3-53
          Dunaújváros VSI - Tatabányai Vízmű  2011/09/25  10-17
       Női Olimpiai Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Fői - BVSC  2012/04/14  8-6
          Szentesi VK - ZF-Eger  2012/04/14  16-10
          Szentesi VK - Dunaújvárosi Fői  2012/04/14  8-11
          BVSC - ZF-Eger  2012/04/14  18-7
          Dunaújvárosi Fői - Szentesi VK  2012/05/11  7-9
          BVSC - Szentesi VK  2012/05/11  16-6
          Dunaújvárosi Fői - BVSC  2012/05/11  10-13
  2010/2011
     Titkár 10
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI - UTE  2010/11/05  9-8
          ASI - Groupama HONVÉD  2010/11/26  7-16
          BVSC- Zugló - Debrecen Fujitsu  2011/01/22  10-8
          OSC - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/01/22  8-15
          UTE - Szeged Beton VE  2011/01/29  4-19
          TEVA-Vasas-UNIQA - B. Bau Szentes  2011/02/18  14-10
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű Sport - Tipo VSC  2011/03/19  10-9
       2010. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - ZF-Eger  2010/12/12  8-7
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZVPS  2011/03/19  21-8
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZVPS  2011/03/19  14-9
     Időmérő 35
       Volvo kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanada - Németország  2011/02/23  8-12
          Magyarország - Ausztrália  2011/02/23  8-4
          Ausztrália - Kanada  2011/02/24  9-5
          Magyarország - Németország  2011/02/24  8-4
          Németország - Ausztrália  2011/02/25  6-7
          Magyarország - Kanada  2011/02/25  16-8
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC-Fisher Klíma  2010/12/06  11-9
          UTE - Debrecen Fujitsu  2010/12/08  6-16
          ZF-Eger - Groupama HONVÉD  2011/01/16  6-5
          TEVA-Vasas-UNIQA - BVSC- Zugló  2011/01/30  18-3
          OSC - UTE  2011/03/04  19-8
          ZF-Eger - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/03/20  6-5
          OSC - BVSC- Zugló  2011/03/26  10-15
          UTE - Groupama HONVÉD  2011/04/09  8-15
          ZF-Eger - Groupama HONVÉD  2011/04/15  4-3
          UTE - ASI  2011/04/23  12-12
          PVSK-Füszért - FTC-Fisher Klíma  2011/05/01  8-13
          ZF-Eger - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/05/17  8-6
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Fisher Klíma - Groupama Honvéd  2010/11/20  7-9
          Groupama Honvéd - ZF-Eger  2010/11/21  9-6
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki Vízisport - Ceglédi Vasutas   2010/10/30  14-18
          Neptun VSC - Bánki Vízisport   2011/04/09  23-11
          AVSE - HEGYVIDÉK-YBL  2011/06/08  13-13
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - OSC UP  2011/05/01  10-15
          OSC UP - FPSE  2011/05/01  18-10
       Vodafone Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Spanyolo. (ESP) - Németo. (GER)  2010/08/20  7-8
          Magyaro. (HUN) - Olaszo. (ITA)  2010/08/20  9-8
          Olaszo. (ITA) - Spanyolo. (ESP)  2010/08/21  8-10
          Németo. (GER) - Olaszo. (ITA)  2010/08/22  10-8
          Magyaro. (HUN) - Spanyolo. (ESP)  2010/08/22  9-7
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Héraklész I. - UVSE-Salamander  2011/01/23  8-8
          Honvéd ELTE POLO - UVSE-Salamander  2011/02/16  9-14
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - BVSC- Zugló  2010/11/19  13-8
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - ASI  2011/03/20  16-1
          ASI - KESI  2011/03/20  3-13
     Ellenőr 189
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - ZF-Eger  2010/11/05  7-17
          BVSC- Zugló - PVSK-Füszért  2010/11/13  5-7
          OSC - Szeged Beton VE  2010/11/26  10-19
          BVSC- Zugló - ASI  2010/12/08  13-6
          TEVA-Vasas-UNIQA - ZF-Eger  2010/12/13  5-9
          Szeged Beton VE - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/01/15  7-7
          BVSC- Zugló - Szolnoki F-KÖZG  2011/01/29  7-11
          FTC-Fisher Klíma - Szolnoki F-KÖZG  2011/02/05  6-12
          Debrecen Fujitsu - Szeged Beton VE  2011/02/11  8-11
          Szolnoki F-KÖZG - PVSK-Füszért  2011/02/19  17-8
          Szolnoki F-KÖZG - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/03/05  8-10
          ASI - BVSC- Zugló  2011/03/12  9-9
          Groupama HONVÉD - Szeged Beton VE  2011/03/18  12-6
          TEVA-Vasas-UNIQA - Szeged Beton VE  2011/04/02  8-9
          ASI - OSC  2011/04/16  10-10
          PVSK-Füszért - Szolnoki F-KÖZG  2011/04/20  7-8
          BVSC- Zugló - B. Bau Szentes  2011/04/23  13-8
          ASI - B. Bau Szentes  2011/05/07  11-8
          B. Bau Szentes - BVSC- Zugló  2011/05/11  7-10
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - Orvosegyetem Spo  2010/10/03  12-14
          ZF-Eger - Groupama Honvéd  2010/10/03  10-14
          Szeged Beton VE - Szolnok F-Közgép  2010/10/17  9-7
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HEGYVIDÉK-YBL - MAFC  2010/09/18  7-7
          AVSE - Neptun VSC  2010/10/09  10-9
          Ceglédi Vasutas - EKF-EGERFOOD-IMO  2010/10/16  5-9
          EKF-EGERFOOD-IMO - SZVPS  2011/03/19  12-6
          AVSE - EKF-EGERFOOD-IMO  2011/04/09  7-6
          AVSE - KSI SE  2011/04/16  13-19
          HEGYVIDÉK-YBL - AVSE  2011/04/30  10-4
          Bánki Vízisport - Tipo VSC  2011/05/07  10-7
          MAFC - Egri Vízmű Sport  2011/05/07  14-8
          AVSE - Ceglédi Vasutas   2011/05/21  7-9
          Neptun VSC - MAFC  2011/06/07  6-10
          Bánki Vízisport - Egri Vízmű Sport  2011/06/18  14-13
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok 2 - Octopus BVSE  2010/10/30  10-5
          Vasas - FPSE  2010/10/30  17-5
          MAFC SCH - KEAC  2010/10/30  7-7
          FPSE - Octopus BVSE  2010/10/30  16-9
          KEAC - Szolnok 2  2010/10/30  10-6
          Vasas - MAFC SCH  2010/10/30  10-7
          Szegedi Vízilabd - Szolnoki Rozmár  2010/11/27  8-8
          Szentesi Öregfiú - Csongrád  2010/11/27  14-5
          Szolnoki Rozmár - KESI  2010/11/27  5-10
          Csongrád - Szegedi Vízilabd  2010/11/27  12-12
          KESI - Szentesi Öregfiú  2010/11/27  9-8
          SZUVTE - SZTE EHÖK Sport  2010/12/11  12-7
          HVSC - SzolnokiUP  2010/12/11  6-9
          Békéscsaba - Szarvasi Úszó, V  2010/12/11  12-10
          SzolnokiUP - SZUVTE  2010/12/11  9-11
           SZTE EHÖK Sport - Békéscsaba  2010/12/11  14-12
          Szarvasi Úszó, V - HVSC  2010/12/11  11-15
          Váci Vízilabda S - Újpest Vízilabda  2011/02/12  5-26
          Sportliget Sport - BFSE  2011/02/12  6-14
          Gyöngyösi Alligá - Váci Vízilabda S  2011/02/12  9-12
          Újpest Vízilabda - Sportliget Sport  2011/02/12  26-11
          BFSE - Gyöngyösi Alligá  2011/02/12  20-6
          SzolnokiUP - SZTE EHÖK Sport  2011/03/05  14-4
          SZUVTE - Szarvasi Úszó, V  2011/03/05  13-7
          HVSC - Békéscsaba  2011/03/05  8-8
          Szarvasi Úszó, V - SzolnokiUP  2011/03/05  4-18
          Békéscsaba - SZUVTE  2011/03/05  6-11
           SZTE EHÖK Sport - HVSC  2011/03/05  15-6
          Szolnok 2 - Octopus BVSE  2011/04/02  15-5
          Vasas - FPSE  2011/04/02  20-5
          MAFC SCH - KEAC  2011/04/02  5-6
          FPSE - Octopus BVSE  2011/04/02  16-2
          KEAC - Szolnok 2  2011/04/02  13-5
          Vasas - MAFC SCH  2011/04/02  14-8
       2010. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - Debreceni Cívis   2010/11/17  14-6
          Debreceni Cívis - Szolnok  2010/11/17  10-15
          Szolnok - Budapesti Honvéd  2010/11/17  18-19
          ASI - BVSC- Zugló  2010/12/12  4-6
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Honvéd   2010/10/20  7-11
          Szolnok - SZVPS  2010/10/24  5-9
          Szolnok - KSI SE  2010/11/04  9-19
          Restart-CV - HVSC  2010/11/04  6-9
          Szentesi Vízilab - Debreceni CPVSE  2010/11/07  13-13
          ZF-Eger - Vasas  2010/11/14  6-10
          KSI SE - SZVPS  2010/11/28  9-8
          UVSE - Vasas  2010/12/19  6-7
          Vasas - Honvéd   2011/02/27  9-10
          UVSE - Honvéd   2011/03/13  7-9
          ZF-Eger - SZVPS  2011/03/19  10-9
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2011/03/27  7-5
          Vasas - ZF-Eger  2011/03/27  11-3
          HVSE - Debreceni CPVSE  2011/04/17  7-8
          Vasas - SZVPS  2011/04/22  13-2
          FPSE - PVSK  2011/05/01  6-11
          PVSK - Kaposvári Vízila  2011/05/01  10-8
          Vasas - ZF-Eger  2011/05/22  11-3
          UVSE - SZVPS  2011/05/29  9-6
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZOLNOK  2010/08/29  9-3
          OSC UP - Kaposvári Vízila  2010/08/29  5-1
          BFSE - Szentesi Vízilab  2010/08/29  10-9
          ZF-Eger - OSC UP  2010/08/29  14-2
          Kaposvári Vízila - SZOLNOK  2010/08/29  8-9
          PVSK - Szentesi Vízilab  2010/08/29  10-10
          OSC UP - SZOLNOK  2010/08/29  8-7
          Kaposvári Vízila - ZF-Eger  2010/08/29  4-12
          BFSE - PVSK  2010/08/29  11-11
          Kópé Úszó-Vízila - ASI  2010/10/10  10-12
          SZVPS - Honvéd   2010/10/17  8-7
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2010/10/23  13-11
          SZOLNOK - HVSC  2010/10/24  1-3
          KESI - SZOLNOK  2010/10/31  11-7
          SZOLNOK - Csongrád VVSE  2010/11/04  3-9
          Restart-CV - HVSC  2010/11/04  6-6
          Csabai Csirkefog - Szentesi Vízilab  2010/11/04  4-15
          Szentesi Vízilab - Debreceni CPVSE  2010/11/07  10-7
          ZF-Eger - Vasas  2010/11/14  11-5
          UVSE - Vasas  2010/12/19  8-6
          Vasas - Honvéd   2011/02/27  12-6
          UVSE - Honvéd   2011/03/13  5-8
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2011/03/27  9-3
          Vasas - ZF-Eger  2011/03/27  11-10
          KESI - Debreceni CPVSE  2011/04/17  4-9
          Vasas - SZVPS  2011/04/22  11-3
          ASI - FPSE  2011/04/22  18-4
          BVSC- Zugló - Honvéd   2011/05/08  14-5
          Vasas - ZF-Eger  2011/05/22  13-3
          ASI - Kaposvári Vízila  2011/05/22  10-9
          UVSE - SZVPS  2011/05/29  11-8
          OSC UP - ASI  2011/05/29  11-10
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Úszó-Vízila - FTC Vízilabda Ut  2010/10/10  5-7
          SZVPS - Honvéd   2010/10/17  7-6
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2010/10/23  17-2
          SZOLNOK - HVSC  2010/10/24  11-4
          KESI - SZOLNOK  2010/10/31  7-14
          SZOLNOK - Csongrád VVSE  2010/11/04  4-10
          Restart-CV - HVSC  2010/11/04  5-6
          ZF-Eger - Vasas  2010/11/14  5-12
          UVSE - Vasas  2010/12/19  10-20
          Vasas - Honvéd   2011/02/27  12-4
          UVSE - Honvéd   2011/03/13  8-10
          KSI SE - Szentesi Vízilab  2011/03/27  10-4
          Vasas - ZF-Eger  2011/03/27  15-3
          KESI - Debreceni CPVSE  2011/04/17  9-12
          PVSK - Dominó Trans  2011/04/21  13-1
          Vasas - SZVPS  2011/04/22  15-7
          BVSC- Zugló - Honvéd   2011/05/08  14-6
          Vasas - ZF-Eger  2011/05/22  14-2
          UVSE - SZVPS  2011/05/29  7-9
          OSC UP - FTC Vízilabda Ut  2011/05/29  2-10
       Halassy Olivér Gyermek Kupa - 1998
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BHSE  2010/06/06  9-7
          KSI SE - ZF-Eger  2010/06/06  11-2
          BHSE - KSI SE  2010/06/06  5-14
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Héraklész I. - Szentesi V  2010/10/08  4-13
          Szeged - KNV SE-KESI  2010/11/10  14-4
          British WP - BVSC- Zugló  2010/11/13  7-7
          Honvéd ELTE POLO - UVSE-Salamander  2010/11/24  6-14
          Honvéd ELTE POLO - Héraklész I.  2010/11/28  9-9
          BVSC- Zugló - Héraklész I.  2010/11/28  13-8
          ZF-Eger - Szentesi V  2011/02/09  10-9
          ZF-Eger - DF-DVCSH-CÉ  2011/03/09  6-10
          BVSC- Zugló - British WP  2011/04/09  9-8
          ZF-Eger - Szeged  2011/04/15  11-9
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - KNV SE   2010/10/17  5-0
          Szeged - Szentesi Vízilab  2010/10/17  5-6
          Szentesi Vízilab - DF-DVCSH-CÉ  2010/11/19  8-6
       Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Salamander - KNV SE   2010/10/31  17-8
          BVSC- Zugló - DVSI  2010/10/31  11-7
          UVSE-Salamander - BVSC- Zugló  2010/10/31  10-4
          DVSI - KNV SE   2010/10/31  17-6
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2011/04/24  16-11
          DVSI - UVSE-Salamander  2011/04/24  9-8
          Szentesi Vízilab - DVSI  2011/04/24  11-15
          UVSE-Salamander - ZF-Eger  2011/04/24  5-15
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ASI  2010/11/07  18-1
          KESI - DVSI  2010/11/07  5-20
          Szentesi Vízilab - BVSC- Zugló  2010/11/07  7-6
          ASI - KESI  2010/11/07  4-16
          DVSI - Szentesi Vízilab  2010/11/07  17-18
          KESI - ZF-Eger  2011/03/20  11-5
          Szeged - ZF-Eger  2011/03/20  12-9
          DVSI - Szentesi Vízilab  2011/04/10  8-13
          UVSE-Salamander - Honv POLO  2011/04/10  10-18
          Szentesi Vízilab - BVSC- Zugló  2011/04/10  9-7
          Honv POLO - DVSI  2011/04/10  14-11
          BVSC- Zugló - UVSE-Salamander  2011/04/10  8-4
          Szentesi Vízilab - UVSE-Salamander  2011/05/06  12-6
          Szentesi Vízilab - Honv POLO  2011/05/06  8-14
       Országos Leány Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - ZF-Eger  2011/04/17  11-8
          UVSE-Salamander - BVSC- Zugló  2011/04/17  12-10
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/04/17  11-16
          KESI - UVSE-Salamander  2011/04/17  3-20
          UVSE-Salamander - ZF-Eger  2011/05/08  15-6
          KESI - BVSC- Zugló  2011/05/08  10-15
          ZF-Eger - KESI  2011/05/08  6-14
          BVSC- Zugló - UVSE-Salamander  2011/05/08  14-14
  2009/2010
     Titkár 2
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA VasasPlaket - UNIQA-UTE  2009/12/04  19-6
       Komjádi Kupa 2009
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DOMINO HONVÉD - Egri Vízilabda K  2009/12/20  11-13
     Ellenőr 126
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - Domino Honvéd  2009/10/17  3-13
          Domino Honvéd - UNIQA-UTE  2009/10/28  11-10
          UNIQA-UTE - ZF-Eger  2009/10/31  7-11
          ZF-Eger - TEVA VasasPlaket  2009/11/09  7-6
          Szeged Beton - TEVA VasasPlaket  2009/11/14  4-4
          Szolnok F-K - OSC - Opus-Via  2009/11/21  16-5
          Pécsi Vízmű PVSK - BVSC- Zugló  2009/11/28  6-5
          OSC - Opus-Via - Pécsi Vízmű PVSK  2009/12/04  7-8
          Szolnok F-K - Domino Honvéd  2009/12/06  7-7
          TEVA VasasPlaket - FTC Fisher Klíma  2009/12/12  13-5
          BVSC- Zugló - Domino Honvéd  2010/01/23  11-10
          Domino Honvéd - Szentesi VK  2010/01/30  16-3
          OSC - Opus-Via - Szolnok F-K  2010/02/06  7-7
          Szeged Beton - ZF-Eger  2010/02/20  10-11
          Szentesi VK - OSC - Opus-Via  2010/03/06  
          BVSC- Zugló - Szolnok F-K  2010/04/24  5-7
          FTC Fisher Klíma - ZF-Eger  2010/04/28  7-5
          UNIQA-UTE - Domino Honvéd  2010/05/05  7-16
          Szeged Beton - FTC Fisher Klíma  2010/05/08  6-4
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2010/05/12  6-2
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged Beton - BVSC- Zugló  2009/10/03  10-8
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - KSI SE  2009/10/03  9-7
          Bertók Szentes - KVSE  2009/10/17  4-8
          Angyalföldi Spor - CsCsVK  2009/10/31  22-2
          YBL WPC - Hódmezővásárhely  2009/10/31  22-2
          KSI SE - SZVPS  2009/11/07  10-7
          SZVPS - CsCsVK  2009/11/14  17-7
          Tipo VSC - Angyalföldi Spor  2010/03/20  9-9
          SZVPS - Tipo VSC  2010/04/10  9-15
          MAFC - Bánki VSE  2010/04/17  12-10
          Tatabányai Vízmű - EKF SC  2010/05/15  9-11
          Tipo VSC - KSI SE  2010/05/22  12-12
          CVSE - Kaposvár  2010/06/05  16-9
          Bánki VSE - Bertók Szentes  2010/06/19  5-7
          YBL WPC - Neptun VSC  2010/06/19  8-8
       2010. évi Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Szolnok  2010/03/07  6-10
          PVSK - SZVPS  2010/03/07  7-8
          UVSE II. - PVSK  2010/03/07  10-7
          Szolnok - SZVPS  2010/03/07  10-6
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös VSE - Vasas-MVM  2009/09/27  5-22
          FTC - Szentesi VK  2009/10/04  11-9
          Szolnok - ZF-Eger  2009/10/11  6-11
          Kaposvár - UVSE II.  2009/11/01  12-14
          ZF-Eger - Szolnok  2009/12/01  8-7
          Vasas-MVM - PVSK  2010/03/14  20-7
          Hírös VSE - Kaposvár  2010/03/21  12-13
          ZF-Eger - PVSK  2010/04/02  7-8
          Vasas-MVM - SZVPS  2010/04/03  12-2
          Szolnok - Szentesi VK  2010/04/04  10-6
          UVSE II. - Szolnok  2010/04/18  7-11
          UVSE II. - FTC  2010/05/02  11-10
          BVSC- Zugló - KSI SE  2010/05/23  8-11
          Budafóka - CVSE  2010/05/29  7-6
          Szentesi VK - Szolnok  2010/05/30  12-10
          CVSE - Kaposvár  2010/06/05  11-7
          KSI SE - FTC  2010/06/06  12-3
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös VSE - Vasas-MVM  2009/09/27  3-27
          FTC - Szentesi VK  2009/10/04  14-8
          Szolnok - ZF-Eger  2009/10/11  7-10
          Kaposvár - UVSE II.  2009/11/01  4-10
          ZF-Eger - Szolnok  2009/11/29  12-2
          Vasas-MVM - Budafóka  2010/03/14  14-7
          Hírös VSE - Kaposvár  2010/03/21  9-27
          ZF-Eger - Budafóka  2010/04/02  10-8
          Vasas-MVM - SZVPS  2010/04/03  12-4
          UVSE II. - FTC  2010/05/02  7-6
          BVSC- Zugló - KSI SE  2010/05/23  10-5
          KSI SE - FTC  2010/06/06  13-8
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Vasas-MVM  2009/09/27  6-9
          FTC - Szentes  2009/10/04  12-7
          Szolnok - ZF-Eger  2009/10/11  10-19
          Kaposvár - UVSE II.  2009/11/01  4-12
          ZF-Eger - Szolnok  2009/11/29  16-6
          CVSE - Csongrád  2009/12/06  3-6
          Vasas-MVM - Budafóka  2010/03/14  16-9
          ZF-Eger - Budafóka  2010/04/02  20-6
          CVSE - Csirkefogók VK  2010/04/02  7-7
          Vasas-MVM - SZVPS  2010/04/03  11-5
          CVSE - PVSK  2010/04/04  5-4
          Szolnok - Csongrád  2010/04/04  4-13
          UVSE II. - Szolnok  2010/04/18  3-8
          UVSE II. - KESI  2010/05/02  4-6
          BVSC- Zugló - KSI SE  2010/05/23  7-9
          CVSE - Kaposvár  2010/06/05  10-7
          KSI SE - KESI  2010/06/06  23-11
       Komjádi Kupa 2009
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízilabda K - Szolnok  2009/12/01  12-6
          Vasas-MVM - Kaposvári VK  2009/12/10  17-1
          DOMINO HONVÉD - BVSC- Zugló  2009/12/19  13-3
          BVSC- Zugló - Vasas-MVM  2009/12/20  8-9
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi SzÖrF - Szegedi VTK  2009/10/24  7-15
          Szegedi UVTE - Szolnok II  2009/10/24  8-7
          Szegedi VTK - Szolnok II  2009/10/24  9-11
          Szentesi SzÖrF - Hódmezővásárhely  2009/10/24  11-8
          OCTOPUS- Bcsaba - Szegedi UVTE  2009/10/24  7-13
          Szolnok II - Diósgyőri VFSC  2010/04/10  6-6
          Szegedi VTK - Debreceni VSE  2010/04/10  7-8
          Szegedi UVTE - Angyal-Vasas SE  2010/04/10  3-12
          Szegedi UVTE - Debreceni VSE  2010/05/08  5-13
          Fehérvár PSE - SzolnokiRozmárok  2010/05/29  10-12
          Kanizsa Vízilabd - Kecskeméti SI  2010/05/29  4-6
          Tatabányai Vízmű - MAFC SCH  2010/05/29  7-9
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi SI - Szentesi VK  2009/10/10  1-8
          UVSE - Héraklész II.  2009/10/10  17-6
          Héraklész I. - ZF-Eger  2009/10/15  6-15
          Szentesi VK - Héraklész II.  2009/10/17  20-1
          Angyalföldi SI - Univ-Szeged  2009/10/31  8-8
          Honvéd ELTE POLO - Héraklész I.   2009/11/02  7-11
          BVSC-Zugló Diap. - Angyalföldi SI  2009/12/12  10-5
          Univ-Szeged - Héraklész II.  2010/02/20  10-5
          Héraklész I. - Univ-Szeged  2010/04/10  10-18
          UVSE - DF-DVCSH  2010/05/01  8-16
       Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI - Győri Vízilabda   2010/05/02  6-6
          Horvát Vál - Győri Vízilabda   2010/05/27  28-2
          Horvát Vál - Győri Vízilabda   2010/05/27  25-1
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - DVSI  2010/04/25  13-8
          UVSE - Szentesi  2010/04/25  11-10
          Honv POLO - DVSI  2010/04/25  20-10
          UVSE - BVSC- Zugló  2010/04/25  13-10
       Országos Leány Gyermek bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - ZF-Eger  2010/03/21  29-11
          Szeged - DVSI  2010/03/21  3-28
          ZF-Eger - DVSI  2010/03/21  9-22
          KESI - Szeged  2010/03/21  27-4
          Honv POLO - KSI SE  2010/05/30  8-5
          Szentesi VK - UVSE  2010/05/30  11-14
          KSI SE - Szentesi VK  2010/05/30  9-6
          UVSE - Honv POLO  2010/05/30  9-13
     Időmérő 14
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA VasasPlaket - Szeged Beton  2010/04/24  7-5
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2010/05/22  11-12
          ZF-Eger - TEVA VasasPlaket  2010/05/26  9-10
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - Kaposvár  2010/04/24  9-9
       Komjádi Kupa 2009
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízilabda K - Vasas-MVM  2009/12/19  13-3
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok II - Angyal-Vasas SE  2010/05/08  8-10
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Héraklész I.   2010/03/08  11-6
          BVSC-Zugló Diap. - Héraklész I.   2010/03/17  14-3
          Héraklész I. - ZF-Eger  2010/03/18  12-17
          ZF-Eger - Héraklész I.   2010/03/18  19-11
          Univ-Szeged - Angyalföldi SI  2010/05/08  7-6
       Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - UVSE  2010/05/19  6-11
          Horvát Vál - Szeged  2010/05/28  11-5
          Honv POLO - Szeged  2010/05/28  13-10
  2008/2009
     Időmérő 20
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UNIQA-UTE - FTC  2008/10/11  8-11
          OSC - BVSC  2008/10/23  11-7
          Szentesi VK - UNIQA-UTE  2008/10/25  10-9
          UNIQA-UTE - Szeged Beton VE  2008/11/15  9-9
          OSC - Szeged Beton VE  2008/12/20  7-14
          UNIQA-UTE - Szentesi VK  2009/02/21  21-8
          DOMINO Honvéd - ZF-Eger  2009/02/22  9-7
          TEVA VasasPlaket - Szeged Beton VE  2009/03/13  9-9
          OSC - PVSK  2009/03/14  5-9
          OSC - ZF-Eger  2009/03/29  8-20
          BVSC - FTC  2009/04/04  2-6
          UNIQA-UTE - ZF-Eger  2009/04/18  6-12
          OSC - UNIQA-UTE  2009/04/25  6-13
          DOMINO Honvéd - ZF-Eger  2009/05/08  4-10
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2009/05/22  7-8
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA VasasPlaket - DOMINO Honvéd  2008/11/29  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Vasas - Bánki VE  2008/11/15  8-7
       Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - TEVA VasasPlaket  2008/12/21  9-7
       Női magyar kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - DOMINO Honvéd  2008/11/29  8-10
          Dunaújvárosi FVE - ZF-Eger  2008/11/29  13-3
     Ellenőr 227
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - Szolnok  2008/10/11  8-11
          UNIQA-UTE - Szolnok  2008/10/23  11-8
          Szentesi VK - UNIQA-UTE  2008/10/25  10-9
          UNIQA-UTE - PVSK  2008/11/08  9-8
          OSC - FTC  2008/11/15  5-14
          DOMINO Honvéd - Szolnok  2008/12/05  13-8
          ZF-Eger - OSC  2008/12/06  23-9
          FTC - BVSC  2008/12/20  10-6
          Szentesi VK - OSC  2009/01/10  7-12
          BVSC - Fehérvár PSE  2009/01/17  12-7
          UNIQA-UTE - OSC  2009/01/24  13-8
          UNIQA-UTE - Fehérvár PSE  2009/01/31  12-4
          Szentesi VK - TEVA VasasPlaket  2009/02/11  5-18
          BVSC - PVSK  2009/02/14  12-13
          BVSC - OSC  2009/02/15  17-13
          OSC - Fehérvár PSE  2009/02/28  6-6
          Szeged Beton VE - UNIQA-UTE  2009/03/27  13-8
          UNIQA-UTE - DOMINO Honvéd  2009/03/29  9-10
          OSC - Szentesi VK  2009/04/18  15-8
          TEVA VasasPlaket - FTC  2009/05/01  8-5
          ZF-Eger - DOMINO Honvéd  2009/05/03  10-7
          Szolnok - Fehérvár PSE  2009/05/09  10-7
          BVSC - Szeged Beton VE  2009/05/13  7-18
          DOMINO Honvéd - FTC  2009/05/15  11-6
          Szentesi VK - Fehérvár PSE  2009/05/16  9-6
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentesi VK  2008/09/26  20-11
          UNIQA-UTE - ZF-Eger  2008/11/29  6-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű SC - Tipo VSC  2008/10/18  9-7
          Bertók SC - Egri Vízmű SC  2008/10/25  9-9
          Bánki VE - Tatabányai VSE  2008/11/08  11-8
          MAFC - ASI-Vasas  2009/03/28  8-7
          Bánki VE - KSI SE  2009/04/04  10-16
          Tatabányai VSE - Kanizsa VSE  2009/04/11  4-15
          Tatabányai VSE - Bánki VE  2009/04/18  8-12
          YBL WPC - Egri Vízmű SC  2009/04/18  13-8
          YBL WPC - MAFC  2009/05/02  13-9
          KSI SE - Csabai Csfogók  2009/05/09  12-9
          Bánki VE - Bertók SC  2009/05/09  9-5
          Bertók SC - KSI SE  2009/05/16  11-10
          KSI SE - Egri Vízmű SC  2009/05/30  15-7
          Bertók SC - Bánki VE  2009/06/06  10-11
          Hírös VSE - Tatabányai VSE  2009/06/06  10-9
          MAFC - Ceglédi VSE  2009/06/13  7-8
          Neptun VSC - Kaposvári VK  2009/06/13  11-7
          Neptun VSC - Kanizsa VSE  2009/06/20  13-6
          Tipo VSC - MAFC  2009/06/20  9-11
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - KinderSp-PVSK  2008/10/05  26-5
          BVSC - ZF-Eger  2008/10/12  9-6
          ZF-Eger - Szolnok  2008/10/19  15-9
          UTE - Honvéd  2008/10/26  11-5
          Vasas - Kaposvári VK  2008/11/23  16-3
          KSI SE - Kaposvári VK  2008/12/14  16-7
          Szentesi VK - FTC  2009/03/15  11-11
          FTC - Kaposvári VK  2009/03/21  12-3
          KSI SE - FTC  2009/03/22  11-11
          ZF-Eger - OSC  2009/03/29  17-4
          KSI SE - Szegedi VPS  2009/04/05  4-11
          BVSC - OSC  2009/04/19  9-3
          BVSC - KSI SE  2009/05/03  1-6
          Vasas - BVSC  2009/05/10  10-10
          ZF-Eger - KSI SE  2009/05/17  8-6
          UTE - KSI SE  2009/05/20  7-8
          Vasas - ZF-Eger  2009/05/23  6-6
          UTE - Szentesi VK  2009/05/30  13-6
          Szegedi VPS - UTE  2009/05/31  5-8
          BVSC - Szegedi VPS  2009/06/03  8-13
          ZF-Eger - Szentesi VK  2009/06/05  12-7
          Vasas - Honvéd  2009/06/07  12-5
          KSI SE - UTE  2009/06/10  8-8
          ZF-Eger - Vasas  2009/06/13  4-11
          OSC - Hírös VSE  2009/06/14  12-8
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - II. - Vasas  2008/10/05  7-14
          UTE - I. - KinderSp-PVSK  2008/10/05  19-10
          BVSC - ZF-Eger  2008/10/12  12-10
          ZF-Eger - Szolnok  2008/10/19  10-8
          UTE - I. - Honvéd  2008/10/26  5-3
          ZF-Eger - Hódmezővh. VSC  2008/11/16  13-6
          BVSC - Fehérvár PSE  2008/11/22  23-1