Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Oravetz László
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Időmérő 3
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC BVLSZ2005 - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/10/06  6-9
          II. kerületi Sport - UVSE II.  2018/10/06  1-12
          Oxigén - ASI-Vasas II.  2018/10/06  8-11
     Ellenőr 80
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKE SC - ASI DSE  2018/10/06  9-10
          Neptun VSC - Szolnoki Dózsa  2018/11/10  15-8
          KVSE - EKE SC  2018/11/17  19-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - PSN Zrt.  2018/09/30  20-1
          Vízilovak - Ceglédi VSE  2018/10/14  7-14
          AVUS - BVSC-Zugló  2018/11/11  5-15
          Vízilovak - TVSE  2018/11/18  6-16
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  7-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - PSN Zrt.  2018/09/30  9-4
          HUVK SE II - BFSE  2018/09/30  19-7
          Soproni VSE - Aquaworm Serdülő  2018/10/07  11-8
          Vízilovak - Ceglédi VSE  2018/10/14  13-9
          AVUS - BVSC-Zugló  2018/11/11  5-14
          HUVK SE II - Soproni VSE  2018/11/18  14-5
          Vízilovak - TVSE  2018/11/18  11-6
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  6-18
          Soproni VSE - Invictus SC  2018/12/02  16-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - PSN Zrt.  2018/09/30  8-11
          HUVK SE II - BFSE  2018/09/30  23-6
          Soproni VSE - Aquaworm Gyerek  2018/10/07  30-3
          Vízilovak - Ceglédi VSE  2018/10/14  9-11
          AVUS - BVSC-Zugló  2018/11/11  4-11
          HUVK SE II - Soproni VSE  2018/11/18  15-7
          Vízilovak - TVSE  2018/11/18  3-10
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  17-4
          Soproni VSE - Invictus SC  2018/12/02  11-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Jog-Ászok VSK  2018/09/30  12-10
          YBL WPC - Ozorai-Faterpolo VSE  2018/09/30  18-7
          Vízilovak - HETE  2018/11/18  11-10
          YBL WPC - ELTE-BEAC  2018/11/18  10-6
          RETR-O-SC - UVSE  2018/11/18  11-15
          Sunday Boys - Oázis Nonprofit Kft  2018/11/20  13-10
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - BHSE  2018/11/03  15-5
          YBL WPC - POLO SC BVLSZ2002  2018/11/03  12-7
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. kerületi Sport - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/12/06  2-17
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - POLO SC BVLSZ2006  2018/09/29  13-4
          GYŐRI VSE - ASI-Vasas  2018/09/29  7-16
          Százhalombatta - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/29  8-16
          KSI SE II. - AVUS  2018/09/29  5-17
          PSN Zrt. - KSI SE A  2018/10/13  6-19
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/10/13  9-6
          KESI - TVSE  2018/10/13  5-5
          CVSE - HUVK SE  2018/10/13  3-14
          CVSE - TVSE  2018/11/10  4-6
          FTC-Telekom - HUVK SE  2018/11/10  14-1
          KESI - PSN Zrt.  2018/11/10  9-15
          BVSC-Zugló - KSI SE A  2018/11/10  6-5
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/11/24  10-8
          Kaposvári VK - KÓPÉ ÚVSE  2018/11/24  13-5
          Szegedi Vps - YBL WPC I.  2018/11/24  7-4
          Oázis SC - BHSE  2018/11/24  14-5
          KÓPÉ ÚVSE - Oázis SC  2018/12/08  10-13
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Kaposvári VK  2018/12/08  10-9
          Szegedi Vps - UVSE  2018/12/08  4-13
          YBL WPC I. - BHSE  2018/12/08  15-5
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - UVSE I.  2018/12/01  1-16
          VÁCI VSE - CVSE  2018/12/01  0-8
          HUVK SE - ASI-MSA  2018/12/01  12-7
          UVSE I. - VÁCI VSE  2018/12/01  10-6
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Új-Hullám SE Dorog  2018/12/09  15-0
          Erzsébeti SMTK - AVUS  2018/12/09  3-18
          Soproni VSE - GYŐRI VSE  2018/12/09  4-9
          Új-Hullám SE Dorog - Erzsébeti SMTK  2018/12/09  0-15
          GYŐRI VSE - AVUS  2018/12/09  5-6
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - DFVE  2018/11/04  
          PSN Zrt. - PSN Zrt. II.  2018/11/04  
          Kanizsa VSE - Sportliget  2018/11/04  
          DFVE - PSN Zrt.  2018/11/04  
          PSN Zrt. II. - Kanizsa VSE  2018/11/04  
          Sportliget - Kaposvári VK  2018/11/04  
          Soproni VSE - Balaton VK  2018/11/25  
          III. Kerületi TVE - Váci VSE  2018/11/25  
          TVSE - Balaton VK  2018/11/25  
          AVUS - III. Kerületi TVE  2018/11/25  
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/11/25  
          Váci VSE - AVUS  2018/11/25  
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/11/25  
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - DFVE  2018/12/09  5-13
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - DFVE  2018/12/09  7-17
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - DFVE  2018/12/09  2-19
  2017/2018
     Ellenőr 212
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - BVSC-Zugló  2017/10/28  11-5
          KVSE - Swietelsky Bcsaba  2018/04/14  8-7
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZÖRF - PÁPAI SE  2018/03/03  5-0
          GyAVC - BME  2018/03/03  7-18
          BME - PÁPAI SE  2018/03/03  5-0
          SZÖRF - GyAVC  2018/03/03  16-9
          GyAVC - PÁPAI SE  2018/03/24  9-18
          BME - SZÖRF  2018/03/24  17-9
          PÁPAI SE - SZÖRF  2018/03/24  15-21
          BME - GyAVC  2018/03/24  11-9
          KVSE - Vidám Vizilovak  2018/04/14  7-14
          Egri Vízmű - Békéscsaba  2018/04/14  9-7
          KVSE - Egri Vízmű  2018/04/14  11-15
          Békéscsaba - Vidám Vizilovak  2018/04/14  8-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Szvse  2017/10/15  10-12
          AVUS - Szegedi VPS  2017/11/26  10-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  12-5
          AVUS - Szegedi VPS  2017/11/26  12-8
          Váci VSE - UVSE II.  2017/12/03  5-22
          HUVK SE II - KVSE  2018/04/15  10-15
          Vizilovak - AQUA SE  2018/04/15  10-6
          KVSE - UVSE II.  2018/04/29  4-13
          Vizilovak - HUVK SE II  2018/05/20  23-3
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  11-9
          AVUS - Szegedi VPS  2017/11/26  5-14
          Váci VSE - UVSE II.  2017/12/03  6-14
          HUVK SE II - KVSE  2018/04/15  5-9
          Vizilovak - AQUA SE  2018/04/15  10-7
          KVSE - UVSE II.  2018/04/29  2-25
          Vizilovak - HUVK SE II  2018/05/20  17-5
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/10/14  5-27
          Honvéd-Érd - BVSC  2017/10/14  0-33
          Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlá  2017/12/14  17-1
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/02/03  4-11
          BVSC - YBL WPC  2018/02/03  15-5
          Crisul Oradea I. - HUVK SE  2018/02/03  8-8
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2018/02/03  6-9
          Városgazda Utánpótlá - Komplex Póló Suli SE  2018/02/03  8-16
          Cápa VK - OSC VSE II.  2018/05/26  9-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Honvéd-Érd  2018/05/26  15-9
          DFVE-TOPO - Vasas Sport Club  2018/05/26  9-16
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - MVLC  2018/02/10  15-7
          UVSE - JSMA  2018/02/10  21-2
          OSC VSE - BVSC  2018/02/10  9-12
          Oázis SC - Új-Hullám SE  2018/02/10  21-4
          FTC Utánpótlás - Komplex Póló Suli SE  2018/02/10  22-5
          OSC VSE - Komplex Póló Suli SE  2018/02/24  21-3
          Új-Hullám SE - JSMA  2018/02/24  9-3
          KSI SE - MVLC  2018/02/24  14-8
          MVLC - BVSC  2018/04/21  14-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyetem A - Oázis SC  2017/10/26  6-9
          Ozorai-Faterpóló VSE - Octopus SE  2017/10/29  7-17
          Jog-Ászok VSK - ELTE Vízilabda DSK  2017/10/29  12-11
          HETE - MAFC A-Team  2017/10/29  10-4
          Sportliget S.E. - YBL WPC  2017/10/29  5-13
          Sunday Boys - ELTE Vízilabda DSK  2017/11/05  11-19
          1427 VSE - UVSE  2017/11/26  4-10
          Csepeli VSE - Oázis SC  2017/11/26  9-15
          OSC VSE - Kertészeti Egyetem A  2017/12/03  9-6
          Komplex Póló Suli SE - HETE  2017/12/03  9-7
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2018/03/04  12-7
          MAFC "112" - Vidám Vízilovak VSC  2018/03/04  11-10
          Csepeli VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/03/04  7-13
          Sunday Boys - Oázis Nonprofit Kft.  2018/03/20  13-13
          Sunday Boys - Oázis SC  2018/04/08  8-18
          UVSE - RETR-O-SC Közhasznú   2018/04/15  5-9
          Kertészeti Egyetem A - OSC VSE  2018/04/15  5-10
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/05/09  18-8
          OSC VSE - Octopus SE  2018/05/17  6-7
          Oázis Nonprofit Kft. - Oázis SC  2018/05/31  9-20
          Vidám Vízilovak VSC - Kertészeti Egyetem A  2018/06/10  11-10
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - FTC Utánpótlás  2018/01/20  0-5
          KSI SE - Oázis SC  2018/01/20  24-5
          OSC VSE II. - Honvéd Kölyök Polo S  2018/01/20  6-14
          OSC VSE - Vasas Sport Club  2018/01/20  9-10
          Új-Hullám SE - Bókay-KSI  2018/01/20  12-5
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/02/24  12-7
          OSC VSE - Bókay-KSI  2018/02/24  25-1
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/03/22  11-6
          Vasas Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2018/03/29  0-5
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/04/21  7-9
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2018/03/03  12-5
          Szolnoki Vízilabda S - UVSE I.  2018/03/26  6-17
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2018/06/04  20-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Bókay - KSI  2017/09/23  24-4
          OSC VSE II. - Oxigén Úszó és Sport  2017/09/23  30-0
          Aquaworm WP Göd - Balaton VK  2017/09/23  2-15
          UVSE II. - Sport és Szabadidő K  2017/09/23  5-0
          UVSE I - KSI SE  2017/11/04  14-9
          FTC Utánpótlás - BVSC  2017/11/04  9-6
          PSN Zrt. - Ceglédi Vasutas Spor  2017/11/04  8-14
          AVUS - OSC VSE  2017/11/04  4-17
          Százhalombatta - HUVK SE  2017/12/16  3-8
          Oázis SC - Szegedi VPS  2017/12/16  6-24
          Kópé UVSE - Kaposvár Vízilabda K  2017/12/16  4-14
          Vidám Vízilovak Vízi - YBL WPC  2017/12/16  16-8
          YBL WPC - Váci Vízilabda Sport  2018/05/19  8-14
          Vidám Vízilovak Vízi - FTC Utánpótlás II.  2018/05/19  6-11
          Százhalombatta - Fehérvár Vízilabda S  2018/05/19  6-8
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Polo SC - Kópé UVSE  2017/09/30  1-27
          Győri VSE - YBL WPC  2017/09/30  4-10
          BVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2017/09/30  16-5
          FTC Utánpótlás II. - Piranha-Kópé  2017/11/11  11-4
          Kanizsa Vízilabda Sp - KSI SE  2017/11/11  5-16
          Kaposvár Vízilabda K - PSN Zrt.  2017/11/11  8-13
          Oázis SC - Kópé UVSE  2017/12/09  5-7
          Győri VSE - Ceglédi Vasutas Spor  2017/12/09  6-17
          Polo SC - BVSC  2017/12/09  0-31
          Százhalombatta - YBL WPC  2018/01/13  4-6
          Fehérvár Vízilabda S - FTC Utánpótlás II.  2018/01/13  6-3
          Honvéd-Érd - Oázis SC  2018/01/13  5-10
          Fehérvár Vízilabda S - KSI SE II.  2018/01/27  7-4
          Fehérvár Vízilabda S - KSI SE II.  2018/01/27  7-4
          FTC Utánpótlás II. - Oázis SC  2018/01/27  6-6
          Kanizsa Vízilabda Sp - OSC VSE II  2018/01/27  14-3
          YBL WPC - Honvéd-Érd  2018/01/27  7-2
          Győri VSE - Százhalombatta  2018/01/27  6-6
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-MSA  2018/01/27  14-7
          KSI SE II. - OSC VSE II  2018/02/17  8-1
          KSI SE II. - OSC VSE II  2018/02/17  8-1
          Kaposvár Vízilabda K - Honvéd-Érd  2018/02/17  14-4
          Kanizsa Vízilabda Sp - Százhalombatta  2018/02/17  8-5
          Kaposvár Vízilabda K - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/04/28  15-4
          Győri VSE - Fehérvár Vízilabda S  2018/04/28  2-10
          Oázis SC - OSC VSE II  2018/04/28  6-2
          OSC VSE - AVUS  2018/06/07  9-3
          ASI-MSA - FTC Utánpótlás II.  2018/06/09  11-9
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/06/09  6-14
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft. - Váci Vízilabda SE  2017/10/08  5-9
          KÓPÉ - Ceglédi VSE  2017/10/08  4-13
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2017/10/08  7-4
          Hírös Sport Nonprofi - HUVK SE  2018/05/13  
          Bókay - KSI - UVSE II.  2018/05/13  
          Váci Vízilabda SE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/05/13  
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Balaton VK  2017/10/07  17-3
          Mohács 2 - Sportliget  2017/10/07  4-12
          Szekszárdi SKV - VUA  2017/10/07  3-13
          Balaton VK - BFSE  2017/10/07  4-18
          Kaposvári VK-Balaton - Mohács 2  2017/10/07  29-1
          Sportliget - Szekszárdi SKV  2017/10/07  4-9
          Kaposvári VK-Balaton - BFSE  2017/10/07  12-5
          Szekszárdi SKV - Balaton VK  2017/12/02  7-9
          BFSE - Szekszárdi SKV  2017/12/02  18-8
          Balaton VK - Mohács 2  2017/12/02  13-4
          VUA - Sportliget  2017/12/02  10-6
          BFSE - Mohács 2  2017/12/02  25-2
          Kaposvári VK-Balaton - VUA  2017/12/02  13-10
          Sportliget - Kaposvári VK-Balaton  2017/12/02  8-22
          VUA - Balaton VK  2018/03/17  17-5
          ESMTK - Soproni VSE  2018/03/17  8-14
          Kaposvári VK-Balaton - BFSE  2018/03/17  16-7
          VUA - Győri VSE  2018/03/17  13-2
          Soproni VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/03/17  10-9
          BFSE - Balaton VK  2018/03/17  14-5
          Győri VSE - ESMTK  2018/03/17  11-6
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/28  6-12
          Balaton VK - BFSE  2017/10/28  25-4
          PSN Zrt. Sportiskola - Füred  2017/10/28  10-5
          KVSE - Balaton VK  2017/10/28  7-8
          BFSE - Füred  2017/10/28  10-14
          Sportliget - Soproni VSE  2017/11/25  6-5
          VUA - Velence Plus B  2017/11/25  18-9
          Soproni VSE - POLO Sport Club 2005  2017/11/25  13-2
          Velence Plus B - Sportliget  2017/11/25  3-16
          POLO Sport Club 2005 - VUA  2017/11/25  2-4
       DVL Gyermek C bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK_Balaton - CVK Ú-VSE  2017/12/10  24-5
          Balaton VK - Hélix SE Komló  2017/12/10  30-0
          CVK Ú-VSE - Hélix SE Komló  2017/12/10  27-2
          Balaton VK - Kaposvári VK_Balaton  2017/12/10  20-10
          CVK Ú-VSE - Balaton VK  2017/12/17  10-15
          Kaposvári VK_Balaton - Hélix SE Komló  2017/12/17  5-0
          Hélix SE Komló - Balaton VK  2017/12/17  0-5
          CVK Ú-VSE - Kaposvári VK_Balaton  2017/12/17  8-15
          Balaton VK - Kaposvári VK_Balaton  2018/02/04  13-4
          Váci VSE - Győri VSE  2018/02/04  10-3
          Kaposvári VK_Balaton - Győri VSE  2018/02/04  3-6
          Balaton VK - Váci VSE  2018/02/04  9-1
          Kaposvári VK_Balaton - Győri VSE  2018/04/22  5-7
          Balaton VK - Váci VSE  2018/04/22  7-1
          Váci VSE - Kaposvári VK_Balaton  2018/04/22  5-7
          Győri VSE - Balaton VK  2018/04/22  10-9
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Füred - Kópé Vízilabda Kft  2018/02/25  11-2
          DFVE - Soproni VSE  2018/02/25  7-7
          Kópé Vízilabda Kft - Balaton VK  2018/02/25  2-18
          Győri VSE - DFVE  2018/02/25  10-2
          Soproni VSE - Füred  2018/02/25  16-3
          Balaton VK - Győri VSE  2018/02/25  8-11
          DFVE - Balaton VK  2018/03/18  4-10
          Füred - Győri VSE  2018/03/18  1-24
          Győri VSE - Kópé Vízilabda Kft  2018/03/18  10-7
          Füred - DFVE  2018/03/18  6-16
          Balaton VK - Soproni VSE  2018/04/06  10-5
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Váci VSE  2017/10/29  12-5
          Sportliget - AVUS  2017/10/29  2-13
          Váci VSE - AVUS  2017/10/29  7-8
          TVSE - Sportliget  2017/10/29  18-3
          Váci VSE - DFVE  2018/02/18  7-7
          DFVE II - Sportliget  2018/02/18  5-11
          Sportliget - DFVE  2018/02/18  3-16
          Váci VSE - DFVE II  2018/02/18  17-2
          Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2018/03/25  6-13
          TVSE - KVSE  2018/03/25  5-7
          AVUS - PSN Zrt. Sportiskola  2018/03/25  4-8
          KVSE - Kaposvári VK  2018/03/25  9-5
          TVSE - AVUS  2018/03/25  10-6
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - III. Kerületi TVE  2018/03/07  6-15
          HVSC - Bánki VSE  2018/03/07  6-7
          Bánki VSE - III. Kerületi TVE  2018/03/07  11-24
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  11-8
          Győri VSE - TVSE  2018/04/22  3-14
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  12-9
          Győri VSE - TVSE  2018/04/22  10-9
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  10-9
          Győri VSE - TVSE  2018/04/22  1-8
     Időmérő 1
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - UVSE II.  2018/05/20  17-8
  2016/2017
     Ellenőr 126
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - NEPTUN VSC  2016/10/15  8-13
          Alfa SC - ESMTK - Racionet H  2016/10/22  8-14
          Kaposvári VK - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/29  13-6
          Alfa SC - ESMTK - Kaposvári VK  2016/11/05  7-8
          Alfa SC - ESMTK - Kanizsa VSE  2016/11/19  7-15
          Alfa SC - ESMTK - NEPTUN VSC  2016/12/08  6-11
          ASI DSE - Dunakanyar Waterpolo  2016/12/10  13-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Vasas SC  2016/10/22  2-10
          Sportliget S.E. - FTC PQS Waterpolo  2016/10/22  4-17
          Váci VSE - Vasas SC  2016/10/22  5-14
          FTC PQS Waterpolo - DFVE  2016/10/22  24-4
          Vidám Vízilovak - Váci VSE  2016/10/22  14-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - FVSE  2016/10/09  14-12
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - FVSE  2016/10/09  13-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - FVSE  2016/10/09  19-7
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - AQUA SE  2017/02/04  6-6
          Gyula - PannErgy-MVLC  2017/02/04  15-9
          Szentes B - AQUA SE  2017/02/04  7-9
          Zempléni VK - Gyula  2017/02/04  15-11
          PannErgy-MVLC - Szentes B  2017/02/04  11-17
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Invictus Sc  2017/01/21  11-10
          Octopus - SZNVE Bébi  2017/01/21  6-10
          Szentes Lány - Invictus Sc  2017/01/21  18-7
          KVSE - Octopus  2017/01/21  24-3
          SZNVE Bébi - Szentes Lány  2017/01/21  3-18
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - Oázis SC  2017/03/18  14-13
          Honvéd Kölyök Polo S - BVSC-Zugló  2017/03/18  1-11
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2017/03/18  7-4
          Vidám Vízilovak VSC - KSI SE  2017/03/18  6-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Új-Hullám SE  2017/02/18  23-2
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2017/02/18  6-8
          Sportliget SE - Oázis SC  2017/02/18  8-19
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Budaörsi UVVSE  2016/09/18  12-12
          Csepeli VSE - Budaörsi UVVSE  2016/10/02  10-17
          Bánki Vízisport Egye - Alfa SC Kispest  2016/10/02  7-23
          Csepeli VSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/11/13  7-34
          Bánki Vízisport Egye - OSC VSE  2016/11/13  4-26
          Oázis SC - Budaörsi UVVSE  2016/12/04  15-10
          UVSE - Jog-Ászok VSK  2016/12/04  10-11
          MAFC-BME - 1427 VSE  2016/12/04  11-6
          Komplex Póló Suli SE - Csepeli VSE  2017/02/12  18-9
          Bánki Vízisport Egye - Csepeli VSE  2017/03/19  9-9
          Alfa SC Kispest - MAFC-BME  2017/03/30  16-4
          Vidám Vízilovak VSC - YBL WPC  2017/04/16  9-8
          Alfa SC Kispest - Octopus SE  2017/04/20  8-7
          OSC VSE - Oázis SC  2017/04/23  10-4
          Alfa SC Kispest - Budaörsi UVVSE  2017/05/04  16-8
          Alfa SC Kispest - UVSE  2017/05/11  9-8
          Bánki Vízisport Egye - BVSC  2017/05/14  9-17
          OSC Kft. - Oázis 2  2017/05/21  9-9
          Csepeli VSE - HETE  2017/05/21  9-12
          Budaörsi UVVSE - Alfa SC Kispest  2017/05/25  11-18
          Bánki Vízisport Egye - OSC Kft.  2017/05/27  11-12
          Csepeli VSE - Bánki Vízisport Egye  2017/05/28  9-9
          Komplex Póló Suli SE - Bánki Vízisport Egye  2017/06/14  12-10
          Jog-Ászok VSK - HETE  2017/06/17  10-13
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Oázis SC  2017/06/06  8-25
          Sunday Boys - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/13  10-15
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - Aquaworm Waterpolo G  2016/10/08  25-2
          Vidám Vízilovak VSC - ESMTK  2016/10/08  44-0
          Honvéd Kölyök Polo S - BVSC-Zugló  2016/10/08  4-9
          Honvéd Kölyök Polo S - ESMTK  2016/11/05  32-0
          Komplex Póló Suli SE - Oázis SC  2016/11/05  6-11
          Aquaworm Waterpolo G - BVSC-Zugló  2016/11/05  0-5
          Vidám Vízilovak VSC - Budapesti Honvéd-Érd  2016/11/05  16-0
          KSI SE - Komplex Póló Suli SE  2017/02/11  32-3
          Cívis Póló VSE - BVSC-Zugló  2017/02/11  8-5
          OSC VSE - Oázis SC  2017/02/11  18-4
          Váci Vízilabda SE - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/11  4-13
          Vidám Vízilovak VSC - KSI SE  2017/05/06  6-21
          Cívis Póló VSE - Komplex Póló Suli SE  2017/05/06  12-9
          Váci Vízilabda SE - OSC VSE  2017/05/06  8-17
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2017/05/06  13-9
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak Vízi - Danubius POLO  2016/10/01  28-2
          OSC VSE II. - Új-Hullám SE  2017/05/21  24-2
          Vidám Vízilovak Vízi - Danubius POLO  2017/05/21  18-2
          OSC VSE II. - Ceglédi Úszó és Vízi  2017/05/21  30-0
          Dunakanyar Waterpolo - BVSC-Zugló  2017/06/10  6-16
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2017/06/10  8-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - KSI SE II.  2016/09/24  15-5
          HUVK SE - KSI SE II.  2016/09/24  15-5
          Budafóka XXII. ker. - Bókay - KSI  2016/09/24  24-3
          Fehérvár Vízilabda S - Százhalombatta  2016/09/24  4-11
          FTC Utánpótlás - UVSE  2016/10/05  8-4
          Soproni VSE - Angyalföldi Sportisk  2017/03/04  14-3
          Velencei-tavi UVE - Balaton VK  2017/03/04  3-18
          HUVK SE II. - Bókay - KSI  2017/03/04  22-3
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/03/04  8-16
          Angyalföldi Sportisk - HUVK SE II.  2017/03/04  2-13
          Bókay - KSI - Velencei-tavi UVE  2017/03/04  9-8
          KSI SE - UVSE  2017/04/01  8-5
          AVUS - Tatabányai Vízmű Spo  2017/04/01  6-13
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2017/04/01  8-12
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2017/04/01  8-12
          Hírös Sport Nonprofi - FTC Utánpótlás  2017/04/01  7-9
          AVUS - UVSE  2017/04/01  4-14
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE  2017/04/01  12-6
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE  2017/04/01  12-6
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/04/01  6-7
          BVSC-Zugló - Hírös Sport Nonprofi  2017/04/01  12-12
          HUVK SE II. - Angyalföldi Sportisk  2017/05/20  13-3
          Bókay - KSI - Balaton VK  2017/05/20  6-19
          Velencei-tavi UVE - Angyalföldi Sportisk  2017/05/20  4-20
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé UVSE - AVUS  2016/11/12  4-20
          Százhalombatta - Oázis SC  2016/11/12  7-17
          Bp. Honvéd SE - Érd - Hírös Sport Nonprofi  2016/11/12  2-20
          Ceglédi Vasutas Spor - KSI SE  2016/11/18  6-5
          AVUS - Százhalombatta  2016/11/30  17-1
          Tatabányai Vízmű Spo - FTC Utánpótlás II.  2017/03/11  13-4
          Polo SC.VGA - Tatabányai Vízmű Spo  2017/03/11  1-28
          YBL WPC - Kópé UVSE  2017/03/11  4-12
          KSI SE - Kistarcsa  2017/04/29  19-3
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Vasutas Spor  2017/04/29  14-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/05/13  3-9
          Ceglédi Vasutas Spor - BVSC-Zugló  2017/05/13  6-7
          PSN Zrt. - AVUS  2017/05/13  4-11
          Kistarcsa - UVSE  2017/05/13  1-20
          BVSC-Zugló - KSI SE  2017/05/13  10-5
          FTC Utánpótlás - Kistarcsa  2017/05/13  25-2
          AVUS - Ceglédi Vasutas Spor  2017/05/13  7-8
          UVSE - PSN Zrt.  2017/05/13  14-3
          Aquaworm Waterpolo G - Bp. Honvéd SE - Érd  2017/06/03  3-8
          Százhalombatta - Fehérvár Vízilabda S  2017/06/03  15-9
          Bp. Honvéd SE - Érd - Oázis 2  2017/06/03  9-5
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - SZNVE Serdülő  2016/12/11  8-15
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - SZNVE Gyerek  2016/12/11  2-20
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Vidám Vízilovak VSC  2017/04/01  3-33
          OSC VSE - Kaposvár VK  2017/04/01  16-3
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2017/04/27  9-9
     Időmérő 2
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE  2017/05/06  12-17
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Alfa SC Kispest - RETR-O-SC Közhasznú   2016/11/24  6-5
  2015/2016
     Időmérő 4
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - HVSC  2015/10/11  8-18
          KSI SE - DVSE  2015/10/22  24-3
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2015/10/22  14-10
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental I. - EBP Tatabánya  2015/10/11  19-4
     Ellenőr 121
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - Csabai Csirkefogók V  2015/10/10  8-7
          Kanizsa Vízilabda Sp - Racionet H  2015/10/10  16-6
          PVSK-PSN - ASI DSE  2015/10/10  3-7
          Neptun VSC - Kaposvári Vízilabda   2015/10/17  9-7
          SZVSC - Kaposvári Vízilabda   2015/10/31  8-6
          OSC VSE - PVSK-PSN  2016/03/05  13-8
          MTK 1888 Vízilabda, - BVSC- Zugló  2016/03/19  10-13
          DVSE - ASI DSE  2016/04/09  9-14
          MTK 1888 Vízilabda, - Kaposvári Vízilabda   2016/04/23  11-18
          Kanizsa Vízilabda Sp - Neptun VSC  2016/04/30  8-8
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Pápai SE  2016/05/07  22-14
          Lamantinok - Fehérvár Póló II  2016/05/07  10-13
          Pápai SE - Lamantinok  2016/05/07  10-13
          Szentes - Fehérvár Póló II  2016/05/07  20-13
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVSC - Vasas-Continental  2016/02/14  8-23
          Fehérvár Póló Sport - Vasas-Continental II  2016/03/14  12-4
          KSI SE - EBP Tatabánya  2016/03/20  13-7
          Rossmann SZVPS - KSI SE  2016/04/24  3-17
          Kaposvári Vízilabda - AVUS  2016/05/22  6-15
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVSC - Vasas-Continental  2016/02/14  4-13
          Kanizsa Vízilabda Sp - YBL Water Polo Club   2016/02/28  7-9
          Fehérvár Póló Sport - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/03/14  11-5
          KSI SE - EBP Tatabánya  2016/03/20  19-6
          Generali SZVPS - KSI SE  2016/04/24  6-12
          Kaposvári Vízilabda - AVUS  2016/05/22  12-14
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - KESI  2015/11/15  16-5
          SZVSC - Vasas-Continental  2016/02/14  12-14
          Kanizsa Vízilabda Sp - YBL Water Polo Club   2016/02/28  11-17
          KSI SE - EBP Tatabánya  2016/03/20  19-6
          Szokody Academy SZVP - KSI SE  2016/04/24  8-23
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - SVSE  2016/05/08  10-3
          Oázis SC - AQUA SE  2016/05/08  12-9
          SVSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/05/15  4-12
          Kaposvári Vízilabda - AVUS  2016/05/22  5-20
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - Jog-Ászok VSK  2015/10/18  12-11
          Bánki Vízisport Egye - Oázis SC  2015/10/18  6-23
          UVSE Continental - Csepeli VSE  2016/04/10  10-5
          Kertészeti Egyetem A - Jog-Ászok VSK  2016/04/10  7-8
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVE - YBL WPC  2015/12/13  11-14
          Vidám Vízilovak VSC - BVSC-Zugló  2016/02/28  16-11
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2016/03/13  12-8
          KVE - Vidám Vízilovak VSC  2016/04/09  9-19
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Városgazda Utánpótlá  2016/04/16  14-5
          Komplex-ASI - Sportliget SE  2016/04/16  11-8
          Városgazda Utánpótlá - Bókay-KSI  2016/04/16  6-14
          Sportliget SE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/04/16  4-11
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló II. - Domino Avus  2015/09/26  3-15
          Kaposvár Vízilabda K - Százhalombatta  2015/09/26  8-26
          OSC VSE - Budapesti Honvéd Spo  2015/09/26  32-0
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2015/09/26  13-3
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2015/11/07  12-6
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2015/11/07  7-20
          UVSE Continental - Kópé UVSE  2015/11/07  38-0
          Százhalombatta - BVSC-Póló Zugló  2016/02/06  8-12
          OSC VSE - HUVK SE  2016/02/06  8-12
          BVSC-Póló Zugló - Vasas Sport Club  2016/02/06  10-9
          KSI SE - OSC VSE  2016/02/06  20-4
          BVSC-Póló Zugló - UVSE Continental  2016/03/19  9-8
          OSC VSE - Százhalombatta  2016/03/19  10-13
          KSI SE - Vasas Sport Club  2016/03/19  16-9
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2016/03/19  15-7
          Bókay - KSI - HUVK SE II.  2016/04/02  11-9
          Domino Avus - Aquaworm Kft  2016/04/02  40-0
          Új-Hullám SE - BVSC-Póló leány  2016/04/02  6-8
          BVSC-Póló Zugló II. - Budapesti Honvéd Spo  2016/04/02  30-0
          Új-Hullám SE - HUVK SE II.  2016/04/09  4-10
          Budapesti Honvéd Spo - Aquaworm Kft  2016/04/09  10-6
          Bókay - KSI - Új-Hullám SE  2016/04/09  12-3
          Aquaworm Kft - BVSC-Póló Zugló II.  2016/04/09  0-32
          FTC Utánpótlás - Százhalombatta  2016/04/20  21-10
          Dunaújvárosi Főiskol - YBL WPC  2016/06/04  8-13
          Vidám Vízilovak Vízi - Kaposvár Vízilabda K  2016/06/04  16-12
          Ceglédi Vasutas Spor - Tatabányai Vízmű Spo  2016/06/04  3-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVKSE - ASI-Vasas I.  2015/10/22  4-6
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/02/27  11-11
          UVSE Continental I. - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  18-7
          SZENTENDREI KÓPÉ - ASI-Vasas I.  2016/02/27  8-15
          UVSE Continental I. - Oázis SC  2016/02/27  22-8
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - YBL Water Polo Club   2015/11/18  3-27
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cívis Póló VSE - Tatabányai Vízmű Spo  2015/09/19  7-11
          Hírös Sport Nonprofi - Százhalombatta  2015/09/19  18-4
          Kaposvár Vízilabda K - KSI SE II.  2015/09/19  9-4
          Vodafone Pólósuli - KSI SE II.  2016/02/20  5-8
          ASI-MSA - Hírös Sport Nonprofi  2016/02/20  9-7
          Vidám Vízilovak Vízi - FVSE  2016/02/20  7-12
          Sport és Szabadidő K - Vodafone Pólósuli  2016/02/20  8-13
          Hírös Sport Nonprofi - Vidám Vízilovak Vízi  2016/02/20  6-12
          FVSE - Sport és Szabadidő K  2016/02/20  18-13
          HUVK SE - Bókay - KSI  2016/04/17  22-3
          Bókay - KSI - Újszilvás KSE  2016/04/17  7-3
          Százhalombatta - Budafóka XXII. ker.   2016/05/14  16-7
          YBL WPC - Újszilvás KSE  2016/05/14  4-5
          Domino Avus - UVSE Continental  2016/05/14  2-7
          Kaposvár Vízilabda K - Bókay - KSI  2016/05/14  5-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - SZNVE  2015/11/22  22-5
          DFVE - EBP Tatabánya  2015/12/05  25-2
          DFVE - KESI  2015/12/12  19-7
          EBP Tatabánya - DFVE  2016/04/08  4-17
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Ceglédi VA  2015/10/11  10-8
          EBP Tatabánya - SZNVE  2015/11/22  23-3
          DFVE - EBP Tatabánya  2015/12/05  7-6
          DFVE - KESI  2015/12/12  10-3
          Ceglédi VA - Győri VSE  2016/03/13  3-18
          EBP Tatabánya - DFVE  2016/04/08  6-8
          Fehérvár Póló Sport - KESI  2016/05/03  3-2
          ASI DSE - Fehérvár Póló Sport   2016/05/28  9-22
          ZF-Eger - Szentes  2016/05/28  8-13
          Ceglédi VA - SZNVE  2016/05/31  4-6
          Ceglédi VA - HVSC  2016/06/12  4-5
          HVSC - ASI DSE  2016/06/12  11-8
          ASI DSE - Ceglédi VA  2016/06/12  9-7
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Ceglédi Úszó és Vízi  2015/10/11  9-8
          Váci Vízilabda Sport - ASI DSE  2015/11/15  3-20
          EBP Tatabánya - SZNVE  2015/11/22  29-1
          DFVE - EBP Tatabánya  2015/12/05  19-7
          DFVE - KESI  2015/12/12  18-5
          Vidám Vízilovak VSC - Fehérvár Póló Sport   2015/12/13  16-19
          Ceglédi Úszó és Vízi - Győri VSE  2016/03/13  4-9
          EBP Tatabánya - DFVE  2016/04/08  14-23
          Vidám Vízilovak VSC - Ceglédi Úszó és Vízi  2016/04/17  11-12
          POLO SC - EBP Tatabánya  2016/05/08  21-12
  2014/2015
     Ellenőr 86
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - MAFC  2015/02/28  10-8
          Angyalföldi Spor - HVSC  2015/03/07  11-11
          Honvéd UVKSE - BVSC- Zugló  2015/04/11  9-10
          PVSK-PSN - Ceglédi Vasutas   2015/04/18  8-9
          KVSE - Angyalföldi Spor  2015/04/25  8-4
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DOMINO AVU - Tatabányai Vízmű  2015/03/21  14-8
          KVSE - PTE ÁOK  2015/03/21  7-8
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló II  2015/03/21  11-7
          Pápai SE - KVSE  2015/03/21  8-11
          PTE ÁOK - Kaposvári Vízila  2015/03/21  6-10
          Fehérvár Póló II - Pápai SE  2015/03/21  10-9
          Kaposvári Vízila - DOMINO AVU  2015/03/21  6-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai - A-Híd OSC   2015/04/12  6-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - Szokodi Ac.SZVPS  2014/12/07  7-12
          HKPS - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2015/04/12  7-9
          Százhalombattai - Oázis Sport Club  2015/04/12  16-6
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sport - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/05/24  12-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - Bánki SundayBoys  2014/11/02  9-10
          MAFC-BME - Bánki SundayBoys  2015/03/08  8-9
          1427 VSE - MAFC-BME  2015/04/18  9-9
          Vidám Vízilovak - Sportliget SE  2015/05/09  7-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Serdülő - Bókay - KSI  2014/09/20  17-2
          FTC Utánpótlás - Komplex Póló SE  2014/09/20  5-8
          Dunaújvárosi Fői - Százhalombatta  2014/09/20  7-12
          UVSE - OSC Serdülő  2015/05/23  15-6
          Komplex Póló SE - Oázis SC  2015/05/23  8-8
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Ifi - KSI SE  2014/10/11  6-9
          Váci Vízilabda S - Új-Hullám SE  2014/10/11  5-12
          Sportliget SE - OSC Ifi   2014/10/11  2-30
          Oázis SC - Sportliget SE  2015/05/16  25-3
          OSC Ifi - Váci Vízilabda S  2015/05/16  19-5
          JSMA - Új-Hullám SE  2015/05/16  2-9
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/05/16  5-15
       Szívós István Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak - KSI SE  2014/10/25  8-26
          B. Sport - Vidám Vízilovak   2014/12/20  16-6
          BVSC-Póló - OSC gyermek  2014/12/20  17-9
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló - UVSE II.  2014/11/08  20-3
          FTC Utánpótlás - Angyalföldi Spor  2014/11/08  23-6
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2014/11/08  21-6
          Sportliget Sport - FTC Utánpótlás  2014/11/08  0-30
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló  2014/11/15  5-14
          Vasas Sport Club - UVSE II.  2014/11/15  15-3
          YBL WPC - FTC Utánpótlás  2014/11/15  2-10
          Sportliget Sport - Angyalföldi Spor  2014/11/15  4-14
          Vasas Sport Club - Sportliget Sport  2014/12/13  35-3
          YBL WPC - BVSC-Póló  2014/12/13  9-23
          Oázis SC - UVSE II.  2014/12/13  11-7
          Sportliget Sport - FTC Utánpótlás  2014/12/13  3-28
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2015/03/28  5-10
          Százhalombatta - Honvéd Utánpótlá  2015/03/28  18-6
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/03/28  11-7
          Vasas Sport Club - UVSE  2015/03/28  6-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű  2014/09/27  10-9
          Diadal SE - Budafóka XXII. k  2014/09/27  0-5
          MVLC - Domino Avus  2014/09/27  3-17
          UVSE - BVSC-Póló  2014/11/22  9-11
          YBL WPC - Kaposvár Vízilab  2014/11/22  7-6
          Vidám Vízilovak - Dunaújvárosi Fői  2014/11/22  12-4
          Váci Vízilabda S - YBL WPC  2014/11/22  10-12
          Kaposvár Vízilab - Vidám Vízilovak  2014/11/22  9-7
          Dunaújvárosi Fői - UVSE  2014/11/22  0-16
          Honvéd Utánpótlá - POLO SC  2015/02/14  39-2
          Vasas Sport Club - Hírös Sport Nonp  2015/02/14  3-17
          OSC gy - Százhalombatta  2015/02/14  3-25
          POLO SC - Vasas Sport Club  2015/02/14  5-18
          Angyalföldi Spor - B. Sport  2015/05/09  15-2
          Vidám Vízilovak - Kaposvár Vízilab  2015/05/09  10-15
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hegyvidék SE - UVSE  2014/12/06  7-16
          Oázis SC - Domino Avus  2014/12/06  8-4
          Vidám Vízilovak - Hegyvidék SE  2014/12/06  10-5
          UVSE - Oázis SC  2014/12/06  12-6
          Honvéd Utánp.II. - Fehérvár Póló Sp  2015/02/21  9-6
          KESI II. - Hegyvidék SE  2015/02/21  0-19
          Bókay - KSI - Honvéd Utánp.II.  2015/02/21  11-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - SZNVE  2015/03/01  40-2
          KESI - DFVE  2015/03/08  6-25
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - SZNVE  2015/03/01  27-5
          KESI - DFVE  2015/03/08  6-5
          H POLO - BVSC-PÓLÓ  2015/03/14  14-11
          Tatabányai Vízmű - Szentes  2015/03/29  4-15
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - ZF-Eger  2015/03/07  9-10
          UVSE - Fehérvár Póló Sp  2015/03/14  23-5
          H POLO - Tatabányai Vízmű  2015/03/14  16-11
          Vidám VVSE - Győri Vízisport   2015/03/14  14-16
          Angyalföldi Spor - SZNVE  2015/04/11  7-10
          Fehérvár Póló Sp - UVSE   2015/05/09  7-13
     Időmérő 2
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - BVSC-PÓLÓ  2015/03/14  14-11
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - Tatabányai Vízmű  2015/03/14  16-11
  2013/2014
     Ellenőr 60
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok 2 - Váci Vízilabda S  2014/05/17  14-6
          HVSC - KVSE  2014/05/17  8-6
          Váci Vízilabda S - KVSE  2014/05/17  3-16
          HVSC - Szolnok 2  2014/05/17  9-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427Vízilabda SE - OSC felnőtt  2013/10/13  8-12
          Hegyvidék-YBL - Sportliget SE  2013/10/13  15-6
          1427Vízilabda SE - RETR-O-SC Közhas  2013/10/27  6-12
          1427Vízilabda SE - Komplex Póló Sul  2013/12/01  10-11
          BVSC - MAFC - Schönherz  2014/03/02  8-12
          Octopus SE - Bánki VSE  2014/03/02  15-7
          Faterpóló VSE - BVSC  2014/03/09  19-15
          Faterpóló VSE - Hegyvidék-YBL  2014/06/01  12-16
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újpest Vízilabda - Komplex Póló Sul  2013/10/26  13-8
          Uj-Hullám SE - OSC Serdülő  2013/10/26  5-10
          Dunaújvárosi Fői - BVSC - Póló - Zu  2013/10/26  4-26
          Honvéd UVKSE - MOM Sport Ybl  2013/10/26  16-3
       Szívós István Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - ESMTK  2014/03/08  20-1
          Újpest Vízilabda - Dunaújvárosi Fői  2014/03/08  17-4
          Honv-up. Kispest - KSI SE  2014/03/08  8-2
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2013/10/19  8-11
          Százhalombatta - Ceglédi Vasutas   2013/10/19  12-6
          MOM Sport Ybl - UVSE I.  2013/10/19  2-20
          Polo SC - FTC Utánpótlás  2013/10/19  2-15
          BVSC-Póló Zugló - UVSE II.  2013/11/09  8-3
          Cegléd II - EMLCSKA  2013/11/09  5-2
          Vasas Sport Club - Bókay - KSI  2013/11/09  9-3
          Honvéd UVKSE - Debreceni Cívis   2013/11/09  11-15
          Bókay - KSI - UVSE II.  2013/11/16  7-8
          EMLCSKA - Oázis SC  2014/03/01  3-22
          HUVK SE - Cegléd II  2014/03/01  8-8
          Polo SC - Új-Hullám SE  2014/03/01  10-11
          Oázis SC - Cegléd II  2014/03/22  20-2
          HUVK SE - EMLCSKA  2014/03/22  7-3
          EMLCSKA - Polo SC  2014/03/22  4-5
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2014/05/10  10-7
          MOM Sport Ybl - UVSE II.  2014/05/10  5-6
          Ceglédi Vasutas - Bókay - KSI  2014/05/10  16-2
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - Kanizsa Vízilabd  2013/11/16  2-9
          Kaposvár Vízilab - Angyalföldi Spor  2013/11/16  15-2
          UVSE II. - Százhalombatta  2013/11/16  2-10
          Angyalföldi Spor - KSI SE  2013/11/16  3-21
          Váci Vízilabda S - Kanizsa Vízilabd  2014/04/05  14-13
          MOM Sport Ybl - Hírös Sport Nonp  2014/04/05  6-13
          Váci Vízilabda S - UVSE II.  2014/04/05  7-11
          Domino Avus - Százhalombatta  2014/05/18  18-4
          UVSE I - Vodafone Pólósul  2014/05/18  14-8
          BVSC-Póló Zugló - Kópé ÚVSE  2014/05/18  15-15
          Tatabányai Vízmű - Honv-up. Gödöllő  2014/05/18  11-12
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi Spor - Vecsés  2013/11/30  17-2
          BVSC-Póló Zugló - Kanizsa Vízilabd  2013/11/30  17-1
          Honvéd-Up Csepel - FTC Utánpótlás  2013/11/30  4-28
          Hírös Sport Nonp - Angyalföldi Spor  2014/05/31  22-6
          Kópé ÚVSE - Vasas Sport Club  2014/05/31  20-3
          Göd - Hírös Sport Nonp  2014/05/31  8-22
          Kanizsa Vízilabd - Tatabányai Vízmű  2014/05/31  3-16
          Kópé ÚVSE - Göd  2014/05/31  18-8
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/05/24  10-24
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - ZF-Eger  2013/11/10  18-15
          GyVSE - ZF-Eger  2013/11/23  3-33
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - DVSI  2013/12/01  20-14
  2012/2013
     Időmérő 4
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debrecen - Szolnoki D-K  2012/11/10  3-5
          A-HID Szeged - TEVA-Vasas  2012/11/10  10-9
          Szolnoki D-K - A-HID Szeged  2012/11/11  8-9
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Hungerit S  2012/11/11  9-5
     Ellenőr 55
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aligátor Vízilab - Kanizsa Vízilabd  2012/10/14  17-7
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Raiffeisen Vízil - Bánki VE  2012/11/11  7-7
          YBL WPC - Oázis SC  2012/11/11  8-8
          VVSE - Bp.Izzó  2012/11/11  18-7
          YBL WPC - VAS-ASI  2012/12/02  13-13
          Raiffeisen Vízil - VAS-ASI  2012/12/15  9-21
          Raiffeisen Vízil - Bánki VE  2013/04/07  13-11
          YBL WPC - MAFC Schönherz  2013/04/07  13-12
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oradea - UVSE  2013/04/06  11-7
          Komárno - KSI SE  2013/04/06  4-7
          Százhalombattai - BVSC-Póló  2013/04/06  3-16
          Százhalombattai - Komárno  2013/04/27  7-16
          KSI SE - Oradea  2013/04/27  15-5
          Oradea - KSI SE  2013/04/27  6-9
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Kópé UVSE  2012/10/28  18-3
          Kaposvár - Pannon DSE  2012/10/28  23-0
          Szombathely - HPVK - ESMTK  2012/10/28  14-12
           Százhalombattai - Kópé UVSE  2013/03/16  6-4
          Danubius POLO - Pannon DSE  2013/03/16  8-9
          Oázis SC - Budafóka SE  2013/03/16  10-18
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - KSI SE  2012/11/24  12-15
          BVSC-Póló-Zugló - OSC  2012/11/24  11-5
          Vadász - Új-Hullám SE   2012/11/24  17-3
          OSC - DVSE  2012/12/08  10-3
          KSI SE - Vadász  2012/12/08  17-3
          Új-Hullám SE - BVSC-Póló-Zugló  2012/12/08  5-18
          Bókay-KSI - Vadász  2013/02/23  6-21
          Komplex PSE - HPVKSE  2013/02/23  9-7
          DVSE - Bókay-KSI  2013/02/23  30-1
          Új-Hullám SE - Octopus BVSE  2013/02/23  5-5
          MOM Sport-YBL - KSI SE  2013/04/20  6-10
          BVSC-Póló-Zugló - OSC  2013/04/20  9-4
          KSI SE - Oradea I.  2013/04/20  10-12
          OSC - Oradea II.  2013/04/20  10-4
          MOM Sport-YBL - BVSC-Póló-Zugló  2013/04/20  2-15
          Új-Hullám SE - Vadász  2013/05/18  4-12
          Komplex PSE - Bókay-KSI  2013/05/18  12-4
          HPVKSE - Octopus BVSE  2013/05/18  9-5
       Budapesti Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC - Póló  2012/11/17  8-6
          Bókay-KSI - Dunaújvárosi FVE  2012/11/17  5-6
          Dunaújvárosi FVE - MOM Sport-YBL  2012/11/17  8-2
          Bókay-KSI - BHSE  2012/11/17  4-16
       BVLSZ Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay-KSI - Százhalombattai   2013/03/09  1-23
          Vadász - CVSE  2013/03/09  5-7
          Dunaújvárosi FVE - UVSE II.  2013/03/09  2-19
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Kópé ÚVSE  2013/05/04  5-6
          UVSE - HPVK - ESMTK  2013/05/04  12-2
          KESI - Váci VSE  2013/05/04  3-8
          HPVK - ESMTK - KSI SE  2013/05/04  4-16
          FTC - Budafóka SE  2013/06/08  18-7
          Vecsés - EMLCSKA  2013/06/08  20-5
          Kanizsa VSE - Kaposvár  2013/06/08  10-5
          ASI DSE - FTC  2013/06/08  1-18
       2013. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Érd-MAFC-Winner - Neptun VSC  2013/01/27  4-11
          UVSE II. - Vasas Sport Club  2013/01/27  9-5
  2010/2011
     Időmérő 1
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vadász VCS - FTC Vízilabda Ut  2010/11/14  5-6
  2009/2010
     Ellenőr 17
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Hódmezővásárhely  2009/12/05  26-5
          Hódmezővásárhely - Egri Vízmű Sport  2010/04/24  10-9
          EKF SC - YBL WPC  2010/05/22  6-7
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csirkefogók VK - ZF-Eger  2009/11/22  1-19
          Debreceni VSE - Csirkefogók VK  2010/04/11  5-4
          Csongrád - SZVPS  2010/06/06  12-8
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF-DVCSH - Héraklész I.   2009/12/09  14-4
       Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - Szeged  2009/12/06  16-8
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2009/12/06  7-12
          BVSC- Zugló - DVSI  2010/05/22  5-14
          ZF-Eger - Szentesi VK  2010/05/22  11-11
          DVSI - UVSE  2010/05/22  9-10
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2010/05/22  8-14
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Győri VSE  2009/09/27  17-10
          KESI - BVSC- Zugló  2009/09/27  11-16
          UVSE - DVSI  2009/09/27  12-10
          Győri VSE - BVSC- Zugló  2009/09/27  9-12
  2008/2009
     Ellenőr 46
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - MAFC  2009/04/04  14-10
          Kanizsa VSE - Neptun VSC  2009/05/23  10-12
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Debreceni VSE  2009/04/26  13-7
          Vasas - Szolnok  2009/05/30  19-7
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka SE - UTE - I.  2009/04/19  8-13
          Kaposvári VK - Debreceni VSE  2009/04/26  26-6
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2009/05/03  9-11
          Budafóka SE - Szentesi VK  2009/05/17  10-11
          Budafóka SE - Szegedi VPS  2009/05/23  12-10
          Kaposvári VK - Honvéd  2009/05/24  10-21
          KinderSp-PVSK - Ceglédi VSE  2009/05/24  9-7
          Ceglédi VSE - KinderSp-PVSK  2009/05/24  9-9
          Vasas - Szolnok  2009/05/30  13-6
          Hírös VSE - Budafóka SE  2009/05/30  9-7
          Budafóka SE - Debreceni VSE  2009/05/31  21-7
          Budafóka SE - Ceglédi VSE  2009/06/06  9-5
          BVSC - Kaposvári VK  2009/06/13  12-8
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kecskeméti SI - Csongrád VSE  2008/09/28  8-11
          KSI SE - Csongrád VSE  2008/11/02  19-7
          FTC - Csongrád VSE  2008/11/16  12-4
          Budafóka SE - UTE - I.  2009/04/19  9-17
          Kaposvári VK - Debreceni VSE  2009/04/26  18-6
          Budafóka SE - Szegedi VPS  2009/05/17  11-10
          Budafóka SE - FTC  2009/05/23  12-18
          Kaposvári VK - Fehérvár PSE  2009/05/24  41-5
          KinderSp-PVSK - Szentesi VK  2009/05/24  15-11
          Vasas - Budafóka SE  2009/05/29  20-7
          Kecskeméti SI - Szolnok  2009/05/30  5-13
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2009/05/31  18-9
          Budafóka SE - Szentesi VK  2009/05/31  15-11
          Szolnok - Ceglédi VSE  2009/06/06  9-3
          KinderSp-PVSK - Vasas  2009/06/13  5-10
       Leány Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújváros VSI - BVSC  2008/12/07  12-7
          Szeged - Dunaújváros VSI  2009/03/29  8-13
       Leány Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Győri VSE  2008/10/26  11-4
          Győri VSE - Villanó Fókák  2008/11/23  19-14
          Dunaújváros VSI - BVSC  2008/12/07  15-15
          Győri VSE - BVSC  2009/03/22  7-13
          Szeged - Dunaújváros VSI  2009/03/29  11-14
          Szentesi VK - Győri VSE  2009/03/29  14-7
          Honvéd - Villanó Fókák  2009/06/07  18-5
       Leány Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2008/10/12  30-8
          KSI SE - Dunaújváros VSI  2008/11/23  8-15
          Dunaújváros VSI - BVSC   2008/12/07  11-13
          KSI SE - ZF-Eger  2009/04/19  15-11
          Dunaújváros VSI - KSI SE  2009/05/17  14-16

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

FINA World League 2018-2019

Hungary - Malta

2018. dec. 10. 17:30

Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Vodafone-sajtótájékoztató, 2018.12.06. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok