Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Novotta Sándor
Születési dátum: 1946-12-21
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 8
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - ZF-Eger  2018/10/03  7-16
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/23  5-8
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/30  6-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/23  2-12
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/30  9-16
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/23  9-18
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/30  3-11
          Oázis SC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/30  10-8
  2017/2018
     Ellenőr 191
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/04  12-6
          FTC PQS Waterpolo - AVUS  2017/10/07  18-5
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/10/11  10-8
          Szolnoki Dózsa - Kaposvári VK  2017/10/20  18-2
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2017/11/04  8-4
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2017/11/22  17-8
          PVSK-Mecsek Füszért - Racionet Honvéd  2017/11/29  9-5
          FTC PQS Waterpolo - DEBRECEN  2018/01/27  15-9
          UVSE - Kaposvári VK  2018/02/03  7-11
          Racionet Honvéd - PVSK-Mecsek Füszért  2018/02/21  9-9
          PVSK-Mecsek Füszért - UVSE  2018/02/24  13-6
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2018/03/03  10-9
          Racionet Honvéd - FTC PQS Waterpolo  2018/04/14  7-17
          UVSE - CONTITECH SZEGED  2018/04/21  14-2
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2018/04/25  11-6
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/12  11-5
          PannErgy-MVLC - BVSC-Zugló  2018/05/16  12-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - HVSC  2017/09/30  9-5
          Neptun VSC - BVSC-Zugló  2017/10/14  7-7
          ASI DSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/11  7-15
          EKE SC - Racionet Honvéd  2017/11/18  11-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Neptun VSC  2017/12/02  7-13
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2017/12/09  11-4
          Neptun VSC - KVSE  2018/03/07  9-14
          Swietelsky Bcsaba - Vasas SC  2018/04/28  8-9
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/05/10  10-14
          Fehérvár Vízilabda S - Szolnoki Dózsa  2018/06/22  15-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vse - KVE  2017/11/18  19-6
          Czeglédi Lamantinok - Diósgyőri Várfürdő  2017/11/18  7-12
          GyAVC - Egri Vízmű  2017/11/18  4-22
          Diósgyőri Várfürdő - Váci Vse  2017/11/18  11-11
          Egri Vízmű - KVE  2017/11/18  17-7
          Czeglédi Lamantinok - GyAVC  2017/11/18  16-7
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2018/05/05  9-10
          GyAVC - KVE  2018/05/05  7-13
          Soproni VSE - GyAVC  2018/05/05  20-3
          PÁPAI SE - KVE  2018/05/05  3-5
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Racionet Honvéd  2017/11/26  21-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Market-Vasas  2017/10/01  10-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Utánpótlás  2017/10/08  1-16
          Szvse - Swietelsky Bcsaba  2017/10/13  9-18
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szegedi VPS  2017/10/15  10-9
          PSN Zrt. Sportiskola - YBL WPC  2017/10/29  10-9
          TVSE - DVSE  2017/11/05  5-8
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  7-9
          Oázis Ifi - PannErgy-MVLC  2017/11/19  7-11
          Oázis Ifi - Koelner-Csongrád  2017/12/03  27-11
          PSN Zrt. Sportiskola - Kaposvári VK  2017/12/17  13-16
          KSI SE - Szegedi VPS  2018/02/02  17-5
          HKPSE - PannErgy-MVLC  2018/02/04  10-17
          FTC Utánpótlás - Market-Vasas  2018/02/16  11-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2018/02/25  8-9
          Hírös Sport - KESI - FVSE  2018/03/04  8-16
          DVSE - Legrand Szentes  2018/04/22  15-13
          Legrand Szentes - Szegedi VPS  2018/05/20  13-11
          PSN Zrt. Sportiskola - Dunakanyar Waerpolo  2018/05/24  13-9
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Market-Vasas  2017/10/01  17-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Utánpótlás  2017/10/08  1-17
          Szvse - Swietelsky Bcsaba  2017/10/13  9-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szegedi VPS  2017/10/15  7-8
          PSN Zrt. Sportiskola - YBL WPC  2017/10/29  9-5
          TVSE - DVSE  2017/11/05  7-10
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  10-8
          Oázis SC Serdülő - PannErgy-MVLC  2017/11/19  5-15
          Oázis SC Serdülő - Aeroprodukt Csongrád  2017/12/03  8-10
          PSN Zrt. Sportiskola - Kaposvári VK  2017/12/17  9-6
          KSI SE - Szegedi VPS  2018/02/02  19-4
          Honvéd KPS - PannErgy-MVLC  2018/02/04  4-18
          HUVK SE II - UVSE II.  2018/02/04  3-19
          FTC Utánpótlás - Market-Vasas  2018/02/16  19-1
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2018/02/25  4-8
          Hírös Sport - KESI - FVSE  2018/03/04  13-17
          DVSE - Legrand Szentes  2018/04/22  8-10
          Legrand Szentes - Szegedi VPS  2018/05/20  16-11
          PSN Zrt. Sportiskola - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/24  18-3
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  7-12
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/09  9-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Market-Vasas  2017/10/01  13-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Utánpótlás  2017/10/08  3-17
          Szvse - Swietelsky Bcsaba  2017/10/13  14-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szegedi VPS  2017/10/15  8-14
          PSN Zrt. Sportiskola - YBL WPC  2017/10/29  10-6
          TVSE - DVSE  2017/11/05  8-9
          TVSE - Szegedi VPS  2017/11/10  6-12
          Oázis SC Gyerek - PannErgy-MVLC  2017/11/19  8-19
          Oázis SC Gyerek - Vestfrost-Csongrád  2017/12/03  17-15
          PSN Zrt. Sportiskola - Kaposvári VK  2017/12/17  10-5
          KSI SE - Szegedi VPS  2018/02/02  25-10
          Honvéd KPS - PannErgy-MVLC  2018/02/04  6-14
          HUVK SE II - UVSE II.  2018/02/04  1-25
          FTC Utánpótlás - Market-Vasas  2018/02/16  17-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2018/02/25  4-8
          Hírös Sport - KESI - FVSE  2018/03/04  11-9
          FTC Utánpótlás - Legrand Szentes  2018/04/11  12-7
          DVSE - Legrand Szentes  2018/04/22  10-19
          Legrand Szentes - Szegedi VPS  2018/05/20  11-12
          PSN Zrt. Sportiskola - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/24  6-13
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  6-7
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE   2017/09/25  7-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - MAFC "112"  2017/09/24  17-8
          OSC Kft. - Csepeli VSE  2017/10/08  15-5
          YBL WPC - MAFC "112"  2017/10/11  7-8
          OSC VSE - Semmelweis VKS  2017/10/15  8-10
          Oázis SC - 1427 VSE  2017/11/19  11-7
          HETE - Komplex Póló Suli SE  2018/04/15  14-9
          RETR-O-SC Közhasznú - Kertészeti Egyetem A  2018/04/22  6-6
          BVSC Heavy Tools - Semmelweis VKS  2018/04/22  5-9
          1427 VSE - Oázis SC  2018/05/06  9-18
          Sportliget S.E. - MAFC A-Team  2018/05/06  6-8
          YBL WPC - UVSE  2018/05/06  6-5
          MAFC "112" - OSC VSE  2018/05/15  12-14
          YBL WPC - RETR-O-SC Közhasznú   2018/06/03  5-7
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Honvéd Kölyök Polo S  2017/10/07  13-3
          Oázis SC - OSC VSE II.  2017/10/07  14-7
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/10/07  14-16
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/12/09  11-7
          Vasas Sport Club - Hírös Sport Nonprofi  2017/12/09  4-20
          OSC VSE - Tatabányai Vízmű Spo  2017/12/09  13-5
          HUVK SE - FTC Utánpótlás II.  2017/12/09  5-0
          YBL WPC - KSI SE  2017/12/09  3-25
          Győri VSE - YBL WPC  2018/03/03  6-6
          Vasas Sport Club - UVSE II.  2018/03/03  6-4
          DFVE-TOPO - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/03  4-17
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kistarcsa - PSN Zrt.  2018/03/10  5-9
          Ceglédi Vasutas Spor - AVUS  2018/03/10  16-9
          Győri VSE - HUVK SE  2018/03/10  6-8
          MVLC - Kópé UVSE  2018/03/10  11-11
          KSI SE - Kaposvár Vízilabda K  2018/03/17  7-5
          ASI-Vasas - Szegedi VPS  2018/03/17  4-12
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2018/03/17  13-5
          BVSC - UVSE I  2018/03/17  9-7
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - FTC Utánpótlás II.  2017/09/16  13-0
          PSN Zrt. - Piranha-Kópé  2017/09/16  22-2
          Kaposvár Vízilabda K - Kanizsa Vízilabda Sp  2017/09/16  16-8
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE  2018/01/13  3-4
          Hírös Sport Nonprofi - BVSC  2018/01/13  7-8
          AVUS - KSI SE  2018/01/13  3-10
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - UVSE  2017/12/03  
          KÓPÉ - BVSC-Zugló  2017/12/03  
          BVSC-Zugló - KÓPÉ  2018/04/08  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Legrand Szentes  2018/01/09  19-9
          Legrand Szentes - AVUS  2018/01/09  13-13
          AVUS - FTC  2018/01/09  7-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2018/01/30  12-4
          Racionet Honvéd - PSN Zrt.- PVSK  2018/02/05  9-12
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi SI DSE - BVSC-Zugló  2018/01/28  16-8
          MAFC "112" - 1427 VSE  2018/01/28  14-8
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2018/04/07  7-6
          Győri VSE - Váci VSE  2018/04/07  7-14
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - DFVE II  2018/04/15  8-4
          DFVE - Váci VSE  2018/04/15  6-13
          DFVE II - DFVE  2018/04/15  7-11
          Váci VSE - Sportliget  2018/04/15  11-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Margitsziget - UVSE  2017/10/18  5-25
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2017/10/21  12-7
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet Honvéd  2017/11/08  27-1
          UVSE Margitsziget - SZTE T&N  2017/11/15  8-14
          ZF-Eger - UVSE Margitsziget  2017/11/25  16-3
          UVSE Margitsziget - Hungerit Szentes  2017/12/13  5-15
          SZTE T&N - Racionet Honvéd  2018/01/16  18-6
          FTC - UVSE Margitsziget  2018/02/10  17-5
          ZF-Eger - Tatabánya  2018/02/17  17-10
          UVSE Margitsziget - Tatabánya  2018/03/07  12-6
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Hungerit Szentes  2017/10/28  5-10
          Tatabánya - SZTE T&N  2017/10/28  5-11
          BVSC-Zugló Diapolo - ZF-Eger  2017/10/28  14-7
          SZTE T&N - Hungerit Szentes  2017/10/28  7-6
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet Honvéd  2017/11/12  26-6
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2017/12/10  14-12
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Győri VSE  2017/10/22  39-2
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  13-9
          POLO Sport Club - Győri VSE  2017/12/16  19-4
          UVSE II. - ZF-Eger  2018/02/11  5-13
          UVSE I. - POLO Sport Club  2018/02/11  18-6
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2018/02/18  11-13
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/04/08  8-14
          UVSE I. - TVSE  2018/06/02  19-4
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZNVE  2017/10/08  12-4
          UVSE - Győri VSE  2017/10/22  14-7
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  10-9
          POLO Sport Club - Győri VSE  2017/12/16  13-9
          UVSE - POLO Sport Club  2018/02/11  24-5
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2018/02/18  8-18
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/04/08  10-11
          UVSE - DFVE-YORDO  2018/06/09  19-4
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZNVE  2017/10/08  14-3
          TVSE - ZF-Eger  2017/11/05  12-6
          POLO Sport Club - Győri VSE  2017/12/16  3-7
          UVSE - ZF-Eger  2018/02/11  9-5
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2018/02/18  6-15
  2016/2017
     Ellenőr 181
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MKB-Euroleasing-BVSC - Kaposvári VK  2016/09/27  12-10
          KSI SE - DVSE  2016/10/05  7-12
          CONTITECH SZEGED - SZVSC  2016/10/08  6-11
          CONTITECH SZEGED - KSI SE  2016/10/22  15-5
          KSI SE - PVSK Mecsek- Füszért  2016/11/02  10-14
          PVSK Mecsek- Füszért - SZVSC  2016/11/05  8-15
          UVSE Kft. - MKB-Euroleasing-BVSC  2016/11/10  4-7
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/11/19  9-15
          PannErgy-MVLC - EBP Tatabánya  2016/11/22  12-9
          PVSK Mecsek- Füszért - VasasPlaket  2017/01/14  11-7
          CONTITECH SZEGED - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/01/21  10-10
          SZVSC - DVSE  2017/01/28  19-4
          DVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/02/01  7-19
          EBP Tatabánya - Racionet H  2017/02/04  4-4
          Kaposvári VK - Metalcom-Szentes  2017/02/22  11-5
          MKB-Euroleasing-BVSC - SZVSC  2017/03/18  5-16
          UVSE Kft. - KSI SE  2017/03/25  12-6
          KSI SE - Kaposvári VK  2017/03/29  13-17
          Kaposvári VK - DVSE  2017/04/01  10-8
          CONTITECH SZEGED - VasasPlaket  2017/04/29  11-7
          Racionet H - Kaposvári VK  2017/05/04  9-5
          MKB-Euroleasing-BVSC - PannErgy-MVLC  2017/05/06  8-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Alfa SC - ESMTK - PVSK-PSN Zrt  2016/09/24  12-9
          MAFC"111" - HVSC  2016/10/01  12-12
          PVSK-PSN Zrt - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/11/05  8-7
          Kanizsa VSE - ASI DSE  2016/11/12  10-10
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/11/26  11-8
          Kaposvári VK - ASI DSE  2016/12/03  7-16
          Kaposvári VK - NEPTUN VSC  2017/04/01  9-11
          BVSC-Zugló - Racionet H  2017/06/10  14-11
          SZVSC - Tatabányai Vízmű SE  2017/06/22  8-7
          SZVSC - Tatabányai Vízmű SE  2017/06/22  8-7
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PTE-ÁOK - KVSE  2016/11/12  12-6
          Soproni VSE - FVSE  2016/11/12  2-13
          Pápai SE - PTE-ÁOK  2016/11/12  4-15
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2016/11/12  21-8
          Győri VSE - Pápai SE  2016/11/12  17-6
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2016/11/12  7-14
          KVSE - Győri VSE  2016/11/12  14-12
          Pápai SE - FVSE  2017/03/11  6-7
          PTE-ÁOK - Tatabánya Vizmű SE  2017/03/11  7-6
          KVSE - Soproni VSE  2017/03/11  11-10
          Győri VSE - PTE-ÁOK  2017/03/11  5-11
          Tatabánya Vizmű SE - Pápai SE  2017/03/11  28-6
          FVSE - KVSE  2017/03/11  16-5
          Soproni VSE - Győri VSE  2017/03/11  5-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CONTITECH SZEGED - Racinet H  2016/11/27  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2016/12/17  6-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - AVUS  2016/10/09  17-4
          Vasas SC Continental - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2016/11/06  16-10
          TVSE - DVSE  2016/12/04  7-5
          Oázis SC - Békéscsaba  2016/12/11  6-9
          Legrand-Szentes - DVSE  2017/02/05  10-11
          YBL WPC - PSN Zrt.  2017/02/12  7-9
          BVSC-Zugló - Vasas SC Continental  2017/02/19  8-9
          UVSE I. - KSI SE  2017/03/05  8-14
          Vasas Continental II - Ceglédi VSE  2017/03/12  7-13
          Legrand-Szentes - ZF-Eger  2017/03/26  11-12
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/04/02  10-7
          Vasas SC Continental - BVSC-Zugló  2017/04/08  13-7
          YBL WPC - UVSE II.  2017/04/09  20-7
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2017/05/01  7-12
          KSI SE - FTC Vízilabda  2017/06/03  14-6
          Békéscsaba - FVSE  2017/06/04  5-0
          YBL WPC - HVSC  2017/06/04  5-6
          FVSE - YBL WPC  2017/06/04  0-5
          Békéscsaba - HVSC  2017/06/04  8-4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - AVUS  2016/10/09  17-6
          Vasas SC Continental - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2016/11/06  17-6
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-19
          Oázis SC - Békéscsaba  2016/12/11  13-10
          Legrand-Szentes - DVSE  2017/02/05  12-13
          YBL WPC - PSN Zrt.  2017/02/12  12-10
          BVSC-Zugló - Vasas SC Continental  2017/02/19  7-11
          YBL WPC - Kanizsa VSE  2017/03/05  12-8
          UVSE I. - KSI SE  2017/03/05  8-5
          Vasas Continental II - Ceglédi VSE  2017/03/12  10-7
          Legrand-Szentes - ZF-Eger  2017/03/26  11-16
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/04/02  5-9
          Vasas SC Continental - BVSC-Zugló  2017/04/08  9-4
          YBL WPC - UVSE II.  2017/04/09  12-11
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2017/05/01  5-10
          Ceglédi VSE - Honvéd KPS  2017/06/11  13-5
          Aeroprodukt-Csongrád - Kanizsa VSE  2017/06/11  16-4
          Kanizsa VSE - Honvéd KPS  2017/06/11  5-7
          Aeroprodukt-Csongrád - Ceglédi VSE  2017/06/11  9-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - AVUS  2016/10/09  32-6
          Vasas SC Continental - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2016/11/06  8-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Békéscsaba  2016/11/20  17-4
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-5
          Oázis SC - Békéscsaba  2016/12/11  19-7
          DFVE - Komárom VSE  2016/12/18  25-3
          Hírős Sport II - BFSE  2016/12/18  8-18
          Komárom VSE - Vidám Vízilovak  2016/12/18  3-25
          BFSE - Soproni VSE  2016/12/18  12-14
          Vidám Vízilovak - Hírős Sport II  2016/12/18  16-4
          Soproni VSE - DFVE  2016/12/18  8-12
          Legrand-Szentes - DVSE  2017/02/05  12-10
          YBL WPC - PSN Zrt.  2017/02/12  12-4
          BVSC-Zugló - Vasas SC Continental  2017/02/19  12-8
          YBL WPC - Kanizsa VSE  2017/03/05  19-5
          UVSE I. - KSI SE  2017/03/05  9-12
          Vasas Continental II - Ceglédi VSE  2017/03/12  11-9
          Soproni VSE - Vidám Vízilovak  2017/03/19  3-24
          DFVE - Hírős Sport II  2017/03/19  21-5
          Vidám Vízilovak - BFSE  2017/03/19  22-5
          Hírős Sport II - Komárom VSE  2017/03/19  9-4
          BFSE - DFVE  2017/03/19  8-25
          Komárom VSE - Soproni VSE  2017/03/19  11-27
          Legrand-Szentes - ZF-Eger  2017/03/26  15-8
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/04/02  16-10
          Vasas SC Continental - BVSC-Zugló  2017/04/08  8-7
          YBL WPC - UVSE II.  2017/04/09  8-11
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2017/05/01  14-7
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt.  2017/05/07  7-15
          Kanizsa VSE - Dunakanyar Waterpolo  2017/05/07  7-8
          PSN Zrt. - Kanizsa VSE  2017/05/07  15-6
          FVSE - Honvéd KPS  2017/05/07  11-6
          Honvéd KPS - BFSE  2017/05/07  19-8
          BFSE - FVSE  2017/05/07  5-24
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - HUVK SE  2017/06/01  4-13
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME - Alfa SC Kispest  2016/09/22  7-11
          ELTE Vízilabda DSK - YBL WPC  2016/11/13  8-19
          Octopus SE - BVSC  2016/12/04  24-9
          Kertészeti Egyetem A - Octopus SE  2016/12/11  3-13
          Jog-Ászok VSK - Octopus SE  2016/12/15  8-16
          Vidám Vízilovak VSC - Alfa SC Kispest  2017/04/02  11-11
          MAFC-BME - RETR-O-SC Közhasznú   2017/04/09  3-4
          Jog-Ászok VSK - Oázis 2  2017/04/28  10-10
          YBL WPC - Oázis SC  2017/06/18  7-7
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Oázis SC  2017/03/23  9-14
          Sportliget SE - Vidám Vízilovak VSC  2017/03/28  7-15
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2016/11/26  5-16
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás  2016/12/10  1-28
          UVSE II. - Ceglédi Vasutas Spor  2016/12/10  7-8
          Dunakanyar Waterpolo - Új-Hullám SE  2016/12/10  23-2
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Kópé UVSE  2016/12/03  9-2
          Balaton VK - UVSE  2016/12/03  2-29
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/06/17  8-10
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/06/17  7-4
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE  2017/06/17  10-0
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE  2017/06/17  10-0
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/06/10  7-7
          Kistarcsa - PSN Zrt.  2017/06/10  3-18
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2017/06/10  4-12
          KSI SE - AVUS  2017/06/10  8-5
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - Ceglédi VSE  2016/10/27  7-23
          AVUS - Százhalombattai VSE.  2016/10/27  22-7
          Ceglédi VSE - AVUS  2016/10/27  11-14
          Racionet Honvéd - Szentes  2016/11/03  8-7
          FTC PQS Waterpolo - PSN Zrt.  2016/12/14  9-12
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Budaörsi UVVSE  2017/02/19  16-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Kertészeti Egyetem A  2017/02/19  9-12
       2017. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Győri VSE  2017/01/22  43-2
          AVUS - DVSE  2017/01/22  14-13
          Győri VSE - DVSE  2017/01/22  8-30
          BVSC - AVUS  2017/01/22  21-9
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport Nonprofi - BVSC- Zugló  2016/08/27  2-19
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2003
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport Nonprofi - BVSC- Zugló  2016/08/27  
          Szegedi Vizipóló Sul - KSI SE  2016/08/27  
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Győri VSE  2017/02/18  11-7
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/02/18  14-8
          CVK - Győri VSE  2017/02/18  4-10
          Váci VSE - PSN Zrt.  2017/02/18  5-13
          Soproni VSE - CVK  2017/02/18  7-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - TVSE Vizilabda Kft  2016/10/01  16-1
          ZF-Eger-EKE - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/12  5-16
          ZF-Eger-EKE - Szegedi V. T&N SZTE  2016/10/15  6-15
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2016/10/26  11-11
          Hungerit Szentes - Szegedi V. T&N SZTE  2016/11/16  10-2
          Hungerit Szentes - BVSC-Zugló Diapolo  2017/01/10  6-13
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/02/04  16-6
          ZF-Eger-EKE - TVSE Vizilabda Kft  2017/02/11  18-7
          Hungerit Szentes - Szegedi V. T&N SZTE  2017/03/14  5-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2016/10/16  5-4
          Szentes - BVSC-Zugló  2017/02/05  11-7
          Szentes - DFVE  2017/06/03  7-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2016/10/16  6-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Hírős Sport  2016/11/20  17-5
          Szentes - BVSC-Zugló  2017/02/05  14-13
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2016/10/16  7-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Hírős Sport  2016/11/20  17-3
          Szentes - BVSC-Zugló  2017/02/05  5-4
  2015/2016
     Ellenőr 124
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - BVSC-Zugló  2015/09/19  7-7
          BVSC-Zugló - Valdor Szentes  2015/09/26  12-9
          MVLC - BVSC-Zugló  2015/10/04  11-9
          FTC-PQS Waterpolo - Vasas  2015/10/10  10-3
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2015/10/17  14-6
          ContiTech-Szeged Dia - Kaposvári Vízilabda   2015/10/24  10-6
          MVLC - Szolnok  2015/11/04  8-17
          A-HID OSC - FTC-PQS Waterpolo  2015/11/08  8-7
          A-HID OSC - PVSK  2015/11/25  7-5
          UVSE Hunguest-H - DVSE  2015/12/05  7-8
          KSI SE - UVSE Hunguest-H  2016/02/06  8-10
          MVLC - EBP Tatabánya  2016/02/13  10-8
          KSI SE - Racionet Honvéd  2016/02/17  5-15
          KSI SE - A-HID OSC   2016/02/19  7-20
          A-HID OSC - BVSC-Zugló  2016/02/23  14-6
          Vasas - BVSC-Zugló  2016/03/05  7-7
          UVSE Hunguest-H - EBP Tatabánya  2016/04/09  8-6
          MVLC - UVSE Hunguest-H  2016/04/16  16-7
          BVSC-Zugló - Vasas  2016/04/23  15-17
          Valdor Szentes - Kaposvári Vízilabda   2016/05/07  9-16
          FTC-PQS Waterpolo - A-HID OSC   2016/05/14  9-10
          Szolnok - ZF-Eger  2016/05/21  9-12
          Szolnok - ZF-Eger  2016/05/28  10-8
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC - Budapesti Honvéd Spo  2015/11/22  10-5
          Szolnok - Szeged Diapolo  2015/12/12  9-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - HVSC  2015/09/19  8-10
          SZVSC - EKF SC  2015/11/21  7-10
          Ceglédi Vasutas Spor - PVSK-PSN  2015/11/21  11-15
          SZVSC - MAFC "110"  2015/11/28  17-10
          BVSC- Zugló - OSC VSE  2016/02/20  13-8
          Racionet H - BVSC- Zugló  2016/04/09  7-13
          Neptun VSC - MAFC "110"  2016/04/09  11-5
          BVSC- Zugló - EKF SC  2016/04/23  0-5
          SZTE EHÖK Sport Egye - MTK 1888 Vízilabda,   2016/04/30  9-10
          Racionet H - MAFC "110"  2016/05/07  8-6
          Ceglédi Vasutas Spor - Tiszavirág SZVPS  2016/05/14  6-7
          ASI DSE - Csabai Csirkefogók V  2016/06/04  16-11
          UVSE Continental - YBL WPC  2016/06/12  10-7
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Lamantinok - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/16  5-14
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai Vízi - Kölyök Póló Suli  2015/10/22  10-8
          EBP Tatabánya - Rossmann SZVPS  2015/12/13  11-13
          KSI SE - ZF-Eger  2016/02/07  7-8
          Oázis SC - KESI  2016/02/14  17-16
          UVSE Continental II. - Pécsi Sport Nonprofi  2016/02/28  4-6
          Racionet H - EBP Tatabánya  2016/04/17  16-6
          SZVSC - Rossmann SZVPS  2016/05/08  9-10
          AVUS - Racionet H  2016/05/15  7-9
          Racionet H - FTC Vízilabda  2016/05/22  4-11
          OSC Vízilabda Sporte - Fehérvár Póló Sport   2016/05/27  12-4
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai Vízi - Honvéd KPS  2015/10/22  8-14
          EBP Tatabánya - Generali SZVPS  2015/12/13  9-14
          KSI SE - ZF-Eger  2016/02/07  17-10
          Oázis SC - KESI  2016/02/14  10-8
          UVSE Continental II. - Pécsi Sport Nonprofi  2016/02/28  10-6
          RACIONET H - EBP Tatabánya  2016/04/17  7-9
          SZVSC - Generali SZVPS  2016/05/08  17-16
          AVUS - RACIONET H  2016/05/15  7-8
          RACIONET H - FTC Vízilabda   2016/05/22  3-14
          OSC Vízilabda Sporte - Fehérvár Póló Sport   2016/05/27  6-7
          Honvéd KPS - UVSE Continental II.  2016/05/27  9-8
          Százhalombattai Vízi - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/05/27  7-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai Vízi - Honvéd KPS  2015/10/22  24-4
          SVSE - Százhalombattai Vízi  2015/11/22  6-38
          Fehérvár Póló Sport - SVSE  2015/12/06  25-3
          EBP Tatabánya - Szokody Academy SZVP  2015/12/13  8-10
          Oázis SC - KESI  2016/02/14  8-9
          Váci Vízilabda Sport - Csabai Csirkefogók V  2016/02/28  18-8
          UVSE Continental II. - Pécsi Sport Nonprofi  2016/02/28  19-3
          RACIONET H - EBP Tatabánya  2016/04/17  13-12
          SZVSC - Szokody Academy SZVP  2016/05/08  10-11
          AVUS - RACIONET H  2016/05/15  17-9
          RACIONET H - FTC Vízilabda   2016/05/22  11-13
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - Oázis SC  2015/09/27  21-11
          Komplex Póló Suli SE - Csepeli VSE  2016/02/21  14-5
          UVSE Continental - Komplex Póló Suli SE  2016/02/28  15-11
          Oázis SC - YBL WPC  2016/06/05  10-9
          UVSE Continental - Jog-Ászok VSK  2016/06/05  10-12
          Kertészeti Egyetem A - 1427 VSE  2016/06/05  14-9
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - BVSC-Zugló  2015/12/13  11-13
       2015. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - OSC VSE  2015/09/05  3-11
          UVSE I. - HUVK SE  2015/09/05  10-2
          Tatabánya VSE - UVSE II.  2015/09/05  9-10
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2015/09/05  11-19
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental I. - FTC Utánpótlás  2015/10/31  11-6
          Domino Avus - ASI-Vasas I.  2015/10/31  2-13
          Kanizsa Vízilabda Sp - FVSE  2016/06/11  8-14
          Honvéd UVKSE - Domino Avus  2016/06/11  16-5
          FVSE - OSC VSE  2016/06/11  9-14
          Domino Avus - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/06/11  7-3
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd Spo - ASI DSE  2015/11/26  33-9
          ASI DSE - Honvéd KPS  2015/11/26  25-17
          YBL Water Polo Club - Budapesti Honvéd Spo  2015/11/26  8-20
          BVSC- Zugló - Budapesti Honvéd Spo  2016/01/28  14-10
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - PSN Zrt.  2016/01/30  6-7
          Oázis Sport Club - Tatabányai Vízmű Spo  2016/01/30  9-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - SZNVE  2015/10/17  12-3
          DUE MAARSK GRAPHICS - ZF-Eger-EKF  2015/10/21  9-9
          BVSC- Zugló - UVSE Vízilabda Kft.  2015/10/31  6-9
          ZF-Eger-EKF - Hungerit Szentes  2015/10/31  7-13
          SZNVE - Hungerit Szentes  2015/11/07  6-16
          KVE - TVSE Vízilabda Kft.  2016/02/10  8-12
          UVSE Vízilabda Kft. - Hungerit Szentes  2016/04/20  15-8
          DUE MAARSK GRAPHICS - BVSC- Zugló  2016/04/24  4-9
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - UVSE Vízilabda Sport  2015/11/14  17-5
          DFVE - Kópé Úszó, -Vízilabd  2015/11/14  18-4
          BVSC- Zugló - Hungerit Szentes  2015/11/14  9-8
          UVSE Vízilabda Sport - DFVE  2015/11/14  5-13
          Kópé Úszó, -Vízilabd - Hungerit Szentes  2015/11/14  4-18
          UVSE Vízilabda Sport - Kópé Úszó, -Vízilabd  2015/11/15  11-5
          Hungerit Szentes - DFVE  2015/11/15  5-6
          DFVE - BVSC- Zugló  2015/11/15  6-17
          Hungerit Szentes - UVSE Vízilabda Sport  2015/11/15  12-5
          Kópé Úszó, -Vízilabd - BVSC- Zugló  2015/11/15  1-17
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - SZNVE  2015/10/11  27-6
          UVSE Continental II. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/11/08  5-17
          UVSE Continental I. - UVSE Continental II.  2015/12/02  21-2
          DFVE - SZNVE  2016/02/21  34-4
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - SZNVE  2015/10/11  26-5
          DFVE - SZNVE  2016/02/21  33-4
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - SZNVE  2015/10/11  28-3
          ASI DSE - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/08  12-6
          UVSE Continental - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/11/08  22-2
          DFVE - SZNVE  2016/02/21  28-3
          Ceglédi Úszó és Vízi - ASI DSE  2016/05/14  12-8
  2014/2015
     Ellenőr 207
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-MECSEK F. - Tiszavirág Szeged  2014/10/08  7-11
          RACIONET Honvéd - Vasas Plaket  2014/10/18  12-6
          Valdor Szentes - FTC   2014/10/25  9-12
          A-HÍD OSC - KSI SE  2014/11/15  18-11
          Tiszavirág Szeged - RACIONET Honvéd  2014/11/26  11-12
          Szolnok - PVSK-MECSEK F.  2014/12/13  20-6
          UVSE-Hunguest H. - FTC   2014/12/20  11-12
          RACIONET Honvéd - FTC   2015/01/17  10-10
          DVSE - KSI SE  2015/01/23  12-8
          A-HÍD OSC - FTC   2015/02/04  9-8
          RACIONET Honvéd - ZF-Eger  2015/02/06  8-10
          PVSK-MECSEK F. - DVSE  2015/02/12  10-8
          RACIONET Honvéd - PVSK-MECSEK F.  2015/02/21  13-6
          RACIONET Honvéd - UVSE-Hunguest H.  2015/02/28  8-6
          A-HÍD OSC - PVSK-MECSEK F.  2015/03/07  18-7
          ZF-Eger - BVSC Wáberer  2015/03/11  15-5
          BVSC Wáberer - Szolnok  2015/03/21  10-20
          BVSC Wáberer - DVSE  2015/04/04  13-13
          PVSK-MECSEK F. - Valdor Szentes  2015/04/22  8-11
          A-HÍD OSC - ZF-Eger  2015/04/29  13-11
          Kaposvári VK - Vasas Plaket  2015/05/06  15-14
          ZF-Eger - FTC   2015/05/12  20-8
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HÍD OSC - BVSC Wáberer  2014/11/08  14-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Tiszavirág SZVPS  2014/09/27  6-8
          UVSE - Honvéd UVKSE  2014/10/11  7-13
          Neptun VSC - Tiszavirág SZVPS  2014/10/11  17-8
          EKF SC - SZTE EHÖK Sport   2014/11/29  9-8
          Neptun VSC - Szolnok  2015/03/28  19-11
          Neptun VSC - Békéscsaba  2015/04/18  12-7
          YBL Water Polo C - BVSC- Zugló  2015/05/23  8-9
          MAFC - HVSC  2015/05/30  13-10
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - Fehérvár Póló I.  2015/05/09  10-12
          KESI - MTK 1888   2015/05/09  0-5
          A-HÍD OSC - Főnix  2015/05/09  14-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Budapesti Honvéd  2014/09/28  14-13
          A-Híd OSC - YBL Water Polo C  2014/10/12  11-5
          Tatabányai Vízmű - BVSC- Zugló  2014/10/19  6-18
          ZF-Eger - DVSE  2014/11/02  11-6
          Budapesti Honvéd - Szentes  2014/11/09  12-4
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonp  2014/11/16  10-9
          Tatabányai Vízmű - ZF-Eger  2014/11/23  5-17
          Pécsi Sport Nonp - Budapesti Honvéd  2014/12/14  11-9
          Tatabányai Vízmű - DVSE  2015/02/22  10-13
          Fehérvár Póló Sp - HKPS  2015/03/01  14-8
          Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd  2015/03/08  8-12
          Vasas Sport Club - ZF-Eger  2015/03/12  11-12
          Budapesti Honvéd - DOMINOAVUS  2015/03/22  28-1
          A-Híd OSC - HKPS  2015/04/19  23-3
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - RACIONET HONVÉD  2014/09/28  17-5
          A-Híd OSC - YBL Water Polo C  2014/10/12  12-5
          Tatabányai Vízmű - BVSC- Zugló  2014/10/19  8-17
          ZF-Eger - DVSE  2014/11/02  11-9
          RACIONET HONVÉD - Szentes  2014/11/09  12-7
          HKPS - KVSE  2014/11/09  14-7
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonp  2014/11/16  15-7
          Tatabányai Vízmű - ZF-Eger  2014/11/23  8-7
          Pécsi Sport Nonp - RACIONET HONVÉD  2014/12/14  3-14
          Vasas Sport Club - ZF-Eger  2015/02/15  11-9
          Tatabányai Vízmű - DVSE  2015/02/22  14-15
          Fehérvár Póló Sp - HKPS  2015/03/01  12-4
          Vasas Sport Club - RACIONET HONVÉD  2015/03/08  13-9
          RACIONET HONVÉD - Aligátor Vízilab  2015/03/22  9-6
          A-Híd OSC - HKPS  2015/04/19  12-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - RACIONET HONVÉD  2014/09/28  8-11
          Oázis Sport Club - YBL Water Polo C  2014/10/12  12-10
          Tatabányai Vízmű - BVSC-PÓLÓ  2014/10/19  6-13
          ZF-Eger - DVSE  2014/11/02  13-16
          RACIONET HONVÉD - Szentes  2014/11/09  19-11
          HKPS - KVSE  2014/11/09  9-10
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonp  2014/11/16  17-2
          Tatabányai Vízmű - ZF-Eger  2014/11/23  8-9
          Balaton VK - KVSE  2014/12/07  6-13
          Pécsi Sport Nonp - RACIONET HONVÉD  2014/12/14  6-24
          Vasas Sport Club - ZF-Eger  2015/02/15  15-8
          Tatabányai Vízmű - DVSE  2015/02/22  7-14
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - YBL Water Polo C  2015/02/22  2-33
          Fehérvár Póló Sp - HKPS  2015/03/01  16-10
          Vasas Sport Club - RACIONET HONVÉD  2015/03/08  10-6
          RACIONET HONVÉD - Aligátor Vízilab  2015/03/22  17-16
          Kaposvári Vízila - Balaton VK  2015/03/29  22-6
          Szokodi Ac.SZVPS - Váci Vízilabda S  2015/04/12  27-6
          Oázis Sport Club - HKPS  2015/04/19  20-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC felnőtt - MAFC - Schönherz  2014/09/21  15-10
          YBL WPC - MAFC-BME  2014/09/28  14-8
          Bánki SundayBoys - HETE  2014/11/09  5-7
          YBL WPC - Bánki VSE  2014/11/23  25-7
          1427 VSE - Bánki SundayBoys  2015/05/03  9-7
          YBL WPC - RETR-O-SC Közhas  2015/05/03  7-8
          Vidám Vízilovak - OSC felnőtt  2015/05/24  10-8
          Octopus SE - Bánki SundayBoys  2015/05/31  17-12
          Sportliget SE - YBL WPC  2015/05/31  16-6
          1427 VSE - BVSC Tipo-HeavyT  2015/05/31  9-13
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló SE - BVSC-Póló  2015/04/25  6-12
          KSI SE - Százhalombatta  2015/05/23  18-5
          Vasas Sport Club - BVSC-Póló  2015/05/23  16-4
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/05/23  8-11
          Százhalombatta - BVSC-Póló  2015/05/23  7-11
          UVSE - Komplex Póló SE  2015/06/06  12-6
          Oázis SC - OSC Serdülő  2015/06/06  11-12
          Oázis SC - UVSE  2015/06/06  6-14
          Komplex Póló SE - OSC Serdülő  2015/06/06  7-12
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis SC  2014/11/08  21-1
          BVSC-Póló - Új-Hullám SE  2014/11/08  13-5
          Váci Vízilabda S - KSI SE  2014/11/08  2-28
          BVSC-Póló - Vasas Sport Club  2014/11/08  12-11
          Sportliget SE - OSC Ifi   2015/03/07  2-37
          BVSC-Póló - Váci Vízilabda S  2015/03/07  23-5
          KSI SE - JSMA  2015/03/07  32-2
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - FTC Utánpótlás  2014/09/20  6-11
          UVSE II. - Sportliget Sport  2014/09/20  28-5
          FTC Utánpótlás - Angyalföldi Spor  2014/09/20  21-1
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2014/09/20  12-10
          Százhalombatta - OSC VSE  2014/11/15  19-3
          Komplex Póló SE - Cívis Póló VSE  2014/11/15  2-27
          Új-Hullám SE - Kópé Utánpótlás   2014/11/15  5-9
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2014/11/15  21-9
          Új-Hullám SE - YBL WPC  2015/03/28  9-25
          Kópé Utánpótlás - UVSE II.  2015/03/28  5-11
          OSC VSE - Angyalföldi Spor  2015/03/28  11-3
          Komplex Póló SE - Új-Hullám SE  2015/03/28  17-12
          Oázis SC - Vasas Sport Club  2015/04/25  6-15
          BVSC-Póló - Honvéd Utánpótlá  2015/04/25  12-6
          FTC Utánpótlás - Százhalombatta  2015/04/25  11-10
          UVSE - Cívis Póló VSE  2015/04/25  8-8
          Honvéd Utánpótlá - Cívis Póló VSE  2015/05/16  6-6
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/05/16  9-6
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/05/16  14-13
          Oázis SC - BVSC-Póló  2015/05/16  3-17
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Vidám Vízilovak  2014/10/29  0-5
          Váci Vízilabda S - UVSE  2014/10/29  5-18
          Dunaújvárosi Fői - Kaposvár Vízilab  2014/10/29  13-13
          BVSC-Póló - Váci Vízilabda S  2014/10/29  19-4
          UVSE - YBL WPC  2014/10/29  5-0
          Kaposvár Vízilab - BVSC-Póló  2014/10/29  5-23
          Kaposvár Vízilab - Váci Vízilabda S  2014/10/31  9-12
          Dunaújvárosi Fői - YBL WPC  2014/10/31  6-6
          BVSC-Póló - Vidám Vízilovak  2014/10/31  19-6
          Váci Vízilabda S - Dunaújvárosi Fői  2014/10/31  13-6
          YBL WPC - BVSC-Póló  2014/10/31  0-19
          Vidám Vízilovak - UVSE  2014/10/31  1-20
          Vidám Vízilovak - UVSE  2014/11/23  4-19
          YBL WPC - BVSC-Póló  2014/12/22  4-22
          Váci Vízilabda S - Dunaújvárosi Fői  2014/12/22  15-8
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2015/02/28  17-8
          BVSC-Póló - Honvéd Utánpótlá  2015/02/28  11-5
          UVSE - Hírös Sport Nonp  2015/02/28  10-11
          Tatabányai Vízmű - BVSC-Póló  2015/02/28  8-8
          Domino Avus - Oázis SC  2015/04/18  7-11
          Százhalombatta - Váci Vízilabda S  2015/04/18  19-5
          Bókay - KSI - POLO SC  2015/05/09  14-11
          Budapesti Honvéd - Dunaújvárosi Fői  2015/05/09  6-10
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cívis Póló Vízil - ZF-Eger  2014/11/20  15-16
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé ÚVSE - Újszilvás KSE  2014/09/13  3-14
          Újszilvás KSE - Dunaújvárosi Fői  2014/09/13  16-6
          Budafóka XXII. k - Vodafone Pólósul  2014/12/06  6-12
          Fehérvár Póló Sp - KSI SE  2014/12/06  2-26
          Kaposvár VK I. - Százhalombatta  2014/12/06  5-4
          KSI SE - Budafóka XXII. k  2014/12/06  36-0
          Honvéd Utánp.II. - Dunaújvárosi Fői  2014/12/07  5-19
          KESI II. - Kópé ÚVSE  2014/12/07  2-12
          FTC UtánpótlásII - Bókay - KSI  2015/02/21  9-2
          Százhalombatta - Kaposvár VK II.  2015/02/21  14-7
          Százhalombatta - FTC UtánpótlásII  2015/02/21  5-20
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánp. I.  2015/05/30  13-3
          KSI SE - UVSE  2015/05/30  10-6
          FTC UtánpótlásII - Hegyvidék SE  2015/05/30  6-5
          Kaposvár VK II. - Fehérvár Póló Sp  2015/05/30  4-10
          Kaposvár VK II. - Bókay - KSI  2015/06/14  5-13
          KESI II. - Százhalombatta  2015/06/14  4-8
          Fehérvár Póló Sp - Bókay - KSI  2015/06/14  5-10
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CS Crisul - Viitorul Cluj  2015/02/07  20-9
          Clubul Sportiv C - Viitorul Cluj  2015/02/07  20-9
          AQUA Sportegyesü - Váci Vízilabda S  2015/02/07  10-11
          Vitorul Cluj 2 - Zempléni Vízilab  2015/02/07  7-7
          Váci Vízilabda S - Vitorul Cluj 2  2015/02/07  19-2
          Debrecen II. - AQUA Sportegyesü  2015/02/07  9-17
          Zempléni Vízilab - Viitorul Cluj  2015/02/07  8-12
          CS Crisul - Debrecen II.  2015/02/07  16-1
          Clubul Sportiv C - Debrecen II.  2015/02/07  16-1
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - KÓPÉ ÚVSE  2014/10/25  34-1
          KESI - Dunaújvárosi Fői  2014/11/07  6-22
          ZF-Eger-EKF - SZNVE  2014/12/10  17-11
          UVSE-Centrál - KÓPÉ ÚVSE  2014/12/20  31-1
          Dunaújvárosi Fői - UVSE-Centrál  2015/02/14  5-6
          Dunaújvárosi Fői - SZNVE  2015/03/04  22-2
          ZF-Eger-EKF - SZNVE  2015/03/14  13-14
          ZF-Eger-EKF - BVSC- Zugló  2015/04/02  10-14
          Dunaújvárosi Fői - Hungerit Szentes  2015/05/04  8-12
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - HVSC  2014/10/04  15-5
          ASI DSE - BVSC- Zugló  2014/10/04  4-12
          DSC-SI - HVSC  2014/10/04  17-8
          Bánki VSE - ASI DSE  2014/10/04  6-11
          BVSC- Zugló - DSC-SI  2014/10/04  14-3
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - SZNVE  2014/10/05  21-1
          ZF-Eger - ASI DSE  2014/11/02  13-11
          ZF-Eger - UVSE II.  2014/11/16  8-6
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ  2014/12/21  7-18
          ASI DSE - UVSE   2015/04/12  6-31
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Fehérvár Póló Sp  2014/11/02  17-8
          ZF-Eger - Tatabányai Vízmű  2014/11/16  3-10
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló Sp  2014/11/23  18-1
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ  2014/12/21  5-15
          Tatabányai Vízmű - DFVE  2015/01/11  9-14
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - H POLO  2014/10/25  8-10
          KESI - DFVE  2014/11/07  7-9
          ZF-Eger - SZNVE  2014/12/10  20-7
          Tatabányai Vízmű - UVSE   2015/03/21  7-15
          Angyalföldi Spor - Vidám VVSE  2015/03/28  14-11
          UVSE - H POLO  2015/04/04  7-20
  2013/2014
     Időmérő 1
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Széchenyi B.-FTC - YBL Waterpolo C  2013/11/02  19-8
     Ellenőr 187
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-Füszért - OSC-ÚJBUDA  2013/09/21  7-9
          RACIONET HONVÉD - Debrecen  2013/09/28  10-7
          YBL Waterpolo C - PVSK-Füszért  2013/10/05  5-17
          DIAPOLO Szeged - BVSC- Zugló  2013/11/08  9-7
          Kaposvári VK - Széchenyi B.-FTC  2013/11/30  12-8
          Szolnoki Dózsa - YBL Waterpolo C  2013/12/14  22-4
          LACTIV-Vasas - OSC-ÚJBUDA  2014/01/10  16-9
          DIAPOLO Szeged - Széchenyi B.-FTC  2014/01/21  11-6
          Valdor Szentes - RACIONET HONVÉD  2014/02/22  7-10
          LACTIV-Vasas - RACIONET HONVÉD  2014/03/08  4-11
          Debrecen - Széchenyi B.-FTC  2014/04/04  5-6
          ZF-Eger - DIAPOLO Szeged  2014/04/19  14-8
          Szolnoki Dózsa - RACIONET HONVÉD  2014/04/25  16-9
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2014/05/15  6-8
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Waterpolo Sp - TEVA-Vasas  2013/09/14  9-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-PSN - ASI DSE  2013/09/21  13-10
          ASI DSE - Tatabányai Vízmű  2013/10/19  9-12
          KVSE - UVSE  2014/04/13  10-21
          Ceglédi Vasutas - ASI DSE  2014/05/03  14-7
          UVSE - MVLC  2014/05/24  10-1
          ASI DSE - Debreceni Cívis   2014/06/07  14-11
          MVLC - Neptun VSC  2014/06/21  10-8
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pápai SE - KVSE  2013/10/12  11-7
          UVSE II. - Vadász Vízilabda  2013/10/12  8-8
          Tatabányai Vízmű - DFVE  2013/10/12  10-11
          KVSE - Vadász Vízilabda  2013/10/12  9-13
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2013/10/12  8-19
          DFVE - Fehérvár Póló Sp  2013/10/12  8-10
          Lamantinok - MVSI  2013/11/09  8-10
          Váci Vízilabda S - KEAC  2013/11/09  5-23
          GyAVC - EVSC  2013/11/09  4-13
          KEAC - Lamantinok  2013/11/09  9-7
          MVSI - GyAVC  2013/11/09  17-4
          EVSC - Váci Vízilabda S  2013/11/09  24-5
          Pápai SE - GyAVC  2014/05/31  18-9
          Csabai Csirkefog - DFVE  2014/05/31  18-14
          KESI - GyAVC  2014/05/31  9-14
          DFVE - Pápai SE  2014/05/31  13-11
          Csabai Csirkefog - KESI  2014/05/31  13-14
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - Debreceni Cívis   2013/09/29  11-7
          Szegedi Vizipóló - UVSE  2013/10/20  7-18
          PSN Zrt. - Szegedi Vizipóló  2013/11/03  9-8
          Szolnok - Ceglédi Vasutas   2013/11/10  29-4
          KSI SE - BVSC- Zugló  2013/11/17  14-4
          Szegedi Vizipóló - Vasas  2013/12/01  7-4
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2013/12/08  20-11
          Ceglédi Vasutas - MVSI  2014/03/02  9-7
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2014/03/10  9-7
          UVSE II. - Aligátor Vízilab  2014/03/23  17-7
          KSI SE - Szentes  2014/04/09  17-8
          UVSE - ZF-Eger  2014/04/12  8-6
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/05/01  8-8
          BVSC- Zugló - Debreceni Cívis   2014/05/11  12-9
          Vasas - Debreceni Cívis   2014/06/07  12-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - Debreceni Cívis   2013/09/29  11-5
          Szegedi Vizipóló - UVSE  2013/10/20  3-18
          PSN Zrt. - Szegedi Vizipóló  2013/11/03  16-5
          Szolnok - Ceglédi Vasutas   2013/11/10  29-5
          KSI SE - BVSC- Zugló  2013/11/17  7-7
          Szegedi Vizipóló - Vasas  2013/12/01  4-13
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2013/12/08  13-4
          Ceglédi Vasutas - MVSI  2014/03/02  11-10
          UVSE II. - Aligátor Vízilab  2014/03/23  9-18
          KSI SE - Szentes  2014/04/09  12-14
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2014/04/11  6-8
          Honvéd-Up. VKSE - Vasas  2014/05/01  6-12
          BVSC- Zugló - Debreceni Cívis   2014/05/11  7-5
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - Debreceni Cívis   2013/09/29  6-15
          Szegedi Vizipóló - UVSE  2013/10/20  4-10
          PSN Zrt. - Szegedi Vizipóló  2013/11/03  6-16
          Szolnok - Ceglédi Vasutas   2013/11/10  14-10
          KSI SE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/11/17  6-17
          Szegedi Vizipóló - Vasas  2013/12/01  7-21
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Kaposvári Vízila  2013/12/08  19-5
          ZF-Eger - Szentes  2013/12/15  9-1
          Ceglédi Vasutas - MVSI  2014/03/02  15-4
          KSI SE - Vasas  2014/03/09  5-6
          FTC Vízilabda Ut - PSN Zrt.  2014/03/16  24-4
          UVSE II. - Aligátor Vízilab  2014/03/23  6-18
          Honvéd-Up. VKSE - FTC Vízilabda Ut  2014/05/01  6-8
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Debreceni Cívis   2014/05/11  19-7
          Váci VSE - Fehérvár Póló Sp  2014/05/18  9-20
          Vasas - Debreceni Cívis   2014/06/07  15-10
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Vecsés  2013/10/27  8-20
          Octopus SE - OSC felnőtt  2013/10/27  13-16
          Bókay - Vecsés  2013/11/17  10-21
          Octopus SE - MTK 1888  2013/12/01  12-17
          BVSC - 1427Vízilabda SE  2013/12/08  12-8
          Vecsés - Sunday Boys  2013/12/08  22-7
          Bókay - Sportliget SE  2014/03/05  14-14
          Bánki VSE - RETR-O-SC Közhas  2014/03/09  10-18
          Bókay - Bánki VSE  2014/03/19  12-7
          Bókay - 1427Vízilabda SE  2014/04/24  14-9
          Bókay - Oázis SC  2014/05/07  10-14
          Oázis SC - 1427Vízilabda SE  2014/05/11  5-7
          Vecsés - BVSC  2014/05/18  22-7
          Sunday Boys - ELTE Vízilabda D  2014/05/25  12-17
          1427Vízilabda SE - Bánki VSE  2014/06/05  12-11
          Octopus SE - Bókay  2014/06/15  14-13
          Bókay - RETR-O-SC Közhas  2014/06/25  8-17
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Komplex Póló Sul  2013/09/28  13-5
          FTC Utánpótlás - BVSC - Póló - Zu  2013/09/28  6-15
          Bókay - KSI - OSC Serdülő  2013/09/28  6-17
          Honvéd UVKSE - Dunaújvárosi Fői  2013/09/28  13-6
          Uj-Hullám SE - Újpest Vízilabda  2013/09/28  3-14
          Komplex Póló Sul - Uj-Hullám SE  2013/10/19  23-2
          Bókay - KSI - KSI SE  2013/10/19  5-11
          FTC Utánpótlás - Honvéd UVKSE  2013/11/02  13-5
          KSI SE - Uj-Hullám SE  2013/11/02  16-6
          Újpest Vízilabda - Honvéd UVKSE  2014/04/05  16-6
          BVSC - Póló - Zu - KSI SE  2014/04/05  12-6
          Újpest Vízilabda - OSC Serdülő  2014/04/05  12-8
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2014/04/05  8-5
          Uj-Hullám SE - Komplex Póló Sul  2014/05/17  4-8
          Bókay - KSI - MOM Sport Ybl  2014/05/17  5-6
          Dunaújvárosi Fői - Uj-Hullám SE  2014/05/17  5-3
          Komplex Póló Sul - Bókay - KSI  2014/05/17  7-4
       Szívós István Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újpest Vízilabda - BVSC-Póló Zugló  2013/12/07  8-8
          ESMTK - Honv-up. Kispest  2013/12/07  0-29
          KSI SE - ESMTK  2014/04/17  12-2
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Honvéd UVKSE  2014/05/27  9-13
       2013. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sp - Kaposvári Vízila  2013/09/07  6-13
          Kaposvári Vízila - AQUA SE  2013/09/07  7-10
          AQUA SE - Fehérvár Póló Sp  2013/09/07  20-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Bókay - KSI  2013/11/16  30-0
          Balaton VK - Hírös Sport Nonp  2013/11/16  7-13
          Domino Avus - Kópé ÚVSE  2013/11/16  18-3
          FTC Utánpótlás - UVSE I  2013/11/16  8-17
          Kaposvár Vízilab - Vecsés  2014/03/08  8-7
          Kanizsa Vízilabd - UVSE II.  2014/03/08  3-14
          MOM Sport Ybl - Kaposvár Vízilab  2014/03/08  13-14
          Vecsés - Balaton VK  2014/03/08  7-15
          Váci Vízilabda S - Kaposvár Vízilab  2014/03/29  13-14
          Kanizsa Vízilabd - Vecsés  2014/03/29  9-5
          MOM Sport Ybl - Váci Vízilabda S  2014/03/29  7-5
          Kaposvár Vízilab - Balaton VK  2014/03/29  11-9
          UVSE II. - MOM Sport Ybl  2014/03/29  8-9
          Balaton VK - Kanizsa Vízilabd  2014/03/29  4-7
          FTC Utánpótlás - UVSE II.  2014/03/29  12-7
          Bókay - KSI - OSC gy  2014/05/03  12-4
          Sportliget Sport - Angyalföldi Spor  2014/05/03  2-26
          PSN Zrt. - Ceglédi Vasutas   2014/05/03  4-7
          Angyalföldi Spor - Bókay - KSI  2014/05/03  7-4
          Oázis SC - PSN Zrt.  2014/05/03  12-3
          Ceglédi Vasutas - Sportliget Sport  2014/05/03  25-3
          Bókay - KSI - PSN Zrt.  2014/05/24  11-7
          Oázis SC - Angyalföldi Spor  2014/05/24  8-1
          Angyalföldi Spor - Ceglédi Vasutas   2014/05/24  8-7
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - MTK 1888 Vízilab  2013/11/20  20-9
          MTK 1888 Vízilab - Szolnok.  2013/11/20  11-16
          Szolnok. - BVSC- Zugló  2013/11/20  14-18
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - Százhalombatta  2013/10/26  4-21
          Honvéd UVKSE - Dunaújvárosi Fői  2013/10/26  24-0
          Diadal SE - Ceglédi Vasutas   2013/10/26  3-6
          Hírös Sport Nonp - Honvéd UVKSE  2013/11/26  5-6
          BVSC-Póló Zugló - Honvéd UVKSE  2014/03/01  10-6
          UVSE - Domino Avus  2014/03/01  10-5
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2014/03/01  8-10
          UVSE - FTC Utánpótlás  2014/03/22  9-9
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2014/03/22  12-14
          Domino Avus - Honvéd UVKSE  2014/03/22  6-14
          Diadal SE - Honvéd UVKSE  2014/04/12  10-1
          Dunaújvárosi Fői - UVSE II.  2014/04/12  6-3
          Vecsés - Diadal SE  2014/04/12  6-14
          UVSE II. - Kaposvár Vízilab  2014/04/12  5-8
          MOM Sport Ybl - Százhalombatta  2014/06/01  17-5
          Vasas Sport Club - Kanizsa Vízilabd  2014/06/01  14-6
          Göd - Angyalföldi Spor  2014/06/01  4-6
          Tatabányai Vízmű - MOM Sport Ybl  2014/06/01  2-0
       2014. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - UVSE II.  2014/02/09  12-7
          FTC Vízilabda Ut - Szolnok  2014/02/09  10-7
          UVSE II. - Szolnok  2014/02/09  8-9
          Budapesti Honvéd - FTC Vízilabda Ut  2014/02/09  6-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi SI D - ZF-Eger  2013/10/12  5-24
          H POLO - SZNVE  2013/11/23  9-12
          DFVE - H POLO  2013/11/27  21-6
          H POLO - DFVE  2014/03/26  5-21
          DFVE - Hungerit-Szentes  2014/04/26  13-14
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - Kaposvári Vízila  2014/05/10  2-10
          DSC-SI - ASI DSE  2014/05/10  10-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/03/23  4-7
          ASI DSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/06/08  1-37
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Tatabányai Vízmű  2013/10/06  20-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - SZVSE  2013/12/08  25-4
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Tatabányai Vízmű  2014/03/30  21-3
          Angyalföldi SI D - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/06/08  0-33
          ZF-Eger - SZVSE  2014/06/15  13-5
  2012/2013
     Ellenőr 153
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - JuniorVálogatott  2012/10/10  7-9
          Groupama-Honvéd - Orvosegyetem SC  2012/10/20  10-6
          Groupama-Honvéd - A-HID Szeged  2012/12/01  5-9
          Groupama-Honvéd - TEVA-Vasas  2012/12/15  3-8
          Orvosegyetem SC - Kaposvári Vízila  2013/01/16  13-4
          TEVA-Vasas - EKF-EgerFood-Imo  2013/01/26  11-3
          Orvosegyetem SC - EKF-EgerFood-Imo  2013/02/09  11-8
          Orvosegyetem SC - PVSK  2013/03/06  14-7
          Orvosegyetem SC - FTC  2013/04/06  4-7
          EKF-EgerFood-Imo - JuniorVálogatott  2013/04/11  7-7
          Orvosegyetem SC - Kaposvári Vízila  2013/04/20  11-5
          BVSC- Zugló - Valdor-Szentes  2013/05/15  13-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Tatabányai Vízmű  2012/09/29  8-9
          Érd-MAFC - Tatabányai Vízmű  2012/10/06  1-14
          Bánki VSE - PSN - PVSK  2012/10/13  7-16
          HPVK-ESMTK - SZVPS  2012/10/27  6-6
          Szolnok D-K - Csabai Csirkefog  2012/11/03  10-8
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2012/11/17  10-5
          KESI - PSN - PVSK  2012/11/24  10-5
          BVSC- Zugló - Neptun Vízilabda  2012/12/07  4-6
          HPVK-ESMTK - Kanizsa Vízilabd  2012/12/08  14-17
          Kanizsa Vízilabd - KESI  2013/03/23  13-11
          ASI DSE - MVSI  2013/03/23  16-14
          UVSE - KSI SE  2013/04/06  6-7
          Ceglédi Vasutas - Kanizsa Vízilabd  2013/04/13  9-11
          Kanizsa Vízilabd - Tatabányai Vízmű  2013/04/20  9-6
          Neptun Vízilabda - PSN - PVSK  2013/04/20  7-7
          KSI SE - Hegyvidék-YBL  2013/05/04  16-7
          BVSC- Zugló - Tatabányai Vízmű  2013/05/11  8-7
          Tatabányai Vízmű - Kanizsa Vízilabd  2013/05/25  7-6
          Érd-MAFC - Ceglédi Vasutas   2013/05/25  6-11
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - Egri Vízmű SC  2013/03/09  9-13
          DVSE - Váci Vízilabda S  2013/03/09  27-5
          Egri Vízmű SC - Gyöngyösi Alligá  2013/03/09  17-8
          Váci Vízilabda S - Ceglédi Vasutas   2013/03/09  8-13
          DVSE - Gyöngyösi Alligá  2013/03/09  18-4
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debrecen - Szentesi Vízilab  2012/09/29  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - HVSC  2012/09/02  24-3
          DVSE - HVSC  2012/10/07  9-4
          HVSC - Csongrád  2012/10/21  11-10
          MTK 1888 Vízilab - DVSE  2012/10/28  9-10
          OSC - Csongrád  2012/11/04  12-6
          UVSE II. - KESI  2012/11/11  30-4
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2013/03/07  19-14
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/03/29  13-9
          SZVPS - OSC  2013/04/07  11-8
          Kaposvári Vízila - BVSC- Zugló  2013/04/14  5-20
          Aligátor Vízilab - KESI  2013/04/21  21-9
          KSI SE - ZF-Eger  2013/04/22  21-9
          Szentesi Vízilab - KSI SE  2013/05/12  4-19
          ZF-Eger - PSN Zrt.  2013/05/19  16-5
          ZF-Eger - Budapesti Honvéd  2013/05/26  22-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - HVSC  2012/09/02  17-4
          Orvosegyetem Spo - Csabai Csirkefog  2012/09/23  11-9
          DVSE - HVSC  2012/10/07  12-4
          HVSC - Csongrád  2012/10/21  15-5
          MTK 1888 Vízilab - DVSE  2012/10/28  2-10
          Orvosegyetem Spo - Csongrád  2012/11/04  10-6
          UVSE I. - KSI SE  2012/11/11  13-7
          UVSE II. - KESI  2012/11/11  18-8
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2013/03/07  6-10
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/03/29  9-4
          PSN Zrt. - Honvéd Pesterzsé  2013/04/04  6-2
          SZVPS - Orvosegyetem Spo  2013/04/07  12-3
          Kaposvári Vízila - BVSC- Zugló  2013/04/14  10-15
          Aligátor Vízilab - KESI  2013/04/21  18-8
          KSI SE - ZF-Eger  2013/04/22  8-8
          Szentesi Vízilab - KSI SE  2013/05/12  10-6
          ZF-Eger - PSN Zrt.  2013/05/19  8-9
          ZF-Eger - Honvéd Pesterzsé  2013/05/26  11-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - HVSC  2012/09/02  7-7
          Orvosegyetem Spo - Csabai Csirkefog  2012/09/23  9-5
          DVSE - HVSC  2012/10/07  9-10
          HVSC - Csongrád  2012/10/21  12-6
          MTK 1888 Vízilab - DVSE  2012/10/28  4-5
          Orvosegyetem Spo - Csongrád  2012/11/04  6-4
          UVSE I. - KSI SE  2012/11/11  6-4
          UVSE II. - KESI  2012/11/11  9-3
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/03/07  5-13
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/03/29  11-5
          PSN Zrt. - Honvéd PVK  2013/04/04  5-16
          SZVPS - Orvosegyetem Spo  2013/04/07  10-4
          Kaposvári Vízila - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/04/14  4-16
          Aligátor Vízilab - KESI  2013/04/21  24-4
          KSI SE - ZF-Eger  2013/04/22  14-2
          Szentesi Vízilab - KSI SE  2013/05/12  6-13
          ZF-Eger - PSN Zrt.  2013/05/19  22-6
          ZF-Eger - Honvéd PVK  2013/05/26  8-9
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - UVSE II.  2013/02/09  2-5
          Szegedi Vi - Orvosegyetem Spo  2013/02/09  8-7
       2012. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 1998
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - OSC  2012/11/18  16-7
          OSC - DVSE  2012/11/18  5-14
          DVSE - Vasas  2012/11/18  7-14
          DVSE - FTC Vízilabda Ut  2012/11/25  12-8
          Aligátor Vízilab - Tatabányai Vízmű  2012/11/25  10-9
          FTC Vízilabda Ut - Tatabányai Vízmű  2012/11/25  13-11
          DVSE - Aligátor Vízilab  2012/11/25  10-5
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Érd-MAFC-Winner - Semmelweis VKS  2012/10/06  9-7
          YBL WPC - ELTE  2012/10/28  13-6
          HETE - MTK  2012/12/02  15-14
          RETR-O-SC - VVSE  2012/12/02  5-11
          MAFC Schönherz - Octopus BVSE  2012/12/02  25-2
          Bánki VE - YBL WPC  2012/12/09  10-22
          Bánki VE - Komplex PSE  2013/02/24  7-12
          Semmelweis VKS - ELTE  2013/04/14  6-6
          BVSC - Octopus BVSE  2013/06/09  19-17
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Marosvásárhely - Bókay - KSI  2012/10/13  26-5
          DVSE - MOM Sport-YBL  2012/10/13  11-1
          Marosvásárhely - BVSC-Póló  2012/10/13  10-15
          Bókay - KSI - Komárno  2012/10/13  8-33
          Oradea - DVSE  2012/10/13  8-5
          BVSC-Póló - Komárno  2012/10/13  8-7
          KSI SE - UVSE  2013/05/25  8-13
          Komárno - Oradea  2013/05/25  10-11
          Oradea - Komárno  2013/05/25  8-14
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - HPVKSE  2012/10/27  5-19
          Komplex PSE - Oradea II.  2012/10/27  2-10
          Oradea I. - MOM Sport-YBL  2012/10/27  16-1
       Budapesti Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Komárno  2013/05/11  14-4
          BVSC - Póló - Dunaújvárosi FVE  2013/05/11  24-3
          KSI SE - BHSE  2013/05/11  8-9
          Dunaújvárosi FVE - Komárno  2013/05/11  9-22
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Póló - Zu - Kópé ÚVSE  2012/12/08  10-6
          KSI SE - UVSE  2012/12/08  6-15
          Vodafone Pólósul - KESI  2012/12/08  20-1
          KSI SE - Váci VSE  2012/12/08  6-10
          KESI - Váci VSE  2013/02/23  12-6
          HPVK - ESMTK - KSI SE  2013/02/23  5-11
          Váci VSE - CVSE  2013/02/23  8-8
          Kópé ÚVSE - UVSE  2013/02/23  4-7
          CVSE - BVSC - Póló - Zu  2013/02/23  11-8
          Vodafone Pólósul - CVSE  2013/05/04  18-5
          Váci VSE - BVSC - Póló - Zu  2013/05/04  8-9
          Kópé ÚVSE - UVSE  2013/05/04  4-7
          CVSE - BVSC - Póló - Zu  2013/05/04  8-9
          EMLCSKA - Göd  2013/06/08  9-19
          Kaposvár - Vecsés  2013/06/08  3-8
          Budafóka SE - Kanizsa VSE  2013/06/08  7-11
          Göd - ASI DSE  2013/06/08  8-6
       2013. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVK-ESMTK - Bókay KSI  2013/02/03  17-2
          Főnix ISE - Hegyvidék Ybl  2013/02/03  8-15
          Neptun VSC - Kertészeti Egyet  2013/02/03  14-8
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - BVSC- Zugló  2013/02/16  10-11
          Szeged - H. POLO  2013/03/02  10-9
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2013/04/17  6-8
          DF - Mex-Motors - Hungerit S  2013/04/23  8-7
          BVSC- Zugló - DF - Mex-Motors  2013/05/15  11-7
          DF - Mex-Motors - BVSC- Zugló  2013/05/17  5-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - ZF-Eger  2013/04/07  14-2
          ASI DSE - UVSE  2013/05/04  2-20
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentesi Vízilab  2013/05/11  19-4
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2013/06/08  16-5
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - HPVK SE  2013/03/30  19-5
  2011/2012
     Időmérő 1
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok D-Közgép - PVSK-Füszért  2011/11/05  18-4
     Ellenőr 86
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          K-M-CS&K Szentes - Kaposvári VK  2011/10/08  11-8
          A-H Szeged Beton - ZF-Eger  2011/10/16  7-5
          Kaposvári VK - Orvosegyetem SC  2011/10/29  8-7
          ZF-Eger - Debrecen  2011/12/05  7-6
          Kaposvári VK - K-M-CS&K Szentes  2012/02/11  6-5
          K-M-CS&K Szentes - PVSK-Füszért  2012/02/19  11-3
          K-M-CS&K Szentes - A-H Szeged Beton  2012/03/10  7-20
          FTC FisherKlíma - K-M-CS&K Szentes  2012/03/18  12-10
          PVSK-Füszért - FTC FisherKlíma   2012/03/24  7-9
          Debrecen - ZF-Eger  2012/03/28  12-13
          PVSK-Füszért - BVSC- Zugló  2012/04/12  7-4
          K-M-CS&K Szentes - FTC FisherKlíma   2012/04/25  7-6
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-Füszért - Szolnok D-Közgép  2011/11/04  7-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKF SC - Tatabányai Vízmű  2011/09/24  14-8
          Vízmű-HPVK-ESMTK - Bánki VE  2011/10/22  8-5
          Tatabányai Vízmű - Kanizsa VSE  2011/11/05  10-11
          KSI SE - Bánki VE  2011/12/03  20-11
          EKF SC - Kanizsa VSE  2012/04/21  14-9
          MAFC - Hegyvidék-YBL WP  2012/04/28  4-17
          Neptun VSC - Kanizsa VSE  2012/05/05  8-6
          Szegedi VP suli - EKF SC  2012/05/12  8-12
          Kanizsa VSE - ASI DSE  2012/05/19  18-11
          KSI SE - EKF SC  2012/05/26  10-11
          Kanizsa VSE - Ceglédi Vasutas   2012/06/02  11-9
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZUVTE BT - Kiskunfélegyházi  2012/01/28  26-0
          Szentesi Öregfiú - Szolnok II  2012/01/28  4-5
          Sugovica Vízilab - SZTE EHÖK Sport   2012/01/28  3-17
          Szolnok II - SZUVTE BT  2012/01/28  3-7
          Kiskunfélegyházi - Sugovica Vízilab  2012/01/28  8-13
          SZTE EHÖK Sport - Szentesi Öregfiú  2012/01/28  14-9
          AQUA SE - GyAVC  2012/04/21  11-4
          DEAC-DVSE - Egri Vízmű Sport  2012/04/21  13-3
          GyAVC - Diósgyőri Várfür  2012/04/21  3-18
          Egri Vízmű Sport - AQUA SE   2012/04/21  13-10
          Diósgyőri Várfür - DEAC-DVSE  2012/04/21  6-9
          PSE-Termál - Váci Vízilabda S  2012/06/09  7-8
          Szarvasi Úszó, V - Kiskunfélegyházi  2012/06/09  8-6
          Váci Vízilabda S - Szarvasi Úszó, V  2012/06/09  7-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi VK  0000/00/00  
          BVSC- Zugló - Szentesi VK  2011/10/16  22-7
          BVSC- Zugló - Honvéd   2011/11/13  7-7
          Honvéd - FTC Vízilabda Ut  2012/02/25  7-9
          Szentesi VK - Szegedi Vizipóló  2012/03/11  7-10
          Újpest Vízilabda - Szentesi VK  2012/03/21  12-8
          Szegedi Vizipóló - Vasas Sport Club  2012/04/29  12-14
          BVSC- Zugló - Újpest Vízilabda  2012/06/03  17-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi VK  0000/00/00  
          BVSC- Zugló - Szentesi VK  2011/10/16  17-5
          BVSC- Zugló - HPVKSE  2011/11/13  8-6
          HPVKSE - FTC Vízilabda Ut  2012/02/25  5-8
          Szentesi VK - Szegedi Vizipóló  2012/03/11  8-13
          Újpest Vízilabda - Szentesi VK  2012/03/21  19-3
          Szegedi Vizipóló - Vasas Sport Club  2012/04/29  16-9
          BVSC- Zugló - Újpest Vízilabda  2012/06/03  11-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi VK  0000/00/00  
          BVSC- Zugló - Szentesi VK  2011/10/16  6-7
          BVSC- Zugló - HPVKSE  2011/11/13  5-12
          HPVKSE - FTC Vízilabda Ut  2012/02/25  12-7
          Szentesi VK - Szegedi Vizipóló  2012/03/11  11-6
          Újpest Vízilabda - Szentesi VK  2012/03/21  11-11
          Szegedi Vizipóló - Vasas Sport Club  2012/04/29  10-19
          BVSC- Zugló - Újpest Vízilabda  2012/06/03  10-8
       2012. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2012/02/18  8-11
          UVSE I. - ZF-Eger  2012/02/18  9-7
       2011. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - Szentesi Vízilab  2011/11/15  4-14
          Szegedi Vizipóló - Csongrád  2011/11/15  22-6
          Szentesi Vízilab - Szegedi Vizipóló  2011/11/15  10-11
          PVSK - Vasas Sport Club  2011/11/30  10-9
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF - MM - BVSC- Zugló  2012/02/21  9-12
          ZF-Eger - Szentesi VK  2012/02/25  11-10
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HonvédPOLO - DVSE  2011/12/18  37-3
          SZTE EHÖK Sport - Bánki Vízisport   2011/12/18  1-3
          DVSE - Bánki Vízisport   2011/12/18  2-20
          SZTE EHÖK Sport - HonvédPOLO  2011/12/18  6-13
          SZTE EHÖK Sport - Slávia Uk Bratis  2012/05/20  11-6
          DVSE - KNVSE KESI  2012/05/20  3-18
          SZTE EHÖK Sport - Váci Vízilabda S  2012/05/20  17-5
          DVSE - Slávia Uk Bratis  2012/05/20  7-22
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - Szeged  2011/11/27  10-8
          Újpest Vízilabda - HonvédPOLO  2012/03/04  14-11
          Szentesi VK - HPVKSE  2012/03/11  23-4
          Újpest Vízilabda - Szeged  2012/06/10  12-9
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - Szeged  2011/11/27  23-3
          Újpest VUSE - HonvédPOLO  2012/03/04  16-6
          Szentesi VK - HPVKSE  2012/03/11  15-10
          Újpest VUSE - Szeged  2012/06/10  22-3
  2010/2011
     Titkár 2
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Fisher Klíma - ASI  2011/01/22  16-10
          Groupama HONVÉD - ZF-Eger  2011/04/30  7-8
     Ellenőr 68
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - ZF-Eger  2010/10/30  7-14
          B. Bau Szentes - Groupama HONVÉD  2011/01/30  6-9
          PVSK-Füszért - BVSC- Zugló  2011/02/12  10-9
          Debrecen Fujitsu - UTE  2011/03/12  12-5
          Debrecen Fujitsu - BVSC- Zugló  2011/04/09  11-8
          Szeged Beton VE - Groupama HONVÉD  2011/05/08  10-10
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSE - Kaposvári Vízila  2010/09/18  13-15
          AVSE - SZVPS  2010/11/13  7-7
          SZVPS - Egri Vízmű Sport  2010/11/20  17-6
          HVSE - KSI SE  2010/11/27  7-11
          Tipo VSC - Egri Vízmű Sport  2011/05/14  8-11
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2011/05/21  15-18
          HEGYVIDÉK-YBL - KSI SE  2011/06/04  8-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dominó Trans - Tatabányai Vízmű  2011/04/02  4-9
          Pécsi Vasutas Sp - SC Austria  2011/04/02  10-6
          Pápai Sportegyes - Kanizsa Vízilabd  2011/04/02  5-8
          SC Austria - Tatabányai Vízmű  2011/04/02  4-10
          Kanizsa Vízilabd - Dominó Trans  2011/04/02  9-9
          Pécsi Vasutas Sp - Pápai Sportegyes  2011/04/02  18-9
          Sportliget Sport - Váci Vízilabda S  2011/04/30  15-6
          BFSE - Újpest Vízilabda  2011/04/30  4-7
          Gyöngyösi Alligá - Sportliget Sport  2011/04/30  4-12
          Váci Vízilabda S - BFSE  2011/04/30  3-20
          Újpest Vízilabda - Gyöngyösi Alligá  2011/04/30  31-2
       2010. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC UP - Hírös Vízilabda   2010/11/17  15-11
          KSI SE - ASI  2010/11/17  9-16
          Újpest Vízilabda - Budafóka X  2010/11/17  5-0
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Vasas  2010/10/03  5-11
          BFSE - Honvéd   2010/11/07  10-23
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2010/11/21  11-3
          BFSE - BVSC- Zugló  2010/12/05  8-9
           Honvéd - KSI SE  2011/04/24  7-12
          Szolnok - ZF-Eger  2011/05/14  4-24
          ZF-Eger - SZVPS  2011/05/15  9-8
           Honvéd - UVSE  2011/06/05  11-12
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC UP - Kópé Úszó-Vízila  2010/10/03  12-5
          BFSE - Vasas  2010/10/03  10-17
          FPSE - Kópé Úszó-Vízila  2010/11/04  7-18
          BFSE - Honvéd   2010/11/07  9-10
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2010/11/21  6-4
          BFSE - BVSC- Zugló  2010/12/05  8-16
          Restart-CV - SZOLNOK  2011/03/20  3-7
          Honvéd - KSI SE  2011/04/24  6-15
          SZVPS - UVSE II.  2011/05/08  8-7
          SZOLNOK - Debreceni CPVSE  2011/05/14  4-3
          ZF-Eger - SZVPS  2011/05/15  10-7
          Honvéd - UVSE  2011/06/05  5-9
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC UP - Kópé Úszó-Vízila  2010/10/03  2-17
          BFSE - Vasas  2010/10/03  3-31
          FPSE - Kópé Úszó-Vízila  2010/11/04  4-20
          BFSE - Honvéd   2010/11/07  5-22
          UVSE - Szentesi Vízilab  2010/11/21  10-7
          BFSE - BVSC- Zugló  2010/12/05  7-32
          Tatabányai Vízmű - OSC UP  2010/12/19  15-6
          Tatabányai Vízmű - FTC Vízilabda Ut  2011/02/27  7-15
          Restart-CV - SZOLNOK  2011/03/20  6-4
          Honvéd - KSI SE  2011/04/27  7-9
          SZVPS - UVSE II.  2011/05/08  12-11
          SZOLNOK - Debreceni CPVSE  2011/05/14  6-7
          ZF-Eger - SZVPS  2011/05/15  7-8
          Honvéd - UVSE  2011/06/05  13-6
       2011. évi Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád Városi - BFSE  2011/02/19  10-19
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF-DVCSH-CÉ - BVSC- Zugló  2010/10/23  12-8
          KNV SE-KESI - Honvéd ELTE POLO  2010/11/27  6-6
          UVSE-Salamander - KNV SE-KESI  2010/12/01  18-4
          Héraklész II. - UVSE-Salamander  2011/03/02  9-7
          British WP - ZF-Eger  2011/03/05  9-8
          Honvéd ELTE POLO - UVSE-Salamander  2011/03/19  10-4
  2009/2010
     Titkár 1
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UNIQA-UTE - Szolnok F-K  2010/05/12  7-15
     Ellenőr 97
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2009/10/17  6-11
          Szolnok F-K - UNIQA-UTE  2009/11/28  12-5
          Pécsi Vízmű PVSK - UNIQA-UTE  2009/12/06  7-7
          Szentesi VK - Szeged Beton  2010/01/23  9-17
          Pécsi Vízmű PVSK - Domino Honvéd  2010/03/12  7-12
          OSC - Opus-Via - BVSC- Zugló  2010/04/10  9-10
          Szentesi VK - Pécsi Vízmű PVSK  2010/05/01  10-11
          Szolnok F-K - BVSC- Zugló  2010/05/05  7-7
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szeged Beton   2009/10/04  6-12
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - SZVPS  2009/09/19  10-7
          Neptun VSC - EKF SC  2009/10/10  4-4
          Neptun VSC - Egri Vízmű Sport  2009/10/17  17-7
          Tatabányai Vízmű - Hírös VSE  2009/10/31  12-9
          Hírös VSE - Tipo VSC  2009/11/07  6-10
          Bánki VSE - CVSE  2009/11/14  8-13
          Angyalföldi Spor - KSI SE  2009/11/14  7-5
          Tipo VSC - Hódmezővásárhely  2009/11/14  15-8
          Bánki VSE - CsCsVK  2009/11/21  11-9
          CVSE - Angyalföldi Spor  2009/11/28  4-6
          Kaposvár - Bertók Szentes  2010/03/27  18-11
          Bertók Szentes - Bánki VSE  2010/05/01  9-8
          Neptun VSC - KSI SE  2010/05/15  9-12
          Hírös VSE - Egri Vízmű Sport  2010/05/22  10-7
          KSI SE - KVSE  2010/06/05  13-10
          Bánki VSE - MAFC  2010/06/05  9-10
          Neptun VSC - Tipo VSC  2010/06/12  13-5
       2010. évi Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - BVSC- Zugló  2010/03/07  8-10
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2010/03/07  14-8
          Kaposvári Vízila - Szentesi VK  2010/03/07  9-13
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka - UVSE II.  2009/10/11  6-9
          PVSK - KSI SE  2009/10/18  6-16
          Vasas-MVM - FTC  2009/10/23  16-4
          Szentesi VK - FTC  2009/11/22  8-9
          Kaposvár - KSI SE  2009/11/29  6-21
          FTC - Vasas-MVM  2009/12/13  3-13
          HONVÉD - SZVPS  2010/03/14  12-2
          UVSE II. - Vasas-MVM  2010/03/28  5-19
          Szolnok - BVSC- Zugló  2010/04/11  9-11
          Hírös VSE - Budafóka  2010/05/22  10-14
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debreceni VSE - BVSC- Zugló  2009/10/04  2-14
          Budafóka - UVSE II.  2009/10/11  7-9
          PVSK - KSI SE  2009/10/18  11-15
          Vasas-MVM - FTC  2009/10/23  6-4
          KSI SE - FPSE  2009/11/01  32-5
          Szentesi VK - FTC  2009/11/22  9-10
          Kaposvár - KSI SE  2009/11/29  4-18
          FTC - Vasas-MVM  2009/12/13  8-9
          HONVÉD - SZVPS  2010/03/14  11-13
          UVSE II. - Vasas-MVM  2010/03/28  6-8
          Szentesi VK - Szolnok  2010/04/02  13-10
          Szolnok - Kaposvár  2010/04/11  5-12
          Debreceni VSE - Kaposvár  2010/05/23  11-9
          Hódmezővásárhely - Kaposvár  2010/05/30  8-7
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Csirkefogók VK  2009/09/13  25-0
          Debreceni VSE - BVSC- Zugló  2009/10/04  3-14
          Budafóka - UVSE II.  2009/10/11  15-11
          PVSK - KSI SE  2009/10/18  3-18
          Vasas-MVM - FTC  2009/10/23  11-4
          Csirkefogók VK - UVSE I.  2009/10/25  1-17
          KSI SE - FPSE  2009/11/01  28-5
          Szentes - FTC  2009/11/22  9-6
          Kaposvár - KSI SE  2009/11/29  1-31
          FTC - Vasas-MVM  2009/12/13  4-12
          HONVÉD - SZVPS  2010/03/14  11-3
          KESI - HONVÉD  2010/03/26  4-14
          UVSE II. - Vasas-MVM  2010/03/28  6-12
          Szentes - OSC  2010/04/02  21-4
          Szolnok - BVSC- Zugló  2010/04/11  5-11
          Debreceni VSE - Kaposvár  2010/05/23  8-8
          Hódmezővásárhely - Kaposvár  2010/05/30  6-6
       Komjádi Kupa 2009
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újpest Vízilabda - BVSC- Zugló  2009/12/02  10-10
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Diósgyőri VFSC - Gyöngyösi AVC  2009/09/26  25-8
          Angyal-Vasas SE - Sportliget   2009/09/26  21-11
          Debreceni VSE - Diósgyőri VFSC  2009/09/26  8-9
          MAFC SCH - Kecskeméti SI  2009/10/31  13-9
          SzolnokiRozmárok - SVSE Baja  2009/10/31  13-9
          Kertészeti EAC - MAFC SCH  2009/10/31  8-12
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Héraklész I.   2009/12/02  12-8
          UVSE - DF-DVCSH  2010/02/24  7-16
          UVSE - Szentesi VK  2010/04/17  9-12
          DF-DVCSH - Szentesi VK  2010/04/24  11-9
          Szentesi VK - UVSE  2010/05/08  10-4
       Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - BVSC- Zugló  2010/05/02  13-11
          DVSI - ZF-Eger  2010/05/02  10-10
          UVSE - BVSC- Zugló  2010/05/02  14-10
          DVSI - Szentesi VK  2010/05/02  17-12
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honv POLO - Szentesi  2009/11/15  6-17
          Szeged - Eger  2009/11/15  10-11
          ASI - Szentesi  2009/11/15  0-30
       Országos Leány Gyermek bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - UVSE  2009/09/20  2-38
          KESI - Szentesi VK  2009/09/20  6-22
          KESI - Szeged  2009/09/20  29-9
          Szentesi VK - UVSE  2009/09/20  9-8
          UVSE - KSI SE  2010/03/21  4-9
          Szentesi VK - Honv POLO  2010/03/21  5-10
          KSI SE - Honv POLO  2010/03/21  12-11
          UVSE - Szentesi VK  2010/03/21  14-9
     Időmérő 2
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi SI - Univ-Szeged  2010/04/17  2-3
          Héraklész I. - Héraklész II.  2010/04/17  10-9
  2008/2009
     Ellenőr 133
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - Fehérvár PSE  2008/10/23  14-8
          BVSC - TEVA VasasPlaket  2008/10/25  8-13
          ZF-Eger - BVSC  2008/11/08  14-11
          DOMINO Honvéd - UNIQA-UTE  2008/12/06  11-7
          TEVA VasasPlaket - UNIQA-UTE  2008/12/20  12-10
          FTC - Szeged Beton VE  2009/01/10  9-7
          Szeged Beton VE - BVSC  2009/01/31  12-5
          PVSK - FTC  2009/02/21  10-9
          BVSC - ZF-Eger  2009/03/13  5-11
          Szolnok - DOMINO Honvéd  2009/03/14  10-15
          ZF-Eger - Szentesi VK  2009/04/04  20-7
          TEVA VasasPlaket - Szolnok  2009/04/18  17-6
          BVSC - DOMINO Honvéd  2009/04/25  10-17
          Fehérvár PSE - Szentesi VK  2009/05/06  9-8
          Szentesi VK - Szolnok  2009/05/13  11-8
          FTC - DOMINO Honvéd  2009/05/17  7-10
          Szeged Beton VE - UNIQA-UTE  2009/05/20  10-8
          ZF-Eger - TEVA VasasPlaket  2009/05/24  9-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - Bertók SC  2008/09/27  9-6
          Egri Vízmű SC - Ceglédi VSE  2008/10/04  14-16
          Egri Vízmű SC - Csabai Csfogók  2008/10/11  15-13
          MAFC - Kanizsa VSE  2008/10/25  11-12
          Bánki VE - MAFC  2008/11/01  7-6
          Egri Vízmű SC - YBL WPC  2008/11/08  10-14
          Bertók SC - Ceglédi VSE  2008/11/15  9-12
          ASI-Vasas - KSI SE  2008/11/29  9-8
          Egri Vízmű SC - Bertók SC  2009/04/04  12-10
          Ceglédi VSE - Csabai Csfogók  2009/04/11  20-7
          Egri Vízmű SC - KSI SE  2009/05/02  13-11
          Kaposvári VK - YBL WPC  2009/05/09  5-8
          Egri Vízmű SC - Tatabányai VSE  2009/05/16  12-8
          Neptun VSC - MAFC  2009/06/06  11-11
          Ceglédi VSE - Kaposvári VK  2009/06/20  15-11
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - Szolnok  2008/09/21  8-6
          KinderSp-PVSK - BVSC  2008/10/26  5-15
          Szolnok - OSC  2008/11/16  9-8
          ZF-Eger - Honvéd  2008/11/22  8-6
          Honvéd - Szolnok  2008/12/07  10-6
          Szegedi VPS - Vasas  2009/03/21  9-12
          Honvéd - UTE  2009/03/29  4-10
          Kaposvári VK - Hírös VSE  2009/04/05  4-12
          Honvéd - FTC  2009/05/03  11-5
          Kaposvári VK - KinderSp-PVSK  2009/05/10  15-11
          Honvéd - Vasas  2009/05/17  7-6
          Szentesi VK - Honvéd  2009/05/23  7-20
          Honvéd - KSI SE  2009/05/31  15-5
          OSC - Kaposvári VK  2009/06/06  12-8
          KSI SE - ZF-Eger  2009/06/07  6-7
          Honvéd - Szegedi VPS  2009/06/14  16-10
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - I. - Szolnok  2008/09/21  9-2
          Fehérvár PSE - OSC  2008/10/05  6-14
          Szentesi VK - UTE - II.  2008/10/12  11-8
          KinderSp-PVSK - BVSC  2008/10/26  6-8
          Vasas - Ceglédi VSE  2008/11/02  17-2
          UTE - I. - Budafóka SE  2008/11/09  23-3
          Szolnok - OSC  2008/11/16  16-7
          ZF-Eger - Honvéd  2008/11/22  6-15
           Honvéd - Budafóka SE  2008/11/23  14-8
          Szolnok - Hódmezővh. VSC  2008/11/30  14-4
           Honvéd - Szolnok  2008/12/07  14-4
          Szegedi VPS - Ceglédi VSE  2008/12/14  6-6
          Szegedi VPS - Vasas  2009/03/21  4-8
           Honvéd - UTE - I.  2009/03/29  11-8
          Kaposvári VK - Hírös VSE  2009/04/05  14-5
          Fehérvár PSE - Budafóka SE  2009/04/26  12-13
           Honvéd - FTC  2009/05/03  11-3
          Kaposvári VK - UTE - I.  2009/05/10  4-9
           Honvéd - Vasas  2009/05/17  10-4
          Szentesi VK - Fehérvár PSE  2009/05/23  21-7
          Fehérvár PSE - Debreceni VSE  2009/05/30  7-6
           Honvéd - KSI SE  2009/05/31  18-11
          OSC - Szegedi VPS  2009/06/06  5-15
          KSI SE - ZF-Eger  2009/06/07  21-7
          Fehérvár PSE - Szentesi VK  2009/06/13  8-13
           Honvéd - Kaposvári VK  2009/06/14  22-6
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - I. - Szolnok  2008/09/21  19-3
          Fehérvár PSE - OSC  2008/10/05  9-20
          Szentesi VK - UTE - II.  2008/10/12  13-7
          Csongrád VSE - Vasas  2008/10/18  6-19
          KinderSp-PVSK - BVSC  2008/10/26  9-9
          Vasas - Ceglédi VSE  2008/11/02  23-2
          UTE - I. - Budafóka SE  2008/11/09  17-8
          UTE - II. - Csongrád VSE  2008/11/09  11-12
          Szolnok - OSC  2008/11/16  15-9
          ZF-Eger - Honvéd  2008/11/22  11-11
          Honvéd - Budafóka SE  2008/11/23  16-8
          Szolnok - Hódmezővh. VSC  2008/11/30  14-6
          Honvéd - Szolnok  2008/12/07  17-1
          Szegedi VPS - Ceglédi VSE  2008/12/14  8-3
          Vasas - Csongrád VSE  2009/03/15  24-6
          Szegedi VPS - Vasas  2009/03/21  3-10
          Honvéd - UTE - I.  2009/03/29  8-8
          Kaposvári VK - Kecskeméti SI  2009/04/05  13-7
          Fehérvár PSE - Budafóka SE  2009/04/26  6-27
          Honvéd - FTC  2009/05/03  11-8
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2009/05/10  7-15
          Honvéd - Vasas  2009/05/17  5-9
          Szentesi VK - Honvéd  2009/05/23  8-8
          Fehérvár PSE - Debreceni VSE  2009/05/30  4-19
          Honvéd - KSI SE  2009/05/31  7-15
          OSC - Kaposvári VK  2009/06/06  8-14
          KSI SE - KinderSp-PVSK  2009/06/07  13-7
          Fehérvár PSE - UTE - II.  2009/06/13  6-29
          Honvéd - Szegedi VPS  2009/06/14  4-4
       Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Honvéd  2008/12/02  7-6
          ZF-Eger - Honvéd  2008/12/17  13-9
       Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - ZF-Eger  2009/03/08  6-7
          SZVPS - Vasas  2009/03/08  3-13
       Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - Hírös Vízilabda   2009/02/28  22-6
          Hírös Vízilabda - UTE  2009/02/28  7-11
          UTE - Budapesti Honvéd  2009/02/28  6-21
       Férfi OB II Osztályú Országos PIROS
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VTK - Szolnok  2008/12/13  4-9
          MAFC SCH - Hódmezővh. VSC  2008/12/13  12-12
          Hírös Sport SI - Szegedi VPS  2008/12/13  4-23
          MAFC SCH - Szegedi VTK  2008/12/13  12-6
          Hódmezővh. VSC - Hírös Sport SI  2008/12/13  21-7
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Honvéd  2008/10/04  8-16
          Szentesi VK - Honvéd  2008/10/18  5-10
          BVSC - DF ELCO DV  2008/10/25  3-12
          Szentesi VK - UTE  2008/11/15  13-6
          Héraklész - ASI DSE  2009/02/28  9-7
          ZF-Eger - Szentesi VK  2009/03/28  8-8
          UTE - ASI DSE  2009/04/04  15-3
          Honvéd - DF ELCO DV  2009/04/08  19-8
          ASI DSE - UTE  2009/04/18  5-14
          Honvéd - DF ELCO DV  2009/05/09  8-12
       Leány Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - UTE  2009/04/19  4-6
          ASI-Honvéd - Szentesi VK  2009/05/24  2-17
       Leány Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - UTE  2009/04/19  3-15
          Honvéd - Szentesi VK  2009/05/24  12-8
       Leány Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC   2009/03/15  10-25
          BVSC - UTE  2009/04/19  13-7
          Honvéd - Szentesi VK  2009/05/24  11-14

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - DVSE

2019. jan. 12. 13:00

HUN-MLT férfi világliga 2018.12.10. (Fotók: Madar Dávid)
Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok