Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Németh Attila
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 118
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/03  6-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/20  21-3
          VasasPlaket - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/07  6-12
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/07  3-22
          AVUS - PVSK-Mecsek Füszért  2018/11/10  10-7
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/11/28  7-4
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/22  12-8
          EKE SC - HVSC  2018/09/29  14-8
          BHSE - KVSE  2018/12/06  7-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ZF-Eger  2018/11/17  15-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  17-8
          Oázis SC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/30  14-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  5-16
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  4-24
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  10-11
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  11-4
          UVSE Hunguest H. I. - Vasas SC  2018/12/16  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-9
          Oázis SC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/30  6-8
          Aquaworm Serdülő - Százhalombatta  2018/09/30  4-18
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  6-17
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-13
          Aquaworm Serdülő - KVSE  2018/11/11  5-18
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  12-7
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2018/11/25  5-8
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  15-12
          UVSE Hunguest H. I. - Vasas SC  2018/12/16  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-3
          Aquaworm Gyerek - Százhalombatta  2018/09/30  2-23
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  10-13
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-11
          Aquaworm Gyerek - KVSE  2018/11/11  5-15
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  15-11
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2018/11/25  2-12
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  16-2
          UVSE Hunguest H. I. - Vasas SC  2018/12/16  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - BVSC-Zugló  2018/10/11  7-10
          BVSC-Zugló - Sportliget  2018/10/14  10-15
          RETR-O-SC - Octopus SE  2018/10/14  10-13
          MESE - Oázis SC Felnőtt  2018/11/04  3-13
          UVSE - YBL WPC  2018/11/11  11-11
          RETR-O-SC - Sunday Boys  2018/11/14  15-11
          UVSE - Sunday Boys  2018/11/25  16-5
          Octopus SE - Oázis Nonprofit Kft  2018/12/02  24-6
          Ozorai-Faterpolo VSE - Octopus SE  2018/12/09  7-22
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Serdülő II. - Vízilovak  2018/12/15  
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - BVSC-Zugló  2018/12/15  
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - FTC-Telekom  2018/11/24  14-7
          BVSC-Zugló - KSI SI I.  2018/11/24  7-8
          Ksi SE II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/11/24  1-24
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Oázis SC  2018/11/24  26-2
          HUVK SE - Vízilovak  2018/11/24  9-1
          FTC-Telekom - HUVK SE  2018/12/08  
          KSI SI I. - KESI  2018/12/08  18-8
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/12/08  12-8
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/12/08  1-13
          Oázis SC - Ksi SE II.  2018/12/08  1-14
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/12/13  
          ASI-Vasas II. - POLO SC BVLSZ2005  2018/12/15  
          UVSE II. - Oxigén  2018/12/15  
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE II. - Százhalombatta  2018/10/13  10-13
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/10/13  5-7
          AVUS - ASI-Vasas  2018/10/13  14-9
          POLO SC BVLSZ2006 - GYŐRI VSE  2018/10/13  7-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/11/24  3-14
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI II. - KSI SE II.  2018/10/20  1-16
          Oázis SC - Oxigén  2018/10/20  15-0
          VUK Kistarcsa - UVSE II.  2018/10/20  17-2
          KÓPÉ ÚVSE - CVSE  2018/11/03  1-6
          Vízilovak - ASI-MSA  2018/11/03  4-19
          KSI SE II. - UVSE II.  2018/12/01  14-2
          Oázis SC - VUK Kistarcsa  2018/12/01  5-7
          KESI II. - Oxigén  2018/12/01  6-16
          FTC-Telekom - KSI SE I.  2018/12/01  4-14
          YBL WPC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/01  5-8
          BHSE-ÉRD - KESI  2018/12/01  9-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2018/12/08  9-6
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/08  6-16
          YBL WPC - Szegedi VPS  2018/12/09  9-8
          UVSE Hunguest Hotels - YBL WPC  2018/12/09  19-3
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - DFVE  2018/10/06  18-7
          BUSC - Velence Plus I.  2018/10/06  5-5
          VÁCI VSE - Balaton VK  2018/10/06  8-12
          DFVE - BUSC  2018/10/06  13-2
          Velence Plus I. - VÁCI VSE  2018/10/06  3-18
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - POLO SC DVL2007  2018/10/07  6-6
          Kanizsa VSE - BUSC  2018/10/07  15-0
          Balaton VK - Fehérvár VSE  2018/10/07  13-3
          POLO SC DVL2007 - Kanizsa VSE  2018/10/07  2-8
          BUSC - Balaton VK  2018/10/07  0-15
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/13  4-27
          Szeged SZTE - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/02  6-18
          BHSE - RB - Tatabánya  2018/11/03  5-9
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/28  3-17
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVEIF  2018/10/21  17-16
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  34-6
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEIF  2018/11/25  28-2
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  17-14
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-5
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVES  2018/10/21  15-9
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  19-5
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVES  2018/11/25  28-9
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  7-9
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-7
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVEGY  2018/10/21  7-19
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  14-1
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEGY  2018/11/25  18-11
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  14-6
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  14-6
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE  2018/10/16  8-6
  2017/2018
     Ellenőr 260
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - Racionet Honvéd  2017/10/07  11-6
          Racionet Honvéd - CONTITECH SZEGED  2017/10/11  15-5
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2017/10/21  5-15
          Metalcom Szentes - Racionet Honvéd  2017/10/28  8-9
          DEBRECEN - AVUS  2017/11/04  16-10
          Tatabánya - Metalcom Szentes  2017/11/18  9-10
          CONTITECH SZEGED - Tatabánya  2017/11/29  5-7
          UVSE - FTC PQS Waterpolo  2018/01/20  4-20
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC  2018/01/31  8-4
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger  2018/02/03  8-8
          Szolnoki Dózsa - FTC PQS Waterpolo  2018/02/22  11-13
          Metalcom Szentes - AVUS  2018/02/24  9-4
          Metalcom Szentes - UVSE  2018/03/07  9-7
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/10  12-5
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2018/03/17  3-16
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Szolnoki Dózsa - PannErgy-MVLC  2018/04/14  15-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2018/04/21  6-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/04/25  13-14
          Kaposvári VK - VasasPlaket  2018/05/05  11-4
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2018/05/12  10-9
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/13  12-9
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/05/19  14-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - MAFC "112"  2017/09/30  19-5
          Kaposvári VK - KVSE  2017/10/21  10-10
          Racionet Honvéd - Dunakanyar  2017/10/26  15-8
          Vasas SC - KVSE  2017/11/01  9-7
          KSI SE - Swietelsky Bcsaba  2017/12/02  17-9
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2017/12/09  19-9
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/09  14-12
          EKE SC - DVSE  2017/12/16  8-9
          Dunakanyar - ASI DSE  2018/04/07  9-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - EKE SC  2018/04/20  5-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2018/04/28  10-9
          Racionet Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/19  7-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Győri VSE  2018/02/10  13-2
          TVSE - KVSE  2018/02/10  12-4
          Soproni VSE - PÁPAI SE  2018/02/10  11-9
          Győri VSE - KVSE  2018/02/10  8-13
          PÁPAI SE - TVSE  2018/02/10  5-17
          FVSE - Soproni VSE  2018/02/10  14-4
          FVSE - Váci Vse  2018/05/26  5-6
          TVSE - FTC Vízilabda  2018/05/26  7-13
          Váci Vse - FTC Vízilabda  2018/05/26  4-9
          FVSE - TVSE  2018/05/26  13-6
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - KSI SE  2017/09/24  13-14
          Szolnoki Dózsa - VasasPlaket  2017/09/24  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - VasasPlaket  2017/11/26  19-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2017/12/03  4-13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Szolnoki Dózsa  2017/10/15  13-5
          Szolnoki Dózsa - Legrand Szentes  2017/11/05  5-11
          FTC Utánpótlás - Szegedi VPS  2017/11/19  17-7
          Oázis Ifi - Swietelsky Bcsaba  2017/12/10  16-10
          Legrand Szentes - Racionet Honvéd  2017/12/13  11-9
          Oázis Ifi - YBL WPC  2018/02/02  9-8
          Market-Vasas - UVSE  2018/02/04  7-9
          HKPSE - YBL WPC  2018/02/16  6-10
          YBL WPC - PannErgy-MVLC  2018/02/18  7-12
          FTC Utánpótlás - DVSE  2018/02/25  8-10
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2018/03/04  6-12
          YBL WPC - PSN Zrt. Sportiskola  2018/03/18  16-13
          HKPSE - Ceglédi VSE  2018/03/23  6-9
          Ceglédi VSE - YBL WPC  2018/03/25  13-12
          FTC Utánpótlás - Legrand Szentes  2018/04/03  12-13
          AVUS - Market-Vasas  2018/04/06  14-15
          Racionet Honvéd - TVSE  2018/04/15  13-8
          YBL WPC - Szvse  2018/04/22  7-8
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2018/04/29  7-8
          YBL WPC - FVSE  2018/04/29  10-11
          Ceglédi VSE - Hírös Sport - KESI  2018/05/07  15-6
          FVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/14  8-4
          KSI SE - UVSE  2018/06/02  10-9
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Szolnoki Dózsa  2017/10/15  9-11
          Szolnoki Dózsa - Legrand Szentes  2017/11/05  13-9
          FTC Utánpótlás - Szegedi VPS  2017/11/19  18-6
          Oázis SC Serdülő - Swietelsky Bcsaba  2017/12/10  13-11
          Legrand Szentes - Racionet Honvéd  2017/12/13  7-10
          Váci VSE - KVSE  2018/01/28  16-13
          Oázis SC Serdülő - YBL WPC  2018/02/02  5-8
          Market-Vasas - UVSE I.  2018/02/04  6-17
          Honvéd KPS - YBL WPC  2018/02/16  7-8
          YBL WPC - PannErgy-MVLC  2018/02/18  5-13
          FTC Utánpótlás - DVSE  2018/02/25  17-6
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2018/03/04  17-16
          YBL WPC - PSN Zrt. Sportiskola  2018/03/18  5-6
          Honvéd KPS - Ceglédi VSE  2018/03/23  4-8
          Ceglédi VSE - YBL WPC  2018/03/25  10-12
          FTC Utánpótlás - Legrand Szentes  2018/04/03  14-6
          AVUS - Market-Vasas  2018/04/06  6-14
          Racionet Honvéd - TVSE  2018/04/15  19-8
          YBL WPC - Szvse  2018/04/22  15-7
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2018/04/29  5-7
          YBL WPC - FVSE  2018/04/29  10-14
          Vizilovak - Váci VSE  2018/05/06  18-7
          Ceglédi VSE - Hírös Sport - KESI  2018/05/07  10-9
          FVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/14  8-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Szolnoki Dózsa  2017/10/15  10-9
          Szolnoki Dózsa - Legrand Szentes  2017/11/05  8-11
          FTC Utánpótlás - Szegedi VPS  2017/11/19  17-6
          Oázis SC Gyerek - Swietelsky Bcsaba  2017/12/10  9-13
          Legrand Szentes - Racionet Honvéd  2017/12/13  10-6
          Váci VSE - KVSE  2018/01/28  8-14
          Oázis SC Gyerek - YBL WPC  2018/02/02  10-6
          Market-Vasas - UVSE I.  2018/02/04  5-17
          Honvéd KPS - YBL WPC  2018/02/16  4-9
          YBL WPC - PannErgy-MVLC  2018/02/18  5-19
          FTC Utánpótlás - DVSE  2018/02/25  27-6
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2018/03/04  12-13
          YBL WPC - PSN Zrt. Sportiskola  2018/03/18  6-13
          Honvéd KPS - Ceglédi VSE  2018/03/23  19-6
          Ceglédi VSE - YBL WPC  2018/03/25  8-13
          AVUS - Market-Vasas  2018/04/06  10-12
          Racionet Honvéd - TVSE  2018/04/15  13-10
          YBL WPC - Szvse  2018/04/22  5-4
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2018/04/29  11-13
          YBL WPC - FVSE  2018/04/29  8-10
          Vizilovak - Váci VSE  2018/05/06  12-8
          Ceglédi VSE - Hírös Sport - KESI  2018/05/07  11-10
          FVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/14  10-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2017/12/09  5-22
          Cápa VK - Oázis SC  2017/12/09  3-7
          Crisul Oradea I. - Vidám Vízilovak VSC  2017/12/09  10-8
          Honvéd-Érd - Honvéd Kölyök Polo S  2018/03/03  8-15
          OSC VSE II. - Cápa VK  2018/03/03  5-0
          Vasas Sport Club - DFVE-TOPO  2018/03/03  14-6
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2017/11/04  9-11
          Új-Hullám SE - JSMA  2017/11/04  12-1
          Komplex Póló Suli SE - BVSC  2017/11/04  6-14
          MVLC - BVSC  2018/06/02  14-10
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - OSC Kft.  2017/10/01  6-9
          ELTE Vízilabda DSK - Vidám Vízilovak VSC  2017/10/01  6-12
          Ozorai-Faterpóló VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2017/10/08  10-10
          Kertészeti Egyetem A - MAFC A-Team  2017/10/08  8-6
          YBL WPC - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/11/05  20-9
          Semmelweis VKS - Sunday Boys  2017/11/12  16-6
          UVSE - Octopus SE  2017/12/10  6-16
          Kertészeti Egyetem A - RETR-O-SC Közhasznú   2017/12/10  5-6
          Vidám Vízilovak VSC - YBL WPC  2018/03/11  10-8
          Sportliget S.E. - Jog-Ászok VSK  2018/03/18  10-6
          YBL WPC - OSC VSE  2018/03/18  8-9
          Sunday Boys - 1427 VSE  2018/03/27  10-13
          1427 VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/22  8-13
          Sportliget S.E. - HETE  2018/04/22  6-12
          Ozorai-Faterpóló VSE - 1427 VSE  2018/04/29  9-13
          UVSE - MAFC "112"  2018/05/02  8-13
          RETR-O-SC Közhasznú - OSC VSE  2018/05/06  8-13
          Octopus SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/05/06  11-8
          Semmelweis VKS - HETE  2018/05/27  14-7
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - HUVK SE  2017/09/03  7-5
          UVSE - BVSC  2017/09/03  14-10
          Cívis Póló VSE - Tatabányai Vízmű SE  2017/09/03  17-7
          Szegedi Vizipóló Sul - OSC VSE  2017/09/03  16-6
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás  2017/09/23  4-11
          Honvéd Kölyök Polo S - Bókay-KSI  2017/09/23  27-1
          Honvéd Kölyök Polo S - Vidám Vízilovak VSC  2018/05/19  10-7
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - DFVE-TOPO  2017/09/16  21-2
          UVSE I. - Szolnoki Vízilabda S  2017/09/16  13-7
          FTC Utánpótlás - Progress Oradea  2017/09/16  12-4
          Győri VSE - OSC VSE II.  2017/09/16  6-2
          Győri VSE - UVSE I.  2017/11/11  5-18
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE I.  2018/02/17  4-30
          HUVK SE - BVSC  2018/02/17  5-11
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2018/02/17  1-10
          KSI SE - Szolnoki Vízilabda S  2018/02/17  19-2
          YBL WPC - OSC VSE II.  2018/03/24  7-7
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas Sport Club  2018/03/24  10-5
          KSI SE II. - Győri VSE  2018/03/24  10-7
          FTC Utánpótlás II. - DFVE-TOPO  2018/03/24  10-6
          UVSE II. - YBL WPC  2018/04/28  12-11
          DFVE-TOPO - Győri VSE  2018/04/28  8-14
          Vasas Sport Club - KSI SE II.  2018/04/28  5-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I - FTC Utánpótlás  2017/10/07  5-9
          ASI-Vasas - Ceglédi Vasutas Spor  2017/10/07  7-5
          AVUS - KSI SE  2017/10/07  5-14
          PSN Zrt. - BVSC  2017/10/07  5-16
          FTC Utánpótlás II. - UVSE II.  2017/12/02  14-4
          Aquaworm WP Göd - OSC VSE II.  2017/12/02  1-5
          Bókay - KSI - Oxigén Úszó és Sport  2017/12/02  15-5
          BVSC II. - Sport és Szabadidő K  2017/12/02  4-3
          FTC Utánpótlás II. - Váci Vízilabda Sport  2018/03/17  12-4
          Balaton VK - YBL WPC  2018/03/17  7-6
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/03/27  9-10
          Ceglédi Vasutas Spor - Oázis SC  2018/05/05  16-6
          PSN Zrt. - Kópé UVSE  2018/05/05  11-1
          Kistarcsa - Győri VSE  2018/05/05  8-7
          Ceglédi Vasutas Spor - MVLC  2018/06/02  15-5
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2017/10/14  2-9
          Százhalombatta - Honvéd-Érd  2017/10/14  10-3
          FTC Utánpótlás - Százhalombatta  2017/10/28  26-1
          Honvéd-Érd - ASI-MSA  2017/10/28  7-12
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/10/28  4-14
          Kópé UVSE - YBL WPC  2017/11/25  11-6
          BVSC - Győri VSE  2017/11/25  25-0
          Ceglédi Vasutas Spor - Oázis SC  2017/11/25  13-3
          OSC VSE II - Honvéd-Érd  2018/04/26  6-9
          Tatabányai Vízmű Spo - Ceglédi Vasutas Spor  2018/05/24  6-3
          Ceglédi Vasutas Spor - PSN Zrt.  2018/06/04  5-8
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2017/10/22  20-1
          KSI SE - UVSE II.  2017/10/22  27-0
          HUVK SE - FTC Utánpótlás  2017/10/22  6-16
          KSI SE - UVSE  2018/04/08  
          Ceglédi VSE - FTC Utánpótlás  2018/04/08  
          YBL WPC - OSC VSE  2018/04/08  
          Oázis Nonprofit Kft. - Bókay - KSI  2018/06/03  
          UVSE II. - Hírös Sport Nonprofi  2018/06/03  
          HUVK SE - Váci Vízilabda SE  2018/06/03  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/01/09  21-3
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyetem A - Angyalföldi SI DSE  2018/02/04  4-10
          MAFC "112" - Dunakanyar Waterpolo  2018/02/04  10-9
          1427 VSE - BVSC-Zugló  2018/02/18  4-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/18  6-6
       2017. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Aquaworm WP Göd  2017/08/26  37-0
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2017/08/26  12-7
          BVSC - Vasas Sport Club  2017/08/26  21-7
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Kópé Vízilabda Kft  2018/05/20  19-0
          TVSE - KVSE  2018/05/27  14-3
          PSN Zrt. Sportiskola - Kaposvári VK  2018/05/27  7-7
          Váci VSE - KVSE  2018/05/27  2-8
          AVUS - Kaposvári VK  2018/05/27  13-2
          PSN Zrt. Sportiskola - TVSE  2018/05/27  0-24
          AVUS - Váci VSE  2018/05/27  19-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - FTC  2017/10/14  8-6
          UVSE Margitsziget - FTC  2017/11/08  9-21
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE  2017/11/25  7-11
          Tatabánya - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/06  2-14
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/07  4-18
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2018/02/20  8-4
          FTC - SZTE T&N  2018/02/21  13-6
          SZTE T&N - Hungerit Szentes  2018/03/03  6-7
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2018/04/09  13-10
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - DSC-SI  2018/01/14  8-3
          III. Kerületi TVE - Csongrád  2018/01/14  6-5
          Bánki VSE - BVSC-Zugló  2018/01/14  4-6
          HVSC - ASI DSE  2018/01/14  5-12
          Csongrád - Bánki VSE  2018/01/14  11-5
          BVSC-Zugló - DSC-SI  2018/01/14  20-3
          ASI DSE - III. Kerületi TVE  2018/01/14  10-16
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2017/10/28  15-3
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2017/10/29  13-5
          Tatabánya - ZF-Eger  2017/10/29  9-12
          SZTE T&N - BVSC-Zugló Diapolo  2017/10/29  7-13
          BVSC-Zugló Diapolo - SZTE T&N  2017/11/11  22-3
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/07  28-0
          ZF-Eger - Yordo Szentes  2017/12/16  6-9
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/11  18-4
          UVSE I. - UVSE II.  2018/03/12  18-3
          ZF-Eger - TVSE  2018/03/29  6-8
          UVSE II. - DFVE-YORDO  2018/05/16  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/07  24-4
          ZF-Eger - Yordo Szentes  2017/12/16  4-14
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/11  7-6
          ZF-Eger - TVSE  2018/03/29  16-5
          Ceglédi Alapítvány - FTC Utánpótlás  2018/04/08  2-13
          FTC Utánpótlás - HVSC  2018/05/20  13-5
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Yordo Szentes  2017/12/16  3-11
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/11  5-4
          ZF-Eger - TVSE  2018/03/29  9-13
          Ceglédi Alapítvány - FTC Utánpótlás  2018/04/08  0-12
          UVSE - DFVE-YORDO  2018/05/16  13-6
          FTC Utánpótlás - HVSC  2018/05/20  21-3
  2016/2017
     Időmérő 5
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE Vízilabda DSK - HETE  2016/09/18  9-6
          RETR-O-SC Közhasznú - Budaörsi UVVSE  2017/03/05  12-9
          Alfa SC Kispest - Octopus SE  2017/06/23  5-2
          OSC VSE - Alfa SC Kispest  2017/06/24  8-6
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - AVUS  2017/03/09  26-1
     Ellenőr 306
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - DVSE  2016/09/28  11-10
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/05  11-14
          Metalcom-Szentes - DVSE  2016/10/08  7-9
          Racionet H - FTC PQS Waterpolo  2016/10/22  8-12
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2016/11/02  12-4
          Kaposvári VK - MKB-Euroleasing-BVSC  2016/11/19  7-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2016/11/23  7-11
          UVSE Kft. - Racionet H  2017/01/14  7-12
          DVSE - PVSK Mecsek- Füszért  2017/01/21  6-8
          KSI SE - CONTITECH SZEGED  2017/01/28  7-11
          CONTITECH SZEGED - DVSE  2017/02/04  11-6
          SZVSC - FTC PQS Waterpolo  2017/02/25  14-2
          CONTITECH SZEGED - ZF-Eger  2017/03/04  13-16
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/08  8-9
          UVSE Kft. - DVSE  2017/03/18  6-11
          PannErgy-MVLC - VasasPlaket  2017/03/25  11-15
          MKB-Euroleasing-BVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/29  12-11
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/15  13-10
          MKB-Euroleasing-BVSC - CONTITECH SZEGED  2017/04/19  14-9
          Metalcom-Szentes - EBP Tatabánya  2017/04/22  13-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2017/04/29  9-7
          PannErgy-MVLC - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/05/10  11-6
          KSI SE - Metalcom-Szentes  2017/05/13  9-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2016/09/24  10-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Alfa SC - ESMTK  2016/10/29  15-6
          BVSC-Zugló - HVSC  2016/11/05  14-8
          Alfa SC - ESMTK - Kaposvári VK  2017/03/23  7-14
          UVSE - YBL WPC  2017/04/01  10-9
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/05/20  11-9
          Kaposvári VK - SZVSC  2017/05/24  15-12
          Racionet H - EKF SC  2017/05/27  7-3
          Ceglédi VSE - Racionet H  2017/06/03  20-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget S.E. - DFVE  2016/10/01  18-2
          FTC PQS Waterpolo - Váci VSE  2016/10/01  24-4
          Vidám Vízilovak - Sportliget S.E.  2016/10/22  11-12
          Pápai SE - Tatabánya Vizmű SE  2016/11/27  9-19
          FVSE - Pápai SE  2016/11/27  16-9
          Tatabánya Vizmű SE - PTE-ÁOK  2016/11/27  10-8
          Soproni VSE - KVSE  2016/11/27  8-10
          PTE-ÁOK - Győri VSE  2016/11/27  16-11
          KVSE - FVSE  2016/11/27  2-11
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/27  7-4
          Vasas SC - FTC PQS Waterpolo  2017/04/06  7-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - Szentes  2016/09/23  17-3
          DVSE - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-5
          DVSE - FTC PQS Waterpolo  2016/09/23  4-17
          Szentes - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-15
          Szentes - DVSE  2016/09/24  7-15
          FTC PQS Waterpolo - BVSC-ZUgló  2016/09/24  16-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-ZUgló  2016/11/26  13-8
          BVSC-ZUgló - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/12/03  5-8
          SZVSC - Racinet H  2016/12/17  11-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  9-10
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  15-7
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  4-9
          DVSE - AVUS  2016/12/18  8-5
          UVSE I. - Racionet H  2017/02/05  7-5
          Racionet H - TVSE  2017/02/12  13-10
          Racionet H - KSI SE  2017/02/19  3-16
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2017/03/05  20-15
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  25-7
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  6-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  13-5
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-21
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  9-15
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  12-15
          Racionet H - FTC Vízilabda  2017/05/07  11-9
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  16-4
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2017/06/04  7-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  11-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Váci VSE  2016/10/30  20-1
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  19-8
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  11-12
          DVSE - AVUS  2016/12/18  16-14
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/02/05  18-8
          Racionet Honvéd - TVSE  2017/02/12  16-9
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/02/19  8-14
          Oázis SC - Aeroprodukt-Csongrád  2017/03/05  24-9
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  6-8
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  15-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  8-6
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-20
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  10-20
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  15-8
          Racionet Honvéd - FTC Vízilabda  2017/05/07  12-10
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  24-9
          UVSE II. - YBL WPC  2017/05/21  16-8
          FVSE - Százhalombattai VSE.  2017/05/21  9-6
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2017/05/21  14-10
          UVSE II. - FVSE  2017/05/21  8-5
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  15-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - Váci VSE  2016/10/30  16-3
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  13-12
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  8-6
          DVSE - AVUS  2016/12/18  15-1
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/02/05  17-7
          Racionet Honvéd - TVSE  2017/02/12  20-14
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/02/19  12-29
          Oázis SC - Vestfrost-Csongrád  2017/03/05  13-27
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  12-17
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  12-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  32-1
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  4-22
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  11-8
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  8-12
          Racionet Honvéd - FTC Vízilabda  2017/05/07  9-18
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  32-4
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/09/24  16-2
          Vidám Vízilovak VSC - Bókay - KSI  2016/09/24  27-1
          BVSC-Zugló - Cápa VK  2016/09/24  34-1
          Komplex Póló Suli SE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/09/24  11-3
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2016/10/08  14-8
          Sportliget SE - HUVK SE  2016/10/08  1-23
          Dunakanyar Waterpolo - JSMA  2016/10/08  13-4
          YBL WPC - OSC VSE  2016/10/08  2-8
          HUVK SE - YBL WPC  2016/10/22  13-2
          JSMA - Sportliget SE  2016/10/22  8-8
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/22  12-12
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2016/10/22  7-8
          HUVK SE - FTC Utánpótlás  2017/03/04  6-5
          Honvéd Kölyök Polo S - KSI SE  2017/03/04  5-17
          KSI SE - OSC VSE  2017/06/14  16-10
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/06/15  7-9
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/12/03  5-6
          BVSC-Zugló - Sportliget SE  2016/12/03  24-3
          KSI SE - Oázis SC  2016/12/03  20-8
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2016/12/10  8-13
          Új-Hullám SE - FTC Utánpótlás  2016/12/10  1-18
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2016/12/10  10-6
          OSC VSE - Oázis SC  2017/04/18  20-6
          FTC Utánpótlás - Sportliget SE  2017/04/18  22-5
          BVSC-Zugló - KSI SE  2017/04/18  11-8
          Sportliget SE - BVSC-Zugló  2017/04/29  4-20
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2017/04/29  8-10
          Új-Hullám SE - OSC VSE  2017/04/29  3-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Csepeli VSE  2016/09/18  11-8
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis 2  2016/09/18  24-5
          Ozorai-Faterpóló VSE - BVSC  2016/09/24  9-12
          BVSC - UVSE  2016/09/25  9-11
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2016/10/02  14-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/02  15-12
          MAFC-BME - Komplex Póló Suli SE  2016/10/02  9-6
          UVSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/16  11-12
          MAFC-BME - OSC VSE  2016/10/16  8-14
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2016/11/06  18-10
          Oázis 2 - Bánki Vízisport Egye  2016/11/06  18-7
          Vidám Vízilovak VSC - Kertészeti Egyetem A  2016/12/04  11-7
          YBL WPC - Oázis 2  2016/12/04  23-7
          1427 VSE - YBL WPC  2016/12/11  3-25
          Oázis 2 - BVSC  2016/12/18  11-15
          YBL WPC - Budaörsi UVVSE  2016/12/18  19-5
          HETE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/01/08  6-11
          Alfa SC Kispest - Kertészeti Egyetem A  2017/02/03  9-6
          Budaörsi UVVSE - MAFC-BME  2017/02/26  8-13
          ELTE Vízilabda DSK - Komplex Póló Suli SE  2017/02/26  12-11
          UVSE - Octopus SE  2017/03/02  8-10
          HETE - Csepeli VSE  2017/03/05  11-10
          Jog-Ászok VSK - ELTE Vízilabda DSK  2017/04/02  11-21
          Budaörsi UVVSE - Oázis SC  2017/04/02  12-22
          Octopus SE - YBL WPC  2017/04/06  7-8
          HETE - Oázis 2  2017/04/09  15-4
          ELTE Vízilabda DSK - BVSC  2017/04/09  10-11
          Komplex Póló Suli SE - Jog-Ászok VSK  2017/04/09  6-10
          HETE - Jog-Ászok VSK  2017/04/23  15-16
          ELTE Vízilabda DSK - OSC Kft.  2017/04/23  12-11
          Komplex Póló Suli SE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/04/23  4-12
          Kertészeti Egyetem A - OSC VSE  2017/04/27  6-10
          UVSE - Alfa SC Kispest  2017/04/30  9-12
          Oázis SC - YBL WPC  2017/04/30  12-8
          Ozorai-Faterpóló VSE - HETE  2017/05/07  8-3
          Vidám Vízilovak VSC - Semmelweis VKS  2017/05/07  7-7
          YBL WPC - Semmelweis VKS  2017/05/09  8-8
          1427 VSE - Csepeli VSE  2017/05/14  11-5
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/05/14  8-8
          YBL WPC - UVSE  2017/05/14  12-11
          1427 VSE - Komplex Póló Suli SE  2017/05/27  11-10
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2017/05/27  13-10
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2017/05/28  9-14
          UVSE - Semmelweis VKS  2017/05/28  8-8
          Oázis SC - Octopus SE  2017/05/28  14-11
          Csepeli VSE - OSC Kft.  2017/06/11  10-18
          BVSC - 1427 VSE  2017/06/17  12-7
          RETR-O-SC Közhasznú - OSC VSE  2017/06/23  5-7
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2017/06/24  12-13
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC Masters - Sunday Boys  2017/06/01  19-5
          MAFC Masters - Oázis SC  2017/06/13  16-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/15  10-12
       2016. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2016/09/04  5-0
          HUVK SE - UVSE I.  2016/09/04  10-16
          Aquaworm Kft - Vidám Vízilovak VSC  2016/09/04  0-5
          AVUS - Cívis Póló VSE  2016/09/04  6-9
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2016/09/04  5-4
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd-Érd - Oázis SC  2016/10/29  5-20
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex Póló Suli SE  2016/12/17  6-11
          Budapesti Honvéd-Érd - Aquaworm Waterpolo G  2016/12/17  10-4
          ESMTK - BVSC-Zugló  2016/12/17  1-38
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2017/06/01  5-7
          Aquaworm Waterpolo G - FTC Utánpótlás  2017/06/08  2-12
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Ceglédi Úszó és Vízi  2016/11/30  44-0
          Bókay - KSI - KSI SE  2016/11/30  0-44
          Kistarcsa - YBL WPC  2016/11/30  4-9
          Vidám Vízilovak Vízi - Új-Hullám SE  2017/03/12  22-2
          Ceglédi Úszó és Vízi - Bókay - KSI  2017/03/12  0-5
          Danubius POLO - Új-Hullám SE  2017/03/12  7-12
          OSC VSE II. - Vidám Vízilovak Vízi  2017/03/12  6-16
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2017/05/21  14-6
          Ceglédi Úszó és Vízi - Vidám Vízilovak Vízi  2017/05/21  1-28
          Bókay - KSI - Danubius POLO  2017/05/21  2-10
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/05/30  11-4
          Kistarcsa - Ceglédi Vasutas Spor  2017/06/11  7-16
          YBL WPC - UVSE II.  2017/06/11  9-7
          HUVK SE II. - OSC VSE  2017/06/11  9-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Kópé UVSE  2017/02/11  6-14
          Százhalombatta - Angyalföldi Sportisk  2017/02/11  10-21
          Dunaújvárosi Főiskol - OSC VSE  2017/02/11  8-10
          Kópé UVSE - Oázis SC  2017/02/11  19-7
          PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/02/11  17-12
          OSC VSE - Százhalombatta  2017/02/11  10-8
          AVUS - FTC Utánpótlás  2017/03/09  2-21
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/03/18  9-7
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2017/03/18  7-7
          AVUS - Hírös Sport Nonprofi  2017/03/18  3-6
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/03/18  3-6
          KSI SE II. - Oázis SC  2017/04/30  7-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Kópé UVSE  2017/05/06  7-20
          OSC VSE - Százhalombatta  2017/05/06  19-6
          Kópé UVSE - Oázis SC  2017/05/06  23-5
          PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/05/06  14-8
          KSI SE II. - OSC VSE  2017/05/06  7-6
          Oázis SC - Angyalföldi Sportisk  2017/05/06  6-14
          Százhalombatta - PSN Zrt.  2017/05/06  10-15
          Angyalföldi Sportisk - KSI SE II.  2017/05/06  16-5
          Fehérvár Vízilabda S - Sport és Szabadidő K  2017/05/20  20-5
          Váci Vízilabda Sport - Cívis Póló VSE  2017/05/20  3-26
          Budafóka XXII. ker. - Győri VSE  2017/05/20  13-11
          Sport és Szabadidő K - YBL WPC  2017/05/20  6-12
          Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker.   2017/05/20  20-10
          YBL WPC - Váci Vízilabda Sport  2017/05/20  7-5
          HUVK SE - AVUS  2017/06/17  10-5
          HUVK SE - AVUS  2017/06/17  10-5
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/06/17  4-9
          AVUS - UVSE  2017/06/17  4-10
          Angyalföldi Sportisk - Dunaújvárosi Főiskol  2017/06/18  18-6
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Waterpolo G - OSC VSE II  2016/09/17  1-20
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2016/09/17  8-8
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/09/17  1-14
          Fehérvár Vízilabda S - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/17  1-27
          HUVK SE - FTC Utánpótlás II.  2016/10/01  10-2
          Oázis 2 - Ceglédi Vasutas Spor  2016/10/01  1-27
          Angyalföldi Sportisk - KSI SE  2016/10/01  10-18
          Oázis SC - Kópé UVSE  2016/10/29  16-4
          AVUS - Bp. Honvéd SE - Érd  2016/10/29  19-2
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE  2016/10/29  1-27
          Vidám Vízilovak Vízi - Angyalföldi Sportisk  2016/11/30  5-14
          HUVK SE - HUVK SE II.  2017/02/18  5-8
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE II  2017/02/18  25-3
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2017/02/18  16-1
          Kaposvár Vízilabda K - Oázis SC  2017/02/18  9-9
          KSI SE - Kistarcsa  2017/03/11  22-3
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.  2017/03/11  10-4
          AVUS - UVSE  2017/03/11  4-8
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Vasutas Spor  2017/03/11  15-4
          Fehérvár Vízilabda S - Bp. Honvéd SE - Érd  2017/04/13  7-6
          Aquaworm Waterpolo G - Oázis 2  2017/04/13  5-14
          UVSE II. - Százhalombatta  2017/04/13  8-12
          Bp. Honvéd SE - Érd - Aquaworm Waterpolo G  2017/04/13  20-2
          Fehérvár Vízilabda S - UVSE II.  2017/04/13  6-5
          Százhalombatta - Oázis 2  2017/04/13  13-4
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE  2017/05/13  7-9
          OSC VSE II - Oázis SC  2017/05/13  4-12
          OSC VSE - HUVK SE II.  2017/05/13  20-3
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE II  2017/05/13  9-4
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - AVUS  2016/11/03  18-3
          Szentes - Racionet Honvéd  2016/11/07  8-9
          PSN Zrt. - Racionet Honvéd  2016/12/07  11-5
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/01/15  10-8
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2017/01/15  11-6
          MAFC "111" - Vidám Vízilovak VSC  2017/01/15  16-7
          Neptun VSC - Angyalföldi SI DSE  2017/01/22  9-9
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/01/22  13-13
          Honvéd Kölyök Polo S - RETR-O-SC Közhasznú   2017/02/12  5-10
          Vidám Vízilovak ifi - Budaörsi UVVSE  2017/02/12  12-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/12  15-9
          MAFC "111" - Angyalföldi SI DSE  2017/02/19  8-12
          RETR-O-SC Közhasznú - Neptun VSC  2017/02/19  4-10
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - DVSE  2016/08/27  11-9
          DVSE - KESI  2016/08/27  7-14
          KESI - ZF-Eger  2016/08/27  15-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/15  13-7
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2017/02/08  9-7
          Racionet H - BVSC-Zugló Diapolo  2017/02/15  5-19
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2017/03/01  12-14
          Szegedi V. T&N SZTE - Racionet H  2017/03/04  15-3
          BVSC II. - ZF-Eger-EKE  2017/03/11  3-20
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/04/05  7-10
          Hungerit Szentes - ZF-Eger-EKE  2017/04/22  12-11
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE  2016/11/05  21-5
          UVSE - TVSE Vozilabda Kft  2016/11/05  11-7
          TVSE Vozilabda Kft - BVSC-Zugló Diapolo  2016/11/05  6-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2017/06/04  8-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2016/10/30  13-2
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2016/10/30  26-2
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Kaposvár VK  2017/04/18  6-13
          III.kerületi TVE - FTC Utánpótlás  2017/04/18  2-33
  2015/2016
     Ellenőr 287
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - A-HID OSC   2015/09/27  3-10
          FTC-PQS Waterpolo - Racionet Honvéd  2015/10/07  7-8
          FTC-PQS Waterpolo - DVSE  2015/10/24  10-7
          UVSE Hunguest-H - FTC-PQS Waterpolo  2015/11/04  8-12
          Racionet Honvéd - KSI SE  2015/11/07  12-2
          FTC-PQS Waterpolo - KSI SE  2015/11/25  16-7
          Szolnok - ContiTech-Szeged Dia  2015/12/08  18-9
          Vasas - A-HID OSC   2016/01/30  3-13
          Vasas - FTC-PQS Waterpolo  2016/02/07  7-15
          Valdor Szentes - Szolnok  2016/02/13  9-16
          A-HID OSC - ZF-Eger  2016/02/27  9-11
          FTC-PQS Waterpolo - BVSC-Zugló  2016/03/02  10-6
          ZF-Eger - FTC-PQS Waterpolo  2016/03/05  15-7
          Valdor Szentes - KSI SE  2016/03/12  13-11
          KSI SE - MVLC  2016/04/02  12-17
          EBP Tatabánya - PVSK  2016/04/16  6-9
          A-HID OSC - ContiTech-Szeged Dia  2016/04/20  15-8
          ContiTech-Szeged Dia - Racionet Honvéd  2016/04/23  6-5
          Kaposvári Vízilabda - Valdor Szentes  2016/05/10  12-5
          ZF-Eger - Szolnok  2016/05/25  8-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - ZF-Eger  2015/12/13  12-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "110" - SZVSC  2015/09/22  9-8
          MAFC "110" - Tiszavirág SZVPS  2015/10/02  14-10
          UVSE Continental - ASI DSE  2015/10/31  13-6
          MAFC "110" - SZTE EHÖK Sport Egye  2016/02/20  10-3
          Racionet H - HVSC  2016/04/28  11-10
          EKF SC - UVSE Continental  2016/04/30  8-16
          SZTE EHÖK Sport Egye - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/07  10-13
          MAFC "110" - PVSK-PSN  2016/05/21  9-9
          BVSC- Zugló - Csabai Csirkefogók V  2016/05/28  6-12
          MAFC "110" - Racionet H  2016/05/28  7-10
          Alfa SC Kispest - Tiszavirág SZVPS  2016/06/21  
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pápai SE - PTE-ÁOK  2015/10/10  3-16
          Fehérvár Póló I. - AVUS  2015/10/10  5-13
          Kanizsa Vízilabda Sp - Soproni Vízilabda Sp  2015/10/10  14-7
          AVUS - PTE-ÁOK  2015/10/10  16-6
          Soproni Vízilabda Sp - Pápai SE  2015/10/10  6-16
          Fehérvár Póló I. - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/10  10-4
          Százhalombattai Vízi - Alfa SC  2016/02/27  8-29
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Fehérvár Póló II  2016/02/27  8-21
          Tatabányai Vízmű Spo - Vasas Sport Club  2016/02/27  10-19
          Fehérvár Póló II - Százhalombattai Vízi  2016/02/27  9-10
          Vasas Sport Club - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/02/27  37-4
          Alfa SC - Tatabányai Vízmű Spo  2016/02/27  10-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sport - YBL Water Polo Club   2015/10/04  6-5
          UVSE Continental I. - SZVSC  2015/10/18  23-3
          KSI SE - Kaposvári Vízilabda   2015/11/08  16-6
          EBP Tatabánya - FTC Vízilabda  2015/12/06  8-10
          Szentes - FTC Vízilabda  2016/02/21  13-14
          UVSE Continental I. - ZF-Eger  2016/03/13  15-6
          ZF-Eger - UVSE Continental I.  2016/03/17  19-20
          Kölyök Póló Suli - Százhalombattai Vízi  2016/03/20  13-11
          EBP Tatabánya - SZVSC  2016/04/03  10-7
          EBP Tatabánya - BVSC- Zugló  2016/04/10  7-16
          UVSE Continental II. - Kölyök Póló Suli  2016/04/24  15-16
           HVSC - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/08  8-14
          UVSE Continental II. - Százhalombattai Vízi  2016/05/15  16-7
          Vasas-Continental - SZVSC  2016/05/27  26-9
          ZF-Eger - FTC Vízilabda  2016/05/29  
          YBL Water Polo Club - OSC Vízilabda Sporte  2016/06/05  4-14
          Kölyök Póló Suli - Fehérvár Póló Sport   2016/06/05  2-15
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sport - YBL Water Polo Club   2015/10/04  15-10
          KSI SE - UVSE Continental I.  2015/10/11  11-8
          UVSE Continental I. - SZVSC  2015/10/18  17-3
          KSI SE - Kaposvári Vízilabda   2015/11/08  21-6
          EBP Tatabánya - FTC Vízilabda   2015/12/06  6-25
          Szentes - FTC Vízilabda   2016/02/21  7-13
          UVSE Continental I. - ZF-Eger  2016/03/13  16-11
          ZF-Eger - UVSE Continental I.  2016/03/17  5-6
          Honvéd KPS - Százhalombattai Vízi  2016/03/20  10-6
          EBP Tatabánya - SZVSC  2016/04/03  8-6
          EBP Tatabánya - BVSC- Zugló  2016/04/10  4-21
          UVSE Continental II. - Honvéd KPS  2016/04/24  12-2
          HVSC - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/08  15-7
          UVSE Continental II. - Százhalombattai Vízi  2016/05/15  13-3
          Vasas-Continental - SZVSC  2016/05/27  14-6
          ZF-Eger - FTC Vízilabda   2016/05/29  7-11
          YBL Water Polo Club - OSC Vízilabda Sporte  2016/06/05  7-4
          Honvéd KPS - Fehérvár Póló Sport   2016/06/05  11-4
          UVSE Continental I. - BVSC- Zugló  2016/06/11  9-11
          KSI SE - FTC Vízilabda   2016/06/11  13-4
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sport - YBL Water Polo Club   2015/10/04  11-5
          KSI SE - UVSE Continental I.  2015/10/11  15-9
          UVSE Continental I. - SZVSC  2015/10/18  24-6
          KSI SE - Kaposvári Vízilabda   2015/11/08  26-1
          EBP Tatabánya - FTC Vízilabda   2015/12/06  6-16
          Szentes - FTC Vízilabda   2016/02/21  15-8
          UVSE Continental I. - ZF-Eger  2016/03/13  10-12
          ZF-Eger - UVSE Continental I.  2016/03/17  6-8
          Honvéd KPS - Százhalombattai Vízi  2016/03/20  8-27
          EBP Tatabánya - SZVSC  2016/04/03  6-11
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - Honvéd KPS  2016/04/03  12-10
          EBP Tatabánya - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/04/10  4-17
          UVSE Continental II. - Honvéd KPS  2016/04/24  18-3
          HVSC - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/08  12-6
          UVSE Continental II. - Százhalombattai Vízi  2016/05/15  21-7
          Vasas-Continental - SZVSC  2016/05/27  24-6
          ZF-Eger - FTC Vízilabda   2016/05/29  7-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Kertészeti Egyetem A  2015/09/27  19-10
          Komplex Póló Suli SE - Octopus SE  2015/11/22  7-17
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis 2  2015/11/22  19-8
          RETR-O-SC Közhasznú - 1427 VSE  2015/11/22  11-7
          Faterpóló VSE - ELTE Vízilabda DSK  2015/11/29  16-11
          Csepeli VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2015/11/29  2-19
          Bánki Vízisport Egye - Semmelweis VKS  2015/11/29  7-18
          YBL WPC - Octopus SE  2015/12/06  8-8
          1427 VSE - Bánki Vízisport Egye  2015/12/06  9-3
          Faterpóló VSE - Octopus SE  2015/12/20  14-19
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2016/02/21  13-10
          YBL WPC - RETR-O-SC Közhasznú   2016/02/21  7-6
          Sportliget SE - Semmelweis VKS  2016/02/21  7-7
          Octopus SE - RETR-O-SC Közhasznú   2016/03/10  8-8
          YBL WPC - Oázis SC  2016/03/20  17-5
          Oázis SC - Faterpóló VSE  2016/04/08  15-10
          Jog-Ászok VSK - Komplex Póló Suli SE  2016/04/17  14-9
          1427 VSE - MAFC-BME  2016/05/08  9-12
          Sportliget SE - Octopus SE  2016/05/08  11-11
          ELTE Vízilabda DSK - YBL WPC  2016/05/22  9-16
          Sportliget SE - OSC VSE  2016/06/05  14-18
          1427 VSE - Komplex Póló Suli SE  2016/06/12  5-0
          Vidám Vízilovak VSC - ELTE Vízilabda DSK  2016/06/12  12-6
          YBL WPC - Sportliget SE  2016/06/12  15-12
          Vidám Vízilovak VSC - Sportliget SE  2016/06/17  7-6
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/06/18  14-6
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - MTK Budapest  2015/12/05  6-10
          Dunaújvárosi Főiskol - OSC VSE  2015/12/05  1-15
          MTK Budapest - BVSC - Póló - Zugló  2015/12/05  8-11
          UVSE Continental - Komplex-Vasas  2015/12/05  23-4
          BVSC - Póló - Zugló - OSC VSE  2015/12/05  18-4
          Uj-Hullám SE - JSMA  2016/03/24  8-8
          FTC Utánpótlás - Honvéd Kölyök Polo S  2016/03/24  7-7
          JSMA - Alfa SC Kispest  2016/03/24  14-2
          KSI SE - Oázis SC  2016/03/24  24-6
          Alfa SC Kispest - FTC Utánpótlás  2016/03/24  0-44
          Honvéd Kölyök Polo S - KSI SE  2016/03/24  9-19
          KSI SE - BVSC - Póló - Zugló  2016/05/21  14-9
          UVSE Continental - FTC Utánpótlás  2016/05/28  9-5
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - Velencei-tavi UVE  2016/05/21  24-6
          Győri VSE - Új-Hullám SE  2016/05/21  5-6
          KSI SE - OSC VSE  2016/05/21  14-11
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2016/05/21  10-14
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2015/09/21  7-17
          Vidám Vízilovak VSC - YBL WPC  2015/10/04  6-8
          YBL WPC - HETE  2015/12/06  15-7
          HETE - YBL WPC  2016/04/17  10-20
          BVSC-Zugló - HETE  2016/04/24  17-11
       2015. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Tatabánya VSE  2015/09/06  1-17
          OSC VSE - UVSE II.  2015/09/06  6-13
          HUVK SE - BVSC-Póló Zugló  2015/09/06  9-12
          UVSE I. - KSI SE  2015/09/06  13-18
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Városgazda Utánpótlá  2015/10/31  11-7
          BVSC-Póló Zugló - Oázis SC  2015/10/31  11-4
          Oázis SC - Városgazda Utánpótlá  2015/12/12  27-3
          Vidám Vízilovak VSC - BVSC-Póló Zugló  2015/12/12  8-13
          Bókay-KSI - Oázis SC  2015/12/12  1-8
          Sportliget SE - Balaton Vízilabda Kl  2015/12/12  5-5
          Komplex-ASI - OSC VSE  2015/12/12  1-12
          Honvéd Kölyök Polo S - KSI SE  2015/12/12  1-26
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex-ASI  2016/02/13  8-9
          Bókay-KSI - Sportliget SE  2016/02/13  5-3
          Sportliget SE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/02/13  5-10
          Városgazda Utánpótlá - Bókay-KSI  2016/02/13  5-12
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd Spo - Kaposvár Vízilabda K  2015/09/19  3-31
          Százhalombatta - YBL WPC  2015/09/19  23-6
          Domino Avus - OSC VSE  2015/09/19  3-4
          BVSC-Póló Zugló II. - Vasas Sport Club  2015/09/19  3-17
          Tatabányai Vízmű Spo - FTC Utánpótlás  2015/10/03  5-13
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2015/10/03  8-14
          Dunaújvárosi Főiskol - Új-Hullám SE  2015/12/19  19-6
          Aquaworm Kft - Bókay - KSI  2015/12/19  1-30
          Vidám Vízilovak Vízi - BVSC-Póló leány  2015/12/21  16-5
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/02/06  13-6
          Vidám Vízilovak Vízi - Kópé UVSE  2016/02/06  11-2
          Kaposvár Vízilabda K - Dunaújvárosi Főiskol  2016/02/06  11-6
          Kópé UVSE - Ceglédi Vasutas Spor  2016/02/06  4-18
          Tatabányai Vízmű Spo - Vidám Vízilovak Vízi  2016/02/06  11-5
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/02/06  8-11
          Dunaújvárosi Főiskol - Tatabányai Vízmű Spo  2016/02/06  4-16
          BVSC-Póló Zugló II. - Új-Hullám SE  2016/03/19  9-3
          Új-Hullám SE - Budapesti Honvéd Spo  2016/03/19  27-0
          HUVK SE II. - BVSC-Póló leány  2016/03/19  9-6
          Domino Avus - BVSC-Póló Zugló II.  2016/03/19  11-5
          Aquaworm Kft - BVSC-Póló leány  2016/03/19  1-23
          Budapesti Honvéd Spo - Bókay - KSI  2016/03/19  0-26
          Domino Avus - HUVK SE II.  2016/03/19  12-5
          Bókay - KSI - Aquaworm Kft  2016/03/19  33-2
          Budapesti Honvéd Spo - Bókay - KSI  2016/05/14  0-29
          Százhalombatta - KSI SE  2016/06/12  7-19
          UVSE Continental - OSC VSE  2016/06/12  15-4
          KSI SE - Vasas Sport Club  2016/06/12  10-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2015/10/26  7-18
          BVSC-Póló Zugló - Hírös Sport Nonprofi  2015/10/26  15-4
          UVSE Continental I. - Domino Avus  2015/10/26  24-3
          OSC VSE - Budafóka XXII. ker.   2015/11/21  12-7
          Dunaújvárosi Főiskol - Mentalfitol SZVPS  2015/11/21  11-20
          Oázis SC - Százhalombatta  2015/11/21  14-5
          SZENTENDREI KÓPÉ - Kaposvár Vízilabda K  2015/11/21  13-9
          OSC VSE II. - Bókay - KSI  2016/03/12  6-4
          Kaposvár Vízilabda K - UVSE Continental II.  2016/03/12  7-6
          Balaton VK - Százhalombatta  2016/03/12  4-14
          Kaposvár Vízilabda K - OSC VSE II.  2016/03/12  18-3
          FTC Utánpótlás - ASI-Vasas I.  2016/04/16  7-4
          UVSE Continental I. - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/04/16  24-5
          BVSC-Póló Zugló - Mentalfitol SZVPS  2016/04/16  13-7
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2016/04/16  14-6
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - FTC Utánpótlás  2015/11/18  6-36
          Tatabányai Vízmű Spo - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2015/11/18  34-8
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2015/11/18  20-11
          BVSC- Zugló - MVLC Miskolci Vízila  2016/01/21  38-6
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-MSA - Budafóka XXII. ker.   2015/09/26  4-15
          Oázis SC - HUVK SE  2015/09/26  12-7
          YBL WPC - Kópé ÚVSE  2015/09/26  0-32
          Vidám Vízilovak Vízi - BVSC-Póló Zugló  2015/09/26  2-14
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE II.  2015/10/17  15-0
          Vodafone Pólósuli - Cívis Póló VSE  2015/10/17  1-26
          Sport és Szabadidő K - Hírös Sport Nonprofi  2015/10/17  2-27
          UVSE Continental - Kaposvár Vízilabda K  2015/10/17  19-0
          FTC Utánpótlás - Bókay - KSI  2015/11/07  16-1
          FVSE - Újszilvás KSE  2015/11/07  10-6
          KSI SE - OSC VSE  2015/11/07  10-5
          Hírös Sport Nonprofi - Domino Avus  2015/11/07  1-13
          Vodafone Pólósuli - Kaposvár Vízilabda K  2015/11/21  1-6
          Cívis Póló VSE - Hírös Sport Nonprofi  2015/11/21  3-9
          Sport és Szabadidő K - KSI SE II.  2015/11/21  5-10
          UVSE Continental - Százhalombatta  2015/11/21  13-4
          HUVK SE - UVSE Continental  2016/02/20  10-9
          Budafóka XXII. ker. - Kaposvár Vízilabda K  2016/02/20  15-6
          Bókay - KSI - Százhalombatta  2016/02/20  8-9
          Újszilvás KSE - Domino Avus  2016/02/20  2-16
          Tatabányai Vízmű Spo - Oázis SC  2016/04/02  10-4
          Cívis Póló VSE - Hírös Sport Nonprofi  2016/04/02  3-9
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/04/02  14-4
          Oázis SC - BVSC-Póló Zugló  2016/04/02  7-10
          Budafóka XXII. ker. - HUVK SE  2016/04/09  13-14
          Bókay - KSI - Százhalombatta  2016/04/09  2-16
          Budafóka XXII. ker. - Kaposvár Vízilabda K  2016/04/09  10-5
          HUVK SE - UVSE Continental  2016/04/09  6-6
          Százhalombatta - Domino Avus  2016/04/09  5-7
          Újszilvás KSE - UVSE Continental  2016/04/09  4-18
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/04/09  2-5
          Újszilvás KSE - Domino Avus  2016/04/09  2-15
          Százhalombatta - YBL WPC  2016/04/23  10-5
          Domino Avus - Budafóka XXII. ker.   2016/04/23  10-5
          Kaposvár Vízilabda K - HUVK SE  2016/04/23  0-18
          Újszilvás KSE - Százhalombatta  2016/04/23  8-16
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2016/06/04  11-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/06/04  5-6
          Oázis SC - BVSC-Póló Zugló  2016/06/04  6-17
          Cívis Póló VSE - KSI SE  2016/06/04  6-11
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/06/04  10-4
          Tatabányai Vízmű Spo - Kópé ÚVSE  2016/06/04  11-7
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/06/04  16-7
          KSI SE - Kópé ÚVSE  2016/06/04  12-7
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Budaörsi UVVSE  2016/01/10  22-3
          BVSC - MAFC "110"  2016/01/10  5-20
          MAFC "110" - Kertészeti Egyetem A  2016/01/23  25-2
          BVSC - Neptun VSC  2016/01/23  0-5
          Kertészeti Egyetem A - Budaörsi UVVSE  2016/02/14  10-9
          MAFC "110" - ASI DSE  2016/02/14  8-14
       2016. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Ceglédi Vasutas Spor  2016/01/26  20-2
          Ceglédi Vasutas Spor - ZF-Eger  2016/01/26  7-19
          ZF-Eger - Vasas Sport Club  2016/01/26  6-12
          Tatabányai Vízmű Spo - ZF-Eger  2016/01/31  8-17
          PSN Zrt. - Szentes  2016/01/31  13-14
          Tatabányai Vízmű Spo - PSN Zrt.  2016/01/31  8-11
          ZF-Eger - Szentes  2016/01/31  15-11
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ZF-Eger-EKF  2015/10/03  15-10
          DUE MAARSK GRAPHICS - Hungerit Szentes  2015/10/11  8-6
          BVSC- Zugló - DUE MAARSK GRAPHICS  2015/10/17  8-6
          UVSE Vízilabda Sport - TVSE Vízilabda Kft.  2015/10/31  5-4
          Hungerit Szentes - BVSC- Zugló  2016/05/11  4-9
          UVSE Vízilabda Kft. - DUE MAARSK GRAPHICS  2016/05/14  12-10
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Kerület  2015/10/17  15-6
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVE - TVSE Vízilabda Kft.  2015/11/14  6-15
          UVSE Vízilabda Kft. - ZF-Eger-EKF  2015/11/14  14-6
          KVE - SZNVE  2015/11/14  5-21
          TVSE Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Kft.  2015/11/14  3-14
          ZF-Eger-EKF - SZNVE  2015/11/14  12-10
          TVSE Vízilabda Kft. - ZF-Eger-EKF  2015/11/15  6-26
          UVSE Vízilabda Kft. - KVE  2015/11/15  15-1
          SZNVE - TVSE Vízilabda Kft.  2015/11/15  14-4
          ZF-Eger-EKF - KVE  2015/11/15  18-4
          SZNVE - UVSE Vízilabda Kft.  2015/11/15  5-10
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental II. - EBP Tatabánya  2015/12/19  4-20
          DFVE - Szentes  2016/06/14  13-5
          UVSE Continental I. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/06/14  12-8
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - EBP Tatabánya  2015/12/19  21-8
     Időmérő 7
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2016/06/17  12-5
          RETR-O-SC Közhasznú - Sportliget SE  2016/06/18  11-9
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/01/23  5-0
          ASI DSE - Sportliget SE  2016/01/23  12-8
          BVSC - Vidám Vízilovak VSC  2016/02/14  12-13
          Oázis SC - Sportliget SE  2016/02/14  7-6
          Neptun VSC - UVSE Continental  2016/02/14  9-6
  2014/2015
     Ellenőr 287
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - Szolnok  2014/10/08  9-17
          Szolnok - Tiszavirág Szeged  2014/10/25  19-7
          FTC - Tiszavirág Szeged  2014/10/31  10-9
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2014/11/05  19-4
          Szolnok - BVSC Wáberer  2014/12/20  11-6
          Szolnok - FTC   2015/01/10  18-3
          DVSE - FTC   2015/01/31  9-14
          Tiszavirág Szeged - Kaposvári VK  2015/02/11  11-10
          UVSE-Hunguest H. - Szolnok  2015/02/25  9-17
          KSI SE - A-HÍD OSC   2015/02/28  10-13
          Vasas Plaket - Tiszavirág Szeged  2015/03/07  6-9
          Vasas Plaket - FTC   2015/03/11  6-10
          DVSE - Valdor Szentes  2015/03/14  9-8
          RACIONET Honvéd - DVSE  2015/03/21  13-8
          Valdor Szentes - Kaposvári VK  2015/03/28  11-10
          ZF-Eger - RACIONET Honvéd  2015/04/11  7-9
          Tiszavirág Szeged - RACIONET Honvéd  2015/05/02  9-8
          ZF-Eger - A-HÍD OSC   2015/05/06  10-11
          Szolnok - A-HÍD OSC   2015/05/12  13-9
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - Szolnoki Dózsa  2014/11/08  7-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - MVLC Miskolci Ví  2014/10/11  11-16
          SZTE EHÖK Sport - Békéscsaba  2014/11/08  8-9
          KVSE - DVSE  2014/11/22  18-3
          Neptun VSC - EKF SC  2014/11/22  17-9
          UVSE - BVSC- Zugló  2015/02/14  5-13
          DVSE - UVSE   2015/03/14  6-8
          Szolnok - UVSE   2015/04/25  12-12
          YBL Water Polo C - MVLC Miskolci Ví  2015/05/09  9-13
          MVLC Miskolci Ví - YBL Water Polo C  2015/05/30  9-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyet - Lamantinok  2014/10/11  7-10
          MVLC Miskolci Ví - Szolnok 2  2014/10/11  8-4
          GyAVC - EVSC  2014/10/11  7-14
          Lamantinok - Szolnok 2  2014/10/11  9-4
          EVSC - MVLC Miskolci Ví  2014/10/11  8-13
          Kertészeti Egyet - GyAVC  2014/10/11  16-6
          Fehérvár Póló I. - A-HÍD OSC   2014/11/29  2-16
          KESI - Váci Vízilabda S  2014/11/29  13-6
          MTK 1888 - Főnix  2014/11/29  13-8
          A-HÍD OSC - KESI  2014/11/29  17-5
          Főnix - Fehérvár Póló I.  2014/11/29  16-3
          Váci Vízilabda S - MTK 1888   2014/11/29  4-21
          Csongrád - Szentesi Vízilab  2015/03/28  8-10
          Szegedi Vízilabd - Békéscsaba  2015/03/28  13-8
          SZUVTE BT. - HVSC  2015/03/28  13-9
          Szentesi Vízilab - Békéscsaba  2015/03/28  10-11
          HVSC - Szegedi Vízilabd  2015/03/28  9-10
          Csongrád - SZUVTE BT.  2015/03/28  7-12
          Főnix - Szolnok 2  2015/05/30  15-10
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2015/05/30  13-13
          Szolnok 2 - HVSC  2015/05/30  9-11
          Főnix - Tatabányai Vízmű  2015/05/30  20-16
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-9
          Budapesti Honvéd - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  13-7
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  10-7
          UVSE - DOMINOAVUS  2014/11/09  27-2
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  17-8
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  7-8
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  5-19
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-4
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  10-9
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  21-8
          UVSE - Aligátor Vízilab  2014/11/09  22-3
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  6-4
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  4-13
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  9-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  17-8
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  18-9
          HKPS - Balaton VK  2014/10/12  9-8
          UVSE II. - KVSE  2014/10/19  17-3
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  26-3
          UVSE - Aligátor Vízilab  2014/11/09  19-8
          UVSE II. - Százhalombattai   2014/11/09  8-10
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  13-12
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  3-24
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  10-17
       2014. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2014/08/31  2-3
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2014/08/31  5-4
          Honvéd UVK SE - Tatabánya VSE  2014/08/31  8-7
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Balaton Vízilabda Kl  2015/05/10  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - Sportliget SE  2014/09/14  5-13
          Faterpóló VSE - HETE  2014/09/28  16-9
          Semmelweis VKS - OSC felnőtt  2014/09/28  4-13
          1427 VSE - Octopus SE  2014/10/05  9-18
          Vidám Vízilovak - Komplex Póló Sul  2014/10/05  10-7
          YBL WPC - BVSC Tipo-HeavyT  2014/10/05  13-10
          Sportliget SE - 1427 VSE  2014/10/12  15-8
          RETR-O-SC Közhas - Bánki VSE  2014/10/12  10-6
          YBL WPC - ELTE Vízilabda D  2014/11/09  14-9
          MAFC - Schönherz - YBL WPC  2015/02/15  14-22
          Semmelweis VKS - MAFC - Schönherz  2015/03/22  6-5
          Oázis SC - Octopus SE  2015/04/01  15-10
          Sportliget SE - ELTE Vízilabda D  2015/04/12  10-5
          OSC felnőtt - Komplex Póló Sul  2015/04/12  14-6
          Oázis SC - 1427 VSE  2015/04/15  10-5
          Bánki VSE - Bánki SundayBoys  2015/04/19  5-3
          Vidám Vízilovak - Semmelweis VKS  2015/04/25  13-10
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/04/26  11-6
          Octopus SE - Bánki VSE  2015/05/03  14-12
          BVSC Tipo-HeavyT - Octopus SE  2015/06/05  12-17
          BVSC Tipo-HeavyT - HETE  2015/06/07  19-7
          Vidám Vízilovak - RETR-O-SC Közhas  2015/06/13  8-9
          Sportliget SE - OSC felnőtt  2015/06/13  10-10
          RETR-O-SC Közhas - Vidám Vízilovak   2015/06/13  7-6
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/06/13  10-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC Serdülő  2014/10/18  8-11
          Százhalombatta - Bókay - KSI  2014/10/18  10-7
          Dunaújvárosi Fői - Komplex Póló SE  2014/10/18  5-9
          UVSE - Vasas Sport Club  2015/03/09  7-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Vasas Sport Club  2014/10/29  6-29
          BVSC-Póló - OSC Ifi   2014/10/29  11-8
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2014/10/29  15-9
          Váci Vízilabda S - JSMA  2014/10/29  15-10
          Oázis SC - Sportliget SE  2014/10/29  20-6
          OSC Ifi - Váci Vízilabda S  2014/10/29  28-5
          JSMA - Új-Hullám SE  2014/10/29  7-20
          OSC Ifi - Új-Hullám SE  2014/12/06  15-3
          JSMA - Vasas Sport Club  2014/12/06  6-17
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/05/13  3-14
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - BVSC-Póló  2014/11/08  4-17
          Oázis SC - UVSE II.  2014/11/08  12-6
          Angyalföldi Spor - Vasas Sport Club  2014/11/08  1-17
          Oázis SC - Sportliget Sport  2014/11/08  21-0
          UVSE - Cívis Póló VSE  2015/02/17  27-0
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/02/17  9-18
          UVSE - Honvéd Utánpótlá  2015/03/07  14-4
          Vasas Sport Club - BVSC-Póló  2015/03/07  11-8
          Honvéd Utánpótlá - FTC Utánpótlás  2015/03/07  6-7
          Cívis Póló VSE - Oázis SC  2015/03/07  9-5
          Százhalombatta - UVSE  2015/03/07  8-15
          Oázis SC - BVSC-Póló  2015/03/07  14-16
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/03/07  11-10
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2015/03/07  13-15
          Sportliget Sport - Kópé Utánpótlás   2015/04/11  2-28
          UVSE II. - Új-Hullám SE  2015/04/11  30-0
          YBL WPC - OSC VSE  2015/04/11  10-5
          Komplex Póló SE - Angyalföldi Spor  2015/04/11  14-9
          FTC Utánpótlás - UVSE  2015/05/03  5-19
          Honvéd Utánpótlá - Oázis SC  2015/05/03  14-8
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2015/05/03  14-8
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2015/05/03  9-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Utánpótlás - B. Sport  2014/09/27  25-3
          Budapesti Honvéd - Bókay - KSI  2014/09/27  7-9
          Kanizsa Vízilabd - Oázis SC  2014/09/27  3-9
          MVLC - FTC Utánpótlás  2014/10/31  1-23
          Diadal SE - Tatabányai Vízmű  2014/10/31  0-24
          Balaton VK - Domino Avus  2014/10/31  1-51
          Tatabányai Vízmű - MVLC  2014/10/31  24-1
          Domino Avus - Diadal SE  2014/10/31  32-3
          Budafóka XXII. k - Balaton VK  2014/10/31  16-8
          KSI SE - Budapesti Honvéd  2014/11/22  34-2
          B. Sport - Kanizsa Vízilabd  2014/11/22  1-17
          Bókay - KSI - Kópé Utánpótlás   2014/11/22  2-25
          Oázis SC - B. Sport  2014/11/22  30-2
          Kanizsa Vízilabd - Bókay - KSI  2014/11/22  19-7
          Kópé Utánpótlás - KSI SE  2014/11/22  2-17
          Honvéd Utánpótlá - Százhalombatta  2014/12/04  11-5
          Honvéd Utánpótlá - Vasas Sport Club  2014/12/22  13-7
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonp  2014/12/22  7-13
          OSC gy - POLO SC  2014/12/22  11-4
          Vasas Sport Club - Angyalföldi Spor  2014/12/22  10-8
          POLO SC - Százhalombatta  2014/12/22  1-43
          Angyalföldi Spor - OSC gy  2014/12/22  15-6
          YBL WPC - Százhalombatta  2015/02/28  9-24
          Domino Avus - Váci Vízilabda S  2015/02/28  9-7
          Oázis SC - Kanizsa Vízilabd  2015/02/28  11-7
          MVLC - Százhalombatta  2015/02/28  8-21
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2015/02/28  16-9
          Diadal SE - POLO SC  2015/03/21  3-8
          Dunaújvárosi Fői - Bókay - KSI  2015/03/21  8-9
          Diadal SE - Budapesti Honvéd  2015/03/21  6-3
          Bókay - KSI - OSC gy  2015/03/21  3-17
          POLO SC - Dunaújvárosi Fői  2015/03/21  8-10
          Budapesti Honvéd - OSC gy  2015/03/21  2-24
          Vasas Sport Club - Domino Avus  2015/04/04  10-12
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabd  2015/04/04  4-9
          MVLC - Domino Avus  2015/04/04  4-20
          Kanizsa Vízilabd - Százhalombatta  2015/04/04  7-17
          Váci Vízilabda S - MVLC  2015/04/04  15-2
          YBL WPC - MVLC  2015/04/18  20-7
          Kanizsa Vízilabd - Domino Avus  2015/04/18  4-16
          Oázis SC - MVLC  2015/04/18  9-4
          YBL WPC - Százhalombatta  2015/04/18  4-19
          B. Sport - Vidám Vízilovak  2015/04/19  12-15
          Kaposvár Vízilab - Balaton VK  2015/04/19  24-3
          Budafóka XXII. k - Vidám Vízilovak  2015/04/19  4-17
          Kaposvár Vízilab - Angyalföldi Spor  2015/04/19  10-1
          Balaton VK - B. Sport  2015/04/19  12-10
          Angyalföldi Spor - Budafóka XXII. k  2015/04/19  19-1
          B. Sport - Budafóka XXII. k  2015/05/09  10-13
          Angyalföldi Spor - Balaton VK  2015/05/09  26-4
          Kaposvár Vízilab - Budafóka XXII. k  2015/05/09  18-3
          Vidám Vízilovak - Balaton VK  2015/05/09  13-3
          KSI SE - Honvéd Utánpótlá  2015/06/06  21-7
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű  2015/06/06  9-10
          Honvéd Utánpótlá - Kópé Utánpótlás   2015/06/06  5-9
          BVSC-Póló - UVSE  2015/06/06  9-7
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2015/06/06  11-19
          Kópé Utánpótlás - Hírös Sport Nonp  2015/06/06  15-11
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - A-HÍD OSC   2014/11/12  35-9
          Tiszavirág SZVPS - Racionet H  2014/12/01  14-10
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánp.II.  2014/09/13  35-0
          BVSC-Póló - KESI II.  2014/09/13  36-0
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2014/09/13  4-6
          KESI II. - Dunaújvárosi Fői  2014/09/20  1-26
          Dunaújvárosi Fői - Kópé ÚVSE  2014/09/20  9-7
          FTC Utánpótlás - KESI II.  2014/10/25  22-1
          Újszilvás KSE - Honvéd Utánp.II.  2014/10/25  17-0
          KESI I. - Százhalombatta  2014/11/15  11-1
          Kaposvár VK I. - Budafóka XXII. k  2014/11/15  6-9
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2014/11/15  2-21
          Kaposvár VK I. - Diadal SE  2014/11/15  5-0
          KSI SE - Diadal SE  2014/11/15  5-0
          Budafóka XXII. k - Diadal SE  2014/11/23  9-5
          Kaposvár VK I. - Százhalombatta  2014/11/23  15-3
          KSI SE - Budafóka XXII. k  2014/11/23  32-0
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/11/23  0-16
          Vodafone Pólósul - OSC VSE  2014/12/13  18-5
          KESI I. - Kaposvár VK I.  2014/12/13  10-5
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/12/13  7-15
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2014/12/13  13-7
          Fehérvár Póló Sp - KESI I.  2014/12/13  4-16
          Budafóka XXII. k - Diadal SE  2014/12/13  7-9
          Fehérvár Póló Sp - Budafóka XXII. k  2014/12/13  8-12
          Dunaújvárosi Fői - BVSC-Póló  2015/02/07  3-16
          KESI II. - Kópé ÚVSE  2015/02/07  4-14
          Honvéd Utánp.II. - Dunaújvárosi Fői  2015/02/07  5-13
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/04/25  5-8
          Vodafone Pólósul - Honvéd Utánp. I.  2015/04/25  5-7
          FTC Utánpótlás - KESI I.  2015/04/25  5-0
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2015/04/25  13-4
          Honvéd Utánp. I. - Tatabányai Vízmű  2015/04/26  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló  2015/04/26  13-2
          Újszilvás KSE - UVSE  2015/04/26  3-16
          FTC Utánpótlás - Vodafone Pólósul  2015/04/26  11-2
          Budafóka XXII. k - Vidám Vízilovak   2015/05/16  3-11
          Dunaújvárosi Fői - Oázis SC  2015/05/16  5-7
          Vidám Vízilovak - OSC VSE  2015/05/16  13-3
          Oázis SC - Budafóka XXII. k  2015/05/16  10-3
          Kaposvár VK I. - Kópé ÚVSE  2015/05/16  6-6
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2015/05/16  7-9
          Kópé ÚVSE - Domino Avus  2015/05/16  7-15
          KSI SE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/07  11-5
          UVSE - KESI I.  2015/06/07  14-7
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/06/07  4-7
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/07  13-7
          UVSE - FTC Utánpótlás  2015/06/14  7-5
          KESI I. - Tatabányai Vízmű  2015/06/14  7-13
          Újszilvás KSE - UVSE  2015/06/14  8-12
          BVSC-Póló - Vodafone Pólósul  2015/06/14  7-3
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - MTK 1888  2015/01/11  12-12
          Kanizsa VSE - Kaposvár VK  2015/01/11  9-6
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2015/01/11  12-3
          ASI DSE - Budaörsi UVVSE  2015/01/11  20-5
          KEAC - Vidám Vízilovak   2015/01/25  6-7
          Budaörsi UVVSE - UVSE II.  2015/01/25  7-20
          Tatabányai Vízmű - ASI DSE  2015/01/25  9-9
          Kanizsa VSE - UVSE I.  2015/02/01  8-5
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű  2015/02/01  10-11
          MAFC - Vidám Vízilovak   2015/02/08  9-7
          UVSE I. - Neptun VSC  2015/02/08  6-9
          Kanizsa VSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/08  4-10
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          R.HONVÉD U - Szegedi Vizipóló  2015/05/31  9-4
          Tatabányai Vízmű Spo - Cívis Póló Vízilabda  2015/05/31  10-7
          Cívis Póló Vízilabda - Szegedi Vizipóló  2015/05/31  8-7
          Tatabányai Vízmű Spo - R.HONVÉD U  2015/05/31  10-14
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Centrál - ZF-Eger-EKF  2014/11/29  16-9
          KÓPÉ ÚVSE - Dunaújvárosi Fői  2014/12/10  4-26
          UVSE-Centrál - SZNVE  2015/02/07  21-3
          UVSE - KÓPÉ ÚVSE  2015/02/14  11-4
          Hungerit Szentes - BVSC- Zugló  2015/03/06  8-6
          UVSE-Centrál - Dunaújvárosi Fői  2015/03/18  11-10
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - UVSE-Centrál  2014/12/06  9-15
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - HVSC  2015/05/10  13-3
          Bánki VSE - DSC-SI  2015/05/10  4-5
          ASI DSE - HVSC  2015/05/10  9-9
          Bánki VSE - BVSC- Zugló  2015/05/10  4-15
          DSC-SI - ASI DSE  2015/05/10  4-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/11/02  8-17
          SZNVE - ZF-Eger  2014/12/05  9-12
          UVSE II. - DFVE  2015/05/07  6-21
          UVSE - DFVE  2015/05/07  15-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/11/02  11-8
          SZNVE - ZF-Eger  2014/12/05  7-12
          DFVE - Tatabányai Vízmű  2015/04/21  9-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/12/10  29-0
          H POLO - UVSE   2015/02/14  15-9
          DFVE - UVSE   2015/04/21  6-13
     Időmérő 4
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - BVSC Tipo-HeavyT  2015/03/22  9-8
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 - Budaörsi UVVSE  2015/02/08  14-10
          Oázis SC - KEAC  2015/02/08  11-10
          Kaposvár VK - ASI DSE  2015/02/08  5-15
  2013/2014
     Titkár 2
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - YBL Waterpolo C  2014/05/03  20-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Tatabányai Vízmű  2013/09/22  17-2
     Időmérő 7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Póló - Zu - Újpest Vízilabda  2013/10/23  9-4
       Szívós István Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újpest Vízilabda - BVSC-Póló Zugló  2014/02/15  8-4
          ESMTK - Újpest Vízilabda  2014/02/15  0-21
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVSE - Oázis SC  2014/01/19  14-12
          1427Vízilabda SE - OSC VSE  2014/02/09  5-17
          Oázis SC - Budaörsi UVVSE  2014/02/09  9-6
          Érd-MAFC Winner - Vecsés  2014/02/09  13-11
     Ellenőr 227
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Széchenyi B.-FTC - ZF-Eger  2013/09/07  10-13
          Széchenyi B.-FTC - LACTIV-Vasas  2013/09/26  6-6
          Debrecen - DIAPOLO Szeged  2013/10/05  7-13
          LACTIV-Vasas - Kaposvári VK  2013/10/12  8-9
          Debrecen - Kaposvári VK  2013/10/19  13-9
          LACTIV-Vasas - Valdor Szentes  2013/11/23  10-5
          DIAPOLO Szeged - LACTIV-Vasas  2013/12/06  8-6
          DIAPOLO Szeged - YBL Waterpolo C  2014/01/18  19-9
          Kaposvári VK - Debrecen  2014/02/22  8-8
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2014/03/08  21-4
          Szolnoki Dózsa - Széchenyi B.-FTC  2014/03/14  16-7
          Széchenyi B.-FTC - Valdor Szentes  2014/03/18  13-12
          ZF-Eger - Debrecen  2014/03/29  11-9
          KSI SE - YBL Waterpolo C  2014/04/19  7-5
          YBL Waterpolo C - KSI SE  2014/04/22  10-12
          Debrecen - LACTIV-Vasas  2014/05/06  9-5
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2014/05/15  6-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Ceglédi Vasutas   2013/11/09  14-10
          Szolnok - HVSC Club  2014/03/14  12-12
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - SZVTK  2013/10/12  9-10
          Csabai Csirkefog - SZUVTE BT  2013/10/12  6-14
          SZTE EHÖK - Csongrád Városi   2013/10/12  16-8
          SZUVTE BT - SZVTK  2013/10/12  5-9
          Csongrád Városi - HVSC  2013/10/12  8-13
          Csabai Csirkefog - SZTE EHÖK  2013/10/12  8-15
          Szolnok 2 - KSI SE  2013/11/09  8-14
          Főnix Ifjúsági K - KESI  2013/11/09  19-6
          Szentesi Öregfiú - Szolnok 2  2013/11/09  10-7
          KSI SE - UVSE  2013/11/09  8-13
          Szolnok 2 - Szentesi Öregfiú  2014/04/05  9-7
          KSI SE - KESI  2014/04/05  15-5
          Szentesi Öregfiú - Főnix Ifjúsági K  2014/04/05  9-20
          Szolnok 2 - UVSE  2014/04/05  10-16
          KESI - Főnix Ifjúsági K  2014/04/05  7-19
          UVSE - KSI SE  2014/04/05  5-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Debreceni Cívis   2013/09/28  8-20
          KSI SE - Debreceni Cívis   2013/10/13  13-5
          RACIONET HONVÉD - KSI SE  2013/10/20  8-11
          PSN Zrt. - Debreceni Cívis   2013/11/17  18-12
          Kaposvári Vízila - KSI SE  2013/12/01  5-13
          Szegedi Vizipóló - Vasas  2014/05/11  16-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Debreceni Cívis   2013/09/28  5-23
          KSI SE - Debreceni Cívis   2013/10/13  15-8
          Honvéd-Up. VKSE - KSI SE  2013/10/20  9-3
          PSN Zrt. - Debreceni Cívis   2013/11/17  15-5
          Kaposvári Vízila - KSI SE  2013/12/01  10-13
          PSN Zrt. - KSI SE  2014/02/22  9-8
          Fehérvár Póló Sp - SZVSE  2014/03/30  19-4
          Kölyök Póló Suli - SZVSE  2014/04/18  15-7
          Szegedi Vizipóló - FTC Vízilabda Ut  2014/05/11  2-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Tatabányai Vízmű  2013/09/22  20-13
          HVSC - Debreceni Cívis   2013/09/28  9-13
          KSI SE - Debreceni Cívis   2013/10/13  14-12
          Honvéd-Up. VKSE - KSI SE  2013/10/20  4-10
          PSN Zrt. - Debreceni Cívis   2013/11/17  4-26
          Kaposvári Vízila - KSI SE  2013/12/01  10-13
          Fehérvár Póló Sp - SZVSE  2014/03/30  8-14
          Kölyök Póló Suli - SZVSE  2014/04/18  4-19
          Szegedi Vizipóló - FTC Vízilabda Ut  2014/05/11  6-10
          Vasas - ZF-Eger  2014/05/25  14-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 - RETR-O-SC Közhas  2013/09/29  6-6
          1427Vízilabda SE - Bókay  2013/09/29  9-10
          Sportliget SE - Faterpóló VSE  2013/10/20  5-16
          Vecsés - Komplex Póló Sul  2013/10/20  18-6
          Hegyvidék-YBL - Oázis SC  2013/10/20  15-3
          Sportliget SE - Bánki VSE  2013/11/10  12-13
          Vecsés - 1427Vízilabda SE  2013/11/10  17-8
          Hegyvidék-YBL - Semmelweis VKS  2013/11/10  12-7
          ELTE Vízilabda D - HETE  2013/12/01  12-10
          Faterpóló VSE - Oázis SC  2013/12/01  12-10
          Bókay - BVSC  2013/12/14  13-15
          Octopus SE - Komplex Póló Sul  2013/12/15  15-9
          Sportliget SE - 1427Vízilabda SE  2014/03/09  15-8
          Vecsés - OSC felnőtt  2014/03/09  15-10
          1427Vízilabda SE - Octopus SE  2014/04/06  7-16
          Vecsés - Hegyvidék-YBL  2014/04/06  9-10
          MAFC - Schönherz - Faterpóló VSE  2014/04/13  11-7
          Octopus SE - Sunday Boys  2014/04/13  6-5
          Octopus SE - Oázis SC  2014/04/23  10-14
          Bánki VSE - Sportliget SE  2014/04/23  6-6
          Faterpóló VSE - Vecsés  2014/04/27  7-22
          Sportliget SE - Budaörsi ÚVVSE  2014/04/27  8-9
          Hegyvidék-YBL - MTK 1888  2014/04/27  6-13
          MAFC - Schönherz - BVSC  2014/05/04  10-13
          Octopus SE - Sportliget SE  2014/05/04  14-7
          Sportliget SE - RETR-O-SC Közhas  2014/05/11  9-14
          BVSC - Faterpóló VSE  2014/05/11  11-11
          BVSC - OSC felnőtt  2014/05/25  9-14
          Octopus SE - Budaörsi ÚVVSE  2014/05/25  8-13
          Hegyvidék-YBL - BVSC  2014/05/27  6-7
          Budaörsi ÚVVSE - Sportliget SE  2014/06/08  19-11
          MTK 1888 - Hegyvidék-YBL  2014/06/22  19-11
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - Bánki Vízisport   2013/10/19  29-2
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2013/10/19  16-4
          KSI SE - Sportliget SE  2013/10/19  29-1
          Váci Vízilabda S - MOM Sport Ybl  2013/10/19  6-9
          BVSC-Póló Zugló - Bánki Vízisport   2014/05/10  23-1
          MOM Sport Ybl - KSI SE  2014/05/10  4-17
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MOM Sport Ybl - Dunaújvárosi Fői  2013/11/28  4-8
          FTC Utánpótlás - Újpest Vízilabda  2013/12/07  9-10
          Honvéd UVKSE - Uj-Hullám SE  2013/12/07  19-4
          MOM Sport Ybl - Komplex Póló Sul  2013/12/07  12-10
          Bókay - KSI - BVSC - Póló - Zu  2013/12/07  6-8
          KSI SE - Dunaújvárosi Fői  2013/12/07  17-6
          BVSC - Póló - Zu - KSI SE  2013/12/14  9-6
          Komplex Póló Sul - Bókay - KSI  2013/12/14  4-4
          OSC Serdülő - MOM Sport Ybl  2013/12/14  13-3
          Újpest Vízilabda - Honvéd UVKSE  2013/12/14  19-4
          Dunaújvárosi Fői - FTC Utánpótlás  2013/12/14  5-15
          Bókay - KSI - Újpest Vízilabda  2013/12/14  3-15
          BVSC - Póló - Zu - Honvéd UVKSE  2014/03/08  13-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2014/03/08  4-7
          OSC Serdülő - Újpest Vízilabda  2014/03/08  7-11
          Honvéd UVKSE - BVSC - Póló - Zu  2014/04/05  5-9
          OSC Serdülő - FTC Utánpótlás  2014/04/05  8-7
          BVSC - Póló - Zu - Újpest Vízilabda  2014/05/24  8-13
          OSC Serdülő - KSI SE  2014/05/24  10-7
          FTC Utánpótlás - Honvéd UVKSE  2014/05/24  11-8
          KSI SE - BVSC - Póló - Zu  2014/05/24  1-14
          Honvéd UVKSE - Újpest Vízilabda  2014/05/24  8-13
          FTC Utánpótlás - OSC Serdülő  2014/05/24  11-5
       Szívós István Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2013/11/16  3-15
          Dunaújvárosi Fői - ESMTK  2013/11/16  8-7
          Honv-up. Kispest - Újpest Vízilabda  2013/11/16  9-8
          KSI SE - ESMTK  2013/11/16  5-0
          BVSC-Póló Zugló - Honv-up. Kispest  2013/11/16  9-8
          Újpest Vízilabda - Dunaújvárosi Fői  2013/11/16  17-3
          Újpest Vízilabda - ESMTK  2014/04/19  17-0
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2014/04/19  7-5
          Honv-up. Kispest - Újpest Vízilabda  2014/04/19  8-7
       2013. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVKSE II. - Bókay-KSI  2013/09/15  16-6
          Debreceni Cívis - KSI SE  2013/09/15  11-6
          BVSC-Póló Zugló - Újpest Vízilabda  2013/09/15  10-6
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Honvéd UVKSE  2013/10/09  7-6
          EMLCSKA - Vasas Sport Club  2013/11/30  2-24
          Cegléd II - Debreceni Cívis   2013/11/30  1-24
          Bókay - KSI - Honvéd UVKSE  2013/11/30  6-16
          UVSE II. - Cegléd II  2013/11/30  19-1
          Debreceni Cívis - BVSC-Póló Zugló  2013/11/30  13-10
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2014/03/22  7-10
          UVSE II. - MOM Sport Ybl  2014/03/22  8-5
          Bókay - KSI - Ceglédi Vasutas   2014/03/22  6-5
          MOM Sport Ybl - FTC Utánpótlás  2014/03/22  3-15
          Ceglédi Vasutas - BVSC-Póló Zugló  2014/03/22  5-13
          Bókay - KSI - UVSE II.  2014/03/22  2-10
       2013. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szolnok  2013/08/31  5-6
          Szolnok - Kaposvári Vízila  2013/08/31  20-2
          Kaposvári Vízila - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/08/31  7-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MOM Sport Ybl - BVSC-Póló Zugló  2013/10/13  11-12
          Sportliget Sport - PSN Zrt.  2013/10/13  0-27
          Honv-up. Gödöllő - MOM Sport Ybl  2013/10/13  15-7
          PSN Zrt. - OSC gy  2014/04/17  10-5
          OSC gy - Sportliget Sport  2014/04/17  16-2
          Ceglédi Vasutas - Oázis SC  2014/04/17  4-19
          Vecsés - Balaton VK  2014/05/17  5-9
          MOM Sport Ybl - Váci Vízilabda S  2014/05/17  12-8
          Honv-up. Gödöllő - BVSC-Póló Zugló  2014/05/26  6-13
          Balaton VK - FTC Utánpótlás  2014/06/07  4-11
          Kanizsa Vízilabd - Hírös Sport Nonp  2014/06/07  6-15
          FTC Utánpótlás - Kaposvár Vízilab  2014/06/07  11-9
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Kaposvári Vízila  2013/11/27  15-6
          Kaposvári Vízila - FPSE  2013/11/27  15-7
          FPSE - UVSE  2013/11/27  5-21
          FTC - RACIONET Honvéd  2013/12/03  7-18
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Up Csepel - Kanizsa Vízilabd  2013/10/05  10-17
          Vecsés - Vasas Sport Club  2013/10/05  12-20
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2013/10/05  12-16
          MOM Sport Ybl - Százhalombatta  2013/10/06  13-9
          Honvéd UVKSE - UVSE  2013/10/06  2-9
          Diadal SE - Százhalombatta  2013/10/06  6-16
          Dunaújvárosi Fői - MOM Sport Ybl  2013/10/06  5-25
          Diadal SE - Hírös Sport Nonp  2013/11/28  2-15
          Hírös Sport Nonp - MOM Sport Ybl  2013/11/28  9-0
          MOM Sport Ybl - Vasas Sport Club  2014/03/01  13-4
          Hírös Sport Nonp - Kanizsa Vízilabd  2014/03/01  15-4
          Tatabányai Vízmű - Angyalföldi Spor  2014/03/01  15-3
          Kópé ÚVSE - Százhalombatta  2014/03/01  19-14
          MOM Sport Ybl - Hírös Sport Nonp  2014/03/01  10-6
          Százhalombatta - Göd  2014/03/01  11-10
          Kanizsa Vízilabd - Kópé ÚVSE  2014/03/01  6-13
          Göd - Tatabányai Vízmű  2014/03/01  4-9
          Angyalföldi Spor - Kópé ÚVSE  2014/04/12  6-13
          Göd - Vasas Sport Club  2014/04/12  9-9
          Hírös Sport Nonp - Angyalföldi Spor  2014/04/12  9-4
          Kópé ÚVSE - Göd  2014/04/12  14-5
          Kanizsa Vízilabd - Tatabányai Vízmű  2014/04/12  5-10
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2014/04/12  13-16
          Tatabányai Vízmű - MOM Sport Ybl  2014/04/12  11-3
          Hírös Sport Nonp - Tatabányai Vízmű  2014/04/17  6-3
          UVSE - BVSC-Póló Zugló  2014/05/31  9-1
          FTC Utánpótlás - Honvéd UVKSE  2014/05/31  9-7
          KSI SE - Domino Avus  2014/05/31  14-3
          Honvéd UVKSE - UVSE  2014/05/31  3-9
          Domino Avus - BVSC-Póló Zugló  2014/05/31  4-14
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2014/05/31  15-5
          Hírös Sport Nonp - Kanizsa Vízilabd  2014/06/15  23-5
          Göd - Tatabányai Vízmű  2014/06/15  3-11
          Angyalföldi Spor - Vasas Sport Club  2014/06/15  10-4
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai VSE - OSC VSE  2014/01/19  10-5
          Vecsés - UVSE II.  2014/01/19  7-12
          UVSE I. - Budaörsi UVVSE  2014/01/19  19-3
          UVSE III. - Érd-MAFC Winner  2014/01/26  4-15
          Angyalföldi SI D - Kanizsa VSE  2014/01/26  7-8
          Honvéd UVSE - MTK 1888  2014/02/09  14-6
          Angyalföldi SI D - UVSE II.  2014/02/09  14-9
          Neptun VSC - UVSE I.  2014/02/09  3-16
          Kanizsa VSE - Tatabányai VSE  2014/02/09  14-8
          Honvéd UVSE - Angyalföldi SI D  2014/02/19  4-17
          UVSE III. - 1427Vízilabda SE  2014/02/23  5-9
          Vecsés - Budaörsi UVVSE  2014/02/23  18-6
          Oázis SC - Érd-MAFC Winner  2014/02/23  6-10
          Neptun VSC - Kanizsa VSE  2014/02/23  12-3
       2013. évi Somóczy Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debreceni Cívis - Kópé ÚVSE  2013/09/07  10-3
          UVSE I. - Honvéd UVKSE  2013/09/07  8-9
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2013/09/07  12-6
          Vasas Sport Club - UVSE II.  2013/09/07  11-4
       2014. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2014/02/16  15-5
          Vasas Sport Club - Szentes  2014/02/16  9-5
          FTC Vízilabda Ut - Szentes  2014/02/16  6-10
          UVSE - Vasas Sport Club  2014/02/16  12-4
       2014. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - AVUS  2014/02/08  12-11
          Vasas SC - UVSE II.  2014/02/08  20-11
          AVUS - UVSE II.  2014/02/08  16-13
          Szentes - Vasas SC  2014/02/08  14-23
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - ZF-Eger  2014/03/09  18-16
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - ZF-Eger  2014/03/09  6-15
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2014/03/16  7-17
  2012/2013
     Titkár 2
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Groupama-Honvéd - BVSC- Zugló  2012/11/24  10-6
          Orvosegyetem SC - Valdor-Szentes  2012/12/15  14-13
     Időmérő 6
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKF-EgerFood-Imo - FTC  2013/03/06  5-5
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VVSE  2013/05/17  11-12
          VVSE - Érd-MAFC-Winner  2013/06/14  19-9
          Komplex PSE - Octopus BVSE  2013/06/16  26-13
          RETR-O-SC - Bp. Izzó  2013/06/16  
          YBL WPC - VVSE  2013/06/22  11-9
     Gólbíró 1
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID Szeged - Szolnoki D-K  2013/05/05  9-11
     Ellenőr 212
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debrecen - Valdor-Szentes  2012/10/13  16-7
          Debrecen - A-HID Szeged  2012/10/27  9-10
          Orvosegyetem SC - Debrecen  2012/11/20  6-9
          Szolnoki D-K - ZF-Eger  2012/12/08  10-11
          A-HID Szeged - ZF-Eger  2012/12/14  9-7
          FTC - Orvosegyetem SC  2013/01/12  4-7
          JuniorVálogatott - Orvosegyetem SC  2013/01/22  8-9
          ZF-Eger - Kaposvári Vízila  2013/02/09  15-4
          Szolnoki D-K - A-HID Szeged  2013/02/20  5-7
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2013/03/06  8-1
          Debrecen - JuniorVálogatott  2013/03/21  16-11
          Szolnoki D-K - Debrecen  2013/04/03  6-5
          BVSC- Zugló - Orvosegyetem SC  2013/04/10  8-6
          Groupama-Honvéd - TEVA-Vasas  2013/04/24  7-9
          Valdor-Szentes - Debrecen  2013/05/08  7-12
          TEVA-Vasas - A-HID Szeged  2013/05/17  8-9
          ZF-Eger - Szolnoki D-K  2013/05/21  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szolnok D-K  2012/10/06  8-9
          Bánki VSE - Ceglédi Vasutas   2012/11/03  8-21
          Tatabányai Vízmű - Érd-MAFC  2012/12/01  14-8
          Szolnok D-K - Neptun Vízilabda  2013/04/13  8-7
          Ceglédi Vasutas - ASI DSE  2013/04/27  14-8
          Hegyvidék-YBL - Kanizsa Vízilabd  2013/05/11  14-11
          HPVK-ESMTK - Hegyvidék-YBL  2013/05/25  8-14
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kiskunfélegyházi - Szentesi Öregfiú  2012/09/29  5-16
          SZTE EHÖK Sport - KESI  2012/09/29  9-9
          Kiskunfélegyházi - Szolnoki VSC   2012/09/29  3-10
          Szentesi Öregfiú - KESI  2012/09/29  9-8
          Szolnoki VSC - SZTE EHÖK Sport   2012/09/29  6-9
          Szegedi Vízilabd - Csongrád Városi   2013/02/23  11-11
          Békéscsaba - HVSC  2013/02/23  8-15
          Szegedi Vízilabd - SZUVTE BT  2013/02/23  8-14
          Csongrád Városi - HVSC  2013/02/23  10-9
          SZUVTE BT - Békéscsaba  2013/02/23  11-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - SZVPS  2012/08/29  12-10
          UVSE I. - Szentesi Vízilab  2012/09/19  18-6
          Szolnoki D-K - CVSE  2012/10/07  16-10
          Szolnoki D-K - Tatabányai Vízmű  2012/10/14  5-5
          SZVPS - HVSC  2013/03/17  14-8
          KSI SE - ZF-Eger  2013/03/24  14-9
          CVSE - KESI  2013/04/07  7-15
          UVSE II. - Aligátor Vízilab  2013/04/19  14-5
          KSI SE - Kaposvári Vízila  2013/04/21  32-9
          Vasas - Kaposvári Vízila  2013/05/01  12-9
          Vasas - BVSC- Zugló  2013/05/26  12-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - SZVPS  2012/08/29  15-12
          KESI - Kölyök Póló Suli  2012/09/16  13-19
          UVSE I. - Szentesi Vízilab  2012/09/19  15-6
          Szolnoki D-K - Ceglédi Vasutas   2012/10/07  14-7
          Szolnoki D-K - Tatabányai Vízmű  2012/10/14  5-6
          KSI SE - BVSC- Zugló  2012/10/28  8-16
          SZVPS - HVSC  2013/03/17