Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Móni Béla
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 49
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC 113 - Kaposvári VK  2018/09/28  6-19
          BVSC-Zugló - Swietelsky Bcsaba  2018/11/10  18-5
          EKE SC - YBL WPC  2018/11/10  5-6
          BHSE - ASI DSE  2018/11/17  7-10
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas SC  2018/11/24  4-13
          Neptun VSC - EKE SC  2018/12/15  4-3
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZUVTE BT - Szentes  2018/10/06  15-10
          Bertók Szentes - Koelner-Csongrád  2018/10/06  8-10
          SZVTK - Kecskeméti VE  2018/10/06  6-9
          Koelner-Csongrád - SZUVTE BT  2018/10/06  9-16
          Kecskeméti VE - Szentes  2018/10/06  9-8
          SZVTK - Bertók Szentes  2018/10/06  4-17
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - LEGRAND SZENTES  2018/09/30  7-8
          Szolnoki Dózsa - KSI SE  2018/10/14  2-19
          Kaposvári VK - Oázis SC  2018/11/18  16-9
          Oázis SC - Békéscsaba  2018/12/16  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - LEGRAND SZENTES  2018/09/30  11-5
          HUVK SE II - KVSE  2018/10/07  10-8
          Szolnoki Dózsa - KSI SE  2018/10/14  6-13
          Kaposvári VK - Oázis SC  2018/11/18  18-6
          Oázis SC - Békéscsaba  2018/12/16  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - LEGRAND SZENTES  2018/09/30  13-7
          HUVK SE II - KVSE  2018/10/07  25-2
          Szolnoki Dózsa - KSI SE  2018/10/14  3-13
          Kaposvári VK - Oázis SC  2018/11/18  12-19
          Oázis SC - Békéscsaba  2018/12/16  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - MAFC A-team  2018/10/07  9-8
          Octopus SE - YBL WPC  2018/10/07  7-6
          UVSE - Ozorai-Faterpolo VSE  2018/10/14  17-8
          SE VK - MESE  2018/11/25  16-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KESI  2018/09/29  16-1
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/09/29  11-6
          FTC-Telekom - CVSE  2018/09/29  13-3
          KSI SE A - TVSE  2018/09/29  11-1
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Oázis SC  2018/12/15  5-3
          Oxigén - KSI SE II.  2018/12/15  1-16
          VUK Kistarcsa - KESI II.  2018/12/15  15-0
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VÁCI VSE - DFVE  2018/12/08  12-7
          Velence Plus I. - Balaton VK  2018/12/08  1-18
          VÁCI VSE - BUSC  2018/12/08  18-1
          DFVE - Velence Plus I.  2018/12/08  10-4
          BUSC - Balaton VK  2018/12/08  3-22
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2018/10/13  5-6
          Szeged SZTE - RB - Tatabánya  2018/11/23  12-8
          FTC-Telekom - RB - Tatabánya  2018/12/08  10-0
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/17  8-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - POLO Sport Club  2018/11/25  3-12
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - POLO Sport Club  2018/11/25  6-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - POLO Sport Club  2018/11/25  2-9
  2017/2018
     Ellenőr 184
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - UVSE  2017/10/11  19-7
          BVSC-Zugló - FTC PQS Waterpolo  2017/10/28  3-13
          DEBRECEN - VasasPlaket  2017/12/16  10-10
          CONTITECH SZEGED - PannErgy-MVLC  2018/02/21  5-18
          PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2018/04/21  5-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKE SC - Szolnoki Dózsa  2017/09/30  13-8
          MAFC "112" - HVSC  2017/10/14  13-13
          MAFC "112" - Kaposvári VK  2017/10/28  19-11
          Kaposvári VK - HVSC  2017/11/04  13-5
          UVSE - KVSE  2017/11/18  8-6
          MAFC "112" - KVSE  2017/12/02  7-16
          ASI DSE - Racionet Honvéd  2018/02/24  11-5
          YBL WPC - Szolnoki Dózsa  2018/02/24  12-3
          BVSC-Zugló - KVSE  2018/03/03  4-5
          Dunakanyar - DVSE  2018/03/07  11-14
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/24  10-11
          MAFC "112" - Neptun VSC  2018/03/24  8-15
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Győri VSE  2017/10/07  13-4
          PÁPAI SE - FVSE  2017/10/07  4-15
          Soproni VSE - KVSE  2017/10/07  2-10
          FVSE - TVSE  2017/10/07  9-6
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/07  12-5
          KVSE - PÁPAI SE  2017/10/07  21-10
          SZUVTE BT - FTC Vízilabda  2018/04/14  11-17
          TVSE - Diósgyőri Várfürdő  2018/04/14  10-10
          Diósgyőri Várfürdő - SZUVTE BT  2018/04/14  11-12
          TVSE - FTC Vízilabda  2018/04/14  7-14
          Vidám Vizilovak - Egri Vízmű  2018/05/26  11-14
          Honvéd - KPS - CRISUL MASTERS  2018/05/26  9-12
          Egri Vízmű - CRISUL MASTERS  2018/05/26  14-13
          Vidám Vizilovak - Honvéd - KPS  2018/05/26  9-8
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - HKPSE  2017/10/01  0-5
          Ceglédi VSE - Oázis Ifi  2017/10/15  14-10
          Szvse - HVSC  2017/10/29  6-14
          Ceglédi VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/31  7-11
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/11/05  16-6
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/12/03  8-10
          AVUS - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/10  15-6
          DVSE - AVUS  2017/12/17  11-7
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/02/03  6-14
          UVSE - DVSE  2018/02/18  8-11
          YBL WPC - Dunakanyar Waerpolo  2018/02/25  14-8
          UVSE - TVSE  2018/03/25  22-7
          Oázis Ifi - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/15  20-8
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2018/04/22  14-11
          HKPSE - Hírös Sport - KESI  2018/04/29  18-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - Honvéd KPS  2017/10/01  0-5
          Ceglédi VSE - Oázis SC Serdülő  2017/10/15  14-7
          Szvse - HVSC  2017/10/29  7-11
          Ceglédi VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/31  5-11
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/11/05  16-6
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/12/03  9-5
          AVUS - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/10  5-7
          DVSE - AVUS  2017/12/17  16-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/02/03  9-6
          UVSE I. - DVSE  2018/02/18  18-11
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  4-16
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2018/02/25  13-8
          UVSE I. - TVSE  2018/03/25  20-3
          UVSE II. - HUVK SE II  2018/03/25  24-4
          Oázis SC Serdülő - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/15  10-12
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2018/04/22  10-6
          Honvéd KPS - Hírös Sport - KESI  2018/04/29  7-15
          Váci VSE - KVSE  2018/05/20  10-2
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - Honvéd KPS  2017/10/01  0-5
          Ceglédi VSE - Oázis SC Gyerek  2017/10/15  11-13
          Szvse - HVSC  2017/10/29  12-7
          Ceglédi VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/31  12-13
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/11/05  20-4
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/12/03  13-17
          AVUS - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/10  7-9
          DVSE - AVUS  2017/12/17  9-12
          Invictus SC - BFSE  2018/01/28  11-12
          Komáromi VSE - Balaton VK  2018/01/28  7-20
          Sportliget S.E. - ASI DSE  2018/01/28  0-16
          Soproni VSE - Aquaworm  2018/01/28  21-1
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/02/03  8-7
          UVSE I. - DVSE  2018/02/18  25-7
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  5-15
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2018/02/25  5-11
          UVSE I. - TVSE  2018/03/25  26-1
          UVSE II. - HUVK SE II  2018/03/25  34-1
          Oázis SC Gyerek - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/15  10-14
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2018/04/22  6-7
          Honvéd KPS - Hírös Sport - KESI  2018/04/29  4-10
          Váci VSE - KVSE  2018/05/20  11-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2017/09/16  3-11
          POLO Sport Club - Cápa VK  2017/10/14  0-23
          Aquaworm WP Göd - Crisul Oradea I.  2017/10/14  1-29
          Honvéd Kölyök Polo S - Vidám Vízilovak VSC  2017/10/14  7-8
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2018/03/24  4-11
          KSI SE - Crisul Oradea I.  2018/03/24  11-12
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/03/24  14-12
          OSC VSE - Oázis SC  2018/03/24  12-5
          OSC VSE - BVSC  2018/06/13  5-11
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC  2017/12/13  17-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - ELTE Vízilabda DSK  2017/09/24  12-3
          Semmelweis VKS - BVSC Heavy Tools  2017/09/24  12-6
          MAFC "112" - Oázis Nonprofit Kft.  2017/10/14  19-4
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2018/02/25  13-18
          Semmelweis VKS - OSC Kft.  2018/03/25  8-6
          YBL WPC - Octopus SE  2018/04/08  9-10
          Oázis SC - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/15  17-9
          RETR-O-SC Közhasznú - Kertészeti Egyetem A  2018/04/22  6-6
          BVSC Heavy Tools - Semmelweis VKS  2018/04/22  5-9
          Vidám Vízilovak VSC - RETR-O-SC Közhasznú   2018/04/29  11-7
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis SC  2018/05/20  7-17
          Komplex Póló Suli SE - Jog-Ászok VSK  2018/05/20  15-11
          BVSC Heavy Tools - OSC Kft.  2018/06/10  6-15
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló Sul - UVSE  2017/09/02  7-16
          Tatabányai Vízmű SE - BVSC  2017/09/02  3-19
          HUVK SE - Hírős Sport Nonprofi  2017/09/02  11-7
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2017/09/02  15-4
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2017/10/14  3-11
          Progress Oradea - OSC VSE  2018/03/03  12-15
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2018/03/03  15-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Új-Hullám SE  2017/12/02  28-2
          Honvéd-Érd - Kistarcsa  2017/12/02  3-18
          Győri VSE - Komplex Póló Suli Sp  2017/12/02  5-0
          MVLC - Fehérvár Vízilabda S  2017/12/02  10-3
          UVSE I - FTC Utánpótlás  2018/03/10  7-8
          Hírös Sport Nonprofi - BVSC  2018/03/10  6-14
          Szegedi VPS - KSI SE  2018/03/10  11-10
          Kaposvár Vízilabda K - OSC VSE  2018/03/10  5-10
          Oxigén Úszó és Sport - Bókay - KSI  2018/05/05  10-10
          Honvéd-Érd - Sport és Szabadidő K  2018/05/05  8-9
          Új-Hullám SE - UVSE II.  2018/05/05  7-16
          Komplex Póló Suli Sp - OSC VSE II.  2018/05/05  0-24
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Kaposvár Vízilabda K  2017/10/28  7-3
          Piranha-Kópé - Kanizsa Vízilabda Sp  2017/10/28  5-14
          PSN Zrt. - HUVK SE  2017/10/28  13-9
          HUVK SE - Kaposvár Vízilabda K  2017/11/25  11-5
          KSI SE - FTC Utánpótlás II.  2017/11/25  19-1
          PSN Zrt. - Kanizsa Vízilabda Sp  2017/11/25  14-7
          UVSE - HUVK SE  2018/02/10  5-10
          BVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2018/02/10  14-3
          FTC Utánpótlás - PSN Zrt.  2018/02/10  10-6
          PSN Zrt. - OSC VSE  2018/02/17  13-9
          UVSE - AVUS  2018/02/17  5-7
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2018/02/17  12-3
          KSI SE - PSN Zrt.  2018/04/28  6-6
          OSC VSE - HUVK SE  2018/04/28  2-8
          Hírös Sport Nonprofi - FTC Utánpótlás  2018/04/28  6-15
          BVSC - AVUS  2018/04/28  18-2
          Kópé UVSE - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/28  4-12
          Oázis SC - Fehérvár Vízilabda S  2018/06/16  10-7
          Győri VSE - Kaposvár Vízilabda K  2018/06/16  6-17
          Honvéd-Érd - KSI SE II.  2018/06/16  3-10
          Honvéd-Érd - KSI SE II.  2018/06/16  3-10
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - UVSE II.  2018/02/04  
          HUVK SE - KSI SE  2018/02/04  
          Bókay - KSI - FTC Utánpótlás  2018/02/04  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKPS - Racionet Honvéd  2018/01/11  1-27
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - BVSC-Zugló  2018/02/04  16-5
          1427 VSE - Oázis SC  2018/02/04  4-16
       2017. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm WP Göd - Hírös Sport Nonprofi  2017/08/26  0-32
          Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás  2017/08/26  7-18
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - CVK Ú-VSE  2018/03/11  10-16
          Győri VSE - VUA  2018/03/11  13-4
          PSN Zrt. Sportiskola - CVK Ú-VSE  2018/03/11  11-7
          Soproni VSE - Győri VSE  2018/03/11  8-15
          VUA - PSN Zrt. Sportiskola  2018/03/11  8-14
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club 2005 - Velence Plus B  2018/05/19  8-4
          VUA - BFSE  2018/05/19  10-18
          Füred - POLO Sport Club 2005  2018/05/19  5-10
          Velence Plus B - VUA  2018/05/19  9-10
          BFSE - Füred  2018/05/19  15-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Margitsziget  2017/10/21  5-4
          SZTE T&N - FTC  2017/11/25  4-11
          Racionet Honvéd - Hungerit Szentes  2018/01/13  6-21
          UVSE - Hungerit Szentes  2018/02/07  14-6
          UVSE Margitsziget - SZTE T&N  2018/04/06  6-13
          UVSE - FTC  2018/04/07  11-4
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE  2017/12/09  10-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE-YORDO  2018/02/04  11-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2018/02/11  2-16
          DFVE-YORDO - ZF-Eger  2018/05/06  8-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE-YORDO  2018/02/04  11-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2018/02/11  11-9
          DFVE-YORDO - ZF-Eger  2018/05/06  15-7
          DFVE-YORDO - BVSC-Zugló  2018/06/10  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ecorgan-Csongrád  2017/12/03  2-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE-YORDO  2018/02/04  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2018/02/11  7-6
          DFVE-YORDO - ZF-Eger  2018/05/06  12-14
  2016/2017
     Ellenőr 191
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - EBP Tatabánya  2016/10/08  18-4
          EBP Tatabánya - Kaposvári VK  2016/10/15  8-6
          ZF-Eger - Racionet H  2016/10/19  11-7
          DVSE - SZVSC  2016/10/22  7-23
          Racionet H - EBP Tatabánya  2016/11/05  9-7
          ZF-Eger - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/14  10-7
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/15  13-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2017/04/29  9-7
          DVSE - PVSK Mecsek- Füszért  2017/05/06  13-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - Kanizsa VSE  2016/09/29  12-7
          Racionet H - Dunakanyar Waterpolo  2016/11/10  17-8
          EKF SC - SZVSC  2017/03/25  17-9
          NEPTUN VSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/25  15-12
          Racionet H - ASI DSE  2017/04/01  11-9
          DVSE - Alfa SC - ESMTK  2017/05/06  12-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2017/05/20  7-13
          Ceglédi VSE - ASI DSE  2017/06/10  11-13
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/04/08  4-10
          KVSE - Győri VSE  2017/04/08  5-8
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/08  3-8
          Győri VSE - Pápai SE  2017/04/08  20-10
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2017/04/08  18-4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  11-13
          BVSC-Zugló - DVSE  2016/10/16  20-6
          FTC Vízilabda - TVSE  2016/10/30  11-7
          Rossmann SZVPS - Legrand-Szentes  2016/12/18  7-10
          Rossmann SZVPS - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/02/05  14-13
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2017/02/12  22-6
          Honvéd KPS - Százhalombattai VSE.  2017/02/19  12-9
          DVSE - Legrand-Szentes  2017/05/21  7-10
          Kaposvári VK - Rossmann SZVPS  2017/06/04  11-9
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  6-14
          BVSC-Zugló - DVSE  2016/10/16  14-13
          FTC Vízilabda - TVSE  2016/10/30  19-8
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2016/11/06  7-10
          FVSE - Kanizsa VSE  2016/12/04  10-7
          Generali SZVPS - Legrand-Szentes  2016/12/18  7-11
          Generali SZVPS - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/02/05  8-10
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2017/02/12  9-11
          Honvéd KPS - Százhalombattai VSE.  2017/02/19  9-13
          DVSE - Legrand-Szentes  2017/05/21  15-10
          Kaposvári VK - Generali SZVPS  2017/06/04  20-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  10-16
          BVSC-Zugló - DVSE  2016/10/16  14-7
          FTC Vízilabda - TVSE  2016/10/30  28-5
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2016/11/06  9-12
          FVSE - Kanizsa VSE  2016/12/04  11-14
          Tiszavirág SZVPS - Legrand-Szentes  2016/12/18  8-7
          Tiszavirág SZVPS - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/02/05  7-9
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2017/02/12  10-9
          Honvéd KPS - Százhalombattai VSE.  2017/02/19  4-21
          DVSE - Legrand-Szentes  2017/05/21  7-9
          Kaposvári VK - Tiszavirág SZVPS  2017/06/04  8-10
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Dunakanyar Waterpolo  2016/09/24  15-2
          OSC VSE - Sportliget SE  2016/09/24  18-4
          Oázis SC - YBL WPC  2016/09/24  21-6
          HUVK SE - JSMA  2016/09/24  29-2
          Cápa VK - Komplex Póló Suli SE  2017/04/01  8-14
          JSMA - Dunaújvárosi Főiskol  2017/04/01  4-4
          Dunakanyar Waterpolo - Bókay - KSI  2017/04/01  14-1
          Sportliget SE - YBL WPC  2017/04/01  10-11
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2016/10/15  17-13
          Sportliget SE - Új-Hullám SE  2016/10/15  4-10
          Oázis SC - OSC VSE  2016/10/15  5-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Kertészeti Egyetem A  2016/11/13  4-5
          Oázis 2 - HETE  2016/11/20  3-13
          Oázis SC - Jog-Ászok VSK  2016/11/20  10-11
          Kertészeti Egyetem A - OSC Kft.  2016/11/27  11-10
          MAFC-BME - YBL WPC  2016/11/27  5-8
          OSC VSE - Kertészeti Egyetem A  2017/03/05  11-5
          Octopus SE - Kertészeti Egyetem A  2017/04/09  13-6
          UVSE - MAFC-BME  2017/05/21  13-8
          Oázis SC - Semmelweis VKS  2017/05/21  8-6
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZIE-Főnix - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/21  1-25
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/21  10-14
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/09/24  24-4
          Aquaworm Waterpolo G - Városgazda Utánpótlá  2017/03/04  1-16
          ESMTK - Honvéd Kölyök Polo S  2017/03/04  4-25
          Budapesti Honvéd-Érd - Győri VSE  2017/03/04  5-6
          FTC Utánpótlás - Új-Hullám SE Dorog  2017/03/04  17-4
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - HUVK SE  2016/10/08  2-22
          Kistarcsa - KSI SE  2016/10/08  0-29
          Bókay - KSI - Ceglédi Úszó és Vízi  2016/10/08  10-3
          UVSE I. - KSI SE  2017/04/29  8-12
          Dunakanyar Waterpolo - HUVK SE  2017/04/29  10-19
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/04/29  8-11
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE I.  2017/04/29  6-20
          UVSE II. - YBL WPC  2017/05/07  9-7
          OSC VSE - HUVK SE II.  2017/05/07  7-5
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE II.  2017/05/07  3-13
          Kistarcsa - OSC VSE  2017/05/07  4-16
          YBL WPC - HUVK SE II.  2017/05/07  5-5
          Ceglédi Vasutas Spor - Kistarcsa  2017/05/07  3-9
          Bókay - KSI - Ceglédi Úszó és Vízi  2017/06/10  8-5
          Bókay - KSI - Új-Hullám SE  2017/06/10  5-7
          Vidám Vízilovak Vízi - OSC VSE II.  2017/06/10  14-11
          Új-Hullám SE - Danubius POLO  2017/06/10  7-5
          Ceglédi Úszó és Vízi - OSC VSE II.  2017/06/10  4-30
          Danubius POLO - Vidám Vízilovak Vízi  2017/06/10  4-22
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II. - YBL WPC  2016/10/22  5-10
          Oázis SC - Tatabányai Vízmű Spo  2016/10/22  7-23
          Győri VSE - Angyalföldi Sportisk  2016/10/22  9-13
          Százhalombatta - Bókay - KSI  2016/11/19  31-0
          HUVK SE - Budafóka XXII. ker.   2016/11/19  22-3
          HUVK SE - Budafóka XXII. ker.   2016/11/19  22-3
          KSI SE II. - AVUS  2016/11/19  5-10
          HUVK SE II. - BVSC-Zugló  2016/11/19  3-26
          Tatabányai Vízmű Spo - YBL WPC  2016/11/19  19-4
          Oázis SC - Angyalföldi Sportisk  2016/11/19  6-6
          Váci Vízilabda Sport - Sport és Szabadidő K  2016/12/17  19-4
          KSI SE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/12/17  25-2
          Hírös Sport Nonprofi - Velencei-tavi UVE  2016/12/17  28-1
          KSI SE II. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/05/20  11-3
          Százhalombatta - Kópé UVSE  2017/05/20  5-24
          Oázis SC - PSN Zrt.  2017/05/20  8-13
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE  2017/05/20  6-13
          Budafóka XXII. ker. - YBL WPC  2017/06/17  11-6
          Fehérvár Vízilabda S - Budafóka XXII. ker.   2017/06/17  10-16
          YBL WPC - Győri VSE  2017/06/17  3-10
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - Oázis 2  2016/09/17  29-0
          FTC Utánpótlás II. - Angyalföldi Sportisk  2016/09/17  5-16
          Kaposvár Vízilabda K - Fehérvár Vízilabda S  2016/10/01  17-3
          Oázis SC - UVSE  2016/10/01  5-11
          Százhalombatta - Bp. Honvéd SE - Érd  2016/10/01  16-3
          AVUS - Hírös Sport Nonprofi  2016/10/01  19-4
          YBL WPC - Fehérvár Vízilabda S  2016/11/26  7-3
          FTC Utánpótlás - Kaposvár Vízilabda K  2016/11/26  13-2
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2017/02/18  3-4
          FTC Utánpótlás II. - Kópé UVSE  2017/02/18  3-4
          Vidám Vízilovak Vízi - Polo SC.VGA  2017/02/18  5-0
          HUVK SE - HUVK SE II.  2017/04/18  22-0
          Kaposvár Vízilabda K - Oázis SC  2017/04/18  8-10
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2017/04/18  13-1
          Kaposvár Vízilabda K - HUVK SE II.  2017/04/18  22-0
          Aquaworm Waterpolo G - UVSE II.  2017/06/03  3-11
          Oázis 2 - Százhalombatta  2017/06/03  5-10
          UVSE II. - Fehérvár Vízilabda S  2017/06/03  5-9
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - TVSE  2016/11/03  19-16
          UVSE - PSN Zrt.  2016/11/16  7-8
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - Kertészeti Egyetem A  2017/01/22  7-10
          BVSC - Vidám Vízilovak ifi  2017/01/22  11-16
          Neptun VSC - Kertészeti Egyetem A  2017/02/11  19-5
          Vidám Vízilovak VSC - UVSE  2017/02/11  12-11
          Angyalföldi SI DSE - Vidám Vízilovak ifi  2017/02/11  19-7
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - Pápai SE  2017/01/28  3-20
          Szekszárdi SKV - VUA  2017/01/28  10-13
          Pápai SE - Balaton VK  2017/01/28  5-8
          VUA - Velence  2017/01/28  25-6
          Balaton VK - Szekszárdi SKV  2017/01/28  17-8
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Szekszárdi SKV  2016/12/03  18-3
          Kaposvári VK - Mohács 1  2016/12/03  17-5
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK  2016/12/03  2-21
          Mohács 1 - FVSE  2016/12/03  11-20
       DVL Gyermek "B" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - Kaposvári VK  2016/12/10  8-14
          KVSE - Váci VSE  2016/12/10  6-12
          Szekszárdi SKV - Mohács 2  2016/12/10  8-21
          Váci VSE - KVSE  2017/06/11  22-3
          Soproni VSE - HUVK SE  2017/06/11  9-4
          Kaposvári VK - Váci VSE  2017/06/11  8-5
          Soproni VSE - BFSE  2017/06/11  7-19
       DVL Baby "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Kaposvár-Balaton  2016/12/04  15-5
          DFVE - PSN Zrt.  2016/12/04  3-15
          KVSE - FVSE  2016/12/04  13-3
          Piranha VSE - Kaposvár-Balaton  2017/04/30  7-9
          DFVE - FVSE  2017/04/30  4-5
          AVUS 2. - Soproni VSE  2017/04/30  14-7
          DFVE - Piranha VSE  2017/04/30  8-7
          Soproni VSE - Kaposvár-Balaton  2017/04/30  9-11
          AVUS 2. - FVSE  2017/04/30  6-11
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKE - UVSE  2017/01/07  12-1
          Szegedi V. T&N SZTE - UVSE Kft.  2017/03/01  6-20
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2017/04/10  8-5
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - ASI DSE  2016/11/13  9-7
          Bánki VSE - DSC-SI  2016/11/13  8-10
          HVSC - BVSC-Zugló  2016/11/13  7-8
          ASI DSE - DSC-SI  2016/12/11  7-4
          III. Kerületi TVE - HVSC  2016/12/11  7-5
          BVSC-Zugló - DSC-SI  2016/12/11  6-7
          DSC-SI - Bánki VSE  2017/04/16  8-5
          ASI DSE - III. Kerületi TVE  2017/04/16  5-7
          DSC-SI - ASI DSE  2017/04/16  7-10
          BVSC-Zugló - HVSC  2017/05/02  19-5
          HVSC - III. Kerületi TVE  2017/05/02  8-13
          BVSC-Zugló - Bánki VSE  2017/05/04  13-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2016/10/09  8-15
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  14-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2016/10/09  8-21
          SZNVE Serdülő - FVSE  2017/03/05  15-5
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  20-19
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE Gyerek - FVSE  2017/03/05  24-1
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  9-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Ecorgan-Csongrád  2017/05/20  10-6
  2015/2016
     Ellenőr 161
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - MVLC  2015/09/28  7-8
          BVSC-Zugló - Szolnok  2015/10/10  8-12
          Valdor Szentes - ZF-Eger  2015/11/04  5-16
          Valdor Szentes - ContiTech-Szeged Dia  2015/11/26  8-14
          Racionet Honvéd - FTC-PQS Waterpolo  2016/01/30  2-5
          ZF-Eger - Kaposvári Vízilabda   2016/02/06  11-8
          Kaposvári Vízilabda - EBP Tatabánya  2016/02/18  6-5
          Kaposvári Vízilabda - Valdor Szentes  2016/02/20  7-8
          EBP Tatabánya - DVSE  2016/02/27  9-9
          ZF-Eger - Vasas  2016/03/02  19-9
          Kaposvári Vízilabda - KSI SE  2016/04/09  11-7
          BVSC-Zugló - FTC-PQS Waterpolo  2016/04/20  11-7
          BVSC-Zugló - ContiTech-Szeged Dia  2016/05/11  9-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - HVSC  2015/10/03  13-7
          BVSC- Zugló - UVSE Continental  2015/10/17  11-6
          MAFC "110" - HVSC  2015/10/17  6-10
          Racionet H - Ceglédi Vasutas Spor  2015/11/14  12-8
          UVSE Continental - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/11/21  9-8
          BVSC- Zugló - Ceglédi Vasutas Spor  2015/11/28  12-10
          YBL WPC - MAFC "110"  2016/03/05  9-9
          UVSE Continental - Csabai Csirkefogók V  2016/04/23  16-7
          BVSC- Zugló - YBL WPC  2016/05/07  0-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok 2 - GyAVC  2015/09/26  12-8
          Váci Vízilabda Sport - MVLC Miskolci Vízila  2015/09/26  8-14
          Szolnok 2 - Váci Vízilabda Sport  2015/09/26  6-17
          Fehérvár Póló I. - Vasas Sport Club  2016/06/11  
          Vasas Sport Club - Váci Vízilabda Sport  2016/06/11  
          Váci Vízilabda Sport - Fehérvár Póló I.  2016/06/11  2-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kölyök Póló Suli - YBL Water Polo Club   2015/10/18  4-18
          ZF-Eger - Szentes  2015/10/22  15-14
          BVSC- Zugló - EBP Tatabánya  2015/11/08  13-8
          Racionet H - DVSE  2015/11/22  18-2
          Racionet H - AVUS  2015/12/13  12-10
          KSI SE - BVSC- Zugló  2016/02/14  9-5
          Rossmann SZVPS - UVSE Continental I.  2016/04/03  9-13
          Kaposvári Vízilabda - SZVSC  2016/04/24  9-8
          Kölyök Póló Suli - UVSE Continental II.  2016/05/27  5-15
          Százhalombattai Vízi - Vasas-Continental II  2016/05/27  11-8
          YBL Water Polo Club - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/27  6-11
          Szentes - UVSE Continental I.  2016/05/29  10-15
          Vasas-Continental II - Pécsi Sport Nonprofi  2016/06/05  4-14
          Százhalombattai Vízi - UVSE Continental II.  2016/06/05  9-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo Club - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/11  10-8
          Honvéd KPS - YBL Water Polo Club   2015/10/18  9-6
          ZF-Eger - Szentes  2015/10/22  16-13
          BVSC- Zugló - EBP Tatabánya  2015/11/08  24-6
          RACIONET H - DVSE  2015/11/22  11-18
          RACIONET H - AVUS  2015/12/13  10-7
          KSI SE - BVSC- Zugló  2016/02/14  10-9
          Honvéd KPS - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/02/21  7-6
          Generali SZVPS - UVSE Continental I.  2016/04/03  5-16
          Kaposvári Vízilabda - SZVSC  2016/04/24  9-11
          YBL Water Polo Club - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/27  12-11
          Szentes - UVSE Continental I.  2016/05/29  11-15
          Kanizsa Vízilabda Sp - Pécsi Sport Nonprofi  2016/06/05  6-9
          Százhalombattai Vízi - UVSE Continental II.  2016/06/05  7-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - MVLC Miskolci Vízila  2015/10/04  11-6
          YBL Water Polo Club - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/11  13-10
          Honvéd KPS - YBL Water Polo Club   2015/10/18  3-22
          ZF-Eger - Szentes  2015/10/22  11-13
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2015/11/08  18-10
          RACIONET H - DVSE  2015/11/22  12-11
          RACIONET H - AVUS  2015/12/13  12-10
          KSI SE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/02/14  15-8
          Honvéd KPS - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/02/21  4-15
          Fehérvár Póló Sport - Százhalombattai Vízi  2016/03/23  12-14
          Szokody Academy SZVP - UVSE Continental I.  2016/04/03  5-15
          Kaposvári Vízilabda - SZVSC  2016/04/24  6-14
          HVSC - Csabai Csirkefogók V  2016/05/15  7-6
          Szentes - UVSE Continental I.  2016/05/29  9-12
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - Sportliget SE  2015/10/18  13-13
          Octopus SE - MAFC-BME  2015/10/25  11-9
          Sportliget SE - MAFC-BME  2015/11/01  13-7
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2015/11/01  11-9
          YBL WPC - ELTE Vízilabda DSK  2015/11/01  16-8
          Faterpóló VSE - Oázis SC  2015/12/06  8-10
          OSC VSE - Semmelweis VKS  2016/03/06  10-9
          Semmelweis VKS - Faterpóló VSE  2016/04/03  16-4
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2016/04/10  11-10
          Sportliget SE - RETR-O-SC Közhasznú   2016/04/10  6-5
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2016/04/17  8-7
          Faterpóló VSE - Sportliget SE  2016/04/17  9-12
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velencei-tavi UVE - BVSC-Póló Zugló  2015/12/12  4-28
          Új-Hullám SE - Győri VSE  2015/12/12  7-2
          OSC VSE - KSI SE  2015/12/12  5-11
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2015/12/12  7-11
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2015/11/08  12-11
          BVSC-Zugló - Budaörsi UVVSE  2016/04/03  12-9
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2016/04/10  18-3
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - Bókay-KSI  2015/11/21  19-3
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/04/16  11-19
          OSC VSE - Balaton Vízilabda Kl  2016/04/16  17-2
          BVSC-Póló Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2016/04/16  13-8
          Városgazda Utánpótlá - Komplex-ASI  2016/05/21  5-11
          Bókay-KSI - Honvéd Kölyök Polo S  2016/05/21  7-8
          Sportliget SE - Városgazda Utánpótlá  2016/05/21  9-4
          Komplex-ASI - Bókay-KSI  2016/05/21  8-5
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - Tatabányai Vízmű Spo  2015/09/30  14-4
          UVSE Continental - HUVK SE  2015/11/11  8-6
          Aquaworm Kft - BVSC-Póló leány  2015/11/28  1-39
          BVSC-Póló leány - Bókay - KSI  2016/04/02  4-7
          Aquaworm Kft - Új-Hullám SE  2016/04/02  3-23
          BVSC-Póló Zugló II. - HUVK SE II.  2016/04/02  8-11
          Budapesti Honvéd Spo - Domino Avus  2016/04/02  5-16
          Vidám Vízilovak Vízi - Kópé UVSE  2016/05/28  15-5
          HUVK SE II. - BVSC-Póló leány  2016/06/04  11-7
          Bókay - KSI - Aquaworm Kft  2016/06/04  30-2
          Domino Avus - BVSC-Póló Zugló II.  2016/06/04  12-7
          Aquaworm Kft - Új-Hullám SE  2016/06/04  3-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - Honvéd UVKSE  2015/09/12  8-9
          UVSE Continental I. - Hírös Sport Nonprofi  2015/09/12  20-2
          FTC Utánpótlás - ASI-Vasas I.  2015/09/12  14-6
          KSI SE - Domino Avus  2015/09/12  19-5
          Mentalfitol SZVPS - Budafóka XXII. ker.   2015/10/31  23-7
          Oázis SC - Kaposvár Vízilabda K  2015/10/31  11-3
          OSC VSE - SZENTENDREI KÓPÉ  2015/10/31  4-10
          Dunaújvárosi Főiskol - Százhalombatta  2015/10/31  18-7
          Kaposvár Vízilabda K - Balaton VK  2016/02/13  31-0
          Bókay - KSI - Százhalombatta  2016/02/13  3-12
          Balaton VK - OSC VSE II.  2016/02/13  8-10
          ASI-Vasas II. - UVSE Continental II.  2016/02/13  5-11
          Dunaújvárosi Főiskol - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/02/27  14-4
          Domino Avus - FVSE  2016/02/27  10-6
          OSC VSE II. - Százhalombatta  2016/02/28  2-16
          Bókay - KSI - UVSE Continental II.  2016/02/28  8-14
          UVSE Continental II. - Balaton VK  2016/02/28  5-0
          Százhalombatta - Budafóka XXII. ker.   2016/02/28  17-14
          SZENTENDREI KÓPÉ - BVSC-Póló Zugló  2016/05/07  11-21
          Mentalfitol SZVPS - FTC Utánpótlás  2016/05/07  7-9
          Oázis SC - ASI-Vasas I.  2016/05/07  4-7
          KSI SE - UVSE Continental I.  2016/05/07  13-7
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Pécsi Sport Nonprofi  2015/11/18  7-18
          UVSE Continental - AVUS  2015/11/18  20-7
          Kaposvári Vízilabda - Pécsi Sport Nonprofi  2015/11/18  9-17
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE Continental  2015/12/05  10-2
          KSI SE II. - Vodafone Pólósuli  2015/12/05  3-6
          Százhalombatta - Sport és Szabadidő K  2015/12/05  22-2
          Kaposvár Vízilabda K - Cívis Póló VSE  2015/12/05  4-19
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/04/09  3-5
          BVSC-Póló Zugló - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/09  3-4
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2016/04/09  3-12
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - ASI DSE  2016/01/17  9-14
          Sportliget SE - UVSE Continental  2016/01/17  4-18
          Budaörsi UVVSE - UVSE Continental  2016/02/07  8-21
          Kertészeti Egyetem A - Neptun VSC  2016/02/07  6-11
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Úszó, -Vízilabd - TVSE Vízilabda Kft.  2015/10/03  11-1
          UVSE Vízilabda Kft. - SZNVE  2015/10/21  16-6
          Kópé Úszó, -Vízilabd - KVE  2016/01/30  14-7
          UVSE Vízilabda Sport - SZNVE  2016/04/23  10-17
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Bánki VSE  2015/10/17  6-5
          HVSC - DSC-SI  2015/10/17  10-13
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE Vízilabda Kft.  2015/11/28  4-8
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - UVSE Continental I.  2015/12/19  5-13
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2016/04/10  11-5
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - UVSE Continental  2015/12/19  8-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2016/04/10  6-10
          EBP Tatabánya - Szentes  2016/06/12  7-8
          UVSE Continental - POLO SC  2016/06/12  9-10
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Győri VSE  2015/10/04  2-33
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2016/04/10  13-12
          HVSC - Fehérvár Póló Sport   2016/05/15  21-6
  2014/2015
     Ellenőr 141
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tiszavirág Szeged - UVSE-Hunguest H.  2014/10/18  16-10
          Szolnok - UVSE-Hunguest H.  2014/11/05  18-5
          Valdor Szentes - Tiszavirág Szeged  2014/11/15  11-12
          A-HÍD OSC - Valdor Szentes  2014/11/25  25-13
          Kaposvári VK - Valdor Szentes  2015/01/10  13-12
          Szolnok - Valdor Szentes  2015/01/24  16-7
          Valdor Szentes - ZF-Eger  2015/02/25  9-14
          KSI SE - RACIONET Honvéd  2015/03/14  6-5
          A-HÍD OSC - Kaposvári VK  2015/03/21  11-10
          ZF-Eger - KSI SE  2015/03/28  17-4
          KSI SE - PVSK-MECSEK F.  2015/05/03  15-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - YBL Water Polo C  2014/11/08  10-9
          Tatabányai Vízmű - Tiszavirág SZVPS  2014/11/22  14-6
          Szolnok - Neptun VSC  2014/11/29  16-9
          BVSC- Zugló - Honvéd UVKSE  2014/12/06  10-11
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű  2015/02/14  12-14
          Tatabányai Vízmű - YBL Water Polo C  2015/03/28  11-10
          YBL Water Polo C - HVSC  2015/04/11  16-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Tatabányai Vízmű  2015/06/13  10-13
          Szolnok 2 - Főnix  2015/06/13  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - KESI  2014/09/14  20-8
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2014/11/09  8-17
          BVSC- Zugló - DOMINOAVUS  2014/11/23  27-3
          Tatabányai Vízmű - DOMINOAVUS  2014/12/14  8-5
          Kaposvári Vízila - Százhalombattai   2015/02/15  15-4
          HKPS - Kaposvári Vízila  2015/02/22  2-26
          Ceglédi Vasutas - Szolnok  2015/03/22  10-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - KESI  2014/09/14  9-6
          UVSE II. - KVSE  2014/10/19  20-5
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2014/11/09  5-14
          A-Híd OSC - KVSE  2014/11/16  23-4
          BVSC- Zugló - Aligátor Vízilab  2014/11/23  9-4
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2014/12/14  11-5
          HKPS - Kaposvári Vízila  2015/02/22  7-6
          Ceglédi Vasutas - Szolnok  2015/03/22  5-18
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - KESI  2014/09/14  10-3
          YBL Water Polo C - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/10/19  20-10
          UVSE II. - KVSE  2014/10/19  17-3
          YBL Water Polo C - Balaton VK  2014/11/02  28-6
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2014/11/09  4-17
          Oázis Sport Club - KVSE  2014/11/16  8-7
          BVSC-PÓLÓ - Aligátor Vízilab  2014/11/23  10-9
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2014/12/14  8-11
          Kaposvári Vízila - Százhalombattai   2015/02/15  17-11
          HKPS - Kaposvári Vízila  2015/02/22  7-24
          Ceglédi Vasutas - Szolnok  2015/03/22  11-10
          Váci Vízilabda S - MVLC Miskolci Ví  2015/04/07  18-12
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Semmelweis VKS - Faterpóló VSE  2014/10/19  13-9
          RETR-O-SC Közhas - YBL WPC  2014/11/02  12-11
          ELTE Vízilabda D - Vidám Vízilovak   2014/11/02  5-16
          Budaörsi UVVSE - Semmelweis VKS  2014/11/02  6-7
          Komplex Póló Sul - MAFC-BME  2014/11/02  7-5
          MAFC - Schönherz - Sportliget SE  2014/11/09  8-14
          Komplex Póló Sul - Oázis SC  2014/11/09  15-10
          Oázis SC - MAFC-BME  2014/11/16  9-7
          Oázis SC - Bánki SundayBoys  2014/12/07  12-8
          YBL WPC - Semmelweis VKS  2014/12/07  8-5
          RETR-O-SC Közhas - Budaörsi UVVSE  2015/02/22  13-9
          ELTE Vízilabda D - Semmelweis VKS  2015/02/22  10-13
          Sportliget SE - RETR-O-SC Közhas  2015/03/22  8-6
          1427 VSE - Oázis SC  2015/03/22  7-10
          MAFC - Schönherz - RETR-O-SC Közhas  2015/04/12  9-17
          MAFC-BME - BVSC Tipo-HeavyT  2015/05/03  5-7
          Budaörsi UVVSE - Komplex Póló Sul  2015/06/14  10-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Fői - Sportliget SE  2015/06/07  9-5
          FTC Utánpótlás - Uj-Hullám SE  2015/06/07  5-10
          Bókay - KSI - Sportliget SE  2015/06/07  21-5
          Dunaújvárosi Fői - FTC Utánpótlás  2015/06/07  11-19
          Uj-Hullám SE - Bókay - KSI  2015/06/07  11-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Új-Hullám SE  2014/12/06  23-2
          Vasas Sport Club - Váci Vízilabda S  2014/12/06  21-6
          BVSC-Póló - Sportliget SE  2014/12/06  5-0
          Váci Vízilabda S - Oázis SC  2014/12/06  10-14
          Sportliget SE - KSI SE  2014/12/06  0-5
          Oázis SC - BVSC-Póló  2014/12/06  6-21
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Oázis SC  2015/02/21  17-6
          Százhalombatta - BVSC-Póló  2015/02/21  12-16
          UVSE - Cívis Póló VSE  2015/02/21  13-8
          OSC VSE - UVSE II.  2015/04/11  5-12
          Komplex Póló SE - YBL WPC  2015/04/11  5-14
          Kópé Utánpótlás - Angyalföldi Spor  2015/04/11  21-3
          Új-Hullám SE - Sportliget Sport  2015/04/11  8-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - OSC gy  2014/11/22  17-6
          Angyalföldi Spor - Hírös Sport Nonp  2014/11/22  4-22
          Budafóka XXII. k - Tatabányai Vízmű  2015/02/14  2-30
          MVLC - Balaton VK  2015/02/14  
          Tatabányai Vízmű - Domino Avus  2015/02/14  16-5
          BVSC-Póló - UVSE  2015/04/04  7-7
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű  2015/04/04  13-8
          KSI SE - Honvéd Utánpótlá  2015/04/04  18-6
          Kópé Utánpótlás - Hírös Sport Nonp  2015/04/04  10-8
          Vasas Sport Club - Kanizsa Vízilabd  2015/05/29  21-9
          Váci Vízilabda S - Vasas Sport Club  2015/05/29  10-12
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - MTK 1888 Vízilab  2014/11/10  29-10
          Kaposvári Vízila - Pécsi Sport Nonp  2014/11/20  16-18
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Avus - Kaposvár VK II.  2014/09/13  18-3
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2014/09/13  13-6
          Bókay - KSI - Oázis SC  2014/09/13  4-7
          Honvéd Utánp. I. - Vidám Vízilovak   2014/09/13  14-2
          Hegyvidék SE - UVSE  2014/09/20  6-16
          Vidám Vízilovak - Kaposvár VK II.  2014/09/20  21-0
          Bókay - KSI - Tatabányai Vízmű  2014/09/20  3-21
          Honvéd Utánp. I. - Oázis SC  2014/09/20  8-3
          OSC VSE - KSI SE  2014/11/08  0-30
          Kaposvár VK I. - Vodafone Pólósul  2014/11/08  2-13
          Diadal SE - OSC VSE  2014/11/08  0-5
          KSI SE - Kaposvár VK I.  2014/11/08  28-2
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2015/03/08  5-6
          Kópé ÚVSE - Domino Avus  2015/03/08  8-9
          Kaposvár VK I. - Budafóka XXII. k  2015/03/08  11-3
          OSC VSE - Kópé ÚVSE  2015/03/08  11-5
          Vidám Vízilovak - Dunaújvárosi Fői  2015/03/08  12-4
          Oázis SC - Domino Avus  2015/03/08  9-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger-EKF  2014/11/08  5-20
          SZNVE - Dunaújvárosi Fői  2015/02/04  8-16
          UVSE - ASI DSE  2015/02/07  18-4
          KÓPÉ ÚVSE - ASI DSE  2015/02/11  15-7
          BVSC- Zugló - UVSE-Centrál  2015/03/14  5-12
          BVSC- Zugló - ZF-Eger-EKF  2015/03/31  14-8
          KÓPÉ ÚVSE - UVSE  2015/05/04  8-11
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC- Zugló  2014/10/11  6-15
          Hungerit Szentes - ASI DSE  2014/10/11  34-1
          UVSE-Centrál - Hungerit Szentes  2014/10/12  14-7
          BVSC- Zugló - ASI DSE  2014/10/12  28-2
          BVSC- Zugló - UVSE-Centrál  2014/10/12  12-9
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - Szentes  2014/10/19  7-9
          UVSE - ASI DSE  2014/12/07  17-3
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - Szentes  2014/10/19  4-7
          Tatabányai Vízmű - KESI  2014/11/09  9-9
          BVSC-PÓLÓ - H POLO  2014/11/23  7-13
          Fehérvár Póló Sp - DFVE  2014/11/30  7-20
          UVSE - Fehérvár Póló Sp  2014/12/07  24-2
          H POLO - HVSC  2014/12/07  24-4
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger  2014/11/08  16-12
          Vidám VVSE - HVSC  2015/01/18  9-7
          UVSE - ZF-Eger  2015/02/07  11-8
          UVSE - BVSC-PÓLÓ  2015/02/21  20-5
          DFVE - H POLO  2015/02/21  6-18
          UVSE - DFVE  2015/02/23  15-4
          BVSC-PÓLÓ - ZF-Eger  2015/03/14  5-16
          Tatabányai Vízmű - DFVE  2015/03/28  18-2
     Időmérő 6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - BVSC Tipo-HeavyT  2015/06/14  9-13
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - UVSE-Centrál  2014/10/11  1-34
          Hungerit Szentes - BVSC- Zugló  2014/10/11  11-10
          UVSE-Centrál - UVSE   2014/10/11  23-3
          ASI DSE - UVSE   2014/10/12  4-13
          UVSE - Hungerit Szentes  2014/10/12  8-21
  2013/2014
     Időmérő 7
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC-ÚJBUDA - YBL Waterpolo C  2013/09/28  17-9
          BVSC- Zugló - YBL Waterpolo C  2013/10/19  16-7
          YBL Waterpolo C - KSI SE  2013/11/30  8-14
          LACTIV-Vasas - OSC-ÚJBUDA  2014/01/10  16-9
          RACIONET HONVÉD - OSC-ÚJBUDA  2014/04/05  12-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Tatabányai Vízmű  2013/09/22  17-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Hungerit-Szentes  2013/10/19  8-14
     Titkár 3
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LACTIV-Vasas - Valdor Szentes  2013/11/23  10-5
          YBL Waterpolo C - Kaposvári VK  2014/03/22  11-16
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Tatabányai Vízmű  2013/09/22  20-13
     Ellenőr 148
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Waterpolo C - OSC-ÚJBUDA  2014/01/25  6-17
          KSI SE - DIAPOLO Szeged  2014/02/22  9-22
          OSC-ÚJBUDA - BVSC- Zugló  2014/03/22  14-14
          DIAPOLO Szeged - ZF-Eger  2014/04/23  8-10
          Valdor Szentes - YBL Waterpolo C  2014/05/03  20-10
          BVSC- Zugló - Kaposvári VK  2014/05/10  12-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - BVSC- Zugló  2013/09/28  9-8
          UVSE - Csabai Csirkefog  2013/10/12  23-6
          Érd-MAFC - Ceglédi Vasutas   2013/10/19  10-10
          Tatabányai Vízmű - PVSK-PSN  2013/11/23  16-7
          PVSK-PSN - Csabai Csirkefog  2014/05/31  12-4
          Csabai Csirkefog - PVSK-PSN  2014/05/31  11-15
          UVSE - BVSC- Zugló  2014/06/05  13-6
          Tatabányai Vízmű - Szegedi Vizipóló  2014/06/08  12-10
          Szegedi Vizipóló - Tatabányai Vízmű  2014/06/08  7-8
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Lamantinok - Váci Vízilabda S  2013/10/26  17-8
          KEAC - EVSC  2013/10/26  12-11
          Váci Vízilabda S - MVSI  2013/10/26  8-22
          Lamantinok - GyAVC  2013/10/26  16-7
          MVSI - EVSC  2013/10/26  12-11
          KEAC - GyAVC  2013/10/26  16-9
          Vadász Vízilabda - UVSE II.  2013/11/30  6-6
          Pápai SE - DFVE  2013/11/30  6-9
          UVSE II. - KVSE  2013/11/30  17-3
          DFVE - Tatabányai Vízmű  2013/11/30  7-14
          Fehérvár Póló Sp - Vadász Vízilabda  2013/11/30  11-13
          KVSE - Pápai SE  2013/11/30  11-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2013/09/28  14-11
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2013/10/20  12-5
          Szolnok - KESI  2013/11/03  16-12
          Fehérvár Póló Sp - Tatabányai Vízmű  2013/11/10  4-17
          Kölyök Póló Suli - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/03/16  10-10
          Kaposvári Vízila - Debreceni Cívis   2014/04/13  18-6
          Szegedi Vizipóló - BVSC- Zugló  2014/06/01  6-13
          FTC Vízilabda Ut - RACIONET HONVÉD  2014/06/07  10-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Tatabányai Vízmű  2013/09/22  18-8
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2013/09/28  9-8
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2013/10/20  12-12
          MTK 1888 Vízilab - SZVSE  2013/10/27  13-15
          Szolnok - KESI  2013/11/03  22-5
          Fehérvár Póló Sp - Tatabányai Vízmű  2013/11/10  12-11
          Ceglédi Vasutas - Csongrád Városi   2014/03/09  16-7
          Kaposvári Vízila - Debreceni Cívis   2014/04/13  5-5
          Szegedi Vizipóló - BVSC- Zugló  2014/06/01  6-7
          FTC Vízilabda Ut - Debreceni Cívis   2014/06/07  11-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2013/09/28  8-10
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2013/10/20  10-8
          MTK 1888 Vízilab - SZVSE  2013/10/27  16-10
          Szolnok - KESI  2013/11/03  9-16
          Fehérvár Póló Sp - Tatabányai Vízmű  2013/11/10  8-20
          Fehérvár Póló Sp - Váci VSE  2014/02/23  25-5
          Váci VSE - Tatabányai Vízmű  2014/03/02  5-35
          Ceglédi Vasutas - Csongrád Városi   2014/03/09  10-7
          Váci VSE - Aligátor Vízilab  2014/03/16  2-38
          Kölyök Póló Suli - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/03/16  10-15
          Kaposvári Vízila - Honvéd-Up. VKSE  2014/04/13  7-10
          Szegedi Vizipóló - Szentes  2014/06/01  7-12
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd-Up. VKSE  2014/06/07  12-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Bánki VSE  2013/09/29  15-5
          MAFC - Schönherz - HETE  2013/10/19  12-5
          OSC felnőtt - Bókay  2013/10/20  17-6
          Hegyvidék-YBL - Faterpóló VSE  2013/11/24  17-10
          Vecsés - Octopus SE  2013/11/24  16-3
          Semmelweis VKS - Hegyvidék-YBL  2014/03/09  8-7
          OSC felnőtt - Semmelweis VKS  2014/03/16  6-7
          Sportliget SE - Oázis SC  2014/03/23  9-10
          Vecsés - MAFC - Schönherz  2014/04/17  7-11
          Oázis SC - RETR-O-SC Közhas  2014/04/27  10-9
          Budaörsi ÚVVSE - RETR-O-SC Közhas  2014/06/01  13-11
          HETE - 1427Vízilabda SE  2014/06/01  5-8
          ELTE Vízilabda D - Oázis SC  2014/06/01  8-14
          OSC felnőtt - MAFC - Schönherz  2014/06/10  9-6
          BVSC - Hegyvidék-YBL  2014/06/14  11-9
          OSC felnőtt - Hegyvidék-YBL  2014/06/15  8-6
          BVSC - Semmelweis VKS  2014/06/23  12-15
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - MOM Sport Ybl  2013/10/12  19-1
          Uj-Hullám SE - BVSC - Póló - Zu  2013/10/12  1-16
          FTC Utánpótlás - OSC Serdülő  2013/10/12  7-8
          Újpest Vízilabda - Dunaújvárosi Fői  2013/10/12  10-6
          Honvéd UVKSE - Komplex Póló Sul  2013/10/12  17-7
          BVSC - Póló - Zu - OSC Serdülő  2014/03/29  16-9
          FTC Utánpótlás - Újpest Vízilabda  2014/03/29  9-12
          Honvéd UVKSE - KSI SE  2014/03/29  4-8
       Szívós István Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ESMTK - BVSC-Póló Zugló  2013/12/07  1-23
          Újpest Vízilabda - KSI SE  2013/12/07  5-7
          Honv-up. Kispest - Dunaújvárosi Fői  2013/12/07  19-2
          Dunaújvárosi Fői - KSI SE  2013/12/07  2-17
       2013. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVKSE II. - Debreceni Cívis   2013/09/14  4-19
          Honvéd UVKSE I. - Tatabányai Vízmű  2013/09/14  6-7
          Bókay-KSI - Újpest Vízilabda  2013/09/14  5-25
          Debreceni Cívis - BVSC-Póló Zugló  2013/09/14  8-16
          Tatabányai Vízmű - Vasas Sport Club  2013/09/14  10-11
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Debreceni Cívis   2014/03/22  8-7
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2014/03/22  5-6
          Honvéd UVKSE - Kópé ÚVSE  2014/03/22  15-7
          EMLCSKA - Új-Hullám SE  2014/04/12  9-7
          Polo SC - HUVK SE  2014/04/12  1-5
          Cegléd II - EMLCSKA  2014/04/12  12-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - OSC gy  2014/03/08  19-3
          PSN Zrt. - Ceglédi Vasutas   2014/03/08  6-5
          OSC gy - Sportliget Sport  2014/03/08  18-1
          Angyalföldi Spor - Ceglédi Vasutas   2014/04/05  9-2
          Bókay - KSI - PSN Zrt.  2014/04/05  4-7
          OSC gy - Oázis SC  2014/04/05  4-20
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - RACIONET Honvéd  2013/11/27  10-27
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - Diadal SE  2014/03/01  5-3
          Kaposvár Vízilab - Dunaújvárosi Fői  2014/03/01  9-4
          Oázis SC - Vecsés  2014/03/01  20-2
          Ceglédi Vasutas - UVSE II.  2014/03/01  9-5
          Dunaújvárosi Fői - Oázis SC  2014/04/26  4-5
          Vecsés - UVSE II.  2014/04/26  8-11
          Oázis SC - Diadal SE  2014/04/26  9-4
          Ceglédi Vasutas - UVSE II.  2014/04/26  4-5
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - MTK 1888  2014/01/26  10-11
          1427Vízilabda SE - Honvéd UVSE  2014/01/26  3-17
          Oázis SC - Neptun VSC  2014/01/26  6-11
       2013. évi Somóczy Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé ÚVSE - UVSE I.  2013/09/07  7-13
          Honvéd UVKSE - Debreceni Cívis   2013/09/07  10-7
          BVSC-Póló Zugló - Vasas Sport Club  2013/09/07  8-9
          UVSE II. - KSI SE  2013/09/07  3-14
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - H POLO  2013/10/05  25-10
          ZF-Eger - Hungerit-Szentes  2013/11/02  13-8
          DFVE - BVSC- Zugló  2014/02/15  10-6
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - HVSC  2014/05/10  16-4
          Bánki VSE - DSC-SI  2014/05/10  10-9
          HVSC - ASI DSE  2014/05/10  12-9
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Szentes  2013/12/08  0-20
          DFVE - ASI DSE  2014/02/09  37-2
          POLO SC - UVSE I  2014/03/30  4-12
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - UVSE II  2014/04/18  13-5
          UVSE I - SZNVE  2014/04/18  27-4
          DFVE - SZNVE  2014/06/15  25-8
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - POLO SC  2013/10/20  8-20
          Angyalföldi SI D - Szentes  2013/12/08  0-41
          DFVE - Angyalföldi SI D  2014/02/09  20-5
          SZVSE - POLO SC  2014/02/09  10-21
          POLO SC - UVSE  2014/03/30  5-17
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - KESI  2014/04/18  17-4
          POLO SC - Tatabányai Vízmű  2014/04/18  11-5
          UVSE - SZNVE  2014/04/18  31-3
          Tatabányai Vízmű - UVSE  2014/06/08  2-29
          DFVE - SZNVE  2014/06/15  15-8
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - UVSE  2013/09/29  15-18
          Fehérvár Póló Sp - HVSC  2013/11/10  12-9
          DVSI - Szentes  2014/02/15  5-27
          Vecsés SE - GyVSE  2014/03/01  14-8
          POLO SC - HVSC  2014/03/29  36-14
          Vecsés SE - DVSI  2014/04/17  10-8
  2012/2013
     Időmérő 5
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - A-HID Szeged  2012/11/17  10-13
          A-HID Szeged - Szolnoki D-K  2013/05/05  9-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Érd-MAFC - ASI DSE  2012/12/18  3-9
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit S - DF - Mex-Motors  2013/05/02  14-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - Szeged  2013/05/10  22-6
     Titkár 3
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Orvosegyetem SC  2013/01/12  4-7
          Orvosegyetem SC - A-HID Szeged  2013/01/19  7-19
          BVSC- Zugló - Groupama-Honvéd  2013/05/08  6-7
     Ellenőr 122
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - KSI SE  2012/10/13  5-12
          Érd-MAFC - UVSE  2012/10/13  5-13
          KESI - HPVK-ESMTK  2012/11/10  11-11
          BVSC- Zugló - Csabai Csirkefog  2012/11/24  18-6
          KSI SE - ASI DSE  2013/02/18  20-12
          Kanizsa Vízilabd - SZVPS  2013/04/07  15-7
          DEAC - SZVPS  2013/04/20  6-17
          HPVK-ESMTK - BVSC- Zugló  2013/04/27  6-11
          BVSC- Zugló - HPVK-ESMTK  2013/06/01  12-9
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű SC - Ceglédi Vasutas   2012/12/08  14-8
          Váci Vízilabda S - DVSE  2012/12/08  8-17
          Gyöngyösi Alligá - Egri Vízmű SC  2012/12/08  6-19
          Ceglédi Vasutas - Váci Vízilabda S  2012/12/08  3-6
          Gyöngyösi Alligá - DVSE  2012/12/08  5-14
          Egri Vízmű SC - Ceglédi Vasutas   2013/04/20  12-7
          Váci Vízilabda S - DVSE  2013/04/20  2-18
          Gyöngyösi Alligá - Egri Vízmű SC  2013/04/20  7-15
          Ceglédi Vasutas - Váci Vízilabda S  2013/04/20  12-9
          Gyöngyösi Alligá - DVSE  2013/04/20  4-16
          Tatabányai Vízmű - SZTE EHÖK Sport   2013/05/11  10-5
          UVSE - SZUVTE BT  2013/05/11  15-2
          SZTE EHÖK Sport - DVSE  2013/05/11  11-8
          SZUVTE BT - Tatabányai Vízmű  2013/05/11  15-7
          UVSE - DVSE  2013/05/11  20-4
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - BVSC- Zugló  2012/11/18  12-10
          Szolnoki D-K - MTK 1888 Vízilab  2012/11/25  8-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - DVSE  2012/08/29  14-9
          Szentesi Vízilab - BVSC- Zugló  2012/09/16  8-13
          Kaposvári Vízila - BVSC- Zugló  2013/03/03  6-9
          FPSE - Szolnoki D-K  2013/03/13  6-13
          FPSE - Aligátor Vízilab  2013/04/14  8-5
          Kaposvári Vízila - PSN Zrt.  2013/05/12  9-15
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - DVSE  2012/08/29  7-5
          Szentesi Vízilab - BVSC- Zugló  2012/09/16  7-5
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2012/11/04  10-8
          Kaposvári Vízila - BVSC- Zugló  2013/03/03  3-13
          FPSE - Szolnoki D-K  2013/03/13  8-8
          FPSE - Aligátor Vízilab  2013/04/14  6-4
          Kaposvári Vízila - PSN Zrt.  2013/05/12  8-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - DVSE  2012/08/29  7-12
          Szentesi Vízilab - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2012/09/16  12-12
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2012/11/04  11-14
          Kaposvári Vízila - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/03/03  5-28
          FPSE - Szolnoki D-K  2013/03/13  4-13
          UVSE II. - Kanizsa Vízilabd  2013/04/07  11-5
          FPSE - Aligátor Vízilab  2013/04/14  3-15
          Kaposvári Vízila - PSN Zrt.  2013/05/12  8-8
          MTK 1888 Vízilab - Tatabányai Vízmű  2013/05/26  7-19
          UVSE II. - HVSC  2013/05/26  12-10
          MTK 1888 Vízilab - UVSE II.  2013/05/26  4-10
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2013/05/26  12-8
       2013. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - MTK 1888 Vízilab  2012/11/24  9-6
          MTK 1888 Vízilab - Vasas  2012/11/24  4-22
          Vasas - Kaposvári Vízila  2012/11/24  15-14
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szegedi Vi  2013/02/03  11-10
          Szentesi Vízilab - Szolnoki D-K  2013/02/03  21-3
          Szegedi Vi - Szolnoki D-K  2013/02/03  17-3
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2013/02/03  13-10
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Érd-MAFC-Winner - MAFC Schönherz  2012/11/17  2-4
          Érd-MAFC-Winner - YBL WPC  2013/05/08  7-6
          Semmelweis VKS - Komplex PSE  2013/05/25  11-9
          Faterpóló VSE - Raiffeisen Vízil  2013/05/26  12-8
          MTK - VAS-ASI  2013/05/31  7-11
          Bp. Izzó - Oázis SC  2013/06/09  14-10
          MAFC Schönherz - RETR-O-SC  2013/06/09  9-7
          ELTE - Semmelweis VKS  2013/06/09  5-12
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló - MOM Sport-YBL  2012/11/10  24-3
          Komárno - DVSE  2012/11/10  17-13
          Bókay - KSI - Oradea  2012/11/10  1-21
          DVSE - Dunaújvárosi FVE  2013/04/27  15-8
          Hegyvidék SE - MOM Sport-YBL  2013/04/27  2-18
          Uj-Hullám SE - Bókay - KSI  2013/04/27  9-6
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
           Százhalombattai - Budafóka SE  2013/05/18  5-8
          Kópé UVSE - Kaposvár  2013/05/18  11-5
          Budafóka SE - TVSE  2013/05/18  8-14
          Danubius POLO - DVSE  2013/05/18  5-21
          UVSE II - Szombathely  2013/06/01  7-10
          KSI SE - UVSE I.  2013/06/01  2-7
          BVSC-Póló-Zugló - HPVK - ESMTK  2013/06/01  11-12
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay-KSI - HPVKSE  2012/11/24  1-14
          Oradea II. - MOM Sport-YBL  2012/11/24  3-3
       Budapesti Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - KSI SE  2013/04/13  4-10
          Komárno - Dunaújvárosi FVE  2013/04/13  20-2
          OSC - BVSC - Póló  2013/04/13  9-7
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Göd - Váci VSE  2012/10/20  5-5
          Kópé ÚVSE - FTC  2012/10/20  6-3
          BVSC - Póló - Zu - Göd  2012/10/20  14-3
          FTC - Göd  2012/11/17  6-6
          Váci VSE - Kópé ÚVSE  2012/11/17  7-12
          ASI DSE - BVSC - Póló - Zu  2012/11/17  0-41
          KSI SE - BVSC - Póló - Zu  2013/03/23  8-13
          UVSE - CVSE  2013/03/23  13-7
          Váci VSE - Vodafone Pólósul  2013/03/23  5-15
          Kópé ÚVSE - HPVK - ESMTK  2013/03/23  6-2
          FTC - Budafóka SE  2013/04/06  7-5
          Kanizsa VSE - Kaposvár  2013/04/06  17-6
          Göd - ASI DSE  2013/04/06  9-4
          Kaposvár - Budafóka SE  2013/04/06  7-13
          UVSE - CVSE  2013/05/25  15-7
          Váci VSE - Vodafone Pólósul  2013/05/25  6-17
          Kópé ÚVSE - HPVK - ESMTK  2013/05/25  13-2
       2013. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-TIPO - HPVK-ESMTK  2013/01/27  4-9
          MTK II. - Vidám Vízilovak   2013/01/27  8-12
          UVSE II. - Érd-MAFC-Winner  2013/01/27  11-8
          MTK II. - BVSC-TIPO  2013/01/27  8-20
          Vas-ASI - Vasas Sport Club  2013/02/10  17-8
          Bókay KSI - RETR-O-SC Közhas  2013/02/10  8-11
          MTK I. - BVSC-TIPO  2013/02/10  8-16
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF - Mex-Motors - ZF-Eger  2013/03/06  5-9
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2013/04/06  13-6
          H. POLO - UVSE  2013/04/13  9-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Szentesi Vízilab  2013/01/20  14-22
          HPVKSE - H. POLO  2013/01/26  7-26
          HPVKSE - ZF-Eger  2013/03/31  8-15
          ASI DSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/05/25  1-29
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - DFVE  2013/06/01  12-4
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2012/10/14  10-13
          UVSE - H. POLO  2012/10/31  14-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújváros Váro - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2012/10/14  14-21
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - HVSC  2012/10/21  17-14
          UVSE - H. POLO  2012/10/31  21-5
          H. POLO - HVSC  2013/05/26  29-2
  2011/2012
     Időmérő 3
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - A-H Szeged Beton  2012/02/19  12-9
          FTC FisherKlíma - TEVA-VasasUNIQA  2012/02/29  7-17
          PVSK-Füszért - Kaposvári VK  2012/03/10  12-7
     Ellenőr 78
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Neptun VSC  2011/10/01  8-9
          Kecskeméti SI - Neptun VSC  2011/10/29  9-5
          Bánki VE - FTC Hűs- Húsház  2011/11/19  5-10
          Újpest Vízilabda - Ceglédi Vasutas   2011/11/19  9-9
          Neptun VSC - Szegedi VP suli  2011/11/19  8-8
          Vízmű-HPVK-ESMTK - KSI SE  2011/11/26  10-8
          BVSC- Zugló - Szegedi VP suli  2012/03/10  14-11
          FTC Hűs- Húsház - KSI SE  2012/03/24  7-11
          Ceglédi Vasutas - Bánki VE  2012/04/21  14-8
          Kanizsa VSE - Neptun VSC  2012/05/12  2-7
          Szegedi VP suli - Vízmű-HPVK-ESMTK  2012/06/09  7-10
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVK - Pécs  2012/04/14  5-15
          Kanizsa Vízilabd - SC AUSTRIA  2012/04/14  10-11
          AVUS - PSE-Termál  2012/04/14  16-6
          SC AUSTRIA - Pécs  2012/04/14  9-9
          PSE-Termál - BVK  2012/04/14  3-7
          Kanizsa Vízilabd - AVUS  2012/04/14  8-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - FTC Vízilabda Ut  2011/09/25  4-20
          Újpest Vízilabda - Honvéd   2011/10/09  10-7
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd   2011/10/23  6-4
          Honvéd - KSI SE  2011/11/06  9-9
          ZF-Eger - Szegedi Vizipóló  2011/12/04  13-7
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári VK  2012/03/25  6-11
          FPSE - Orvosegyetem SC  2012/03/25  7-16
          Pécsi Sport NZ - Tatabányai Vízmű  2012/03/25  14-8
          Kaposvári VK - FPSE  2012/03/25  8-8
          Orvosegyetem SC - Pécsi Sport NZ  2012/03/25  8-7
          Szegedi Vizipóló - BVSC- Zugló  2012/05/20  7-17
          ZF-Eger - Szentesi VK  2012/06/03  23-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - FTC Vízilabda Ut  2011/09/25  7-20
          Újpest Vízilabda - HPVKSE  2011/10/09  16-2
          FTC Vízilabda Ut - HPVKSE  2011/10/23  10-9
          FPSE - Tatabányai Vízmű  2011/11/02  10-13
          HPVKSE - KSI SE  2011/11/06  8-11
          ZF-Eger - Szegedi Vizipóló  2011/12/04  17-7
          Orvosegyetem SC - KVPK  2012/03/11  9-17
          Orvosegyetem SC - Kaposvári VK  2012/04/22  8-9
          Szegedi Vizipóló - BVSC- Zugló  2012/05/20  9-10
          ZF-Eger - Szentesi VK  2012/06/03  14-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - FTC Vízilabda Ut  2011/09/25  5-17
          Újpest Vízilabda - HPVKSE  2011/10/09  11-6
          FTC Vízilabda Ut - HPVKSE  2011/10/23  12-9
          FPSE - Tatabányai Vízmű  2011/11/02  9-11
          HPVKSE - KSI SE  2011/11/06  14-10
          ZF-Eger - Szegedi Vizipóló  2011/12/04  13-3
          Orvosegyetem SC - KVPK  2012/03/11  8-6
          Orvosegyetem SC - Kaposvári VK  2012/04/22  5-12
          Szegedi Vizipóló - BVSC- Zugló  2012/05/20  8-7
          ZF-Eger - Szentesi VK  2012/06/03  12-14
       2012. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - UVSE II.  2012/02/18  9-4
          Szegedi Vizipóló - UVSE II.  2012/02/18  14-10
          Honvéd Pesterzsé - Csongrád  2012/02/18  13-7
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - ZF-Eger  2011/11/05  8-15
          DF - MM - ZF-Eger  2012/02/11  12-11
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - KNVSE KESI  2011/10/15  8-22
          Honvéd UTP - Slávia Uk Bratis  2011/10/15  18-6
          ASI DSE - Váci Vízilabda S  2011/10/15  21-5
          KNVSE KESI - Honvéd UTP  2011/10/15  5-12
          Slávia Uk Bratis - ASI DSE  2011/10/15  3-14
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - HonvédPOLO  2011/11/20  14-12
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/11/27  7-13
          ZF-Eger - HPVKSE  2011/12/17  16-12
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újpest VUSE - ASI DSE  2011/10/02  21-4
          ASI DSE - ZF-Eger  2011/10/09  3-12
          Dunaújváros VSI - HonvédPOLO  2011/11/20  11-13
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/11/27  8-11
          ZF-Eger - HPVKSE  2011/12/17  14-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Újpest VUSE  2012/03/18  7-16
          BVSC- Zugló - KESI  2012/03/18  26-6
          HPVKSE - ZF-Eger  2012/03/18  8-9
          Újpest VUSE - BVSC- Zugló  2012/03/18  15-15
          KESI - HPVKSE  2012/03/18  6-10
          Tatabányai Vízmű - KESI  2012/05/27  7-11
          Szentesi VK - BVSC- Zugló  2012/05/27  9-13
          Újpest VUSE - HonvédPOLO  2012/05/27  29-6
          KESI - Szentesi VK  2012/05/27  8-11
          BVSC- Zugló - HonvédPOLO  2012/05/27  27-13
          Tatabányai Vízmű - Újpest VUSE  2012/05/27  6-35
     Titkár 4
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - KSI SE  2012/04/29  4-24
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - KSI SE  2012/04/29  9-24
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - KSI SE  2012/04/29  17-9
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - ASI DSE  2012/04/29  14-2
  2010/2011
     Időmérő 8
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Groupama HONVÉD - OSC  2010/10/29  15-4
          BVSC- Zugló - UTE  2011/02/11  13-8
          FTC-Fisher Klíma - UTE  2011/03/19  17-9
          OSC - UTE  2011/04/20  14-11
          UTE - B. Bau Szentes  2011/05/17  11-15
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Úszó-Vízila - Kaposvári Vízila  2011/03/27  8-13
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Úszó-Vízila - Kaposvári Vízila  2011/03/27  8-9
          Kópé Úszó-Vízila - Vadász VCS  2011/06/05  4-5
     Titkár 2
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA-Vasas-UNIQA - BVSC- Zugló  2011/01/30  18-3
          BVSC- Zugló - UTE  2011/05/04  14-6
     Ellenőr 49
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű Sport - Neptun VSC  2010/10/30  7-10
          EKF-EGERFOOD-IMO - MAFC  2010/10/30  9-7
          Kaposvári Vízila - HVSE  2010/11/06  12-10
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2010/11/20  10-5
          HVSC - Neptun VSC  2010/11/27  11-17
          Kanizsa Vízilabd - Békéscsaba  2011/03/19  15-4
          Ceglédi Vasutas - SZVPS  2011/05/07  8-10
          HVSE - EKF-EGERFOOD-IMO  2011/05/21  8-10
          Bánki Vízisport - Neptun VSC  2011/06/04  5-12
          Kanizsa Vízilabd - Neptun VSC  2011/06/11  15-13
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabd - SC Austria  2010/10/09  7-6
          Pápai Sportegyes - Dominó Trans  2010/10/09  7-16
          Pécsi Vasutas Sp - Tatabányai Vízmű  2010/10/09  10-6
          SC Austria - Dominó Trans  2010/10/09  7-10
          Tatabányai Vízmű - Pápai Sportegyes  2010/10/09  12-3
          Kanizsa Vízilabd - Pécsi Vasutas Sp  2010/10/09  6-9
          SzolnokiUP - Szarvasi Úszó, V  2010/11/27  17-3
          SZUVTE - Békéscsaba  2010/11/27  14-7
          HVSC - SZTE EHÖK Sport  2010/11/27  7-8
          Békéscsaba - SzolnokiUP  2010/11/27  8-15
          SZUVTE - HVSC  2010/11/27  14-9
           SZTE EHÖK Sport - Szarvasi Úszó, V  2010/11/27  9-9
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2010/10/30  10-10
          FPSE - PVSK  2011/03/20  7-14
           Honvéd - SZVPS  2011/04/10  14-6
          Kaposvári Vízila - FPSE  2011/05/08  15-9
          FTC Vízilabda Ut - Szolnok  2011/05/29  11-6
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2010/10/30  8-3
          FPSE - PVSK  2011/03/20  7-14
          Honvéd - SZVPS  2011/04/10  5-5
          Kaposvári Vízila - FPSE  2011/05/08  29-12
          FTC Vízilabda Ut - UVSE II.  2011/05/29  14-7
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentesi Vízilab  2010/10/30  10-6
          PVSK - Vadász VCS  2010/11/28  16-4
          Tatabányai Vízmű - Kópé Úszó-Vízila  2011/03/06  9-8
          FPSE - PVSK  2011/03/20  5-19
          Honvéd - SZVPS  2011/04/10  8-11
          Kaposvári Vízila - FPSE  2011/05/08  19-4
       2011. évi Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Szentesi Vízilab  2011/02/12  19-11
          Szentesi Vízilab - ZF-Eger  2011/02/12  7-30
          ZF-Eger - SZVPS  2011/02/12  16-11
          Kaposvári Vízila - Budapesti Honvéd  2011/02/19  9-15
          Angyalföldi Spor - SZVPS  2011/02/19  10-8
          Kaposvári Vízila - SZVPS  2011/02/19  21-22
          Budapesti Honvéd - Angyalföldi Spor  2011/02/19  6-9
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - ASI  2011/05/01  15-7
          ZF-Eger - Szeged  2011/05/01  10-10
          ASI - ZF-Eger  2011/05/01  8-18
          Szeged - KESI  2011/05/01  15-19
  2009/2010
     Gólbíró 1
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2009/11/22  14-13
     Időmérő 14
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA VasasPlaket - Szeged Beton  2010/05/05  15-13
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - SZVPS  2009/10/11  18-6
          Hírös VSE - Szentesi VK  2009/10/23  11-16
          ZF-Eger - UVSE I.  2009/11/08  7-14
          UVSE II. - Budafóka  2009/11/29  12-7
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - CVSE  2009/09/13  11-5
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OCTOPUS- Bcsaba - Szegedi VTK  2009/11/07  8-13
          Hódmezővásárhely - Szolnok II  2009/11/07  6-10
       Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri Vízilabda - DVSI  2009/10/11  4-22
          Győri Vízilabda - ASI  2009/10/11  21-8
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi - Szeged  2009/09/27  19-6
          ASI - Szeged  2009/09/27  5-15
          DVSI - Győri VSE  2009/10/25  19-17
          BVSC- Zugló - DVSI  2009/10/25  13-13
     Játékvezető 26
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - CsCsVK  2009/10/24  18-7
          CsCsVK - CVSE  2009/11/07  6-13
          SZVPS - Bánki VSE  2009/11/28  16-4
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - CVSE  2009/09/13  14-6
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - SZVPS  2009/10/11  5-6
          Hírös VSE - Szentesi VK  2009/10/23  3-17
          ZF-Eger - UVSE I.  2009/11/08  4-4
          UVSE II. - Budafóka  2009/11/29  8-7
          Kaposvár - FPSE  2009/12/13  9-8
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - CVSE  2009/09/13  18-9
          UVSE I. - SZVPS  2009/10/11  11-9
          KESI - Szentes  2009/10/23  7-12
          ZF-Eger - UVSE I.  2009/11/08  5-11
          UVSE II. - Budafóka  2009/11/29  3-8
          OSC - Csirkefogók VK  2009/11/29  4-11
          Kaposvár - FPSE  2009/12/13  16-11
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi SzÖrF - Szolnok II  2009/11/07  7-12
          Szegedi UVTE - Szentesi SzÖrF  2009/11/07  14-8
          OCTOPUS- Bcsaba - Hódmezővásárhely  2009/11/07  9-10
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Univ-Szeged - Szentesi VK  2009/11/28  6-15
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - BVSC- Zugló  2009/11/22  11-8
       Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honv POLO - UVSE  2009/10/11  5-11
          DVSI - UVSE  2009/10/11  16-13
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eger - ASI  2009/09/27  18-3
          Eger - Honv POLO  2009/09/27  8-18
          KESI - UVSE  2009/10/25  6-19
     Ellenőr 35
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CsCsVK - Bertók Szentes  2010/06/12  8-11
       2010. évi Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - Honvéd  2010/02/28  8-20
          UVSE II. - Szentesi VK  2010/02/28  12-8
          Honvéd - UVSE II.  2010/02/28  12-8
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Vasas-MVM  2010/03/21  6-11
          Budafóka - OSC  2010/04/24  12-10
          PVSK - Vasas-MVM  2010/05/02  5-12
          Kaposvár - Hírös VSE  2010/05/09  9-5
          HONVÉD - Szolnok  2010/05/22  12-7
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - FPSE  2010/03/21  4-6
          FTC - OSC  2010/03/31  6-6
          Kaposvár - Debreceni VSE  2010/04/02  12-11
          Kaposvár - Hírös VSE  2010/05/09  15-6
          HONVÉD - OSC  2010/05/22  13-7
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Vasas-MVM  2010/03/21  4-13
          Kaposvár - Debreceni VSE  2010/04/02  7-7
          FPSE - Csirkefogók VK  2010/04/25  12-7
          PVSK - Csirkefogók VK  2010/05/02  11-5
          KESI - Budafóka  2010/05/21  15-6
          HONVÉD - Szolnok  2010/05/22  18-3
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni Vízilabd - OCTOPUS- Bcsaba  2010/06/12  
          OCTOPUS- Bcsaba - Soproni Vízilabd  2010/06/12  
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentesi VK  2010/02/24  7-8
          Szentesi VK - UVSE  2010/03/03  8-6
          ZF-Eger - DF-DVCSH  2010/03/10  10-10
          Héraklész II. - Angyalföldi SI  2010/04/21  6-5
          Angyalföldi SI - Héraklész II.  2010/05/12  6-7
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honv POLO - BVSC- Zugló  2010/06/05  9-6
          DVSI - Szentesi  2010/06/05  7-12
          UVSE - BVSC- Zugló  2010/06/05  11-8
          Honv POLO - DVSI  2010/06/05  12-6
       Országos Leány Gyermek bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - KSI SE  2010/04/18  9-12
          Honv POLO - UVSE  2010/04/18  11-14
          KSI SE - UVSE  2010/04/18  10-12
          Honv POLO - Szentesi VK  2010/04/18  16-14
  2008/2009
     Titkár 1
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - DOMINO Honvéd  2009/05/17  7-10
     Gólbíró 1
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2009/05/27  8-7
     Időmérő 32
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged Beton VE - Szentesi VK  2008/09/18  15-5
          OSC - FTC  2008/09/20  9-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös VSE - Bánki VE  2009/05/16  10-11
          KSI SE - Egri Vízmű SC  2009/05/30  15-7
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Szentesi VK  2008/10/18  18-7
          Vasas - Szegedi VPS  2008/10/19  11-6
          OSC - ZF-Eger  2008/10/26  7-19
          Szegedi VPS - FTC  2008/11/19  7-6
          Szentesi VK - Vasas  2009/04/26  6-12
          Kaposvári VK - KinderSp-PVSK  2009/05/10  15-11
          OSC - Debreceni VSE  2009/05/17  26-3
          Szolnok - KSI SE  2009/06/14  11-12
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - Hírös VSE  2008/10/05  8-14
          Hírös VSE - FTC  2008/11/23  5-12
           Honvéd - Szolnok  2008/12/07  14-4
          Szolnok - ZF-Eger  2009/03/22  7-12
          ZF-Eger - UTE - I.  2009/04/05  6-7
          UTE - I. - UTE - II.  2009/05/30  14-4
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kecskeméti SI - ZF-Eger  2009/05/16  8-22
          Szolnok - Debreceni VSE  2009/05/31  16-7
       Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - Budapesti Honvéd  2009/02/28  6-21
       Férfi OB II Osztályú Országos PIROS
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC SCH - Hírös Sport SI  2008/10/25  17-3
          Hódmezővh. VSC - Szolnok  2008/10/25  8-5
          Kertészeti EAC - Dunaújvárosi FVE  2008/11/29  9-15
          Kertészeti EAC - Váci SE  2008/11/29  10-17
          Szegedi VPS - PVSK  2009/06/13  13-5
          PVSK - Eszterházy FSC  2009/06/13  12-12
          Eszterházy FSC - Szegedi VPS  2009/06/13  7-11
       Női OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Villanó Fókák - Bánki VE  2008/12/13  11-13
          Szeged - Bánki VE  2008/12/13  21-12
          Hódmezővh. VSC - Szeged  2008/12/13  7-14
       Leány Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - Villanó Fókák  2009/04/26  24-8
     Játékvezető 87
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - ZF-Eger  2009/03/29  8-20
          Fehérvár PSE - Szolnok  2009/05/20  11-12
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - MAFC  2008/09/18  14-2
          MAFC - Szeged Beton VE  2008/09/18  7-20
          Ybl Sz. I. E. - DOMINO Honvéd  2008/09/20  4-22
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VE - Kaposvári VK  2008/10/18  4-8
          ASI-Vasas - Kanizsa VSE  2008/11/08  11-12
          Neptun VSC - Ceglédi VSE  2008/12/06  11-9
          Tipo VSC - Bertók SC  2009/03/21  12-10
          Csabai Csfogók - YBL WPC  2009/03/28  10-16
          ASI-Vasas - Tatabányai VSE  2009/04/04  12-7
          YBL WPC - Egri Vízmű SC  2009/04/18  13-8
          Neptun VSC - ASI-Vasas  2009/05/06  3-9
          KSI SE - Csabai Csfogók  2009/05/09  12-9
          ASI-Vasas - Ceglédi VSE  2009/05/09  13-10
          ASI-Vasas - Tipo VSC  2009/06/10  12-10
          Tipo VSC - MAFC  2009/06/20  9-11
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - Hírös VSE  2008/10/05  22-4
          Hírös VSE - FTC  2008/11/23  5-13
          Honvéd - Szolnok  2008/12/07  10-6
          Szolnok - ZF-Eger  2009/03/22  5-11
          ZF-Eger - UTE  2009/04/05  10-8
          Hírös VSE - KinderSp-PVSK  2009/05/16  8-18
          UTE - Szentesi VK  2009/05/30  13-6
          Szolnok - Szentesi VK  2009/05/31  10-10
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - I. - Fehérvár PSE  2008/10/12  26-0
          FTC - Szentesi VK  2008/10/18  13-8
          Vasas - Szegedi VPS  2008/10/19  19-3
          OSC - ZF-Eger  2008/10/26  7-14
          Fehérvár PSE - ZF-Eger  2008/11/09  7-17
          Szegedi VPS - FTC  2008/11/19  6-11
          Szolnok - Hódmezővh. VSC  2008/11/30  14-4
          UTE - II. - KSI SE  2009/03/21  8-8
           Honvéd - Hódmezővh. VSC  2009/04/19  16-5
          Szentesi VK - Vasas  2009/04/26  7-14
          Kaposvári VK - UTE - I.  2009/05/10  4-9
          Hírös VSE - KinderSp-PVSK  2009/05/16  9-10
          OSC - Debreceni VSE  2009/05/17  10-3
          Szolnok - UTE - II.  2009/05/31  8-8
          Szolnok - KSI SE  2009/06/14  8-8
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - Kecskeméti SI  2008/10/05  13-6
          UTE - I. - Fehérvár PSE  2008/10/12  36-3
          FTC - Szentesi VK  2008/10/18  18-9
          Vasas - Szegedi VPS  2008/10/19  12-4
          OSC - ZF-Eger  2008/10/26  3-24
          Fehérvár PSE - ZF-Eger  2008/11/09  0-34
          Szegedi VPS - FTC  2008/11/19  7-9
          Kecskeméti SI - FTC  2008/11/23  5-6
          Szolnok - Hódmezővh. VSC  2008/11/30  14-6
          Honvéd - Szolnok  2008/12/07  17-1
          UTE - II. - KSI SE  2009/03/21  9-21
          Szolnok - ZF-Eger  2009/03/22  10-9
          ZF-Eger - UTE - I.  2009/04/05  6-7
          Honvéd - Hódmezővh. VSC  2009/04/19  14-4
          Szentesi VK - Vasas  2009/04/26  7-15
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2009/05/10  7-15
          OSC - Debreceni VSE  2009/05/17  6-6
          UTE - I. - Szentesi VK  2009/05/30  25-4
          Szolnok - Csongrád VSE  2009/06/14  7-9
       Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Honvéd  2008/12/02  7-6
       Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - Hírös Vízilabda   2009/02/28  22-6
          Hírös Vízilabda - UTE  2009/02/28  7-11
       Férfi OB II Osztályú Országos PIROS
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Szegedi VPS  2008/10/25  2-15
          Szegedi VPS - Szegedi VTK  2008/10/25  29-9
          Szegedi VTK - Hírös Sport SI  2008/10/25  10-8
          Váci SE - PVSK  2008/11/29  6-15
          Fehércápák - Sportliget SE  2008/11/29  7-9
          Dunaújvárosi FVE - Fehércápák  2008/11/29  14-6
          Hódmezővh. VSC - Váci SE  2009/06/13  5-3
          Váci SE - Diósgyőri VSC  2009/06/13  8-11
          Hódmezővh. VSC - Diósgyőri VSC  2009/06/13  7-14
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF ELCO DV - Szentesi VK  2008/10/04  6-3
          Honvéd - DF ELCO DV  2008/10/11  11-12
          ASI DSE - BVSC  2008/11/08  4-11
          Honvéd - ZF-Eger  2008/11/12  14-10
          ASI DSE - Honvéd  2009/01/21  2-33
          DF ELCO DV - ZF-Eger  2009/02/11  11-7
          UTE - Héraklész  2009/02/14  12-8
          ASI DSE - UTE  2009/02/21  6-9
          Héraklész - ASI DSE  2009/02/28  9-7
          ASI DSE - BVSC  2009/03/14  6-12
          BVSC - Héraklész  2009/04/04  11-10
          Szentesi VK - Honvéd  2009/04/18  3-6
          UTE - BVSC  2009/05/09  6-5
       Női OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debreceni H. - Hódmezővh. VSC  2008/12/13  14-5
          Debreceni H. - Villanó Fókák  2008/12/13  15-14
       Leány Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - Villanó Fókák  2008/10/12  27-6

Női MK

UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló Diapolo

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - DVSE

2019. jan. 12. 13:00

Mezőcsáti tanuszoda átadó, 2018.12.14. (Fotók: Budai Béla)
waterpolo.hu női MK elődöntők, 2018.12.14. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok