Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Bayer Ágnes
Születési dátum: 1978-09-22
Város: Tinnye
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 26
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - PVSK-Mecsek Füszért  2018/12/01  11-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - BHSE  2018/11/10  11-11
          YBL WPC - ASI DSE  2018/12/08  10-10
          ASI DSE - HVSC  2018/12/15  
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2018/12/15  
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/15  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE-BEAC - BVSC-Zugló  2018/09/30  9-11
          RETR-O-SC - Oázis Nonprofit Kft  2018/09/30  11-4
          SE VK - Oázis SC Felnőtt  2018/09/30  6-7
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/12/01  14-10
          BVSC-Zugló - Oázis SC Serdülő  2018/12/01  13-10
          KSI SE - FTC-Telekom  2018/12/01  14-8
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/11/04  14-2
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - FTC-Telekom II.  2018/11/10  1-7
          Soproni VSE - Városgazda UA  2018/11/10  15-0
          Aquaworm Göd 2006 - Balaton VK  2018/11/10  3-18
          BVSC-Zugló II - YBL WPC II.  2018/11/10  12-3
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Új-Hullám SE Dorog  2018/11/18  15-0
          Soproni VSE - Erzsébeti SMTK  2018/11/18  18-7
          Új-Hullám SE Dorog - AVUS  2018/11/18  0-15
          Erzsébeti SMTK - GYŐRI VSE  2018/11/18  2-17
          AVUS - Soproni VSE  2018/11/18  13-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2018/11/03  9-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/11/04  12-18
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/11/04  4-14
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/11/04  3-6
  2017/2018
     Titkár 131
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - EKE SC  2018/03/24  7-8
          Racionet Honvéd - Ceglédi VSE  2018/05/12  9-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2017/09/10  11-2
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  9-7
          BVSC-Zugló - TVSE  2017/10/08  17-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szegedi VPS  2017/10/15  10-9
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2017/11/19  16-7
          Racionet Honvéd - DVSE  2017/12/10  9-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2017/09/10  12-6
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  12-9
          BVSC-Zugló - TVSE  2017/10/08  26-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szegedi VPS  2017/10/15  7-8
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2017/11/19  17-11
          Racionet Honvéd - DVSE  2017/12/10  12-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2017/09/10  14-8
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  7-10
          BVSC-Zugló - TVSE  2017/10/08  19-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szegedi VPS  2017/10/15  8-14
          Balaton VK - ASI DSE  2017/11/05  3-16
          BFSE - Sportliget S.E.  2017/11/05  20-4
          FVSE II. - Soproni VSE  2017/11/05  2-25
          Invictus SC - Komáromi VSE  2017/11/05  31-3
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2017/11/19  21-8
          Racionet Honvéd - DVSE  2017/12/10  8-10
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - HUVK SE  2017/09/16  2-29
          Városgazda Utánpótlá - YBL WPC  2017/09/16  1-22
          DFVE-TOPO - Vasas Sport Club  2017/09/16  1-16
          Komplex Póló Suli SE - Aquaworm WP Göd  2018/03/03  14-2
          POLO Sport Club - Aquaworm WP Göd  2018/03/24  6-6
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          JSMA - OSC VSE  2017/09/23  1-15
          Új-Hullám SE - MVLC  2017/09/23  4-20
          BVSC - Új-Hullám SE  2017/10/21  15-0
          Komplex Póló Suli SE - MVLC  2017/10/21  8-9
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/10/21  9-9
          UVSE - OSC VSE  2017/10/21  3-4
          JSMA - Oázis SC  2017/10/21  4-13
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/10/08  10-9
          Sportliget S.E. - Komplex Póló Suli SE  2017/10/08  7-13
          HETE - 1427 VSE  2017/10/08  5-4
          OSC VSE - Semmelweis VKS  2017/10/15  8-10
          Jog-Ászok VSK - ELTE Vízilabda DSK  2017/10/29  12-11
          HETE - MAFC A-Team  2017/10/29  10-4
          Sportliget S.E. - YBL WPC  2017/10/29  5-13
          1427 VSE - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/03/04  4-9
          Sportliget S.E. - Semmelweis VKS  2018/03/04  6-7
          YBL WPC - Kertészeti Egyetem A  2018/03/04  10-9
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2018/03/11  5-9
          Oázis Nonprofit Kft. - ELTE Vízilabda DSK  2018/03/11  13-11
          BVSC Heavy Tools - Sportliget S.E.  2018/03/11  14-7
          RETR-O-SC Közhasznú - YBL WPC  2018/03/25  7-8
          BVSC Heavy Tools - HETE  2018/03/25  11-9
          Oázis SC - ELTE Vízilabda DSK  2018/03/25  18-2
          1427 VSE - Sunday Boys  2018/04/15  7-11
          Vidám Vízilovak VSC - MAFC "112"  2018/04/15  7-6
          RETR-O-SC Közhasznú - OSC VSE  2018/05/06  8-13
          Octopus SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/05/06  11-8
          Jog-Ászok VSK - HETE  2018/06/10  8-14
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás II.  2017/11/18  2-8
          UVSE II. - BVSC II.  2017/11/18  3-8
          Sport és Szabadidő K - Bókay - KSI  2017/11/18  16-4
          Oxigén Úszó és Sport - Balaton VK  2017/11/18  8-17
          HUVK SE - Kópé UVSE  2017/12/02  6-7
          YBL WPC - Százhalombatta  2017/12/02  6-7
          Szegedi VPS - Hírös Sport Nonprofi  2017/12/02  11-6
          Kaposvár Vízilabda K - Oázis SC  2017/12/02  11-6
          Szegedi VPS - Kópé UVSE  2018/01/20  25-2
          Kaposvár Vízilabda K - Százhalombatta  2018/01/20  14-2
          Hírös Sport Nonprofi - Oázis SC  2018/01/20  12-7
          HUVK SE - Vidám Vízilovak Vízi  2018/01/20  13-6
          Sport és Szabadidő K - OSC VSE II.  2018/02/03  5-11
          Oxigén Úszó és Sport - Aquaworm WP Göd  2018/02/03  5-12
          Balaton VK - FTC Utánpótlás II.  2018/02/03  0-5
          Bókay - KSI - BVSC II.  2018/02/03  4-12
          Aquaworm WP Göd - OSC VSE II.  2018/03/10  2-15
          Honvéd-Érd - Új-Hullám SE  2018/03/10  9-2
          Bókay - KSI - UVSE II.  2018/03/10  4-20
          Oxigén Úszó és Sport - Komplex Póló Suli Sp  2018/03/10  19-4
          KSI SE - Kaposvár Vízilabda K  2018/03/17  7-5
          ASI-Vasas - Szegedi VPS  2018/03/17  4-12
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2018/03/17  13-5
          BVSC - UVSE I  2018/03/17  9-7
          BVSC - OSC VSE  2018/05/05  7-6
          Hírös Sport Nonprofi - Szegedi VPS  2018/05/05  5-11
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2018/05/05  12-4
          UVSE I - ASI-Vasas  2018/05/05  12-7
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - OSC VSE II  2017/10/14  16-1
          DFVE-TOPO - KSI SE II.  2017/10/14  3-7
          DFVE-TOPO - KSI SE II.  2017/10/14  3-7
          AVUS - Tatabányai Vízmű Spo  2017/10/14  2-7
          Kistarcsa - Fehérvár Vízilabda S  2017/10/14  3-8
          Kistarcsa - Tatabányai Vízmű Spo  2017/11/11  3-14
          DFVE-TOPO - UVSE  2017/11/11  3-10
          AVUS - OSC VSE II  2017/11/11  9-2
          Fehérvár Vízilabda S - KSI SE II.  2017/11/11  5-2
          Fehérvár Vízilabda S - KSI SE II.  2017/11/11  5-2
          Oázis SC - Kópé UVSE  2017/12/09  5-7
          Győri VSE - Ceglédi Vasutas Spor  2017/12/09  6-17
          Polo SC - BVSC  2017/12/09  0-31
          YBL WPC - Honvéd-Érd  2018/01/27  7-2
          Győri VSE - Százhalombatta  2018/01/27  6-6
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-MSA  2018/01/27  14-7
          AVUS - Tatabányai Vízmű Spo  2018/02/10  3-8
          Hírös Sport Nonprofi - Kópé UVSE  2018/02/10  8-7
          OSC VSE - KSI SE  2018/02/10  2-13
          KSI SE II. - OSC VSE II  2018/02/17  8-1
          KSI SE II. - OSC VSE II  2018/02/17  8-1
          Kaposvár Vízilabda K - Honvéd-Érd  2018/02/17  14-4
          Kanizsa Vízilabda Sp - Százhalombatta  2018/02/17  8-5
          Polo SC - DFVE-TOPO  2018/03/03  5-20
          Piranha-Kópé - Kistarcsa  2018/04/14  6-8
          UVSE - BVSC  2018/04/14  3-14
          KSI SE - PSN Zrt.  2018/04/28  6-6
          OSC VSE - HUVK SE  2018/04/28  2-8
          Hírös Sport Nonprofi - FTC Utánpótlás  2018/04/28  6-15
          BVSC - AVUS  2018/04/28  18-2
          Kópé UVSE - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/28  4-12
          DFVE-TOPO - Polo SC  2018/05/12  18-10
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - UVSE  2017/12/03  
          KÓPÉ - BVSC-Zugló  2017/12/03  
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi SI DSE - BVSC-Zugló  2018/01/28  16-8
          MAFC "112" - 1427 VSE  2018/01/28  14-8
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Váci VSE  2017/10/29  12-5
          Sportliget - AVUS  2017/10/29  2-13
          Váci VSE - AVUS  2017/10/29  7-8
          TVSE - Sportliget  2017/10/29  18-3
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE-YORDO  2018/02/04  11-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2018/03/04  8-18
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - FVSE  2017/11/26  11-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE-YORDO  2018/02/04  11-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2018/03/04  7-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - FVSE  2017/11/26  24-1
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE-YORDO  2018/02/04  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2018/03/04  9-6
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - OSC VSE  2018/05/05  1-13
     Időmérő 3
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Vízilabda S - FTC Utánpótlás II.  2018/04/22  5-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - FVSE  2018/04/22  14-5
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - FVSE  2018/04/22  17-2
  2016/2017
     Titkár 102
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MKB-Euroleasing-BVSC - ZF-Eger  2016/10/08  7-11
          FTC PQS Waterpolo - Racionet H  2017/01/28  11-6
          MKB-Euroleasing-BVSC - SZVSC  2017/03/18  5-16
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2016/10/08  14-13
          BVSC-Zugló - HVSC  2016/11/05  14-8
          BVSC-Zugló - MAFC"111"  2017/02/25  14-11
          ASI DSE - PVSK-PSN Zrt  2017/03/04  9-6
          UVSE - HVSC  2017/03/11  9-7
          MAFC"111" - Kanizsa VSE  2017/04/22  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak - Czeglédi Lamantinok  2017/05/27  12-6
          SZVTK - FVSE  2017/05/27  13-9
          FVSE - Czeglédi Lamantinok  2017/05/27  9-3
          Vidám Vízilovak - SZVTK  2017/05/27  14-13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2016/10/09  20-7
          UVSE I. - DVSE  2016/11/06  17-2
          UVSE I. - AVUS  2016/11/20  10-7
          FTC Vízilabda - Racionet H  2016/12/11  11-7
          Racionet H - TVSE  2017/02/12  13-10
          Racionet H - KSI SE  2017/02/19  3-16
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas Continental II  2017/04/08  23-11
          Racionet H - UVSE I.  2017/05/21  8-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2016/10/09  14-7
          UVSE I. - DVSE  2016/11/06  14-3
          UVSE I. - AVUS  2016/11/20  24-8
          FTC Vízilabda - Racionet Honvéd  2016/12/11  16-5
          Racionet Honvéd - TVSE  2017/02/12  16-9
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/02/19  8-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas Continental II  2017/04/08  8-6
          Racionet Honvéd - UVSE I.  2017/05/21  4-11
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2016/10/09  16-6
          UVSE I. - DVSE  2016/11/06  16-7
          UVSE I. - AVUS  2016/11/20  24-9
          FTC Vízilabda - Racionet Honvéd  2016/12/11  15-6
          Racionet Honvéd - TVSE  2017/02/12  20-14
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/02/19  12-29
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas Continental II  2017/04/08  15-8
          Racionet Honvéd - UVSE I.  2017/05/21  3-15
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - KSI SE  2016/10/22  4-22
          BVSC-Zugló - Honvéd Kölyök Polo S  2016/10/22  14-4
          Komplex Póló Suli SE - Cápa VK  2016/10/22  7-13
          Dunaújvárosi Főiskol - Bókay - KSI  2016/10/22  20-2
          HUVK SE - Honvéd Kölyök Polo S  2017/02/11  15-5
          FTC Utánpótlás - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/11  14-4
          OSC VSE - BVSC-Zugló  2017/02/11  6-3
          HUVK SE - Oázis SC  2017/03/18  14-13
          Honvéd Kölyök Polo S - BVSC-Zugló  2017/03/18  1-11
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2017/03/18  7-4
          Vidám Vízilovak VSC - KSI SE  2017/03/18  6-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/12/03  5-6
          BVSC-Zugló - Sportliget SE  2016/12/03  24-3
          KSI SE - Oázis SC  2016/12/03  20-8
          Oázis SC - Új-Hullám SE  2017/05/06  25-6
          Sportliget SE - OSC VSE  2017/05/06  3-14
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/05/06  8-12
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2016/09/25  12-9
          YBL WPC - Bánki Vízisport Egye  2016/09/25  20-5
          Oázis SC - Budaörsi UVVSE  2016/12/04  15-10
          UVSE - Jog-Ászok VSK  2016/12/04  10-11
          MAFC-BME - 1427 VSE  2016/12/04  11-6
          Ozorai-Faterpóló VSE - Bánki Vízisport Egye  2017/05/21  17-12
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/01  4-12
          Új-Hullám SE - OSC VSE II.  2016/10/01  2-28
          Ceglédi Vasutas Spor - FTC Utánpótlás  2016/10/01  1-24
          HUVK SE II. - Kistarcsa  2017/04/29  
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Győri VSE  2016/10/08  5-6
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE II.  2016/10/08  31-2
          Angyalföldi Sportisk - BVSC-Zugló  2016/10/08  10-20
          Cívis Póló VSE - YBL WPC  2017/02/11  14-3
          HUVK SE - KSI SE  2017/03/04  1-9
          HUVK SE - KSI SE  2017/03/04  1-9
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE  2017/03/04  11-7
          Hírös Sport Nonprofi - HUVK SE  2017/03/04  9-6
          Hírös Sport Nonprofi - HUVK SE  2017/03/04  9-6
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/03/04  10-11
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - HUVK SE II.  2017/02/18  5-8
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE II  2017/02/18  25-3
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2017/02/18  16-1
          Kaposvár Vízilabda K - Oázis SC  2017/02/18  9-9
          HUVK SE - Angyalföldi Sportisk  2017/02/18  6-9
          PSN Zrt. - AVUS  2017/03/11  7-12
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/03/11  4-8
          Ceglédi Vasutas Spor - BVSC-Zugló  2017/03/11  5-7
          Kistarcsa - UVSE  2017/03/11  1-25
          FTC Utánpótlás II. - Vidám Vízilovak Vízi  2017/05/13  14-4
          Kópé UVSE - YBL WPC  2017/05/13  10-2
          Tatabányai Vízmű Spo - Polo SC.VGA  2017/05/13  24-0
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Kópé Vízilabda Kft.  2017/04/23  
          Budapesti Honvéd SE- - YBL WPC  2017/04/23  
          Alfa SC Kispest - Váci Vízilabda SE  2017/04/23  
          KSI SE II. - Hírös Sport Nonprofi  2017/04/23  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/15  13-7
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2017/01/07  13-7
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE  2016/11/05  21-5
          UVSE - TVSE Vozilabda Kft  2016/11/05  11-7
          TVSE Vozilabda Kft - BVSC-Zugló Diapolo  2016/11/05  6-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Győri VSE  2017/04/29  15-5
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Győri VSE  2017/04/29  15-2
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Győri VSE  2017/04/29  13-4
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2016/11/19  6-13
          BVSC-Zugló - Kaposvár VK  2016/11/19  17-8
          FTC Utánpótlás - III.kerületi TVE  2016/11/19  16-14
          Kaposvár VK - BVSC-Zugló  2017/05/27  0-5
          OSC VSE - III.kerületi TVE  2017/05/27  5-0
          FTC Utánpótlás - Vidám Vízilovak VSC  2017/05/27  5-0
  2015/2016
     Titkár 125
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-PQS Waterpolo - DVSE  2015/10/24  10-7
          Racionet Honvéd - KSI SE  2015/11/07  12-2
          Vasas - A-HID OSC   2016/01/30  3-13
          UVSE Hunguest-H - A-HID OSC   2016/02/13  7-15
          Vasas - BVSC-Zugló  2016/03/05  7-7
          KSI SE - EBP Tatabánya  2016/03/19  7-7
          UVSE Hunguest-H - Valdor Szentes  2016/04/02  10-11
          FTC-PQS Waterpolo - ZF-Eger  2016/04/23  10-10
          FTC-PQS Waterpolo - A-HID OSC   2016/05/14  9-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/11/07  7-6
          UVSE Continental - PVSK-PSN  2016/04/02  14-7
          OSC VSE - HVSC  2016/05/07  17-6
          UVSE Continental - EKF SC  2016/05/28  19-15
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - Rossmann SZVPS  2015/10/04  11-8
          Racionet H - DVSE  2015/11/22  18-2
          UVSE Continental II. - Pécsi Sport Nonprofi  2016/02/28  4-6
          YBL Water Polo Club - Kölyök Póló Suli  2016/03/13  18-7
          Vasas-Continental - DVSE  2016/04/10  24-6
          Vasas-Continental - KSI SE  2016/05/08  12-9
          FTC Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/05/15  9-8
          Vasas-Continental - Racionet H  2016/06/05  17-7
          FTC Vízilabda - Szentes  2016/06/05  8-5
          Racionet H - Szentes  2016/06/05  7-9
          Vasas-Continental - FTC Vízilabda  2016/06/05  16-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET H - Generali SZVPS  2015/10/04  10-7
          YBL Water Polo Club - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/11  10-8
          RACIONET H - DVSE  2015/11/22  11-18
          UVSE Continental II. - Pécsi Sport Nonprofi  2016/02/28  10-6
          YBL Water Polo Club - Honvéd KPS  2016/03/13  15-14
          Vasas-Continental - DVSE  2016/04/10  12-10
          Vasas-Continental - KSI SE  2016/05/08  8-21
          FTC Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/05/15  10-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET H - Szokody Academy SZVP  2015/10/04  7-15
          YBL Water Polo Club - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/11  13-10
          RACIONET H - DVSE  2015/11/22  12-11
          UVSE Continental II. - Pécsi Sport Nonprofi  2016/02/28  19-3
          YBL Water Polo Club - Honvéd KPS  2016/03/13  19-2
          Vasas-Continental - DVSE  2016/04/10  9-0
          Vasas-Continental - KSI SE  2016/05/08  11-16
          FTC Vízilabda - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/05/15  7-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Vidám Vízilovak VSC  2015/09/20  16-9
          1427 VSE - Oázis 2  2015/09/20  22-7
          Oázis 2 - Csepeli VSE  2015/09/27  11-6
          MAFC-BME - Bánki Vízisport Egye  2015/09/27  12-2
          Komplex Póló Suli SE - Octopus SE  2015/11/22  7-17
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis 2  2015/11/22  19-8
          RETR-O-SC Közhasznú - 1427 VSE  2015/11/22  11-7
          UVSE Continental - Komplex Póló Suli SE  2016/02/28  15-11
          UVSE Continental - MAFC-BME  2016/04/24  9-10
          Kertészeti Egyetem A - Csepeli VSE  2016/04/24  13-4
          Vidám Vízilovak VSC - RETR-O-SC Közhasznú   2016/05/22  5-10
          Octopus SE - Vidám Vízilovak VSC  2016/06/05  11-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          JSMA - Alfa SC Kispest  2016/05/28  20-4
          Dunaújvárosi Főiskol - Alfa SC Kispest  2016/05/28  18-2
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - BVSC-Póló Zugló  2015/11/14  9-10
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Sunday Boys  2015/09/20  18-2
          YBL WPC - KVE  2016/05/22  5-0
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Balaton Vízilabda Kl  2015/11/14  25-2
          Komplex-ASI - Honvéd Kölyök Polo S  2015/11/14  3-4
          Sportliget SE - KSI SE  2015/11/14  3-28
          Balaton Vízilabda Kl - Honvéd Kölyök Polo S  2015/11/21  10-3
          KSI SE - Komplex-ASI  2015/11/21  40-0
          OSC VSE - Sportliget SE  2015/11/21  8-1
          Oázis SC - Városgazda Utánpótlá  2015/12/12  27-3
          Vidám Vízilovak VSC - BVSC-Póló Zugló  2015/12/12  8-13
          Bókay-KSI - Oázis SC  2015/12/12  1-8
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - Tatabányai Vízmű Spo  2015/10/17  15-11
          KSI SE - UVSE Continental  2015/10/17  11-6
          Kópé UVSE - BVSC-Póló Zugló  2015/10/17  3-27
          Budapesti Honvéd Spo - Vasas Sport Club  2015/11/21  0-41
          Dunaújvárosi Főiskol - Új-Hullám SE  2015/12/19  19-6
          Aquaworm Kft - Bókay - KSI  2015/12/19  1-30
          Aquaworm Kft - BVSC-Póló Zugló II.  2016/02/06  0-38
          BVSC-Póló leány - Domino Avus  2016/02/06  3-8
          Domino Avus - Aquaworm Kft  2016/02/06  32-1
          BVSC-Póló Zugló II. - Budapesti Honvéd Spo  2016/02/06  27-1
          Kópé UVSE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/02/20  7-11
          Kaposvár Vízilabda K - Tatabányai Vízmű Spo  2016/02/20  5-13
          YBL WPC - Kópé UVSE  2016/02/20  15-2
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2016/02/20  5-11
          UVSE Continental - FTC Utánpótlás  2016/03/19  8-9
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/03/19  15-7
          HUVK SE - KSI SE  2016/03/19  3-16
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2016/03/19  15-7
          BVSC-Póló leány - Bókay - KSI  2016/04/02  4-7
          Aquaworm Kft - Új-Hullám SE  2016/04/02  3-23
          BVSC-Póló Zugló II. - HUVK SE II.  2016/04/02  8-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental I. - FTC Utánpótlás  2015/10/31  11-6
          Domino Avus - ASI-Vasas I.  2015/10/31  2-13
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/02/27  11-11
          UVSE Continental I. - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  18-7
          SZENTENDREI KÓPÉ - ASI-Vasas I.  2016/02/27  8-15
          UVSE Continental I. - Oázis SC  2016/02/27  22-8
          Hírös Sport Nonprofi - YBL WPC  2016/05/07  5-4
          Domino Avus - FVSE  2016/05/07  17-9
          Dunaújvárosi Főiskol - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/05/07  18-12
          Honvéd UVKSE - OSC VSE  2016/05/07  17-4
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vodafone Pólósuli - UVSE Continental  2015/09/19  0-5
          Cívis Póló VSE - Tatabányai Vízmű Spo  2015/09/19  7-11
          Hírös Sport Nonprofi - Százhalombatta  2015/09/19  18-4
          Kaposvár Vízilabda K - KSI SE II.  2015/09/19  9-4
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2016/04/09  1-4
          Hírös Sport Nonprofi - FTC Utánpótlás  2016/04/09  7-7
          KSI SE - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/09  6-7
       2016. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2016/01/31  13-6
          UVSE Continental - Racionet H  2016/01/31  10-6
          Vasas Sport Club - Racionet H  2016/01/31  10-8
          BVSC- Zugló - UVSE Continental  2016/01/31  19-18
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis Sport Club  2016/01/23  24-1
          Honvéd Utánpótlás Ví - Szegedi Vizipóló Sul  2016/01/23  10-11
          Oázis Sport Club - Honvéd Utánpótlás Ví  2016/01/23  3-22
          KSI SE - Szegedi Vizipóló Sul  2016/01/23  21-3
          KSI SE - Cívis Póló Vízilabda  2016/01/30  19-9
          BVSC- Zugló - UVSE Continental I.  2016/01/30  6-4
          Cívis Póló Vízilabda - UVSE Continental I.  2016/01/30  5-18
          KSI SE - BVSC- Zugló  2016/01/30  10-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Sport - Kópé Úszó, -Vízilabd  2015/10/17  14-12
          BVSC- Zugló - UVSE Vízilabda Kft.  2015/10/31  6-9
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental II. - EBP Tatabánya  2015/12/19  4-20
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - ZF-Eger  2016/03/12  29-7
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - ZF-Eger  2016/03/12  18-16
          UVSE Continental - EBP Tatabánya  2016/06/12  15-5
          POLO SC - Szentes  2016/06/12  13-3
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - EBP Tatabánya  2015/12/19  21-8
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - ZF-Eger  2016/03/12  11-6
     Időmérő 3
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis 2 - 1427 VSE  2016/05/01  9-10
          Oázis SC - RETR-O-SC Közhasznú   2016/05/01  4-8
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVE - HETE  2016/02/28  14-8
  2014/2015
     Időmérő 4
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - DOMINOAVUS  2015/04/26  8-5
          DVSE - Tatabányai Vízmű  2015/04/26  9-13
          DOMINOAVUS - DVSE  2015/04/26  9-5
          FTC Vízilabda Ut - Tatabányai Vízmű  2015/04/26  16-11
     Titkár 169
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET Honvéd - Valdor Szentes  2014/10/11  9-6
          Vasas Plaket - BVSC Wáberer  2014/10/25  9-12
          KSI SE - BVSC Wáberer  2014/10/31  8-14
          BVSC Wáberer - UVSE-Hunguest H.  2014/11/22  3-5
          UVSE-Hunguest H. - Kaposvári VK  2014/12/13  6-5
          Vasas Plaket - Kaposvári VK  2015/01/17  10-8
          Vasas Plaket - Valdor Szentes  2015/02/21  15-11
          Vasas Plaket - Tiszavirág Szeged  2015/03/07  6-9
          BVSC Wáberer - Tiszavirág Szeged  2015/03/14  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Ceglédi Vasutas   2014/10/18  11-10
          Neptun VSC - YBL Water Polo C  2014/11/08  10-9
          BVSC- Zugló - MAFC  2014/11/15  10-7
          MAFC - Honvéd UVKSE  2014/11/22  8-9
          UVSE - PVSK-PSN  2014/11/29  14-12
          UVSE - BVSC- Zugló  2015/02/14  5-13
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű  2015/02/14  12-14
          Angyalföldi Spor - SZTE EHÖK Sport   2015/02/21  20-7
          Neptun VSC - HVSC  2015/02/28  16-6
          YBL Water Polo C - Honvéd UVKSE  2015/05/16  11-7
          Angyalföldi Spor - KVSE  2015/05/23  6-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - A-HÍD OSC   2015/03/21  6-12
          Főnix - KESI  2015/03/21  10-14
          Fehérvár Póló I. - A-HÍD OSC   2015/03/21  5-16
          MTK 1888 - Főnix  2015/03/21  19-8
          KESI - Váci Vízilabda S  2015/03/21  12-10
          MTK 1888 - Fehérvár Póló I.  2015/03/21  23-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - DOMINOAVUS  2014/09/28  17-7
          UVSE - KSI SE  2014/10/12  9-11
          UVSE II. - Fehérvár Póló Sp  2014/10/12  18-7
          FTC Vízilabda Ut - BVSC- Zugló  2014/11/02  7-9
          UVSE II. - Százhalombattai   2014/11/09  12-7
          FTC Vízilabda Ut - Budapesti Honvéd  2015/02/22  9-11
          BVSC- Zugló - Tatabányai Vízmű  2015/03/01  9-8
          FTC Vízilabda Ut - DVSE  2015/03/08  15-6
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  5-19
          FTC Vízilabda Ut - Pécsi Sport Nonp  2015/03/29  7-10
          Budapesti Honvéd - Pécsi Sport Nonp  2015/04/19  10-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Aligátor Vízilab  2014/09/28  8-4
          UVSE - KSI SE  2014/10/12  12-5
          UVSE II. - Fehérvár Póló Sp  2014/10/12  8-9
          FTC Vízilabda Ut - BVSC- Zugló  2014/11/02  13-9
          FTC Vízilabda Ut - RACIONET HONVÉD  2015/02/22  7-5
          BVSC- Zugló - Tatabányai Vízmű  2015/03/01  13-4
          FTC Vízilabda Ut - DVSE  2015/03/08  11-4
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  9-12
          FTC Vízilabda Ut - Pécsi Sport Nonp  2015/03/29  13-5
          RACIONET HONVÉD - Pécsi Sport Nonp  2015/04/19  13-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Aligátor Vízilab  2014/09/28  20-14
          UVSE - KSI SE  2014/10/12  12-6
          UVSE II. - Fehérvár Póló Sp  2014/10/12  15-4
          FTC Vízilabda Ut - BVSC-PÓLÓ  2014/11/02  6-11
          UVSE II. - Balaton VK  2014/12/14  24-5
          FTC Vízilabda Ut - RACIONET HONVÉD  2015/02/22  6-7
          BVSC-PÓLÓ - Tatabányai Vízmű  2015/03/01  13-5
          FTC Vízilabda Ut - DVSE  2015/03/08  9-12
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  10-17
          FTC Vízilabda Ut - Pécsi Sport Nonp  2015/03/29  23-4
          RACIONET HONVÉD - Pécsi Sport Nonp  2015/04/19  16-5
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Utánpó - Ceglédi Vasutas Spor  2015/05/10  13-11
          R.HONVÉD U - Fehérvár Póló Sport   2015/05/17  18-7
          KESI - Ceglédi Vasutas Spor  2015/06/14  9-5
          Oázis Sport Club - AVUS  2015/06/14  5-15
          Ceglédi Vasutas Spor - Oázis Sport Club  2015/06/14  13-10
          KESI - AVUS  2015/06/14  8-16
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - Sportliget SE  2014/09/28  11-13
          BVSC Tipo-HeavyT - Vidám Vízilovak   2014/09/28  8-11
          MAFC-BME - ELTE Vízilabda D  2014/10/05  5-11
          MAFC - Schönherz - Semmelweis VKS  2014/10/05  6-9
          Oázis SC - Vidám Vízilovak   2014/10/12  4-10
          Octopus SE - MAFC - Schönherz  2014/11/02  11-17
          Vidám Vízilovak - MAFC-BME  2014/11/30  13-9
          Octopus SE - Oázis SC  2015/03/08  12-13
          Semmelweis VKS - MAFC - Schönherz  2015/03/22  6-5
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2014/09/20  0-15
          Uj-Hullám SE - Vasas Sport Club  2014/09/20  12-17
          Sportliget SE - UVSE  2014/09/20  0-40
          Komplex Póló SE - Százhalombatta  2014/10/18  8-11
          BVSC-Póló - Dunaújvárosi Fői  2014/10/18  25-8
          Komplex Póló SE - Százhalombatta  2015/05/09  1-14
          BVSC-Póló - Dunaújvárosi Fői  2015/05/09  31-1
          FTC Utánpótlás - OSC Serdülő  2015/05/09  5-7
          Dunaújvárosi Fői - FTC Utánpótlás  2015/05/09  4-15
          Százhalombatta - BVSC-Póló  2015/05/09  9-13
          Bókay - KSI - Komplex Póló SE  2015/05/09  6-10
          Bókay - KSI - FTC Utánpótlás  2015/05/10  7-6
       Szívós István Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC gyermek - Honvéd Utánpótlá  2014/09/13  0-27
          Vidám Vízilovak - BVSC-Póló  2014/09/13  6-15
          Honvéd Utánpótlá - B. Sport  2014/11/22  10-6
          OSC gyermek - Vidám Vízilovak   2014/11/22  5-8
          BVSC-Póló - Honvéd Utánpótlá  2014/11/22  14-5
          B. Sport - KSI SE  2014/11/22  8-19
          BVSC-Póló - Honvéd Utánpótlá  2015/05/23  9-2
          B. Sport - KSI SE  2015/05/23  6-14
          OSC gyermek - B. Sport  2015/05/23  6-9
          KSI SE - BVSC-Póló  2015/05/23  6-12
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Kópé Utánpótlás   2014/12/06  6-14
          Kópé Utánpótlás - UVSE  2014/12/06  3-12
          Komplex Póló SE - Százhalombatta  2014/12/06  4-19
          OSC VSE - Új-Hullám SE  2014/12/06  7-14
          Kópé Utánpótlás - Komplex Póló SE  2015/02/07  17-4
          Honvéd Utánpótlá - Új-Hullám SE  2015/02/07  15-5
          Százhalombatta - Kópé Utánpótlás   2015/02/07  18-8
          Sportliget Sport - YBL WPC  2015/03/07  2-29
          Új-Hullám SE - Angyalföldi Spor  2015/03/07  5-16
          Komplex Póló SE - Sportliget Sport  2015/03/07  19-5
          OSC VSE - Kópé Utánpótlás   2015/03/07  2-13
          Sportliget Sport - Kópé Utánpótlás   2015/04/11  2-28
          UVSE II. - Új-Hullám SE  2015/04/11  30-0
          YBL WPC - OSC VSE  2015/04/11  10-5
          Komplex Póló SE - Angyalföldi Spor  2015/04/11  14-9
          Oázis SC - Vasas Sport Club  2015/04/25  6-15
          BVSC-Póló - Honvéd Utánpótlá  2015/04/25  12-6
          FTC Utánpótlás - Százhalombatta  2015/04/25  11-10
          UVSE - Cívis Póló VSE  2015/04/25  8-8
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Angyalföldi Spor  2014/09/27  20-7
          OSC gy - Honvéd Utánpótlá  2014/09/27  2-34
          Hírös Sport Nonp - POLO SC  2014/09/27  37-2
          Kópé Utánpótlás - KSI SE  2014/10/11  4-20
          Bókay - KSI - Oázis SC  2014/10/11  2-22
          KSI SE - Kanizsa Vízilabd  2014/10/11  19-6
          KSI SE - Kópé Utánpótlás   2015/02/28  20-8
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonp  2015/02/28  7-13
          Honvéd Utánpótlá - UVSE  2015/02/28  8-15
          Kópé Utánpótlás - Tatabányai Vízmű  2015/02/28  9-6
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka XXII. k - Vodafone Pólósul  2014/10/19  0-17
          KSI SE - Diadal SE  2014/10/19  30-1
          KESI I. - Százhalombatta  2014/10/19  18-2
          Kaposvár VK I. - Budafóka XXII. k  2014/10/19  6-10
          BVSC-Póló - Kópé ÚVSE  2014/10/25  14-3
          FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Fői  2014/10/25  15-6
          KESI II. - Honvéd Utánp.II.  2014/10/25  5-4
          OSC VSE - KSI SE  2014/11/08  0-30
          Kaposvár VK I. - Vodafone Pólósul  2014/11/08  2-13
          Diadal SE - OSC VSE  2014/11/08  0-5
          KSI SE - Kaposvár VK I.  2014/11/08  28-2
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2014/11/15  8-5
          FTC UtánpótlásII - Hegyvidék SE  2015/03/28  2-8
          Bókay - KSI - KESI II.  2015/03/28  3-6
          Kaposvár VK II. - Fehérvár Póló Sp  2015/03/28  1-10
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - 1427 VSE  2015/02/01  14-6
          KEAC - ASI DSE  2015/02/01  5-20
          Kaposvár VK - Oázis SC  2015/02/01  13-8
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Utánpó - Ceglédi Vasutas Spor  2015/05/10  18-10
          Racionet H - Fehérvár Póló Sp  2015/05/17  17-7
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Utánpó - Ceglédi Vasutas Spor  2015/05/10  19-5
          R.HONVÉD U - Fehérvár Póló Sp  2015/05/17  15-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger-EKF  2014/11/08  5-20
          BVSC- Zugló - Hungerit Szentes  2014/11/15  14-16
          UVSE-Centrál - ZF-Eger-EKF  2014/11/29  16-9
          UVSE-Centrál - ZF-Eger-EKF  2015/01/31  13-6
          UVSE - ASI DSE  2015/02/07  18-4
          UVSE - KÓPÉ ÚVSE  2015/02/14  11-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - UVSE II.  2014/10/19  23-6
          UVSE - H POLO  2014/11/09  21-6
          UVSE II. - KESI  2014/11/09  7-7
          ASI DSE - DFVE  2014/11/30  6-26
          H POLO - ZF-Eger  2015/01/11  14-6
          UVSE II. - UVSE   2015/05/03  8-12
          ASI DSE - BVSC-PÓLÓ  2015/05/03  6-21
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - Tatabányai Vízmű  2014/10/19  11-4
          UVSE - H POLO  2014/11/09  11-7
          H POLO - ZF-Eger  2015/01/11  18-6
          Tatabányai Vízmű - UVSE   2015/05/03  2-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger  2014/11/08  16-12
          BVSC-PÓLÓ - Szentes  2014/11/15  8-12
          UVSE - ZF-Eger  2015/02/07  11-8
          H POLO - UVSE   2015/02/14  15-9
          Angyalföldi Spor - SZNVE  2015/04/11  7-10
          Angyalföldi Spor - HVSC  2015/05/09  4-8
  2013/2014
     Időmérő 2
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Honvéd UVKSE  2013/11/02  13-5
          KSI SE - Uj-Hullám SE  2013/11/02  16-6
     Titkár 165
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC- Zugló  2013/09/07  16-14
          Széchenyi B.-FTC - ZF-Eger  2013/09/07  10-13
          YBL Waterpolo C - DIAPOLO Szeged  2013/09/21  11-22
          Széchenyi B.-FTC - KSI SE  2013/09/28  10-11
          YBL Waterpolo C - PVSK-Füszért  2013/10/05  5-17
          Széchenyi B.-FTC - DIAPOLO Szeged  2013/10/12  6-8
          RACIONET HONVÉD - LACTIV-Vasas  2013/11/02  10-10
          RACIONET HONVÉD - DIAPOLO Szeged  2013/11/29  13-12
          RACIONET HONVÉD - PVSK-Füszért  2013/12/14  15-8
          KSI SE - ZF-Eger  2014/01/18  7-13
          KSI SE - Széchenyi B.-FTC  2014/01/25  6-13
          BVSC- Zugló - RACIONET HONVÉD  2014/02/01  14-11
          Széchenyi B.-FTC - PVSK-Füszért  2014/03/01  8-7
          YBL Waterpolo C - LACTIV-Vasas  2014/03/14  5-16
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2014/03/22  8-19
          Széchenyi B.-FTC - RACIONET HONVÉD  2014/03/22  8-10
          Széchenyi B.-FTC - Kaposvári VK  2014/03/29  13-11
          YBL Waterpolo C - Valdor Szentes  2014/04/05  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ASI DSE  2013/10/05  18-11
          Érd-MAFC - Eszterházy Károl  2014/03/22  6-14
          BVSC- Zugló - MVLC  2014/04/26  7-8
          Érd-MAFC - KESI  2014/04/26  11-10
          Érd-MAFC - PVSK-PSN  2014/05/10  9-9
          UVSE - MVLC  2014/05/24  10-1
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/11/03  13-4
          BVSC- Zugló - Vasas  2013/11/10  12-10
          FTC Vízilabda Ut - Szentes  2013/11/17  3-8
          UVSE - BVSC- Zugló  2013/12/01  19-12
          FTC Vízilabda Ut - UVSE  2014/02/23  7-16
          Kölyök Póló Suli - Aligátor Vízilab  2014/05/11  4-13
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2014/05/31  17-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/11/03  10-6
          BVSC- Zugló - Vasas  2013/11/10  9-10
          FTC Vízilabda Ut - Szentes  2013/11/17  10-16
          FTC Vízilabda Ut - Szegedi Vizipóló  2014/02/23  5-8
          Kölyök Póló Suli - Aligátor Vízilab  2014/05/11  12-12
          KSI SE - Vasas  2014/05/31  11-14
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/11/03  19-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Vasas  2013/11/10  10-4
          FTC Vízilabda Ut - Szentes  2013/11/17  5-7
          UVSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/12/01  5-10
          FTC Vízilabda Ut - Szegedi Vizipóló  2014/02/23  21-8
          Kölyök Póló Suli - Aligátor Vízilab  2014/05/11  3-29
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Octopus SE  2013/09/29  17-16
          Semmelweis VKS - ELTE Vízilabda D  2013/09/29  13-14
          Octopus SE - 1427Vízilabda SE  2013/10/06  19-11
          Budaörsi ÚVVSE - Vecsés  2013/10/13  7-12
          ELTE Vízilabda D - Faterpóló VSE  2013/10/13  9-9
          Komplex Póló Sul - RETR-O-SC Közhas  2013/10/13  10-8
          BVSC - Vecsés  2013/10/27  8-20
          Octopus SE - OSC felnőtt  2013/10/27  13-16
          BVSC - Budaörsi ÚVVSE  2013/11/17  14-13
          Octopus SE - RETR-O-SC Közhas  2013/11/17  16-14
          Hegyvidék-YBL - Faterpóló VSE  2013/11/24  17-10
          Vecsés - Octopus SE  2013/11/24  16-3
          OSC felnőtt - Vecsés  2013/12/01  9-13
          HETE - ELTE Vízilabda D  2014/04/06  9-5
          RETR-O-SC Közhas - Sportliget SE  2014/04/06  9-8
          MAFC - Schönherz - OSC felnőtt  2014/04/26  6-8
          ELTE Vízilabda D - Octopus SE  2014/04/27  15-16
          HETE - Bánki VSE  2014/04/27  9-8
          Komplex Póló Sul - Semmelweis VKS  2014/04/27  8-5
          1427Vízilabda SE - Sunday Boys  2014/05/04  8-4
          Hegyvidék-YBL - Komplex Póló Sul  2014/05/04  15-4
          ELTE Vízilabda D - 1427Vízilabda SE  2014/05/18  7-9
          HETE - RETR-O-SC Közhas  2014/05/18  4-12
          Faterpóló VSE - MTK 1888  2014/05/18  9-14
          Budaörsi ÚVVSE - RETR-O-SC Közhas  2014/06/01  13-11
          HETE - 1427Vízilabda SE  2014/06/01  5-8
          ELTE Vízilabda D - Oázis SC  2014/06/01  8-14
          Budaörsi ÚVVSE - Sportliget SE  2014/06/08  19-11
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - KSI SE  2013/11/16  1-33
          Váci Vízilabda S - Sportliget SE  2013/11/16  15-6
          BVSC-Póló Zugló - MOM Sport Ybl  2013/11/16  14-2
          Bánki Vízisport - Oázis SC  2013/11/16  11-6
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Sul - OSC Serdülő  2013/11/30  6-13
          Uj-Hullám SE - FTC Utánpótlás  2013/11/30  5-8
          BVSC - Póló - Zu - MOM Sport Ybl  2013/11/30  15-3
          Dunaújvárosi Fői - Bókay - KSI  2013/11/30  4-5
          Újpest Vízilabda - KSI SE  2013/11/30  9-10
          Újpest Vízilabda - Honvéd UVKSE  2014/04/05  16-6
          BVSC - Póló - Zu - KSI SE  2014/04/05  12-6
          Újpest Vízilabda - OSC Serdülő  2014/04/05  12-8
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2014/04/05  8-5
          Honvéd UVKSE - BVSC - Póló - Zu  2014/04/05  5-9
          OSC Serdülő - FTC Utánpótlás  2014/04/05  8-7
       Szívós István Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ESMTK - BVSC-Póló Zugló  2014/05/17  3-27
          Dunaújvárosi Fői - Újpest Vízilabda  2014/05/17  4-16
          KSI SE - Honv-up. Kispest  2014/05/17  8-10
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé ÚVSE - Oázis SC  2013/09/21  19-5
          UVSE I. - Százhalombatta  2013/09/21  11-6
          FTC Utánpótlás - MOM Sport Ybl  2013/09/21  12-5
          Új-Hullám SE - FTC Utánpótlás  2013/09/21  3-19
          BVSC-Póló Zugló - Bókay - KSI  2013/10/05  5-0
          EMLCSKA - BVSC-Póló Zugló  2013/10/05  3-25
          Debreceni Cívis - Bókay - KSI  2013/10/19  27-1
          UVSE II. - EMLCSKA  2013/10/19  21-6
          Honvéd UVKSE - Cegléd II  2013/10/19  20-2
          BVSC-Póló Zugló - Vasas Sport Club  2013/10/19  11-18
          Százhalombatta - Polo SC  2013/11/09  14-3
          UVSE I. - Ceglédi Vasutas   2013/11/09  15-7
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2013/11/09  6-16
          Ceglédi Vasutas - Új-Hullám SE  2013/11/09  24-9
          Honvéd UVKSE - UVSE I.  2014/06/08  7-8
          UVSE I. - Kópé ÚVSE  2014/06/08  10-5
       2013. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szolnok  2013/08/31  5-6
          Szolnok - Kaposvári Vízila  2013/08/31  20-2
          Kaposvári Vízila - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/08/31  7-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honv-up. Gödöllő - Tatabányai Vízmű  2013/09/28  10-5
          BVSC-Póló Zugló - Sportliget Sport  2013/09/28  48-0
          Váci Vízilabda S - Oázis SC  2013/09/28  16-7
          Vecsés - PSN Zrt.  2013/09/28  24-9
          OSC gy - Hírös Sport Nonp  2013/10/12  1-28
          Balaton VK - FTC Utánpótlás  2013/10/12  7-11
          Bókay - KSI - OSC gy  2013/10/12  20-3
          FTC Utánpótlás - Domino Avus  2013/10/12  8-17
          BVSC-Póló Zugló - Kópé ÚVSE  2014/02/22  12-5
          Honv-up. Gödöllő - KSI SE  2014/02/22  4-12
          Kópé ÚVSE - Tatabányai Vízmű  2014/02/22  6-6
          Vodafone Pólósul - BVSC-Póló Zugló  2014/02/22  20-12
          Honv-up. Gödöllő - Kópé ÚVSE  2014/03/08  12-10
          UVSE I - BVSC-Póló Zugló  2014/03/08  18-12
          Százhalombatta - Honv-up. Gödöllő  2014/03/08  8-19
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2014/04/26  6-5
          UVSE I - Honv-up. Gödöllő  2014/05/24  17-7
          Domino Avus - Kópé ÚVSE  2014/05/24  13-7
          Tatabányai Vízmű - Százhalombatta  2014/05/24  16-17
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2014/05/24  14-19
          Kópé ÚVSE - Vodafone Pólósul  2014/05/24  5-15
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2013/10/26  5-13
          Kópé ÚVSE - Domino Avus  2013/10/26  7-10
          Oázis SC - Göd  2013/10/26  4-7
          Honvéd UVKSE - KSI SE  2014/03/01  12-10
          Domino Avus - FTC Utánpótlás  2014/03/01  9-13
          KSI SE - UVSE  2014/03/01  11-7
          Kaposvár Vízilab - Honvéd UVKSE  2014/05/31  12-2
          Oázis SC - Kaposvár Vízilab  2014/05/31  12-2
          Dunaújvárosi Fői - UVSE II.  2014/05/31  4-5
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonp  2014/06/08  12-14
          Angyalföldi Spor - Vasas Sport Club  2014/06/08  6-7
          Kanizsa Vízilabd - MOM Sport Ybl  2014/06/08  8-9
          Tatabányai Vízmű - Kópé ÚVSE  2014/06/08  13-6
          MOM Sport Ybl - Göd  2014/06/14  6-4
          Hírös Sport Nonp - Kópé ÚVSE  2014/06/14  10-8
          Tatabányai Vízmű - Százhalombatta  2014/06/14  9-11
          Kanizsa Vízilabd - Angyalföldi Spor  2014/06/14  2-8
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Vecsés  2014/01/26  7-9
          UVSE II. - Tatabányai VSE  2014/01/26  6-9
       2014. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - UVSE II.  2014/02/09  12-7
          FTC Vízilabda Ut - Szolnok  2014/02/09  10-7
          UVSE II. - Szolnok  2014/02/09  8-9
          Budapesti Honvéd - FTC Vízilabda Ut  2014/02/09  6-7
       2014. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Ceglédi Vasutas  2014/02/01  20-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - BVSC- Zugló  2013/11/02  7-12
          BVSC- Zugló - Angyalföldi SI D  2014/03/08  20-4
          BVSC- Zugló - SZNVE  2014/04/26  10-7
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - DFVE  2013/10/27  8-14
          Angyalföldi SI D - H POLO  2013/10/27  8-10
          DFVE - ZF-Eger  2013/10/27  11-10
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - POLO SC  2013/10/06  14-3
          POLO SC - ZF-Eger  2014/02/16  16-10
          UVSE II - DFVE  2014/06/14  9-13
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - POLO SC  2013/10/06  13-9
          POLO SC - ZF-Eger  2014/02/16  8-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vecsés SE - Szentes  2013/12/01  3-20
  2012/2013
     Titkár 185
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Groupama-Honvéd - PVSK  2012/10/13  11-6
          BVSC- Zugló - Valdor-Szentes  2012/12/08  9-5
          BVSC- Zugló - PVSK  2013/01/12  13-11
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2013/01/19  12-4
          TEVA-Vasas - EKF-EgerFood-Imo  2013/01/26  11-3
          Orvosegyetem SC - EKF-EgerFood-Imo  2013/02/09  11-8
          Orvosegyetem SC - Szolnoki D-K  2013/02/22  5-13
          BVSC- Zugló - TEVA-Vasas  2013/04/13  5-10
          Groupama-Honvéd - BVSC- Zugló  2013/05/04  8-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - HPVK-ESMTK  2012/09/29  5-21
          KSI SE - Érd-MAFC  2012/10/27  20-6
          Hegyvidék-YBL - Neptun Vízilabda  2012/10/27  11-9
          Bánki VSE - Ceglédi Vasutas   2012/11/03  8-21
          KSI SE - UVSE  2012/11/10  11-9
          Hegyvidék-YBL - DEAC  2012/11/24  15-9
          ASI DSE - UVSE  2012/12/01  9-8
          HPVK-ESMTK - Kanizsa Vízilabd  2012/12/08  14-17
          Neptun Vízilabda - Csabai Csirkefog  2013/04/06  17-7
          ASI DSE - Csabai Csirkefog  2013/04/20  11-7
          ASI DSE - Neptun Vízilabda  2013/05/04  10-11
          ASI DSE - Ceglédi Vasutas   2013/06/01  9-6
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVK-ESMTK - UVSE  2013/03/09  3-15
          FISE - KEAC  2013/03/09  15-4
          OSC - FPSE  2013/03/09  14-7
          FISE - HPVK-ESMTK  2013/03/09  14-6
          FPSE - UVSE  2013/03/09  8-14
          KEAC - OSC  2013/03/09  8-15
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Groupama Honvéd - TEVA-Vasas  2012/09/30  8-7
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - Szolnoki D-K  2012/11/18  4-18
          OSC - FTC Waterpolo Sp  2012/12/02  5-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - DVSE  2012/09/02  26-1
          Vasas - Budapesti Honvéd  2012/09/09  8-8
          Vasas - KSI SE  2012/10/14  8-15
          Vasas - ZF-Eger  2013/02/24  8-9
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/04/28  6-9
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2013/05/12  10-12
          BVSC- Zugló - KSI SE  2013/05/19  7-14
          KSI SE - Vasas  2013/06/02  13-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Pesterzsé - DVSE  2012/09/02  9-6
          Vasas - Honvéd Pesterzsé  2012/09/09  11-9
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2012/09/23  18-5
          Kölyök Póló Suli - Aligátor Vízilab  2012/10/07  11-15
          KSI SE - BVSC- Zugló  2012/10/28  8-16
          Honvéd Pesterzsé - PSN Zrt.  2012/11/04  8-10
          BVSC- Zugló - Vasas  2012/11/11  13-8
          Vasas - ZF-Eger  2013/02/24  9-11
          MTK 1888 Vízilab - Csabai Csirkefog  2013/03/24  12-4
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/04/28  8-6
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2013/05/12  9-7
          BVSC- Zugló - KSI SE  2013/05/19  9-7
          KSI SE - Vasas  2013/06/02  10-8
          Aligátor Vízilab - SZVPS  2013/06/09  5-14
          DVSE - Aligátor Vízilab  2013/06/09  10-7
          UVSE II. - SZVPS  2013/06/09  9-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd PVK - DVSE  2012/09/02  14-6
          Vasas - Honvéd PVK  2012/09/09  22-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Kaposvári Vízila  2012/09/23  23-2
          Kölyök Póló Suli - Aligátor Vízilab  2012/10/07  2-17
          KSI SE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2012/10/28  11-10
          Honvéd PVK - PSN Zrt.  2012/11/04  10-0
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Vasas  2012/11/11  12-15
          Vasas - ZF-Eger  2013/02/24  14-9
          MTK 1888 Vízilab - Csabai Csirkefog  2013/03/24  17-9
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2013/04/28  3-16
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2013/05/12  8-7
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - KSI SE  2013/05/19  5-12
          KSI SE - Vasas  2013/06/02  8-10
       2013. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Szolnoki D-K  2012/11/17  10-4
          Vasas - Szegedi Vi  2012/11/17  7-19
          Szolnoki D-K - Vasas  2012/11/17  13-11
          FTC Vízilabda Ut - Szegedi Vi  2012/11/17  18-6
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - DVSE  2013/02/03  21-5
          DVSE - Kaposvári Vízila  2013/02/03  9-18
          Kaposvári Vízila - BVSC- Zugló  2013/02/03  7-18
       2012. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 1998
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - Szolnoki D-K  2012/11/25  22-14
          UVSE I. - Szentesi Vízilab  2012/11/25  16-7
          Szolnoki D-K - Szentesi Vízilab  2012/11/25  12-15
          Vasas - UVSE I.  2012/11/25  18-20
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VAS-ASI - Oázis SC  2012/10/14  17-10
          BVSC - YBL WPC  2012/10/14  11-15
          Octopus BVSE - Komplex PSE  2012/10/14  9-15
          YBL WPC - ELTE  2012/10/28  13-6
          Semmelweis VKS - RETR-O-SC  2012/11/18  6-7
          Bánki VE - VAS-ASI  2012/11/18  9-25
          Octopus BVSE - Bp.Izzó  2012/11/25  8-17
          BVSC - Bánki VE  2012/11/25  14-9
          MTK - RETR-O-SC  2013/03/10  10-5
          BVSC - Semmelweis VKS  2013/04/13  13-13
          Raiffeisen Vízil - Octopus BVSE  2013/04/28  8-14
          VVSE - Oázis SC  2013/04/28  9-8
          Raiffeisen Vízil - ELTE  2013/05/12  2-7
          MAFC Schönherz - YBL WPC  2013/05/12  11-9
          HETE - VVSE  2013/06/02  7-17
          MAFC Schönherz - Oázis SC  2013/06/02  14-7
          Komplex PSE - ELTE  2013/06/02  9-8
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi FVE - MOM Sport-YBL  2013/04/27  3-4
          DVSE - Bókay - KSI  2013/04/27  20-3
          Uj-Hullám SE - Hegyvidék SE  2013/04/27  20-4
          MOM Sport-YBL - DVSE  2013/05/25  4-14
          Uj-Hullám SE - Dunaújvárosi FVE  2013/05/25  4-14
          Bókay - KSI - Hegyvidék SE  2013/05/25  24-6
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II - DVSE  2012/11/24  7-6
          DVSE - Kaposvár  2013/02/16  11-4
          Oázis SC - Kópé UVSE  2013/02/16  9-15
          TVSE - Százhalombattai  2013/02/16  6-5
          Oázis SC - Pannon DSE  2013/03/30  16-6
           Százhalombattai - Budafóka SE  2013/03/30  11-6
          Pannon DSE - TVSE  2013/03/30  0-24
          Danubius POLO - DVSE  2013/03/30  6-14
          KSI SE - UVSE II  2013/04/13  17-9
          Vodafone Pólósul - HPVK - ESMTK  2013/04/13  12-5
          UVSE I. - FTC  2013/04/13  15-6
          BVSC-Póló-Zugló - Szombathely  2013/04/13  12-14
          FTC - BVSC-Póló-Zugló  2013/05/11  12-13
          Vodafone Pólósul - UVSE I.  2013/05/11  5-8
          HPVK - ESMTK - KESI  2013/05/11  21-8
          Szombathely - KSI SE  2013/05/11  5-12
          Oázis SC - Pannon DSE  2013/05/18  19-7
          Kópé UVSE - Danubius POLO  2013/05/18  20-2
          Kaposvár - Százhalombattai  2013/05/18  6-7
          Pannon DSE - DVSE  2013/05/18  1-26
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - BVSC-Póló-Zugló  2012/10/27  4-22
          Új-Hullám SE - KSI SE  2012/10/27  0-21
          Vadász - OSC  2012/10/27  8-6
          DVSE - KSI SE  2012/11/24  12-15
          BVSC-Póló-Zugló - OSC  2012/11/24  11-5
          Vadász - Új-Hullám SE   2012/11/24  17-3
          Octopus BVSE - DVSE  2013/02/23  4-26
          HPVKSE - Új-Hullám SE   2013/02/23  11-4
          Bókay-KSI - Vadász  2013/02/23  6-21
       Budapesti Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Dunaújvárosi FVE  2013/06/01  16-4
          KSI SE - BVSC - Póló  2013/06/01  13-3
          Komárno - OSC  2013/06/01  4-12
       BVLSZ Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - HPVKSE  2012/10/13  10-8
          Vasas SC - CVSE  2012/10/13  12-7
          UVSE II. - Dunaújvárosi FVE  2012/10/13  18-6
          UVSE - Százhalombattai   2012/11/10  11-2
          Kópé ÚVSE - Vadász  2012/11/10  8-5
          Bókay-KSI - BVSC-Póló-Zugló  2012/11/10  3-23
          HPVKSE - BVSC-Póló-Zugló  2013/03/02  5-10
          FTC - Kópé ÚVSE  2013/03/02  7-3
          UVSE II. - Bókay-KSI  2013/03/09  27-1
          Százhalombattai - CVSE  2013/03/09  11-7
          Dunaújvárosi FVE - Vadász  2013/03/09  4-25
          Kópé ÚVSE - Vasas SC  2013/04/06  7-12
          BVSC-Póló-Zugló - UVSE  2013/04/06  3-9
          FTC - HPVKSE  2013/04/06  8-2
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Göd - Váci VSE  2012/10/20  5-5
          Kópé ÚVSE - FTC  2012/10/20  6-3
          BVSC - Póló - Zu - Göd  2012/10/20  14-3
          CVSE - HPVK - ESMTK  2012/12/08  15-9
          KESI - BVSC - Póló - Zu  2012/12/08  4-10
          Kópé ÚVSE - CVSE  2012/12/08  4-4
          UVSE - Vodafone Pólósul  2012/12/08  5-13
          UVSE - Váci VSE  2013/03/23  10-1
          HPVK - ESMTK - BVSC - Póló - Zu  2013/03/23  7-12
          KESI - KSI SE  2013/03/23  10-6
          Kópé ÚVSE - Vodafone Pólósul  2013/03/23  5-9
       2013. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vas-ASI - Hegyvidék Ybl  2013/01/27  2-11
          Főnix ISE - UVSE I.  2013/01/27  7-9
          Érd-MAFC-Winner - Neptun VSC  2013/01/27  4-11
          UVSE II. - Vasas Sport Club  2013/01/27  9-5
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szeged  2012/09/29  14-6
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/10/20  8-15
          UVSE - Hungerit S  2013/03/02  8-13
          UVSE - Szeged  2013/04/20  10-12
          H. POLO - UVSE  2013/04/20  12-2
          Szeged - H. POLO  2013/04/20  13-9
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - SZTE EHÖK Sport   2013/03/16  12-2
          Szentesi VK - H POLO utp  2013/03/16  3-11
          SZTE EHÖK Sport - Bánki VSE  2013/03/16  2-9
          H POLO utp - ASI DSE  2013/03/16  4-7
          Szentesi VK - Bánki VSE  2013/03/16  8-5
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVKSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/05/04  1-21
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2013/06/08  16-5
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - UVSE  2012/09/30  8-9
          H. POLO - HPVK SE  2012/10/21  16-6
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - DFVE  2013/02/03  11-9
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2013/02/17  20-1
          H. POLO - DFVE  2013/04/21  8-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - UVSE  2012/09/30  8-27
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Dunaújváros Váro  2013/02/03  20-9
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2013/02/17  32-5
          UVSE - HVSC  2013/04/21  35-4
          H. POLO - Dunaújváros Váro  2013/04/21  21-7
  2011/2012
     Titkár 112
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - FTC FisherKlíma   2011/10/01  8-9
          TEVA-VasasUNIQA - Kaposvári VK  2011/10/14  20-5
          Groupama Honvéd - Debrecen  2011/10/15  8-5
          TEVA-VasasUNIQA - FTC FisherKlíma   2011/10/28  16-7
          Groupama Honvéd - A-H Szeged Beton  2011/11/19  6-8
          BVSC- Zugló - PVSK-Füszért  2011/12/05  10-9
          Groupama Honvéd - TEVA-VasasUNIQA  2012/02/11  11-11
          BVSC- Zugló - K-M-CS&K Szentes  2012/02/18  8-10
          TEVA-VasasUNIQA - Orvosegyetem SC  2012/02/19  14-3
          Groupama Honvéd - K-M-CS&K Szentes  2012/02/29  22-9
          Orvosegyetem SC - Kaposvári VK  2012/03/03  11-7
          BVSC- Zugló - Orvosegyetem SC  2012/03/10  7-9
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/03/24  7-13
          BVSC- Zugló - Kaposvári VK  2012/03/26  7-8
          FTC FisherKlíma - A-H Szeged Beton  2012/03/28  7-15
          Groupama Honvéd - TEVA-VasasUNIQA  2012/04/13  8-12
          FTC FisherKlíma - K-M-CS&K Szentes  2012/04/23  11-10
          TEVA-VasasUNIQA - ZF-Eger  2012/04/29  11-8
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2011/11/04  6-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vízmű-HPVK-ESMTK  2011/09/24  19-5
          MAFC - Kecskeméti SI  2011/10/01  5-12
          ASI DSE - Hegyvidék-YBL WP  2011/10/08  6-16
          BVSC- Zugló - HVSC  2011/10/22  20-15
          ASI DSE - Kecskeméti SI  2011/10/22  12-10
          BVSC- Zugló - MAFC  2011/11/05  12-7
          ASI DSE - Szegedi VP suli  2011/11/05  11-10
          ASI DSE - Neptun VSC  2011/11/12  10-8
          MAFC - HVSC  2011/11/12  22-10
          Vízmű-HPVK-ESMTK - Kanizsa VSE  2011/11/19  10-8
          BVSC- Zugló - ASI DSE  2011/11/26  13-5
          ASI DSE - HVSC  2011/12/03  16-9
          Neptun VSC - Hegyvidék-YBL WP  2012/03/10  8-8
          MAFC - Neptun VSC  2012/03/24  12-10
          Neptun VSC - Kecskeméti SI  2012/03/31  7-9
          FTC Hűs- Húsház - EKF SC  2012/04/14  9-10
          Neptun VSC - ASI DSE  2012/04/21  12-11
          BVSC- Zugló - Csabai Csirkef.   2012/04/28  22-11
          ASI DSE - Szolnok F-KÖZGÉP  2012/04/28  14-12
          KSI SE - BVSC- Zugló  2012/05/05  10-11
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű  2012/05/19  11-12
          Vízmű-HPVK-ESMTK - Szegedi VP suli  2012/06/02  10-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szentesi VK  2011/10/16  22-7
          Vasas Sport Club - BVSC- Zugló  2011/10/23  12-10
          BVSC- Zugló - KSI SE  2011/10/30  12-12
          KSI SE - ZF-Eger  2011/11/02  13-9
          Honvéd - KSI SE  2011/11/06  9-9
          Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló  2011/11/13  15-7
          KSI SE - Szentesi VK  2011/12/04  13-7
          Vasas Sport Club - Újpest Vízilabda  2012/03/11  13-6
          BVSC- Zugló - Újpest Vízilabda  2012/03/18  13-12
          Újpest Vízilabda - DVSE  2012/04/01  9-3
          Vasas Sport Club - FTC Vízilabda Ut  2012/04/22  6-7
          Honvéd - Újpest Vízilabda  2012/04/29  10-11
          Újpest Vízilabda - ZF-Eger  2012/05/13  6-9
          KSI SE - BVSC- Zugló  2012/05/25  9-8
          BVSC- Zugló - Újpest Vízilabda  2012/06/03  17-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szentesi VK  2011/10/16  17-5
          Vasas Sport Club - BVSC- Zugló  2011/10/23  9-10
          BVSC- Zugló - KSI SE  2011/10/30  10-12
          KSI SE - ZF-Eger  2011/11/02  16-4
          HPVKSE - KSI SE  2011/11/06  8-11
          Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló  2011/11/13  10-9
          KSI SE - Szentesi VK  2011/12/04  18-9
          Kölyök Póló Suli - FPSE  2012/03/04  15-3
          Vasas Sport Club - Újpest Vízilabda  2012/03/11  10-15
          BVSC- Zugló - Újpest Vízilabda  2012/03/18  5-14
          Újpest Vízilabda - DVSE  2012/04/01  15-2
          Vasas Sport Club - FTC Vízilabda Ut  2012/04/22  10-17
          HPVKSE - Újpest Vízilabda  2012/04/29  2-7
          Újpest Vízilabda - ZF-Eger  2012/05/13  8-6
          KSI SE - BVSC- Zugló  2012/05/25  11-9
          BVSC- Zugló - Újpest Vízilabda  2012/06/03  11-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szentesi VK  2011/10/16  6-7
          Vasas Sport Club - BVSC- Zugló  2011/10/23  14-14
          BVSC- Zugló - KSI SE  2011/10/30  16-5
          KSI SE - ZF-Eger  2011/11/02  5-7
          HPVKSE - KSI SE  2011/11/06  14-10
          Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló  2011/11/13  21-17
          KSI SE - Szentesi VK  2011/12/04  5-13
          Kölyök Póló Suli - FPSE  2012/03/04  16-8
          Vasas Sport Club - Újpest Vízilabda  2012/03/11  12-8
          BVSC- Zugló - Újpest Vízilabda  2012/03/18  12-10
          Újpest Vízilabda - DVSE  2012/04/01  16-2
          Vasas Sport Club - FTC Vízilabda Ut  2012/04/22  16-15
          HPVKSE - Újpest Vízilabda  2012/04/29  5-9
          Újpest Vízilabda - ZF-Eger  2012/05/13  17-7
          KSI SE - BVSC- Zugló  2012/05/25  5-11
          BVSC- Zugló - Újpest Vízilabda  2012/06/03  10-8
       2011. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Vasas Sport Club  2011/12/18  7-13
          ZF-Eger - FTC  2011/12/18  14-5
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Héraklész I. Utá - Szeged  2012/03/17  8-14
          HonvédPOLO - Szeged  2012/03/17  10-12
          Héraklész I. Utá - HonvédPOLO  2012/03/17  12-15
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/05/16  13-12
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki Vízisport - DVSE  2011/10/15  17-5
          HonvédPOLO - SZTE EHÖK Sport   2011/10/15  5-8
          Bánki Vízisport - HonvédPOLO  2011/10/15  8-5
          DVSE - SZTE EHÖK Sport   2011/10/15  3-28
          Bánki Vízisport - ASI DSE  2012/06/17  5-8
          Honvéd UTP - HonvédPOLO  2012/06/17  14-4
          Bánki Vízisport - Honvéd UTP  2012/06/17  6-10
          HonvédPOLO - ASI DSE  2012/06/17  4-12
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újpest Vízilabda - DFVE  2011/11/27  14-9
          HPVKSE - BVSC- Zugló  2012/02/12  2-19
          HPVKSE - DFVE  2012/02/26  11-23
          Újpest Vízilabda - HonvédPOLO  2012/03/04  14-11
          BVSC- Zugló - DFVE  2012/06/03  13-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újpest VUSE - Dunaújváros VSI  2011/11/27  32-3
          HPVKSE - BVSC- Zugló  2012/02/12  6-14
          HPVKSE - Dunaújváros VSI  2012/02/26  12-20
          Újpest VUSE - HonvédPOLO  2012/03/04  16-6
          BVSC- Zugló - Dunaújváros VSI  2012/06/03  12-6
  2010/2011
     Titkár 103
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Groupama HONVÉD - PVSK-Füszért  2010/11/05  9-4
          UTE - BVSC- Zugló  2010/11/06  10-18
          BVSC- Zugló - Groupama HONVÉD  2010/11/27  10-14
          UTE - OSC  2010/11/27  5-15
          TEVA-Vasas-UNIQA - Szolnoki F-KÖZG  2010/12/04  10-6
          UTE - FTC-Fisher Klíma  2010/12/11  7-21
          ASI - B. Bau Szentes  2010/12/18  10-11
          BVSC- Zugló - Debrecen Fujitsu  2011/01/22  10-8
          BVSC- Zugló - Szolnoki F-KÖZG  2011/01/29  7-11
          UTE - Szeged Beton VE  2011/01/29  4-19
          BVSC- Zugló - Szeged Beton VE  2011/02/05  6-18
          UTE - ASI  2011/02/05  10-11
          ASI - OSC  2011/03/05  7-8
          OSC - PVSK-Füszért  2011/03/12  7-10
          OSC - Szolnoki F-KÖZG  2011/03/19  9-13
          FTC-Fisher Klíma - Groupama HONVÉD  2011/03/26  7-8
          ASI - PVSK-Füszért  2011/04/02  6-13
          OSC - Debrecen Fujitsu  2011/04/02  9-7
          TEVA-Vasas-UNIQA - OSC  2011/04/09  14-3
          TEVA-Vasas-UNIQA - Groupama HONVÉD  2011/04/23  9-5
          BVSC- Zugló - OSC  2011/04/30  11-7
          OSC - B. Bau Szentes  2011/05/14  15-16
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - Orvosegyetem Spo  2010/10/03  12-14
          ZF-Eger - Groupama Honvéd  2010/10/03  10-14
          ZF-Eger - Szeged Beton VE  2010/11/20  9-3
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű  2010/09/25  7-12
          MAFC - Bánki Vízisport   2010/09/25  18-13
          AVSE - Neptun VSC  2010/10/09  10-9
          Tipo VSC - Kanizsa Vízilabd  2010/10/30  13-18
          Neptun VSC - SZVPS  2010/11/06  9-9
          MAFC - HEGYVIDÉK-YBL  2010/11/06  8-10
          AVSE - SZVPS  2010/11/13  7-7
          Bánki Vízisport - HVSC  2011/03/19  11-13
          MAFC - Neptun VSC  2011/04/30  13-12
          Tipo VSC - HVSC  2011/05/21  13-6
          Bánki Vízisport - Egri Vízmű Sport  2011/06/18  14-13
       2010. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szentesi Vízilab  2010/11/17  15-5
          Szentesi Vízilab - Ceglédi Vasutas   2010/11/17  14-10
          Ceglédi Vasutas - BVSC- Zugló  2010/11/17  4-19
          Budapesti Honvéd - OSC UP  2010/11/29  13-8
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - KSI SE  2010/10/17  14-21
           Honvéd - UVSE  2010/11/04  17-4
          Vasas - FTC Vízilabda Ut  2010/11/07  7-5
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2010/11/14  9-9
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2010/11/21  11-3
          Vasas - KSI SE  2010/12/05  7-5
          Vasas - Honvéd   2011/02/27  9-10
          BVSC- Zugló - SZVPS  2011/03/06  10-9
          KSI SE - Szolnok  2011/03/13  5-0
          BVSC- Zugló - Honvéd   2011/04/03  7-14
          BVSC- Zugló - Szolnok  2011/04/10  11-11
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2011/04/21  5-8
          FTC Vízilabda Ut - Vasas  2011/04/24  6-8
          Vasas - ZF-Eger  2011/05/22  11-3
          FTC Vízilabda Ut - Szolnok  2011/05/29  11-6
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - KSI SE  2010/10/17  12-20
          Honvéd - UVSE  2010/11/04  4-18
          Vasas - FTC Vízilabda Ut  2010/11/07  6-6
          ASI - Kaposvári Vízila  2010/11/07  16-5
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2010/11/14  7-7
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2010/11/21  6-4
          Vasas - KSI SE  2010/12/05  13-11
          ASI - Kópé Úszó-Vízila  2010/12/05  12-5
          UVSE II. - ZF-Eger  2010/12/12  5-17
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2010/12/19  9-8
          Vasas - Honvéd   2011/02/27  12-6
          BVSC- Zugló - SZVPS  2011/03/06  12-5
          KSI SE - UVSE II.  2011/03/13  12-4
          BVSC- Zugló - Honvéd   2011/04/03  13-3
          BVSC- Zugló - UVSE II.  2011/04/10  19-4
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2011/04/21  11-6
          FTC Vízilabda Ut - Vasas  2011/04/24  4-7
          UVSE II. - KSI SE  2011/05/15  6-13
          Vasas - ZF-Eger  2011/05/22  13-3
          ASI - Kaposvári Vízila  2011/05/22  10-9
          FTC Vízilabda Ut - UVSE II.  2011/05/29  14-7
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - KSI SE  2010/10/17  2-27
          Honvéd - UVSE  2010/11/04  12-7
          Vasas - Szentesi Vízilab  2010/11/07  16-8
          Vasas - KSI SE  2010/12/05  15-3
          UVSE II. - ZF-Eger  2010/12/12  9-9
          BVSC- Zugló - Szentesi Vízilab  2010/12/19  28-2
          Vasas - Honvéd   2011/02/27  12-4
          BVSC- Zugló - SZVPS  2011/03/06  13-11
          KSI SE - UVSE II.  2011/03/13  8-8
          BVSC- Zugló - Honvéd   2011/04/03  8-8
          BVSC- Zugló - UVSE II.  2011/04/10  5-9
          BVSC- Zugló - Szentesi Vízilab  2011/04/21  14-1
          UVSE II. - KSI SE  2011/05/15  5-10
          Vasas - ZF-Eger  2011/05/22  14-2
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szeged  2010/10/09  12-14
          Honvéd ELTE POLO - Héraklész II.  2010/10/23  15-8
          BVSC- Zugló - UVSE-Salamander  2010/10/27  7-4
          BVSC- Zugló - British WP  2011/02/05  10-11
          Honvéd ELTE POLO - Héraklész II.  2011/02/26  13-9
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Salamander - ZF-Eger  2010/09/26  13-7
          Honv POLO - Szeged  2010/09/26  19-7
          Szeged - ZF-Eger  2010/09/26  14-14
          UVSE-Salamander - Honv POLO  2010/09/26  8-20
       Országos Leány Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2011/03/27  10-9
          UVSE-Salamander - KESI  2011/03/27  11-8
          ZF-Eger - UVSE-Salamander  2011/03/27  7-15
          BVSC- Zugló - KESI  2011/03/27  15-6
  2009/2010
     Titkár 90
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2009/10/17  6-11
          TEVA VasasPlaket - BVSC- Zugló  2009/10/28  29-5
          BVSC- Zugló - FTC Fisher Klíma  2009/10/31  8-10
          UNIQA-UTE - FTC Fisher Klíma  2009/11/14  7-10
          TEVA VasasPlaket - UNIQA-UTE  2009/12/04  19-6
          OSC - Opus-Via - Pécsi Vízmű PVSK  2009/12/04  7-8
          OSC - Opus-Via - Szeged Beton  2009/12/06  5-7
          BVSC- Zugló - Szeged Beton  2010/01/16  6-15
          BVSC- Zugló - TEVA VasasPlaket  2010/02/06  7-23
          UNIQA-UTE - TEVA VasasPlaket  2010/02/20  2-14
          FTC Fisher Klíma - Domino Honvéd  2010/03/14  5-2
          BVSC- Zugló - UNIQA-UTE  2010/03/28  13-8
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UNIQA-UTE - ZF-Eger  2009/10/03  7-14
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - MAFC  2009/09/19  7-7
          KSI SE - Angyalföldi Spor  2009/10/10  5-11
          Neptun VSC - Egri Vízmű Sport  2009/10/17  17-7
          Bánki VSE - SZVPS  2009/10/24  4-15
          Angyalföldi Spor - CVSE  2009/10/24  10-7
          YBL WPC - Hírös VSE  2009/10/24  12-8
          KSI SE - Bánki VSE  2009/10/31  17-7
          MAFC - Neptun VSC  2009/10/31  9-7
          KSI SE - SZVPS  2009/11/07  10-7
          Neptun VSC - Bertók Szentes  2009/11/07  14-8
          Tipo VSC - Hódmezővásárhely  2009/11/14  15-8
          KSI SE - CVSE  2009/11/21  12-8
          Angyalföldi Spor - SZVPS  2009/11/21  9-6
          MAFC - EKF SC  2009/11/21  6-10
          KSI SE - Neptun VSC  2010/03/20  10-11
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű  2010/03/27  13-9
       2010. évi Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Hírös Vízilabda   2010/02/27  15-3
          BVSC- Zugló - Hódmezővásárhely  2010/02/27  19-7
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Kaposvár  2009/09/20  12-7
          UVSE I. - ZF-Eger  2009/10/03  12-9
          UVSE II. - KSI SE  2009/10/04  8-12
          OSC - UVSE I.  2009/10/04  4-13
          UVSE I. - SZVPS  2009/10/11  18-6
          Vasas-MVM - Szentesi VK  2009/10/25  19-4
          UVSE I. - Szolnok  2009/11/01  11-6
          Vasas-MVM - Hírös VSE  2009/11/08  17-7
          UVSE II. - Budafóka  2009/11/29  12-7
          OSC - ZF-Eger  2009/12/12  8-16
          UVSE I. - Szentesi VK  2010/03/14  26-8
          FTC - HONVÉD  2010/03/26  8-16
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Kaposvár  2009/09/20  21-5
          UVSE I. - ZF-Eger  2009/10/03  11-10
          UVSE II. - KSI SE  2009/10/04  4-10
          OSC - UVSE I.  2009/10/04  6-11
          UVSE I. - SZVPS  2009/10/11  5-6
          Vasas-MVM - Szentesi VK  2009/10/25  13-9
          UVSE I. - Szolnok  2009/11/01  10-4
          Vasas-MVM - Hírös VSE  2009/11/08  35-1
          UVSE II. - Budafóka  2009/11/29  8-7
          OSC - ZF-Eger  2009/12/12  5-3
          UVSE I. - CVSE  2010/03/14  12-2
          FTC - HONVÉD  2010/03/26  15-8
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Csirkefogók VK  2009/09/13  25-0
          UVSE II. - Kaposvár  2009/09/20  18-8
          UVSE I. - ZF-Eger  2009/10/03  15-8
          UVSE II. - KSI SE  2009/10/04  5-17
          OSC - UVSE I.  2009/10/04  0-42
          UVSE I. - SZVPS  2009/10/11  11-9
          Vasas-MVM - Szentes  2009/10/25  15-7
          UVSE I. - Szolnok  2009/11/01  30-2
          Vasas-MVM - KESI  2009/11/08  11-5
          UVSE II. - Budafóka  2009/11/29  3-8
          OSC - Csirkefogók VK  2009/11/29  4-11
          OSC - ZF-Eger  2009/12/12  3-19
          UVSE I. - Csongrád  2010/03/14  10-2
       Komjádi Kupa 2009
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újpest Vízilabda - Budafóka XXII. k  2009/11/25  19-4
          Budafóka XXII. k - PVSK  2009/11/25  6-13
          PVSK - Újpest Vízilabda  2009/11/25  11-15
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Diósgyőri VFSC - Gyöngyösi AVC  2009/09/26  25-8
          Angyal-Vasas SE - Sportliget   2009/09/26  21-11
          Debreceni VSE - Diósgyőri VFSC  2009/09/26  8-9
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger  2009/10/24  6-6
          BVSC-Zugló Diap. - UVSE  2009/10/31  13-6
          Honvéd ELTE POLO - DF-DVCSH  2009/12/05  2-27
          UVSE - Héraklész I.   2010/03/08  11-6
          Héraklész I. - ZF-Eger  2010/03/18  12-17
          ZF-Eger - Héraklész I.   2010/03/18  19-11
          BVSC-Zugló Diap. - ZF-Eger  2010/03/27  8-10
       Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri Vízilabda - DVSI  2009/10/11  4-22
          Honv POLO - UVSE  2009/10/11  5-11
          Győri Vízilabda - ASI  2009/10/11  21-8
          DVSI - UVSE  2009/10/11  16-13
          Honv POLO - BVSC- Zugló  2009/12/20  4-9
       Országos Leány Gyermek bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - ZF-Eger  2009/11/22  16-2
          Honv POLO - DVSI  2009/11/22  19-16
          DVSI - KSI SE  2009/11/22  8-15
          ZF-Eger - Honv POLO  2009/11/22  11-25
  2008/2009
     Időmérő 6
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Szolnok  2008/11/15  13-9
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - KSI SE  2008/09/28  12-11
          OSC - Ceglédi VSE  2009/05/23  3-9
          Vasas - Szolnok  2009/05/30  13-6
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - Ceglédi VSE  2009/05/23  6-9
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - BVSC  2009/03/14  6-12
     Titkár 100
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Szeged Beton VE  2008/10/04  8-10
          TEVA VasasPlaket - Szentesi VK  2008/10/23  14-4
          FTC - PVSK  2008/10/25  11-6
          UNIQA-UTE - PVSK  2008/11/08  9-8
          FTC - ZF-Eger  2008/12/05  8-6
          FTC - TEVA VasasPlaket  2008/12/06  7-10
          FTC - BVSC  2008/12/20  10-6
          FTC - Szeged Beton VE  2009/01/10  9-7
          UNIQA-UTE - OSC  2009/01/24  13-8
          TEVA VasasPlaket - OSC  2009/01/31  19-4
          BVSC - PVSK  2009/02/14  12-13
          BVSC - OSC  2009/02/15  17-13
          DOMINO Honvéd - ZF-Eger  2009/02/22  9-7
          TEVA VasasPlaket - Szeged Beton VE  2009/03/13  9-9
          FTC - OSC  2009/03/27  13-3
          UNIQA-UTE - DOMINO Honvéd  2009/03/29  9-10
          OSC - ZF-Eger  2009/03/29  8-20
          BVSC - FTC  2009/04/04  2-6
          OSC - UNIQA-UTE  2009/04/25  6-13
          TEVA VasasPlaket - FTC  2009/05/01  8-5
          OSC - Szolnok  2009/05/06  6-8
          BVSC - Szeged Beton VE  2009/05/13  7-18
          OSC - Szentesi VK  2009/05/20  21-9
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2009/05/27  8-7
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DOMINO Honvéd - PVSK  2008/09/27  14-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - Tipo VSC  2008/10/04  7-12
          Neptun VSC - Bertók SC  2008/10/18  12-9
          Neptun VSC - Egri Vízmű SC  2008/11/01  12-7
          Neptun VSC - YBL WPC  2008/11/15  5-7
          MAFC - KSI SE  2008/11/15  12-11
          Neptun VSC - Hírös VSE  2008/11/29  15-10
          Neptun VSC - Csabai Csfogók  2009/04/18  21-13
          YBL WPC - Kanizsa VSE  2009/05/16  19-11
          Neptun VSC - MAFC  2009/06/06  11-11
          MAFC - Ceglédi VSE  2009/06/13  7-8
          Neptun VSC - Kaposvári VK  2009/06/13  11-7
          Neptun VSC - Kanizsa VSE  2009/06/20  13-6
          Tipo VSC - MAFC  2009/06/20  9-11
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - Szolnok  2008/09/21  8-6
          Vasas - KSI SE  2008/09/28  14-9
          Honvéd - BVSC  2008/10/05  8-7
          KSI SE - Hírös VSE  2008/11/16  13-5
          Vasas - Szentesi VK  2008/11/22  18-8
          KSI SE - Szegedi VPS  2009/04/05  4-11
          OSC - Szolnok  2009/04/26  8-10
          FTC - UTE  2009/05/17  7-8
          KSI SE - Szolnok  2009/05/24  8-7
          Vasas - Szolnok  2009/05/30  19-7
          OSC - Hírös VSE  2009/06/14  12-8
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - I. - Szolnok  2008/09/21  9-2
           Honvéd - BVSC  2008/10/05  11-5
          KSI SE - Hírös VSE  2008/11/16  17-6
          Vasas - Szentesi VK  2008/11/22  17-11
          OSC - Fehérvár PSE  2008/11/30  13-5
          KSI SE - Szegedi VPS  2009/04/05  14-5
          OSC - Szolnok  2009/04/26  10-11
          OSC - Szentesi VK  2009/05/10  10-17
          FTC - UTE - I.  2009/05/17  5-12
          UTE - II. - Honvéd  2009/05/23  5-17
          KSI SE - Szolnok  2009/05/24  11-9
          OSC - Hírös VSE  2009/06/14  9-12
          UTE - II. - ZF-Eger  2009/06/14  6-6
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - I. - Szolnok  2008/09/21  19-3
          Vasas - KSI SE  2008/09/28  5-11
          Honvéd - BVSC  2008/10/05  6-10
          KSI SE - Kecskeméti SI  2008/11/16  30-2
          Vasas - Szentesi VK  2008/11/22  23-8
          OSC - Fehérvár PSE  2008/11/30  15-9
          KSI SE - Szegedi VPS  2009/04/05  13-8
          OSC - Szolnok  2009/04/26  2-14
          OSC - UTE - II.  2009/05/10  2-16
          UTE - II. - Hódmezővh. VSC  2009/05/16  3-8
          FTC - UTE - I.  2009/05/17  9-15
          UTE - II. - Fehérvár PSE  2009/05/23  20-4
          KSI SE - Budafóka SE  2009/05/24  18-6
          OSC - Kecskeméti SI  2009/06/14  8-8
       Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - OSC  2009/03/01  13-8
          OSC - BVSC  2009/03/01  7-13
          BVSC - KSI SE  2009/03/01  11-7
          BVSC - SZVPS  2009/03/08  12-9
          ZF-Eger - Vasas  2009/03/08  11-7
       Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - Kaposvár Vízilab  2009/02/28  9-13
          Vasas - BVSC  2009/02/28  17-4
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - UTE  2008/10/04  4-3
          ASI DSE - ZF-Eger  2008/10/11  2-21
          Honvéd - DF ELCO DV  2008/10/11  11-12
          UTE - Honvéd  2008/10/25  6-16
          BVSC - Honvéd  2008/11/01  4-16
          Honvéd - Szentesi VK  2008/12/13  11-7
          BVSC - ASI DSE  2009/02/07  14-2
          BVSC - ASI DSE  2009/02/14  19-8
          Honvéd - ZF-Eger  2009/02/22  14-5
          BVSC - UTE  2009/02/28  6-6
          Héraklész - UTE  2009/03/14  5-11
          BVSC - Héraklész  2009/04/04  11-10
          ASI DSE - UTE  2009/04/18  5-14
          Héraklész - BVSC  2009/04/18  5-8
       Leány Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - Szentesi VK  2008/12/14  13-9
       Leány Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Villanó Fókák  2008/12/14  14-7
       Leány Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - Szentesi VK  2008/12/14  9-19

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

FINA World League 2018-2019

Hungary - Malta

2018. dec. 10. 17:30

Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Vodafone-sajtótájékoztató, 2018.12.06. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok