Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Marjay Zoltán
Születési dátum: 1937-04-12
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 39
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Neptun VSC  2018/10/06  7-10
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE-BEAC - Oázis Nonprofit Kft  2018/10/14  15-5
          KPSE-KEAC - Oázis SC Felnőtt  2018/10/14  13-18
          OSC Kft - SE VK  2018/10/28  10-9
          1427 VSE - Jog-Ászok VSK  2018/11/25  5-20
          Sportliget - Octopus SE  2018/11/25  9-14
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - KPSE  2018/12/01  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - POLO SC BVLSZ2002  2018/12/01  28-4
          HUVK SE - Vasas Serdülő I.  2018/12/01  19-5
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC BVLSZ2005 - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/10/06  6-9
          II. kerületi Sport - UVSE II.  2018/10/06  1-12
          Oxigén - ASI-Vasas II.  2018/10/06  8-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - BVSC-Zugló II  2018/09/29  1-16
          Balaton VK - Soproni VSE  2018/09/29  15-0
          FTC-Telekom II. - VUK Kistarcsa  2018/09/29  7-5
          Soproni VSE - Városgazda UA  2018/11/10  15-0
          Aquaworm Göd 2006 - Balaton VK  2018/11/10  3-18
          BVSC-Zugló II - YBL WPC II.  2018/11/10  12-3
          KSI SE II. - POLO SC BVLSZ2006  2018/12/08  7-9
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/08  9-9
          Fehérvár VSE - GYŐRI VSE  2018/12/08  12-7
          Százhalombatta - ASI-Vasas  2018/12/08  13-20
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE I. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/20  10-9
          BHSE-ÉRD - YBL WPC  2018/10/20  6-18
          KESI - BVSC-Zugló  2018/10/20  0-15
          CVSE - Vízilovak  2018/11/17  15-0
          UVSE I. - KÓPÉ ÚVSE  2018/11/17  8-7
          ASI-MSA - VÁCI VSE  2018/11/17  4-11
          VÁCI VSE - HUVK SE  2018/11/17  6-8
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - FTC-Telekom  2018/11/11  
          KSI SE - Oázis Nonprofit Kft  2018/12/02  
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/12/02  
          KESI - UVSE I.  2018/12/02  
          HUVK SE - SE VK  2018/12/02  
          KÓPÉ ÚVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/02  
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén - UVSE  2018/10/27  4-13
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/10/27  7-1
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/27  5-3
          KSI-Százhalombatta - Oázis SC Leány 2005  2018/10/27  23-2
  2017/2018
     Ellenőr 151
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2017/11/25  4-14
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - PSN Zrt. Sportiskola  2017/12/10  12-19
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vizilovak - UVSE II.  2017/10/29  9-15
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  11-16
          Szvse - PSN Zrt. Sportiskola  2017/12/10  3-13
          Váci VSE - Vizilovak  2018/03/04  7-20
          Váci VSE - UVSE II.  2018/04/15  6-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vizilovak - UVSE II.  2017/10/29  11-15
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  10-9
          Szvse - PSN Zrt. Sportiskola  2017/12/10  13-23
          Váci VSE - Vizilovak  2018/03/04  4-7
          Váci VSE - UVSE II.  2018/04/15  3-22
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - HUVK SE  2017/09/16  2-29
          Városgazda Utánpótlá - YBL WPC  2017/09/16  1-22
          DFVE-TOPO - Vasas Sport Club  2017/09/16  1-16
          KSI SE - BVSC  2017/09/30  18-6
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás  2017/09/30  4-9
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2017/10/28  14-6
          OSC VSE - DFVE-TOPO  2017/10/28  17-6
          Komplex Póló Suli SE - Városgazda Utánpótlá  2017/10/28  11-11
          OSC VSE II. - KSI SE  2017/11/11  4-35
          BVSC - OSC VSE II.  2017/11/25  18-6
          FTC Utánpótlás - Honvéd-Érd  2017/11/25  10-6
          Crisul Oradea I. - BVSC  2018/04/14  9-12
          HUVK SE - OSC VSE  2018/04/14  7-4
          Oázis SC - YBL WPC  2018/04/14  12-2
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2018/06/09  6-12
          Crisul Oradea I. - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/09  
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Komplex Póló Suli SE  2017/10/07  6-17
          MVLC - UVSE   2017/10/07  12-5
          OSC VSE - KSI SE  2017/10/07  8-15
          JSMA - Új-Hullám SE  2018/03/17  3-11
          OSC VSE - Oázis SC  2018/04/21  9-7
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget S.E. - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/09/24  6-11
          Semmelweis VKS - ELTE Vízilabda DSK  2017/10/08  13-7
          Semmelweis VKS - RETR-O-SC Közhasznú   2017/10/26  5-9
          Vidám Vízilovak VSC - Semmelweis VKS  2017/11/05  9-6
          Sunday Boys - Csepeli VSE  2017/12/10  9-10
          Octopus SE - Kertészeti Egyetem A  2017/12/17  14-9
          Semmelweis VKS - Komplex Póló Suli SE  2018/02/25  16-9
          Vidám Vízilovak VSC - UVSE  2018/03/25  7-7
          OSC Kft. - Jog-Ászok VSK  2018/04/15  13-10
          Octopus SE - UVSE  2018/04/22  11-9
          OSC Kft. - Sportliget S.E.  2018/05/02  7-8
          Semmelweis VKS - Sportliget S.E.  2018/05/13  17-8
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Vasas Sport Club  2017/12/02  2-11
          BVSC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/12/02  18-9
          OSC VSE - OSC VSE II.  2017/12/02  15-6
          Oázis SC - BVSC  2018/03/10  5-15
          Vidám Vízilovak VSC - Új-Hullám SE  2018/03/10  9-0
          OSC VSE II. - Új-Hullám SE  2018/04/21  10-2
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE II. - Szolnoki Vízilabda S  2017/12/09  13-14
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás  2017/12/09  4-14
          KSI SE II. - UVSE I.  2017/12/09  2-28
          DFVE-TOPO - Szolnoki Vízilabda S  2017/12/09  9-13
          Győri VSE - Progress Oradea  2017/12/09  7-15
          Szolnoki Vízilabda S - FTC Utánpótlás  2018/01/27  7-10
          DFVE-TOPO - UVSE I.  2018/01/27  3-36
          KSI SE II. - Győri VSE  2018/01/27  11-8
          Vasas Sport Club - OSC VSE II.  2018/05/26  8-4
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2018/05/26  8-7
          Dunakanyar Waterpolo - KSI SE II.  2018/05/26  16-17
          UVSE II. - Győri VSE  2018/05/26  10-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - Bókay - KSI  2017/10/21  17-2
          Aquaworm WP Göd - BVSC II.  2017/10/21  0-9
          Sport és Szabadidő K - Oxigén Úszó és Sport  2017/10/21  18-2
          UVSE II. - Balaton VK  2017/10/21  6-11
          Balaton VK - Sport és Szabadidő K  2017/11/04  6-1
          FTC Utánpótlás II. - Aquaworm WP Göd  2017/11/04  13-5
          BVSC II. - OSC VSE II.  2017/11/04  4-3
          Bókay - KSI - UVSE II.  2017/11/04  2-20
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás II.  2017/11/18  2-8
          UVSE II. - BVSC II.  2017/11/18  3-8
          Sport és Szabadidő K - Bókay - KSI  2017/11/18  16-4
          Oxigén Úszó és Sport - Balaton VK  2017/11/18  8-17
          Váci Vízilabda Sport - Honvéd-Érd  2017/11/26  19-2
          Szegedi VPS - Kópé UVSE  2018/01/20  25-2
          Kaposvár Vízilabda K - Százhalombatta  2018/01/20  14-2
          Hírös Sport Nonprofi - Oázis SC  2018/01/20  12-7
          HUVK SE - Vidám Vízilovak Vízi  2018/01/20  13-6
          YBL WPC - HUVK SE  2018/02/03  1-12
          Kópé UVSE - Hírös Sport Nonprofi  2018/02/03  6-7
          Százhalombatta - Szegedi VPS  2018/02/03  2-17
          Vidám Vízilovak Vízi - Kaposvár Vízilabda K  2018/02/03  2-12
          HUVK SE - Oázis SC  2018/02/24  7-4
          Kópé UVSE - Győri VSE  2018/02/24  3-8
          AVUS - Kistarcsa  2018/02/24  18-7
          PSN Zrt. - MVLC  2018/02/24  9-5
          OSC VSE II. - Oxigén Úszó és Sport  2018/03/17  19-2
          Sport és Szabadidő K - Bókay - KSI  2018/03/17  18-1
          UVSE II. - Aquaworm WP Göd  2018/03/17  11-6
          Komplex Póló Suli Sp - Honvéd-Érd  2018/03/17  3-14
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2018/03/26  5-11
          UVSE I - OSC VSE  2018/03/29  11-5
          Hírös Sport Nonprofi - KSI SE  2018/03/29  8-14
          OSC VSE II. - Új-Hullám SE  2018/04/21  14-6
          Győri VSE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/05/19  5-17
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/05/19  6-7
          Oázis SC - AVUS  2018/05/19  6-19
          MVLC - Kistarcsa  2018/05/19  6-11
          Sport és Szabadidő K - OSC VSE II.  2018/05/30  7-7
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/01/13  7-6
          KSI SE II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/01/13  7-6
          OSC VSE II - Kaposvár Vízilabda K  2018/01/13  2-12
          ASI-MSA - Győri VSE  2018/01/13  14-7
          OSC VSE II - Fehérvár Vízilabda S  2018/02/10  1-4
          Oázis SC - YBL WPC  2018/02/10  6-4
          Százhalombatta - Kaposvár Vízilabda K  2018/02/10  5-20
          Győri VSE - Oázis SC  2018/02/17  5-9
          Fehérvár Vízilabda S - ASI-MSA  2018/02/17  6-10
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2018/02/17  2-8
          FTC Utánpótlás - UVSE  2018/03/03  8-0
          BVSC - KSI SE  2018/03/03  12-3
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/03  7-7
          Hírös Sport Nonprofi - PSN Zrt.  2018/03/03  9-14
          AVUS - HUVK SE  2018/03/03  8-10
          OSC VSE - Tatabányai Vízmű Spo  2018/03/03  2-7
          KSI SE II. - Százhalombatta  2018/03/24  8-3
          KSI SE II. - Százhalombatta  2018/03/24  8-3
          Kanizsa Vízilabda Sp - Oázis SC  2018/03/24  2-12
          OSC VSE II - ASI-MSA  2018/03/24  3-12
          Fehérvár Vízilabda S - Honvéd-Érd  2018/03/24  6-2
          Kaposvár Vízilabda K - YBL WPC  2018/03/24  9-4
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/03/24  4-3
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/04/28  7-8
          YBL WPC - KSI SE II.  2018/04/28  7-8
          Honvéd-Érd - ASI-MSA  2018/04/28  9-12
          Százhalombatta - FTC Utánpótlás II.  2018/04/28  6-12
          ASI-MSA - Oázis SC  2018/05/12  10-9
          KSI SE II. - Győri VSE  2018/05/12  6-5
          KSI SE II. - Győri VSE  2018/05/12  6-5
          Százhalombatta - Honvéd-Érd  2018/05/12  10-8
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/03/25  
          KSI SE - YBL WPC  2018/03/25  
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/03/25  
          KÓPÉ - Ceglédi VSE  2018/03/25  
          HUVK SE - UVSE II.  2018/04/22  
          Váci Vízilabda SE - Bókay - KSI  2018/04/22  
          Oázis Nonprofit Kft. - Hírös Sport Nonprofi  2018/04/22  
          OSC VSE - Ceglédi VSE  2018/05/30  
       DVL Gyermek C bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Kaposvári VK_Balaton  2018/03/04  11-8
          Győri VSE - Balaton VK  2018/03/04  4-6
          Balaton VK - Kaposvári VK_Balaton  2018/03/04  14-6
          Váci VSE - Győri VSE  2018/03/04  3-4
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - DFVE II  2017/11/19  16-5
          PSN Zrt. Sportiskola - DFVE  2017/11/19  14-5
          KVSE - Kaposvári VK  2017/11/19  11-6
          DFVE II - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/19  2-14
          DFVE - KVSE  2017/11/19  5-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - UVSE I.  2017/10/31  6-20
          POLO Sport Club - ZF-Eger  2017/12/03  9-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/08  0-15
          POLO Sport Club - ZF-Eger  2017/12/03  15-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/08  2-23
          POLO Sport Club - ZF-Eger  2017/12/03  7-10
  2016/2017
     Ellenőr 112
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Kaposvári VK  2016/10/01  13-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kanizsa VSE  2016/10/08  12-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2016/11/19  4-13
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2016/11/26  13-7
          BVSC-Zugló - MAFC"111"  2017/02/25  14-11
          UVSE - Békéscsaba  2017/02/25  11-12
          Racionet H - Alfa SC - ESMTK  2017/03/04  19-4
          BVSC-Zugló - SZVSC  2017/03/16  13-9
          MAFC"111" - DVSE  2017/03/25  12-10
          NEPTUN VSC - Ceglédi VSE  2017/04/22  12-8
          Racionet H - BVSC-Zugló  2017/05/13  9-17
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - FVSE  2016/10/30  13-14
          Vasas Continental II - Békéscsaba  2017/02/19  11-22
          Koelner-Csongrád - HVSC  2017/03/19  10-7
          AVUS - UVSE I.  2017/04/30  10-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - AQUA SE  2016/10/09  16-5
          YBL WPC - FVSE  2016/10/30  9-11
          Vasas Continental II - Békéscsaba  2017/02/19  12-9
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2017/03/19  10-9
          Váci VSE - Oázis SC  2017/04/02  8-22
          AVUS - UVSE I.  2017/04/30  7-25
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - AQUA SE  2016/10/09  21-8
          YBL WPC - FVSE  2016/10/30  18-10
          Vasas Continental II - Békéscsaba  2017/02/19  5-3
          Vidám Vízilovak - DFVE  2017/03/05  16-5
          Soproni VSE - BFSE  2017/03/05  10-8
          Hírős Sport II - Vidám Vízilovak  2017/03/05  4-23
          Komárom VSE - BFSE  2017/03/05  2-11
          Soproni VSE - Hírős Sport II  2017/03/05  17-2
          Komárom VSE - DFVE  2017/03/05  3-25
          Vestfrost-Csongrád - HVSC  2017/03/19  35-5
          Váci VSE - Oázis SC  2017/04/02  18-21
          AVUS - UVSE I.  2017/04/30  3-14
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - OSC VSE  2016/11/05  10-11
          YBL WPC - JSMA  2016/11/05  19-2
          Dunakanyar Waterpolo - Sportliget SE  2016/11/05  9-4
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2016/11/05  8-12
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2016/12/03  6-8
          OSC VSE - HUVK SE  2016/12/03  12-13
          FTC Utánpótlás - Sportliget SE  2016/12/03  29-2
          Oázis SC - JSMA  2016/12/03  25-4
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2017/03/04  4-9
          Bókay - KSI - Cápa VK  2017/03/04  0-13
          Komplex Póló Suli SE - JSMA  2017/03/04  11-7
          Dunaújvárosi Főiskol - Sportliget SE  2017/03/04  6-5
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Sportliget SE  2017/05/13  20-5
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2017/05/13  10-7
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - OSC Kft.  2016/09/21  5-0
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2016/09/25  12-9
          YBL WPC - Bánki Vízisport Egye  2016/09/25  20-5
          OSC VSE - ELTE Vízilabda DSK  2016/10/09  24-5
          OSC Kft. - UVSE  2016/10/09  11-15
          Ozorai-Faterpóló VSE - Octopus SE  2016/10/22  9-10
          Semmelweis VKS - ELTE Vízilabda DSK  2016/11/06  10-4
          HETE - Komplex Póló Suli SE  2016/11/13  6-6
          Budaörsi UVVSE - OSC Kft.  2016/11/13  10-9
          OSC Kft. - HETE  2017/02/26  14-12
          Semmelweis VKS - Oázis SC  2017/03/05  11-17
          Ozorai-Faterpóló VSE - Jog-Ászok VSK  2017/03/12  11-11
          Semmelweis VKS - UVSE  2017/03/19  7-13
          Jog-Ászok VSK - 1427 VSE  2017/04/13  13-6
          OSC Kft. - 1427 VSE  2017/05/07  14-9
          Semmelweis VKS - Budaörsi UVVSE  2017/05/10  11-7
          Budaörsi UVVSE - RETR-O-SC Közhasznú   2017/05/21  7-14
          ELTE Vízilabda DSK - 1427 VSE  2017/05/21  9-12
          OSC Kft. - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/06/08  15-10
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Sportliget SE  2016/11/26  8-6
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - OSC VSE  2016/10/22  3-19
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2016/10/22  6-8
          Váci Vízilabda SE - Új-Hullám SE Dorog  2016/10/22  15-6
          Győri VSE - KSI SE  2016/10/22  1-35
          Győri VSE - Honvéd Kölyök Polo S  2017/02/11  5-12
          FTC Utánpótlás - ESMTK  2017/02/11  41-1
          Városgazda Utánpótlá - Budapesti Honvéd-Érd  2017/02/11  4-8
          Új-Hullám SE Dorog - Aquaworm Waterpolo G  2017/02/11  8-6
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cívis Póló VSE - Soproni VSE  2016/09/24  15-8
          Kópé UVSE - OSC VSE  2016/09/24  9-11
          KSI SE II. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/03/18  12-11
          Százhalombatta - Kópé UVSE  2017/03/18  13-25
          Oázis SC - PSN Zrt.  2017/03/18  10-17
          Kópé UVSE - OSC VSE  2017/03/18  9-12
          Dunaújvárosi Főiskol - Oázis SC  2017/03/18  13-15
          Váci Vízilabda Sport - Fehérvár Vízilabda S  2017/06/17  10-9
          Győri VSE - Cívis Póló VSE  2017/06/17  17-5
          Sport és Szabadidő K - Váci Vízilabda Sport  2017/06/17  6-10
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Polo SC.VGA - HUVK SE II.  2016/11/12  7-18
          OSC VSE II - Kistarcsa  2016/11/12  3-14
          Vidám Vízilovak Vízi - FTC Utánpótlás II.  2016/12/10  8-4
          Angyalföldi Sportisk - HUVK SE  2016/12/10  8-9
          Tatabányai Vízmű Spo - YBL WPC  2017/02/18  15-2
          Polo SC.VGA - FTC Utánpótlás II.  2017/02/18  0-5
          Kópé UVSE - Tatabányai Vízmű Spo  2017/02/18  3-9
          Oázis SC - Hírös Sport Nonprofi  2017/03/11  9-6
          Kaposvár Vízilabda K - OSC VSE II  2017/03/11  18-1
          Angyalföldi Sportisk - HUVK SE II.  2017/03/11  19-3
          OSC VSE II - Oázis SC  2017/03/11  1-13
          Hírös Sport Nonprofi - Angyalföldi Sportisk  2017/06/10  7-13
          OSC VSE - Kaposvár Vízilabda K  2017/06/10  15-6
          HUVK SE - Hírös Sport Nonprofi  2017/06/10  17-3
          Kaposvár Vízilabda K - HUVK SE II.  2017/06/10  23-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC II. - UVSE  2017/04/01  6-18
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/05/07  13-11
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZNVE Serdülő  2017/02/26  10-8
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/05/07  8-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/05/07  23-2
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZNVE Gyerek  2017/02/26  13-10
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/05/07  11-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/05/07  18-3
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2016/11/19  6-13
          BVSC-Zugló - Kaposvár VK  2016/11/19  17-8
          FTC Utánpótlás - III.kerületi TVE  2016/11/19  16-14
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/04/01  5-14
  2015/2016
     Ellenőr 110
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - BVSC- Zugló  2015/09/19  10-10
          YBL WPC - Csabai Csirkefogók V  2015/10/03  17-12
          YBL WPC - Neptun VSC  2015/10/10  7-8
          OSC VSE - UVSE Continental  2015/11/07  11-11
          ASI DSE - Racionet H  2015/11/28  14-16
          OSC VSE - ASI DSE  2016/02/27  7-10
          OSC VSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/04/02  13-8
          YBL WPC - HVSC  2016/04/09  15-7
          Racionet H - SZVSC  2016/04/23  7-9
          OSC VSE - SZVSC  2016/05/21  19-11
          YBL WPC - ASI DSE  2016/05/28  10-7
          YBL WPC - BVSC- Zugló  2016/06/04  23-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kölyök Póló Suli - Vasas-Continental II  2015/11/15  10-16
          OSC Vízilabda Sporte - Fehérvár Póló Sport   2015/11/22  12-8
          Kölyök Póló Suli - Fehérvár Póló Sport   2016/02/14  4-9
          Oázis SC - Ceglédi Vasutas Spor  2016/03/13  6-17
          UVSE Continental II. - YBL Water Polo Club   2016/03/14  8-9
          OSC Vízilabda Sporte - UVSE Continental II.  2016/03/20  14-8
          FTC Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/05/15  9-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Sporte - Fehérvár Póló Sport   2015/11/22  3-7
          Honvéd KPS - Fehérvár Póló Sport   2016/02/14  13-12
          Oázis SC - Ceglédi Vasutas Spor  2016/03/13  12-7
          UVSE Continental II. - YBL Water Polo Club   2016/03/14  5-3
          OSC Vízilabda Sporte - Pécsi Sport Nonprofi  2016/03/14  4-7
          OSC Vízilabda Sporte - UVSE Continental II.  2016/03/20  12-13
          OSC Vízilabda Sporte - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/04/24  9-3
          FTC Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/05/15  10-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2015/11/15  21-7
          OSC Vízilabda Sporte - Fehérvár Póló Sport   2015/11/22  3-7
          Honvéd KPS - Fehérvár Póló Sport   2016/02/14  5-17
          OSC Vízilabda Sporte - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2016/02/28  25-4
          Oázis SC - Ceglédi Vasutas Spor  2016/03/13  14-12
          OSC Vízilabda Sporte - UVSE Continental II.  2016/03/20  8-9
          OSC Vízilabda Sporte - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/04/24  8-5
          FTC Vízilabda - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/05/15  7-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Faterpóló VSE  2015/11/01  16-7
          1427 VSE - OSC VSE  2015/11/15  7-11
          OSC VSE - Csepeli VSE  2015/11/22  21-2
          Sportliget SE - Oázis SC  2015/11/22  10-10
          Vidám Vízilovak VSC - Bánki Vízisport Egye  2015/11/22  22-7
          YBL WPC - Faterpóló VSE  2015/11/22  11-5
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2016/03/19  7-13
          OSC VSE - Sportliget SE  2016/03/20  12-8
          Semmelweis VKS - YBL WPC  2016/03/21  9-9
          Semmelweis VKS - Vidám Vízilovak VSC  2016/04/17  6-11
          Semmelweis VKS - ELTE Vízilabda DSK  2016/04/30  14-11
          UVSE Continental - Kertészeti Egyetem A  2016/05/01  11-7
          OSC VSE - Oázis SC  2016/05/29  16-7
          OSC VSE - Octopus SE  2016/06/12  12-11
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Uj-Hullám SE - KSI SE  2015/12/05  3-30
          Alfa SC Kispest - Oázis SC  2015/12/05  2-21
          JSMA - FTC Utánpótlás  2015/12/05  1-32
          JSMA - FTC Utánpótlás  2016/04/09  1-36
          KSI SE - Alfa SC Kispest  2016/04/09  35-0
          FTC Utánpótlás - Uj-Hullám SE  2016/04/09  31-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - OSC VSE  2015/10/07  5-14
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2015/10/07  5-11
          Vidám Vízilovak VSC - BVSC-Póló Zugló  2016/02/20  4-9
          Velencei-tavi UVE - Győri VSE  2016/02/20  6-15
          Új-Hullám SE - KSI SE  2016/02/20  3-15
          OSC VSE - Oázis SC  2016/02/20  10-6
          OSC VSE - Velencei-tavi UVE  2016/04/02  20-2
          Oázis SC - BVSC-Póló Zugló  2016/04/02  6-8
          KSI SE - Győri VSE  2016/04/02  19-3
          Új-Hullám SE - Vidám Vízilovak VSC  2016/04/02  3-10
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Kópé UVSE  2015/09/26  5-0
          FTC Utánpótlás - UVSE Continental  2015/09/26  7-2
          HUVK SE - BVSC-Póló Zugló  2015/09/26  15-16
          Új-Hullám SE - Domino Avus  2016/05/14  4-17
          Aquaworm Kft - BVSC-Póló leány  2016/05/14  4-13
          Domino Avus - HUVK SE II.  2016/05/14  15-9
          BVSC-Póló Zugló II. - Új-Hullám SE  2016/05/14  7-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Vasas II. - OSC VSE II.  2015/10/10  6-6
          FVSE - Balaton VK  2015/10/10  17-1
          Kanizsa Vízilabda Sp - Bókay - KSI  2015/10/10  18-3
          YBL WPC - ASI-Vasas II.  2015/10/22  19-5
          OSC VSE II. - FVSE  2015/10/22  3-20
          Balaton VK - ASI-Vasas II.  2015/11/14  5-11
          YBL WPC - FVSE  2015/11/14  8-5
          Bókay - KSI - OSC VSE II.  2015/11/14  12-3
          Honvéd UVKSE - FTC Utánpótlás  2015/12/12  8-14
          ASI-Vasas I. - UVSE Continental I.  2015/12/12  5-13
          Hírös Sport Nonprofi - KSI SE  2015/12/12  7-21
          BVSC-Póló Zugló - Domino Avus  2015/12/12  12-6
          OSC VSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/02/13  12-5
          Honvéd UVKSE - YBL WPC  2016/02/13  11-7
          Kanizsa Vízilabda Sp - Hírös Sport Nonprofi  2016/02/13  3-8
          OSC VSE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/02/13  15-4
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2016/03/12  2-8
          Honvéd UVKSE - Domino Avus  2016/03/12  19-9
          OSC VSE - YBL WPC  2016/03/12  12-6
          Kanizsa Vízilabda Sp - FVSE  2016/03/12  6-9
          Dunaújvárosi Főiskol - Hírös Sport Nonprofi  2016/03/12  10-12
          SZENTENDREI KÓPÉ - KSI SE  2016/04/16  4-19
          Mentalfitol SZVPS - UVSE Continental I.  2016/04/16  8-13
          KSI SE - Oázis SC  2016/04/16  23-3
          ASI-Vasas I. - BVSC-Póló Zugló  2016/04/16  9-7
          Hírös Sport Nonprofi - YBL WPC  2016/05/07  5-4
          Domino Avus - FVSE  2016/05/07  17-9
          Dunaújvárosi Főiskol - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/05/07  18-12
          Honvéd UVKSE - OSC VSE  2016/05/07  17-4
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Újszilvás KSE  2016/03/19  5-4
          Százhalombatta - Budafóka XXII. ker.   2016/03/19  7-13
          Bókay - KSI - YBL WPC  2016/03/19  6-9
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - BVSC- Zugló  2015/10/17  3-7
          Kerület - HVSC  2015/10/17  11-7
          DSC-SI - ASI DSE  2015/10/17  4-5
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - Szentes  2016/03/06  5-13
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - Szentes  2016/03/06  11-6
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - Szentes  2016/03/06  17-16
  2014/2015
     Ellenőr 83
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HÍD OSC - DVSE  2014/10/25  16-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - KVSE  2014/10/11  10-19
          YBL Water Polo C - EKF SC  2014/11/15  10-9
          Angyalföldi Spor - KVSE  2015/05/23  6-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló I. - KESI  2014/10/12  9-5
          Váci Vízilabda S - MTK 1888   2014/10/12  5-21
          A-HÍD OSC - Főnix  2014/10/12  11-11
          MTK 1888 - Fehérvár Póló I.  2014/10/12  17-6
          Váci Vízilabda S - A-HÍD OSC   2014/10/12  6-17
          Főnix - KESI  2014/10/12  5-0
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - UVSE   2014/10/19  4-15
          Kaposvári Vízila - YBL Water Polo C  2014/11/09  26-1
          YBL Water Polo C - Százhalombattai   2015/04/19  6-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - UVSE   2014/10/19  5-14
          Kaposvári Vízila - YBL Water Polo C  2014/11/09  20-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - UVSE   2014/10/19  8-12
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - UVSE II.  2014/11/02  2-24
          Kaposvári Vízila - YBL Water Polo C  2014/11/09  13-11
          YBL Water Polo C - Százhalombattai   2015/04/19  10-16
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - MVLC Miskolci Vízila  2015/06/14  4-6
          Kanizsa Vízilabda Sp - Szegedi Vizipóló Sul  2015/06/14  6-2
          Tatabányai Vízmű Spo - Szegedi Vizipóló Sul  2015/06/14  4-8
          MVLC Miskolci Vízila - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/06/14  4-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC felnőtt - Bánki SundayBoys  2014/10/04  20-5
          Semmelweis VKS - Octopus SE  2014/11/09  10-12
          Octopus SE - 1427 VSE  2015/04/19  13-11
          OSC felnőtt - Budaörsi UVVSE  2015/04/22  13-8
          Semmelweis VKS - RETR-O-SC Közhas  2015/05/10  6-10
          Semmelweis VKS - Vidám Vízilovak   2015/05/30  7-8
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2014/10/11  7-5
          KSI SE - JSMA  2014/10/11  5-0
          BVSC-Póló - Váci Vízilabda S  2014/10/11  31-5
          Új-Hullám SE - Vasas Sport Club  2014/10/11  4-11
       Szívós István Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC gyermek - Vidám Vízilovak   2015/04/18  4-3
          B. Sport - BVSC-Póló  2015/04/18  4-17
          Vidám Vízilovak - KSI SE  2015/04/18  5-18
          Honvéd Utánpótlá - B. Sport  2015/04/18  13-9
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget Sport - YBL WPC  2015/05/16  2-25
          Kópé Utánpótlás - Komplex Póló SE  2015/05/16  26-2
          Új-Hullám SE - OSC VSE  2015/05/16  1-19
          Angyalföldi Spor - UVSE II.  2015/05/16  4-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka XXII. k - Balaton VK  2014/09/27  13-11
          Tatabányai Vízmű - MVLC  2014/09/27  20-1
          Domino Avus - Diadal SE  2014/09/27  19-2
          Kaposvár Vízilab - Vidám Vízilovak  2015/02/28  8-13
          Balaton VK - Angyalföldi Spor  2015/02/28  3-23
          Vidám Vízilovak - Budafóka XXII. k  2015/02/28  19-4
          Kópé Utánpótlás - BVSC-Póló  2015/05/23  8-8
          KSI SE - UVSE  2015/05/23  14-6
          Honvéd Utánpótlá - Tatabányai Vízmű  2015/05/23  10-12
          Hírös Sport Nonp - KSI SE  2015/05/23  9-15
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Avus - Hegyvidék SE  2014/09/20  14-5
          UVSE - Vidám Vízilovak   2014/09/20  5-5
          Oázis SC - Domino Avus  2014/09/20  6-2
          Kaposvár VK II. - Bókay - KSI  2014/09/20  4-14
          Vodafone Pólósul - OSC VSE  2014/10/30  15-2
          Fehérvár Póló Sp - Budafóka XXII. k  2014/10/30  8-10
          KESI I. - Kaposvár VK I.  2014/10/30  6-3
          Tatabányai Vízmű - Honvéd Utánp. I.  2014/11/01  8-6
          Bókay - KSI - Vidám Vízilovak   2014/11/08  1-12
          Tatabányai Vízmű - UVSE  2014/11/08  3-17
          Domino Avus - Kaposvár VK II.  2014/11/08  15-3
          Vidám Vízilovak - Tatabányai Vízmű  2014/11/08  5-17
          Budafóka XXII. k - Kópé ÚVSE  2015/04/11  7-7
          Vidám Vízilovak - Oázis SC  2015/04/11  7-8
          Domino Avus - OSC VSE  2015/04/11  10-6
          Vidám Vízilovak - Kópé ÚVSE  2015/04/11  9-7
          Budafóka XXII. k - OSC VSE  2015/04/25  7-9
          Vidám Vízilovak - Dunaújvárosi Fői  2015/04/25  13-10
          Kaposvár VK I. - Budafóka XXII. k  2015/04/25  6-6
          OSC VSE - Kópé ÚVSE  2015/04/25  9-4
          FTC Utánpótlás - Újszilvás KSE  2015/05/30  8-4
          UVSE - Vodafone Pólósul  2015/05/30  13-7
          Újszilvás KSE - KSI SE  2015/05/30  5-16
          Tatabányai Vízmű - BVSC-Póló  2015/05/30  7-8
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - H POLO  2014/10/05  5-26
          H POLO - SZNVE  2014/11/16  22-2
          ASI DSE - Szentes  2014/11/16  4-17
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sp - Tatabányai Vízmű  2014/10/04  6-12
          H POLO - SZNVE  2014/11/16  28-2
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló Sp - Tatabányai Vízmű  2014/10/04  6-11
          Győri Vízisport - Vidám VVSE  2014/10/18  20-13
          BVSC-PÓLÓ - Szentes  2015/05/16  8-10
  2013/2014
     Ellenőr 124
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC-ÚJBUDA - LACTIV-Vasas  2013/09/07  11-14
          BVSC- Zugló - Szolnoki Dózsa  2013/09/28  8-14
          Széchenyi B.-FTC - YBL Waterpolo C  2013/11/02  19-8
          Valdor Szentes - PVSK-Füszért  2013/11/30  5-8
          Valdor Szentes - YBL Waterpolo C  2013/12/07  15-10
          Szolnoki Dózsa - BVSC- Zugló  2014/01/25  9-7
          Kaposvári VK - LACTIV-Vasas  2014/02/15  5-9
          YBL Waterpolo C - Széchenyi B.-FTC  2014/03/08  9-14
          YBL Waterpolo C - Kaposvári VK  2014/03/22  11-16
          OSC-ÚJBUDA - KSI SE  2014/05/16  16-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - Honvéd Utánpótlá  2013/10/05  12-15
          UVSE - Neptun VSC  2013/10/16  19-8
          Ceglédi Vasutas - Tatabányai Vízmű  2013/10/26  9-11
          KVSE - Csabai Csirkefog  2013/11/09  19-13
          Eszterházy Károl - Ceglédi Vasutas   2013/11/16  13-9
          KVSE - Szegedi Vizipóló  2013/11/23  14-13
          Eszterházy Károl - MVLC  2014/03/29  9-5
          Tatabányai Vízmű - Ceglédi Vasutas   2014/04/26  10-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - HVSC  2013/09/22  25-7
          Kaposvári Vízila - UVSE  2013/10/06  5-15
          Kölyök Póló Suli - Fehérvár Póló Sp  2013/10/20  9-10
          Tatabányai Vízmű - MTK 1888 Vízilab  2013/11/03  15-2
          OSC Vízilabda Sp - KESI  2013/11/17  12-12
          Vasas - Debreceni Cívis   2014/03/23  16-11
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2014/03/25  13-11
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Tatabányai Vízmű  2014/04/09  4-18
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló  2014/04/23  12-11
          UVSE II. - Fehérvár Póló Sp  2014/05/02  21-1
          Kaposvári Vízila - PSN Zrt.  2014/05/11  4-11
          MTK 1888 Vízilab - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/05/18  14-11
          ZF-Eger - RACIONET HONVÉD  2014/06/02  11-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - HVSC  2013/09/22  12-9
          Kaposvári Vízila - UVSE  2013/10/06  2-23
          Kölyök Póló Suli - Fehérvár Póló Sp  2013/10/20  8-12
          Fehérvár Póló Sp - KVSE  2013/10/27  12-8
          Tatabányai Vízmű - MTK 1888 Vízilab  2013/11/03  15-11
          OSC Vízilabda Sp - KESI  2013/11/17  15-2
          Szolnok - Csongrád Városi   2013/12/01  27-8
          Tatabányai Vízmű - KVSE  2013/12/08  15-9
          OSC Vízilabda Sp - Csongrád Városi   2014/02/23  12-5
          FTC Vízilabda Ut - BVSC- Zugló  2014/03/02  4-9
          MTK 1888 Vízilab - KVSE  2014/03/09  13-5
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2014/03/25  6-6
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló  2014/04/23  12-10
          UVSE II. - Fehérvár Póló Sp  2014/05/02  9-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - HVSC  2013/09/22  9-17
          Kaposvári Vízila - UVSE  2013/10/06  3-7
          Kölyök Póló Suli - Fehérvár Póló Sp  2013/10/20  1-22
          Fehérvár Póló Sp - KVSE  2013/10/27  10-2
          Tatabányai Vízmű - MTK 1888 Vízilab  2013/11/03  9-16
          Tatabányai Vízmű - Váci VSE  2013/11/08  40-5
          Oázis Sport Club - KESI  2013/11/17  3-26
          Szolnok - Csongrád Városi   2013/12/01  10-10
          Tatabányai Vízmű - KVSE  2013/12/08  20-7
          Oázis Sport Club - Csongrád Városi   2014/02/23  6-12
          MTK 1888 Vízilab - KVSE  2014/03/09  31-3
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Váci VSE  2014/03/09  26-9
          Vasas - Debreceni Cívis   2014/03/23  13-8
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Tatabányai Vízmű  2014/04/09  9-15
          SZVSE - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/04/13  17-7
          KVSE - Váci VSE  2014/04/18  21-12
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - UVSE  2014/04/23  10-9
          UVSE II. - Fehérvár Póló Sp  2014/05/02  13-6
          Kaposvári Vízila - PSN Zrt.  2014/05/11  15-10
          MTK 1888 Vízilab - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/05/18  28-7
          KSI SE - Vasas  2014/06/01  10-12
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - Schönherz - Sportliget SE  2013/09/28  7-6
          Semmelweis VKS - MAFC - Schönherz  2013/10/27  7-14
          OSC felnőtt - Sunday Boys  2013/11/17  23-5
          MTK 1888 - Semmelweis VKS  2014/04/13  16-12
          RETR-O-SC Közhas - Octopus SE  2014/05/03  10-13
          Semmelweis VKS - OSC felnőtt  2014/05/18  9-13
          1427Vízilabda SE - Sportliget SE  2014/05/25  10-9
          Hegyvidék-YBL - MAFC - Schönherz  2014/05/25  23-5
          Sportliget SE - Sunday Boys  2014/06/01  10-9
          Semmelweis VKS - BVSC  2014/06/01  12-11
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - BVSC - Póló - Zu  2014/03/08  7-8
          Honvéd UVKSE - OSC Serdülő  2014/03/08  3-10
          Újpest Vízilabda - KSI SE  2014/03/08  10-8
          Uj-Hullám SE - Bókay - KSI  2014/04/05  7-7
          Dunaújvárosi Fői - MOM Sport Ybl  2014/04/05  17-2
          Komplex Póló Sul - Dunaújvárosi Fői  2014/04/05  6-7
          MOM Sport Ybl - Uj-Hullám SE  2014/04/05  14-10
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MOM Sport Ybl - Polo SC  2013/09/21  12-5
          Kópé ÚVSE - UVSE I.  2013/09/21  5-9
          Százhalombatta - Új-Hullám SE  2013/09/21  14-4
          Polo SC - Ceglédi Vasutas   2013/09/21  1-17
          UVSE I. - Honvéd UVKSE  2014/03/06  7-5
          UVSE I. - Vasas Sport Club  2014/05/10  8-4
          Kópé ÚVSE - Százhalombatta  2014/05/10  5-5
          Debreceni Cívis - UVSE I.  2014/05/10  9-11
          Kópé ÚVSE - Honvéd UVKSE  2014/05/10  4-10
          Százhalombatta - Vasas Sport Club  2014/05/10  9-12
          Debreceni Cívis - Honvéd UVKSE  2014/05/10  8-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honv-up. Gödöllő - Tatabányai Vízmű  2013/09/28  10-5
          BVSC-Póló Zugló - Sportliget Sport  2013/09/28  48-0
          Váci Vízilabda S - Oázis SC  2013/09/28  16-7
          Vecsés - PSN Zrt.  2013/09/28  24-9
          Váci Vízilabda S - Tatabányai Vízmű  2013/11/08  4-12
          BVSC-Póló Zugló - Kópé ÚVSE  2014/02/22  12-5
          Honv-up. Gödöllő - KSI SE  2014/02/22  4-12
          Kópé ÚVSE - Tatabányai Vízmű  2014/02/22  6-6
          Vodafone Pólósul - BVSC-Póló Zugló  2014/02/22  20-12
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kölyök Póló Suli - Vasas Sport Club  2013/11/20  7-24
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - Oázis SC  2014/04/12  1-14
          Dunaújvárosi Fői - Vecsés  2014/04/12  15-10
          Honvéd UVKSE - Ceglédi Vasutas   2014/04/12  2-5
          Oázis SC - Kaposvár Vízilab  2014/04/12  15-3
          Honvéd UVKSE - Ceglédi Vasutas   2014/05/31  3-12
          UVSE II. - Oázis SC  2014/05/31  1-7
          Ceglédi Vasutas - Vecsés  2014/05/31  4-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE V Kft  2013/10/19  6-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/02/09  3-27
          Szentes - ASI DSE  2014/05/24  21-6
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/02/09  7-13
          Tatabányai Vízmű - KESI  2014/03/22  7-10
          SZVSE - Szentes  2014/04/13  3-16
          Szentes - Angyalföldi SI D  2014/05/24  39-0
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - Tatabányai Vízmű  2013/10/13  4-19
          ZF-Eger - DVSI  2014/03/29  25-4
          Fehérvár Póló Sp - KESI  2014/05/17  5-17
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Tatabányai Vízmű  2014/05/17  12-24
          Fehérvár Póló Sp - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/05/17  9-12
          KESI - Tatabányai Vízmű  2014/05/17  7-17
     Titkár 1
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC-ÚJBUDA - BVSC- Zugló  2014/03/22  14-14
  2012/2013
     Ellenőr 106
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki D-K - FTC  2012/10/13  18-6
          TEVA-Vasas - PVSK  2012/10/27  12-7
          BVSC- Zugló - EKF-EgerFood-Imo  2012/12/14  13-2
          Valdor-Szentes - Groupama-Honvéd  2013/01/16  6-9
          Szolnoki D-K - BVSC- Zugló  2013/01/26  12-7
          EKF-EgerFood-Imo - Kaposvári Vízila  2013/02/02  5-8
          Orvosegyetem SC - ZF-Eger  2013/02/13  6-14
          TEVA-Vasas - JuniorVálogatott  2013/02/21  18-10
          A-HID Szeged - EKF-EgerFood-Imo  2013/04/06  15-7
          PVSK - JuniorVálogatott  2013/04/08  10-9
          Valdor-Szentes - A-HID Szeged  2013/04/20  5-17
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - HPVK-ESMTK  2012/10/06  10-9
          Szolnok D-K - Hegyvidék-YBL  2012/10/13  10-11
          Neptun Vízilabda - DEAC  2012/11/03  6-6
          Kanizsa Vízilabd - Ceglédi Vasutas   2012/11/17  10-7
          Tatabányai Vízmű - ASI DSE  2012/11/24  6-5
          Tatabányai Vízmű - UVSE  2013/03/23  7-11
          Neptun Vízilabda - Hegyvidék-YBL  2013/03/23  7-12
          SZVPS - PSN - PVSK  2013/04/06  10-7
          Érd-MAFC - PSN - PVSK  2013/05/04  9-7
          Hegyvidék-YBL - KSI SE  2013/05/18  12-15
          Kanizsa Vízilabd - BVSC- Zugló  2013/06/08  9-8
          Csabai Csirkefog - Érd-MAFC  2013/06/15  5-0
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Kanizsa Vízilabd  2012/09/29  9-5
          Pápai SE - Tatabányai Vízmű  2012/09/29  3-15
          Aligátor Vízilab - Kanizsa Vízilabd  2012/09/29  7-8
          Tatabányai Vízmű - DFVE  2012/09/29  9-2
          Tatabányai Vízmű - Aligátor Vízilab  2013/02/23  12-9
          Pápai SE - DFVE  2013/02/23  6-16
          Kanizsa Vízilabd - Pápai SE  2013/02/23  18-9
          Aligátor Vízilab - DFVE  2013/02/23  8-4
          FISE - Szegedi Vízilabd  2013/05/11  12-10
          Szentesi Öregfiú - Egri Vízmű SC  2013/05/11  11-20
          Szegedi Vízilabd - Aligátor Vízilab  2013/05/11  10-11
          FISE - Egri Vízmű SC  2013/05/11  15-7
          Aligátor Vízilab - Szentesi Öregfiú  2013/05/11  13-11
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - Debrecen  2012/09/30  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Szolnoki D-K  2012/08/25  7-6
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2012/09/19  19-10
          Budapesti Honvéd - Szentesi Vízilab  2012/10/22  10-11
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2013/04/02  9-9
          Budapesti Honvéd - KSI SE  2013/04/14  3-10
          Kaposvári Vízila - FTC Vízilabda Ut  2013/05/26  6-9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Szolnoki D-K  2012/08/25  16-5
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2012/09/23  18-5
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2013/04/02  16-7
          Honvéd Pesterzsé - KSI SE  2013/04/14  10-10
          Kaposvári Vízila - FTC Vízilabda Ut  2013/05/26  5-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Szolnoki D-K  2012/08/25  6-16
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Kaposvári Vízila  2012/09/23  23-2
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2013/04/02  10-6
          Honvéd PVK - KSI SE  2013/04/14  7-13
          Kaposvári Vízila - FTC Vízilabda Ut  2013/05/26  6-14
       2012. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 1998
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - Fehérvár Póló Sp  2012/11/25  9-4
          Fehérvár Póló Sp - Kaposvári Vízila  2012/11/25  12-10
          Kaposvári Vízila - OSC  2012/11/25  6-15
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Érd-MAFC-Winner - VVSE  2012/12/14  11-13
          Semmelweis VKS - Bánki VE  2013/03/03  12-6
          Raiffeisen Vízil - BVSC  2013/03/10  15-16
          Semmelweis VKS - Raiffeisen Vízil  2013/04/21  16-10
          RETR-O-SC - VAS-ASI  2013/04/24  4-18
          Semmelweis VKS - BVSC  2013/06/02  9-8
          Bánki VE - Raiffeisen Vízil  2013/06/02  12-15
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi FVE - MOM Sport-YBL  2013/04/27  3-4
          DVSE - Bókay - KSI  2013/04/27  20-3
          Uj-Hullám SE - Hegyvidék SE  2013/04/27  20-4
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvár - Pannon DSE  2013/02/16  17-3
          TVSE - Danubius POLO  2013/02/16  26-3
          Pannon DSE - Budafóka SE  2013/02/16  3-18
          KESI - UVSE II  2013/05/18  4-13
          KSI SE - FTC  2013/05/18  11-6
          HPVK - ESMTK - UVSE II  2013/05/18  10-5
          BVSC-Póló-Zugló - Vodafone Pólósul  2013/05/18  8-12
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex PSE - Octopus BVSE  2012/11/24  5-4
          Oradea II. - Bókay-KSI  2012/11/24  10-5
          MOM Sport-YBL - HPVKSE  2012/11/24  5-13
          Oradea I. - Octopus BVSE  2012/11/24  18-2
       Budapesti Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi FVE - BHSE  2013/04/13  2-25
          BVSC - Póló - KSI SE  2013/04/13  7-14
          OSC - Komárno  2013/04/13  15-11
       BVLSZ Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Bókay-KSI  2013/03/09  27-1
          Százhalombattai - CVSE  2013/03/09  11-7
          Dunaújvárosi FVE - Vadász  2013/03/09  4-25
          FTC - BVSC-Póló-Zugló  2013/05/04  5-12
          Kópé ÚVSE - HPVKSE  2013/05/04  2-10
          UVSE - Vasas SC  2013/05/04  6-5
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - HPVK - ESMTK  2012/12/08  15-9
          KESI - BVSC - Póló - Zu  2012/12/08  4-10
          Kópé ÚVSE - CVSE  2012/12/08  4-4
          UVSE - Vodafone Pólósul  2012/12/08  5-13
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF - Mex-Motors - BVSC- Zugló  2013/03/02  9-5
          Hungerit S - ZF-Eger  2013/03/30  7-7
          Szeged - DF - Mex-Motors  2013/04/06  7-8
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZTE EHÖK Sport - ASI DSE  2013/05/12  3-9
          H POLO utp - Szentesi VK  2013/05/12  8-5
          Bánki VSE - SZTE EHÖK Sport   2013/05/12  7-4
          ASI DSE - H POLO utp  2013/05/12  2-13
          Bánki VSE - Szentesi VK  2013/05/12  12-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2013/05/25  7-14
          Szeged - ZF-Eger  2013/06/01  11-23
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVK SE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2012/11/10  9-16
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2012/11/18  19-11
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szeged  2013/03/10  14-5
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Szentesi Vízilab  2012/11/11  13-15
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2012/11/18  7-13
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szeged  2013/03/10  27-8
  2011/2012
     Ellenőr 55
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC FisherKlíma   2012/02/11  17-8
          Groupama Honvéd - Kaposvári VK  2012/02/25  22-9
          K-M-CS&K Szentes - ZF-Eger  2012/03/03  8-14
          PVSK-Füszért - Kaposvári VK  2012/03/10  12-7
          K-M-CS&K Szentes - Orvosegyetem SC  2012/03/21  19-14
          Kaposvári VK - BVSC- Zugló  2012/03/28  11-10
          Orvosegyetem SC - Kaposvári VK  2012/04/11  11-10
          Orvosegyetem SC - Kaposvári VK  2012/04/15  10-13
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Groupama Honvéd - Hegyvidék-YBL   2011/09/17  22-2
          PVSK-Füszért - Kaposvári VK  2011/09/17  11-5
          Hegyvidék-YBL - PVSK-Füszért  2011/09/17  11-13
          Kaposvári VK - Groupama Honvéd  2011/09/17  2-18
          Kaposvári VK - Hegyvidék-YBL   2011/09/18  7-8
          Groupama Honvéd - PVSK-Füszért  2011/09/18  17-4
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok F-KÖZGÉP - Neptun VSC  2011/11/26  8-9
          ASI DSE - HVSC  2011/12/03  16-9
          BVSC- Zugló - Szolnok F-KÖZGÉP  2011/12/10  13-5
          Ceglédi Vasutas - Újpest Vízilabda  2012/04/28  9-8
          Ceglédi Vasutas - Szolnok F-KÖZGÉP  2012/05/26  11-6
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - Szegedi Vízilabd  2012/05/12  4-27
          Szarvasi Úszó, V - KESI  2012/05/12  6-14
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló  2011/11/27  16-5
          DVSE - Szentesi VK  2012/03/18  11-13
          Szegedi Vizipóló - BVSC- Zugló  2012/03/25  4-16
          Csongrád VVSE - KESI  2012/04/15  11-5
          Ceglédi Vasutas - HVSC  2012/04/15  6-7
          KESI - Szolnok D-KÖZGÉP  2012/04/15  9-14
          HVSC - Csongrád VVSE  2012/04/15  8-13
          Szolnok D-KÖZGÉP - Ceglédi Vasutas   2012/04/15  16-7
          FTC Vízilabda Ut - Újpest Vízilabda  2012/05/20  5-8
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2012/06/10  10-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló  2011/11/27  17-3
          DVSE - Szentesi VK  2012/03/18  10-5
          Szegedi Vizipóló - BVSC- Zugló  2012/03/25  8-8
          Tatabányai Vízmű - Pécsi Sport NZ  2012/04/29  5-9
          FTC Vízilabda Ut - Újpest Vízilabda  2012/05/20  9-15
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2012/06/10  11-5
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló  2011/11/27  8-5
          DVSE - Szentesi VK  2012/03/18  4-18
          Szegedi Vizipóló - BVSC- Zugló  2012/03/25  5-13
          Tatabányai Vízmű - Pécsi Sport NZ  2012/04/29  6-17
          KVPK - AVUS  2012/04/29  6-11
          FTC Vízilabda Ut - Újpest Vízilabda  2012/05/20  2-12
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2012/06/10  12-7
       2012. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Vasas Sport Club  2012/02/18  12-8
          UVSE I. - BVSC- Zugló  2012/02/18  9-6
          Honvéd Pesterzsé - Szegedi Vizipóló  2012/02/18  12-3
       2011. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - ZF-Eger  2011/12/01  8-9
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Héraklész I. Utá  2011/11/19  17-1
          HonvédPOLO - Szentesi VK  2012/02/08  9-24
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újpest Vízilabda - ZF-Eger  2011/11/06  7-6
          HonvédPOLO - HPVKSE  2011/11/27  27-7
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újpest VUSE - ZF-Eger  2011/11/06  16-5
          ASI DSE - Dunaújváros VSI  2011/11/06  12-23
          HonvédPOLO - HPVKSE  2011/11/27  8-8
  2010/2011
     Ellenőr 58
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged Beton VE - ASI  2010/10/30  16-4
          TEVA-Vasas-UNIQA - PVSK-Füszért  2010/11/27  12-7
          B. Bau Szentes - UTE  2010/12/04  9-6
          Szolnoki F-KÖZG - OSC  2010/12/11  9-6
          PVSK-Füszért - ZF-Eger  2011/01/20  9-13
          FTC-Fisher Klíma - PVSK-Füszért  2011/01/30  10-9
          ZF-Eger - OSC  2011/02/05  22-5
          B. Bau Szentes - OSC  2011/02/11  3-5
          ASI - OSC  2011/03/05  7-8
          B. Bau Szentes - UTE  2011/04/30  10-8
          Debrecen Fujitsu - Szolnoki F-KÖZG  2011/05/01  3-17
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSE - Kanizsa Vízilabd  2010/10/09  11-11
          Tatabányai Vízmű - Neptun VSC  2010/11/13  6-6
          Kanizsa Vízilabd - HVSE  2010/11/20  0-5
          Tipo VSC - Neptun VSC  2011/04/02  13-12
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KEAC - FPSE  2011/03/19  11-3
          MAFC SCH - Szolnok 2  2011/03/19  13-3
          Vasas - Octopus BVSE  2011/03/19  24-5
          FPSE - Szolnok 2  2011/03/19  7-5
          Octopus BVSE - MAFC SCH  2011/03/19  2-22
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSE - Szentesi Vízilab  2010/10/03  6-24
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2010/12/15  10-7
          Szentesi Vízilab - HVSC  2011/04/03  13-10
          Restart-CV - Debreceni CPVSE  2011/04/03  14-12
          HVSE - Szentesi Vízilab  2011/04/03  13-19
          HVSC - Restart-CV  2011/04/03  10-11
          Debreceni CPVSE - HVSE  2011/04/03  9-8
          BVSC- Zugló - Szolnok  2011/04/10  11-11
          UVSE - Szolnok  2011/04/21  5-0
          KSI SE - ZF-Eger  2011/06/05  12-6
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Szentesi Vízilab  2010/10/03  8-16
          FTC Vízilabda Ut - UVSE II.  2010/12/05  10-4
          BVSC- Zugló - UVSE II.  2011/04/10  19-4
          UVSE - UVSE II.  2011/04/21  20-4
          KSI SE - ZF-Eger  2011/06/05  10-10
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - Szentesi Vízilab  2010/09/11  6-11
          UVSE II. - SZOLNOK  2010/09/11  22-2
          Szentesi Vízilab - SZOLNOK  2010/09/11  9-4
          PVSK - UVSE II.  2010/09/11  9-16
          Vadász VCS - Kaposvári Vízila  2010/10/31  8-7
          FTC Vízilabda Ut - OSC UP  2010/11/21  15-2
          Kópé Úszó-Vízila - Vadász VCS  2010/11/21  7-6
          FTC Vízilabda Ut - Kópé Úszó-Vízila  2010/12/05  13-7
          BVSC- Zugló - UVSE II.  2011/04/10  5-9
          UVSE - UVSE II.  2011/04/21  5-13
          KSI SE - ZF-Eger  2011/06/05  6-8
       2011. évi Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Vasas II.  2011/02/19  4-10
          Kópé Úszó, -Vízi - Szentesi Vízilab  2011/02/19  9-13
          Szolnok - Kópé Úszó, -Vízi  2011/02/19  4-16
          Vasas II. - Szentesi Vízilab  2011/02/19  18-8
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/02/26  6-5
          Szeged - DF-DVCSH-CÉ  2011/03/02  8-11
          UVSE-Salamander - KNV SE-KESI  2011/04/09  12-8
          Szeged - ZF-Eger  2011/04/13  13-14
          DF-DVCSH-CÉ - Szentesi V  2011/04/16  10-7
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - KESI  2010/12/11  15-8
          KESI - Szentesi Vízilab  2010/12/11  12-13
          ASI - DVSI  2010/12/11  2-13
  2009/2010
     Ellenőr 71
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - TEVA VasasPlaket  2009/10/31  7-14
          Szentesi VK - Szolnok F-K  2009/11/14  3-5
          OSC - Opus-Via - Szeged Beton  2009/12/06  5-7
          ZF-Eger - Szolnok F-K  2009/12/12  8-7
          Pécsi Vízmű PVSK - ZF-Eger  2010/01/23  8-13
          Pécsi Vízmű PVSK - FTC Fisher Klíma  2010/02/08  11-14
          OSC - Opus-Via - UNIQA-UTE  2010/03/13  6-5
          Szeged Beton - OSC - Opus-Via  2010/03/20  14-6
          FTC Fisher Klíma - BVSC- Zugló  2010/04/03  3-7
          Szeged Beton - TEVA VasasPlaket  2010/04/28  3-10
          Pécsi Vízmű PVSK - OSC - Opus-Via  2010/05/08  10-10
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA VasasPlaket - Pécsi Vízmű PVSK  2009/10/04  11-7
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - KSI SE  2009/09/19  7-15
          Angyalföldi Spor - Bánki VSE  2009/10/03  14-6
          Neptun VSC - Bertók Szentes  2009/11/07  14-8
          Bertók Szentes - Egri Vízmű Sport  2009/11/14  10-11
          Egri Vízmű Sport - Neptun VSC  2009/11/21  5-8
          Bertók Szentes - MAFC  2009/11/28  11-14
          Tipo VSC - Neptun VSC  2010/04/24  6-11
          Angyalföldi Spor - Tipo VSC  2010/05/15  14-11
          Bertók Szentes - Hódmezővásárhely  2010/06/05  6-7
          SZVPS - EKF SC  2010/06/12  5-8
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - ZF-Eger  2009/09/13  9-10
          BVSC- Zugló - FTC  2009/10/11  9-3
          OSC - Szolnok  2009/10/18  5-12
          Vasas-MVM - Hírös VSE  2009/11/08  17-7
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2010/03/14  12-8
          KSI SE - ZF-Eger  2010/04/11  19-4
          ZF-Eger - Vasas-MVM  2010/04/18  5-5
          Szolnok - PVSK  2010/05/16  9-9
          Szentesi VK - PVSK  2010/06/05  11-9
          OSC - Budafóka  2010/06/13  9-7
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - ZF-Eger  2009/09/13  11-10
          BVSC- Zugló - FTC  2009/10/11  5-9
          UVSE II. - FPSE  2009/10/18  16-3
          OSC - Szolnok  2009/10/18  11-8
          FPSE - PVSK  2009/10/25  3-11
          Vasas-MVM - Hírös VSE  2009/11/08  35-1
          HONVÉD - FPSE  2009/11/29  20-6
          UVSE I. - Hódmezővásárhely  2009/12/06  21-6
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2010/03/14  13-8
          KSI SE - ZF-Eger  2010/04/11  10-5
          UVSE II. - OSC  2010/04/16  14-6
          ZF-Eger - Vasas-MVM  2010/04/18  9-12
          Szolnok - PVSK  2010/05/16  6-11
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - ZF-Eger  2009/09/13  6-7
          BVSC- Zugló - FTC  2009/10/11  10-8
          UVSE II. - FPSE  2009/10/18  21-9
          OSC - Szolnok  2009/10/18  2-42
          FPSE - PVSK  2009/10/25  7-13
          Vasas-MVM - KESI  2009/11/08  11-5
          HONVÉD - FPSE  2009/11/29  25-5
          UVSE I. - Hódmezővásárhely  2009/12/06  23-2
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2010/03/14  6-8
          KSI SE - ZF-Eger  2010/04/11  9-8
          ZF-Eger - Vasas-MVM  2010/04/18  10-5
          Szolnok - Budafóka  2010/05/16  8-9
          OSC - PVSK  2010/06/13  4-11
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi SzÖrF - Kertészeti EAC  2010/06/05  9-10
          Szegedi VTK - Kecskeméti SI  2010/06/12  12-5
          Kecskeméti SI - Szegedi VTK  2010/06/12  6-9
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - DF-DVCSH  2009/10/31  4-4
          Szentesi VK - ZF-Eger  2009/11/14  14-11
          ZF-Eger - Honvéd ELTE POLO  2009/12/12  18-4
          Héraklész I. - BVSC-Zugló Diap.  2010/01/31  5-12
          UVSE - Héraklész I.   2010/03/08  11-6
          Univ-Szeged - Angyalföldi SI  2010/03/20  3-5
          Angyalföldi SI - BVSC-Zugló Diap.  2010/04/14  3-5
          Héraklész II. - BVSC-Zugló Diap.  2010/05/01  5-10
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - BVSC- Zugló  2009/10/04  8-7
          Szeged - Honvéd ELTE POLO  2009/10/04  13-8
  2008/2009
     Ellenőr 109
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár PSE - UNIQA-UTE  2008/10/04  7-10
          PVSK - BVSC  2008/10/11  13-7
          Szeged Beton VE - ZF-Eger  2008/10/23  8-5
          FTC - Fehérvár PSE  2008/11/08  8-6
          Fehérvár PSE - ZF-Eger  2008/11/15  4-14
          FTC - TEVA VasasPlaket  2008/12/06  7-10
          Szentesi VK - ZF-Eger  2008/12/20  4-13
          Szolnok - TEVA VasasPlaket  2009/01/10  7-16
          TEVA VasasPlaket - OSC  2009/01/31  19-4
          ZF-Eger - TEVA VasasPlaket  2009/02/15  8-10
          Szentesi VK - Szolnok  2009/03/13  8-8
          OSC - PVSK  2009/03/14  5-9
          Szolnok - BVSC  2009/03/27  3-4
          Fehérvár PSE - Szolnok  2009/03/29  8-11
          PVSK - DOMINO Honvéd  2009/04/18  7-8
          Szentesi VK - FTC  2009/04/25  8-15
          OSC - Fehérvár PSE  2009/05/02  12-12
          DOMINO Honvéd - ZF-Eger  2009/05/08  4-10
          PVSK - BVSC  2009/05/09  15-8
          Fehérvár PSE - OSC  2009/05/13  9-10
          OSC - Szentesi VK  2009/05/20  21-9
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2009/05/27  8-7
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - FTC  2008/09/20  9-13
          Ybl Sz. I. E. - DOMINO Honvéd  2008/09/20  4-22
          Szeged Beton VE - UNIQA-UTE  2008/09/28  7-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös VSE - Ceglédi VSE  2008/10/18  7-7
          YBL WPC - Bertók SC  2008/11/01  11-7
          ASI-Vasas - Tatabányai VSE  2009/04/04  12-7
          KSI SE - Kaposvári VK  2009/04/11  11-10
          Hírös VSE - Bánki VE  2009/05/16  10-11
          Tipo VSC - Kanizsa VSE  2009/06/06  13-11
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - Kaposvári VK  2008/09/28  16-3
          Szegedi VPS - Hírös VSE  2008/10/05  22-4
          Szentesi VK - Hírös VSE  2008/11/02  14-9
          Szolnok - UTE  2008/11/22  6-12
          KSI SE - Vasas  2008/11/30  7-5
          Vasas - Hírös VSE  2009/03/22  24-5
          OSC - Szolnok  2009/04/26  8-10
          KSI SE - Honvéd  2009/05/10  7-4
          Hírös VSE - KinderSp-PVSK  2009/05/16  8-18
          FTC - UTE  2009/05/17  7-8
          Szolnok - FTC  2009/05/23  11-15
          FTC - BVSC  2009/05/24  8-15
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2009/05/30  9-6
          UTE - FTC  2009/06/07  13-10
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - Kaposvári VK  2008/09/28  10-11
          Szegedi VPS - Hírös VSE  2008/10/05  8-14
          Hírös VSE - Ceglédi VSE  2008/10/18  8-8
           Honvéd - OSC  2008/10/19  26-7
          Szentesi VK - Hírös VSE  2008/11/02  9-7
          Fehérvár PSE - ZF-Eger  2008/11/09  7-17
          UTE - II. - Szegedi VPS  2008/11/16  12-7
          Szolnok - UTE - I.  2008/11/22  6-6
          KSI SE - Vasas  2008/11/30  11-12
          UTE - II. - KSI SE  2009/03/21  8-8
          Vasas - Hírös VSE  2009/03/22  11-5
           Honvéd - Hódmezővh. VSC  2009/04/19  16-5
          OSC - Szolnok  2009/04/26  10-11
          KSI SE - Honvéd  2009/05/10  7-16
          Hírös VSE - KinderSp-PVSK  2009/05/16  9-10
          FTC - UTE - I.  2009/05/17  5-12
          Szolnok - FTC  2009/05/23  8-6
          FTC - BVSC  2009/05/24  9-8
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2009/05/30  13-8
          UTE - II. - BVSC  2009/06/07  7-10
          UTE - I. - FTC  2009/06/07  7-7
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - Kaposvári VK  2008/09/28  7-9
          Szegedi VPS - Kecskeméti SI  2008/10/05  13-6
          Kecskeméti SI - Ceglédi VSE  2008/10/18  13-8
          Honvéd - OSC  2008/10/19  29-1
          Fehérvár PSE - ZF-Eger  2008/11/09  0-34
          UTE - II. - Szegedi VPS  2008/11/16  5-12
          Szolnok - UTE - I.  2008/11/22  1-20
          KSI SE - Vasas  2008/11/30  10-8
          UTE - II. - KSI SE  2009/03/21  9-21
          Vasas - Kecskeméti SI  2009/03/22  26-7
          Honvéd - Hódmezővh. VSC  2009/04/19  14-4
          OSC - Szolnok  2009/04/26  2-14
          KSI SE - Honvéd  2009/05/10  14-5
          Kecskeméti SI - ZF-Eger  2009/05/16  8-22
          FTC - UTE - I.  2009/05/17  9-15
          FTC - BVSC  2009/05/24  5-11
          ZF-Eger - UTE - II.  2009/05/30  7-3
          UTE - I. - FTC  2009/06/07  17-5
       Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Pécsi Vasutas Sp  2008/11/12  13-9
          Pécsi Vasutas Sp - Szegedi VPS  2008/11/12  9-14
          Szegedi VPS - Szolnok  2008/11/12  5-11
       Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - SZVPS  2009/03/08  12-9
          ZF-Eger - Vasas  2009/03/08  11-7
       Férfi OB II Osztályú Országos PIROS
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci SE - PVSK  2008/11/29  6-15
          Kertészeti EAC - Dunaújvárosi FVE  2008/11/29  9-15
          Fehércápák - Sportliget SE  2008/11/29  7-9
          Kertészeti EAC - Váci SE  2008/11/29  10-17
          Dunaújvárosi FVE - Fehércápák  2008/11/29  14-6
          Sportliget SE - PVSK  2009/02/28  7-12
          Fehércápák - Kertészeti EAC  2009/02/28  6-12
          Váci SE - Sportliget SE  2009/02/28  10-7
          PVSK - Dunaújvárosi FVE  2009/02/28  15-11
          Fehércápák - Váci SE  2009/02/28  5-17
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - ZF-Eger  2008/12/13  4-7
          UTE - DF ELCO DV  2009/02/07  8-10
          BVSC - Szentesi VK  2009/02/11  5-12
          UTE - ASI DSE  2009/03/21  9-7
       Leány Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Dunaújváros VSI  2008/10/12  12-7
       Leány Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Dunaújváros VSI  2008/10/12  2-28
          UTE - Győri VSE  2008/11/16  21-7
       Leány Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Dunaújváros VSI  2008/10/12  11-16
          KSI SE - Honvéd  2009/03/22  4-23
          BVSC - KSI SE  2009/06/07  25-9

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - DVSE

2019. jan. 12. 13:00

HUN-MLT férfi világliga 2018.12.10. (Fotók: Madar Dávid)
Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok