Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Derekasné Domonkos Szilvia
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 65
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2018/10/03  7-13
          BHSE - Metalcom Szentes  2018/10/20  10-5
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/10  14-6
          BHSE - FTC-Telekom  2018/11/24  8-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/29  14-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - DVSE  2018/09/22  11-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Swietelsky Bcsaba  2018/09/29  13-7
          FTC Telekom - HVSC  2018/10/06  10-9
          Neptun VSC - YBL WPC  2018/10/13  8-14
          ASI DSE - DVSE  2018/11/10  9-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2018/11/17  5-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vasas SC  2018/09/23  11-2
          BHSE - AVUS  2018/10/14  12-11
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2018/10/28  9-4
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/11/04  23-10
          Vízilovak - TVSE  2018/11/18  6-16
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/25  12-11
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I.  2018/12/02  12-19
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2018/12/16  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vasas SC  2018/09/23  14-4
          BHSE - AVUS  2018/10/14  12-5
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2018/10/28  10-11
          HUVK SE II - Soproni VSE  2018/11/18  14-5
          Vízilovak - TVSE  2018/11/18  11-6
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/25  14-12
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I.  2018/12/02  13-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2018/12/16  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vasas SC  2018/09/23  25-2
          Sportliget S.E. - GYŐRI VSE  2018/10/07  6-17
          Cápa VK - VVSE  2018/10/07  3-31
          KVSE - Balaton VK  2018/10/07  3-27
          POLO Sport Club - ASI DSE  2018/10/07  6-10
          BHSE - AVUS  2018/10/14  15-8
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2018/10/28  6-9
          HUVK SE II - Soproni VSE  2018/11/18  15-7
          Vízilovak - TVSE  2018/11/18  3-10
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/25  13-3
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I.  2018/12/02  15-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2018/12/16  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - RETR-O-SC  2018/10/07  13-17
          UVSE - Ozorai-Faterpolo VSE  2018/10/14  17-8
          Vízilovak - HETE  2018/11/18  11-10
          YBL WPC - ELTE-BEAC  2018/11/18  10-6
          RETR-O-SC - UVSE  2018/11/18  11-15
          Ozorai-Faterpolo VSE - Octopus SE  2018/12/09  7-22
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/17  9-10
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Vasas Serdülő II.  2018/11/17  6-9
          Oázis SC Serdülő - Vízilovak  2018/11/17  11-7
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - CVSE  2018/10/06  16-3
          BVSC-Zugló - HUVK SE  2018/10/06  7-3
          KSI SE - Aquaworm Göd 2005  2018/10/06  37-1
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE I. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/20  10-9
          BHSE-ÉRD - YBL WPC  2018/10/20  6-18
          KESI - BVSC-Zugló  2018/10/20  0-15
          UVSE II. - Oázis SC  2018/12/15  
          Oxigén - KSI SE II.  2018/12/15  
          VUK Kistarcsa - KESI II.  2018/12/15  
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - YBL WPC  2018/12/09  19-3
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BHSE  2018/10/06  21-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - YORDO SZENTES  2018/09/30  9-14
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-5
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - YORDO SZENTES  2018/09/30  5-10
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-7
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - YORDO SZENTES  2018/09/30  4-17
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  14-6
  2017/2018
     Titkár 231
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - VasasPlaket  2017/10/04  10-10
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/10/11  10-8
          Racionet Honvéd - Metalcom Szentes  2018/01/31  11-6
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2018/02/03  9-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/02/24  11-6
          VasasPlaket - CONTITECH SZEGED  2018/03/07  9-2
          FTC PQS Waterpolo - Racionet Honvéd  2018/03/07  14-3
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2018/03/24  10-7
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/12  8-7
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/19  6-14
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2017/09/30  12-10
          KSI SE - DVSE  2017/10/07  15-8
          MAFC "112" - HVSC  2017/10/14  13-13
          Neptun VSC - UVSE  2017/11/04  10-15
          YBL WPC - Dunakanyar  2017/12/02  14-9
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/09  14-12
          YBL WPC - ASI DSE  2017/12/16  12-7
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/02/24  7-8
          Neptun VSC - Vasas SC  2018/02/24  9-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2018/03/03  14-7
          Vasas SC - UVSE  2018/03/03  6-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Ceglédi VSE  2018/03/10  13-12
          UVSE - Neptun VSC  2018/03/10  14-13
          BVSC-Zugló - HVSC  2018/03/17  17-8
          MAFC "112" - Neptun VSC  2018/03/24  8-15
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/04  8-6
          Dunakanyar - HVSC  2018/04/14  10-13
          Neptun VSC - EKE SC  2018/04/14  12-13
          KSI SE - KVSE  2018/04/28  9-1
          UVSE - Swietelsky Bcsaba  2018/06/04  15-7
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KPS - PVSK-PTE-ÁOK  2018/02/10  8-6
          Honvéd - KPS - FTC Vízilabda  2018/02/10  6-16
          PVSK-PTE-ÁOK - Vidám Vizilovak  2018/02/10  9-9
          Poseidon VSE - BME  2018/02/10  5-10
          Vidám Vizilovak - Poseidon VSE  2018/02/10  9-9
          FTC Vízilabda - BME  2018/02/10  16-8
          Honvéd - KPS - Egri Vízmű  2018/06/09  6-9
          Vidám Vizilovak - CRISUL MASTERS  2018/06/09  23-19
          Egri Vízmű - Vidám Vizilovak  2018/06/09  15-12
          CRISUL MASTERS - Honvéd - KPS  2018/06/09  20-10
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/11/25  7-15
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Szegedi VPS  2017/10/01  19-6
          Oázis Ifi - Kaposvári VK  2017/10/13  8-15
          KSI SE - Racionet Honvéd  2017/10/31  16-7
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  10-11
          KSI SE - Market-Vasas  2017/11/26  13-14
          Oázis Ifi - Swietelsky Bcsaba  2017/12/10  16-10
          Oázis Ifi - YBL WPC  2018/02/02  9-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2018/02/04  6-14
          Oázis Ifi - HVSC  2018/02/16  8-6
          FTC Utánpótlás - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/18  13-3
          FTC Utánpótlás - DVSE  2018/02/25  8-10
          HKPSE - Ceglédi VSE  2018/03/23  6-9
          Racionet Honvéd - UVSE  2018/05/13  7-18
          YBL WPC - Oázis Ifi  2018/05/27  9-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Szegedi VPS  2017/10/01  21-3
          Oázis SC Serdülő - Kaposvári VK  2017/10/13  8-9
          KSI SE - Racionet Honvéd  2017/10/31  19-8
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  9-6
          KSI SE - Market-Vasas  2017/11/26  18-6
          HUVK SE II - KVSE  2017/12/03  4-11
          Vizilovak - AQUA SE  2017/12/03  15-11
          Oázis SC Serdülő - Swietelsky Bcsaba  2017/12/10  13-11
          Oázis SC Serdülő - YBL WPC  2018/02/02  5-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2018/02/04  10-12
          Oázis SC Serdülő - HVSC  2018/02/16  8-11
          FTC Utánpótlás - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/18  13-4
          FTC Utánpótlás - DVSE  2018/02/25  17-6
          UVSE II. - KVSE  2018/03/04  15-8
          HUVK SE II - Vizilovak  2018/03/18  0-20
          Honvéd KPS - Ceglédi VSE  2018/03/23  4-8
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  14-11
          HUVK SE II - KVSE  2018/04/15  10-15
          Vizilovak - AQUA SE  2018/04/15  10-6
          Racionet Honvéd - UVSE I.  2018/05/13  8-10
          YBL WPC - Oázis SC Serdülő  2018/05/27  13-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Szegedi VPS  2017/10/01  12-10
          Oázis SC Gyerek - Kaposvári VK  2017/10/13  13-15
          KSI SE - Racionet Honvéd  2017/10/31  26-5
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  8-9
          KSI SE - Market-Vasas  2017/11/26  19-10
          HUVK SE II - KVSE  2017/12/03  0-13
          Vizilovak - AQUA SE  2017/12/03  23-18
          Oázis SC Gyerek - Swietelsky Bcsaba  2017/12/10  9-13
          Oázis SC Gyerek - YBL WPC  2018/02/02  10-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2018/02/04  16-11
          Oázis SC Gyerek - HVSC  2018/02/16  20-8
          FTC Utánpótlás - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/18  18-5
          FTC Utánpótlás - DVSE  2018/02/25  27-6
          UVSE II. - KVSE  2018/03/04  21-5
          HUVK SE II - Vizilovak  2018/03/18  1-17
          Honvéd KPS - Ceglédi VSE  2018/03/23  19-6
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  10-12
          HUVK SE II - KVSE  2018/04/15  5-9
          Vizilovak - AQUA SE  2018/04/15  10-7
          FVSE II. - BFSE  2018/04/22  3-21
          Komáromi VSE - Aquaworm  2018/04/22  7-12
          Invictus SC - Balaton VK  2018/04/22  4-8
          Soproni VSE - ASI DSE  2018/04/22  6-8
          Racionet Honvéd - UVSE I.  2018/05/13  9-13
          YBL WPC - Oázis SC Gyerek  2018/05/27  11-10
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2017/09/16  3-11
          Crisul Oradea I. - Honvéd Kölyök Polo S  2017/09/30  11-2
          Cápa VK - Aquaworm WP Göd  2017/09/30  17-1
          POLO Sport Club - Cápa VK  2017/10/14  0-23
          Aquaworm WP Göd - Crisul Oradea I.  2017/10/14  1-29
          Honvéd Kölyök Polo S - Vidám Vízilovak VSC  2017/10/14  7-8
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/28  19-2
          KSI SE - Honvéd-Érd  2017/10/28  38-0
          DFVE-TOPO - Komplex Póló Suli SE  2017/11/11  10-9
          Vasas Sport Club - OSC VSE  2017/11/11  2-9
          YBL WPC - HUVK SE  2017/11/11  5-9
          Városgazda Utánpótlá - DFVE-TOPO  2017/11/11  7-13
          OSC VSE II. - DFVE-TOPO  2018/04/28  4-9
          Honvéd-Érd - Vasas Sport Club  2018/04/28  0-13
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2018/04/28  11-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2017/11/18  6-8
          BVSC - MVLC  2017/11/18  4-15
          UVSE - Oázis SC  2017/11/18  11-10
          KSI SE - Új-Hullám SE  2017/11/18  26-6
          JSMA - Komplex Póló Suli SE  2017/11/18  2-14
          KSI SE - BVSC  2017/12/13  17-9
          UVSE - Oázis SC  2018/02/24  12-15
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - MAFC "112"  2017/09/24  17-8
          Oázis Nonprofit Kft. - Sportliget S.E.  2017/10/01  6-9
          Octopus SE - YBL WPC  2017/10/05  19-7
          YBL WPC - MAFC "112"  2017/10/11  7-8
          MAFC "112" - Oázis Nonprofit Kft.  2017/10/14  19-4
          OSC VSE - Jog-Ászok VSK  2017/11/05  21-7
          Semmelweis VKS - Sunday Boys  2017/11/12  16-6
          HETE - Sportliget S.E.  2017/12/10  8-4
          Sportliget S.E. - Jog-Ászok VSK  2018/03/18  10-6
          YBL WPC - OSC VSE  2018/03/18  8-9
          UVSE - OSC VSE  2018/04/08  4-8
          Kertészeti Egyetem A - Vidám Vízilovak VSC  2018/04/08  7-8
          Octopus SE - UVSE  2018/04/22  11-9
          BVSC Heavy Tools - OSC Kft.  2018/06/10  6-15
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás  2017/09/23  4-11
          Honvéd Kölyök Polo S - Bókay-KSI  2017/09/23  27-1
          Oázis SC - Vasas Sport Club  2018/05/19  6-11
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2017/10/14  3-11
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2018/02/17  1-10
          KSI SE - Szolnoki Vízilabda S  2018/02/17  19-2
          DFVE-TOPO - YBL WPC  2018/04/07  5-14
          Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás II.  2018/04/07  6-4
          UVSE II. - Dunakanyar Waterpolo  2018/04/07  9-11
          OSC VSE II. - KSI SE II.  2018/04/07  6-7
          OSC VSE - UVSE I.  2018/05/26  3-27
          HUVK SE - Tatabányai Vízmű Spo  2018/05/26  11-10
          Szolnoki Vízilabda S - Progress Oradea  2018/05/26  10-20
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/05/26  10-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC II. - FTC Utánpótlás II.  2017/10/07  5-13
          Bókay - KSI - Aquaworm WP Göd  2017/10/07  10-9
          Oxigén Úszó és Sport - UVSE II.  2017/10/07  3-18
          Balaton VK - OSC VSE II.  2017/10/07  10-2
          Kistarcsa - Komplex Póló Suli Sp  2017/11/04  30-3
          Győri VSE - Váci Vízilabda Sport  2017/11/04  15-5
          Honvéd-Érd - Fehérvár Vízilabda S  2017/11/04  4-12
          MVLC - Új-Hullám SE  2017/11/04  40-3
          OSC VSE - KSI SE  2018/02/03  7-7
          ASI-Vasas - BVSC  2018/02/03  4-19
          PSN Zrt. - UVSE I  2018/02/03  5-8
          AVUS - FTC Utánpótlás  2018/02/03  7-8
          Százhalombatta - YBL WPC  2018/04/21  7-5
          Balaton VK - Fehérvár Vízilabda S  2018/04/21  13-4
          Vidám Vízilovak Vízi - Váci Vízilabda Sport  2018/04/21  6-7
          BVSC II. - FTC Utánpótlás II.  2018/04/21  3-2
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabda Sp - HUVK SE  2017/12/03  7-11
          FTC Utánpótlás - UVSE  2018/03/03  8-0
          Százhalombatta - Fehérvár Vízilabda S  2018/03/03  1-13
          BVSC - KSI SE  2018/03/03  12-3
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/03  7-7
          Hírös Sport Nonprofi - PSN Zrt.  2018/03/03  9-14
          AVUS - HUVK SE  2018/03/03  8-10
          OSC VSE - Tatabányai Vízmű Spo  2018/03/03  2-7
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - PannErgy-MVLC  2018/01/09  11-10
          Racionet Honvéd - PSN Zrt.- PVSK  2018/02/05  9-12
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - KVSE  2018/01/13  4-14
          KVSE - VUA  2018/01/13  18-6
          BFSE - VUA  2018/03/24  11-9
          POLO Sport Club 2005 - Füred  2018/03/24  11-2
          VUA - Velence Plus B  2018/03/24  4-7
          Füred - BFSE  2018/03/24  3-22
          Velence Plus B - POLO Sport Club 2005  2018/03/24  6-1
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE II - Váci VSE  2018/03/25  5-8
          DFVE - Sportliget  2018/03/25  12-2
          DFVE - DFVE II  2018/03/25  20-6
          Sportliget - Váci VSE  2018/03/25  13-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE Margitsziget  2017/10/25  16-3
          UVSE Margitsziget - SZTE T&N  2017/11/15  8-14
          UVSE - Racionet Honvéd  2017/11/15  19-4
          FTC - UVSE  2018/01/16  5-10
          Racionet Honvéd - UVSE  2018/02/17  4-18
          UVSE Margitsziget - ZF-Eger  2018/02/21  6-17
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - DSC-SI  2018/01/14  8-3
          III. Kerületi TVE - Csongrád  2018/01/14  6-5
          Bánki VSE - BVSC-Zugló  2018/01/14  4-6
          HVSC - ASI DSE  2018/01/14  5-12
          Csongrád - Bánki VSE  2018/01/14  11-5
          BVSC-Zugló - DSC-SI  2018/01/14  20-3
          ASI DSE - III. Kerületi TVE  2018/01/14  10-16
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2018/03/17  13-4
          DSC-SI - Csongrád  2018/03/17  8-14
          ASI DSE - DSC-SI  2018/03/17  13-7
          Csongrád - BVSC-Zugló  2018/03/17  4-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - FTC  2017/10/28  6-26
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/28  5-22
          UVSE - Racionet Honvéd  2017/10/28  23-1
          DUE-Maarsk Graphics - FTC  2017/10/28  12-12
          UVSE - UVSE Margitsziget  2017/10/28  18-6
          FTC - Hungerit Szentes  2017/11/12  13-9
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
          FTC - UVSE  2017/12/09  10-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2017/11/05  13-10
          UVSE II. - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/11/26  6-10
          POLO Sport Club - ZF-Eger  2017/12/03  9-10
          UVSE II. - Győri VSE  2018/03/04  15-8
          UVSE I. - Yordo Szentes  2018/03/04  12-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/06/03  9-10
          UVSE I. - Yordo Szentes  2018/06/03  7-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2017/11/05  6-7
          POLO Sport Club - ZF-Eger  2017/12/03  15-11
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2018/02/18  14-2
          UVSE - Yordo Szentes  2018/03/04  18-4
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2017/11/05  10-6
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/11/26  17-8
          POLO Sport Club - ZF-Eger  2017/12/03  7-10
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2018/02/18  15-2
          UVSE - Győri VSE  2018/03/04  17-3
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Oázis SC  2017/10/21  19-2
          III.kerületi TVE - BVSC  2017/10/21  3-25
     Segédtitkár 3
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - CONTITECH SZEGED  2018/04/21  14-2
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/25  8-4
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Margitsziget - BVSC-Zugló Diapolo  2018/01/24  2-15
  2016/2017
     Titkár 166
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - Kaposvári VK  2017/01/28  12-6
          VasasPlaket - CONTITECH SZEGED  2017/02/18  5-12
          FTC PQS Waterpolo - VasasPlaket  2017/03/04  13-8
          KSI SE - Racionet H  2017/03/18  7-14
          MKB-Euroleasing-BVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/29  12-11
          MKB-Euroleasing-BVSC - CONTITECH SZEGED  2017/04/19  14-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ASI DSE  2016/09/24  10-11
          ASI DSE - BVSC-Zugló  2017/06/06  12-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget S.E. - DFVE  2016/10/01  18-2
          FTC PQS Waterpolo - Váci VSE  2016/10/01  24-4
          Vidám Vízilovak - Vasas SC  2016/10/01  5-16
          Váci VSE - DFVE  2016/10/01  9-10
          FTC PQS Waterpolo - Vidám Vízilovak  2016/10/01  22-6
          Vasas SC - Sportliget S.E.  2016/10/01  10-6
          SZTE EHÖK SE - PTE-ÁOK  2017/05/27  10-17
          FTC PQS Waterpolo - Diósgyőri Várfürdő  2017/05/27  19-7
          PTE-ÁOK - Diósgyőri Várfürdő  2017/05/27  8-7
          FTC PQS Waterpolo - SZTE EHÖK SE  2017/05/27  
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Hírős Sport  2016/10/09  20-2
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  9-10
          YBL WPC - FVSE  2016/10/30  13-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC  2016/11/06  12-11
          Vasas SC Continental - DVSE  2017/02/12  13-3
          TVSE - FTC Vízilabda  2017/04/02  7-13
          FTC Vízilabda - DVSE  2017/04/30  13-5
          Vasas SC Continental - FTC Vízilabda  2017/05/14  9-10
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/05/21  11-7
          KSI SE - UVSE I.  2017/05/26  12-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Hírős Sport  2016/10/09  11-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - AQUA SE  2016/10/09  16-5
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  11-7
          YBL WPC - FVSE  2016/10/30  9-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC  2016/11/06  6-9
          Vasas SC Continental - DVSE  2017/02/12  11-10
          TVSE - FTC Vízilabda  2017/04/02  6-14
          FTC Vízilabda - DVSE  2017/04/30  12-15
          Vasas SC Continental - FTC Vízilabda  2017/05/14  15-7
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/05/21  19-11
          KSI SE - UVSE I.  2017/05/26  2-3
          DVSE - KSI SE  2017/06/11  11-17
          UVSE I. - Vasas SC Continental  2017/06/11  13-11
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Hírős Sport  2016/10/09  14-16
          A-HID OSC ÚJBUDA - AQUA SE  2016/10/09  21-8
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  15-14
          YBL WPC - FVSE  2016/10/30  18-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC  2016/11/06  20-9
          Vasas SC Continental - DVSE  2017/02/12  13-10
          TVSE - FTC Vízilabda  2017/04/02  5-17
          FTC Vízilabda - DVSE  2017/04/30  20-3
          Vasas SC Continental - FTC Vízilabda  2017/05/14  7-9
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/05/21  15-6
          KSI SE - UVSE I.  2017/05/26  16-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cápa VK - Dunaújvárosi Főiskol  2016/11/05  10-5
          KSI SE - Komplex Póló Suli SE  2016/11/05  23-5
          Honvéd Kölyök Polo S - Bókay - KSI  2016/11/05  17-0
          BVSC-Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2016/11/05  15-6
          Dunakanyar Waterpolo - Cápa VK  2017/05/20  19-10
          Bókay - KSI - Dunaújvárosi Főiskol  2017/05/20  5-21
          Sportliget SE - JSMA  2017/05/20  4-9
          YBL WPC - Komplex Póló Suli SE  2017/05/20  8-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Új-Hullám SE  2017/05/10  18-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis 2 - Semmelweis VKS  2016/09/25  6-13
          OSC VSE - ELTE Vízilabda DSK  2016/10/09  24-5
          OSC Kft. - UVSE  2016/10/09  11-15
          Komplex Póló Suli SE - 1427 VSE  2016/10/15  7-10
          Ozorai-Faterpóló VSE - Octopus SE  2016/10/22  9-10
          OSC VSE - 1427 VSE  2016/11/06  16-9
          OSC Kft. - Csepeli VSE  2016/11/06  21-5
          Octopus SE - Csepeli VSE  2016/11/20  21-6
          1427 VSE - ELTE Vízilabda DSK  2016/11/27  7-10
          Octopus SE - BVSC  2016/12/04  24-9
          Budaörsi UVVSE - Ozorai-Faterpóló VSE  2016/12/11  15-10
          HETE - Semmelweis VKS  2016/12/11  6-8
          Komplex Póló Suli SE - RETR-O-SC Közhasznú   2016/12/11  3-16
          Semmelweis VKS - Oázis SC  2017/03/05  11-17
          Budaörsi UVVSE - Semmelweis VKS  2017/03/12  7-8
          HETE - BVSC  2017/03/12  14-10
          Vidám Vízilovak VSC - MAFC-BME  2017/03/18  13-6
          Budaörsi UVVSE - OSC VSE  2017/03/19  8-17
          RETR-O-SC Közhasznú - Alfa SC Kispest  2017/03/19  12-7
          1427 VSE - BVSC  2017/04/23  9-12
          YBL WPC - Octopus SE  2017/04/23  12-7
          Csepeli VSE - ELTE Vízilabda DSK  2017/04/30  9-19
          BVSC - Oázis 2  2017/05/07  10-12
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis SC  2017/05/13  11-8
          Bánki Vízisport Egye - BVSC  2017/05/14  9-17
          BVSC - Jog-Ászok VSK  2017/05/21  13-10
          Kertészeti Egyetem A - RETR-O-SC Közhasznú   2017/06/11  3-11
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/09/24  24-4
          Váci Vízilabda SE - Városgazda Utánpótlá  2016/09/24  23-4
          Cívis Póló VSE - Új-Hullám SE Dorog  2016/09/24  16-2
          Győri VSE - OSC VSE  2016/09/24  1-23
          Városgazda Utánpótlá - OSC VSE  2016/10/22  3-19
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2016/10/22  6-8
          Váci Vízilabda SE - Új-Hullám SE Dorog  2016/10/22  15-6
          Győri VSE - KSI SE  2016/10/22  1-35
          Váci Vízilabda SE - Cívis Póló VSE  2016/11/19  4-10
          Győri VSE - FTC Utánpótlás  2016/11/19  3-23
          ESMTK - Komplex Póló Suli SE  2016/11/19  2-36
          Oázis SC - Aquaworm Waterpolo G  2016/11/19  25-3
          Budapesti Honvéd-Érd - Honvéd Kölyök Polo S  2016/11/19  2-7
          BVSC-Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2016/11/19  3-14
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Danubius POLO - UVSE I.  2016/10/15  2-42
          OSC VSE - BVSC-Zugló  2016/10/15  9-22
          HUVK SE II. - Vidám Vízilovak Vízi  2016/10/15  11-8
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2017/04/13  14-20
          HUVK SE - UVSE I.  2017/04/22  9-15
          FTC Utánpótlás - Dunakanyar Waterpolo  2017/04/22  32-6
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/04/22  15-9
          OSC VSE - YBL WPC  2017/04/29  7-2
          UVSE II. - Kistarcsa  2017/04/29  8-1
          HUVK SE II. - Ceglédi Vasutas Spor  2017/04/29  15-7
          UVSE II. - OSC VSE  2017/04/29  9-13
          Ceglédi Vasutas Spor - YBL WPC  2017/04/29  11-14
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE  2017/05/26  8-7
          Győri VSE - Cívis Póló VSE  2017/06/17  17-5
          Sport és Szabadidő K - Váci Vízilabda Sport  2017/06/17  6-10
          PSN Zrt. - Angyalföldi Sportisk  2017/06/18  10-11
          Dunaújvárosi Főiskol - Oázis SC  2017/06/18  14-10
          Kópé UVSE - OSC VSE  2017/06/18  5-17
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Százhalombatta  2016/09/17  17-2
          Hírös Sport Nonprofi - Oázis SC  2016/09/17  3-15
          Bp. Honvéd SE - Érd - Kópé UVSE  2016/09/17  0-11
          Polo SC.VGA - HUVK SE II.  2016/11/12  7-18
          OSC VSE II - Kistarcsa  2016/11/12  3-14
          Oázis SC - Hírös Sport Nonprofi  2017/03/11  9-6
          Kaposvár Vízilabda K - OSC VSE II  2017/03/11  18-1
          Angyalföldi Sportisk - HUVK SE II.  2017/03/11  19-3
          OSC VSE II - Oázis SC  2017/03/11  1-13
          Kaposvár Vízilabda K - Angyalföldi Sportisk  2017/05/13  8-4
          Oázis SC - HUVK SE  2017/05/13  4-9
          HUVK SE II. - Hírös Sport Nonprofi  2017/05/13  4-16
          HUVK SE - Kaposvár Vízilabda K  2017/05/13  9-1
          Aquaworm Waterpolo G - Bp. Honvéd SE - Érd  2017/06/03  3-8
          Százhalombatta - Fehérvár Vízilabda S  2017/06/03  15-9
          Bp. Honvéd SE - Érd - Oázis 2  2017/06/03  9-5
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/27  5-23
          DVSE - KESI  2016/10/27  30-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2016/10/27  6-9
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2016/11/14  6-11
          UVSE - PSN Zrt.  2016/11/16  7-8
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló Sul  2016/08/27  11-3
          Szegedi Vizipóló Sul - Pécsi Sport Nonprofi  2016/08/27  6-8
          Pécsi Sport Nonprofi - BVSC- Zugló  2016/08/27  2-19
       DVL Gyermek "B" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKLSE - Velence  2017/04/08  5-31
          Velence - Mohács 2  2017/04/08  16-6
          Balaton VK - BVSKA  2017/04/08  16-4
          Szekszárdi SKV - HKLSE  2017/04/08  20-27
          BVSKA - Mohács 2  2017/04/08  21-7
          Szekszárdi SKV - Balaton VK  2017/04/08  2-37
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - TVSE Vizilabda Kft  2016/10/29  8-6
          UVSE Kft. - Hungerit Szentes  2016/10/29  15-5
          UVSE Kft. - DUE-Maarsk Graphics  2017/01/28  14-11
          Racionet H - UVSE Kft.  2017/02/01  1-31
          Racionet H - Hungerit Szentes  2017/03/01  3-12
          BVSC II. - UVSE  2017/04/01  6-18
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - UVSE II.  2017/02/16  26-4
          BVSC-Zugló - UVSE II.  2017/05/21  20-2
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Szentes  2017/06/11  18-11
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/06/11  12-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - UVSE  2017/05/21  14-7
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Kaposvár VK  2016/10/08  22-16
          OSC VSE - III.kerületi TVE  2016/10/08  27-1
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2016/10/08  7-5
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/04/01  5-14
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2017/04/27  9-9
     Segédtitkár 1
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger-EKE  2017/01/28  9-15
  2015/2016
     Titkár 123
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilabda, - DVSE  2015/10/10  28-11
          Racionet H - MTK 1888 Vízilabda,   2015/10/17  3-10
          OSC VSE - DVSE  2015/11/28  13-9
          MAFC "110" - SZTE EHÖK Sport Egye  2016/02/20  10-3
          OSC VSE - ASI DSE  2016/02/27  7-10
          Racionet H - DVSE  2016/03/05  11-4
          OSC VSE - PVSK-PSN  2016/03/05  13-8
          OSC VSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/04/02  13-8
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/04/23  10-4
          YBL WPC - UVSE Continental  2016/05/14  9-8
          OSC VSE - SZVSC  2016/05/21  19-11
          YBL WPC - ASI DSE  2016/05/28  10-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - Kaposvári Vízilabda   2015/10/22  14-6
          OSC Vízilabda Sporte - Kölyök Póló Suli  2015/12/13  17-8
          Oázis SC - KESI  2016/02/14  17-16
          OSC Vízilabda Sporte - UVSE Continental II.  2016/03/20  14-8
          OSC Vízilabda Sporte - YBL Water Polo Club   2016/05/15  11-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET H - Kaposvári Vízilabda   2015/10/22  14-13
          OSC Vízilabda Sporte - Honvéd KPS  2015/12/13  9-14
          Oázis SC - KESI  2016/02/14  10-8
          OSC Vízilabda Sporte - UVSE Continental II.  2016/03/20  12-13
          OSC Vízilabda Sporte - YBL Water Polo Club   2016/05/15  12-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Csongrád  2015/10/18  17-6
          RACIONET H - Kaposvári Vízilabda   2015/10/22  18-6
          OSC Vízilabda Sporte - SVSE  2015/11/15  32-2
          OSC Vízilabda Sporte - Honvéd KPS  2015/12/13  14-5
          Oázis SC - KESI  2016/02/14  8-9
          OSC Vízilabda Sporte - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2016/02/28  25-4
          OSC Vízilabda Sporte - UVSE Continental II.  2016/03/20  8-9
          OSC Vízilabda Sporte - YBL Water Polo Club   2016/05/15  4-12
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - Oázis SC  2015/09/27  21-11
          Sportliget SE - Komplex Póló Suli SE  2015/10/11  16-8
          Vidám Vízilovak VSC - Semmelweis VKS  2015/10/11  7-8
          Jog-Ászok VSK - 1427 VSE  2015/11/01  9-9
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis 2  2015/11/01  13-4
          Octopus SE - Semmelweis VKS  2015/11/15  9-12
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/29  12-4
          Faterpóló VSE - Oázis SC  2015/12/06  8-10
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2016/03/19  7-13
          OSC VSE - Sportliget SE  2016/03/20  12-8
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2016/04/10  11-10
          Sportliget SE - RETR-O-SC Közhasznú   2016/04/10  6-5
          Faterpóló VSE - Semmelweis VKS  2016/06/12  10-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis SC  2016/06/12  11-6
          Bánki Vízisport Egye - Csepeli VSE  2016/06/12  10-9
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Velencei-tavi UVE  2015/09/19  21-4
          BVSC-Póló Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2015/09/19  7-6
          KSI SE - Új-Hullám SE  2015/09/22  23-3
          OSC VSE - Új-Hullám SE  2015/10/17  14-3
          Oázis SC - Velencei-tavi UVE  2015/10/17  19-7
          Győri VSE - Vidám Vízilovak VSC  2015/10/17  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2015/10/17  10-11
          OSC VSE - Velencei-tavi UVE  2016/04/02  20-2
          Oázis SC - BVSC-Póló Zugló  2016/04/02  6-8
          KSI SE - Győri VSE  2016/04/02  19-3
          Új-Hullám SE - Vidám Vízilovak VSC  2016/04/02  3-10
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - Vidám Vízilovak VSC  2015/10/25  8-21
          Vidám Vízilovak VSC - KVE  2015/11/08  21-8
          Vidám Vízilovak VSC - BVSC-Zugló  2016/02/28  16-11
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2016/03/13  12-8
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2016/04/10  18-3
          BVSC-Zugló - HETE  2016/04/24  17-11
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Városgazda Utánpótlá  2015/10/31  11-7
          BVSC-Póló Zugló - Oázis SC  2015/10/31  11-4
          Honvéd Kölyök Polo S - Városgazda Utánpótlá  2016/04/16  14-5
          Komplex-ASI - Sportliget SE  2016/04/16  11-8
          Városgazda Utánpótlá - Bókay-KSI  2016/04/16  6-14
          Sportliget SE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/04/16  4-11
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Kópé UVSE  2015/09/26  5-0
          FTC Utánpótlás - UVSE Continental  2015/09/26  7-2
          HUVK SE - BVSC-Póló Zugló  2015/09/26  15-16
          Százhalombatta - BVSC-Póló Zugló  2016/04/09  10-12
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2016/04/09  6-11
          UVSE Continental - Százhalombatta  2016/04/09  18-2
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/04/09  10-16
          HUVK SE II. - BVSC-Póló leány  2016/06/04  11-7
          Bókay - KSI - Aquaworm Kft  2016/06/04  30-2
          Domino Avus - BVSC-Póló Zugló II.  2016/06/04  12-7
          Aquaworm Kft - Új-Hullám SE  2016/06/04  3-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - Balaton VK  2015/09/12  8-4
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/09/12  8-7
          ASI-Vasas II. - FVSE  2015/09/12  5-0
          FTC Utánpótlás - Domino Avus  2015/11/14  16-11
          Honvéd UVKSE - KSI SE  2015/11/14  7-20
          ASI-Vasas I. - Hírös Sport Nonprofi  2015/11/14  13-5
          FTC Utánpótlás - ASI-Vasas I.  2016/02/13  9-4
          KSI SE - UVSE Continental I.  2016/02/13  7-9
          Oázis SC - ASI-Vasas I.  2016/02/13  4-9
          Mentalfitol SZVPS - FTC Utánpótlás  2016/02/13  6-12
          SZENTENDREI KÓPÉ - BVSC-Póló Zugló  2016/02/13  6-20
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka XXII. ker. - Kópé ÚVSE  2015/12/05  11-13
          Százhalombatta - Domino Avus  2016/02/06  7-13
          Budafóka XXII. ker. - HUVK SE  2016/02/06  5-29
          Kaposvár Vízilabda K - Százhalombatta  2016/02/06  5-15
          Budafóka XXII. ker. - Bókay - KSI  2016/02/06  9-7
          Hírös Sport Nonprofi - FVSE  2016/03/19  5-10
          Vidám Vízilovak Vízi - KSI SE II.  2016/03/19  2-8
          ASI-MSA - Vodafone Pólósuli  2016/03/19  11-5
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újszilvás KSE - FTC Vízilabda  2016/05/15  5-10
          KSI SE - YBL WPC  2016/05/15  21-1
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű Spo  2016/01/30  13-8
          Oázis Sport Club - Ceglédi Vasutas Spor  2016/01/30  8-10
          Ceglédi Vasutas Spor - PSN Zrt.  2016/01/30  6-7
          Oázis Sport Club - Tatabányai Vízmű Spo  2016/01/30  9-10
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - BVSC- Zugló  2016/02/20  5-17
          DSC-SI - Bánki VSE  2016/02/20  10-11
          ASI DSE - Kerület  2016/02/20  14-5
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - KESI  2015/10/11  14-4
          UVSE Continental II. - POLO SC  2015/12/05  3-22
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/03/06  10-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - UVSE Continental II.  2016/03/13  15-5
          UVSE Continental I. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/24  15-6
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - KESI  2015/10/11  20-4
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/03/06  17-14
          UVSE Continental - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/24  20-4
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - KESI  2015/10/11  15-5
          Vidám Vízilovak VSC - Győri VSE  2015/10/18  7-26
          UVSE Continental - POLO SC  2015/12/05  6-8
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/03/06  11-12
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - UVSE Continental  2016/03/13  8-12
          UVSE Continental - KESI  2016/05/08  22-2
          ASI DSE - Ceglédi Úszó és Vízi  2016/05/08  14-4
          POLO SC - EBP Tatabánya  2016/05/08  21-12
  2014/2015
     Titkár 130
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Waterpolo - RACIONET Honvéd  2014/11/09  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KVSE  2014/11/08  10-9
          Angyalföldi Spor - Neptun VSC  2014/11/15  11-13
          KVSE - DVSE  2014/11/22  18-3
          Neptun VSC - EKF SC  2014/11/22  17-9
          BVSC- Zugló - KVSE  2014/11/29  10-7
          MAFC - UVSE   2014/12/05  9-14
          Angyalföldi Spor - Tiszavirág SZVPS  2014/12/06  9-10
          BVSC- Zugló - MVLC Miskolci Ví  2015/03/21  10-15
          Neptun VSC - Szolnok  2015/03/28  19-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló I. - KESI  2014/10/12  9-5
          Váci Vízilabda S - MTK 1888   2014/10/12  5-21
          A-HÍD OSC - Főnix  2014/10/12  11-11
          MTK 1888 - Fehérvár Póló I.  2014/10/12  17-6
          Váci Vízilabda S - A-HÍD OSC   2014/10/12  6-17
          Főnix - KESI  2014/10/12  5-0
          Lamantinok - MVLC Miskolci Ví  2015/03/21  5-14
          Szolnok 2 - GyAVC  2015/03/21  16-5
          EVSC - Kertészeti Egyet  2015/03/21  18-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKPS - UVSE II.  2014/11/16  5-20
          Budapesti Honvéd - UVSE   2014/11/16  10-16
          Budapesti Honvéd - BVSC- Zugló  2014/12/07  11-12
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/10  13-4
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - Csongrád Városi   2014/11/02  11-6
          HKPS - UVSE II.  2014/11/16  4-12
          RACIONET HONVÉD - UVSE   2014/11/16  4-17
          RACIONET HONVÉD - BVSC- Zugló  2014/12/07  9-10
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/10  17-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - Csongrád Városi   2014/11/02  14-7
          HKPS - UVSE II.  2014/11/16  9-20
          RACIONET HONVÉD - UVSE   2014/11/16  9-16
          RACIONET HONVÉD - BVSC-PÓLÓ  2014/12/07  10-5
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/10  19-4
          FTC Vízilabda Ut - Vasas Sport Club  2015/04/15  9-10
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Sul - MAFC - Schönherz  2015/02/28  9-16
          Octopus SE - MAFC-BME  2015/03/22  15-12
          Faterpóló VSE - 1427 VSE  2015/04/26  9-7
          Octopus SE - BVSC Tipo-HeavyT  2015/05/17  11-9
          Vidám Vízilovak - OSC felnőtt  2015/05/24  10-8
          Faterpóló VSE - MAFC-BME  2015/05/31  17-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Sportliget SE  2015/03/07  30-3
          Uj-Hullám SE - UVSE  2015/03/07  4-15
          Sportliget SE - KSI SE  2015/03/07  1-38
          Uj-Hullám SE - Oázis SC  2015/03/07  8-12
          Komplex Póló SE - BVSC-Póló  2015/03/21  8-13
          FTC Utánpótlás - Komplex Póló SE  2015/03/21  9-16
          Dunaújvárosi Fői - Százhalombatta  2015/03/21  4-28
          UVSE - OSC Serdülő  2015/05/23  15-6
          Komplex Póló SE - Oázis SC  2015/05/23  8-8
       Szívós István Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B. Sport - BVSC-Póló  2014/10/11  0-17
          KSI SE - OSC gyermek  2014/10/11  29-6
          Vidám Vízilovak - KSI SE  2014/10/25  8-26
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - FTC Utánpótlás  2014/09/20  6-11
          UVSE II. - Sportliget Sport  2014/09/20  28-5
          FTC Utánpótlás - Angyalföldi Spor  2014/09/20  21-1
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2014/09/20  12-10
          Vasas Sport Club - Sportliget Sport  2014/12/13  35-3
          YBL WPC - BVSC-Póló  2014/12/13  9-23
          Oázis SC - UVSE II.  2014/12/13  11-7
          Sportliget Sport - FTC Utánpótlás  2014/12/13  3-28
          Honvéd Utánpótlá - OSC VSE  2015/02/07  12-5
          Új-Hullám SE - Komplex Póló SE  2015/02/07  16-7
          OSC VSE - UVSE  2015/02/07  0-18
          YBL WPC - UVSE II.  2015/04/25  4-7
          Komplex Póló SE - Sportliget Sport  2015/04/25  18-3
          Új-Hullám SE - Angyalföldi Spor  2015/04/25  12-8
          OSC VSE - Kópé Utánpótlás   2015/04/25  7-9
          UVSE - Oázis SC  2015/05/03  19-6
          Százhalombatta - BVSC-Póló  2015/05/03  8-18
          Honvéd Utánpótlá - Vasas Sport Club  2015/05/03  8-12
          BVSC-Póló - Cívis Póló VSE  2015/05/03  11-6
          UVSE - Honvéd Utánpótlá  2015/05/16  18-4
          Százhalombatta - Oázis SC  2015/05/16  11-13
          Vasas Sport Club - UVSE  2015/05/28  2-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Póló  2014/09/27  9-6
          Dunaújvárosi Fői - YBL WPC  2014/09/27  6-8
          BVSC-Póló - Vidám Vízilovak  2014/09/27  24-5
          Oázis SC - B. Sport  2014/11/22  30-2
          Kanizsa Vízilabd - Bókay - KSI  2014/11/22  19-7
          Kópé Utánpótlás - KSI SE  2014/11/22  2-17
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - A-HÍD OSC   2014/11/12  35-9
          MTK 1888 Vízilab - FTC Waterpolo   2014/11/17  13-27
          Racionet H - Tiszavirág SZVPS  2014/12/11  15-19
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé ÚVSE - Újszilvás KSE  2014/09/13  3-14
          Újszilvás KSE - Dunaújvárosi Fői  2014/09/13  16-6
          Vodafone Pólósul - KESI I.  2014/11/08  5-4
          Százhalombatta - Diadal SE  2014/11/08  5-0
          Budafóka XXII. k - KESI I.  2014/11/08  9-13
          Fehérvár Póló Sp - Százhalombatta  2014/11/08  4-9
          UVSE - Vidám Vízilovak   2014/11/15  13-6
          Kaposvár VK II. - Bókay - KSI  2014/11/15  3-10
          Domino Avus - UVSE  2014/11/15  5-8
          Honvéd Utánp. I. - Vidám Vízilovak   2014/11/15  11-8
          Hegyvidék SE - UVSE  2014/12/06  7-16
          Oázis SC - Domino Avus  2014/12/06  8-4
          Vidám Vízilovak - Hegyvidék SE  2014/12/06  10-5
          UVSE - Oázis SC  2014/12/06  12-6
          Újszilvás KSE - FTC Utánpótlás  2014/12/07  2-10
          Dunaújvárosi Fői - Kópé ÚVSE  2014/12/07  6-5
          Honvéd Utánp.II. - Fehérvár Póló Sp  2015/02/21  9-6
          KESI II. - Hegyvidék SE  2015/02/21  0-19
          Bókay - KSI - Honvéd Utánp.II.  2015/02/21  11-6
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánp. I.  2015/05/30  13-3
          KSI SE - UVSE  2015/05/30  10-6
          FTC Utánpótlás - Újszilvás KSE  2015/05/30  8-4
          UVSE - FTC Utánpótlás  2015/06/14  7-5
          KESI I. - Tatabányai Vízmű  2015/06/14  7-13
          Újszilvás KSE - UVSE  2015/06/14  8-12
          BVSC-Póló - Vodafone Pólósul  2015/06/14  7-3
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Centrál - SZNVE  2014/11/18  17-10
          ASI DSE - KÓPÉ ÚVSE  2014/11/29  10-13
          BVSC- Zugló - KESI  2014/11/29  24-3
          UVSE - BVSC- Zugló  2014/12/10  6-19
          ASI DSE - KESI  2015/02/04  6-10
          KÓPÉ ÚVSE - KESI  2015/02/28  11-10
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - SZNVE  2014/10/26  32-7
          H POLO - UVSE II.  2015/02/08  8-5
          BVSC-PÓLÓ - SZNVE  2015/03/01  40-2
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - SZNVE  2014/10/26  26-5
          H POLO - Tatabányai Vízmű  2015/02/08  12-5
          BVSC-PÓLÓ - SZNVE  2015/03/01  27-5
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám VVSE - Tatabányai Vízmű  2014/10/25  7-31
          Angyalföldi Spor - H POLO  2014/11/29  1-34
          BVSC-PÓLÓ - KESI  2014/11/29  8-8
          UVSE - BVSC-PÓLÓ  2014/12/10  18-10
          Vidám VVSE - Angyalföldi Spor  2015/02/07  11-6
          BVSC-PÓLÓ - Tatabányai Vízmű  2015/02/26  11-13
          H POLO - Szentes  2015/02/28  22-8
          Angyalföldi Spor - Vidám VVSE  2015/03/28  14-11
          H POLO - BVSC-PÓLÓ  2015/04/07  22-5
  2013/2014
     Titkár 39
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Semmelweis VKS - Vecsés  2014/05/04  6-9
          Faterpóló VSE - Hegyvidék-YBL  2014/06/01  12-16
          Sportliget SE - Sunday Boys  2014/06/01  10-9
          Octopus SE - Bókay  2014/06/15  14-13
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Uj-Hullám SE - Bókay - KSI  2014/04/05  7-7
          Dunaújvárosi Fői - MOM Sport Ybl  2014/04/05  17-2
          Komplex Póló Sul - Dunaújvárosi Fői  2014/04/05  6-7
          MOM Sport Ybl - Uj-Hullám SE  2014/04/05  14-10
          Uj-Hullám SE - Komplex Póló Sul  2014/05/17  4-8
          Bókay - KSI - MOM Sport Ybl  2014/05/17  5-6
          Dunaújvárosi Fői - Uj-Hullám SE  2014/05/17  5-3
          Komplex Póló Sul - Bókay - KSI  2014/05/17  7-4
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Cegléd II  2014/03/22  11-7
          Polo SC - Oázis SC  2014/03/22  4-7
          HUVK SE - Új-Hullám SE  2014/03/22  9-4
          Oázis SC - Polo SC  2014/05/31  8-5
          Cegléd II - Új-Hullám SE  2014/05/31  12-11
          EMLCSKA - HUVK SE  2014/05/31  0-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - UVSE I  2014/03/08  8-17
          KSI SE - Domino Avus  2014/03/08  9-5
          BVSC-Póló Zugló - Százhalombatta  2014/03/08  18-14
          Domino Avus - Tatabányai Vízmű  2014/03/08  13-9
          Domino Avus - Százhalombatta  2014/05/18  18-4
          UVSE I - Vodafone Pólósul  2014/05/18  14-8
          BVSC-Póló Zugló - Kópé ÚVSE  2014/05/18  15-15
          Tatabányai Vízmű - Honv-up. Gödöllő  2014/05/18  11-12
          Vecsés - Hírös Sport Nonp  2014/05/24  7-15
          Váci Vízilabda S - UVSE II.  2014/05/24  11-11
          Balaton VK - Kanizsa Vízilabd  2014/05/24  8-7
          UVSE II. - MOM Sport Ybl  2014/05/24  4-9
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2014/04/12  9-11
          KSI SE - Honvéd UVKSE  2014/04/12  11-6
          Domino Avus - UVSE  2014/04/12  2-4
          Százhalombatta - Göd  2014/05/10  20-12
          MOM Sport Ybl - Hírös Sport Nonp  2014/05/10  2-11
          Kanizsa Vízilabd - Kópé ÚVSE  2014/05/10  10-13
          Tatabányai Vízmű - Angyalföldi Spor  2014/05/10  10-3
          Tatabányai Vízmű - Kópé ÚVSE  2014/06/15  7-7
          MOM Sport Ybl - Vasas Sport Club  2014/06/15  10-3

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

FINA World League 2018-2019

Hungary - Malta

2018. dec. 10. 17:30

Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Vodafone-sajtótájékoztató, 2018.12.06. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok