Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kraut Krisztina
Születési dátum: 1971-10-11
Város: Tárnok
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 64
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          VasasPlaket - Tatabánya  2018/11/24  7-7
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/11/28  7-4
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - TVSE  2018/10/06  12-22
          Balaton VK-Pápa - Fehérvár VSE  2018/10/06  7-8
          Soproni VSE - Százhalombatta  2018/10/06  13-9
          Fehérvár VSE - GYŐRI VSE  2018/10/06  13-12
          Százhalombatta - TVSE  2018/10/06  10-25
          Soproni VSE - Balaton VK-Pápa  2018/10/06  20-10
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
           -   2018/12/16  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/14  17-3
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/10/14  7-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Koelner-Csongrád  2018/10/28  18-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - Fehérvár VSE  2018/11/25  6-9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/14  9-8
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/10/14  10-9
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/10/14  16-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Koelner Csongrád  2018/10/28  11-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Fehérvár VSE  2018/11/25  11-10
          Százhalombatta - Aquaworm Serdülő  2018/12/02  15-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/14  3-9
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/10/14  8-15
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/10/14  3-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Aeroprodukt-Csongrád  2018/10/28  24-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - Fehérvár VSE  2018/11/25  16-9
          Százhalombatta - Aquaworm Gyerek  2018/12/02  14-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Kft - SE VK  2018/10/28  10-9
          RETR-O-SC - Sunday Boys  2018/11/14  15-11
          Sunday Boys - Oázis Nonprofit Kft  2018/11/20  13-10
          SE VK - MESE  2018/11/25  16-10
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpolo VSE  2018/11/29  8-10
          ELTE-BEAC - Sunday Boys  2018/12/05  12-10
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - BHSE  2018/11/03  15-5
          YBL WPC - POLO SC BVLSZ2002  2018/11/03  12-7
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - HUVK SE  2018/12/08  
          KSI SI I. - KESI  2018/12/08  18-8
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/12/08  12-8
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/12/08  1-13
          Oázis SC - Ksi SE II.  2018/12/08  1-14
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Vasas I. - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/01  10-4
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - FTC-Telekom II.  2018/12/01  28-5
          KPSE - BHSE  2018/12/01  2-30
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - ASI-Vasas II.  2018/12/01  17-6
          Oxigén - II. kerületi Sport  2018/12/01  9-6
          POLO SC BVLSZ2005 - UVSE II.  2018/12/01  12-7
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - Vízilovak  2018/11/17  15-0
          UVSE I. - KÓPÉ ÚVSE  2018/11/17  8-7
          ASI-MSA - VÁCI VSE  2018/11/17  4-11
          VÁCI VSE - HUVK SE  2018/11/17  6-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2018/12/08  9-6
          KSI SE I. - BHSE-ÉRD  2018/12/13  
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus - BUSC  2018/12/15  
          Erzsébeti SMTK - Sportliget  2018/12/15  
          Velence Plus - GYŐRI VSE  2018/12/15  
          BUSC - Erzsébeti SMTK  2018/12/15  
          GYŐRI VSE - Sportliget  2018/12/15  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - BVSC-Zugló  2018/10/13  2-15
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/28  3-17
          UVSE Hunguest Hotels - Hungerit Szentes  2018/12/08  12-8
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2018/11/17  14-12
           -   2018/12/16  
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/07  11-18
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/07  13-21
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/07  5-17
     Időmérő 14
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  9-6
          UVSE Hunguest H. I. - AVUS  2018/11/18  16-3
          UVSE Hunguest H. II. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/18  3-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  10-9
          UVSE Hunguest H. I. - AVUS  2018/11/18  15-2
          UVSE Hunguest H. II. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/18  1-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  8-7
          UVSE Hunguest H. I. - AVUS  2018/11/18  13-5
          UVSE Hunguest H. II. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/18  8-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/11/04  14-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/11/04  12-18
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/11/04  4-14
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/11/04  3-6
  2017/2018
     Időmérő 3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - AQUA SE  2018/04/29  6-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - AQUA SE  2018/04/29  7-12
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Oázis SC  2018/04/21  9-7
     Titkár 172
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - AVUS  2018/05/16  11-14
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Neptun VSC  2017/12/02  7-13
          Neptun VSC - KVSE  2018/03/07  9-14
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Váci Vse  2018/05/26  5-6
          TVSE - FTC Vízilabda  2018/05/26  7-13
          Váci Vse - FTC Vízilabda  2018/05/26  4-9
          FVSE - TVSE  2018/05/26  13-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - Hírös Sport - KESI  2017/10/06  19-8
          Szvse - Swietelsky Bcsaba  2017/10/13  9-18
          Szvse - HVSC  2017/10/29  6-14
          Szvse - YBL WPC  2017/12/03  7-11
          Szvse - PSN Zrt. Sportiskola  2017/12/10  12-19
          Szvse - Koelner-Csongrád  2017/12/13  10-13
          Szvse - Ceglédi VSE  2018/02/02  7-20
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          Szvse - Dunakanyar Waerpolo  2018/03/04  10-18
          Szvse - PannErgy-MVLC  2018/03/23  9-18
          Szvse - Kaposvári VK  2018/03/25  9-22
          Szvse - HKPSE  2018/04/15  8-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - Hírös Sport - KESI  2017/10/06  9-11
          Szvse - Swietelsky Bcsaba  2017/10/13  9-10
          Szvse - HVSC  2017/10/29  7-11
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  6-14
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  11-16
          Szvse - YBL WPC  2017/12/03  11-13
          Szvse - PSN Zrt. Sportiskola  2017/12/10  3-13
          Szvse - Aeroprodukt Csongrád  2017/12/13  12-23
          Szvse - Ceglédi VSE  2018/02/02  8-21
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  17-16
          Szvse - PannErgy-MVLC  2018/03/23  8-18
          Szvse - Kaposvári VK  2018/03/25  5-23
          Szvse - Honvéd KPS  2018/04/15  5-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - Hírös Sport - KESI  2017/10/06  7-16
          Szvse - Swietelsky Bcsaba  2017/10/13  14-13
          Aquaworm - Sportliget S.E.  2017/10/15  12-13
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/10/15  3-19
          BFSE - Komáromi VSE  2017/10/15  22-7
          FVSE II. - Invictus SC  2017/10/15  9-27
          Szvse - HVSC  2017/10/29  12-7
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  5-43
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  10-9
          Szvse - YBL WPC  2017/12/03  13-7
          Szvse - PSN Zrt. Sportiskola  2017/12/10  13-23
          Szvse - Vestfrost-Csongrád  2017/12/13  12-16
          Szvse - Ceglédi VSE  2018/02/02  11-10
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  10-20
          Szvse - PannErgy-MVLC  2018/03/23  7-23
          Szvse - Kaposvári VK  2018/03/25  7-14
          Szvse - Honvéd KPS  2018/04/15  13-11
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/10/14  5-27
          Honvéd-Érd - BVSC  2017/10/14  0-33
          OSC VSE II. - Vasas Sport Club  2018/02/17  2-22
          Honvéd Kölyök Polo S - DFVE-TOPO  2018/02/17  15-7
          Honvéd-Érd - Cápa VK  2018/02/17  6-12
          Városgazda Utánpótlá - Aquaworm WP Göd  2018/05/19  0-5
          Komplex Póló Suli SE - POLO Sport Club  2018/05/19  13-4
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2018/06/09  6-12
          Crisul Oradea I. - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/09  
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Komplex Póló Suli SE  2017/10/07  6-17
          MVLC - UVSE   2017/10/07  12-5
          OSC VSE - KSI SE  2017/10/07  8-15
          FTC Utánpótlás - JSMA  2017/10/07  21-1
          Oázis SC - BVSC  2017/10/07  5-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2017/10/15  7-17
          Csepeli VSE - HETE  2017/10/15  5-14
          Vidám Vízilovak VSC - Sunday Boys  2017/10/26  20-9
          Sunday Boys - Csepeli VSE  2017/12/10  9-10
          Csepeli VSE - ELTE Vízilabda DSK  2018/04/15  5-15
          Csepeli VSE - Sunday Boys  2018/04/22  8-13
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/05/17  7-16
          Csepeli VSE - 1427 VSE  2018/05/23  10-21
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Tatabányai Vízmű Spo  2017/09/30  8-8
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2017/09/30  16-8
          FTC Utánpótlás II. - Vasas Sport Club  2017/09/30  8-17
          YBL WPC - OSC VSE  2017/09/30  5-12
          Dunakanyar Waterpolo - HUVK SE  2017/09/30  0-5
          Tatabányai Vízmű Spo - Dunakanyar Waterpolo  2017/10/07  6-5
          OSC VSE II. - DFVE-TOPO  2017/11/16  16-9
          UVSE I. - Progress Oradea  2018/04/14  18-9
          HUVK SE - Hírös Sport Nonprofi  2018/04/14  4-8
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2018/04/14  6-25
          OSC VSE - Szolnoki Vízilabda S  2018/04/21  7-15
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - ASI-Vasas  2017/09/23  10-6
          Ceglédi Vasutas Spor - OSC VSE  2017/09/23  4-11
          FTC Utánpótlás - PSN Zrt.  2017/09/23  24-4
          BVSC - AVUS  2017/09/23  15-4
          Váci Vízilabda Sport - Honvéd-Érd  2017/11/26  19-2
          Új-Hullám SE - Oxigén Úszó és Sport  2018/02/24  9-10
          Komplex Póló Suli Sp - Aquaworm WP Göd  2018/02/24  1-22
          OSC VSE II. - Bókay - KSI  2018/02/24  18-2
          UVSE II. - Sport és Szabadidő K  2018/02/24  7-4
          Százhalombatta - BVSC II.  2018/03/29  8-6
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2018/03/29  8-18
          Váci Vízilabda Sport - Balaton VK  2018/03/29  8-9
          UVSE II. - Honvéd-Érd  2018/04/21  8-4
          Sport és Szabadidő K - Oxigén Úszó és Sport  2018/04/21  17-7
          Bókay - KSI - Aquaworm WP Göd  2018/04/21  4-12
          UVSE II. - Komplex Póló Suli Sp  2018/05/19  32-0
          Sport és Szabadidő K - Új-Hullám SE  2018/05/19  12-4
          Aquaworm WP Göd - Oxigén Úszó és Sport  2018/05/19  11-4
          Bókay - KSI - Honvéd-Érd  2018/05/19  6-10
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Százhalombatta  2017/10/28  26-1
          Honvéd-Érd - ASI-MSA  2017/10/28  7-12
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/10/28  4-14
          Tatabányai Vízmű Spo - Fehérvár Vízilabda S  2017/11/25  7-1
          UVSE - Kistarcsa  2017/11/25  12-3
          AVUS - DFVE-TOPO  2017/11/25  11-1
          OSC VSE II - KSI SE II.  2017/11/25  3-9
          OSC VSE II - KSI SE II.  2017/11/25  3-9
          Honvéd-Érd - FTC Utánpótlás  2017/12/09  0-17
          ASI-MSA - OSC VSE  2017/12/09  2-20
          ASI-MSA - KSI SE II.  2018/03/03  8-10
          ASI-MSA - KSI SE II.  2018/03/03  8-10
          Százhalombatta - Fehérvár Vízilabda S  2018/03/03  1-13
          Honvéd-Érd - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/03/03  6-6
          Oázis SC - Kaposvár Vízilabda K  2018/03/03  8-10
          YBL WPC - Győri VSE  2018/03/03  11-7
          OSC VSE II - FTC Utánpótlás II.  2018/03/03  3-6
          KSI SE II. - Százhalombatta  2018/03/24  8-3
          KSI SE II. - Százhalombatta  2018/03/24  8-3
          Kanizsa Vízilabda Sp - Oázis SC  2018/03/24  2-12
          OSC VSE II - ASI-MSA  2018/03/24  3-12
          Fehérvár Vízilabda S - Honvéd-Érd  2018/03/24  6-2
          Kaposvár Vízilabda K - YBL WPC  2018/03/24  9-4
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/03/24  4-3
          ASI-MSA - Oázis SC  2018/05/12  10-9
          KSI SE II. - Győri VSE  2018/05/12  6-5
          KSI SE II. - Győri VSE  2018/05/12  6-5
          Százhalombatta - Honvéd-Érd  2018/05/12  10-8
          FTC Utánpótlás II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/05/12  11-7
          Fehérvár Vízilabda S - Kaposvár Vízilabda K  2018/05/12  7-18
          OSC VSE II - YBL WPC  2018/05/12  5-8
          Oázis SC - Fehérvár Vízilabda S  2018/06/16  10-7
          Győri VSE - Kaposvár Vízilabda K  2018/06/16  6-17
          Honvéd-Érd - KSI SE II.  2018/06/16  3-10
          Honvéd-Érd - KSI SE II.  2018/06/16  3-10
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/05/13  
          UVSE - KÓPÉ  2018/05/13  
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2018/05/13  
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2018/05/13  
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club 2005 - Velence Plus B  2018/02/03  13-6
          VUA - BFSE  2018/02/03  7-14
          Füred - POLO Sport Club 2005  2018/02/03  13-10
          Velence Plus B - VUA  2018/02/03  6-7
          BFSE - Füred  2018/02/03  21-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - Tatabánya  2017/10/18  22-4
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Margitsziget  2017/11/04  14-5
          UVSE Margitsziget - Tatabánya  2018/03/07  12-6
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2018/04/04  11-9
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2018/04/09  13-10
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2018/05/05  8-11
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DSC-SI - Bánki VSE  2017/11/18  9-7
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2017/11/18  10-10
          Csongrád - HVSC  2017/11/18  17-4
          III. Kerületi TVE - DSC-SI  2017/11/18  19-6
          ASI DSE - Csongrád  2017/11/18  9-11
          BVSC-Zugló - HVSC  2017/11/18  14-7
          ASI DSE - Bánki VSE  2017/11/18  12-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet Honvéd  2017/11/12  26-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - UVSE I.  2017/10/01  5-21
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-5
          DFVE-YORDO - POLO Sport Club  2017/10/22  9-11
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  13-6
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - UVSE  2017/10/01  5-28
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-7
          DFVE-YORDO - POLO Sport Club  2017/10/22  11-9
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  10-9
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  23-7
          DFVE-YORDO - POLO Sport Club  2017/10/22  17-4
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  9-18
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/01/27  6-12
  2016/2017
     Titkár 171
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - PannErgy-MVLC  2017/02/25  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Dunakanyar Waterpolo  2017/03/04  9-13
          Racionet H - NEPTUN VSC  2017/03/18  9-8
          Alfa SC - ESMTK - Dunakanyar Waterpolo  2017/03/25  12-10
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Soproni VSE  2016/10/01  6-9
          Pápai SE - FVSE  2016/10/01  5-10
          Győri VSE - PTE-ÁOK  2016/10/01  10-14
          Tatabánya Vizmű SE - Pápai SE  2016/10/01  23-4
          Soproni VSE - Győri VSE  2016/10/01  7-14
          FVSE - KVSE  2016/10/01  12-3
          PTE-ÁOK - Tatabánya Vizmű SE  2016/10/01  5-7
          Vasas SC - Váci VSE  2017/02/04  15-5
          DFVE - FTC PQS Waterpolo  2017/02/04  5-23
          Vidám Vízilovak - Sportliget S.E.  2017/02/04  13-9
          FTC PQS Waterpolo - Vasas SC  2017/02/04  6-11
          DFVE - Vidám Vízilovak  2017/02/04  7-15
          Váci VSE - Sportliget S.E.  2017/02/04  10-13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - FVSE  2016/10/09  14-12
          Százhalombattai VSE. - Honvéd KPS  2016/10/30  13-11
          Százhalombattai VSE. - UVSE II.  2016/11/20  10-9
          Százhalombattai VSE. - Hírős Sport  2016/12/11  29-12
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2017/02/05  7-4
          Százhalombattai VSE. - Dunakanyar Waterpolo  2017/03/05  11-23
          Százhalombattai VSE. - YBL WPC  2017/04/02  9-13
          Százhalombattai VSE. - PSN Zrt.  2017/04/08  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - FVSE  2016/10/09  13-6
          Százhalombattai VSE. - Honvéd KPS  2016/10/30  11-7
          Százhalombattai VSE. - UVSE II.  2016/11/20  9-15
          Százhalombattai VSE. - Hírős Sport  2016/12/11  18-7
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2017/02/05  14-7
          Százhalombattai VSE. - Kanizsa VSE  2017/02/12  15-11
          Százhalombattai VSE. - Dunakanyar Waterpolo  2017/03/05  18-10
          Százhalombattai VSE. - YBL WPC  2017/04/02  16-5
          Százhalombattai VSE. - PSN Zrt.  2017/04/08  20-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - FVSE  2016/10/09  19-7
          Százhalombattai VSE. - Honvéd KPS  2016/11/09  28-5
          Vidám Vízilovak - DFVE  2016/11/13  16-8
          Komárom VSE - BFSE  2016/11/13  12-18
          Hírős Sport II - Vidám Vízilovak  2016/11/13  0-31
          Soproni VSE - BFSE  2016/11/13  11-6
          Komárom VSE - DFVE  2016/11/13  5-21
          Soproni VSE - Hírős Sport II  2016/11/13  16-8
          Százhalombattai VSE. - UVSE II.  2016/11/20  24-23
          Százhalombattai VSE. - Hírős Sport  2016/12/11  20-18
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2017/02/05  13-9
          Százhalombattai VSE. - Kanizsa VSE  2017/02/12  26-6
          DFVE - Soproni VSE  2017/02/19  14-6
          Vidám Vízilovak - Komárom VSE  2017/02/19  31-2
          BFSE - Vidám Vízilovak  2017/02/19  3-19
          Százhalombattai VSE. - Dunakanyar Waterpolo  2017/03/05  28-6
          Százhalombattai VSE. - YBL WPC  2017/04/02  22-10
          Százhalombattai VSE. - PSN Zrt.  2017/04/08  21-7
          Százhalombattai VSE. - YBL WPC  2017/05/07  21-6
          UVSE II. - Hírős Sport  2017/05/07  14-9
          YBL WPC - Hírős Sport  2017/05/07  13-18
          Százhalombattai VSE. - UVSE II.  2017/05/07  11-12
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Főiskol - Cápa VK  2017/03/18  9-7
          YBL WPC - JSMA  2017/03/18  13-4
          Dunakanyar Waterpolo - Sportliget SE  2017/03/18  7-7
          Bókay - KSI - Komplex Póló Suli SE  2017/03/18  3-26
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2016/10/15  17-13
          Sportliget SE - Új-Hullám SE  2016/10/15  4-10
          Oázis SC - OSC VSE  2016/10/15  5-11
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd-Érd - Oázis SC  2016/10/29  5-20
          Új-Hullám SE Dorog - KSI SE  2016/12/17  1-30
          OSC VSE - Cívis Póló VSE  2016/12/17  10-7
          Városgazda Utánpótlá - Győri VSE  2016/12/17  13-6
          Váci Vízilabda SE - FTC Utánpótlás  2016/12/17  12-5
          Honvéd Kölyök Polo S - Városgazda Utánpótlá  2017/06/17  8-6
          Budapesti Honvéd-Érd - Új-Hullám SE Dorog  2017/06/17  8-9
          Győri VSE - ESMTK  2017/06/17  5-0
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sport és Szabadidő K - Velencei-tavi UVE  2016/09/24  25-3
          Dunaújvárosi Főiskol - PSN Zrt.  2016/09/24  10-11
          Hírös Sport Nonprofi - KSI SE  2016/09/24  9-12
          Bókay - KSI - KSI SE II.  2016/11/05  1-26
          Budafóka XXII. ker. - Fehérvár Vízilabda S  2016/11/05  12-9
          AVUS - HUVK SE  2016/11/05  5-5
          AVUS - HUVK SE  2016/11/05  5-5
          Bókay - KSI - Fehérvár Vízilabda S  2016/11/05  2-24
          Százhalombatta - Bókay - KSI  2016/11/19  31-0
          HUVK SE - Budafóka XXII. ker.   2016/11/19  22-3
          HUVK SE - Budafóka XXII. ker.   2016/11/19  22-3
          KSI SE II. - AVUS  2016/11/19  5-10
          HUVK SE II. - BVSC-Zugló  2016/11/19  3-26
          Tatabányai Vízmű Spo - YBL WPC  2016/11/19  19-4
          Oázis SC - Angyalföldi Sportisk  2016/11/19  6-6
          YBL WPC - Angyalföldi Sportisk  2016/12/17  6-16
          Tatabányai Vízmű Spo - BVSC-Zugló  2016/12/17  13-9
          Oázis SC - Győri VSE  2016/12/17  10-3
          PSN Zrt. - Kópé UVSE  2017/02/11  6-14
          Százhalombatta - Angyalföldi Sportisk  2017/02/11  10-21
          Dunaújvárosi Főiskol - OSC VSE  2017/02/11  8-10
          Kópé UVSE - Oázis SC  2017/02/11  19-7
          PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/02/11  17-12
          Soproni VSE - Angyalföldi Sportisk  2017/03/04  14-3
          Velencei-tavi UVE - Balaton VK  2017/03/04  3-18
          HUVK SE II. - Bókay - KSI  2017/03/04  22-3
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/03/04  8-16
          Angyalföldi Sportisk - HUVK SE II.  2017/03/04  2-13
          Bókay - KSI - Velencei-tavi UVE  2017/03/04  9-8
          PSN Zrt. - KSI SE II.  2017/03/22  15-8
          KSI SE - UVSE  2017/04/01  8-5
          AVUS - Tatabányai Vízmű Spo  2017/04/01  6-13
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2017/04/01  8-12
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2017/04/01  8-12
          Hírös Sport Nonprofi - FTC Utánpótlás  2017/04/01  7-9
          AVUS - UVSE  2017/04/01  4-14
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE  2017/04/01  12-6
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE  2017/04/01  12-6
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/04/01  6-7
          BVSC-Zugló - Hírös Sport Nonprofi  2017/04/01  12-12
          Budafóka XXII. ker. - Sport és Szabadidő K  2017/04/22  32-1
          YBL WPC - Győri VSE  2017/04/22  9-1
          Fehérvár Vízilabda S - Budafóka XXII. ker.   2017/04/22  5-17
          Cívis Póló VSE - YBL WPC  2017/04/22  14-5
          Győri VSE - Fehérvár Vízilabda S  2017/04/22  10-4
          Sport és Szabadidő K - Váci Vízilabda Sport  2017/04/22  5-17
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2017/05/20  11-8
          Hírös Sport Nonprofi - HUVK SE  2017/05/20  9-3
          Hírös Sport Nonprofi - HUVK SE  2017/05/20  9-3
          KSI SE - AVUS  2017/05/20  13-4
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/05/20  6-5
          AVUS - Hírös Sport Nonprofi  2017/05/20  5-18
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2017/05/20  8-13
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/05/20  6-8
          HUVK SE - UVSE  2017/05/20  9-10
          HUVK SE - UVSE  2017/05/20  9-10
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Kópé UVSE  2016/10/29  16-4
          AVUS - Bp. Honvéd SE - Érd  2016/10/29  19-2
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE  2016/10/29  1-27
          YBL WPC - Fehérvár Vízilabda S  2016/11/26  7-3
          FTC Utánpótlás - Kaposvár Vízilabda K  2016/11/26  13-2
          AVUS - Százhalombatta  2016/11/30  17-1
          Tatabányai Vízmű Spo - YBL WPC  2016/12/10  8-1
          Kaposvár Vízilabda K - BVSC-Zugló  2016/12/10  2-15
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2016/12/10  4-9
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/05/13  3-9
          Ceglédi Vasutas Spor - BVSC-Zugló  2017/05/13  6-7
          PSN Zrt. - AVUS  2017/05/13  4-11
          Kistarcsa - UVSE  2017/05/13  1-20
          BVSC-Zugló - KSI SE  2017/05/13  10-5
          FTC Utánpótlás - Kistarcsa  2017/05/13  25-2
          AVUS - Ceglédi Vasutas Spor  2017/05/13  7-8
          UVSE - PSN Zrt.  2017/05/13  14-3
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű SE - BVSC-Zugló  2016/12/04  
          Kópé UVSE - KSI SE  2016/12/04  
          Alfa SC Kispest - Budapesti Honvéd SE-  2016/12/04  
          Tatabányai Vízmű SE - Ceglédi VSE  2017/03/19  
          Kópé UVSE - HUVK SE  2017/03/19  
          KSI SE - OSC VSE  2017/03/19  
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/03/19  
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szekszárdi SKV - Alfa SC  2017/03/25  22-4
          Mohács 1 - Velence Plus  2017/03/25  10-9
          Szekszárdi SKV - Velence Plus  2017/03/25  12-4
          Mohács 1 - Alfa SC  2017/03/25  29-4
       DVL Baby "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Piranha VSE - Kaposvár-Balaton  2017/04/30  7-9
          DFVE - FVSE  2017/04/30  4-5
          AVUS 2. - Soproni VSE  2017/04/30  14-7
          DFVE - Piranha VSE  2017/04/30  8-7
          Soproni VSE - Kaposvár-Balaton  2017/04/30  9-11
          AVUS 2. - FVSE  2017/04/30  6-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Győri VSE  2017/01/29  39-1
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2017/02/25  4-12
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Győri VSE  2017/01/29  13-3
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2017/02/25  11-12
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2017/02/25  6-10
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2016/09/24  15-10
          III.kerületi TVE - Kaposvár VK  2016/09/24  22-18
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/09/24  2-10
          FTC Utánpótlás - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/22  8-11
          Kaposvár VK - OSC VSE  2016/10/22  4-17
          III.kerületi TVE - BVSC-Zugló  2016/10/22  8-26
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/03/11  0-5
          BVSC-Zugló - III.kerületi TVE  2017/03/11  51-1
          Kaposvár VK - FTC Utánpótlás  2017/03/11  7-14
          III.kerületi TVE - Vidám Vízilovak VSC  2017/04/01  3-33
          OSC VSE - Kaposvár VK  2017/04/01  16-3
  2015/2016
     Titkár 129
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Kaposvári Vízilabda   2015/09/26  19-9
          OSC VSE - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/03  9-8
          OSC VSE - BVSC- Zugló  2015/10/10  9-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai Vízi - Alfa SC  2016/02/27  8-29
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Fehérvár Póló II  2016/02/27  8-21
          Tatabányai Vízmű Spo - Vasas Sport Club  2016/02/27  10-19
          Fehérvár Póló II - Százhalombattai Vízi  2016/02/27  9-10
          Vasas Sport Club - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/02/27  37-4
          Alfa SC - Tatabányai Vízmű Spo  2016/02/27  10-9
          Százhalombattai Vízi - Csongrád  2016/06/04  15-17
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-7
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-16
          Százhalombattai Vízi - Kölyök Póló Suli  2015/10/22  10-8
          Százhalombattai Vízi - Vasas-Continental II  2015/12/06  12-10
          Százhalombattai Vízi - UVSE Continental II.  2016/02/14  12-14
          Százhalombattai Vízi - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/21  5-15
          Százhalombattai Vízi - YBL Water Polo Club   2016/04/03  10-9
          Százhalombattai Vízi - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/08  10-23
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-5
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  10-19
          Százhalombattai Vízi - Honvéd KPS  2015/10/22  8-14
          Százhalombattai Vízi - UVSE Continental II.  2016/02/14  9-14
          Százhalombattai Vízi - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/21  9-8
          Százhalombattai Vízi - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/03/13  14-19
          Százhalombattai Vízi - YBL Water Polo Club   2016/04/03  8-9
          Százhalombattai Vízi - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/08  10-20
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  18-13
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-9
          Százhalombattai Vízi - Honvéd KPS  2015/10/22  24-4
          SVSE - Százhalombattai Vízi  2015/11/22  6-38
          Százhalombattai Vízi - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2015/12/06  38-2
          Százhalombattai Vízi - UVSE Continental II.  2016/02/14  10-11
          Százhalombattai Vízi - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/21  7-4
          Százhalombattai Vízi - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/03/13  17-13
          Százhalombattai Vízi - YBL Water Polo Club   2016/04/03  22-12
          Százhalombattai Vízi - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/08  18-4
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csepeli VSE - Faterpóló VSE  2015/10/11  11-15
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - MTK Budapest  2015/12/05  6-10
          Dunaújvárosi Főiskol - OSC VSE  2015/12/05  1-15
          MTK Budapest - BVSC - Póló - Zugló  2015/12/05  8-11
          UVSE Continental - Komplex-Vasas  2015/12/05  23-4
          BVSC - Póló - Zugló - OSC VSE  2015/12/05  18-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - BVSC-Póló Zugló  2016/02/20  4-9
          Velencei-tavi UVE - Győri VSE  2016/02/20  6-15
          Új-Hullám SE - KSI SE  2016/02/20  3-15
          OSC VSE - Oázis SC  2016/02/20  10-6
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd Spo - Kaposvár Vízilabda K  2015/09/19  3-31
          Százhalombatta - YBL WPC  2015/09/19  23-6
          Domino Avus - OSC VSE  2015/09/19  3-4
          BVSC-Póló Zugló II. - Vasas Sport Club  2015/09/19  3-17
          Százhalombatta - OSC VSE  2015/10/03  21-7
          Domino Avus - Vasas Sport Club  2015/10/03  10-15
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2015/10/03  14-10
          Százhalombatta - BVSC-Póló Zugló  2016/02/06  8-12
          OSC VSE - HUVK SE  2016/02/06  8-12
          BVSC-Póló Zugló - Vasas Sport Club  2016/02/06  10-9
          KSI SE - OSC VSE  2016/02/06  20-4
          FTC Utánpótlás - Százhalombatta  2016/04/20  21-10
          Kaposvár Vízilabda K - Tatabányai Vízmű Spo  2016/05/14  11-16
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/14  6-12
          Kópé UVSE - Kaposvár Vízilabda K  2016/05/14  9-21
          Ceglédi Vasutas Spor - YBL WPC  2016/05/14  9-6
          Vidám Vízilovak Vízi - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/14  13-2
          YBL WPC - Kópé UVSE  2016/05/14  18-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mentalfitol SZVPS - Budafóka XXII. ker.   2015/10/31  23-7
          Oázis SC - Kaposvár Vízilabda K  2015/10/31  11-3
          OSC VSE - SZENTENDREI KÓPÉ  2015/10/31  4-10
          Dunaújvárosi Főiskol - Százhalombatta  2015/10/31  18-7
          OSC VSE - Budafóka XXII. ker.   2015/11/21  12-7
          Dunaújvárosi Főiskol - Mentalfitol SZVPS  2015/11/21  11-20
          Oázis SC - Százhalombatta  2015/11/21  14-5
          SZENTENDREI KÓPÉ - Kaposvár Vízilabda K  2015/11/21  13-9
          Kaposvár Vízilabda K - Balaton VK  2016/02/13  31-0
          Bókay - KSI - Százhalombatta  2016/02/13  3-12
          Balaton VK - OSC VSE II.  2016/02/13  8-10
          ASI-Vasas II. - UVSE Continental II.  2016/02/13  5-11
          Százhalombatta - Kaposvár Vízilabda K  2016/02/13  5-13
          OSC VSE II. - Budafóka XXII. ker.   2016/02/13  4-9
          ASI-Vasas II. - Bókay - KSI  2016/02/13  13-2
          UVSE Continental II. - Budafóka XXII. ker.   2016/02/13  17-6
          Százhalombatta - Kaposvár Vízilabda K  2016/05/07  7-17
          Balaton VK - OSC VSE II.  2016/05/07  6-11
          ASI-Vasas II. - Bókay - KSI  2016/05/07  18-2
          UVSE Continental II. - Budafóka XXII. ker.   2016/05/07  12-11
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-Vasas II.  2016/05/07  12-3
          Bókay - KSI - UVSE Continental II.  2016/05/07  4-16
          Százhalombatta - Budafóka XXII. ker.   2016/05/21  20-9
          Kaposvár Vízilabda K - UVSE Continental II.  2016/05/21  11-6
          ASI-Vasas II. - OSC VSE II.  2016/05/21  14-2
          Bókay - KSI - Kaposvár Vízilabda K  2016/05/21  2-18
          Budafóka XXII. ker. - ASI-Vasas II.  2016/05/21  18-4
          UVSE Continental II. - Balaton VK  2016/05/21  23-4
          OSC VSE II. - Bókay - KSI  2016/05/21  8-8
          Balaton VK - Százhalombatta  2016/05/21  9-25
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Avus - Bókay - KSI  2015/09/26  9-2
          Újszilvás KSE - Hírös Sport Nonprofi  2015/09/26  8-6
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2015/09/26  7-8
          OSC VSE - FVSE  2015/09/26  13-8
          FTC Utánpótlás - Bókay - KSI  2015/11/07  16-1
          FVSE - Újszilvás KSE  2015/11/07  10-6
          KSI SE - OSC VSE  2015/11/07  10-5
          Hírös Sport Nonprofi - Domino Avus  2015/11/07  1-13
          Vodafone Pólósuli - Kaposvár Vízilabda K  2015/11/21  1-6
          Cívis Póló VSE - Hírös Sport Nonprofi  2015/11/21  3-9
          Sport és Szabadidő K - KSI SE II.  2015/11/21  5-10
          UVSE Continental - Százhalombatta  2015/11/21  13-4
          Vodafone Pólósuli - Százhalombatta  2015/12/12  3-12
          Hírös Sport Nonprofi - Kaposvár Vízilabda K  2015/12/12  16-3
          Cívis Póló VSE - KSI SE II.  2015/12/12  16-5
          Sport és Szabadidő K - Tatabányai Vízmű Spo  2015/12/12  0-29
          UVSE Continental - Bókay - KSI  2016/04/23  26-0
          HUVK SE - Domino Avus  2016/04/23  6-2
          Bókay - KSI - YBL WPC  2016/04/23  5-6
          UVSE Continental - Kaposvár Vízilabda K  2016/04/23  23-1
          Vidám Vízilovak Vízi - KSI SE II.  2016/06/04  3-5
          ASI-MSA - Vodafone Pólósuli  2016/06/04  11-7
          Sport és Szabadidő K - Vidám Vízilovak Vízi  2016/06/04  6-7
          Vodafone Pólósuli - Hírös Sport Nonprofi  2016/06/04  8-5
          KSI SE II. - ASI-MSA  2016/06/04  10-7
          Hírös Sport Nonprofi - FVSE  2016/06/04  6-12
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - DSC-SI  2016/03/19  16-4
          Kerület - DSC-SI  2016/03/19  6-6
          Bánki VSE - HVSC  2016/03/19  15-15
          ASI DSE - BVSC- Zugló  2016/03/19  5-17
          Bánki VSE - Kerület  2016/03/19  15-6
          HVSC - ASI DSE  2016/03/19  6-13
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/10/18  5-17
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/10/18  8-11
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/10/18  21-20
     Időmérő 1
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Sunday Boys  2016/04/20  19-13
  2014/2015
     Titkár 114
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - RACIONET Honvéd  2015/03/18  3-9
          FTC - Szolnok  2015/03/28  7-14
          Vasas Plaket - DVSE  2015/04/11  12-10
          A-HÍD OSC - ZF-Eger  2015/04/29  13-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - Fehérvár Póló I.  2015/05/09  10-12
          KESI - MTK 1888   2015/05/09  0-5
          A-HÍD OSC - Főnix  2015/05/09  14-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai - Kaposvári Vízila  2014/10/12  3-27
          Százhalombattai - HKPS  2014/11/23  12-13
          Vasas Sport Club - Tatabányai Vízmű  2014/12/07  17-12
          Százhalombattai - YBL Water Polo C  2014/12/14  10-9
          Százhalombattai - Fehérvár Póló Sp  2015/02/18  10-14
          Százhalombattai - UVSE II.  2015/03/22  16-13
          Százhalombattai - A-Híd OSC   2015/04/12  6-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai - Kaposvári Vízila  2014/10/12  18-8
          Százhalombattai - KVSE  2014/11/02  17-7
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Százhalombattai   2014/11/16  4-26
          Százhalombattai - HKPS  2014/11/23  30-8
          Százhalombattai - YBL Water Polo C  2014/12/14  20-9
          Százhalombattai - Balaton VK  2015/02/08  30-9
          Százhalombattai - Fehérvár Póló Sp  2015/02/18  20-3
          Százhalombattai - UVSE II.  2015/03/22  17-4
          Százhalombattai - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2015/03/29  28-13
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai Vízi - MTK 1888 Vízilabda,   2015/05/17  12-5
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Serdülő - Dunaújvárosi Fői  2014/11/22  19-5
          BVSC-Póló - Bókay - KSI  2014/11/22  15-5
          Dunaújvárosi Fői - FTC Utánpótlás  2014/11/22  6-7
          Vasas Sport Club - Uj-Hullám SE  2015/03/21  16-5
          KSI SE - Oázis SC  2015/03/21  24-7
          UVSE - Sportliget SE  2015/03/21  39-1
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/04/11  30-2
          Komplex Póló SE - OSC Serdülő  2015/04/11  8-10
          Százhalombatta - Bókay - KSI  2015/04/11  19-10
          OSC Serdülő - BVSC-Póló  2015/04/11  6-6
          Dunaújvárosi Fői - Komplex Póló SE  2015/04/11  3-31
          Bókay - KSI - Dunaújvárosi Fői  2015/04/11  16-6
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Ifi - KSI SE  2014/10/11  6-9
          Váci Vízilabda S - Új-Hullám SE  2014/10/11  5-12
          Sportliget SE - OSC Ifi   2014/10/11  2-30
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás  2014/12/06  13-3
          Angyalföldi Spor - YBL WPC  2014/12/06  1-22
          Sportliget Sport - BVSC-Póló  2014/12/06  3-36
          Oázis SC - Vasas Sport Club  2014/12/06  9-16
          OSC VSE - UVSE II.  2015/02/21  5-10
          Kópé Utánpótlás - Új-Hullám SE  2015/02/21  8-7
          Sportliget Sport - OSC VSE  2015/02/21  5-14
          UVSE II. - Komplex Póló SE  2015/02/21  19-5
          Kópé Utánpótlás - Angyalföldi Spor  2015/02/21  18-10
          Komplex Póló SE - YBL WPC  2015/02/21  3-20
          Új-Hullám SE - Sportliget Sport  2015/02/21  27-14
          Angyalföldi Spor - YBL WPC  2015/02/21  4-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - POLO SC  2015/05/09  14-11
          Budapesti Honvéd - Dunaújvárosi Fői  2015/05/09  6-10
          Oázis SC - YBL WPC  2015/05/23  9-7
          MVLC - Vasas Sport Club  2015/05/23  6-17
          Százhalombatta - Oázis SC  2015/05/23  14-9
          Vasas Sport Club - Domino Avus  2015/05/23  15-10
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabd  2015/05/23  7-10
          Váci Vízilabda S - MVLC  2015/05/23  15-7
          Domino Avus - Százhalombatta  2015/05/23  14-14
          Kanizsa Vízilabd - Váci Vízilabda S  2015/05/23  11-12
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vodafone Pólósul - OSC VSE  2014/12/13  18-5
          KESI I. - Kaposvár VK I.  2014/12/13  10-5
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/12/13  7-15
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2014/12/13  13-7
          Fehérvár Póló Sp - KESI I.  2014/12/13  4-16
          Budafóka XXII. k - Diadal SE  2014/12/13  7-9
          KSI SE - Százhalombatta  2014/12/13  40-0
          Fehérvár Póló Sp - Budafóka XXII. k  2014/12/13  8-12
          Fehérvár Póló Sp - Kaposvár VK I.  2014/12/20  5-7
          Százhalombatta - Diadal SE  2014/12/20  12-7
          Kaposvár VK I. - Vodafone Pólósul  2014/12/20  3-12
          Budafóka XXII. k - KESI I.  2014/12/20  3-13
          OSC VSE - KSI SE  2014/12/20  4-24
          Diadal SE - Vodafone Pólósul  2014/12/20  4-15
          Budafóka XXII. k - OSC VSE  2014/12/20  8-14
          KSI SE - KESI I.  2014/12/20  15-4
          Bókay - KSI - Hegyvidék SE  2015/03/07  3-18
          Hegyvidék SE - Százhalombatta  2015/03/07  17-8
          Kaposvár VK II. - KESI II.  2015/03/07  3-5
          FTC UtánpótlásII - Honvéd Utánp.II.  2015/03/07  15-3
          KESI II. - Fehérvár Póló Sp  2015/03/07  2-13
          Honvéd Utánp.II. - Kaposvár VK II.  2015/03/07  10-3
          Honvéd Utánp. I. - BVSC-Póló  2015/03/08  6-9
          Tatabányai Vízmű - UVSE  2015/03/08  7-18
          Újszilvás KSE - KSI SE  2015/03/08  3-9
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánp. I.  2015/03/08  12-5
          Kaposvár VK II. - Bókay - KSI  2015/04/18  4-11
          Százhalombatta - Fehérvár Póló Sp  2015/04/18  14-8
          FTC UtánpótlásII - Kaposvár VK II.  2015/04/18  15-1
          Honvéd Utánp.II. - Százhalombatta  2015/04/18  7-10
          FTC UtánpótlásII - KESI II.  2015/04/18  19-1
          Hegyvidék SE - Fehérvár Póló Sp  2015/04/18  18-8
          Oázis SC - Domino Avus  2015/04/25  5-5
          Dunaújvárosi Fői - Kaposvár VK I.  2015/04/25  8-8
          Domino Avus - Vidám Vízilovak   2015/04/25  12-9
          Kópé ÚVSE - Oázis SC  2015/04/25  7-11
          Budafóka XXII. k - OSC VSE  2015/04/25  7-9
          Vidám Vízilovak - Dunaújvárosi Fői  2015/04/25  13-10
          Kaposvár VK I. - Budafóka XXII. k  2015/04/25  6-6
          OSC VSE - Kópé ÚVSE  2015/04/25  9-4
          Bókay - KSI - Hegyvidék SE  2015/05/16  3-20
          Kaposvár VK II. - KESI II.  2015/05/16  3-6
          Százhalombatta - FTC UtánpótlásII  2015/05/16  4-12
          Bókay - KSI - Honvéd Utánp.II.  2015/05/16  4-5
          KESI II. - Hegyvidék SE  2015/05/16  2-16
          FTC UtánpótlásII - Honvéd Utánp.II.  2015/05/16  11-3
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilabda, - FTC Vízilabda Utánpó  2015/05/31  8-3
          Kaposvári Vízilabda - YBL Water Polo Club   2015/05/31  11-10
          FTC Vízilabda Utánpó - YBL Water Polo Club   2015/05/31  8-4
          MTK 1888 Vízilabda, - Kaposvári Vízilabda   2015/05/31  14-13
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - KESI  2015/05/04  7-9
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi Spor - Cegléd  2015/03/21  9-14
          DFVE - ZF-Eger  2015/04/04  5-12
     Időmérő 4
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - RACIONET HONVÉD  2015/04/08  15-10
          Százhalombattai - Oázis Sport Club  2015/04/12  16-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki SundayBoys - HETE  2014/11/09  5-7
          Octopus SE - Oázis SC  2015/03/08  12-13
  2013/2014
     Titkár 65
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Széchenyi B.-FTC - PVSK-Füszért  2014/05/18  10-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Szentes  2014/05/18  13-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVSE - UVSE II.  2013/10/20  13-17
          SZVSE - Fehérvár Póló Sp  2013/11/03  10-20
          SZVSE - Kölyök Póló Suli  2013/11/17  18-17
          SZVSE - Aligátor Vízilab  2014/03/02  10-19
          SZVSE - MTK 1888 Vízilab  2014/03/16  15-16
          SZVSE - KVSE  2014/05/02  8-6
          MVSI - Kölyök Póló Suli  2014/05/31  18-6
          SZVSE - Ceglédi Vasutas   2014/05/31  14-16
          Kölyök Póló Suli - Ceglédi Vasutas   2014/05/31  10-13
          MVSI - SZVSE  2014/05/31  19-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVSE - UVSE II.  2013/10/20  7-8
          SZVSE - Fehérvár Póló Sp  2013/11/03  12-11
          SZVSE - Kölyök Póló Suli  2013/11/17  19-8
          SZVSE - Aligátor Vízilab  2014/03/02  9-12
          SZVSE - MTK 1888 Vízilab  2014/03/16  12-14
          SZVSE - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/04/13  17-7
          SZVSE - KVSE  2014/05/02  15-6
          SZVSE - Váci VSE  2014/05/11  24-14
          FTC Vízilabda Ut - Szentes  2014/05/18  5-4
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Semmelweis VKS - Hegyvidék-YBL  2014/03/09  8-7
          MAFC - Schönherz - Vecsés  2014/03/23  9-13
          Octopus SE - ELTE Vízilabda D  2014/03/23  13-15
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Bánki Vízisport   2014/03/22  27-0
          BVSC-Póló Zugló - MOM Sport Ybl  2014/03/22  6-1
          Bánki Vízisport - BVSC-Póló Zugló  2014/03/22  0-22
          KSI SE - MOM Sport Ybl  2014/03/22  15-5
       Szívós István Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - ESMTK  2014/03/08  20-1
          Újpest Vízilabda - Dunaújvárosi Fői  2014/03/08  17-4
          Honv-up. Kispest - KSI SE  2014/03/08  8-2
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Vasas Sport Club  2014/05/10  8-4
          Kópé ÚVSE - Százhalombatta  2014/05/10  5-5
          Debreceni Cívis - UVSE I.  2014/05/10  9-11
          Kópé ÚVSE - Honvéd UVKSE  2014/05/10  4-10
          Százhalombatta - Vasas Sport Club  2014/05/10  9-12
          Debreceni Cívis - Honvéd UVKSE  2014/05/10  8-7
          Százhalombatta - Honvéd UVKSE  2014/05/27  9-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Honv-up. Gödöllő  2014/05/03  5-13
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2014/05/03  10-6
          Kópé ÚVSE - Tatabányai Vízmű  2014/05/03  9-9
          Domino Avus - UVSE I  2014/05/03  8-14
          Honv-up. Gödöllő - KSI SE  2014/05/03  8-13
          Vodafone Pólósul - BVSC-Póló Zugló  2014/05/03  12-6
          Domino Avus - Tatabányai Vízmű  2014/05/03  14-8
          UVSE I - BVSC-Póló Zugló  2014/05/03  12-8
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi Spor - Kópé ÚVSE  2014/04/12  6-13
          Göd - Vasas Sport Club  2014/04/12  9-9
          Hírös Sport Nonp - Angyalföldi Spor  2014/04/12  9-4
          Kópé ÚVSE - Göd  2014/04/12  14-5
          Kanizsa Vízilabd - Tatabányai Vízmű  2014/04/12  5-10
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2014/04/12  13-16
          Tatabányai Vízmű - MOM Sport Ybl  2014/04/12  11-3
          Százhalombatta - Kanizsa Vízilabd  2014/04/12  13-8
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVSE - DFVE  2013/10/20  12-9
          SZVSE - UVSE  2013/11/24  5-25
          SZVSE - POLO SC  2014/02/09  10-21
          SZVSE - SZNVE  2014/03/02  19-10
          SZVSE - ZF-Eger  2014/03/30  14-22
          SZVSE - Szentes  2014/04/13  3-16
          SZVSE - Angyalföldi SI D  2014/05/11  17-2
          SZVSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/05/24  10-24
          SZVSE - KESI  2014/06/01  11-10
          SZVSE - Tatabányai Vízmű  2014/06/14  9-5
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - DVSI  2013/12/01  20-14
     Időmérő 1
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - BVSC  2014/03/09  19-15

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - DVSE

2019. jan. 12. 13:00

HUN-MLT férfi világliga 2018.12.10. (Fotók: Madar Dávid)
Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok