Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Popovics Gergő
Születési dátum: 1990-11-07
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2015/2016
     Időmérő 20
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes A - Clubul Sportiv Crisu  2016/01/30  10-12
          ZF-Eger - Clubul Sportiv Crisu  2016/01/30  3-10
          Szentes A - HSA 2003  2016/01/30  6-10
          ZF-Eger - Mentalfitol SZVPS  2016/01/31  5-14
          Szentes A - ZF-Eger  2016/01/31  15-13
          Mentalfitol SZVPS - Clubul Sportiv Crisu  2016/01/31  10-6
          Mentalfitol SZVPS - Szentes A  2016/03/19  10-3
          Clubul Sportiv Crisu - Szolnok  2016/03/19  11-9
          HSA 2003 - Mentalfitol SZVPS  2016/03/19  6-11
          Mentalfitol SZVPS - Szolnok  2016/03/20  16-99/10 (90%)
          Szentes A - HSA 2003  2016/03/20  7-13
          Clubul Sportiv Crisu - HSA 2003  2016/03/20  8-12
          Szolnok - Szentes A  2016/03/20  13-10
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Progress Oradea - ZF-Eger  2015/12/06  0-11
          ZF-Eger - VaterPolo Klub Vojvo  2015/12/06  11-4
          Progress Oradea - Szentes A  2015/12/06  8-6
          Szentes A - ZF-Eger  2016/04/09  2-3
          VaterPolo Klub Vojvo - HSA 2004  2016/04/09  9-6
          ZF-Eger - VaterPolo Klub Vojvo  2016/04/09  3-5
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - EBP Tatabánya  2015/12/19  21-8
     Játékvezető 21
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - ZF-Eger  2016/01/30  21-58.5/10 (85%)
          HSA 2003 - Mentalfitol SZVPS  2016/01/30  7-58.5/10 (85%)
          Mentalfitol SZVPS - Szolnok  2016/01/30  9-78.5/10 (85%)
          Szolnok - Szentes A  2016/01/31  10-129/10 (90%)
          Clubul Sportiv Crisu - HSA 2003  2016/01/31  1-97.5/10 (75%)
          HSA 2003 - Szolnok  2016/01/31  11-98/10 (80%)
          Szolnok - ZF-Eger  2016/03/19  6-98.5/10 (85%)
          ZF-Eger - HSA 2003  2016/03/19  9-138/10 (80%)
          Szentes A - Clubul Sportiv Crisu  2016/03/19  9-189/10 (90%)
          ZF-Eger - Mentalfitol SZVPS  2016/03/20  8-168/10 (80%)
          ZF-Eger - Clubul Sportiv Crisu  2016/03/20  12-118.5/10 (85%)
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Szentes II  2015/12/05  8-108/10 (80%)
          Csongrád - OCTOPUS Búvár- és Ví  2015/12/05  10-28/10 (80%)
          Gyula - Hódmezővásárhelyi Ví  2015/12/05  18-38/10 (80%)
          HSA 2004 - Szentes Leány  2015/12/06  8-168.5/10 (85%)
          Szentes Leány - VaterPolo Klub Vojvo  2015/12/06  12-58.5/10 (85%)
          Szentes A - HSA 2004  2015/12/06  6-148.5/10 (85%)
          HSA 2004 - Szentes Leány  2016/04/09  8-109.5/10 (95%)
          Szentes Leány - Progress Oradea  2016/04/09  7-59.5/10 (95%)
          Progress Oradea - Szentes A  2016/04/09  9-89.5/10 (95%)
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental II. - EBP Tatabánya  2015/12/19  4-207.5/10 (75%)
  2014/2015
     Játékvezető 59
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Clubul Sportiv C - Csabai Csirkefog  2014/12/20  8-11
          Váci Vízilabda S - Kalocsai Úszó és  2014/12/20  10-1
          Clubul Sportiv C - Szentesi Vízilab  2014/12/20  4-11
          Csabai Csirkefog - Váci Vízilabda S  2014/12/20  18-8
          Kalocsai Úszó és - Szentesi Vízilab  2014/12/20  2-18
          Csabai Csirkefog - Clubul Sportiv C  2015/02/21  16-11
          Kalocsai Úszó és - Váci Vízilabda S  2015/02/21  5-15
          Szentesi Vízilab - Clubul Sportiv C  2015/02/21  10-8
          Váci Vízilabda S - Csabai Csirkefog  2015/02/21  9-15
          Szentesi Vízilab - Kalocsai Úszó és  2015/02/21  29-2
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Clubul Sportiv C - SzentesÜK.  2015/01/10  6-2
          Békéscsaba - DVSE  2015/01/10  16-7
          Szegedi Vizipóló - Clubul Sportiv C  2015/01/10  13-7
          SzentesÜK. - DVSE  2015/01/10  8-10
          Békéscsaba - Szegedi Vizipóló  2015/01/10  8-11
          Zempléni Vízilab - OCTOPUS Búvár- é  2015/03/07  12-3
          Gyöngyösi Aligát - Sugovica Vízilab  2015/03/07  15-7
          Viitorul Cluj - Zempléni Vízilab  2015/03/07  5-7
          AQUA SE - Gyöngyösi Aligát  2015/03/07  26-3
          Viitorul Cluj - Sugovica Vízilab  2015/03/07  19-5
          AQUA SE - OCTOPUS Búvár- é  2015/03/07  19-5
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csabai Csirkefog - Oradea  2014/11/22  4-10
          Szolnoki Vízilab - Csabai Csirkefog  2014/11/22  4-11
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Csabai Csirkefog  2014/11/08  6-2
          Clubul Sportiv C - Spartak-Prozivka  2014/11/08  3-5
          Szegedi Vizipóló - Egri Vízilabda K  2014/11/08  4-5
          Csabai Csirkefog - Spartak-Prozivka  2014/11/08  1-12
          Egri Vízilabda K - Clubul Sportiv C  2014/11/08  7-15
          Csabai Csirkefog - Egri Vízilabda K  2014/11/09  3-8
          Szegedi Vizipóló - Clubul Sportiv C  2014/11/09  4-7
          Spartak-Prozivka - Egri Vízilabda K  2014/11/09  7-4
          Csabai Csirkefog - Clubul Sportiv C  2014/11/09  1-6
          Spartak-Prozivka - Szegedi Vizipóló  2014/11/09  9-4
          Szegedi Vizipóló - Dinamo Prosper O  2015/02/13  15-1
          Váci Vízilabda S - Kiskunfélegyházi  2015/02/13  18-10
          Egri Vízilabda K - Csabai Csirkefog  2015/02/13  6-3
          Dinamo Prosper O - Egri Vízilabda K  2015/02/14  1-8
          Szegedi Vizipóló - Váci Vízilabda S  2015/02/14  28-0
          Egri Vízilabda K - Kiskunfélegyházi  2015/02/14  32-0
          Csabai Csirkefog - Dinamo Prosper O  2015/02/14  5-4
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízilabda K - Szentesi Vízispo  2015/01/24  15-6
          Szentesi Vízispo - Clubul Sportiv C  2015/01/24  10-5
          Csongrád Városi - Szentesi Vízispo  2015/01/25  4-6
          Gyula - Szentes II  2015/02/07  5-12
          Kistarcsa - Csabai Csirkefog  2015/02/07  6-1
          Kistarcsa - Szegedi VPS II.  2015/02/07  9-7
          Szentes II - Zempléni Vízilab  2015/02/07  7-10
          Gyula - Kistarcsa  2015/02/08  5-15
          Zempléni Vízilab - Szeged lány  2015/02/08  26-3
          Szeged lány - H2O TEAM MAROSVA  2015/02/08  5-27
          Csabai Csirkefog - Szentes II  2015/02/08  8-7
          Szegedi VPS II. - Csabai Csirkefog  2015/03/21  29-1
          Szegedi VPS II. - Gyula  2015/03/21  18-3
          Zempléni Vízilab - Szeged lány  2015/03/21  21-1
          Szeged lány - H2O TEAM MAROSVA  2015/03/21  3-14
          Szegedi VPS II. - H2O TEAM MAROSVA  2015/03/22  11-11
          Gyula - Zempléni Vízilab  2015/03/22  5-17
          Szentes II - Szeged lány  2015/03/22  10-2
          Gyula - Csabai Csirkefog  2015/03/22  18-0
  2013/2014
     Játékvezető 50
       Vidék bajnokság - Ifjúsági csoport
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kalocsa - Csabai Csirkef.  2014/01/25  0-27
          CSM Cluj - Kalocsa  2014/01/25  20-5
          Csabai Csirkef. - Spartak-Prozivka  2014/01/25  10-13
          Crisul Oradea - Csabai Csirkef.  2014/02/15  7-12
          Spartak-Prozivka - CSM Cluj  2014/02/15  16-6
          Zemplén - Kalocsa  2014/02/15  14-2
          CSM Cluj - Crisul Oradea  2014/02/15  4-11
          Kalocsa - Spartak-Prozivka  2014/02/15  2-22
          Csabai Csirkef. - Zemplén  2014/02/15  8-7
       Vidék bajnokság - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Cluj II.  2013/11/02  15-11
          Veresegyház - Kiskunfélegyháza  2013/11/02  13-5
          Kiskunfélegyháza - Szentes  2013/11/02  9-16
          Csabai Csirkef. - Veresegyház  2013/11/02  13-9
          Cluj II. - Kiskunfélegyháza  2013/12/14  8-9
          Veresegyház - Baja  2013/12/14  5-9
          Szentes - Csabai Csirkef.  2013/12/14  9-10
          Baja - Kiskunfélegyháza  2013/12/15  16-4
          Kiskunfélegyháza - Csabai Csirkef.  2013/12/15  11-15
          Szentes - Baja  2013/12/15  6-15
          Csabai Csirkef. - Baja  2014/01/11  12-7
          Veresegyház - Kiskunfélegyháza  2014/01/11  14-7
          Cluj II. - Veresegyház  2014/01/11  6-11
          Kiskunfélegyháza - Csabai Csirkef.  2014/01/11  3-13
       Vidék bajnokság Gyermek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csabai Csirkef. - Zemplén  2014/04/13  13-11
          Dinamo Oradea - Debrecen  2014/04/13  3-18
          Crisul O. III. - Kiskunfélegyháza  2014/04/13  19-4
          Debrecen - Kiskunfélegyháza  2014/04/13  16-3
          Csabai Csirkef. - Crisul O. III.  2014/04/13  11-5
       Vidék bajnokság Gyermek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csabai Csirkef. - Eger leány  2014/02/22  16-4
          Viitorul Cluj - Csongrád  2014/02/22  10-17
          Crisul - Eger leány  2014/02/22  5-2
          Csabai Csirkef. - Viitorul Cluj  2014/02/22  17-5
          Csongrád - Crisul  2014/02/22  11-5
       Vidék bajnokság Gyermek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Gyula - Dinamo Oradea  2013/11/30  3-11
          Kistarcsa - Zemplén  2013/11/30  1-12
          Crisul II. - Csongrád II.  2013/11/30  4-24
          Dinamo Oradea - Zemplén  2013/11/30  4-4
          Csongrád II. - Kistarcsa  2013/11/30  16-5
          Gyula - Crisul II.  2013/11/30  14-7
          Kistarcsa - Gyula  2013/12/01  6-16
          Crisul II. - Dinamo Oradea  2013/12/01  6-13
          Zemplén - Csongrád II.  2013/12/01  19-4
          Crisul II. - Kistarcsa  2013/12/01  9-7
          Dinamo Oradea - Csongrád II.  2013/12/01  16-4
          Gyula - Zemplén  2013/12/01  4-10
          Crisul I. - Szeged  2014/01/17  13-5
          Kosice - Csabai Csirkef.  2014/01/17  13-7
          Kosice - Szentes Leány  2014/01/19  9-8
          Crisul I. - Spartak-Prozivka  2014/01/19  2-5
          Spartak-Prozivka - Kosice  2014/01/19  8-6
     Időmérő 2
       Vidék bajnokság - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csabai Csirkef. - Baja  2013/11/02  7-10
          Baja - Cluj II.  2013/11/02  12-14

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

FINA World League 2018-2019

Hungary - Malta

2018. dec. 10. 17:30

Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Vodafone-sajtótájékoztató, 2018.12.06. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok