Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kocsák Karina Lilla
Születési dátum: 1994-01-10
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 57
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2018/10/20  15-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2018/10/31  14-3
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2018/11/27  13-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Ceglédi VSE  2018/10/06  14-11
          MAFC 113 - Vasas SC  2018/10/10  7-17
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2018/10/13  19-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE VK - VVSE  2018/11/17  4-7
          MAFC-BME - Vízilo  2018/11/17  6-6
          PVSE - PVSK-PTE ÁOK  2018/11/17  8-7
          MAFC-BME - Oázis SC  2018/11/17  6-20
          VVSE - PVSE  2018/11/17  24-8
          PVSK-PTE ÁOK - Vízilo  2018/11/17  8-9
          Oázis SC - SE VK  2018/11/17  15-5
          Egri Vízmű SC - AQUA SE  2018/12/08  11-8
          GyAVC - Ceglédi VSE  2018/12/08  6-16
          Dr.Synergy-Miskolc - Erzsébeti SMTK  2018/12/08  16-6
          GyAVC - Egri Vízmű SC  2018/12/08  9-25
          Erzsébeti SMTK - AQUA SE  2018/12/08  7-16
          Dr.Synergy-Miskolc - Ceglédi VSE  2018/12/08  20-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - FTC-Telekom  2018/10/07  6-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2018/11/11  10-12
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/25  8-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - FTC-Telekom  2018/10/07  5-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2018/11/11  36-2
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/25  12-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - FTC-Telekom  2018/10/07  3-19
          GYŐRI VSE - ASI DSE  2018/10/28  10-8
          POLO Sport Club - KVSE  2018/10/28  19-2
          Cápa VK - Balaton VK  2018/10/28  0-35
          Sportliget S.E. - VVSE  2018/10/28  12-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2018/11/11  19-6
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/25  11-9
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - ELTE-BEAC  2018/10/28  12-10
          MAFC A-team - MESE  2018/11/11  12-8
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - HUVK SE  2018/10/27  5-0
          Váci VSE - KSI SE  2018/10/27  2-23
          Oázis SC Ifi - KPSE  2018/10/27  16-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - KPS  2018/10/27  8-9
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2018/10/20  11-7
          CVSE - KSI SE  2018/10/20  5-7
          HUVK SE - FTC-Telekom  2018/10/20  4-8
          Aquaworm Göd 2005 - UVSE I.  2018/12/01  2-35
          CVSE - HUVK SE  2018/12/01  6-12
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/12/01  9-9
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2018/12/08  5-5
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - BUSC  2018/10/13  5-3
          GYŐRI VSE - Erzsébeti SMTK  2018/10/13  6-6
          Velence Plus - Sportliget  2018/10/13  3-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Szeged SZTE  2018/10/06  20-8
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/20  8-9
          FTC-Telekom - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/24  8-14
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVEIF  2018/10/21  17-16
          FTC-Telekom - Csongrád VVSE  2018/11/04  31-1
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVES  2018/10/21  15-9
          FTC-Telekom - Csongrád VVSE  2018/11/04  14-2
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVEGY  2018/10/21  7-19
          FTC-Telekom - Csongrád VVSE  2018/11/04  8-10
     Időmérő 12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - KVSE  2018/11/24  4-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2018/10/07  8-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2018/10/07  19-9
          Aquaworm Serdülő - AQUA SE  2018/10/14  1-20
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2018/10/07  9-13
          Aquaworm Gyerek - AQUA SE  2018/10/14  4-18
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - ELTE-BEAC  2018/10/07  23-9
          MESE - KPSE-KEAC  2018/10/07  7-15
          UVSE - ELTE-BEAC  2018/12/02  12-5
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - SZNVEIF  2018/12/09  5-7
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - SZNVES  2018/12/09  16-4
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - SZNVEGY  2018/12/09  10-8
  2017/2018
     Segédtitkár 3
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - PannErgy-MVLC  2017/12/04  9-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Margitsziget - Tatabánya  2018/01/16  9-6
          UVSE - Hungerit Szentes  2018/02/07  14-6
     Időmérő 27
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/02/25  14-10
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/23  11-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Neptun VSC  2017/10/18  13-4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - FTC Utánpótlás  2018/05/27  11-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - AQUA SE  2018/05/20  14-4
          Racionet Honvéd - FTC Utánpótlás  2018/05/27  16-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - AQUA SE  2018/05/20  26-10
          Racionet Honvéd - FTC Utánpótlás  2018/05/27  8-20
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE   2017/09/25  7-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Kft. - Komplex Póló Suli SE  2017/12/10  8-10
          RETR-O-SC Közhasznú - OSC VSE  2018/05/06  8-13
          Octopus SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/05/06  11-8
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis SC  2018/05/20  7-17
          Komplex Póló Suli SE - Jog-Ászok VSK  2018/05/20  15-11
          Oázis Nonprofit Kft. - Oázis SC  2018/05/31  9-20
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/16  9-6
          Octopus SE - OSC VSE  2018/06/16  7-6
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Honvéd-Érd  2018/04/21  8-4
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/01/14  10-9
          Angyalföldi SI DSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/01/14  10-7
          1427 VSE - Vidám Vízilovak VSC  2018/01/14  7-12
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2018/01/14  8-20
          Kertészeti Egyetem A - Dunakanyar Waterpolo  2018/02/18  8-15
          Angyalföldi SI DSE - MAFC "112"  2018/02/18  13-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/06/03  9-10
          UVSE I. - Yordo Szentes  2018/06/03  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ecorgan-Csongrád  2018/03/11  6-4
     Titkár 216
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/04  12-6
          VasasPlaket - DEBRECEN  2017/10/07  7-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2017/10/11  15-3
          UVSE - DEBRECEN  2017/10/28  4-13
          VasasPlaket - BVSC-Zugló  2017/11/18  6-6
          BVSC-Zugló - DEBRECEN  2017/11/22  10-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC  2018/01/31  8-4
          VasasPlaket - Tatabánya  2018/02/24  12-7
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/07  7-13
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2018/03/10  12-3
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2018/03/17  3-16
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Racionet Honvéd - FTC PQS Waterpolo  2018/04/14  7-17
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/04/21  11-10
          BVSC-Zugló - DEBRECEN  2018/04/25  10-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/05/16  7-9
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/19  6-14
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/19  9-10
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/30  8-11
          UVSE - Kaposvári VK  2017/10/14  13-8
          Vasas SC - HVSC  2017/11/18  14-6
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/09/23  10-4
          DEBRECEN - BVSC-Zugló  2017/09/23  8-8
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2017/09/24  6-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2017/09/24  9-7
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/11/25  3-11
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/02  7-10
          Szolnoki Dózsa - FTC PQS Waterpolo  2017/12/02  13-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas - FTC Utánpótlás  2017/10/06  4-8
          UVSE - Szegedi VPS  2017/11/05  17-7
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-6
          Market-Vasas - Szegedi VPS  2017/12/03  11-8
          BVSC-Zugló - Market-Vasas  2017/12/10  13-11
          Market-Vasas - DVSE  2018/02/02  10-11
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/16  14-3
          Racionet Honvéd - KSI SE  2018/02/18  3-13
          KSI SE - AVUS  2018/02/25  18-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  5-17
          Oázis Ifi - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/15  20-8
          HKPSE - Kaposvári VK  2018/04/22  3-13
          HKPSE - Hírös Sport - KESI  2018/04/29  18-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas - FTC Utánpótlás  2017/10/06  6-15
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  15-5
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  17-3
          UVSE II. - HUVK SE II  2017/11/26  24-2
          Market-Vasas - Szegedi VPS  2017/12/03  7-6
          BVSC-Zugló - Market-Vasas  2017/12/10  11-5
          Market-Vasas - DVSE  2018/02/02  7-6
          UVSE I. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/16  16-2
          Racionet Honvéd - KSI SE  2018/02/18  9-14
          KSI SE - AVUS  2018/02/25  24-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-16
          Oázis SC Serdülő - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/15  10-12
          Honvéd KPS - Kaposvári VK  2018/04/22  3-14
          Honvéd KPS - Hírös Sport - KESI  2018/04/29  7-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas - FTC Utánpótlás  2017/10/06  5-12
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  21-10
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  21-5
          UVSE II. - HUVK SE II  2017/11/26  47-1
          Market-Vasas - Szegedi VPS  2017/12/03  14-13
          BVSC-Zugló - Market-Vasas  2017/12/10  15-8
          Market-Vasas - DVSE  2018/02/02  15-16
          UVSE I. - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/16  27-4
          Racionet Honvéd - KSI SE  2018/02/18  6-17
          KSI SE - AVUS  2018/02/25  15-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-14
          Komáromi VSE - Sportliget S.E.  2018/03/25  12-6
          Invictus SC - ASI DSE  2018/03/25  6-18
          FVSE II. - Aquaworm  2018/03/25  2-8
          BFSE - Balaton VK  2018/03/25  12-7
          Oázis SC Gyerek - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/15  10-14
          Honvéd KPS - Kaposvári VK  2018/04/22  5-7
          Honvéd KPS - Hírös Sport - KESI  2018/04/29  4-10
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC  2017/09/30  18-6
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás  2017/09/30  4-9
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Oázis SC  2018/04/21  9-7
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Sunday Boys  2017/09/24  17-6
          OSC Kft. - HETE  2017/09/24  3-6
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/05  7-7
          MAFC "112" - Komplex Póló Suli SE  2017/11/08  17-5
          MAFC "112" - UVSE  2018/01/23  9-7
          Jog-Ászok VSK - Komplex Póló Suli SE  2018/03/11  11-10
          MAFC A-Team - HETE  2018/03/11  6-6
          Komplex Póló Suli SE - Sportliget S.E.  2018/03/25  10-9
          Oázis SC - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/15  17-9
          RETR-O-SC Közhasznú - Kertészeti Egyetem A  2018/04/22  6-6
          BVSC Heavy Tools - Semmelweis VKS  2018/04/22  5-9
          Vidám Vízilovak VSC - RETR-O-SC Közhasznú   2018/04/29  11-7
          UVSE - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/03  8-17
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - HUVK SE  2017/09/03  7-5
          UVSE - BVSC  2017/09/03  14-10
          Cívis Póló VSE - Tatabányai Vízmű SE  2017/09/03  17-7
          Szegedi Vizipóló Sul - OSC VSE  2017/09/03  16-6
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - Új-Hullám SE  2018/04/21  10-2
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2018/05/19  6-8
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - BVSC  2018/01/24  3-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - Kaposvár Vízilabda K  2017/10/07  5-16
          YBL WPC - Szegedi VPS  2017/10/07  0-28
          Vidám Vízilovak Vízi - Hírös Sport Nonprofi  2017/10/07  6-11
          Százhalombatta - Oázis SC  2017/10/07  6-14
          Oázis SC - Vidám Vízilovak Vízi  2017/10/21  17-6
          Kópé UVSE - Százhalombatta  2017/10/21  20-2
          Hírös Sport Nonprofi - YBL WPC  2017/10/21  19-5
          Szegedi VPS - HUVK SE  2017/10/21  21-4
          Új-Hullám SE - Győri VSE  2017/11/18  1-20
          Komplex Póló Suli Sp - MVLC  2017/11/18  1-28
          Fehérvár Vízilabda S - Kistarcsa  2017/11/18  8-12
          UVSE I - OSC VSE  2017/12/02  12-11
          BVSC - KSI SE  2017/12/02  8-7
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Vasutas Spor  2017/12/02  10-7
          PSN Zrt. - ASI-Vasas  2017/12/02  9-13
          Aquaworm WP Göd - Sport és Szabadidő K  2018/01/20  3-6
          BVSC II. - Balaton VK  2018/01/20  4-4
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/01/20  6-4
          FTC Utánpótlás II. - Oxigén Úszó és Sport  2018/01/20  25-2
          HUVK SE - Oázis SC  2018/02/24  7-4
          Kópé UVSE - Győri VSE  2018/02/24  3-8
          AVUS - Kistarcsa  2018/02/24  18-7
          PSN Zrt. - MVLC  2018/02/24  9-5
          UVSE I - FTC Utánpótlás  2018/03/10  7-8
          Hírös Sport Nonprofi - BVSC  2018/03/10  6-14
          Szegedi VPS - KSI SE  2018/03/10  11-10
          Kaposvár Vízilabda K - OSC VSE  2018/03/10  5-10
          Vidám Vízilovak Vízi - Százhalombatta  2018/03/17  11-6
          BVSC II. - Fehérvár Vízilabda S  2018/03/17  7-5
          FTC Utánpótlás II. - Váci Vízilabda Sport  2018/03/17  12-4
          Balaton VK - YBL WPC  2018/03/17  7-6
          OSC VSE II. - Új-Hullám SE  2018/04/21  14-6
          Bókay - KSI - Komplex Póló Suli Sp  2018/06/09  5-0
          Oxigén Úszó és Sport - Honvéd-Érd  2018/06/09  3-18
          Aquaworm WP Göd - Új-Hullám SE  2018/06/09  8-8
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - FTC Utánpótlás II.  2017/09/16  13-0
          PSN Zrt. - Piranha-Kópé  2017/09/16  22-2
          Kaposvár Vízilabda K - Kanizsa Vízilabda Sp  2017/09/16  16-8
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE  2018/01/13  3-4
          Hírös Sport Nonprofi - BVSC  2018/01/13  7-8
          AVUS - KSI SE  2018/01/13  3-10
          UVSE - HUVK SE  2018/02/10  5-10
          BVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2018/02/10  14-3
          FTC Utánpótlás - PSN Zrt.  2018/02/10  10-6
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Legrand Szentes  2018/01/09  19-9
          Legrand Szentes - AVUS  2018/01/09  13-13
          AVUS - FTC  2018/01/09  7-15
          HKPS - Racionet Honvéd  2018/01/11  1-27
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2018/01/28  11-10
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Dunakanyar Waterpolo  2018/01/21  7-14
          1427 VSE - Kertészeti Egyetem A  2018/01/21  3-12
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2018/01/28  9-8
          Kertészeti Egyetem A - Vidám Vízilovak VSC  2018/01/28  10-6
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2018/02/11  12-17
          Vidám Vízilovak VSC - 1427 VSE  2018/02/11  15-11
       2017. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - BVSC  2017/08/27  8-7
          Hírös Sport Nonprofi - Vasas Sport Club  2017/08/27  11-9
          FTC Utánpótlás - Aquaworm WP Göd  2017/08/27  33-0
          BVSC - Hírös Sport Nonprofi  2017/08/27  15-7
          Vasas Sport Club - Aquaworm WP Göd  2017/08/27  31-1
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club 2005 - BFSE  2018/04/28  6-15
          Füred - VUA  2018/04/28  1-11
          BFSE - Velence Plus B  2018/04/28  18-6
          VUA - POLO Sport Club 2005  2018/04/28  8-4
          Velence Plus B - Füred  2018/04/28  4-0
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/10/15  4-12
          TVSE - Váci VSE  2017/10/15  17-1
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/15  13-8
          AVUS - Balaton VK  2017/10/15  11-5
          TVSE - Győri VSE  2017/10/15  16-6
          AVUS - Váci VSE  2017/10/15  6-4
          TVSE - Balaton VK  2017/11/12  15-5
          Győri VSE - AVUS  2017/11/12  4-10
          Balaton VK - Váci VSE  2017/11/12  3-8
          Soproni VSE - TVSE  2017/11/12  5-21
          Váci VSE - Győri VSE  2017/11/12  9-6
          AVUS - Soproni VSE  2017/11/12  15-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2017/10/21  12-7
          FTC - Racionet Honvéd  2017/10/25  31-4
          FTC - Tatabánya  2017/11/04  18-5
          BVSC-Zugló Diapolo - ZF-Eger  2017/11/08  16-6
          UVSE - ZF-Eger  2017/11/28  18-6
          UVSE Margitsziget - Racionet Honvéd  2017/12/06  13-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Racionet Honvéd  2017/12/13  25-7
          BVSC-Zugló Diapolo - FTC  2018/01/13  11-6
          Racionet Honvéd - FTC  2018/01/24  4-23
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/07  4-18
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/10  3-26
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2018/02/20  8-4
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2018/03/07  13-9
          BVSC-Zugló Diapolo - FTC  2018/04/25  11-8
          FTC - BVSC-Zugló Diapolo  2018/05/05  10-13
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/05/10  9-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE Margitsziget  2017/10/29  16-7
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet Honvéd  2017/10/29  23-7
          UVSE - FTC  2017/10/29  14-8
          UVSE Margitsziget - Racionet Honvéd  2017/10/29  6-9
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2017/10/29  10-9
          BVSC-Zugló Diapolo - SZTE T&N  2017/11/11  22-3
          UVSE - ZF-Eger  2017/11/12  12-7
       TippMix Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/22  16-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2017/11/26  13-6
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/10  13-5
          UVSE I. - UVSE II.  2018/03/12  18-3
          POLO Sport Club - Yordo Szentes  2018/04/29  9-17
          BVSC-Zugló - DFVE-YORDO  2018/05/13  10-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  8-7
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/11/26  6-4
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/10  14-7
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2018/03/18  12-5
          POLO Sport Club - Yordo Szentes  2018/04/29  6-11
          BVSC-Zugló - DFVE-YORDO  2018/05/13  16-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  11-6
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/10  10-3
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2018/03/18  15-4
          POLO Sport Club - Yordo Szentes  2018/04/29  2-11
          BVSC-Zugló - DFVE-YORDO  2018/05/13  14-3
  2016/2017
     Titkár 238
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE  2016/10/08  15-7
          MKB-Euroleasing-BVSC - EBP Tatabánya  2016/10/22  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2016/11/02  14-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2016/11/23  7-11
          MKB-Euroleasing-BVSC - FTC PQS Waterpolo  2017/01/21  6-6
          MKB-Euroleasing-BVSC - PannErgy-MVLC  2017/02/04  6-10
          FTC PQS Waterpolo - CONTITECH SZEGED  2017/02/22  10-10
          MKB-Euroleasing-BVSC - CONTITECH SZEGED  2017/02/25  13-9
          KSI SE - UVSE Kft.  2017/02/25  6-15
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/08  8-9
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          UVSE Kft. - KSI SE  2017/03/25  12-6
          Racionet H - Metalcom-Szentes  2017/03/29  14-6
          Racionet H - Kaposvári VK  2017/05/04  9-5
          MKB-Euroleasing-BVSC - PannErgy-MVLC  2017/05/06  8-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Kaposvári VK  2016/10/01  13-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kanizsa VSE  2016/10/08  12-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2016/10/15  10-6
          BVSC-Zugló - Békéscsaba  2016/10/22  11-12
          YBL WPC - MAFC"111"  2016/10/22  10-8
          Dunakanyar Waterpolo - Alfa SC - ESMTK  2016/11/12  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2016/11/19  4-13
          BVSC-Zugló - EKF SC  2016/12/03  10-9
          Racionet H - Alfa SC - ESMTK  2017/03/04  19-4
          Alfa SC - ESMTK - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/11  4-8
          BVSC-Zugló - SZVSC  2017/03/16  13-9
          MAFC"111" - Békéscsaba  2017/04/01  9-12
          NEPTUN VSC - Ceglédi VSE  2017/04/22  12-8
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2017/05/06  13-11
          ASI DSE - Ceglédi VSE  2017/05/13  13-15
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZUVTE - Tatabánya Vizmű SE  2017/05/27  7-6
          Vasas SC - EVSC  2017/05/27  15-8
          Tatabánya Vizmű SE - EVSC  2017/05/27  17-10
          Vasas SC - SZUVTE  2017/05/27  7-4
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-ZUgló - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/12/03  5-8
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - PSN Zrt.  2016/10/09  4-13
          FTC Vízilabda - ZF-Eger  2016/10/16  10-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Ceglédi VSE  2016/12/11  10-5
          Vasas SC Continental - TVSE  2017/02/05  14-10
          YBL WPC - PSN Zrt.  2017/02/12  7-9
          FTC Vízilabda - AVUS  2017/02/19  14-7
          Vasas SC Continental - Racionet H  2017/03/05  11-1
          Vasas Continental II - Ceglédi VSE  2017/03/12  7-13
          UVSE II. - Hírős Sport  2017/03/26  10-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/04/02  10-7
          BVSC-Zugló - Racionet H  2017/04/09  11-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - PSN Zrt.  2016/10/09  10-6
          FTC Vízilabda - ZF-Eger  2016/10/16  7-9
          UVSE II. - Kanizsa VSE  2016/10/30  13-7
          Oázis SC - AQUA SE  2016/10/30  22-8
          UVSE II. - Dunakanyar Waterpolo  2016/11/13  18-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - Ceglédi VSE  2016/12/11  16-5
          Vasas SC Continental - TVSE  2017/02/05  20-7
          YBL WPC - PSN Zrt.  2017/02/12  12-10
          FTC Vízilabda - AVUS  2017/02/19  13-5
          Vasas SC Continental - Racionet Honvéd  2017/03/05  12-9
          Vasas Continental II - Ceglédi VSE  2017/03/12  10-7
          Vasas Continental II - Váci VSE  2017/03/19  27-10
          UVSE II. - Hírős Sport  2017/03/26  18-6
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/04/02  5-9
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/04/09  13-14
          UVSE I. - DVSE  2017/06/10  14-6
          KSI SE - Vasas SC Continental  2017/06/10  8-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - PSN Zrt.  2016/10/09  17-9
          FTC Vízilabda - ZF-Eger  2016/10/16  21-2
          UVSE II. - Kanizsa VSE  2016/10/30  17-9
          Oázis SC - AQUA SE  2016/10/30  21-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Ceglédi VSE  2016/12/11  12-6
          Vasas SC Continental - TVSE  2017/02/05  16-9
          YBL WPC - PSN Zrt.  2017/02/12  12-4
          FTC Vízilabda - AVUS  2017/02/19  23-3
          Vasas SC Continental - Racionet Honvéd  2017/03/05  13-8
          Vasas Continental II - Ceglédi VSE  2017/03/12  11-9
          Vasas Continental II - Váci VSE  2017/03/19  11-7
          UVSE II. - Hírős Sport  2017/03/26  10-6
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/04/02  16-10
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/04/09  18-14
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - CSSV  2016/12/18  8-26
          Octopus - HVSC  2016/12/18  4-23
          SVSE - B.Sport  2016/12/18  7-15
          CSSV - Octopus  2016/12/18  10-4
          HVSC - SVSE  2016/12/18  12-5
          B.Sport - KVSE  2016/12/18  19-11
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cápa VK - KSI SE  2016/12/17  7-32
          Bókay - KSI - BVSC-Zugló  2016/12/17  1-30
          Komplex Póló Suli SE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/12/17  9-15
          Dunaújvárosi Főiskol - Vidám Vízilovak VSC  2016/12/17  4-13
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2017/03/04  4-9
          Bókay - KSI - Cápa VK  2017/03/04  0-13
          Komplex Póló Suli SE - JSMA  2017/03/04  11-7
          Dunaújvárosi Főiskol - Sportliget SE  2017/03/04  6-5
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2017/05/06  12-16
          OSC VSE - Honvéd Kölyök Polo S  2017/05/06  14-12
          KSI SE - HUVK SE  2017/05/06  16-5
          BVSC-Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2017/05/06  19-6
          KSI SE - OSC VSE  2017/06/14  16-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2016/12/10  8-13
          Új-Hullám SE - FTC Utánpótlás  2016/12/10  1-18
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2016/12/10  10-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - UVSE  2016/03/26  13-13
          Jog-Ászok VSK - BVSC  2016/10/02  11-13
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis 2  2016/10/02  9-8
          RETR-O-SC Közhasznú - YBL WPC  2016/10/02  15-3
          Oázis 2 - MAFC-BME  2016/10/09  7-11
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2016/11/06  18-10
          Oázis 2 - Bánki Vízisport Egye  2016/11/06  18-7
          Oázis 2 - HETE  2016/11/20  3-13
          Oázis SC - Jog-Ászok VSK  2016/11/20  10-11
          Csepeli VSE - Oázis SC  2016/11/27  7-29
          Bánki Vízisport Egye - Semmelweis VKS  2016/11/27  7-12
          OSC VSE - Komplex Póló Suli SE  2016/12/04  22-3
          Semmelweis VKS - Alfa SC Kispest  2016/12/04  4-5
          OSC VSE - Kertészeti Egyetem A  2017/03/05  11-5
          Ozorai-Faterpóló VSE - Jog-Ászok VSK  2017/03/12  11-11
          YBL WPC - Kertészeti Egyetem A  2017/03/19  11-2
          HETE - ELTE Vízilabda DSK  2017/03/26  9-8
          Csepeli VSE - Jog-Ászok VSK  2017/03/26  9-10
          HETE - Oázis 2  2017/04/09  15-4
          ELTE Vízilabda DSK - BVSC  2017/04/09  10-11
          Komplex Póló Suli SE - Jog-Ászok VSK  2017/04/09  6-10
          Octopus SE - Alfa SC Kispest  2017/04/13  13-9
          Alfa SC Kispest - UVSE  2017/05/11  9-8
          Octopus SE - Vidám Vízilovak VSC  2017/05/21  9-5
          Oázis 2 - Csepeli VSE  2017/05/27  11-9
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2017/06/24  12-13
          OSC VSE - Alfa SC Kispest  2017/06/24  8-6
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - MAFC Masters  2016/11/27  3-18
          Sportliget SE - Oázis SC  2017/03/23  9-14
          Sportliget SE - Vidám Vízilovak VSC  2017/03/28  7-15
          SZIE-Főnix - MAFC Masters  2017/04/01  0-5
          SZIE-Főnix - Sportliget SE  2017/04/27  6-25
          Vidám Vízilovak VSC - Sportliget SE  2017/06/06  14-9
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/15  10-12
       2016. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Makarska - HUVK SE  2016/09/03  
          Cívis Póló VSE - BVSC-Zugló  2016/09/03  5-15
          AVUS - UVSE I.  2016/09/03  6-18
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2016/09/03  5-0
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2016/09/04  5-0
          HUVK SE - UVSE I.  2016/09/04  10-16
          Aquaworm Kft - Vidám Vízilovak VSC  2016/09/04  0-5
          AVUS - Cívis Póló VSE  2016/09/04  6-9
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2016/09/04  5-4
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Váci Vízilabda SE  2016/11/05  21-2
          Cívis Póló VSE - Győri VSE  2016/11/05  18-8
          Új-Hullám SE Dorog - Városgazda Utánpótlá  2016/11/05  9-4
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/11/05  3-6
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2016/12/03  14-8
          Komplex Póló Suli SE - Budapesti Honvéd-Érd  2016/12/03  10-5
          Aquaworm Waterpolo G - ESMTK  2016/12/03  9-6
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2016/12/03  10-1
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - HUVK SE II.  2016/10/01  23-2
          Vidám Vízilovak Vízi - Danubius POLO  2016/10/01  28-2
          OSC VSE II. - UVSE II.  2016/10/15  5-11
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi Vasutas Spor  2016/10/15  13-12
          FTC Utánpótlás - Új-Hullám SE  2016/10/15  40-1
          Vidám Vízilovak Vízi - UVSE I.  2016/11/12  3-23
          BVSC-Zugló - Danubius POLO  2016/11/12  23-0
          HUVK SE II. - OSC VSE  2016/11/12  6-13
          OSC VSE - Kistarcsa  2017/02/18  12-4
          Ceglédi Vasutas Spor - HUVK SE II.  2017/02/18  6-10
          Kistarcsa - UVSE II.  2017/02/18  4-11
          HUVK SE II. - YBL WPC  2017/02/18  4-7
          UVSE II. - Ceglédi Vasutas Spor  2017/02/18  16-9
          YBL WPC - OSC VSE  2017/02/18  7-15
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2017/04/22  18-9
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2017/04/22  16-6
          Dunakanyar Waterpolo - KSI SE  2017/04/22  3-25
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - FTC Utánpótlás  2017/03/09  2-21
          KSI SE - AVUS  2017/03/09  26-1
          HUVK SE - UVSE  2017/03/18  4-14
          HUVK SE - UVSE  2017/03/18  4-14
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/03/18  9-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/03/18  9-6
          HUVK SE - AVUS  2017/03/18  10-3
          HUVK SE - AVUS  2017/03/18  10-3
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/05/27  9-9
          HUVK SE II. - Velencei-tavi UVE  2017/06/17  15-1
          Balaton VK - Angyalföldi Sportisk  2017/06/17  8-4
          Velencei-tavi UVE - Soproni VSE  2017/06/17  2-20
          Angyalföldi Sportisk - Bókay - KSI  2017/06/17  16-7
          Balaton VK - HUVK SE II.  2017/06/17  6-19
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kistarcsa - Aquaworm Waterpolo G  2016/10/01  26-1
          HUVK SE II. - PSN Zrt.  2016/10/01  1-36
          OSC VSE - Tatabányai Vízmű Spo  2016/10/29  8-3
          FTC Utánpótlás - Fehérvár Vízilabda S  2016/10/29  33-2
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2016/10/29  25-1
          OSC VSE - HUVK SE  2017/03/11  17-5
          HUVK SE II. - Hírös Sport Nonprofi  2017/03/11  2-15
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE  2017/03/11  5-12
          HUVK SE - Kaposvár Vízilabda K  2017/03/11  3-5
          Polo SC.VGA - Vidám Vízilovak Vízi  2017/04/08  3-17
          YBL WPC - Tatabányai Vízmű Spo  2017/04/08  2-11
          Kópé UVSE - Polo SC.VGA  2017/04/08  23-2
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2017/04/08  12-4
          Vidám Vízilovak Vízi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/04/08  3-14
          Kópé UVSE - FTC Utánpótlás II.  2017/04/08  9-1
          HUVK SE - HUVK SE II.  2017/04/18  22-0
          Kaposvár Vízilabda K - Oázis SC  2017/04/18  8-10
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2017/04/18  13-1
          Kaposvár Vízilabda K - HUVK SE II.  2017/04/18  22-0
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.  2017/04/29  10-5
          Kistarcsa - AVUS  2017/04/29  5-22
          Ceglédi Vasutas Spor - KSI SE  2017/04/29  5-8
          PSN Zrt. - FTC Utánpótlás  2017/04/29  3-20
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DVSE  2016/11/03  21-10
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/01/15  10-8
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2017/01/15  11-6
          MAFC "111" - Vidám Vízilovak VSC  2017/01/15  16-7
          Budaörsi UVVSE - Kertészeti Egyetem A  2017/01/22  7-10
          BVSC - Vidám Vízilovak ifi  2017/01/22  11-16
          Neptun VSC - Angyalföldi SI DSE  2017/01/22  9-9
          Honvéd Kölyök Polo S - RETR-O-SC Közhasznú   2017/02/12  5-10
          Vidám Vízilovak ifi - Budaörsi UVVSE  2017/02/12  12-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/12  15-9
          Vidám Vízilovak VSC - BVSC  2017/02/19  13-11
          Oázis SC - Vidám Vízilovak ifi  2017/02/19  11-7
       2016. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - UVSE I.  2016/09/10  7-19
          Cívis Póló VSE - BVSC-Zugló  2016/09/10  8-18
          UVSE I. - HUVK SE  2016/09/10  12-7
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - ZF-Eger  2017/01/28  14-4
          BVSC - Legrand Szentes  2017/01/28  16-7
          ZF-Eger - Legrand Szentes  2017/01/28  17-9
          UVSE I. - BVSC  2017/01/28  13-8
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - VUA  2017/03/31  9-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - ZF-Eger-EKE  2016/10/19  16-3
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE Kft.  2016/10/22  10-14
          UVSE - BVSC II.  2017/01/25  17-7
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE Kft.  2017/02/04  6-11
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2017/02/08  9-7
          Racionet H - Hungerit Szentes  2017/03/01  3-12
          BVSC-Zugló Diapolo - Racionet H  2017/03/07  18-6
          UVSE Kft. - Szegedi V. T&N SZTE  2017/03/22  10-8
          BVSC II. - UVSE  2017/04/01  6-18
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2017/04/01  15-14
          Racionet H - TVSE Vizilabda Kft  2017/04/19  11-7
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE Kft.  2017/04/21  5-8
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2017/04/25  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Szentes  2017/06/10  11-6
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvár VK - FTC Utánpótlás  2016/12/03  11-10
          III.kerületi TVE - Vidám Vízilovak VSC  2016/12/03  7-21
     Időmérő 16
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/02/01  7-9
          PannErgy-MVLC - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/05/10  11-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - BVSC-Zugló  2017/05/13  9-17
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis 2 - BVSC  2016/12/18  11-15
          YBL WPC - Budaörsi UVVSE  2016/12/18  19-5
          Budaörsi UVVSE - MAFC-BME  2017/02/26  8-13
          ELTE Vízilabda DSK - Komplex Póló Suli SE  2017/02/26  12-11
          Oázis 2 - 1427 VSE  2017/04/02  8-10
          MAFC-BME - Kertészeti Egyetem A  2017/04/02  6-8
          Ozorai-Faterpóló VSE - Komplex Póló Suli SE  2017/04/05  12-8
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "111" - Angyalföldi SI DSE  2017/02/19  8-12
          RETR-O-SC Közhasznú - Neptun VSC  2017/02/19  4-10
       2016. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Vasas Sport Club  2016/09/11  4-13
          Cívis Póló VSE - HUVK SE  2016/09/11  8-16
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2016/09/11  7-15
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/04/01  5-14
  2015/2016
     Időmérő 12
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - 1427 VSE  2015/09/27  14-9
          RETR-O-SC Közhasznú - YBL WPC  2015/11/08  8-7
          Oázis 2 - Komplex Póló Suli SE  2016/02/19  9-7
          RETR-O-SC Közhasznú - Faterpóló VSE  2016/03/06  10-9
          Komplex Póló Suli SE - MAFC-BME  2016/03/06  8-13
          Vidám Vízilovak VSC - RETR-O-SC Közhasznú   2016/05/22  5-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Sportliget SE  2016/06/18  11-9
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/06/18  14-6
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - HETE  2015/11/08  14-10
          Vidám Vízilovak VSC - BVSC-Zugló  2016/02/28  16-11
          HETE - Sunday Boys  2016/03/06  12-16
          YBL WPC - KVE  2016/05/22  5-0
     Titkár 273
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-PQS Waterpolo - PVSK  2015/09/26  15-12
          MVLC - BVSC-Zugló  2015/10/04  11-9
          A-HID OSC - Vasas  2015/10/07  16-7
          BVSC-Zugló - Szolnok  2015/10/10  8-12
          A-HID OSC - KSI SE  2015/11/04  14-3
          A-HID OSC - PVSK  2015/11/25  7-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2016/02/14  7-12
          BVSC-Zugló - Vasas  2016/04/23  15-17
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC - Budapesti Honvéd Spo  2015/11/22  10-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - EKF SC  2015/09/19  13-5
          Neptun VSC - HVSC  2015/10/03  13-7
          Neptun VSC - EKF SC  2015/11/07  15-12
          Neptun VSC - SZVSC  2015/11/14  19-11
          OSC VSE - MTK 1888 Vízilabda,   2015/11/21  10-9
          MAFC "110" - EKF SC  2015/12/05  11-6
          BVSC- Zugló - PVSK-PSN  2015/12/05  14-7
          UVSE Continental - Racionet H  2015/12/12  18-11
          BVSC- Zugló - YBL WPC  2016/05/07  0-5
          BVSC- Zugló - Csabai Csirkefogók V  2016/05/28  6-12
          MAFC "110" - Racionet H  2016/05/28  7-10
          ASI DSE - Csabai Csirkefogók V  2016/06/04  16-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízilabda   2015/10/11  20-7
          Kölyök Póló Suli - YBL Water Polo Club   2015/10/18  4-18
          UVSE Continental I. - Rossmann SZVPS  2015/10/21  15-5
          UVSE Continental II. - OSC Vízilabda Sporte  2015/10/22  5-13
          FTC Vízilabda - UVSE Continental I.  2015/11/22  9-11
          Kölyök Póló Suli - UVSE Continental II.  2015/12/06  8-12
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda  2015/12/13  15-9
          MVLC Miskolci Vízila - Csabai Csirkefogók V  2016/02/07  15-12
          Kölyök Póló Suli - Fehérvár Póló Sport   2016/02/14  4-9
          UVSE Continental II. - YBL Water Polo Club   2016/03/14  8-9
          OSC Vízilabda Sporte - Pécsi Sport Nonprofi  2016/03/14  8-12
          FTC Vízilabda - Rossmann SZVPS  2016/03/20  13-6
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  5-16
          Kölyök Póló Suli - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  7-19
          Vasas-Continental II - YBL Water Polo Club   2016/05/22  4-13
          Százhalombattai Vízi - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/22  8-10
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/29  10-19
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízilabda   2015/10/11  16-17
          Honvéd KPS - YBL Water Polo Club   2015/10/18  9-6
          UVSE Continental I. - Generali SZVPS  2015/10/21  19-5
          KSI SE - DVSE  2015/10/22  14-10
          UVSE Continental II. - OSC Vízilabda Sporte  2015/10/22  14-4
          FTC Vízilabda - UVSE Continental I.  2015/11/22  4-10
          Honvéd KPS - UVSE Continental II.  2015/12/06  5-7
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda   2015/12/13  11-8
          MVLC Miskolci Vízila - Csabai Csirkefogók V  2016/02/07  13-17
          Honvéd KPS - Fehérvár Póló Sport   2016/02/14  13-12
          UVSE Continental II. - YBL Water Polo Club   2016/03/14  5-3
          OSC Vízilabda Sporte - Pécsi Sport Nonprofi  2016/03/14  4-7
          FTC Vízilabda - Generali SZVPS  2016/03/20  15-7
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  9-12
          OSC Vízilabda Sporte - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/04/24  9-3
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  11-7
          Kanizsa Vízilabda Sp - YBL Water Polo Club   2016/05/22  11-10
          Százhalombattai Vízi - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/22  7-15
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/29  8-14
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Kaposvári Vízilabda   2015/10/11  23-1
          Honvéd KPS - YBL Water Polo Club   2015/10/18  3-22
          UVSE Continental I. - Szokody Academy SZVP  2015/10/21  16-7
          Oázis SC - Váci Vízilabda Sport  2015/10/22  10-8
          UVSE Continental II. - OSC Vízilabda Sporte  2015/10/22  12-6
          FTC Vízilabda - UVSE Continental I.  2015/11/22  9-12
          Honvéd KPS - UVSE Continental II.  2015/12/06  3-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - FTC Vízilabda   2015/12/13  12-8
          Honvéd KPS - Fehérvár Póló Sport   2016/02/14  5-17
          FTC Vízilabda - Szokody Academy SZVP  2016/03/20  12-5
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  18-6
          OSC Vízilabda Sporte - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/04/24  8-5
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  3-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - Sportliget SE  2015/10/18  13-13
          Sportliget SE - MAFC-BME  2015/11/01  13-7
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2015/11/01  11-9
          YBL WPC - ELTE Vízilabda DSK  2015/11/01  16-8
          1427 VSE - OSC VSE  2015/11/15  7-11
          Jog-Ászok VSK - OSC VSE  2015/11/29  13-20
          YBL WPC - Octopus SE  2015/12/06  8-8
          1427 VSE - Bánki Vízisport Egye  2015/12/06  9-3
          Bánki Vízisport Egye - UVSE Continental  2015/12/13  3-14
          Sportliget SE - Faterpóló VSE  2015/12/13  11-7
          ELTE Vízilabda DSK - Sportliget SE  2015/12/20  11-17
          Octopus SE - ELTE Vízilabda DSK  2016/02/21  17-9
          Octopus SE - RETR-O-SC Közhasznú   2016/03/10  8-8
          Faterpóló VSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/03/13  11-11
          Jog-Ászok VSK - UVSE Continental  2016/03/20  6-11
          RETR-O-SC Közhasznú - Semmelweis VKS  2016/03/20  16-7
          UVSE Continental - Oázis 2  2016/04/03  19-12
          Oázis SC - Faterpóló VSE  2016/04/08  15-10
          1427 VSE - Jog-Ászok VSK  2016/04/24  10-9
          Vidám Vízilovak VSC - YBL WPC  2016/04/24  8-8
          Sportliget SE - ELTE Vízilabda DSK  2016/04/24  12-8
          1427 VSE - MAFC-BME  2016/05/08  9-12
          Sportliget SE - Octopus SE  2016/05/08  11-11
          Vidám Vízilovak VSC - Faterpóló VSE  2016/05/29  18-8
          YBL WPC - Semmelweis VKS  2016/05/29  12-11
          ELTE Vízilabda DSK - Faterpóló VSE  2016/06/05  0-5
          Semmelweis VKS - RETR-O-SC Közhasznú   2016/06/05  6-10
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2016/06/17  12-5
          Vidám Vízilovak VSC - Sportliget SE  2016/06/17  7-6
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2015/09/26  7-13
          Uj-Hullám SE - Honvéd Kölyök Polo S  2015/09/26  0-5
          JSMA - Oázis SC  2015/09/26  2-27
          Komplex-Vasas - MTK Budapest  2016/02/13  7-27
          BVSC - Póló - Zugló - Dunaújvárosi Főiskol  2016/02/13  27-0
          OSC VSE - MTK Budapest  2016/02/13  6-13
          UVSE Continental - Dunaújvárosi Főiskol  2016/02/13  27-2
          Komplex-Vasas - BVSC - Póló - Zugló  2016/02/13  5-26
          OSC VSE - UVSE Continental  2016/02/13  8-19
          Uj-Hullám SE - JSMA  2016/03/24  8-8
          FTC Utánpótlás - Honvéd Kölyök Polo S  2016/03/24  7-7
          JSMA - Alfa SC Kispest  2016/03/24  14-2
          KSI SE - Oázis SC  2016/03/24  24-6
          Alfa SC Kispest - FTC Utánpótlás  2016/03/24  0-44
          Honvéd Kölyök Polo S - KSI SE  2016/03/24  9-19
          OSC VSE - Oázis SC  2016/05/14  17-9
          Honvéd Kölyök Polo S - MTK Budapest  2016/05/14  5-7
          UVSE Continental - FTC Utánpótlás  2016/05/28  9-5
          Komplex-Vasas - Uj-Hullám SE  2016/05/28  15-8
          Uj-Hullám SE - JSMA  2016/05/28  17-3
          Dunaújvárosi Főiskol - Komplex-Vasas  2016/05/28  5-13
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - BVSC-Zugló  2015/11/29  11-13
          YBL WPC - HETE  2015/12/06  15-7
          Vidám Vízilovak VSC - Budaörsi UVVSE  2015/12/13  18-7
          Budaörsi UVVSE - YBL WPC  2016/03/20  8-16
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - BVSC-Póló Zugló  2015/11/14  1-27
          Bókay-KSI - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/14  5-11
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2016/02/27  2-17
          Balaton Vízilabda Kl - KSI SE  2016/02/27  4-25
          OSC VSE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  2-8
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2016/02/27  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  20-9
          Oázis SC - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/27  18-4
          KSI SE - Oázis SC  2016/04/16  18-4
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/04/16  8-3
          Balaton Vízilabda Kl - Oázis SC  2016/04/16  8-12
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/04/16  11-19
          OSC VSE - Balaton Vízilabda Kl  2016/04/16  17-2
          BVSC-Póló Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2016/04/16  13-8
          Oázis SC - BVSC-Póló Zugló  2016/05/21  2-9
          OSC VSE - KSI SE  2016/05/21  2-14
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2016/05/21  9-8
          KSI SE - Balaton Vízilabda Kl  2016/05/21  29-1
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/05/21  6-3
          Vidám Vízilovak VSC - Balaton Vízilabda Kl  2016/05/21  14-8
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Vidám Vízilovak Vízi  2015/09/19  0-5
          Bókay - KSI - Dunaújvárosi Főiskol  2015/09/19  1-16
          Ceglédi Vasutas Spor - Aquaworm Kft  2015/09/19  36-0
          Domino Avus - Budapesti Honvéd Spo  2015/10/17  46-1
          Vasas Sport Club - Kaposvár Vízilabda K  2015/10/17  11-6
          OSC VSE - YBL WPC  2015/10/17  9-6
          BVSC-Póló Zugló II. - Százhalombatta  2015/10/17  3-22
          Százhalombatta - Domino Avus  2015/11/07  23-10
          Kaposvár Vízilabda K - OSC VSE  2015/11/07  5-15
          YBL WPC - BVSC-Póló Zugló II.  2015/11/07  10-5
          Budapesti Honvéd Spo - Százhalombatta  2015/12/05  1-40
          Domino Avus - YBL WPC  2015/12/05  
          BVSC-Póló Zugló II. - Kaposvár Vízilabda K  2015/12/05  3-14
          Új-Hullám SE - Aquaworm Kft  2015/12/12  21-2
          Dunaújvárosi Főiskol - YBL WPC  2016/04/02  2-15
          Vidám Vízilovak Vízi - Kaposvár Vízilabda K  2016/04/02  10-4
          Ceglédi Vasutas Spor - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/02  9-14
          Kaposvár Vízilabda K - Dunaújvárosi Főiskol  2016/04/02  17-6
          Tatabányai Vízmű Spo - Vidám Vízilovak Vízi  2016/04/02  8-8
          Kópé UVSE - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/02  7-14
          BVSC-Póló leány - Domino Avus  2016/04/09  2-8
          HUVK SE II. - Budapesti Honvéd Spo  2016/04/09  15-2
          Domino Avus - Bókay - KSI  2016/04/09  9-9
          BVSC-Póló Zugló II. - BVSC-Póló leány  2016/04/09  8-3
          Budapesti Honvéd Spo - Bókay - KSI  2016/05/14  0-29
          Aquaworm Kft - BVSC-Póló leány  2016/05/14  4-13
          Domino Avus - HUVK SE II.  2016/05/14  15-9
          BVSC-Póló Zugló II. - Új-Hullám SE  2016/05/14  7-5
          Budapesti Honvéd Spo - Domino Avus  2016/06/04  1-31
          BVSC-Póló Zugló II. - HUVK SE II.  2016/06/04  9-6
          BVSC-Póló leány - Bókay - KSI  2016/06/04  5-9
          Új-Hullám SE - Budapesti Honvéd Spo  2016/06/04  7-5
          BVSC-Póló Zugló - UVSE Continental  2016/06/12  12-7
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2016/06/12  15-4
          OSC VSE - Százhalombatta  2016/06/12  15-18
          HUVK SE - BVSC-Póló Zugló  2016/06/12  10-13
          Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás  2016/06/12  4-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvár Vízilabda K - Budafóka XXII. ker.   2015/09/12  6-5
          OSC VSE - Mentalfitol SZVPS  2015/09/12  3-10
          KSI SE - UVSE Continental I.  2015/10/10  16-12
          Domino Avus - Honvéd UVKSE  2015/10/10  6-13
          ASI-Vasas I. - BVSC-Póló Zugló  2015/10/10  4-7
          Hírös Sport Nonprofi - FTC Utánpótlás  2015/10/10  5-13
          Honvéd UVKSE - ASI-Vasas I.  2015/10/22  4-6
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2015/10/26  7-18
          BVSC-Póló Zugló - Hírös Sport Nonprofi  2015/10/26  15-4
          UVSE Continental I. - Domino Avus  2015/10/26  24-3
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2015/10/31  17-9
          Hírös Sport Nonprofi - Honvéd UVKSE  2015/10/31  11-17
          BVSC-Póló Zugló - UVSE Continental I.  2015/11/14  6-12
          Budafóka XXII. ker. - SZENTENDREI KÓPÉ  2015/12/12  5-6
          Százhalombatta - OSC VSE  2015/12/12  5-15
          Mentalfitol SZVPS - Oázis SC  2015/12/12  18-6
          Kaposvár Vízilabda K - Dunaújvárosi Főiskol  2015/12/12  10-10
          OSC VSE II. - Százhalombatta  2016/02/28  2-16
          Bókay - KSI - UVSE Continental II.  2016/02/28  8-14
          UVSE Continental II. - Balaton VK  2016/02/28  5-0
          Százhalombatta - Budafóka XXII. ker.   2016/02/28  17-14
          UVSE Continental I. - ASI-Vasas I.  2016/03/12  13-8
          Oázis SC - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/03/12  9-6
          ASI-Vasas I. - KSI SE  2016/03/12  2-14
          Mentalfitol SZVPS - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/03/12  20-13
          BVSC-Póló Zugló - Oázis SC  2016/03/12  19-4
          KSI SE - Mentalfitol SZVPS  2016/03/12  22-3
          SZENTENDREI KÓPÉ - BVSC-Póló Zugló  2016/05/07  11-21
          Mentalfitol SZVPS - FTC Utánpótlás  2016/05/07  7-9
          Oázis SC - ASI-Vasas I.  2016/05/07  4-7
          KSI SE - UVSE Continental I.  2016/05/07  13-7
          Oázis SC - Mentalfitol SZVPS  2016/05/13  9-21
          Mentalfitol SZVPS - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/05/13  15-5
          Kaposvár Vízilabda K - OSC VSE II.  2016/06/11  15-4
          Balaton VK - Bókay - KSI  2016/06/11  4-5
          Budafóka XXII. ker. - Kaposvár Vízilabda K  2016/06/11  8-7
          Százhalombatta - ASI-Vasas II.  2016/06/11  16-11
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis Sport Club  2015/11/18  24-7
          OSC Vízilabda Sporte - BVSC- Zugló  2015/11/18  8-12
          Oázis Sport Club - BVSC- Zugló  2015/11/18  7-24
          Pécsi Sport Nonprofi - UVSE Continental  2015/11/26  15-17
          Kaposvári Vízilabda - AVUS  2015/11/26  12-14
          UVSE Continental - Kaposvári Vízilabda   2015/11/26  23-11
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé ÚVSE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/06  6-13
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2016/02/06  13-6
          KSI SE - Tatabányai Vízmű Spo  2016/02/06  5-9
          Cívis Póló VSE - Hírös Sport Nonprofi  2016/02/06  5-12
          Vodafone Pólósuli - KSI SE II.  2016/02/20  5-8
          ASI-MSA - Hírös Sport Nonprofi  2016/02/20  9-7
          Vidám Vízilovak Vízi - FVSE  2016/02/20  7-12
          Sport és Szabadidő K - Vodafone Pólósuli  2016/02/20  8-13
          Hírös Sport Nonprofi - Vidám Vízilovak Vízi  2016/02/20  6-12
          FVSE - Sport és Szabadidő K  2016/02/20  18-13
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2016/03/29  8-3
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/03/29  12-2
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2016/03/29  4-13
          BVSC-Póló Zugló - Hírös Sport Nonprofi  2016/03/29  6-11
          HUVK SE - Domino Avus  2016/04/15  9-2
          Domino Avus - UVSE Continental  2016/04/15  6-9
          Százhalombatta - YBL WPC  2016/04/23  10-5
          Domino Avus - Budafóka XXII. ker.   2016/04/23  10-5
          Kaposvár Vízilabda K - HUVK SE  2016/04/23  0-18
          Újszilvás KSE - Százhalombatta  2016/04/23  8-16
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - Vidám Vízilovak VSC  2016/01/10  14-9
          Oázis SC - Kertészeti Egyetem A  2016/01/10  11-6
          Kertészeti Egyetem A - BVSC  2016/01/17  19-12
          Neptun VSC - Oázis SC  2016/01/17  16-8
          Budaörsi UVVSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/01/23  5-0
          ASI DSE - Sportliget SE  2016/01/23  12-8
          Oázis SC - BVSC  2016/01/31  23-10
          Sportliget SE - Budaörsi UVVSE  2016/01/31  12-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/10/03  16-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - TVSE Vízilabda Kft.  2015/10/03  11-1
          UVSE Vízilabda Kft. - SZNVE  2015/10/21  16-6
          BVSC- Zugló - UVSE Vízilabda Kft.  2015/10/31  6-9
          BVSC- Zugló - SZNVE  2015/11/18  15-7
          ZF-Eger-EKF - SZNVE  2016/05/07  13-11
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - SZNVE  2015/10/11  27-6
          POLO SC - ZF-Eger  2016/04/10  23-10
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - KESI  2016/04/17  15-3
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - SZNVE  2015/10/11  26-5
          POLO SC - ZF-Eger  2016/04/10  15-4
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - KESI  2016/04/17  16-7
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - SZNVE  2015/10/11  28-3
          POLO SC - ZF-Eger  2016/04/10  20-6
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - KESI  2016/04/17  11-5
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda SE - Kaposvár VK  2015/11/08  10-5
          OSC VSE - Kaposvár VK  2016/03/05  26-2
          FTC leány - III.kerületi TVE  2016/03/05  10-14
          FTC leány - III.kerületi TVE  2016/03/05  10-14
          OSC VSE - FTC leány  2016/03/25  18-3
          OSC VSE - FTC leány  2016/03/25  18-3
          Váci Vízilabda SE - OSC VSE  2016/04/30  0-5
          Kaposvár VK - FTC leány  2016/04/30  12-7
          Kaposvár VK - FTC leány  2016/04/30  12-7
  2014/2015
     Időmérő 8
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HÍD OSC - Vasas Plaket  2015/03/14  10-3
          FTC - RACIONET Honvéd  2015/03/18  3-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - PVSK-PSN  2015/03/07  15-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai - A-Híd OSC   2015/04/12  6-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - Vidám Vízilovak   2015/04/12  10-11
          HETE - MAFC-BME  2015/04/12  5-9
          ELTE Vízilabda D - OSC felnőtt  2015/04/19  7-11
          Komplex Póló Sul - Semmelweis VKS  2015/04/19  7-12
     Titkár 231
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Hunguest H. - Vasas Plaket  2014/10/08  10-11
          FTC - A-HÍD OSC   2014/10/22  7-13
          A-HÍD OSC - DVSE  2014/10/25  16-6
          RACIONET Honvéd - Kaposvári VK  2014/11/05  6-5
          RACIONET Honvéd - Szolnok  2014/11/22  5-14
          A-HÍD OSC - Valdor Szentes  2014/11/25  25-13
          UVSE-Hunguest H. - Kaposvári VK  2014/12/13  6-5
          UVSE-Hunguest H. - FTC   2014/12/20  11-12
          UVSE-Hunguest H. - Valdor Szentes  2015/01/17  6-10
          Vasas Plaket - UVSE-Hunguest H.  2015/01/24  10-9
          UVSE-Hunguest H. - Tiszavirág Szeged  2015/02/04  12-15
          BVSC Wáberer - Vasas Plaket  2015/02/07  11-10
          FTC - KSI SE  2015/02/25  15-7
          KSI SE - A-HÍD OSC   2015/02/28  10-13
          FTC - PVSK-MECSEK F.  2015/02/28  10-9
          KSI SE - RACIONET Honvéd  2015/03/14  6-5
          A-HÍD OSC - Kaposvári VK  2015/03/21  11-10
          UVSE-Hunguest H. - Valdor Szentes  2015/05/06  8-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVKSE - KESI  2014/09/27  13-4
          Angyalföldi Spor - EKF SC  2014/09/27  7-8
          UVSE - Honvéd UVKSE  2014/10/11  7-13
          YBL Water Polo C - Békéscsaba  2014/10/11  10-9
          MAFC - MVLC Miskolci Ví  2014/11/08  4-17
          YBL Water Polo C - Szolnok  2015/02/14  12-11
          Honvéd UVKSE - UVSE   2015/02/21  13-6
          Honvéd UVKSE - BVSC- Zugló  2015/04/11  9-10
          Tiszavirág SZVPS - MAFC  2015/05/09  13-9
          SZTE EHÖK Sport - MAFC  2015/05/09  16-16
          Honvéd UVKSE - YBL Water Polo C  2015/06/06  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC Miskolci Ví - Lamantinok  2014/11/29  17-8
          GyAVC - Szolnok 2  2014/11/29  12-15
          Kertészeti Egyet - EVSC  2014/11/29  6-5
          Szolnok 2 - MVLC Miskolci Ví  2014/11/29  0-5
          Lamantinok - Kertészeti Egyet  2014/11/29  6-8
          EVSC - GyAVC  2014/11/29  15-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - FTC Vízilabda Ut  2014/09/21  8-7
          Vasas Sport Club - Szentes  2014/10/12  7-12
          BVSC- Zugló - KSI SE  2014/10/22  13-7
          A-Híd OSC - Kaposvári Vízila  2014/11/02  8-12
          YBL Water Polo C - Fehérvár Póló Sp  2014/11/16  5-14
          A-Híd OSC - Százhalombattai   2014/12/07  15-8
          YBL Water Polo C - UVSE II.  2014/12/07  2-21
          HKPS - YBL Water Polo C  2015/02/08  10-6
          MTK 1888 Vízilab - MVLC   2015/03/22  12-7
          UVSE II. - HKPS  2015/03/29  20-5
          HKPS - Százhalombattai   2015/04/07  5-19
          KSI SE - ZF-Eger  2015/04/17  6-7
          KSI SE - Budapesti Honvéd  2015/04/26  10-9
          Vasas Sport Club - Pécsi Sport Nonp  2015/04/26  14-8
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2015/04/27  7-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - FTC Vízilabda Ut  2014/09/21  16-11
          Vasas Sport Club - Szentes  2014/10/12  11-8
          BVSC- Zugló - KSI SE  2014/10/22  4-12
          A-Híd OSC - Kaposvári Vízila  2014/11/02  11-7
          YBL Water Polo C - Fehérvár Póló Sp  2014/11/16  3-10
          YBL Water Polo C - UVSE II.  2014/12/07  4-7
          HKPS - YBL Water Polo C  2015/02/08  9-6
          MTK 1888 Vízilab - MVLC   2015/03/22  23-5
          UVSE II. - HKPS  2015/03/29  14-4
          KSI SE - ZF-Eger  2015/04/17  9-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - FTC Vízilabda Ut  2014/09/21  12-9
          Vasas Sport Club - Szentes  2014/10/12  18-19
          BVSC-PÓLÓ - KSI SE  2014/10/22  8-5
          Oázis Sport Club - Kaposvári Vízila  2014/11/02  9-25
          YBL Water Polo C - Fehérvár Póló Sp  2014/11/16  10-7
          Oázis Sport Club - Százhalombattai   2014/12/07  5-18
          YBL Water Polo C - UVSE II.  2014/12/07  16-19
          HKPS - YBL Water Polo C  2015/02/08  5-19
          MTK 1888 Vízilab - MVLC Miskolci Ví  2015/03/22  18-6
          UVSE II. - HKPS  2015/03/29  16-5
          HKPS - Százhalombattai   2015/04/07  7-17
          HKPS - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2015/04/12  7-9
          Százhalombattai - Oázis Sport Club  2015/04/12  16-6
          KSI SE - ZF-Eger  2015/04/17  13-9
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Oázis Sport Club  2015/05/17  25-8
          Százhalombattai Vízi - FTC Vízilabda Utánpó  2015/06/14  8-9
          Kaposvári Vízilabda - Vasas Sport Club  2015/06/14  9-3
          Százhalombattai Vízi - Szentesi Vízilabda K  2015/06/14  8-16
          Vasas Sport Club - Cívis Póló Vízilabda  2015/06/14  7-14
          Százhalombattai Vízi - Vasas Sport Club  2015/06/14  14-8
          Szentesi Vízilabda K - Cívis Póló Vízilabda  2015/06/14  7-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Semmelweis VKS - 1427 VSE  2014/09/14  9-6
          Bánki VSE - BVSC Tipo-HeavyT  2014/09/21  9-17
          Bánki SundayBoys - Octopus SE  2014/09/21  11-17
          Semmelweis VKS - Bánki SundayBoys  2014/10/12  9-4
          Bánki VSE - ELTE Vízilabda D  2014/10/19  4-15
          Bánki SundayBoys - 1427 VSE  2014/10/19  6-8
          Bánki SundayBoys - HETE  2014/11/09  5-7
          Faterpóló VSE - Bánki VSE  2015/03/08  16-8
          Komplex Póló Sul - RETR-O-SC Közhas  2015/03/08  9-14
          Oázis SC - HETE  2015/03/29  6-4
          Oázis SC - Octopus SE  2015/04/01  15-10
          RETR-O-SC Közhas - Sportliget SE  2015/06/06  9-6
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Uj-Hullám SE - KSI SE  2014/11/22  5-16
          Oázis SC - UVSE  2014/11/22  6-11
          Sportliget SE - Vasas Sport Club  2014/11/22  4-32
          Komplex Póló SE - BVSC-Póló  2015/04/25  6-12
          Bókay - KSI - FTC Utánpótlás  2015/04/25  10-4
          Százhalombatta - OSC Serdülő  2015/04/25  10-3
          Bókay - KSI - Dunaújvárosi Fői  2015/05/23  5-0
          Sportliget SE - Uj-Hullám SE  2015/05/23  5-18
          FTC Utánpótlás - Bókay - KSI  2015/05/23  15-10
          Dunaújvárosi Fői - Uj-Hullám SE  2015/05/23  4-14
          Sportliget SE - FTC Utánpótlás  2015/05/23  6-19
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2014/10/11  7-5
          KSI SE - JSMA  2014/10/11  5-0
          BVSC-Póló - Váci Vízilabda S  2014/10/11  31-5
          Új-Hullám SE - Vasas Sport Club  2014/10/11  4-11
          JSMA - BVSC-Póló  2014/12/19  4-25
       Szívós István Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC gyermek - Vidám Vízilovak   2015/04/18  4-3
          B. Sport - BVSC-Póló  2015/04/18  4-17
          Vidám Vízilovak - KSI SE  2015/04/18  5-18
          Honvéd Utánpótlá - B. Sport  2015/04/18  13-9
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Utánpótlá - Százhalombatta  2014/09/20  8-13
          UVSE - Új-Hullám SE  2014/09/20  35-1
          OSC VSE - Komplex Póló SE  2014/09/20  7-4
          Cívis Póló VSE - Kópé Utánpótlás   2014/09/20  14-5
          Sportliget Sport - Angyalföldi Spor  2014/10/18  5-0
          Oázis SC - YBL WPC  2014/10/18  10-12
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló  2014/10/18  9-19
          Vasas Sport Club - UVSE II.  2014/10/18  13-10
          UVSE II. - YBL WPC  2014/12/13  9-8
          Angyalföldi Spor - Vasas Sport Club  2014/12/13  1-31
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2014/12/13  11-11
          BVSC-Póló - Angyalföldi Spor  2014/12/13  26-1
          UVSE II. - Sportliget Sport  2015/03/28  23-5
          YBL WPC - Kópé Utánpótlás   2015/03/28  8-11
          OSC VSE - Komplex Póló SE  2015/03/28  11-7
          Angyalföldi Spor - Sportliget Sport  2015/03/28  12-5
          Sportliget Sport - YBL WPC  2015/05/16  2-25
          Kópé Utánpótlás - Komplex Póló SE  2015/05/16  26-2
          Új-Hullám SE - OSC VSE  2015/05/16  1-19
          Angyalföldi Spor - UVSE II.  2015/05/16  4-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - FTC Utánpótlás  2014/10/31  1-23
          Diadal SE - Tatabányai Vízmű  2014/10/31  0-24
          Balaton VK - Domino Avus  2014/10/31  1-51
          Tatabányai Vízmű - MVLC  2014/10/31  24-1
          Domino Avus - Diadal SE  2014/10/31  32-3
          Budafóka XXII. k - Balaton VK  2014/10/31  16-8
          OSC gy - Százhalombatta  2014/11/02  7-18
          Vasas Sport Club - Hírös Sport Nonp  2014/11/02  6-14
          YBL WPC - Vidám Vízilovak  2015/02/14  4-6
          Váci Vízilabda S - UVSE  2015/02/14  0-5
          Kaposvár Vízilab - Vidám Vízilovak  2015/02/28  8-13
          Balaton VK - Angyalföldi Spor  2015/02/28  3-23
          Vidám Vízilovak - Budafóka XXII. k  2015/02/28  19-4
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2015/05/10  6-21
          Honvéd Utánpótlá - Kópé Utánpótlás   2015/05/10  7-9
          Hírös Sport Nonp - BVSC-Póló  2015/05/10  11-15
          UVSE - FTC Utánpótlás  2015/05/10  12-5
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - KESI  2014/11/10  21-9
          A-HÍD OSC - Szolnok  2014/11/17  23-13
          MVLC - UVSE Vízilabda S  2014/12/17  16-11
          FTC Waterpolo - Tiszavirág SZVPS  2014/12/17  14-11
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vodafone Pólósul - OSC VSE  2014/10/30  15-2
          Fehérvár Póló Sp - Budafóka XXII. k  2014/10/30  8-10
          KESI I. - Kaposvár VK I.  2014/10/30  6-3
          Hegyvidék SE - Bókay - KSI  2014/11/08  14-1
          Honvéd Utánp. I. - Domino Avus  2014/11/08  6-7
          Oázis SC - Kaposvár VK II.  2014/11/08  25-2
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2014/11/08  9-9
          Bókay - KSI - Oázis SC  2014/11/15  2-17
          Domino Avus - Hegyvidék SE  2014/11/15  12-7
          Honvéd Utánp. I. - Oázis SC  2014/11/15  8-5
          Tatabányai Vízmű - Hegyvidék SE  2014/11/15  18-4
          KESI I. - OSC VSE  2014/11/23  13-4
          Diadal SE - Fehérvár Póló Sp  2014/11/23  10-5
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2014/11/23  4-9
          Fehérvár Póló Sp - KESI I.  2014/11/23  4-15
          Diadal SE - Vodafone Pólósul  2014/11/24  6-11
          Diadal SE - OSC VSE  2014/11/24  13-4
          Kópé ÚVSE - Honvéd Utánp.II.  2015/02/07  17-7
          Újszilvás KSE - KESI II.  2015/02/07  20-0
          Kópé ÚVSE - Oázis SC  2015/02/21  4-9
          Budafóka XXII. k - OSC VSE  2015/02/21  5-10
          Vidám Vízilovak - Oázis SC  2015/02/21  8-11
          Budafóka XXII. k - Kópé ÚVSE  2015/02/21  6-10
          Vodafone Pólósul - Honvéd Utánp. I.  2015/02/22  8-9
          KSI SE - Tatabányai Vízmű  2015/02/22  19-7
          Újszilvás KSE - BVSC-Póló  2015/02/22  7-9
          FTC Utánpótlás - KESI I.  2015/02/22  11-3
          Vodafone Pólósul - Újszilvás KSE  2015/03/08  3-7
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2015/03/08  9-4
          BVSC-Póló - KESI I.  2015/03/08  13-3
          UVSE - Vodafone Pólósul  2015/03/08  14-1
          Vidám Vízilovak - Kópé ÚVSE  2015/05/30  11-8
          OSC VSE - Oázis SC  2015/05/30  4-12
          Kaposvár VK I. - Vidám Vízilovak   2015/05/30  10-13
          Budafóka XXII. k - Domino Avus  2015/05/30  5-11
          Tatabányai Vízmű - Vodafone Pólósul  2015/06/07  10-6
          KESI I. - KSI SE  2015/06/07  1-16
          Újszilvás KSE - Tatabányai Vízmű  2015/06/07  10-14
          FTC Utánpótlás - Vodafone Pólósul  2015/06/07  9-2
          KSI SE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/07  11-5
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - A-Híd OSC   2015/05/17  22-2
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - A-Híd OSC   2015/05/17  14-6
          KESI - HKPS  2015/05/31  13-8
          Csabai Csirkefogók V - KESI  2015/05/31  6-5
          HKPS - Csabai Csirkefogók V  2015/05/31  12-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - ZF-Eger-EKF  2014/10/18  5-21
          BVSC- Zugló - UVSE-Centrál  2014/11/08  7-8
          KÓPÉ ÚVSE - BVSC- Zugló  2014/11/18  2-28
          UVSE-Centrál - KÓPÉ ÚVSE  2014/12/20  31-1
          UVSE-Centrál - ZF-Eger-EKF  2015/01/31  13-6
          BVSC- Zugló - Hungerit Szentes  2015/02/07  6-13
          KÓPÉ ÚVSE - ASI DSE  2015/02/11  15-7
          Dunaújvárosi Fői - SZNVE  2015/03/31  12-7
          UVSE-Centrál - Hungerit Szentes  2015/05/11  18-17
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - HVSC  2014/10/04  15-5
          ASI DSE - BVSC- Zugló  2014/10/04  4-12
          DSC-SI - HVSC  2014/10/04  17-8
          Bánki VSE - ASI DSE  2014/10/04  6-11
          BVSC- Zugló - DSC-SI  2014/10/04  14-3
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - SZNVE  2014/10/05  21-1
          ASI DSE - H POLO  2014/10/05  5-26
          BVSC-PÓLÓ - ASI DSE  2015/01/11  28-5
          UVSE II. - BVSC-PÓLÓ  2015/02/18  1-21
          UVSE - ZF-Eger  2015/03/29  13-5
          UVSE II. - Szentes  2015/03/29  4-13
          BVSC-PÓLÓ - Szentes  2015/04/01  8-7
          UVSE II. - DFVE  2015/05/07  6-21
          UVSE - DFVE  2015/05/07  15-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - Fehérvár Póló Sp  2015/01/11  23-9
          UVSE - ZF-Eger  2015/03/29  23-3
          BVSC-PÓLÓ - Szentes  2015/04/01  6-14
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - ZF-Eger  2014/10/18  21-6
          H POLO - BVSC-PÓLÓ  2014/11/18  34-3
          Angyalföldi Spor - Győri Vízisport   2015/02/14  5-11
          Tatabányai Vízmű - UVSE   2015/03/21  7-15
          H POLO - Fehérvár Póló Sp  2015/05/02  30-7
          H POLO - ZF-Eger  2015/05/13  19-6
  2013/2014
     Titkár 183
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LACTIV-Vasas - YBL Waterpolo C  2013/11/08  14-5
          BVSC- Zugló - OSC-ÚJBUDA  2013/11/23  9-7
          Széchenyi B.-FTC - Debrecen  2013/12/07  7-9
          RACIONET HONVÉD - Kaposvári VK  2014/01/18  14-9
          YBL Waterpolo C - OSC-ÚJBUDA  2014/01/25  6-17
          OSC-ÚJBUDA - Kaposvári VK  2014/02/01  7-9
          YBL Waterpolo C - BVSC- Zugló  2014/02/22  6-19
          RACIONET HONVÉD - Szolnoki Dózsa  2014/02/28  8-9
          KSI SE - PVSK-Füszért  2014/03/08  8-8
          LACTIV-Vasas - RACIONET HONVÉD  2014/03/08  4-11
          RACIONET HONVÉD - ZF-Eger  2014/03/11  5-8
          Széchenyi B.-FTC - RACIONET HONVÉD  2014/03/22  8-10
          OSC-ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2014/03/29  12-15
          BVSC- Zugló - Széchenyi B.-FTC  2014/04/11  9-5
          RACIONET HONVÉD - Szolnoki Dózsa  2014/04/23  5-10
          KSI SE - OSC-ÚJBUDA  2014/05/13  12-4
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - PVSK-PSN  2014/03/14  10-8
          UVSE - Szegedi Vizipóló  2014/04/02  23-2
          Neptun VSC - UVSE  2014/04/09  8-20
          BVSC- Zugló - Honvéd Utánpótlá  2014/05/15  12-10
          Neptun VSC - MVLC  2014/06/07  13-11
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EVSC - KEAC  2013/11/30  4-2
          GyAVC - Lamantinok  2013/11/30  2-18
          MVSI - Váci Vízilabda S  2013/11/30  13-6
          Lamantinok - KEAC  2014/04/05  6-10
          GyAVC - MVSI  2014/04/05  5-10
          Váci Vízilabda S - EVSC  2014/04/05  9-20
          MVSI - KEAC  2014/04/05  7-8
          EVSC - Lamantinok  2014/04/05  15-7
          GyAVC - Váci Vízilabda S  2014/04/05  13-15
          SZUVTE BT - Fehérvár Póló Sp  2014/05/17  8-7
          KSI SE - KEAC  2014/05/17  7-12
          KEAC - Fehérvár Póló Sp  2014/05/17  12-3
          SZUVTE BT - KSI SE  2014/05/17  11-11
          UVSE - Vadász Vízilabda  2014/05/31  5-0
          MVSI - SZVTK  2014/05/31  0-5
          Vadász Vízilabda - SZVTK  2014/05/31  0-5
          UVSE - SZVTK  2014/05/31  20-10
          MVSI - UVSE  2014/05/31  0-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - RACIONET HONVÉD  2013/10/22  6-8
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Kölyök Póló Suli  2013/10/27  21-13
          RACIONET HONVÉD - Szentes  2013/11/03  7-9
          KSI SE - BVSC- Zugló  2013/11/17  14-4
          Vasas - Szegedi Vizipóló  2014/02/23  11-6
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/03/02  9-3
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2014/03/23  14-11
          KSI SE - Szentes  2014/04/09  17-8
          UVSE - ZF-Eger  2014/04/12  8-6
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2014/04/24  4-9
          MTK 1888 Vízilab - UVSE II.  2014/04/24  8-7
          KESI - Aligátor Vízilab  2014/06/01  6-9
          MTK 1888 Vízilab - MVSI  2014/06/01  11-9
          Aligátor Vízilab - MVSI  2014/06/01  11-12
          KESI - MTK 1888 Vízilab  2014/06/01  9-14
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Honvéd-Up. VKSE  2013/10/22  4-10
          Honvéd-Up. VKSE - Szentes  2013/11/03  10-9
          KSI SE - BVSC- Zugló  2013/11/17  7-7
          Vasas - UVSE  2014/02/23  10-13
          Honvéd-Up. VKSE - Vasas  2014/03/02  11-13
          FTC Vízilabda Ut - Debreceni Cívis   2014/03/22  11-6
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2014/03/23  7-6
          KSI SE - Szentes  2014/04/09  12-14
          MTK 1888 Vízilab - UVSE II.  2014/04/24  9-15
          KSI SE - PSN Zrt.  2014/05/28  9-10
          Vasas - Honvéd-Up. VKSE  2014/06/04  10-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Honvéd-Up. VKSE  2013/10/22  17-3
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Kölyök Póló Suli  2013/10/27  12-6
          Honvéd-Up. VKSE - Szentes  2013/11/03  10-7
          KSI SE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/11/17  6-17
          Vasas - UVSE  2014/02/23  13-9
          Honvéd-Up. VKSE - FTC Vízilabda Ut  2014/03/02  7-9
          UVSE II. - SZVSE  2014/03/09  8-11
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2014/03/23  13-8
          KSI SE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/04/16  8-14
          MTK 1888 Vízilab - UVSE II.  2014/04/24  14-7
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427Vízilabda SE - OSC felnőtt  2013/10/13  8-12
          Hegyvidék-YBL - Sportliget SE  2013/10/13  15-6
          MTK 1888 - Budaörsi ÚVVSE  2013/10/20  16-8
          OSC felnőtt - Bókay  2013/10/20  17-6
          Oázis SC - HETE  2013/11/10  15-6
          1427Vízilabda SE - MTK 1888  2013/11/17  8-10
          Sunday Boys - Oázis SC  2014/03/02  5-17
          OSC felnőtt - Semmelweis VKS  2014/03/16  6-7
          1427Vízilabda SE - Budaörsi ÚVVSE  2014/03/30  7-11
          Sunday Boys - Bánki VSE  2014/03/30  9-14
          Bánki VSE - Oázis SC  2014/04/06  13-15
          Sunday Boys - Budaörsi ÚVVSE  2014/04/06  5-10
          Sportliget SE - HETE  2014/04/13  12-11
          Hegyvidék-YBL - OSC felnőtt  2014/04/13  11-10
          Vecsés - MAFC - Schönherz  2014/04/17  7-11
          Faterpóló VSE - Vecsés  2014/04/27  7-22
          Oázis SC - RETR-O-SC Közhas  2014/04/27  10-9
          Bánki VSE - Budaörsi ÚVVSE  2014/05/11  16-18
          1427Vízilabda SE - Sportliget SE  2014/05/25  10-9
          Hegyvidék-YBL - MAFC - Schönherz  2014/05/25  23-5
          OSC felnőtt - MTK 1888  2014/06/01  6-7
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Póló Zugló  2013/10/19  4-24
          MOM Sport Ybl - Új-Hullám SE  2013/10/19  9-5
          KSI SE - Váci Vízilabda S  2013/10/19  29-5
          Sportliget SE - Bánki Vízisport   2013/10/19  4-12
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2013/11/09  7-10
          Komplex Póló Sul - Dunaújvárosi Fői  2013/11/09  10-3
       Szívós István Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ESMTK - BVSC-Póló Zugló  2014/03/23  6-22
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2013/11/30  9-15
          Polo SC - Új-Hullám SE  2013/11/30  5-12
          Százhalombatta - Kópé ÚVSE  2013/11/30  5-6
          Ceglédi Vasutas - Oázis SC  2013/11/30  14-4
          UVSE I. - Polo SC  2013/11/30  24-0
          EMLCSKA - Oázis SC  2014/03/01  3-22
          HUVK SE - Cegléd II  2014/03/01  8-8
          Polo SC - Új-Hullám SE  2014/03/01  10-11
          EMLCSKA - Új-Hullám SE  2014/04/12  9-7
          Polo SC - HUVK SE  2014/04/12  1-5
          Cegléd II - EMLCSKA  2014/04/12  12-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi Spor - Kanizsa Vízilabd  2013/10/12  5-10
          UVSE II. - KSI SE  2013/10/12  3-22
          Vecsés - Oázis SC  2013/10/13  11-10
          BVSC-Póló Zugló - Váci Vízilabda S  2013/10/13  14-8
          FTC Utánpótlás - Bókay - KSI  2013/11/16  30-0
          Balaton VK - Hírös Sport Nonp  2013/11/16  7-13
          Domino Avus - Kópé ÚVSE  2013/11/16  18-3
          FTC Utánpótlás - UVSE I  2013/11/16  8-17
          Honv-up. Gödöllő - Kópé ÚVSE  2014/05/17  11-10
          KSI SE - Domino Avus  2014/05/17  14-9
          Százhalombatta - Kópé ÚVSE  2014/05/17  13-13
          Hírös Sport Nonp - Balaton VK  2014/05/24  18-12
          Kaposvár Vízilab - Kanizsa Vízilabd  2014/05/24  11-9
          FTC Utánpótlás - Vecsés  2014/05/24  9-2
          Váci Vízilabda S - Kaposvár Vízilab  2014/05/24  10-12
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/06/04  11-15
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET Honvéd - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2013/11/20  28-9
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Ceglédi Vasutas   2013/11/20  15-19
          RACIONET Honvéd - FTC  2013/12/04  14-9
          ZF-Eger - RACIONET Honvéd  2013/12/11  16-14
          Vasas Sport Club - KSI SE  2013/12/11  14-12
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Angyalföldi Spor  2013/10/26  14-1
          Kanizsa Vízilabd - Vasas Sport Club  2013/10/26  11-9
          Vecsés - FTC Utánpótlás  2013/10/26  1-26
          Domino Avus - Honvéd UVKSE  2014/03/22  6-14
          BVSC-Póló Zugló - UVSE  2014/03/22  10-9
          Domino Avus - KSI SE  2014/03/22  8-15
          Honvéd UVKSE - FTC Utánpótlás  2014/03/22  7-7
          Göd - Angyalföldi Spor  2014/04/17  5-5
          Angyalföldi Spor - Százhalombatta  2014/04/17  10-10
          Kópé ÚVSE - MOM Sport Ybl  2014/04/17  11-4
          FTC Utánpótlás - Domino Avus  2014/05/10  10-2
          UVSE - KSI SE  2014/05/10  5-13
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2014/05/31  14-14
          Angyalföldi Spor - MOM Sport Ybl  2014/05/31  3-4
          Tatabányai Vízmű - Százhalombatta  2014/05/31  18-7
          Hírös Sport Nonp - Angyalföldi Spor  2014/05/31  22-6
          Angyalföldi Spor - Százhalombatta  2014/06/08  6-11
          Hírös Sport Nonp - Vasas Sport Club  2014/06/08  8-5
          Kópé ÚVSE - MOM Sport Ybl  2014/06/08  8-4
          Göd - Kanizsa Vízilabd  2014/06/08  7-6
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Kanizsa VSE  2014/02/22  13-10
       2014. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Fehérvár Póló Sp  2014/02/09  27-3
          Fehérvár Póló Sp - Vasas Sport Club  2014/02/09  3-20
          Vasas Sport Club - ZF-Eger  2014/02/09  10-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - SZNVE  2013/11/06  10-4
          UVSE V Kft - Hungerit-Szentes  2013/12/05  10-13
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I - ZF-Eger  2013/12/08  16-5
          UVSE II - SZNVE  2013/12/08  12-16
          POLO SC - DFVE  2014/03/09  9-12
          UVSE II - POLO SC  2014/05/08  11-11
          POLO SC - SZNVE  2014/05/18  17-5
          UVSE I - POLO SC  2014/05/21  16-2
          POLO SC - Szentes  2014/06/07  10-12
          UVSE I - ASI DSE  2014/06/07  33-0
          UVSE II - ZF-Eger  2014/06/07  7-6
          ASI DSE - UVSE II  2014/06/11  4-11
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger  2013/12/08  12-9
          Angyalföldi SI D - Tatabányai Vízmű  2014/02/16  4-17
          POLO SC - DFVE  2014/03/09  15-5
          POLO SC - SZNVE  2014/05/18  30-4
          UVSE - POLO SC  2014/05/21  15-5
          POLO SC - Szentes  2014/06/07  7-13
          UVSE - Angyalföldi SI D  2014/06/07  39-1
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - Tatabányai Vízmű  2013/11/10  14-9
          UVSE - HVSC  2014/02/15  28-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentes  2014/03/01  12-16
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Vecsés SE   2014/04/06  11-6
          Vecsés SE - DVSI  2014/04/17  10-8
     Időmérő 9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Sportliget SE  2013/10/27  14-4
          1427Vízilabda SE - Komplex Póló Sul  2013/12/01  10-11
          OSC felnőtt - Budaörsi ÚVVSE  2013/12/15  15-14
          Bánki VSE - 1427Vízilabda SE  2014/03/23  11-12
          Budaörsi ÚVVSE - ELTE Vízilabda D  2014/04/26  11-9
          Octopus SE - Bókay  2014/06/15  14-13
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - Honvéd UVSE  2014/02/02  8-8
          Angyalföldi SI D - UVSE III.  2014/02/02  14-6
          Kanizsa VSE - Érd-MAFC Winner  2014/02/02  13-7

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

FINA World League 2018-2019

Hungary - Malta

2018. dec. 10. 17:30

Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Vodafone-sajtótájékoztató, 2018.12.06. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok