Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Binder Szabolcs
Születési dátum: 1977-06-11
Város: Leányfalu
Szezon Meccs
  2020/2021
     Játékvezető 27
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Oázis SC  2020/09/26  18-68/10 (80%)
          ASI DSE - Oázis SC  2020/11/21  9-128.5/10 (85%)
          Dunakanyar Waterpolo - ASI DSE  2020/11/28  
          Neptun VSC - Kanizsa Vízilabda Kf  2020/12/12  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Aquaworm Göd  2020/10/11  7-108.5/10 (85%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Aquaworm Göd  2020/10/11  8-98/10 (80%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-98/10 (80%)
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-66.5/10 (65%)
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-127.5/10 (75%)
          Sportliget - ELTE-BEAC  2020/11/29  
          RETR-O-SC - BVSC-Zugló Heavy T.  2020/11/29  
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2020/09/26  15-68/10 (80%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2020/09/26  11-198/10 (80%)
          Honvéd - BVSC-Zugló  2020/10/10  7-77/10 (70%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2020/10/10  5-87/10 (70%)
          Vasas SC - FTC-Telekom  2020/10/10  13-57.5/10 (75%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - KESI  2020/10/24  13-68/10 (80%)
          ASI-VASAS - FTC-Telekom  2020/10/24  6-159/10 (90%)
          BVSC-Zugló - ASI-VASAS  2020/10/24  18-28/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/17  10-98/10 (80%)
          FTC-Telekom I. - PSN Zrt. Sportiskola  2020/10/17  11-167.5/10 (75%)
          Ceglédi VSE - UVSE Hunguest H.  2020/10/17  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - ASI-MSA  2020/11/07  7-188.5/10 (85%)
          BFSE - VUK Kistarcsa  2020/11/07  5-168/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 2. - UVSE Hunguest H. II.  2020/11/07  6-138/10 (80%)
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/08/15  16-78/10 (80%)
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/08/15  11-58/10 (80%)
     Időmérő 8
       Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vízilabda Kft - Kaposvári VK  2020/11/10  6-7
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis SC  2020/09/26  16-6
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/24  18-5
          Ceglédi VSE - BVSC-Zugló  2020/10/24  3-24
          OSC ÚJBUDA 2. - KESI  2020/10/24  4-12
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - VSD  2020/11/07  16-1
          Sportliget - SE VK  2020/11/07  19-7
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/08/15  16-7
  2019/2020
     Játékvezető 7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2020/02/01  7-108/10 (80%)
          Vasas SC - Fehérvár VSE  2020/02/01  16-88/10 (80%)
          BVSC-Zugló - Neptun VSC  2020/02/08  14-87.5/10 (75%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám S.E. - Soproni VSE  2019/12/07  3-2710/10 (100%)
          Új-Hullám S.E. - Győri VSE  2019/12/07  0-2410/10 (100%)
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - DFVE  2019/11/03  10-88.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI-Százhalombatta - DFVE  2019/11/03  9-59/10 (90%)
     Időmérő 3
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Váci VSE  2019/12/07  17-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2019/12/07  11-27
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - DFVE  2019/11/03  3-30
  2018/2019
     Játékvezető 10
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - TVSE  2018/11/18  6-169/10 (90%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Koelner Csongrád  2019/02/17  9-158/10 (80%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - TVSE  2018/11/18  3-109/10 (90%)
          TVSE - Aeroprodukt-Csongrád  2019/02/17  18-78/10 (80%)
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2019/02/17  10/10 (100%)
          Kaposvári VK - TVSE  2019/02/17  10/10 (100%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Csongrád VVSE  2019/01/27  20-39/10 (90%)
          UVSE Hunguest Hotels - Csongrád VVSE  2019/02/24  41-39/10 (90%)
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Csongrád VVSE  2019/01/27  20-109/10 (90%)
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - Csongrád VVSE  2019/02/24  26-69/10 (90%)
     Időmérő 5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/02/17  19-6
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/02/17  
          Kanizsa VSE - VÁCI VSE  2019/02/17  
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - Csongrád VVSE  2019/02/24  28-4
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Csongrád VVSE  2019/01/27  5-13
  2016/2017
     Időmérő 1
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velencei-tavi UVE - Váci Vízilabda Sport  2016/12/03  1-25
  2015/2016
     Időmérő 3
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC - Vasas  2015/10/07  16-7
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2003-2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kazincbarcikai Delfi - AQUA Sportegyesület   2016/01/23  5-6
          Zempléni Vízilabda C - Váci Vízilabda Sport  2016/01/23  9-6
     Gólbíró 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC - FTC-PQS Waterpolo  2015/11/08  8-7
     Játékvezető 5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/03  9-87/10 (70%)
          MTK 1888 Vízilabda, - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/12/05  10-88/10 (80%)
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2003-2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2016/01/23  4-189/10 (90%)
          AQUA Sportegyesület - Miskolci Egyetemi At  2016/01/23  11-49/10 (90%)
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2016/01/23  9-119/10 (90%)
     Segédtitkár 1
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2003-2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Kazincbarcikai Delfi  2016/01/23  11-4
  2014/2015
     Időmérő 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Hunguest H. - Szolnok  2015/02/25  9-17
  2013/2014
     Időmérő 5
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVSI - MVSI II.  2014/03/12  11-7
          MVSI II. - Kazincbarcika  2014/04/30  11-2
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kazincbarcikai - Miskolci Egyetem  2014/03/22  10-4
          Miskolci SI. II. - Kazincbarcikai  2014/03/22  3-12
          Zemplén - Miskolci SI. II.  2014/03/22  12-3

Férfi OB I

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2020. nov. 28. 20:45

Férfi OB I

PannErgy-Miskolc - METALCOM SZENTES

2020. dec. 05. 20:45

Férfi OB I

FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA

2020. dec. 11. 17:30

E.ON OB I: Eger-Szolnok, 2020.11.25. (Fotók: Fehér Anna)
E.ON OB I: ZF-Eger-Budapesti Honvéd 13-17 (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok