Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Gyöngyösi Zsolt
Születési dátum: 1966-04-02
Város: Debrecen
Szezon Meccs
  2020/2021
     Titkár 80
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - OSC ÚJBUDA  2020/10/27  1-19
          DVSE - PannErgy-Miskolc  2020/10/30  8-12
          PannErgy-Miskolc - UVSE Hunguest Hotels  2020/12/12  11-11
          DVSE - TVSE Vízilabda Kft  2020/12/12  7-10
          DVSE - UVSE Hunguest Hotels  2021/01/16  4-8
          DVSE - Honvéd  2021/01/23  10-15
          DVSE - PVSK Mecsek Füszért  2021/01/30  7-12
          DVSE - Tigra-ZF-Eger  2021/02/27  10-15
          DVSE - FTC-Telekom  2021/03/17  6-14
          DVSE - METALCOM SZENTES  2021/04/07  10-9
          DVSE - KSI SE  2021/04/10  13-12
          DVSE - Kaposvári VK  2021/04/14  11-13
          DVSE - BVSC Zugló  2021/04/17  13-20
          DVSE - A-Híd VasasPlaket  2021/04/28  
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Egri Vízmű SC.  2021/01/30  9-9
          KVE - Egri Vízmű SC.  2021/01/30  17-18
          KVE - DVSE  2021/01/30  11-19
          SOTE VKS - DVSE  2021/03/20  8-11
          Tatabánya - Csongrád  2021/03/20  10-12
          DVSE - Tatabánya  2021/03/20  9-8
          SOTE VKS - Csongrád  2021/03/20  10-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Tigra-ZF-Eger  2020/12/13  11-16
          AQUA SE - Ceglédi VSE  2021/01/17  14-7
          DVSE - LEGRAND SZENTES  2021/01/31  17-16
          DVSE - Honvéd  2021/02/14  11-8
          DVSE - AVUS  2021/02/21  13-6
          DVSE - PannErgy-Miskolc  2021/02/28  14-7
          AQUA SE - Oázis SC  2021/03/21  8-12
          DVSE - BLAMAX-Kaposvári VK  2021/03/28  20-4
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2021/04/18  9-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Tigra-ZF-Eger  2020/12/13  10-17
          AQUA SE - Ceglédi VSE  2021/01/17  7-11
          DVSE - LEGRAND SZENTES  2021/01/31  12-9
          DVSE - Honvéd  2021/02/14  10-9
          DVSE - AVUS  2021/02/21  14-13
          DVSE - PannErgy-Miskolc  2021/02/28  12-9
          AQUA SE - Oázis SC  2021/03/21  5-25
          DVSE - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2021/03/28  16-11
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2021/04/18  9-15
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Tigra-ZF-Eger  2020/12/13  10-16
          AQUA SE - Ceglédi VSE  2021/01/17  12-10
          DVSE - LEGRAND SZENTES  2021/01/31  14-11
          DVSE - Honvéd  2021/02/14  6-13
          DVSE - AVUS  2021/02/21  10-18
          DVSE - PannErgy-Miskolc  2021/02/28  14-12
          AQUA SE - Oázis SC  2021/03/21  10-24
          DVSE - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2021/03/28  10-18
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2021/04/18  6-21
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - SZVPS  2021/01/27  13-11
       Észak-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVE Leány - MEAFC-Miskolc  2021/04/17  2-13
          AQUA SE - CPVSE  2021/04/17  6-19
          Zempléni VK - MEAFC-Miskolc  2021/04/17  14-11
          CPVE Leány - Zempléni VK  2021/04/17  1-18
          PannErgy-Miskolc - AQUA SE  2021/04/17  22-5
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - Tigra-ZF-Eger  2021/02/20  11-9
          AQUA SE - Kópé-B.Spor  2021/02/20  7-8
          MEAFC-Miskolc - Tigra-ZF-Eger  2021/02/20  3-27
          Kópé-B.Spor - PannErgy-Miskolc  2021/02/20  18-10
          AQUA SE - DVSE  2021/02/20  16-8
          DVSE - MEAFC-Miskolc  2021/02/20  34-3
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Zempléni VK  2020/11/14  18-6
          Kópé-B.Sport - Octopus BVSE  2020/11/14  17-2
          Zempléni VK - Kópé-B.Sport  2020/11/14  7-21
          AQUA SE - Octopus BVSE  2020/11/14  16-1
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2021/03/06  22-7
          Kópé-B.Sport - AQUA SE  2021/03/06  7-11
          Octopus BVSE - Kópé-B.Sport  2021/03/06  6-21
          Zempléni VK - AQUA SE  2021/03/06  6-15
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - KSKDVK  2021/02/13  13-6
          Tigra-ZF-Eger - DVSE  2021/02/13  10-10
          DVSE - KSKDVK  2021/02/13  17-2
          Octopus BVSE - Tigra-ZF-Eger  2021/02/13  2-17
       Észak-keleti Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - NYVSE  2021/02/06  
          PannErgy-Miskolc - AQUA SE  2021/02/06  
          NYVSE - Octopus BVSE  2021/02/06  
          DVSE - PannErgy-Miskolc  2021/02/06  
          Váci VSE - Octopus BVSE  2021/02/06  
          KSKDVK - DVSE  2021/02/06  
          Tigra-ZF-Eger - Váci VSE  2021/02/06  
          Tigra-ZF-Eger - KSKDVK  2021/02/06  

E.ON Női OB I

DUE-Maarsk Graphics - UVSE Hunguest Hotels

2021. ápr. 21. 17:30

E.ON Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom

2021. ápr. 29. 20:00

E.ON Férfi OB I

OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom

2021. máj. 02. 14:05

LEN BL: Jadran Herceg Novi-Dinamo Tbilisi 10-13, 2021.04.20. (Fotók: Kovács Anikó)
LEN BL: FTC-Hanover 13-9, 2021.04.20. (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok