Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Laposa Lajos
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Időmérő 107
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/03  6-17
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2018/10/03  7-13
          ZF-Eger - KSI  2018/10/20  12-4
          FTC-Telekom - AVUS  2018/10/31  16-6
          Metalcom Szentes - BVSC-Zugló  2018/11/03  9-12
          VasasPlaket - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/07  6-12
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/07  3-22
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/10  14-6
          BHSE - FTC-Telekom  2018/11/24  8-17
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa  2018/11/25  10-12
          BVSC-Zugló - BHSE  2018/11/28  8-8
          BHSE - AVUS  2018/12/01  8-5
          KSI - FTC-Telekom  2018/12/06  6-13
          Kaposvári VK - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/18  
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Swietelsky Bcsaba  2018/09/22  7-5
          MAFC 113 - Kaposvári VK  2018/09/28  6-19
          A-HID OSC ÚJBUDA - Swietelsky Bcsaba  2018/09/29  13-7
          FTC Telekom - HVSC  2018/10/06  10-9
          MAFC 113 - Vasas SC  2018/10/10  7-17
          BVSC-Zugló - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/13  20-14
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2018/10/24  10-11
          BHSE - EKE SC  2018/10/27  5-12
          FTC Telekom - ASI DSE  2018/10/27  7-10
          ASI DSE - DVSE  2018/11/10  9-7
          Szolnoki Dózsa - FTC Telekom  2018/12/07  9-4
          ASI DSE - HVSC  2018/12/15  11-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - KSI  2018/10/26  17-7
          AVUS - KSI  2018/10/26  13-6
          METALCOM SZENTES - DVSE  2018/10/26  10-11
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/10/28  12-6
          DVSE - ZF-Eger  2018/10/28  10-16
          ZF-Eger - FTC Telekom  2018/11/16  9-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2018/12/15  7-11
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/15  8-9
          FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/16  
       TippMix Férfi Szuperkupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/22  
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Ceglédi VSE  2018/10/14  7-14
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2018/10/17  14-4
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2018/11/18  17-6
          KSI SE - BHSE  2018/12/02  10-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Ceglédi VSE  2018/10/14  13-9
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2018/11/18  12-8
          KSI SE - BHSE  2018/12/02  13-2
          BFSE - HUVK SE II  2018/12/02  2-18
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget S.E. - GYŐRI VSE  2018/10/07  6-17
          Cápa VK - VVSE  2018/10/07  3-31
          KVSE - Balaton VK  2018/10/07  3-27
          POLO Sport Club - ASI DSE  2018/10/07  6-10
          Vízilovak - Ceglédi VSE  2018/10/14  9-11
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2018/11/18  16-9
          KSI SE - BHSE  2018/12/02  13-5
          BFSE - HUVK SE II  2018/12/02  2-19
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Kft - MESE  2018/09/30  12-6
          Octopus SE - Sunday Boys  2018/10/04  16-7
          Ozorai-Faterpolo VSE - RETR-O-SC  2018/10/07  13-17
          Sunday Boys - BVSC-Zugló  2018/10/11  7-10
          Vízilovak - MESE  2018/10/14  20-5
          YBL WPC - Sunday Boys  2018/10/14  15-6
          OSC Kft - SE VK  2018/10/28  10-9
          MESE - Oázis SC Felnőtt  2018/11/04  3-13
          RETR-O-SC - Sunday Boys  2018/11/14  15-11
          Sunday Boys - Oázis Nonprofit Kft  2018/11/20  13-10
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpolo VSE  2018/11/29  8-10
          RETR-O-SC - BVSC-Zugló  2018/12/02  11-8
          SE VK - HETE  2018/12/02  10-9
          Ozorai-Faterpolo VSE - Octopus SE  2018/12/09  7-22
          Jog-Ászok VSK - OSC Kft  2018/12/09  11-11
          KPSE-KEAC - SE VK  2018/12/09  8-8
          MESE - Ozorai-Faterpolo VSE  2018/12/16  
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC Serdülő - KSI SE  2018/12/11  3-20
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - CVSE  2018/10/06  16-3
          BVSC-Zugló - HUVK SE  2018/10/06  7-3
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/12/13  9-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PSN Zrt.  2018/10/31  8-11
          Soproni VSE - Városgazda UA  2018/11/10  15-0
          Aquaworm Göd 2006 - Balaton VK  2018/11/10  3-18
          BVSC-Zugló II - YBL WPC II.  2018/11/10  12-3
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/11/24  10-8
          Kaposvári VK - KÓPÉ ÚVSE  2018/11/24  13-5
          Szegedi Vps - YBL WPC I.  2018/11/24  7-4
          Oázis SC - BHSE  2018/11/24  14-5
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Oázis SC  2018/12/11  16-8
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC DVL2006 - Soproni VSE  2018/12/01  13-7
          III. Kerületi TVE - Váci VSE  2018/12/01  0-15
          Soproni VSE - HKLSE  2018/12/01  19-5
          Soproni VSE - HKLSE  2018/12/01  19-5
          Váci VSE - POLO SC DVL2006  2018/12/01  9-10
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2018/12/01  7-13
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2018/12/01  7-13
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphic - Hungerit Szentes  2018/10/06  14-5
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2018/10/13  5-6
          ZF-Eger - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/20  9-16
          Hungerit Szentes - BVSC-Zugló  2018/11/03  5-15
          BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/28  7-8
          FTC-Telekom - RB - Tatabánya  2018/12/08  10-0
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2018/12/14  11-9
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2018/12/14  11-12
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló Diapolo  2018/12/16  
       TippMix Női Szuperkupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2018/12/22  
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - YORDO SZENTES  2018/09/30  9-14
          UVSE Hunguest Hotels - GYŐRI VSE  2018/11/04  25-1
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - YORDO SZENTES  2018/09/30  5-10
          UVSE Hunguest Hotels - GYŐRI VSE  2018/11/04  19-2
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - YORDO SZENTES  2018/09/30  4-17
          UVSE Hunguest Hotels - GYŐRI VSE  2018/11/04  17-2
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE  2018/10/16  8-6
  2017/2018
     Időmérő 302
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - ZF-Eger  2017/10/04  4-6
          FTC PQS Waterpolo - AVUS  2017/10/07  18-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2017/10/11  15-3
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2017/10/21  5-15
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2017/11/18  8-11
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2017/11/22  17-8
          CONTITECH SZEGED - Tatabánya  2017/11/29  5-7
          Kaposvári VK - UVSE  2017/12/06  13-5
          CONTITECH SZEGED - PVSK-Mecsek Füszért  2017/12/08  4-14
          AVUS - FTC PQS Waterpolo  2017/12/16  8-21
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/01/20  5-12
          ZF-Eger - Racionet Honvéd  2018/01/27  17-4
          FTC PQS Waterpolo - BVSC-Zugló  2018/01/31  10-7
          AVUS - DEBRECEN  2018/02/03  11-13
          Tatabánya - ZF-Eger  2018/02/09  6-13
          Kaposvári VK - DEBRECEN  2018/02/21  9-9
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/22  8-7
          ZF-Eger - DEBRECEN  2018/02/26  16-8
          UVSE - Tatabánya  2018/03/03  4-9
          VasasPlaket - CONTITECH SZEGED  2018/03/07  9-2
          FTC PQS Waterpolo - Racionet Honvéd  2018/03/07  14-3
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/03/10  16-7
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2018/03/17  3-16
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2018/03/25  8-15
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/03/31  10-10
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/13  9-10
          Szolnoki Dózsa - PannErgy-MVLC  2018/04/14  15-12
          UVSE - CONTITECH SZEGED  2018/04/21  14-2
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/04/25  13-14
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/05/02  6-12
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2018/05/05  7-5
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/12  11-5
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/13  12-9
          Szolnoki Dózsa - FTC PQS Waterpolo  2018/05/16  9-14
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/19  9-10
          Szolnoki Dózsa - FTC PQS Waterpolo  2018/05/23  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/16  15-12
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - HVSC  2017/09/30  9-5
          UVSE - Kaposvári VK  2017/10/14  13-8
          Kaposvári VK - KVSE  2017/10/21  10-10
          Racionet Honvéd - Dunakanyar  2017/10/26  15-8
          YBL WPC - EKE SC  2017/11/11  10-9
          MAFC "112" - UVSE  2017/11/25  7-12
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/09  14-12
          ASI DSE - Racionet Honvéd  2018/02/24  11-5
          YBL WPC - Szolnoki Dózsa  2018/02/24  12-3
          ASI DSE - EKE SC  2018/03/10  11-7
          Racionet Honvéd - EKE SC  2018/03/24  7-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - EKE SC  2018/04/20  5-8
          UVSE - YBL WPC  2018/04/28  11-11
          Neptun VSC - ASI DSE  2018/05/09  7-6
          BVSC-Zugló - Swietelsky Bcsaba  2018/05/12  16-12
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
          KSI SE - UVSE  2018/05/25  10-10
          YBL WPC - UVSE  2018/05/26  11-12
          Vasas SC - DVSE  2018/06/05  10-10
          Fehérvár Vízilabda S - Szolnoki Dózsa  2018/06/22  15-12
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/09/23  10-4
          DEBRECEN - BVSC-Zugló  2017/09/23  8-8
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          FTC PQS Waterpolo - CONTITECH SZEGED  2017/09/24  17-4
          Kaposvári VK - AVUS  2017/09/24  9-6
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/02  7-10
          Szolnoki Dózsa - FTC PQS Waterpolo  2017/12/02  13-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2017/12/03  4-13
       TippMix Férfi Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2017/12/22  7-4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Market-Vasas  2017/10/01  10-8
          Market-Vasas - FTC Utánpótlás  2017/10/06  4-8
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  8-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szegedi VPS  2017/10/15  10-9
          Racionet Honvéd - Market-Vasas  2017/11/05  5-6
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  10-11
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  12-4
          YBL WPC - HVSC  2017/11/26  5-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2018/02/04  6-14
          FVSE - Oázis Ifi  2018/03/18  6-12
          HKPSE - Ceglédi VSE  2018/03/23  6-9
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/03/23  9-7
          FVSE - HKPSE  2018/03/25  12-9
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2018/04/22  14-11
          YBL WPC - FVSE  2018/04/29  10-11
          FVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/14  8-4
          YBL WPC - Oázis Ifi  2018/05/27  9-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Market-Vasas  2017/10/01  17-10
          Market-Vasas - FTC Utánpótlás  2017/10/06  6-15
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  11-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szegedi VPS  2017/10/15  7-8
          Racionet Honvéd - Market-Vasas  2017/11/05  11-12
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  9-6
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  8-6
          YBL WPC - HVSC  2017/11/26  10-8
          UVSE II. - AQUA SE  2018/01/28  17-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2018/02/04  10-12
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  4-16
          FVSE - Oázis SC Serdülő  2018/03/18  14-8
          Honvéd KPS - Ceglédi VSE  2018/03/23  4-8
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/03/23  14-10
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  16-9
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2018/04/22  10-6
          YBL WPC - FVSE  2018/04/29  10-14
          FVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/14  8-10
          YBL WPC - Oázis SC Serdülő  2018/05/27  13-14
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2018/06/09  15-5
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/09  9-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Market-Vasas  2017/10/01  13-14
          Market-Vasas - FTC Utánpótlás  2017/10/06  5-12
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  7-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szegedi VPS  2017/10/15  8-14
          Racionet Honvéd - Market-Vasas  2017/11/05  9-8
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  8-9
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  13-8
          YBL WPC - HVSC  2017/11/26  10-12
          UVSE II. - AQUA SE  2018/01/28  18-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2018/02/04  16-11
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  5-15
          ASI DSE - FVSE II.  2018/03/18  25-1
          Sportliget S.E. - Invictus SC  2018/03/18  
          Soproni VSE - Komáromi VSE  2018/03/18  17-7
          Aquaworm - BFSE  2018/03/18  4-18
          FVSE - Oázis SC Gyerek  2018/03/18  16-17
          Honvéd KPS - Ceglédi VSE  2018/03/23  19-6
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/03/23  14-7
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  12-5
          FTC Utánpótlás - Legrand Szentes  2018/04/11  12-7
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2018/04/22  6-7
          YBL WPC - FVSE  2018/04/29  8-10
          FVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/14  10-9
          YBL WPC - Oázis SC Gyerek  2018/05/27  11-10
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2017/09/16  3-11
          Crisul Oradea I. - Honvéd Kölyök Polo S  2017/09/30  11-2
          Cápa VK - Aquaworm WP Göd  2017/09/30  17-1
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2017/09/30  10-6
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2017/10/14  7-3
          DFVE-TOPO - HUVK SE  2017/10/14  5-20
          Városgazda Utánpótlá - OSC VSE  2017/10/14  1-26
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/28  19-2
          KSI SE - Honvéd-Érd  2017/10/28  38-0
          Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlá  2017/12/14  17-1
          POLO Sport Club - Aquaworm WP Göd  2018/03/24  6-6
          KSI SE - OSC VSE  2018/06/05  15-2
          OSC VSE - BVSC  2018/06/13  5-11
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Oázis SC  2018/02/24  12-15
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/02/24  8-6
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2018/04/18  11-13
          UVSE - Komplex Póló Suli SE  2018/04/21  13-8
          UVSE - Komplex Póló Suli SE  2018/06/09  17-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Csepeli VSE  2017/09/24  19-4
          Kertészeti Egyetem A - 1427 VSE  2017/09/24  14-2
          Csepeli VSE - Kertészeti Egyetem A  2017/10/01  5-23
          Sunday Boys - BVSC Heavy Tools  2017/10/10  8-9
          OSC VSE - Semmelweis VKS  2017/10/15  8-10
          RETR-O-SC Közhasznú - BVSC Heavy Tools  2017/11/05  10-6
          Sunday Boys - ELTE Vízilabda DSK  2017/11/05  11-19
          Oázis SC - OSC Kft.  2017/11/08  17-8
          MAFC A-Team - Jog-Ászok VSK  2017/12/17  16-3
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2018/02/25  13-18
          UVSE - YBL WPC  2018/02/25  9-10
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2018/03/04  12-7
          MAFC "112" - Vidám Vízilovak VSC  2018/03/04  11-10
          Octopus SE - OSC VSE  2018/03/04  16-11
          Vidám Vízilovak VSC - YBL WPC  2018/03/11  10-8
          Sunday Boys - Oázis Nonprofit Kft.  2018/03/20  13-13
          Sunday Boys - 1427 VSE  2018/03/27  10-13
          OSC Kft. - BVSC Heavy Tools  2018/04/08  9-9
          Sunday Boys - Oázis SC  2018/04/08  8-18
          ELTE Vízilabda DSK - Sunday Boys  2018/04/10  8-9
          UVSE - RETR-O-SC Közhasznú   2018/04/15  5-9
          Kertészeti Egyetem A - OSC VSE  2018/04/15  5-10
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2018/04/22  11-8
          Ozorai-Faterpóló VSE - 1427 VSE  2018/04/29  9-13
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis Nonprofit Kft.  2018/05/06  11-8
          Komplex Póló Suli SE - Semmelweis VKS  2018/05/06  0-5
          Jog-Ászok VSK - BVSC Heavy Tools  2018/05/10  7-11
          Ozorai-Faterpóló VSE - ELTE Vízilabda DSK  2018/05/13  8-17
          OSC VSE - Octopus SE  2018/05/17  6-7
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2018/05/20  10-9
          RETR-O-SC Közhasznú - MAFC "112"  2018/05/27  9-7
          Jog-Ászok VSK - Sportliget S.E.  2018/05/27  12-18
          Csepeli VSE - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/05/27  4-15
          Semmelweis VKS - HETE  2018/05/27  14-7
          MAFC "112" - Octopus SE  2018/05/31  8-14
          OSC Kft. - Semmelweis VKS  2018/06/03  10-11
          Vidám Vízilovak VSC - Kertészeti Egyetem A  2018/06/10  11-10
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/03/22  11-6
          KSI SE - OSC VSE  2018/03/29  14-5
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2018/03/29  8-6
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/05/05  9-6
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - UVSE I.  2017/11/11  5-18
          OSC VSE II. - DFVE-TOPO  2017/11/16  16-9
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/04/19  7-6
          Dunakanyar Waterpolo - KSI SE II.  2018/05/26  16-17
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/06/13  10-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I - FTC Utánpótlás  2017/10/07  5-9
          ASI-Vasas - Ceglédi Vasutas Spor  2017/10/07  7-5
          AVUS - KSI SE  2017/10/07  5-14
          PSN Zrt. - BVSC  2017/10/07  5-16
          PSN Zrt. - Ceglédi Vasutas Spor  2017/11/04  8-14
          AVUS - OSC VSE  2017/11/04  4-17
          Balaton VK - Bókay - KSI  2017/12/16  5-0
          Oxigén Úszó és Sport - BVSC II.  2017/12/16  3-16
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/03/27  9-10
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-Vasas  2018/04/03  10-15
          YBL WPC - Váci Vízilabda Sport  2018/05/19  8-14
          Vidám Vízilovak Vízi - FTC Utánpótlás II.  2018/05/19  6-11
          Százhalombatta - Fehérvár Vízilabda S  2018/05/19  6-8
          Szegedi VPS - BVSC  2018/05/30  15-8
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Szegedi VPS  2018/01/09  13-3
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2018/01/10  28-8
          Racionet Honvéd - TVSE  2018/01/11  19-2
          TVSE - HKPS  2018/01/11  11-7
          UVSE - ZF-Eger  2018/01/28  21-7
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2018/01/30  12-4
          Racionet Honvéd - PSN Zrt.- PVSK  2018/02/05  9-12
       2017. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm WP Göd - Hírös Sport Nonprofi  2017/08/26  0-32
          Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás  2017/08/26  7-18
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - KVSE  2018/02/17  5-0
          KVSE - Balaton VK  2018/02/17  0-5
          Sportliget - PSN Zrt. Sportiskola  2018/02/17  9-6
          Balaton VK - Sportliget  2018/02/17  15-9
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2018/02/17  7-2
       DVL Gyermek C bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Velence Plus C  2017/12/17  12-2
          Soproni VSE - Győri VSE  2017/12/17  3-17
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/17  20-1
          Győri VSE - Velence Plus C  2017/12/17  8-5
          Váci VSE - Kaposvári VK_Balaton  2018/06/03  5-6
          Győri VSE - Balaton VK  2018/06/03  2-6
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Füred - Kópé Vízilabda Kft  2018/02/25  11-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - Tatabánya  2017/10/18  22-4
          ZF-Eger - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/20  9-17
          FTC - Racionet Honvéd  2017/10/25  31-4
          UVSE Margitsziget - FTC  2017/11/08  9-21
          UVSE - SZTE T&N  2017/11/08  18-3
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/11/15  7-7
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE  2017/11/25  7-11
          FTC - DUE-Maarsk Graphics  2017/12/13  11-12
          BVSC-Zugló Diapolo - FTC  2018/01/13  11-6
          Hungerit Szentes - BVSC-Zugló Diapolo  2018/01/16  6-14
          Tatabánya - SZTE T&N  2018/01/20  5-11
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/07  4-18
          UVSE - Hungerit Szentes  2018/02/07  14-6
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/10  3-26
          Racionet Honvéd - UVSE  2018/02/17  4-18
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/03/03  14-11
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2018/04/04  11-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2018/04/09  13-10
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2018/05/05  8-11
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/05/10  9-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - FTC  2017/10/28  6-26
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/28  5-22
          UVSE - Racionet Honvéd  2017/10/28  23-1
          DUE-Maarsk Graphics - FTC  2017/10/28  12-12
          UVSE - UVSE Margitsziget  2017/10/28  18-6
          FTC - UVSE Margitsziget  2017/10/29  16-7
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet Honvéd  2017/10/29  23-7
          UVSE - FTC  2017/10/29  14-8
          UVSE Margitsziget - Racionet Honvéd  2017/10/29  6-9
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2017/10/29  10-9
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/11  2-20
          UVSE - ZF-Eger  2017/11/12  12-7
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
          FTC - UVSE  2017/12/09  10-11
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2017/12/10  14-12
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Győri VSE  2017/10/22  39-2
          POLO Sport Club - TVSE  2017/10/31  3-14
          UVSE I. - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/07  28-0
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2018/02/11  2-16
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2018/02/18  11-13
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  11-8
          POLO Sport Club - DFVE-YORDO  2018/03/11  14-13
          DFVE-YORDO - BVSC-Zugló  2018/03/28  8-10
          POLO Sport Club - SZNVE T&N  2018/03/29  15-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE II.  2018/04/08  9-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2018/04/22  2-19
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/02  6-13
          UVSE I. - TVSE  2018/06/02  19-4
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Győri VSE  2017/10/22  14-7
          POLO Sport Club - TVSE  2017/10/31  13-7
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/07  24-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2018/02/11  11-9
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2018/02/18  8-18
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  12-9
          POLO Sport Club - DFVE-YORDO  2018/03/11  14-13
          DFVE-YORDO - BVSC-Zugló  2018/03/28  9-18
          POLO Sport Club - SZNVE  2018/03/29  13-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2018/04/22  7-18
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/09  7-10
          UVSE - DFVE-YORDO  2018/06/09  19-4
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - TVSE  2017/10/31  5-11
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2018/02/18  6-15
          POLO Sport Club - DFVE-YORDO  2018/03/11  13-4
          DFVE-YORDO - BVSC-Zugló  2018/03/28  3-12
          POLO Sport Club - SZNVE  2018/03/29  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2018/04/08  6-14
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - III.kerületi TVE  2017/11/18  17-2
          Oázis SC - BVSC  2017/11/18  2-21
          III.kerületi TVE - Oázis SC  2017/12/15  0-5
          OSC VSE - BVSC  2017/12/15  1-10
  2016/2017
     Időmérő 251
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - PannErgy-MVLC  2016/09/27  11-11
          ZF-Eger - EBP Tatabánya  2016/09/28  15-6
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/05  11-14
          Racionet H - UVSE Kft.  2016/10/08  17-6
          KSI SE - Metalcom-Szentes  2016/10/19  3-7
          UVSE Kft. - PannErgy-MVLC  2016/10/19  12-13
          MKB-Euroleasing-BVSC - EBP Tatabánya  2016/10/22  8-7
          CONTITECH SZEGED - VasasPlaket  2016/10/29  11-11
          MKB-Euroleasing-BVSC - Racionet H  2016/11/02  8-9
          Racionet H - EBP Tatabánya  2016/11/05  9-7
          DVSE - VasasPlaket  2016/11/19  7-8
          VasasPlaket - Metalcom-Szentes  2016/11/23  12-7
          DVSE - Metalcom-Szentes  2017/01/14  14-6
          CONTITECH SZEGED - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/01/21  10-10
          UVSE Kft. - Kaposvári VK  2017/01/28  12-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - VasasPlaket  2017/01/29  16-11
          UVSE Kft. - EBP Tatabánya  2017/02/01  15-9
          MKB-Euroleasing-BVSC - PannErgy-MVLC  2017/02/04  6-10
          PVSK Mecsek- Füszért - KSI SE  2017/02/07  8-4
          ZF-Eger - VasasPlaket  2017/02/22  15-3
          MKB-Euroleasing-BVSC - CONTITECH SZEGED  2017/02/25  13-9
          KSI SE - UVSE Kft.  2017/02/25  6-15
          PannErgy-MVLC - SZVSC  2017/03/04  6-17
          SZVSC - ZF-Eger  2017/03/08  11-7
          KSI SE - Racionet H  2017/03/18  7-14
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/18  9-14
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/25  10-6
          SZVSC - PannErgy-MVLC  2017/03/29  15-8
          Kaposvári VK - DVSE  2017/04/01  10-8
          Racionet H - DVSE  2017/04/14  11-12
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2017/04/15  10-7
          MKB-Euroleasing-BVSC - CONTITECH SZEGED  2017/04/19  14-9
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/22  10-9
          DVSE - Racionet H  2017/04/24  10-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2017/04/29  9-7
          ZF-Eger - SZVSC  2017/05/01  7-13
          SZVSC - ZF-Eger  2017/05/05  9-6
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/05/06  7-11
          ZF-Eger - SZVSC  2017/05/10  3-8
          KSI SE - Metalcom-Szentes  2017/05/13  9-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - EKF SC  2016/10/08  13-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2016/10/15  10-6
          BVSC-Zugló - Békéscsaba  2016/10/22  11-12
          ASI DSE - AVUS  2016/11/05  12-9
          YBL WPC - SZVSC  2016/11/09  18-9
          Ceglédi VSE - SZVSC  2016/11/22  10-5
          MAFC"111" - SZVSC  2016/11/26  10-8
          Racionet H - Alfa SC - ESMTK  2017/03/04  19-4
          YBL WPC - Békéscsaba  2017/03/11  9-10
          Kaposvári VK - NEPTUN VSC  2017/04/01  9-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2017/05/20  7-13
          YBL WPC - PVSK-PSN Zrt  2017/05/20  14-11
          UVSE - Dunakanyar Waterpolo  2017/05/27  9-7
          BVSC-Zugló - Racionet H  2017/06/10  14-11
          SZVSC - Tatabányai Vízmű SE  2017/06/22  8-7
          SZVSC - Tatabányai Vízmű SE  2017/06/22  8-7
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - FTC PQS Waterpolo  2017/04/06  7-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - Szentes  2016/09/23  17-3
          DVSE - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-5
          BVSC-ZUgló - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/12/03  5-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2016/12/17  6-9
          SZVSC - Racinet H  2016/12/17  11-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - Kaposvári VK  2016/10/09  24-7
          FTC Vízilabda - Rossmann SZVPS  2016/11/13  10-3
          UVSE II. - Százhalombattai VSE.  2017/03/19  11-10
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-21
          Vasas SC Continental - Rossmann SZVPS  2017/05/07  7-4
          Honvéd KPS - Vasas Continental II  2017/06/01  7-13
          Vasas SC Continental - BVSC-Zugló  2017/06/03  6-5
          KSI SE - FTC Vízilabda  2017/06/03  14-6
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2017/06/04  7-11
          KSI SE - Vasas SC Continental  2017/06/04  8-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Kaposvári VK  2016/10/09  20-6
          FTC Vízilabda - Generali SZVPS  2016/11/13  12-7
          Váci VSE - Aeroprodukt-Csongrád  2017/02/05  
          Váci VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/02/19  8-22
          YBL WPC - Kanizsa VSE  2017/03/05  12-8
          UVSE II. - Százhalombattai VSE.  2017/03/19  18-9
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-20
          Vasas SC Continental - Generali SZVPS  2017/05/07  17-6
          DVSE - KSI SE  2017/06/11  11-17
          UVSE I. - Vasas SC Continental  2017/06/11  13-11
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Kaposvári VK  2016/10/09  20-10
          FTC Vízilabda - Tiszavirág SZVPS  2016/11/13  15-5
          Váci VSE - Vestfrost-Csongrád  2017/02/05  
          Váci VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/02/19  9-17
          YBL WPC - Kanizsa VSE  2017/03/05  19-5
          UVSE II. - Százhalombattai VSE.  2017/03/19  7-22
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  4-22
          Vasas SC Continental - Tiszavirág SZVPS  2017/05/07  13-6
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2016/10/08  14-8
          Sportliget SE - HUVK SE  2016/10/08  1-23
          Dunakanyar Waterpolo - JSMA  2016/10/08  13-4
          YBL WPC - OSC VSE  2016/10/08  2-8
          HUVK SE - Honvéd Kölyök Polo S  2017/02/11  15-5
          FTC Utánpótlás - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/11  14-4
          OSC VSE - BVSC-Zugló  2017/02/11  6-3
          Vidám Vízilovak VSC - HUVK SE  2017/06/01  4-13
          KSI SE - OSC VSE  2017/06/14  16-10
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/06/18  10-7
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - KSI SE  2017/03/11  9-15
          Új-Hullám SE - Sportliget SE  2017/03/11  16-5
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/03/11  11-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - UVSE  2016/03/26  13-13
          Oázis SC - Kertészeti Egyetem A  2016/09/18  10-7
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2016/09/25  12-9
          YBL WPC - Bánki Vízisport Egye  2016/09/25  20-5
          Csepeli VSE - Budaörsi UVVSE  2016/10/02  10-17
          Bánki Vízisport Egye - Alfa SC Kispest  2016/10/02  7-23
          BVSC - Csepeli VSE  2016/10/09  17-5
          Alfa SC Kispest - HETE  2016/10/16  19-7
          Semmelweis VKS - YBL WPC  2016/10/16  8-9
          Csepeli VSE - Kertészeti Egyetem A  2016/10/16  8-18
          Bánki Vízisport Egye - Komplex Póló Suli SE  2016/10/16  9-16
          Octopus SE - UVSE  2016/11/06  14-11
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2016/11/06  18-10
          Oázis 2 - Bánki Vízisport Egye  2016/11/06  18-7
          UVSE - Oázis SC  2016/11/13  13-12
          MAFC-BME - Semmelweis VKS  2016/11/13  10-5
          Oázis 2 - HETE  2016/11/20  3-13
          Oázis SC - Jog-Ászok VSK  2016/11/20  10-11
          Kertészeti Egyetem A - OSC Kft.  2016/11/27  11-10
          MAFC-BME - YBL WPC  2016/11/27  5-8
          OSC VSE - Komplex Póló Suli SE  2016/12/04  22-3
          Semmelweis VKS - Alfa SC Kispest  2016/12/04  4-5
          Vidám Vízilovak VSC - Budaörsi UVVSE  2016/12/10  20-12
          Csepeli VSE - UVSE  2016/12/11  6-15
          Bánki Vízisport Egye - MAFC-BME  2016/12/11  7-15
          Alfa SC Kispest - ELTE Vízilabda DSK  2016/12/13  18-8
          OSC VSE - UVSE  2016/12/16  20-4
          Semmelweis VKS - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/05  4-11
          MAFC-BME - Oázis SC  2017/02/17  6-12
          Bánki Vízisport Egye - Jog-Ászok VSK  2017/02/19  10-7
          BVSC - Bánki Vízisport Egye  2017/02/26  20-6
          Csepeli VSE - 1427 VSE  2017/02/26  10-12
          Vidám Vízilovak VSC - UVSE  2017/03/11  10-7
          BVSC - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/03/19  17-9
          HETE - ELTE Vízilabda DSK  2017/03/26  9-8
          Csepeli VSE - Jog-Ászok VSK  2017/03/26  9-10
          BVSC - OSC Kft.  2017/04/02  0-5
          Octopus SE - YBL WPC  2017/04/06  7-8
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2017/04/09  11-6
          Vidám Vízilovak VSC - YBL WPC  2017/04/16  9-8
          MAFC-BME - Vidám Vízilovak VSC  2017/04/23  8-12
          Kertészeti Egyetem A - UVSE  2017/04/23  7-11
          Kertészeti Egyetem A - OSC VSE  2017/04/27  6-10
          BVSC - HETE  2017/04/30  14-11
          BVSC - Oázis 2  2017/05/07  10-12
          Bánki Vízisport Egye - BVSC  2017/05/14  9-17
          OSC Kft. - Oázis 2  2017/05/21  9-9
          Csepeli VSE - HETE  2017/05/21  9-12
          BVSC - Komplex Póló Suli SE  2017/05/24  12-6
          Bánki Vízisport Egye - OSC Kft.  2017/05/27  11-12
          Budaörsi UVVSE - Vidám Vízilovak VSC  2017/05/28  12-11
          Komplex Póló Suli SE - HETE  2017/05/28  2-8
          OSC Kft. - Komplex Póló Suli SE  2017/05/31  17-11
          Oázis 2 - Komplex Póló Suli SE  2017/06/07  13-8
          HETE - 1427 VSE  2017/06/10  13-3
          Kertészeti Egyetem A - RETR-O-SC Közhasznú   2017/06/11  3-11
          BVSC - 1427 VSE  2017/06/17  12-7
          OSC VSE - Budaörsi UVVSE  2017/06/18  19-6
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZIE-Főnix - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/21  1-25
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2016/10/27  15-11
          MAFC Masters - Vidám Vízilovak VSC  2016/12/09  10-12
          Sportliget SE - SZIE-Főnix  2016/12/18  23-5
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/21  10-14
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/15  10-12
       2016. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Makarska - HUVK SE  2016/09/03  
          Cívis Póló VSE - BVSC-Zugló  2016/09/03  5-15
          AVUS - UVSE I.  2016/09/03  6-18
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2016/09/03  5-0
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - ESMTK  2016/09/24  39-4
          BVSC-Zugló - Budapesti Honvéd-Érd  2016/09/24  21-2
          Aquaworm Waterpolo G - Honvéd Kölyök Polo S  2016/09/24  2-22
          Oázis SC - KSI SE  2017/05/25  6-26
          Aquaworm Waterpolo G - FTC Utánpótlás  2017/06/08  2-12
          Honvéd Kölyök Polo S - Városgazda Utánpótlá  2017/06/17  8-6
          Budapesti Honvéd-Érd - Új-Hullám SE Dorog  2017/06/17  8-9
          Győri VSE - ESMTK  2017/06/17  5-0
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Új-Hullám SE  2016/09/17  11-3
          Dunakanyar Waterpolo - OSC VSE II.  2016/09/17  12-5
          FTC Utánpótlás - UVSE II.  2016/09/17  23-1
          UVSE II. - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/01  4-12
          Új-Hullám SE - OSC VSE II.  2016/10/01  2-28
          Ceglédi Vasutas Spor - FTC Utánpótlás  2016/10/01  1-24
          Danubius POLO - UVSE I.  2016/10/15  2-42
          OSC VSE - BVSC-Zugló  2016/10/15  9-22
          HUVK SE II. - Vidám Vízilovak Vízi  2016/10/15  11-8
          Vidám Vízilovak Vízi - UVSE I.  2016/11/12  3-23
          BVSC-Zugló - Danubius POLO  2016/11/12  23-0
          HUVK SE II. - OSC VSE  2016/11/12  6-13
          OSC VSE - Vidám Vízilovak Vízi  2016/12/10  20-6
          Danubius POLO - HUVK SE II.  2016/12/10  5-30
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2016/12/10  17-9
          Bókay - KSI - Vidám Vízilovak Vízi  2017/02/18  2-22
          OSC VSE II. - Danubius POLO  2017/02/18  17-4
          OSC VSE - YBL WPC  2017/04/29  7-2
          UVSE II. - Kistarcsa  2017/04/29  8-1
          HUVK SE - FTC Utánpótlás  2017/05/24  8-18
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - KSI SE II.  2016/11/05  1-26
          Budafóka XXII. ker. - Fehérvár Vízilabda S  2016/11/05  12-9
          AVUS - HUVK SE  2016/11/05  5-5
          AVUS - HUVK SE  2016/11/05  5-5
          Bókay - KSI - Fehérvár Vízilabda S  2016/11/05  2-24
          Cívis Póló VSE - OSC VSE  2016/12/06  8-9
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2017/04/13  13-9
          Tatabányai Vízmű Spo - BVSC-Zugló  2017/05/12  4-6
          BVSC-Zugló - Hírös Sport Nonprofi  2017/06/02  11-11
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DVSE  2016/11/03  21-10
          Racionet Honvéd - Szentes  2016/11/03  8-7
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2016/12/07  9-5
          PSN Zrt. - Racionet Honvéd  2016/12/07  11-5
       2016. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - UVSE II.  2016/09/10  19-8
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2016/09/10  10-5
          UVSE II. - Cívis Póló VSE  2016/09/10  8-14
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE Kft.  2016/10/22  10-14
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2016/11/02  16-8
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Kft.  2016/11/16  7-4
          ZF-Eger-EKE - UVSE  2017/01/07  12-1
          Hungerit Szentes - BVSC-Zugló Diapolo  2017/01/10  6-13
          UVSE Kft. - Hungerit Szentes  2017/01/19  16-7
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2017/01/25  6-11
          UVSE - ZF-Eger-EKE  2017/01/28  9-15
          UVSE Kft. - DUE-Maarsk Graphics  2017/01/28  14-11
          UVSE Kft. - Szegedi V. T&N SZTE  2017/02/02  20-7
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE Kft.  2017/02/04  6-11
          DUE-Maarsk Graphics - Szegedi V. T&N SZTE  2017/02/08  15-5
          Hungerit Szentes - Racionet H  2017/02/09  13-3
          Szegedi V. T&N SZTE - BVSC-Zugló Diapolo  2017/02/11  5-7
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Kft.  2017/02/15  8-11
          Racionet H - Hungerit Szentes  2017/03/01  3-12
          UVSE - BVSC II.  2017/03/29  16-9
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/04/05  7-10
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2017/04/10  8-5
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - HVSC  2017/05/02  19-5
          HVSC - III. Kerületi TVE  2017/05/02  8-13
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2016/11/20  9-5
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - UVSE II.  2017/02/16  26-4
          BVSC-Zugló - TVSE  2017/04/02  8-5
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2017/06/03  15-5
          Szentes - DFVE  2017/06/03  7-6
          BVSC-Zugló - DFVE  2017/06/04  8-10
          UVSE I. - Szentes  2017/06/04  6-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - TVSE  2017/04/02  15-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2017/04/09  23-0
          POLO Sport Club - DFVE  2017/05/27  16-6
          UVSE - Győri VSE  2017/05/27  17-2
          UVSE - Szentes  2017/06/11  18-11
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/06/11  12-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - DFVE  2017/03/12  11-10
          UVSE - ZF-Eger  2017/03/12  13-10
          BVSC-Zugló - TVSE  2017/04/02  11-2
          A-HID OSC ÚJBUDA - Ecorgan-Csongrád  2017/05/20  10-6
  2015/2016
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - DVSE  2015/10/06  9-8
     Segédtitkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - PVSK  2016/04/02  14-11
     Időmérő 175
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-PQS Waterpolo - PVSK  2015/09/26  15-12
          Kaposvári Vízilabda - MVLC  2015/09/28  7-8
          BVSC-Zugló - Szolnok  2015/10/10  8-12
          Racionet Honvéd - Vasas  2015/10/17  13-9
          Szolnok - Valdor Szentes  2015/10/24  17-6
          BVSC-Zugló - ContiTech-Szeged Dia  2015/11/04  14-11
          Szolnok - ZF-Eger  2015/11/07  9-4
          Valdor Szentes - Kaposvári Vízilabda   2015/11/09  8-7
          EBP Tatabánya - Szolnok  2015/11/25  8-13
          MVLC - Kaposvári Vízilabda   2015/12/05  10-4
          Szolnok - ContiTech-Szeged Dia  2015/12/08  18-9
          Racionet Honvéd - FTC-PQS Waterpolo  2016/01/30  2-5
          KSI SE - UVSE Hunguest-H  2016/02/06  8-10
          KSI SE - A-HID OSC   2016/02/19  7-20
          ZF-Eger - Racionet Honvéd  2016/02/24  15-8
          FTC-PQS Waterpolo - BVSC-Zugló  2016/03/02  10-6
          DVSE - Valdor Szentes  2016/03/05  18-13
          Vasas - Szolnok  2016/03/08  3-19
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2016/03/14  7-10
          DVSE - MVLC  2016/03/23  8-9
          Kaposvári Vízilabda - KSI SE  2016/04/09  11-7
          MVLC - UVSE Hunguest-H  2016/04/16  16-7
          Szolnok - Racionet Honvéd  2016/04/20  10-6
          MVLC - DVSE  2016/04/23  8-13
          A-HID OSC - FTC-PQS Waterpolo  2016/05/07  10-7
          FTC-PQS Waterpolo - A-HID OSC   2016/05/14  9-10
          PVSK - UVSE Hunguest-H  2016/05/17  11-13
          Szolnok - ZF-Eger  2016/05/21  9-12
          ZF-Eger - Szolnok  2016/05/25  8-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged Diapolo - Kaposvári Vízilabda   2015/11/21  10-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/03  9-8
          BVSC- Zugló - UVSE Continental  2015/10/17  11-6
          MAFC "110" - HVSC  2015/10/17  6-10
          UVSE Continental - ASI DSE  2015/10/31  13-6
          BVSC- Zugló - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/11/05  7-8
          MAFC "110" - YBL WPC  2015/11/05  9-16
          DVSE - Ceglédi Vasutas Spor  2016/03/19  9-6
          OSC VSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/04/02  13-8
          Kaposvári Vízilabda - Tiszavirág SZVPS  2016/04/02  8-8
          ASI DSE - Neptun VSC  2016/05/21  12-14
          YBL WPC - ASI DSE  2016/05/28  10-7
          YBL WPC - BVSC- Zugló  2016/06/04  23-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Lamantinok - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/16  5-14
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Vasas-Continental  2015/10/04  14-15
          OSC Vízilabda Sporte - Pécsi Sport Nonprofi  2015/10/18  6-7
          Racionet H - Kaposvári Vízilabda   2015/10/22  14-6
          KSI SE - Kaposvári Vízilabda   2015/11/08  16-6
          YBL Water Polo Club - Százhalombattai Vízi  2015/11/15  11-9
          Oázis SC - Csabai Csirkefogók V  2015/11/22  10-9
          YBL Water Polo Club - Pécsi Sport Nonprofi  2015/12/06  5-9
          Racionet H - AVUS  2015/12/13  12-10
          Vasas-Continental II - Pécsi Sport Nonprofi  2016/02/14  7-16
          YBL Water Polo Club - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/14  7-11
          YBL Water Polo Club - Fehérvár Póló Sport   2016/02/21  2-8
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  11-3
          Vasas-Continental - AVUS  2016/03/20  15-7
          YBL Water Polo Club - Vasas-Continental II  2016/04/10  10-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Vasas-Continental  2015/10/04  10-8
          Oázis SC - HVSC  2015/10/11  9-13
          RACIONET H - Kaposvári Vízilabda   2015/10/22  14-13
          KSI SE - Kaposvári Vízilabda   2015/11/08  21-6
          YBL Water Polo Club - Százhalombattai Vízi  2015/11/15  10-8
          YBL Water Polo Club - Pécsi Sport Nonprofi  2015/12/06  4-12
          RACIONET H - AVUS  2015/12/13  10-7
          YBL Water Polo Club - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/14  12-8
          YBL Water Polo Club - Fehérvár Póló Sport   2016/02/21  4-5
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  20-0
          Vasas-Continental - AVUS  2016/03/20  14-6
          UVSE Continental I. - BVSC- Zugló  2016/06/11  9-11
          KSI SE - FTC Vízilabda   2016/06/11  13-4
          FTC Vízilabda - UVSE Continental I.  2016/06/12  15-16
          KSI SE - BVSC- Zugló  2016/06/12  11-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET H - Kaposvári Vízilabda   2015/10/22  18-6
          RACIONET H - AVUS  2015/12/13  12-10
          Vasas-Continental - AVUS  2016/03/20  18-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Kertészeti Egyetem A  2015/09/13  14-6
          Vidám Vízilovak VSC - UVSE Continental  2015/09/13  15-11
          Oázis SC - Komplex Póló Suli SE  2015/09/20  10-3
          Kertészeti Egyetem A - MAFC-BME  2015/09/20  7-11
          Oázis 2 - Csepeli VSE  2015/09/27  11-6
          MAFC-BME - Bánki Vízisport Egye  2015/09/27  12-2
          1427 VSE - Csepeli VSE  2015/10/18  7-3
          Jog-Ászok VSK - 1427 VSE  2015/11/01  9-9
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis 2  2015/11/01  13-4
          Faterpóló VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2015/11/15  6-5
          Csepeli VSE - Jog-Ászok VSK  2015/11/15  9-13
          Bánki Vízisport Egye - Sportliget SE  2015/11/15  5-20
          Kertészeti Egyetem A - UVSE Continental  2015/11/22  9-12
          Faterpóló VSE - ELTE Vízilabda DSK  2015/11/29  16-11
          Csepeli VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2015/11/29  2-19
          Bánki Vízisport Egye - Semmelweis VKS  2015/11/29  7-18
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2015/12/06  6-6
          Sportliget SE - Faterpóló VSE  2015/12/13  11-7
          ELTE Vízilabda DSK - Sportliget SE  2015/12/20  11-17
          Bánki Vízisport Egye - MAFC-BME  2016/02/21  9-19
          MAFC-BME - Kertészeti Egyetem A  2016/02/28  7-9
          1427 VSE - UVSE Continental  2016/03/06  8-17
          Vidám Vízilovak VSC - Sportliget SE  2016/03/06  8-7
          Bánki Vízisport Egye - Komplex Póló Suli SE  2016/03/20  13-15
          Semmelweis VKS - YBL WPC  2016/03/21  9-9
          Semmelweis VKS - Faterpóló VSE  2016/04/03  16-4
          Bánki Vízisport Egye - 1427 VSE  2016/04/10  11-12
          Jog-Ászok VSK - Komplex Póló Suli SE  2016/04/17  14-9
          Semmelweis VKS - Vidám Vízilovak VSC  2016/04/17  6-11
          Csepeli VSE - Komplex Póló Suli SE  2016/05/01  7-14
          Oázis 2 - UVSE Continental  2016/05/08  11-12
          Oázis SC - Semmelweis VKS  2016/05/08  10-7
          Jog-Ászok VSK - MAFC-BME  2016/05/15  6-17
          OSC VSE - Oázis SC  2016/05/29  16-7
          Csepeli VSE - Oázis 2  2016/06/05  12-14
          OSC VSE - Octopus SE  2016/06/12  12-11
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Velencei-tavi UVE  2015/09/19  21-4
          BVSC-Póló Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2015/09/19  7-6
          KSI SE - Új-Hullám SE  2015/09/22  23-3
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Budaörsi UVVSE  2015/10/18  10-4
          Vidám Vízilovak VSC - KVE  2015/11/08  21-8
          Vidám Vízilovak VSC - Budaörsi UVVSE  2015/12/13  18-7
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2016/03/13  12-8
          Sunday Boys - KVE  2016/03/20  10-12
          BVSC-Zugló - Budaörsi UVVSE  2016/04/03  12-9
          HETE - Budaörsi UVVSE  2016/04/10  13-15
          HETE - YBL WPC  2016/04/17  10-20
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - Bókay-KSI  2015/09/12  9-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2015/09/12  10-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex-ASI  2016/02/13  8-9
          Bókay-KSI - Sportliget SE  2016/02/13  5-3
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - Tatabányai Vízmű Spo  2015/09/30  14-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/02/06  13-6
          Tatabányai Vízmű Spo - YBL WPC  2016/02/20  12-7
          Ceglédi Vasutas Spor - Vidám Vízilovak Vízi  2016/02/20  11-7
          Vidám Vízilovak Vízi - Kópé UVSE  2016/05/28  15-5
          Vidám Vízilovak Vízi - Kaposvár Vízilabda K  2016/06/04  16-12
          Ceglédi Vasutas Spor - Tatabányai Vízmű Spo  2016/06/04  3-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVKSE - ASI-Vasas I.  2015/10/22  4-6
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2015/10/26  7-18
          BVSC-Póló Zugló - Hírös Sport Nonprofi  2015/10/26  15-4
          UVSE Continental I. - Domino Avus  2015/10/26  24-3
          Honvéd UVKSE - KSI SE  2015/11/14  7-20
          ASI-Vasas I. - Hírös Sport Nonprofi  2015/11/14  13-5
          Bókay - KSI - FVSE  2015/12/12  4-19
          Balaton VK - YBL WPC  2015/12/12  5-20
          Kanizsa Vízilabda Sp - OSC VSE II.  2015/12/12  15-1
          Oázis SC - Mentalfitol SZVPS  2016/05/13  9-21
          Mentalfitol SZVPS - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/05/13  15-5
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Pécsi Sport Nonprofi  2015/11/18  7-18
          UVSE Continental - AVUS  2015/11/18  20-7
          Kaposvári Vízilabda - Pécsi Sport Nonprofi  2015/11/18  9-17
          Pécsi Sport Nonprofi - UVSE Continental  2015/11/26  15-17
          Kaposvári Vízilabda - AVUS  2015/11/26  12-14
          UVSE Continental - Kaposvári Vízilabda   2015/11/26  23-11
          Budapesti Honvéd Spo - UVSE Continental  2016/01/20  19-11
          BVSC- Zugló - FTC Utánpótlás  2016/01/27  9-12
          Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Spo  2016/01/27  13-12
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - ASI DSE  2016/01/17  9-14
          Sportliget SE - UVSE Continental  2016/01/17  4-18
          Vidám Vízilovak VSC - Sportliget SE  2016/02/07  12-9
          MAFC "110" - Oázis SC  2016/02/07  13-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - DUE MAARSK GRAPHICS  2015/10/17  8-6
          Kópé Úszó, -Vízilabd - KVE  2016/01/30  14-7
          UVSE Vízilabda Kft. - BVSC- Zugló  2016/02/13  8-7
          DUE MAARSK GRAPHICS - SZNVE  2016/03/30  18-5
          Hungerit Szentes - UVSE Vízilabda Kft.  2016/04/27  3-9
          BVSC- Zugló - DUE MAARSK GRAPHICS  2016/04/28  5-8
          DUE MAARSK GRAPHICS - UVSE Vízilabda Kft.  2016/05/11  6-8
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - EBP Tatabánya  2015/10/04  22-6
          UVSE Continental II. - Szentes  2015/10/11  4-15
          UVSE Continental II. - DFVE  2015/10/25  3-17
          UVSE Continental I. - DFVE  2015/11/22  13-3
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - Szentes  2015/10/11  19-11
          ASI DSE - Váci Vízilabda Sport  2016/03/13  18-6
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - FTC leány  2016/03/25  18-3
          OSC VSE - FTC leány  2016/03/25  18-3
          Váci Vízilabda SE - OSC VSE  2016/04/30  0-5
          Kaposvár VK - FTC leány  2016/04/30  12-7
          Kaposvár VK - FTC leány  2016/04/30  12-7
          FTC leány - Váci Vízilabda SE  2016/05/28  3-13
          FTC leány - Váci Vízilabda SE  2016/05/28  3-13
          III.kerületi TVE - Kaposvár VK  2016/05/28  9-13
  2014/2015
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE-Hunguest H.  2015/05/01  4-14
     Időmérő 190
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2014/10/08  3-8
          Szolnok - Vasas Plaket  2014/10/11  14-3
          DVSE - PVSK-MECSEK F.  2014/10/18  6-8
          FTC - A-HÍD OSC   2014/10/22  7-13
          Kaposvári VK - PVSK-MECSEK F.  2014/10/25  8-5
          PVSK-MECSEK F. - RACIONET Honvéd  2014/10/31  11-12
          Tiszavirág Szeged - A-HÍD OSC   2014/11/04  6-13
          RACIONET Honvéd - Kaposvári VK  2014/11/05  6-5
          DVSE - Szolnok  2014/11/14  8-18
          PVSK-MECSEK F. - FTC   2014/11/15  5-7
          ZF-Eger - DVSE  2014/11/22  16-2
          PVSK-MECSEK F. - UVSE-Hunguest H.  2014/11/25  7-9
          Vasas Plaket - KSI SE  2014/12/11  13-7
          Szolnok - PVSK-MECSEK F.  2014/12/13  20-6
          Kaposvári VK - A-HÍD OSC   2014/12/20  8-12
          PVSK-MECSEK F. - Vasas Plaket  2015/01/10  11-10
          DVSE - BVSC Wáberer  2015/01/17  7-8
          RACIONET Honvéd - A-HÍD OSC   2015/01/23  8-9
          BVSC Wáberer - FTC   2015/01/24  8-7
          Szolnok - ZF-Eger  2015/02/03  10-10
          Valdor Szentes - BVSC Wáberer  2015/02/04  9-10
          Tiszavirág Szeged - Kaposvári VK  2015/02/11  11-10
          A-HÍD OSC - BVSC Wáberer  2015/02/12  13-8
          ZF-Eger - A-HÍD OSC   2015/02/21  4-5
          DVSE - Vasas Plaket  2015/02/25  7-6
          ZF-Eger - Vasas Plaket  2015/02/27  12-5
          KSI SE - A-HÍD OSC   2015/02/28  10-13
          DVSE - ZF-Eger  2015/03/06  10-20
          Szolnok - RACIONET Honvéd  2015/03/07  11-1
          Kaposvári VK - DVSE  2015/03/11  9-7
          KSI SE - Vasas Plaket  2015/03/21  7-11
          FTC - UVSE-Hunguest H.  2015/03/21  18-7
          Valdor Szentes - Kaposvári VK  2015/03/28  11-10
          UVSE-Hunguest H. - KSI SE  2015/04/21  11-9
          UVSE-Hunguest H. - Valdor Szentes  2015/05/06  8-15
          FTC - ZF-Eger  2015/05/15  7-12
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Vasas Plaket  2014/11/08  11-4
          Szolnoki Dózsa - Szeged  2014/11/09  12-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVKSE - KESI  2014/09/27  13-4
          EKF SC - Tiszavirág SZVPS  2014/11/08  9-10
          YBL Water Polo C - Tatabányai Vízmű  2014/11/29  11-13
          BVSC- Zugló - DVSE  2015/02/08  10-5
          UVSE - Angyalföldi Spor  2015/05/12  10-11
          MVLC Miskolci Ví - Tatabányai Vízmű  2015/05/16  11-5
          YBL Water Polo C - Honvéd UVKSE  2015/05/16  11-7
          Neptun VSC - MVLC Miskolci Ví  2015/05/23  6-16
          Angyalföldi Spor - UVSE   2015/05/27  13-12
          MAFC - EKF SC  2015/06/03  8-16
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EVSC - Lamantinok  2015/03/21  10-8
          GyAVC - MVLC Miskolci Ví  2015/03/21  3-19
          Kertészeti Egyet - Szolnok 2  2015/03/21  11-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-Híd OSC - YBL Water Polo C  2014/10/12  11-5
          Vasas Sport Club - UVSE   2014/11/02  6-20
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2014/12/14  2-15
          BVSC- Zugló - DVSE  2015/02/08  15-9
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  5-19
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2015/04/12  10-9
          KSI SE - ZF-Eger  2015/04/17  6-7
          YBL Water Polo C - Százhalombattai   2015/04/19  6-8
          Szentes - BVSC- Zugló  2015/04/28  7-12
          UVSE - ZF-Eger  2015/04/28  8-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-Híd OSC - YBL Water Polo C  2014/10/12  12-5
          Vasas Sport Club - UVSE   2014/11/02  6-15
          FTC Vízilabda Ut - ZF-Eger  2014/12/14  8-7
          BVSC- Zugló - DVSE  2015/02/08  6-5
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  9-12
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2015/04/12  4-19
          KSI SE - ZF-Eger  2015/04/17  9-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - UVSE   2014/11/02  10-13
          Balaton VK - KVSE  2014/12/07  6-13
          BVSC-PÓLÓ - DVSE  2015/02/08  14-11
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  10-17
          Balaton VK - Fehérvár Póló Sp  2015/04/07  9-15
       2014. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Honvéd UVK SE  2014/08/30  
          Tatabánya VSE - BVSC-Póló Zugló  2014/08/30  
          Honvéd UVK SE - FTC Utánpótlás  2014/08/30  
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME - RETR-O-SC Közhas  2014/09/21  3-9
          Bánki VSE - BVSC Tipo-HeavyT  2014/09/21  9-17
          Bánki SundayBoys - Octopus SE  2014/09/21  11-17
          Octopus SE - Sportliget SE  2014/09/28  11-13
          BVSC Tipo-HeavyT - Vidám Vízilovak   2014/09/28  8-11
          OSC felnőtt - Bánki SundayBoys  2014/10/04  20-5
          MAFC-BME - ELTE Vízilabda D  2014/10/05  5-11
          MAFC - Schönherz - Semmelweis VKS  2014/10/05  6-9
          Sportliget SE - 1427 VSE  2014/10/12  15-8
          RETR-O-SC Közhas - Bánki VSE  2014/10/12  10-6
          Semmelweis VKS - Faterpóló VSE  2014/10/19  13-9
          MAFC - Schönherz - Budaörsi UVVSE  2014/10/19  12-9
          HETE - Sportliget SE  2014/10/19  8-16
          BVSC Tipo-HeavyT - Komplex Póló Sul  2014/10/19  8-13
          Faterpóló VSE - MAFC - Schönherz  2014/11/23  9-14
          Budaörsi UVVSE - OSC felnőtt  2014/11/23  16-13
          YBL WPC - Bánki VSE  2014/11/23  25-7
          Vidám Vízilovak - MAFC-BME  2014/11/30  13-9
          Bánki SundayBoys - Faterpóló VSE  2014/12/14  13-10
          Bánki VSE - MAFC-BME  2014/12/14  3-15
          MAFC - Schönherz - YBL WPC  2015/02/15  14-22
          BVSC Tipo-HeavyT - Bánki SundayBoys  2015/02/22  11-10
          YBL WPC - Vidám Vízilovak   2015/02/22  12-5
          Bánki VSE - Octopus SE  2015/03/01  8-21
          Semmelweis VKS - MAFC - Schönherz  2015/03/22  6-5
          Budaörsi UVVSE - MAFC - Schönherz  2015/03/29  11-11
          RETR-O-SC Közhas - OSC felnőtt  2015/03/29  6-9
          Oázis SC - Octopus SE  2015/04/01  15-10
          Sportliget SE - ELTE Vízilabda D  2015/04/12  10-5
          OSC felnőtt - Komplex Póló Sul  2015/04/12  14-6
          1427 VSE - MAFC-BME  2015/04/18  9-9
          Vidám Vízilovak - Semmelweis VKS  2015/04/25  13-10
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/04/26  11-6
          ELTE Vízilabda D - MAFC - Schönherz  2015/05/03  12-8
          Komplex Póló Sul - Vidám Vízilovak   2015/05/03  7-14
          Bánki SundayBoys - MAFC-BME  2015/05/10  11-13
          Bánki VSE - Faterpóló VSE  2015/05/10  12-13
          Sportliget SE - Vidám Vízilovak   2015/05/17  7-7
          1427 VSE - Bánki VSE  2015/05/17  12-4
          Bánki VSE - HETE  2015/05/24  7-12
          Semmelweis VKS - Vidám Vízilovak   2015/05/30  7-8
          OSC felnőtt - RETR-O-SC Közhas  2015/05/31  7-2
          MAFC-BME - Octopus SE  2015/06/06  11-18
          BVSC Tipo-HeavyT - HETE  2015/06/07  19-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2014/09/20  11-3
          Bókay - KSI - Dunaújvárosi Fői  2014/09/20  5-0
          Komplex Póló SE - OSC Serdülő  2014/09/20  7-13
          FTC Utánpótlás - OSC Serdülő  2014/10/18  8-11
          Százhalombatta - Bókay - KSI  2014/10/18  10-7
          Dunaújvárosi Fői - Komplex Póló SE  2014/10/18  5-9
          UVSE - Vasas Sport Club  2015/03/09  7-10
          Komplex Póló SE - Százhalombatta  2015/05/09  1-14
          BVSC-Póló - Dunaújvárosi Fői  2015/05/09  31-1
          FTC Utánpótlás - OSC Serdülő  2015/05/09  5-7
          Dunaújvárosi Fői - FTC Utánpótlás  2015/05/09  4-15
          Százhalombatta - BVSC-Póló  2015/05/09  9-13
          Bókay - KSI - Komplex Póló SE  2015/05/09  6-10
          KSI SE - Százhalombatta  2015/05/23  18-5
          Vasas Sport Club - BVSC-Póló  2015/05/23  16-4
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/05/23  8-11
          Százhalombatta - BVSC-Póló  2015/05/23  7-11
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          JSMA - BVSC-Póló  2014/12/19  4-25
          Vasas Sport Club - Váci Vízilabda S  2015/06/13  20-3
          OSC Ifi - Új-Hullám SE  2015/06/13  17-1
          Váci Vízilabda S - KSI SE  2015/06/13  1-24
       Szívós István Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló - OSC gyermek  2014/09/13  30-0
          B. Sport - Vidám Vízilovak   2014/09/13  8-5
          Honvéd Utánpótlá - KSI SE  2014/09/13  16-9
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Komplex Póló SE  2015/02/07  16-7
          OSC VSE - UVSE  2015/02/07  0-18
          UVSE - Cívis Póló VSE  2015/02/17  27-0
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/02/17  9-18
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2015/04/22  10-12
          Vasas Sport Club - UVSE  2015/05/28  2-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Diadal SE - Budafóka XXII. k  2014/09/27  0-5
          MVLC - Domino Avus  2014/09/27  3-17
          Oázis SC - B. Sport  2014/10/11  13-1
          Budapesti Honvéd - Kópé Utánpótlás   2014/10/11  4-25
          Kanizsa Vízilabd - Bókay - KSI  2014/10/11  17-5
          FTC Utánpótlás - Diadal SE  2014/12/14  28-1
          KSI SE - Kanizsa Vízilabd  2015/01/25  24-6
          Balaton VK - FTC Utánpótlás  2015/01/31  6-34
          FTC Utánpótlás - Budafóka XXII. k  2015/01/31  23-1
          Hírös Sport Nonp - OSC gy  2015/02/14  26-6
          Angyalföldi Spor - Honvéd Utánpótlá  2015/02/14  4-14
          Diadal SE - OSC gy  2015/02/28  2-12
          Dunaújvárosi Fői - Budapesti Honvéd  2015/02/28  14-6
          Domino Avus - Oázis SC  2015/04/18  7-11
          Százhalombatta - Váci Vízilabda S  2015/04/18  19-5
          Vasas Sport Club - Kanizsa Vízilabd  2015/05/29  21-9
          Váci Vízilabda S - Vasas Sport Club  2015/05/29  10-12
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - Fehérvár Póló Sp  2015/05/17  17-7
          A-Híd OSC - MVLC Miskolci Vízila  2015/06/07  5-1
          MVLC Miskolci Vízila - HKPS  2015/06/07  2-10
          HKPS - A-Híd OSC   2015/06/07  4-14
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Csongrád Városi Vízi  2015/05/10  22-4
          R.HONVÉD U - Fehérvár Póló Sp  2015/05/17  15-5
          Szegedi Vizipóló - Szentesi Vízilabda K  2015/05/19  5-14
          UVSE - Ceglédi Vasutas Spor  2015/05/31  15-4
          A-Híd OSC - AVUS  2015/05/31  10-12
          Ceglédi Vasutas Spor - A-Híd OSC   2015/05/31  5-9
          UVSE - AVUS  2015/05/31  9-8
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Clubul Sportiv C - BVSC  2015/01/24  14-13
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC- Zugló  2014/12/10  6-19
          Hungerit Szentes - UVSE-Centrál  2015/02/04  8-12
          ZF-Eger-EKF - UVSE-Centrál  2015/02/27  13-22
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - DFVE  2015/02/08  12-14
          H POLO - KESI  2015/04/26  15-7
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - DFVE  2015/01/11  9-14
          BVSC-PÓLÓ - DFVE  2015/02/08  12-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám VVSE - Győri Vízisport   2014/12/06  7-20
          Angyalföldi Spor - SZNVE  2015/04/11  7-10
          Angyalföldi Spor - HVSC  2015/05/09  4-8
          H POLO - ZF-Eger  2015/05/13  19-6
  2013/2014
     Időmérő 159
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2013/09/07  9-13
          PVSK-Füszért - OSC-ÚJBUDA  2013/09/21  7-9
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2013/09/28  16-6
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2013/10/04  13-9
          Kaposvári VK - OSC-ÚJBUDA  2013/10/05  14-7
          Széchenyi B.-FTC - DIAPOLO Szeged  2013/10/12  6-8
          ZF-Eger - PVSK-Füszért  2013/10/19  16-6
          Szolnoki Dózsa - Valdor Szentes  2013/10/22  5-21
          DIAPOLO Szeged - Valdor Szentes  2013/10/26  22-10
          PVSK-Füszért - KSI SE  2013/11/02  11-10
          DIAPOLO Szeged - Szolnoki Dózsa  2013/11/03  6-8
          DIAPOLO Szeged - BVSC- Zugló  2013/11/08  9-7
          DIAPOLO Szeged - ZF-Eger  2013/11/24  7-13
          Valdor Szentes - PVSK-Füszért  2013/11/30  5-8
          PVSK-Füszért - Szolnoki Dózsa  2013/12/07  10-16
          Kaposvári VK - Valdor Szentes  2013/12/14  9-4
          BVSC- Zugló - KSI SE  2013/12/17  12-10
          DIAPOLO Szeged - PVSK-Füszért  2014/01/10  15-9
          DIAPOLO Szeged - YBL Waterpolo C  2014/01/18  19-9
          DIAPOLO Szeged - Széchenyi B.-FTC  2014/01/21  11-6
          Debrecen - RACIONET HONVÉD  2014/01/24  6-7
          Kaposvári VK - LACTIV-Vasas  2014/02/15  5-9
          Valdor Szentes - RACIONET HONVÉD  2014/02/22  7-10
          Debrecen - LACTIV-Vasas  2014/03/01  10-9
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2014/03/08  21-4
          Debrecen - OSC-ÚJBUDA  2014/03/14  13-7
          ZF-Eger - DIAPOLO Szeged  2014/03/21  7-9
          OSC-ÚJBUDA - BVSC- Zugló  2014/03/22  14-14
          YBL Waterpolo C - Kaposvári VK  2014/03/22  11-16
          DIAPOLO Szeged - RACIONET HONVÉD  2014/03/28  7-6
          Széchenyi B.-FTC - Kaposvári VK  2014/03/29  13-11
          Kaposvári VK - KSI SE  2014/04/05  11-7
          Valdor Szentes - Kaposvári VK  2014/04/12  6-10
          Debrecen - BVSC- Zugló  2014/04/20  9-7
          DIAPOLO Szeged - ZF-Eger  2014/04/23  8-10
          ZF-Eger - DIAPOLO Szeged  2014/04/25  11-5
          Debrecen - BVSC- Zugló  2014/04/26  12-6
          PVSK-Füszért - OSC-ÚJBUDA  2014/05/03  8-7
          Debrecen - LACTIV-Vasas  2014/05/06  9-5
          DIAPOLO Szeged - RACIONET HONVÉD  2014/05/10  7-6
          PVSK-Füszért - Széchenyi B.-FTC  2014/05/15  14-13
          DIAPOLO Szeged - RACIONET HONVÉD  2014/05/17  11-7
          KSI SE - OSC-ÚJBUDA  2014/05/19  6-9
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Szolnok  2013/09/14  6-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-PSN - ASI DSE  2013/09/21  13-10
          ASI DSE - Honvéd Utánpótlá  2013/09/28  5-17
          Honvéd Utánpótlá - MVLC  2013/10/19  5-8
          Szegedi Vizipóló - UVSE  2013/10/26  12-16
          Honvéd Utánpótlá - Eszterházy Károl  2013/11/09  7-13
          Debreceni Cívis - Csabai Csirkefog  2014/03/14  2-9
          MVLC - Neptun VSC  2014/06/21  10-8
          Neptun VSC - Eszterházy Károl  2014/06/25  12-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Szentes  2013/10/27  10-8
          UVSE II. - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2013/12/08  19-8
          FTC Vízilabda Ut - UVSE  2014/02/23  7-16
          Vasas - BVSC- Zugló  2014/03/02  16-9
          KSI SE - RACIONET HONVÉD  2014/03/16  18-3
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2014/04/24  4-9
          RACIONET HONVÉD - KSI SE  2014/05/18  5-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Szentes  2013/10/27  20-8
          Vasas - ZF-Eger  2013/12/12  17-8
          FTC Vízilabda Ut - Szegedi Vizipóló  2014/02/23  5-8
          UVSE - PSN Zrt.  2014/02/28  8-9
          KSI SE - Honvéd-Up. VKSE  2014/03/16  13-7
          Honvéd-Up. VKSE - KSI SE  2014/05/18  10-3
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Szentes  2013/10/27  9-5
          UVSE II. - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2013/12/08  11-9
          FTC Vízilabda Ut - Szegedi Vizipóló  2014/02/23  21-8
          Debreceni Cívis - KSI SE  2014/03/01  9-7
          Vasas - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/03/02  8-13
          Honvéd-Up. VKSE - Kaposvári Vízila  2014/05/18  14-4
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Octopus SE  2013/09/29  17-16
          Semmelweis VKS - ELTE Vízilabda D  2013/09/29  13-14
          Sunday Boys - Komplex Póló Sul  2013/10/06  7-14
          Bánki VSE - HETE  2013/10/06  11-15
          1427Vízilabda SE - OSC felnőtt  2013/10/13  8-12
          Hegyvidék-YBL - Sportliget SE  2013/10/13  15-6
          MTK 1888 - Budaörsi ÚVVSE  2013/10/20  16-8
          Sunday Boys - 1427Vízilabda SE  2013/10/20  12-15
          Bánki VSE - ELTE Vízilabda D  2013/10/20  15-17
          HETE - Hegyvidék-YBL  2013/10/27  7-17
          Komplex Póló Sul - MTK 1888  2013/10/27  14-11
          Budaörsi ÚVVSE - Komplex Póló Sul  2013/11/10  11-10
          RETR-O-SC Közhas - Bókay  2013/11/10  13-10
          Faterpóló VSE - MAFC - Schönherz  2013/11/17  11-18
          HETE - Sportliget SE  2013/11/17  10-11
          ELTE Vízilabda D - Hegyvidék-YBL  2013/11/17  6-10
          Bókay - Sunday Boys  2013/11/23  18-9
          ELTE Vízilabda D - HETE  2013/12/01  12-10
          Faterpóló VSE - Oázis SC  2013/12/01  12-10
          Budaörsi ÚVVSE - Octopus SE  2013/12/08  11-10
          Komplex Póló Sul - Bókay  2013/12/08  13-12
          Sunday Boys - MTK 1888  2013/12/15  6-12
          RETR-O-SC Közhas - HETE  2014/03/02  11-12
          Komplex Póló Sul - Hegyvidék-YBL  2014/03/02  17-18
          Bánki VSE - RETR-O-SC Közhas  2014/03/09  10-18
          HETE - Sunday Boys  2014/03/23  11-8
          Budaörsi ÚVVSE - Bókay  2014/03/23  16-8
          1427Vízilabda SE - Budaörsi ÚVVSE  2014/03/30  7-11
          Sunday Boys - Bánki VSE  2014/03/30  9-14
          1427Vízilabda SE - Octopus SE  2014/04/06  7-16
          Vecsés - Hegyvidék-YBL  2014/04/06  9-10
          MAFC - Schönherz - Faterpóló VSE  2014/04/13  11-7
          Octopus SE - Sunday Boys  2014/04/13  6-5
          Sportliget SE - Budaörsi ÚVVSE  2014/04/27  8-9
          Hegyvidék-YBL - MTK 1888  2014/04/27  6-13
          RETR-O-SC Közhas - ELTE Vízilabda D  2014/05/04  9-6
          Budaörsi ÚVVSE - HETE  2014/05/04  12-6
          Vecsés - BVSC  2014/05/18  22-7
          1427Vízilabda SE - Sportliget SE  2014/05/25  10-9
          Hegyvidék-YBL - MAFC - Schönherz  2014/05/25  23-5
          Hegyvidék-YBL - BVSC  2014/05/27  6-7
          Sportliget SE - Sunday Boys  2014/06/01  10-9
          Bánki VSE - Bókay  2014/06/01  15-12
          1427Vízilabda SE - Bánki VSE  2014/06/05  12-11
          Budaörsi ÚVVSE - Sportliget SE  2014/06/08  19-11
          1427Vízilabda SE - Oázis SC  2014/06/15  7-13
          Bánki VSE - Sunday Boys  2014/06/15  8-7
          BVSC - Semmelweis VKS  2014/06/23  12-15
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Új-Hullám SE  2014/05/10  5-10
          Váci Vízilabda S - Oázis SC  2014/05/10  13-5
          Új-Hullám SE - Váci Vízilabda S  2014/05/10  10-8
          Oázis SC - Sportliget SE  2014/05/10  9-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Fői - OSC Serdülő  2013/11/16  5-14
          BVSC - Póló - Zu - Komplex Póló Sul  2013/11/16  12-3
          Uj-Hullám SE - Komplex Póló Sul  2014/05/17  4-8
          Bókay - KSI - MOM Sport Ybl  2014/05/17  5-6
          Dunaújvárosi Fői - Uj-Hullám SE  2014/05/17  5-3
          Komplex Póló Sul - Bókay - KSI  2014/05/17  7-4
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Polo SC - Kópé ÚVSE  2013/11/09  3-14
          MOM Sport Ybl - Oázis SC  2013/11/09  12-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget Sport - Bókay - KSI  2014/04/17  1-23
          Oázis SC - Angyalföldi Spor  2014/04/17  10-5
          Angyalföldi Spor - PSN Zrt.  2014/04/17  6-7
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2014/05/24  10-7
          Honv-up. Gödöllő - Domino Avus  2014/05/24  4-11
          Vodafone Pólósul - Honv-up. Gödöllő  2014/05/28  14-3
          UVSE I - KSI SE  2014/06/06  13-7
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kölyök Póló Suli - Vasas Sport Club  2013/11/20  7-24
          Szegedi Vizipóló - KSI SE  2013/12/04  6-13
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE III. - Érd-MAFC Winner  2014/01/26  4-15
          Angyalföldi SI D - Kanizsa VSE  2014/01/26  7-8
          Neptun VSC - UVSE I.  2014/02/09  3-16
          Kanizsa VSE - Tatabányai VSE  2014/02/09  14-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZNVE  2013/10/19  20-7
          SZNVE - ZF-Eger  2014/02/26  8-11
          Angyalföldi SI D - UVSE V Kft  2014/03/12  3-17
          Hungerit-Szentes - UVSE V Kft  2014/03/26  10-11
          ZF-Eger - Hungerit-Szentes  2014/04/09  11-12
          Hungerit-Szentes - ZF-Eger  2014/04/12  9-8
          ZF-Eger - Hungerit-Szentes  2014/04/14  6-9
          ZF-Eger - UVSE V Kft  2014/04/25  10-6
          Hungerit-Szentes - DFVE  2014/04/30  9-7
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Kaposvári Vízila  2013/10/26  
          UVSE V Kft - Szeged  2013/10/26  9-12
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I - UVSE II  2013/10/06  18-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KESI  2013/10/06  21-0
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vecsés SE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/12/15  3-12
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - GyVSE  2014/02/15  17-4
  2012/2013
     Titkár 11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilab - HVSC  2012/11/04  10-8
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2013/03/24  12-3
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi Vízilab  2012/09/09  8-3
          Honvéd Pesterzsé - FTC Vízilabda Ut  2012/09/16  9-7
          MTK 1888 Vízilab - HVSC  2012/11/04  6-10
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2013/03/24  12-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi Vízilab  2012/09/09  9-18
          Honvéd PVK - FTC Vízilabda Ut  2012/09/16  9-9
          MTK 1888 Vízilab - HVSC  2012/11/04  15-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - PSN Zrt.  2013/03/24  9-3
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVKSE - Komplex PSE  2012/09/29  3-7
     Időmérő 176
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - A-HID Szeged  2012/10/16  7-14
          A-HID Szeged - Szolnoki D-K  2012/10/24  6-4
          Debrecen - A-HID Szeged  2012/10/27  9-10
          Groupama-Honvéd - EKF-EgerFood-Imo  2012/11/03  8-3
          FTC - Kaposvári Vízila  2012/11/06  10-6
          Szolnoki D-K - JuniorVálogatott  2012/11/07  17-4
          Valdor-Szentes - JuniorVálogatott  2012/11/13  12-9
          Valdor-Szentes - ZF-Eger  2012/11/17  7-12
          Kaposvári Vízila - Szolnoki D-K  2012/11/20  6-17
          A-HID Szeged - TEVA-Vasas  2012/11/23  9-9
          Valdor-Szentes - PVSK  2012/12/01  15-11
          FTC - TEVA-Vasas  2012/12/08  7-10
          A-HID Szeged - ZF-Eger  2012/12/14  9-7
          PVSK - FTC  2012/12/15  12-9
          TEVA-Vasas - Debrecen  2013/01/12  12-6
          A-HID Szeged - JuniorVálogatott  2013/01/14  18-10
          Valdor-Szentes - Debrecen  2013/01/19  8-9
          Debrecen - FTC  2013/01/27  11-6
          PVSK - TEVA-Vasas  2013/02/09  7-9
          A-HID Szeged - PVSK  2013/02/16  13-6
          Kaposvári Vízila - Groupama-Honvéd  2013/02/20  9-11
          Debrecen - PVSK  2013/02/23  15-6
          Valdor-Szentes - JuniorVálogatott  2013/02/26  14-8
          FTC - ZF-Eger  2013/03/02  6-9
          Szolnoki D-K - JuniorVálogatott  2013/03/04  14-5
          Szolnoki D-K - TEVA-Vasas  2013/03/08  6-7
          ZF-Eger - Szolnoki D-K  2013/03/14  7-6
          FTC - JuniorVálogatott  2013/03/19  6-12
          Szolnoki D-K - Debrecen  2013/04/03  6-5
          Kaposvári Vízila - EKF-EgerFood-Imo  2013/04/04  5-8
          PVSK - BVSC- Zugló  2013/04/06  7-9
          A-HID Szeged - JuniorVálogatott  2013/04/09  17-9
          Szolnoki D-K - Valdor-Szentes  2013/04/10  15-8
          EKF-EgerFood-Imo - JuniorVálogatott  2013/04/11  7-7
          Groupama-Honvéd - Valdor-Szentes  2013/04/13  14-8
          A-HID Szeged - Valdor-Szentes  2013/04/19  14-7
          FTC - JuniorVálogatott  2013/04/23  5-8
          Groupama-Honvéd - TEVA-Vasas  2013/04/24  7-9
          EKF-EgerFood-Imo - PVSK  2013/04/27  9-7
          ZF-Eger - TEVA-Vasas  2013/05/04  13-10
          Szolnoki D-K - A-HID Szeged  2013/05/08  11-8
          ZF-Eger - Szolnoki D-K  2013/05/15  9-7
          Orvosegyetem SC - EKF-EgerFood-Imo  2013/05/17  7-3
          PVSK - Kaposvári Vízila  2013/05/20  8-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Tatabányai Vízmű  2012/09/29  8-9
          Hegyvidék-YBL - Csabai Csirkefog  2012/10/06  18-9
          Bánki VSE - PSN - PVSK  2012/10/13  7-16
          Neptun Vízilabda - BVSC- Zugló  2012/10/13  7-11
          Érd-MAFC - KSI SE  2013/03/22  8-12
          BVSC- Zugló - Hegyvidék-YBL  2013/04/06  7-8
          Bánki VSE - SZVPS  2013/04/13  9-22
          ASI DSE - Csabai Csirkefog  2013/04/20  11-7
          KSI SE - Hegyvidék-YBL  2013/05/04  16-7
          HPVK-ESMTK - Hegyvidék-YBL  2013/05/25  8-14
          UVSE - SZVPS  2013/05/29  13-10
          ASI DSE - PSN - PVSK  2013/06/10  16-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - OSC  2013/03/20  14-4
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debrecen - Szentesi Vízilab  2012/09/29  
          Szolnoki D-K - ZF-Eger  2012/09/30  5-5
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Waterpolo Sp - Kaposvári Vízila  2012/11/18  12-8
          DVSE - Szentesi Vízilab  2012/12/05  10-10
          FTC Waterpolo Sp - Szentesi Vízilab  2012/12/09  10-6
          SZVPS - Budapesti Honvéd  2012/12/09  2-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - FTC Vízilabda Ut  2012/09/20  9-4
          FTC Vízilabda Ut - BVSC- Zugló  2012/10/03  4-8
          FTC Vízilabda Ut - Szentesi Vízilab  2012/10/10  9-3
          UVSE I. - Vasas  2012/10/12  12-5
          BVSC- Zugló - UVSE I.  2012/10/14  9-8
          Budapesti Honvéd - Szentesi Vízilab  2012/10/22  10-11
          KSI SE - Kaposvári Vízila  2013/02/24  24-7
          UVSE I. - ZF-Eger  2013/03/17  7-7
          Vasas - UVSE I.  2013/03/27  5-8
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/03/29  13-9
          FTC Vízilabda Ut - UVSE I.  2013/05/12  7-6
          Budapesti Honvéd - Kaposvári Vízila  2013/05/19  11-4
          KSI SE - UVSE I.  2013/05/26  8-8
          MTK 1888 Vízilab - Aligátor Vízilab  2013/06/02  9-10
          Tatabányai Vízmű - OSC  2013/06/02  8-14
          MTK 1888 Vízilab - Tatabányai Vízmű  2013/06/02  10-8
          Aligátor Vízilab - OSC  2013/06/02  7-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Orvosegyetem Spo - Csabai Csirkefog  2012/09/23  11-9
          FTC Vízilabda Ut - BVSC- Zugló  2012/09/30  14-13
          KSI SE - Kaposvári Vízila  2013/02/24  18-13
          UVSE I. - ZF-Eger  2013/03/17  15-3
          Vasas - UVSE I.  2013/03/27  6-15
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/03/29  9-4
          FTC Vízilabda Ut - UVSE I.  2013/05/12  7-8
          Honvéd Pesterzsé - Kaposvári Vízila  2013/05/19  17-8
          KSI SE - UVSE I.  2013/05/26  5-17
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Orvosegyetem Spo - Csabai Csirkefog  2012/09/23  9-5
          FTC Vízilabda Ut - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2012/09/30  6-14
          Kölyök Póló Suli - Kanizsa Vízilabd  2012/10/28  16-7
          KSI SE - Kaposvári Vízila  2013/02/24  25-7
          UVSE I. - ZF-Eger  2013/03/17  22-3
          Vasas - UVSE I.  2013/03/27  6-5
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/03/29  11-5
          FTC Vízilabda Ut - UVSE I.  2013/05/12  4-23
          Honvéd PVK - Kaposvári Vízila  2013/05/19  20-5
          KSI SE - UVSE I.  2013/05/26  7-9
          UVSE I. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/05/28  13-9
       2012. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 1998
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Szolnoki D-K  2012/11/18  9-14
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - ELTE  2012/11/18  14-11
          Semmelweis VKS - Faterpóló VSE  2012/12/02  13-7
          VAS-ASI - Érd-MAFC-Winner  2013/02/23  15-4
          Bánki VE - Komplex PSE  2013/02/24  7-12
          RETR-O-SC - HETE  2013/03/03  15-10
          VVSE - MTK  2013/03/03  12-9
          VAS-ASI - Bp. Izzó  2013/03/09  12-3
          Bánki VE - Octopus BVSE  2013/03/10  16-13
          MTK - YBL WPC  2013/03/24  12-10
          Raiffeisen Vízil - Bánki VE  2013/04/07  13-11
          YBL WPC - MAFC Schönherz  2013/04/07  13-12
          Semmelweis VKS - ELTE  2013/04/14  6-6
          Bp. Izzó - Érd-MAFC-Winner  2013/04/21  11-12
          Komplex PSE - Bánki VE  2013/04/21  13-3
          Bánki VE - Semmelweis VKS  2013/04/28  8-17
          BVSC - Raiffeisen Vízil  2013/05/05  12-9
          Octopus BVSE - Bánki VE  2013/05/05  17-10
          Oázis SC - Érd-MAFC-Winner  2013/05/12  0-5
          Érd-MAFC-Winner - HETE  2013/05/26  12-6
          BVSC - Komplex PSE  2013/05/26  8-12
          Octopus BVSE - Semmelweis VKS  2013/05/26  15-18
          Semmelweis VKS - BVSC  2013/06/02  9-8
          Bánki VE - Raiffeisen Vízil  2013/06/02  12-15
          BVSC - Octopus BVSE  2013/06/09  19-17
          HETE - RETR-O-SC  2013/06/30  18-5
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Marosvásárhely - Bókay - KSI  2012/10/13  26-5
          DVSE - MOM Sport-YBL  2012/10/13  11-1
          Marosvásárhely - BVSC-Póló  2012/10/13  10-15
          UVSE - KSI SE  2013/04/06  12-7
          Százhalombattai - Oradea  2013/04/06  5-13
          BVSC-Póló - Komárno  2013/04/06  15-6
          DVSE - Uj-Hullám SE  2013/05/25  21-4
          MOM Sport-YBL - Bókay - KSI  2013/05/25  8-2
          Dunaújvárosi FVE - Hegyvidék SE  2013/05/25  31-0
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - BVSC-Póló-Zugló  2013/03/16  13-5
          Vodafone Pólósul - UVSE I.  2013/03/16  8-11
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay-KSI - HPVKSE  2013/04/13  4-9
          Vadász - Komplex PSE  2013/04/13  12-5
          DVSE - Új-Hullám SE   2013/04/13  7-5
          BVSC-Póló-Zugló - Oradea I.  2013/05/11  5-7
          Oradea II. - MOM Sport-YBL  2013/05/11  5-5
          BVSC-Póló-Zugló - KSI SE  2013/05/11  12-5
          Oradea I. - OSC  2013/05/11  10-3
          Oradea II. - KSI SE  2013/05/11  6-7
          MOM Sport-YBL - OSC  2013/05/11  1-9
       Budapesti Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Póló - OSC  2013/05/31  10-5
       2013. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyet - Bókay KSI  2013/02/17  6-3
          MTK I. - Érd-MAFC-Winner  2013/02/17  4-8
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - UVSE  2012/10/17  17-3
          Hungerit S - H. POLO  2012/10/20  15-7
          Hungerit S - Héraklész Utánpó  2012/10/30  8-7
          Héraklész Utánpó - Hungerit S  2013/03/16  6-12
          DF - Mex-Motors - Héraklész Utánpó  2013/03/25  19-10
          Hungerit S - ZF-Eger  2013/03/30  7-7
          UVSE - Szeged  2013/04/20  10-12
          H. POLO - UVSE  2013/04/20  12-2
          Szeged - H. POLO  2013/04/20  13-9
          Hungerit S - DF - Mex-Motors  2013/04/25  9-7
          DF - Mex-Motors - BVSC- Zugló  2013/05/10  9-7
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF - Mex-M - ZF-Eger  2012/11/09  4-10
          BVSC- Zugló - Hungerit S  2012/11/09  7-9
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HPVKSE - Szentesi Vízilab  2013/03/03  8-16
          HPVKSE - ZF-Eger  2013/03/31  8-15
          ASI DSE - ZF-Eger  2013/04/14  7-26
          H. POLO - DFVE  2013/04/18  14-13
          ASI DSE - UVSE  2013/05/04  2-20
          H. POLO - ZF-Eger  2013/05/11  11-9
          UVSE - DFVE  2013/05/11  8-8
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - H. POLO  2012/10/31  14-12
          HPVK SE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2012/11/10  9-16
          UVSE - ZF-Eger  2013/06/09  12-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - H. POLO  2012/10/31  21-5
          Százhalombatta - Szentesi Vízilab  2012/11/11  13-15
          Százhalombatta - Szeged  2012/12/16  21-7
          UVSE - ZF-Eger  2013/06/09  11-4
  2011/2012
     Időmérő 95
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          K-M-CS&K Szentes - SzolnokiD-KÖZGÉP  2011/09/27  7-9
          PVSK-Füszért - TEVA-VasasUNIQA  2011/10/01  10-13
          Debrecen - BVSC- Zugló  2011/10/08  13-4
          K-M-CS&K Szentes - BVSC- Zugló  2011/10/14  17-9
          A-H Szeged Beton - ZF-Eger  2011/10/16  7-5
          Debrecen - Orvosegyetem SC  2011/10/28  9-4
          A-H Szeged Beton - BVSC- Zugló  2011/10/29  13-8
          SzolnokiD-KÖZGÉP - PVSK-Füszért  2011/11/19  12-7
          Kaposvári VK - PVSK-Füszért  2011/11/21  7-7
          BVSC- Zugló - Groupama Honvéd   2011/12/03  6-15
          A-H Szeged Beton - TEVA-VasasUNIQA  2011/12/05  10-8
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/12/10  19-6
          BVSC- Zugló - Debrecen  2012/02/11  7-9
          Groupama Honvéd - ZF-Eger  2012/02/18  10-9
          Debrecen - Groupama Honvéd   2012/02/19  5-7
          A-H Szeged Beton - Debrecen  2012/02/23  11-7
          Kaposvári VK - BVSC- Zugló  2012/02/29  10-6
          PVSK-Füszért - Groupama Honvéd   2012/03/03  5-14
          Orvosegyetem SC - FTC FisherKlíma   2012/03/07  7-7
          TEVA-VasasUNIQA - ZF-Eger  2012/03/10  9-5
          PVSK-Füszért - BVSC- Zugló  2012/03/16  7-9
          A-H Szeged Beton - Orvosegyetem SC  2012/03/18  20-6
          FTC FisherKlíma - Groupama Honvéd   2012/03/21  5-17
          Debrecen - SzolnokiD-KÖZGÉP  2012/03/24  7-7
          A-H Szeged Beton - FTC FisherKlíma   2012/03/26  17-8
          PVSK-Füszért - Orvosegyetem SC  2012/03/28  10-11
          SzolnokiD-KÖZGÉP - K-M-CS&K Szentes  2012/04/11  21-9
          FTC FisherKlíma - Debrecen  2012/04/12  9-14
          SzolnokiD-KÖZGÉP - Debrecen  2012/04/23  7-8
          Groupama Honvéd - A-H Szeged Beton  2012/04/25  12-13
          FTC FisherKlíma - K-M-CS&K Szentes  2012/04/28  10-8
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-Füszért - Szolnok D-Közgép  2011/11/04  7-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - Szegedi VP suli  2011/09/24  11-14
          ASI DSE - BVSC- Zugló  2011/09/24  7-15
          Neptun VSC - Szolnok F-KÖZGÉP  2011/09/24  11-8
          KSI SE - Újpest Vízilabda  2011/10/08  14-8
          Hegyvidék-YBL WP - Neptun VSC  2011/10/15  11-6
          KSI SE - FTC Hűs- Húsház  2011/10/22  12-7
          ASI DSE - Neptun VSC  2011/11/12  10-8
          MAFC - HVSC  2011/11/12  22-10
          ASI DSE - HVSC  2011/12/03  16-9
          Újpest Vízilabda - KSI SE  2011/12/10  9-11
          EKF SC - Bánki VE  2012/03/10  17-5
          FTC Hűs- Húsház - KSI SE  2012/03/24  7-11
          Vízmű-HPVK-ESMTK - Újpest Vízilabda  2012/03/31  6-5
          Hegyvidék-YBL WP - HVSC  2012/04/14  19-9
          Hegyvidék-YBL WP - Szegedi VP suli  2012/04/21  12-6
          FTC Hűs- Húsház - Bánki VE  2012/04/28  17-6
          Hegyvidék-YBL WP - Újpest Vízilabda  2012/05/05  8-9
          Neptun VSC - Kanizsa VSE  2012/05/05  8-6
          Bánki VE - HVSC  2012/05/12  16-14
          Újpest Vízilabda - Vízmű-HPVK-ESMTK  2012/05/19  6-6
          Bánki VE - Csabai Csirkef.   2012/05/26  11-11
          Vízmű-HPVK-ESMTK - Újpest Vízilabda  2012/05/26  7-11
          Kecskeméti SI - EKF SC  2012/06/02  7-11
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OCTOPUS Búvár- é - Váci Vízilabda S  2012/05/05  12-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Orvosegyetem SC - Kölyök Póló Suli  2011/11/02  16-9
          KVPK - Kölyök Póló Suli  2011/11/06  28-5
          Kölyök Póló Suli - KVPK  2012/04/01  11-19
          Kölyök Póló Suli - Tatabányai Vízmű  2012/04/22  5-16
          Orvosegyetem SC - Kaposvári VK  2012/04/22  8-9
          DVSE II. - FPSE  2012/05/20  4-17
          HVSC - FPSE  2012/05/20  10-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kölyök Póló Suli - AVUS  2011/10/23  15-5
          Orvosegyetem SC - Kölyök Póló Suli  2011/11/02  4-14
          Tatabányai Vízmű - AVUS  2011/11/06  12-10
          KVPK - Kölyök Póló Suli  2011/11/06  8-23
          Orvosegyetem SC - AVUS  2011/12/18  7-18
          Kölyök Póló Suli - KVPK  2012/04/01  20-5
          Kölyök Póló Suli - Tatabányai Vízmű  2012/04/22  15-11
          Orvosegyetem SC - Kaposvári VK  2012/04/22  5-12
       2011. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Újpest Vízilabda  2011/11/22  10-5
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló  2011/12/07  10-8
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - ZF-Eger  2011/11/05  8-15
          ZF-Eger - Héraklész I. Utá  2011/11/09  23-5
          Szentesi VK - ZF-Eger  2011/11/16  13-10
          ZF-Eger - HonvédPOLO  2011/11/23  21-7
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2011/11/26  10-11
          Szentesi VK - Szeged  2011/11/30  14-5
          BVSC- Zugló - Szentesi VK  2012/02/11  11-5
          Szentesi VK - DF - MM  2012/02/15  7-8
          ZF-Eger - Szentesi VK  2012/02/21  14-12
          Szentesi VK - DF - MM  2012/05/18  13-11
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szentesi VK  2011/10/02  6-10
          HPVKSE - Szentesi VK  2011/10/23  6-24
          DFVE - BVSC- Zugló  2011/12/04  14-19
          HonvédPOLO - Szeged  2011/12/17  10-10
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/04/29  13-6
          HonvédPOLO - Szentesi VK  2012/05/04  7-11
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szentesi VK  2011/10/02  15-10
          HPVKSE - Szentesi VK  2011/10/23  11-11
          Dunaújváros VSI - BVSC- Zugló  2011/12/04  2-14
          HonvédPOLO - Szeged  2011/12/17  22-1
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2012/04/29  9-3
          HonvédPOLO - Szentesi VK  2012/05/04  11-5
     Titkár 4
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Groupama Honvéd - Kaposvári VK  2012/02/25  22-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló  2011/11/13  15-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló  2011/11/13  10-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló  2011/11/13  21-17
  2010/2011
     Időmérő 94
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debrecen Fujitsu - PVSK-Füszért  2010/10/29  6-6
          Szeged Beton VE - ASI  2010/10/30  16-4
          Szolnoki F-KÖZG - FTC-Fisher Klíma  2010/11/05  6-7
          Szeged Beton VE - ZF-Eger  2010/11/09  7-9
          PVSK-Füszért - Szolnoki F-KÖZG  2010/11/26  5-6
          B. Bau Szentes - UTE  2010/12/04  9-6
          PVSK-Füszért - OSC  2010/12/08  11-6
          Szolnoki F-KÖZG - Szeged Beton VE  2010/12/14  6-7
          PVSK-Füszért - ASI  2011/01/15  12-4
          PVSK-Füszért - ZF-Eger  2011/01/20  9-13
          PVSK-Füszért - Debrecen Fujitsu  2011/01/29  7-8
          Debrecen Fujitsu - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/02/05  8-17
          PVSK-Füszért - BVSC- Zugló  2011/02/12  10-9
          Szeged Beton VE - OSC  2011/02/18  14-9
          Groupama HONVÉD - BVSC- Zugló  2011/03/04  12-9
          Szeged Beton VE - PVSK-Füszért  2011/03/05  15-9
          PVSK-Füszért - B. Bau Szentes  2011/03/19  14-5
          Groupama HONVÉD - ZF-Eger  2011/04/03  10-10
          ZF-Eger - PVSK-Füszért  2011/04/09  10-6
          Szeged Beton VE - TEVA-Vasas-UNIQA  2011/04/17  7-7
          Debrecen Fujitsu - FTC-Fisher Klíma  2011/04/20  3-4
          PVSK-Füszért - Debrecen Fujitsu  2011/04/23  7-6
          Szolnoki F-KÖZG - Debrecen Fujitsu  2011/04/27  4-4
          B. Bau Szentes - UTE  2011/04/30  10-8
          TEVA-Vasas-UNIQA - Szeged Beton VE  2011/05/01  10-7
          OSC - ASI  2011/05/04  18-12
          FTC-Fisher Klíma - Debrecen Fujitsu  2011/05/07  12-4
          Szeged Beton VE - Groupama HONVÉD  2011/05/08  10-10
          ASI - UTE  2011/05/11  15-7
          FTC-Fisher Klíma - Szolnoki F-KÖZG  2011/05/14  7-10
          Szolnoki F-KÖZG - FTC-Fisher Klíma  2011/05/17  7-7
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - ZF-Eger  2010/10/15  9-13
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tipo VSC - Kaposvári Vízila  2010/11/20  10-16
          Ceglédi Vasutas - AVSE  2011/03/26  13-10
          Ceglédi Vasutas - HVSE  2011/04/02  12-8
          KSI SE - HEGYVIDÉK-YBL  2011/04/09  15-14
          MAFC - Tipo VSC  2011/04/16  20-6
          Neptun VSC - Kanizsa Vízilabd  2011/04/16  10-12
          Bánki Vízisport - Tipo VSC  2011/05/07  10-7
          Egri Vízmű Sport - Kanizsa Vízilabd  2011/05/21  8-8
          Neptun VSC - Békéscsaba  2011/05/21  11-7
          KSI SE - EKF-EGERFOOD-IMO  2011/05/28  6-5
          MAFC - HVSC  2011/05/28  13-4
          Neptun VSC - Tipo VSC  2011/05/28  7-7
          Bánki Vízisport - Neptun VSC  2011/06/04  5-12
          Neptun VSC - MAFC  2011/06/07  6-10
          Kanizsa Vízilabd - HVSC  2011/06/18  12-4
       2010. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Vasutas Sp - Kaposvári Vízila  2010/11/17  14-15
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2010/11/24  14-7
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd   2010/10/04  8-10
          BVSC- Zugló - Vasas  2010/11/04  8-11
          UVSE - ZF-Eger  2010/11/28  16-8
           Honvéd - KSI SE  2011/03/06  9-10
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd   2011/04/17  8-8
          Szentesi Vízilab - Restart-CV  2011/04/21  15-4
           Honvéd - Szolnok  2011/05/27  23-7
          FTC Vízilabda Ut - Szolnok  2011/05/29  11-6
          FTC Vízilabda Ut - SZVPS  2011/06/05  5-4
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd   2010/10/04  9-4
          SZOLNOK - Debreceni CPVSE  2010/10/22  6-7
          PVSK - Kópé Úszó-Vízila  2010/10/24  10-5
          BVSC- Zugló - Vasas  2010/11/04  10-7
          Honvéd - KSI SE  2011/03/06  7-10
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd   2011/04/17  13-7
          Csongrád VVSE - KESI  2011/04/21  14-8
          Szentesi Vízilab - Restart-CV  2011/04/21  15-6
          SZVPS - UVSE II.  2011/05/08  8-7
          FTC Vízilabda Ut - UVSE II.  2011/05/29  14-7
          FTC Vízilabda Ut - SZVPS  2011/06/05  10-6
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vadász VCS - FPSE  2010/10/17  16-1
          OSC UP - Tatabányai Vízmű  2010/10/17  10-15
          SZOLNOK - Debreceni CPVSE  2010/10/22  8-5
          PVSK - Kópé Úszó-Vízila  2010/10/24  18-7
          BVSC- Zugló - Vasas  2010/11/04  11-6
          Dominó Trans - PVSK  2010/11/14  7-14
          FTC Vízilabda Ut - Tatabányai Vízmű  2011/04/10  12-7
          Csongrád VVSE - KESI  2011/04/21  23-5
          SZVPS - UVSE II.  2011/05/08  12-11
          FPSE - Vadász VCS  2011/05/22  1-14
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi V - Szeged  2010/10/27  13-12
          Szentesi V - Honvéd ELTE POLO  2010/11/11  19-1
          ZF-Eger - Szeged  2010/