Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Barta Judit
Születési dátum: 1976-02-13
Város: Szentes
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 46
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - ZF-Eger  2018/10/03  7-16
          Metalcom Szentes - BVSC-Zugló  2018/11/03  9-12
          Metalcom Szentes - FTC-Telekom  2018/11/07  7-10
          Metalcom Szentes - KSI  2018/11/10  10-6
          Metalcom Szentes - AVUS  2018/11/28  11-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - YBL WPC  2018/09/30  19-18
          LEGRAND SZENTES - BHSE  2018/10/07  10-14
          LEGRAND SZENTES - Szegedi VPS  2018/10/14  13-10
          HVSC - Békéscsaba  2018/11/18  16-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - YBL WPC  2018/09/30  20-9
          LEGRAND SZENTES - BHSE  2018/10/07  20-13
          LEGRAND SZENTES - Szegedi VPS  2018/10/14  11-10
          HVSC - Békéscsaba  2018/11/18  5-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - YBL WPC  2018/09/30  6-8
          LEGRAND SZENTES - BHSE  2018/10/07  9-11
          LEGRAND SZENTES - Szegedi VPS  2018/10/14  8-9
          HVSC - Békéscsaba  2018/11/18  2-14
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - KESI Lány  2018/12/01  17-2
          DMTK-KVSE - Dynamo Ungvar 2007  2018/12/01  1-16
          Invictus SC - KESI Lány  2018/12/01  16-1
          Szentes Lány - Békéscsaba  2018/12/01  12-0
          Crisul - Spartak vegyes  2018/12/01  12-3
       Dél-keleti Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Szentes fiú  2018/11/03  
          Koelner-Csongrád - SZVPS II.  2018/11/03  
          Szegedi VPS - Békéscsaba  2018/11/03  
          Vkv - Szentes fiú  2018/11/03  
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/11/03  
          Békéscsaba - SZVPS II.  2018/11/03  
          Vkv - Szegedi VPS  2018/11/03  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - FTC-Telekom  2018/10/03  7-8
          Hungerit Szentes - BVSC-Zugló  2018/11/03  5-15
          Hungerit Szentes - BHSE  2018/11/10  17-1
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - SZEGED SZTE  2018/11/16  16-4
          HUNGERIT SZENTES - BVSC-Zugló Diapolo  2018/11/18  6-18
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEIF  2018/10/07  13-9
          Csongrád VVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/21  5-33
          YORDO SZENTES - ZF-Eger  2018/11/04  7-4
          YORDO SZENTES - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/16  
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVES  2018/10/07  22-7
          Csongrád VVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/21  6-13
          YORDO SZENTES - ZF-Eger  2018/11/04  10-8
          YORDO SZENTES - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/16  
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEGY  2018/10/07  12-4
          Csongrád VVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/21  7-9
          YORDO SZENTES - ZF-Eger  2018/11/04  17-10
          YORDO SZENTES - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/16  
     Időmérő 14
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - HVSC  2018/11/17  8-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/17  4-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LEGRAND SZENTES - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/11  10-16
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LEGRAND SZENTES - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/11  18-16
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LEGRAND SZENTES - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/11  4-19
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - METALCOM SZENTES  2018/12/07  15-4
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/12/07  7-13
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - Szeged SZTE  2018/12/01  16-11
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - BVSC-Zugló  2018/12/02  10-9
          YORDO SZENTES - DFVE  2018/12/05  15-9
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - BVSC-Zugló  2018/12/02  8-7
          YORDO SZENTES - DFVE  2018/12/05  12-9
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - BVSC-Zugló  2018/12/02  8-9
          YORDO SZENTES - DFVE  2018/12/05  16-8
  2017/2018
     Titkár 222
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - ZF-Eger  2017/10/04  4-6
          Metalcom Szentes - CONTITECH SZEGED  2017/10/21  12-7
          Metalcom Szentes - Racionet Honvéd  2017/10/28  8-9
          Metalcom Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/16  10-14
          Metalcom Szentes - PannErgy-MVLC  2018/01/20  7-12
          Metalcom Szentes - PVSK-Mecsek Füszért  2018/02/03  11-10
          Metalcom Szentes - Tatabánya  2018/02/21  8-8
          Metalcom Szentes - AVUS  2018/02/24  9-4
          Metalcom Szentes - UVSE  2018/03/07  9-7
          Metalcom Szentes - Kaposvári VK  2018/03/24  7-9
          Metalcom Szentes - VasasPlaket  2018/04/21  10-10
          Metalcom Szentes - PVSK-Mecsek Füszért  2018/05/02  16-2
          Metalcom Szentes - VasasPlaket  2018/05/16  11-3
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - HVSC  2018/02/10  10-8
          SZÖRF - SZVTK  2018/02/10  9-16
          SZÖRF - PÁPAI SE  2018/03/03  5-0
          GyAVC - BME  2018/03/03  7-18
          BME - PÁPAI SE  2018/03/03  5-0
          SZÖRF - GyAVC  2018/03/03  16-9
          SZÖRF - Poseidon VSE  2018/06/09  17-13
          HVSC - BME  2018/06/09  11-11
          Poseidon VSE - HVSC  2018/06/09  7-10
          BME - SZÖRF  2018/06/09  8-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - AVUS  2017/10/08  11-6
          Koelner-Csongrád - FVSE  2017/10/13  7-8
          Legrand Szentes - Market-Vasas  2017/10/13  10-11
          Legrand Szentes - BVSC-Zugló  2017/11/19  8-9
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-7
          Legrand Szentes - KSI SE  2017/12/10  4-11
          Legrand Szentes - Racionet Honvéd  2017/12/13  11-9
          Legrand Szentes - TVSE  2018/02/02  12-8
          Legrand Szentes - ZF-Eger  2018/02/04  8-12
          Legrand Szentes - UVSE  2018/03/04  10-17
          Koelner-Csongrád - HKPSE  2018/03/18  14-15
          Koelner-Csongrád - Oázis Ifi  2018/03/30  11-17
          Legrand Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/15  13-6
          Legrand Szentes - Szolnoki Dózsa  2018/04/27  12-9
          Legrand Szentes - Szegedi VPS  2018/05/20  13-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - AVUS  2017/10/08  14-13
          Aeroprodukt Csongrád - FVSE  2017/10/13  10-14
          Legrand Szentes - Market-Vasas  2017/10/13  8-11
          Legrand Szentes - BVSC-Zugló  2017/11/19  5-17
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-9
          Legrand Szentes - KSI SE  2017/12/10  6-16
          Legrand Szentes - Racionet Honvéd  2017/12/13  7-10
          Legrand Szentes - TVSE  2018/02/02  13-9
          Legrand Szentes - ZF-Eger  2018/02/04  11-12
          Legrand Szentes - UVSE I.  2018/03/04  7-16
          Aeroprodukt Csongrád - Honvéd KPS  2018/03/18  22-11
          Aeroprodukt Csongrád - Oázis SC Serdülő  2018/03/30  15-8
          Legrand Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/15  8-5
          Legrand Szentes - Szolnoki Dózsa  2018/04/27  11-14
          Legrand Szentes - Szegedi VPS  2018/05/20  16-11
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - AVUS  2017/10/08  10-9
          Vestfrost-Csongrád - FVSE  2017/10/13  6-13
          Legrand Szentes - Market-Vasas  2017/10/13  13-11
          Legrand Szentes - BVSC-Zugló  2017/11/19  10-12
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  11-8
          Legrand Szentes - KSI SE  2017/12/10  5-21
          Legrand Szentes - Racionet Honvéd  2017/12/13  10-6
          Legrand Szentes - TVSE  2018/02/02  15-6
          Legrand Szentes - ZF-Eger  2018/02/04  8-11
          Legrand Szentes - UVSE I.  2018/03/04  11-15
          Vestfrost-Csongrád - Honvéd KPS  2018/03/18  13-10
          Vestfrost-Csongrád - Oázis SC Gyerek  2018/03/30  5-9
          Legrand Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/15  14-9
          Legrand Szentes - Szolnoki Dózsa  2018/04/27  11-9
          Legrand Szentes - Szegedi VPS  2018/05/20  11-12
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - Szolnoki Dózsa  2018/03/24  10-10
          ZF-Eger - Szentes  2018/03/24  19-5
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/24  12-11
          Szegedi VPS - ZF-Eger  2018/03/24  7-18
          Szentes - DVSE  2018/03/24  7-8
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Szolnoki Dózsa  2018/01/27  19-9
          AQUA SE - Szentes B  2018/01/27  5-7
          KESI - AQUA SE  2018/01/27  6-18
          Szentes A - Koelner-Csongrád  2018/03/03  17-2
          Szegedi VPS - VKV  2018/03/03  6-14
          BVSC-Zugló - Koelner-Csongrád  2018/03/03  11-3
          VKV - Szentes A  2018/03/03  8-12
          BVSC-Zugló - Szegedi VPS  2018/03/03  19-8
          CSSV Cj - KESI  2018/03/17  12-17
          AQUA SE - Szolnoki Dózsa  2018/03/17  8-11
          Szentes B - KESI  2018/03/17  2-11
          CSSV Cj - AQUA SE  2018/03/17  5-5
          Szolnoki Dózsa - Szentes B  2018/03/17  7-4
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Üdülőközpont Szentes  2017/12/16  5-23
          SVSE - Szegedi VPS  2017/12/16  5-11
          Zempléni VK-MVLC - DMTK-KVSE AQUASPORT  2017/12/16  14-6
          Üdülőközpont Szentes - SVSE  2017/12/16  4-7
          Zempléni VK-MVLC - Szegedi VPS  2017/12/16  10-6
          Szegedi VPS - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/04/28  25-3
          Üdülőközpont Szentes - Zempléni VK-MVLC  2018/04/28  8-10
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Üdülőközpont Szentes  2018/06/02  5-35
          SVSE - Szegedi VPS  2018/06/02  6-19
          Zempléni VK-MVLC - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/06/02  22-11
          Üdülőközpont Szentes - SVSE  2018/06/02  12-4
          Zempléni VK-MVLC - Szegedi VPS  2018/06/02  13-15
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SVSE - Újszilvás  2018/04/14  24-4
          DVSE - SPA-PRO  2018/04/14  8-4
          AQUA SE - Szekszárdi SKV  2018/04/14  13-4
          DVSE - Újszilvás  2018/04/14  29-2
          SVSE - AQUA SE  2018/04/14  4-8
          SPA-PRO - Szekszárdi SKV  2018/04/14  18-4
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/01/12  18-7
          Gyula - Szentes Lány  2018/01/12  3-23
          Invictus SC - SZNVE 2005  2018/01/12  4-9
          Szegedi VPS I: - ZF-Eger  2018/02/17  14-7
          Szolnoki Dózsa - Szentes  2018/02/17  14-5
          PROG - SPA-PRO  2018/02/17  24-4
          DVSE - ZF-Eger  2018/02/17  11-14
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS I:  2018/02/17  5-12
          PROG - Szentes  2018/02/17  13-2
          DVSE - SPA-PRO  2018/02/17  20-10
          Invictus SC - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/02/24  13-9
          Gyula - B.Sport  2018/02/24  8-18
          SZNVE 2005 - Szentes Lány  2018/02/24  7-10
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Gyula  2018/02/24  14-13
          Szentes Lány - Invictus SC  2018/02/24  24-3
          SZNVE 2005 - B.Sport  2018/02/24  5-13
          B.Sport - Szentes Lány  2018/02/25  9-10
          DMTK-KVSE AQUASPORT - SZNVE 2005  2018/02/25  9-6
          Gyula - Invictus SC  2018/02/25  8-14
          Szentes Lány - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/02/25  10-8
          SZNVE 2005 - Gyula  2018/02/25  12-6
          Invictus SC - B.Sport  2018/02/25  5-15
          Szegedi VPS II. - Koelner-Csongrád  2018/06/08  4-10
          SK HORNETS - Békéscsaba  2018/06/08  17-5
          SPA - HVSC  2018/06/08  3-10
          SPA - SK HORNETS  2018/06/10  4-13
          Békéscsaba - HVSC  2018/06/10  6-10
          Szegedi VPS II. - SPA  2018/06/10  7-9
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2018/06/10  17-2
          HVSC - Szegedi VPS II.  2018/06/10  16-6
          SK HORNETS - Koelner-Csongrád  2018/06/10  7-6
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC Leány - DMTK-KVSE AQUASPORT  2017/11/18  2-26
          Gyula - Szentes Lány  2017/11/18  10-10
          SZNVE 2006 - HVSC Leány  2017/11/18  23-0
          AQUA SE - Koelner-Csongrád  2017/11/18  3-8
          DMTK-KVSE AQUASPORT - SZNVE 2006  2017/11/18  8-11
          Koelner-Csongrád - Gyula  2017/11/18  20-8
          AQUA SE - Szentes Lány  2017/11/18  6-4
          Szentes A - ZF-Eger  2017/12/09  2-5
          Szegedi VPS I: - HUVK SE  2017/12/09  3-7
          PROG - VKV  2017/12/09  1-7
          Szentes A - HUVK SE  2017/12/09  8-9
          Szolnoki Dózsa - VKV  2017/12/09  5-5
          PROG - ZF-Eger  2017/12/09  5-10
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS I:  2017/12/09  4-1
          HVSC - Békéscsaba  2018/01/20  12-3
          Szegedi VPS II: - Szentes B  2018/01/20  5-11
          Dinamo Orade - Békéscsaba  2018/01/20  4-7
          HVSC - Szegedi VPS II:  2018/01/20  21-5
          Szentes B - Dinamo Orade  2018/01/20  7-11
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Gyula  2018/02/03  6-8
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - VKV  2018/05/12  4-4
          Szegedi VPS - Szolnoki Dózsa  2018/05/12  1-13
          VKV - DVSE  2018/05/12  9-5
          Szolnoki Dózsa - PannErgy-MVLC  2018/05/12  8-5
          DVSE - Szentes  2018/05/12  2-10
          PannErgy-MVLC - Szegedi VPS  2018/05/12  9-5
          DVSE - Szegedi VPS  2018/05/13  7-3
          VKV - PannErgy-MVLC  2018/05/13  7-4
          Szentes - Szolnoki Dózsa  2018/05/13  7-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - UVSE Margitsziget  2017/10/14  14-10
          Hungerit Szentes - Racionet Honvéd  2017/10/18  17-6
          Hungerit Szentes - SZTE T&N  2017/12/06  11-3
          Hungerit Szentes - BVSC-Zugló Diapolo  2018/01/16  6-14
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2018/01/24  9-10
          Hungerit Szentes - Tatabánya  2018/02/10  13-8
          Hungerit Szentes - FTC  2018/02/17  5-9
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2018/04/06  11-6
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Bánki VSE  2018/05/19  6-9
          III. Kerületi TVE - ASI DSE  2018/05/19  8-5
          DSC-SI - HVSC  2018/05/19  10-6
          BVSC-Zugló - Csongrád  2018/05/19  14-5
          Bánki VSE - DSC-SI  2018/05/19  7-6
          ASI DSE - Csongrád  2018/05/19  5-8
          III. Kerületi TVE - BVSC-Zugló  2018/05/19  17-18
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Hungerit Szentes  2017/10/28  5-10
          Tatabánya - SZTE T&N  2017/10/28  5-11
          BVSC-Zugló Diapolo - ZF-Eger  2017/10/28  14-7
          SZTE T&N - Hungerit Szentes  2017/10/28  7-6
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2017/10/28  15-3
          Hungerit Szentes - Tatabánya  2017/10/29  9-2
          SZTE T&N - ZF-Eger  2017/10/29  8-14
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2017/10/29  13-5
          Tatabánya - ZF-Eger  2017/10/29  9-12
          SZTE T&N - BVSC-Zugló Diapolo  2017/10/29  7-13
          Hungerit Szentes - FTC  2017/11/11  10-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - Győri VSE  2017/10/01  18-5
          Yordo Szentes - UVSE I.  2017/10/15  10-11
          Yordo Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/31  18-5
          Yordo Szentes - TVSE  2017/11/26  11-7
          Yordo Szentes - POLO Sport Club  2017/12/10  18-4
          Yordo Szentes - UVSE II.  2018/02/18  20-2
          Yordo Szentes - BVSC-Zugló  2018/03/11  4-7
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  11-6
          Yordo Szentes - SZNVE T&N  2018/04/22  14-9
          Yordo Szentes - ZF-Eger  2018/05/13  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - Győri VSE  2017/10/01  15-8
          Yordo Szentes - UVSE  2017/10/15  6-24
          Yordo Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/31  18-9
          Yordo Szentes - TVSE  2017/11/26  10-4
          Yordo Szentes - POLO Sport Club  2017/12/10  14-13
          Yordo Szentes - BVSC-Zugló  2018/03/11  5-9
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  5-3
          Yordo Szentes - SZNVE  2018/04/22  16-5
          Yordo Szentes - ZF-Eger  2018/05/13  4-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - Győri VSE  2017/10/01  20-2
          Yordo Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/31  18-9
          Ecorgan-Csongrád - FVSE  2017/11/05  20-4
          Yordo Szentes - TVSE  2017/11/26  15-7
          Yordo Szentes - POLO Sport Club  2017/12/10  26-4
          Yordo Szentes - UVSE  2018/02/18  11-13
          Yordo Szentes - BVSC-Zugló  2018/03/11  13-5
          Ecorgan-Csongrád - Ceglédi Alapítvány  2018/03/18  21-5
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  23-3
          FVSE - Ecorgan-Csongrád  2018/04/08  2-19
          Ecorgan-Csongrád - FVSE  2018/04/08  19-5
          Yordo Szentes - SZNVE  2018/04/22  22-5
          Yordo Szentes - ZF-Eger  2018/05/13  14-3
     Időmérő 8
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/04/29  5-14
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt Csongrád - HVSC  2018/04/29  10-7
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vestfrost-Csongrád - HVSC  2018/04/29  14-4
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE AQUASPORT - SVSE  2018/04/28  4-23
          Szegedi VPS - Üdülőközpont Szentes  2018/04/28  3-7
          SVSE - Zempléni VK-MVLC  2018/04/28  3-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ecorgan-Csongrád - HVSC  2018/04/22  29-2
          Ecorgan-Csongrád - FTC Utánpótlás  2018/04/29  12-7
  2016/2017
     Titkár 206
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom-Szentes - VasasPlaket  2016/10/05  6-11
          Metalcom-Szentes - DVSE  2016/10/08  7-9
          Metalcom-Szentes - PVSK Mecsek- Füszért  2016/10/22  7-11
          Metalcom-Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/11/05  5-16
          Metalcom-Szentes - CONTITECH SZEGED  2016/11/19  5-5
          Metalcom-Szentes - KSI SE  2017/01/21  7-6
          Metalcom-Szentes - SZVSC  2017/02/02  4-14
          Metalcom-Szentes - Racionet H  2017/03/04  8-14
          Metalcom-Szentes - EBP Tatabánya  2017/03/25  8-6
          Metalcom-Szentes - UVSE Kft.  2017/04/01  12-13
          Metalcom-Szentes - EBP Tatabánya  2017/04/22  13-11
          Metalcom-Szentes - KSI SE  2017/05/06  12-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Racionet H  2017/04/22  14-8
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZUVTE - SZTE EHÖK SE  2016/10/01  18-4
          Szentes - Békéscsaba  2016/10/01  6-12
          HVSC - SZVTK  2016/10/01  8-8
          SZTE EHÖK SE - Békéscsaba  2016/10/01  11-12
          SZUVTE - HVSC  2016/10/01  19-4
          SZVTK - Szentes  2016/10/01  15-7
          SZVTK - SZUVTE  2016/11/12  9-14
          Békéscsaba - HVSC  2016/11/12  9-19
          Szentes - SZTE EHÖK SE  2016/11/12  10-19
          SZVTK - HVSC  2016/11/12  13-13
          Békéscsaba - Szentes  2016/11/12  11-18
          SZTE EHÖK SE - SZUVTE  2016/11/12  11-15
          Pápai SE - Váci VSE  2017/05/13  10-12
          Soproni VSE - Szentes  2017/05/13  8-9
          GyAVC - Pápai SE  2017/05/13  9-7
          Szentes - Váci VSE  2017/05/13  19-13
          GyAVC - Soproni VSE  2017/05/13  11-11
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/16  9-11
          Legrand-Szentes - Vasas SC Continental  2016/10/30  6-13
          Legrand-Szentes - Racionet H  2016/11/20  9-7
          Legrand-Szentes - AVUS  2016/12/11  13-7
          Legrand-Szentes - DVSE  2017/02/05  10-11
          Koelner-Csongrád - PannErgy-MVLC  2017/02/19  13-17
          Legrand-Szentes - FTC Vízilabda  2017/03/05  8-10
          Legrand-Szentes - TVSE  2017/03/12  16-6
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2017/03/12  16-12
          Legrand-Szentes - ZF-Eger  2017/03/26  11-12
          Legrand-Szentes - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/04/08  11-9
          Legrand-Szentes - Kaposvári VK  2017/04/09  21-5
          Legrand-Szentes - BVSC-Zugló  2017/04/23  9-13
          Legrand-Szentes - UVSE I.  2017/05/01  6-9
          Legrand-Szentes - Rossmann SZVPS  2017/05/14  19-20
          Koelner-Csongrád - Dunakanyar Waterpolo  2017/06/04  11-17
          PSN Zrt. - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/06/04  6-10
          Koelner-Csongrád - PSN Zrt.  2017/06/04  17-12
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/06/04  11-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/16  6-19
          Legrand-Szentes - Vasas SC Continental  2016/10/30  7-12
          Legrand-Szentes - Racionet Honvéd  2016/11/20  8-11
          Legrand-Szentes - AVUS  2016/12/11  15-6
          Legrand-Szentes - DVSE  2017/02/05  12-13
          Aeroprodukt-Csongrád - PannErgy-MVLC  2017/02/19  4-25
          Legrand-Szentes - FTC Vízilabda  2017/03/05  12-13
          Legrand-Szentes - TVSE  2017/03/12  15-12
          Aeroprodukt-Csongrád - Békéscsaba  2017/03/12  10-14
          Legrand-Szentes - ZF-Eger  2017/03/26  11-16
          Legrand-Szentes - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/04/08  15-13
          Legrand-Szentes - Kaposvári VK  2017/04/09  14-8
          Legrand-Szentes - BVSC-Zugló  2017/04/23  12-15
          Legrand-Szentes - UVSE I.  2017/05/01  12-8
          Legrand-Szentes - Generali SZVPS  2017/05/14  12-2
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand-Szentes - Vasas SC Continental  2016/10/30  14-13
          Legrand-Szentes - Racionet Honvéd  2016/11/20  14-11
          Legrand-Szentes - AVUS  2016/12/11  17-4
          Legrand-Szentes - DVSE  2017/02/05  12-10
          Vestfrost-Csongrád - PannErgy-MVLC  2017/02/19  16-9
          Legrand-Szentes - FTC Vízilabda  2017/03/05  11-14
          Legrand-Szentes - TVSE  2017/03/12  17-9
          Vestfrost-Csongrád - Békéscsaba  2017/03/12  20-0
          Legrand-Szentes - ZF-Eger  2017/03/26  15-8
          Legrand-Szentes - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/04/08  12-15
          Legrand-Szentes - Kaposvári VK  2017/04/09  16-3
          Legrand-Szentes - BVSC-Zugló  2017/04/23  9-13
          Legrand-Szentes - UVSE I.  2017/05/01  7-17
          Legrand-Szentes - Tiszavirág SZVPS  2017/05/14  13-10
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CSSV - Szentes B  2017/04/29  3-14
          SZVSC - Koelner-Csongrád  2017/04/29  11-5
          Szentes B - Békéscsaba  2017/04/29  5-5
          CSSV - Vojvodina  2017/04/29  4-13
          Békéscsaba - SZVSC  2017/04/29  1-17
          Vojvodina - Koelner-Csongrád  2017/04/29  1-11
          Vojvodina - CSSV  2017/04/29  11-5
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dynamo Ungvár - Szentes  2017/05/06  10-4
          Szegedi VPS - Zrenjanin  2017/05/06  6-11
          CS Crisul - Dynamo Ungvár  2017/05/06  13-8
          Szentes - Szegedi VPS  2017/05/06  7-3
          Zrenjanin - CS Crisul  2017/05/06  4-20
          Dynamo Ungvár - Szegedi VPS  2017/06/03  14-4
          Szentes - Zrenjanin  2017/06/03  13-1
          Szegedi VPS - CS Crisul  2017/06/03  4-15
          Zrenjanin - Dynamo Ungvár  2017/06/03  6-13
          CS Crisul - Szentes  2017/06/03  16-10
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Vízisportot - Békéscsaba  2017/04/22  4-22
          SVSE - Szentes Üdülőközpont  2017/04/22  2-5
          PannErgy-MVLC - Hungerit Vízisportot  2017/04/22  25-5
          Békéscsaba - SVSE  2017/04/22  18-4
          Szentes Üdülőközpont - PannErgy-MVLC  2017/04/22  9-10
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS II. - Dynamo Ungvár  2017/04/01  8-7
          Békéscsaba - Kassa  2017/04/01  10-2
          Szentes Lány - Koelner-Csongrád  2017/04/01  4-4
          Kassa - Dynamo Ungvár  2017/04/01  5-11
          Koelner-Csongrád - Szegedi VPS II.  2017/04/01  4-9
          Békéscsaba - Szentes Lány  2017/04/01  14-7
          Szentes Lány - Kassa  2017/04/02  19-3
          Dynamo Ungvár - Koelner-Csongrád  2017/04/02  8-4
          Szegedi VPS II. - Békéscsaba  2017/04/02  7-9
          Koelner-Csongrád - Kassa  2017/04/02  9-4
          Békéscsaba - Dynamo Ungvár  2017/04/02  6-9
          Szentes Lány - Szegedi VPS II.  2017/04/02  6-15
          PannErgy-MVLC - Szentes B  2017/04/08  2-12
          Zempléni VK - Gyula  2017/04/08  10-7
          Octopus - KVSE  2017/05/21  19-14
          CSSV - SVSE  2017/05/21  19-3
          HVSC - B.Sport  2017/05/21  14-7
          SVSE - Octopus  2017/05/21  12-8
          B.Sport - CSSV  2017/05/21  8-18
          KVSE - HVSC  2017/05/21  6-23
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - Szentes  2016/11/19  6-13
          Szegedi VPS II. - SZVSC  2016/11/19  2-25
          Békéscsaba - Koelner-Csongrád  2016/11/19  7-13
          SZVSC - Szegedi VPS  2016/11/19  9-12
          Szentes - Szegedi VPS II.  2016/11/19  18-2
          Szegedi VPS - Békéscsaba  2016/11/19  14-7
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vps - Progress Oradea  2016/12/03  9-5
          SZVSC - ZF-Eger  2016/12/03  11-6
          Szentes A - Vojvodina  2016/12/03  5-3
          Progress Oradea - SZVSC  2016/12/03  7-7
          ZF-Eger - Vojvodina  2016/12/03  4-6
          Szentes A - Szegedi Vps  2016/12/03  5-12
          Progress Oradea - Vojvodina  2016/12/04  9-0
          Szegedi Vps - SZVSC  2016/12/04  8-6
          Szentes A - ZF-Eger  2016/12/04  6-5
          Vojvodina - Szegedi Vps  2016/12/04  1-5
          SZVSC - Szentes A  2016/12/04  8-6
          ZF-Eger - Progress Oradea  2016/12/04  4-16
          KVSE - Invictus Sc  2017/02/18  19-5
          Octopus - SZNVE Bébi  2017/02/18  2-19
          Szentes Lány - Invictus Sc  2017/02/18  13-5
          KVSE - Octopus  2017/02/18  28-2
          SZNVE Bébi - Szentes Lány  2017/02/18  6-18
          SZNVE Bébi - Szentes Lány  2017/05/06  3-10
          KVSE - Invictus Sc  2017/05/06  11-3
          Octopus - SZNVE Bébi  2017/05/06  2-6
          Szentes Lány - Invictus Sc  2017/05/06  8-4
          KVSE - Octopus  2017/05/06  18-1
          Invictus Sc - Octopus  2017/05/07  10-2
          SZNVE Bébi - KVSE  2017/05/07  3-11
          Octopus - Szentes Lány  2017/05/07  5-16
          Invictus Sc - SZNVE Bébi  2017/05/07  3-2
          Szentes Lány - KVSE  2017/05/07  6-11
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Racionet Honvéd  2016/11/07  8-9
       2017. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC Continental - Legrand Szentes  2017/01/29  7-19
          DVSE - BVSC-Póló Zugló  2017/01/29  16-5
          BVSC-Póló Zugló - Vasas SC Continental  2017/01/29  13-9
          DVSE - Legrand Szentes  2017/01/29  11-10
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló Sul - Racionet Honvéd  2016/09/03  9-8
          Racionet Honvéd - DVSE  2016/09/03  15-8
          DVSE - Szegedi Vizipóló Sul  2016/09/03  12-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - Racionet H  2016/10/08  12-7
          Hungerit Szentes - BVSC-Zugló Diapolo  2016/10/12  5-12
          Hungerit Szentes - TVSE Vizilabda Kft  2016/10/15  15-7
          Hungerit Szentes - UVSE Kft.  2016/11/09  4-9
          Hungerit Szentes - Szegedi V. T&N SZTE  2016/11/16  10-2
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphics  2017/01/07  9-17
          Hungerit Szentes - BVSC-Zugló Diapolo  2017/01/10  6-13
          Hungerit Szentes - Racionet H  2017/02/09  13-3
          Hungerit Szentes - UVSE Kft.  2017/02/11  7-11
          Hungerit Szentes - Szegedi V. T&N SZTE  2017/02/15  9-9
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphics  2017/03/04  9-13
          Hungerit Szentes - Szegedi V. T&N SZTE  2017/03/14  5-6
          Hungerit Szentes - TVSE Vizilabda Kft  2017/03/29  9-6
          Hungerit Szentes - ZF-Eger-EKE  2017/04/22  12-11
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - ZF-Eger-EKE  2016/11/05  20-7
          ZF-Eger-EKE - Hungerit Szentes  2016/11/05  8-18
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphics  2016/11/05  7-12
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Győri VSE  2016/10/09  23-2
          Szentes - UVSE I.  2016/10/30  7-8
          Szentes - BVSC-Zugló  2017/02/05  11-7
          Szentes - TVSE  2017/02/25  14-4
          Szentes - POLO Sport Club  2017/03/19  20-4
          Szentes - UVSE II.  2017/04/09  18-3
          Szentes - ZF-Eger  2017/04/30  17-5
          Szentes - DFVE  2017/05/20  19-12
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Győri VSE  2016/10/09  17-9
          Szentes - UVSE  2016/10/30  9-10
          Szentes - BVSC-Zugló  2017/02/05  14-13
          Szentes - TVSE  2017/02/25  12-4
          Szentes - POLO Sport Club  2017/03/19  6-13
          Szentes - ZF-Eger  2017/04/30  11-10
          Szentes - DFVE  2017/05/20  15-9
          Szentes - TVSE  2017/05/27  10-7
          HVSC - FVSE  2017/06/08  7-19
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Győri VSE  2016/10/09  16-4
          Ecorgan-Csongrád - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/16  2-15
          Szentes - BVSC-Zugló  2017/02/05  5-4
          Ecorgan-Csongrád - Hírős Sport  2017/02/12  13-10
          Szentes - TVSE  2017/02/25  18-5
          Ecorgan-Csongrád - HVSC  2017/03/05  21-5
          Szentes - POLO Sport Club  2017/03/19  19-3
          Szentes - UVSE  2017/04/09  11-8
          Szentes - ZF-Eger  2017/04/30  10-4
          Szentes - DFVE  2017/05/20  10-13
          HVSC - FVSE  2017/06/08  12-4
     Időmérő 8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2016/11/13  22-7
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2016/11/13  3-38
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Vízisportot - Békéscsaba  2016/12/10  9-13
          Szentes Üdülőközpont - PannErgy-MVLC  2016/12/10  8-8
          Békéscsaba - SVSE  2016/12/10  11-7
          PannErgy-MVLC - Hungerit Vízisportot  2016/12/10  8-5
          SVSE - Szentes Üdülőközpont  2016/12/10  1-13
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi V. T&N SZTE - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/29  8-14
  2015/2016
     Titkár 190
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - EBP Tatabánya  2015/10/03  11-9
          Valdor Szentes - MVLC  2015/10/10  9-9
          Valdor Szentes - ZF-Eger  2015/11/04  5-16
          Valdor Szentes - Kaposvári Vízilabda   2015/11/09  8-7
          Valdor Szentes - ContiTech-Szeged Dia  2015/11/26  8-14
          Valdor Szentes - BVSC-Zugló  2015/12/05  11-11
          ContiTech-Szeged Dia - ZF-Eger  2016/01/30  8-12
          Valdor Szentes - Szolnok  2016/02/13  9-16
          Szolnok - FTC-PQS Waterpolo  2016/02/27  19-10
          Szolnok - A-HID OSC   2016/03/05  13-10
          Valdor Szentes - KSI SE  2016/03/12  13-11
          Valdor Szentes - PVSK  2016/03/19  6-6
          Valdor Szentes - DVSE  2016/04/09  8-6
          Valdor Szentes - Kaposvári Vízilabda   2016/05/07  9-16
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - Valdor Szentes  2015/11/01  13-6
          YBL WPC - Valdor Szentes  2015/11/01  5-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tiszavirág SZVPS - SZTE EHÖK Sport Egye  2015/10/17  5-9
          HVSC - YBL WPC  2015/11/21  10-11
          Csabai Csirkefogók V - Tiszavirág SZVPS  2016/04/09  8-7
          Tiszavirág SZVPS - MTK 1888 Vízilabda,   2016/05/31  11-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - HVSC  2015/11/28  9-8
          Szentes - Szegedi Vízilabda és  2015/11/28  13-16
          SZUVTE BT - Masters  2015/11/28  12-9
          Szegedi Vízilabda és - Csabai Csirkefogók V  2015/11/28  10-15
          Masters - Csongrád  2015/11/28  14-8
          HVSC - Szentes  2015/11/28  13-8
          Csabai Csirkefogók V - SZUVTE BT  2015/11/28  7-17
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
           HVSC - Csongrád  2015/10/04  15-11
           HVSC - KESI  2015/10/16  24-12
          Szentes - Kaposvári Vízilabda   2015/10/18  16-10
          Szentes - Rossmann SZVPS  2015/11/08  15-8
          Szentes - BVSC- Zugló  2015/11/22  9-11
          Szentes - KSI SE  2015/11/29  5-15
          Szentes - Racionet H  2015/12/06  7-5
          Csongrád - HVSC  2016/02/21  9-18
          Csongrád - Csabai Csirkefogók V  2016/04/03  13-11
           HVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/10  24-25
           HVSC - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/08  8-14
          Szentes - AVUS  2016/05/27  12-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Csongrád  2015/10/04  20-8
          HVSC - KESI  2015/10/16  16-7
          Szentes - Kaposvári Vízilabda   2015/10/18  19-12
          Szentes - Generali SZVPS  2015/11/08  14-7
          Szentes - BVSC- Zugló  2015/11/22  6-10
          Szentes - KSI SE  2015/11/29  10-14
          Szentes - RACIONET H  2015/12/06  12-6
          Csongrád - HVSC  2016/02/21  8-12
          Csongrád - Csabai Csirkefogók V  2016/04/03  6-18
          HVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/10  11-7
          HVSC - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/08  15-7
          Szentes - AVUS  2016/05/27  11-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Csongrád  2015/10/04  16-11
          HVSC - KESI  2015/10/16  9-5
          Szentes - Kaposvári Vízilabda   2015/10/18  11-7
          Szentes - Szokody Academy SZVP  2015/11/08  17-13
          Szentes - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/11/22  13-14
          Szentes - KSI SE  2015/11/29  9-16
          Szentes - RACIONET H  2015/12/06  18-12
          Csongrád - HVSC  2016/02/21  8-12
          Csongrád - Váci Vízilabda Sport  2016/03/13  14-17
          Csongrád - Csabai Csirkefogók V  2016/04/03  9-10
          HVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/10  14-13
          HVSC - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/08  12-6
          Szentes - AVUS  2016/05/27  17-10
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - Szolnok  2015/12/12  9-3
          VaterPolo Klub Vojvo - SpProzivka  2015/12/12  7-10
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentesi Vízilabda K  2015/12/12  9-8
          Csongrád - Clubul Sportiv Crisu  2015/12/12  11-12
          Csabai Csirkefogók V - DINAMO PROSPER ORADE  2016/05/07  8-3
          KVSE - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/05/07  13-12
          AQUA SE - Csabai Csirkefogók V  2016/05/07  2-10
          Viitorul Cluj CSS Ko - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/05/07  29-2
          KVSE - DINAMO PROSPER ORADE  2016/05/07  6-22
          AQUA SE - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/05/07  7-27
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sugovica Vízilabda S - Üdülőközp.  2015/11/21  1-18
          Clubul Sportiv Crisu - Csabai Csirkefogók V  2015/11/21  11-5
          Kalocsai Úszó és Víz - Sugovica Vízilabda S  2015/11/21  8-11
          Üdülőközp. - Clubul Sportiv Crisu  2015/11/21  7-12
          Csabai Csirkefogók V - Kalocsai Úszó és Víz  2015/11/21  20-2
          Sugovica Vízilabda S - Üdülőközp.  2016/04/23  5-19
          Csabai Csirkefogók V - Kalocsai Úszó és Víz  2016/04/23  19-3
          Üdülőközp. - Clubul Sportiv Crisu  2016/04/23  16-14
          Kalocsai Úszó és Víz - Sugovica Vízilabda S  2016/04/23  3-6
          Clubul Sportiv Crisu - Csabai Csirkefogók V  2016/04/23  10-13
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DINAMO PROSPER ORADE - Szentes II.  2016/01/30  15-2
          Csabai Csirkefogók V - Kassa  2016/01/30  4-1
          Csongrád - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/01/30  29-1
          Kassa - Szentes II.  2016/01/30  4-2
          Viitorul Cluj CSS Ko - Csabai Csirkefogók V  2016/01/30  0-28
          DINAMO PROSPER ORADE - Csongrád  2016/01/30  7-8
          Kassa - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/01/31  26-0
          Csabai Csirkefogók V - DINAMO PROSPER ORADE  2016/01/31  7-6
          Szentes II. - Csongrád  2016/01/31  3-14
          DINAMO PROSPER ORADE - Kassa  2016/01/31  8-9
          Viitorul Cluj CSS Ko - Szentes II.  2016/01/31  4-15
          Csongrád - Csabai Csirkefogók V  2016/01/31  6-6
          Szentes A - Clubul Sportiv Crisu  2016/02/20  6-9
          Szolnok - ZF-Eger  2016/02/20  11-10
          HSA 2003 - Mentalfitol SZVPS  2016/02/20  7-4
          ZF-Eger - Clubul Sportiv Crisu  2016/02/20  2-11
          Mentalfitol SZVPS - Szolnok  2016/02/20  9-10
          Szentes A - HSA 2003  2016/02/20  8-9
          Sugovica Vízilabda S - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/04/16  10-8
          OCTOPUS Búvár- és Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/04/16  2-14
          Zempléni VK - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/04/16  14-5
          Sugovica Vízilabda S - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/04/16  9-6
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Zempléni VK  2016/04/16  4-5
          Hódmezővásárhelyi Ví - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/04/17  13-6
          Zempléni VK - Sugovica Vízilabda S  2016/04/17  11-2
          Hódmezővásárhelyi Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/04/17  2-15
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Zempléni VK  2016/04/17  1-14
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Sugovica Vízilabda S  2016/04/17  13-5
          Zempléni VK - Sugovica Vízilabda S  2016/05/21  12-2
          OCTOPUS Búvár- és Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/05/21  3-17
          Sugovica Vízilabda S - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/05/21  8-9
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Zempléni VK  2016/05/21  1-9
          Hódmezővásárhelyi Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/05/21  6-11
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes A - Szentes Leány  2015/12/05  1-9
          HSA 2004 - ZF-Eger  2015/12/05  3-10
          VaterPolo Klub Vojvo - Szentes A  2015/12/05  6-4
          HSA 2004 - Progress Oradea  2015/12/05  4-9
          ZF-Eger - Szentes Leány  2015/12/05  6-5
          Progress Oradea - VaterPolo Klub Vojvo  2015/12/05  3-5
          Szolnok - Szegedi Vizipóló Sul  2016/01/16  2-10
          Csabai Csirkefogók V - Clubul Sportiv Crisu  2016/01/16  3-18
          AQUA SE - Szegedi Vizipóló Sul  2016/01/16  3-23
          Szolnok - Csabai Csirkefogók V  2016/01/16  9-10
          Clubul Sportiv Crisu - AQUA SE  2016/01/16  24-8
          Szegedi Vizipóló Sul - Csabai Csirkefogók V  2016/01/17  3-8
          AQUA SE - Szolnok  2016/01/17  3-10
          Szegedi Vizipóló Sul - Clubul Sportiv Crisu  2016/01/17  1-3
          Csabai Csirkefogók V - AQUA SE  2016/01/17  8-2
          Clubul Sportiv Crisu - Szolnok  2016/01/17  15-12
          Csabai Csirkefogók V - Clubul Sportiv Crisu  2016/04/09  4-13
          Szolnok - Szegedi Vizipóló Sul  2016/04/09  2-8
          Clubul Sportiv Crisu - AQUA SE  2016/04/09  15-7
          Szolnok - Csabai Csirkefogók V  2016/04/09  2-5
          AQUA SE - Szegedi Vizipóló Sul  2016/04/09  1-18
          KVSE - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/05/14  5-7
          Gyula - Csongrád  2016/05/14  11-4
          Szentes II - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/05/14  10-3
          Hódmezővásárhelyi Ví - Csongrád  2016/05/14  2-4
          Szentes II - Gyula  2016/05/14  6-12
          OCTOPUS Búvár- és Ví - KVSE  2016/05/14  11-6
          Csongrád - KVSE  2016/05/15  12-2
          Hódmezővásárhelyi Ví - Szentes II  2016/05/15  4-9
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Gyula  2016/05/15  2-11
          Szentes II - Csongrád  2016/05/15  3-5
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/05/15  11-4
          KVSE - Gyula  2016/05/15  4-18
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes A - Csongrád  2015/12/19  8-3
          Szentes leány - Szegedi VPS  2015/12/19  6-8
          Hódmezővásárhely - Szegedi VPS 2  2015/12/19  5-18
          SpProzivka - SZNVE  2015/12/19  5-3
          SpProzivka - Szegedi VPS 2  2016/03/19  5-10
          SZNVE - Szegedi VPS  2016/03/19  2-17
          Hódmezővásárhely - Csongrád  2016/03/19  6-8
          Szegedi VPS 2 - SZNVE  2016/03/19  6-6
          Szegedi VPS - Hódmezővásárhely  2016/03/19  32-0
          Szentes A - SpProzivka  2016/03/19  11-3
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Ceglédi Vasutas Spor  2015/11/18  23-15
          Csabai Csirkefogók V - KESI  2015/11/18  23-8
          Ceglédi Vasutas Spor - KESI  2015/11/18  27-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVE - UVSE Vízilabda Sport  2015/10/26  7-19
          Hungerit Szentes - ZF-Eger-EKF  2016/02/13  21-8
          Hungerit Szentes - ZF-Eger-EKF  2016/03/30  9-7
          Hungerit Szentes - UVSE Vízilabda Kft.  2016/04/27  3-9
          Hungerit Szentes - BVSC- Zugló  2016/05/11  4-9
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - UVSE Vízilabda Sport  2015/11/14  17-5
          DFVE - Kópé Úszó, -Vízilabd  2015/11/14  18-4
          BVSC- Zugló - Hungerit Szentes  2015/11/14  9-8
          UVSE Vízilabda Sport - DFVE  2015/11/14  5-13
          Kópé Úszó, -Vízilabd - Hungerit Szentes  2015/11/14  4-18
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - EBP Tatabánya  2015/11/08  21-4
          Szentes - UVSE Continental I.  2016/03/12  9-14
          Szentes - DFVE  2016/03/16  8-11
          POLO SC - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/05/29  4-8
          DFVE - Szentes  2016/05/29  6-7
          UVSE Continental I. - POLO SC  2016/05/29  16-3
          Szentes - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/05/29  7-8
          UVSE Continental I. - DFVE  2016/05/29  17-6
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - EBP Tatabánya  2015/11/08  12-11
          Szentes - UVSE Continental  2016/03/12  8-14
          Szentes - DFVE  2016/03/16  12-9
          HVSC - Győri VSE  2016/04/10  8-10
          HVSC - Győri VSE  2016/05/27  6-10
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - EBP Tatabánya  2015/11/08  20-9
          HVSC - Vidám Vízilovak VSC  2016/02/21  12-10
          Szentes - DFVE  2016/03/16  19-15
          HVSC - Győri VSE  2016/04/10  5-17
     Időmérő 24
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ContiTech-Szeged Dia - Racionet Honvéd  2016/04/23  6-5
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - YBL WPC  2015/11/01  14-5
          Szolnok - KSI SE  2015/11/01  21-4
          Szolnok - Kaposvári Vízilabda   2015/11/01  24-3
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Csabai Csirkefogók V  2015/09/26  7-12
          HVSC - SZVSC  2015/10/07  17-9
          HVSC - Neptun VSC  2015/12/13  9-12
          SZTE EHÖK Sport Egye - DVSE  2016/05/14  5-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - KESI  2016/05/22  24-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - KESI  2016/05/22  15-9
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - Szentes leány  2015/12/19  5-12
          Szentes A - SpProzivka  2015/12/19  25-0
          Szegedi VPS - Hódmezővásárhely  2015/12/19  33-3
          Szegedi VPS 2 - SZNVE  2015/12/19  12-3
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - SZNVE  2015/10/03  16-4
          Hungerit Szentes - UVSE Vízilabda Kft.  2015/10/16  4-10
          Hungerit Szentes - BVSC- Zugló  2015/10/21  6-10
          KVE - Kópé Úszó, -Vízilabd  2016/04/23  0-5
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Sport - Kópé Úszó, -Vízilabd  2015/11/15  11-5
          Hungerit Szentes - DFVE  2015/11/15  5-6
          DFVE - BVSC- Zugló  2015/11/15  6-17
          Hungerit Szentes - UVSE Vízilabda Sport  2015/11/15  12-5
          Kópé Úszó, -Vízilabd - BVSC- Zugló  2015/11/15  1-17
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - Ceglédi VA  2016/05/22  5-6
  2014/2015
     Időmérő 26
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád Városi Vízi - Tatabányai Vízmű Spo  2015/05/17  11-13
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kiskunfélegyházi - Kecskeméti Sport  2015/05/30  10-20
          Kiskunfélegyházi - Dinamo Oradea  2015/05/30  11-14
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - BVSC  2015/03/04  14-9
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízispo - Szolnoki Vízilab  2015/02/14  8-10
          Clubul Sportiv C - Csongrád Városi   2015/02/14  11-5
          Szentesi Vízispo - Hódmezővásárhely  2015/02/14  11-7
          Szolnoki Vízilab - Csongrád Városi   2015/02/14  10-11
          Clubul Sportiv C - Szentesi Vízispo  2015/02/15  3-5
          Hódmezővásárhely - Szolnoki Vízilab  2015/02/15  4-17
          Szentesi Vízispo - Csongrád Városi   2015/02/15  12-8
          Hódmezővásárhely - Clubul Sportiv C  2015/02/15  6-11
          Kiskunfélegyházi - Csabai Csirkefog  2015/05/09  3-22
          Dinamo Prosper O - Kiskunfélegyházi  2015/05/09  22-5
          Kiskunfélegyházi - Szegedi Vizipóló  2015/05/10  1-26
          Váci Vízilabda S - Kiskunfélegyházi  2015/05/10  24-6
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Clubul Sportiv C - Csabai Csirkefog  2015/03/21  4-7
          Egri Vízilabda K - Szentesi Vízispo  2015/03/21  7-2
          Csabai Csirkefog - Csongrád Városi   2015/03/21  1-8
          Szentesi Vízispo - Clubul Sportiv C  2015/03/21  10-5
          Egri Vízilabda K - Csongrád Városi   2015/03/21  17-6
          Clubul Sportiv C - Egri Vízilabda K  2015/03/22  3-17
          Szentesi Vízispo - Csabai Csirkefog  2015/03/22  11-3
          Csongrád Városi - Clubul Sportiv C  2015/03/22  10-3
          Csabai Csirkefog - Egri Vízilabda K  2015/03/22  0-14
          Csongrád Városi - Szentesi Vízispo  2015/03/22  4-8
     Titkár 107
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - PVSK-MECSEK F.  2014/12/20  11-10
          Valdor Szentes - A-HÍD OSC   2015/03/11  7-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tiszavirág SZVPS - SZTE EHÖK Sport   2014/11/15  11-7
          Tiszavirág SZVPS - EKF SC  2015/03/07  6-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Ceglédi Vasutas   2014/10/19  18-19
          Rossmann SZVPS - HVSC  2014/11/02  8-5
          Rossmann SZVPS - Szolnok  2014/11/16  11-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Ceglédi Vasutas   2014/10/19  16-10
          Generali SZVPS - HVSC  2014/11/02  18-9
          Generali SZVPS - Szolnok  2014/11/16  7-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Ceglédi Vasutas   2014/10/19  19-6
          Szokodi Ac.SZVPS - HVSC  2014/11/02  9-12
          Szokodi Ac.SZVPS - Szolnok  2014/11/16  6-12
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Clubul Sportiv C - DVSE  2014/12/06  17-0
          Szegedi Vizipóló - SzentesÜK.  2014/12/06  16-3
          Békéscsaba - Clubul Sportiv C  2014/12/06  3-9
          DVSE - Szegedi Vizipóló  2014/12/06  2-12
          Békéscsaba - SzentesÜK.  2014/12/06  16-2
          Békéscsaba - SzentesÜK.  2015/04/18  14-2
          DVSE - Szegedi Vizipóló  2015/04/18  7-14
          Békéscsaba - Clubul Sportiv C  2015/04/18  8-12
          Szegedi Vizipóló - SzentesÜK.  2015/04/18  12-4
          Clubul Sportiv C - DVSE  2015/04/18  12-10
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - BVSC  2015/04/11  10-8
          Szentes - ZF-Eger  2015/04/11  11-6
          Szentes - Egri Vízilabda K  2015/04/11  11-6
          Szolnoki Vízilab - Debreceni Cívis   2015/04/11  8-8
          Clubul Sportiv C - Szegedi Vizipóló  2015/04/11  10-8
          Debreceni Cívis - Szentes  2015/04/11  9-16
          Clubul Sportiv C - BVSC  2015/04/11  6-12
          ZF-Eger - Szolnoki Vízilab  2015/04/11  10-8
          Egri Vízilabda K - Szolnoki Vízilab  2015/04/11  10-8
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád Városi - Hódmezővásárhely  2015/01/10  9-6
          Clubul Sportiv C - Szolnoki Vízilab  2015/01/10  11-10
          Spartak-Prozivka - Szentesi Vízispo  2015/01/10  5-6
          Clubul Sportiv C - Csongrád Városi   2015/01/10  5-8
          Hódmezővásárhely - Spartak-Prozivka  2015/01/10  7-7
          Szentesi Vízispo - Szolnoki Vízilab  2015/01/10  7-18
          Spartak-Prozivka - Clubul Sportiv C  2015/01/11  4-4
          Szolnoki Vízilab - Csongrád Városi   2015/01/11  6-8
          Szentesi Vízispo - Hódmezővásárhely  2015/01/11  13-9
          Csongrád Városi - Spartak-Prozivka  2015/01/11  3-9
          Hódmezővásárhely - Szolnoki Vízilab  2015/01/11  7-11
          Clubul Sportiv C - Szentesi Vízispo  2015/01/11  6-6
          Csongrád Városi - Spartak-Prozivka  2015/04/04  3-9
          Hódmezővásárhely - Szolnoki Vízilab  2015/04/04  6-12
          Clubul Sportiv C - Szentesi Vízispo  2015/04/04  9-3
          Szolnoki Vízilab - Spartak-Prozivka  2015/04/04  5-11
          Szentesi Vízispo - Csongrád Városi   2015/04/04  12-5
          Hódmezővásárhely - Clubul Sportiv C  2015/04/04  2-8
          Clubul Sportiv C - Szolnoki Vízilab  2015/04/05  9-12
          Spartak-Prozivka - Szentesi Vízispo  2015/04/05  11-9
          Csongrád Városi - Hódmezővásárhely  2015/04/05  6-5
          Szentesi Vízispo - Szolnoki Vízilab  2015/04/05  7-15
          Clubul Sportiv C - Csongrád Városi   2015/04/05  11-12
          Hódmezővásárhely - Spartak-Prozivka  2015/04/05  7-12
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hódmezővásárhely - Szolnoki Vízilab  2014/12/20  18-1
          Szentes Leány - Debreceni Cívis   2014/12/20  6-6
          Clubul Sportiv C - Szegedi Vizipóló  2014/12/20  6-4
          Debreceni Cívis - Szolnoki Vízilab  2014/12/20  8-4
          Szentes Leány - Clubul Sportiv C  2014/12/20  8-10
          Szegedi Vizipóló - Hódmezővásárhely  2014/12/20  3-5
          Clubul Sportiv C - Debreceni Cívis   2014/12/21  5-4
          Hódmezővásárhely - Szentes Leány  2014/12/21  6-5
          Debreceni Cívis - Szegedi Vizipóló  2014/12/21  1-9
          Szentes Leány - Szolnoki Vízilab  2014/12/21  5-4
          Clubul Sportiv C - Hódmezővásárhely  2014/12/21  5-11
          Szolnoki Vízilab - Szegedi Vizipóló  2014/12/21  2-12
          H2O TEAM MAROSVA - Szeged lány  2015/01/25  20-3
          Szentes II - Csabai Csirkefog  2015/01/25  15-2
          Zempléni Vízilab - Kistarcsa  2015/01/25  5-9
          Gyula - Szegedi VPS II.  2015/01/25  3-18
          Szeged lány - Szentes II  2015/01/25  0-21
          Kistarcsa - H2O TEAM MAROSVA  2015/01/25  7-3
          Szegedi VPS II. - Zempléni Vízilab  2015/01/25  11-8
          Csabai Csirkefog - Gyula  2015/01/25  4-19
          Csabai Csirkefog - Csongrád Városi   2015/02/21  4-8
          Egri Vízilabda K - Szentesi Vízispo  2015/02/21  8-5
          Clubul Sportiv C - Csabai Csirkefog  2015/02/21  6-9
          Egri Vízilabda K - Csongrád Városi   2015/02/21  18-6
          Szentesi Vízispo - Clubul Sportiv C  2015/02/21  9-4
          Clubul Sportiv C - Egri Vízilabda K  2015/02/22  2-24
          Szentesi Vízispo - Csabai Csirkefog  2015/02/22  8-1
          Csongrád Városi - Clubul Sportiv C  2015/02/22  8-4
          Csabai Csirkefog - Egri Vízilabda K  2015/02/22  2-19
          Csongrád Városi - Szentesi Vízispo  2015/02/22  4-8
          Clubul Sportiv C - Csabai Csirkefog  2015/05/16  1-5
          Egri Vízilabda K - Szentesi Vízispo  2015/05/16  7-0
          Csabai Csirkefog - Csongrád Városi   2015/05/16  6-3
          Szentesi Vízispo - Clubul Sportiv C  2015/05/16  8-1
          Egri Vízilabda K - Csongrád Városi   2015/05/16  17-4
          Clubul Sportiv C - Egri Vízilabda K  2015/05/17  2-10
          Szentesi Vízispo - Csabai Csirkefog  2015/05/17  9-1
          Csongrád Városi - Clubul Sportiv C  2015/05/17  4-5
          Csabai Csirkefog - Egri Vízilabda K  2015/05/17  0-15
          Csongrád Városi - Szentesi Vízispo  2015/05/17  2-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - SZNVE  2014/10/18  14-9
          Hungerit Szentes - BVSC- Zugló  2015/03/06  8-6
          Hungerit Szentes - Dunaújvárosi Fői  2015/05/01  10-9
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - ZF-Eger  2014/11/09  14-3
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - Tatabányai Vízmű  2014/10/05  5-14
          HVSC - Fehérvár Póló Sp  2014/10/19  10-15
          Szentes - ZF-Eger  2014/11/09  19-8
          Szentes - HVSC  2014/11/12  44-0
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - SZNVE  2014/10/18  36-3
          HVSC - Fehérvár Póló Sp  2014/10/19  11-20
          Cegléd - KESI  2015/02/07  4-6
          Szentes - ZF-Eger  2015/02/21  10-14
          HVSC - Győri Vízisport   2015/02/26  9-10
  2013/2014
     Titkár 113
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - Debrecen  2013/09/07  10-10
          Valdor Szentes - YBL Waterpolo C  2013/12/07  15-10
          Valdor Szentes - RACIONET HONVÉD  2014/02/22  7-10
          Valdor Szentes - DIAPOLO Szeged  2014/03/01  10-13
          Valdor Szentes - KSI SE  2014/03/14  11-12
          Valdor Szentes - LACTIV-Vasas  2014/03/22  7-8
          Valdor Szentes - Kaposvári VK  2014/04/12  6-10
          Valdor Szentes - OSC-ÚJBUDA  2014/04/19  7-12
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Öregfiú - Tatabányai Vízmű  2014/05/31  8-16
          Lamantinok - Csongrád Városi   2014/05/31  10-9
          Tatabányai Vízmű - Csongrád Városi   2014/05/31  14-7
          Lamantinok - Szentesi Öregfiú  2014/05/31  9-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Tatabányai Vízmű  2013/09/29  12-6
          Szentes - KSI SE  2013/10/06  11-14
          Szentes - ZF-Eger  2013/12/01  9-17
          Szentes - RACIONET HONVÉD  2014/02/23  8-5
          Szegedi Vizipóló - Debreceni Cívis   2014/03/16  9-8
          Szentes - FTC Vízilabda Ut  2014/03/23  8-14
          Szentes - FTC Vízilabda Ut  2014/04/13  3-7
          Szentes - UVSE  2014/04/23  8-10
          Szegedi Vizipóló - Kaposvári Vízila  2014/04/26  13-14
          Szentes - KSI SE  2014/05/25  0-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Tatabányai Vízmű  2013/09/29  11-9
          Szentes - KSI SE  2013/10/06  13-9
          Szentes - ZF-Eger  2013/12/01  11-12
          Szentes - Honvéd-Up. VKSE  2014/02/23  12-8
          Szegedi Vizipóló - Debreceni Cívis   2014/03/16  10-6
          Szentes - Vasas  2014/03/23  13-10
          Szentes - Vasas  2014/04/13  5-13
          Szentes - UVSE  2014/04/23  11-22
          Szegedi Vizipóló - Kaposvári Vízila  2014/04/26  13-10
          Csongrád Városi - Szolnok  2014/05/01  13-20
          Csongrád Városi - HVSC  2014/05/11  10-17
          Szentes - KSI SE  2014/05/25  8-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Tatabányai Vízmű  2013/09/29  10-12
          Szentes - KSI SE  2013/10/06  10-10
          Szentes - ZF-Eger  2013/12/01  6-6
          Szentes - Honvéd-Up. VKSE  2014/02/23  11-7
          Szentes - FTC Vízilabda Ut  2014/03/23  4-5
          Szentes - FTC Vízilabda Ut  2014/04/13  6-4
          Szentes - Szegedi Vizipóló  2014/04/23  15-7
          Szegedi Vizipóló - Kaposvári Vízila  2014/04/26  11-13
          Csongrád Városi - Szolnok  2014/05/01  5-10
          Csongrád Városi - HVSC  2014/05/11  11-9
          Szentes - Kaposvári Vízila  2014/05/25  11-6
       Vidék bajnokság - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Arad - Cluj I.  2014/03/08  7-12
          Szeged - Crisul Oradea II  2014/03/08  7-9
          Cluj I. - Crisul Oradea I.  2014/03/08  7-16
          Crisul Oradea II - Arad  2014/03/08  8-6
          Crisul Oradea I. - Szeged  2014/03/08  11-9
          Cluj II. - Kiskunfélegyháza  2014/05/30  13-15
       Vidék bajnokság Gyermek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Arad - Crisul O. II.  2013/11/09  7-9
          Viitorul Cluj - Spartak-Prozivka  2013/11/09  4-11
          Nyíregyháza - Arad  2013/11/09  11-8
          Crisul O. II. - Viitorul Cluj  2013/11/09  9-5
          Spartak-Prozivka - Nyíregyháza  2013/11/09  8-2
          Szeged - Szentes  2014/04/19  7-14
          Eger - Hódmezővásárhely  2014/04/19  9-15
          Crisul Oradea I. - Eger  2014/04/19  13-7
          Szentes - Crisul Oradea I.  2014/04/19  10-9
       Vidék bajnokság Gyermek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes Leány - Spartak-Prozivka  2014/03/01  5-14
          Crisul I. - Szeged  2014/03/01  2-5
          Kosice - Csabai Csirkef.  2014/03/01  12-7
          Spartak-Prozivka - Szeged  2014/03/01  7-3
          Csabai Csirkef. - Szentes Leány  2014/03/01  12-8
          Crisul I. - Kosice  2014/03/01  0-5
          Szeged - Kosice  2014/03/02  4-12
          Szentes Leány - Crisul I.  2014/03/02  7-4
          Spartak-Prozivka - Csabai Csirkef.  2014/03/02  13-7
          Kosice - Szentes Leány  2014/03/02  14-6
          Crisul I. - Spartak-Prozivka  2014/03/02  2-9
          Csabai Csirkef. - Szeged  2014/03/02  0-9
          Csongrád I. - Szentes  2014/04/04  17-7
          Szolnok - Debrecen  2014/04/04  16-7
          Eger - Hódmezővásárhely  2014/04/04  9-12
          Szentes - Debrecen  2014/04/05  8-7
          Hódmezővásárhely - Szolnok  2014/04/05  8-9
          Csongrád I. - Eger  2014/04/05  29-3
          Debrecen - Hódmezővásárhely  2014/04/05  5-12
          Szolnok - Csongrád I.  2014/04/05  12-12
          Eger - Szentes  2014/04/05  5-6
          Hódmezővásárhely - Szentes  2014/04/06  13-5
          Eger - Szolnok  2014/04/06  7-13
          Csongrád I. - Debrecen  2014/04/06  11-3
          Szentes - Szolnok  2014/04/06  9-18
          Debrecen - Eger  2014/04/06  9-4
          Hódmezővásárhely - Csongrád I.  2014/04/06  6-9
       2014. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Szentes  2014/02/15  6-11
          BVSC- Zugló - Szolnok  2014/02/15  14-9
          Szegedi Vizipóló - Szolnok  2014/02/15  10-8
          Szentes - BVSC- Zugló  2014/02/15  12-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - Angyalföldi SI D  2013/11/30  14-8
          Hungerit-Szentes - BVSC- Zugló  2014/02/26  6-5
          Hungerit-Szentes - H POLO  2014/03/12  23-8
          Hungerit-Szentes - UVSE V Kft  2014/03/26  10-11
          Hungerit-Szentes - ZF-Eger  2014/04/12  9-8
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - Szentes  2013/10/26  11-12
          Kaposvári Vízila - UVSE V Kft  2013/10/26  
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - ZF-Eger  2014/03/09  18-16
          SZNVE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/05/11  1-29
          Szentes - ASI DSE  2014/05/24  21-6
          Szentes - DFVE  2014/05/29  11-15
          Szentes - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/06/01  3-12
          Szentes - UVSE II  2014/06/08  12-9
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - ZF-Eger  2014/03/09  6-15
          SZNVE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/05/11  4-30
          Szentes - Angyalföldi SI D  2014/05/24  39-0
          Szentes - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/06/01  14-6
          Szentes - KESI  2014/06/08  17-6
          SZNVE - SZVSE  2014/06/10  8-19
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE - Fehérvár Póló Sp  2014/03/16  8-13
          SZNVE - HVSC  2014/04/22  9-10
          Szentes - DVSI  2014/04/27  26-13
     Időmérő 8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád Városi - Csabai Csirkefog  2014/04/18  5-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád Városi - Csabai Csirkefog  2014/04/18  8-12
       Vidék bajnokság Gyermek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - Szentes Leány  2014/05/03  3-2
          Crisul I. - Spartak-Prozivka  2014/05/03  5-3
          Kosice - Szentes Leány  2014/05/03  8-7
          Csabai Csirkef. - Szeged  2014/05/03  4-9
          Spartak-Prozivka - Kosice  2014/05/03  8-4
          Csabai Csirkef. - Crisul I.  2014/05/03  1-8
  2012/2013
     Titkár 23
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor-Szentes - Kaposvári Vízila  2013/04/06  14-6
          Valdor-Szentes - A-HID Szeged  2013/04/20  5-17
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - KSI SE  2013/05/12  4-19
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - KSI SE  2013/05/12  10-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - KSI SE  2013/05/12  6-13
       Gyermek II. Vidéki Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Szentes  2013/03/23  9-5
          Szolnok - AQUA SE  2013/03/23  11-9
          ZF-Eger - HVSC  2013/03/23  5-10
          Csongrád Városi - Szolnok  2013/03/23  4-10
          Szentes - AQUA SE  2013/03/23  14-7
          Csongrád Városi - ZF-Eger  2013/03/23  6-15
       Gyermek III. Vidéki Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CSM Watersport - ZF-Eger  2013/04/27  4-8
          Szentes L. - HVSC  2013/04/27  5-10
          ZF-Eger - VaterPolo Klub V  2013/04/27  5-8
          HVSC - CSM Watersport  2013/04/27  6-4
          Szentes L. - VaterPolo Klub V  2013/04/27  6-9
          CSM Watersport - Szentes L.  2013/04/28  8-3
          HVSC - ZF-Eger  2013/04/28  12-8
          VaterPolo Klub V - CSM Watersport  2013/04/28  11-2
          ZF-Eger - Szentes L.  2013/04/28  9-4
          VaterPolo Klub V - HVSC  2013/04/28  11-4
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit S - ZF-Eger  2013/05/14  10-13
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - ASI DSE  2013/03/23  26-1

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - DVSE

2019. jan. 12. 13:00

HUN-MLT férfi világliga 2018.12.10. (Fotók: Madar Dávid)
Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok