Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kovács Cs. Róbert
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Kecskemét
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 75
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű SC - Dr.Synergy-Miskolc  2018/11/17  8-7
          Erzsébeti SMTK - Ceglédi VSE  2018/11/17  6-9
          GyAVC - AQUA SE  2018/11/17  1-15
          Ceglédi VSE - Egri Vízmű SC  2018/11/17  11-14
          AQUA SE - Dr.Synergy-Miskolc  2018/11/17  11-11
          Erzsébeti SMTK - GyAVC  2018/11/17  12-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - Békéscsaba  2018/10/31  17-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/10/28  14-15
          BFSE - Soproni VSE  2018/10/28  6-13
          Ceglédi VSE - Békéscsaba  2018/10/31  13-10
          Százhalombatta - Invictus SC  2018/11/25  29-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/10/28  15-4
          BFSE - Soproni VSE  2018/10/28  2-10
          Ceglédi VSE - Békéscsaba  2018/10/31  5-10
          Százhalombatta - Invictus SC  2018/11/25  16-11
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - KPSE-KEAC  2018/09/30  7-6
          ELTE-BEAC - BVSC-Zugló  2018/09/30  9-11
          RETR-O-SC - Oázis Nonprofit Kft  2018/09/30  11-4
          SE VK - Oázis SC Felnőtt  2018/09/30  6-7
          1427 VSE - SE VK  2018/10/07  5-11
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
          Sportliget - Oázis Nonprofit Kft  2018/11/11  25-3
          Octopus SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  24-4
          Vízilovak - Oázis SC Felnőtt  2018/12/02  15-8
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/10/27  6-7
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Ksi SE II.  2018/10/27  16-1
          UVSE - FTC-Telekom  2018/10/27  25-1
          BVSC-Zugló - Vízilovak  2018/10/27  19-4
          KESI - Oázis SC  2018/10/27  24-1
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - FTC-Telekom  2018/10/06  11-6
          BVSC-Zugló - BHSE-ÉRD  2018/10/06  17-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - KESI  2018/10/06  15-0
          KESI II. - Oázis SC  2018/10/06  0-15
          UVSE II. - Oxigén  2018/10/06  18-6
          KSI SE II. - VUK Kistarcsa  2018/10/06  7-7
          CVSE - UVSE I.  2018/10/20  10-5
          HUVK SE - Vízilovak  2018/10/20  17-2
          ASI-MSA - KÓPÉ ÚVSE  2018/10/20  4-19
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Balaton VK  2018/11/10  8-8
          SZVK - CVK  2018/11/10  1-17
          Velencei UVE - PÁPAI SE  2018/11/10  6-8
          Balaton VK - Kanizsa VSE  2018/11/10  5-15
          CVK - DFVE  2018/11/10  15-6
          PÁPAI SE - SZVK  2018/11/10  12-9
          Kanizsa VSE - Velencei UVE  2018/11/10  24-1
          Kanizsa VSE - CVK  2018/12/01  12-5
          SZVK - Velencei UVE  2018/12/01  11-10
          PÁPAI SE - DFVE  2018/12/01  5-12
          Balaton VK - SZVK  2018/12/01  24-2
          DFVE - Kanizsa VSE  2018/12/01  8-17
          CVK - PÁPAI SE  2018/12/01  11-6
          Velencei UVE - Balaton VK  2018/12/01  2-23
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BUSC - Sportliget  2018/11/24  11-4
          Erzsébeti SMTK - GYŐRI VSE  2018/11/24  11-14
          Sportliget - Velence Plus  2018/11/24  11-6
          GYŐRI VSE - BUSC  2018/11/24  12-6
          Velence Plus - Erzsébeti SMTK  2018/11/24  2-12
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Sportliget  2018/10/14  
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2018/10/14  
          PSN Zrt. II. - Sportliget  2018/10/14  
          DFVE - Kanizsa VSE  2018/10/14  
          PSN Zrt. II. - Kaposvári VK  2018/10/14  
          Kanizsa VSE - PSN Zrt.  2018/10/14  
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/07  25-15
          POLO Sport Club - YORDO SZENTES  2018/11/11  4-8
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/18  0-22
          POLO Sport Club - DFVE  2018/12/02  9-8
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/07  20-22
          POLO Sport Club - YORDO SZENTES  2018/11/11  9-13
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/18  0-11
          POLO Sport Club - DFVE  2018/12/02  15-10
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/07  5-9
          POLO Sport Club - YORDO SZENTES  2018/11/11  6-17
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/18  4-12
          POLO Sport Club - DFVE  2018/12/02  6-5
  2017/2018
     Ellenőr 193
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vse - GyAVC  2017/10/28  24-4
          Egri Vízmű - Czeglédi Lamantinok  2017/10/28  
          Diósgyőri Várfürdő - KVE  2017/10/28  12-14
          Czeglédi Lamantinok - Váci Vse  2017/10/28  5-11
          KVE - GyAVC  2017/10/28  16-10
          Diósgyőri Várfürdő - Egri Vízmű  2017/10/28  
          Poseidon VSE - KVE  2018/03/24  9-8
          Soproni VSE - HVSC  2018/03/24  4-8
          Poseidon VSE - HVSC  2018/03/24  11-10
          KVE - Soproni VSE  2018/03/24  12-7
          Győri VSE - Békéscsaba  2018/05/05  5-0
          Czeglédi Lamantinok - KVSE  2018/05/05  9-3
          Békéscsaba - Czeglédi Lamantinok  2018/05/05  0-5
          Győri VSE - KVSE  2018/05/05  6-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport - KESI - Oázis Ifi  2017/11/05  9-21
          Hírös Sport - KESI - Ceglédi VSE  2017/12/03  3-17
          Hírös Sport - KESI - Dunakanyar Waerpolo  2018/02/02  12-17
          HKPSE - Kaposvári VK  2018/04/22  3-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport - KESI - Oázis SC Serdülő  2017/11/05  7-21
          Hírös Sport - KESI - Ceglédi VSE  2017/12/03  12-11
          Hírös Sport - KESI - Dunakanyar Waterpolo  2018/02/02  12-11
          Honvéd KPS - Kaposvári VK  2018/04/22  3-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport - KESI - Oázis SC Gyerek  2017/11/05  9-10
          Hírös Sport - KESI - Ceglédi VSE  2017/12/03  9-7
          Hírös Sport - KESI - Dunakanyar Waterpolo  2018/02/02  16-17
          Honvéd KPS - Kaposvári VK  2018/04/22  5-7
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes A - Szegedi VPS  2018/04/21  14-2
          BVSC-Zugló - VKV  2018/04/21  13-3
          Szegedi VPS - Koelner-Csongrád  2018/04/21  2-10
          KESI - CSSV Cj  2018/06/02  10-3
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2018/06/02  6-13
          KESI - Szentes B  2018/06/02  11-4
          AQUA SE - CSSV Cj  2018/06/02  13-7
          Szentes B - Szolnoki Dózsa  2018/06/02  9-5
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE AQUASPORT - SVSE  2017/11/11  4-22
          Szegedi VPS - Üdülőközpont Szentes  2017/11/11  14-9
          SVSE - Zempléni VK-MVLC  2017/11/11  8-9
          Szegedi VPS - DMTK-KVSE AQUASPORT  2017/11/11  29-0
          Üdülőközpont Szentes - Zempléni VK-MVLC  2017/11/11  8-17
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - ZF-Eger  2017/12/10  5-6
          Szegedi VPS I: - Szentes A  2017/12/10  1-7
          Szolnoki Dózsa - PROG  2017/12/10  9-4
          ZF-Eger - VKV  2017/12/10  3-2
          Szentes A - Szolnoki Dózsa  2017/12/10  8-10
          Szegedi VPS I: - PROG  2017/12/10  3-6
          VKV - HUVK SE  2017/12/10  0-2
          Békéscsaba - Szegedi VPS II:  2018/04/29  12-7
          Dinamo Orade - HVSC  2018/04/29  4-8
          Békéscsaba - Szentes B  2018/04/29  4-7
          Szegedi VPS II: - Dinamo Orade  2018/04/29  5-10
          Szentes B - HVSC  2018/04/29  4-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - OSC VSE II.  2018/02/03  9-5
          Vasas Sport Club - Honvéd-Érd  2018/02/03  17-4
          Cápa VK - Honvéd Kölyök Polo S  2018/02/03  4-12
          KSI SE - BVSC  2018/02/17  5-0
          HUVK SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/17  12-3
          YBL WPC - FTC Utánpótlás  2018/02/17  9-8
          OSC VSE - Crisul Oradea I.  2018/02/17  9-4
          Városgazda Utánpótlá - Aquaworm WP Göd  2018/05/19  0-5
          Komplex Póló Suli SE - POLO Sport Club  2018/05/19  13-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - JSMA  2017/10/07  21-1
          Oázis SC - BVSC  2017/10/07  5-9
          Oázis SC - UVSE   2018/03/17  14-9
          Oázis SC - OSC VSE  2018/05/26  7-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Jog-Ászok VSK  2017/09/24  15-7
          YBL WPC - Komplex Póló Suli SE  2017/09/24  16-11
          OSC Kft. - MAFC A-Team  2018/03/18  7-10
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Oázis SC  2017/10/21  4-5
          OSC VSE II. - Vidám Vízilovak VSC  2017/10/21  8-13
          OSC VSE - Új-Hullám SE  2017/10/21  25-0
          BVSC - KSI SE  2017/10/21  8-17
          Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás  2017/10/21  5-11
          Bókay-KSI - OSC VSE II.  2018/05/05  2-23
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Tatabányai Vízmű Spo  2017/09/30  8-8
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2017/09/30  16-8
          FTC Utánpótlás II. - Vasas Sport Club  2017/09/30  8-17
          YBL WPC - OSC VSE  2017/09/30  5-12
          Dunakanyar Waterpolo - HUVK SE  2017/09/30  0-5
          Tatabányai Vízmű Spo - Dunakanyar Waterpolo  2017/10/07  6-5
          YBL WPC - Tatabányai Vízmű Spo  2018/01/27  4-5
          Vasas Sport Club - HUVK SE  2018/01/27  2-7
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  9-11
          Hírös Sport Nonprofi - Progress Oradea  2018/02/17  11-11
          UVSE I. - Progress Oradea  2018/04/14  18-9
          HUVK SE - Hírös Sport Nonprofi  2018/04/14  4-8
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2018/04/14  6-25
          OSC VSE - Szolnoki Vízilabda S  2018/04/21  7-15
          OSC VSE II. - DFVE-TOPO  2018/05/12  19-2
          KSI SE II. - UVSE II.  2018/05/12  12-6
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/12  2-11
          Győri VSE - Vasas Sport Club  2018/05/12  5-5
          Dunakanyar Waterpolo - FTC Utánpótlás II.  2018/05/12  12-3
          FTC Utánpótlás - Progress Oradea  2018/05/12  17-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Győri VSE  2018/03/17  10-6
          HUVK SE - MVLC  2018/03/17  3-6
          PSN Zrt. - Ceglédi Vasutas Spor  2018/03/17  10-15
          Kópé UVSE - Kistarcsa  2018/03/17  9-4
          UVSE II. - Honvéd-Érd  2018/04/21  8-4
          Sport és Szabadidő K - Oxigén Úszó és Sport  2018/04/21  17-7
          Bókay - KSI - Aquaworm WP Göd  2018/04/21  4-12
          UVSE II. - Komplex Póló Suli Sp  2018/05/19  32-0
          Sport és Szabadidő K - Új-Hullám SE  2018/05/19  12-4
          Aquaworm WP Göd - Oxigén Úszó és Sport  2018/05/19  11-4
          Bókay - KSI - Honvéd-Érd  2018/05/19  6-10
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE I  2018/06/09  5-14
          Kaposvár Vízilabda K - FTC Utánpótlás  2018/06/09  3-13
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - ASI-MSA  2017/09/16  9-16
          Hírös Sport Nonprofi - Honvéd-Érd  2017/09/16  14-2
          YBL WPC - Polo SC  2017/10/14  18-4
          Oázis SC - Győri VSE  2017/10/14  10-3
          Kópé UVSE - BVSC  2017/10/14  7-20
          PSN Zrt. - AVUS  2018/01/27  12-3
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE  2018/01/27  6-4
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/01/27  3-5
          Fehérvár Vízilabda S - YBL WPC  2018/04/14  2-9
          Kanizsa Vízilabda Sp - Győri VSE  2018/04/14  8-3
          YBL WPC - ASI-MSA  2018/05/26  12-7
          Kaposvár Vízilabda K - KSI SE II.  2018/05/26  16-1
          Kaposvár Vízilabda K - KSI SE II.  2018/05/26  16-1
          Győri VSE - OSC VSE II  2018/05/26  4-5
          Kanizsa Vízilabda Sp - Fehérvár Vízilabda S  2018/05/26  12-7
          Honvéd-Érd - FTC Utánpótlás II.  2018/05/26  3-6
          Oázis SC - Százhalombatta  2018/05/26  9-5
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - Bókay - KSI  2017/11/19  7-3
          UVSE II. - FTC Utánpótlás  2017/11/19  5-16
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/19  19-1
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohács - ESMTK  2018/05/13  6-13
          PÁPAI SE - Szekszárdi SKV  2018/05/13  16-3
          Velence-SL - Balaton VK  2018/05/13  4-12
          Szekszárdi SKV - Mohács  2018/05/13  17-7
          Balaton VK - ESMTK  2018/05/13  16-5
          Velence-SL - PÁPAI SE  2018/05/13  7-12
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Füred - ESMTK  2017/11/18  8-8
          Velence Plus A - Győri VSE  2017/11/18  2-11
          Soproni VSE - HKLSE  2017/11/18  31-0
          Győri VSE - Füred  2017/11/18  14-6
          ESMTK - Soproni VSE  2017/11/18  4-22
          HKLSE - Velence Plus A  2017/11/18  2-21
          Mohács 2 - HKLSE  2018/02/10  32-5
          Szekszárdi SKV - Füred  2018/02/10  6-16
          Velence Plus A - Sportliget  2018/02/10  5-8
          Füred - Mohács 2  2018/02/10  7-3
          HKLSE - Velence Plus A  2018/02/10  3-10
          Sportliget - Szekszárdi SKV  2018/02/10  13-7
          VUA - Kaposvári VK-Balaton  2018/02/24  9-11
          Balaton VK - Soproni VSE  2018/02/24  8-15
          BFSE - Győri VSE  2018/02/24  10-5
          VUA - ESMTK  2018/02/24  18-4
          Soproni VSE - BFSE  2018/02/24  7-3
          Győri VSE - Balaton VK  2018/02/24  6-4
          Kaposvári VK-Balaton - ESMTK  2018/02/24  21-9
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - KVSE  2017/11/25  13-14
          Balaton VK - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/25  7-8
          KVSE - Füred  2017/11/25  10-7
          PSN Zrt. Sportiskola - BFSE  2017/11/25  18-3
          Füred - Balaton VK  2017/11/25  2-12
       DVL Gyermek C bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Váci VSE  2017/10/22  1-6
          Soproni VSE - Velence Plus C  2017/10/22  5-4
          Velence Plus C - Váci VSE  2017/10/22  4-9
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/22  7-1
          Velence Plus C - Hélix SE Komló  2018/02/04  30-2
          Soproni VSE - CVK Ú-VSE  2018/02/04  12-2
          Hélix SE Komló - CVK Ú-VSE  2018/02/04  0-31
          Velence Plus C - Soproni VSE  2018/02/04  4-3
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - KVSE  2018/02/25  9-3
          TVSE - Kaposvári VK  2018/02/25  18-5
          PSN Zrt. Sportiskola - Váci VSE  2018/02/25  3-5
          KVSE - TVSE  2018/02/25  3-17
          Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2018/02/25  7-6
          Váci VSE - AVUS  2018/02/25  2-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - TVSE  2017/11/26  11-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2018/03/04  8-18
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport - KESI - HVSC  2017/10/01  20-12
          Hírös Sport - KESI - FVSE  2017/10/15  15-5
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2017/10/31  9-7
          Ceglédi Alapítvány - Hírös Sport - KESI  2017/11/09  13-8
          Yordo Szentes - TVSE  2017/11/26  10-4
          Hírös Sport - KESI - HVSC  2018/02/18  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2018/03/04  7-10
          Hírös Sport - KESI - FVSE  2018/03/11  16-8
          Hírös Sport - KESI - Ceglédi Alapítvány  2018/05/02  4-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport - KESI - HVSC  2017/10/01  23-11
          Hírös Sport - KESI - FVSE  2017/10/15  10-1
          Ceglédi Alapítvány - Ecorgan-Csongrád  2017/10/22  4-13
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2017/10/31  3-2
          Ceglédi Alapítvány - Hírös Sport - KESI  2017/11/09  7-12
          Yordo Szentes - TVSE  2017/11/26  15-7
          Hírös Sport - KESI - Ecorgan-Csongrád  2017/12/16  3-18
          Hírös Sport - KESI - HVSC  2018/02/18  17-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2018/03/04  9-6
          Hírös Sport - KESI - FVSE  2018/03/11  18-4
          Hírös Sport - KESI - Ceglédi Alapítvány  2018/05/02  12-2
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - OSC VSE  2018/02/03  2-24
          BVSC - Oázis SC  2018/02/03  21-1
  2016/2017
     Ellenőr 137
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - EKF SC  2016/10/15  7-14
          EKF SC - YBL WPC  2016/12/10  10-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Diósgyőri Várfürdő  2016/10/01  2-21
          Czeglédi Lamantinok - EVSC  2016/10/01  6-14
          Kecskeméti VE - Szolnok 2  2016/10/01  6-6
          Diósgyőri Várfürdő - EVSC  2016/10/01  11-9
          GyAVC - Kecskeméti VE  2016/10/01  6-19
          Szolnok 2 - Czeglédi Lamantinok  2016/10/01  5-6
          EVSC - Szolnok 2  2016/10/22  7-7
          Kecskeméti VE - Diósgyőri Várfürdő  2016/10/22  9-11
          Czeglédi Lamantinok - GyAVC  2016/10/22  15-8
          Diósgyőri Várfürdő - Szolnok 2  2016/10/22  13-7
          GyAVC - EVSC  2016/10/22  10-17
          Kecskeméti VE - Czeglédi Lamantinok  2016/10/22  11-11
          Békéscsaba - SZVTK  2017/03/25  8-10
          HVSC - SZTE EHÖK SE  2017/03/25  4-9
          Szentes - SZUVTE  2017/03/25  7-26
          SZTE EHÖK SE - SZVTK  2017/03/25  14-9
          SZUVTE - Békéscsaba  2017/03/25  21-6
          HVSC - Szentes  2017/03/25  17-2
          Kecskeméti VE - Győri VSE  2017/05/14  8-11
          Békéscsaba - Sportliget S.E.  2017/05/14  6-18
          Sportliget S.E. - Győri VSE  2017/05/14  7-10
          Kecskeméti VE - Békéscsaba  2017/05/14  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Ceglédi VSE  2016/09/17  10-9
          Százhalombattai VSE. - Hírős Sport  2016/12/11  29-12
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Kaposvári VK  2016/12/18  12-13
          Legrand-Szentes - TVSE  2017/03/12  16-6
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/04/30  10-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Ceglédi VSE  2016/09/17  20-4
          Százhalombattai VSE. - Hírős Sport  2016/12/11  18-7
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Kaposvári VK  2016/12/18  18-16
          Legrand-Szentes - TVSE  2017/03/12  15-12
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/04/30  17-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Ceglédi VSE  2016/09/17  7-6
          Százhalombattai VSE. - Hírős Sport  2016/12/11  20-18
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Kaposvári VK  2016/12/18  23-9
          BFSE - Komárom VSE  2017/02/05  15-6
          Vidám Vízilovak - Soproni VSE  2017/02/05  22-3
          Komárom VSE - Hírős Sport II  2017/02/05  9-7
          DFVE - BFSE  2017/02/05  21-4
          Legrand-Szentes - TVSE  2017/03/12  17-9
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/04/30  12-10
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dynamo Ungvár - Szentes Lány  2017/05/13  20-8
          Kassa - Szegedi VPS II.  2017/05/13  4-10
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2017/05/13  5-8
          Szegedi VPS II. - Dynamo Ungvár  2017/05/13  6-21
          Békéscsaba - Kassa  2017/05/13  15-5
          Szentes Lány - Koelner-Csongrád  2017/05/13  8-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - 1427 VSE  2016/10/15  7-10
          BVSC - HETE  2017/04/30  14-11
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Váci Vízilabda SE  2016/11/05  21-2
          Cívis Póló VSE - Győri VSE  2016/11/05  18-8
          Új-Hullám SE Dorog - Városgazda Utánpótlá  2016/11/05  9-4
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/11/05  3-6
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - PSN Zrt.  2017/03/04  5-0
          Dunaújvárosi Főiskol - Százhalombatta  2017/03/04  11-17
          Oázis SC - Angyalföldi Sportisk  2017/03/04  12-13
          KSI SE II. - OSC VSE  2017/03/04  4-18
          Dunaújvárosi Főiskol - Kópé UVSE  2017/03/04  7-19
          OSC VSE - Oázis SC  2017/03/04  21-6
          Kópé UVSE - Angyalföldi Sportisk  2017/03/04  14-5
          Fehérvár Vízilabda S - Sport és Szabadidő K  2017/03/18  17-5
          YBL WPC - Váci Vízilabda Sport  2017/03/18  10-5
          Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker.   2017/03/18  19-7
          Váci Vízilabda Sport - Fehérvár Vízilabda S  2017/03/18  4-13
          Budafóka XXII. ker. - YBL WPC  2017/03/18  9-3
          Győri VSE - Cívis Póló VSE  2017/03/18  7-14
          Soproni VSE - HUVK SE II.  2017/04/01  7-6
          Balaton VK - Bókay - KSI  2017/04/01  25-3
          Angyalföldi Sportisk - Velencei-tavi UVE  2017/04/01  14-4
          Bókay - KSI - Soproni VSE  2017/04/01  1-27
          Velencei-tavi UVE - HUVK SE II.  2017/04/01  2-15
          Angyalföldi Sportisk - Balaton VK  2017/04/01  7-13
          Sport és Szabadidő K - Győri VSE  2017/05/06  4-16
          YBL WPC - Fehérvár Vízilabda S  2017/05/06  7-10
          Cívis Póló VSE - Sport és Szabadidő K  2017/05/06  22-6
          Győri VSE - Váci Vízilabda Sport  2017/05/06  7-8
          Fehérvár Vízilabda S - Cívis Póló VSE  2017/05/06  6-25
          Váci Vízilabda Sport - Budafóka XXII. ker.   2017/05/06  6-16
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Vízilabda S - BVSC-Zugló  2016/11/12  0-32
          Tatabányai Vízmű Spo - FTC Utánpótlás  2016/11/12  2-21
          Kaposvár Vízilabda K - OSC VSE  2016/11/12  6-9
          KSI SE - PSN Zrt.  2017/02/18  8-1
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/02/18  7-3
          PSN Zrt. - FTC Utánpótlás  2017/02/18  2-15
          Kistarcsa - AVUS  2017/02/18  2-20
          FTC Utánpótlás - UVSE  2017/02/18  8-8
          Ceglédi Vasutas Spor - KSI SE  2017/02/18  7-3
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/02/18  9-6
          Ceglédi Vasutas Spor - Kistarcsa  2017/02/18  19-1
          UVSE II. - Aquaworm Waterpolo G  2017/03/11  20-0
          Oázis 2 - Bp. Honvéd SE - Érd  2017/03/11  7-5
          Fehérvár Vízilabda S - Százhalombatta  2017/03/11  8-10
          UVSE II. - Oázis 2  2017/03/11  10-2
          Aquaworm Waterpolo G - Fehérvár Vízilabda S  2017/03/11  0-17
          Százhalombatta - Bp. Honvéd SE - Érd  2017/03/11  10-5
          OSC VSE - HUVK SE II.  2017/04/08  24-2
          Oázis SC - HUVK SE  2017/04/08  8-8
          OSC VSE - Kaposvár Vízilabda K  2017/04/08  10-5
          HUVK SE II. - OSC VSE II  2017/04/08  10-4
          Kaposvár Vízilabda K - Angyalföldi Sportisk  2017/04/08  4-6
          HUVK SE - Hírös Sport Nonprofi  2017/04/08  9-2
          Angyalföldi Sportisk - Oázis SC  2017/04/08  8-12
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE II  2017/04/08  13-1
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVK - VUA  2017/01/07  12-2
       DVL Gyermek "B" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - BFSE  2017/02/04  15-9
          Kaposvári VK - Soproni VSE  2017/02/04  6-11
          BFSE - KVSE  2017/02/04  25-2
          Soproni VSE - Váci VSE  2017/02/04  15-5
          KVSE - Kaposvári VK  2017/02/04  4-15
          Váci VSE - HUVK SE  2017/02/04  6-18
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Győri VSE  2016/10/09  23-2
          Győri VSE - UVSE II.  2016/11/13  13-14
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  18-6
          Szentes - TVSE  2017/02/25  14-4
          Győri VSE - TVSE  2017/05/20  4-21
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Győri VSE  2016/10/09  17-9
          Hírős Sport - FVSE  2016/10/09  4-12
          Hírős Sport - HVSC  2016/11/06  8-4
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  17-4
          Szentes - TVSE  2017/02/25  12-4
          Hírős Sport - HVSC  2017/02/26  25-8
          Győri VSE - TVSE  2017/05/20  6-10
          Hírős Sport - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/06/04  5-18
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Győri VSE  2016/10/09  16-4
          Hírős Sport - FVSE  2016/10/09  17-8
          Hírős Sport - HVSC  2016/11/06  13-8
          Győri VSE - UVSE  2016/11/13  4-15
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  5-6
          Szentes - TVSE  2017/02/25  18-5
          Hírős Sport - HVSC  2017/02/26  20-10
          SZNVE Gyerek - Ecorgan-Csongrád  2017/03/19  17-10
          Hírős Sport - Ecorgan-Csongrád  2017/04/09  6-16
          Ecorgan-Csongrád - FVSE  2017/04/23  31-2
          Győri VSE - TVSE  2017/05/20  3-4
          Hírős Sport - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/06/04  7-10
     Időmérő 1
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2017/04/13  7-9
  2015/2016
     Ellenőr 173
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKF SC - Kaposvári Vízilabda   2015/12/12  12-7
          Kanizsa Vízilabda Sp - EKF SC  2016/05/07  14-7
          Kaposvári Vízilabda - DVSE  2016/05/07  14-8
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Soproni Vízilabda Sp  2016/06/11  5-14
          GyAVC - Csabai Csirkefogók V  2016/06/11  11-14
          HVSC - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/06/11  32-10
          Soproni Vízilabda Sp - Csabai Csirkefogók V  2016/06/11  7-7
          GyAVC - HVSC  2016/06/11  9-18
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - Pécsi Sport Nonprofi  2015/09/20  8-14
          KESI - MTK Budapest  2015/10/11  8-14
          KESI - MVLC Miskolci Vízila  2015/11/22  10-17
          KESI - Csongrád  2015/12/13  9-19
          AVUS - Kaposvári Vízilabda   2016/02/07  12-10
          ZF-Eger - Racionet H  2016/02/14  9-7
          ZF-Eger - AVUS  2016/02/21  17-5
          Kaposvári Vízilabda - Vasas-Continental  2016/02/28  8-12
          EBP Tatabánya - Szentes  2016/03/13  8-15
          DVSE - Szentes  2016/03/14  7-13
          ZF-Eger - DVSE  2016/03/20  21-10
          Ceglédi Vasutas Spor - KESI  2016/03/24  24-6
          Kaposvári Vízilabda - Racionet H  2016/04/03  4-16
          KESI - Csabai Csirkefogók V  2016/04/24  6-21
          Kaposvári Vízilabda - EBP Tatabánya  2016/05/11  17-9
          KESI - Oázis SC  2016/05/15  7-10
          DVSE - EBP Tatabánya  2016/05/29  12-13
          AVUS - EBP Tatabánya  2016/06/05  9-7
          Rossmann SZVPS - DVSE  2016/06/05  10-6
          EBP Tatabánya - DVSE  2016/06/05  16-9
          AVUS - Rossmann SZVPS  2016/06/05  15-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - Pécsi Sport Nonprofi  2015/09/20  13-9
          Kanizsa Vízilabda Sp - Honvéd KPS  2015/10/04  17-16
          KESI - MTK Budapest  2015/10/11  8-20
          KESI - MVLC Miskolci Vízila  2015/11/22  8-13
          KESI - Csongrád  2015/12/13  11-8
          AVUS - Kaposvári Vízilabda   2016/02/07  16-12
          ZF-Eger - RACIONET H  2016/02/14  16-8
          ZF-Eger - AVUS  2016/02/21  14-6
          Kaposvári Vízilabda - Vasas-Continental  2016/02/28  7-19
          EBP Tatabánya - Szentes  2016/03/13  12-16
          DVSE - Szentes  2016/03/14  14-12
          ZF-Eger - DVSE  2016/03/20  6-8
          Ceglédi Vasutas Spor - KESI  2016/03/24  16-9
          Kaposvári Vízilabda - RACIONET H  2016/04/03  6-14
          KESI - Csabai Csirkefogók V  2016/04/24  8-15
          Kanizsa Vízilabda Sp - Fehérvár Póló Sport   2016/05/08  9-12
          Kaposvári Vízilabda - EBP Tatabánya  2016/05/11  14-13
          KESI - Oázis SC  2016/05/15  9-12
          DVSE - EBP Tatabánya  2016/05/29  12-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - Pécsi Sport Nonprofi  2015/09/20  9-5
          Kanizsa Vízilabda Sp - Honvéd KPS  2015/10/04  15-6
          KESI - MTK Budapest  2015/10/11  21-4
          KESI - MVLC Miskolci Vízila  2015/11/22  17-12
          KESI - Csongrád  2015/12/13  14-15
          AVUS - Kaposvári Vízilabda   2016/02/07  20-9
          ZF-Eger - RACIONET H  2016/02/14  15-11
          ZF-Eger - AVUS  2016/02/21  18-17
          Kaposvári Vízilabda - Vasas-Continental  2016/02/28  4-18
          EBP Tatabánya - Szentes  2016/03/13  12-18
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - Fehérvár Póló Sport   2016/03/13  2-26
          DVSE - Szentes  2016/03/14  8-10
          ZF-Eger - DVSE  2016/03/20  13-8
          Ceglédi Vasutas Spor - KESI  2016/03/24  21-11
          Kaposvári Vízilabda - RACIONET H  2016/04/03  6-16
          Százhalombattai Vízi - SVSE  2016/04/10  31-3
          KESI - Csabai Csirkefogók V  2016/04/24  10-4
          Kanizsa Vízilabda Sp - Fehérvár Póló Sport   2016/05/08  7-11
          Kaposvári Vízilabda - EBP Tatabánya  2016/05/11  8-14
          KESI - Oázis SC  2016/05/15  12-11
          DVSE - EBP Tatabánya  2016/05/29  15-8
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szolnok  2016/02/27  19-10
          SpProzivka - Szentesi Vízilabda K  2016/02/27  0-5
          Clubul Sportiv Crisu - VaterPolo Klub Vojvo  2016/02/27  9-10
          SpProzivka - Csongrád  2016/02/27  8-10
          Szolnok - Clubul Sportiv Crisu  2016/02/27  7-11
          VaterPolo Klub Vojvo - Szentesi Vízilabda K  2016/02/27  10-6
          Csongrád - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2016/02/27  10-11
          Vasas Sport Club - KESI  2016/03/29  15-3
          DVSE - ZF-Eger  2016/03/29  10-11
          Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Sul  2016/03/29  9-5
          MVLC Miskolci Vízila - KESI  2016/03/29  11-6
          DVSE - Szegedi Vizipóló Sul  2016/03/29  5-8
          MVLC Miskolci Vízila - ZF-Eger  2016/03/29  2-23
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sugovica Vízilabda S - Csabai Csirkefogók V  2016/03/19  1-16
          Üdülőközp. - Kalocsai Úszó és Víz  2016/03/19  16-8
          Csabai Csirkefogók V - Üdülőközp.  2016/03/19  10-5
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csepeli VSE - MAFC-BME  2016/04/17  5-10
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          JSMA - Alfa SC Kispest  2016/05/28  20-4
          Dunaújvárosi Főiskol - Alfa SC Kispest  2016/05/28  18-2
          Komplex-Vasas - Uj-Hullám SE  2016/05/28  15-8
          Uj-Hullám SE - JSMA  2016/05/28  17-3
          Dunaújvárosi Főiskol - Komplex-Vasas  2016/05/28  5-13
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVE - Sunday Boys  2015/10/18  13-6
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Avus - Budapesti Honvéd Spo  2015/10/17  46-1
          Vasas Sport Club - Kaposvár Vízilabda K  2015/10/17  11-6
          OSC VSE - YBL WPC  2015/10/17  9-6
          BVSC-Póló Zugló II. - Százhalombatta  2015/10/17  3-22
          Új-Hullám SE - HUVK SE II.  2016/02/20  6-9
          Budapesti Honvéd Spo - Aquaworm Kft  2016/02/20  8-7
          Új-Hullám SE - Domino Avus  2016/02/20  8-7
          BVSC-Póló leány - Budapesti Honvéd Spo  2016/05/14  9-4
          Bókay - KSI - BVSC-Póló Zugló II.  2016/05/14  6-4
          HUVK SE II. - Aquaworm Kft  2016/05/14  27-2
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - OSC VSE  2016/04/16  6-16
          YBL WPC - Dunaújvárosi Főiskol  2016/04/16  6-7
          Hírös Sport Nonprofi - Honvéd UVKSE  2016/04/16  6-9
          OSC VSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/04/16  16-5
          Honvéd UVKSE - YBL WPC  2016/04/16  17-4
          Domino Avus - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/04/16  15-5
          Dunaújvárosi Főiskol - FVSE  2016/04/16  3-10
          Domino Avus - Hírös Sport Nonprofi  2016/04/16  12-11
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Avus - Bókay - KSI  2015/09/26  9-2
          Újszilvás KSE - Hírös Sport Nonprofi  2015/09/26  8-6
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2015/09/26  7-8
          OSC VSE - FVSE  2015/09/26  13-8
          KSI SE II. - Százhalombatta  2015/10/03  3-15
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE Continental  2015/10/03  13-3
          Kaposvár Vízilabda K - Tatabányai Vízmű Spo  2015/10/03  0-21
          Cívis Póló VSE - Sport és Szabadidő K  2015/10/03  28-3
          Hírös Sport Nonprofi - KSI SE  2015/10/03  1-19
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2015/10/03  16-5
          Bókay - KSI - Újszilvás KSE  2015/10/03  2-5
          FVSE - Domino Avus  2015/10/03  2-15
          Sport és Szabadidő K - Vidám Vízilovak Vízi  2016/04/02  8-12
          KSI SE II. - ASI-MSA  2016/04/02  10-9
          Vodafone Pólósuli - Hírös Sport Nonprofi  2016/04/02  5-4
          ASI-MSA - Sport és Szabadidő K  2016/04/02  15-8
          Hírös Sport Nonprofi - KSI SE II.  2016/04/02  6-9
          FVSE - Vodafone Pólósuli  2016/04/02  13-5
          Vodafone Pólósuli - KSI SE II.  2016/04/09  4-9
          Sport és Szabadidő K - Hírös Sport Nonprofi  2016/04/09  10-4
          KSI SE II. - FVSE  2016/04/09  7-7
          Vidám Vízilovak Vízi - ASI-MSA  2016/04/09  8-3
          FVSE - Sport és Szabadidő K  2016/04/09  12-8
          Hírös Sport Nonprofi - Vidám Vízilovak Vízi  2016/04/09  5-14
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - HVSC  2015/11/14  20-5
          Bánki VSE - DSC-SI  2015/11/14  5-5
          Kerület - ASI DSE  2015/11/14  5-10
          DSC-SI - BVSC- Zugló  2015/11/14  2-8
          ASI DSE - HVSC  2015/11/14  13-8
          Kerület - Bánki VSE  2015/11/14  7-12
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - UVSE Continental I.  2015/10/18  2-18
          KESI - Szentes  2015/11/22  7-15
          KESI - SZNVE  2015/12/02  18-2
          ZF-Eger - POLO SC  2015/12/12  6-24
          KESI - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/12/19  2-17
          ZF-Eger - UVSE Continental I.  2016/02/21  4-31
          ZF-Eger - EBP Tatabánya  2016/03/06  8-9
          EBP Tatabánya - Szentes  2016/03/13  7-16
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/06/04  7-13
          Szentes - UVSE Continental I.  2016/06/04  11-17
          DFVE - POLO SC  2016/06/04  10-9
          UVSE Continental I. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/06/04  13-2
          Szentes - POLO SC  2016/06/04  11-6
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - UVSE Continental  2015/10/18  0-16
          KESI - Szentes  2015/11/22  7-13
          KESI - SZNVE  2015/12/02  23-1
          ZF-Eger - POLO SC  2015/12/12  7-18
          KESI - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/12/19  5-11
          ZF-Eger - UVSE Continental  2016/02/21  5-21
          ZF-Eger - EBP Tatabánya  2016/03/06  5-12
          EBP Tatabánya - Szentes  2016/03/13  12-7
          KESI - Fehérvár Póló Sport   2016/04/24  11-7
          Győri VSE - DFVE  2016/05/01  2-24
          KESI - UVSE Continental  2016/05/22  6-26
          HVSC - Győri VSE  2016/05/27  6-10
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Szentes  2015/11/22  7-15
          KESI - SZNVE  2015/12/02  19-4
          ZF-Eger - POLO SC  2015/12/12  7-13
          KESI - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/12/19  7-11
          ZF-Eger - EBP Tatabánya  2016/03/06  13-15
          EBP Tatabánya - Szentes  2016/03/13  10-13
          DFVE - Szentes  2016/04/17  11-15
          KESI - UVSE Continental  2016/05/15  3-24
  2014/2015
     Ellenőr 138
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - HVSC  2015/02/28  16-6
          Tatabányai Vízmű - Békéscsaba  2015/03/14  14-9
          UVSE - Ceglédi Vasutas   2015/03/21  7-7
          KESI - MVLC Miskolci Ví  2015/04/09  6-13
          EKF SC - Tatabányai Vízmű  2015/04/11  11-12
          KESI - BVSC- Zugló  2015/04/18  2-16
          BVSC- Zugló - Tatabányai Vízmű  2015/05/09  4-12
          PVSK-PSN - Tiszavirág SZVPS  2015/05/16  11-8
          PVSK-PSN - SZTE EHÖK Sport   2015/05/16  15-9
          Tiszavirág SZVPS - DVSE  2015/05/23  13-12
          KESI - Tiszavirág SZVPS  2015/05/30  9-14
          KESI - HVSC  2015/06/13  10-8
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - Pápai SE  2015/03/07  14-3
          Tatabányai Vízmű - KVSE  2015/03/07  14-9
          Fehérvár Póló II - PTE ÁOK  2015/03/07  10-8
          KVSE - Kaposvári Vízila  2015/03/07  8-15
          Pápai SE - Tatabányai Vízmű  2015/03/07  9-17
          KESI - Kertészeti Egyet  2015/05/30  7-10
          Fehérvár Póló II - Szentesi Vízilab  2015/05/30  12-9
          Kertészeti Egyet - Szentesi Vízilab  2015/05/30  15-12
          KESI - Fehérvár Póló II  2015/05/30  7-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DOMINOAVUS - Szentes  2014/10/22  5-26
          DOMINOAVUS - Pécsi Sport Nonp  2014/12/07  8-11
          Fehérvár Póló Sp - UVSE II.  2015/03/25  10-14
          KESI - Szolnok  2015/04/07  5-21
          KESI - Rossmann SZVPS  2015/04/19  5-25
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aligátor Vízilab - Szentes  2014/10/22  7-10
          Aligátor Vízilab - Pécsi Sport Nonp  2014/12/07  7-6
          KVSE - Fehérvár Póló Sp  2015/02/08  6-15
          KVSE - HKPS  2015/03/22  10-14
          Fehérvár Póló Sp - UVSE II.  2015/03/25  4-8
          KESI - Csabai Csirkefog  2015/03/29  12-15
          KESI - Szolnok  2015/04/07  12-27
          KESI - Csongrád Városi   2015/04/15  10-17
          KESI - Generali SZVPS  2015/04/19  8-17
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aligátor Vízilab - Szentes  2014/10/22  17-18
          Aligátor Vízilab - Pécsi Sport Nonp  2014/12/07  21-6
          KVSE - Fehérvár Póló Sp  2015/02/08  11-9
          KVSE - HKPS  2015/03/22  14-8
          Fehérvár Póló Sp - UVSE II.  2015/03/25  7-11
          KESI - Csabai Csirkefog  2015/03/29  18-14
          KESI - Szolnok  2015/04/07  11-7
          KESI - Csongrád Városi   2015/04/15  15-6
          KESI - Szokodi Ac.SZVPS  2015/04/19  11-16
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabda Sp - Pécsi Sport Nonprofi  2015/05/17  13-10
          Szegedi Vizipóló Sul - Szentesi Vízilabda K  2015/05/24  11-13
          Kaposvári Vízilabda - KSI SE  2015/06/14  6-20
          R.HONVÉD U - Kaposvári Vízilabda   2015/06/14  9-5
          FTC Vízilabda Utánpó - KSI SE  2015/06/14  7-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - Schönherz - HETE  2014/09/14  11-7
          Budaörsi UVVSE - Octopus SE  2014/09/14  10-7
          Komplex Póló Sul - ELTE Vízilabda D  2014/09/14  14-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/03/21  8-13
          Sportliget SE - Oázis SC  2015/03/21  7-25
          UVSE - Uj-Hullám SE  2015/03/21  24-6
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonp - POLO SC  2014/10/31  37-6
          Honvéd Utánpótlá - Vasas Sport Club  2014/10/31  13-3
          Angyalföldi Spor - OSC gy  2014/10/31  11-5
          POLO SC - Százhalombatta  2014/10/31  5-26
          OSC gy - Honvéd Utánpótlá  2014/10/31  5-28
          Százhalombatta - Angyalföldi Spor  2014/10/31  16-4
          Oázis SC - MVLC  2015/02/28  14-4
          Váci Vízilabda S - Vasas Sport Club  2015/02/28  6-13
          Kanizsa Vízilabd - Domino Avus  2015/02/28  7-15
          BVSC-Póló - KSI SE  2015/03/21  6-16
          Tatabányai Vízmű - Hírös Sport Nonp  2015/03/21  7-12
          Kópé Utánpótlás - BVSC-Póló  2015/03/21  13-14
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2015/03/21  12-6
          KSI SE - Kópé Utánpótlás   2015/05/09  15-5
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonp  2015/05/09  7-15
          Honvéd Utánpótlá - UVSE  2015/05/09  8-12
          Tatabányai Vízmű - BVSC-Póló  2015/05/09  6-11
          Hírös Sport Nonp - Honvéd Utánpótlá  2015/05/09  11-10
          Kópé Utánpótlás - FTC Utánpótlás  2015/05/09  11-8
          BVSC-Póló - KSI SE  2015/05/09  4-14
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2015/05/09  11-7
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló - KESI II.  2014/11/08  26-0
          Kópé ÚVSE - FTC Utánpótlás  2014/11/08  2-16
          Honvéd Utánp.II. - BVSC-Póló  2014/11/08  0-32
          Újszilvás KSE - Dunaújvárosi Fői  2014/11/08  7-3
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánp.II.  2014/11/08  33-1
          Dunaújvárosi Fői - Kaposvár VK I.  2015/02/21  11-6
          Domino Avus - Vidám Vízilovak   2015/02/21  9-7
          OSC VSE - Dunaújvárosi Fői  2015/02/21  9-7
          Kaposvár VK I. - Domino Avus  2015/02/21  3-11
          Honvéd Utánp. I. - BVSC-Póló  2015/03/08  6-9
          Tatabányai Vízmű - UVSE  2015/03/08  7-18
          Újszilvás KSE - KSI SE  2015/03/08  3-9
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánp. I.  2015/03/08  12-5
          KSI SE - UVSE  2015/03/28  10-3
          Tatabányai Vízmű - BVSC-Póló  2015/03/28  8-13
          Honvéd Utánp. I. - KESI I.  2015/03/28  9-3
          UVSE - FTC Utánpótlás  2015/03/28  3-9
          BVSC-Póló - Vodafone Pólósul  2015/03/28  12-0
          Újszilvás KSE - Honvéd Utánp. I.  2015/03/28  6-7
          KESI I. - Tatabányai Vízmű  2015/03/28  4-14
          FTC Utánpótlás - Újszilvás KSE  2015/03/28  8-6
          BVSC-Póló - KESI I.  2015/05/20  15-3
          Honvéd Utánp. I. - KESI I.  2015/06/04  13-5
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Szentesi Vízilabda K  2015/05/24  17-11
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Szentesi Vízilabda K  2015/05/19  5-14
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dinamo Oradea - Octopus BVSE  2014/11/22  11-5
          Kecskeméti Sport - Vitorul Cluj  2014/11/22  1-11
          Octopus BVSE - Kiskunfélegyházi  2014/11/22  17-7
          Kecskeméti Sport - Dinamo Oradea  2014/11/22  10-7
          Vitorul Cluj - Kiskunfélegyházi  2014/11/22  23-6
          Dinamo Oradea - Kecskeméti Sport  2015/01/17  2-22
          Octopus BVSE - Dinamo Oradea  2015/01/17  6-10
          Kecskeméti Sport - Vitorul Cluj  2015/01/17  17-1
          Kiskunfélegyházi - Vitorul Cluj  2015/01/17  6-20
          Kiskunfélegyházi - Octopus BVSE  2015/01/17  4-12
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - ASI DSE  2015/05/01  8-3
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - SZNVE  2014/12/21  12-7
          UVSE II. - DFVE  2015/01/11  4-19
          UVSE - UVSE II.  2015/01/11  24-2
          UVSE II. - BVSC-PÓLÓ  2015/02/18  1-21
          H POLO - BVSC-PÓLÓ  2015/03/11  7-16
          KESI - BVSC-PÓLÓ  2015/04/12  6-14
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2015/01/21  12-4
          Fehérvár Póló Sp - HVSC  2015/02/01  9-8
          Fehérvár Póló Sp - ZF-Eger  2015/02/15  8-10
          DFVE - HVSC  2015/03/01  18-5
          KESI - BVSC-PÓLÓ  2015/04/12  1-9
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentes  2014/12/20  12-8
          Győri Vízisport - Fehérvár Póló Sp  2015/01/18  14-21
          Fehérvár Póló Sp - Vidám VVSE  2015/01/25  19-11
          Cegléd - BVSC-PÓLÓ  2015/02/01  7-11
          Vidám VVSE - Angyalföldi Spor  2015/02/07  11-6
          Angyalföldi Spor - Győri Vízisport   2015/02/14  5-11
          H POLO - Szentes  2015/02/28  22-8
          Fehérvár Póló Sp - H POLO  2015/03/07  7-15
          KESI - Vidám VVSE  2015/04/04  21-6
          ZF-Eger - Szentes  2015/04/11  13-13
          KESI - Győri Vízisport   2015/04/11  14-8
          Fehérvár Póló Sp - ZF-Eger  2015/04/23  6-15
          Győri Vízisport - HVSC  2015/04/25  28-5
          Cegléd - Győri Vízisport   2015/05/06  10-8
          Vidám VVSE - Cegléd  2015/05/12  9-10
     Időmérő 2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ASI DSE  2015/03/14  16-4
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Fehérvár Póló Sp  2015/03/14  23-5
  2013/2014
     Ellenőr 80
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - DEAC  2014/04/26  5-0
          KVSE - Eszterházy Károl  2014/05/31  9-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentes  2014/05/01  14-7
          Aligátor Vízilab - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/05/04  26-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Aligátor Vízilab  2014/02/23  6-25
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2014/05/01  9-15
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Aligátor Vízilab  2014/02/23  6-20
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/05/01  4-7
          Aligátor Vízilab - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/05/04  23-4
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi ÚVVSE - Vecsés  2013/10/13  7-12
          ELTE Vízilabda D - Faterpóló VSE  2013/10/13  9-9
          Komplex Póló Sul - RETR-O-SC Közhas  2013/10/13  10-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Sul - Dunaújvárosi Fői  2014/03/08  6-6
          MOM Sport Ybl - Uj-Hullám SE  2014/03/08  7-6
          Uj-Hullám SE - Komplex Póló Sul  2014/03/08  7-9
          Bókay - KSI - MOM Sport Ybl  2014/03/08  5-12
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cegléd II - Bókay - KSI  2013/10/19  7-12
          EMLCSKA - Debreceni Cívis   2013/10/19  0-5
          Vasas Sport Club - UVSE II.  2013/10/19  13-9
          Honvéd UVKSE - BVSC-Póló Zugló  2013/10/19  16-5
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2013/11/30  9-15
          Polo SC - Új-Hullám SE  2013/11/30  5-12
          Százhalombatta - Kópé ÚVSE  2013/11/30  5-6
          Ceglédi Vasutas - Oázis SC  2013/11/30  14-4
          UVSE I. - Polo SC  2013/11/30  24-0
          UVSE II. - FTC Utánpótlás  2014/03/01  6-14
          Bókay - KSI - BVSC-Póló Zugló  2014/03/01  2-18
          MOM Sport Ybl - Ceglédi Vasutas   2014/03/01  4-14
          Oázis SC - Új-Hullám SE  2014/04/12  13-9
          Polo SC - Cegléd II  2014/04/12  3-6
          HUVK SE - Oázis SC  2014/04/12  4-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi Spor - UVSE II.  2013/09/28  3-8
          Ceglédi Vasutas - KSI SE  2013/09/28  1-36
          UVSE II. - Kaposvár Vízilab  2013/09/28  8-8
          Százhalombatta - Ceglédi Vasutas   2013/09/28  25-3
          Kanizsa Vízilabd - Kaposvár Vízilab  2013/09/28  8-7
          Angyalföldi Spor - Vodafone Pólósul  2013/09/28  1-38
          KSI SE - Kanizsa Vízilabd  2013/09/28  22-3
          Vodafone Pólósul - Százhalombatta  2013/09/28  15-5
          Oázis SC - Sportliget Sport  2013/11/16  30-0
          PSN Zrt. - Váci Vízilabda S  2013/11/16  6-23
          MOM Sport Ybl - Tatabányai Vízmű  2013/11/16  6-17
          Vecsés - Honv-up. Gödöllő  2013/11/16  7-11
          OSC gy - Domino Avus  2013/12/07  2-33
          Kópé ÚVSE - Balaton VK  2013/12/07  26-2
          Hírös Sport Nonp - FTC Utánpótlás  2013/12/07  6-8
          Bókay - KSI - UVSE I  2013/12/07  1-26
          Hírös Sport Nonp - Balaton VK  2014/05/24  18-12
          Kaposvár Vízilab - Kanizsa Vízilabd  2014/05/24  11-9
          FTC Utánpótlás - Vecsés  2014/05/24  9-2
          Váci Vízilabda S - Kaposvár Vízilab  2014/05/24  10-12
          Vecsés - Hírös Sport Nonp  2014/05/24  7-15
          Váci Vízilabda S - UVSE II.  2014/05/24  11-11
          Balaton VK - Kanizsa Vízilabd  2014/05/24  8-7
          UVSE II. - MOM Sport Ybl  2014/05/24  4-9
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Honvéd UVKSE  2013/09/21  6-14
          MOM Sport Ybl - Diadal SE  2013/09/21  10-3
          UVSE - Hírös Sport Nonp  2013/09/21  10-8
          Honvéd UVKSE - Diadal SE  2013/09/21  21-3
          Hírös Sport Nonp - Ceglédi Vasutas   2013/10/06  19-2
          UVSE - Diadal SE  2013/10/06  12-1
          Ceglédi Vasutas - Honvéd UVKSE  2013/10/06  3-22
          Dunaújvárosi Fői - Hírös Sport Nonp  2013/10/06  0-23
          Százhalombatta - UVSE  2013/10/26  7-24
          Dunaújvárosi Fői - Diadal SE  2013/10/26  3-13
          MOM Sport Ybl - UVSE  2013/10/26  3-13
          Diadal SE - UVSE II.  2014/03/22  4-6
          Vecsés - Kaposvár Vízilab  2014/03/22  8-14
          Diadal SE - Dunaújvárosi Fői  2014/03/22  5-4
          Ceglédi Vasutas - Vecsés  2014/03/22  15-9
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2014/05/31  14-14
          Angyalföldi Spor - MOM Sport Ybl  2014/05/31  3-4
          Tatabányai Vízmű - Százhalombatta  2014/05/31  18-7
       2014. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - AVUS  2014/02/15  5-6
          Tatabányai Vízmű - ZF-Eger  2014/02/15  15-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - ZF-Eger  2014/02/15  11-10
          AVUS - Tatabányai Vízmű  2014/02/15  15-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - SZNVE  2014/04/12  5-14
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Angyalföldi SI D  2014/06/01  19-2
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyVSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/04/27  9-25
  2012/2013
     Ellenőr 37
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabd - HPVK-ESMTK  2012/10/13  10-11
          HVSC - ASI DSE  2013/03/30  9-14
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Kaposvári Vízila  2012/10/22  12-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki D-K - Kölyök Póló Suli  2012/11/04  10-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FPSE - Kanizsa Vízilabd  2012/09/16  3-6
          Szolnoki D-K - Kölyök Póló Suli  2012/11/04  26-7
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VE - Semmelweis VKS  2013/04/28  8-17
       Budapesti Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MOM Sport-YBL - Uj-Hullám SE  2013/04/06  10-5
          Hegyvidék SE - DVSE  2013/04/06  3-30
          DVSE - MOM Sport-YBL  2013/04/06  6-4
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - DVSE  2013/04/20  5-13
          HPVKSE - Új-Hullám SE   2013/04/20  6-5
          Vadász - Octopus BVSE  2013/04/20  18-4
          Oradea I. - OSC  2013/05/11  10-3
          Oradea II. - KSI SE  2013/05/11  6-7
          MOM Sport-YBL - OSC  2013/05/11  1-9
          Octopus BVSE - Bókay-KSI  2013/06/01  4-3
          Komplex PSE - DVSE  2013/06/01  5-8
          HPVKSE - Vadász  2013/06/01  8-9
       BVLSZ Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai - Bókay-KSI  2013/05/25  21-1
          UVSE II. - Dunaújvárosi FVE  2013/05/25  19-2
          CVSE - Vadász  2013/05/25  4-8
          Dunaújvárosi FVE - Bókay-KSI  2013/05/25  10-3
          UVSE II. - CVSE  2013/05/25  6-1
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vecsés - EMLCSKA  2013/04/06  21-6
          FTC - Göd  2013/04/06  9-2
          EMLCSKA - Kanizsa VSE  2013/04/06  5-25
          ASI DSE - Vecsés  2013/04/06  2-16
          FTC - Kanizsa VSE  2013/04/27  5-5
          ASI DSE - Kaposvár  2013/04/27  6-7
          Göd - Vecsés  2013/04/27  7-18
          Kanizsa VSE - ASI DSE  2013/04/27  22-5
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - HPVKSE  2013/04/28  15-14
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - ZF-Eger  2012/09/23  14-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújváros Váro - ZF-Eger  2012/09/23  17-23
          Százhalombatta - Szeged  2012/12/16  21-7
          Százhalombatta - H. POLO  2013/01/27  12-20
  2011/2012
     Ellenőr 79
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Hűs- Húsház - Újpest Vízilabda  2011/09/24  7-8
          Ceglédi Vasutas - FTC Hűs- Húsház  2011/10/01  12-13
          MAFC - Szolnok F-KÖZGÉP  2011/10/29  9-5
          Bánki VE - Ceglédi Vasutas   2011/11/12  10-9
          Szolnok F-KÖZGÉP - Szegedi VP suli  2011/12/03  14-11
          Tatabányai Vízmű - Bánki VE  2011/12/10  18-7
          Kanizsa VSE - Tatabányai Vízmű  2012/04/14  11-12
          HVSC - MAFC  2012/04/21  8-7
          Szegedi VP suli - Neptun VSC  2012/04/28  8-8
          Szolnok F-KÖZGÉP - ASI DSE  2012/06/09  13-14
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SC AUSTRIA  2011/11/26  11-5
          Pécs - PSE-Termál  2011/11/26  22-3
          BVK - Kanizsa Vízilabd  2011/11/26  5-12
          SC AUSTRIA - PSE-Termál  2011/11/26  20-6
          Kanizsa Vízilabd - Pécs  2011/11/26  9-16
          BVK - AVUS  2011/11/26  11-11
          Pécs - SC AUSTRIA  2012/02/25  9-7
          BVK - PSE-Termál  2012/02/25  13-9
          AVUS - Kanizsa Vízilabd  2012/02/25  7-8
          PSE-Termál - Pécs  2012/02/25  8-18
          Kanizsa Vízilabd - BVK  2012/02/25  8-7
          SC AUSTRIA - AVUS  2012/02/25  9-4
          PSE-Termál - Kanizsa Vízilabd  2012/03/24  4-12
          SC AUSTRIA - BVK  2012/03/24  25-4
          Kanizsa Vízilabd - Pécs  2012/03/24  11-15
          AVUS - BVK  2012/03/24  16-8
          PSE-Termál - SC AUSTRIA  2012/03/24  9-13
          PSE-Termál - SC AUSTRIA  2012/03/24  9-13
          AVUS - BVK  2012/03/24  16-8
          Kanizsa Vízilabd - Pécs  2012/03/24  11-15
          SC AUSTRIA - BVK  2012/03/24  25-4
          Pécs - AVUS  2012/03/24  9-8
          PSE-Termál - Kanizsa Vízilabd  2012/03/24  4-12
          Pécs - PSE-Termál  2012/05/05  23-6
          BVK - Kanizsa Vízilabd  2012/05/05  5-17
          AVUS - SC AUSTRIA  2012/05/05  6-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - DVSE  2011/11/06  18-6
          Szentesi VK - FTC Vízilabda Ut  2011/11/13  2-10
          Szolnok D-KÖZGÉP - Orvosegyetem SC  2012/05/13  10-10
          Pécsi Sport NZ - Csongrád VVSE  2012/05/13  10-9
          Orvosegyetem SC - Csongrád VVSE  2012/05/13  18-11
          Szolnok D-KÖZGÉP - Pécsi Sport NZ  2012/05/13  7-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport NZ - FPSE  2011/10/23  22-5
          FTC Vízilabda Ut - DVSE  2011/11/06  14-6
          Szentesi VK - FTC Vízilabda Ut  2011/11/13  8-22
          FPSE - KVPK  2011/11/20  7-14
          Pécsi Sport NZ - Kaposvári VK  2011/12/17  15-7
          Kaposvári VK - Tatabányai Vízmű  2012/03/11  12-6
          Kaposvári VK - Kölyök Póló Suli  2012/04/29  24-10
          FPSE - DVSE II.  2012/06/10  16-10
          FPSE - HVSC  2012/06/10  13-17
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport NZ - FPSE  2011/10/23  29-3
          AVUS - Pécsi Sport NZ  2011/11/02  6-13
          FTC Vízilabda Ut - DVSE  2011/11/06  9-2
          Szentesi VK - FTC Vízilabda Ut  2011/11/13  14-9
          FPSE - KVPK  2011/11/20  9-12
          AVUS - KVPK  2011/12/04  18-10
          Pécsi Sport NZ - Kaposvári VK  2011/12/17  12-5
          Kaposvári VK - Tatabányai Vízmű  2012/03/11  13-9
          Pécsi Sport NZ - AVUS  2012/03/18  20-3
          AVUS - Tatabányai Vízmű  2012/04/01  16-5
          AVUS - FPSE  2012/04/22  16-8
          Kaposvári VK - Kölyök Póló Suli  2012/04/29  7-14
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF - MM - Szeged  2011/11/19  13-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HonvédPOLO - Újpest Vízilabda  2011/10/09  6-8
          Szeged - Szentesi VK  2012/04/08  9-14
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HonvédPOLO - Újpest VUSE  2011/10/09  8-17
          ASI DSE - HonvédPOLO  2012/02/12  1-14
          ASI DSE - Újpest VUSE  2012/02/26  6-19
          BVSC- Zugló - HonvédPOLO  2012/04/01  8-7
          Szeged - Szentesi VK  2012/04/08  5-16
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Dunaújváros VSI  2011/11/13  14-14
          Szeged - HonvédPOLO  2011/11/13  7-30
          Dunaújváros VSI - Szentesi VK  2011/11/13  9-26
          HonvédPOLO - Tatabányai Vízmű  2011/11/13  15-8
          Szentesi VK - Szeged  2011/11/13  20-5
          Dunaújváros VSI - ZF-Eger  2012/04/15  14-23
          HPVKSE - Szeged  2012/04/15  30-10
          Szeged - ZF-Eger  2012/04/15  12-31
          Dunaújváros VSI - HPVKSE  2012/04/15  11-26
          ZF-Eger - Dunaújváros VSI  2012/05/27  19-10
          Szeged - HPVKSE  2012/05/27  7-22
          ZF-Eger - Szeged  2012/05/27  21-5
          HPVKSE - Dunaújváros VSI  2012/05/27  19-14
  2010/2011
     Ellenőr 74
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Ceglédi Vasutas   2010/11/06  7-14
          Tatabányai Vízmű - SZVPS  2010/11/27  7-13
          Tatabányai Vízmű - HEGYVIDÉK-YBL  2011/03/12  11-8
          Ceglédi Vasutas - AVSE  2011/03/26  13-10
          Kaposvári Vízila - SZVPS  2011/06/01  8-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - Újpest Vízilabda  2010/10/16  7-19
          Sportliget Sport - BFSE  2010/10/16  4-14
          Gyöngyösi Alligá - Váci Vízilabda S  2010/10/16  6-12
          Újpest Vízilabda - Sportliget Sport  2010/10/16  17-8
          BFSE - Gyöngyösi Alligá  2010/10/16  21-2
          SZUVTE - SzolnokiUP  2010/11/06  15-29
          Békéscsaba - SZTE EHÖK Sport  2010/11/06  10-9
          HVSC - Szarvasi Úszó, V  2010/11/06  10-10
           SZTE EHÖK Sport - SzolnokiUP  2010/11/06  8-18
          Szarvasi Úszó, V - SZUVTE  2010/11/06  10-20
          Békéscsaba - HVSC  2010/11/06  10-5
          Pápai Sportegyes - Tatabányai Vízmű  2010/12/04  6-15
          Pécsi Vasutas Sp - Kanizsa Vízilabd  2010/12/04  4-5
          Tatabányai Vízmű - Dominó Trans  2010/12/04  7-10
          SC Austria - Pécsi Vasutas Sp  2010/12/04  11-5
          Kanizsa Vízilabd - Pápai Sportegyes  2010/12/04  7-5
          Dominó Trans - SC Austria  2010/12/04  6-8
          Octopus BVSE - FPSE  2011/02/12  3-25
          Szolnok 2 - KEAC  2011/02/12  7-10
          MAFC SCH - Vasas  2011/02/12  9-16
          KEAC - Octopus BVSE  2011/02/12  32-2
          Vasas - Szolnok 2  2011/02/12  20-7
          FPSE - MAFC SCH  2011/02/12  8-11
          Kanizsa Vízilabd - SZTE EHÖK Sport  2011/05/21  7-8
          MAFC SCH - KESI  2011/05/21  9-11
          Sportliget Sport - Kanizsa Vízilabd  2011/05/21  7-8
           SZTE EHÖK Sport - MAFC SCH  2011/05/21  7-8
          KESI - Sportliget Sport  2011/05/21  8-6
           SZTE EHÖK Sport - Sportliget Sport  2011/06/04  9-7
          Kanizsa Vízilabd - KESI  2011/06/04  8-7
          MAFC SCH - Sportliget Sport  2011/06/04  0-5
          KESI - SZTE EHÖK Sport  2011/06/04  6-4
          Kanizsa Vízilabd - MAFC SCH  2011/06/04  10-16
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - SZVPS  2010/10/10  5-3
          FPSE - PVSK  2011/04/24  12-12
          Szolnok - KSI SE  2011/05/15  7-12
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - SZVPS  2010/10/10  16-2
          UVSE II. - FTC Vízilabda Ut  2010/10/10  5-11
          Csabai Csirkefog - Restart-CV  2010/10/17  7-9
          FPSE - PVSK  2011/04/24  5-17
          SZOLNOK - KESI  2011/05/15  10-10
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dominó Trans - FPSE  2010/10/03  24-5
          UVSE - SZVPS  2010/10/10  6-16
          UVSE II. - Szentesi Vízilab  2010/10/10  10-7
          Csabai Csirkefog - Restart-CV  2010/10/17  5-17
          Tatabányai Vízmű - PVSK  2010/11/04  5-18
          FPSE - Dominó Trans  2010/11/28  5-15
          Dominó Trans - OSC UP  2011/03/06  14-4
          PVSK - Tatabányai Vízmű  2011/03/13  14-7
          Dominó Trans - Kópé Úszó-Vízila  2011/03/20  8-9
          Dominó Trans - Tatabányai Vízmű  2011/04/03  5-7
          FPSE - PVSK  2011/04/24  1-19
          Dominó Trans - FTC Vízilabda Ut  2011/04/24  2-13
          PVSK - Vadász VCS  2011/05/08  18-9
          SZOLNOK - KESI  2011/05/15  17-11
          FPSE - Vadász VCS  2011/05/22  1-14
          Tatabányai Vízmű - FPSE  2011/05/29  18-2
          Kópé Úszó-Vízila - Vadász VCS  2011/06/05  4-5
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Héraklész II. - KNV SE-KESI  2011/02/16  6-15
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - BVSC- Zugló  2010/11/14  6-17
          Szentesi Vízilab - KESI  2010/11/14  9-7
          DVSI - ASI  2010/11/14  13-4
          ASI - Szentesi Vízilab  2010/11/14  5-16
          BVSC- Zugló - DVSI  2010/11/14  12-12
          UVSE-Salamander - Szentesi Vízilab  2011/05/01  9-10
          DVSI - UVSE-Salamander  2011/05/01  14-13
          Honv POLO - Szentesi Vízilab  2011/05/01  15-17
          BVSC- Zugló - DVSI  2011/05/11  13-14
          Szentesi Vízilab - DVSI  2011/05/13  10-10
  2009/2010
     Ellenőr 67
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CsCsVK - Angyalföldi Spor  2009/09/19  6-17
          Hódmezővásárhely - YBL WPC  2009/09/19  4-26
          EKF SC - KVSE  2009/10/03  10-8
          CVSE - Bánki VSE  2009/10/10  15-4
          Kaposvár - Tatabányai Vízmű  2009/10/17  6-7
          KSI SE - CsCsVK  2009/10/24  18-7
          Kaposvár - Tipo VSC  2009/10/31  8-11
          KVSE - Egri Vízmű Sport  2009/10/31  20-4
          KVSE - EKF SC  2009/11/07  12-10
          Kaposvár - Hírös VSE  2009/11/14  10-8
          KSI SE - CVSE  2009/11/21  12-8
          Angyalföldi Spor - SZVPS  2009/11/21  9-6
          KVSE - Neptun VSC  2009/11/28  7-9
          Hírös VSE - Bánki VSE  2010/03/13  7-7
          SZVPS - KVSE  2010/03/27  8-6
          Hírös VSE - MAFC  2010/04/10  5-7
          CsCsVK - Hírös VSE  2010/06/05  8-11
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - Szentesi VK  2009/09/20  7-16
          UVSE II. - SZVPS  2010/06/13  8-6
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - Szentesi VK  2009/09/20  14-10
          FTC - Debreceni VSE  2009/11/01  5-0
          FPSE - Szentesi VK  2010/03/14  13-12
          CVSE - KSI SE  2010/03/21  10-15
          CVSE - UVSE I.  2010/05/02  8-10
          CVSE - SZVPS  2010/06/06  9-9
          UVSE II. - SZVPS  2010/06/13  15-12
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - Szentes  2009/09/20  5-12
          Szolnok - Csirkefogók VK  2009/09/27  13-7
          Csirkefogók VK - OSC  2009/10/11  37-1
          FTC - Debreceni VSE  2009/11/01  5-0
          Csirkefogók VK - Szolnok  2009/11/08  6-17
          FPSE - Szentes  2010/03/14  5-19
          KESI - SZVPS  2010/05/09  10-6
          Csongrád - HONVÉD  2010/05/23  3-10
          HONVÉD - Csongrád  2010/05/23  10-7
          KESI - UVSE I.  2010/05/28  4-29
          UVSE II. - SZVPS  2010/06/13  5-12
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VTK - OCTOPUS- Bcsaba  2009/09/27  19-11
          Szolnok II - Szentesi SzÖrF  2009/09/27  11-7
          Szolnok II - Hódmezővásárhely  2009/09/27  17-3
          Hódmezővásárhely - OCTOPUS- Bcsaba  2009/09/27  8-14
          Szentesi SzÖrF - Sportliget   2010/04/24  8-15
          OCTOPUS- Bcsaba - Gyöngyösi AVC  2010/04/24  14-12
          Szegedi VTK - Diósgyőri VFSC  2010/05/22  10-11
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd ELTE POLO - DF-DVCSH  2009/12/05  2-27
          Angyalföldi SI - Univ-Szeged  2010/02/27  6-9
          BVSC-Zugló Diap. - Szentesi VK  2010/03/20  5-10
       NŐI OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - KESI  2010/04/04  7-23
          Villanó Fókák - DebrecenSB  2010/04/04  20-4
          Bánki VSE - KESI  2010/04/04  8-13
          Váci VSE - Villanó Fókák  2010/04/04  7-28
          DebrecenSB - Bánki VSE  2010/04/04  11-15
          Bánki VSE - Villanó Fókák  2010/05/09  5-14
          Váci VSE - DebrecenSB  2010/05/09  12-6
          Villanó Fókák - KESI  2010/05/09  15-11
          Váci VSE - Bánki VSE  2010/05/09  7-20
          DebrecenSB - KESI  2010/05/09  6-20
       Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri Vízilabda - Szeged  2010/04/11  7-10
          Horvát Vál - ASI  2010/04/11  24-1
          Győri Vízilabda - Honv POLO  2010/04/11  2-20
          Szeged - ASI  2010/04/11  23-1
          Szeged - ASI  2010/05/22  33-0
          Honv POLO - Szeged  2010/05/22  11-7
          ASI - Honv POLO  2010/05/22  1-26
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - UVSE  2009/11/15  8-13
          Győri VSE - KESI  2009/11/15  14-13
          DVSI - KESI  2009/11/15  16-10
  2008/2009
     Titkár 5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Tipo VSC  2009/05/02  9-10
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/10/12  3-13
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/10/12  4-14
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2009/05/03  9-11
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/10/12  9-20

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

FINA World League 2018-2019

Hungary - Malta

2018. dec. 10. 17:30

Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Vodafone-sajtótájékoztató, 2018.12.06. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok