Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Herman Benjámin
Születési dátum: 1970-01-01
Város:
Szezon Meccs
  2018/2019
     Időmérő 8
       Észak-keleti Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - MEAFC  2018/11/17  
          AQUA SE - DVSE  2018/11/17  
          ZF-Eger II. - MEAFC  2018/11/17  
          AQUA SE - Zempléni VK  2018/11/17  
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2018/11/17  
          DVSE - Octopus BVSE  2018/11/17  
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger II.  2018/11/17  
          Octopus BVSE - ZF-Eger  2018/11/17  
  2017/2018
     Időmérő 25
       Észak-keleti Liga Kupa - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - GyAVC  2018/03/10  24-4
          Zempléni VK - NYSC  2018/03/10  19-24
          GyAVC - NYSC  2018/03/10  7-13
          Zempléni VK - PannErgy-MVLC  2018/03/10  3-13
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Zempléni VK  2018/01/27  7-27
          MEAFC - TIARA Gyerek III  2018/01/27  25-4
          Octopus - GyAVC  2018/01/27  14-7
          Zempléni VK - MEAFC  2018/01/27  12-9
          TIARA Gyerek III - Octopus  2018/01/27  8-9
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - PannErgy-MVLC  2018/03/24  6-5
          AQUA SE - Zempléni VK  2018/03/24  13-1
          MEAFC - DVSE  2018/03/24  1-10
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2018/03/24  5-4
          ZF-Eger II. - ZF-Eger III.  2018/03/24  3-8
          ZF-Eger - Zempléni VK  2018/03/24  9-3
          ZF-Eger III. - MEAFC  2018/03/24  19-3
          ZF-Eger - ZF-Eger II.  2018/03/24  12-6
          MEAFC - ZF-Eger  2018/04/14  0-16
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger III.  2018/04/14  8-2
          ZF-Eger II. - MEAFC  2018/04/14  15-2
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2018/04/14  3-11
          DVSE - Zempléni VK  2018/04/14  14-8
          ZF-Eger III. - AQUA SE  2018/04/14  7-9
          Zempléni VK - ZF-Eger II.  2018/04/14  3-9
          AQUA SE - DVSE  2018/04/14  10-7
  2016/2017
     Időmérő 10
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Gyula  2017/03/12  13-18
          Szentes B - Zempléni VK  2017/03/12  6-6
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2017/03/12  18-7
          Gyula - Szentes B  2017/03/12  18-13
          PannErgy-MVLC - Zempléni VK  2017/03/12  9-12
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V. (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Miskolci Egyetemi At - ZF-Eger  2017/02/04  1-3
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2017/02/04  16-1
          ZF-Eger - AQUA SE Nyíregyháza  2017/02/04  2-13
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2017/02/04  14-7
          AQUA SE Nyíregyháza - MVLC  2017/02/04  5-7
  2015/2016
     Időmérő 16
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC Miskolci Vízila - Zempléni VK  2016/03/05  11-14
          GyAVC - Csabai Csirkefogók V  2016/03/05  6-16
          Zempléni VK - Sugovica Vízilabda S  2016/03/05  15-7
          Csabai Csirkefogók V - MVLC Miskolci Vízila  2016/03/05  24-4
          Sugovica Vízilabda S - GyAVC  2016/03/05  10-9
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2003-2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA Sportegyesület - Zempléni Vízilabda C  2016/06/05  0-14
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2016/06/05  23-4
          AQUA Sportegyesület - Kazincbarcikai Delfi  2016/06/05  12-8
          Váci Vízilabda Sport - MVLC  2016/06/05  14-8
          Kazincbarcikai Delfi - Miskolci Egyetemi At  2016/06/05  11-4
          Váci Vízilabda Sport - Zempléni Vízilabda C  2016/06/05  1-13
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V. (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Gyöngyösi Aligátorok - Váci Vízilabda SE  2016/02/27  0-21
          MVLC - Gyöngyösi Aligátorok  2016/02/27  18-0
          AQUA SE Nyíregyháza - Zempléni Vízilabda C  2016/02/27  12-9
          Miskolci Egyetemi At - Váci Vízilabda SE  2016/02/27  5-6
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2016/02/27  10-5

Női MK

UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló Diapolo

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - DVSE

2019. jan. 12. 13:00

Mezőcsáti tanuszoda átadó, 2018.12.14. (Fotók: Budai Béla)
waterpolo.hu női MK elődöntők, 2018.12.14. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok