Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Erdei János
Születési dátum: 1970-01-01
Város: Sárospatak
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 32
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Invictus SC  2018/10/07  28-3
          AQUA SE - Százhalombatta  2018/10/28  16-8
          AQUA SE - HUVK SE II  2018/11/25  8-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Invictus SC  2018/10/07  24-3
          AQUA SE - Százhalombatta  2018/10/28  13-11
          AQUA SE - HUVK SE II  2018/11/25  6-10
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Piranha-KÓPÉ  2018/11/18  13-7
          Invictus SC - AQUA SE  2018/11/18  3-18
          Koelner-Csongrád - SZNVE 2006  2018/11/18  19-9
          AQUA SE - Piranha-KÓPÉ  2018/11/18  18-7
          SZNVE 2006 - HVSC  2018/11/18  8-18
          Invictus SC - Koelner-Csongrád  2018/11/18  3-25
          Piranha-KÓPÉ - Koelner-Csongrád  2018/12/16  
          SZNVE 2006 - Invictus SC  2018/12/16  
          AQUA SE - HVSC  2018/12/16  
          Koelner-Csongrád - SZNVE 2006  2018/12/16  
          HVSC - Piranha-KÓPÉ  2018/12/16  
          Invictus SC - AQUA SE  2018/12/16  
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2018/11/24  20-9
          TIARA SE - GyAVC  2018/11/24  15-20
          Octopus BVSE - MEAFC  2018/11/24  7-27
          GyAVC - REVSE  2018/11/24  14-6
          MEAFC - TIARA SE  2018/11/24  29-2
          REVSE - Zempléni VK  2018/11/24  4-17
       Észak-keleti Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - MEAFC  2018/11/17  
          AQUA SE - DVSE  2018/11/17  
          ZF-Eger II. - MEAFC  2018/11/17  
          AQUA SE - Zempléni VK  2018/11/17  
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2018/11/17  
          DVSE - Octopus BVSE  2018/11/17  
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger II.  2018/11/17  
          Octopus BVSE - ZF-Eger  2018/11/17  
  2017/2018
     Ellenőr 129
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HUVK SE II  2017/11/05  25-3
          AQUA SE - UVSE II.  2017/11/19  8-15
          AQUA SE - KVSE  2018/04/22  11-7
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HUVK SE II  2017/11/05  14-4
          AQUA SE - UVSE II.  2017/11/19  4-21
          AQUA SE - KVSE  2018/04/22  14-3
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Szentes  2018/06/09  12-9
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2018/06/09  12-6
          Szentes - ZF-Eger  2018/06/09  3-12
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2018/06/09  13-8
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2018/06/09  19-11
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újszilvás - DVSE  2018/01/06  1-46
          AQUA SE - SVSE  2018/01/06  25-4
          Újszilvás - Szekszárdi SKV  2018/01/06  4-24
          DVSE - SVSE  2018/01/06  24-1
          SPA-PRO - AQUA SE  2018/05/25  10-7
          DVSE - AQUA SE  2018/05/26  11-4
          Szekszárdi SKV - SPA-PRO  2018/05/26  1-11
          SVSE - DVSE  2018/05/26  4-20
          AQUA SE - SPA-PRO  2018/05/26  15-7
          Szekszárdi SKV - SVSE  2018/05/26  1-20
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Gyula  2018/06/02  6-11
          SZNVE 2006 - AQUA SE  2018/06/02  3-12
          HVSC Leány - Koelner-Csongrád  2018/06/02  1-15
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Szentes Lány  2018/06/02  8-18
          SZNVE 2006 - Gyula  2018/06/02  3-11
          HVSC Leány - AQUA SE  2018/06/02  3-15
          Koelner-Csongrád - Szentes Lány  2018/06/02  7-5
          Koelner-Csongrád - SZNVE 2006  2018/06/03  14-5
          Szentes Lány - HVSC Leány  2018/06/03  12-2
          AQUA SE - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/06/03  12-6
          Gyula - HVSC Leány  2018/06/03  13-0
          Koelner-Csongrád - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/06/03  20-11
          Szentes Lány - SZNVE 2006  2018/06/03  8-4
          Gyula - AQUA SE  2018/06/03  4-9
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2017/12/02  7-5
          Invictus SC - Szolnoki Dózsa  2017/12/02  0-21
          DVSE - PannErgy-MVLC  2017/12/02  8-8
          ZF-Eger - Invictus SC  2017/12/02  19-5
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2017/12/02  14-4
          ZF-Eger - DVSE  2017/12/02  13-4
       Észak-keleti Liga Kupa - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Zempléni VK  2018/01/13  7-23
          PannErgy-MVLC - NYSC  2018/01/13  24-6
          GyAVC - PannErgy-MVLC  2018/01/13  4-23
          NYSC - Zempléni VK  2018/01/13  10-16
          PannErgy-MVLC - Zempléni VK  2018/02/03  14-7
          NYSC - GyAVC  2018/02/03  9-8
          NYSC - PannErgy-MVLC  2018/02/03  8-8
          Zempléni VK - GyAVC  2018/02/03  15-8
          PannErgy-MVLC - GyAVC  2018/03/10  24-4
          Zempléni VK - NYSC  2018/03/10  19-24
          GyAVC - NYSC  2018/03/10  7-13
          Zempléni VK - PannErgy-MVLC  2018/03/10  3-13
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MEAFC - KSK Delfin VK  2017/12/09  6-7
          GyAVC - revse  2017/12/09  10-19
          KSK Delfin VK - Octopus  2017/12/09  8-14
          B.Sport - MEAFC  2017/12/09  18-2
          Octopus - GyAVC  2017/12/09  21-11
          revse - B.Sport  2017/12/09  9-21
          AQUA SE - Zempléni VK  2018/02/10  14-15
          PannErgy-MVLC - DVSE  2018/02/10  15-8
          AQUA SE - ZF-Eger  2018/02/10  19-8
          Zempléni VK - DVSE  2018/02/10  12-13
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2018/02/10  10-17
          MEAFC - B.Sport  2018/02/17  5-13
          GyAVC - KSK Delfin VK  2018/02/17  5-20
          MEAFC - revse  2018/02/17  10-3
          B.Sport - Octopus  2018/02/17  20-5
          revse - GyAVC  2018/02/17  12-8
          Octopus - KSK Delfin VK  2018/02/17  7-19
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2018/04/07  12-5
          ZF-Eger - Zempléni VK  2018/04/07  3-6
          AQUA SE - DVSE  2018/04/07  14-16
          Zempléni VK - PannErgy-MVLC  2018/04/07  5-10
          DVSE - ZF-Eger  2018/04/07  4-3
          revse - MEAFC  2018/05/05  4-14
          Octopus - B.Sport  2018/05/05  8-31
          GyAVC - MEAFC  2018/05/05  5-17
          B.Sport - KSK Delfin VK  2018/05/05  12-8
          Octopus - revse  2018/05/05  11-7
          KSK Delfin VK - GyAVC  2018/05/05  13-7
          DVSE - PannErgy-MVLC  2018/05/19  1-23
          Zempléni VK - AQUA SE  2018/05/19  11-6
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger  2018/05/19  18-8
          DVSE - Zempléni VK  2018/05/19  6-17
          ZF-Eger - AQUA SE  2018/05/19  12-15
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Zempléni VK  2018/01/27  7-27
          MEAFC - TIARA Gyerek III  2018/01/27  25-4
          Octopus - GyAVC  2018/01/27  14-7
          Zempléni VK - MEAFC  2018/01/27  12-9
          TIARA Gyerek III - Octopus  2018/01/27  8-9
          PannErgy-MVLC - DVSE  2018/03/03  10-8
          ZF-Eger - AQUA SE  2018/03/03  4-9
          PannErgy-MVLC - Váci VSE  2018/03/03  15-5
          DVSE - ZF-Eger  2018/03/03  23-3
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/03  5-9
          GyAVC - MEAFC  2018/03/04  4-15
          Zempléni VK - Octopus  2018/03/04  16-6
          GyAVC - TIARA Gyerek III  2018/03/04  11-20
          MEAFC - Octopus  2018/03/04  11-8
          TIARA Gyerek III - Zempléni VK  2018/03/04  10-20
          AQUA SE - ZF-Eger  2018/05/12  10-5
          DVSE - PannErgy-MVLC  2018/05/12  10-9
          AQUA SE - Váci VSE  2018/05/12  13-11
          ZF-Eger - DVSE  2018/05/12  10-23
          Váci VSE - PannErgy-MVLC  2018/05/12  2-10
          MEAFC - GyAVC  2018/05/27  14-1
          Octopus - Zempléni VK  2018/05/27  8-22
          TIARA Gyerek III - GyAVC  2018/05/27  17-14
          Octopus - MEAFC  2018/05/27  13-15
          Zempléni VK - TIARA Gyerek III  2018/05/27  24-10
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - PannErgy-MVLC  2018/03/24  6-5
          AQUA SE - Zempléni VK  2018/03/24  13-1
          MEAFC - DVSE  2018/03/24  1-10
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2018/03/24  5-4
          ZF-Eger II. - ZF-Eger III.  2018/03/24  3-8
          ZF-Eger - Zempléni VK  2018/03/24  9-3
          ZF-Eger III. - MEAFC  2018/03/24  19-3
          ZF-Eger - ZF-Eger II.  2018/03/24  12-6
          MEAFC - ZF-Eger  2018/04/14  0-16
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger III.  2018/04/14  8-2
          ZF-Eger II. - MEAFC  2018/04/14  15-2
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2018/04/14  3-11
          DVSE - Zempléni VK  2018/04/14  14-8
          ZF-Eger III. - AQUA SE  2018/04/14  7-9
          Zempléni VK - ZF-Eger II.  2018/04/14  3-9
          AQUA SE - DVSE  2018/04/14  10-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE I.  2018/02/18  5-12
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2018/02/18  4-19
     Időmérő 8
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger III. - ZF-Eger  2018/05/20  18-2
          Zempléni VK - PannErgy-MVLC  2018/05/20  1-16
          AQUA SE - MEAFC  2018/05/20  17-4
          DVSE - ZF-Eger II.  2018/05/20  11-3
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2018/05/20  1-4
          MEAFC - DVSE  2018/05/20  3-17
          ZF-Eger II. - ZF-Eger III.  2018/05/20  2-17
          ZF-Eger - Zempléni VK  2018/05/20  11-5
  2016/2017
     Ellenőr 78
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Vasas Continental II  2017/04/02  13-17
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Vasas Continental II  2017/04/02  11-12
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - AQUA SE  2017/03/11  13-13
          Gyula - PannErgy-MVLC  2017/03/11  13-10
          Szentes B - AQUA SE  2017/03/11  13-12
          Zempléni VK - Gyula  2017/03/11  14-14
          PannErgy-MVLC - Szentes B  2017/03/11  9-14
          AQUA SE - Gyula  2017/03/12  13-18
          Szentes B - Zempléni VK  2017/03/12  6-6
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2017/03/12  18-7
          Gyula - Szentes B  2017/03/12  18-13
          PannErgy-MVLC - Zempléni VK  2017/03/12  9-12
       Észak-keleti Liga Kupa - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni Vízilabda K - Miskolci Egyetemi At  2017/01/22  17-0
          Kazincbarcikai Delfi - Gyöngyösi Alligátoro  2017/01/22  7-19
          AQUA SE Nyíregyháza - Zempléni Vízilabda K  2017/01/22  10-8
          Miskolci Egyetemi At - Kazincbarcikai Delfi  2017/01/22  5-9
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2017/01/22  3-15
          Gyöngyösi Alligátoro - Miskolci Egyetemi At  2017/03/04  19-3
          Zempléni Vízilabda K - MVLC  2017/03/04  9-4
          AQUA SE Nyíregyháza - Miskolci Egyetemi At  2017/03/04  13-3
          MVLC - Kazincbarcikai Delfi  2017/03/04  29-5
          Zempléni Vízilabda K - Gyöngyösi Alligátoro  2017/03/04  11-10
          Kazincbarcikai Delfi - AQUA SE Nyíregyháza  2017/03/04  7-20
          AQUA SE Nyíregyháza - Kazincbarcikai Delfi  2017/06/03  30-1
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/06/03  20-3
          Zempléni Vízilabda K - Kazincbarcikai Delfi  2017/06/03  14-2
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Alligátoro  2017/06/03  5-13
          MVLC - Zempléni Vízilabda K  2017/06/03  10-21
          Gyöngyösi Alligátoro - AQUA SE Nyíregyháza  2017/06/03  8-16
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I. (2002-2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2017/04/01  24-8
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2017/04/01  24-8
          AQUA SE Nyíregyháza - Miskolci Egyetemi At  2017/04/01  25-1
          Gyöngyösi Aligátorok - MVLC  2017/04/01  6-24
          Gyöngyösi Aligátorok - MVLC  2017/04/01  6-24
          Egri Vízilabda Klub - Kazincbarcikai Delfi  2017/04/01  16-8
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Aligátorok  2017/04/01  3-16
          Egri Vízilabda Klub - Zempléni Vízilabda K  2017/04/01  12-13
          Zempléni Vízilabda K - Kazincbarcikai Delfi  2017/04/01  15-8
          Kazincbarcikai Delfi - Miskolci Egyetemi At  2017/05/10  14-4
          MVLC - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/15  27-8
          MVLC - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/15  27-8
          Zempléni Vízilabda K - MVLC  2017/05/27  11-14
          Zempléni Vízilabda K - MVLC  2017/05/27  11-14
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/05/27  16-3
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/05/27  16-3
          Gyöngyösi Aligátorok - Zempléni Vízilabda K  2017/05/27  6-12
          Egri Vízilabda Klub - Miskolci Egyetemi At  2017/05/27  20-6
          Kazincbarcikai Delfi - Gyöngyösi Aligátorok  2017/05/27  10-10
          Egri Vízilabda Klub - AQUA SE Nyíregyháza  2017/05/27  6-20
          AQUA SE Nyíregyháza - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/27  18-5
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2004-2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Alligátoro  2017/01/07  12-1
          AQUA Sportegyesület - Zempléni Vízilabda C  2017/01/07  4-6
          Gyöngyösi Alligátoro - Egri Vízilabda Klub  2017/01/07  2-21
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/01/07  11-5
          Egri Vízilabda Klub - AQUA Sportegyesület   2017/01/07  5-9
          Zempléni Vízilabda C - MVLC  2017/01/07  9-2
          Gyöngyösi Alligátoro - MVLC  2017/01/28  0-40
          AQUA Sportegyesület - MVLC  2017/01/28  12-7
          Egri Vízilabda Klub - Miskolci Egyetemi At  2017/01/28  16-7
          Zempléni Vízilabda C - Gyöngyösi Alligátoro  2017/01/28  18-0
          Miskolci Egyetemi At - AQUA Sportegyesület   2017/01/28  4-15
          Zempléni Vízilabda C - Egri Vízilabda Klub  2017/01/28  12-9
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2017/03/18  1-11
          AQUA Sportegyesület - Gyöngyösi Alligátoro  2017/03/18  24-0
          Miskolci Egyetemi At - Zempléni Vízilabda C  2017/03/18  3-9
          MVLC - Egri Vízilabda Klub  2017/03/18  3-20
          Zempléni Vízilabda C - AQUA Sportegyesület   2017/03/18  11-5
          Egri Vízilabda Klub - Gyöngyösi Alligátoro  2017/03/18  11-1
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V. (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - ZF-Eger  2017/01/14  18-8
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2017/01/14  9-17
          ZF-Eger - Zempléni Vízilabda C  2017/01/14  18-9
          Miskolci Egyetemi At - ZF-Eger  2017/02/04  1-3
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2017/02/04  16-1
          ZF-Eger - AQUA SE Nyíregyháza  2017/02/04  2-13
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2017/02/04  14-7
          AQUA SE Nyíregyháza - MVLC  2017/02/04  5-7
          AQUA SE Nyíregyháza - Miskolci Egyetemi At  2017/02/24  14-1
          Zempléni Vízilabda C - AQUA SE Nyíregyháza  2017/02/24  4-4
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2017/02/25  4-9
          Zempléni Vízilabda C - ZF-Eger  2017/02/25  7-11
          Miskolci Egyetemi At - AQUA SE Nyíregyháza  2017/02/25  3-7
          ZF-Eger - MVLC  2017/02/25  10-10
          Zempléni Vízilabda C - AQUA SE Nyíregyháza  2017/02/25  3-13
     Időmérő 32
       Észak-keleti Liga Kupa - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kazincbarcikai Delfi - Zempléni Vízilabda K  2017/04/22  3-19
          MVLC - Gyöngyösi Alligátoro  2017/04/22  15-5
          Kazincbarcikai Delfi - Miskolci Egyetemi At  2017/04/22  7-9
          Zempléni Vízilabda K - AQUA SE Nyíregyháza  2017/04/22  20-10
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2017/04/22  4-21
          AQUA SE Nyíregyháza - Gyöngyösi Alligátoro  2017/04/22  12-3
          AQUA SE Nyíregyháza - MVLC  2017/05/20  19-15
          Gyöngyösi Alligátoro - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/20  22-3
          Miskolci Egyetemi At - AQUA SE Nyíregyháza  2017/05/20  3-11
          Kazincbarcikai Delfi - MVLC  2017/05/20  4-22
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I. (2002-2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Gyöngyösi Aligátorok - Egri Vízilabda Klub  2017/04/29  13-15
          Miskolci Egyetemi At - Zempléni Vízilabda K  2017/04/29  1-15
          AQUA SE Nyíregyháza - Gyöngyösi Aligátorok  2017/04/29  17-4
          MVLC - Egri Vízilabda Klub  2017/04/29  18-7
          MVLC - Egri Vízilabda Klub  2017/04/29  18-7
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Aligátorok  2017/05/13  7-21
          Zempléni Vízilabda K - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/13  31-2
          AQUA SE Nyíregyháza - Miskolci Egyetemi At  2017/05/13  31-6
          Egri Vízilabda Klub - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/13  21-18
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2017/05/13  15-9
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2017/05/13  15-9
          Egri Vízilabda Klub - Zempléni Vízilabda K  2017/05/13  12-17
          Gyöngyösi Aligátorok - MVLC  2017/05/13  1-19
          Gyöngyösi Aligátorok - MVLC  2017/05/13  1-19
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2004-2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - AQUA Sportegyesület   2017/04/14  10-7
          Miskolci Egyetemi At - Egri Vízilabda Klub  2017/04/14  2-19
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2017/04/14  12-6
          AQUA Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub  2017/04/14  4-10
          Gyöngyösi Alligátoro - Zempléni Vízilabda C  2017/04/14  3-11
          Egri Vízilabda Klub - MVLC  2017/05/06  13-5
          AQUA Sportegyesület - Miskolci Egyetemi At  2017/05/06  22-2
          MVLC - Gyöngyösi Alligátoro  2017/05/06  29-1
          Egri Vízilabda Klub - Zempléni Vízilabda C  2017/05/06  14-11
          Gyöngyösi Alligátoro - AQUA Sportegyesület   2017/05/06  0-26
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2017/05/06  33-6
  2015/2016
     Időmérő 3
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC Miskolci Vízila - Zempléni VK  2016/03/05  11-14
          Zempléni VK - Sugovica Vízilabda S  2016/03/05  15-7
          Csabai Csirkefogók V - MVLC Miskolci Vízila  2016/03/05  24-4
     Ellenőr 113
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Zempléni VK  2016/03/19  4-8
          Sugovica Vízilabda S - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/03/19  8-1
          Zempléni VK - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/03/19  9-5
          OCTOPUS Búvár- és Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/03/19  4-10
          Sugovica Vízilabda S - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/03/19  6-6
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Sugovica Vízilabda S  2016/03/20  17-3
          Hódmezővásárhelyi Ví - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/03/20  13-2
          Zempléni VK - Sugovica Vízilabda S  2016/03/20  17-0
          Hódmezővásárhelyi Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/03/20  10-18
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Zempléni VK  2016/03/20  2-11
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló Sul - Csabai Csirkefogók V  2016/06/12  11-1
          AQUA SE - Szolnok  2016/06/12  5-11
          Szegedi Vizipóló Sul - Clubul Sportiv Crisu  2016/06/12  3-5
          Csabai Csirkefogók V - AQUA SE  2016/06/12  8-5
          Clubul Sportiv Crisu - Szolnok  2016/06/12  10-7
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I. (2001-2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2016/02/20  9-9
          AQUA SE Nyíregyháza - Miskolci Egyetemi At  2016/02/20  14-3
          Zempléni Vízilabda C - Gyöngyösi Aligátorok  2016/02/20  14-1
          Kazincbarcikai Delfi - AQUA SE Nyíregyháza  2016/02/20  3-21
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2016/02/20  6-13
          Gyöngyösi Aligátorok - Kazincbarcikai Delfi  2016/02/20  13-11
          Zempléni Vízilabda C - AQUA SE Nyíregyháza  2016/03/06  10-13
          Kazincbarcikai Delfi - MVLC  2016/03/06  3-16
          AQUA SE Nyíregyháza - Gyöngyösi Aligátorok  2016/03/06  18-5
          Miskolci Egyetemi At - Kazincbarcikai Delfi  2016/03/06  7-8
          MVLC - Gyöngyösi Aligátorok  2016/03/06  20-2
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2016/03/06  11-7
          Kazincbarcikai Delfi - Zempléni Vízilabda C  2016/03/26  2-16
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2016/03/26  9-19
          Kazincbarcikai Delfi - Gyöngyösi Aligátorok  2016/03/26  11-12
          Miskolci Egyetemi At - AQUA SE Nyíregyháza  2016/03/26  8-20
          Zempléni Vízilabda C - MVLC  2016/03/26  20-14
          Gyöngyösi Aligátorok - Miskolci Egyetemi At  2016/03/26  14-9
          Kazincbarcikai Delfi - Miskolci Egyetemi At  2016/04/30  13-8
          AQUA SE Nyíregyháza - Zempléni Vízilabda C  2016/04/30  16-4
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2016/04/30  13-6
          Gyöngyösi Aligátorok - Zempléni Vízilabda C  2016/04/30  13-13
          AQUA SE Nyíregyháza - Kazincbarcikai Delfi  2016/04/30  18-2
          Gyöngyösi Aligátorok - MVLC  2016/04/30  2-22
          AQUA SE Nyíregyháza - MVLC  2016/05/21  6-5
          Zempléni Vízilabda C - Kazincbarcikai Delfi  2016/05/21  12-6
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Aligátorok  2016/05/21  7-9
          MVLC - Kazincbarcikai Delfi  2016/05/21  14-0
          Miskolci Egyetemi At - Zempléni Vízilabda C  2016/05/21  8-15
          Gyöngyösi Aligátorok - AQUA SE Nyíregyháza  2016/05/21  5-27
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2003-2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kazincbarcikai Delfi - AQUA Sportegyesület   2016/01/23  5-6
          Zempléni Vízilabda C - Váci Vízilabda Sport  2016/01/23  9-6
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2016/01/23  4-18
          Váci Vízilabda Sport - Kazincbarcikai Delfi  2016/01/23  11-4
          AQUA Sportegyesület - Miskolci Egyetemi At  2016/01/23  11-4
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2016/01/23  9-11
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2016/02/06  18-5
          AQUA Sportegyesület - Váci Vízilabda Sport  2016/02/06  10-14
          Kazincbarcikai Delfi - MVLC  2016/02/06  4-22
          Zempléni Vízilabda C - AQUA Sportegyesület   2016/02/06  17-10
          Miskolci Egyetemi At - Kazincbarcikai Delfi  2016/02/06  3-9
          MVLC - Váci Vízilabda Sport  2016/02/06  8-6
          Kazincbarcikai Delfi - Váci Vízilabda Sport  2016/04/23  9-1
          Miskolci Egyetemi At - AQUA Sportegyesület   2016/04/23  2-18
          Zempléni Vízilabda C - MVLC  2016/04/23  13-4
          Váci Vízilabda Sport - Miskolci Egyetemi At  2016/04/23  4-9
          Kazincbarcikai Delfi - Zempléni Vízilabda C  2016/04/23  3-14
          MVLC - AQUA Sportegyesület   2016/04/23  19-8
          AQUA Sportegyesület - MVLC  2016/05/28  9-8
          Miskolci Egyetemi At - Zempléni Vízilabda C  2016/05/28  2-20
          Váci Vízilabda Sport - AQUA Sportegyesület   2016/05/28  4-6
          MVLC - Kazincbarcikai Delfi  2016/05/28  13-8
          Miskolci Egyetemi At - Váci Vízilabda Sport  2016/05/28  3-20
          Zempléni Vízilabda C - Kazincbarcikai Delfi  2016/05/28  10-3
          AQUA Sportegyesület - Zempléni Vízilabda C  2016/06/05  0-14
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2016/06/05  23-4
          AQUA Sportegyesület - Kazincbarcikai Delfi  2016/06/05  12-8
          Váci Vízilabda Sport - MVLC  2016/06/05  14-8
          Kazincbarcikai Delfi - Miskolci Egyetemi At  2016/06/05  11-4
          Váci Vízilabda Sport - Zempléni Vízilabda C  2016/06/05  1-13
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V. (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Gyöngyösi Aligátorok - Váci Vízilabda SE  2016/02/27  0-21
          MVLC - Gyöngyösi Aligátorok  2016/02/27  18-0
          AQUA SE Nyíregyháza - Zempléni Vízilabda C  2016/02/27  12-9
          Miskolci Egyetemi At - Váci Vízilabda SE  2016/02/27  5-6
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2016/02/27  10-5
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2016/02/28  7-7
          Gyöngyösi Aligátorok - Miskolci Egyetemi At  2016/02/28  4-11
          Váci Vízilabda SE - Zempléni Vízilabda C  2016/02/28  7-8
          AQUA SE Nyíregyháza - Gyöngyösi Aligátorok  2016/02/28  22-5
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2016/02/28  5-11
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2016/04/02  16-12
          Váci Vízilabda SE - MVLC  2016/04/02  5-6
          Miskolci Egyetemi At - AQUA SE Nyíregyháza  2016/04/02  7-18
          MVLC - Göd  2016/04/02  16-2
          Gyöngyösi Aligátorok - Zempléni Vízilabda C  2016/04/02  4-22
          Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza  2016/04/02  3-6
          Göd - Gyöngyösi Aligátorok  2016/04/02  16-3
          Gyöngyösi Aligátorok - Váci Vízilabda SE  2016/04/03  0-28
          AQUA SE Nyíregyháza - Zempléni Vízilabda C  2016/04/03  6-5
          Miskolci Egyetemi At - Váci Vízilabda SE  2016/04/03  4-12
          Göd - AQUA SE Nyíregyháza  2016/04/03  0-17
          MVLC - Gyöngyösi Aligátorok  2016/04/03  18-2
          Miskolci Egyetemi At - Göd  2016/04/03  14-1
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2016/04/03  22-9
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2016/05/07  7-4
          Váci Vízilabda SE - Zempléni Vízilabda C  2016/05/07  12-5
          AQUA SE Nyíregyháza - Gyöngyösi Aligátorok  2016/05/07  24-0
          Váci Vízilabda SE - Göd  2016/05/07  10-3
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2016/05/07  4-15
          Zempléni Vízilabda C - Göd  2016/05/07  17-7
          Gyöngyösi Aligátorok - Miskolci Egyetemi At  2016/05/07  2-17
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2016/05/29  6-11
          MVLC - Göd  2016/05/29  12-1
          Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza  2016/05/29  3-1
          Göd - Gyöngyösi Aligátorok  2016/05/29  16-4
          Miskolci Egyetemi At - AQUA SE Nyíregyháza  2016/05/29  2-5
          Gyöngyösi Aligátorok - Zempléni Vízilabda C  2016/05/29  4-22
          Váci Vízilabda SE - MVLC  2016/05/29  4-2

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - DVSE

2019. jan. 12. 13:00

HUN-MLT férfi világliga 2018.12.10. (Fotók: Madar Dávid)
Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok