Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Erdei Nikolett
Születési dátum: 1993-04-30
Város: Miskolc
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 42
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Invictus SC  2018/10/07  28-3
          AQUA SE - HUVK SE II  2018/11/25  8-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Invictus SC  2018/10/07  24-3
          AQUA SE - HUVK SE II  2018/11/25  6-10
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Piranha-KÓPÉ  2018/11/18  13-7
          Invictus SC - AQUA SE  2018/11/18  3-18
          Koelner-Csongrád - SZNVE 2006  2018/11/18  19-9
          AQUA SE - Piranha-KÓPÉ  2018/11/18  18-7
          SZNVE 2006 - HVSC  2018/11/18  8-18
          Invictus SC - Koelner-Csongrád  2018/11/18  3-25
          Invictus SC - Piranha-KÓPÉ  2018/12/15  
          Koelner-Csongrád - AQUA SE  2018/12/15  
          HVSC - Invictus SC  2018/12/15  
          Piranha-KÓPÉ - SZNVE 2006  2018/12/15  
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/12/15  
          SZNVE 2006 - AQUA SE  2018/12/15  
          Piranha-KÓPÉ - Koelner-Csongrád  2018/12/16  
          SZNVE 2006 - Invictus SC  2018/12/16  
          AQUA SE - HVSC  2018/12/16  
          Koelner-Csongrád - SZNVE 2006  2018/12/16  
          HVSC - Piranha-KÓPÉ  2018/12/16  
          Invictus SC - AQUA SE  2018/12/16  
       Észak-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Zempléni VK  2018/12/01  13-4
          GyAVC - Jászberény  2018/12/01  14-3
          Zempléni VK - KSK Delfin VK  2018/12/01  20-8
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2018/12/01  10-10
          KSK Delfin VK - GyAVC  2018/12/01  3-22
          Jászberény - PannErgy-MVLC  2018/12/01  1-24
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2018/11/24  20-9
          TIARA SE - GyAVC  2018/11/24  15-20
          Octopus BVSE - MEAFC  2018/11/24  7-27
          GyAVC - REVSE  2018/11/24  14-6
          MEAFC - TIARA SE  2018/11/24  29-2
          REVSE - Zempléni VK  2018/11/24  4-17
       Észak-keleti Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - MEAFC  2018/11/17  
          AQUA SE - DVSE  2018/11/17  
          ZF-Eger II. - MEAFC  2018/11/17  
          AQUA SE - Zempléni VK  2018/11/17  
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2018/11/17  
          DVSE - Octopus BVSE  2018/11/17  
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger II.  2018/11/17  
          Octopus BVSE - ZF-Eger  2018/11/17  
  2017/2018
     Titkár 174
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - Tatabánya  2017/09/23  8-8
          PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC  2017/09/23  6-9
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2017/09/23  18-9
          PannErgy-MVLC - Tatabánya  2017/09/23  12-6
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2017/09/23  17-3
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2017/09/24  8-11
          PannErgy-MVLC - Metalcom Szentes  2017/09/24  14-3
          ZF-Eger - Tatabánya  2017/09/24  18-1
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/09/24  8-4
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger  2017/09/24  4-11
          PannErgy-MVLC - FTC PQS Waterpolo  2017/11/26  6-13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - HKPSE  2017/10/01  0-5
          PannErgy-MVLC - Dunakanyar Waerpolo  2017/11/26  12-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - Honvéd KPS  2017/10/01  0-5
          AQUA SE - HUVK SE II  2017/11/05  25-3
          AQUA SE - UVSE II.  2017/11/19  8-15
          PannErgy-MVLC - Dunakanyar Waterpolo  2017/11/26  13-7
          AQUA SE - UVSE II.  2018/04/08  4-23
          AQUA SE - KVSE  2018/04/22  11-7
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - Honvéd KPS  2017/10/01  0-5
          AQUA SE - HUVK SE II  2017/11/05  14-4
          AQUA SE - UVSE II.  2017/11/19  4-21
          PannErgy-MVLC - Dunakanyar Waterpolo  2017/11/26  17-11
          AQUA SE - UVSE II.  2018/04/08  5-18
          AQUA SE - KVSE  2018/04/22  14-3
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2018/01/06  7-15
          KESI - Szentes B  2018/01/06  9-14
          AQUA SE - CSSV Cj  2018/01/06  6-5
          Szentes B - Szolnoki Dózsa  2018/01/06  11-3
          KESI - CSSV Cj  2018/01/06  12-9
          Szentes A - Szegedi VPS  2018/04/21  14-2
          BVSC-Zugló - VKV  2018/04/21  13-3
          Szegedi VPS - Koelner-Csongrád  2018/04/21  2-10
          BVSC-Zugló - Szentes A  2018/04/21  14-10
          VKV - Koelner-Csongrád  2018/04/21  7-6
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Zempléni VK-MVLC  2018/05/13  5-20
          SVSE - Üdülőközpont Szentes  2018/05/13  9-8
          Szegedi VPS - Zempléni VK-MVLC  2018/05/13  3-17
          Üdülőközpont Szentes - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/05/13  14-5
          Szegedi VPS - SVSE  2018/05/13  11-2
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SPA-PRO - AQUA SE  2018/05/25  10-7
          DVSE - AQUA SE  2018/05/26  11-4
          Szekszárdi SKV - SPA-PRO  2018/05/26  1-11
          SVSE - DVSE  2018/05/26  4-20
          AQUA SE - SPA-PRO  2018/05/26  15-7
          Szekszárdi SKV - SVSE  2018/05/26  1-20
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Gyula  2018/06/02  6-11
          SZNVE 2006 - AQUA SE  2018/06/02  3-12
          HVSC Leány - Koelner-Csongrád  2018/06/02  1-15
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Szentes Lány  2018/06/02  8-18
          SZNVE 2006 - Gyula  2018/06/02  3-11
          HVSC Leány - AQUA SE  2018/06/02  3-15
          Koelner-Csongrád - Szentes Lány  2018/06/02  7-5
          Koelner-Csongrád - SZNVE 2006  2018/06/03  14-5
          Szentes Lány - HVSC Leány  2018/06/03  12-2
          AQUA SE - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/06/03  12-6
          Gyula - HVSC Leány  2018/06/03  13-0
          Koelner-Csongrád - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/06/03  20-11
          Szentes Lány - SZNVE 2006  2018/06/03  8-4
          Gyula - AQUA SE  2018/06/03  4-9
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2017/11/04  19-5
          AQUA SE - ZF-Eger  2017/11/04  9-8
          DVSE - Invictus SC  2017/11/04  29-0
          PannErgy-MVLC - Szolnoki Dózsa  2017/11/04  4-15
          Invictus SC - AQUA SE  2017/11/04  4-13
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2017/11/04  8-9
          AQUA SE - Invictus SC  2018/03/17  19-2
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger  2018/03/17  8-4
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/17  7-14
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2018/03/17  7-5
          Szolnoki Dózsa - Invictus SC  2018/03/17  16-0
          DVSE - ZF-Eger  2018/03/17  4-6
       Észak-keleti Liga Kupa - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Zempléni VK  2018/01/13  7-23
          PannErgy-MVLC - NYSC  2018/01/13  24-6
          GyAVC - PannErgy-MVLC  2018/01/13  4-23
          NYSC - Zempléni VK  2018/01/13  10-16
          PannErgy-MVLC - GyAVC  2018/03/10  24-4
          Zempléni VK - NYSC  2018/03/10  19-24
          GyAVC - NYSC  2018/03/10  7-13
          Zempléni VK - PannErgy-MVLC  2018/03/10  3-13
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Zempléni VK  2018/02/10  14-15
          PannErgy-MVLC - DVSE  2018/02/10  15-8
          AQUA SE - ZF-Eger  2018/02/10  19-8
          Zempléni VK - DVSE  2018/02/10  12-13
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2018/02/10  10-17
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2018/04/07  12-5
          ZF-Eger - Zempléni VK  2018/04/07  3-6
          AQUA SE - DVSE  2018/04/07  14-16
          Zempléni VK - PannErgy-MVLC  2018/04/07  5-10
          DVSE - ZF-Eger  2018/04/07  4-3
          revse - MEAFC  2018/05/05  4-14
          Octopus - B.Sport  2018/05/05  8-31
          GyAVC - MEAFC  2018/05/05  5-17
          B.Sport - KSK Delfin VK  2018/05/05  12-8
          Octopus - revse  2018/05/05  11-7
          KSK Delfin VK - GyAVC  2018/05/05  13-7
          DVSE - PannErgy-MVLC  2018/05/19  1-23
          Zempléni VK - AQUA SE  2018/05/19  11-6
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger  2018/05/19  18-8
          DVSE - Zempléni VK  2018/05/19  6-17
          ZF-Eger - AQUA SE  2018/05/19  12-15
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - DVSE  2018/03/03  10-8
          ZF-Eger - AQUA SE  2018/03/03  4-9
          PannErgy-MVLC - Váci VSE  2018/03/03  15-5
          DVSE - ZF-Eger  2018/03/03  23-3
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/03  5-9
          GyAVC - MEAFC  2018/03/04  4-15
          Zempléni VK - Octopus  2018/03/04  16-6
          GyAVC - TIARA Gyerek III  2018/03/04  11-20
          MEAFC - Octopus  2018/03/04  11-8
          TIARA Gyerek III - Zempléni VK  2018/03/04  10-20
          MEAFC - Zempléni VK  2018/04/28  11-10
          Octopus - TIARA Gyerek III  2018/04/28  14-7
          Zempléni VK - GyAVC  2018/04/28  15-8
          TIARA Gyerek III - MEAFC  2018/04/28  6-20
          GyAVC - Octopus  2018/04/28  2-14
          AQUA SE - ZF-Eger  2018/05/12  10-5
          DVSE - PannErgy-MVLC  2018/05/12  10-9
          AQUA SE - Váci VSE  2018/05/12  13-11
          ZF-Eger - DVSE  2018/05/12  10-23
          Váci VSE - PannErgy-MVLC  2018/05/12  2-10
          MEAFC - GyAVC  2018/05/27  14-1
          Octopus - Zempléni VK  2018/05/27  8-22
          TIARA Gyerek III - GyAVC  2018/05/27  17-14
          Octopus - MEAFC  2018/05/27  13-15
          Zempléni VK - TIARA Gyerek III  2018/05/27  24-10
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - PannErgy-MVLC  2017/12/16  3-8
          ZF-Eger - ZF-Eger II.  2017/12/16  8-10
          AQUA SE - DVSE  2017/12/16  10-10
          Zempléni VK - ZF-Eger II.  2017/12/16  8-10
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger III.  2017/12/16  13-6
          MEAFC - ZF-Eger  2017/12/16  3-23
          AQUA SE - Zempléni VK  2017/12/16  11-6
          ZF-Eger III. - MEAFC  2017/12/16  21-3
          ZF-Eger III. - AQUA SE  2018/01/20  6-10
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger II.  2018/01/20  12-7
          AQUA SE - ZF-Eger  2018/01/20  15-10
          DVSE - ZF-Eger III.  2018/01/20  11-5
          Zempléni VK - MEAFC  2018/01/20  22-0
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2018/01/20  5-13
          ZF-Eger II. - MEAFC  2018/01/20  26-1
          DVSE - Zempléni VK  2018/01/20  22-6
          MEAFC - PannErgy-MVLC  2018/02/24  1-29
          ZF-Eger II. - AQUA SE  2018/02/24  3-12
          Zempléni VK - PannErgy-MVLC  2018/02/24  3-13
          ZF-Eger III. - ZF-Eger  2018/02/24  16-6
          AQUA SE - MEAFC  2018/02/24  29-1
          DVSE - ZF-Eger II.  2018/02/24  19-5
          ZF-Eger III. - Zempléni VK  2018/02/24  23-3
          ZF-Eger - DVSE  2018/02/24  2-15
          DVSE - PannErgy-MVLC  2018/03/24  6-5
          AQUA SE - Zempléni VK  2018/03/24  13-1
          MEAFC - DVSE  2018/03/24  1-10
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2018/03/24  5-4
          ZF-Eger II. - ZF-Eger III.  2018/03/24  3-8
          ZF-Eger - Zempléni VK  2018/03/24  9-3
          ZF-Eger III. - MEAFC  2018/03/24  19-3
          ZF-Eger - ZF-Eger II.  2018/03/24  12-6
          MEAFC - ZF-Eger  2018/04/14  0-16
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger III.  2018/04/14  8-2
          ZF-Eger II. - MEAFC  2018/04/14  15-2
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2018/04/14  3-11
          DVSE - Zempléni VK  2018/04/14  14-8
          ZF-Eger III. - AQUA SE  2018/04/14  7-9
          Zempléni VK - ZF-Eger II.  2018/04/14  3-9
          AQUA SE - DVSE  2018/04/14  10-7
          ZF-Eger III. - ZF-Eger  2018/05/20  18-2
          Zempléni VK - PannErgy-MVLC  2018/05/20  1-16
          AQUA SE - MEAFC  2018/05/20  17-4
          DVSE - ZF-Eger II.  2018/05/20  11-3
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2018/05/20  1-4
          MEAFC - DVSE  2018/05/20  3-17
          ZF-Eger II. - ZF-Eger III.  2018/05/20  2-17
          ZF-Eger - Zempléni VK  2018/05/20  11-5
  2016/2017
     Titkár 144
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - VasasPlaket  2017/03/25  11-15
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/05  8-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/05  10-4
          AQUA SE - HVSC  2017/03/12  8-15
          AQUA SE - Vasas Continental II  2017/04/02  13-17
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/05  4-8
          AQUA SE - HVSC  2017/03/12  26-2
          AQUA SE - Vasas Continental II  2017/04/02  11-12
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Invictus Sc  2017/02/10  8-8
          Octopus - AQUA SE  2017/02/11  0-12
          Zempléni VK - Invictus Sc  2017/02/11  14-5
          AQUA SE - B.Sport  2017/02/11  17-8
          Zempléni VK - SVSE  2017/02/11  14-0
          Octopus - Invictus Sc  2017/02/11  9-11
          SVSE - B.Sport  2017/02/11  8-4
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - AQUA SE  2017/03/11  13-13
          Gyula - PannErgy-MVLC  2017/03/11  13-10
          Szentes B - AQUA SE  2017/03/11  13-12
          Zempléni VK - Gyula  2017/03/11  14-14
          PannErgy-MVLC - Szentes B  2017/03/11  9-14
          AQUA SE - Gyula  2017/05/21  10-10
          Szentes B - Zempléni VK  2017/05/21  5-10
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2017/05/21  14-10
          Gyula - Szentes B  2017/05/21  11-7
          PannErgy-MVLC - Zempléni VK  2017/05/21  6-8
       Észak-keleti Liga Kupa - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni Vízilabda K - Miskolci Egyetemi At  2017/01/22  17-0
          Kazincbarcikai Delfi - Gyöngyösi Alligátoro  2017/01/22  7-19
          AQUA SE Nyíregyháza - Zempléni Vízilabda K  2017/01/22  10-8
          Miskolci Egyetemi At - Kazincbarcikai Delfi  2017/01/22  5-9
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2017/01/22  3-15
          Gyöngyösi Alligátoro - Miskolci Egyetemi At  2017/03/04  19-3
          Zempléni Vízilabda K - MVLC  2017/03/04  9-4
          AQUA SE Nyíregyháza - Miskolci Egyetemi At  2017/03/04  13-3
          MVLC - Kazincbarcikai Delfi  2017/03/04  29-5
          Zempléni Vízilabda K - Gyöngyösi Alligátoro  2017/03/04  11-10
          Kazincbarcikai Delfi - AQUA SE Nyíregyháza  2017/03/04  7-20
          Kazincbarcikai Delfi - Zempléni Vízilabda K  2017/04/22  3-19
          MVLC - Gyöngyösi Alligátoro  2017/04/22  15-5
          Kazincbarcikai Delfi - Miskolci Egyetemi At  2017/04/22  7-9
          Zempléni Vízilabda K - AQUA SE Nyíregyháza  2017/04/22  20-10
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2017/04/22  4-21
          AQUA SE Nyíregyháza - Gyöngyösi Alligátoro  2017/04/22  12-3
          AQUA SE Nyíregyháza - MVLC  2017/05/20  19-15
          Gyöngyösi Alligátoro - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/20  22-3
          Miskolci Egyetemi At - AQUA SE Nyíregyháza  2017/05/20  3-11
          Kazincbarcikai Delfi - MVLC  2017/05/20  4-22
          AQUA SE Nyíregyháza - Kazincbarcikai Delfi  2017/06/03  30-1
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/06/03  20-3
          Zempléni Vízilabda K - Kazincbarcikai Delfi  2017/06/03  14-2
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Alligátoro  2017/06/03  5-13
          MVLC - Zempléni Vízilabda K  2017/06/03  10-21
          Gyöngyösi Alligátoro - AQUA SE Nyíregyháza  2017/06/03  8-16
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I. (2002-2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE Nyíregyháza - Zempléni Vízilabda K  2017/02/18  8-10
          Miskolci Egyetemi At - Zempléni Vízilabda K  2017/02/18  4-17
          AQUA SE Nyíregyháza - Gyöngyösi Aligátorok  2017/02/18  16-7
          MVLC - Egri Vízilabda Klub  2017/02/18  19-1
          MVLC - Egri Vízilabda Klub  2017/02/18  19-1
          Kazincbarcikai Delfi - Miskolci Egyetemi At  2017/02/18  11-5
          Gyöngyösi Aligátorok - Egri Vízilabda Klub  2017/02/18  12-15
          MVLC - Kazincbarcikai Delfi  2017/02/18  28-1
          MVLC - Kazincbarcikai Delfi  2017/02/18  28-1
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2017/04/01  24-8
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2017/04/01  24-8
          AQUA SE Nyíregyháza - Miskolci Egyetemi At  2017/04/01  25-1
          Gyöngyösi Aligátorok - MVLC  2017/04/01  6-24
          Gyöngyösi Aligátorok - MVLC  2017/04/01  6-24
          Egri Vízilabda Klub - Kazincbarcikai Delfi  2017/04/01  16-8
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Aligátorok  2017/04/01  3-16
          Egri Vízilabda Klub - Zempléni Vízilabda K  2017/04/01  12-13
          Zempléni Vízilabda K - Kazincbarcikai Delfi  2017/04/01  15-8
          Kazincbarcikai Delfi - Gyöngyösi Aligátorok  2017/04/13  22-3
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/04/13  30-0
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/04/13  30-0
          Gyöngyösi Aligátorok - Zempléni Vízilabda K  2017/04/13  7-9
          Egri Vízilabda Klub - Miskolci Egyetemi At  2017/04/13  21-5
          Zempléni Vízilabda K - MVLC  2017/04/13  7-11
          Zempléni Vízilabda K - MVLC  2017/04/13  7-11
          Egri Vízilabda Klub - AQUA SE Nyíregyháza  2017/04/13  6-22
          AQUA SE Nyíregyháza - Kazincbarcikai Delfi  2017/04/13  25-2
          Gyöngyösi Aligátorok - Egri Vízilabda Klub  2017/04/29  13-15
          Miskolci Egyetemi At - Zempléni Vízilabda K  2017/04/29  1-15
          AQUA SE Nyíregyháza - Gyöngyösi Aligátorok  2017/04/29  17-4
          MVLC - Egri Vízilabda Klub  2017/04/29  18-7
          MVLC - Egri Vízilabda Klub  2017/04/29  18-7
          AQUA SE Nyíregyháza - Zempléni Vízilabda K  2017/04/29  19-19
          Kazincbarcikai Delfi - Miskolci Egyetemi At  2017/05/10  14-4
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Aligátorok  2017/05/13  7-21
          Zempléni Vízilabda K - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/13  31-2
          AQUA SE Nyíregyháza - Miskolci Egyetemi At  2017/05/13  31-6
          Egri Vízilabda Klub - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/13  21-18
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2017/05/13  15-9
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2017/05/13  15-9
          Egri Vízilabda Klub - Zempléni Vízilabda K  2017/05/13  12-17
          Gyöngyösi Aligátorok - MVLC  2017/05/13  1-19
          Gyöngyösi Aligátorok - MVLC  2017/05/13  1-19
          MVLC - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/15  27-8
          MVLC - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/15  27-8
          Zempléni Vízilabda K - MVLC  2017/05/27  11-14
          Zempléni Vízilabda K - MVLC  2017/05/27  11-14
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/05/27  16-3
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/05/27  16-3
          Gyöngyösi Aligátorok - Zempléni Vízilabda K  2017/05/27  6-12
          Egri Vízilabda Klub - Miskolci Egyetemi At  2017/05/27  20-6
          Kazincbarcikai Delfi - Gyöngyösi Aligátorok  2017/05/27  10-10
          Egri Vízilabda Klub - AQUA SE Nyíregyháza  2017/05/27  6-20
          AQUA SE Nyíregyháza - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/27  18-5
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2004-2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Alligátoro  2017/01/07  12-1
          AQUA Sportegyesület - Zempléni Vízilabda C  2017/01/07  4-6
          Gyöngyösi Alligátoro - Egri Vízilabda Klub  2017/01/07  2-21
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/01/07  11-5
          Egri Vízilabda Klub - AQUA Sportegyesület   2017/01/07  5-9
          Zempléni Vízilabda C - MVLC  2017/01/07  9-2
          Gyöngyösi Alligátoro - MVLC  2017/01/28  0-40
          AQUA Sportegyesület - MVLC  2017/01/28  12-7
          Egri Vízilabda Klub - Miskolci Egyetemi At  2017/01/28  16-7
          Zempléni Vízilabda C - Gyöngyösi Alligátoro  2017/01/28  18-0
          Miskolci Egyetemi At - AQUA Sportegyesület   2017/01/28  4-15
          Zempléni Vízilabda C - Egri Vízilabda Klub  2017/01/28  12-9
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2017/03/18  1-11
          AQUA Sportegyesület - Gyöngyösi Alligátoro  2017/03/18  24-0
          Miskolci Egyetemi At - Zempléni Vízilabda C  2017/03/18  3-9
          MVLC - Egri Vízilabda Klub  2017/03/18  3-20
          Zempléni Vízilabda C - AQUA Sportegyesület   2017/03/18  11-5
          Egri Vízilabda Klub - Gyöngyösi Alligátoro  2017/03/18  11-1
          Gyöngyösi Alligátoro - Miskolci Egyetemi At  2017/04/14  9-15
          MVLC - AQUA Sportegyesület   2017/04/14  10-7
          Miskolci Egyetemi At - Egri Vízilabda Klub  2017/04/14  2-19
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2017/04/14  12-6
          AQUA Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub  2017/04/14  4-10
          Gyöngyösi Alligátoro - Zempléni Vízilabda C  2017/04/14  3-11
          Egri Vízilabda Klub - MVLC  2017/05/06  13-5
          AQUA Sportegyesület - Miskolci Egyetemi At  2017/05/06  22-2
          MVLC - Gyöngyösi Alligátoro  2017/05/06  29-1
          Egri Vízilabda Klub - Zempléni Vízilabda C  2017/05/06  14-11
          Gyöngyösi Alligátoro - AQUA Sportegyesület   2017/05/06  0-26
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2017/05/06  33-6
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V. (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - ZF-Eger  2017/01/14  18-8
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2017/01/14  9-17
          ZF-Eger - Zempléni Vízilabda C  2017/01/14  18-9
          Miskolci Egyetemi At - ZF-Eger  2017/02/04  1-3
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2017/02/04  16-1
          ZF-Eger - AQUA SE Nyíregyháza  2017/02/04  2-13
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2017/02/04  14-7
          AQUA SE Nyíregyháza - MVLC  2017/02/04  5-7
          AQUA SE Nyíregyháza - Miskolci Egyetemi At  2017/02/24  14-1
          Zempléni Vízilabda C - AQUA SE Nyíregyháza  2017/02/24  4-4
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2017/02/25  4-9
          Zempléni Vízilabda C - ZF-Eger  2017/02/25  7-11
          Miskolci Egyetemi At - AQUA SE Nyíregyháza  2017/02/25  3-7
          ZF-Eger - MVLC  2017/02/25  10-10
          Zempléni Vízilabda C - AQUA SE Nyíregyháza  2017/02/25  3-13
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2017/03/25  3-3
          ZF-Eger - Miskolci Egyetemi At  2017/03/25  8-6
          Zempléni Vízilabda C - MVLC  2017/03/25  3-15
          AQUA SE Nyíregyháza - ZF-Eger  2017/03/25  9-4
          Miskolci Egyetemi At - Zempléni Vízilabda C  2017/03/25  5-5
  2015/2016
     Titkár 148
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vízilabda és - Tatabányai Vízmű Spo  2016/05/07  11-10
          Szegedi Vízilabda és - PTE-ÁOK  2016/05/07  14-16
          PTE-ÁOK - EVSC  2016/05/07  9-14
          EVSC - Tatabányai Vízmű Spo  2016/05/07  13-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - MVLC Miskolci Vízila  2016/02/28  20-3
          AQUA SE - MTK Budapest  2016/03/13  20-3
          AQUA SE - HVSC  2016/04/03  9-10
          AQUA SE - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/24  11-10
          AQUA SE - Váci Vízilabda Sport  2016/05/15  14-13
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Clubul Sportiv Crisu  2016/04/16  6-10
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Szentesi Vízilabda K  2016/04/16  2-19
          Clubul Sportiv Crisu - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/04/16  10-10
          OCTOPUS Búvár- és Ví - AQUA SE  2016/04/16  7-14
          Szentesi Vízilabda K - Viitorul Cluj CSS Ko  2016/04/16  8-14
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - DINAMO PROSPER ORADE  2016/06/04  12-5
          Csabai Csirkefogók V - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/06/04  18-5
          Viitorul Cluj CSS Ko - DINAMO PROSPER ORADE  2016/06/04  16-14
          Csabai Csirkefogók V - KVSE  2016/06/04  20-6
          AQUA SE - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/06/04  19-3
          Viitorul Cluj CSS Ko - KVSE  2016/06/04  22-14
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC Miskolci Vízila - Zempléni VK  2016/03/05  11-14
          GyAVC - Csabai Csirkefogók V  2016/03/05  6-16
          Zempléni VK - Sugovica Vízilabda S  2016/03/05  15-7
          Csabai Csirkefogók V - MVLC Miskolci Vízila  2016/03/05  24-4
          Sugovica Vízilabda S - GyAVC  2016/03/05  10-9
          GyAVC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/09  9-10
          Csabai Csirkefogók V - Zempléni VK  2016/04/09  9-13
          MVLC Miskolci Vízila - Sugovica Vízilabda S  2016/04/09  8-11
          Zempléni VK - GyAVC  2016/04/09  18-4
          Sugovica Vízilabda S - Csabai Csirkefogók V  2016/04/09  2-12
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Zempléni VK  2016/03/19  4-8
          Sugovica Vízilabda S - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/03/19  8-1
          Zempléni VK - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/03/19  9-5
          OCTOPUS Búvár- és Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/03/19  4-10
          Sugovica Vízilabda S - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/03/19  6-6
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Sugovica Vízilabda S  2016/03/20  17-3
          Hódmezővásárhelyi Ví - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/03/20  13-2
          Zempléni VK - Sugovica Vízilabda S  2016/03/20  17-0
          Hódmezővásárhelyi Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/03/20  10-18
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Zempléni VK  2016/03/20  2-11
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Szegedi Vizipóló Sul  2016/06/11  3-12
          Csabai Csirkefogók V - Clubul Sportiv Crisu  2016/06/11  11-6
          AQUA SE - Szegedi Vizipóló Sul  2016/06/11  2-11
          Szolnok - Csabai Csirkefogók V  2016/06/11  4-7
          Clubul Sportiv Crisu - AQUA SE  2016/06/11  17-7
          Szegedi Vizipóló Sul - Csabai Csirkefogók V  2016/06/12  11-1
          AQUA SE - Szolnok  2016/06/12  5-11
          Szegedi Vizipóló Sul - Clubul Sportiv Crisu  2016/06/12  3-5
          Csabai Csirkefogók V - AQUA SE  2016/06/12  8-5
          Clubul Sportiv Crisu - Szolnok  2016/06/12  10-7
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I. (2001-2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2016/02/20  9-9
          AQUA SE Nyíregyháza - Miskolci Egyetemi At  2016/02/20  14-3
          Zempléni Vízilabda C - Gyöngyösi Aligátorok  2016/02/20  14-1
          Kazincbarcikai Delfi - AQUA SE Nyíregyháza  2016/02/20  3-21
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2016/02/20  6-13
          Gyöngyösi Aligátorok - Kazincbarcikai Delfi  2016/02/20  13-11
          Zempléni Vízilabda C - AQUA SE Nyíregyháza  2016/03/06  10-13
          Kazincbarcikai Delfi - MVLC  2016/03/06  3-16
          AQUA SE Nyíregyháza - Gyöngyösi Aligátorok  2016/03/06  18-5
          Miskolci Egyetemi At - Kazincbarcikai Delfi  2016/03/06  7-8
          MVLC - Gyöngyösi Aligátorok  2016/03/06  20-2
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2016/03/06  11-7
          Kazincbarcikai Delfi - Zempléni Vízilabda C  2016/03/26  2-16
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2016/03/26  9-19
          Kazincbarcikai Delfi - Gyöngyösi Aligátorok  2016/03/26  11-12
          Miskolci Egyetemi At - AQUA SE Nyíregyháza  2016/03/26  8-20
          Zempléni Vízilabda C - MVLC  2016/03/26  20-14
          Gyöngyösi Aligátorok - Miskolci Egyetemi At  2016/03/26  14-9
          Kazincbarcikai Delfi - Miskolci Egyetemi At  2016/04/30  13-8
          AQUA SE Nyíregyháza - Zempléni Vízilabda C  2016/04/30  16-4
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2016/04/30  13-6
          Gyöngyösi Aligátorok - Zempléni Vízilabda C  2016/04/30  13-13
          AQUA SE Nyíregyháza - Kazincbarcikai Delfi  2016/04/30  18-2
          Gyöngyösi Aligátorok - MVLC  2016/04/30  2-22
          AQUA SE Nyíregyháza - MVLC  2016/05/21  6-5
          Zempléni Vízilabda C - Kazincbarcikai Delfi  2016/05/21  12-6
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Aligátorok  2016/05/21  7-9
          MVLC - Kazincbarcikai Delfi  2016/05/21  14-0
          Miskolci Egyetemi At - Zempléni Vízilabda C  2016/05/21  8-15
          Gyöngyösi Aligátorok - AQUA SE Nyíregyháza  2016/05/21  5-27
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2003-2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kazincbarcikai Delfi - AQUA Sportegyesület   2016/01/23  5-6
          Zempléni Vízilabda C - Váci Vízilabda Sport  2016/01/23  9-6
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2016/01/23  4-18
          Váci Vízilabda Sport - Kazincbarcikai Delfi  2016/01/23  11-4
          AQUA Sportegyesület - Miskolci Egyetemi At  2016/01/23  11-4
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2016/01/23  9-11
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2016/02/06  18-5
          AQUA Sportegyesület - Váci Vízilabda Sport  2016/02/06  10-14
          Kazincbarcikai Delfi - MVLC  2016/02/06  4-22
          Zempléni Vízilabda C - AQUA Sportegyesület   2016/02/06  17-10
          Miskolci Egyetemi At - Kazincbarcikai Delfi  2016/02/06  3-9
          MVLC - Váci Vízilabda Sport  2016/02/06  8-6
          Kazincbarcikai Delfi - Váci Vízilabda Sport  2016/04/23  9-1
          Miskolci Egyetemi At - AQUA Sportegyesület   2016/04/23  2-18
          Zempléni Vízilabda C - MVLC  2016/04/23  13-4
          Váci Vízilabda Sport - Miskolci Egyetemi At  2016/04/23  4-9
          Kazincbarcikai Delfi - Zempléni Vízilabda C  2016/04/23  3-14
          MVLC - AQUA Sportegyesület   2016/04/23  19-8
          AQUA Sportegyesület - MVLC  2016/05/28  9-8
          Miskolci Egyetemi At - Zempléni Vízilabda C  2016/05/28  2-20
          Váci Vízilabda Sport - AQUA Sportegyesület   2016/05/28  4-6
          MVLC - Kazincbarcikai Delfi  2016/05/28  13-8
          Miskolci Egyetemi At - Váci Vízilabda Sport  2016/05/28  3-20
          Zempléni Vízilabda C - Kazincbarcikai Delfi  2016/05/28  10-3
          AQUA Sportegyesület - Zempléni Vízilabda C  2016/06/05  0-14
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2016/06/05  23-4
          AQUA Sportegyesület - Kazincbarcikai Delfi  2016/06/05  12-8
          Váci Vízilabda Sport - MVLC  2016/06/05  14-8
          Kazincbarcikai Delfi - Miskolci Egyetemi At  2016/06/05  11-4
          Váci Vízilabda Sport - Zempléni Vízilabda C  2016/06/05  1-13
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V. (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Gyöngyösi Aligátorok - Váci Vízilabda SE  2016/02/27  0-21
          MVLC - Gyöngyösi Aligátorok  2016/02/27  18-0
          AQUA SE Nyíregyháza - Zempléni Vízilabda C  2016/02/27  12-9
          Miskolci Egyetemi At - Váci Vízilabda SE  2016/02/27  5-6
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2016/02/27  10-5
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2016/02/28  7-7
          Gyöngyösi Aligátorok - Miskolci Egyetemi At  2016/02/28  4-11
          Váci Vízilabda SE - Zempléni Vízilabda C  2016/02/28  7-8
          AQUA SE Nyíregyháza - Gyöngyösi Aligátorok  2016/02/28  22-5
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2016/02/28  5-11
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2016/04/02  16-12
          Váci Vízilabda SE - MVLC  2016/04/02  5-6
          Miskolci Egyetemi At - AQUA SE Nyíregyháza  2016/04/02  7-18
          MVLC - Göd  2016/04/02  16-2
          Gyöngyösi Aligátorok - Zempléni Vízilabda C  2016/04/02  4-22
          Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza  2016/04/02  3-6
          Göd - Gyöngyösi Aligátorok  2016/04/02  16-3
          Gyöngyösi Aligátorok - Váci Vízilabda SE  2016/04/03  0-28
          AQUA SE Nyíregyháza - Zempléni Vízilabda C  2016/04/03  6-5
          Miskolci Egyetemi At - Váci Vízilabda SE  2016/04/03  4-12
          Göd - AQUA SE Nyíregyháza  2016/04/03  0-17
          MVLC - Gyöngyösi Aligátorok  2016/04/03  18-2
          Miskolci Egyetemi At - Göd  2016/04/03  14-1
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2016/04/03  22-9
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2016/05/07  7-4
          Váci Vízilabda SE - Zempléni Vízilabda C  2016/05/07  12-5
          AQUA SE Nyíregyháza - Gyöngyösi Aligátorok  2016/05/07  24-0
          Váci Vízilabda SE - Göd  2016/05/07  10-3
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2016/05/07  4-15
          Zempléni Vízilabda C - Göd  2016/05/07  17-7
          Gyöngyösi Aligátorok - Miskolci Egyetemi At  2016/05/07  2-17
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2016/05/29  6-11
          MVLC - Göd  2016/05/29  12-1
          Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza  2016/05/29  3-1
          Göd - Gyöngyösi Aligátorok  2016/05/29  16-4
          Miskolci Egyetemi At - AQUA SE Nyíregyháza  2016/05/29  2-5
          Gyöngyösi Aligátorok - Zempléni Vízilabda C  2016/05/29  4-22
          Váci Vízilabda SE - MVLC  2016/05/29  4-2

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - DVSE

2019. jan. 12. 13:00

HUN-MLT férfi világliga 2018.12.10. (Fotók: Madar Dávid)
Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok