Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kosztolánczy György
Születési dátum: 1946-02-17
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Időmérő 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - PVSK-Mecsek Füszért  2018/12/01  11-12
     Ellenőr 128
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Kaposvári VK  2018/10/03  14-9
          ZF-Eger - KSI  2018/10/20  12-4
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2018/10/31  11-3
          BVSC-Zugló - KSI  2018/11/07  13-11
          Kaposvári VK - VasasPlaket  2018/11/10  7-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2018/11/24  16-6
          Metalcom Szentes - AVUS  2018/11/28  11-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - VasasPlaket  2018/12/01  18-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Swietelsky Bcsaba  2018/09/22  7-5
          Szolnoki Dózsa - YBL WPC  2018/09/29  12-14
          BVSC-Zugló - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/13  20-14
          Kaposvári VK - Dunakanyar Waterpolo  2018/11/10  12-16
          BHSE - YBL WPC  2018/11/24  6-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC 113  2018/11/24  18-8
          MAFC 113 - BVSC-Zugló  2018/12/12  
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - AVUS  2018/10/27  18-9
          DVSE - KSI  2018/10/27  10-2
          ZF-Eger - METALCOM SZENTES  2018/10/27  13-5
          KSI - METALCOM SZENTES  2018/10/27  12-13
          DVSE - AVUS  2018/10/27  13-13
          DVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/16  5-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2018/11/18  7-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - Dunakanyar Waterpolo  2018/09/23  21-4
          Vasas SC - FTC-Telekom  2018/10/07  6-9
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2018/10/07  8-11
          Kaposvári VK - Békéscsaba  2018/10/14  27-3
          KSI SE - ZF-Eger  2018/10/24  20-3
          UVSE Hunguest H. II. - Fehérvár VSE  2018/10/28  4-8
          KSI SE - DVSE  2018/11/11  
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/11/14  1-9
          FTC-Telekom - DVSE  2018/11/18  9-11
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/25  12-11
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2018/11/25  19-9
          KSI SE - BHSE  2018/12/02  10-8
          BHSE - FTC-Telekom  2018/12/16  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - Dunakanyar Waterpolo  2018/09/23  14-16
          Vasas SC - FTC-Telekom  2018/10/07  5-9
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2018/10/07  19-9
          Kaposvári VK - Békéscsaba  2018/10/14  23-3
          KSI SE - ZF-Eger  2018/10/24  23-11
          UVSE Hunguest H. I. - PSN Zrt.  2018/10/28  9-11
          UVSE Hunguest H. II. - Fehérvár VSE  2018/10/28  7-11
          KSI SE - DVSE  2018/11/11  15-10
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/11/14  8-5
          FTC-Telekom - DVSE  2018/11/18  15-8
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/25  14-12
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2018/11/25  11-17
          KSI SE - BHSE  2018/12/02  13-2
          BFSE - HUVK SE II  2018/12/02  2-18
          BHSE - FTC-Telekom  2018/12/16  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - Dunakanyar Waterpolo  2018/09/23  15-8
          Vasas SC - FTC-Telekom  2018/10/07  3-19
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2018/10/07  9-13
          Kaposvári VK - Békéscsaba  2018/10/14  5-7
          KSI SE - ZF-Eger  2018/10/24  19-7
          UVSE Hunguest H. I. - PSN Zrt.  2018/10/28  19-5
          UVSE Hunguest H. II. - Fehérvár VSE  2018/10/28  11-7
          KSI SE - DVSE  2018/11/11  23-10
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/11/14  7-10
          FTC-Telekom - DVSE  2018/11/18  10-6
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/25  13-3
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2018/11/25  6-19
          KSI SE - BHSE  2018/12/02  13-5
          BFSE - HUVK SE II  2018/12/02  2-19
          BHSE - FTC-Telekom  2018/12/16  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Sportliget  2018/09/30  8-16
          MAFC A-team - 1427 VSE  2018/09/30  10-6
          Sportliget - ELTE-BEAC  2018/10/07  23-9
          MESE - KPSE-KEAC  2018/10/07  7-15
          HETE - 1427 VSE  2018/10/14  6-5
          ELTE-BEAC - Octopus SE  2018/11/11  10-23
          KPSE-KEAC - Jog-Ászok VSK  2018/11/11  18-9
          OSC Kft - KPSE-KEAC  2018/11/18  11-10
          Oázis SC Felnőtt - OSC Kft  2018/11/25  13-4
          Oázis Nonprofit Kft - Ozorai-Faterpolo VSE  2018/11/25  7-6
          UVSE - ELTE-BEAC  2018/12/02  12-5
          Jog-Ászok VSK - OSC Kft  2018/12/09  11-11
          KPSE-KEAC - SE VK  2018/12/09  8-8
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC BVLSZ2002 - Vasas Serdülő I.  2018/10/06  6-8
          KPSE - YBL WPC  2018/10/06  2-19
          BHSE - HUVK SE  2018/10/06  2-12
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/12/01  14-10
          BVSC-Zugló - Oázis SC Serdülő  2018/12/01  13-10
          KSI SE - FTC-Telekom  2018/12/01  14-8
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - HUVK SE  2018/12/08  9-5
          KPSE - BVSC-Zugló  2018/12/08  10-19
          JSM Alapítvány - Váci VSE  2018/12/08  9-6
          Oázis SC Ifi - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/08  3-6
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - UVSE II.  2018/10/20  10-7
          ASI-Vasas II. - II. kerületi Sport  2018/10/20  4-4
          POLO SC BVLSZ2005 - Oxigén  2018/10/20  18-5
          FTC-Telekom - UVSE I.  2018/11/03  11-8
          Aquaworm Göd 2005 - CVSE  2018/11/03  3-16
          KSI SE - HUVK SE  2018/11/03  12-7
          II. kerületi Sport - POLO SC BVLSZ2005  2018/11/17  6-13
          Oxigén - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/11/17  2-17
          UVSE II. - ASI-Vasas II.  2018/11/17  14-3
          PannErgy-MVLC-Miskol - KPSE  2018/12/15  
          FTC-Telekom II. - ASI-Vasas I.  2018/12/15  
          YBL WPC - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/12/15  
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/11/04  14-2
          KÓPÉ ÚVSE - UVSE  2018/11/10  3-16
          BHSE - Kaposvári VK  2018/11/10  3-15
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE I. - YBL WPC  2018/11/17  10-5
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - DVSE  2018/12/07  5-14
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2018/12/08  5-5
          DVSE - Kaposvári VK  2018/12/11  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphic - Hungerit Szentes  2018/10/06  14-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2018/12/14  
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - POLO Sport Club  2018/09/30  21-7
          ZF-Eger - RB - Tatabánya  2018/10/21  14-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/11/04  12-18
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/12/09  13-14
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - POLO Sport Club  2018/09/30  26-12
          ZF-Eger - RB - Tatabánya  2018/10/21  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/11/04  4-14
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/12/09  7-9
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - POLO Sport Club  2018/09/30  26-6
          ZF-Eger - RB - Tatabánya  2018/10/21  9-16
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/11/04  3-6
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/12/09  12-5
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC Leány 2005 - Yordo Szentes  2018/09/29  9-2
          KSI-Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/29  14-3
          BVSC-Zugló - Oxigén  2018/09/29  17-0
          Oázis SC Leány 2005 - BVSC-Zugló  2018/10/13  0-17
          Yordo Szentes - FTC-Telekom  2018/10/13  7-13
          Oxigén - KSI-Százhalombatta  2018/10/13  0-21
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/13  5-4
  2017/2018
     Időmérő 1
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyetem A - OSC Kft.  2017/11/19  8-6
     Ellenőr 303
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC  2017/10/04  8-9
          DEBRECEN - FTC PQS Waterpolo  2017/10/20  6-22
          ZF-Eger - CONTITECH SZEGED  2017/10/28  20-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - CONTITECH SZEGED  2017/11/04  15-1
          FTC PQS Waterpolo - Kaposvári VK  2017/11/22  23-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2018/01/10  9-4
          PVSK-Mecsek Füszért - ZF-Eger  2018/01/20  5-12
          PannErgy-MVLC - Tatabánya  2018/01/27  13-9
          Racionet Honvéd - Metalcom Szentes  2018/01/31  11-6
          Kaposvári VK - CONTITECH SZEGED  2018/02/24  11-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/07  7-13
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/10  12-5
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/17  7-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2018/03/25  8-15
          UVSE - Metalcom Szentes  2018/04/14  3-8
          DEBRECEN - Racionet Honvéd  2018/04/22  12-9
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/04/25  13-14
          DEBRECEN - BVSC-Zugló  2018/05/02  9-10
          Szolnoki Dózsa - FTC PQS Waterpolo  2018/05/16  9-14
          KVSE - UVSE  2018/06/17  12-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Racionet Honvéd  2017/09/30  10-9
          EKE SC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/07  14-14
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2017/10/07  17-13
          ASI DSE - YBL WPC  2017/10/14  10-11
          Szolnoki Dózsa - YBL WPC  2017/10/21  8-13
          Neptun VSC - Kaposvári VK  2017/12/09  10-5
          MAFC "112" - BVSC-Zugló  2018/03/08  9-25
          ASI DSE - DVSE  2018/03/24  8-9
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2018/03/24  11-8
          EKE SC - KSI SE  2018/04/07  8-15
          KVSE - KSI SE  2018/04/21  11-11
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/05/05  12-16
          Ceglédi VSE - EKE SC  2018/05/19  11-13
          KSI SE - UVSE  2018/05/25  10-10
          Vasas SC - DVSE  2018/06/05  10-10
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CRISUL MASTERS - Egri Vízmű  2018/05/05  7-16
          Honvéd - KPS - Vidám Vizilovak  2018/05/05  11-9
          Egri Vízmű - Honvéd - KPS  2018/05/05  9-7
          CRISUL MASTERS - Vidám Vizilovak  2018/05/05  9-17
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/11/25  3-11
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/02  7-10
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  11-14
          Hírös Sport - KESI - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/13  6-17
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  12-10
          Ceglédi VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/31  7-11
          Racionet Honvéd - Market-Vasas  2017/11/05  5-6
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  10-11
          KSI SE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/03  19-4
          Legrand Szentes - KSI SE  2017/12/10  4-11
          Market-Vasas - DVSE  2018/02/02  10-11
          PSN Zrt. Sportiskola - Koelner-Csongrád  2018/02/04  29-10
          KSI SE - AVUS  2018/02/25  18-4
          UVSE - KSI SE  2018/03/18  12-13
          AVUS - BVSC-Zugló  2018/03/21  7-11
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/03/23  9-7
          Szvse - HKPSE  2018/04/15  8-13
          KSI SE - Legrand Szentes  2018/04/29  13-11
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2018/05/01  20-11
          Market-Vasas - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  11-9
          HKPSE - Swietelsky Bcsaba  2018/05/27  15-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  17-8
          Hírös Sport - KESI - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/13  7-16
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  10-9
          Ceglédi VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/31  5-11
          Racionet Honvéd - Market-Vasas  2017/11/05  11-12
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  9-6
          KSI SE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/03  19-2
          Legrand Szentes - KSI SE  2017/12/10  6-16
          Market-Vasas - DVSE  2018/02/02  7-6
          PSN Zrt. Sportiskola - Aeroprodukt Csongrád  2018/02/04  10-13
          KSI SE - AVUS  2018/02/25  24-4
          UVSE I. - KSI SE  2018/03/18  11-9
          AVUS - BVSC-Zugló  2018/03/21  9-16
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/03/23  14-10
          Szvse - Honvéd KPS  2018/04/15  5-14
          KSI SE - Legrand Szentes  2018/04/29  17-9
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2018/05/01  17-8
          Market-Vasas - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  13-8
          Honvéd KPS - Swietelsky Bcsaba  2018/05/27  12-8
          HUVK SE II - UVSE II.  2018/05/27  3-24
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2018/06/10  5-11
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC  2017/09/16  8-10
          Hírös Sport - KESI - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/13  12-7
          TVSE - Market-Vasas  2017/10/15  6-11
          Ceglédi VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/31  12-13
          Racionet Honvéd - Market-Vasas  2017/11/05  9-8
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  8-9
          FVSE II. - ASI DSE  2017/11/26  3-21
          BFSE - Aquaworm  2017/11/26  17-7
          Komáromi VSE - Soproni VSE  2017/11/26  3-22
          Invictus SC - Sportliget S.E.  2017/11/26  11-0
          KSI SE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/03  13-4
          Legrand Szentes - KSI SE  2017/12/10  5-21
          Aquaworm - Komáromi VSE  2017/12/17  4-8
          BFSE - FVSE II.  2017/12/17  19-6
          Balaton VK - Invictus SC  2017/12/17  9-4
          ASI DSE - Soproni VSE  2017/12/17  6-8
          Market-Vasas - DVSE  2018/02/02  15-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Vestfrost-Csongrád  2018/02/04  15-9
          KSI SE - AVUS  2018/02/25  15-7
          UVSE I. - KSI SE  2018/03/18  19-18
          AVUS - BVSC-Zugló  2018/03/21  11-16
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/03/23  14-7
          Szvse - Honvéd KPS  2018/04/15  13-11
          KSI SE - Legrand Szentes  2018/04/29  19-9
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2018/05/01  12-7
          Market-Vasas - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  9-6
          Honvéd KPS - Swietelsky Bcsaba  2018/05/27  4-12
          HUVK SE II - UVSE II.  2018/05/27  1-31
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - YBL WPC  2017/11/25  4-7
          Komplex Póló Suli SE - Vasas Sport Club  2017/11/25  3-21
          Aquaworm WP Göd - Komplex Póló Suli SE  2018/04/28  5-14
          DFVE-TOPO - Honvéd Kölyök Polo S  2018/05/19  8-10
          Cápa VK - Honvéd-Érd  2018/05/19  7-4
          Vasas Sport Club - OSC VSE II.  2018/05/19  16-2
          KSI SE - OSC VSE  2018/06/05  15-2
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2017/12/16  24-8
          UVSE - Komplex Póló Suli SE  2017/12/16  19-4
          JSMA - MVLC  2017/12/16  2-22
          OSC VSE - Új-Hullám SE  2017/12/16  21-0
          UVSE - Komplex Póló Suli SE  2018/04/21  13-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Csepeli VSE  2017/09/24  19-4
          Kertészeti Egyetem A - 1427 VSE  2017/09/24  14-2
          Jog-Ászok VSK - Semmelweis VKS  2017/10/01  8-10
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/10/08  10-9
          Sportliget S.E. - Komplex Póló Suli SE  2017/10/08  7-13
          HETE - 1427 VSE  2017/10/08  5-4
          ELTE Vízilabda DSK - BVSC Heavy Tools  2017/10/15  11-11
          RETR-O-SC Közhasznú - Vidám Vízilovak VSC  2017/10/15  7-9
          Oázis Nonprofit Kft. - Komplex Póló Suli SE  2017/10/29  8-8
          BVSC Heavy Tools - OSC VSE  2017/10/29  8-12
          RETR-O-SC Közhasznú - BVSC Heavy Tools  2017/11/05  10-6
          MAFC "112" - Komplex Póló Suli SE  2017/11/08  17-5
          ELTE Vízilabda DSK - OSC VSE  2017/11/12  3-15
          Jog-Ászok VSK - RETR-O-SC Közhasznú   2017/11/12  6-11
          Komplex Póló Suli SE - Octopus SE  2017/11/12  8-16
          UVSE - HETE  2017/11/19  11-7
          Sportliget S.E. - OSC Kft.  2017/12/17  9-9
          Kertészeti Egyetem A - MAFC "112"  2018/03/08  12-19
          Jog-Ászok VSK - Komplex Póló Suli SE  2018/03/11  11-10
          MAFC A-Team - HETE  2018/03/11  6-6
          ELTE Vízilabda DSK - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/03/18  10-10
          HETE - Semmelweis VKS  2018/03/18  3-8
          UVSE - OSC VSE  2018/04/08  4-8
          Kertészeti Egyetem A - Vidám Vízilovak VSC  2018/04/08  7-8
          Csepeli VSE - ELTE Vízilabda DSK  2018/04/15  5-15
          Kertészeti Egyetem A - Octopus SE  2018/04/29  11-12
          MAFC A-Team - Komplex Póló Suli SE  2018/04/29  9-6
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis Nonprofit Kft.  2018/05/06  11-8
          Komplex Póló Suli SE - Semmelweis VKS  2018/05/06  0-5
          Jog-Ászok VSK - BVSC Heavy Tools  2018/05/10  7-11
          1427 VSE - ELTE Vízilabda DSK  2018/05/27  13-5
          ELTE Vízilabda DSK - Csepeli VSE  2018/06/03  0-5
          HETE - BVSC Heavy Tools  2018/06/03  11-6
          Octopus SE - YBL WPC  2018/06/15  11-7
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/15  8-7
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/16  9-6
          Octopus SE - OSC VSE  2018/06/16  7-6
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Aquaworm Kft  2017/09/02  37-0
          BVSC - Makarska  2017/09/02  5-0
          Aquaworm Kft - Szegedi Vizipóló Sul  2017/09/02  2-30
          Makarska - Tatabányai Vízmű SE  2017/09/02  0-5
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay-KSI - FTC Utánpótlás  2017/11/18  1-25
          Vasas Sport Club - Vidám Vízilovak VSC  2017/11/18  13-4
          OSC VSE - KSI SE  2017/11/18  6-17
          OSC VSE II. - BVSC  2017/11/18  5-15
          Honvéd Kölyök Polo S - Új-Hullám SE  2017/11/18  13-1
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/03  11-7
          Honvéd Kölyök Polo S - KSI SE  2018/02/03  2-22
          Vasas Sport Club - OSC VSE II.  2018/02/03  14-11
          Bókay-KSI - BVSC  2018/02/03  2-25
          FTC Utánpótlás - Új-Hullám SE  2018/02/03  17-2
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/02/24  6-9
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/24  18-3
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2018/02/24  4-19
          KSI SE - OSC VSE  2018/03/29  14-5
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2018/03/29  8-6
          KSI SE - BVSC  2018/05/05  16-9
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Győri VSE  2017/10/28  22-3
          UVSE I. - BVSC  2017/10/28  17-11
          Progress Oradea - OSC VSE II.  2017/10/28  14-4
          DFVE-TOPO - KSI SE II.  2017/10/28  9-13
          KSI SE - Dunakanyar Waterpolo  2018/01/13  16-9
          Hírös Sport Nonprofi - YBL WPC  2018/01/13  26-4
          Tatabányai Vízmű Spo - Vasas Sport Club  2018/01/13  16-8
          HUVK SE - OSC VSE  2018/01/13  6-9
          FTC Utánpótlás II. - UVSE II.  2018/01/13  5-9
          Hírös Sport Nonprofi - Szolnoki Vízilabda S  2018/03/24  10-4
          OSC VSE - KSI SE  2018/03/24  8-19
          HUVK SE - Progress Oradea  2018/03/24  12-7
          UVSE I. - BVSC  2018/03/24  12-6
          Tatabányai Vízmű Spo - FTC Utánpótlás  2018/03/24  10-24
          Progress Oradea - KSI SE  2018/03/24  6-17
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/04/19  7-6
          Hírös Sport Nonprofi - BVSC  2018/05/23  9-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - ASI-Vasas  2017/09/23  10-6
          Ceglédi Vasutas Spor - OSC VSE  2017/09/23  4-11
          FTC Utánpótlás - PSN Zrt.  2017/09/23  24-4
          BVSC - AVUS  2017/09/23  15-4
          UVSE I - OSC VSE  2017/12/02  12-11
          BVSC - KSI SE  2017/12/02  8-7
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Vasutas Spor  2017/12/02  10-7
          PSN Zrt. - ASI-Vasas  2017/12/02  9-13
          UVSE I - AVUS  2018/01/20  10-9
          FTC Utánpótlás - ASI-Vasas  2018/01/20  25-9
          KSI SE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/01/20  8-13
          BVSC - OSC VSE  2018/01/20  10-9
          Vidám Vízilovak Vízi - Százhalombatta  2018/03/17  11-6
          BVSC II. - Fehérvár Vízilabda S  2018/03/17  7-5
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-Vasas  2018/04/03  10-15
          UVSE I - Kaposvár Vízilabda K  2018/04/21  15-10
          ASI-Vasas - OSC VSE  2018/05/20  4-14
          Szegedi VPS - BVSC  2018/05/30  15-8
          BVSC - ASI-Vasas  2018/06/02  17-11
          OSC VSE - KSI SE  2018/06/02  9-3
          FTC Utánpótlás - Szegedi VPS  2018/06/02  7-8
          MVLC - AVUS  2018/06/09  7-8
          Kistarcsa - Ceglédi Vasutas Spor  2018/06/09  10-23
          Győri VSE - PSN Zrt.  2018/06/09  10-9
          Oázis SC - Kópé UVSE  2018/06/09  5-9
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2017/09/30  21-1
          Honvéd-Érd - OSC VSE  2017/09/30  0-21
          HUVK SE - KSI SE  2017/10/14  3-3
          Kaposvár Vízilabda K - Piranha-Kópé  2017/10/14  24-2
          Kanizsa Vízilabda Sp - FTC Utánpótlás II.  2017/10/14  6-4
          YBL WPC - Ceglédi Vasutas Spor  2017/11/11  8-12
          Oázis SC - BVSC  2017/11/11  2-17
          Győri VSE - Polo SC  2017/11/11  14-3
          KSI SE II. - Tatabányai Vízmű Spo  2017/12/09  2-12
          KSI SE II. - Tatabányai Vízmű Spo  2017/12/09  2-12
          Fehérvár Vízilabda S - UVSE  2017/12/09  4-8
          DFVE-TOPO - OSC VSE II  2017/12/09  5-9
          Kistarcsa - AVUS  2017/12/09  6-17
          ASI-MSA - Százhalombatta  2018/04/14  16-11
          FTC Utánpótlás II. - Kaposvár Vízilabda K  2018/04/14  3-13
          KSI SE II. - Oázis SC  2018/04/14  2-10
          KSI SE II. - Oázis SC  2018/04/14  2-10
          BVSC - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/26  12-6
          Polo SC - Piranha-Kópé  2018/04/28  6-11
          BVSC - OSC VSE  2018/05/26  10-1
          PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű Spo  2018/05/26  6-13
          Kópé UVSE - AVUS  2018/05/26  10-9
          Hírös Sport Nonprofi - HUVK SE  2018/05/26  4-16
          Ceglédi Vasutas Spor - FTC Utánpótlás  2018/05/26  2-12
          KSI SE - UVSE  2018/05/26  11-5
          DFVE-TOPO - Piranha-Kópé  2018/06/01  9-6
          Kistarcsa - Polo SC  2018/06/10  11-9
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/10/22  5-14
          Váci Vízilabda SE - KÓPÉ  2017/10/22  5-9
          YBL WPC - Oázis Nonprofit Kft.  2017/10/22  22-4
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt.- PVSK - DVSE  2018/01/09  15-3
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2018/01/28  11-10
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/01/14  10-9
          Angyalföldi SI DSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/01/14  10-7
          Oázis SC - Angyalföldi SI DSE  2018/01/21  7-13
          Vidám Vízilovak VSC - MAFC "112"  2018/01/21  11-11
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2018/01/28  9-8
          Kertészeti Egyetem A - Vidám Vízilovak VSC  2018/01/28  10-6
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2018/02/11  12-17
          Vidám Vízilovak VSC - 1427 VSE  2018/02/11  15-11
          Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE  2018/02/11  12-8
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/02/11  12-7
       2017. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Aquaworm WP Göd  2017/08/27  33-0
          BVSC - Hírös Sport Nonprofi  2017/08/27  15-7
          Vasas Sport Club - Aquaworm WP Göd  2017/08/27  31-1
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Kaposvári VK  2018/02/18  10-3
          AVUS - KVSE  2018/02/18  5-12
          PSN Zrt. Sportiskola - TVSE  2018/02/18  12-3
          Kaposvári VK - AVUS  2018/02/18  9-3
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/02/18  8-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - SZTE T&N  2017/10/21  4-11
          FTC - Racionet Honvéd  2017/10/25  31-4
          BVSC-Zugló Diapolo - ZF-Eger  2017/11/08  16-6
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2017/12/06  6-8
          BVSC-Zugló Diapolo - Racionet Honvéd  2017/12/13  25-7
          FTC - UVSE  2018/01/16  5-10
          UVSE Margitsziget - BVSC-Zugló Diapolo  2018/01/24  2-15
          BVSC-Zugló Diapolo - SZTE T&N  2018/02/07  12-8
          ZF-Eger - BVSC-Zugló Diapolo  2018/02/10  4-8
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2018/04/04  11-9
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/05/10  9-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE Margitsziget  2017/10/29  16-7
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet Honvéd  2017/10/29  23-7
          ZF-Eger - UVSE  2017/11/11  6-18
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZNVE T&N  2017/10/26  12-11
          Yordo Szentes - POLO Sport Club  2017/12/10  18-4
          Yordo Szentes - BVSC-Zugló  2018/03/11  4-7
          POLO Sport Club - SZNVE T&N  2018/03/29  15-6
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  16-9
          Yordo Szentes - ZF-Eger  2018/05/13  12-6
          UVSE I. - Yordo Szentes  2018/06/03  7-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - POLO Sport Club  2017/12/10  14-13
          Yordo Szentes - BVSC-Zugló  2018/03/11  5-9
          POLO Sport Club - SZNVE  2018/03/29  13-9
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  9-5
          Yordo Szentes - ZF-Eger  2018/05/13  4-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - POLO Sport Club  2017/12/10  26-4
          Yordo Szentes - BVSC-Zugló  2018/03/11  13-5
          POLO Sport Club - SZNVE  2018/03/29  8-7
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  9-8
          Yordo Szentes - ZF-Eger  2018/05/13  14-3
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - OSC VSE  2017/11/04  16-7
          Oázis SC - III.kerületi TVE  2017/11/04  7-6
          BVSC - III.kerületi TVE  2017/12/08  21-2
          Oázis SC - OSC VSE  2017/12/08  2-16
  2016/2017
     Időmérő 12
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - KSI SE  2016/12/15  6-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Csepeli VSE  2016/09/18  11-8
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis 2  2016/09/18  24-5
          RETR-O-SC Közhasznú - MAFC-BME  2016/11/06  8-10
          ELTE Vízilabda DSK - MAFC-BME  2016/11/20  
          HETE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/01/08  6-11
          HETE - Csepeli VSE  2017/03/05  11-10
          MAFC-BME - Octopus SE  2017/03/19  11-14
          RETR-O-SC Közhasznú - OSC VSE  2017/06/23  5-7
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2017/06/24  12-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - FTC Utánpótlás  2017/03/09  2-21
          KSI SE II. - Kópé UVSE  2017/06/14  3-16
     Ellenőr 334
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVSC - KSI SE  2016/09/27  16-6
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2016/10/05  5-11
          VasasPlaket - PVSK Mecsek- Füszért  2016/10/08  14-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - CONTITECH SZEGED  2016/10/19  11-11
          VasasPlaket - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/22  7-10
          MKB-Euroleasing-BVSC - Racionet H  2016/11/02  8-9
          DVSE - CONTITECH SZEGED  2016/11/05  5-9
          KSI SE - SZVSC  2016/11/19  4-16
          VasasPlaket - Metalcom-Szentes  2016/11/23  12-7
          EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo  2017/01/14  4-9
          Metalcom-Szentes - KSI SE  2017/01/21  7-6
          UVSE Kft. - Kaposvári VK  2017/01/28  12-6
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2017/02/01  8-12
          ZF-Eger - UVSE Kft.  2017/02/04  18-5
          UVSE Kft. - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/04  5-9
          DVSE - Kaposvári VK  2017/03/08  14-14
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          CONTITECH SZEGED - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/03/25  7-8
          ZF-Eger - SZVSC  2017/04/01  8-5
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/15  13-10
          VasasPlaket - PannErgy-MVLC  2017/04/19  13-16
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/29  6-5
          ZF-Eger - SZVSC  2017/05/10  3-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - AVUS  2016/09/29  15-14
          ASI DSE - Alfa SC - ESMTK  2016/10/15  9-6
          BVSC-Zugló - EKF SC  2016/12/03  10-9
          NEPTUN VSC - ASI DSE  2017/03/11  16-13
          Dunakanyar Waterpolo - MAFC"111"  2017/05/20  18-14
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pápai SE - Váci VSE  2017/05/13  10-12
          Soproni VSE - Szentes  2017/05/13  8-9
          GyAVC - Pápai SE  2017/05/13  9-7
          Szentes - Váci VSE  2017/05/13  19-13
          GyAVC - Soproni VSE  2017/05/13  11-11
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - PannErgy-MVLC  2016/09/23  5-6
          UVSE,Margitsziget - VasasPlaket  2016/09/23  6-20
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2016/09/23  17-8
          VasasPlaket - PannErgy-MVLC  2016/09/23  10-12
          ZF-Eger - UVSE,Margitsziget  2016/09/23  16-8
          PannErgy-MVLC - UVSE,Margitsziget  2016/09/24  25-7
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2016/09/24  9-8
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2016/09/24  8-4
          UVSE,Margitsziget - Kaposvári VK  2016/09/24  8-14
          VasasPlaket - ZF-Eger  2016/09/24  10-23
          SZVSC - FTC PQS Waterpolo  2016/11/26  14-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2016/12/17  6-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC Continental - AVUS  2016/10/16  17-6
          Racionet H - BVSC-Zugló  2016/11/06  7-11
          KSI SE - Vasas SC Continental  2016/11/13  11-10
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2016/11/24  14-10
          KSI SE - Rossmann SZVPS  2016/12/04  13-4
          Legrand-Szentes - AVUS  2016/12/11  13-7
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2016/12/18  8-15
          FVSE - Százhalombattai VSE.  2017/02/05  11-5
          FTC Vízilabda - AVUS  2017/02/19  14-7
          Vasas SC Continental - Racionet H  2017/03/05  11-1
          Vasas SC Continental - UVSE I.  2017/03/12  10-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2017/03/23  10-3
          FTC Vízilabda - UVSE I.  2017/03/26  13-11
          UVSE I. - Rossmann SZVPS  2017/04/02  14-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas Continental II  2017/04/08  23-11
          Koelner-Csongrád - Vasas Continental II  2017/04/09  20-11
          AVUS - Rossmann SZVPS  2017/04/13  13-8
          Vasas SC Continental - KSI SE  2017/04/23  24-25
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Racionet H  2017/05/01  7-14
          Legrand-Szentes - Rossmann SZVPS  2017/05/14  19-20
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-9
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  9-10
          TVSE - AVUS  2017/05/28  7-17
          KSI SE - Vasas SC Continental  2017/06/04  8-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC Continental - AVUS  2016/10/16  17-8
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2016/11/06  7-12
          KSI SE - Vasas SC Continental  2016/11/13  10-9
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2016/11/24  4-8
          KSI SE - Generali SZVPS  2016/12/04  24-7
          Legrand-Szentes - AVUS  2016/12/11  15-6
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2016/12/18  11-6
          FVSE - Százhalombattai VSE.  2017/02/05  15-9
          FTC Vízilabda - AVUS  2017/02/19  13-5
          Vasas SC Continental - Racionet Honvéd  2017/03/05  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2017/03/23  8-4
          FTC Vízilabda - UVSE I.  2017/03/26  7-10
          UVSE I. - Generali SZVPS  2017/04/02  21-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas Continental II  2017/04/08  8-6
          Aeroprodukt-Csongrád - Vasas Continental II  2017/04/09  15-18
          AVUS - Generali SZVPS  2017/04/13  13-7
          Vasas SC Continental - KSI SE  2017/04/23  12-13
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Racionet Honvéd  2017/05/01  6-13
          Legrand-Szentes - Generali SZVPS  2017/05/14  12-2
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  10-12
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  7-20
          TVSE - AVUS  2017/05/28  6-13
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2017/06/08  13-11
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Vidám Vízilovak  2016/10/09  5-22
          Hírős Sport II - Soproni VSE  2016/10/09  4-13
          BFSE - Komárom VSE  2016/10/09  11-9
          Vidám Vízilovak - Soproni VSE  2016/10/09  22-9
          Komárom VSE - Hírős Sport II  2016/10/09  9-4
          DFVE - BFSE  2016/10/09  17-18
          Vasas SC Continental - AVUS  2016/10/16  20-5
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2016/11/06  7-15
          KSI SE - Vasas SC Continental  2016/11/13  11-6
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2016/11/24  10-17
          KSI SE - Tiszavirág SZVPS  2016/12/04  26-3
          Legrand-Szentes - AVUS  2016/12/11  17-4
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2016/12/18  11-8
          FVSE - Százhalombattai VSE.  2017/02/05  8-13
          FTC Vízilabda - AVUS  2017/02/19  23-3
          Vasas SC Continental - Racionet Honvéd  2017/03/05  13-8
          Vasas SC Continental - UVSE I.  2017/03/12  11-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2017/03/23  11-8
          FTC Vízilabda - UVSE I.  2017/03/26  18-5
          UVSE I. - Tiszavirág SZVPS  2017/04/02  18-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas Continental II  2017/04/08  15-8
          Vestfrost-Csongrád - Vasas Continental II  2017/04/09  25-6
          AVUS - Tiszavirág SZVPS  2017/04/13  13-18
          Vasas SC Continental - KSI SE  2017/04/23  6-10
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Racionet Honvéd  2017/05/01  13-12
          Százhalombattai VSE. - YBL WPC  2017/05/07  21-6
          UVSE II. - Hírős Sport  2017/05/07  14-9
          YBL WPC - Hírős Sport  2017/05/07  13-18
          Százhalombattai VSE. - UVSE II.  2017/05/07  11-12
          Legrand-Szentes - Tiszavirág SZVPS  2017/05/14  13-10
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-2
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  8-12
          TVSE - AVUS  2017/05/28  11-6
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2016/10/08  14-3
          Honvéd Kölyök Polo S - Dunaújvárosi Főiskol  2016/10/08  15-4
          Bókay - KSI - Komplex Póló Suli SE  2016/10/08  1-23
          Cápa VK - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/08  5-13
          Cápa VK - KSI SE  2016/12/17  7-32
          Bókay - KSI - BVSC-Zugló  2016/12/17  1-30
          Komplex Póló Suli SE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/12/17  9-15
          Dunaújvárosi Főiskol - Vidám Vízilovak VSC  2016/12/17  4-13
          Dunakanyar Waterpolo - Cápa VK  2017/05/20  19-10
          Bókay - KSI - Dunaújvárosi Főiskol  2017/05/20  5-21
          Sportliget SE - JSMA  2017/05/20  4-9
          YBL WPC - Komplex Póló Suli SE  2017/05/20  8-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2016/10/01  10-17
          OSC VSE - Sportliget SE  2016/10/01  27-3
          Új-Hullám SE - BVSC-Zugló  2016/10/01  6-15
          KSI SE - Új-Hullám SE  2016/11/03  25-5
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2016/11/03  6-15
          FTC Utánpótlás - Sportliget SE  2016/11/03  15-2
          KSI SE - BVSC-Zugló  2016/11/03  9-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE Vízilabda DSK - HETE  2016/09/18  9-6
          Kertészeti Egyetem A - Ozorai-Faterpóló VSE  2016/09/25  16-6
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2016/09/25  5-4
          Jog-Ászok VSK - BVSC  2016/10/02  11-13
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis 2  2016/10/02  9-8
          RETR-O-SC Közhasznú - YBL WPC  2016/10/02  15-3
          Jog-Ászok VSK - OSC Kft.  2016/10/16  13-11
          ELTE Vízilabda DSK - RETR-O-SC Közhasznú   2016/10/16  5-14
          Budaörsi UVVSE - BVSC  2016/10/16  10-7
          Komplex Póló Suli SE - Alfa SC Kispest  2016/11/06  3-20
          UVSE - Oázis SC  2016/11/13  13-12
          MAFC-BME - Semmelweis VKS  2016/11/13  10-5
          RETR-O-SC Közhasznú - Bánki Vízisport Egye  2016/11/20  19-5
          Jog-Ászok VSK - Ozorai-Faterpóló VSE  2016/11/27  10-9
          HETE - OSC VSE  2016/11/27  10-11
          Komplex Póló Suli SE - Oázis 2  2016/11/27  14-13
          Budaörsi UVVSE - Octopus SE  2016/11/27  5-16
          ELTE Vízilabda DSK - Bánki Vízisport Egye  2016/12/04  14-7
          RETR-O-SC Közhasznú - HETE  2016/12/04  17-7
          Komplex Póló Suli SE - RETR-O-SC Közhasznú   2016/12/11  3-16
          RETR-O-SC Közhasznú - Budaörsi UVVSE  2017/03/05  12-9
          Budaörsi UVVSE - Semmelweis VKS  2017/03/12  7-8
          HETE - BVSC  2017/03/12  14-10
          Oázis 2 - ELTE Vízilabda DSK  2017/03/19  9-8
          1427 VSE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/03/26  11-17
          YBL WPC - MAFC-BME  2017/03/26  16-4
          Oázis 2 - 1427 VSE  2017/04/02  8-10
          MAFC-BME - Kertészeti Egyetem A  2017/04/02  6-8
          YBL WPC - OSC VSE  2017/04/09  8-9
          MAFC-BME - Vidám Vízilovak VSC  2017/04/23  8-12
          Kertészeti Egyetem A - UVSE  2017/04/23  7-11
          Vidám Vízilovak VSC - RETR-O-SC Közhasznú   2017/04/30  10-13
          Ozorai-Faterpóló VSE - 1427 VSE  2017/04/30  11-9
          Budaörsi UVVSE - Vidám Vízilovak VSC  2017/05/28  12-11
          Komplex Póló Suli SE - HETE  2017/05/28  2-8
          Oázis 2 - Jog-Ászok VSK  2017/05/30  13-9
          Alfa SC Kispest - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/03  11-8
          Oázis 2 - Komplex Póló Suli SE  2017/06/07  13-8
          ELTE Vízilabda DSK - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/06/11  15-8
          Komplex Póló Suli SE - BVSC  2017/06/11  3-14
          OSC Kft. - ELTE Vízilabda DSK  2017/06/16  13-12
          RETR-O-SC Közhasznú - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/18  15-6
          ELTE Vízilabda DSK - Csepeli VSE  2017/06/18  17-9
          Komplex Póló Suli SE - OSC Kft.  2017/06/18  7-12
          Alfa SC Kispest - Octopus SE  2017/06/23  5-2
          OSC VSE - Alfa SC Kispest  2017/06/24  8-6
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Sunday Boys  2017/03/26  17-4
          Oázis SC - Sportliget SE  2017/05/24  11-10
       2016. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2016/09/03  15-7
          UVSE I. - Aquaworm Kft  2016/09/03  5-0
          Vasas Sport Club - Makarska  2016/09/03  
          Vidám Vízilovak VSC - Cívis Póló VSE  2016/09/03  5-8
          Aquaworm Kft - AVUS  2016/09/03  0-5
          Vidám Vízilovak VSC - Makarska  2016/09/04  
          Vasas Sport Club - AVUS  2016/09/04  0-5
          BVSC-Zugló - HUVK SE  2016/09/04  14-12
          Makarska - Aquaworm Kft  2016/09/04  
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ESMTK - Budapesti Honvéd-Érd  2016/10/22  5-20
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2016/10/22  11-9
          BVSC-Zugló - Komplex Póló Suli SE  2016/10/22  9-10
          Aquaworm Waterpolo G - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/22  0-20
          Városgazda Utánpótlá - KSI SE  2016/11/19  1-33
          OSC VSE - Új-Hullám SE Dorog  2016/11/19  21-2
          Váci Vízilabda SE - Cívis Póló VSE  2016/11/19  4-10
          Győri VSE - FTC Utánpótlás  2016/11/19  3-23
          ESMTK - Komplex Póló Suli SE  2016/11/19  2-36
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2016/12/03  14-8
          Komplex Póló Suli SE - Budapesti Honvéd-Érd  2016/12/03  10-5
          Aquaworm Waterpolo G - ESMTK  2016/12/03  9-6
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2016/12/03  10-1
          KSI SE - OSC VSE  2017/03/04  18-2
          Komplex Póló Suli SE - Vidám Vízilovak VSC  2017/03/04  5-11
          BVSC-Zugló - Váci Vízilabda SE  2017/03/04  10-9
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2017/03/04  14-8
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Vidám Vízilovak Vízi  2016/09/17  24-4
          OSC VSE - Danubius POLO  2016/09/17  35-0
          HUVK SE II. - UVSE I.  2016/09/17  4-20
          HUVK SE - Bókay - KSI  2016/10/15  34-0
          KSI SE - YBL WPC  2016/10/15  20-2
          Ceglédi Úszó és Vízi - Kistarcsa  2016/10/15  1-19
          Új-Hullám SE - UVSE II.  2016/11/12  3-28
          Ceglédi Vasutas Spor - OSC VSE II.  2016/11/12  14-8
          FTC Utánpótlás - Dunakanyar Waterpolo  2016/11/12  29-5
          Ceglédi Úszó és Vízi - HUVK SE  2016/11/29  1-26
          YBL WPC - Bókay - KSI  2016/12/10  28-3
          HUVK SE - Kistarcsa  2016/12/10  17-1
          Kistarcsa - HUVK SE II.  2017/03/11  7-15
          OSC VSE - UVSE II.  2017/03/11  14-6
          YBL WPC - Ceglédi Vasutas Spor  2017/03/11  13-3
          HUVK SE II. - UVSE II.  2017/03/11  5-11
          Kistarcsa - YBL WPC  2017/03/11  2-11
          Ceglédi Vasutas Spor - OSC VSE  2017/03/11  9-19
          OSC VSE - YBL WPC  2017/04/29  7-2
          UVSE II. - Kistarcsa  2017/04/29  8-1
          HUVK SE II. - Ceglédi Vasutas Spor  2017/04/29  15-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - AVUS  2017/03/09  26-1
          HUVK SE - UVSE  2017/03/18  4-14
          HUVK SE - UVSE  2017/03/18  4-14
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/03/18  9-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/03/18  9-6
          HUVK SE - AVUS  2017/03/18  10-3
          HUVK SE - AVUS  2017/03/18  10-3
          KSI SE II. - Kópé UVSE  2017/04/01  5-19
          OSC VSE - PSN Zrt.  2017/04/01  12-7
          Százhalombatta - Angyalföldi Sportisk  2017/04/01  8-20
          KSI SE II. - Oázis SC  2017/04/01  6-9
          Soproni VSE - Velencei-tavi UVE  2017/05/06  16-4
          Angyalföldi Sportisk - Soproni VSE  2017/05/06  4-11
          Bókay - KSI - HUVK SE II.  2017/05/06  3-20
          Balaton VK - Velencei-tavi UVE  2017/05/06  19-1
          Bókay - KSI - Angyalföldi Sportisk  2017/05/06  4-17
          HUVK SE II. - Balaton VK  2017/05/06  9-7
          Százhalombatta - KSI SE II.  2017/06/14  13-12
          Angyalföldi Sportisk - Dunaújvárosi Főiskol  2017/06/18  18-6
          OSC VSE - PSN Zrt.  2017/06/18  16-4
          Oázis SC - Százhalombatta  2017/06/18  11-8
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Kistarcsa  2016/09/17  7-4
          OSC VSE - YBL WPC  2016/10/01  21-2
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2016/10/01  7-4
          PSN Zrt. - Aquaworm Waterpolo G  2016/11/12  27-0
          FTC Utánpótlás II. - Ceglédi Vasutas Spor  2016/11/26  2-13
          Oázis 2 - Angyalföldi Sportisk  2016/11/26  3-21
          HUVK SE - Vidám Vízilovak Vízi  2016/11/26  10-2
          Ceglédi Vasutas Spor - HUVK SE  2016/11/29  9-5
          Oázis SC - AVUS  2016/12/10  6-10
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonprofi  2016/12/10  3-16
          Kópé UVSE - UVSE  2016/12/10  2-10
          HUVK SE - Angyalföldi Sportisk  2017/02/18  6-9
          HUVK SE II. - Oázis SC  2017/02/18  8-16
          Hírös Sport Nonprofi - Kaposvár Vízilabda K  2017/02/18  8-3
          OSC VSE II - OSC VSE  2017/02/18  0-17
          UVSE - KSI SE  2017/04/18  7-5
          BVSC-Zugló - Kistarcsa  2017/04/18  20-0
          PSN Zrt. - Ceglédi Vasutas Spor  2017/04/18  1-9
          FTC Utánpótlás - UVSE  2017/04/18  5-8
          HUVK SE - Angyalföldi Sportisk  2017/04/22  4-2
          HUVK SE II. - Oázis SC  2017/04/22  3-16
          Hírös Sport Nonprofi - Kaposvár Vízilabda K  2017/04/22  2-4
          OSC VSE II - OSC VSE  2017/04/22  0-22
          AVUS - UVSE  2017/05/23  4-11
          Vidám Vízilovak Vízi - Kópé UVSE  2017/06/10  2-9
          FTC Utánpótlás II. - Tatabányai Vízmű Spo  2017/06/10  1-8
          Polo SC.VGA - Kópé UVSE  2017/06/10  0-17
          YBL WPC - FTC Utánpótlás II.  2017/06/10  2-7
          Tatabányai Vízmű Spo - Vidám Vízilovak Vízi  2017/06/10  10-7
          YBL WPC - Polo SC.VGA  2017/06/10  11-3
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kapovári Vízilabda K - UVSE  2016/10/27  5-12
          Koelner-Csongrád - Kapovári Vízilabda K  2016/10/27  3-24
          UVSE - Koelner-Csongrád  2016/10/27  21-4
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - Budaörsi UVVSE  2017/01/15  18-6
          Vidám Vízilovak ifi - Kertészeti Egyetem A  2017/01/15  10-7
          Angyalföldi SI DSE - BVSC  2017/01/15  21-6
          UVSE - Oázis SC  2017/01/22  7-11
          MAFC "111" - RETR-O-SC Közhasznú   2017/01/22  8-5
          Honvéd Kölyök Polo S - UVSE  2017/01/29  7-7
          Kertészeti Egyetem A - BVSC  2017/01/29  8-11
          Vidám Vízilovak VSC - BVSC  2017/02/19  13-11
          Oázis SC - Vidám Vízilovak ifi  2017/02/19  11-7
       2017. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC Continental - Legrand Szentes  2017/01/29  7-19
          DVSE - BVSC-Póló Zugló  2017/01/29  16-5
          BVSC-Póló Zugló - Vasas SC Continental  2017/01/29  13-9
          DVSE - Legrand Szentes  2017/01/29  11-10
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló Sul  2016/08/27  11-3
          Szegedi Vizipóló Sul - Pécsi Sport Nonprofi  2016/08/27  6-8
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Szekszárdi SKV  2016/10/29  19-7
          Velence - PSN Zrt.  2016/10/29  3-30
          VUA - Váci VSE  2016/10/29  3-21
          Szekszárdi SKV - Velence  2016/10/29  13-6
          PSN Zrt. - VUA  2016/10/29  26-3
       DVL Gyermek "B" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKLSE - Soproni VSE  2016/10/15  0-38
          Balaton VK - BVSKA  2016/10/15  18-4
          BFSE - Soproni VSE  2016/10/15  13-11
          HUVK SE - Balaton VK  2016/10/15  22-5
          BVSKA - HKLSE  2016/10/15  27-4
          BFSE - HUVK SE  2016/10/15  17-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - ZF-Eger-EKE  2016/10/26  17-14
          Szegedi V. T&N SZTE - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/29  8-14
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Kft.  2016/11/16  7-4
          Szegedi V. T&N SZTE - DUE-Maarsk Graphics  2017/01/10  6-13
          UVSE Kft. - Hungerit Szentes  2017/01/19  16-7
          Racionet H - Hungerit Szentes  2017/03/01  3-12
          Hungerit Szentes - TVSE Vizilabda Kft  2017/03/29  9-6
          Szegedi V. T&N SZTE - DUE-Maarsk Graphics  2017/04/22  5-13
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2017/04/25  12-6
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2016/11/20  9-5
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE II.  2017/03/19  22-4
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-15
          UVSE I. - Szentes  2017/06/04  6-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  5-12
          TVSE - Szentes  2017/05/28  5-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2017/03/19  5-12
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-7
  2015/2016
     Időmérő 10
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Sportliget SE  2016/06/17  7-6
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/06/18  14-6
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - BVSC-Zugló  2015/11/29  11-13
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - UVSE Continental  2016/04/28  6-14
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Budaörsi UVVSE  2016/01/10  22-3
          BVSC - MAFC "110"  2016/01/10  5-20
          MAFC "110" - Kertészeti Egyetem A  2016/01/23  25-2
          BVSC - Neptun VSC  2016/01/23  0-5
          Kertészeti Egyetem A - Budaörsi UVVSE  2016/02/14  10-9
          MAFC "110" - ASI DSE  2016/02/14  8-14
     Ellenőr 302
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - UVSE Hunguest-H  2015/09/23  12-10
          KSI SE - Vasas  2015/09/30  8-14
          KSI SE - DVSE  2015/10/03  4-12
          A-HID OSC - Vasas  2015/10/07  16-7
          Racionet Honvéd - PVSK  2015/10/10  11-4
          UVSE Hunguest-H - KSI SE  2015/10/14  9-6
          EBP Tatabánya - MVLC  2015/10/17  11-10
          Szolnok - Valdor Szentes  2015/10/24  17-6
          BVSC-Zugló - ContiTech-Szeged Dia  2015/11/04  14-11
          Szolnok - ZF-Eger  2015/11/07  9-4
          EBP Tatabánya - Szolnok  2015/11/25  8-13
          Vasas - KSI SE  2015/12/05  16-6
          ContiTech-Szeged Dia - ZF-Eger  2016/01/30  8-12
          EBP Tatabánya - ContiTech-Szeged Dia  2016/02/06  9-11
          UVSE Hunguest-H - A-HID OSC   2016/02/13  7-15
          Szolnok - MVLC  2016/02/19  21-5
          Vasas - UVSE Hunguest-H  2016/02/21  18-7
          FTC-PQS Waterpolo - ContiTech-Szeged Dia  2016/02/24  12-11
          Vasas - ContiTech-Szeged Dia  2016/02/27  4-16
          EBP Tatabánya - UVSE Hunguest-H  2016/03/05  9-9
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2016/03/08  11-11
          ZF-Eger - A-HID OSC   2016/03/14  11-7
          Valdor Szentes - PVSK  2016/03/19  6-6
          UVSE Hunguest-H - Valdor Szentes  2016/04/02  10-11
          KSI SE - Valdor Szentes  2016/04/16  5-8
          A-HID OSC - Szolnok  2016/04/23  6-10
          Racionet Honvéd - Vasas  2016/04/26  7-8
          Szolnok - ZF-Eger  2016/05/07  9-6
          Szolnok - ZF-Eger  2016/05/28  10-8
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - MVLC  2015/10/31  10-7
          Budapesti Honvéd Spo - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/31  26-3
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2015/10/31  7-12
          MVLC - Budapesti Honvéd Spo  2015/10/31  7-11
          Ceglédi Vasutas Spor - ZF-Eger  2015/10/31  5-30
          MVLC - Ceglédi Vasutas Spor  2015/11/01  21-9
          Budapesti Honvéd Spo - BVSC- Zugló  2015/11/01  10-9
          ZF-Eger - MVLC  2015/11/01  16-5
          Ceglédi Vasutas Spor - BVSC- Zugló  2015/11/01  4-23
          ZF-Eger - Budapesti Honvéd Spo  2015/11/01  16-12
          Kaposvári Vízilabda - Szeged Diapolo  2015/11/22  9-12
          A-HID OSC - ZF-Eger  2015/12/12  4-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 Vízilabda, - UVSE Continental  2015/09/19  7-10
          BVSC- Zugló - ASI DSE  2015/10/01  17-8
          MTK 1888 Vízilabda, - ASI DSE  2015/11/14  10-9
          ASI DSE - PVSK-PSN  2016/02/20  15-6
          Neptun VSC - YBL WPC  2016/02/20  11-10
          UVSE Continental - BVSC- Zugló  2016/02/27  11-10
          MTK 1888 Vízilabda, - OSC VSE  2016/04/06  11-5
          OSC VSE - MAFC "110"  2016/04/23  11-8
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EVSC - Lamantinok  2015/09/26  14-7
          GyAVC - Lamantinok  2015/09/26  12-15
          MVLC Miskolci Vízila - EVSC  2015/09/26  16-9
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Alfa SC  2015/11/28  7-35
          Tatabányai Vízmű Spo - Százhalombattai Vízi  2015/11/28  15-10
          Vasas Sport Club - Fehérvár Póló II  2015/11/28  16-9
          Tatabányai Vízmű Spo - Alfa SC  2016/04/30  12-14
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Vasas Sport Club  2016/04/30  6-28
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló II  2016/04/30  17-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Sporte - Fehérvár Póló Sport   2015/09/20  9-8
          Oázis SC - HVSC  2015/10/11  8-18
          KSI SE - DVSE  2015/10/22  24-3
          Racionet H - UVSE Continental I.  2015/11/08  10-14
          UVSE Continental I. - AVUS  2015/11/15  18-2
          Szentes - Racionet H  2015/12/06  7-5
          Vasas-Continental - UVSE Continental I.  2015/12/13  9-13
          Racionet H - KSI SE  2016/02/21  6-19
          UVSE Continental I. - KSI SE  2016/03/14  3-13
          BVSC- Zugló - AVUS  2016/04/03  14-2
          UVSE Continental I. - Racionet H  2016/04/10  12-5
          SZVSC - Racionet H  2016/04/13  5-9
          Vasas-Continental - Szentes  2016/04/17  16-11
          UVSE Continental I. - FTC Vízilabda  2016/05/05  13-8
           HVSC - Csabai Csirkefogók V  2016/05/15  10-11
          BVSC- Zugló - KSI SE  2016/05/27  11-9
          Vasas-Continental - Kaposvári Vízilabda   2016/05/29  24-7
          Fehérvár Póló Sport - OSC Vízilabda Sporte  2016/06/01  13-11
          Vasas-Continental - Racionet H  2016/06/05  17-7
          FTC Vízilabda - Szentes  2016/06/05  8-5
          Racionet H - Szentes  2016/06/05  7-9
          Vasas-Continental - FTC Vízilabda  2016/06/05  16-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Sporte - Fehérvár Póló Sport   2015/09/20  3-8
          KSI SE - DVSE  2015/10/22  14-10
          RACIONET H - UVSE Continental I.  2015/11/08  8-19
          UVSE Continental I. - AVUS  2015/11/15  19-4
          Szentes - RACIONET H  2015/12/06  12-6
          Vasas-Continental - UVSE Continental I.  2015/12/13  8-13
          RACIONET H - KSI SE  2016/02/21  2-16
          UVSE Continental I. - BVSC- Zugló  2016/03/03  9-10
          UVSE Continental I. - KSI SE  2016/03/14  11-13
          BVSC- Zugló - AVUS  2016/04/03  13-6
          UVSE Continental I. - RACIONET H  2016/04/10  14-6
          SZVSC - RACIONET H  2016/04/13  7-8
          Vasas-Continental - Szentes  2016/04/17  13-8
          UVSE Continental I. - FTC Vízilabda   2016/05/05  12-6
          HVSC - Csabai Csirkefogók V  2016/05/15  10-14
          BVSC- Zugló - KSI SE  2016/05/27  11-14
          Vasas-Continental - Kaposvári Vízilabda   2016/05/29  12-5
          Fehérvár Póló Sport - OSC Vízilabda Sporte  2016/06/01  8-5
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Sporte - Fehérvár Póló Sport   2015/09/20  9-6
          Oázis SC - HVSC  2015/10/11  11-12
          Oázis SC - Váci Vízilabda Sport  2015/10/22  10-8
          KSI SE - DVSE  2015/10/22  17-4
          RACIONET H - UVSE Continental I.  2015/11/08  2-17
          UVSE Continental I. - AVUS  2015/11/15  19-6
          Szentes - RACIONET H  2015/12/06  18-12
          Vasas-Continental - UVSE Continental I.  2015/12/13  4-12
          RACIONET H - KSI SE  2016/02/21  10-22
          UVSE Continental I. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/03  10-11
          UVSE Continental I. - KSI SE  2016/03/14  14-13
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - AVUS  2016/04/03  17-10
          KSI SE - ZF-Eger  2016/04/05  22-6
          Váci Vízilabda Sport - MTK Budapest  2016/04/06  16-5
          UVSE Continental I. - RACIONET H  2016/04/10  20-10
          SZVSC - RACIONET H  2016/04/13  18-12
          Vasas-Continental - Szentes  2016/04/17  10-8
          UVSE Continental I. - FTC Vízilabda   2016/05/05  14-13
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - KSI SE  2016/05/27  13-10
          Vasas-Continental - Kaposvári Vízilabda   2016/05/29  25-3
          Fehérvár Póló Sport - OSC Vízilabda Sporte  2016/06/01  9-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE Vízilabda DSK - 1427 VSE  2015/09/13  17-8
          RETR-O-SC Közhasznú - Jog-Ászok VSK  2015/09/13  15-4
          Komplex Póló Suli SE - Bánki Vízisport Egye  2015/09/13  17-4
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2015/09/20  10-6
          Jog-Ászok VSK - Oázis 2  2015/10/04  10-12
          Oázis SC - MAFC-BME  2015/10/11  7-5
          Kertészeti Egyetem A - Bánki Vízisport Egye  2015/10/11  18-3
          UVSE Continental - Octopus SE  2015/10/11  7-14
          ELTE Vízilabda DSK - RETR-O-SC Közhasznú   2015/10/18  10-11
          Komplex Póló Suli SE - Vidám Vízilovak VSC  2015/10/18  12-18
          RETR-O-SC Közhasznú - YBL WPC  2015/11/08  8-7
          Oázis SC - UVSE Continental  2015/11/15  12-10
          Jog-Ászok VSK - OSC VSE  2015/11/29  13-20
          ELTE Vízilabda DSK - Semmelweis VKS  2015/12/06  7-14
          Jog-Ászok VSK - Kertészeti Egyetem A  2015/12/06  12-9
          RETR-O-SC Közhasznú - Sportliget SE  2015/12/06  3-7
          Kertészeti Egyetem A - Oázis 2  2015/12/13  13-11
          MAFC-BME - Csepeli VSE  2015/12/13  5-2
          ELTE Vízilabda DSK - Sportliget SE  2015/12/20  11-17
          Jog-Ászok VSK - Bánki Vízisport Egye  2016/02/28  24-9
          ELTE Vízilabda DSK - OSC VSE  2016/02/28  6-15
          Faterpóló VSE - YBL WPC  2016/02/28  4-9
          RETR-O-SC Közhasznú - Faterpóló VSE  2016/03/06  10-9
          Komplex Póló Suli SE - MAFC-BME  2016/03/06  8-13
          ELTE Vízilabda DSK - Vidám Vízilovak VSC  2016/04/03  10-21
          Komplex Póló Suli SE - 1427 VSE  2016/04/03  12-9
          RETR-O-SC Közhasznú - Vidám Vízilovak VSC  2016/04/16  7-10
          Komplex Póló Suli SE - Oázis 2  2016/04/24  12-13
          Faterpóló VSE - OSC VSE  2016/05/01  6-20
          Oázis 2 - UVSE Continental  2016/05/08  11-12
          Oázis SC - Semmelweis VKS  2016/05/08  10-7
          Oázis SC - Octopus SE  2016/05/22  5-8
          Oázis 2 - Jog-Ászok VSK  2016/05/22  8-9
          UVSE Continental - 1427 VSE  2016/05/22  10-8
          Kertészeti Egyetem A - Komplex Póló Suli SE  2016/05/22  8-8
          Octopus SE - Vidám Vízilovak VSC  2016/06/05  11-8
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2016/06/17  12-5
          RETR-O-SC Közhasznú - Sportliget SE  2016/06/18  11-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex-Vasas - MTK Budapest  2016/02/13  7-27
          BVSC - Póló - Zugló - Dunaújvárosi Főiskol  2016/02/13  27-0
          OSC VSE - MTK Budapest  2016/02/13  6-13
          UVSE Continental - Dunaújvárosi Főiskol  2016/02/13  27-2
          Komplex-Vasas - BVSC - Póló - Zugló  2016/02/13  5-26
          OSC VSE - UVSE Continental  2016/02/13  8-19
          BVSC - Póló - Zugló - UVSE Continental  2016/04/09  7-7
          Komplex-Vasas - OSC VSE  2016/04/09  6-7
          Dunaújvárosi Főiskol - MTK Budapest  2016/04/09  0-27
          OSC VSE - BVSC - Póló - Zugló  2016/04/09  2-16
          MTK Budapest - UVSE Continental  2016/04/09  5-13
          Dunaújvárosi Főiskol - Komplex-Vasas  2016/04/09  6-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velencei-tavi UVE - KSI SE  2015/10/03  0-23
          BVSC-Póló Zugló - Győri VSE  2015/10/03  23-1
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2015/10/03  4-8
          KSI SE - Velencei-tavi UVE  2016/02/27  30-2
          Győri VSE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  3-9
          Oázis SC - Új-Hullám SE  2016/02/27  14-6
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/02/27  15-7
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - BVSC-Zugló  2015/10/04  10-13
          Budaörsi UVVSE - HETE  2015/11/08  14-10
          Budaörsi UVVSE - Sunday Boys  2015/12/06  14-3
          HETE - Sunday Boys  2016/03/06  12-16
          Budaörsi UVVSE - KVE  2016/04/24  17-13
       2015. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Honvéd Kölyök Polo S  2015/09/05  23-2
          HUVK SE - OSC VSE  2015/09/05  15-5
          BVSC-Póló Zugló - Tatabánya VSE  2015/09/05  15-6
          KSI SE - UVSE II.  2015/09/05  22-7
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Vidám Vízilovak Vízi  2015/09/19  0-5
          Bókay - KSI - Dunaújvárosi Főiskol  2015/09/19  1-16
          Ceglédi Vasutas Spor - Aquaworm Kft  2015/09/19  36-0
          Vasas Sport Club - OSC VSE  2015/12/05  19-2
          Budapesti Honvéd Spo - BVSC-Póló Zugló II.  2015/12/05  2-21
          Bókay - KSI - Ceglédi Vasutas Spor  2015/12/05  4-15
          BVSC-Póló leány - Dunaújvárosi Főiskol  2015/12/05  6-11
          UVSE Continental - FTC Utánpótlás  2016/03/19  8-9
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/03/19  15-7
          HUVK SE - KSI SE  2016/03/19  3-16
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2016/03/19  15-7
          UVSE Continental - HUVK SE  2016/04/27  12-7
          Budapesti Honvéd Spo - Domino Avus  2016/06/04  1-31
          BVSC-Póló Zugló II. - HUVK SE II.  2016/06/04  9-6
          BVSC-Póló leány - Bókay - KSI  2016/06/04  5-9
          Új-Hullám SE - Budapesti Honvéd Spo  2016/06/04  7-5
          BVSC-Póló Zugló - UVSE Continental  2016/06/12  12-7
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2016/06/12  15-4
          OSC VSE - Százhalombatta  2016/06/12  15-18
          HUVK SE - BVSC-Póló Zugló  2016/06/12  10-13
          Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás  2016/06/12  4-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Continental I.  2015/10/10  16-12
          Domino Avus - Honvéd UVKSE  2015/10/10  6-13
          ASI-Vasas I. - BVSC-Póló Zugló  2015/10/10  4-7
          Hírös Sport Nonprofi - FTC Utánpótlás  2015/10/10  5-13
          SZENTENDREI KÓPÉ - Százhalombatta  2015/10/26  15-7
          Kaposvár Vízilabda K - Mentalfitol SZVPS  2015/10/26  3-25
          OSC VSE - Dunaújvárosi Főiskol  2015/10/26  13-7
          Budafóka XXII. ker. - Százhalombatta  2015/10/26  13-12
          SZENTENDREI KÓPÉ - Oázis SC  2015/10/26  11-10
          Budafóka XXII. ker. - Oázis SC  2015/11/14  10-16
          Százhalombatta - Mentalfitol SZVPS  2015/11/14  5-27
          SZENTENDREI KÓPÉ - Dunaújvárosi Főiskol  2015/11/14  16-6
          Kaposvár Vízilabda K - OSC VSE  2015/11/14  7-11
          UVSE Continental I. - ASI-Vasas I.  2016/03/12  13-8
          Oázis SC - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/03/12  9-6
          ASI-Vasas I. - KSI SE  2016/03/12  2-14
          Mentalfitol SZVPS - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/03/12  20-13
          BVSC-Póló Zugló - Oázis SC  2016/03/12  19-4
          KSI SE - Mentalfitol SZVPS  2016/03/12  22-3
          FTC Utánpótlás - UVSE Continental I.  2016/04/21  9-14
          OSC VSE II. - Százhalombatta  2016/05/07  5-13
          Budafóka XXII. ker. - Balaton VK  2016/05/07  31-4
          SZENTENDREI KÓPÉ - ASI-Vasas I.  2016/05/21  5-17
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/05/21  17-9
          UVSE Continental I. - BVSC-Póló Zugló  2016/05/21  16-11
          ASI-Vasas I. - KSI SE  2016/05/21  7-16
          BVSC-Póló Zugló - Oázis SC  2016/05/21  19-8
          FTC Utánpótlás - UVSE Continental I.  2016/05/21  6-12
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/05/27  5-11
          Oázis SC - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/06/11  20-6
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2016/06/11  5-8
          UVSE Continental I. - ASI-Vasas I.  2016/06/11  13-5
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2016/06/11  18-6
          SZENTENDREI KÓPÉ - KSI SE  2016/06/11  7-15
          Mentalfitol SZVPS - UVSE Continental I.  2016/06/11  4-10
          ASI-Vasas I. - BVSC-Póló Zugló  2016/06/11  7-2
          KSI SE - Mentalfitol SZVPS  2016/06/11  12-5
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki - DVSE  2015/11/18  11-21
          ZF-Eger - DVSE  2015/11/18  20-17
          MVLC Miskolci Vízila - Szolnoki  2015/11/18  20-9
          KSI SE - OSC Vízilabda Sporte  2015/11/26  10-18
          OSC Vízilabda Sporte - Oázis Sport Club  2015/11/26  17-6
          BVSC- Zugló - KSI SE  2015/11/26  13-6
          BVSC- Zugló - FTC Utánpótlás  2016/01/27  9-12
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vodafone Pólósuli - UVSE Continental  2015/09/19  0-5
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2015/10/17  11-7
          Domino Avus - FTC Utánpótlás  2015/10/17  1-6
          Bókay - KSI - FVSE  2015/10/17  7-5
          Újszilvás KSE - KSI SE  2015/10/17  0-26
          KSI SE II. - UVSE Continental  2015/11/07  3-17
          Százhalombatta - Tatabányai Vízmű Spo  2015/11/07  1-19
          Hírös Sport Nonprofi - Vodafone Pólósuli  2015/11/07  24-1
          Kaposvár Vízilabda K - Sport és Szabadidő K  2015/11/07  17-2
          Tatabányai Vízmű Spo - Vodafone Pólósuli  2015/12/19  21-0
          KSI SE II. - Hírös Sport Nonprofi  2015/12/19  1-15
          Százhalombatta - Cívis Póló VSE  2015/12/19  6-11
          UVSE Continental - Sport és Szabadidő K  2015/12/19  30-1
          Kópé ÚVSE - Oázis SC  2016/03/29  8-5
          Cívis Póló VSE - KSI SE  2016/03/29  3-8
          Tatabányai Vízmű Spo - Kópé ÚVSE  2016/03/29  7-3
          OSC VSE - KSI SE  2016/03/29  3-10
          KSI SE - Kópé ÚVSE  2016/04/02  7-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/02  10-3
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/04/02  5-5
          Kópé ÚVSE - OSC VSE  2016/04/02  11-10
          HUVK SE - Domino Avus  2016/04/15  9-2
          Domino Avus - UVSE Continental  2016/04/15  6-9
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - Vidám Vízilovak VSC  2016/01/10  14-9
          Oázis SC - Kertészeti Egyetem A  2016/01/10  11-6
          Budaörsi UVVSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/01/23  5-0
          ASI DSE - Sportliget SE  2016/01/23  12-8
          Neptun VSC - MAFC "110"  2016/01/31  13-6
          UVSE Continental - ASI DSE  2016/01/31  9-8
          BVSC - Vidám Vízilovak VSC  2016/02/14  12-13
          Oázis SC - Sportliget SE  2016/02/14  7-6
          Neptun VSC - UVSE Continental  2016/02/14  9-6
       2015. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - OSC VSE  2015/08/29  19-2
          Tatabányai Vízmű Spo - BVSC-Póló Zugló  2015/08/29  7-16
       2016. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízilabda   2016/01/24  14-8
          Kaposvári Vízilabda - Tatabányai Vízmű Spo  2016/01/24  13-15
          Tatabányai Vízmű Spo - BVSC- Zugló  2016/01/24  7-17
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - UVSE Vízilabda Kft.  2015/10/16  4-10
          DUE MAARSK GRAPHICS - UVSE Vízilabda Kft.  2015/11/11  7-9
          Hungerit Szentes - ZF-Eger-EKF  2016/03/30  9-7
          Kópé Úszó, -Vízilabd - TVSE Vízilabda Kft.  2016/04/02  5-10
          BVSC- Zugló - DUE MAARSK GRAPHICS  2016/04/20  9-12
          DUE MAARSK GRAPHICS - UVSE Vízilabda Kft.  2016/05/11  6-8
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Kft. - BVSC- Zugló  2015/11/29  6-5
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental II. - UVSE Continental I.  2016/04/10  4-22
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - UVSE Continental I.  2016/05/19  7-15
          UVSE Continental I. - DFVE  2016/06/14  10-3
          Szentes - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/06/14  7-9
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - UVSE Continental  2016/05/19  5-18
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - FTC leány  2016/03/25  18-3
          OSC VSE - FTC leány  2016/03/25  18-3
          III.kerületi TVE - OSC VSE  2016/05/07  1-16
          Kaposvár VK - Váci Vízilabda SE  2016/05/07  14-8
  2014/2015
      1
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - KESI  2014/09/27  
     Ellenőr 346
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2014/10/08  3-8
          ZF-Eger - Szolnok  2014/10/22  9-10
          UVSE-Hunguest H. - KSI SE  2014/10/25  11-15
          KSI SE - BVSC Wáberer  2014/10/31  8-14
          BVSC Wáberer - PVSK-MECSEK F.  2014/11/05  8-9
          Vasas Plaket - ZF-Eger  2014/11/14  6-12
          KSI SE - Valdor Szentes  2014/11/22  16-7
          DVSE - Kaposvári VK  2014/11/25  6-5
          UVSE-Hunguest H. - Kaposvári VK  2014/12/13  6-5
          ZF-Eger - Tiszavirág Szeged  2014/12/19  15-6
          BVSC Wáberer - RACIONET Honvéd  2015/01/10  5-9
          Szolnok - A-HÍD OSC   2015/01/17  11-7
          BVSC Wáberer - FTC   2015/01/24  8-7
          KSI SE - PVSK-MECSEK F.  2015/01/31  11-6
          Vasas Plaket - RACIONET Honvéd  2015/02/04  7-7
          BVSC Wáberer - Vasas Plaket  2015/02/07  11-10
          DVSE - ZF-Eger  2015/03/06  10-20
          UVSE-Hunguest H. - PVSK-MECSEK F.  2015/03/11  8-7
          FTC - ZF-Eger  2015/03/14  7-13
          UVSE-Hunguest H. - DVSE  2015/03/19  9-10
          KSI SE - Vasas Plaket  2015/03/21  7-11
          RACIONET Honvéd - BVSC Wáberer  2015/03/28  7-8
          A-HÍD OSC - Szolnok  2015/04/03  9-11
          FTC - Tiszavirág Szeged  2015/04/10  10-9
          Kaposvári VK - BVSC Wáberer  2015/04/22  13-12
          Vasas Plaket - Kaposvári VK  2015/04/29  9-10
          FTC - Szolnok  2015/05/06  7-9
          A-HÍD OSC - Szolnok  2015/05/15  5-12
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Valdor Szentes  2014/10/04  15-3
          Kaposvár - FTC Waterpolo  2014/10/04  6-11
          Valdor Szentes - Kaposvár  2014/10/04  5-13
          FTC Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2014/10/04  5-13
          FTC Waterpolo - Valdor Szentes  2014/10/05  10-8
          Szolnoki Dózsa - Kaposvár  2014/10/05  15-4
          BVSC Wáberer - A-HÍD OSC   2014/11/09  9-11
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2014/12/05  5-6
          A-HÍD OSC - Szolnoki Dózsa  2014/12/07  7-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVKSE - DVSE  2014/10/18  18-8
          Angyalföldi Spor - Tatabányai Vízmű  2014/10/18  8-7
          Honvéd UVKSE - PVSK-PSN  2014/11/15  21-6
          MAFC - DVSE  2015/04/18  11-9
          Angyalföldi Spor - UVSE   2015/05/27  13-12
          MAFC - EKF SC  2015/06/03  8-16
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Főnix - Fehérvár Póló I.  2014/09/27  7-6
          A-HÍD OSC - MTK 1888   2014/09/27  9-12
          MTK 1888 - Főnix  2014/09/27  12-8
          Fehérvár Póló I. - Váci Vízilabda S  2014/09/27  8-9
          KESI - A-HÍD OSC   2014/09/27  5-19
          MVLC Miskolci Ví - Lamantinok  2014/11/29  17-8
          GyAVC - Szolnok 2  2014/11/29  12-15
          Kertészeti Egyet - EVSC  2014/11/29  6-5
          Szolnok 2 - MVLC Miskolci Ví  2014/11/29  0-5
          Lamantinok - Kertészeti Egyet  2014/11/29  6-8
          EVSC - GyAVC  2014/11/29  15-10
          HVSC - Szentesi Vízilab  2015/03/07  6-14
          Békéscsaba - Csongrád  2015/03/07  6-7
          Szegedi Vízilabd - SZUVTE BT.  2015/03/07  8-11
          Csongrád - HVSC  2015/03/07  7-8
          SZUVTE BT. - Békéscsaba  2015/03/07  12-10
          Szentesi Vízilab - Szegedi Vízilabd  2015/03/07  16-9
          EVSC - Lamantinok  2015/03/21  10-8
          GyAVC - MVLC Miskolci Ví  2015/03/21  3-19
          Kertészeti Egyet - Szolnok 2  2015/03/21  11-7
          Lamantinok - MVLC Miskolci Ví  2015/03/21  5-14
          HVSC - Főnix  2015/06/13  
          Szolnok 2 - Tatabányai Vízmű  2015/06/13  9-17
          DOMINO AVU - EVSC  2015/06/20  15-7
          Szegedi Vízilabd - A-HÍD OSC   2015/06/20  9-11
          DOMINO AVU - A-HÍD OSC   2015/06/20  8-11
          Szegedi Vízilabd - EVSC  2015/06/20  8-15
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári Vízila  2014/09/07  5-6
          Vasas Sport Club - DOMINOAVUS  2014/10/19  27-0
          Budapesti Honvéd - Vasas Sport Club  2014/10/22  11-6
          Vasas Sport Club - UVSE   2014/11/02  6-20
          Vasas Sport Club - BVSC- Zugló  2014/11/16  7-12
          KSI SE - Vasas Sport Club  2014/12/14  8-7
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2015/03/22  10-9
          KSI SE - Tatabányai Vízmű  2015/03/29  10-5
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2015/04/07  13-5
          Vasas Sport Club - Pécsi Sport Nonp  2015/04/12  9-6
          KSI SE - ZF-Eger  2015/04/17  6-7
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2015/04/19  10-9
          KSI SE - Vasas Sport Club  2015/04/26  4-14
          Pécsi Sport Nonp - Budapesti Honvéd  2015/04/26  12-5
          UVSE - Szentes  2015/04/27  13-6
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2015/04/27  7-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári Vízila  2014/09/07  17-6
          Vasas Sport Club - Aligátor Vízilab  2014/10/19  15-2
          RACIONET HONVÉD - Vasas Sport Club  2014/10/22  6-8
          Vasas Sport Club - UVSE   2014/11/02  6-15
          Vasas Sport Club - BVSC- Zugló  2014/11/16  10-5
          Szentes - FTC Vízilabda Ut  2014/12/07  11-12
          KSI SE - Vasas Sport Club  2014/12/14  8-11
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2015/03/22  15-9
          KSI SE - Tatabányai Vízmű  2015/03/29  16-4
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2015/04/07  4-10
          Vasas Sport Club - Pécsi Sport Nonp  2015/04/12  13-6
          KSI SE - ZF-Eger  2015/04/17  9-6
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2015/04/19  11-5
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári Vízila  2014/09/07  15-6
          Balaton VK - Százhalombattai   2014/09/28  3-28
          Vasas Sport Club - Aligátor Vízilab  2014/10/19  14-16
          RACIONET HONVÉD - Vasas Sport Club  2014/10/22  15-5
          Vasas Sport Club - UVSE   2014/11/02  10-13
          Vasas Sport Club - BVSC-PÓLÓ  2014/11/16  8-15
          Kaposvári Vízila - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/11/23  19-5
          Szentes - FTC Vízilabda Ut  2014/12/07  15-6
          KSI SE - Vasas Sport Club  2014/12/14  9-12
          BVSC-PÓLÓ - FTC Vízilabda Ut  2015/03/22  14-6
          KSI SE - Tatabányai Vízmű  2015/03/29  17-10
          BVSC-PÓLÓ - Vasas Sport Club  2015/04/07  10-17
          Vasas Sport Club - Pécsi Sport Nonp  2015/04/12  18-8
          KSI SE - ZF-Eger  2015/04/17  13-9
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2015/04/19  18-6
       2014. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Honvéd UVK SE  2014/08/30  
          Tatabánya VSE - BVSC-Póló Zugló  2014/08/30  
          Honvéd UVK SE - FTC Utánpótlás  2014/08/30  
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME - RETR-O-SC Közhas  2014/09/21  3-9
          Sportliget SE - Budaörsi UVVSE  2014/09/21  12-11
          1427 VSE - Faterpóló VSE  2014/09/21  9-10
          Vidám Vízilovak - YBL WPC  2014/09/21  9-6
          MAFC - Schönherz - Bánki SundayBoys  2014/09/28  19-6
          Budaörsi UVVSE - 1427 VSE  2014/09/28  8-5
          MAFC - Schönherz - Budaörsi UVVSE  2014/10/19  12-9
          HETE - Sportliget SE  2014/10/19  8-16
          Faterpóló VSE - Budaörsi UVVSE  2014/11/09  6-15
          BVSC Tipo-HeavyT - RETR-O-SC Közhas  2014/11/09  11-19
          ELTE Vízilabda D - BVSC Tipo-HeavyT  2014/11/16  15-13
          HETE - OSC felnőtt  2014/11/16  9-21
          Budaörsi UVVSE - Bánki SundayBoys  2014/11/16  19-5
          RETR-O-SC Közhas - Komplex Póló Sul  2014/11/16  12-8
          Komplex Póló Sul - YBL WPC  2014/11/30  7-12
          HETE - Budaörsi UVVSE  2014/11/30  5-15
          ELTE Vízilabda D - YBL WPC  2015/03/22  8-11
          Komplex Póló Sul - Budaörsi UVVSE  2015/03/22  10-10
          HETE - Bánki VSE  2015/03/22  13-6
          Budaörsi UVVSE - MAFC - Schönherz  2015/03/29  11-11
          RETR-O-SC Közhas - OSC felnőtt  2015/03/29  6-9
          Budaörsi UVVSE - Vidám Vízilovak   2015/04/12  10-11
          HETE - MAFC-BME  2015/04/12  5-9
          ELTE Vízilabda D - OSC felnőtt  2015/04/19  7-11
          Komplex Póló Sul - Semmelweis VKS  2015/04/19  7-12
          MAFC - Schönherz - Komplex Póló Sul  2015/04/26  7-17
          HETE - Octopus SE  2015/04/26  9-13
          Budaörsi UVVSE - RETR-O-SC Közhas  2015/04/26  9-9
          ELTE Vízilabda D - MAFC - Schönherz  2015/05/03  12-8
          Komplex Póló Sul - Vidám Vízilovak   2015/05/03  7-14
          MAFC - Schönherz - OSC felnőtt  2015/05/17  9-16
          ELTE Vízilabda D - RETR-O-SC Közhas  2015/05/17  9-13
          Faterpóló VSE - Oázis SC  2015/05/17  12-9
          MAFC - Schönherz - Vidám Vízilovak   2015/05/31  12-14
          ELTE Vízilabda D - Komplex Póló Sul  2015/05/31  12-6
          HETE - Oázis SC  2015/05/31  9-12
          MAFC-BME - Octopus SE  2015/06/06  11-18
          Komplex Póló Sul - Sportliget SE  2015/06/07  10-14
          RETR-O-SC Közhas - Semmelweis VKS  2015/06/07  11-6
          Budaörsi UVVSE - ELTE Vízilabda D  2015/06/07  8-6
          HETE - BVSC Tipo-HeavyT  2015/06/14  9-13
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló SE - Százhalombatta  2015/05/09  1-14
          BVSC-Póló - Dunaújvárosi Fői  2015/05/09  31-1
          FTC Utánpótlás - OSC Serdülő  2015/05/09  5-7
          Dunaújvárosi Fői - FTC Utánpótlás  2015/05/09  4-15
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          JSMA - BVSC-Póló  2014/12/19  4-25
          BVSC-Póló - OSC Ifi   2015/04/18  18-7
          JSMA - BVSC-Póló  2015/04/18  0-35
       Szívós István Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Utánpótlá - KSI SE  2014/12/20  9-5
          OSC gyermek - B. Sport  2014/12/20  10-13
          KSI SE - BVSC-Póló  2014/12/20  8-15
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Sportliget Sport  2014/10/18  29-0
          BVSC-Póló - Oázis SC  2014/10/18  21-10
          Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás  2014/10/18  13-11
          UVSE II. - Angyalföldi Spor  2014/10/18  15-6
          UVSE II. - YBL WPC  2014/10/25  8-10
          Oázis SC - Vasas Sport Club  2014/10/25  4-11
          FTC Utánpótlás - UVSE II.  2014/10/25  11-7
          Sportliget Sport - BVSC-Póló  2014/10/25  0-40
          Kópé Utánpótlás - UVSE  2014/10/30  6-21
          Cívis Póló VSE - Honvéd Utánpótlá  2014/10/30  15-9
          UVSE - Komplex Póló SE  2014/10/30  31-3
          Honvéd Utánpótlá - Kópé Utánpótlás   2014/10/30  10-13
          Százhalombatta - UVSE  2014/11/08  7-14
          Cívis Póló VSE - Kópé Utánpótlás   2014/11/08  19-12
          Honvéd Utánpótlá - Százhalombatta  2014/11/08  18-11
          Kópé Utánpótlás - OSC VSE  2014/11/08  17-3
          Cívis Póló VSE - Új-Hullám SE  2014/11/08  22-1
          Százhalombatta - Kópé Utánpótlás   2014/12/06  6-14
          Kópé Utánpótlás - UVSE  2014/12/06  3-12
          Komplex Póló SE - Százhalombatta  2014/12/06  4-19
          OSC VSE - Új-Hullám SE  2014/12/06  7-14
          UVSE - Cívis Póló VSE  2014/12/06  17-7
          UVSE - Komplex Póló SE  2014/12/13  5-0
          Új-Hullám SE - Százhalombatta  2014/12/13  9-34
          Honvéd Utánpótlá - Kópé Utánpótlás   2014/12/13  11-4
          OSC VSE - Cívis Póló VSE  2014/12/13  4-14
          Komplex Póló SE - Honvéd Utánpótlá  2014/12/13  5-15
          Kópé Utánpótlás - OSC VSE  2014/12/13  8-5
          Cívis Póló VSE - Új-Hullám SE  2014/12/13  17-3
          FTC Utánpótlás - Százhalombatta  2015/02/21  8-16
          BVSC-Póló - Honvéd Utánpótlá  2015/02/21  9-6
          Oázis SC - Vasas Sport Club  2015/02/21  10-14
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2015/02/21  17-14
          Honvéd Utánpótlá - Vasas Sport Club  2015/02/21  12-19
          Vasas Sport Club - UVSE  2015/05/28  2-10
          Kópé Utánpótlás - UVSE II.  2015/05/30  9-8
          Sportliget Sport - Kópé Utánpótlás   2015/05/30  6-10
          OSC VSE - Komplex Póló SE  2015/05/30  13-8
          Új-Hullám SE - YBL WPC  2015/05/30  2-20
          Angyalföldi Spor - Sportliget Sport  2015/05/30  11-9
          UVSE II. - Új-Hullám SE  2015/05/30  21-11
          YBL WPC - OSC VSE  2015/05/30  8-3
          Komplex Póló SE - Angyalföldi Spor  2015/05/30  13-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd - Oázis SC  2014/10/29  7-18
          B. Sport - Bókay - KSI  2014/10/29  15-7
          Kanizsa Vízilabd - Budapesti Honvéd  2014/10/29  17-13
          Oázis SC - KSI SE  2014/10/29  4-21
          Kópé Utánpótlás - Kanizsa Vízilabd  2014/10/29  19-9
          KSI SE - B. Sport  2014/10/29  24-5
          Kópé Utánpótlás - B. Sport  2014/10/31  17-6
          Kanizsa Vízilabd - Oázis SC  2014/10/31  11-15
          Bókay - KSI - KSI SE  2014/10/31  2-26
          B. Sport - Budapesti Honvéd  2014/10/31  17-5
          Oázis SC - Kópé Utánpótlás   2014/10/31  4-7
          Budapesti Honvéd - Bókay - KSI  2014/10/31  6-10
          Diadal SE - Budafóka XXII. k  2014/11/22  9-4
          MVLC - Domino Avus  2014/11/22  2-7
          Balaton VK - Diadal SE  2014/11/22  7-5
          Domino Avus - FTC Utánpótlás  2014/11/22  5-9
          Budafóka XXII. k - MVLC  2014/11/22  2-21
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű  2014/11/22  3-13
          Oázis SC - KSI SE  2014/12/03  1-15
          Domino Avus - Budafóka XXII. k  2014/12/22  32-3
          Balaton VK - Domino Avus  2014/12/22  2-35
          Diadal SE - Tatabányai Vízmű  2014/12/22  1-18
          Tatabányai Vízmű - Balaton VK  2014/12/22  35-1
          FTC Utánpótlás - Diadal SE  2014/12/22  21-0
          MVLC - FTC Utánpótlás  2014/12/22  5-17
          UVSE - Kópé Utánpótlás   2015/04/04  8-8
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/04/04  15-9
          Hírös Sport Nonp - KSI SE  2015/04/04  12-19
          Honvéd Utánpótlá - Tatabányai Vízmű  2015/04/04  8-9
          Kópé Utánpótlás - Tatabányai Vízmű  2015/05/10  6-1
          BVSC-Póló - Honvéd Utánpótlá  2015/05/10  9-7
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2015/05/10  18-7
          UVSE - Hírös Sport Nonp  2015/05/10  5-5
          Angyalföldi Spor - Vidám Vízilovak  2015/05/23  7-6
          B. Sport - Kaposvár Vízilab  2015/05/23  3-27
          Budafóka XXII. k - Balaton VK  2015/05/23  3-14
          Vidám Vízilovak - B. Sport  2015/05/23  19-9
          Domino Avus - Oázis SC  2015/06/06  5-7
          Vasas Sport Club - Kanizsa Vízilabd  2015/06/06  18-7
          Százhalombatta - Váci Vízilabda S  2015/06/06  15-8
          YBL WPC - MVLC  2015/06/06  12-6
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - MVLC  2014/11/10  16-18
          MTK 1888 Vízilab - FTC Waterpolo   2014/11/17  13-27
          UVSE Vízilabda S - Pécsi Sport Nonp  2014/12/01  14-12
          FTC Waterpolo - Tiszavirág SZVPS  2014/12/17  14-11
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak - Tatabányai Vízmű  2014/09/13  8-17
          Domino Avus - UVSE  2014/09/13  5-10
          Tatabányai Vízmű - Hegyvidék SE  2014/09/13  16-10
          UVSE - Bókay - KSI  2014/10/26  5-0
          Vidám Vízilovak - Domino Avus  2014/10/26  8-7
          UVSE - Kaposvár VK II.  2014/10/26  34-1
          Domino Avus - Tatabányai Vízmű  2014/10/26  11-12
          Bókay - KSI - Oázis SC  2014/11/15  2-17
          Domino Avus - Hegyvidék SE  2014/11/15  12-7
          Honvéd Utánp. I. - Oázis SC  2014/11/15  8-5
          Tatabányai Vízmű - Hegyvidék SE  2014/11/15  18-4
          Kópé ÚVSE - Honvéd Utánp.II.  2015/02/07  17-7
          Újszilvás KSE - KESI II.  2015/02/07  20-0
          Vodafone Pólósul - Honvéd Utánp. I.  2015/02/22  8-9
          KSI SE - Tatabányai Vízmű  2015/02/22  19-7
          Újszilvás KSE - BVSC-Póló  2015/02/22  7-9
          FTC Utánpótlás - KESI I.  2015/02/22  11-3
          Vodafone Pólósul - Újszilvás KSE  2015/03/08  3-7
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2015/03/08  9-4
          BVSC-Póló - KESI I.  2015/03/08  13-3
          UVSE - Vodafone Pólósul  2015/03/08  14-1
          Oázis SC - Budafóka XXII. k  2015/03/28  8-6
          Kaposvár VK I. - Vidám Vízilovak   2015/03/28  4-15
          Budafóka XXII. k - Domino Avus  2015/03/28  3-16
          Vidám Vízilovak - OSC VSE  2015/03/28  15-4
          Dunaújvárosi Fői - Budafóka XXII. k  2015/04/11  10-4
          Oázis SC - Kaposvár VK I.  2015/04/11  10-6
          OSC VSE - Dunaújvárosi Fői  2015/04/11  13-11
          Kaposvár VK I. - Domino Avus  2015/04/11  7-15
          Fehérvár Póló Sp - FTC UtánpótlásII  2015/04/25  5-5
          Hegyvidék SE - Kaposvár VK II.  2015/04/25  23-1
          Bókay - KSI - Százhalombatta  2015/04/25  7-8
          KESI II. - Honvéd Utánp.II.  2015/04/25  7-6
          BVSC-Póló - UVSE  2015/05/16  7-14
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2015/05/16  3-15
          Tatabányai Vízmű - UVSE  2015/05/16  7-16
          Honvéd Utánp. I. - BVSC-Póló  2015/05/16  8-10
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2015/05/16  11-4
          Tatabányai Vízmű - Vodafone Pólósul  2015/06/07  10-6
          KESI I. - KSI SE  2015/06/07  1-16
          Újszilvás KSE - Tatabányai Vízmű  2015/06/07  10-14
          FTC Utánpótlás - Vodafone Pólósul  2015/06/07  9-2
          Hegyvidék SE - Fehérvár Póló Sp  2015/06/17  7-7
          FTC UtánpótlásII - Kaposvár VK II.  2015/06/17  6-5
          Honvéd Utánp.II. - Százhalombatta  2015/06/17  4-7
          Fehérvár Póló Sp - FTC UtánpótlásII  2015/06/17  5-9
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - 1427 VSE  2015/01/11  19-4
          Sportliget SE - Oázis SC  2015/01/11  10-6
          Neptun VSC - KEAC  2015/01/11  16-7
          MAFC - Sportliget SE  2015/02/01  10-8
          Vidám Vízilovak - UVSE II.  2015/02/01  12-10
          MTK 1888 - Budaörsi UVVSE  2015/02/08  14-10
          Oázis SC - KEAC  2015/02/08  11-10
          Kaposvár VK - ASI DSE  2015/02/08  5-15
       2014. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Póló Zugló  2014/08/23  11-19
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2014/08/23  10-13
          FTC Utánpótlás - UVSE  2014/08/23  11-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Clubul Sportiv C - Szegedi Vizipóló  2015/01/24  8-9
          Debreceni Cívis - Szentes  2015/01/24  8-20
          ZF-Eger - Szolnoki Vízilab  2015/01/24  10-14
          Egri Vízilabda K - Szolnoki Vízilab  2015/01/24  10-14
          Clubul Sportiv C - BVSC  2015/01/24  14-13
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - UVSE  2014/10/03  19-6
          Hungerit Szentes - ASI DSE  2014/11/18  36-0
          UVSE - BVSC- Zugló  2014/12/10  6-19
          ZF-Eger-EKF - Hungerit Szentes  2014/12/19  11-13
          BVSC- Zugló - Hungerit Szentes  2015/02/07  6-13
          UVSE-Centrál - Hungerit Szentes  2015/03/04  11-9
          UVSE - KESI  2015/03/18  12-5
          ASI DSE - KESI  2015/05/04  7-9
          Hungerit Szentes - UVSE-Centrál  2015/05/14  10-6
          Hungerit Szentes - UVSE-Centrál  2015/05/20  18-12
          UVSE-Centrál - Hungerit Szentes  2015/05/23  10-7
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - UVSE-Centrál  2014/10/11  1-34
          Hungerit Szentes - BVSC- Zugló  2014/10/11  11-10
          UVSE-Centrál - UVSE   2014/10/11  23-3
          ASI DSE - UVSE   2014/10/12  4-13
          UVSE - Hungerit Szentes  2014/10/12  8-21
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - BVSC-PÓLÓ  2014/10/05  8-13
          Szentes - UVSE   2014/12/21  8-15
          BVSC-PÓLÓ - Szentes  2015/04/01  8-7
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - BVSC-PÓLÓ  2014/10/05  12-6
          Szentes - UVSE   2014/12/21  9-15
          BVSC-PÓLÓ - Szentes  2015/04/01  6-14
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - UVSE   2014/10/03  10-16
          Szentes - Angyalföldi Spor  2014/11/18  
          UVSE - BVSC-PÓLÓ  2014/12/10  18-10
          H POLO - BVSC-PÓLÓ  2015/04/07  22-5
          Angyalföldi Spor - HVSC  2015/05/09  4-8
          H POLO - ZF-Eger  2015/05/13  19-6
          UVSE - Tatabányai Vízmű  2015/05/16  9-8
     Időmérő 8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - FTC Vízilabda Ut  2014/12/07  8-4
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - Komplex Póló Sul  2015/06/14  10-9
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - UVSE Vízilabda S  2014/12/17  16-11
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC- Zugló  2014/10/11  6-15
          Hungerit Szentes - ASI DSE  2014/10/11  34-1
          UVSE-Centrál - Hungerit Szentes  2014/10/12  14-7
          BVSC- Zugló - ASI DSE  2014/10/12  28-2
          BVSC- Zugló - UVSE-Centrál  2014/10/12  12-9
  2013/2014
     Titkár 3
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Széchenyi B.-FTC - BVSC- Zugló  2013/12/13  7-12
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET Honvéd - KSI SE  2013/12/15  16-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE V Kft  2014/04/25  10-6
     Ellenőr 295
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - Debrecen  2013/09/07  10-10
          DIAPOLO Szeged - Kaposvári VK  2013/09/28  19-5
          RACIONET HONVÉD - BVSC- Zugló  2013/10/05  11-8
          OSC-ÚJBUDA - Széchenyi B.-FTC  2013/10/19  9-11
          Szolnoki Dózsa - Valdor Szentes  2013/10/22  5-21
          LACTIV-Vasas - Debrecen  2013/10/27  12-8
          OSC-ÚJBUDA - Valdor Szentes  2013/11/06  9-12
          ZF-Eger - RACIONET HONVÉD  2013/11/08  12-10
          BVSC- Zugló - OSC-ÚJBUDA  2013/11/23  9-7
          KSI SE - Kaposvári VK  2013/12/07  11-18
          LACTIV-Vasas - ZF-Eger  2013/12/13  8-8
          Debrecen - Valdor Szentes  2014/01/10  12-5
          LACTIV-Vasas - Széchenyi B.-FTC  2014/01/17  10-7
          DIAPOLO Szeged - Debrecen  2014/01/31  12-9
          KSI SE - RACIONET HONVÉD  2014/02/15  8-13
          YBL Waterpolo C - BVSC- Zugló  2014/02/22  6-19
          Széchenyi B.-FTC - PVSK-Füszért  2014/03/01  8-7
          ZF-Eger - DIAPOLO Szeged  2014/03/21  7-9
          KSI SE - YBL Waterpolo C  2014/03/29  12-12
          LACTIV-Vasas - DIAPOLO Szeged  2014/04/04  9-10
          BVSC- Zugló - Széchenyi B.-FTC  2014/04/11  9-5
          LACTIV-Vasas - Kaposvári VK  2014/04/19  12-5
          RACIONET HONVÉD - Szolnoki Dózsa  2014/04/23  5-10
          ZF-Eger - DIAPOLO Szeged  2014/04/25  11-5
          OSC-ÚJBUDA - PVSK-Füszért  2014/05/07  10-14
          DIAPOLO Szeged - RACIONET HONVÉD  2014/05/10  7-6
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2014/05/12  5-11
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2014/05/19  14-11
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - KSI SE  2013/08/31  13-8
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2013/08/31  7-9
          KSI SE - BVSC- Zugló  2013/08/31  10-14
          Kaposvári Vízila - Szolnok  2013/08/31  9-16
          Kaposvári Vízila - KSI SE  2013/09/01  15-8
          Szolnok - BVSC- Zugló  2013/09/01  12-9
          Szolnok - DVSE  2013/09/15  10-5
          DIAPOLO Szeged - Szolnok  2013/11/17  9-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ASI DSE  2013/10/05  18-11
          Tatabányai Vízmű - KESI  2013/11/09  16-9
          UVSE - HVSC Club  2013/11/16  27-5
          Neptun VSC - KVSE  2013/11/16  11-10
          Érd-MAFC - Honvéd Utánpótlá  2013/11/23  9-13
          UVSE - Szegedi Vizipóló  2014/04/02  23-2
          ASI DSE - Eszterházy Károl  2014/04/26  9-8
          UVSE - Eszterházy Károl  2014/05/28  15-7
          Eszterházy Károl - UVSE  2014/06/04  10-11
          ASI DSE - DEAC  2014/06/11  20-11
          Érd-MAFC - DEAC  2014/06/20  10-6
          Érd-MAFC - Debreceni Cívis   2014/06/20  10-8
          Neptun VSC - Eszterházy Károl  2014/06/25  12-9
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pápai SE - Tatabányai Vízmű  2013/11/09  8-10
          Fehérvár Póló Sp - KVSE  2013/11/09  10-8
          UVSE II. - DFVE  2013/11/09  18-9
          Pápai SE - Vadász Vízilabda  2013/11/09  7-14
          UVSE II. - Fehérvár Póló Sp  2013/11/09  16-8
          Tatabányai Vízmű - KVSE  2013/11/09  11-12
          UVSE II. - EVSC  2014/06/04  12-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Tatabányai Vízmű  2013/09/22  17-2
          Szegedi Vizipóló - Szentes  2013/09/28  10-8
          RACIONET HONVÉD - ZF-Eger  2013/10/06  8-10
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2013/10/13  13-7
          Szentes - Kaposvári Vízila  2013/10/20  18-10
          KSI SE - PSN Zrt.  2013/10/22  14-7
          KSI SE - ZF-Eger  2013/11/01  10-10
          Szentes - PSN Zrt.  2013/11/10  17-13
          ZF-Eger - Debreceni Cívis   2013/12/08  18-6
          Vasas - BVSC- Zugló  2014/03/02  16-9
          Kaposvári Vízila - BVSC- Zugló  2014/03/16  10-13
          KSI SE - UVSE  2014/03/23  12-8
          Szentes - FTC Vízilabda Ut  2014/04/13  3-7
          Vasas - PSN Zrt.  2014/04/16  9-11
          MTK 1888 Vízilab - UVSE II.  2014/04/24  8-7
          KSI SE - UVSE  2014/05/01  5-8
          Ceglédi Vasutas - KESI  2014/05/11  11-16
          KESI - Aligátor Vízilab  2014/06/01  6-9
          MTK 1888 Vízilab - MVSI  2014/06/01  11-9
          Aligátor Vízilab - MVSI  2014/06/01  11-12
          KESI - MTK 1888 Vízilab  2014/06/01  9-14
          ZF-Eger - FTC Vízilabda Ut  2014/06/04  12-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Szentes  2013/09/28  5-11
          Honvéd-Up. VKSE - ZF-Eger  2013/10/06  13-11
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2013/10/13  13-2
          UVSE II. - KVSE  2013/10/13  14-4
          Szentes - Kaposvári Vízila  2013/10/20  12-3
          KSI SE - PSN Zrt.  2013/10/22  9-14
          KSI SE - ZF-Eger  2013/11/01  8-4
          Szentes - PSN Zrt.  2013/11/10  15-13
          UVSE - BVSC- Zugló  2013/11/24  15-7
          ZF-Eger - Debreceni Cívis   2013/12/08  10-8
          KSI SE - Vasas  2013/12/16  9-11
          Kaposvári Vízila - BVSC- Zugló  2014/03/16  4-10
          KSI SE - UVSE  2014/03/23  10-21
          Szentes - Vasas  2014/04/13  5-13
          Vasas - PSN Zrt.  2014/04/16  9-7
          MTK 1888 Vízilab - UVSE II.  2014/04/24  9-15
          KSI SE - UVSE  2014/05/01  8-10
          Ceglédi Vasutas - KESI  2014/05/11  17-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Szentes  2013/09/28  2-11
          Honvéd-Up. VKSE - ZF-Eger  2013/10/06  4-7
          UVSE II. - KVSE  2013/10/13  13-8
          Szentes - Kaposvári Vízila  2013/10/20  17-6
          KSI SE - PSN Zrt.  2013/10/22  22-3
          KSI SE - ZF-Eger  2013/11/01  11-11
          Szentes - PSN Zrt.  2013/11/10  22-1
          UVSE - FTC Vízilabda Ut  2013/12/05  9-7
          ZF-Eger - Debreceni Cívis   2013/12/08  9-10
          Vasas - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/03/02  8-13
          Kaposvári Vízila - Honvéd-Up. VKSE  2014/03/16  13-17
          KSI SE - UVSE  2014/03/23  5-13
          Szentes - FTC Vízilabda Ut  2014/04/13  6-4
          MTK 1888 Vízilab - UVSE II.  2014/04/24  14-7
          KSI SE - UVSE  2014/05/01  7-13
          Ceglédi Vasutas - KESI  2014/05/11  5-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - Faterpóló VSE  2013/09/29  9-14
          Budaörsi ÚVVSE - Sunday Boys  2013/09/29  20-10
          Komplex Póló Sul - OSC felnőtt  2013/09/29  7-12
          RETR-O-SC Közhas - BVSC  2013/10/20  9-10
          Faterpóló VSE - MAFC - Schönherz  2013/11/17  11-18
          MAFC - Schönherz - Bánki VSE  2013/11/23  16-10
          Oázis SC - ELTE Vízilabda D  2013/11/24  11-3
          Budaörsi ÚVVSE - Octopus SE  2013/12/08  11-10
          Komplex Póló Sul - Bókay  2013/12/08  13-12
          OSC felnőtt - Budaörsi ÚVVSE  2013/12/15  15-14
          RETR-O-SC Közhas - HETE  2014/03/02  11-12
          Komplex Póló Sul - Hegyvidék-YBL  2014/03/02  17-18
          Vecsés - Faterpóló VSE  2014/03/27  15-10
          RETR-O-SC Közhas - Sunday Boys  2014/03/29  7-9
          ELTE Vízilabda D - Bánki VSE  2014/04/13  17-11
          RETR-O-SC Közhas - 1427Vízilabda SE  2014/04/13  12-8
          Budaörsi ÚVVSE - ELTE Vízilabda D  2014/04/26  11-9
          RETR-O-SC Közhas - ELTE Vízilabda D  2014/05/04  9-6
          Budaörsi ÚVVSE - HETE  2014/05/04  12-6
          MTK 1888 - MAFC - Schönherz  2014/05/11  10-6
          MTK 1888 - Komplex Póló Sul  2014/05/16  13-10
          RETR-O-SC Közhas - Bánki VSE  2014/05/25  8-8
          Komplex Póló Sul - Faterpóló VSE  2014/05/25  15-11
          OSC felnőtt - MTK 1888  2014/06/01  6-7
          MAFC - Schönherz - Semmelweis VKS