Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Koós László
Születési dátum: 1944-09-28
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Időmérő 3
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - UVSE II.  2018/10/20  10-7
          ASI-Vasas II. - II. kerületi Sport  2018/10/20  4-4
          POLO SC BVLSZ2005 - Oxigén  2018/10/20  18-5
     Ellenőr 66
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - FTC-Telekom  2018/11/07  7-10
          BHSE - AVUS  2018/12/01  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - BHSE  2018/10/13  11-13
          Ceglédi VSE - MAFC 113  2018/11/17  13-4
          EKE SC - Szolnoki Dózsa  2018/11/24  8-9
          Ceglédi VSE - SZEGEDI FVCS KFT  2018/12/07  5-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/12/15  
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - VasasPlaket  2018/10/27  6-4
          BHSE - Kaposvári VK  2018/10/27  18-10
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2018/10/27  6-9
          Szolnoki Dózsa - BHSE  2018/10/27  11-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Szegedi VPS  2018/10/07  6-10
          FTC-Telekom - Szegedi VPS  2018/10/28  15-6
          KESI - UVSE Hunguest H. II.  2018/11/11  8-19
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Szegedi VPS  2018/10/07  8-7
          FTC-Telekom - Szegedi VPS  2018/10/28  18-9
          KESI - UVSE Hunguest H. II.  2018/11/11  12-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Szegedi VPS  2018/10/07  14-9
          FTC-Telekom - Szegedi VPS  2018/10/28  15-4
          KESI - UVSE Hunguest H. II.  2018/11/11  21-8
          Sportliget S.E. - Cápa VK  2018/11/18  31-1
          POLO Sport Club - Balaton VK  2018/11/18  6-18
          GYŐRI VSE - KVSE  2018/11/18  30-1
          ASI DSE - VVSE  2018/11/18  17-4
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Kft - Vízilovak  2018/10/07  9-10
          BVSC-Zugló - Ozorai-Faterpolo VSE  2018/11/11  8-7
          SE VK - Vízilovak  2018/11/11  9-7
          ELTE-BEAC - RETR-O-SC  2018/11/25  8-16
          KPSE-KEAC - Vízilovak  2018/11/25  8-9
          YBL WPC - Sportliget  2018/12/02  7-8
          MAFC A-team - KPSE-KEAC  2018/12/02  6-8
          MESE - Jog-Ászok VSK  2018/12/02  12-16
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Serdülő I. - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/12/15  
          YBL WPC - HUVK SE  2018/12/15  
          POLO SC BVLSZ2002 - BHSE  2018/12/15  
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - CVSE  2018/10/06  16-3
          BVSC-Zugló - HUVK SE  2018/10/06  7-3
          KSI SE - Aquaworm Göd 2005  2018/10/06  37-1
          ASI-Vasas I. - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/01  10-4
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - FTC-Telekom II.  2018/12/01  28-5
          KPSE - BHSE  2018/12/01  2-30
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - ASI-Vasas II.  2018/12/01  17-6
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II - VUK Kistarcsa  2018/12/08  11-4
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Városgazda UA  2018/12/08  15-0
          Aquaworm Göd 2006 - YBL WPC II.  2018/12/08  2-2
          Balaton VK - FTC-Telekom II.  2018/12/08  7-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BHSE  2018/10/06  21-4
          ZF-Eger - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/20  9-16
          ZF-Eger - Hungerit Szentes  2018/11/24  12-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2018/10/12  9-16
          A-HID OSC ÚJBUDA - RB - Tatabánya  2018/12/09  
          RB - Tatabánya - FTC-Telekom  2018/12/16  
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2018/10/12  13-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - RB - Tatabánya  2018/12/09  6-8
          RB - Tatabánya - FTC-Telekom  2018/12/16  
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2018/10/12  11-3
          HVSC - Fehérvár VSE  2018/10/21  2-14
          HVSC - CeglédAlap  2018/10/21  1-17
          KESI - CeglédAlap  2018/10/21  7-10
          Fehérvár VSE - KESI  2018/10/21  11-8
          HVSC - KESI  2018/11/04  3-12
          Fehérvár VSE - CeglédAlap  2018/11/04  12-13
          KESI - Fehérvár VSE  2018/11/04  10-4
          CeglédAlap - HVSC  2018/11/04  10-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - RB - Tatabánya  2018/12/09  10-9
          RB - Tatabánya - FTC-Telekom  2018/12/16  
  2017/2018
     Ellenőr 164
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - CONTITECH SZEGED  2017/11/18  18-2
          BVSC-Zugló - DEBRECEN  2017/11/22  10-11
          ZF-Eger - Racionet Honvéd  2018/01/27  17-4
          DEBRECEN - UVSE  2018/01/31  13-5
          VasasPlaket - FTC PQS Waterpolo  2018/02/03  4-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - DEBRECEN  2018/03/07  12-4
          Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/10  11-9
          CONTITECH SZEGED - Kaposvári VK  2018/03/17  11-15
          Metalcom Szentes - Kaposvári VK  2018/03/24  7-9
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/13  9-10
          CONTITECH SZEGED - UVSE  2018/05/16  6-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Kaposvári VK  2017/10/14  13-8
          EKE SC - Dunakanyar  2017/10/21  11-10
          Neptun VSC - UVSE  2017/11/04  10-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2017/11/17  8-12
          KSI SE - Dunakanyar  2017/11/29  22-6
          Racionet Honvéd - DVSE  2017/12/02  8-9
          EKE SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/05  8-8
          YBL WPC - Vasas SC  2018/05/05  11-7
          Neptun VSC - Racionet Honvéd  2018/05/23  10-8
          Dunakanyar - Kaposvári VK  2018/05/26  14-12
          UVSE - Swietelsky Bcsaba  2018/06/04  15-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Oázis Ifi  2017/10/01  15-13
          AVUS - KSI SE  2017/10/13  7-13
          FVSE - Hírös Sport - KESI  2017/10/15  21-5
          Racionet Honvéd - Szegedi VPS  2017/10/18  17-11
          AVUS - Racionet Honvéd  2017/10/29  11-7
          KSI SE - Racionet Honvéd  2017/10/31  16-7
          Kaposvári VK - Szvse  2017/11/19  15-2
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  4-6
          Kaposvári VK - HKPSE  2017/12/03  14-8
          FVSE - YBL WPC  2017/12/10  12-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Market-Vasas  2017/12/17  5-11
          FTC Utánpótlás - Racionet Honvéd  2018/02/02  12-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2018/02/04  6-14
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  9-10
          Hírös Sport - KESI - Swietelsky Bcsaba  2018/03/25  10-19
          Market-Vasas - KSI SE  2018/04/15  1-9
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC Serdülő  2017/10/01  9-14
          AVUS - KSI SE  2017/10/13  9-25
          FVSE - Hírös Sport - KESI  2017/10/15  20-6
          Racionet Honvéd - Szegedi VPS  2017/10/18  14-13
          AVUS - Racionet Honvéd  2017/10/29  10-13
          KSI SE - Racionet Honvéd  2017/10/31  19-8
          Kaposvári VK - Szvse  2017/11/19  25-6
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  7-9
          Kaposvári VK - Honvéd KPS  2017/12/03  16-4
          FVSE - YBL WPC  2017/12/10  7-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Market-Vasas  2017/12/17  13-14
          FTC Utánpótlás - Racionet Honvéd  2018/02/02  11-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2018/02/04  10-12
          UVSE II. - KVSE  2018/03/04  15-8
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-12
          Hírös Sport - KESI - Swietelsky Bcsaba  2018/03/25  5-7
          Market-Vasas - KSI SE  2018/04/15  3-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC Gyerek  2017/10/01  22-12
          AVUS - KSI SE  2017/10/13  7-29
          FVSE - Hírös Sport - KESI  2017/10/15  11-6
          Racionet Honvéd - Szegedi VPS  2017/10/18  10-16
          AVUS - Racionet Honvéd  2017/10/29  12-6
          KSI SE - Racionet Honvéd  2017/10/31  26-5
          Kaposvári VK - Szvse  2017/11/19  18-10
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/11/26  9-12
          Kaposvári VK - Honvéd KPS  2017/12/03  10-5
          FVSE - YBL WPC  2017/12/10  14-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - Market-Vasas  2017/12/17  12-18
          FTC Utánpótlás - Racionet Honvéd  2018/02/02  24-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2018/02/04  16-11
          UVSE II. - KVSE  2018/03/04  21-5
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2018/03/16  8-13
          Hírös Sport - KESI - Swietelsky Bcsaba  2018/03/25  4-6
          Market-Vasas - KSI SE  2018/04/15  5-12
          FVSE II. - BFSE  2018/04/22  3-21
          Komáromi VSE - Aquaworm  2018/04/22  7-12
          Invictus SC - Balaton VK  2018/04/22  4-8
          Soproni VSE - ASI DSE  2018/04/22  6-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2017/10/14  7-3
          DFVE-TOPO - HUVK SE  2017/10/14  5-20
          Városgazda Utánpótlá - OSC VSE  2017/10/14  1-26
          DFVE-TOPO - Komplex Póló Suli SE  2017/11/11  10-9
          Vasas Sport Club - OSC VSE  2017/11/11  2-9
          YBL WPC - HUVK SE  2017/11/11  5-9
          Városgazda Utánpótlá - DFVE-TOPO  2017/11/11  7-13
          YBL WPC - Komplex Póló Suli SE  2017/12/09  14-6
          HUVK SE - OSC VSE  2017/12/09  8-6
          BVSC - HUVK SE  2018/06/12  11-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - YBL WPC  2017/10/05  19-7
          HETE - Oázis SC  2017/11/12  9-17
          Sportliget S.E. - MAFC "112"  2017/11/12  4-16
          OSC VSE - MAFC "112"  2018/03/11  11-8
          MAFC "112" - RETR-O-SC Közhasznú   2018/03/18  0-5
          MAFC A-Team - Semmelweis VKS  2018/04/08  5-10
          1427 VSE - Sunday Boys  2018/04/15  7-11
          Vidám Vízilovak VSC - MAFC "112"  2018/04/15  7-6
          Jog-Ászok VSK - HETE  2018/06/10  8-14
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló Sul - Cívis Póló VSE  2017/09/03  17-7
          Tatabányai Vízmű SE - OSC VSE  2017/09/03  6-7
          Aquaworm Kft - Makarska  2017/09/03  5-0
          Oázis SC - Hírős Sport Nonprofi  2017/09/03  7-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kistarcsa - Komplex Póló Suli Sp  2017/11/04  30-3
          Győri VSE - Váci Vízilabda Sport  2017/11/04  15-5
          Honvéd-Érd - Fehérvár Vízilabda S  2017/11/04  4-12
          MVLC - Új-Hullám SE  2017/11/04  40-3
          Sport és Szabadidő K - FTC Utánpótlás II.  2017/12/16  8-13
          Bókay - KSI - Komplex Póló Suli Sp  2018/06/09  5-0
          Oxigén Úszó és Sport - Honvéd-Érd  2018/06/09  3-18
          Aquaworm WP Göd - Új-Hullám SE  2018/06/09  8-8
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II - Kistarcsa  2017/09/30  9-6
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE  2017/09/30  12-4
          Fehérvár Vízilabda S - DFVE-TOPO  2017/09/30  6-2
          KSI SE II. - AVUS  2017/09/30  1-3
          KSI SE II. - AVUS  2017/09/30  1-3
          BVSC - YBL WPC  2017/10/28  15-6
          Polo SC - Oázis SC  2017/10/28  9-13
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2017/10/28  12-8
          Honvéd-Érd - Győri VSE  2018/02/10  3-8
          ASI-MSA - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/02/10  11-10
          KSI SE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/02/10  5-4
          KSI SE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/02/10  5-4
          Piranha-Kópé - Polo SC  2018/02/17  5-12
          ASI-MSA - KSI SE II.  2018/03/03  8-10
          ASI-MSA - KSI SE II.  2018/03/03  8-10
          Százhalombatta - Fehérvár Vízilabda S  2018/03/03  1-13
          Honvéd-Érd - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/03/03  6-6
          Oázis SC - Kaposvár Vízilabda K  2018/03/03  8-10
          YBL WPC - Győri VSE  2018/03/03  11-7
          OSC VSE II - FTC Utánpótlás II.  2018/03/03  3-6
          DFVE-TOPO - Kistarcsa  2018/03/24  7-8
          Kistarcsa - DFVE-TOPO  2018/05/26  13-9
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2018/06/16  10-4
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE  2018/06/16  8-7
          Kópé UVSE - KSI SE  2018/06/16  5-16
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2017/10/08  7-20
          UVSE II. - HUVK SE  2017/10/08  10-9
          Hírös Sport Nonprofi - Bókay - KSI  2017/10/08  13-6
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Szegedi VPS  2018/01/09  13-3
          PSN Zrt.- PVSK - Racionet Honvéd  2018/02/06  13-4
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Dunakanyar Waterpolo  2018/01/21  7-14
          1427 VSE - Kertészeti Egyetem A  2018/01/21  3-12
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus B - POLO Sport Club 2005  2017/10/28  10-14
          Sportliget - POLO Sport Club 2005  2017/10/28  18-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Hungerit Szentes  2017/11/15  8-6
          UVSE Margitsziget - Racionet Honvéd  2017/12/06  13-7
          Tatabánya - DUE-Maarsk Graphics  2018/01/13  5-20
          DUE-Maarsk Graphics - SZTE T&N  2018/01/24  19-5
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/03/03  14-11
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/04/04  5-4
          FTC - UVSE  2018/04/14  6-9
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/25  7-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  13-6
          BVSC-Zugló - Győri VSE  2018/03/18  24-1
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/06/03  9-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  10-9
          FTC Utánpótlás - HVSC  2017/12/16  10-7
          BVSC-Zugló - Győri VSE  2018/03/18  21-3
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/09  7-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  9-18
          FTC Utánpótlás - HVSC  2017/12/16  17-1
          UVSE - Győri VSE  2018/03/04  17-3
          BVSC-Zugló - Győri VSE  2018/03/18  23-2
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Oázis SC  2017/10/21  19-2
          III.kerületi TVE - BVSC  2017/10/21  3-25
          OSC VSE - III.kerületi TVE  2017/11/18  17-2
          Oázis SC - BVSC  2017/11/18  2-21
          III.kerületi TVE - Oázis SC  2017/12/15  0-5
          OSC VSE - BVSC  2017/12/15  1-10
  2016/2017
     Ellenőr 148
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - CONTITECH SZEGED  2017/02/22  10-10
          DVSE - Racionet H  2017/04/24  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2016/10/15  10-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - NEPTUN VSC  2016/11/12  6-10
          AVUS - Kanizsa VSE  2017/03/11  8-7
          BVSC-Zugló - UVSE  2017/03/25  12-8
          EKF SC - Racionet H  2017/04/29  9-8
          MAFC"111" - Dunakanyar Waterpolo  2017/04/29  16-15
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Soproni VSE  2016/10/01  6-9
          Pápai SE - FVSE  2016/10/01  5-10
          Győri VSE - PTE-ÁOK  2016/10/01  10-14
          Tatabánya Vizmű SE - Pápai SE  2016/10/01  23-4
          Soproni VSE - Győri VSE  2016/10/01  7-14
          FVSE - KVSE  2016/10/01  12-3
          PTE-ÁOK - Tatabánya Vizmű SE  2016/10/01  5-7
          DFVE - Vidám Vízilovak  2017/04/08  11-17
          Sportliget S.E. - Váci VSE  2017/04/08  10-2
          Vidám Vízilovak - Czeglédi Lamantinok  2017/05/27  12-6
          SZVTK - FVSE  2017/05/27  13-9
          FVSE - Czeglédi Lamantinok  2017/05/27  9-3
          Vidám Vízilovak - SZVTK  2017/05/27  14-13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2016/10/09  20-7
          Vasas Continental II - Oázis SC  2016/10/16  16-20
          Legrand-Szentes - Vasas SC Continental  2016/10/30  6-13
          Kaposvári VK - Legrand-Szentes  2016/11/06  11-10
          Racionet H - AVUS  2016/11/13  10-9
          UVSE I. - AVUS  2016/11/20  10-7
          FTC Vízilabda - Racionet H  2016/12/11  11-7
          FVSE - Dunakanyar Waterpolo  2016/12/18  8-16
          FVSE - YBL WPC  2017/02/19  10-7
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2017/03/19  12-14
          UVSE II. - Százhalombattai VSE.  2017/05/14  13-8
          Százhalombattai VSE. - Honvéd KPS  2017/05/14  15-9
          Honvéd KPS - UVSE II.  2017/05/14  9-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2016/10/09  14-7
          Vasas Continental II - Oázis SC  2016/10/16  11-14
          Legrand-Szentes - Vasas SC Continental  2016/10/30  7-12
          Kaposvári VK - Legrand-Szentes  2016/11/06  11-15
          Racionet Honvéd - AVUS  2016/11/13  15-6
          UVSE I. - AVUS  2016/11/20  24-8
          Oázis SC - Váci VSE  2016/12/04  14-8
          FTC Vízilabda - Racionet Honvéd  2016/12/11  16-5
          FVSE - Dunakanyar Waterpolo  2016/12/18  8-6
          FVSE - YBL WPC  2017/02/19  9-5
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2017/03/19  6-7
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2016/10/09  16-6
          Vasas Continental II - Oázis SC  2016/10/16  16-8
          Legrand-Szentes - Vasas SC Continental  2016/10/30  14-13
          Kaposvári VK - Legrand-Szentes  2016/11/06  9-12
          Racionet Honvéd - AVUS  2016/11/13  18-8
          UVSE I. - AVUS  2016/11/20  24-9
          Oázis SC - Váci VSE  2016/12/04  9-14
          FTC Vízilabda - Racionet Honvéd  2016/12/11  15-6
          FVSE - Dunakanyar Waterpolo  2016/12/18  9-11
          FVSE - YBL WPC  2017/02/19  13-12
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2017/03/19  14-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - BVSC-Zugló  2016/11/19  4-18
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2016/11/19  9-7
          Dunaújvárosi Főiskol - KSI SE  2016/11/19  1-27
          Bókay - KSI - Cápa VK  2016/11/19  2-18
          KSI SE - Bókay - KSI  2016/12/03  44-0
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2016/12/03  15-7
          Vidám Vízilovak VSC - Komplex Póló Suli SE  2016/12/03  8-6
          BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskol  2016/12/03  17-4
          Dunakanyar Waterpolo - Dunaújvárosi Főiskol  2017/02/11  9-8
          YBL WPC - Bókay - KSI  2017/02/11  18-1
          Sportliget SE - Komplex Póló Suli SE  2017/02/11  2-12
          JSMA - Cápa VK  2017/02/11  3-8
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2016/11/12  11-12
          OSC VSE - Új-Hullám SE  2016/11/12  14-2
          Sportliget SE - KSI SE  2016/11/12  0-5
          Oázis SC - Új-Hullám SE  2017/05/06  25-6
          Sportliget SE - OSC VSE  2017/05/06  3-14
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/05/06  8-12
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Vidám Vízilovak VSC  2016/11/27  9-18
          Octopus SE - Semmelweis VKS  2017/02/26  12-6
          Budaörsi UVVSE - OSC VSE  2017/03/19  8-17
          RETR-O-SC Közhasznú - Alfa SC Kispest  2017/03/19  12-7
          Semmelweis VKS - Kertészeti Egyetem A  2017/04/30  8-8
          BVSC - Oázis 2  2017/05/07  10-12
          MAFC-BME - Budaörsi UVVSE  2017/05/14  13-9
          Oázis 2 - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/05/14  13-9
          BVSC - ELTE Vízilabda DSK  2017/06/10  13-13
          1427 VSE - Jog-Ászok VSK  2017/06/11  6-9
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/11  5-9
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - MAFC Masters  2017/06/08  7-9
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/03/18  9-13
          KSI SE - Váci Vízilabda SE  2017/03/18  15-5
          OSC VSE - Cívis Póló VSE  2017/03/18  5-7
          Komplex Póló Suli SE - BVSC-Zugló  2017/03/18  4-6
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - UVSE II.  2016/10/15  5-11
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi Vasutas Spor  2016/10/15  13-12
          FTC Utánpótlás - Új-Hullám SE  2016/10/15  40-1
          OSC VSE - Kistarcsa  2017/02/18  12-4
          Ceglédi Vasutas Spor - HUVK SE II.  2017/02/18  6-10
          Kistarcsa - UVSE II.  2017/02/18  4-11
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2017/04/22  18-9
          FTC Utánpótlás - HUVK SE  2017/04/22  16-6
          Dunakanyar Waterpolo - KSI SE  2017/04/22  3-25
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2017/05/20  11-8
          Hírös Sport Nonprofi - HUVK SE  2017/05/20  9-3
          Hírös Sport Nonprofi - HUVK SE  2017/05/20  9-3
          KSI SE - AVUS  2017/05/20  13-4
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/05/20  6-5
          AVUS - Hírös Sport Nonprofi  2017/05/20  5-18
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2017/05/20  8-13
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/05/20  6-8
          HUVK SE - UVSE  2017/05/20  9-10
          HUVK SE - UVSE  2017/05/20  9-10
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Ceglédi Vasutas Spor  2017/04/08  12-8
          BVSC-Zugló - KSI SE  2017/04/08  6-7
          UVSE - PSN Zrt.  2017/04/08  21-4
          KSI SE - AVUS  2017/04/08  11-6
          PSN Zrt. - Ceglédi Vasutas Spor  2017/06/10  4-9
          BVSC-Zugló - Kistarcsa  2017/06/10  20-3
          AVUS - FTC Utánpótlás  2017/06/10  3-13
          UVSE - KSI SE  2017/06/10  9-4
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - Vasas SC  2016/11/16  16-11
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - MAFC "111"  2017/01/29  17-13
          Vidám Vízilovak ifi - Neptun VSC  2017/01/29  4-13
       2016. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - UVSE I.  2016/09/10  7-19
          Cívis Póló VSE - BVSC-Zugló  2016/09/10  8-18
          UVSE I. - HUVK SE  2016/09/10  12-7
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - FVSE  2017/01/21  31-2
          FVSE - EBP Tatabánya  2017/01/21  11-10
          EBP Tatabánya - UVSE I.  2017/01/21  6-21
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2003
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló Sul  2016/08/27  
          Pécsi Sport Nonprofi - KSI SE  2016/08/27  
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - CVK  2017/01/14  2-17
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKE - UVSE Kft.  2016/10/08  7-20
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2016/10/22  9-8
          Szegedi V. T&N SZTE - Hungerit Szentes  2016/10/26  9-8
          DUE-Maarsk Graphics - Szegedi V. T&N SZTE  2016/11/02  13-10
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2016/11/23  9-10
          UVSE - TVSE Vizilabda Kft  2017/01/14  5-11
          Szegedi V. T&N SZTE - Hungerit Szentes  2017/01/28  8-5
       Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo  2016/12/27  8-4
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - Racionet H  2016/11/05  18-3
          SZNVE Női - UVSE Kft.  2016/11/05  10-15
          Racionet H - SZNVE Női  2016/11/05  17-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - UVSE I.  2016/10/30  7-8
          Győri VSE - Szentes  2017/03/12  6-10
          UVSE I. - TVSE  2017/05/16  15-2
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - UVSE  2016/10/30  9-10
          Győri VSE - Szentes  2017/03/12  10-12
          UVSE - TVSE  2017/05/16  10-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Szentes  2017/03/12  4-18
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvár VK - BVSC-Zugló  2017/05/27  0-5
          OSC VSE - III.kerületi TVE  2017/05/27  5-0
          FTC Utánpótlás - Vidám Vízilovak VSC  2017/05/27  5-0
     Időmérő 1
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC II.  2017/01/25  17-7
  2015/2016
     Ellenőr 123
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ContiTech-Szeged Dia - Valdor Szentes  2015/09/23  16-8
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2015/11/04  7-8
          MVLC - ZF-Eger  2015/11/25  7-17
          MVLC - PVSK  2016/03/05  9-8
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC-PQS Waterpolo  2015/11/21  8-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/03  9-8
          Racionet H - MTK 1888 Vízilabda,   2015/10/17  3-10
          Neptun VSC - EKF SC  2015/11/07  15-12
          Neptun VSC - SZTE EHÖK Sport Egye  2015/12/05  14-5
          UVSE Continental - DVSE  2015/12/05  14-7
          Neptun VSC - Tiszavirág SZVPS  2016/04/06  11-7
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/04/23  10-4
          MAFC "110" - OSC VSE  2016/05/12  6-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Lamantinok - GyAVC  2015/11/28  13-3
          EVSC - MVLC Miskolci Vízila  2015/11/28  7-14
          Váci Vízilabda Sport - Szolnok 2  2015/11/28  10-7
          MVLC Miskolci Vízila - Lamantinok  2015/11/28  16-8
          GyAVC - Váci Vízilabda Sport  2015/11/28  4-17
          Szolnok 2 - EVSC  2015/11/28  4-9
          MVLC Miskolci Vízila - GyAVC  2016/02/27  19-6
          Lamantinok - Szolnok 2  2016/02/27  7-11
          EVSC - Váci Vízilabda Sport  2016/02/27  12-7
          Szolnok 2 - MVLC Miskolci Vízila  2016/02/27  4-15
          Váci Vízilabda Sport - Lamantinok  2016/02/27  12-6
          GyAVC - EVSC  2016/02/27  7-19
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Százhalombattai Vízi  2016/04/16  5-26
          Vasas Sport Club - Alfa SC  2016/04/16  10-11
          Tatabányai Vízmű Spo - Fehérvár Póló II  2016/04/16  16-10
          Alfa SC - Százhalombattai Vízi  2016/04/16  16-10
          Fehérvár Póló II - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/04/16  14-7
          Vasas Sport Club - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/16  13-10
          Százhalombattai Vízi - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/05/28  9-13
          Szolnok 2 - Csongrád  2016/05/28  7-9
          Kanizsa Vízilabda Sp - Csongrád  2016/05/28  12-13
          Százhalombattai Vízi - Szolnok 2  2016/05/28  10-17
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízilabda   2015/10/11  20-7
          Szentes - Kaposvári Vízilabda   2015/10/18  16-10
          MTK Budapest - HVSC  2015/10/22  16-13
          SZVSC - KSI SE  2015/11/15  4-14
          Pécsi Sport Nonprofi - Százhalombattai Vízi  2015/12/13  15-5
          FTC Vízilabda - Racionet H  2016/02/07  14-8
          Százhalombattai Vízi - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/21  5-15
          Vasas-Continental II - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/28  9-18
          Szentes - ZF-Eger  2016/04/03  7-9
          FTC Vízilabda - EBP Tatabánya  2016/05/08  13-5
          KSI SE - Racionet H  2016/05/11  16-7
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/29  10-19
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízilabda   2015/10/11  16-17
          Szentes - Kaposvári Vízilabda   2015/10/18  19-12
          MTK Budapest - HVSC  2015/10/22  12-9
          SZVSC - KSI SE  2015/11/15  4-18
          Pécsi Sport Nonprofi - Százhalombattai Vízi  2015/12/13  21-8
          FTC Vízilabda - RACIONET H  2016/02/07  13-9
          Százhalombattai Vízi - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/21  9-8
          Szentes - ZF-Eger  2016/04/03  11-13
          FTC Vízilabda - EBP Tatabánya  2016/05/08  13-5
          KSI SE - RACIONET H  2016/05/11  17-5
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/05/29  8-14
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Kaposvári Vízilabda   2015/10/11  23-1
          Szentes - Kaposvári Vízilabda   2015/10/18  11-7
          MTK Budapest - HVSC  2015/10/22  5-7
          SZVSC - KSI SE  2015/11/15  16-32
          Váci Vízilabda Sport - HVSC  2015/12/06  6-13
          Pécsi Sport Nonprofi - Százhalombattai Vízi  2015/12/13  4-19
          Százhalombattai Vízi - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/21  7-4
          Váci Vízilabda Sport - Oázis SC  2016/03/20  8-10
          Szentes - ZF-Eger  2016/04/03  14-16
          FTC Vízilabda - EBP Tatabánya  2016/05/08  15-5
          KSI SE - RACIONET H  2016/05/11  21-4
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Főiskol - BVSC - Póló - Zugló  2015/09/26  0-26
          OSC VSE - Dunaújvárosi Főiskol  2015/09/26  19-2
          MTK Budapest - Komplex-Vasas  2015/09/26  12-4
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2016/02/13  5-20
          Honvéd Kölyök Polo S - JSMA  2016/02/13  5-0
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2016/02/13  1-27
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVE - Budaörsi UVVSE  2015/11/22  11-13
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - Bókay-KSI  2015/09/12  9-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2015/09/12  10-7
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - OSC VSE  2015/10/03  21-7
          Domino Avus - Vasas Sport Club  2015/10/03  10-15
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2015/10/03  14-10
          Százhalombatta - Domino Avus  2015/11/07  23-10
          Kaposvár Vízilabda K - OSC VSE  2015/11/07  5-15
          YBL WPC - BVSC-Póló Zugló II.  2015/11/07  10-5
          Új-Hullám SE - BVSC-Póló leány  2016/02/06  5-5
          Bókay - KSI - Új-Hullám SE  2016/02/06  13-1
          HUVK SE II. - Budapesti Honvéd Spo  2016/02/06  20-5
          Bókay - KSI - HUVK SE II.  2016/02/06  9-4
          Százhalombatta - HUVK SE  2016/02/20  10-14
          KSI SE - UVSE Continental  2016/02/20  13-10
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2016/02/20  13-9
          OSC VSE - Vasas Sport Club  2016/02/20  3-11
          Vasas Sport Club - UVSE Continental  2016/04/28  6-14
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2015/10/31  17-9
          Hírös Sport Nonprofi - Honvéd UVKSE  2015/10/31  11-17
          ASI-Vasas II. - Balaton VK  2016/03/12  17-7
          Bókay - KSI - Budafóka XXII. ker.   2016/03/12  2-21
          UVSE Continental II. - Százhalombatta  2016/03/12  5-11
          Budafóka XXII. ker. - ASI-Vasas II.  2016/03/12  7-7
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental - Bókay - KSI  2016/04/23  26-0
          HUVK SE - Domino Avus  2016/04/23  6-2
          Bókay - KSI - YBL WPC  2016/04/23  5-6
          UVSE Continental - Kaposvár Vízilabda K  2016/04/23  23-1
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hódmezővásárhelyi Ví - Vasas Sport Club  2016/01/30  
          Honvéd Utánpótlás Ví - UVSE Continental II.  2016/01/30  10-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Sport  2015/10/10  6-12
          BVSC- Zugló - SZNVE  2015/11/18  15-7
          BVSC- Zugló - Hungerit Szentes  2016/02/10  11-11
          DUE MAARSK GRAPHICS - SZNVE  2016/02/13  16-6
          DUE MAARSK GRAPHICS - SZNVE  2016/03/30  18-5
          ZF-Eger-EKF - SZNVE  2016/05/07  13-11
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/11/22  8-7
          ZF-Eger - Szentes  2016/03/24  5-14
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/11/22  19-5
          ZF-Eger - Szentes  2016/03/24  10-11
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - KESI  2016/06/12  9-5
          ZF-Eger - DFVE  2016/06/12  13-18
          KESI - ZF-Eger  2016/06/12  13-15
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/06/12  11-10
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/11/22  13-3
          Váci Vízilabda Sport - HVSC  2015/12/06  8-12
          Váci Vízilabda Sport - Fehérvár Póló Sport   2016/03/20  7-14
          ZF-Eger - Szentes  2016/03/24  6-12
  2014/2015
     Időmérő 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET Honvéd - KSI SE  2014/12/13  14-9
     Ellenőr 112
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2014/10/08  7-9
          Szolnok - Vasas Plaket  2014/10/11  14-3
          PVSK-MECSEK F. - RACIONET Honvéd  2014/10/31  11-12
          RACIONET Honvéd - Kaposvári VK  2014/11/05  6-5
          Tiszavirág Szeged - DVSE  2015/01/10  9-7
          Tiszavirág Szeged - FTC   2015/02/21  8-8
          FTC - Szolnok  2015/05/06  7-9
          FTC - ZF-Eger  2015/05/15  7-12
          Szolnok - A-HÍD OSC   2015/05/18  13-7
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Vasas Plaket  2014/11/08  11-4
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - Neptun VSC  2014/09/27  8-4
          EKF SC - Tiszavirág SZVPS  2014/11/08  9-10
          Tiszavirág SZVPS - Neptun VSC  2015/02/21  7-12
          Honvéd UVKSE - MAFC  2015/03/21  13-8
          YBL Water Polo C - SZTE EHÖK Sport   2015/03/21  16-3
          UVSE - Angyalföldi Spor  2015/05/12  10-11
          PVSK-PSN - HVSC  2015/05/23  13-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - HVSC  2014/09/07  5-12
          BVSC- Zugló - Pécsi Sport Nonp  2014/10/12  13-11
          Fehérvár Póló Sp - Százhalombattai   2014/10/17  13-4
          Kaposvári Vízila - HKPS  2014/10/19  30-3
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2014/11/09  11-7
          A-Híd OSC - Százhalombattai   2014/12/07  15-8
          YBL Water Polo C - UVSE II.  2014/12/07  2-21
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2015/03/29  6-9
          Szolnok - MTK 1888 Vízilab  2015/04/12  23-6
          FTC Vízilabda Ut - Szentes  2015/04/18  14-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - HVSC  2014/09/07  9-6
          BVSC- Zugló - Pécsi Sport Nonp  2014/10/12  24-7
          Kaposvári Vízila - HKPS  2014/10/19  20-5
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2014/11/09  9-7
          YBL Water Polo C - UVSE II.  2014/12/07  4-7
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2015/03/29  10-13
          Szolnok - MTK 1888 Vízilab  2015/04/12  20-7
          FTC Vízilabda Ut - Szentes  2015/04/18  7-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - HVSC  2014/09/07  9-10
          BVSC-PÓLÓ - Pécsi Sport Nonp  2014/10/12  27-8
          Fehérvár Póló Sp - Százhalombattai   2014/10/17  4-16
          Balaton VK - Oázis Sport Club  2014/10/17  9-16
          Kaposvári Vízila - HKPS  2014/10/19  21-3
          BVSC-PÓLÓ - ZF-Eger  2014/11/09  15-8
          Oázis Sport Club - Százhalombattai   2014/12/07  5-18
          YBL Water Polo C - UVSE II.  2014/12/07  16-19
          Fehérvár Póló Sp - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/12/14  13-12
          Váci Vízilabda S - KESI  2015/02/08  10-15
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ  2015/03/29  8-14
          Szolnok - MTK 1888 Vízilab  2015/04/12  10-5
          FTC Vízilabda Ut - Szentes  2015/04/18  14-12
          Váci Vízilabda S - HVSC  2015/04/19  6-9
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - YBL Water Polo Club   2015/06/14  12-8
          UVSE I. - ZF-Eger  2015/06/14  7-2
          ZF-Eger - YBL Water Polo Club   2015/06/14  16-6
          UVSE I. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/06/14  9-5
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Semmelweis VKS - Budaörsi UVVSE  2015/05/17  9-12
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2014/09/20  0-15
          Uj-Hullám SE - Vasas Sport Club  2014/09/20  12-17
          Sportliget SE - UVSE  2014/09/20  0-40
          OSC Serdülő - BVSC-Póló  2014/10/18  7-8
          Komplex Póló SE - Százhalombatta  2014/10/18  8-11
          BVSC-Póló - Dunaújvárosi Fői  2014/10/18  25-8
          Százhalombatta - BVSC-Póló  2014/11/22  13-13
          Bókay - KSI - Komplex Póló SE  2014/11/22  10-9
          FTC Utánpótlás - Százhalombatta  2014/11/22  7-18
          Vasas Sport Club - UVSE  2015/04/11  10-7
          Oázis SC - Uj-Hullám SE  2015/04/11  9-6
          KSI SE - Sportliget SE  2015/04/11  37-0
          Oázis SC - Vasas Sport Club  2015/04/11  4-7
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - Oázis SC  2014/09/14  4-9
          BVSC-Póló - Sportliget SE  2014/09/14  26-3
          Oázis SC - JSMA  2014/09/14  17-5
          Sportliget SE - Váci Vízilabda S  2014/09/14  9-12
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló - Vasas Sport Club  2014/11/15  12-13
          Oázis SC - YBL WPC  2014/11/15  9-5
          UVSE II. - Sportliget Sport  2014/11/15  19-6
          Angyalföldi Spor - Oázis SC  2014/11/15  3-24
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC gy - Diadal SE  2015/05/09  15-2
          Dunaújvárosi Fői - POLO SC  2015/05/09  11-8
          OSC gy - Bókay - KSI  2015/05/09  12-3
          Budapesti Honvéd - Diadal SE  2015/05/09  13-6
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka XXII. k - OSC VSE  2014/10/30  13-7
          KSI SE - KESI I.  2014/10/30  19-2
          Fehérvár Póló Sp - Kaposvár VK I.  2014/10/30  4-6
          KSI SE - Százhalombatta  2014/10/30  36-1
          Bókay - KSI - Tatabányai Vízmű  2014/12/06  2-21
          Vidám Vízilovak - Kaposvár VK II.  2014/12/06  15-4
          Honvéd Utánp. I. - Bókay - KSI  2014/12/06  14-0
          Kaposvár VK II. - Tatabányai Vízmű  2014/12/06  1-29
          Hegyvidék SE - Százhalombatta  2015/05/30  13-5
          KESI II. - Fehérvár Póló Sp  2015/05/30  2-16
          Honvéd Utánp.II. - Kaposvár VK II.  2015/05/30  13-2
          Bókay - KSI - KESI II.  2015/05/30  3-1
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - 1427 VSE  2015/02/01  14-6
          KEAC - ASI DSE  2015/02/01  5-20
          Kaposvár VK - Oázis SC  2015/02/01  13-8
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - HKPS  2015/05/31  13-8
          Csabai Csirkefogók V - KESI  2015/05/31  6-5
          HKPS - Csabai Csirkefogók V  2015/05/31  12-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - BVSC- Zugló  2014/10/04  11-14
          KÓPÉ ÚVSE - UVSE  2015/02/05  5-9
          KESI - KÓPÉ ÚVSE  2015/02/07  11-11
          UVSE - KÓPÉ ÚVSE  2015/05/01  12-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - KESI  2014/10/26  6-8
          UVSE II. - H POLO  2014/10/26  9-14
          BVSC-PÓLÓ - UVSE   2014/11/02  4-5
          DFVE - H POLO  2015/02/15  16-8
          ZF-Eger - H POLO  2015/05/03  9-13
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ - UVSE   2014/11/02  7-13
          DFVE - H POLO  2015/02/15  9-10
          ZF-Eger - H POLO  2015/05/03  11-15
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ  2014/10/04  13-10
          Vidám VVSE - Győri Vízisport   2014/12/06  7-20
          DFVE - Győri Vízisport   2015/01/31  15-7
  2013/2014
     Időmérő 1
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET HONVÉD - YBL Waterpolo C  2014/01/10  16-8
     Ellenőr 126
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debrecen - Szolnoki Dózsa  2013/09/21  4-5
          OSC-ÚJBUDA - ZF-Eger  2013/10/12  8-12
          DIAPOLO Szeged - KSI SE  2013/10/19  17-4
          Kaposvári VK - BVSC- Zugló  2013/10/26  8-16
          BVSC- Zugló - Debrecen  2013/11/02  11-14
          PVSK-Füszért - Kaposvári VK  2013/11/08  7-13
          Debrecen - PVSK-Füszért  2013/11/23  15-9
          KSI SE - ZF-Eger  2014/01/18  7-13
          Kaposvári VK - DIAPOLO Szeged  2014/01/25  5-9
          Debrecen - YBL Waterpolo C  2014/02/14  19-8
          Valdor Szentes - OSC-ÚJBUDA  2014/03/08  8-5
          Valdor Szentes - LACTIV-Vasas  2014/03/22  7-8
          Kaposvári VK - LACTIV-Vasas  2014/04/22  7-12
          Széchenyi B.-FTC - KSI SE  2014/04/29  22-21
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2014/05/09  8-10
          PVSK-Füszért - Széchenyi B.-FTC  2014/05/15  14-13
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Szolnok  2013/09/14  6-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Honvéd Utánpótlá  2013/09/28  5-17
          Szegedi Vizipóló - Debreceni Cívis   2013/10/19  20-9
          UVSE - Debreceni Cívis   2013/11/09  25-4
          DEAC - Csabai Csirkefog  2013/11/23  9-12
          Ceglédi Vasutas - HVSC Club  2014/05/31  12-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Szentesi Öregfiú  2013/11/09  5-11
          UVSE - Főnix Ifjúsági K  2013/11/09  9-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - Szegedi Vizipóló  2013/10/13  7-10
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Kölyök Póló Suli  2013/10/27  21-13
          RACIONET HONVÉD - UVSE  2013/11/17  8-7
          Szentes - ZF-Eger  2013/12/01  9-17
          FTC Vízilabda Ut - RACIONET HONVÉD  2013/12/08  6-7
          OSC Vízilabda Sp - MVSI  2013/12/08  19-2
          FTC Vízilabda Ut - UVSE  2014/02/23  7-16
          Kölyök Póló Suli - MTK 1888 Vízilab  2014/03/02  9-12
          Ceglédi Vasutas - Szolnok  2014/04/13  3-26
          Szentes - RACIONET HONVÉD  2014/05/11  11-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - Szegedi Vizipóló  2013/10/13  8-12
          SZVSE - UVSE II.  2013/10/20  13-17
          AQUA SE - MVSI  2013/11/03  7-17
          Honvéd-Up. VKSE - UVSE  2013/11/17  11-15
          Szentes - ZF-Eger  2013/12/01  11-12
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd-Up. VKSE  2013/12/08  6-8
          OSC Vízilabda Sp - MVSI  2013/12/08  9-10
          FTC Vízilabda Ut - Szegedi Vizipóló  2014/02/23  5-8
          UVSE - PSN Zrt.  2014/02/28  8-9
          Kölyök Póló Suli - MTK 1888 Vízilab  2014/03/02  10-9
          FTC Vízilabda Ut - Debreceni Cívis   2014/03/22  11-6
          UVSE - PSN Zrt.  2014/04/12  15-8
          Ceglédi Vasutas - Szolnok  2014/04/13  9-21
          Szentes - Honvéd-Up. VKSE  2014/05/11  9-10
          Tatabányai Vízmű - SZVSE  2014/05/18  22-8
          PSN Zrt. - Honvéd-Up. VKSE  2014/06/01  12-4
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - Szegedi Vizipóló  2013/10/13  10-9
          SZVSE - UVSE II.  2013/10/20  7-8
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Kölyök Póló Suli  2013/10/27  12-6
          AQUA SE - MVSI  2013/11/03  14-5
          Honvéd-Up. VKSE - UVSE  2013/11/17  8-10
          Váci VSE - KVSE  2013/11/17  5-31
          Szentes - ZF-Eger  2013/12/01  6-6
          FTC Vízilabda Ut - Honvéd-Up. VKSE  2013/12/08  8-5
          Oázis Sport Club - MVSI  2013/12/08  4-10
          FTC Vízilabda Ut - Szegedi Vizipóló  2014/02/23  21-8
          Kölyök Póló Suli - MTK 1888 Vízilab  2014/03/02  2-28
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - KVSE  2014/03/23  8-12
          Ceglédi Vasutas - Szolnok  2014/04/13  12-9
          Szentes - Honvéd-Up. VKSE  2014/05/11  8-4
          Tatabányai Vízmű - SZVSE  2014/05/18  26-6
          PSN Zrt. - Honvéd-Up. VKSE  2014/06/01  3-21
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC felnőtt - Faterpóló VSE  2014/03/02  16-9
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Váci Vízilabda S  2013/09/22  3-14
          Új-Hullám SE - BVSC-Póló Zugló  2013/09/22  3-22
          KSI SE - Oázis SC  2013/09/22  32-2
          Váci Vízilabda S - Bánki Vízisport   2013/09/22  6-13
          Új-Hullám SE - KSI SE  2013/11/16  1-33
          Váci Vízilabda S - Sportliget SE  2013/11/16  15-6
          BVSC-Póló Zugló - MOM Sport Ybl  2013/11/16  14-2
          Bánki Vízisport - Oázis SC  2013/11/16  11-6
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - UVSE II.  2014/05/10  13-4
          BVSC-Póló Zugló - Bókay - KSI  2014/05/10  23-0
          Ceglédi Vasutas - MOM Sport Ybl  2014/05/10  11-10
          FTC Utánpótlás - MOM Sport Ybl  2014/05/31  14-7
          BVSC-Póló Zugló - Ceglédi Vasutas   2014/05/31  13-6
          UVSE II. - Bókay - KSI  2014/05/31  14-3
          Ceglédi Vasutas - FTC Utánpótlás  2014/05/31  10-13
          Bókay - KSI - MOM Sport Ybl  2014/05/31  6-10
          UVSE II. - BVSC-Póló Zugló  2014/05/31  2-14
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Kaposvár Vízilab  2013/10/12  15-8
          Vodafone Pólósul - Ceglédi Vasutas   2013/10/12  42-0
          Angyalföldi Spor - Kanizsa Vízilabd  2013/10/12  5-10
          UVSE II. - KSI SE  2013/10/12  3-22
          BVSC-Póló Zugló - Vecsés  2013/12/07  14-6
          Honv-up. Gödöllő - Oázis SC  2013/12/07  15-3
          BVSC-Póló Zugló - Tatabányai Vízmű  2013/12/07  16-15
          PSN Zrt. - Oázis SC  2013/12/07  2-11
          Ceglédi Vasutas - OSC gy  2014/04/05  15-4
          Oázis SC - Bókay - KSI  2014/04/05  21-2
          PSN Zrt. - Sportliget Sport  2014/04/05  27-3
          OSC gy - Angyalföldi Spor  2014/05/17  1-9
          Ceglédi Vasutas - OSC gy  2014/05/17  15-6
          Oázis SC - Bókay - KSI  2014/05/17  14-3
          PSN Zrt. - Sportliget Sport  2014/05/17  24-4
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - ZF-Eger  2013/12/05  15-13
       2013. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 2002
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - ZF-Eger  2013/08/31  19-8
          ZF-Eger - Fehérvár Póló Sp  2013/08/31  15-5
          Fehérvár Póló Sp - KESI  2013/08/31  3-26
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Kanizsa Vízilabd  2014/04/17  7-6
          Göd - Kanizsa Vízilabd  2014/04/17  10-6
          Hírös Sport Nonp - Vasas Sport Club  2014/04/17  15-7
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 - UVSE I.  2014/02/02  3-15
          Oázis SC - 1427Vízilabda SE  2014/02/02  12-6
       2014. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Vasas SC  2014/02/15  14-7
          Honvéd UVSE - Pécsi Sport Nonp  2014/02/15  12-8
          Vasas SC - Pécsi Sport Nonp  2014/02/15  17-5
          UVSE - Honvéd UVSE  2014/02/15  18-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - ZF-Eger  2014/02/08  4-18
          Angyalföldi SI D - Hungerit-Szentes  2014/02/08  2-15
          Hungerit-Szentes - DFVE  2014/03/08  11-12
          Angyalföldi SI D - H POLO  2014/04/25  4-18
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - SZNVE  2013/11/01  19-5
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVSE - DFVE  2013/10/20  12-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - SZNVE  2013/11/01  29-1
          Tatabányai Vízmű - SZVSE  2014/03/23  7-8
          Szentes - Tatabányai Vízmű  2014/05/11  18-5
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentes  2014/03/01  12-16
          UVSE - ZF-Eger  2014/05/04  14-7
          Szentes - POLO SC  2014/05/04  13-14
          ZF-Eger - POLO SC  2014/05/04  12-13
          UVSE - Szentes  2014/05/04  17-9
  2012/2013
     Időmérő 1
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - A-HID Szeged  2013/04/03  11-8
     Titkár 6
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Szolnoki D-K  2013/01/19  4-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Tatabányai Vízmű  2012/09/23  10-3
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Tatabányai Vízmű  2012/09/23  12-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Tatabányai Vízmű  2012/09/23  7-16
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Fehérvár Póló SE  2013/02/03  24-1
          UVSE I. - Pécsi Sport Nonp  2013/02/03  15-7
     Ellenőr 125
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID Szeged - Orvosegyetem SC  2012/10/13  12-5
          Szolnoki D-K - JuniorVálogatott  2012/11/07  17-4
          PVSK - FTC  2012/12/15  12-9
          JuniorVálogatott - FTC  2013/01/10  8-10
          Valdor-Szentes - FTC  2013/01/23  11-10
          ZF-Eger - JuniorVálogatott  2013/02/10  15-7
          FTC - ZF-Eger  2013/03/02  6-9
          Szolnoki D-K - JuniorVálogatott  2013/03/04  14-5
          A-HID Szeged - Valdor-Szentes  2013/03/23  13-8
          EKF-EgerFood-Imo - BVSC- Zugló  2013/04/03  7-6
          A-HID Szeged - JuniorVálogatott  2013/04/09  17-9
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2013/04/24  8-13
          FTC - Kaposvári Vízila  2013/05/05  12-8
          Kaposvári Vízila - FTC  2013/05/14  8-4
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - HVSC  2012/10/06  20-6
          HVSC - MVSI  2012/10/13  11-14
          BVSC- Zugló - DEAC  2012/11/17  10-9
          ASI DSE - Csabai Csirkefog  2013/04/20  11-7
          ASI DSE - Neptun Vízilabda  2013/05/04  10-11
          KSI SE - Kanizsa Vízilabd  2013/06/01  21-7
          Ceglédi Vasutas - Csabai Csirkefog  2013/06/08  13-8
          ASI DSE - PSN - PVSK  2013/06/10  16-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Öregfiú - FISE  2013/05/25  7-15
          Egri Vízmű SC - Aligátor Vízilab  2013/05/25  11-11
          Szegedi Vízilabd - Szentesi Öregfiú  2013/05/25  17-9
          Aligátor Vízilab - FISE  2013/05/25  4-18
          Egri Vízmű SC - Szegedi Vízilabd  2013/05/25  7-18
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki D-K - ZF-Eger  2012/09/30  5-5
       2012. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Waterpolo Sp - Kaposvári Vízila  2012/11/18  12-8
          Szentesi Vízilab - DVSE  2012/12/02  13-8
          FTC Waterpolo Sp - OSC  2012/12/05  16-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - KSI SE  2012/10/03  13-24
          FPSE - KESI  2012/10/07  7-14
          ZF-Eger - KSI SE  2012/10/21  7-8
          Tatabányai Vízmű - KESI  2012/10/28  16-12
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2013/03/10  5-9
          UVSE I. - BVSC- Zugló  2013/03/29  7-5
          ZF-Eger - Vasas  2013/04/14  16-10
          KSI SE - Vasas  2013/06/02  13-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - BVSC- Zugló  2012/09/30  14-13
          Szentesi Vízilab - KSI SE  2012/10/03  7-11
          FPSE - KESI  2012/10/07  13-9
          ZF-Eger - KSI SE  2012/10/21  11-7
          Tatabányai Vízmű - KESI  2012/10/28  20-10
          Honvéd Pesterzsé - Szentesi Vízilab  2012/11/11  7-6
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2013/03/10  9-10
          UVSE I. - BVSC- Zugló  2013/03/29  8-7
          ZF-Eger - Vasas  2013/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas  2013/06/02  10-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2012/09/30  6-14
          Szentesi Vízilab - KSI SE  2012/10/03  6-15
          FPSE - KESI  2012/10/07  5-17
          ZF-Eger - KSI SE  2012/10/21  8-21
          Tatabányai Vízmű - KESI  2012/10/28  21-9
          Honvéd PVK - Szentesi Vízilab  2012/11/11  0-5
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2013/03/10  14-5
          UVSE I. - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/03/29  10-3
          ZF-Eger - Vasas  2013/04/14  6-15
          KSI SE - Vasas  2013/06/02  8-10
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Pécsi Sport Nonp - UVSE II.  2013/02/03  8-5
          Fehérvár Póló SE - UVSE II.  2013/02/03  4-8
       2012. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 1998
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - Szolnoki D-K  2012/11/18  9-14
       BVLSZ Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bp.Izzó - Semmelweis VKS  2012/10/14  10-7
          ELTE - Bánki VE  2012/10/14  15-5
          RETR-O-SC - MAFC Schönherz  2012/10/14  10-14
          Oázis SC - ELTE  2012/11/18  14-11
       BVLSZ Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka SE - TVSE  2013/04/02  9-10
       BVLSZ Gyermek 98 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay-KSI - Oradea I.  2012/10/27  0-29
          Oradea II. - Octopus BVSE  2012/10/27  26-5
          MOM Sport-YBL - Komplex PSE  2012/10/27  4-3
          OSC - BVSC-Póló-Zugló  2013/06/01  8-12
          BVSC-Póló-Zugló - Oradea II.  2013/06/01  9-4
          OSC - KSI SE  2013/06/01  8-14
       Budapesti Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komárno - BHSE  2013/03/16  0-5
          OSC - KSI SE  2013/03/16  6-23
          Dunaújvárosi FVE - BVSC - Póló  2013/03/16  2-24
          MOM Sport-YBL - Sportliget SE  2013/04/21  20-3
          Váci VSE - Bókay-KSI  2013/04/21  6-16
          Sportliget SE - Váci VSE  2013/04/21  6-12
          Bókay-KSI - MOM Sport-YBL  2013/04/21  5-2
       BVLSZ Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Százhalombattai   2012/11/10  11-2
          Kópé ÚVSE - Vadász  2012/11/10  8-5
          Bókay-KSI - BVSC-Póló-Zugló  2012/11/10  3-23
          Vasas SC - HPVKSE  2013/03/09  6-4
          Kópé ÚVSE - BVSC-Póló-Zugló  2013/03/09  3-7
          UVSE - FTC  2013/03/09  7-8
          Vasas SC - BVSC-Póló-Zugló  2013/04/06  4-9
          HPVKSE - UVSE  2013/04/06  6-4
          Kópé ÚVSE - FTC  2013/04/06  2-7
       Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság gy/2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka SE - KSI SE  2012/10/20  4-10
          Kanizsa VSE - Vodafone Pólósul  2012/10/20  1-24
          KSI SE - KESI  2012/10/20  8-10
          Kanizsa VSE - KESI  2012/11/17  5-9
          Vecsés - Budafóka SE  2012/11/17  3-11
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2012/11/17  15-2
          Kaposvár - EMLCSKA  2012/12/08  0-5
          Budafóka SE - Göd  2012/12/08  19-8
          EMLCSKA - Budafóka SE  2013/04/27  7-21
          Vecsés - FTC  2013/04/27  5-13
          Budafóka SE - Göd  2013/04/27  16-9
          Kaposvár - EMLCSKA  2013/04/27  14-8
       2013. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vas-ASI - UVSE I.  2013/01/20  7-12
          Főnix ISE - RETR-O-SC Közhas  2013/01/20  14-9
          MTK I. - Tatabányai Vízmű  2013/01/20  6-15
          Kanizsa Vízilabd - Bp. Izzó  2013/01/20  15-4
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - H. POLO  2012/11/03  10-14
          Hungerit S - DF - Mex-Motors  2013/04/13  8-9
          UVSE - Szeged  2013/04/20  10-12
          H. POLO - UVSE  2013/04/20  12-2
          Szeged - H. POLO  2013/04/20  13-9
          Hungerit S - DF - Mex-Motors  2013/04/25  9-7
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF - Mex-M - ZF-Eger  2012/11/09  4-10
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZTE EHÖK Sport - Szentesi VK  2012/11/24  6-9
          H POLO utp - HPVK SE  2012/11/24  11-8
          Szentesi VK - HPVK SE  2012/11/24  15-3
          H POLO utp - SZTE EHÖK Sport   2012/11/24  11-10
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - ASI DSE  2013/03/23  26-1
          HPVKSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/05/04  1-21
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KESI  2012/09/23  15-2
          ZF-Eger - UVSE  2013/02/10  14-8
          Tatabányai Vízmű - DFVE  2013/03/10  4-21
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KESI  2012/09/23  19-2
          ZF-Eger - Százhalombatta  2012/10/21  12-10
          ZF-Eger - UVSE  2013/02/10  3-15
          Tatabányai Vízmű - Dunaújváros Váro  2013/03/10  12-11
  2011/2012
     Ellenőr 75
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-Füszért - Orvosegyetem SC  2011/10/08  10-9
          PVSK-Füszért - K-M-CS&K Szentes  2011/10/15  12-7
          BVSC- Zugló - Kaposvári VK  2011/10/28  14-5
          A-H Szeged Beton - K-M-CS&K Szentes  2011/11/21  14-9
          Kaposvári VK - SzolnokiD-KÖZGÉP  2011/12/05  4-12
          A-H Szeged Beton - SzolnokiD-KÖZGÉP  2012/02/11  6-6
          SzolnokiD-KÖZGÉP - BVSC- Zugló  2012/02/19  16-3
          Kaposvári VK - BVSC- Zugló  2012/02/29  10-6
          Orvosegyetem SC - FTC FisherKlíma   2012/03/07  7-7
          ZF-Eger - PVSK-Füszért  2012/03/18  13-5
          K-M-CS&K Szentes - TEVA-VasasUNIQA  2012/03/28  9-15
          SzolnokiD-KÖZGÉP - K-M-CS&K Szentes  2012/04/11  21-9
          SzolnokiD-KÖZGÉP - Debrecen  2012/04/23  7-8
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Groupama Honvéd - TEVA-VasasUNIQA  2011/11/04  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKF SC - Újpest Vízilabda  2011/10/22  9-10
          EKF SC - FTC Hűs- Húsház  2011/11/05  12-6
          Szegedi VP suli - Kecskeméti SI  2011/12/10  14-11
          Újpest Vízilabda - Hegyvidék-YBL WP  2012/05/12  9-13
          Bánki VE - Csabai Csirkef.   2012/05/26  11-11
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szarvasi Úszó, V - PSE-Termál  2012/06/23  13-14
          Kiskunfélegyházi - Váci Vízilabda S  2012/06/23  2-12
          PSE-Termál - Kiskunfélegyházi  2012/06/23  9-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - Ceglédi Vasutas   2011/10/09  10-5
          KESI - HVSC  2011/10/09  9-17
          Szolnok D-KÖZGÉP - Csongrád VVSE  2011/10/09  13-9
          Ceglédi Vasutas - KESI  2011/10/09  12-13
          HVSC - Szolnok D-KÖZGÉP  2011/10/09  10-13
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2011/12/04  8-7
          Szentesi VK - BVSC- Zugló  2011/12/11  10-15
          KSI SE - Honvéd   2012/03/11  15-6
          ZF-Eger - Újpest Vízilabda  2012/03/25  8-9
          Szegedi Vizipóló - Újpest Vízilabda  2012/04/15  7-8
          Szentesi VK - Szegedi Vizipóló  2012/05/13  10-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVPK - Kölyök Póló Suli  2011/11/06  28-5
          Kaposvári VK - Orvosegyetem SC  2011/11/27  13-3
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2011/12/04  9-6
          Szentesi VK - BVSC- Zugló  2011/12/11  8-9
          KSI SE - HPVKSE  2012/03/11  5-4
          ZF-Eger - Újpest Vízilabda  2012/03/25  8-12
          Ceglédi Vasutas - KESI  2012/04/01  5-15
          Szegedi Vizipóló - Újpest Vízilabda  2012/04/15  3-9
          DVSE II. - KESI  2012/04/22  9-13
          FPSE - Orvosegyetem SC  2012/04/29  13-13
          Szentesi VK - Szegedi Vizipóló  2012/05/13  5-15
          Orvosegyetem SC - Szolnok D-KÖZGÉP  2012/06/10  6-12
          MTK Szentendre - KVPK  2012/06/10  4-11
          MTK Szentendre - Orvosegyetem SC  2012/06/10  9-11
          KVPK - Szolnok D-KÖZGÉP  2012/06/10  10-15
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - AVUS  2011/11/06  12-10
          KVPK - Kölyök Póló Suli  2011/11/06  8-23
          Kaposvári VK - Orvosegyetem SC  2011/11/27  14-7
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda Ut  2011/12/04  10-7
          Szentesi VK - BVSC- Zugló  2011/12/11  7-3
          KSI SE - HPVKSE  2012/03/11  6-14
          ZF-Eger - Újpest Vízilabda  2012/03/25  5-16
          Ceglédi Vasutas - KESI  2012/04/01  19-4
          Szegedi Vizipóló - Újpest Vízilabda  2012/04/15  5-14
          DVSE II. - KESI  2012/04/22  2-14
          FPSE - Orvosegyetem SC  2012/04/29  11-7
          Szentesi VK - Szegedi Vizipóló  2012/05/13  19-12
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentesi VK  2012/02/18  7-5
          Héraklész I. Utá - Szeged  2012/03/17  8-14
          HonvédPOLO - Szeged  2012/03/17  10-12
          Héraklész I. Utá - HonvédPOLO  2012/03/17  12-15
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2012/05/18  11-8
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2011/11/11  15-16
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - HonvédPOLO  2011/12/11  7-6
          HonvédPOLO - ZF-Eger  2012/03/11  13-8
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - HonvédPOLO  2011/12/11  8-7
          HonvédPOLO - ZF-Eger  2012/03/11  8-4
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Újpest VUSE  2011/11/13  5-28
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2011/11/13  17-8
          Újpest VUSE - HPVKSE  2011/11/13  26-5
          ZF-Eger - KESI  2011/11/13  18-14
          HPVKSE - BVSC- Zugló  2011/11/13  7-26
  2010/2011
     Ellenőr 40
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Groupama HONVÉD - OSC  2010/10/29  15-4
          ZF-Eger - ASI  2010/11/06  14-5
          PVSK-Füszért - Szolnoki F-KÖZG  2010/11/26  5-6
          OSC - ASI  2010/12/04  10-9
          Szolnoki F-KÖZG - B. Bau Szentes  2011/01/22  20-5
          ZF-Eger - UTE  2011/01/30  17-3
          PVSK-Füszért - B. Bau Szentes  2011/03/19  14-5
          Debrecen Fujitsu - FTC-Fisher Klíma  2011/04/20  3-4
          OSC - BVSC- Zugló  2011/05/17  10-8
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - ZF-Eger  2010/10/15  9-13
          BVSC- Zugló - FTC-Fisher Klíma  2010/10/17  10-15
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki Vízisport - EKF-EGERFOOD-IMO  2010/11/06  8-16
          EKF-EGERFOOD-IMO - KSI SE  2011/04/02  11-7
          EKF-EGERFOOD-IMO - AVSE  2011/06/04  22-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KEAC - FPSE  2010/10/09  13-3
          MAFC SCH - Szolnok 2  2010/10/09  7-1
          Vasas - Octopus BVSE  2010/10/09  21-4
          FPSE - Szolnok 2  2010/10/09  3-10
          Octopus BVSE - MAFC SCH  2010/10/09  6-22
          KEAC - Vasas  2010/10/09  5-8
       2010. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2010/12/07  14-9
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - HVSC  2010/12/05  16-7
          KSI SE - BVSC- Zugló  2011/03/20  11-5
          Restart-CV - HVSC  2011/04/17  6-3
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - HVSC  2010/12/05  8-7
          KSI SE - BVSC- Zugló  2011/03/20  8-6
          Restart-CV - HVSC  2011/04/17  8-8
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Ut - FPSE  2010/10/31  26-1
          Szentesi Vízilab - UVSE II.  2010/12/05  7-12
          KSI SE - BVSC- Zugló  2011/03/20  10-12
          Tatabányai Vízmű - FPSE  2011/03/27  16-4
          Restart-CV - HVSC  2011/04/17  10-5
       Halassy Olivér Gyermek Kupa - 1998
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - UVSE  2010/06/06  4-14
          BVSC- Zugló - Szentesi Vízilab  2010/06/06  11-6
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DF-DVCSH-CÉ - British WP  2010/12/03  8-10
          KNV SE-KESI - UVSE-Salamander  2011/04/13  9-11
       Országos Leány Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - Szeged  2011/05/08  9-12
          Honv POLO - DVSI  2011/05/08  10-15
          Szeged - Honv POLO  2011/05/08  14-11
          DVSI - Szentesi Vízilab  2011/05/08  20-16
  2009/2010
     Időmérő 1
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szolnok F-K  2010/04/24  5-7
     Ellenőr 84
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA VasasPlaket - OSC - Opus-Via  2009/10/14  15-8
          Pécsi Vízmű PVSK - TEVA VasasPlaket  2009/10/17  8-14
          Szentesi VK - Pécsi Vízmű PVSK  2009/11/07  8-7
          Szolnok F-K - BVSC- Zugló  2009/12/04  12-7
          FTC Fisher Klíma - ZF-Eger  2009/12/06  6-6
          OSC - Opus-Via - ZF-Eger  2010/01/20  5-22
          UNIQA-UTE - Szolnok F-K  2010/03/06  6-9
          Domino Honvéd - Szolnok F-K  2010/03/22  9-5
          BVSC- Zugló - UNIQA-UTE  2010/03/28  13-8
          TEVA VasasPlaket - Szeged Beton  2010/04/24  7-5
          FTC Fisher Klíma - ZF-Eger  2010/04/28  7-5
          Domino Honvéd - BVSC- Zugló  2010/05/12  16-4
          ZF-Eger - TEVA VasasPlaket  2010/05/15  6-7
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - ZF-Eger  2009/09/26  7-15
          YBL Water Polo - UNIQA-UTE  2009/09/26  8-9
          ZF-Eger - YBL Water Polo  2009/09/26  16-11
          UNIQA-UTE - Szentesi VK  2009/09/26  9-5
          Szentesi VK - YBL Water Polo  2009/09/27  9-9
          ZF-Eger - UNIQA-UTE  2009/09/27  13-12
          UNIQA-UTE - ZF-Eger  2009/10/03  7-14
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tipo VSC - Kaposvár  2009/09/19  8-5
          Tatabányai Vízmű - Kaposvár  2009/11/21  11-10
          Tipo VSC - EKF SC  2010/04/17  9-5
          YBL WPC - Angyalföldi Spor  2010/04/17  6-6
          Angyalföldi Spor - YBL WPC  2010/06/05  8-7
       2010. évi Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízila - KSI SE  2010/02/27  9-24
          SZVPS - PVSK  2010/02/27  13-10
          Kaposvári Vízila - PVSK  2010/02/27  10-11
          KSI SE - SZVPS  2010/02/27  12-2
          UVSE II. - UVSE I.  2010/03/06  12-7
          KSI SE - Vasas  2010/03/06  11-12
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - UVSE I.  2009/09/20  14-13
          HONVÉD - Budafóka  2009/10/04  8-4
          KSI SE - Kaposvár  2009/10/11  11-4
          UVSE II. - PVSK  2009/11/08  12-8
          Budafóka - HONVÉD  2009/11/22  7-21
          BVSC- Zugló - HONVÉD  2010/03/21  5-11
          Szolnok - HONVÉD  2010/03/27  4-9
          PVSK - SZVPS  2010/04/11  8-8
          UVSE I. - KSI SE  2010/04/25  9-11
          HONVÉD - BVSC- Zugló  2010/05/09  7-15
          HONVÉD - Vasas-MVM  2010/06/05  9-8
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - UVSE I.  2009/09/20  5-13
          Szentesi VK - Debreceni VSE  2009/09/27  15-8
          HONVÉD - Budafóka  2009/10/04  16-12
          KSI SE - Kaposvár  2009/10/11  17-5
          UVSE II. - PVSK  2009/11/08  15-3
          Budafóka - HONVÉD  2009/11/22  10-9
          BVSC- Zugló - HONVÉD  2010/03/21  14-12
          PVSK - Hódmezővásárhely  2010/04/11  10-8
          UVSE I. - KSI SE  2010/04/25  8-10
          HONVÉD - BVSC- Zugló  2010/05/09  7-14
          HONVÉD - Vasas-MVM  2010/06/05  8-14
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - UVSE I.  2009/09/20  4-26
          Szentes - Debreceni VSE  2009/09/27  17-2
          HONVÉD - Budafóka  2009/10/04  13-6
          KSI SE - Kaposvár  2009/10/11  27-4
          BVSC- Zugló - Csongrád  2009/10/23  9-9
          UVSE II. - PVSK  2009/11/08  12-8
          Budafóka - HONVÉD  2009/11/22  18-16
          BVSC- Zugló - HONVÉD  2010/03/21  6-7
          Szolnok - HONVÉD  2010/03/27  1-24
          PVSK - Hódmezővásárhely  2010/04/11  12-7
          UVSE I. - KSI SE  2010/04/25  6-5
          HONVÉD - BVSC- Zugló  2010/05/09  13-10
          HONVÉD - Vasas-MVM  2010/06/05  3-6
       Komjádi Kupa 2009
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - OSC  2009/11/25  6-9
          OSC - Kaposvári VK  2009/11/25  7-9
          Kaposvári VK - Szentesi Vízilab  2009/11/25  11-13
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabd - MAFC SCH  2010/03/27  8-11
          Tatabányai Vízmű - SzolnokiRozmárok  2010/03/27  7-8
          Fehérvár PSE - Kecskeméti SI  2010/03/27  10-8
          Angyal-Vasas SE - MAFC SCH  2010/06/09  17-7
          Pápa SE-Termál - Gyöngyösi AVC  2010/06/12  17-11
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diap. - Héraklész I.   2009/10/21  12-7
          Univ-Szeged - BVSC-Zugló Diap.  2009/10/24  5-14
          Héraklész I. - Angyalföldi SI  2009/10/26  14-4
          Szentesi VK - Héraklész I.   2010/02/04  13-2
          Héraklész I. - Szentesi VK  2010/02/04  4-12
          Honvéd ELTE POLO - Héraklész II.  2010/03/20  8-9
          DF-DVCSH - UVSE  2010/04/03  19-3
          Angyalföldi SI - Univ-Szeged  2010/04/17  2-3
          Héraklész I. - Héraklész II.  2010/04/17  10-9
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2009/11/20  11-8
  2008/2009
     Ellenőr 105
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - ZF-Eger  2008/10/04  5-11
          Szeged Beton VE - TEVA VasasPlaket  2008/11/08  9-10
          BVSC - Szolnok  2008/11/15  13-9
          Szeged Beton VE - Szentesi VK  2008/12/05  13-7
          OSC - Szeged Beton VE  2008/12/20  7-14
          DOMINO Honvéd - BVSC  2009/01/24  18-5
          ZF-Eger - PVSK  2009/01/31  13-5
          Szentesi VK - Fehérvár PSE  2009/02/14  11-10
          PVSK - UNIQA-UTE  2009/03/13  9-9
          BVSC - UNIQA-UTE  2009/03/14  14-7
          Szentesi VK - PVSK  2009/03/27  6-13
          DOMINO Honvéd - Fehérvár PSE  2009/04/04  14-6
          Fehérvár PSE - BVSC  2009/04/18  4-8
          OSC - UNIQA-UTE  2009/04/25  6-13
          BVSC - UNIQA-UTE  2009/05/06  9-9
          DOMINO Honvéd - ZF-Eger  2009/05/08  4-10
          Szentesi VK - OSC  2009/05/09  9-9
          UNIQA-UTE - BVSC  2009/05/16  12-11
          BVSC - PVSK  2009/05/20  13-14
          ZF-Eger - TEVA VasasPlaket  2009/05/24  9-10
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DOMINO Honvéd - OSC  2008/09/20  17-7
          FTC - Ybl Sz. I. E.  2008/09/20  20-1
          FTC - TEVA VasasPlaket  2008/09/28  10-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VE - ASI-Vasas  2008/09/27  10-14
          YBL WPC - Neptun VSC  2008/09/27  10-9
          Hírös VSE - Neptun VSC  2008/10/12  6-7
          Neptun VSC - YBL WPC  2008/11/15  5-7
          MAFC - KSI SE  2008/11/15  12-11
          Bertók SC - Neptun VSC  2009/03/27  12-19
          Ceglédi VSE - Neptun VSC  2009/04/04  15-7
          MAFC - Bánki VE  2009/04/11  10-14
          YBL WPC - Kanizsa VSE  2009/05/16  19-11
          KSI SE - Bertók SC  2009/06/13  13-9
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Debreceni VSE  2008/10/05  24-2
          FTC - Szentesi VK  2008/10/18  18-7
          UTE - ZF-Eger  2008/11/02  9-11
          OSC - BVSC  2008/11/09  2-14
          BVSC - UTE  2008/11/16  4-10
          Szegedi VPS - FTC  2008/11/19  7-6
          Hírös VSE - FTC  2008/11/23  5-13
          Hírös VSE - Debreceni VSE  2009/03/21  18-4
          ZF-Eger - UTE  2009/04/05  10-8
          Szentesi VK - Vasas  2009/04/26  6-12
          Szegedi VPS - Szolnok  2009/06/07  14-6
          Vasas - UTE  2009/06/14  10-8
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Debreceni VSE  2008/10/05  23-3
          FTC - Szentesi VK  2008/10/18  13-8
          KSI SE - UTE - II.  2008/10/19  13-7
          UTE - I. - ZF-Eger  2008/11/02  13-2
          OSC - BVSC  2008/11/09  5-13
          BVSC - UTE - I.  2008/11/16  3-11
          Szegedi VPS - FTC  2008/11/19  6-11
          Hírös VSE - FTC  2008/11/23  5-12
          FTC - Ceglédi VSE  2008/11/30  12-2
          Hírös VSE - Debreceni VSE  2009/03/21  16-4
          ZF-Eger - UTE - I.  2009/04/05  6-7
          Szentesi VK - Vasas  2009/04/26  7-14
          Fehérvár PSE - Hírös VSE  2009/05/17  4-13
          Szegedi VPS - Hódmezővh. VSC  2009/06/07  14-7
          Vasas - UTE - I.  2009/06/14  6-6
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - Debreceni VSE  2008/10/05  17-7
          FTC - Szentesi VK  2008/10/18  18-9
          KSI SE - UTE - II.  2008/10/19  14-5
          UTE - I. - ZF-Eger  2008/11/02  10-5
          OSC - BVSC  2008/11/09  2-19
          BVSC - UTE - I.  2008/11/16  9-14
          Szegedi VPS - FTC  2008/11/19  7-9
          Kecskeméti SI - FTC  2008/11/23  5-6
          FTC - Ceglédi VSE  2008/11/30  11-3
          Kecskeméti SI - Debreceni VSE  2009/03/21  12-7
          ZF-Eger - UTE - I.  2009/04/05  6-7
          Szentesi VK - Vasas  2009/04/26  7-15
          UTE - II. - Hódmezővh. VSC  2009/05/16  3-8
          Fehérvár PSE - Kecskeméti SI  2009/05/17  5-31
          Szegedi VPS - Budafóka SE  2009/06/07  13-5
          Hódmezővh. VSC - Kaposvári VK  2009/06/07  11-11
          Vasas - UTE - I.  2009/06/14  4-3
       Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA VasasPlaket - BVSC  2008/12/17  8-9
       Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - OSC  2009/03/01  13-8
          OSC - BVSC  2009/03/01  7-13
          BVSC - KSI SE  2009/03/01  11-7
          KSI SE - Ferencvárosi Tor  2009/03/08  11-10
          UTE - Budapesti Honvéd  2009/03/08  4-7
       Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvár Vízilab - Hírös Vízilabda   2009/03/07  17-8
          Szentesi Vízilab - ZF-Eger  2009/03/07  10-11
          Hírös Vízilabda - Szentesi Vízilab  2009/03/07  13-15
          Kaposvár Vízilab - ZF-Eger  2009/03/07  11-14
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - ZF-Eger  2008/10/11  2-21
          Honvéd - DF ELCO DV  2008/10/11  11-12
          UTE - ASI DSE  2008/11/01  17-4
          Szentesi VK - ZF-Eger  2008/11/08  8-7
          Honvéd - BVSC  2009/01/24  20-2
          Szentesi VK - ZF-Eger  2009/05/09  9-11
       Női OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Villanó Fókák - Bánki VE  2008/12/13  11-13
          Debreceni H. - Hódmezővh. VSC  2008/12/13  14-5
          Szeged - Bánki VE  2008/12/13  21-12
          Debreceni H. - Villanó Fókák  2008/12/13  15-14
          Hódmezővh. VSC - Szeged  2008/12/13  7-14
       Leány Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Honvéd - ZF-Eger  2009/05/10  1-12
          UTE - Szeged  2009/05/24  21-3
       Leány Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi VK - Villanó Fókák  2009/04/26  24-8
          Honvéd - ZF-Eger  2009/05/10  21-4
          UTE - Szeged  2009/05/24  21-1
       Leány Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UTE  2008/10/19  7-10
          Honvéd - ZF-Eger  2009/05/10  24-5

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

FINA World League 2018-2019

Hungary - Malta

2018. dec. 10. 17:30

Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Vodafone-sajtótájékoztató, 2018.12.06. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok