Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Bátori György
Születési dátum: 1955-10-04
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 124
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - BHSE  2018/10/03  9-11
          FTC-Telekom - PVSK-Mecsek Füszért  2018/10/20  15-9
          DVSE - VasasPlaket  2018/10/31  13-10
          FTC-Telekom - KSI  2018/11/03  17-6
          Kaposvári VK - DVSE  2018/11/07  8-11
          Metalcom Szentes - KSI  2018/11/10  10-6
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/11/24  8-12
          BVSC-Zugló - BHSE  2018/11/28  8-8
          DVSE - Tatabánya  2018/12/01  16-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - Kaposvári VK  2018/09/21  13-10
          EKE SC - Neptun VSC  2018/09/22  10-3
          BVSC-Zugló - SZEGEDI FVCS KFT  2018/09/27  16-15
          Ceglédi VSE - Swietelsky Bcsaba  2018/10/13  9-3
          FTC Telekom - ASI DSE  2018/10/27  7-10
          Vasas SC - Kaposvári VK  2018/11/17  16-7
          MAFC 113 - SZEGEDI FVCS KFT  2018/12/15  5-25
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű SC - Ceglédi VSE  2018/09/22  14-7
          Dr.Synergy-Miskolc - AQUA SE  2018/09/22  15-4
          GyAVC - Erzsébeti SMTK  2018/09/22  9-4
          AQUA SE - Egri Vízmű SC  2018/09/22  8-13
          Ceglédi VSE - GyAVC  2018/09/22  10-8
          Erzsébeti SMTK - Dr.Synergy-Miskolc  2018/09/22  4-22
          GYŐRI VSE - TVSE  2018/10/06  12-22
          Balaton VK-Pápa - Fehérvár VSE  2018/10/06  7-8
          Soproni VSE - Százhalombatta  2018/10/06  13-9
          Fehérvár VSE - GYŐRI VSE  2018/10/06  13-12
          Százhalombatta - TVSE  2018/10/06  10-25
          Soproni VSE - Balaton VK-Pápa  2018/10/06  20-10
          PVSK-PTE ÁOK - SE VK  2018/12/08  4-6
          Oázis SC - VVSE  2018/12/08  6-10
          SE VK - Vízilo  2018/12/08  4-9
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2018/12/08  13-5
          Oázis SC - PVSE  2018/12/08  11-7
          VVSE - MAFC-BME  2018/12/08  18-7
          Vízilo - PVSE  2018/12/08  12-8
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2018/11/17  5-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - HUVK SE II  2018/09/14  16-2
          PannErgy-MVLC-Miskol - AVUS  2018/09/30  12-13
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  12-9
          UVSE Hunguest H. I. - DVSE  2018/10/14  21-12
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2018/10/17  14-4
          UVSE Hunguest H. I. - PSN Zrt.  2018/10/24  26-4
          YBL WPC - Kaposvári VK  2018/10/28  6-15
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2018/11/11  7-8
          LEGRAND SZENTES - Vasas SC  2018/11/25  14-15
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I.  2018/12/02  12-19
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2018/12/16  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - YBL WPC  2018/09/14  9-13
          PannErgy-MVLC-Miskol - AVUS  2018/09/30  14-7
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  9-13
          UVSE Hunguest H. I. - DVSE  2018/10/14  15-10
          YBL WPC - Kaposvári VK  2018/10/28  7-15
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2018/11/11  7-18
          LEGRAND SZENTES - Vasas SC  2018/11/25  12-8
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I.  2018/12/02  13-17
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2018/12/16  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/14  8-11
          PannErgy-MVLC-Miskol - AVUS  2018/09/30  11-3
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  7-10
          UVSE Hunguest H. I. - DVSE  2018/10/14  22-10
          YBL WPC - Kaposvári VK  2018/10/28  4-5
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2018/11/11  4-11
          LEGRAND SZENTES - Vasas SC  2018/11/25  8-10
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I.  2018/12/02  15-14
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2018/12/16  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - MAFC A-team  2018/10/28  11-9
          1427 VSE - KPSE-KEAC  2018/10/28  4-8
          HETE - OSC Kft  2018/11/11  6-6
          Jog-Ászok VSK - Oázis SC Felnőtt  2018/11/18  5-13
          Oázis SC Felnőtt - MAFC A-team  2018/12/09  14-4
          Oázis Nonprofit Kft - YBL WPC  2018/12/09  0-24
          MESE - Ozorai-Faterpolo VSE  2018/12/16  
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/11/17  2-32
          POLO SC BVLSZ2002 - HUVK SE  2018/11/17  3-30
          Oázis SC Serdülő - KSI SE  2018/12/11  3-20
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - Oázis SC Ifi  2018/10/13  4-18
          KPSE - KSI SE  2018/10/13  5-28
          JSM Alapítvány - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/13  0-18
          BVSC-Zugló - Váci VSE  2018/10/13  20-7
          BVSC-Zugló - HUVK SE  2018/10/27  5-0
          Váci VSE - KSI SE  2018/10/27  2-23
          Oázis SC Ifi - KPSE  2018/10/27  16-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - KPS  2018/10/27  8-9
          BVSC-Zugló - KPS  2018/11/24  13-5
          HUVK SE - JSM Alapítvány  2018/11/24  5-5
          Váci VSE - Oázis SC Ifi  2018/11/24  8-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE  2018/11/24  6-9
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/09/29  2-9
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/09/29  12-3
          KESI - Ksi SE II.  2018/09/29  14-3
          KSI SI I. - Vízilovak  2018/09/29  27-3
          UVSE - Oázis SC  2018/09/29  50-0
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2018/10/20  11-7
          CVSE - KSI SE  2018/10/20  5-7
          HUVK SE - FTC-Telekom  2018/10/20  4-8
          BVSC-Zugló - Aquaworm Göd 2005  2018/12/15  19-1
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2018/12/15  7-2
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BHSE  2018/12/08  12-7
          PannErgy-MVLC-Miskol - FTC-Telekom  2018/12/08  17-6
          BHSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/08  4-13
          Kaposvári VK - Oázis SC  2018/12/11  16-8
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus II. - DFVE  2018/11/03  4-12
          Balaton VK - TVSE  2018/11/03  4-7
          CVK - DFVE  2018/11/03  7-18
          TVSE - Velence Plus II.  2018/11/03  15-0
          Balaton VK - CVK  2018/11/03  16-1
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - VÁCI VSE  2018/10/21  
          Kanizsa VSE - TVSE  2018/10/21  
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2018/10/21  
          AVUS - DFVE  2018/10/21  
          TVSE - Kaposvári VK  2018/10/21  
          VÁCI VSE - Kanizsa VSE  2018/10/21  
          PSN Zrt. - AVUS  2018/10/21  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - BHSE  2018/11/10  17-1
          BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/28  7-8
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - GYŐRI VSE  2018/11/04  25-1
          ZF-Eger - POLO Sport Club  2018/11/18  9-10
          YORDO SZENTES - Csongrád VVSE  2018/11/25  25-1
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - GYŐRI VSE  2018/11/04  19-2
          ZF-Eger - POLO Sport Club  2018/11/18  15-14
          YORDO SZENTES - Csongrád VVSE  2018/11/25  15-6
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - GYŐRI VSE  2018/11/04  17-2
          ZF-Eger - POLO Sport Club  2018/11/18  11-14
          YORDO SZENTES - Csongrád VVSE  2018/11/25  9-8
  2017/2018
     Segédtitkár 1
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  8-7
     Időmérő 2
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE  2018/03/24  9-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - HETE  2017/11/19  11-7
     Ellenőr 282
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - VasasPlaket  2017/10/21  10-12
          AVUS - Kaposvári VK  2017/10/28  10-8
          PannErgy-MVLC - PVSK-Mecsek Füszért  2017/11/22  10-6
          FTC PQS Waterpolo - VasasPlaket  2017/12/06  18-3
          CONTITECH SZEGED - PVSK-Mecsek Füszért  2017/12/08  4-14
          AVUS - BVSC-Zugló  2018/01/20  7-14
          CONTITECH SZEGED - ZF-Eger  2018/01/31  4-16
          AVUS - DEBRECEN  2018/02/03  11-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/02/24  11-6
          CONTITECH SZEGED - AVUS  2018/03/03  8-13
          FTC PQS Waterpolo - Racionet Honvéd  2018/03/07  14-3
          PannErgy-MVLC - BVSC-Zugló  2018/03/11  11-12
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/14  14-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2018/04/21  6-10
          Kaposvári VK - VasasPlaket  2018/04/25  14-13
          UVSE - CONTITECH SZEGED  2018/05/12  11-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/05/16  7-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2017/10/07  15-8
          Neptun VSC - MAFC "112"  2017/11/18  10-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - KVSE  2017/12/16  7-21
          ASI DSE - EKE SC  2018/03/10  11-7
          BVSC-Zugló - HVSC  2018/03/17  17-8
          Ceglédi VSE - KVSE  2018/04/07  7-6
          ASI DSE - Neptun VSC  2018/05/19  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CRISUL MASTERS - SZÖRF  2017/12/09  14-7
          SZVTK - Békéscsaba  2017/12/09  15-7
          SZUVTE BT - HVSC  2017/12/09  19-3
          SZVTK - CRISUL MASTERS  2017/12/09  10-12
          HVSC - SZÖRF  2017/12/09  9-7
          SZUVTE BT - Békéscsaba  2017/12/09  24-8
          FTC Vízilabda - SZUVTE BT  2018/03/24  14-7
          Diósgyőri Várfürdő - TVSE  2018/03/24  7-8
          TVSE - SZUVTE BT  2018/03/24  14-4
          FTC Vízilabda - Diósgyőri Várfürdő  2018/03/24  16-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - CONTITECH SZEGED  2017/09/24  17-4
          Kaposvári VK - AVUS  2017/09/24  9-6
          VasasPlaket - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/11/25  7-15
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/02  7-10
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Sportiskola  2017/09/10  10-11
          Kaposvári VK - FVSE  2017/10/06  12-8
          HKPSE - Dunakanyar Waerpolo  2017/10/08  10-8
          ZF-Eger - TVSE  2017/10/13  17-7
          ZF-Eger - AVUS  2017/10/15  16-9
          KSI SE - UVSE  2017/10/29  9-7
          Oázis Ifi - FVSE  2017/10/29  14-6
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/11/05  19-8
          Legrand Szentes - BVSC-Zugló  2017/11/19  8-9
          YBL WPC - HVSC  2017/11/26  5-8
          Market-Vasas - Szegedi VPS  2017/12/03  11-8
          Racionet Honvéd - DVSE  2017/12/10  9-7
          Ceglédi VSE - HVSC  2017/12/17  7-8
          Szvse - Ceglédi VSE  2018/02/02  7-20
          Oázis Ifi - HVSC  2018/02/16  8-6
          Racionet Honvéd - KSI SE  2018/02/18  3-13
          PSN Zrt. Sportiskola - Hírös Sport - KESI  2018/02/25  20-4
          Legrand Szentes - UVSE  2018/03/04  10-17
          Racionet Honvéd - AVUS  2018/03/18  10-11
          Market-Vasas - Racionet Honvéd  2018/03/23  6-8
          ZF-Eger - DVSE  2018/03/25  12-3
          Kaposvári VK - Swietelsky Bcsaba  2018/04/15  19-4
          ZF-Eger - Racionet Honvéd  2018/04/22  14-7
          Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/20  17-9
          FVSE - HVSC  2018/05/27  5-8
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/06/02  10-9
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Sportiskola  2017/09/10  12-2
          Kaposvári VK - FVSE  2017/10/06  15-10
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2017/10/08  5-12
          ZF-Eger - TVSE  2017/10/13  18-10
          ZF-Eger - AVUS  2017/10/15  21-9
          KSI SE - UVSE I.  2017/10/29  10-14
          Oázis SC Serdülő - FVSE  2017/10/29  9-12
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/11/05  20-5
          Legrand Szentes - BVSC-Zugló  2017/11/19  5-17
          YBL WPC - HVSC  2017/11/26  10-8
          Market-Vasas - Szegedi VPS  2017/12/03  7-6
          Racionet Honvéd - DVSE  2017/12/10  12-10
          Ceglédi VSE - HVSC  2017/12/17  8-4
          Vizilovak - HUVK SE II  2018/01/28  12-5
          Szvse - Ceglédi VSE  2018/02/02  8-21
          Oázis SC Serdülő - HVSC  2018/02/16  8-11
          Racionet Honvéd - KSI SE  2018/02/18  9-14
          PSN Zrt. Sportiskola - Hírös Sport - KESI  2018/02/25  9-8
          Legrand Szentes - UVSE I.  2018/03/04  7-16
          Racionet Honvéd - AVUS  2018/03/18  10-4
          Market-Vasas - Racionet Honvéd  2018/03/23  5-8
          ZF-Eger - DVSE  2018/03/25  12-8
          Kaposvári VK - Swietelsky Bcsaba  2018/04/15  14-7
          ZF-Eger - Racionet Honvéd  2018/04/22  8-12
          Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/20  3-6
          FVSE - HVSC  2018/05/27  13-4
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Sportiskola  2017/09/10  16-8
          Kaposvári VK - FVSE  2017/10/06  8-12
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2017/10/08  10-15
          ZF-Eger - TVSE  2017/10/13  20-5
          ZF-Eger - AVUS  2017/10/15  21-4
          KSI SE - UVSE I.  2017/10/29  20-19
          Oázis SC Gyerek - FVSE  2017/10/29  11-6
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/11/05  14-9
          Legrand Szentes - BVSC-Zugló  2017/11/19  10-12
          YBL WPC - HVSC  2017/11/26  10-12
          Market-Vasas - Szegedi VPS  2017/12/03  14-13
          Racionet Honvéd - DVSE  2017/12/10  8-10
          Ceglédi VSE - HVSC  2017/12/17  16-7
          Vizilovak - HUVK SE II  2018/01/28  22-3
          Szvse - Ceglédi VSE  2018/02/02  11-10
          Oázis SC Gyerek - HVSC  2018/02/16  20-8
          Racionet Honvéd - KSI SE  2018/02/18  6-17
          PSN Zrt. Sportiskola - Hírös Sport - KESI  2018/02/25  7-9
          Legrand Szentes - UVSE I.  2018/03/04  11-15
          Racionet Honvéd - AVUS  2018/03/18  12-13
          Market-Vasas - Racionet Honvéd  2018/03/23  8-11
          ZF-Eger - DVSE  2018/03/25  19-9
          Kaposvári VK - Swietelsky Bcsaba  2018/04/15  6-15
          ZF-Eger - Racionet Honvéd  2018/04/22  14-13
          BFSE - Invictus SC  2018/04/29  17-8
          Balaton VK - Komáromi VSE  2018/04/29  21-3
          ASI DSE - Sportliget S.E.  2018/04/29  25-3
          Aquaworm - Soproni VSE  2018/04/29  8-21
          Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/20  6-8
          FVSE - HVSC  2018/05/27  24-5
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Szentes A  2018/04/21  14-10
          VKV - Koelner-Csongrád  2018/04/21  7-6
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2018/03/03  6-26
          Oázis SC - HUVK SE  2018/03/03  10-10
          Crisul Oradea I. - YBL WPC  2018/03/03  5-0
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2018/03/03  7-8
          OSC VSE II. - Honvéd Kölyök Polo S  2018/06/09  7-16
          Vasas Sport Club - Cápa VK  2018/06/09  20-2
          Honvéd-Érd - DFVE-TOPO  2018/06/09  6-3
          OSC VSE II. - Honvéd-Érd  2018/06/16  5-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/06/16  5-13
          DFVE-TOPO - Cápa VK  2018/06/16  4-9
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - OSC VSE  2017/11/04  14-12
          FTC Utánpótlás - UVSE   2017/11/04  17-5
          Komplex Póló Suli SE - KSI SE  2017/12/02  11-24
          BVSC - JSMA  2017/12/02  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft. - Sportliget S.E.  2017/10/01  6-9
          Octopus SE - Oázis Nonprofit Kft.  2017/11/05  20-8
          Oázis Nonprofit Kft. - YBL WPC  2017/11/12  5-12
          BVSC Heavy Tools - Vidám Vízilovak VSC  2017/11/12  6-12
          Kertészeti Egyetem A - OSC Kft.  2017/11/19  8-6
          BVSC Heavy Tools - MAFC A-Team  2017/12/03  11-7
          MAFC "112" - YBL WPC  2017/12/03  8-12
          Oázis Nonprofit Kft. - 1427 VSE  2017/12/03  10-9
          HETE - Sportliget S.E.  2017/12/10  8-4
          MAFC A-Team - Jog-Ászok VSK  2017/12/17  16-3
          MAFC A-Team - Sportliget S.E.  2018/02/25  6-5
          1427 VSE - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/03/04  4-9
          Sportliget S.E. - Semmelweis VKS  2018/03/04  6-7
          YBL WPC - Kertészeti Egyetem A  2018/03/04  10-9
          Komplex Póló Suli SE - Sportliget S.E.  2018/03/25  10-9
          Oázis Nonprofit Kft. - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/04/08  17-13
          HETE - Jog-Ászok VSK  2018/04/08  14-4
          ELTE Vízilabda DSK - 1427 VSE  2018/04/08  4-9
          Oázis Nonprofit Kft. - Sunday Boys  2018/05/13  19-10
          BVSC Heavy Tools - Komplex Póló Suli SE  2018/05/13  17-8
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2018/05/20  10-9
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/12/02  16-10
          Oázis SC - Bókay-KSI  2017/12/02  23-4
          Honvéd Kölyök Polo S - OSC VSE  2017/12/16  4-10
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2017/12/16  15-4
          OSC VSE II. - KSI SE  2017/12/16  3-21
          Vasas Sport Club - BVSC  2017/12/16  9-16
          Bókay-KSI - Vidám Vízilovak VSC  2017/12/16  1-16
          Új-Hullám SE - Bókay-KSI  2018/03/29  10-5
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE II.  2017/09/16  18-6
          KSI SE - FTC Utánpótlás II.  2017/09/16  27-0
          HUVK SE - YBL WPC  2017/09/16  21-1
          OSC VSE - Vasas Sport Club  2017/09/16  19-11
          KSI SE II. - OSC VSE II.  2017/10/14  10-7
          Győri VSE - Szolnoki Vízilabda S  2017/10/14  7-11
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/14  9-5
          UVSE I. - Progress Oradea  2017/10/14  13-8
          FTC Utánpótlás II. - YBL WPC  2017/10/28  9-7
          UVSE II. - OSC VSE  2017/10/28  6-14
          KSI SE - HUVK SE  2017/10/28  10-5
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/10/28  14-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas Sport Club  2017/10/28  
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/11/25  10-7
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE  2017/11/25  3-9
          BVSC - Tatabányai Vízmű Spo  2018/02/28  16-8
          Progress Oradea - BVSC  2018/05/11  9-14
          DFVE-TOPO - Vasas Sport Club  2018/06/09  5-14
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonprofi - Százhalombatta  2017/09/23  14-0
          Oázis SC - Kópé UVSE  2017/09/23  3-7
          Kaposvár Vízilabda K - YBL WPC  2017/09/23  14-3
          Szegedi VPS - Vidám Vízilovak Vízi  2017/09/23  18-3
          BVSC II. - FTC Utánpótlás II.  2017/10/07  5-13
          Bókay - KSI - Aquaworm WP Göd  2017/10/07  10-9
          Oázis SC - Vidám Vízilovak Vízi  2017/10/21  17-6
          Kópé UVSE - Százhalombatta  2017/10/21  20-2
          Hírös Sport Nonprofi - YBL WPC  2017/10/21  19-5
          Szegedi VPS - HUVK SE  2017/10/21  21-4
          HUVK SE - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/04  3-8
          Kópé UVSE - YBL WPC  2017/11/18  18-4
          Oázis SC - HUVK SE  2017/11/18  6-19
          Százhalombatta - Vidám Vízilovak Vízi  2017/11/18  6-6
          Hírös Sport Nonprofi - Kaposvár Vízilabda K  2017/11/18  6-18
          Aquaworm WP Göd - OSC VSE II.  2018/03/10  2-15
          Honvéd-Érd - Új-Hullám SE  2018/03/10  9-2
          Bókay - KSI - UVSE II.  2018/03/10  4-20
          Oxigén Úszó és Sport - Komplex Póló Suli Sp  2018/03/10  19-4
          Oxigén Úszó és Sport - UVSE II.  2018/03/29  9-28
          Új-Hullám SE - Komplex Póló Suli Sp  2018/03/29  28-2
          Aquaworm WP Göd - Sport és Szabadidő K  2018/03/29  5-8
          Kópé UVSE - HUVK SE  2018/06/02  9-5
          AVUS - Győri VSE  2018/06/02  14-9
          PSN Zrt. - Oázis SC  2018/06/02  13-8
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Polo SC  2018/05/12  18-10
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ - YBL WPC  2018/06/03  
          Ceglédi VSE - BVSC-Zugló  2018/06/03  
          OSC VSE - KSI SE  2018/06/03  
          FTC Utánpótlás - UVSE  2018/06/03  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/01/10  7-14
          ZF-Eger - UVSE  2018/01/29  13-12
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Vidám Vízilovak VSC  2018/01/14  7-12
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2018/01/14  8-20
          Kertészeti Egyetem A - Dunakanyar Waterpolo  2018/02/18  8-15
          Angyalföldi SI DSE - MAFC "112"  2018/02/18  13-6
       2017. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - BVSC  2017/08/27  8-7
          Hírös Sport Nonprofi - Vasas Sport Club  2017/08/27  11-9
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - POLO Sport Club 2005  2017/09/30  10-8
          Soproni VSE - Sportliget  2017/09/30  10-8
          Velence Plus B - VUA  2017/09/30  10-10
          POLO Sport Club 2005 - Soproni VSE  2017/09/30  1-27
          Sportliget - Velence Plus B  2017/09/30  22-4
          Soproni VSE - KVSE  2018/02/17  5-0
          KVSE - Balaton VK  2018/02/17  0-5
          Sportliget - PSN Zrt. Sportiskola  2018/02/17  9-6
          Balaton VK - Sportliget  2018/02/17  15-9
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2018/02/17  7-2
          PSN Zrt. Sportiskola - Sportliget  2018/04/28  11-3
          KVSE - Soproni VSE  2018/04/28  9-9
          Sportliget - Balaton VK  2018/04/28  5-7
          Soproni VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/28  4-9
          Balaton VK - KVSE  2018/04/28  12-5
       DVL Gyermek C bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus C - Hélix SE Komló  2018/05/06  31-1
          Soproni VSE - CVK Ú-VSE  2018/05/06  8-5
          Hélix SE Komló - CVK Ú-VSE  2018/05/06  1-25
          Velence Plus C - Soproni VSE  2018/05/06  10-6
          Kaposvári VK_Balaton - Győri VSE  2018/05/06  12-7
          Balaton VK - Váci VSE  2018/05/06  11-5
          Váci VSE - Győri VSE  2018/05/06  3-7
          Balaton VK - Kaposvári VK_Balaton  2018/05/06  17-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - Tatabánya  2017/10/18  22-4
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE Margitsziget  2017/10/25  16-3
          Tatabánya - Hungerit Szentes  2017/11/08  4-11
          UVSE - ZF-Eger  2017/11/28  18-6
          BVSC-Zugló Diapolo - FTC  2018/01/13  11-6
          Racionet Honvéd - FTC  2018/01/24  4-23
          ZF-Eger - Racionet Honvéd  2018/02/07  10-1
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/10  3-26
          Racionet Honvéd - UVSE  2018/02/17  4-18
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2018/04/06  5-6
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2018/05/05  8-11
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2018/03/17  13-4
          DSC-SI - Csongrád  2018/03/17  8-14
          ASI DSE - DSC-SI  2018/03/17  13-7
          Csongrád - BVSC-Zugló  2018/03/17  4-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - FTC  2017/11/11  10-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2017/10/15  8-10
          ZF-Eger - DFVE-YORDO  2017/10/31  11-15
          BVSC-Zugló - UVSE II.  2017/11/05  13-6
          UVSE II. - POLO Sport Club  2018/02/04  16-14
          UVSE I. - SZNVE T&N  2018/02/04  23-8
          UVSE II. - BVSC-Zugló  2018/03/29  5-19
          ZF-Eger - POLO Sport Club  2018/04/22  12-14
          BVSC-Zugló - DFVE-YORDO  2018/05/13  10-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2017/10/15  1-21
          ZF-Eger - DFVE-YORDO  2017/10/31  7-12
          UVSE - SZNVE  2018/02/04  31-7
          ZF-Eger - POLO Sport Club  2018/04/22  10-13
          BVSC-Zugló - DFVE-YORDO  2018/05/13  16-10
          FVSE - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  4-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2017/10/15  3-17
          ZF-Eger - DFVE-YORDO  2017/10/31  10-8
          BVSC-Zugló - UVSE  2017/11/05  6-14
          UVSE - POLO Sport Club  2018/02/04  14-4
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/03/29  11-8
          ZF-Eger - POLO Sport Club  2018/04/22  6-5
          BVSC-Zugló - DFVE-YORDO  2018/05/13  14-3
          FVSE - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  3-15
  2016/2017
     Időmérő 5
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - Alfa SC Kispest  2016/11/06  3-20
          RETR-O-SC Közhasznú - Bánki Vízisport Egye  2016/11/20  19-5
          Oázis 2 - ELTE Vízilabda DSK  2017/03/19  9-8
          Alfa SC Kispest - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/03  11-8
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - KSI SE II.  2017/06/14  13-12
     Ellenőr 305
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - EBP Tatabánya  2016/09/28  15-6
          PVSK Mecsek- Füszért - CONTITECH SZEGED  2016/10/05  5-13
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2016/11/12  13-5
          UVSE Kft. - FTC PQS Waterpolo  2016/11/19  5-16
          Kaposvári VK - PannErgy-MVLC  2017/01/14  7-13
          Racionet H - ZF-Eger  2017/01/21  5-8
          KSI SE - VasasPlaket  2017/02/04  8-16
          PVSK Mecsek- Füszért - KSI SE  2017/02/07  8-4
          SZVSC - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/02/22  17-5
          KSI SE - UVSE Kft.  2017/02/25  6-15
          Kaposvári VK - KSI SE  2017/03/04  12-8
          UVSE Kft. - Metalcom-Szentes  2017/03/08  11-9
          VasasPlaket - ZF-Eger  2017/03/18  10-14
          DVSE - EBP Tatabánya  2017/03/29  10-8
          VasasPlaket - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/04/01  9-9
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2017/04/15  10-7
          SZVSC - ZF-Eger  2017/05/05  9-6
          UVSE Kft. - EBP Tatabánya  2017/05/06  14-11
       Férfi Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - ZF-Eger  2016/12/27  14-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - NEPTUN VSC  2016/10/29  11-9
          EKF SC - DVSE  2017/02/25  14-11
          UVSE - HVSC  2017/03/11  9-7
          Racionet H - NEPTUN VSC  2017/03/18  9-8
          PVSK-PSN Zrt - Kaposvári VK  2017/03/25  6-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2017/04/22  10-5
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2017/05/13  9-12
          Racionet H - Békéscsaba  2017/05/20  6-8
          NEPTUN VSC - Békéscsaba  2017/06/03  7-8
          Békéscsaba - AVUS  2017/06/10  4-7
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Váci VSE  2016/12/03  7-11
          Sportliget S.E. - Vasas SC  2016/12/03  5-9
          Vidám Vízilovak - FTC PQS Waterpolo  2016/12/03  7-15
          Vasas SC - DFVE  2016/12/03  20-9
          Váci VSE - Vidám Vízilovak  2016/12/03  5-17
          FTC PQS Waterpolo - Sportliget S.E.  2016/12/03  11-7
          FVSE - PTE-ÁOK  2017/03/25  5-5
          Tatabánya Vizmű SE - Győri VSE  2017/03/25  15-4
          KVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/03/25  3-14
          Soproni VSE - Pápai SE  2017/03/25  8-6
          Győri VSE - FVSE  2017/03/25  10-13
          Pápai SE - KVSE  2017/03/25  7-8
          PTE-ÁOK - Soproni VSE  2017/03/25  15-7
          Szolnok 2 - GyAVC  2017/04/08  8-4
          EVSC - Kecskeméti VE  2017/04/08  16-7
          Czeglédi Lamantinok - Diósgyőri Várfürdő  2017/04/08  9-12
          SZUVTE - Tatabánya Vizmű SE  2017/05/27  7-6
          Vasas SC - EVSC  2017/05/27  15-8
          Tatabánya Vizmű SE - EVSC  2017/05/27  17-10
          Vasas SC - SZUVTE  2017/05/27  7-4
          Győri VSE - Sportliget S.E.  2017/06/10  1-0
          Békéscsaba - Kecskeméti VE  2017/06/10  
          Győri VSE - Békéscsaba  2017/06/10  9-9
          Kecskeméti VE - Sportliget S.E.  2017/06/10  
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - UVSE Kft.  2016/09/23  7-20
          EBP Tatabánya - Racinet H  2016/09/23  7-11
          SZVSC - KVSE  2016/09/23  25-1
          Racinet H - UVSE Kft.  2016/09/23  14-9
          SZVSC - EBP Tatabánya  2016/09/23  16-5
          UVSE Kft. - EBP Tatabánya  2016/09/24  11-9
          Racinet H - KVSE  2016/09/24  20-7
          SZVSC - UVSE Kft.  2016/09/24  23-6
          EBP Tatabánya - KVSE  2016/09/24  19-5
          Racinet H - SZVSC  2016/09/24  13-15
          Racinet H - CONTITECH SZEGED  2016/11/29  9-8
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - Honvéd KPS  2016/10/30  13-11
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-16
          YBL WPC - Honvéd KPS  2016/11/13  9-8
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2016/11/20  10-7
          ZF-Eger - AVUS  2016/12/04  11-6
          FTC Vízilabda - Vasas SC Continental  2016/12/18  6-9
          PSN Zrt. - UVSE II.  2017/02/05  16-3
          ZF-Eger - Legrand-Szentes  2017/02/12  12-11
          Ceglédi VSE - HVSC  2017/02/19  4-6
          UVSE II. - Honvéd KPS  2017/03/05  10-6
          ZF-Eger - DVSE  2017/03/12  17-7
          Kaposvári VK - UVSE I.  2017/03/19  11-18
          PannErgy-MVLC - Ceglédi VSE  2017/03/26  13-7
          Honvéd KPS - PSN Zrt.  2017/04/02  4-11
          ZF-Eger - Rossmann SZVPS  2017/04/08  17-11
          Legrand-Szentes - Kaposvári VK  2017/04/09  21-5
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - DVSE  2017/04/23  10-15
          Legrand-Szentes - UVSE I.  2017/05/01  6-9
          Vasas SC Continental - Rossmann SZVPS  2017/05/07  7-4
          Vasas SC Continental - FTC Vízilabda  2017/05/14  9-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - Honvéd KPS  2016/10/30  11-7
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-13
          YBL WPC - Honvéd KPS  2016/11/13  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2016/11/20  1-9
          ZF-Eger - AVUS  2016/12/04  15-8
          FTC Vízilabda - Vasas SC Continental  2016/12/18  13-12
          PSN Zrt. - UVSE II.  2017/02/05  6-14
          ZF-Eger - Legrand-Szentes  2017/02/12  12-13
          Ceglédi VSE - HVSC  2017/02/19  6-7
          UVSE II. - Honvéd KPS  2017/03/05  12-7
          ZF-Eger - DVSE  2017/03/12  14-16
          PSN Zrt. - Kanizsa VSE  2017/03/17  14-5
          Kaposvári VK - UVSE I.  2017/03/19  1-23
          PannErgy-MVLC - Ceglédi VSE  2017/03/26  18-6
          Honvéd KPS - PSN Zrt.  2017/04/02  16-12
          ZF-Eger - Generali SZVPS  2017/04/08  11-9
          Legrand-Szentes - Kaposvári VK  2017/04/09  14-8
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - DVSE  2017/04/23  8-16
          Legrand-Szentes - UVSE I.  2017/05/01  12-8
          Vasas SC Continental - Generali SZVPS  2017/05/07  17-6
          Vasas SC Continental - FTC Vízilabda  2017/05/14  15-7
          PSN Zrt. - Hírős Sport  2017/05/21  10-5
          Hírős Sport - Honvéd KPS  2017/05/21  14-7
          Honvéd KPS - PSN Zrt.  2017/05/21  11-13
          DVSE - KSI SE  2017/06/11  11-17
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Komárom VSE  2016/11/02  25-6
          BFSE - Hírős Sport II  2016/11/02  17-7
          DFVE - Soproni VSE  2016/11/02  11-9
          Vidám Vízilovak - Komárom VSE  2016/11/02  30-1
          Hírős Sport II - DFVE  2016/11/02  4-20
          BFSE - Vidám Vízilovak  2016/11/02  3-32
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  10-12
          YBL WPC - Honvéd KPS  2016/11/13  12-2
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2016/11/20  7-12
          ZF-Eger - AVUS  2016/12/04  22-1
          FTC Vízilabda - Vasas SC Continental  2016/12/18  15-7
          PSN Zrt. - UVSE II.  2017/02/05  2-11
          ZF-Eger - Legrand-Szentes  2017/02/12  8-9
          Ceglédi VSE - HVSC  2017/02/19  26-3
          UVSE II. - Honvéd KPS  2017/03/05  9-4
          ZF-Eger - DVSE  2017/03/12  6-8
          PSN Zrt. - Kanizsa VSE  2017/03/17  12-6
          Kaposvári VK - UVSE I.  2017/03/19  3-18
          PannErgy-MVLC - Ceglédi VSE  2017/03/26  4-6
          Honvéd KPS - PSN Zrt.  2017/04/02  7-10
          ZF-Eger - Tiszavirág SZVPS  2017/04/08  6-9
          Legrand-Szentes - Kaposvári VK  2017/04/09  16-3
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - DVSE  2017/04/23  12-3
          Legrand-Szentes - UVSE I.  2017/05/01  7-17
          Vasas SC Continental - Tiszavirág SZVPS  2017/05/07  13-6
          Vasas SC Continental - FTC Vízilabda  2017/05/14  7-9
          Vasas Continental II - Hírős Sport  2017/05/28  11-12
          PannErgy-MVLC - YBL WPC  2017/05/28  9-8
          YBL WPC - Vasas Continental II  2017/05/28  16-10
          PannErgy-MVLC - Hírős Sport  2017/05/28  13-11
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - Honvéd Kölyök Polo S  2017/02/11  15-5
          FTC Utánpótlás - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/11  14-4
          OSC VSE - BVSC-Zugló  2017/02/11  6-3
          Komplex Póló Suli SE - Dunaújvárosi Főiskol  2017/05/06  7-7
          JSMA - Dunakanyar Waterpolo  2017/05/06  4-11
          Sportliget SE - Bókay - KSI  2017/05/06  20-5
          Cápa VK - YBL WPC  2017/05/06  3-9
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - KSI SE  2016/12/15  6-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - Jog-Ászok VSK  2016/09/25  11-10
          Komplex Póló Suli SE - ELTE Vízilabda DSK  2016/09/25  13-6
          HETE - MAFC-BME  2016/09/25  4-8
          1427 VSE - HETE  2016/10/02  5-4
          Semmelweis VKS - OSC VSE  2016/10/02  5-12
          Oázis 2 - MAFC-BME  2016/10/09  7-11
          1427 VSE - Oázis 2  2016/10/16  8-9
          RETR-O-SC Közhasznú - MAFC-BME  2016/11/06  8-10
          ELTE Vízilabda DSK - MAFC-BME  2016/11/20  
          Csepeli VSE - Oázis SC  2016/11/27  7-29
          Bánki Vízisport Egye - Semmelweis VKS  2016/11/27  7-12
          OSC VSE - Komplex Póló Suli SE  2016/12/04  22-3
          Semmelweis VKS - Alfa SC Kispest  2016/12/04  4-5
          OSC Kft. - Vidám Vízilovak VSC  2016/12/11  11-13
          BVSC - Oázis SC  2016/12/11  8-13
          Oázis SC - RETR-O-SC Közhasznú   2017/02/26  10-7
          Kertészeti Egyetem A - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/26  5-5
          Oázis 2 - OSC Kft.  2017/03/05  9-15
          MAFC-BME - UVSE  2017/03/05  6-11
          MAFC-BME - Octopus SE  2017/03/19  11-14
          Kertészeti Egyetem A - Oázis SC  2017/03/26  9-12
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2017/04/02  10-9
          1427 VSE - BVSC  2017/04/23  9-12
          YBL WPC - Octopus SE  2017/04/23  12-7
          HETE - OSC Kft.  2017/05/14  8-9
          ELTE Vízilabda DSK - Jog-Ászok VSK  2017/05/14  8-12
          BVSC - Komplex Póló Suli SE  2017/05/24  12-6
          RETR-O-SC Közhasznú - OSC VSE  2017/06/03  7-7
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC Masters - Oázis SC  2016/10/15  10-4
          Sunday Boys - MAFC Masters  2016/11/27  3-18
          MAFC Masters - Sportliget SE  2017/03/12  19-5
          Vidám Vízilovak VSC - MAFC Masters  2017/05/16  8-9
       2016. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Makarska - HUVK SE  2016/09/03  
          Cívis Póló VSE - BVSC-Zugló  2016/09/03  5-15
          AVUS - UVSE I.  2016/09/03  6-18
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2016/09/03  5-0
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE Dorog - KSI SE  2016/12/17  1-30
          OSC VSE - Cívis Póló VSE  2016/12/17  10-7
          Városgazda Utánpótlá - Győri VSE  2016/12/17  13-6
          Váci Vízilabda SE - FTC Utánpótlás  2016/12/17  12-5
          Vidám Vízilovak VSC - BVSC-Zugló  2017/04/01  9-6
          OSC VSE - Komplex Póló Suli SE  2017/04/01  16-5
          Váci Vízilabda SE - Oázis SC  2017/04/01  13-14
          Cívis Póló VSE - KSI SE  2017/04/01  5-12
          Cívis Póló VSE - Váci Vízilabda SE  2017/05/20  16-2
          Komplex Póló Suli SE - Oázis SC  2017/05/20  11-17
          KSI SE - BVSC-Zugló  2017/05/20  13-7
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2017/05/20  5-8
          Oázis SC - KSI SE  2017/05/25  6-26
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - HUVK SE II.  2016/10/01  23-2
          Danubius POLO - UVSE I.  2016/10/15  2-42
          OSC VSE - BVSC-Zugló  2016/10/15  9-22
          HUVK SE II. - Vidám Vízilovak Vízi  2016/10/15  11-8
          Vidám Vízilovak Vízi - UVSE I.  2016/11/12  3-23
          BVSC-Zugló - Danubius POLO  2016/11/12  23-0
          HUVK SE II. - OSC VSE  2016/11/12  6-13
          Új-Hullám SE - OSC VSE II.  2017/02/18  5-16
          Bókay - KSI - Vidám Vízilovak Vízi  2017/02/18  2-22
          OSC VSE II. - Danubius POLO  2017/02/18  17-4
          BVSC-Zugló - Dunakanyar Waterpolo  2017/03/11  19-12
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2017/04/13  14-20
          KSI SE - Dunakanyar Waterpolo  2017/05/18  10-4
          HUVK SE - FTC Utánpótlás  2017/05/24  8-18
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - HUVK SE  2016/10/08  4-15
          Százhalombatta - HUVK SE  2016/10/08  4-15
          AVUS - Budafóka XXII. ker.   2016/10/08  18-9
          OSC VSE - UVSE  2016/10/22  7-14
          Kópé UVSE - Soproni VSE  2016/10/22  16-7
          FTC Utánpótlás - Balaton VK  2016/10/22  35-0
          Bókay - KSI - KSI SE II.  2016/11/05  1-26
          Budafóka XXII. ker. - Fehérvár Vízilabda S  2016/11/05  12-9
          AVUS - HUVK SE  2016/11/05  5-5
          AVUS - HUVK SE  2016/11/05  5-5
          Bókay - KSI - Fehérvár Vízilabda S  2016/11/05  2-24
          OSC VSE - Balaton VK  2016/11/19  23-5
          UVSE - Soproni VSE  2016/11/19  27-2
          Kópé UVSE - Cívis Póló VSE  2016/11/19  8-7
          YBL WPC - Angyalföldi Sportisk  2016/12/17  6-16
          Tatabányai Vízmű Spo - BVSC-Zugló  2016/12/17  13-9
          Oázis SC - Győri VSE  2016/12/17  10-3
          Cívis Póló VSE - YBL WPC  2017/02/11  14-3
          Budafóka XXII. ker. - Sport és Szabadidő K  2017/04/22  32-1
          YBL WPC - Győri VSE  2017/04/22  9-1
          Fehérvár Vízilabda S - Budafóka XXII. ker.   2017/04/22  5-17
          Cívis Póló VSE - YBL WPC  2017/04/22  14-5
          Győri VSE - Fehérvár Vízilabda S  2017/04/22  10-4
          Sport és Szabadidő K - Váci Vízilabda Sport  2017/04/22  5-17
          Tatabányai Vízmű Spo - BVSC-Zugló  2017/05/12  4-6
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2017/05/27  9-9
          KSI SE II. - Kópé UVSE  2017/06/14  3-16
          Soproni VSE - Bókay - KSI  2017/06/17  26-3
          HUVK SE II. - Velencei-tavi UVE  2017/06/17  15-1
          Balaton VK - Angyalföldi Sportisk  2017/06/17  8-4
          Velencei-tavi UVE - Soproni VSE  2017/06/17  2-20
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kistarcsa - Aquaworm Waterpolo G  2016/10/01  26-1
          HUVK SE II. - PSN Zrt.  2016/10/01  1-36
          OSC VSE - Tatabányai Vízmű Spo  2016/10/29  8-3
          FTC Utánpótlás - Fehérvár Vízilabda S  2016/10/29  33-2
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2016/10/29  25-1
          BVSC-Zugló - Tatabányai Vízmű Spo  2016/12/07  11-7
          Tatabányai Vízmű Spo - YBL WPC  2016/12/10  8-1
          Kaposvár Vízilabda K - BVSC-Zugló  2016/12/10  2-15
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2016/12/10  4-9
          PSN Zrt. - AVUS  2017/03/11  7-12
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/03/11  4-8
          Ceglédi Vasutas Spor - BVSC-Zugló  2017/03/11  5-7
          Kistarcsa - UVSE  2017/03/11  1-25
          KSI SE - PSN Zrt.  2017/04/18  9-6
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/04/18  11-7
          Ceglédi Vasutas Spor - Kistarcsa  2017/04/18  17-3
          AVUS - FTC Utánpótlás  2017/04/18  6-9
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.  2017/04/29  10-5
          Kistarcsa - AVUS  2017/04/29  5-22
          Ceglédi Vasutas Spor - KSI SE  2017/04/29  5-8
          PSN Zrt. - FTC Utánpótlás  2017/04/29  3-20
          Vidám Vízilovak Vízi - YBL WPC  2017/05/13  5-15
          FTC Utánpótlás II. - Polo SC.VGA  2017/05/13  26-2
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Vidám Vízilovak VSC  2017/01/29  14-10
          Angyalföldi SI DSE - Budaörsi UVVSE  2017/01/29  18-4
       2016. évi Somóczi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Vasas Sport Club  2016/09/11  4-13
          Cívis Póló VSE - HUVK SE  2016/09/11  8-16
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2016/09/11  7-15
       2017. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - Szegedi VPS  2017/01/22  9-11
          UVSE - PannErgy-MVLC  2017/01/22  17-2
          PannErgy-MVLC - Legrand Szentes  2017/01/22  6-20
          UVSE - Szegedi VPS  2017/01/22  11-7
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - ZF-Eger  2017/01/28  14-4
          BVSC - Legrand Szentes  2017/01/28  16-7
          ZF-Eger - Legrand Szentes  2017/01/28  17-9
          UVSE I. - BVSC  2017/01/28  13-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet H  2016/10/01  20-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Racionet H  2016/10/15  29-3
          BVSC-Zugló Diapolo - ZF-Eger-EKE  2016/10/19  16-3
          DUE-Maarsk Graphics - Hungerit Szentes  2016/10/22  14-9
          Hungerit Szentes - UVSE Kft.  2016/11/09  4-9
          Szegedi V. T&N SZTE - Racionet H  2017/01/07  12-5
          BVSC-Zugló Diapolo - Szegedi V. T&N SZTE  2017/01/19  13-7
          Hungerit Szentes - UVSE Kft.  2017/02/11  7-11
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Kft.  2017/02/15  8-11
          Racionet H - BVSC-Zugló Diapolo  2017/03/14  6-19
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/03/22  10-9
          DUE-Maarsk Graphics - Szegedi V. T&N SZTE  2017/04/10  15-8
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Szentes  2016/10/16  8-14
          ZF-Eger - Szentes  2017/02/12  10-12
          ZF-Eger - POLO Sport Club  2017/02/26  12-11
          Szentes - UVSE II.  2017/04/09  18-3
          DFVE - TVSE  2017/04/30  14-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Szentes  2016/10/16  9-5
          ZF-Eger - Szentes  2017/02/12  11-7
          ZF-Eger - POLO Sport Club  2017/02/26  7-13
          DFVE - TVSE  2017/04/30  14-10
          UVSE - Szentes  2017/06/11  18-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Szentes  2016/10/16  7-16
          ZF-Eger - Szentes  2017/02/12  4-6
          ZF-Eger - POLO Sport Club  2017/02/26  14-4
          Szentes - UVSE  2017/04/09  11-8
          DFVE - TVSE  2017/04/30  11-7
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Kaposvár VK  2016/10/08  22-16
          OSC VSE - III.kerületi TVE  2016/10/08  27-1
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2016/10/08  7-5
  2015/2016
     Időmérő 1
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - Jog-Ászok VSK  2016/02/14  11-9
     Ellenőr 258
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - MVLC  2015/09/23  13-7
          Vasas - DVSE  2015/10/06  9-8
          Racionet Honvéd - DVSE  2015/11/04  8-5
          EBP Tatabánya - BVSC-Zugló  2015/11/07  6-10
          Valdor Szentes - BVSC-Zugló  2015/12/05  11-11
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2015/12/08  6-17
          DVSE - KSI SE  2016/01/30  14-6
          KSI SE - PVSK  2016/02/13  11-8
          DVSE - PVSK  2016/02/21  10-9
          MVLC - KSI SE  2016/02/27  14-7
          KSI SE - Kaposvári Vízilabda   2016/03/05  7-11
          Kaposvári Vízilabda - DVSE  2016/03/12  7-7
          DVSE - EBP Tatabánya  2016/03/30  13-8
          Szolnok - Racionet Honvéd  2016/04/20  10-6
          Szolnok - ZF-Eger  2016/05/07  9-6
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-PQS Waterpolo - ZF-Eger  2015/11/22  9-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - DVSE  2015/11/21  20-10
          UVSE Continental - OSC VSE  2016/03/19  9-9
          Neptun VSC - ASI DSE  2016/04/23  14-10
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - Alfa SC  2015/11/07  8-5
          Százhalombattai Vízi - Vasas Sport Club  2015/11/07  10-11
          Alfa SC - Fehérvár Póló II  2015/11/07  19-4
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Tatabányai Vízmű Spo  2015/11/07  5-17
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló II  2015/11/07  12-6
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Vasas Sport Club  2015/11/07  4-27
          Százhalombattai Vízi - OCTOPUS Búvár- és Ví  2015/11/28  21-7
          Alfa SC - Vasas Sport Club  2015/11/28  17-12
          Fehérvár Póló II - Tatabányai Vízmű Spo  2015/11/28  6-10
          Fehérvár Póló II - Alfa SC  2016/04/02  2-20
          Tatabányai Vízmű Spo - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/04/02  26-4
          Vasas Sport Club - Százhalombattai Vízi  2016/04/02  17-5
          Alfa SC - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/04/02  31-2
          Százhalombattai Vízi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/02  10-14
          Fehérvár Póló II - Vasas Sport Club  2016/04/02  8-20
          MVLC Miskolci Vízila - Szolnok 2  2016/04/30  14-10
          Lamantinok - Váci Vízilabda Sport  2016/04/30  10-14
          EVSC - GyAVC  2016/04/30  19-15
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Rossmann SZVPS  2015/09/20  7-19
          EBP Tatabánya - KSI SE  2015/10/18  7-23
          FTC Vízilabda - Vasas-Continental  2015/10/22  14-12
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2015/12/06  11-7
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda  2015/12/13  15-9
          UVSE Continental I. - EBP Tatabánya  2016/02/14  22-9
          UVSE Continental I. - Szentes  2016/02/28  13-6
          MTK Budapest - KESI  2016/03/03  16-4
          FTC Vízilabda - KSI SE  2016/03/13  5-14
          FTC Vízilabda - AVUS  2016/04/10  6-4
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2016/05/08  15-12
          MTK Budapest - Csongrád  2016/05/15  12-10
          EBP Tatabánya - UVSE Continental I.  2016/05/27  8-25
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Generali SZVPS  2015/09/20  12-26
          EBP Tatabánya - KSI SE  2015/10/18  4-29
          FTC Vízilabda - Vasas-Continental  2015/10/22  6-8
          BVSC- Zugló - ZF-Eger  2015/12/06  15-8
          BVSC- Zugló - FTC Vízilabda   2015/12/13  11-8
          UVSE Continental I. - EBP Tatabánya  2016/02/14  19-0
          UVSE Continental I. - Szentes  2016/02/28  16-10
          MTK Budapest - KESI  2016/03/03  16-5
          FTC Vízilabda - KSI SE  2016/03/13  11-7
          FTC Vízilabda - AVUS  2016/04/10  13-4
          ZF-Eger - BVSC- Zugló  2016/05/08  11-15
          MTK Budapest - Csongrád  2016/05/15  21-2
          EBP Tatabánya - UVSE Continental I.  2016/05/27  3-20
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Szokody Academy SZVP  2015/09/20  5-17
          EBP Tatabánya - KSI SE  2015/10/18  8-22
          FTC Vízilabda - Vasas-Continental  2015/10/22  5-4
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - ZF-Eger  2015/12/06  20-9
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - FTC Vízilabda   2015/12/13  12-8
          UVSE Continental I. - EBP Tatabánya  2016/02/14  22-8
          UVSE Continental I. - Szentes  2016/02/28  12-7
          MTK Budapest - KESI  2016/03/03  11-15
          FTC Vízilabda - KSI SE  2016/03/13  7-20
          FTC Vízilabda - AVUS  2016/04/10  17-11
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/05/08  13-19
          MTK Budapest - Csongrád  2016/05/15  18-17
          EBP Tatabánya - UVSE Continental I.  2016/05/27  6-15
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - 1427 VSE  2015/09/27  14-9
          Sportliget SE - Komplex Póló Suli SE  2015/10/11  16-8
          Vidám Vízilovak VSC - Semmelweis VKS  2015/10/11  7-8
          Jog-Ászok VSK - 1427 VSE  2015/11/01  9-9
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis 2  2015/11/01  13-4
          Komplex Póló Suli SE - Kertészeti Egyetem A  2015/11/15  7-9
          Oázis 2 - MAFC-BME  2015/12/06  8-8
          Bánki Vízisport Egye - UVSE Continental  2015/12/13  3-14
          Sportliget SE - Faterpóló VSE  2015/12/13  11-7
          RETR-O-SC Közhasznú - OSC VSE  2016/02/14  10-11
          Octopus SE - ELTE Vízilabda DSK  2016/02/21  17-9
          1427 VSE - UVSE Continental  2016/03/06  8-17
          Vidám Vízilovak VSC - Sportliget SE  2016/03/06  8-7
          Octopus SE - OSC VSE  2016/04/03  13-11
          Octopus SE - YBL WPC  2016/04/10  10-7
          1427 VSE - Jog-Ászok VSK  2016/04/24  10-9
          Vidám Vízilovak VSC - YBL WPC  2016/04/24  8-8
          Sportliget SE - ELTE Vízilabda DSK  2016/04/24  12-8
          Vidám Vízilovak VSC - RETR-O-SC Közhasznú   2016/05/22  5-10
          Vidám Vízilovak VSC - Faterpóló VSE  2016/05/29  18-8
          YBL WPC - Semmelweis VKS  2016/05/29  12-11
          Faterpóló VSE - Semmelweis VKS  2016/06/12  10-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis SC  2016/06/12  11-6
          Bánki Vízisport Egye - Csepeli VSE  2016/06/12  10-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Honvéd Kölyök Polo S  2015/10/10  14-6
          KSI SE - Oázis SC  2015/10/10  16-2
          JSMA - Alfa SC Kispest  2015/10/10  5-0
          Honvéd Kölyök Polo S - Alfa SC Kispest  2015/11/21  26-2
          Oázis SC - Uj-Hullám SE  2015/12/05  11-5
          KSI SE - JSMA  2015/12/05  26-2
          Honvéd Kölyök Polo S - Alfa SC Kispest  2015/12/05  26-1
          OSC VSE - Oázis SC  2016/05/14  17-9
          Honvéd Kölyök Polo S - MTK Budapest  2016/05/14  5-7
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Új-Hullám SE  2015/10/31  2-5
          Győri VSE - KSI SE  2015/10/31  3-18
          Velencei-tavi UVE - OSC VSE  2015/10/31  5-28
          BVSC-Póló Zugló - Oázis SC  2015/10/31  20-3
          OSC VSE - BVSC-Póló Zugló  2015/11/14  9-10
          KSI SE - Oázis SC  2015/11/21  22-7
          Vidám Vízilovak VSC - Velencei-tavi UVE  2015/11/21  12-2
          BVSC-Póló Zugló - Új-Hullám SE  2015/11/21  16-4
          Győri VSE - OSC VSE  2015/11/21  2-19
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/04/16  5-7
          Velencei-tavi UVE - Új-Hullám SE  2016/04/16  6-8
          Vidám Vízilovak VSC - KSI SE  2016/04/16  5-15
          Győri VSE - Oázis SC  2016/04/16  7-10
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Budaörsi UVVSE  2015/12/13  18-7
          YBL WPC - KVE  2016/05/22  5-0
       2015. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Tatabánya VSE  2015/09/06  22-11
          UVSE II. - BVSC-Póló Zugló  2015/09/06  8-27
          HUVK SE - Honvéd Kölyök Polo S  2015/09/06  22-3
          OSC VSE - UVSE I.  2015/09/06  1-17
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Balaton Vízilabda Kl  2015/11/14  25-2
          Komplex-ASI - Honvéd Kölyök Polo S  2015/11/14  3-4
          Sportliget SE - KSI SE  2015/11/14  3-28
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Aquaworm Kft  2015/12/12  21-2
          HUVK SE - KSI SE  2015/12/19  8-17
          FTC Utánpótlás - Kópé UVSE  2015/12/19  27-2
          Tatabányai Vízmű Spo - BVSC-Póló Zugló  2015/12/19  13-14
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2016/03/19  8-10
          Tatabányai Vízmű Spo - Kópé UVSE  2016/03/19  25-6
          Ceglédi Vasutas Spor - YBL WPC  2016/03/19  9-1
          Kópé UVSE - Kaposvár Vízilabda K  2016/03/19  5-24
          Vidám Vízilovak Vízi - Dunaújvárosi Főiskol  2016/03/19  11-4
          Kaposvár Vízilabda K - Ceglédi Vasutas Spor  2016/03/19  6-10
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/04/09  17-8
          Százhalombatta - BVSC-Póló Zugló  2016/04/09  10-12
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2016/04/09  6-11
          UVSE Continental - Százhalombatta  2016/04/09  18-2
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/04/09  10-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - Balaton VK  2015/09/12  8-4
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/09/12  8-7
          ASI-Vasas II. - FVSE  2015/09/12  5-0
          Budafóka XXII. ker. - SZENTENDREI KÓPÉ  2015/12/12  5-6
          Százhalombatta - OSC VSE  2015/12/12  5-15
          Mentalfitol SZVPS - Oázis SC  2015/12/12  18-6
          Kaposvár Vízilabda K - Dunaújvárosi Főiskol  2015/12/12  10-10
          KSI SE - Oázis SC  2016/02/13  17-4
          BVSC-Póló Zugló - Mentalfitol SZVPS  2016/02/13  6-11
          UVSE Continental I. - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/02/13  21-13
          FTC Utánpótlás - ASI-Vasas I.  2016/02/13  9-4
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/02/27  4-12
          ASI-Vasas I. - Mentalfitol SZVPS  2016/02/27  6-10
          FTC Utánpótlás - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/02/27  14-7
          Oázis SC - Mentalfitol SZVPS  2016/02/27  9-17
          YBL WPC - FVSE  2016/03/12  12-11
          Honvéd UVKSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/03/12  31-1
          Domino Avus - Dunaújvárosi Főiskol  2016/03/12  13-7
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2016/04/03  4-13
          OSC VSE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/07  9-8
          Kanizsa Vízilabda Sp - Hírös Sport Nonprofi  2016/05/07  6-18
          YBL WPC - Domino Avus  2016/05/07  4-12
          FVSE - Honvéd UVKSE  2016/05/07  7-15
          Oázis SC - Mentalfitol SZVPS  2016/05/13  9-21
          Mentalfitol SZVPS - SZENTENDREI KÓPÉ  2016/05/13  15-5
          Dunaújvárosi Főiskol - Honvéd UVKSE  2016/05/21  7-12
          Honvéd UVKSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/05/21  19-3
          OSC VSE - Domino Avus  2016/05/21  4-4
          FVSE - Hírös Sport Nonprofi  2016/05/21  6-5
          Domino Avus - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/21  10-4
          Kanizsa Vízilabda Sp - YBL WPC  2016/05/21  7-8
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2016/05/21  5-6
          YBL WPC - FVSE  2016/05/21  10-8
          YBL WPC - Dunaújvárosi Főiskol  2016/06/11  11-8
          Hírös Sport Nonprofi - Honvéd UVKSE  2016/06/11  6-12
          OSC VSE - YBL WPC  2016/06/11  10-7
          Dunaújvárosi Főiskol - Hírös Sport Nonprofi  2016/06/11  8-5
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - MTK 1888 Vízilabda,   2015/11/18  27-14
          Szvse - Fehérvár Póló Sport   2015/11/18  15-12
          MTK 1888 Vízilabda, - Fehérvár Póló Sport   2015/11/18  14-6
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-MSA - YBL WPC  2015/09/19  8-9
          BVSC-Póló Zugló - Oázis SC  2015/09/19  14-4
          Budafóka XXII. ker. - Vidám Vízilovak Vízi  2015/09/19  15-1
          HUVK SE - Kópé ÚVSE  2015/09/19  7-14
          Sport és Szabadidő K - Vodafone Pólósuli  2015/09/26  5-11
          UVSE Continental - Cívis Póló VSE  2015/09/26  1-13
          Százhalombatta - Kaposvár Vízilabda K  2015/09/26  6-5
          Tatabányai Vízmű Spo - Hírös Sport Nonprofi  2015/09/26  9-6
          Budafóka XXII. ker. - YBL WPC  2015/10/03  12-4
          Kópé ÚVSE - Oázis SC  2015/10/03  8-5
          HUVK SE - Vidám Vízilovak Vízi  2015/10/03  16-4
          BVSC-Póló Zugló - ASI-MSA  2015/10/03  28-0
          HUVK SE - YBL WPC  2015/12/19  14-4
          Kópé ÚVSE - OSC VSE  2016/02/06  12-5
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/02/06  10-7
          Hírös Sport Nonprofi - FTC Utánpótlás  2016/02/06  5-5
          Tatabányai Vízmű Spo - Oázis SC  2016/02/06  10-5
          FTC Utánpótlás - Kópé ÚVSE  2016/02/20  7-5
          BVSC-Póló Zugló - Tatabányai Vízmű Spo  2016/02/20  8-9
          Kópé ÚVSE - Cívis Póló VSE  2016/02/20  12-7
          Tatabányai Vízmű Spo - OSC VSE  2016/02/20  15-1
          Budafóka XXII. ker. - YBL WPC  2016/03/24  19-2
          HUVK SE - Százhalombatta  2016/03/24  10-8
          Kaposvár Vízilabda K - Domino Avus  2016/03/24  1-12
          UVSE Continental - Budafóka XXII. ker.   2016/03/24  16-0
          Domino Avus - YBL WPC  2016/03/24  18-1
          Kaposvár Vízilabda K - Újszilvás KSE  2016/03/24  1-7
          OSC VSE - Oázis SC  2016/04/23  4-5
          Tatabányai Vízmű Spo - Cívis Póló VSE  2016/04/23  18-2
          FTC Utánpótlás - Kópé ÚVSE  2016/04/23  4-3
          Hírös Sport Nonprofi - Oázis SC  2016/04/23  10-4
          Oázis SC - KSI SE  2016/05/14  5-14
          Hírös Sport Nonprofi - Kópé ÚVSE  2016/05/14  9-6
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2016/05/14  6-8
          Cívis Póló VSE - OSC VSE  2016/05/14  8-8
          Vidám Vízilovak Vízi - ASI-MSA  2016/05/28  5-4
          Vodafone Pólósuli - Hírös Sport Nonprofi  2016/06/04  8-5
          KSI SE II. - ASI-MSA  2016/06/04  10-7
          Hírös Sport Nonprofi - FVSE  2016/06/04  6-12
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyetem A - BVSC  2016/01/17  19-12
          Neptun VSC - Oázis SC  2016/01/17  16-8
          Vidám Vízilovak VSC - Sportliget SE  2016/02/07  12-9
          MAFC "110" - Oázis SC  2016/02/07  13-5
       2016. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2016/01/31  13-6
          UVSE Continental - Racionet H  2016/01/31  10-6
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Continental I. - UVSE Continental II.  2016/01/23  10-4
          Szentes - Tatabányai Vízmű Spo  2016/01/23  16-6
          UVSE Continental II. - Tatabányai Vízmű Spo  2016/01/23  10-6
          UVSE Continental I. - Szentes  2016/01/23  15-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Úszó, -Vízilabd - KVE  2015/10/10  19-4
          TVSE Vízilabda Kft. - KVE  2015/11/07  9-3
          ZF-Eger-EKF - DUE MAARSK GRAPHICS  2016/02/10  6-13
          ZF-Eger-EKF - Hungerit Szentes  2016/04/03  9-11
          Hungerit Szentes - UVSE Vízilabda Kft.  2016/04/27  3-9
          TVSE Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Sport  2016/05/11  9-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - KESI  2015/10/11  14-4
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2015/10/18  9-6
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - POLO SC  2016/03/20  11-9
          UVSE Continental I. - POLO SC  2016/04/17  18-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - KESI  2015/10/11  20-4
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2015/10/18  8-11
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - POLO SC  2016/03/20  11-14
          UVSE Continental - POLO SC  2016/04/17  18-7
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC - KESI  2015/10/11  15-5
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2015/10/18  9-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - POLO SC  2016/03/20  10-7
          UVSE Continental - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/06/05  21-3
          POLO SC - Szentes  2016/06/05  13-11
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Szentes  2016/06/05  9-15
          UVSE Continental - POLO SC  2016/06/05  17-7
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC leány - Váci Vízilabda SE  2016/05/28  3-13
          FTC leány - Váci Vízilabda SE  2016/05/28  3-13
          III.kerületi TVE - Kaposvár VK  2016/05/28  9-13
  2014/2015
     Ellenőr 272
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - BVSC Wáberer  2014/10/08  7-5
          FTC - DVSE  2014/10/11  11-9
          RACIONET Honvéd - Valdor Szentes  2014/10/11  9-6
          Valdor Szentes - Vasas Plaket  2014/10/31  5-13
          DVSE - Szolnok  2014/11/14  8-18
          RACIONET Honvéd - Szolnok  2014/11/22  5-14
          PVSK-MECSEK F. - UVSE-Hunguest H.  2014/11/25  7-9
          RACIONET Honvéd - KSI SE  2014/12/13  14-9
          DVSE - RACIONET Honvéd  2014/12/20  4-13
          UVSE-Hunguest H. - Valdor Szentes  2015/01/17  6-10
          Tiszavirág Szeged - Szolnok  2015/02/07  7-16
          BVSC Wáberer - KSI SE  2015/02/21  11-5
          FTC - PVSK-MECSEK F.  2015/02/28  10-9
          Valdor Szentes - KSI SE  2015/03/07  13-8
          PVSK-MECSEK F. - Szolnok  2015/03/14  3-17
          FTC - RACIONET Honvéd  2015/03/18  3-9
          FTC - Szolnok  2015/03/28  7-14
          Kaposvári VK - Vasas Plaket  2015/04/04  8-14
          BVSC Wáberer - Kaposvári VK  2015/04/11  10-12
          BVSC Wáberer - DVSE  2015/04/29  12-9
          UVSE-Hunguest H. - Valdor Szentes  2015/05/06  8-15
          FTC - ZF-Eger  2015/05/15  7-12
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Szeged  2014/11/09  12-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVKSE - KESI  2014/09/27  13-4
          Békéscsaba - EKF SC  2014/10/18  12-8
          KESI - UVSE   2014/10/18  7-12
          BVSC- Zugló - DVSE  2015/02/08  10-5
          KESI - Honvéd UVKSE  2015/02/19  11-9
          Honvéd UVKSE - UVSE   2015/02/21  13-6
          Honvéd UVKSE - Ceglédi Vasutas   2015/03/07  17-8
          PVSK-PSN - Honvéd UVKSE  2015/03/14  15-19
          Neptun VSC - Honvéd UVKSE  2015/05/30  11-9
          MAFC - Tiszavirág SZVPS  2015/06/06  11-15
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Csongrád  2014/11/08  8-1
          Békéscsaba - SZUVTE BT.  2014/11/08  9-13
          Szegedi Vízilabd - Szentesi Vízilab  2014/11/08  17-11
          Békéscsaba - Szegedi Vízilabd  2014/11/08  11-12
          Szentesi Vízilab - Csongrád  2014/11/08  14-7
          HVSC - SZUVTE BT.  2014/11/08  12-8
          Csongrád - Fehérvár Póló I.  2015/06/27  14-6
          PTE ÁOK - Lamantinok  2015/06/27  7-8
          PTE ÁOK - Fehérvár Póló I.  2015/06/27  6-6
          Csongrád - Lamantinok  2015/06/27  10-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Rossmann SZVPS  2014/09/07  12-16
          DOMINOAVUS - KSI SE  2014/09/21  1-19
          FTC Vízilabda Ut - DOMINOAVUS  2014/09/28  17-7
          UVSE - KSI SE  2014/10/12  9-11
          UVSE II. - Fehérvár Póló Sp  2014/10/12  18-7
          HKPS - Fehérvár Póló Sp  2014/11/02  7-12
          FTC Vízilabda Ut - Tatabányai Vízmű  2014/11/16  14-4
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2014/11/23  5-8
          BVSC- Zugló - DVSE  2015/02/08  15-9
          Rossmann SZVPS - MVLC   2015/02/22  26-7
          BVSC- Zugló - Tatabányai Vízmű  2015/03/01  9-8
          Tatabányai Vízmű - Pécsi Sport Nonp  2015/03/08  6-13
          MTK 1888 Vízilab - MVLC   2015/03/22  12-7
          FTC Vízilabda Ut - Pécsi Sport Nonp  2015/03/29  7-10
          UVSE - BVSC- Zugló  2015/04/19  9-8
          FTC Vízilabda Ut - DOMINOAVUS  2015/04/26  8-5
          DVSE - Tatabányai Vízmű  2015/04/26  9-13
          DOMINOAVUS - DVSE  2015/04/26  9-5
          FTC Vízilabda Ut - Tatabányai Vízmű  2015/04/26  16-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Generali SZVPS  2014/09/07  13-9
          Aligátor Vízilab - KSI SE  2014/09/21  5-10
          FTC Vízilabda Ut - Aligátor Vízilab  2014/09/28  8-4
          UVSE - KSI SE  2014/10/12  12-5
          UVSE II. - Fehérvár Póló Sp  2014/10/12  8-9
          HKPS - Fehérvár Póló Sp  2014/11/02  7-8
          FTC Vízilabda Ut - Tatabányai Vízmű  2014/11/16  9-10
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2014/11/23  13-6
          Szolnok - Csongrád Városi   2014/12/14  24-3
          BVSC- Zugló - DVSE  2015/02/08  6-5
          Generali SZVPS - MVLC   2015/02/22  19-5
          BVSC- Zugló - Tatabányai Vízmű  2015/03/01  13-4
          Tatabányai Vízmű - Pécsi Sport Nonp  2015/03/08  10-7
          MTK 1888 Vízilab - MVLC   2015/03/22  23-5
          FTC Vízilabda Ut - Pécsi Sport Nonp  2015/03/29  13-5
          MTK 1888 Vízilab - Csabai Csirkefog  2015/04/07  21-11
          UVSE - BVSC- Zugló  2015/04/19  14-4
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Szokodi Ac.SZVPS  2014/09/07  17-5
          Aligátor Vízilab - KSI SE  2014/09/21  9-8
          FTC Vízilabda Ut - Aligátor Vízilab  2014/09/28  20-14
          UVSE - KSI SE  2014/10/12  12-6
          UVSE II. - Fehérvár Póló Sp  2014/10/12  15-4
          HKPS - Fehérvár Póló Sp  2014/11/02  10-8
          FTC Vízilabda Ut - Tatabányai Vízmű  2014/11/16  8-6
          KSI SE - FTC Vízilabda Ut  2014/11/23  9-10
          Szolnok - Csongrád Városi   2014/12/14  24-7
          BVSC-PÓLÓ - DVSE  2015/02/08  14-11
          Szokodi Ac.SZVPS - MVLC Miskolci Ví  2015/02/22  23-4
          BVSC-PÓLÓ - Tatabányai Vízmű  2015/03/01  13-5
          Tatabányai Vízmű - Pécsi Sport Nonp  2015/03/08  21-6
          MTK 1888 Vízilab - MVLC Miskolci Ví  2015/03/22  18-6
          FTC Vízilabda Ut - Pécsi Sport Nonp  2015/03/29  23-4
          MTK 1888 Vízilab - Csabai Csirkefog  2015/04/07  10-6
          UVSE - BVSC-PÓLÓ  2015/04/19  11-4
       2014. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló Zugló - Vasas Sport Club  2014/08/30  12-7
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2014/08/30  9-12
          Vasas Sport Club - Tatabánya VSE  2014/08/30  10-12
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Utánpó - ZF-Eger  2015/05/24  15-13
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Semmelweis VKS - 1427 VSE  2014/09/14  9-6
          Komplex Póló Sul - Bánki VSE  2014/09/28  19-6
          RETR-O-SC Közhas - ELTE Vízilabda D  2014/09/28  8-7
          MAFC-BME - ELTE Vízilabda D  2014/10/05  5-11
          MAFC - Schönherz - Semmelweis VKS  2014/10/05  6-9
          Oázis SC - Vidám Vízilovak   2014/10/12  4-10
          OSC felnőtt - Octopus SE  2014/10/19  13-12
          Octopus SE - Faterpóló VSE  2014/11/16  15-11
          Vidám Vízilovak - MAFC-BME  2014/11/30  13-9
          Sportliget SE - MAFC - Schönherz  2015/03/08  8-4
          YBL WPC - Budaörsi UVVSE  2015/03/08  16-8
          Faterpóló VSE - Octopus SE  2015/04/12  20-11
          Sportliget SE - Vidám Vízilovak   2015/05/17  7-7
          1427 VSE - Bánki VSE  2015/05/17  12-4
          Budaörsi UVVSE - YBL WPC  2015/06/06  7-15
          MAFC-BME - 1427 VSE  2015/06/07  12-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE  2014/11/22  11-7
          Sportliget SE - Uj-Hullám SE  2014/11/22  5-20
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2014/11/22  13-8
          Uj-Hullám SE - KSI SE  2014/11/22  5-16
          Oázis SC - UVSE  2014/11/22  6-11
          Sportliget SE - Vasas Sport Club  2014/11/22  4-32
          Százhalombatta - Vasas Sport Club  2015/06/06  5-10
          KSI SE - BVSC-Póló  2015/06/06  9-2
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Ifi - KSI SE  2015/04/18  9-10
          Váci Vízilabda S - Új-Hullám SE  2015/04/18  9-8
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2015/04/18  13-6
          Váci Vízilabda S - JSMA  2015/04/18  15-7
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Utánpótlá - Százhalombatta  2014/09/20  8-13
          UVSE - Új-Hullám SE  2014/09/20  35-1
          OSC VSE - Komplex Póló SE  2014/09/20  7-4
          Cívis Póló VSE - Kópé Utánpótlás   2014/09/20  14-5
          Sportliget Sport - YBL WPC  2015/03/07  2-29
          Új-Hullám SE - Angyalföldi Spor  2015/03/07  5-16
          Komplex Póló SE - Sportliget Sport  2015/03/07  19-5
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2015/04/22  10-12
          UVSE - Oázis SC  2015/05/03  19-6
          Százhalombatta - BVSC-Póló  2015/05/03  8-18
          Honvéd Utánpótlá - Vasas Sport Club  2015/05/03  8-12
          BVSC-Póló - Cívis Póló VSE  2015/05/03  11-6
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - OSC gy  2014/09/27  31-3
          Angyalföldi Spor - Hírös Sport Nonp  2014/09/27  2-12
          Honvéd Utánpótlá - Százhalombatta  2014/09/27  8-14
          Váci Vízilabda S - YBL WPC  2014/10/11  10-8
          Kaposvár Vízilab - Vidám Vízilovak  2014/10/11  15-9
          Dunaújvárosi Fői - UVSE  2014/10/11  3-17
          Vidám Vízilovak - Váci Vízilabda S  2014/10/11  8-12
          UVSE - Kaposvár Vízilab  2014/10/11  23-7
          Budafóka XXII. k - Tatabányai Vízmű  2014/10/29  0-32
          Tatabányai Vízmű - Balaton VK  2014/10/29  5-0
          Domino Avus - Budafóka XXII. k  2014/10/29  40-2
          Balaton VK - FTC Utánpótlás  2014/10/29  0-5
          Budapesti Honvéd - Oázis SC  2014/12/22  3-9
          KSI SE - B. Sport  2014/12/22  22-4
          Oázis SC - Kópé Utánpótlás   2014/12/22  8-8
          B. Sport - Budapesti Honvéd  2014/12/22  15-3
          Bókay - KSI - KSI SE  2014/12/22  3-27
          Bókay - KSI - Diadal SE  2015/02/28  4-4
          Budapesti Honvéd - POLO SC  2015/02/28  9-8
          OSC gy - Dunaújvárosi Fői  2015/02/28  12-6
          POLO SC - Bókay - KSI  2015/02/28  5-3
          Százhalombatta - Vasas Sport Club  2015/03/21  16-3
          Kanizsa Vízilabd - Váci Vízilabda S  2015/03/21  5-10
          YBL WPC - Domino Avus  2015/03/21  6-15
          Váci Vízilabda S - Oázis SC  2015/03/21  6-9
          Domino Avus - Százhalombatta  2015/03/21  8-13
          Kanizsa Vízilabd - MVLC  2015/03/21  7-5
          Oázis SC - YBL WPC  2015/03/21  12-9
          MVLC - Vasas Sport Club  2015/03/21  8-14
          Oázis SC - Vasas Sport Club  2015/04/04  3-6
          Váci Vízilabda S - YBL WPC  2015/04/04  8-9
          Százhalombatta - Oázis SC  2015/04/04  11-8
          Bókay - KSI - Budapesti Honvéd  2015/04/19  2-2
          Dunaújvárosi Fői - OSC gy  2015/04/19  3-4
          Diadal SE - Bókay - KSI  2015/04/19  6-12
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2015/05/09  12-7
          MVLC - Százhalombatta  2015/05/09  7-19
          Oázis SC - Kanizsa Vízilabd  2015/05/09  11-4
          Domino Avus - Váci Vízilabda S  2015/05/09  14-6
          Oázis SC - YBL WPC  2015/05/23  9-7
          MVLC - Vasas Sport Club  2015/05/23  6-17
          Százhalombatta - Oázis SC  2015/05/23  14-9
          Vasas Sport Club - Domino Avus  2015/05/23  15-10
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabd  2015/05/23  7-10
          Váci Vízilabda S - MVLC  2015/05/23  15-7
          Domino Avus - Százhalombatta  2015/05/23  14-14
          Kanizsa Vízilabd - Váci Vízilabda S  2015/05/23  11-12
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vodafone Pólósul - KESI I.  2014/09/13  7-4
          KSI SE - Kaposvár VK I.  2014/09/13  23-2
          Fehérvár Póló Sp - Százhalombatta  2014/09/13  13-4
          Kaposvár VK II. - Tatabányai Vízmű  2014/10/19  0-35
          Oázis SC - Vidám Vízilovak   2014/10/19  13-7
          Hegyvidék SE - Kaposvár VK II.  2014/10/19  36-1
          BVSC-Póló - Kópé ÚVSE  2014/10/25  14-3
          FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Fői  2014/10/25  15-6
          KESI II. - Honvéd Utánp.II.  2014/10/25  5-4
          KESI I. - OSC VSE  2014/12/06  8-3
          Diadal SE - Fehérvár Póló Sp  2014/12/06  6-5
          Százhalombatta - OSC VSE  2014/12/06  7-14
          Diadal SE - KESI I.  2014/12/06  5-10
          Dunaújvárosi Fői - BVSC-Póló  2014/12/13  4-24
          Újszilvás KSE - KESI II.  2014/12/13  27-2
          BVSC-Póló - Kópé ÚVSE  2014/12/13  21-2
          FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Fői  2014/12/13  22-0
          Tatabányai Vízmű - UVSE  2014/12/20  7-9
          UVSE - Kaposvár VK II.  2014/12/20  
          FTC UtánpótlásII - Hegyvidék SE  2015/03/28  2-8
          Bókay - KSI - KESI II.  2015/03/28  3-6
          Kaposvár VK II. - Fehérvár Póló Sp  2015/03/28  1-10
          Oázis SC - Domino Avus  2015/04/25  5-5
          Dunaújvárosi Fői - Kaposvár VK I.  2015/04/25  8-8
          Domino Avus - Vidám Vízilovak   2015/04/25  12-9
          Kópé ÚVSE - Oázis SC  2015/04/25  7-11
          Bókay - KSI - Hegyvidék SE  2015/05/16  3-20
          Kaposvár VK II. - KESI II.  2015/05/16  3-6
          Százhalombatta - FTC UtánpótlásII  2015/05/16  4-12
          Bókay - KSI - Honvéd Utánp.II.  2015/05/16  4-5
          KESI II. - Hegyvidék SE  2015/05/16  2-16
          FTC UtánpótlásII - Honvéd Utánp.II.  2015/05/16  11-3
          Oázis SC - Kaposvár VK I.  2015/05/30  11-7
          Kópé ÚVSE - Dunaújvárosi Fői  2015/05/30  10-11
          Domino Avus - OSC VSE  2015/05/30  17-4
          Dunaújvárosi Fői - Budafóka XXII. k  2015/05/30  18-4
          Honvéd Utánp. I. - Tatabányai Vízmű  2015/06/14  8-12
          KSI SE - BVSC-Póló  2015/06/14  13-4
          Vodafone Pólósul - KESI I.  2015/06/14  9-4
          Újszilvás KSE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/14  8-14
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Sportliget SE  2015/01/18  7-13
          Oázis SC - UVSE I.  2015/01/18  3-20
          UVSE II. - ASI DSE  2015/01/18  11-4
          Budaörsi UVVSE - Tatabányai Vízmű  2015/01/18  8-14
          Oázis SC - 1427 VSE  2015/01/25  14-4
          UVSE I. - Sportliget SE  2015/01/25  10-10
          MTK 1888 - Kaposvár VK  2015/01/25  13-16
          Kanizsa VSE - MAFC  2015/01/25  9-5
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Vízilabda Utánpó - ZF-Eger  2015/05/24  16-17
          Szegedi Vizipóló - Cívis Póló Vízilabda  2015/06/07  8-9
          ZF-Eger - Vasas Sport Club  2015/06/07  11-9
          UVSE - KSI SE  2015/06/07  10-6
          Pécsi Sport Nonprofi - BVSC- Zugló  2015/06/07  14-4
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Csongrád Városi Vízi  2015/05/10  22-4
          FTC Vízilabda Utánpó - ZF-Eger  2015/05/24  7-9
          MTK 1888 Vízilabda, - FTC Vízilabda Utánpó  2015/05/31  8-3
          Kaposvári Vízilabda - YBL Water Polo Club   2015/05/31  11-10
          FTC Vízilabda Utánpó - YBL Water Polo Club   2015/05/31  8-4
          MTK 1888 Vízilabda, - Kaposvári Vízilabda   2015/05/31  14-13
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - BVSC  2015/01/24  7-10
          Szentes - ZF-Eger  2015/01/24  13-10
          Szentes - Egri Vízilabda K  2015/01/24  13-10
          Szolnoki Vízilab - Debreceni Cívis   2015/01/24  8-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Fői - SZNVE  2014/10/04  17-8
          KESI - UVSE-Centrál  2014/10/18  2-18
          KESI - UVSE  2014/11/18  9-8
          KESI - ASI DSE  2015/02/14  2-2
          SZNVE - ZF-Eger-EKF  2015/05/04  9-15
          BVSC- Zugló - Dunaújvárosi Fői  2015/05/12  10-11
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Fői - UVSE-Centrál  2014/12/07  5-6
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - BVSC-PÓLÓ  2014/10/26  13-8
          ASI DSE - DFVE  2014/11/30  6-26
          SZNVE - Szentes  2015/01/11  2-27
          BVSC-PÓLÓ - DFVE  2015/02/08  12-14
          UVSE - BVSC-PÓLÓ  2015/02/15  9-9
          ASI DSE - ZF-Eger  2015/02/15  9-14
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - BVSC-PÓLÓ  2014/10/26  12-12
          SZNVE - Szentes  2015/01/11  1-35
          BVSC-PÓLÓ - DFVE  2015/02/08  12-13
          UVSE - BVSC-PÓLÓ  2015/02/15  15-6
          Tatabányai Vízmű - ZF-Eger  2015/03/08  11-3
          UVSE - DFVE  2015/04/19  24-10
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - SZNVE  2014/10/04  13-11
          KESI - UVSE   2014/11/18  9-20
          Vidám VVSE - KESI  2015/02/14  7-14
          BVSC-PÓLÓ - DFVE  2015/05/02  13-3
  2013/2014
     Ellenőr 230
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - OSC-ÚJBUDA  2013/10/05  14-7
          PVSK-Füszért - BVSC- Zugló  2013/10/12  10-12
          BVSC- Zugló - YBL Waterpolo C  2013/10/19  16-7
          KSI SE - Valdor Szentes  2013/11/08  10-8
          Kaposvári VK - YBL Waterpolo C  2013/11/23  18-5
          PVSK-Füszért - Szolnoki Dózsa  2013/12/07  10-16
          DIAPOLO Szeged - PVSK-Füszért  2014/01/10  15-9
          LACTIV-Vasas - KSI SE  2014/02/01  10-8
          Valdor Szentes - DIAPOLO Szeged  2014/03/01  10-13
          BVSC- Zugló - DIAPOLO Szeged  2014/03/14  9-7
          Széchenyi B.-FTC - Kaposvári VK  2014/03/29  13-11
          Valdor Szentes - OSC-ÚJBUDA  2014/04/19  7-12
          BVSC- Zugló - Debrecen  2014/04/23  11-7
          YBL Waterpolo C - Valdor Szentes  2014/05/06  5-13
          RACIONET HONVÉD - DIAPOLO Szeged  2014/05/14  13-8
          KSI SE - OSC-ÚJBUDA  2014/05/19  6-9
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DIAPOLO Szeged - PVSK  2013/08/31  17-7
          PVSK - RACIONET HONVÉD  2013/08/31  9-9
          RACIONET HONVÉD - DIAPOLO Szeged  2013/08/31  8-10
          DIAPOLO Szeged - Kaposvári Vízila  2013/11/16  15-4
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Utánpótlá - Tatabányai Vízmű  2013/09/21  9-11
          Érd-MAFC - MVLC  2013/11/09  7-17
          Érd-MAFC - BVSC- Zugló  2014/03/14  8-13
          Neptun VSC - Csabai Csirkefog  2014/03/22  13-7
          Tatabányai Vízmű - ASI DSE  2014/04/12  10-4
          BVSC- Zugló - KVSE  2014/05/24  13-6
          Ceglédi Vasutas - Szolnok  2014/06/11  11-3
          KVSE - MVLC  2014/06/25  5-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vadász Vízilabda - Fehérvár Póló Sp  2013/09/28  14-11
          KVSE - UVSE II.  2013/09/28  10-19
          DFVE - Pápai SE  2013/09/28  14-85/5 (100%)
          Fehérvár Póló Sp - UVSE II.  2013/09/28  9-185/5 (100%)
          KVSE - Tatabányai Vízmű  2013/09/28  8-11
          Vadász Vízilabda - Pápai SE  2013/09/28  21-6
          UVSE II. - Pápai SE  2013/10/26  25-5
          DFVE - KVSE  2013/10/26  8-12
          Tatabányai Vízmű - Vadász Vízilabda  2013/10/26  11-115/6 (83%)
          Pápai SE - Fehérvár Póló Sp  2013/10/26  8-12
          Vadász Vízilabda - DFVE  2013/10/26  17-4
          Fehérvár Póló Sp - Tatabányai Vízmű  2013/10/26  4-13
          Tatabányai Vízmű - Lamantinok  2014/06/21  14-12
          Szentesi Öregfiú - Csongrád Városi   2014/06/21  12-5
          Tatabányai Vízmű - Szentesi Öregfiú  2014/06/21  7-9
          Csongrád Városi - Lamantinok  2014/06/21  8-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szentes  2013/10/13  7-13
          Szolnok - HVSC  2013/10/20  14-3
          BVSC- Zugló - RACIONET HONVÉD  2013/10/22  6-8
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/11/03  13-4
          Vasas - Kaposvári Vízila  2013/11/17  13-9
          OSC Vízilabda Sp - Ceglédi Vasutas   2013/12/01  24-7
          MTK 1888 Vízilab - Fehérvár Póló Sp  2013/12/08  14-10
          PSN Zrt. - Kaposvári Vízila  2014/04/06  12-8
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló Sp  2014/04/12  8-2
          Fehérvár Póló Sp - Aligátor Vízilab  2014/04/18  8-11
          Ceglédi Vasutas - OSC Vízilabda Sp  2014/05/02  8-19
          RACIONET HONVÉD - KSI SE  2014/05/18  5-13
          Kölyök Póló Suli - Ceglédi Vasutas   2014/06/01  10-11
          HVSC - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/06/01  11-16
          Fehérvár Póló Sp - Ceglédi Vasutas   2014/06/01  16-7
          HVSC - Kölyök Póló Suli  2014/06/01  8-9
          Szentes - ZF-Eger  2014/06/07  8-15
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szentes  2013/10/13  11-13
          Szolnok - HVSC  2013/10/20  15-11
          BVSC- Zugló - Honvéd-Up. VKSE  2013/10/22  4-10
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/11/03  10-6
          Vasas - Kaposvári Vízila  2013/11/17  11-6
          OSC Vízilabda Sp - Ceglédi Vasutas   2013/12/01  12-16
          MTK 1888 Vízilab - Fehérvár Póló Sp  2013/12/08  8-16
          PSN Zrt. - KSI SE  2014/04/06  11-9
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló Sp  2014/04/12  10-11
          Fehérvár Póló Sp - Aligátor Vízilab  2014/04/18  10-6
          Ceglédi Vasutas - OSC Vízilabda Sp  2014/05/02  12-20
          Honvéd-Up. VKSE - KSI SE  2014/05/18  10-3
          Szentes - PSN Zrt.  2014/06/07  8-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Szentes  2013/10/13  11-6
          Szolnok - HVSC  2013/10/20  12-15
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Honvéd-Up. VKSE  2013/10/22  17-3
          FTC Vízilabda Ut - Kaposvári Vízila  2013/11/03  19-9
          Vasas - Kaposvári Vízila  2013/11/17  19-10
          Oázis Sport Club - Ceglédi Vasutas   2013/12/01  5-17
          MTK 1888 Vízilab - Fehérvár Póló Sp  2013/12/08  20-8
          Honvéd-Up. VKSE - Szegedi Vizipóló  2014/03/09  16-8
          Kölyök Póló Suli - Váci VSE  2014/03/23  9-8
          PSN Zrt. - Kaposvári Vízila  2014/04/06  7-22
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló Sp  2014/04/12  14-1
          Fehérvár Póló Sp - Aligátor Vízilab  2014/04/18  9-21
          Ceglédi Vasutas - Oázis Sport Club  2014/05/02  9-8
          Honvéd-Up. VKSE - Kaposvári Vízila  2014/05/18  14-4
          Szentes - PSN Zrt.  2014/06/07  19-4
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Octopus SE  2013/09/29  17-16
          Semmelweis VKS - ELTE Vízilabda D  2013/09/29  13-14
          Sportliget SE - ELTE Vízilabda D  2013/10/06  8-7
          RETR-O-SC Közhas - Budaörsi ÚVVSE  2013/10/06  13-11
          Vecsés - MTK 1888  2013/10/06  12-13
          HETE - Hegyvidék-YBL  2013/10/27  7-17
          Komplex Póló Sul - MTK 1888  2013/10/27  14-11
          MAFC - Schönherz - ELTE Vízilabda D  2013/11/09  12-8
          Budaörsi ÚVVSE - Komplex Póló Sul  2013/11/10  11-10
          RETR-O-SC Közhas - Bókay  2013/11/10  13-10
          HETE - Sportliget SE  2013/11/17  10-11
          ELTE Vízilabda D - Hegyvidék-YBL  2013/11/17  6-10
          HETE - Semmelweis VKS  2013/11/24  10-14
          RETR-O-SC Közhas - OSC felnőtt  2013/11/24  8-12
          MTK 1888 - OSC felnőtt  2013/12/08  9-10
          RETR-O-SC Közhas - Vecsés  2013/12/15  12-14
          HETE - Bókay  2014/03/09  12-8
          ELTE Vízilabda D - Sunday Boys  2014/03/09  15-10
          MTK 1888 - Faterpóló VSE  2014/03/16  10-9
          BVSC - MTK 1888  2014/04/06  12-11
          Sportliget SE - HETE  2014/04/13  12-11
          Hegyvidék-YBL - OSC felnőtt  2014/04/13  11-10
          1427Vízilabda SE - Sunday Boys  2014/05/04  8-4
          Hegyvidék-YBL - Komplex Póló Sul  2014/05/04  15-4
          Sportliget SE - Bókay  2014/05/18  15-12
          ELTE Vízilabda D - Bókay  2014/06/06  10-14
          HETE - Budaörsi ÚVVSE  2014/06/15  5-11
          HETE - Octopus SE  2014/06/22  10-20
          Semmelweis VKS - Komplex Póló Sul  2014/06/26  9-5
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MOM Sport Ybl - Sportliget SE  2013/09/22  16-2
          Bánki Vízisport - Új-Hullám SE  2013/09/22  14-10
          MOM Sport Ybl - KSI SE  2013/09/22  3-24
          Sportliget SE - BVSC-Póló Zugló  2013/09/22  3-32
          Oázis SC - MOM Sport Ybl  2013/12/07  2-20
          Bánki Vízisport - KSI SE  2013/12/07  2-33
          BVSC-Póló Zugló - Váci Vízilabda S  2013/12/07  23-12
          Új-Hullám SE - Sportliget SE  2013/12/07  7-9
          KSI SE - Bánki Vízisport   2014/03/22  27-0
          BVSC-Póló Zugló - MOM Sport Ybl  2014/03/22  6-1
          Bánki Vízisport - BVSC-Póló Zugló  2014/03/22  0-22
          KSI SE - MOM Sport Ybl  2014/03/22  15-5
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2013/11/09  7-10
          Komplex Póló Sul - Dunaújvárosi Fői  2013/11/09  10-3
       Szívós István Gyermek 99 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ESMTK - BVSC-Póló Zugló  2014/05/17  3-27
          Dunaújvárosi Fői - Újpest Vízilabda  2014/05/17  4-16
          KSI SE - Honv-up. Kispest  2014/05/17  8-10
          Dunaújvárosi Fői - ESMTK  2014/05/17  17-4
          KSI SE - Újpest Vízilabda  2014/05/17  2-6
          Honv-up. Kispest - BVSC-Póló Zugló  2014/05/17  6-8
       2013. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay-KSI - Honvéd UVKSE I.  2013/09/15  2-22
          KSI SE - Tatabányai Vízmű  2013/09/15  11-9
          Újpest Vízilabda - Vasas Sport Club  2013/09/15  9-9
       Rusorán Péter Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé ÚVSE - MOM Sport Ybl  2013/10/19  13-5
          UVSE I. - Új-Hullám SE  2013/10/19  26-1
          Oázis SC - Polo SC  2013/10/19  10-3
          Ceglédi Vasutas - Kópé ÚVSE  2013/10/19  8-10
          Kópé ÚVSE - FTC Utánpótlás  2013/11/02  9-9
          MOM Sport Ybl - Ceglédi Vasutas   2013/11/02  9-17
          Új-Hullám SE - Kópé ÚVSE  2013/11/02  2-31
          Ceglédi Vasutas - FTC Utánpótlás  2013/11/02  11-12
          MOM Sport Ybl - Százhalombatta  2013/11/02  9-15
          Oázis SC - Százhalombatta  2013/11/02  7-12
          UVSE II. - Debreceni Cívis   2013/11/30  7-9
          Honvéd UVKSE - Debreceni Cívis   2014/04/26  6-7
          Kópé ÚVSE - Vasas Sport Club  2014/04/26  4-9
          Debreceni Cívis - Százhalombatta  2014/04/26  13-8
          Vasas Sport Club - UVSE I.  2014/04/26  8-8
          Százhalombatta - Kópé ÚVSE  2014/04/26  7-8
          Vasas Sport Club - Kópé ÚVSE  2014/05/21  9-4
          Debreceni Cívis - Vasas Sport Club  2014/05/23  8-11
          Százhalombatta - Debreceni Cívis   2014/05/23  11-16
          HUVK SE - Polo SC  2014/05/31  7-5
          EMLCSKA - Cegléd II  2014/05/31  
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Póló Zugló  2013/12/14  7-16
          PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű  2013/12/14  0-18
          Vecsés - Váci Vízilabda S  2013/12/14  11-5
          Sportliget Sport - Honv-up. Gödöllő  2013/12/14  1-30
          Tatabányai Vízmű - Vecsés  2013/12/14  7-6
          Honv-up. Gödöllő - Kópé ÚVSE  2014/03/08  12-10
          UVSE I - BVSC-Póló Zugló  2014/03/08  18-12
          Százhalombatta - Honv-up. Gödöllő  2014/03/08  8-19
          KSI SE - Kópé ÚVSE  2014/04/05  21-4
          UVSE I - Honv-up. Gödöllő  2014/04/05  14-4
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/04/05  6-14
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2014/04/05  5-24
          Domino Avus - Kópé ÚVSE  2014/04/05  12-8
          Sportliget Sport - Bókay - KSI  2014/04/17  1-23
          Oázis SC - Angyalföldi Spor  2014/04/17  10-5
          Angyalföldi Spor - PSN Zrt.  2014/04/17  6-7
          Százhalombatta - Honv-up. Gödöllő  2014/05/03  5-13
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2014/05/03  10-6
          Kópé ÚVSE - Tatabányai Vízmű  2014/05/03  9-9
          Domino Avus - UVSE I  2014/05/03  8-14
          Honv-up. Gödöllő - KSI SE  2014/05/03  8-13
          Vodafone Pólósul - BVSC-Póló Zugló  2014/05/03  12-6
          Domino Avus - Tatabányai Vízmű  2014/05/03  14-8
          UVSE I - BVSC-Póló Zugló  2014/05/03  12-8
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2014/05/24  10-7
          Honv-up. Gödöllő - Domino Avus  2014/05/24  4-11
          UVSE I - Honv-up. Gödöllő  2014/05/24  17-7
          Domino Avus - Kópé ÚVSE  2014/05/24  13-7
          Tatabányai Vízmű - Százhalombatta  2014/05/24  16-17
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2014/05/24  14-19
          Kópé ÚVSE - Vodafone Pólósul  2014/05/24  5-15
       2013. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Vasas Sport Club  2013/12/03  12-14
       Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Honvéd UVKSE  2014/03/01  4-7
          Dunaújvárosi Fői - Oázis SC  2014/03/01  2-16
          Diadal SE - Kaposvár Vízilab  2014/03/01  8-14
          Vecsés - Honvéd UVKSE  2014/03/01  6-14
          MOM Sport Ybl - Százhalombatta  2014/04/17  12-10
          Diadal SE - Dunaújvárosi Fői  2014/06/04  7-6
          Vecsés - Diadal SE  2014/06/04  10-8
          Angyalföldi Spor - Százhalombatta  2014/06/08  6-11
          Hírös Sport Nonp - Vasas Sport Club  2014/06/08  8-5
          Kópé ÚVSE - MOM Sport Ybl  2014/06/08  8-4
          Göd - Kanizsa Vízilabd  2014/06/08  7-6
          Tatabányai Vízmű - Kópé ÚVSE  2014/06/15  7-7
          MOM Sport Ybl - Vasas Sport Club  2014/06/15  10-3
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Vecsés  2014/01/26  7-9
          UVSE II. - Tatabányai VSE  2014/01/26  6-9
          OSC VSE - UVSE III.  2014/02/16  14-8
          Budaörsi UVVSE - Érd-MAFC Winner  2014/02/16  9-12
          Vecsés - Oázis SC  2014/02/16  12-11
          UVSE I. - Kanizsa VSE  2014/02/22  13-10
       2013. évi Somóczy Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé ÚVSE - Honvéd UVKSE  2013/09/08  7-14
          KSI SE - Vasas Sport Club  2013/09/08  4-6
          BVSC-Póló Zugló - UVSE II.  2013/09/08  13-7
          Kópé ÚVSE - UVSE II.  2013/09/08  10-4
          Debreceni Cívis - BVSC-Póló Zugló  2013/09/08  15-5
          UVSE I. - KSI SE  2013/09/08  10-5
          Honvéd UVKSE - Vasas Sport Club  2013/09/08  9-6
       2014. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd UVSE - Tatabányai Vízmű  2014/02/08  15-7
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2014/02/08  13-2
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári Vízila  2014/02/08  13-9
          Honvéd UVSE - BVSC- Zugló  2014/02/08  15-4
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Hungerit-Szentes  2013/10/19  8-14
          Hungerit-Szentes - ZF-Eger  2014/03/01  8-8
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE V Kft - Szentes  2013/10/27  6-9
          Szeged - Kaposvári Vízila  2013/10/27  
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II - ASI DSE  2014/03/30  16-4
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2014/03/23  11-11
     Időmérő 13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Érd-MAFC - Ceglédi Vasutas   2013/10/19  10-10
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - Schönherz - HETE  2013/10/19  12-5
          RETR-O-SC Közhas - BVSC  2013/10/20  9-10
          Vecsés - Faterpóló VSE  2014/03/27  15-10
          RETR-O-SC Közhas - Sunday Boys  2014/03/29  7-9
          MTK 1888 - MAFC - Schönherz  2014/05/11  10-6
          ELTE Vízilabda D - RETR-O-SC Közhas  2014/06/22  12-5
          Budaörsi ÚVVSE - Bánki VSE  2014/06/22  19-3
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé ÚVSE - Vodafone Pólósul  2014/05/21  6-13
       2014. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MTK 1888 - Angyalföldi SI D  2014/02/16  5-12
          UVSE II. - Honvéd UVSE  2014/02/16  5-4
          Tatabányai VSE - Neptun VSC  2014/02/16  8-6
          UVSE II. - MTK 1888  2014/02/19  6-9
  2012/2013
     Ellenőr 202
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Orvosegyetem SC - JuniorVálogatott  2012/10/09  10-10
          JuniorVálogatott - BVSC- Zugló  2012/10/18  8-9
          EKF-EgerFood-Imo - Orvosegyetem SC  2012/10/27  6-8
          FTC - TEVA-Vasas  2012/12/08  7-10
          PVSK - Kaposvári Vízila  2012/12/12  12-11
          A-HID Szeged - FTC  2013/01/16  11-5
          Kaposvári Vízila - Groupama-Honvéd  2013/02/20  9-11
          A-HID Szeged - BVSC- Zugló  2013/02/23  14-10
          Valdor-Szentes - JuniorVálogatott  2013/02/26  14-8
          FTC - PVSK  2013/04/03  11-8
          Debrecen - TEVA-Vasas  2013/04/06  5-10
          BVSC- Zugló - TEVA-Vasas  2013/04/13  5-10
          A-HID Szeged - Valdor-Szentes  2013/04/19  14-7
          Kaposvári Vízila - Orvosegyetem SC  2013/04/24  9-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - KESI  2012/11/03  7-7
          Bánki VSE - Kanizsa Vízilabd  2012/11/10  7-23
          UVSE - HVSC  2012/11/24  13-5
          Szolnok D-K - BVSC- Zugló  2012/12/01  6-9
          KSI SE - MVSI  2013/03/14  14-6
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2013/04/10  6-13
          HPVK-ESMTK - Tatabányai Vízmű  2013/05/04  8-7
          Ceglédi Vasutas - Neptun Vízilabda  2013/05/11  9-8
          Szolnok D-K - UVSE  2013/05/25  10-9
          Hegyvidék-YBL - Tatabányai Vízmű  2013/06/01  8-9
          PSN - PVSK - Érd-MAFC  2013/06/08  15-7
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabd - Pápai SE  2012/11/17  13-8
          DFVE - Aligátor Vízilab  2012/11/17  5-4
          Tatabányai Vízmű - Pápai SE  2012/11/17  15-8
          Kanizsa Vízilabd - DFVE  2012/11/17  8-11
          Pápai SE - Aligátor Vízilab  2013/04/20  4-14
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki D-K - Budapesti Honvéd  2012/08/29  2-8
          Vasas - Budapesti Honvéd  2012/09/09  8-8
          KSI SE - Budapesti Honvéd  2012/09/23  21-10
          Csongrád - EKF-MVSI  2012/09/30  18-4
          FTC Vízilabda Ut - BVSC- Zugló  2012/10/03  4-8
          BVSC- Zugló - UVSE I.  2012/10/14  9-8
          KESI - CVSE  2012/10/21  17-7
          FPSE - CVSE  2013/02/24  10-2
          Szentesi Vízilab - Vasas  2013/03/24  6-13
          Tatabányai Vízmű - Szolnoki D-K  2013/03/29  6-7
          Vasas - BVSC- Zugló  2013/04/04  6-10
          PSN Zrt. - UVSE I.  2013/04/28  5-11
          FTC Vízilabda Ut - UVSE I.  2013/05/12  7-6
          UVSE I. - BVSC- Zugló  2013/06/02  11-8
          DVSE - UVSE II.  2013/06/02  6-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki D-K - Honvéd Pesterzsé  2012/08/29  6-15
          Vasas - Honvéd Pesterzsé  2012/09/09  11-9
          KSI SE - Honvéd Pesterzsé  2012/09/23  21-24
          Csongrád - EKF-MVSI  2012/09/30  24-6
          KESI - Ceglédi Vasutas   2012/10/21  12-12
          BVSC- Zugló - Vasas  2012/11/11  13-8
          FPSE - Ceglédi Vasutas   2013/02/24  8-6
          Kölyök Póló Suli - Ceglédi Vasutas   2013/03/10  10-5
          Szentesi Vízilab - Vasas  2013/03/24  5-11
          Tatabányai Vízmű - Szolnoki D-K  2013/03/29  8-7
          Vasas - BVSC- Zugló  2013/04/04  10-11
          PSN Zrt. - UVSE I.  2013/04/28  3-14
          FTC Vízilabda Ut - UVSE I.  2013/05/12  7-8
          UVSE I. - BVSC- Zugló  2013/06/02  11-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki D-K - Honvéd PVK  2012/08/29  12-9
          Vasas - Honvéd PVK  2012/09/09  22-9
          KSI SE - Honvéd PVK  2012/09/23  13-6
          Csongrád - EKF-MVSI  2012/09/30  12-13
          KESI - Ceglédi Vasutas   2012/10/21  8-7
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Vasas  2012/11/11  12-15
          FPSE - Ceglédi Vasutas   2013/02/24  4-6
          Kölyök Póló Suli - Ceglédi Vasutas   2013/03/10  10-6
          Szentesi Vízilab - Vasas  2013/03/24  13-17
          Tatabányai Vízmű - Szolnoki D-K  2013/03/29  8-11
          Vasas - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ   2013/04/04  15-10
          PSN Zrt. - UVSE I.  2013/04/28  1-20
          FTC Vízilabda Ut - UVSE I.  2013/05/12  4-23
          SZVPS - Szolnoki D-K  2013/05/26  4-13
          Aligátor Vízilab - DVSE  2013/05/26  11-10
          SZVPS - Aligátor Vízilab  2013/05/26  5-9
          Szolnoki D-K - DVSE  2013/05/26  6-9
       2013. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Póló SE - Szolnoki D-K  2013/02/09  10-9
          Szolnoki D-K - MTK 1888 Vízilab  2013/02/09  9-6
          MTK 1888 Vízilab - Fehérvár Póló SE  2013/02/09