Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kenéz György
Születési dátum: 1956-06-23
Város: Ráckeve
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 73
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Kaposvári VK  2018/10/31  13-2
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - MAFC 113  2018/10/06  16-7
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2018/10/26  15-10
          Kaposvári VK - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/27  14-5
          Szolnoki Dózsa - FTC Telekom  2018/12/07  9-4
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű SC - AQUA SE  2018/12/08  11-8
          GyAVC - Ceglédi VSE  2018/12/08  6-16
          Dr.Synergy-Miskolc - Erzsébeti SMTK  2018/12/08  16-6
          GyAVC - Egri Vízmű SC  2018/12/08  9-25
          Erzsébeti SMTK - AQUA SE  2018/12/08  7-16
          Dr.Synergy-Miskolc - Ceglédi VSE  2018/12/08  20-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Békéscsaba  2018/09/23  9-8
          KESI - Kaposvári VK  2018/09/30  6-23
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/11/04  23-10
          PSN Zrt. - Vasas SC  2018/11/11  5-7
          Fehérvár VSE - Koelner-Csongrád  2018/12/09  26-10
          Kaposvári VK - Vízilovak  2018/12/16  
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Békéscsaba  2018/09/23  10-8
          KESI - Kaposvári VK  2018/09/30  10-19
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2018/10/14  11-5
          PSN Zrt. - Vasas SC  2018/11/11  12-10
          Fehérvár VSE - Koelner Csongrád  2018/12/09  19-12
          Kaposvári VK - Vízilovak  2018/12/16  
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Békéscsaba  2018/09/23  5-9
          KESI - Kaposvári VK  2018/09/30  20-7
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2018/10/14  11-4
          PSN Zrt. - Vasas SC  2018/11/11  15-10
          Fehérvár VSE - Aeroprodukt-Csongrád  2018/12/09  16-15
          Kaposvári VK - Vízilovak  2018/12/16  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE VK - Jog-Ászok VSK  2018/10/14  13-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - CVSE  2018/11/24  18-7
          HUVK SE - KESI  2018/11/24  15-6
          KSI SE A - FTC-Telekom  2018/11/24  11-8
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BUSC - Velence Plus  2018/11/03  12-4
          Sportliget - Erzsébeti SMTK  2018/11/03  8-10
          GYŐRI VSE - Velence Plus  2018/11/03  24-1
          Erzsébeti SMTK - BUSC  2018/11/03  8-6
          Sportliget - GYŐRI VSE  2018/11/03  5-17
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Balaton VK  2018/11/17  13-19
          Velence Plus I. - BUSC  2018/11/17  5-4
          Balaton VK - VÁCI VSE  2018/11/17  3-3
          BUSC - DFVE  2018/11/17  6-22
          VÁCI VSE - Velence Plus I.  2018/11/17  23-5
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - PSN Zrt.  2018/11/18  2-9
          DFVE I (leány) - Kaposvári VK  2018/11/18  2-12
          PSN Zrt. - DFVE II (fiú)  2018/11/18  6-1
          Kaposvári VK - Sportliget  2018/11/18  12-2
          DFVE II (fiú) - DFVE I (leány)  2018/11/18  0-7
          Balaton VK - POLO SC DVL2007  2018/12/09  11-6
          BUSC - Fehérvár VSE  2018/12/09  4-15
          Balaton VK - Kanizsa VSE  2018/12/09  6-7
          POLO SC DVL2007 - BUSC  2018/12/09  18-4
          Kanizsa VSE - Fehérvár VSE  2018/12/09  7-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2018/10/20  4-10
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/01  3-20
          HVSC - DSC-SI  2018/12/01  14-5
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2018/12/01  4-11
          UVSE Hunguest Hotels - DSC-SI  2018/12/01  28-2
          ZF-Eger - HVSC  2018/12/01  11-0
          ASI DSE - Hungerit Szentes  2018/12/01  6-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZEGED SZTE - HUNGERIT SZENTES  2018/10/28  2-14
          HUNGERIT SZENTES - BHSE  2018/10/28  13-5
          BHSE - SZEGED SZTE  2018/10/28  8-16
          UVSE Hunguest Hotels - RB Tatabánya  2018/11/16  21-3
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/07  11-18
          BVSC-Zugló - GYŐRI VSE  2018/10/14  11-2
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  17-6
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/07  13-21
          BVSC-Zugló - GYŐRI VSE  2018/10/14  14-6
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  10-7
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/07  5-17
          BVSC-Zugló - GYŐRI VSE  2018/10/14  18-2
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  10-4
  2017/2018
     Ellenőr 152
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/16  10-14
          DEBRECEN - Szolnoki Dózsa  2018/01/20  7-16
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          CONTITECH SZEGED - UVSE  2018/03/10  7-11
          AVUS - Tatabánya  2018/04/21  15-14
          PannErgy-MVLC - Racionet Honvéd  2018/04/25  8-3
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2018/05/05  7-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC "112"  2017/10/21  10-9
          KSI SE - EKE SC  2017/11/25  13-6
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2018/03/28  19-3
          UVSE - KSI SE  2018/05/12  11-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - Tatabánya  2017/09/23  8-8
          PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC  2017/09/23  6-9
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2017/09/23  18-9
          PannErgy-MVLC - Tatabánya  2017/09/23  12-6
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2017/09/23  17-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  9-7
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  5-11
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  4-25
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  10-9
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  12-4
          Hírös Sport - KESI - HKPSE  2017/12/10  5-17
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  14-11
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          FVSE - Koelner-Csongrád  2018/02/25  21-14
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  11-7
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  17-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  12-9
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  6-18
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  3-22
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  15-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  8-6
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  13-8
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  9-8
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          FVSE - Aeroprodukt Csongrád  2018/02/25  13-10
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  12-13
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  14-11
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  10-9
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  3-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  7-10
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  8-20
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  12-6
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  8-10
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  13-8
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  16-9
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  5-12
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          FVSE - Vestfrost-Csongrád  2018/02/25  16-4
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  21-8
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  10-12
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  15-2
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  13-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2017/09/16  12-8
          Oázis SC - Crisul Oradea I.  2017/09/16  6-12
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2017/09/16  15-7
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/28  19-2
          KSI SE - Honvéd-Érd  2017/10/28  38-0
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2018/04/14  5-11
          Vasas Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2018/04/14  11-6
          Cápa VK - DFVE-TOPO  2018/04/14  10-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          OSC Kft. - UVSE  2017/11/12  5-7
          Csepeli VSE - MAFC A-Team  2017/11/12  8-13
          OSC Kft. - Komplex Póló Suli SE  2017/12/10  8-10
          Octopus SE - OSC VSE  2018/03/04  16-11
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          OSC VSE - UVSE  2018/06/10  11-8
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/09/02  4-10
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2017/09/02  8-12
          OSC VSE - HUVK SE  2017/09/02  3-15
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2017/09/02  11-17
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/03/04  8-7
          Szolnoki Vízilabda S - FTC Utánpótlás  2018/04/28  5-18
          KSI SE - UVSE I.  2018/04/28  13-12
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/28  15-8
          OSC VSE - HUVK SE  2018/04/28  3-20
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/05/12  4-8
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/12  7-7
          UVSE - Kópé UVSE  2018/05/12  12-7
          AVUS - Ceglédi Vasutas Spor  2018/05/12  6-7
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/05/12  11-6
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2018/05/12  2-9
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2018/05/12  6-4
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  
          BVSC-Zugló - Oázis Nonprofit Kft.  2017/11/19  
          UVSE - KÓPÉ  2017/11/19  
          UVSE II. - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/08  
          Bókay - KSI - HUVK SE  2018/04/08  
          Hírös Sport Nonprofi - Váci Vízilabda SE  2018/04/08  
          KÓPÉ - KSI SE  2018/04/22  
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2018/04/22  
          UVSE - YBL WPC  2018/04/22  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - UVSE  2018/01/10  11-11
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Soproni VSE  2018/05/13  4-13
          CVK Ú-VSE - Győri VSE  2018/05/13  9-5
          Váci VSE - VUA  2018/05/13  8-6
          Győri VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/13  11-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2018/05/13  5-11
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE II - Váci VSE  2018/03/25  5-8
          DFVE - Sportliget  2018/03/25  12-2
          DFVE - DFVE II  2018/03/25  20-6
          Sportliget - Váci VSE  2018/03/25  13-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Tatabánya  2017/10/25  24-1
          SZTE T&N - UVSE  2018/02/10  4-10
          DUE-Maarsk Graphics - Hungerit Szentes  2018/02/21  10-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          FTC - ZF-Eger  2018/03/07  14-9
          SZTE T&N - UVSE Margitsziget  2018/04/04  11-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - FTC  2017/10/28  6-26
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/28  5-22
       TippMix Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/22  16-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/02  6-13
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  8-7
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  3-14
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  11-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  1-7
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/01/27  6-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  2016/2017
     Ellenőr 179
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Racionet H  2017/03/18  7-14
          SZVSC - PannErgy-MVLC  2017/03/29  15-8
          PVSK Mecsek- Füszért - DVSE  2017/05/03  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet H - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/01  18-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Dunakanyar Waterpolo  2017/03/04  9-13
          MAFC"111" - YBL WPC  2017/03/04  10-10
          Ceglédi VSE - DVSE  2017/03/11  16-12
          Alfa SC - ESMTK - DVSE  2017/05/27  5-11
          EKF SC - AVUS  2017/06/03  8-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - Váci VSE  2017/02/25  23-3
          Vasas SC - Sportliget S.E.  2017/02/25  16-5
          Váci VSE - DFVE  2017/02/25  5-10
          FTC PQS Waterpolo - Vidám Vízilovak  2017/02/25  13-7
          Sportliget S.E. - DFVE  2017/02/25  16-11
          Vidám Vízilovak - Vasas SC  2017/02/25  7-13
          DFVE - Vasas SC  2017/03/25  5-14
          Vidám Vízilovak - Váci VSE  2017/03/25  17-8
          Sportliget S.E. - FTC PQS Waterpolo  2017/03/25  6-12
          Váci VSE - Vasas SC  2017/03/25  3-20
          FTC PQS Waterpolo - DFVE  2017/03/25  20-7
          Vidám Vízilovak - Sportliget S.E.  2017/03/25  14-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - ZF-Eger  2016/10/09  7-8
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  15-12
          Százhalombattai VSE. - UVSE II.  2016/11/20  10-9
          Vasas SC Continental - Kaposvári VK  2016/12/04  15-6
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  5-21
          AVUS - BVSC-Zugló  2017/02/04  8-13
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/03/05  14-7
          UVSE II. - Hírős Sport  2017/03/26  10-5
          Oázis SC - HVSC  2017/04/08  9-7
          Kaposvári VK - DVSE  2017/04/15  7-15
          FVSE - PSN Zrt.  2017/04/23  4-9
          ZF-Eger - KSI SE  2017/05/21  6-19
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - ZF-Eger  2016/10/09  9-8
          Váci VSE - HVSC  2016/10/16  2-8
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  8-16
          Százhalombattai VSE. - UVSE II.  2016/11/20  9-15
          Vasas SC Continental - Kaposvári VK  2016/12/04  20-8
          Vasas Continental II - AQUA SE  2016/12/04  13-7
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  3-28
          AVUS - BVSC-Zugló  2017/02/04  8-18
          Kanizsa VSE - Dunakanyar Waterpolo  2017/02/05  7-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/03/05  23-10
          Váci VSE - PannErgy-MVLC  2017/03/12  7-18
          UVSE II. - Hírős Sport  2017/03/26  18-6
          Oázis SC - HVSC  2017/04/08  11-10
          Kaposvári VK - DVSE  2017/04/15  14-22
          FVSE - PSN Zrt.  2017/04/23  13-7
          ZF-Eger - KSI SE  2017/05/21  8-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - ZF-Eger  2016/10/09  13-8
          Váci VSE - HVSC  2016/10/16  30-4
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  10-8
          Százhalombattai VSE. - UVSE II.  2016/11/20  24-23
          Vasas SC Continental - Kaposvári VK  2016/12/04  9-5
          Vasas Continental II - AQUA SE  2016/12/04  9-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  11-24
          AVUS - BVSC-Zugló  2017/02/04  5-22
          Kanizsa VSE - Dunakanyar Waterpolo  2017/02/05  15-13
          DFVE - Soproni VSE  2017/02/19  14-6
          Vidám Vízilovak - Komárom VSE  2017/02/19  31-2
          BFSE - Vidám Vízilovak  2017/02/19  3-19
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/03/05  14-15
          Váci VSE - PannErgy-MVLC  2017/03/12  9-10
          UVSE II. - Hírős Sport  2017/03/26  10-6
          Oázis SC - HVSC  2017/04/08  34-7
          Soproni VSE - DFVE  2017/04/09  5-13
          Vidám Vízilovak - Hírős Sport II  2017/04/09  34-5
          BFSE - Soproni VSE  2017/04/09  7-9
          DFVE - Komárom VSE  2017/04/09  28-0
          Hírős Sport II - BFSE  2017/04/09  4-14
          Komárom VSE - Vidám Vízilovak  2017/04/09  6-28
          Kaposvári VK - DVSE  2017/04/15  8-11
          FVSE - PSN Zrt.  2017/04/23  10-12
          Oázis SC - Váci VSE  2017/05/07  17-15
          Ceglédi VSE - Oázis SC  2017/05/07  12-10
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2017/05/07  4-8
          DFVE - Vidám Vízilovak  2017/05/07  9-12
          Békéscsaba - DFVE  2017/05/07  8-6
          Vidám Vízilovak - Békéscsaba  2017/05/07  19-9
          ZF-Eger - KSI SE  2017/05/21  2-25
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - SVSE  2017/02/11  20-3
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2017/02/11  9-13
          Szegedi VPS - PannErgy-MVLC  2017/02/11  9-13
          ZF-Eger - SVSE  2017/02/11  21-2
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2017/03/04  14-8
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/03/04  7-8
          JSMA - Bókay - KSI  2017/06/17  6-0
          Cápa VK - Sportliget SE  2017/06/17  18-4
          Komplex Póló Suli SE - Dunakanyar Waterpolo  2017/06/17  5-2
          Dunaújvárosi Főiskol - YBL WPC  2017/06/17  0-13
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI SE  2017/06/10  4-19
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2017/06/10  4-10
          Új-Hullám SE - BVSC-Zugló  2017/06/10  2-13
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - UVSE  2016/03/26  13-13
          Oázis 2 - Semmelweis VKS  2016/09/25  6-13
          Ozorai-Faterpóló VSE - UVSE  2016/11/20  11-11
          Octopus SE - Csepeli VSE  2016/11/20  21-6
          Oázis 2 - OSC VSE  2016/12/11  10-28
          Bánki Vízisport Egye - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/03/05  8-16
          OSC Kft. - Bánki Vízisport Egye  2017/03/12  17-7
          Csepeli VSE - Oázis 2  2017/03/12  8-12
          HETE - ELTE Vízilabda DSK  2017/03/26  9-8
          Csepeli VSE - Jog-Ászok VSK  2017/03/26  9-10
          Csepeli VSE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/04/09  4-16
          Bánki Vízisport Egye - 1427 VSE  2017/04/09  6-8
          Semmelweis VKS - MAFC-BME  2017/04/19  13-6
          OSC VSE - Semmelweis VKS  2017/04/25  15-4
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis SC  2017/05/13  11-8
          Semmelweis VKS - Octopus SE  2017/05/18  9-14
          Semmelweis VKS - RETR-O-SC Közhasznú   2017/06/17  8-13
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC Masters - Vidám Vízilovak VSC  2016/12/09  10-12
          Oázis SC - MAFC Masters  2017/02/24  9-12
          Sunday Boys - SZIE-Főnix  2017/03/21  15-8
          Sunday Boys - Oázis SC  2017/04/27  10-15
          Sportliget SE - MAFC Masters  2017/06/07  4-16
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Aquaworm Waterpolo G  2016/11/19  25-3
          Budapesti Honvéd-Érd - Honvéd Kölyök Polo S  2016/11/19  2-7
          BVSC-Zugló - Vidám Vízilovak VSC  2016/11/19  3-14
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Új-Hullám SE  2016/09/17  11-3
          Dunakanyar Waterpolo - OSC VSE II.  2016/09/17  12-5
          FTC Utánpótlás - UVSE II.  2016/09/17  23-1
          YBL WPC - Kistarcsa  2017/06/11  13-7
          UVSE II. - HUVK SE II.  2017/06/11  8-7
          OSC VSE - Ceglédi Vasutas Spor  2017/06/11  14-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II. - Oázis SC  2016/09/24  2-18
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2016/09/24  22-2
          Győri VSE - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/24  6-24
          PSN Zrt. - Kópé UVSE  2017/04/01  7-9
          Dunaújvárosi Főiskol - OSC VSE  2017/04/01  4-19
          Oázis SC - Százhalombatta  2017/04/01  8-6
          Angyalföldi Sportisk - Dunaújvárosi Főiskol  2017/04/01  17-10
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2017/04/13  7-9
          PSN Zrt. - Angyalföldi Sportisk  2017/06/18  10-11
          Dunaújvárosi Főiskol - Oázis SC  2017/06/18  14-10
          Kópé UVSE - OSC VSE  2017/06/18  5-17
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Vidám Vízilovak Vízi  2016/10/02  12-5
          Polo SC.VGA - OSC VSE II  2016/10/15  5-23
          Aquaworm Waterpolo G - HUVK SE II.  2016/10/15  8-16
          Aquaworm Waterpolo G - Százhalombatta  2017/02/18  1-16
          Fehérvár Vízilabda S - Oázis 2  2017/02/18  9-5
          Százhalombatta - UVSE II.  2017/02/18  7-6
          FTC Utánpótlás - Kistarcsa  2017/04/08  22-1
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2017/04/08  3-14
          Kistarcsa - PSN Zrt.  2017/04/08  1-13
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2017/04/08  11-4
          Kaposvár Vízilabda K - Angyalföldi Sportisk  2017/05/13  8-4
          Oázis SC - HUVK SE  2017/05/13  4-9
          HUVK SE II. - Hírös Sport Nonprofi  2017/05/13  4-16
          HUVK SE - Kaposvár Vízilabda K  2017/05/13  9-1
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/27  5-23
          DVSE - KESI  2016/10/27  30-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2016/10/27  6-9
          Kapovári Vízilabda K - KSI SE  2016/11/03  15-8
          KSI SE - Kapovári Vízilabda K  2016/11/03  9-8
          ZF-Eger - Szolnoki VSC  2016/11/07  13-6
          PSN Zrt. - UVSE  2016/11/14  8-7
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2016/11/16  17-14
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE Kft.  2016/10/26  2-18
          TVSE Vizilabda Kft - Racionet H  2017/04/22  9-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  7-8
          ZF-Eger - TVSE  2017/01/29  8-9
          TVSE - DFVE  2017/02/12  15-21
          DFVE - UVSE I.  2017/03/19  11-18
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2017/05/20  11-6
          ZF-Eger - UVSE I.  2017/05/21  6-25
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  15-14
          FVSE - Hírős Sport  2016/11/27  7-8
          ZF-Eger - TVSE  2017/01/29  16-9
          TVSE - DFVE  2017/02/12  14-13
          DFVE - UVSE  2017/03/19  9-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - Hírős Sport  2017/04/30  12-8
          UVSE - BVSC-Zugló  2017/05/20  10-5
          ZF-Eger - UVSE  2017/05/21  7-15
          Győri VSE - UVSE  2017/05/28  5-14
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  4-10
          FVSE - Hírős Sport  2016/11/27  2-16
          ZF-Eger - TVSE  2017/01/29  13-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  6-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - Hírős Sport  2017/04/30  11-5
  2015/2016
     Ellenőr 114
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabda Sp - PVSK-PSN  2015/09/19  5-8
          EKF SC - HVSC  2015/11/14  10-6
          Kanizsa Vízilabda Sp - DVSE  2016/02/14  14-8
          Racionet H - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/02/20  11-8
          Kanizsa Vízilabda Sp - Ceglédi Vasutas Spor  2016/02/27  13-8
          Kaposvári Vízilabda - Neptun VSC  2016/02/27  11-13
          UVSE Continental - PVSK-PSN  2016/04/02  14-7
          EKF SC - SZVSC  2016/04/05  7-6
          OSC VSE - HVSC  2016/05/07  17-6
          Neptun VSC - BVSC- Zugló  2016/05/14  5-0
          YBL WPC - UVSE Continental  2016/05/14  9-8
          Csabai Csirkefogók V - UVSE Continental  2016/05/21  10-13
          Ceglédi Vasutas Spor - SZTE EHÖK Sport Egye  2016/05/28  8-7
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai Vízi - Csongrád  2016/06/04  15-17
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Vízilabda  2015/10/04  12-5
          Pécsi Sport Nonprofi - UVSE Continental II.  2015/10/11  15-10
          ZF-Eger - SZVSC  2015/11/08  16-5
          AVUS - EBP Tatabánya  2015/11/22  9-8
          YBL Water Polo Club - Pécsi Sport Nonprofi  2015/12/06  5-9
          DVSE - SZVSC  2015/12/13  8-5
          EBP Tatabánya - DVSE  2016/02/28  10-14
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/03/14  8-13
          Racionet H - BVSC- Zugló  2016/03/20  6-11
          EBP Tatabánya - AVUS  2016/04/24  14-15
          AVUS - ZF-Eger  2016/05/11  5-10
          KSI SE - Szentes  2016/05/15  13-11
          OSC Vízilabda Sporte - Kölyök Póló Suli  2016/05/22  20-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Vízilabda   2015/10/04  10-6
          Pécsi Sport Nonprofi - UVSE Continental II.  2015/10/11  10-12
          ZF-Eger - SZVSC  2015/11/08  14-5
          Kanizsa Vízilabda Sp - Pécsi Sport Nonprofi  2015/11/15  11-13
          AVUS - EBP Tatabánya  2015/11/22  14-1
          YBL Water Polo Club - Pécsi Sport Nonprofi  2015/12/06  4-12
          DVSE - SZVSC  2015/12/13  21-3
          EBP Tatabánya - DVSE  2016/02/28  9-17
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/03/14  5-17
          RACIONET H - BVSC- Zugló  2016/03/20  5-14
          EBP Tatabánya - AVUS  2016/04/24  12-9
          AVUS - ZF-Eger  2016/05/11  6-19
          KSI SE - Szentes  2016/05/15  16-4
          OSC Vízilabda Sporte - Honvéd KPS  2016/05/22  5-11
          Generali SZVPS - EBP Tatabánya  2016/06/12  13-8
          RACIONET H - AVUS  2016/06/12  8-5
          EBP Tatabánya - AVUS  2016/06/12  6-9
          Generali SZVPS - RACIONET H  2016/06/12  7-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Vízilabda   2015/10/04  13-7
          Pécsi Sport Nonprofi - UVSE Continental II.  2015/10/11  4-12
          ZF-Eger - SZVSC  2015/11/08  17-12
          Kanizsa Vízilabda Sp - Pécsi Sport Nonprofi  2015/11/15  21-12
          AVUS - EBP Tatabánya  2015/11/22  21-7
          Ceglédi Vasutas Spor - AQUA SE  2015/12/06  16-13
          YBL Water Polo Club - Pécsi Sport Nonprofi  2015/12/06  29-8
          DVSE - SZVSC  2015/12/13  13-14
          Kanizsa Vízilabda Sp - SVSE  2016/02/14  23-7
          MVLC Miskolci Vízila - Váci Vízilabda Sport  2016/02/21  4-17
          EBP Tatabánya - DVSE  2016/02/28  13-10
          SVSE - UVSE Continental II.  2016/03/13  3-39
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/03/14  15-17
          RACIONET H - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/20  11-17
          EBP Tatabánya - AVUS  2016/04/24  18-17
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - Százhalombattai Vízi  2016/04/24  5-33
          AVUS - ZF-Eger  2016/05/11  13-17
          KSI SE - Szentes  2016/05/15  21-9
          FTC Vízilabda - RACIONET H  2016/05/19  15-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Komplex Póló Suli SE  2015/09/20  10-3
          Kertészeti Egyetem A - MAFC-BME  2015/09/20  7-11
          Semmelweis VKS - Oázis SC  2015/09/24  10-10
          Octopus SE - Kertészeti Egyetem A  2015/11/29  17-11
          1427 VSE - YBL WPC  2015/11/29  7-14
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2015/12/06  6-6
          Faterpóló VSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/03/13  11-11
          1427 VSE - Kertészeti Egyetem A  2016/03/20  12-13
          ELTE Vízilabda DSK - Faterpóló VSE  2016/06/05  0-5
          Semmelweis VKS - RETR-O-SC Közhasznú   2016/06/05  6-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Új-Hullám SE  2015/10/17  14-3
          Oázis SC - Velencei-tavi UVE  2015/10/17  19-7
          Győri VSE - Vidám Vízilovak VSC  2015/10/17  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2015/10/17  10-11
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - Vidám Vízilovak VSC  2015/10/25  8-21
          Vidám Vízilovak VSC - HETE  2016/03/20  15-7
          Vidám Vízilovak VSC - Sunday Boys  2016/04/20  19-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvár Vízilabda K - Budafóka XXII. ker.   2015/09/12  6-5
          OSC VSE - Mentalfitol SZVPS  2015/09/12  3-10
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2016/03/29  8-3
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/03/29  12-2
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2016/03/29  4-13
          BVSC-Póló Zugló - Hírös Sport Nonprofi  2016/03/29  6-11
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2016/04/23  6-5
          Tatabányai Vízmű Spo - OSC VSE  2016/04/23  18-5
          Cívis Póló VSE - BVSC-Póló Zugló  2016/04/23  6-14
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2016/04/23  5-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE MAARSK GRAPHICS - BVSC- Zugló  2016/02/06  5-10
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - KESI  2015/11/08  10-7
          EBP Tatabánya - UVSE Continental I.  2016/02/28  7-20
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - ZF-Eger  2016/03/12  29-7
          POLO SC - ZF-Eger  2016/04/10  23-10
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - KESI  2016/04/17  15-3
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Fehérvár Póló Sport   2015/10/04  2-11
          ZF-Eger - KESI  2015/11/08  14-6
          EBP Tatabánya - UVSE Continental  2016/02/28  7-10
          Ceglédi VA - Fehérvár Póló Sport   2016/03/06  5-15
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - ZF-Eger  2016/03/12  18-16
          POLO SC - ZF-Eger  2016/04/10  15-4
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - KESI  2016/04/17  16-7
          Fehérvár Póló Sport - ASI DSE  2016/05/22  13-3
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Fehérvár Póló Sport   2015/10/04  23-27
          ZF-Eger - KESI  2015/11/08  7-6
          Ceglédi Úszó és Vízi - Fehérvár Póló Sport   2016/03/06  20-19
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - ZF-Eger  2016/03/12  11-6
          Ceglédi Úszó és Vízi - Váci Vízilabda Sport  2016/04/10  5-0
          POLO SC - ZF-Eger  2016/04/10  20-6
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - KESI  2016/04/17  11-5
          Győri VSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/05/08  5-0
          Fehérvár Póló Sport - HVSC  2016/05/08  13-12
  2014/2015
     Játékvezető 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Hunguest H. - Tiszavirág Szeged  2015/02/04  12-15
     Ellenőr 63
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Tatabányai Vízmű  2015/03/07  12-10
          KVSE - MVLC Miskolci Ví  2015/03/14  5-9
          KVSE - BVSC- Zugló  2015/03/28  12-11
          Békéscsaba - KVSE  2015/05/09  7-6
          Ceglédi Vasutas - Békéscsaba  2015/05/13  11-15
          Neptun VSC - BVSC- Zugló  2015/05/16  8-18
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda S - A-HÍD OSC   2015/03/21  6-12
          Főnix - KESI  2015/03/21  10-14
          Fehérvár Póló I. - A-HÍD OSC   2015/03/21  5-16
          MTK 1888 - Főnix  2015/03/21  19-8
          KESI - Váci Vízilabda S  2015/03/21  12-10
          MTK 1888 - Fehérvár Póló I.  2015/03/21  23-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-Híd OSC - YBL Water Polo C  2015/03/08  13-6
          UVSE II. - Százhalombattai   2015/03/08  13-11
          Kaposvári Vízila - Fehérvár Póló Sp  2015/03/08  14-4
          HKPS - UVSE II.  2015/03/08  1-16
          A-Híd OSC - Kaposvári Vízila  2015/03/08  4-16
          Százhalombattai - YBL Water Polo C  2015/03/08  14-9
          Fehérvár Póló Sp - HKPS  2015/03/08  14-7
          DOMINOAVUS - BVSC- Zugló  2015/04/12  0-30
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aligátor Vízilab - BVSC- Zugló  2015/04/12  8-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - Váci Vízilabda S  2015/03/29  16-6
          Aligátor Vízilab - BVSC-PÓLÓ  2015/04/12  9-4
          Balaton VK - UVSE II.  2015/04/19  6-15
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - Oázis Sport Club  2015/05/10  24-9
          Szolnok - MVLC Miskolci Vízila  2015/05/17  14-16
          Oázis Sport Club - Balaton Vízilabda Kl  2015/05/24  20-11
          Pécsi Sport Nonprofi - HVSC  2015/06/14  4-6
          HKPS - Szolnok  2015/06/14  1-11
          HKPS - Pécsi Sport Nonprofi  2015/06/14  6-10
          Szolnok - HVSC  2015/06/14  5-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - MAFC - Schönherz  2014/11/23  9-14
          Komplex Póló Sul - OSC felnőtt  2014/12/07  6-20
          RETR-O-SC Közhas - MAFC - Schönherz  2014/12/07  7-6
          ELTE Vízilabda D - Sportliget SE  2014/12/07  12-14
          MAFC - Schönherz - ELTE Vízilabda D  2015/03/01  11-8
          HETE - Faterpóló VSE  2015/03/01  12-11
          Oázis SC - HETE  2015/03/29  6-4
          RETR-O-SC Közhas - Sportliget SE  2015/06/06  9-6
       Szívós István Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Utánpótlá - Vidám Vízilovak   2014/11/23  7-3
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Komplex Póló SE  2014/11/08  3-7
          UVSE - Új-Hullám SE  2014/11/08  38-1
          Komplex Póló SE - Honvéd Utánpótlá  2014/11/08  7-16
          OSC VSE - Kópé Utánpótlás   2015/03/07  2-13
          YBL WPC - UVSE II.  2015/03/07  11-9
          Kópé Utánpótlás - Komplex Póló SE  2015/03/07  15-9
          Új-Hullám SE - OSC VSE  2015/03/07  3-20
          Angyalföldi Spor - UVSE II.  2015/03/07  5-17
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonp - OSC gy  2015/02/14  26-6
          Angyalföldi Spor - Honvéd Utánpótlá  2015/02/14  4-14
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - Domino Avus  2014/10/19  4-22
          UVSE - Oázis SC  2014/10/19  15-9
          Vidám Vízilovak - Hegyvidék SE  2014/10/19  16-9
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - A-Híd OSC   2015/05/10  12-9
          Szolnok - MVLC Miskolci Vízila  2015/05/17  16-12
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - A-Híd OSC   2015/05/10  12-9
          Szolnok - MVLC Miskolci Vízila  2015/05/17  15-5
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - DFVE  2015/03/12  8-21
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - DFVE  2015/03/12  12-21
          Fehérvár Póló Sp - BVSC-PÓLÓ  2015/05/03  8-22
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri Vízisport - Angyalföldi Spor  2015/04/04  15-7
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár Póló Sp  2015/04/11  14-6
          ZF-Eger - Tatabányai Vízmű  2015/05/02  9-9

Női MK

-

2018. dec. 16. 14:00

BENU Férfi MK

-

2018. dec. 16. 16:00

TippMix Férfi Szuperkupa

FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa

2018. dec. 22. 20:30

FINA World League 2018-2019

Hungary - Malta

2018. dec. 10. 17:30

Eger-Brescia BL, 2018.12.05.. (Fotók: Fehér Kálmán)
Vodafone-sajtótájékoztató, 2018.12.06. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok